Logo

Výsledky závodu: JWOC 2024 Training camp - Mass start

Datum:
04.04.2024
Místo konání:
Plzeň, Košutka
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Krkavec
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Richtr Aleš - R1
Kategorie:
M-ALL     M-disk     W-ALL     W-disk    
Nahrávám data...

M-ALL 6.20 km, 28 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fa avae Zefa NZL TC New Zealand 33:40
2. Florian Fritzen VlkMTB 34:09 + 0:29
3. Ankelo Jussi FIN TC Finland 35:52 + 2:12
4. Aho Rauli FIN TC Finland 36:48 + 3:08
5. Tautvydas Rimkus LTU Team Lithuania 36:52 + 3:12
6. Gonzalo Zorrilla Ol�as ESP TC Wolf-O 37:01 + 3:21
7. Smul Mats De BEL TC Belgium 37:07 + 3:27
8. Gonzalo Ferrando ESP TC Wolf-O 37:11 + 3:31
9. Rasmus Toyryla 37:24 + 3:44
10. Hirvilahti Joona FIN TC Finland 37:25 + 3:45
11. Kasparas Murenas LTU Team Lithuania 38:06 + 4:26
12. Jorn Kennis BEL TC Belgium 38:42 + 5:02
13. Jacopo St�cher AUT TC Austria 38:46 + 5:06
14. Ossi Rasmus Priks EST 39:00 + 5:20
15. David Rapotz AUT TC Austria 39:53 + 6:13
16. Martynas Kriukas LTU Team Lithuania 40:08 + 6:28
17. David N�mec ZTC - Z�pado�esk� sportovn� centrum OB 40:18 + 6:38
18. Emil Eensaar EST 40:53 + 7:13
19. Carl Gustav Jongenburger TC HSK 41:02 + 7:22
20. Ioan Iacob FIN TC Finland 41:10 + 7:30
21. Anton Buschek AUT TC Austria 41:21 + 7:41
22. P�rtel K�lvik EST Estonia 42:00 + 8:20
23. Clercq Rune De BEL TC Belgium 42:01 + 8:21
24. Anton�n Svoboda ZTC - Z�pado�esk� sportovn� centrum OB 42:02 + 8:22
25. Gustav Greiner AUT TC Austria 42:46 + 9:06
26. Samuel Jan Janoch MLA - MLOK Mari�nsk� L�zn� 43:20 + 9:40
27. Lukas Wieser AUT TC Austria 44:00 + 10:20
28. Tijus Jokubauskis LTU Team Lithuania 45:17 + 11:37
29. Browne #2 Gerry IRL TC Ireland 45:44 + 12:04
30. Ond�ej Herman MLA - MLOK Mari�nsk� L�zn� 46:11 + 12:31
31. �t�p�n Vodr�ka ZTC - Z�pado�esk� sportovn� centrum OB 46:47 + 13:07
32. Vitas Subatkis LTU Team Lithuania 47:06 + 13:26
33. Rowe Oscar IRL TC Ireland 47:14 + 13:34
34. McCullough Aidan IRL TC Ireland 47:17 + 13:37
35. Aleksandras Uckuronis LTU Team Lithuania 47:47 + 14:07
36. Andreas Vistnes Myklebost TC HSK 48:54 + 15:14
37. Grennan Eanna IRL TC Ireland 48:56 + 15:16
38. Ond�ej Sobota ZTC - Z�pado�esk� sportovn� centrum OB 48:57 + 15:17
39. Domas Lazauskas LTU Team Lithuania 49:53 + 16:13
40. O Donnell Liam IRL TC Ireland 51:16 + 17:36
41. Indrek Karja EST Estonia 54:00 + 20:20
42. Mikul� Prinz MLA - MLOK Mari�nsk� L�zn� 54:50 + 21:10
43. O Donnell Eoin IRL TC Ireland 62:56 + 29:16
44. Ewart James IRL TC Ireland 66:10 + 32:30
45. Tomas Placek MLA - MLOK Mari�nsk� L�zn� 66:32 + 32:52
46. Domas Juknevicius LTU Team Lithuania 98:47 + 65:07
47. Aimar Urquizu Diego ESP TC Wolf-O 99:56 + 66:16

M-disk 6.20 km, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ji�� Jedli�ka VPM - KOS Slavia Plze� 15:35
2. Ivan Drach PHK - OK 99 Hradec Kr�lov� 16:52 + 1:17
3. Oleksii Shyp SWE Ronneby OK 18:13 + 2:38
4. Gintas Simonavicius LTU Team Lithuania 25:02 + 9:27
5. Ji�� #2 Jedli�ka VPM - KOS Slavia Plze� 35:09 + 19:34
6. Ladislav �epi�ka ZTC - Z�pado�esk� sportovn� centrum OB 36:50 + 21:15
7. Simon Tobler AUT TC Austria 36:58 + 21:23
8. Josef Jedli�ka VPM - KOS Slavia Plze� 38:15 + 22:40
9. O Callaghan Fionn IRL TC Ireland 40:50 + 25:15
10. Rowe Brian IRL TC Ireland 43:10 + 27:35
11. Browne Gerry IRL TC Ireland 44:36 + 29:01
12. Simas Peciulis LTU Team Lithuania 46:38 + 31:03

W-ALL 4.60 km, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smul Tille De BEL TC Belgium 29:16
2. Punto Elli FIN TC Finland 30:38 + 1:22
3. Syrjalainen Arttu 30:49 + 1:33
4. M�ki-Hokkonen Anni FIN TC Finland 31:16 + 2:00
5. Ojanaho Eeva-Liina FIN TC Finland 32:03 + 2:47
6. Pellikka Virna FIN TC Finland 32:30 + 3:14
7. Joergensen Kaia NZL TC New Zealand 32:47 + 3:31
8. Margarita Dienyte LTU Team Lithuania 33:46 + 4:30
9. Stankeviciute Gabija LTU Team Lithuania 33:47 + 4:31
10. Harriet Koppel EST 33:50 + 4:34
11. Erik Marten Zernant EST Estonia 34:03 + 4:47
12. Koskinen Iida FIN TC Finland 34:55 + 5:39
13. Rachel Baker NZL TC New Zealand 35:00 + 5:44
14. Lola Caspari OL Team Lippe (GER) 35:08 + 5:52
15. Laakso Lotta FIN TC Finland 35:24 + 6:08
16. Barbora Balciunaite LTU Team Lithuania 36:11 + 6:55
17. Muukkonen Roosa FIN TC Finland 36:14 + 6:58
18. Patricia Toledo ESP TC Wolf-O 37:01 + 7:45
19. Saule Traubaite LTU Team Lithuania 37:03 + 7:47
20. Veera Turakainen AUT TC Austria 37:04 + 7:48
21. Sarah Rooman BEL TC Belgium 38:00 + 8:44
22. Mar�a Bermejo Agust�n ESP TC Wolf-O 38:39 + 9:23
23. Lillqvist Isabella FIN TC Finland 38:48 + 9:32
24. Brigitte Panker EST 39:11 + 9:55
25. Ugne Skucaite LTU Team Lithuania 40:11 + 10:55
26. Maria Eller EST 40:23 + 11:07
27. Liise Lillelaid EST 42:19 + 13:03
28. Browne Niamh IRL TC Ireland 42:20 + 13:04
29. Mariann Zernant EST 42:41 + 13:25
30. Kate�ina Sobotov� ZTC - Z�pado�esk� sportovn� centrum OB 47:13 + 17:57
31. Andres Keernik EST Estonia 47:32 + 18:16
32. Spurling Eva IRL TC Ireland 47:47 + 18:31
33. Hassett Sadhbh IRL TC Ireland 47:49 + 18:33
34. Rowe Fionnuala IRL TC Ireland 47:50 + 18:34
35. Elo Saue EST 48:07 + 18:51
36. Barbora Vodr�kov� VPM - KOS Slavia Plze� 49:31 + 20:15
37. Zuzana Kadlecov� VPM - KOS Slavia Plze� 50:04 + 20:48
38. Rowe Emily IRL TC Ireland 50:49 + 21:33
39. Julie Ber�nkov� VPM - KOS Slavia Plze� 51:34 + 22:18

W-disk 4.60 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Faddei Matin SWE Ronneby OK -45:0-22
2. Marta Joonas EST -13:0-38 + 32:00
3. Mareli Vaher EST Estonia -10:0-34 + 35:00
4. Rihard Kiviselg EST Estonia 0:0-16 + 45:00
5. Jarune �ataite LTU 35:50 + 80:50