Logo

Výsledky závodu: Český pohár MTBO 2024 - stav po 2 závodech

Datum:
01.04.2024
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2024-04-13 841413.04.2024 Český pohár 1. kolo (OM Morava) VBA Ano Ano
2024-04-14 841514.04.2024 Český pohár 2. kolo (OM Morava) VBA Ano Ano
2024-04-27 842027.04.2024 Český pohár 3. kolo 23H Ne Ne
2024-04-28 842128.04.2024 Český pohár 4. kolo 23H Ne Ne
2024-05-18 842318.05.2024 Český pohár 6. kolo GIG Ne Ne
2024-05-18 842218.05.2024 MČR Sprint, Český pohár 5. kolo GIG Ne Ne
2024-05-19 842419.05.2024 MČR mass start, Český pohár 7. kolo GIG Ne Ne
2024-06-15 842815.06.2024 Český pohár 8. kolo (OM Východní Čechy, OM Západní Čechy) TBM Ne Ne
2024-06-16 842916.06.2024 Český pohár 9. kolo (OM Východní Čechy, OM Západní Čechy) TBM Ne Ne
2024-06-22 843022.06.2024 Český pohár 10. kolo 21A Ne Ne
2024-06-22 843122.06.2024 Český pohár 11. kolo 21A Ne Ne
2024-06-23 843223.06.2024 Český pohár 12. kolo 21A Ne Ne
2024-08-17 843317.08.2024 Český pohár 13. kolo CSOS Ne Ne
2024-08-18 843418.08.2024 Český pohár 14. kolo CSOS Ne Ne
2024-09-21 843521.09.2024 MČR long, Český pohár 15. kolo JIL Ne Ne
2024-09-22 843622.09.2024 MČR middle, Český pohár 16. kolo JIL Ne Ne
2024-10-12 843712.10.2024 Český pohár 17. kolo BOR Ne Ne
Kategorie:
M12     M14     M17     M20     M21     M40     M50     M60     M70     MB     ME     W12     W14     W17     W20     W21     W40     W50     W60     WB     WE    
Nahrávám data...

M12 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Horák Kryštof VSP1400 235.85 1. 121.39( 1)114.46( 1)
2 Sedlák Antonín VRL1304 167.01 2. 85.02( 2) 81.99( 3)
3 Urban Milan SBK1414 158.93 2. 70.14( 4) 88.79( 2)
4 Mišek Michal KAM1300 127.99 3. 79.91( 3) 48.08( 5)
5 Wohanka Metoděj VRL1601 119.14 4. 53.16( 6) 65.98( 4)
6 Kalina Oskar SPC1502 55.05 5. 55.05( 5)
7 Veselý Václav ZUP1300 45.98 6. 45.98( 6)

M14 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Ouhrabka Vít SPC1010 199.77 1. 106.41( 1) 93.36( 3)
2 Honner Tomáš TZL1001 192.22 1. 89.56( 4)102.66( 1)
3 Wohanka Antonín VRL1201 191.07 2. 93.60( 3) 97.47( 2)
4 Fišer Petr TZL1004 184.14 2. 94.32( 2) 89.82( 4)
5 Urban Jan SBK1234 154.17 6. 76.21( 6) 77.96( 6)
6 Václavík Marek TZL1014 148.13 5. 78.11( 5) 70.02( 7)
7 Kunst Miroslav SLA1101 97.04 7. 46.10( 7) 50.94( 8)
8 Hubáček Marián LCE1111 88.85 5. 88.85( 5)

M17 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Weber Maxmilian SMR0700 200.41 1. 99.54( 2)100.87( 1)
2 Toloch Otakar GIG0900 199.62 1. 100.47( 1) 99.15( 2)
3 Tuma Lukáš SJC0800 189.35 3. 97.57( 3) 91.78( 3)
4 Vaníček Filip SKL0801 101.82 5. 54.43( 5) 47.39( 6)
5 Petruš Ondřej MLA0701 85.14 4. 85.14( 4)
6 Polák Tomáš CHA0801 81.19 4. 81.19( 4)
7 Weber Sebastian SMR0900 75.57 5. 75.57( 5)
8 Sochor Kryštof SBK0701 71.37 6. 34.45( 6) 36.92( 7)

M20 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Toloch Eduard GIG0600 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Šípek Ondřej XPU0501 179.70 2. 85.41( 4) 94.29( 2)
3 Meier David VLI0606 170.51 2. 92.08( 2) 78.43( 3)
4 Folprecht Matyáš TBM0606 152.20 3. 89.23( 3) 62.97( 4)

M21 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Šabatka Zdeněk XHK8900 200.67 1. 105.68( 1) 94.99( 3)
2 Perůtka Jan LCE8801 191.01 2. 94.57( 3) 96.44( 2)
3 Macháček Jiří XHK7601 172.52 4. 87.84( 4) 84.68( 5)
4 Mišoň Matěj SPC9810 171.89 4. 83.41( 7) 88.48( 4)
5 Urbánek Jakub LCE0310 162.93 5. 86.35( 5) 76.58( 8)
6 Vališ Jan XPU0210 161.40 6. 81.66( 8) 79.74( 6)
7 Šišma Vojtěch XPU0204 158.10 7. 81.31( 9) 76.79( 7)
8 Bitter Aleš KNC8803 152.88 6. 84.17( 6) 68.71(12)
9 Švarcbach Michal KNC7001 149.44 10. 78.66(10) 70.78(11)
10 Nöbauer Petr NEK0200 140.44 10. 69.64(11) 70.80(10)
11 Jiráček Josef SBK8501 139.90 9. 65.38(13) 74.52( 9)
12 Urban Jan SBK7537 134.52 12. 66.40(12) 68.12(13)
13 Sochor Jan SBK6922 120.08 14. 56.76(14) 63.32(14)
14 Vavrys Johan LCE9302 103.83 1. 103.83( 1)
15 Uhmann Petr TBM8307 94.90 2. 94.90( 2)
16 Ladma Martin SRK9803 54.33 15. 54.33(15)

M40 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Bureš Pavel XBM7549 198.00 1. 95.61( 5)102.39( 1)
2 Jašek Petr ABR7601 197.57 2. 99.85( 2) 97.72( 2)
3 Kalina Miroslav SPC8211 197.29 1. 100.15( 1) 97.14( 3)
4 Honner Jaroslav TZL7803 191.88 4. 95.89( 4) 95.99( 5)
5 Polák Jaroslav CHA7500 187.65 4. 91.21( 8) 96.44( 4)
6 Rovensky Milan TBM7711 182.74 3. 96.22( 3) 86.52(10)
7 Sedláček Petr TSU8109 181.71 7. 91.55( 7) 90.16( 7)
8 Fišer Petr GIG7502 179.70 8. 90.56( 9) 89.14( 8)
9 Smrt Martin EKP8431 173.95 10. 89.23(10) 84.72(11)
10 Dočkal Tomáš SPC7703 172.94 9. 84.55(12) 88.39( 9)
11 Odvody Zdeněk XPU8206 170.33 6. 78.28(14) 92.05( 6)
12 Vozka Radim BLI7402 162.64 11. 88.77(11) 73.87(13)
13 Kaluža Luboš ABR8200 158.77 6. 92.36( 6) 66.41(17)
14 Bartoš Marián VSP8201 153.55 12. 79.63(13) 73.92(12)
15 Veruňák Jiří TAP8003 143.61 14. 71.89(18) 71.72(14)
16 Ohera Karel BLI7803 136.61 16. 68.58(19) 68.03(16)
17 Petruš Marek MLA7500 134.05 15. 64.67(22) 69.38(15)
18 Folprecht Jaroslav TBM7305 127.43 18. 66.50(20) 60.93(18)
19 Polášek Radek TBM8008 77.40 15. 77.40(15)
20 La Carbonara Claudio TBM7337 74.52 16. 74.52(16)
21 Tomeček Karel TSU8300 72.28 17. 72.28(17)
22 Weber Roman SMR7701 65.93 21. 65.93(21)

M50 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Toloch Alexandr GIG7000 197.66 1. 101.79( 1) 95.87( 3)
2 Kroc Dalibor GIG7400 197.51 2. 98.27( 2) 99.24( 2)
3 Zrník Tomáš GIG7118 189.78 1. 89.01( 5)100.77( 1)
4 Kunz Martin GIG7100 183.87 4. 90.50( 4) 93.37( 4)
5 Filip Libor SRK7101 183.85 3. 94.27( 3) 89.58( 6)
6 Gryc Tomáš TBM6903 174.53 6. 86.96( 6) 87.57( 7)
7 Ropek Rudolf VLI7005 167.07 7. 85.67( 7) 81.40( 8)
8 Tuma Jaroslav SJC7305 166.79 5. 75.71(13) 91.08( 5)
9 Kareis Martin VLI6501 163.98 9. 83.93( 9) 80.05( 9)
10 Skoupý Jan GIG7001 156.72 11. 77.90(11) 78.82(12)
11 Podmolík Tomáš TZL6915 156.14 10. 81.36(10) 74.78(13)
12 Holinka Martin ZPV6712 155.82 11. 76.53(12) 79.29(11)
13 Novotný Petr TZL6601 152.81 10. 73.20(15) 79.61(10)
14 Bogar Leoš BOR6603 147.68 14. 75.37(14) 72.31(15)
15 Nekoranec Petr TZL6700 145.01 14. 70.79(16) 74.22(14)
16 Antoš Svatopluk SJC6602 125.09 16. 57.97(19) 67.12(16)
17 Mudrák Pavel TBM6900 84.31 8. 84.31( 8)
18 Meier Milan VLI7301 66.11 17. 66.11(17)
19 Suchánek Ladislav XBM7008 60.27 18. 60.27(18)
20 Mach Radovan KNC6605 56.40 20. 56.40(20)

M60 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Král Jiří TSU5941 197.78 1. 96.50( 2)101.28( 1)
2 Laciga Zdeněk VSP5200 193.26 2. 94.51( 3) 98.75( 2)
3 Kolář Rudolf ABR6301 179.20 3. 87.08( 5) 92.12( 3)
4 Křeček Miroslav ZPV6213 177.95 4. 89.54( 4) 88.41( 4)
5 Pospíšek Zbyněk TBM6007 164.48 6. 83.16( 6) 81.32( 6)
6 Řeháček Petr ABR6302 160.31 7. 80.74( 7) 79.57( 9)
7 Strakoš Bohumil TZL6345 157.50 5. 74.76( 9) 82.74( 5)
8 Jánoška Jozef KVS5900 156.45 7. 76.03( 8) 80.42( 7)
9 Janků Josef KVS6200 153.25 8. 73.24(10) 80.01( 8)
10 Vrábel Jaromír ABR6102 120.13 11. 60.50(11) 59.63(12)
11 Maliňák Vladimír KVS5901 116.70 11. 55.12(12) 61.58(11)
12 Hejna Jiří SPC6201 103.76 1. 103.76( 1)
13 Kadlec Luděk VEY5600 103.51 13. 54.37(13) 49.14(13)
14 Argaláš Jaroslav TBM6213 77.20 10. 77.20(10)

M70 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Dravetz Walter TZL5418 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Nejedlý Petr TZL5101 152.85 2. 75.47( 2) 77.38( 2)
3 Skácel Jaroslav TSU4600 117.05 3. 56.50( 3) 60.55( 3)
4 Perůtka Karel LCE4901 77.35 4. 49.80( 4) 27.55( 4)

MB (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Horák Pavel VSP7200 206.19 1. 103.52( 1)102.67( 1)
2 Chamraďa Dušan GIG7601 194.17 2. 96.71( 2) 97.46( 2)
3 Zemko Zdeněk SLA7300 175.93 3. 85.60( 5) 90.33( 3)
4 Kočtař Václav ABR8800 172.83 3. 93.36( 3) 79.47( 6)
5 Čepička Václav SLA7201 170.25 4. 87.55( 4) 82.70( 4)
6 König Lukáš SBK8001 159.46 5. 79.56( 7) 79.90( 5)
7 Láner Roman ABR8100 153.06 6. 80.17( 6) 72.89( 8)
8 Sedlák Milan VRL8504 149.11 7. 74.25( 9) 74.86( 7)
9 Kroc Kryštof GIG0100 76.03 8. 76.03( 8)

ME (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Hašek Jan VPM0001 196.68 2. 98.99( 2) 97.69( 2)
2 Niebielski Bartosz SPC0102 193.86 1. 91.44( 5)102.42( 1)
3 Laciga Radek VSP8200 185.37 3. 94.27( 3) 91.10( 4)
4 Štěňha Martin SPC7608 179.70 4. 93.49( 4) 86.21( 7)
5 Vacek Jan SPC0009 178.70 5. 90.14( 6) 88.56( 5)
6 Chovanec David TZL9502 174.99 3. 80.99(13) 94.00( 3)
7 Ludvík Matyáš STB9801 172.83 6. 86.44( 7) 86.39( 6)
8 Štěpánek Martin TBM7327 168.76 9. 85.23( 9) 83.53(13)
9 Černík Adam XHK0400 168.02 9. 83.13(11) 84.89( 9)
10 Tuma Matěj SJC0202 165.38 10. 84.08(10) 81.30(16)
11 Hasman Marek VPM0201 165.12 8. 79.43(14) 85.69( 8)
12 Graubner Jan TZL8236 164.88 12. 81.14(12) 83.74(12)
13 Vala Radek ABR8401 158.47 11. 74.13(19) 84.34(11)
14 Moravec Jan ZAM0205 156.97 16. 77.34(16) 79.63(17)
15 Jirka Michal SBK8403 156.30 15. 78.79(15) 77.51(19)
16 Plíhal Tomáš SJI8509 156.09 15. 74.12(20) 81.97(15)
17 Smolen Karel GIG0300 153.54 18. 74.66(18) 78.88(18)
18 Hvězdář Petr SPC8207 149.04 20. 72.15(21) 76.89(20)
19 Štáfek Pavel SKL7401 145.22 17. 75.95(17) 69.27(22)
20 Newiak Nick NEK0101 120.68 22. 59.70(22) 60.98(23)
21 Hradil Jiří TZL8604 101.03 1. 101.03( 1)
22 Chmelař Lukáš XHK9100 85.39 8. 85.39( 8)
23 Mudrák Štěpán LCE9601 84.36 10. 84.36(10)
24 Šňupárek Václav VPM9548 83.16 14. 83.16(14)
25 Wohanka Pavel VRL7501 76.65 21. 76.65(21)
26 Urbaník Robert VLI7002 40.92 24. 40.92(24)

W12 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Akrmanová Hana SPC1255 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Veruňáková Žofie TAP1450 94.24 2. 94.24( 2)
3 Bartošová Natálie VSP1450 44.82 3. 44.82( 3)

W14 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Veselá Julie ZUP1051 203.90 1. 92.89( 2)111.01( 1)
2 La Carbonara Noemi TBM1156 178.39 3. 91.91( 3) 86.48( 3)
3 Ouhrabková Bára SPC1256 157.92 2. 66.94( 4) 90.98( 2)
4 Kunstová Anežka SLA1050 123.30 5. 62.22( 5) 61.08( 5)
5 Malá Lucie TBM1165 122.79 4. 56.70( 6) 66.09( 4)
6 Ryglová Beáta TBM1158 108.29 1. 108.29( 1)
7 Chamraďa Elvira GIG1050 56.15 7. 56.15( 7)

W17 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Fišerová Markéta TZL0851 210.72 1. 105.60( 1)105.12( 1)
2 Akrmanová Jana SPC0952 187.10 2. 91.74( 4) 95.36( 2)
3 Vozková Veronika BLI1050 178.34 3. 89.79( 5) 88.55( 3)
4 Kalinová Ella SPC0961 176.03 2. 94.97( 2) 81.06( 5)
5 Kalinová Lisa SPC1158 174.81 3. 92.62( 3) 82.19( 4)
6 Burešová Ema XBM0950 72.30 6. 72.30( 6)

W20 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Kurečková Klára TBM0667 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Kupriyanova Maria VBA0450 175.80 2. 87.90( 2) 87.90( P)

W21 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Doubková Emma SPC0151 199.36 1. 105.65( 1) 93.71( 4)
2 Beržinská Soňa SBK8554 195.57 1. 94.59( 3)100.98( 1)
3 Grycová Veronika TBM9859 189.93 2. 90.89( 4) 99.04( 2)
4 Jirková Lenka SBK8383 181.60 3. 86.92( 5) 94.68( 3)
5 Filipová Tereza SRK0050 177.90 2. 94.92( 2) 82.98( 7)
6 Štěpánová Dita DOB7956 168.96 6. 84.78( 6) 84.18( 6)
7 Königová Jana SBK8661 161.47 8. 79.41( 8) 82.06( 8)
8 Košíková Jitka VSP7799 155.37 9. 78.53( 9) 76.84( 9)
9 Pišová Barbora LCE0251 148.39 7. 80.32( 7) 68.07(10)
10 Veruňáková Petra TAP8350 141.15 10. 78.12(10) 63.03(12)
11 Coufalová Markéta TSU8894 138.31 11. 72.60(11) 65.71(11)
12 Nádeníčková Pavla NEK0150 134.28 12. 71.36(12) 62.92(13)
13 Lamichová Martina XHK9150 87.01 5. 87.01( 5)

W40 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 La Carbonara Hana TBM7652 200.32 1. 100.18( 1)100.14( 1)
2 Kalinová Markéta SPC8259 194.18 2. 99.82( 2) 94.36( 4)
3 Mědílková Iva SPC7160 191.86 2. 92.00( 4) 99.86( 2)
4 Tomečková Zuzana TSU8279 188.31 3. 89.72( 5) 98.59( 3)
5 Akrmanová Jitka SPC7651 187.96 3. 95.54( 3) 92.42( 5)
6 Honnerová Blanka TZL8052 175.55 6. 84.96( 9) 90.59( 6)
7 Veselá Iva ZUP7551 173.20 7. 87.00( 7) 86.20( 7)
8 Weberová Ivana SMR7650 159.41 6. 88.56( 6) 70.85(13)
9 Lánerová Leona ABR7752 157.11 10. 83.97(10) 73.14(10)
10 Provazník Ryglová Kateřina TBM7372 153.23 12. 80.68(12) 72.55(12)
11 Poláková Veronika CHA8150 148.29 11. 75.54(13) 72.75(11)
12 Ouhrabková Radka SPC8152 143.07 8. 64.65(15) 78.42( 8)
13 Itaniemi Janita GIG8051 126.47 14. 67.04(14) 59.43(14)
14 Malá Alice TBM7991 86.29 8. 86.29( 8)
15 Michálková Alice GIG7650 81.58 11. 81.58(11)
16 Hubáčková Renata LCE8151 74.50 9. 74.50( 9)

W50 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 200.85 1. 102.46( 1) 98.39( 4)
2 Podmolíková Dagmar TZL7155 194.25 2. 97.65( 2) 96.60( 5)
3 Abelová Ivana STB6798 193.43 1. 92.67( 4)100.76( 1)
4 Maliňáková Eva KVS6551 189.33 2. 90.07( 5) 99.26( 2)
5 Vavrysová Lenka TZL7400 187.29 3. 88.54( 6) 98.75( 3)
6 Zemková Helena SLA7450 167.90 6. 83.75( 7) 84.15( 6)
7 Filipová Ivana SRK7373 94.81 3. 94.81( 3)

W60 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Králová Dana TSU5896 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Pospíšková Luisa TBM5959 126.42 2. 66.62( 2) 59.80( 3)
3 Kralova Eva VBA4751 94.96 3. 47.48( 3) 47.48( P)
4 Perůtková Ivana KVS5850 90.09 2. 90.09( 2)

WB (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Veličková Monika ABR8951 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Valová Marcela ABR8888 169.45 2. 90.13( 2) 79.32( 2)

WE (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
1 Tichovská Martina TBM8650 206.45 1. 100.42( 1)106.03( 1)
2 Haltof Ewa ABR9499 186.99 3. 94.88( 3) 92.11( 5)
3 Kadlecová Tereza VEY0650 181.61 4. 89.42( 5) 92.19( 4)
4 Mulíčková Markéta TBM0362 179.34 4. 91.19( 4) 88.15( 7)
5 Musilová Vendula SJC8355 174.45 3. 81.66( 8) 92.79( 3)
6 Chamraďa Natali GIG0450 173.69 6. 83.17( 7) 90.52( 6)
7 Messnerová Lucie VRL0456 160.90 6. 87.10( 6) 73.80(10)
8 Uhnavá Markéta TBM8485 159.94 8. 76.26(10) 83.68( 8)
9 Reifová Naděžda TSU8889 151.23 9. 76.44( 9) 74.79( 9)
10 Wohanková Gabriela VRL7652 137.44 11. 73.99(11) 63.45(12)
11 Kuchařová Rozálie SJC0251 99.58 2. 99.58( 2)
12 Perůtková Jindra LCE8989 94.62 2. 94.62( 2)
13 Odvodyová Šárka XPU8352 73.33 11. 73.33(11)