Logo

Startovka závodu: Český pohár MTBO – 19. kolo

Datum:
14.10.2017
Místo konání:
U Starého rybníka – rekreační a sportovní středisko, Zbraslavice
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Ředitel závodu:
Tichovská Martina
Hlavní rozhodčí:
Jirásek Milan
Stavitel tratí:
Laciga Radek
Kategorie:
M10     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open     W10     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    

M10 1.92 km, 30 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Wohanka Antonín VRL1201 232639 OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:00:00 Daněk František SBK1010 811213 KOB Start Blansko
15:00:00 Folprecht Lukáš ZUP0800 2058490 C MTBO ČZU Praha
15:00:00 La Carbonara Matteo TBM0801 2083414 KOS TJ Tesla Brno
15:00:00 Ouhrabka Vít SPC1010 2035145 C SPORTICUS team
15:00:00 Jašek Vít ABR1111 52511 C A-team NOVO Bruntál
15:00:00 Tuma Lukáš SJC0800 2085566 C Sportcentrum Jičín
15:00:00 Patka Marek BOR0902 7207504 C OK Jiskra Nový Bor

M14 2.46 km, 45 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 Munzar Jakub XPU0600 436951 C PARDUBICE BIKERS
15:03:00 Geisler Richard SPC0703 2067952 C SPORTICUS team
15:04:00 Kabát Martin EKP0412 2099511 C VŠTJ Ekonom Praha
15:05:00 Staňa Ondřej BOR0301 4377 C OK Jiskra Nový Bor
15:06:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:07:00 Kužel Jan FSP0400 446429 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:08:00 Štáfek Ondřej SKL0401 7209806 C SMS Team Kladno
15:09:00 Svoboda Antonín VPM0601 7207338 C KOS Slavia Plzeň
15:10:00 Bogar Vojtěch BOR0604 8468 C OK Jiskra Nový Bor
15:11:00 Toloch Otakar GIG0900 2103724 C GIGANT Orienteering
15:12:00 Meier David VLI0606 232246 C Slavia Liberec orienteering
15:13:00 Zrník Tomáš GIG0601 9579 C GIGANT Orienteering
15:14:00 Tokár Radim VPM0300 2049567 KOS Slavia Plzeň
15:15:00 Patka Kryštof BOR0702 7208072 C OK Jiskra Nový Bor
15:16:00 Toloch Eduard GIG0600 2103762 C GIGANT Orienteering

M17 3.30 km, 60 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 Hašek Adam VPM0101 887604 B KOS Slavia Plzeň
15:02:00 Koffler Georg 54A0000 8282015 Austria MTBO Team
15:03:00 Kroc Kryštof GIG0100 53377 B GIGANT Orienteering
15:04:00 Humlíček Tomáš SBK0101 1218410 B KOB Start Blansko
15:05:00 Richtr Lukáš VPM0204 8629751 C KOS Slavia Plzeň
15:06:00 Břeň Daniel SKL0100 8644874 B SMS Team Kladno
15:07:00 Kubát Tomáš VRL0001 339555 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:08:00 Kovář Ondřej VPM0200 7208210 C KOS Slavia Plzeň
15:09:00 Vacek Jan SLA0004 681881 B SKOB Slaný
15:10:00 Tuma Matěj SJC0202 8644556 C Sportcentrum Jičín

M20 3.53 km, 65 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:14:00 Ludvík Matyáš STB9801 7204494 E TJ Stadion Nový Bor
16:15:00 Vítek Karel SKL9901 7207350 B SMS Team Kladno
16:16:00 Hašek Jan VPM0001 8629758 E KOS Slavia Plzeň
16:17:00 Mišoň Matěj SMR9801 7201762 A SNS Smržovka
16:18:00 Hasman Ondřej VPM0002 2042514 A KOS Slavia Plzeň
16:19:00 Vávra Martin HOR9700 2078473 B TJ Jiskra Hořice
16:20:00 Kašpar Petr TSU9900 2069090 A LKT 80 Šumperk
16:21:00 Hasal Martin PGP9804 7201194 SK Praga
16:22:00 Micko Tobias 55A0000 8002009 Austria MTBO Youth Team
16:23:00 Hruška Tomáš ABR0001 7204492 A A-team NOVO Bruntál
16:24:00 Horák Jan LDC9800 7404404 B KOB Děčín
16:25:00 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 B OOS TJ Spartak Vrchlabí

M21E 4.03 km, 90 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:53:00 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 E OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:54:00 Bezouška Tomáš SPC7611 7201752 E SPORTICUS team
15:55:00 Vala Radek ABR8401 9005228 E A-team NOVO Bruntál
15:56:00 Ludvík Vojtěch STB9301 9005136 E TJ Stadion Nový Bor
15:57:00 Štěňha Martin SPC7608 7003036 E SPORTICUS team
15:58:00 Stránský Vojtěch KPY9000 7201827 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:59:00 Tišnovský Martin TBM9120 7201822 E KOS TJ Tesla Brno
16:00:00 Svoboda Honza SMR7901 995876 E SNS Smržovka
16:01:00 Ševčík Martin TBM7632 515062 E KOS TJ Tesla Brno
16:02:00 Šňupárek Václav TZL9548 7204504 E SKOB Zlín
16:03:00 Bogar František BOR8904 897369 E OK Jiskra Nový Bor
16:04:00 Hradil Jiří TZL8604 7201770 E SKOB Zlín
16:05:00 Honner Jaroslav VPM7802 7207358 E KOS Slavia Plzeň
16:06:00 Bogar Kryštof BOR9402 886300 E OK Jiskra Nový Bor
16:07:00 Štáfek Pavel SKL7401 7209656 E SMS Team Kladno
16:08:00 Waldmann Andreas 54A9400 7777711 Austria MTBO Team
16:09:00 Chmelař Lukáš XHK9100 7003041 E MTBO Racing team Hradec Králové
16:10:00 Bouchal Jiří VPM8449 995860 E KOS Slavia Plzeň
16:11:00 Škoda Jakub VLI8800 1302790 E Slavia Liberec orienteering
16:12:00 Goder Josef DKP8203 7202900 E Oddíl OB Kotlářka
16:13:00 Exler Florian 54A9200 8009792 Austria MTBO Team
16:14:00 Hons Miši SMR7700 7203328 E SNS Smržovka
16:15:00 Wohanka Richard SLA0100 7260008 E SKOB Slaný
16:16:00 Kanta Martin XPU9705 7204476 E PARDUBICE BIKERS
16:17:00 Jalový Milan RBK8347 980373 E SK Radioklub Blansko
16:18:00 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E KOS TJ Tesla Brno
16:19:00 Haselsberger Kevin 54A8900 8282003 Austria MTBO Team
16:20:00 Kalina Miroslav SPC8211 7201206 E SPORTICUS team
16:21:00 Klimo Thomas 21A7900 7903100 OLT Transdanubien
16:22:00 Husák Václav XHK7702 1007527 E MTBO Racing team Hradec Králové
16:23:00 Lauerman Jan SJI7419 886813 E OK Jihlava
16:24:00 Pucherna Eduard SMR7401 7410123 E SNS Smržovka
16:25:00 Fajtl Jaroslav VPM9001 515439 E KOS Slavia Plzeň
16:26:00 Graubner Jan TZL8236 1400430 E SKOB Zlín
16:27:00 Štěpánek Martin TBM7327 888616 E KOS TJ Tesla Brno
16:28:00 Les Martin VPM7906 7200317 E KOS Slavia Plzeň
16:29:00 Pucherna Jan TAP7701 7151177 E KOB TRETRA Praha
16:30:00 Vanka Petr OKP6801 7207352 E SK OK 24 Praha
16:31:00 Flachberger Jakob 55A9800 2010997 Austria MTBO Youth Team
16:32:00 Rygl Jaroslav TBM7044 501884 E KOS TJ Tesla Brno

M21A 3.53 km, 65 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:25:00 Lukavec Petr SMR7800 7204495 A SNS Smržovka
15:26:00 Novák Libor OKP9100 426348 A SK OK 24 Praha
15:27:00 Šebesta Petr TAP7604 9760324 A KOB TRETRA Praha
15:28:00 Müller Pavel JEP7900 9102090 A Jehlanka Team
15:29:00 Havlíček Tomáš KNC8700 7260002 A Sokol Kostelec n. Č. l.
15:30:00 Štochel Miroslav MFP9300 2081364 A VŠSK MFF UK Praha
15:31:00 Jiran Jan XHK7701 7209426 A MTBO Racing team Hradec Králové
15:32:00 Janda Martin DOB8002 920696 A KOB Dobruška
15:33:00 Falta Ondřej DKP8502 7208100 B Oddíl OB Kotlářka
15:34:00 Buriánek Vojta SMR7801 7204972 A SNS Smržovka
15:35:00 Plíhal Tomáš SJI8509 1700080 A OK Jihlava
15:36:00 Skoupý Jan GIG9400 2027239 B GIGANT Orienteering
15:37:00 Uhmann Petr TBM8307 899162 A KOS TJ Tesla Brno
15:38:00 Císař Jan EKP8503 886253 A VŠTJ Ekonom Praha
15:39:00 Hegner Lukáš LPM8104 446347 A OK Lokomotiva Plzeň
15:40:00 Musil Pavel SJC7705 7800087 A Sportcentrum Jičín
15:41:00 Kopáček Jan CHT8510 7201807 C OOB SK Chrast
15:42:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 A KOB Start Blansko
15:43:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 A Slavia Liberec orienteering
15:44:00 Smrt Martin EKP8431 8631579 A VŠTJ Ekonom Praha
15:45:00 Urban Jan SBK7537 1919191 A KOB Start Blansko
15:46:00 Černý Ladislav ZUP8200 7200339 A MTBO ČZU Praha
15:47:00 Kužel Tomáš FSP7610 515098 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:48:00 Merenus Štěpán SPC8404 1984420 A SPORTICUS team
15:49:00 Jirka Michal SBK8403 8401151 A KOB Start Blansko
15:50:00 Pucher Filip ZUP7404 711577 A MTBO ČZU Praha
15:51:00 Buchtík Ondřej VLI8101 2042525 A Slavia Liberec orienteering
15:52:00 Domín Nikolas EKP8806 2078484 A VŠTJ Ekonom Praha
15:53:00 Jirka Jakub VPM7905 8252429 A KOS Slavia Plzeň
15:54:00 Sedláček Petr TSU8109 7207490 A LKT 80 Šumperk
15:55:00 Geisler Michal SPC7504 7205029 A SPORTICUS team
15:56:00 Boček Milan TBM9228 2019217 A KOS TJ Tesla Brno
15:57:00 Putík Jiří VLI7505 682119 A Slavia Liberec orienteering
15:58:00 Opršal Juraj VBA8301 2051945 A ŠK VAZKA Bratislava
15:59:00 Kazda Jiří SJC8006 2115001 A Sportcentrum Jičín
16:00:00 Moravec Štěpán SJI8101 897347 A OK Jihlava
16:01:00 Pucherna Petr ZUP8002 886278 A MTBO ČZU Praha
16:02:00 Štregl Petr VRL7303 2017676 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:03:00 Polášek Radek TBM8008 2067203 A KOS TJ Tesla Brno
16:04:00 Tomeček Karel TSU8300 8905 A LKT 80 Šumperk
16:05:00 Kovář Miroslav SJC8104 7201777 A Sportcentrum Jičín
16:06:00 Brabec Jaroslav SBK8242 520540 A KOB Start Blansko
16:07:00 La Carbonara Claudio TBM7337 2083415 A KOS TJ Tesla Brno
16:08:00 Buchtík Aleš XBM8201 8627115 A PELL´S ABND RACING TEAM
16:09:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 A VŠTJ Ekonom Praha
16:10:00 Odvody Zdeněk XPU8206 828384 A PARDUBICE BIKERS

M21B 3.30 km, 60 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:16:00 Zít Jan LDC8200 7205956 B KOB Děčín
15:17:00 Humlíček Aleš SBK7539 609906 B KOB Start Blansko
15:18:00 Pilný Jiří VRL7002 426376 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:19:00 Hodoň Miroslav GIG8100 53882 B GIGANT Orienteering
15:20:00 Štregl Tomáš VRL7406 2017678 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:21:00 Paulíček Jiří SJI7727 2113472 B OK Jihlava
15:22:00 Meier Milan VLI7301 7003010 B Slavia Liberec orienteering
15:23:00 Žemlička Jan XPU8303 9283 B PARDUBICE BIKERS
15:24:00 Tomeš Petr SJC7531 896967 B Sportcentrum Jičín
15:25:00 Ohera Karel BLI7803 2019239 B MTBO Bludný kořen
15:26:00 Jedlička Lukáš XHK8100 1398686 B MTBO Racing team Hradec Králové
15:27:00 Sochor Jan SBK6922 1007541 B KOB Start Blansko
15:28:00 Vedral Martin SPC8306 7210120 B SPORTICUS team
15:29:00 Bitter Aleš KNC8803 8629814 B Sokol Kostelec n. Č. l.
15:30:00 Šafář Jan XHK7700 1700078 B MTBO Racing team Hradec Králové
15:31:00 Ištok Martin BLI8001 2019222 B MTBO Bludný kořen
15:32:00 Svoboda Radek VPM6903 887628 C KOS Slavia Plzeň
15:33:00 Dvořák František LDC7701 7204485 B KOB Děčín
15:34:00 Šimon Václav LBE9100 7200132 A TJ Lokomotiva Beroun
15:35:00 Jedlička Michal XHK7309 7208023 B MTBO Racing team Hradec Králové
15:36:00 Urbaník Robert VLI7002 8292 B Slavia Liberec orienteering
15:37:00 Klemsa Jakub EKP9001 2118488 B VŠTJ Ekonom Praha
15:38:00 Hýbl Lukáš VIP7504 51628 B SK VIPrahlo
15:39:00 Jiráček Josef SBK8501 7851220 A KOB Start Blansko
15:40:00 Háp Pavel XHK7101 9395 C MTBO Racing team Hradec Králové
15:41:00 Vaněček Jan ZUP8003 2069047 B MTBO ČZU Praha
15:42:00 Otoupalík Jan TBM7123 53116 B KOS TJ Tesla Brno
15:43:00 Vozka Radim BLI7402 2019214 B MTBO Bludný kořen
15:44:00 Netuka Martin XHK7302 888646 B MTBO Racing team Hradec Králové
15:45:00 Jirásek Radek XPU7802 9896 B PARDUBICE BIKERS
15:46:00 Jedlička Marek XHK7502 1398688 B MTBO Racing team Hradec Králové
15:47:00 Šabo Mikuláš VBA7841 8228888 ŠK VAZKA Bratislava

M21C 3.14 km, 55 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:06:00 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 C Slavia Liberec orienteering
15:07:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
15:08:00 Munzar Martin XPU7311 2104618 C PARDUBICE BIKERS
15:09:00 Zavrtálek Petr SMR8401 7209369 C SNS Smržovka
15:10:00 Popule Tomáš LPM8803 236982 C OK Lokomotiva Plzeň
15:11:00 Hájek Adam KAM9202 2019240 OK Kamenice
15:12:00 Mrázek Jan SJC8102 7717777 Sportcentrum Jičín
15:13:00 Patka Miroslav BOR7715 7207489 C OK Jiskra Nový Bor
15:14:00 König Lukáš SBK8001 9000002 C KOB Start Blansko
15:15:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 C Oddíl OB Kotlářka
15:16:00 Štemberg Milan EKP8608 2067963 C VŠTJ Ekonom Praha
15:17:00 Dovica Ivan 7PX8300 2102072 MTBO Barrandov
15:18:00 Třebický Vladimír DKP8404 51796 C Oddíl OB Kotlářka

M40 3.41 km, 65 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:05:00 Šňupárek Ondřej TZL6949 888617 C SKOB Zlín
15:06:00 Faltejsek Lukáš XPU7725 7708877 E PARDUBICE BIKERS
15:07:00 Šňupárek Martin XBM7107 7205008 C PELL´S ABND RACING TEAM
15:08:00 Gryc Tomáš TBM6903 995875 C KOS TJ Tesla Brno
15:09:00 Bureš Pavel XBM7549 8621762 C PELL´S ABND RACING TEAM
15:10:00 Novák Libor OKP6504 682084 C SK OK 24 Praha
15:11:00 Kovář Vladimír VPM7200 7200583 C KOS Slavia Plzeň
15:12:00 Švarcbach Michal KNC7001 51395 C Sokol Kostelec n. Č. l.
15:13:00 Klech Richard VRB7201 436946 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
15:14:00 Toloch Alexandr GIG7000 2051543 C GIGANT Orienteering
15:15:00 Svoboda Petr SLA6803 7207363 C SKOB Slaný
15:16:00 Malý Martin TBM7610 7204480 C KOS TJ Tesla Brno
15:17:00 Valík Luděk GIG7101 7203322 C GIGANT Orienteering
15:18:00 Svoboda Ivan SMR6200 886815 C SNS Smržovka
15:19:00 Folprecht Eduard ZUP7300 9056 C MTBO ČZU Praha
15:20:00 Kroc Dalibor GIG7400 53355 C GIGANT Orienteering
15:21:00 Tušl Martin SPC6805 897380 C SPORTICUS team
15:22:00 Kabát Jan EKP6912 886298 C VŠTJ Ekonom Praha
15:23:00 Žák Pavel ABR7600 7003003 C A-team NOVO Bruntál
15:24:00 Pařízek Petr SMR7001 7205036 C SNS Smržovka
15:25:00 Hašek Ondřej VPM6902 2060400 C KOS Slavia Plzeň
15:26:00 Skoupý Jan GIG7001 1007549 C GIGANT Orienteering
15:27:00 Tuma Jaroslav SJC7305 7090004 C Sportcentrum Jičín
15:28:00 Král Jan XBM6903 7200328 C PELL´S ABND RACING TEAM
15:29:00 Rejholec Michal BOR7412 8518 C OK Jiskra Nový Bor
15:30:00 Kunz Martin GIG7100 553435 C GIGANT Orienteering
15:31:00 Hasman Jan VPM6901 2060391 C KOS Slavia Plzeň
15:32:00 Zrník Tomáš GIG7118 1398988 C GIGANT Orienteering
15:33:00 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C Slavia Liberec orienteering
15:34:00 Jašek Petr ABR7601 7003007 C A-team NOVO Bruntál
15:35:00 Poelzelbauer Michael 19A7000 8120970 OLC Graz
15:36:00 Horák Martin LDC7100 7000004 C KOB Děčín

M50 3.30 km, 60 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:52:00 Antoš Svatopluk SJC6602 2114999 C Sportcentrum Jičín
15:53:00 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
15:54:00 Jánoška Jozef RBA5902 307364 C TJ Rapid Bratislava
15:55:00 Štěpánský Václav TBM6108 1210961 C KOS TJ Tesla Brno
15:56:00 Mlynárik Peter VBA6501 876002 C ŠK VAZKA Bratislava
15:57:00 Argaláš Jaroslav TBM6213 2073714 C KOS TJ Tesla Brno
15:58:00 Maennel Harald BOR5501 1111255 C OK Jiskra Nový Bor
15:59:00 Kopáček Miroslav CHT6049 2073715 C OOB SK Chrast
16:00:00 Hejna Jiří KNC6200 899180 C Sokol Kostelec n. Č. l.
16:01:00 Kolář Rudolf ABR6301 7207359 A A-team NOVO Bruntál
16:02:00 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:03:00 Havlíček Ivo KNC5800 51400 C Sokol Kostelec n. Č. l.
16:04:00 Veselý Jan ZUP6500 2102780 C MTBO ČZU Praha
16:05:00 Bogar Leoš BOR6603 515014 C OK Jiskra Nový Bor
16:06:00 Kareis Martin VLI6501 7207890 C Slavia Liberec orienteering
16:07:00 Náhlovský David TBM6512 981830 C KOS TJ Tesla Brno
16:08:00 Řeháček Petr ABR6302 51873 C A-team NOVO Bruntál
16:09:00 Fajtl Jaroslav VPM6001 887627 C KOS Slavia Plzeň
16:10:00 Kožina Petr VIP6000 1700084 SK VIPrahlo
16:11:00 Mach Radovan OKP6605 8631586 C SK OK 24 Praha
16:12:00 Pospíšek Zbyněk TBM6007 888636 C KOS TJ Tesla Brno
16:13:00 Novotný Petr TZL6601 2045204 C SKOB Zlín
16:14:00 Dawson Keith EKP5802 8484828 C VŠTJ Ekonom Praha
16:15:00 Maliňák Vladimír KVS5901 53693 C SKOB Kobra Vsetín
16:16:00 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:17:00 Kiac Jiří XPU6305 51127 C PARDUBICE BIKERS
16:18:00 Vrábel Jaromír ABR6102 7207703 C A-team NOVO Bruntál
16:19:00 Kuchař Pavel SJC6000 2102082 C Sportcentrum Jičín
16:20:00 Autrata Vlastimil RCP6041 2051944 C RC&P TEAM Bratislava
16:21:00 Doležal Josef VAM6101 7203452 C OOB Vamberk
16:22:00 Němec Lubomír ABR6201 7207706 C A-team NOVO Bruntál

M60 3.30 km, 60 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:26:00 Kadlec Luděk VEY5600 207806 C YETTI Vejprty
16:27:00 Lukavec Míla SMR4900 2060202 C SNS Smržovka
16:28:00 Novák Miroslav SBK5400 52054 C KOB Start Blansko
16:29:00 Dravetz Walter TZL5418 9007900 C SKOB Zlín
16:30:00 Bochenek Milan EKP5601 51581 C VŠTJ Ekonom Praha
16:31:00 Kuchař Vladimír BOR4902 8404 C OK Jiskra Nový Bor
16:32:00 Adrián Petr EKP5600 8627106 C VŠTJ Ekonom Praha
16:33:00 Rokosz Bohumil MOV4803 52783 C SKOB Ostrava
16:34:00 Vojtášek Jan ABR5301 352328 C A-team NOVO Bruntál
16:35:00 Ludvík Petr STB5701 682361 C TJ Stadion Nový Bor
16:36:00 Nejedlý Petr TZL5101 416045 C SKOB Zlín

Open 3.10 km, 60 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 Sokol Kostelec n. Č. l.
15:00:00 Svoboda Michal 416844
15:00:00 Knitlová Eva VAM0050 2112744 OOB Vamberk
15:00:00 Nagy Josef TJN6701 2111786 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:00:00 Kubant Pavel 35Z7100 1410005 MTBO Lázně Bohdaneč
15:00:00 Černý Radomír HCE6901 1417246 C TJ Hostivice

W10 1.92 km, 30 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Chamrada Elvira GIG1050 0 GIGANT Orienteering
15:00:00 Zítová Kateřina LDC1150 222651 KOB Děčín
15:00:00 Kalinová Ella SPC0961 515458 C SPORTICUS team
15:00:00 Kalinová Lisa SPC1158 515409 C SPORTICUS team
15:00:00 Malý Matyáš TBM0910 320128 KOS TJ Tesla Brno
15:00:00 Ouhrabková Bára SPC1256 2031372 C SPORTICUS team
15:00:00 Mrázková Berta SJC1151 771771 Sportcentrum Jičín
15:00:00 Ryglová Adéla TBM0857 53244 KOS TJ Tesla Brno

W14 2.46 km, 45 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:21:00 Králová Jolana TBM0360 8635873 C KOS TJ Tesla Brno
15:22:00 Chamrada Natali GIG0450 2099080 GIGANT Orienteering
15:23:00 Vanková Anna OKP0550 887947 C SK OK 24 Praha
15:24:00 Burešová Veronika XBM0550 416112 C PELL´S ABND RACING TEAM
15:25:00 Zemková Pavlína SLA0551 436970 C SKOB Slaný
15:26:00 Horáková Kateřina LDC0351 997929 C KOB Děčín
15:27:00 Riedelová Adéla BOR0451 1414503 C OK Jiskra Nový Bor
15:28:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 9102885 OOB TJ Slovan Luhačovice
15:29:00 Folprechtová Julie ZUP0650 51532 C MTBO ČZU Praha
15:30:00 Králová Denisa TBM0559 1403420 C KOS TJ Tesla Brno
15:31:00 Kadlecová Tereza VEY0650 361972 C YETTI Vejprty
15:32:00 Nagyová Kateřina TJN0452 2088165 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

W17 2.85 km, 55 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:20:00 Svobodová Alexandra VPM0051 2042515 A KOS Slavia Plzeň
15:21:00 Pilná Bára VRL0052 2096238 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:22:00 Lokajíčková Klára VPM0052 0 KOS Slavia Plzeň
15:23:00 Skoupá Vendula GIG0151 7203461 C GIGANT Orienteering
15:24:00 Štreglová Zuzana VRL0251 2020709 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:25:00 Pišová Barbora LCE0251 1400427 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:26:00 Kuchařová Rozálie SJC0251 8631581 C Sportcentrum Jičín
15:27:00 Tymešová Anna BOR0253 2800957 C OK Jiskra Nový Bor
15:28:00 Zrníková Adéla GIG0050 416210 C GIGANT Orienteering

W20 3.14 km, 55 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Čiháková Barbora KNC9950 232895 C Sokol Kostelec n. Č. l.
15:01:00 Krausová Veronika HOR9750 0 TJ Jiskra Hořice
15:02:00 Kohoutová Barbora BOR9850 2051481 E OK Jiskra Nový Bor

W21E 3.41 km, 65 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:40:00 Kameníková Andrea BOR9751 2051536 E OK Jiskra Nový Bor
15:41:00 Staňková Štěpánka TSU8992 920678 E LKT 80 Šumperk
15:42:00 Králová Vilma TZL9952 8636189 E SKOB Zlín
15:43:00 Nováková Kateřina OKP9450 887935 E SK OK 24 Praha
15:44:00 Ryšavá Vendula ZUP8151 899160 E MTBO ČZU Praha
15:45:00 Tučková Dagmar SPC8653 9005226 E SPORTICUS team
15:46:00 Kubínová Veronika SKV9752 7003008 E TJ Slovan Karlovy Vary
15:47:00 Gigon Michaela TBM7753 7177777 E KOS TJ Tesla Brno

W21A 3.14 km, 55 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:39:00 Odvodyová Šárka XPU8352 835307 A PARDUBICE BIKERS
15:40:00 Paulíčková Renata SJI8057 7260022 E OK Jihlava
15:41:00 Stachoňová Barbara SBK8451 7906090 A KOB Start Blansko
15:42:00 Musilová Vendula SJC8355 7142530 A Sportcentrum Jičín
15:43:00 Chudíková Barbora SJI7850 886269 A OK Jihlava
15:44:00 Csakvaryová Lenka SBK8383 920679 A KOB Start Blansko
15:45:00 Svobodná Šárka DKP8850 887612 A Oddíl OB Kotlářka
15:46:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 A KOB Start Blansko
15:47:00 Ouhrabková Radka SPC8152 9200521 A SPORTICUS team
15:48:00 Lesová Markéta VPM8494 7210310 A KOS Slavia Plzeň
15:49:00 La Carbonara Hana TBM7652 515049 A KOS TJ Tesla Brno
15:50:00 Mrázková Romana SJC8351 500556 C Sportcentrum Jičín
15:51:00 Jirková Petra VPM8450 8416122 A KOS Slavia Plzeň
15:52:00 Nováková Lenka EKP8062 2051473 A VŠTJ Ekonom Praha
15:53:00 Beržinská Soňa SBK8554 1985526 A KOB Start Blansko
15:54:00 Honsová Lenka SMR7750 7203329 A SNS Smržovka
15:55:00 Chromá Adéla TBM8870 888602 A KOS TJ Tesla Brno
15:56:00 Trčková Helena EKP8756 2087687 A VŠTJ Ekonom Praha
15:57:00 Jedličková Zuzana XHK8150 1008173 A MTBO Racing team Hradec Králové
15:58:00 Uhnavá Markéta SBK8485 8010108 A KOB Start Blansko
15:59:00 Honnerová Blanka VPM8051 52217 A KOS Slavia Plzeň
16:00:00 Folprechtová Kateřina ZUP7452 416221 A MTBO ČZU Praha
16:01:00 Svobodová Katu SMR8451 428294 A SNS Smržovka
16:02:00 Zamrzlová Eva SJC8759 2067255 A Sportcentrum Jičín
16:03:00 Walther Katja 54A7850 8629162 Austria MTBO Team
16:04:00 Kamererová Valerie STB9450 428250 A TJ Stadion Nový Bor
16:05:00 Kalošová TerKa SMR8950 981824 A SNS Smržovka
16:06:00 Vaněčková Petra ZUP7950 515411 A MTBO ČZU Praha
16:07:00 Königová Jana SBK8661 1234321 A KOB Start Blansko
16:08:00 Ticháčková Magdalena SJC7962 9940 A Sportcentrum Jičín
16:09:00 Hanzlíčková Martina EKP8452 2053578 A VŠTJ Ekonom Praha
16:10:00 Pařízková Věrka SMR7151 7205014 A SNS Smržovka
16:11:00 Fremrová Jaroslava LPM7954 1400405 A OK Lokomotiva Plzeň
16:12:00 Puchernová Zuzana TAP8453 7518567 A KOB TRETRA Praha
16:13:00 Křivancová Zdeňka LBE9450 7200131 A TJ Lokomotiva Beroun
16:14:00 Tomečková Zuzana TSU8279 1400407 A LKT 80 Šumperk
16:15:00 Rychterová Dana SMR6950 7203339 A SNS Smržovka
16:16:00 Haltof Ewa ABR9499 1436949 E A-team NOVO Bruntál
16:17:00 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 A SPORTICUS team
16:18:00 Rambová Kamila DKP8655 1413714 A Oddíl OB Kotlářka
16:19:00 Mokrá Julie VLI8051 9102561 A Slavia Liberec orienteering
16:20:00 Lukavcová Ivana SMR8754 7201202 A SNS Smržovka

W21B 2.85 km, 55 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:34:00 Prylová Pavla ZUP7552 2069042 B MTBO ČZU Praha
15:35:00 Ksandrová Marie EKP9262 2103730 C VŠTJ Ekonom Praha
15:36:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:37:00 Kratochvílová Lucie VPM9251 7205019 B KOS Slavia Plzeň
15:38:00 Kuncová Jana UOL7854 9803 C SOB Olomouc
15:39:00 Štěpánová Dita DOB7956 7226 B KOB Dobruška
15:40:00 Tomešová Daniela SJC8451 981842 A Sportcentrum Jičín
15:41:00 Pařízková Anežka SMR9350 2011824 A SNS Smržovka
15:42:00 Kratschmerová Kateřina TBM8558 51944 B KOS TJ Tesla Brno
15:43:00 Večeřová Marcela ABR8888 7205021 B A-team NOVO Bruntál
15:44:00 Salingerová Anna ZUP7750 9398 B MTBO ČZU Praha
15:45:00 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 B OK Jiskra Nový Bor
15:46:00 Jedličková Adéla XHK8253 1398687 B MTBO Racing team Hradec Králové
15:47:00 Malá Alice TBM7991 53228 B KOS TJ Tesla Brno
15:48:00 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 Oddíl OB Kotlářka
15:49:00 Štembergová Lucie EKP8851 438648 C VŠTJ Ekonom Praha
15:50:00 Jiranová Kateřina XHK8350 888650 C MTBO Racing team Hradec Králové
15:51:00 Nehasilová Petra BOR8253 7204511 B OK Jiskra Nový Bor
15:52:00 Pačáková Michaela SPC8654 7201195 C SPORTICUS team
15:53:00 Bochenková Martina DKP8758 434840 B Oddíl OB Kotlářka
15:54:00 Votýpková Zuzana BOR7958 8514 C OK Jiskra Nový Bor
15:55:00 Skobová Tereza VIP7855 2053563 B SK VIPrahlo
15:56:00 Kopáčková Iva CHT8851 2059736 B OOB SK Chrast
15:57:00 Bártíková Zuzana XPU8954 9345 C PARDUBICE BIKERS
15:58:00 Hejnová Aneta KNC9350 2075634 B Sokol Kostelec n. Č. l.
15:59:00 Klíchová Jana SSU8151 9480 B SK Severka Šumperk
16:00:00 Kolářová Renáta ABR9351 995795 B A-team NOVO Bruntál
16:01:00 Zítová Pavla LDC8151 347881 B KOB Děčín

W40 2.85 km, 55 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:06:00 Faltejsková Jana XPU7652 2086560 A PARDUBICE BIKERS
16:07:00 Jašková Šárka ABR7751 886811 A A-team NOVO Bruntál
16:08:00 Rejholcová Andrea BOR6951 2051490 C OK Jiskra Nový Bor
16:09:00 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 B KOS TJ Tesla Brno
16:10:00 Vavrysová Lenka TZL7400 8636196 C SKOB Zlín
16:11:00 Michálková Alice GIG7650 2011792 C GIGANT Orienteering
16:12:00 Zápotocká Anna VLI7250 51217 C Slavia Liberec orienteering
16:13:00 Valíková Petra GIG7350 980374 C GIGANT Orienteering
16:14:00 Mědílková Iva SPC7160 7204522 A SPORTICUS team
16:15:00 Vanková Jana OKP7750 7207344 E SK OK 24 Praha
16:16:00 Humlíčková Kateřina SBK7664 1011011 C KOB Start Blansko
16:17:00 Veselá Iva ZUP7551 756220 A MTBO ČZU Praha
16:18:00 Straussová Petra LDC6951 1420808 C KOB Děčín
16:19:00 Kovářová Jitka VPM7350 2067329 C KOS Slavia Plzeň
16:20:00 Linhartová Martina GIG7750 52690 B GIGANT Orienteering
16:21:00 Zemková Helena SLA7450 425546 C SKOB Slaný
16:22:00 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:23:00 Konečná Marcela EKP7257 725724 C VŠTJ Ekonom Praha
16:24:00 Králová Dana XBM7650 446404 C PELL´S ABND RACING TEAM
16:25:00 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

W50 2.85 km, 55 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:04:00 Jánošková Taťjana RBA6051 307440 C TJ Rapid Bratislava
15:05:00 Abelová Ivana STB6798 682366 C TJ Stadion Nový Bor
15:06:00 Lukavcová Lenka SMR5450 8259 C SNS Smržovka
15:07:00 Havlíčková Jindra KNC6150 9201322 C Sokol Kostelec n. Č. l.
15:08:00 Maliňáková Eva TSU6550 887151 C LKT 80 Šumperk
15:09:00 Čiháková Lenka KNC6750 7207855 C Sokol Kostelec n. Č. l.
15:10:00 Skácelová Naděžda TSU6183 8906 C LKT 80 Šumperk
15:11:00 Pospíšková Luisa TBM5959 53260 C KOS TJ Tesla Brno
15:12:00 Kubínová Jana SKV6751 331089 C TJ Slovan Karlovy Vary
15:13:00 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast
15:14:00 Rokoszová Jaroslava MOV6351 51373 C SKOB Ostrava
15:15:00 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 253114 C Sokol Kostelec n. Č. l.
15:16:00 Kralova Eva VBA4751 2051947 C ŠK VAZKA Bratislava