Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.03.2017
Místo konání:
Plzeň, Skvrňany, ul. T. Brzkové
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Skvrňany
Ředitel závodu:
Kroupa Štěpán
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš - R1
Stavitel tratí:
Kamaryt Tomáš - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     LINIE     P    

D10 1.70 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:55:00 180 Pilátová Rozálie DKL0750 2103252 C KOB Kladno
16:55:00 181 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C Kometa Kralovice
16:55:00 182 Sobotová Kateřina VPM0851 434815 C KOS Slavia VŠ Plzeň
16:55:00 183 Vakant 0 Vakant

D12 2.10 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:55:00 165 Jirkovská Magdaléna SLA0550 2011819 C SKOB Slaný
16:55:00 166 Horáčková Michaela DKP0551 2092360 C Oddíl OB Kotlářka
16:55:00 167 Beránková Šárka VPM0551 9101182 C KOS Slavia VŠ Plzeň
16:55:00 168 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 C Kometa Kralovice
16:55:00 169 Fišarová Adéla KRL0651 0 C Kometa Kralovice
16:55:00 170 Zmarzláková Olga KRL0552 232613 C Kometa Kralovice
16:55:00 171 Šobíšková Lucie BSO0651 8685 C KOB Baník Sokolov
16:55:00 172 Kulová Laura ONO0552 1400426 B SKOB Ostrov
16:55:00 173 Ševčíková Anežka ONO0550 2103709 C SKOB Ostrov
16:55:00 174 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 C OK Lokomotiva Plzeň
16:55:00 175 Kohoutková Klára BSO0650 8684 C KOB Baník Sokolov
16:55:00 176 Urbánková Eva ONO0650 9200732 C SKOB Ostrov
16:55:00 177 Holíková Simona ONO0553 2087704 B SKOB Ostrov
16:55:00 178 Vakant 0 Vakant

D14 2.20 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:05:00 145 Křížková Marie MAS0450 301516 C KČT Aš
17:05:00 146 Ziebová Veronika NEK0450 2056284 B Nejdek Orienteering
17:05:00 147 Nádeníčková Iva NEK0350 2035733 B Nejdek Orienteering
17:05:00 148 Mikešová Julie VPM0455 434836 C KOS Slavia VŠ Plzeň
17:05:00 149 Pilátová Amálie DKL0450 49641 C KOB Kladno
17:05:00 150 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 B Kometa Kralovice
17:05:00 151 Jirkovská Kateřina SLA0350 206417 B SKOB Slaný
17:05:00 152 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia VŠ Plzeň
17:05:00 153 Papajová Sára DKP0458 887932 C Oddíl OB Kotlářka
17:05:00 154 Bartošová Marie MLA0451 2073704 B MLOK Mariánské Lázně
17:05:00 155 Dítková Markéta SKV0451 682652 C TJ Slovan Karlovy Vary
17:05:00 156 Nejedlá Klára ONO0450 301730 B SKOB Ostrov
17:05:00 157 Kovářová Lucie VPM0350 347914 B KOS Slavia VŠ Plzeň
17:05:00 158 Pecko Sára ONO0452 0 C SKOB Ostrov
17:05:00 159 Dvořáková Štěpánka ONO0451 2102672 C SKOB Ostrov
17:05:00 160 Vakant 0 Vakant

D16 2.60 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:15:00 130 Marešová Klára NEK0250 2067349 B Nejdek Orienteering
17:15:00 131 Křížová Daniela MAS0250 301510 C KČT Aš
17:15:00 132 Černá Kateřina VPM0250 2073702 A KOS Slavia VŠ Plzeň
17:15:00 133 Horychová Zuzana DKL0150 515197 C KOB Kladno
17:15:00 134 Staňková Markéta VPM0153 2035165 B KOS Slavia VŠ Plzeň
17:15:00 135 Nádeníčková Pavla NEK0150 2056275 A Nejdek Orienteering
17:15:00 136 Dlesková Dana BSO0151 301432 C KOB Baník Sokolov
17:15:00 137 Kalousková Marie DKP0151 443091 B Oddíl OB Kotlářka
17:15:00 138 Kosová Tereza SRK0151 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:15:00 139 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:15:00 140 Vítová Lucie BSO0250 7260007 B KOB Baník Sokolov
17:15:00 141 Ledinská Eliška DKP0256 2087696 C Oddíl OB Kotlářka
17:15:00 142 Tokárová Regina VPM0151 2035737 A KOS Slavia VŠ Plzeň
17:15:00 143 Vakant 0 Vakant

D18 2.80 km, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:55:00 120 Mudrová Lenka KRL0052 0 C Kometa Kralovice
16:55:00 121 Benešová Hana DKL0050 49640 C KOB Kladno
16:55:00 122 Biersaková Dagmar KRL0051 7150100 B Kometa Kralovice
16:55:00 123 Doležalová Dorotka VPM9950 2075660 B KOS Slavia VŠ Plzeň
16:55:00 124 Lučanová Barbora MAS0051 301514 B KČT Aš
16:55:00 125 Vakant 0 Vakant

D21 3.00 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:50:00 100 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 A OK Lokomotiva Plzeň
16:50:00 101 Kubínová Romana SKV9452 7260021 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:50:00 102 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C Kometa Kralovice
16:50:00 103 Březinová Marie SSU9191 888629 C SK Severka Šumperk, z.s.
16:50:00 104 Pelcová Tereza MAS9853 416189 B KČT Aš
16:50:00 105 Gregorová Kateřina BSO8151 7874 C KOB Baník Sokolov
16:50:00 106 Plochová Dominika DKP8651 888632 R Oddíl OB Kotlářka
16:50:00 107 Pluháčková Markéta MLA8750 7201209 C MLOK Mariánské Lázně
16:50:00 108 Šiková Karolína LPM9651 7201820 R OK Lokomotiva Plzeň
16:50:00 109 Vakant 0 Vakant

D35 2.80 km, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:45:00 300 Hejduková Jana BSO7250 7873 C KOB Baník Sokolov
16:45:00 301 Urbánková Jana ONO7851 52182 C SKOB Ostrov
16:45:00 302 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C Kometa Kralovice
16:45:00 303 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:45:00 304 Pechová Iva LPM6151 2067245 C OK Lokomotiva Plzeň
16:45:00 305 Dítkova Jitka SKV7752 682676 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:45:00 306 Bartošová Jana MLA7051 51494 C MLOK Mariánské Lázně
16:45:00 307 Ledererová Kamila LPM7352 2042546 C OK Lokomotiva Plzeň
16:45:00 308 Vakant 0 Vakant

D45 2.50 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:55:00 310 Jirkovská Pavlína SLA7250 434805 C SKOB Slaný
16:55:00 311 Kamarytová Martina MLA6651 232210 C MLOK Mariánské Lázně
16:55:00 312 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C KOB Kladno
16:55:00 313 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:55:00 314 Tichá Dagmar DKP7250 1470164 C Oddíl OB Kotlářka
16:55:00 315 Kubínová Jana SKV6751 331089 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:55:00 316 Vakant 0 Vakant

D55 1.60 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:55:00 320 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C SKOB Ostrov
16:55:00 321 Vakant 0 Vakant

H10 1.70 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 85 Machar Eda DKP0803 2102794 C Oddíl OB Kotlářka
17:00:00 86 Horáček Martin DKP0802 886251 C Oddíl OB Kotlářka
17:00:00 87 Pávek Štěpán NEK0700 2096262 C Nejdek Orienteering
17:00:00 88 Škrle Michael KRL0702 232961 C Kometa Kralovice
17:00:00 89 Biersak Petr KRL0701 232960 C Kometa Kralovice
17:00:00 90 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 C MLOK Mariánské Lázně
17:00:00 91 Šubrt Jáchym DKP0800 8645 C Oddíl OB Kotlářka
17:00:00 92 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 C OK Lokomotiva Plzeň
17:00:00 93 Donda Jakub ONO0700 2102677 C SKOB Ostrov
17:00:00 94 Vakant 0 Vakant

H12 2.20 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 65 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 B KOS Slavia VŠ Plzeň
17:00:00 66 Machar Matěj DKP0604 51793 C Oddíl OB Kotlářka
17:00:00 67 Veseleňák Karel BSO0601 232240 C KOB Baník Sokolov
17:00:00 68 Samuel Marek MIL0500 0 C Tesil Milevsko
17:00:00 69 Ječmen Matyáš ONO0600 7201205 C SKOB Ostrov
17:00:00 70 Šustr Ondřej KSH0501 2080905 C OB Kašperské Hory
17:00:00 71 Stehlík Šimon LPM0501 2082911 C OK Lokomotiva Plzeň
17:00:00 72 Pilát Bořivoj DKL0500 49642 B KOB Kladno
17:00:00 73 Pelikán Aleš NEK0501 0 C Nejdek Orienteering
17:00:00 74 Jirkovský Jan SLA0500 2011818 C SKOB Slaný
17:00:00 75 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 B Oddíl OB Kotlářka
17:00:00 76 Černý Jonáš MLA0501 301443 B MLOK Mariánské Lázně
17:00:00 77 Pivec Jan MLA0503 7881 C MLOK Mariánské Lázně
17:00:00 78 Tichý Hubert DKP0600 2079496 C Oddíl OB Kotlářka
17:00:00 79 Janoch Samuel MLA0502 416180 B MLOK Mariánské Lázně
17:00:00 80 Berki Lucián JES0601 301666 C OK Rakovník
17:00:00 81 Urbanec Václav JES0600 237528 C OK Rakovník
17:00:00 82 Sobota Ondřej VPM0502 232337 C KOS Slavia VŠ Plzeň
17:00:00 83 Ledinský Matěj DKP0602 2087643 C Oddíl OB Kotlářka
17:00:00 84 Vakant 0 Vakant

H14 2.60 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:05:00 50 Milota Břetislav MLA0300 301438 C MLOK Mariánské Lázně
17:05:00 51 Štěrba Marek SKV0401 9005143 B TJ Slovan Karlovy Vary
17:05:00 52 Bohuslav Josef LPM0401 2082916 C OK Lokomotiva Plzeň
17:05:00 53 Křížek Filip MAS0301 301509 C KČT Aš
17:05:00 54 Čáslavský David NEK0401 0 C Nejdek Orienteering
17:05:00 55 Kohoutek Oldřich BSO0301 7204986 B KOB Baník Sokolov
17:05:00 56 Flegl Martin SRK0300 2091541 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:05:00 57 Oncirk Jan ONO0301 9101105 B SKOB Ostrov
17:05:00 58 Mareš Albert DKP0308 2103741 C Oddíl OB Kotlářka
17:05:00 59 Vakant 0 Vakant
17:05:00 60 Donda Jiří ONO0403 2102676 B SKOB Ostrov
17:05:00 61 Tokár Radim VPM0300 2049567 A KOS Slavia VŠ Plzeň

H16 2.80 km, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:10:00 30 Kurz Šimon VPM0208 2087683 A KOS Slavia VŠ Plzeň
17:10:00 31 Šauli Filip VPM0301 2060398 A KOS Slavia VŠ Plzeň
17:10:00 32 Černý Jan MAS0100 301512 B KČT Aš
17:10:00 33 Lill Petr BSO0203 8687 C KOB Baník Sokolov
17:10:00 34 Hejduk Zdeněk BSO0201 7875 B KOB Baník Sokolov
17:10:00 35 Křížek Josef MAS0201 2026164 C KČT Aš
17:10:00 36 Svoboda Luděk DKL0200 336741 C KOB Kladno
17:10:00 37 Klaška Martin DKP0100 9889 B Oddíl OB Kotlářka
17:10:00 38 Melichna Matěj DKL0102 682699 B KOB Kladno
17:10:00 39 Šustr Antonín KSH0201 2080906 C OB Kašperské Hory
17:10:00 40 Šabata Radek SRK0202 2070826 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:10:00 41 Ševčík Daniel ONO0200 52183 C SKOB Ostrov
17:10:00 42 Bartoš Václav MLA0101 515060 C MLOK Mariánské Lázně
17:10:00 43 Novák Přemysl DKP0107 2106739 C Oddíl OB Kotlářka
17:10:00 44 Malačka Milan DKP0210 446345 A Oddíl OB Kotlářka
17:10:00 45 Spěváček Vojtěch VPM0205 2090853 B KOS Slavia VŠ Plzeň
17:10:00 46 Kovář Ondřej VPM0200 7208210 B KOS Slavia VŠ Plzeň
17:10:00 47 Šubrt Matěj DKP0205 888625 B Oddíl OB Kotlářka
17:10:00 48 Tesařík Jáchym DKP0106 2086467 C Oddíl OB Kotlářka
17:10:00 49 Vakant 0 Vakant

H18 3.00 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:10:00 20 Postolka Jáchym DKL9900 888621 B KOB Kladno
17:10:00 21 Solomko Adam BSO0002 9102149 B KOB Baník Sokolov
17:10:00 22 Hejduk Jan BSO0001 8683 C KOB Baník Sokolov
17:10:00 23 Šklíba Michal SRK9900 7201758 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:10:00 24 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:10:00 25 Rosenbaum Ondřej JES0001 237524 C OK Rakovník
17:10:00 26 Vakant 0 Vakant

H21 3.80 km, 27 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:15:00 1 Zieba Jakub NEK9800 2067347 B Nejdek Orienteering
17:15:00 2 Knepr Lukáš BSO9401 236987 C KOB Baník Sokolov
17:15:00 3 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C OK Lokomotiva Plzeň
17:15:00 4 Kamaryt Michal MLA9205 232227 C MLOK Mariánské Lázně
17:15:00 5 Pelikán Lukáš DKL9802 7207341 B KOB Kladno
17:15:00 6 Beneš Jan DKL9800 49648 C KOB Kladno
17:15:00 7 Pova Ondřej KRL9304 207825 C Kometa Kralovice
17:15:00 8 Rambousek Karel BSO7907 7872 C KOB Baník Sokolov
17:15:00 9 Dusílek Adam SRK8902 9504 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:15:00 10 Kolovský František LPM9202 887626 R OK Lokomotiva Plzeň
17:15:00 11 Valeš Jiří LPM9502 7201192 R OK Lokomotiva Plzeň
17:15:00 12 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 E OK Lokomotiva Pardubice
17:15:00 13 Kurmakaev Damir 44R8801 7204591 Moscow
17:15:00 14 Frank Jiří MAS9600 301505 C KČT Aš
17:15:00 15 Badura Václav SKV8101 7200904 C TJ Slovan Karlovy Vary
17:15:00 16 Vakant 0 Vakant

H35 3.00 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:45:00 200 Bílý Milan JES7001 8809 C OK Rakovník
16:45:00 201 Pilař Karel MAS5501 7003021 C KČT Aš
16:45:00 202 Bohuslav Václav LPM7206 7203340 C OK Lokomotiva Plzeň
16:45:00 203 Mareš Alexander NEK7300 2067346 C Nejdek Orienteering
16:45:00 204 Kovář Jindřich MAS6800 2026166 C KČT Aš
16:45:00 205 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C Kometa Kralovice
16:45:00 206 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C KOB Kladno
16:45:00 207 Křížek Filip MAS7800 301726 C KČT Aš
16:45:00 208 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
16:45:00 209 Milota Josef MLA5801 9101679 C MLOK Mariánské Lázně
16:45:00 210 Hájek Jiří ONO6400 682072 C SKOB Ostrov
16:45:00 211 Ševčík Petr ONO7200 7201768 C SKOB Ostrov
16:45:00 212 Dítko Jan SKV7301 682634 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:45:00 213 Pivec Lukáš MLA7600 232234 C MLOK Mariánské Lázně
16:45:00 214 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C Nejdek Orienteering
16:45:00 215 Žižka Přemysl MIL7301 7857 C Tesil Milevsko
16:45:00 216 Liberda Ondřej KSH7508 2060212 C OB Kašperské Hory
16:45:00 217 Ječmen Vladimír ONO7900 301504 C SKOB Ostrov
16:45:00 218 Víteček Jan DKP7201 7007201 C Oddíl OB Kotlářka
16:45:00 219 Vakant 0 Vakant

H45 2.80 km, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:50:00 221 Käss Pavel BSO7000 8686 C KOB Baník Sokolov
16:50:00 222 Solomko Vladimír BSO7003 7894 C KOB Baník Sokolov
16:50:00 223 Šustr Pavel KSH7001 8675 C OB Kašperské Hory
16:50:00 224 Šemelík Petr DKL6901 515065 C KOB Kladno
16:50:00 225 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně
16:50:00 226 Weissar Petr LPM7020 2082913 C OK Lokomotiva Plzeň
16:50:00 227 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
16:50:00 228 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C Oddíl OB Kotlářka
16:50:00 229 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:50:00 230 Michalec Jan DCH5701 7207360 C Radioelektronika Cheb
16:50:00 231 Černý Libor MLA6901 301466 C MLOK Mariánské Lázně
16:50:00 232 Bartoš Luděk MLA6701 888609 C MLOK Mariánské Lázně
16:50:00 233 Vakant 0 Vakant

H55 2.50 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:50:00 240 Blažek Jiří VPM5009 253118 C KOS Slavia VŠ Plzeň
16:50:00 241 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
16:50:00 242 Vakant 0 Vakant

H65 2.10 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:50:00 250 Fiala Miloš KSH4801 8674 C OB Kašperské Hory
16:50:00 251 Fišák Jan MLA4401 7882 C MLOK Mariánské Lázně
16:50:00 252 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
16:50:00 253 Vakant 0 Vakant

HDR 1.10 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:45:00 1001 Křenek Jan VPM1101 0 C KOS Slavia VŠ Plzeň
16:45:00 1002 Materna Josef VPM 1472 KOS Slavia VŠ Plzeň
16:45:00 1003 Křížek Vilém MAS1000 301515 C KČT Aš
16:45:00 1004 Křížek Ivo MAS0801 301728 C KČT Aš
16:45:00 1005 Hasman Jindřich VPM1201 2042514 C KOS Slavia VŠ Plzeň
16:45:00 1006 Parula Egon LPM1000 0 C OK Lokomotiva Plzeň
16:45:00 1007 Gregor Ondřej BSO1200 301433 C KOB Baník Sokolov
16:45:00 1008 Chramosta Petr VPM1001 2103737 C KOS Slavia VŠ Plzeň
16:45:00 1009 Pilařová Kateřina JES1150 237000 C OK Rakovník
16:45:00 1010 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C KČT Aš
16:45:00 1011 Fecko Richard NEK1100 0 C Nejdek Orienteering
16:45:00 1012 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:45:00 1013 Vakant 0 Vakant
16:45:00 1014 Vakant 0 Vakant
16:45:00 1015 Vakant 0 Vakant
16:45:00 1016 Vakant 0 Vakant
16:45:00 1017 Vakant 0 Vakant
16:45:00 1018 Vakant 0 Vakant
16:45:00 1019 Vakant 0 Vakant
16:45:00 1020 Vakant 0 Vakant
16:45:00 1021 Vakant 0 Vakant
16:45:00 1022 Vakant 0 Vakant
16:45:00 1023 Vakant 0 Vakant
16:45:00 1024 Vakant 0 Vakant
16:45:00 1025 Vakant 0 Vakant

LINIE 1.10 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:45:00 2001 Šebian Samuel KRL0903 0 C Kometa Kralovice
16:45:00 2002 Kříž Matěj KRL0901 0 C Kometa Kralovice
16:45:00 2003 Pilát Jaromír DKL0900 410721 C KOB Kladno
16:45:00 2004 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C Kometa Kralovice
16:45:00 2005 Mikeš Šimon VPM0808 0 C KOS Slavia VŠ Plzeň
16:45:00 2006 Liberdová Magdaléna KSH0851 2060213 C OB Kašperské Hory
16:45:00 2007 Pilař Jiří JES0800 301662 C OK Rakovník
16:45:00 2008 Beránek Šimon VPM1000 9129 C KOS Slavia VŠ Plzeň
16:45:00 2009 Bohuslav Fanda LPM0900 8285 C OK Lokomotiva Plzeň
16:45:00 2010 Vakant 0 Vakant
16:45:00 2011 Vakant 0 Vakant
16:45:00 2012 Vakant 0 Vakant
16:45:00 2013 Vakant 0 Vakant
16:45:00 2014 Vakant 0 Vakant
16:45:00 2015 Vakant 0 Vakant

P 1.60 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:45:00 3001 Raková Eliška BSO0152 301430 C KOB Baník Sokolov
16:45:00 3002 Holík Jaromír NEJ7500 2087685 C TJ Jiskra Nejdek
16:45:00 3003 Pivcová Žaneta MLA8050 416178 C MLOK Mariánské Lázně
16:45:00 3004 Žižka Michal JES8800 8808 C OK Rakovník
16:45:00 3005 Vakant 0 Vakant
16:45:00 3006 Vakant 0 Vakant
16:45:00 3007 Vakant 0 Vakant
16:45:00 3008 Vakant 0 Vakant
16:45:00 3009 Vakant 0 Vakant
16:45:00 3010 Vakant 0 Vakant
16:45:00 3011 Vakant 0 Vakant
16:45:00 3012 Vakant 0 Vakant
16:45:00 3013 Vakant 0 Vakant
16:45:00 3014 Vakant 0 Vakant
16:45:00 3015 Vakant 0 Vakant
16:45:00 3016 Vakant 0 Vakant
16:45:00 3017 Vakant 0 Vakant
16:45:00 3018 Vakant 0 Vakant
16:45:00 3019 Vakant 0 Vakant
16:45:00 3020 Vakant 0 Vakant