Logo

Výsledky závodu: Mistrovství ČR klubů

Stránka závodu

Datum:
10.10.2021
Místo konání:
Kobylá nad Vidnavkou
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Peřinka Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Valík Luděk - R2
Stavitel tratí:
Hadač Miroslav - R1
Protokol:
Závod proběhl za chladného, ale slunečného počasí, teplota od -2 (ráno) do 13 stupňů.
Startovalo 560 závodníků.
Časový harmonogram závodu byl dodržen.
V průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
V cíli závodu bylo poskytnuto několik drobných ošetření v réžii pořadatelů, nikdo nepotřeboval následné odborné ošetření.
Kategorie:
DH18     DH21    

DH18

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 337 VSP 1 USK Praha 295:42
     Blaha Jiří 44:38 (4.) + 44:38 (4.) +
     Štraitová Jolana 42:55 (7.) + 87:33 (3.) +
     Blaha Michal 46:21 (5.) + 133:54 (3.) +
     Baldrianová Eva 42:40 (11.) + 176:34 (3.) +
     Bolehovský Daniel 42:59 (1.) 219:33 (1.)
     Kodejšová Markéta 41:00 (7.) + 260:33 (3.) +
     Titz Adam 35:09 (1.) 295:42 (1.)
2. 322 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 295:47 +
     Urbánek Tomáš 48:18 (11.) + 48:18 (11.) +
     Barnatová Klára 45:26 (18.) + 93:44 (12.) +
     Marek Vojtěch 47:34 (7.) + 141:18 (9.) +
     Rotková Markéta 37:55 (3.) + 179:13 (6.) +
     Kučera Tomáš 45:23 (3.) + 224:36 (4.) +
     Mulíčková Markéta 34:43 (1.) 259:19 (1.)
     Štěrbák Josef 36:28 (3.) + 295:47 (2.) +
3. 325 TUR 1 OOB TJ Turnov 298:01 +
     Mellan Jonáš 51:13 (18.) + 51:13 (18.) +
     Novotná Michaela 41:24 (4.) + 92:37 (11.) +
     Hoetzel Hugo 48:01 (10.) + 140:38 (8.) +
     Matyášová Kristýna 35:19 (1.) 175:57 (2.) +
     Štregl Matyáš 45:37 (4.) + 221:34 (3.) +
     Martanová Lea 38:38 (4.) + 260:12 (2.) +
     Waldhauser Štěpán 37:49 (4.) + 298:01 (3.) +
4. 329 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 308:55 +
     Ptáček Jonáš 44:50 (5.) + 44:50 (5.) +
     Kurečková Klára 46:04 (20.) + 90:54 (9.) +
     Gryc Ondřej 45:17 (4.) + 136:11 (4.) +
     Hlaváčová Lucie 44:24 (18.) + 180:35 (8.) +
     Račanský Jakub 44:23 (2.) + 224:58 (5.) +
     Doušková Kateřina 43:06 (11.) + 268:04 (4.) +
     Štěpánek Jan 40:51 (9.) + 308:55 (4.) +
5. 324 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 309:52 +
     Sedláček Jaroslav 49:54 (14.) + 49:54 (14.) +
     Poborská Eliška 45:53 (19.) + 95:47 (15.) +
     Koliáš Štěpán 47:46 (9.) + 143:33 (10.) +
     Tichá Dorotea 39:09 (4.) + 182:42 (10.) +
     Mareš Albert 48:43 (5.) + 231:25 (8.) +
     Smutná Anna Marie 40:12 (6.) + 271:37 (5.) +
     Škácha Vít 38:15 (5.) + 309:52 (5.) +
6. 333 PGP 1 SK Praga 311:16 +
     Kolář Matyáš 45:33 (8.) + 45:33 (7.) +
     Štěpová Kateřina 43:35 (9.) + 89:08 (5.) +
     Kohoutek Oldřich 48:14 (11.) + 137:22 (5.) +
     Krejčová Lucie 41:19 (9.) + 178:41 (5.) +
     Kabát Martin 51:41 (14.) + 230:22 (6.) +
     Chrzová Eliška 44:27 (12.) + 274:49 (8.) +
     Kožina Štěpán 36:27 (2.) + 311:16 (6.) +
7. 326 LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 312:53 +
     Jelínek Kryštof 44:08 (2.) + 44:08 (2.) +
     Srbová Michaela 39:27 (2.) + 83:35 (1.)
     Štichhauer Daniel 45:14 (3.) + 128:49 (1.)
     Fejfarová Tereza 39:30 (6.) + 168:19 (1.)
     Váňa Vojtěch 53:08 (16.) + 221:27 (2.) +
     Koberová Kateřina 51:48 (23.) + 273:15 (6.) +
     Haas Filip 39:38 (7.) + 312:53 (7.) +
8. 330 TAP 1 KOB Tretra Praha 314:31 +
     Smolka Jakub 53:10 (24.) + 53:10 (24.) +
     Smolková Barbora 39:01 (1.) 92:11 (10.) +
     Černý Matouš 52:04 (14.) + 144:15 (12.) +
     Bulířová Ema 36:10 (2.) + 180:25 (7.) +
     Černý Antonín 50:50 (10.) + 231:15 (7.) +
     Černá Ema 42:36 (9.) + 273:51 (7.) +
     Elleder David 40:40 (8.) + 314:31 (8.) +
9. 343 JJN 1 Team Jizerky 319:51 +
     Habán Oliver 54:27 (25.) + 54:27 (25.) +
     Pesničáková Soňa 43:59 (10.) + 98:26 (20.) +
     Tkáč Matěj 42:12 (1.) 140:38 (7.) +
     Kubecová Magdalena 40:58 (8.) + 181:36 (9.) +
     Vitebský Lukáš 50:22 (8.) + 231:58 (9.) +
     Skácelová Adéla 46:16 (14.) + 278:14 (9.) +
     Mairich Filip 41:37 (10.) + 319:51 (9.) +
10. 327 JIL 1 OK Jilemnice 329:22 +
     Valenta Ondřej 55:13 (26.) + 55:13 (26.) +
     Janovská Vendula 45:20 (17.) + 100:33 (22.) +
     Salaba Dan 53:10 (15.) + 153:43 (16.) +
     Matěásková Šárka 42:44 (12.) + 196:27 (14.) +
     Malý Antonín 50:31 (9.) + 246:58 (13.) +
     Karlová Anna 38:05 (3.) + 285:03 (10.) +
     Votoček Michal 44:19 (12.) + 329:22 (10.) +
11. 328 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 341:16 +
     Kolář Šimon 52:09 (21.) + 52:09 (21.) +
     Thýnová Martina 44:34 (11.) + 96:43 (17.) +
     Fábera David 56:22 (21.) + 153:05 (15.) +
     Čečková Karolína 44:04 (17.) + 197:09 (16.) +
     Dohnálek Tomáš 50:18 (7.) + 247:27 (14.) +
     Košková Martina 46:33 (15.) + 294:00 (12.) +
     Jakubský Adam 47:16 (13.) + 341:16 (11.) +
12. 340 DOR 1 OK Dobříš 347:15 +
     Snížek Martin 55:19 (27.) + 55:19 (27.) +
     Kotková Adéla 52:13 (27.) + 107:32 (26.) +
     Janda Jakub 54:58 (18.) + 162:30 (24.) +
     Kašparová Alžběta 51:03 (28.) + 213:33 (23.) +
     Petrilák Matouš Nathaniel 51:30 (12.) + 265:03 (20.) +
     Bambousková Julie 39:50 (5.) + 304:53 (17.) +
     Kučera Jáchym 42:22 (11.) + 347:15 (12.) +
13. 342 TZL 1 SKOB Zlín 348:05 +
     Pekárek Tobias 53:08 (23.) + 53:08 (23.) +
     Dittrichová Lucie 44:41 (12.) + 97:49 (19.) +
     Pernička Václav 63:13 (25.) + 161:02 (22.) +
     Mrkvičková Ema 41:24 (10.) + 202:26 (18.) +
     Hustý Adam 51:16 (11.) + 253:42 (16.) +
     Batani Valentina 42:33 (8.) + 296:15 (14.) +
     Huleja Martin 51:50 (17.) + 348:05 (13.) +
14. 341 VSP 2 USK Praha 355:11 +
     Nemšovský Filip 44:19 (3.) + 44:19 (3.) +
     Balejová Julie 46:07 (21.) + 90:26 (7.) +
     Štrait Vilém 46:56 (6.) + 137:22 (6.) +
     Gajdová Michaela 46:12 (22.) + 183:34 (11.) +
     Zakouřil Matyáš 57:30 (18.) + 241:04 (10.) +
     Tulachová Anna 61:01 (29.) + 302:05 (16.) +
     Arnoštová Veronika 53:06 (18.) + 355:11 (14.) +
15. 346 SJH 1 SOS Jindřichův Hradec 357:57 +
     Nouza Michal 46:44 (9.) + 46:44 (9.) +
     Novotná Jitka 42:50 (6.) + 89:34 (6.) +
     Kinšt Jan 54:39 (16.) + 144:13 (11.) +
     Blažková Veronika 50:41 (27.) + 194:54 (13.) +
     Prášil Tomáš 54:31 (17.) + 249:25 (15.) +
     Kubáková Nela 49:36 (19.) + 299:01 (15.) +
     Smékal Jan 58:56 (23.) + 357:57 (15.) +
16. 331 TJN 1 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 361:26 +
     Dolejší Jan 50:15 (15.) + 50:15 (15.) +
     Štemberová Bára 48:52 (24.) + 99:07 (21.) +
     Lesák Ondřej 54:50 (17.) + 153:57 (17.) +
     Savruková Adéla 43:37 (16.) + 197:34 (17.) +
     Zurynek Jan 63:22 (23.) + 260:56 (18.) +
     Šestáková Marie 45:51 (13.) + 306:47 (19.) +
     Marek Matěj 54:39 (19.) + 361:26 (16.) +
17. 350 TBM 2 KOS TJ Tesla Brno 366:56 +
     Doušek Tomáš 56:50 (28.) + 56:50 (28.) +
     Fuchsová Ema 53:56 (28.) + 110:46 (27.) +
     Ehl Ondřej 51:04 (12.) + 161:50 (23.) +
     Ehlová Martina 43:29 (14.) + 205:19 (20.) +
     Račanský Jiří 51:31 (13.) + 256:50 (17.) +
     Myšková Ema 48:21 (17.) + 305:11 (18.) +
     Svirák Jonatan 61:45 (24.) + 366:56 (17.) +
18. 338 AOP 1 Orientační Běh Opava 367:54 +
     Valík Adam 45:33 (7.) + 45:33 (8.) +
     Holasová Barbora 43:00 (8.) + 88:33 (4.) +
     Čech Vít 43:07 (2.) + 131:40 (2.) +
     Cetlová Magdaléna 45:59 (21.) + 177:39 (4.) +
     Borunský Matěj 66:18 (25.) + 243:57 (11.) +
     Klechová Karolína 50:43 (21.) + 294:40 (13.) +
     Klapetek Václav 73:14 (27.) + 367:54 (18.) +
19. 339 PGP 2 SK Praga 371:14 +
     Čtrnáct František 48:47 (13.) + 48:47 (13.) +
     Lošťáková Sára 47:50 (22.) + 96:37 (16.) +
     Janas Adam 55:13 (19.) + 151:50 (14.) +
     Dvořáková Veronika 45:04 (19.) + 196:54 (15.) +
     Havlíček Albert 64:17 (24.) + 261:11 (19.) +
     Šimšová Pavla 51:35 (22.) + 312:46 (20.) +
     Bartošová Marie 58:28 (21.) + 371:14 (19.) +
20. 336 LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 378:46 +
     Jelínek Filip 50:59 (17.) + 50:59 (17.) +
     Haasová Klára 44:46 (13.) + 95:45 (14.) +
     Šípek Ondřej 65:17 (26.) + 161:02 (21.) +
     Švíglerová Kateřina 43:35 (15.) + 204:37 (19.) +
     Pekárek Tomáš 71:23 (27.) + 276:00 (22.) +
     Brožková Tereza 54:31 (26.) + 330:31 (22.) +
     Štichhauer Adam 48:15 (15.) + 378:46 (20.) +
21. 332 ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 381:18 +
     Oujezdský Matyáš 48:40 (12.) + 48:40 (12.) +
     Tomanová Eliška 54:38 (29.) + 103:18 (24.) +
     Koča Vojtěch 59:47 (22.) + 163:05 (25.) +
     Barnatová Magda 50:20 (26.) + 213:25 (22.) +
     Racek Josef 58:50 (20.) + 272:15 (21.) +
     Finstrlová Julie 52:35 (24.) + 324:50 (21.) +
     Lasota Jan 56:28 (20.) + 381:18 (21.) +
22. 351 TUR 2 OOB TJ Turnov 407:18 +
     Nejezchleb Vojtěch 52:45 (22.) + 52:45 (22.) +
     Lamačová Kateřina 49:30 (25.) + 102:15 (23.) +
     Mellanová Judita 61:22 (24.) + 163:37 (26.) +
     Chrástová Magdaléna 45:22 (20.) + 208:59 (21.) +
     Heřmánek Petr 81:33 (30.) + 290:32 (25.) +
     Novotná Barbora 52:48 (25.) + 343:20 (23.) +
     Hudská Štěpánka 63:58 (26.) + 407:18 (22.) +
23. 321 KAM 1 OK Kamenice 423:10 +
     Gajda Martin 42:53 (1.) 42:53 (1.)
     Hankovcová Helena 47:52 (23.) + 90:45 (8.) +
     Bejvl Marek 70:12 (29.) + 160:57 (20.) +
     Víšková Veronika 57:18 (30.) + 218:15 (25.) +
     Kovářík Tomáš 70:07 (26.) + 288:22 (23.) +
     Štěpánková Julie 76:13 (30.) + 364:35 (24.) +
     Čapková Lucie 58:35 (22.) + 423:10 (23.) +
24. 335 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 439:43 +
     Kohoutek Vojtěch 89:27 (31.) + 89:27 (31.) +
     Koubová Hana 51:19 (26.) + 140:46 (29.) +
     Machar Matěj 82:33 (30.) + 223:19 (28.) +
     Szymanská Zuzana 47:46 (23.) + 271:05 (27.) +
     Skripnik Nikola 58:18 (19.) + 329:23 (26.) +
     Kosobudová Anna 48:00 (16.) + 377:23 (25.) +
     Škáchová Zuzana 62:20 (25.) + 439:43 (24.) +
347 SJH 2 SOS Jindřichův Hradec DISK
     Pobuda Vojtěch 62:33 + 62:33 +
     Šerhaklová Karolína DISK
     Dundáček Karel 67:29 + 0:00
     Komárková Jindra 48:47 + 0:00
     Kinšt Antonín 60:37 + 0:00
     Potužníková Adéla 78:11 + 0:00
     Potužník Viktor 39:33 + 0:00
345 PBM 1 TJ Spartak 1. brněnská DISK
     Strýček Jan DISK
     Procházková Doubravka 41:00 + 0:00
     Bukovác Filip 51:48 + 0:00
     Hovořáková Karolína 43:11 + 0:00
     Bednařík Vilém 51:44 + 0:00
     Bednaříková Emma 50:02 + 0:00
     Zřídkaveselý Adam 47:33 + 0:00
334 PHK 1 OK 99 Hradec Králové DISK
     Neumann Matěj 50:32 + 50:32 +
     Neumannová Alžběta 44:54 + 95:26 +
     Pompach Lukáš 59:50 + 155:16 +
     Kopecká Martina DISK
     Chaloupský Jakub 638:48 + 0:00
     Metelková Michaela 36:13 + 0:00
     Čermák Martin 51:18 + 0:00
349 TAP 2 KOB Tretra Praha DISK
     Kuchař Matěj 51:17 + 51:17 +
     Tomášková Linda DISK
     Bulíř Jáchym 65:47 + 0:00
     Měšťanová Tereza 65:12 + 0:00
     Kuchař Ondřej DISK
     Janošíková Eva 55:56 + 0:00
     Vyhnis Šimon 73:27 + 0:00
352 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
     Procinger Jakub 52:02 + 52:02 +
     Vávrová Vanda 45:00 + 97:02 +
     Hanuš Filip 47:35 + 144:37 +
     Randáková Adéla 39:10 + 183:47 +
     Čihák Jan 60:13 + 244:00 +
     Hanušová Kateřina 42:52 + 286:52 +
     Stach Ondřej DISK
323 VPM 1 KOS Slavia Plzeň DISK
     Donda Jiří 45:24 + 45:24 +
     Richtrová Kamila 42:05 + 87:29 +
     Kurz Ondřej DISK
     Kožíšková Kateřina 40:15 + 0:00
     Tokár Radim 50:08 + 0:00
     Beránková Šárka 49:03 + 0:00
     Staňková Radka DISK
348 SRK 1 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
     Morávek Martin 81:03 + 81:03 +
     Morávková Zuzana 45:13 + 126:16 +
     Stavrinou David 90:30 + 216:46 +
     Tomášová Anna 49:29 + 266:15 +
     Jiroušek Dominik 76:33 + 342:48 +
     Cejpková Karolína 59:25 + 402:13 +
     Výchová Veronika DISK
344 ONO 1 SKOB Ostrov DISK
     Meduna Filip 47:48 + 47:48 +
     Urbánková Eva 55:30 + 103:18 +
     Donda Jakub 56:20 + 159:38 +
     Holíková Simona 55:46 + 215:24 +
     Ječmen Matyáš 75:05 + 290:29 +
     Halámková Jana DISK
     Myslík Vojtěch DISK

DH21

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 27 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 339:48
     Brlica Pavel 50:21 (3.) + 50:21 (3.) +
     Zháňalová Barbora 52:46 (8.) + 103:07 (5.) +
     Hirš Otakar 48:51 (1.) 151:58 (3.) +
     Hiršová Gabriela 46:32 (5.) + 198:30 (2.) +
     Minář Marek 51:21 (5.) + 249:51 (2.) +
     Indráková Adéla 45:35 (2.) + 295:26 (2.) +
     Nykodým Miloš 44:22 (1.) 339:48 (1.)
2. 29 LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 341:16 +
     Kamenický Matěj 51:22 (9.) + 51:22 (9.) +
     Stehlíková Jana 48:21 (1.) 99:43 (1.)
     Nožka Radek 49:28 (3.) + 149:11 (1.)
     Nováková Tereza 44:39 (2.) + 193:50 (1.)
     Kubelka Tomáš 50:56 (4.) + 244:46 (1.)
     Peterová Jana 50:36 (8.) + 295:22 (1.)
     Roudný Martin 45:54 (4.) + 341:16 (2.) +
3. 26 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 343:54 +
     Rollier Baptiste 50:11 (1.) 50:11 (1.)
     Kosová Tereza 56:16 (17.) + 106:27 (10.) +
     Metelka Ondřej 52:13 (5.) + 158:40 (6.) +
     Vandasová Adéla 46:43 (6.) + 205:23 (7.) +
     Kubát Pavel 49:20 (2.) + 254:43 (5.) +
     Kosová Denisa 43:53 (1.) 298:36 (3.) +
     Petržela Jan 45:18 (3.) + 343:54 (3.) +
4. 61 SSU 1 SK Severka Šumperk 347:30 +
     Poklop Martin 51:20 (8.) + 51:20 (8.) +
     Štičková Anna 50:20 (3.) + 101:40 (2.) +
     Melecký Martin 53:41 (9.) + 155:21 (5.) +
     Poklopová Lenka 49:30 (10.) + 204:51 (6.) +
     Král Vojtěch 48:08 (1.) 252:59 (3.) +
     Janošíkova Tereza 46:49 (3.) + 299:48 (4.) +
     Schuster Marek 47:42 (6.) + 347:30 (4.) +
5. 30 PGP 1 SK Praga 352:48 +
     Janas Petr 53:34 (10.) + 53:34 (10.) +
     Sieglová Eliška 49:06 (2.) + 102:40 (4.) +
     Procházka Jan 49:02 (2.) + 151:42 (2.) +
     Bogarová Adélka 47:44 (8.) + 199:26 (3.) +
     Navrátil Šimon 55:02 (9.) + 254:28 (4.) +
     Vyhnálková Barbora 48:32 (4.) + 303:00 (5.) +
     Janovský Tomáš 49:48 (9.) + 352:48 (5.) +
6. 28 LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 352:53 +
     Chloupek Adam 54:41 (16.) + 54:41 (16.) +
     Kabáthová Eva 50:29 (4.) + 105:10 (7.) +
     Hubáček Michal 55:37 (14.) + 160:47 (9.) +
     Dittrichová Michaela 46:08 (4.) + 206:55 (8.) +
     Hubáček Jonáš 49:24 (3.) + 256:19 (6.) +
     Perůtková Jindra 51:30 (9.) + 307:49 (6.) +
     Sýkora Vojtěch 45:04 (2.) + 352:53 (6.) +
7. 31 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 358:20 +
     Horčička Vít 51:00 (6.) + 51:00 (6.) +
     Korpasová Tereza 53:03 (9.) + 104:03 (6.) +
     Horvát Petr 51:04 (4.) + 155:07 (4.) +
     Grycová Kateřina 49:40 (12.) + 204:47 (5.) +
     Kozák Osvald 55:36 (11.) + 260:23 (8.) +
     Kozáková Zdenka 50:27 (6.) + 310:50 (7.) +
     Pompura Daniel 47:30 (5.) + 358:20 (7.) +
8. 35 TUR 1 OOB TJ Turnov 358:44 +
     Kamenický Jeroným 50:20 (2.) + 50:20 (2.) +
     Matějková Barbora 59:21 (24.) + 109:41 (12.) +
     Schulhof Jan 52:19 (7.) + 162:00 (11.) +
     Sokolářová Šárka 42:35 (1.) 204:35 (4.) +
     Richtr Lukáš 54:07 (8.) + 258:42 (7.) +
     Vejražková Rozárka 52:11 (11.) + 310:53 (8.) +
     Wolf Filip 47:51 (7.) + 358:44 (8.) +
9. 37 TUR 2 OOB TJ Turnov 369:27 +
     Wolf Daniel 51:12 (7.) + 51:12 (7.) +
     Nieke Patricia 50:32 (5.) + 101:44 (3.) +
     Horák Patrik 58:15 (18.) + 159:59 (7.) +
     Rufferová Iva 47:00 (7.) + 206:59 (9.) +
     Luštický Martin 55:38 (12.) + 262:37 (9.) +
     Omová Michaela 58:12 (18.) + 320:49 (10.) +
     Hájek Kryštof 48:38 (8.) + 369:27 (9.) +
10. 32 LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 370:37 +
     Kos Tomáš 55:51 (20.) + 55:51 (20.) +
     Udržalová Pavla 55:16 (14.) + 111:07 (16.) +
     Mareček Šimon 53:49 (10.) + 164:56 (14.) +
     Zvěřinová Martina 49:40 (11.) + 214:36 (11.) +
     Procházka David 52:37 (6.) + 267:13 (11.) +
     Šístková Iveta 50:28 (7.) + 317:41 (9.) +
     Udržal Tomáš 52:56 (14.) + 370:37 (10.) +
11. 33 KAM 1 OK Kamenice 381:40 +
     Rusý Tomáš 56:54 (22.) + 56:54 (22.) +
     Čechová Tereza 53:32 (10.) + 110:26 (13.) +
     Kettner Lukáš 54:35 (12.) + 165:01 (15.) +
     Hájková Eliška 49:18 (9.) + 214:19 (10.) +
     Semík Ondřej 52:45 (7.) + 267:04 (10.) +
     Semíková Lucie 59:23 (20.) + 326:27 (11.) +
     Glonek Jakub 55:13 (18.) + 381:40 (11.) +
12. 34 ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 382:01 +
     Coufal Jáchym 53:55 (11.) + 53:55 (11.) +
     Tesařová Markéta 51:47 (6.) + 105:42 (8.) +
     Mokrý Stanislav 55:01 (13.) + 160:43 (8.) +
     Koporová Petra 54:47 (19.) + 215:30 (12.) +
     Jonáš Adam 58:34 (17.) + 274:04 (13.) +
     Šimková Johanka 53:46 (13.) + 327:50 (12.) +
     Jordanov Alexandr 54:11 (16.) + 382:01 (12.) +
13. 36 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 382:04 +
     Gebrt Jan 60:56 (31.) + 60:56 (31.) +
     Mechlová Lenka 52:19 (7.) + 113:15 (20.) +
     Tichý Radomír 59:46 (21.) + 173:01 (18.) +
     Jedličková Zuzana 44:45 (3.) + 217:46 (13.) +
     Komanec Václav 60:01 (20.) + 277:47 (14.) +
     Teplá Karolína 51:51 (10.) + 329:38 (13.) +
     Netuka Vojtěch 52:26 (12.) + 382:04 (13.) +
14. 63 TBM 2 KOS TJ Tesla Brno 387:45 +
     Adámek Filip 50:27 (5.) + 50:27 (5.) +
     Opálková Martina 55:52 (16.) + 106:19 (9.) +
     Nechanický Jan 57:30 (16.) + 163:49 (12.) +
     Špringlová Kamila 54:27 (18.) + 218:16 (14.) +
     Chromý Adam 55:03 (10.) + 273:19 (12.) +
     Hlaváčová Anežka 61:42 (21.) + 335:01 (14.) +
     Šrom Jakub 52:44 (13.) + 387:45 (14.) +
15. 44 KAM 2 OK Kamenice 403:14 +
     Navrátil Boris 57:28 (24.) + 57:28 (24.) +
     Šafková Sofie 54:44 (13.) + 112:12 (18.) +
     Šafka Sebastian 52:14 (6.) + 164:26 (13.) +
     Zimmerová Kateřina 58:52 (24.) + 223:18 (16.) +
     Škvor Ota 57:55 (15.) + 281:13 (15.) +
     Bořánková Karolína 63:51 (25.) + 345:04 (16.) +
     Škvor Adam 58:10 (30.) + 403:14 (15.) +
16. 62 TUR 3 OOB TJ Turnov 405:21 +
     Thoř Tomáš 56:31 (21.) + 56:31 (21.) +
     Pekařová Jana 54:33 (11.) + 111:04 (15.) +
     Fodor Petr 60:21 (24.) + 171:25 (16.) +
     Chrástová Tereza 57:40 (23.) + 229:05 (20.) +
     Karatsiolis Kryštof 68:01 (31.) + 297:06 (21.) +
     Martanová Elin 50:26 (5.) + 347:32 (17.) +
     Váňa Martin 57:49 (29.) + 405:21 (16.) +
17. 39 LPU 3 OK Lokomotiva Pardubice 411:23 +
     Zvěřina Petr 54:59 (18.) + 54:59 (18.) +
     Žaloudková Klára 58:17 (21.) + 113:16 (21.) +
     Čermák Jan 60:18 (23.) + 173:34 (21.) +
     Kulhavá Šárka 51:20 (14.) + 224:54 (18.) +
     Hovorka Lukáš 63:16 (24.) + 288:10 (18.) +
     Hančová Petra 53:12 (12.) + 341:22 (15.) +
     Šišma Vojtěch 70:01 (36.) + 411:23 (17.) +
18. 45 TZL 1 SKOB Zlín 411:29 +
     Smola Michal 54:01 (12.) + 54:01 (12.) +
     Kavánková Iva 56:29 (18.) + 110:30 (14.) +
     Kašpar Michal 62:37 (27.) + 173:07 (19.) +
     Chovancová Zuzana 57:04 (22.) + 230:11 (21.) +
     Kolárik Tomáš 59:32 (19.) + 289:43 (19.) +
     Jeřábková Jitka 67:33 (30.) + 357:16 (19.) +
     Mikel David 54:13 (17.) + 411:29 (18.) +
19. 46 SHK 2 OK Slavia Hradec Králové 412:10 +
     Hepner David 59:47 (30.) + 59:47 (30.) +
     Holečková Petra 58:40 (23.) + 118:27 (25.) +
     Jedlička Michal 54:29 (11.) + 172:56 (17.) +
     Červená Adéla 50:15 (13.) + 223:11 (15.) +
     Zalaba Tomáš 71:45 (36.) + 294:56 (20.) +
     Thýnová Nikola 55:29 (14.) + 350:25 (18.) +
     Pek Daniel 61:45 (32.) + 412:10 (19.) +
20. 42 LCE 2 OOB TJ Slovan Luhačovice 419:13 +
     Mudrák Štěpán 54:23 (15.) + 54:23 (15.) +
     Dékány Pavla 57:38 (19.) + 112:01 (17.) +
     Valenta Jiří 61:38 (26.) + 173:39 (22.) +
     Hubáčková Renata 71:54 (36.) + 245:33 (24.) +
     Vavrys Johan 59:22 (18.) + 304:55 (24.) +
     Sklenářová Radka 62:09 (22.) + 367:04 (22.) +
     Cahel Marek 52:09 (11.) + 419:13 (20.) +
21. 41 CHC 1 K.O.B. Choceň 419:54 +
     Křivda Tomáš 50:22 (4.) + 50:22 (4.) +
     Semrádová Jana 58:39 (22.) + 109:01 (11.) +
     Semrád Ladislav 52:55 (8.) + 161:56 (10.) +
     Chaloupková Veronika 61:49 (26.) + 223:45 (17.) +
     Pešek Ondřej 61:59 (23.) + 285:44 (17.) +
     Chaloupková Kateřina 80:20 (43.) + 366:04 (20.) +
     Sháněl Jan 53:50 (15.) + 419:54 (21.) +
22. 38 PHK 2 OK 99 Hradec Králové 423:50 +
     Bendák Jan 54:22 (14.) + 54:22 (14.) +
     Novotná Tereza 70:41 (36.) + 125:03 (31.) +
     Šabatka Zdeněk 60:21 (25.) + 185:24 (28.) +
     Štěrbová Daniela 53:53 (17.) + 239:17 (23.) +
     Chvátil Šimon 63:36 (26.) + 302:53 (23.) +
     Rollier Monika 64:08 (26.) + 367:01 (21.) +
     Kavalír Jáchym 56:49 (24.) + 423:50 (22.) +
23. 49 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 424:54 +
     Malačka Milan 58:02 (27.) + 58:02 (27.) +
     Škáchová Magdalena 57:52 (20.) + 115:54 (22.) +
     Kolín Jan 64:53 (30.) + 180:47 (24.) +
     Škáchová Viktorie 55:15 (20.) + 236:02 (22.) +
     Illner Vojtěch 63:30 (25.) + 299:32 (22.) +
     Voltrová Alena 68:22 (32.) + 367:54 (23.) +
     Klaška Pavel 57:00 (26.) + 424:54 (23.) +
24. 60 TJN 1 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 430:36 +
     Nagy Josef 57:42 (25.) + 57:42 (25.) +
     Šklíbová Míša 61:08 (26.) + 118:50 (26.) +
     Kazda Adam 64:43 (29.) + 183:33 (26.) +
     Podešvová Vlasta 78:01 (43.) + 261:34 (30.) +
     Janata Martin 55:39 (13.) + 317:13 (27.) +
     Mašínová Anna 55:52 (15.) + 373:05 (24.) +
     Novotný Marek 57:31 (28.) + 430:36 (24.) +
25. 50 DOK 1 OK Doksy 441:12 +
     Fürst Matouš 54:16 (13.) + 54:16 (13.) +
     Pavlíková Markéta 72:47 (38.) + 127:03 (32.) +
     Koštejn Vít 58:14 (17.) + 185:17 (27.) +
     Dolejší Kateřina 62:13 (27.) + 247:30 (27.) +
     Bílý Jakub 58:34 (16.) + 306:04 (25.) +
     Riby Rose 78:55 (39.) + 384:59 (26.) +
     Synek Petr 56:13 (19.) + 441:12 (25.) +
26. 48 CTB 1 SK OB Chotěboř 443:42 +
     Novák Pavel 63:14 (36.) + 63:14 (36.) +
     Gregorová Kamila 54:36 (12.) + 117:50 (24.) +
     Šťastný Karel 76:25 (40.) + 194:15 (32.) +
     Benešová Jana 51:22 (15.) + 245:37 (25.) +
     Hübner Jan 69:43 (34.) + 315:20 (26.) +
     Voborníková Alena 62:37 (23.) + 377:57 (25.) +
     Sabol Josef 65:45 (33.) + 443:42 (26.) +
27. 71 TBM 3 KOS TJ Tesla Brno 452:17 +
     Gryc Vojtěch 58:25 (28.) + 58:25 (28.) +
     Korpasová Lucie 66:29 (32.) + 124:54 (30.) +
     Goldschmidt Tobiáš 62:58 (28.) + 187:52 (29.) +
     Grycová Veronika 69:53 (35.) + 257:45 (28.) +
     Zimmermann Jakub 65:23 (27.) + 323:08 (28.) +
     Chromá Adéla 71:57 (35.) + 395:05 (28.) +
     Khýn Vítězslav 57:12 (27.) + 452:17 (27.) +
28. 68 PGP 2 SK Praga 455:07 +
     Landovský Jakub 62:11 (32.) + 62:11 (32.) +
     Janovská Kateřina 61:40 (27.) + 123:51 (29.) +
     Matějů Luboš 70:04 (32.) + 193:55 (31.) +
     Kopecká Johana 72:54 (39.) + 266:49 (33.) +
     Jonáš Martin 61:45 (22.) + 328:34 (31.) +
     Slavíková Silvie 70:06 (34.) + 398:40 (29.) +
     Flašar Jan 56:27 (21.) + 455:07 (28.) +
29. 51 AOP 1 Orientační Běh Opava 455:49 +
     Kostka Jiří 57:50 (26.) + 57:50 (26.) +
     König Lucie 65:49 (30.) + 123:39 (28.) +
     Mielec Jaromír 59:31 (20.) + 183:10 (25.) +
     Cetlová Karolína 81:35 (45.) + 264:45 (32.) +
     Sklenář Martin 61:25 (21.) + 326:10 (30.) +
     Kovalčíková Anna 78:56 (40.) + 405:06 (30.) +
     Hadač Filip 50:43 (10.) + 455:49 (29.) +
30. 43 KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 463:26 +
     Müller Jonáš 55:31 (19.) + 55:31 (19.) +
     Vozdová Aneta 65:56 (31.) + 121:27 (27.) +
     Gedeon Dominik 66:29 (31.) + 187:56 (30.) +
     Turczerová Hana 72:31 (37.) + 260:27 (29.) +
     Jílek Jakub 80:18 (40.) + 340:45 (33.) +
     Vaníková Šárka 66:20 (29.) + 407:05 (32.) +
     Janů Zdeněk 56:21 (20.) + 463:26 (30.) +
31. 52 PHK 3 OK 99 Hradec Králové 480:26 +
     Kamenický Jakub 69:48 (40.) + 69:48 (40.) +
     Hepnerová Martina 68:27 (34.) + 138:15 (34.) +
     Samek Tomáš 76:16 (39.) + 214:31 (34.) +
     Kosová Michaela 73:04 (40.) + 287:35 (34.) +
     Panchártek Jan 70:00 (35.) + 357:35 (35.) +
     Šádková Martina 66:14 (28.) + 423:49 (33.) +
     Justa Pavel 56:37 (22.) + 480:26 (31.) +
32. 69 PGP 3 SK Praga 485:37 +
     Landovský Tomáš 62:51 (33.) + 62:51 (33.) +
     Kožinová Zuzana 75:03 (39.) + 137:54 (33.) +
     Veselý Jakub 59:28 (19.) + 197:22 (33.) +
     Dvořáková Hana 64:55 (30.) + 262:17 (31.) +
     Košárek Pavel 68:48 (32.) + 331:05 (32.) +
     Hrabánková Klára 75:44 (38.) + 406:49 (31.) +
     Uhlíř Marek 78:48 (40.) + 485:37 (32.) +
33. 72 TUR 4 OOB TJ Turnov 512:15 +
     Zabořil Vojtěch 79:13 (41.) + 79:13 (41.) +
     Heřmánková Pavla 70:07 (35.) + 149:20 (39.) +
     Drahoňovský Aleš 74:49 (38.) + 224:09 (35.) +
     Nejezchlebová Barbora 67:38 (32.) + 291:47 (35.) +
     Neumann Josef 65:32 (29.) + 357:19 (34.) +
     Soroka Martyna 98:06 (45.) + 455:25 (36.) +
     Mencl Jan 56:50 (25.) + 512:15 (33.) +
34. 67 LCE 3 OOB TJ Slovan Luhačovice 531:36 +
     Slezák Zdeněk 64:53 (38.) + 64:53 (38.) +
     Nevěřilová Kateřina 77:30 (42.) + 142:23 (36.) +
     Sláma Šimon 83:40 (42.) + 226:03 (36.) +
     Končáková Klára 88:13 (47.) + 314:16 (41.) +
     Horyna Roman 69:07 (33.) + 383:23 (38.) +
     Mudráková Eliška 69:58 (33.) + 453:21 (35.) +
     Vavrysová Barbara 78:15 (39.) + 531:36 (34.) +
35. 65 DOR 1 OK Dobříš 545:44 +
     Lorenc Václav 63:45 (37.) + 63:45 (37.) +
     Petriláková Anežka Rozári 76:02 (40.) + 139:47 (35.) +
     Janda Pavel 101:26 (47.) + 241:13 (41.) +
     Petriláková Petra 65:50 (31.) + 307:03 (39.) +
     Houska Jindřich 87:57 (44.) + 395:00 (40.) +
     Nentvichová Julie 74:11 (37.) + 469:11 (38.) +
     Žižka Přemysl 76:33 (38.) + 545:44 (35.) +
36. 66 JJN 1 Team Jizerky 555:00 +
     Šmaus Antonín 88:58 (44.) + 88:58 (44.) +
     Rýdlová Magdaléna 60:30 (25.) + 149:28 (40.) +
     Řehoř Vojta 84:26 (44.) + 233:54 (38.) +
     Podrábská Marie 68:21 (33.) + 302:15 (38.) +
     Adamec Martin 104:33 (47.) + 406:48 (41.) +
     Rýdlová Adéla 58:38 (19.) + 465:26 (37.) +
     Růta Matyáš 89:34 (43.) + 555:00 (36.) +
37. 53 TRI 1 TJ TŽ Třinec 565:01 +
     Filipek Sebastian 63:11 (35.) + 63:11 (35.) +
     Warcopová Kateřina 95:27 (46.) + 158:38 (41.) +
     Tuharský Erik 86:55 (45.) + 245:33 (44.) +
     Navrátilová Adéla 77:37 (42.) + 323:10 (42.) +
     Kostkan Tomáš 94:20 (45.) + 417:30 (43.) +
     Argalášová Kateřina 68:03 (31.) + 485:33 (41.) +
     Navrátil Rostislav 79:28 (41.) + 565:01 (37.) +
38. 58 SHK 3 OK Slavia Hradec Králové 571:52 +
     Svoboda Ondřej 100:34 (45.) + 100:34 (45.) +
     Větříčková Andrea 67:31 (33.) + 168:05 (42.) +
     Porkert Jan 72:47 (35.) + 240:52 (40.) +
     Kroniková Štěpánka 72:37 (38.) + 313:29 (40.) +
     Šabatka Jan 96:25 (46.) + 409:54 (42.) +
     Raková Petra 73:35 (36.) + 483:29 (40.) +
     Kolář Viktor 88:23 (42.) + 571:52 (38.) +
39. 64 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 580:03 +
     Švarc Antonín 82:14 (43.) + 82:14 (43.) +
     Sanna Karin 92:10 (45.) + 174:24 (44.) +
     Pospíšil Ondřej 70:36 (34.) + 245:00 (43.) +
     Řadová Lucie 93:20 (48.) + 338:20 (44.) +
     Novák Přemysl 83:48 (42.) + 422:08 (44.) +
     Blahová Pavla 92:10 (44.) + 514:18 (42.) +
     Klement David 65:45 (34.) + 580:03 (39.) +
40. 59 SOP 1 OOB TJ Slezan Opava 637:08 +
     Peterek Vít 117:06 (46.) + 117:06 (46.) +
     Poláková Lenka 76:04 (41.) + 193:10 (45.) +
     Smolka Ondřej 128:07 (48.) + 321:17 (45.) +
     Procházková Marie 63:02 (28.) + 384:19 (45.) +
     Gilík Marek 83:00 (41.) + 467:19 (45.) +
     Hájková Lenka 79:23 (42.) + 546:42 (43.) +
     Lichý Ondřej 90:26 (44.) + 637:08 (40.) +
56 TAP 1 KOB Tretra Praha DISK
     Melišík Martin 57:14 + 57:14 +
     Šimůnková Gabriela 55:38 + 112:52 +
     Makovský Jakub 60:16 + 173:08 +
     Rosendorfová Lenka 74:20 + 247:28 +
     Vlášek Jakub 77:05 + 324:33 +
     Hermannová Anna 64:24 + 388:57 +
     Měšťan Ondřej DISK
47 SJI 1 OK Jihlava DISK
     Venhoda Matěj 63:07 + 63:07 +
     Řezníčková Tereza 80:37 + 143:44 +
     Tkáč Juraj 100:42 + 244:26 +
     Nechutová Aneta 80:23 + 324:49 +
     Orany Vojtěch 65:28 + 390:17 +
     Foltýnová Eva 79:16 + 469:33 +
     Foltýn Tomáš DISK
55 KAM 3 OK Kamenice DISK
     Hausenblas Šimon DISK
     Jančová Jana 90:51 + 0:00
     Pašek František 72:55 + 0:00
     Hausenblasová Karolína 63:22 + 0:00
     Janda Ondřej 72:06 + 0:00
     Bejvlová Karolína 63:11 + 0:00
     Němeček Jan 69:37 + 0:00
73 UOL 1 SOB Olomouc DISK
     Dostál František DISK
     Binarová Adéla 72:31 + 0:00
     Bídová Markéta 81:52 + 0:00
     Raclavská Vlaďka 61:48 + 0:00
     Chaloupka Josef DISK
     Jílková Hana 58:05 + 0:00
     Špacír Jan 76:05 + 0:00
54 LPM 1 OK Lokomotiva Plzeň DISK
     Stehlík Šimon 54:56 + 54:56 +
     Šiková Barbora 62:41 + 117:37 +
     Čepička Ladislav 56:50 + 174:27 +
     Chvalová Věra 53:23 + 227:50 +
     Valeš Jiří 56:47 + 284:37 +
     Kinkorová Tereza DISK
     Němec David 56:40 + 0:00
70 STE 1 SK SKI-OB Šternberk DISK
     Světnický František 58:45 + 58:45 +
     Venusová Anna 109:48 + 168:33 +
     Lukašák Šimon 70:14 + 238:47 +
     Skoupá Vendula 56:32 + 295:19 +
     Doležal Matyáš 86:13 + 381:32 +
     Dosedělová Klára 56:24 + 437:56 +
     Svoboda Radek DISK
40 ZBM 3 SK Žabovřesky Brno DISK
     Hruška Jakub 68:11 + 68:11 +
     Hendrychová Zuzana DISK
     Zháňal Jan 74:41 + 0:00
     Adamová Eva 84:29 + 0:00
     Bravený Vít 65:50 + 0:00
     Chvátal Lukáš DISK
     Finstrle Luděk 61:15 + 0:00
57 LPU 4 OK Lokomotiva Pardubice DISK
     Mrskoč Marek 80:42 + 80:42 +
     Čermáková Klára 64:39 + 145:21 +
     Vališ Jan 83:55 + 229:16 +
     Brožková Lucie 69:10 + 298:26 +
     Deml Tomáš 72:54 + 371:20 +
     Jansová Doubravka DISK
     Fencl Jonáš DISK