Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.04.2018
Místo konání:
Řícmanice, areál koupaliště
Pořadatel:
ADA - OOB Spartak Adamov
Mapa:
Prosba lesa
Ředitel závodu:
Věžník Antonín - R3
Hlavní rozhodčí:
Truhlář Karel
Stavitel tratí:
Procházka Jiří - R2
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10N     H10     H12     H14     H16     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
Nahrávám data...

D10N 4.40 km, 70 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Coufalová Thea ZBM1050 2092407 C SK Žabovřesky Brno
10:34:00 Šťastná Daniela VBM0851 0 VSK Mendelu Brno
10:37:00 Finstrlová Denisa ZBM0951 2061853 C SK Žabovřesky Brno
10:40:00 Jágrová Aneta RBK0951 49682 C SK Radioklub Blansko
10:46:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C SK Žabovřesky Brno
10:49:00 Věžníková Veronika TTR0999 2115145 C OOB Třebíč
10:52:00 La Carbonara Noemi TBM1156 416206 C KOS TJ Tesla Brno
10:55:00 Bašeová Jolana ZBM1051 2103690 C SK Žabovřesky Brno
11:01:00 Folprecht Mia TBM0858 2083390 C KOS TJ Tesla Brno
11:04:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C SK Žabovřesky Brno

D10 2.40 km, 70 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C KOS TJ Tesla Brno
10:41:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C SK Žabovřesky Brno
10:49:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 C KOS TJ Tesla Brno
10:57:00 Coufalová Rea ZBM0953 2092385 C SK Žabovřesky Brno
11:05:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C OOB Spartak Adamov
11:13:00 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 Veselá Veronika 5HZ0800 53201 Předklášteří
11:29:00 Čechová Johana TBM0888 49555 C KOS TJ Tesla Brno
11:37:00 Kočová Klára ZBM0850 2061840 C SK Žabovřesky Brno

D12 2.10 km, 50 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Doušková Hana TBM0659 2083392 B KOS TJ Tesla Brno
10:35:00 Taslerová Martina ABM0757 2067324 C KOB ALFA Brno
10:39:00 Dohnalová Hana ZBM0458 53172 C SK Žabovřesky Brno
10:43:00 Doušková Kateřina TBM0679 2067211 B KOS TJ Tesla Brno
10:47:00 Palátová Renáta ABM0655 2054645 C KOB ALFA Brno
10:51:00 Putnová Magdaléna ZBM0354 114 C SK Žabovřesky Brno
10:55:00 Dánielová Lenka 78C0650 2109751 Neregistrovaní - Dánielová
10:59:00 Kozoňová Alžběta Tatiana TBM0672 2087638 C KOS TJ Tesla Brno
11:03:00 Mazálková Libuše ZBM0655 102 C SK Žabovřesky Brno
11:07:00 Vrbková Marta RBK0651 0 C SK Radioklub Blansko
11:11:00 Barnatová Magda ZBM0653 2111757 C SK Žabovřesky Brno
11:15:00 Fuchsová Ema TBM0653 2067204 C KOS TJ Tesla Brno
11:23:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 C SK Žabovřesky Brno
11:27:00 Dobrovolná Anna TBM0758 2081351 C KOS TJ Tesla Brno
11:31:00 Tomanová Eliška LBM0651 52032 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:35:00 Sosíková Beáta ZBM0459 52463 C SK Žabovřesky Brno
11:39:00 Kubáňová Tereza TBM0756 7204478 C KOS TJ Tesla Brno
11:43:00 Kurečková Klára ABM0657 337648 C KOB ALFA Brno

D14 2.80 km, 95 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B OOB Spartak Adamov
10:42:00 Ježková Ivana RBK0555 2115673 B SK Radioklub Blansko
10:46:00 Finstrlová Julie ZBM0552 2051495 B SK Žabovřesky Brno
10:50:00 Miková Lenka TBM0460 410323 B KOS TJ Tesla Brno
10:54:00 Ondrová Anna ZBM0553 2051474 B SK Žabovřesky Brno
10:58:00 Petrášová Kateřina BBM0550 2112728 C BETA URSUS Orienteering
11:02:00 Baláčová Natálie TBM0560 2083375 C KOS TJ Tesla Brno
11:10:00 Mazálková Klára ZBM0558 7985 C SK Žabovřesky Brno
11:14:00 Dušková Tereza TBM0554 232389 B KOS TJ Tesla Brno

D16 3.30 km, 125 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Taslerová Tereza ABM0361 2081393 C KOB ALFA Brno
10:42:00 Vedrová Ela TBM0357 438603 B KOS TJ Tesla Brno
10:58:00 Mulíčková Markéta ABM0362 2067328 A KOB ALFA Brno
11:06:00 Hovořáková Karolína ZBM0351 416017 B SK Žabovřesky Brno
11:14:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
11:22:00 Poloučková Hana ABM0350 438041 B KOB ALFA Brno

D18 4.50 km, 160 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 515497 A KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Smolková Sabina STE0250 7206537 B SK SKI-OB Šternberk

D21C 5.40 km, 280 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C OOB Třebíč
10:35:00 Dittrichová Petra KON8787 515153 C KOB Konice
10:39:00 Kozáková Zdenka TBM7952 515006 E KOS TJ Tesla Brno
10:43:00 Chloupková Barbora VBM8455 2116445 C VSK Mendelu Brno
10:47:00 Matušková Jana RBK9999 2111809 B SK Radioklub Blansko
10:51:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno
10:55:00 Fučíková Hana VBM7751 1775519 C VSK Mendelu Brno
10:59:00 Cetkovská Tereza JPV8750 2109697 C Oddíl OS SK Prostějov
11:03:00 Hrbáčková Markéta ZBM9959 2094517 C SK Žabovřesky Brno
11:11:00 Richterová Klára JPV8550 2109698 C Oddíl OS SK Prostějov
11:15:00 Drábková Zuzana TBM8452 2125377 C KOS TJ Tesla Brno
11:19:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
11:23:00 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C Oddíl OS SK Prostějov
11:27:00 Štěpánková Petra LBM8651 2121006 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:35:00 Chmelíková Zuzana VBM9353 361990 C VSK Mendelu Brno
11:39:00 Křečková Lenka ASU9271 515412 C Magnus Orienteering
11:43:00 Vítková Lucie PTE9474 8656506 C TJ Sokol Ptení

D21D 3.90 km, 140 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Boháčová Lucie PTE8771 8829 C TJ Sokol Ptení
10:40:00 Moučková Andrea RBK9257 2015806 C SK Radioklub Blansko
10:46:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
10:52:00 Kučerová Renata ZBM7654 2090859 C SK Žabovřesky Brno
10:58:00 Zavadilová Simona PTE8485 8843 C TJ Sokol Ptení
11:04:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:10:00 Kročová Klára ZBM9458 53576 C SK Žabovřesky Brno
11:16:00 Zavadilová Zdeňka PTE8689 8823 C TJ Sokol Ptení
11:22:00 Prokšová Blanka CHA8350 4128 C OK Chrastava
11:28:00 Procházková Ludmila 28Z9351 0 Neregistrovaná
11:34:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:40:00 Taslerová Renata UBM7651 2116460 C MENISKOS Brno
11:46:00 Matulová Lucie ADA8880 2042533 C OOB Spartak Adamov

D35 4.50 km, 170 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C KOB Konice
10:33:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB START Blansko, z. s.
10:36:00 Ševčíková Pavla TBM7355 53255 C KOS TJ Tesla Brno
10:39:00 Smětáková Ivana HLV8153 52670 C KČT - OB Holešov
10:42:00 Jágrová Vlasta SBK7789 53205 C KOB START Blansko, z. s.
10:45:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C KOB ALFA Brno
10:48:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
10:51:00 Fukátková Miroslava VIC7658 253155 C OB Vizovice
10:54:00 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 C KOS TJ Tesla Brno
10:57:00 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C SK Žabovřesky Brno
11:03:00 Dánielová Iva 78C8250 0 Neregistrovaní - Dánielová
11:06:00 Klíčová Kateřina TBM7658 2083409 C KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C SK Žabovřesky Brno
11:12:00 Tomíčková Dana 19X8050 2096221 ESOX ODEI
11:15:00 Radová Martina ABM7451 8010 C KOB ALFA Brno
11:18:00 Malá Alice TBM7991 53228 C KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
11:24:00 Chmelíková Gabriela ZBM7653 2115672 C SK Žabovřesky Brno
11:30:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 2049566 C KOS TJ Tesla Brno
11:33:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
11:36:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
11:39:00 La Carbonara Hana TBM7652 515049 C KOS TJ Tesla Brno
11:45:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C SK Žabovřesky Brno
11:48:00 Doušková Klára TBM7761 2067214 C KOS TJ Tesla Brno
11:51:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C Oddíl OS SK Prostějov
11:54:00 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C SK Žabovřesky Brno
11:57:00 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C KOB ALFA Brno

D45 3.60 km, 110 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C KOB Konice
10:36:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C VSK Mendelu Brno
10:40:00 Schwabová Kateřina TBM7371 7204507 C KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Dittrichová Lenka KON6285 52420 C KOB Konice
10:48:00 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 Tršová Daniela PBM7375 53539 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:56:00 Jašková Monika TBM6363 410324 C KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
11:04:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Štorková Simona JPV6556 2075676 C Oddíl OS SK Prostějov
11:20:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
11:24:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
11:32:00 Kliglová Radka TBM7261 2067216 C KOS TJ Tesla Brno
11:36:00 Suchá Helena ABM6664 49673 C KOB ALFA Brno
11:40:00 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:44:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C KOS TJ Tesla Brno
11:48:00 Tomanová Elena ABM6666 2075673 C KOB ALFA Brno
11:56:00 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 Otrusinová Helena ABM7054 52057 C KOB ALFA Brno

D55 2.90 km, 80 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Smičková Eva KON5887 52412 C KOB Konice
10:36:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 Svobodová Jindřiška UBM5751 2121900 C MENISKOS Brno
10:44:00 Janotová Dobra ZBM5662 886279 C SK Žabovřesky Brno
10:48:00 Slámová Hana TBM4951 53246 C KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C TJ Baník Ostrava OKD
10:56:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:04:00 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C KOB START Blansko, z. s.
11:08:00 Procházková Helena TBM5351 301247 C KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:16:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
11:20:00 Pijáková Iveta SPE6251 1407866 KOB Sokol Pezinok
11:24:00 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C OK Chrastava
11:28:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C SK Radioklub Blansko
11:32:00 Cigošová Anna TBM5253 410192 C KOS TJ Tesla Brno

H10N 4.40 km, 70 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Ševčík Filip TBM0802 446368 C KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 Šimeček Petr ABM0904 2081400 C KOB ALFA Brno
11:10:00 Dvořák Tomáš TBM0906 0 C KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Malý Matyáš TBM0910 320128 C KOS TJ Tesla Brno
11:19:00 Šicha Matěj ZBM1002 434829 C SK Žabovřesky Brno

H10 2.40 km, 70 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Svirák Benjamin TBM0915 2111764 C KOS TJ Tesla Brno
10:35:00 Bulička Martin ZBM0807 2092359 C SK Žabovřesky Brno
10:38:00 Ježek David RBK0801 2103681 C SK Radioklub Blansko
10:41:00 Hájek Štěpán TBM0804 2103778 C KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 2061844 C SK Žabovřesky Brno
10:50:00 Doušek Vilém TBM0904 2067212 C KOS TJ Tesla Brno
10:53:00 Saitl David ZBM0805 2103687 C SK Žabovřesky Brno
10:56:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:59:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 2094544 C KOS TJ Tesla Brno
11:02:00 Skácel Viktor 93X0700 0 Neregistrovaní - Skácelovi
11:05:00 Toman Matěj LBM0909 52038 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:08:00 La Carbonara Matteo TBM0801 2083414 C KOS TJ Tesla Brno

H12 2.60 km, 70 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Svirák Jonatan TBM0608 2087656 B KOS TJ Tesla Brno
10:33:00 Šťastný Kristián VBM0602 0 VSK Mendelu Brno
10:36:00 Ptáček Jonáš TBM0717 232730 B KOS TJ Tesla Brno
10:39:00 Pospíšil Jan PBM0601 434571 TJ Spartak 1. Brněnská
10:42:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 2061850 B SK Žabovřesky Brno
10:45:00 Vedra Tobiáš TBM0621 446444 C KOS TJ Tesla Brno
10:48:00 Cicvárek Radim ZBM0601 2051515 C SK Žabovřesky Brno
10:51:00 Brosch Ondřej RBK0606 2061789 B SK Radioklub Blansko
10:54:00 Čech Radan TBM0611 53275 C KOS TJ Tesla Brno
10:57:00 Chmelík Robert ZBM0708 434832 C SK Žabovřesky Brno
11:00:00 Folprecht Matyáš TBM0606 2801025 B KOS TJ Tesla Brno
11:03:00 Kučera Tomáš ZBM0605 1403415 B SK Žabovřesky Brno
11:06:00 Studnička Jakub DKP0718 0 C Oddíl OB Kotlářka
11:09:00 Koča Vojtěch ZBM0602 2051511 B SK Žabovřesky Brno
11:12:00 Salajka Michal LBM0701 52068 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:15:00 Schwab Filip TBM0710 7210817 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Stehlík Vojtěch ZBM0711 2122251 C SK Žabovřesky Brno
11:21:00 Štěpánek Jan TBM0607 2090860 B KOS TJ Tesla Brno
11:27:00 Šnajdr Jakub PTE0700 8835 C TJ Sokol Ptení
11:30:00 Lasota Jan ZBM0603 2067241 C SK Žabovřesky Brno
11:36:00 Komenda Jakub ZBM0712 130 C SK Žabovřesky Brno
11:39:00 Kycl Ondřej LBM0501 52082 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:42:00 Zima Vojtěch 78C0600 2112753 Neregistrovaní - Dánielová
11:45:00 Marek Filip ZBM0706 2092361 C SK Žabovřesky Brno
11:48:00 Mudrák Daniel TBM0629 232377 B KOS TJ Tesla Brno

H14 3.30 km, 120 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Poláček Tomáš JPV0520 2108908 C Oddíl OS SK Prostějov
10:34:00 Pekárek Martin RBK0501 2102571 C SK Radioklub Blansko
10:37:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 9201067 B SK Žabovřesky Brno
10:40:00 Štorek Jan JPV0505 2075670 B Oddíl OS SK Prostějov
10:43:00 Fousek Vojtěch RBK0403 1414504 B SK Radioklub Blansko
10:49:00 Baše Matěj ZBM0509 2092394 C SK Žabovřesky Brno
10:52:00 Račanský Jakub TBM0503 2126246 B KOS TJ Tesla Brno
10:58:00 Štěrbák Josef ZBM0409 2087662 B SK Žabovřesky Brno
11:01:00 Gryc Ondřej TBM0406 888648 A KOS TJ Tesla Brno
11:04:00 Ježek Filip RBK0405 2103684 B SK Radioklub Blansko
11:07:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C SK Žabovřesky Brno
11:10:00 Rada Štěpán ABM0404 420418 C KOB ALFA Brno
11:13:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B SK Radioklub Blansko
11:16:00 Chmelík Albert ZBM0411 2085641 C SK Žabovřesky Brno
11:19:00 Žovinec Pavel ABM0509 2081399 C KOB ALFA Brno
11:22:00 Doušek Tomáš TBM0401 7207618 A KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 Racek Josef ZBM0400 0 C SK Žabovřesky Brno
11:28:00 Fousek Matěj RBK0402 1413719 C SK Radioklub Blansko
11:31:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Orienteering
11:34:00 Marek Vojtěch ZBM0410 2061799 B SK Žabovřesky Brno

H16 4.50 km, 190 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Slezák Aleš JPV0304 2127854 C Oddíl OS SK Prostějov
10:41:00 Palát Tomáš ABM0307 332962 B KOB ALFA Brno
10:49:00 Rajnoha Tomáš UBM0303 2049608 C MENISKOS Brno
10:57:00 Lička Adam TBM0326 7202856 A KOS TJ Tesla Brno
11:05:00 Štorek David JPV0202 2075675 C Oddíl OS SK Prostějov
11:21:00 Račanský Jan UBM0302 2126242 C MENISKOS Brno
11:29:00 Poláček Lukáš JPV0306 2108865 C Oddíl OS SK Prostějov
11:37:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 104 C SK Žabovřesky Brno

H21C 9.10 km, 410 m, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Kněžínek Karel 65C8401 2125337 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
10:34:00 Sychra Tomáš VBM8305 2116498 C VSK Mendelu Brno
10:38:00 Kozák Osvald TBM8201 515009 C KOS TJ Tesla Brno
10:42:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C VSK Mendelu Brno
10:46:00 Vedra David TBM7402 436405 C KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Gregor Michal ZBM9906 9201065 C SK Žabovřesky Brno
10:54:00 Redlich Tomáš MAS8200 9097 C KČT Aš
10:58:00 Čech Radovan TBM7835 7210124 C KOS TJ Tesla Brno
11:02:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 7209357 C SK Žabovřesky Brno
11:06:00 Khýn Vítězslav ASU8304 7203321 C Magnus Orienteering
11:10:00 Ehl Jiří TBM7701 887901 C KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 Chvátal Lukáš ZBM8309 348120 C SK Žabovřesky Brno
11:22:00 Perknovský Radim JPV8235 52475 C Oddíl OS SK Prostějov
11:26:00 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 101 C SK Žabovřesky Brno
11:30:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C VSK Mendelu Brno
11:34:00 Skřivanek Marcel JPV7713 52592 C Oddíl OS SK Prostějov
11:38:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
11:46:00 Palát Petr ABM7415 52056 C KOB ALFA Brno
11:50:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C SK Žabovřesky Brno
11:58:00 Říčný Vojta ZBM9903 410331 C SK Žabovřesky Brno
12:02:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno
12:06:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C KOS TJ Tesla Brno
12:10:00 Fučík Karel VBM7246 720921 C VSK Mendelu Brno

H21D 5.30 km, 260 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Bařina Jiří SBK8101 0 C KOB START Blansko, z. s.
10:35:00 Špičák František CEL5628 52744 C TJ Sokol Čelechovice na Hané
10:39:00 Pecka Lukáš HLV7707 4632 C KČT - OB Holešov
10:43:00 Matyáš Petr LBM8516 52083 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:47:00 Kůr Jiří ZBM8304 1238304 C SK Žabovřesky Brno
10:51:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
10:55:00 Věžník Roman TTR7901 7205015 C OOB Třebíč
10:59:00 Jirka Michal ZBM8403 52430 C SK Žabovřesky Brno
11:03:00 Toman Ondřej LBM7517 52017 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:07:00 Otrusina David VBM8205 682351 C VSK Mendelu Brno
11:11:00 Dvořák Martin ZBM8425 52011 C SK Žabovřesky Brno
11:15:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko, z. s.
11:23:00 Janeček Jura EKP6701 51587 C VŠTJ Ekonom Praha
11:27:00 Sychra Marek 23C9300 0 TJ Papuchálci Brno
11:31:00 Novotný Petr 5CZ7300 2067992 Dukla Blansko
11:35:00 Chloupek Tomáš VBM8404 2116496 C VSK Mendelu Brno

H35 6.00 km, 240 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Procházka Jan RBK7901 0 C SK Radioklub Blansko
10:33:00 Kheil Radim PBM7301 52061 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:36:00 Musil Radek 1DC7600 7300475 Targa Orienteering
10:39:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
10:42:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
10:45:00 Horký Tomáš TBM6747 49659 C KOS TJ Tesla Brno
10:48:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Žabovřesky Brno
10:51:00 Auermüller Vít 65X6700 2088711 Laněk
10:54:00 Dušek Vladimír TBM7400 2083369 C KOS TJ Tesla Brno
10:57:00 Račanský Jan UBM7903 2126231 C MENISKOS Brno
11:00:00 Baše Tomáš ZBM7402 2103686 C SK Žabovřesky Brno
11:03:00 Hájek Ondřej TBM7511 53269 C KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Finstrle Aleš ZBM7603 2051547 C SK Žabovřesky Brno
11:12:00 La Carbonara Claudio TBM7337 2083415 C KOS TJ Tesla Brno
11:15:00 Kopecký Ivo JPV7505 1420762 C Oddíl OS SK Prostějov
11:18:00 Tomíček Oldřich 19X7900 2096247 ESOX ODEI
11:21:00 Hlaváč Jiří TBM6116 53247 C KOS TJ Tesla Brno
11:24:00 Sluka Miroslav SBK7207 53214 C KOB START Blansko, z. s.
11:30:00 Tasler David ABM7105 2116480 C KOB ALFA Brno
11:33:00 Koča Jaroslav ZBM8206 301217 C SK Žabovřesky Brno
11:36:00 Jurenka Pavel JPV8101 2108915 C Oddíl OS SK Prostějov
11:39:00 Ježek Petr RBK7201 7300188 C SK Radioklub Blansko
11:42:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C SK Žabovřesky Brno
11:45:00 Doušek Robert TBM7911 2067213 C KOS TJ Tesla Brno
11:48:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C SK Radioklub Blansko
11:51:00 Cicvárek Ivo ZBM7504 2051489 C SK Žabovřesky Brno
11:54:00 Bednařík Marek 4EX8300 0 SKIVELO Olomouc
11:57:00 Strejček Petr TBM7228 53272 C KOS TJ Tesla Brno
12:03:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C SK Radioklub Blansko
12:06:00 Komenda Kamil 2JC7200 995894 BYZMAG
12:09:00 Skácel Pavel 93X8000 0 Neregistrovaní - Skácelovi
12:12:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
12:15:00 Pospíšil Jiří PBM7401 232344 C TJ Spartak 1. Brněnská
12:18:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko, z. s.
12:21:00 Kříž Lukáš TTR8201 515159 C OOB Třebíč

H45 5.30 km, 220 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Trš Lubomír PBM7302 682097 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:35:00 Kyncl Tomáš ZBM7201 232419 C SK Žabovřesky Brno
10:38:00 Jalový Vlastimil RBK6120 49900 C SK Radioklub Blansko
10:41:00 Galík Pavel VBM6106 682638 C VSK Mendelu Brno
10:44:00 Smutný Radek ABM6701 438049 C KOB ALFA Brno
10:50:00 Tužil Petr 2LC7000 2045249 Neregistrovaní - Tužilovi
10:53:00 Hruška Tomáš ZBM6401 49393 C SK Žabovřesky Brno
10:56:00 Smolka Martin STE7100 2027234 C SK SKI-OB Šternberk
10:59:00 Plachý Martin JPV6515 2103780 C Oddíl OS SK Prostějov
11:02:00 Vyroubal Michal 2TC6800 0 Tři Veteráni
11:05:00 Šňupárek Martin TBM7107 7205008 C KOS TJ Tesla Brno
11:08:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C Oddíl OS SK Prostějov
11:11:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C MENISKOS Brno
11:14:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8828 C TJ Sokol Ptení
11:17:00 Jeřábek Luboš JPV6112 2092403 C Oddíl OS SK Prostějov
11:20:00 Zelený Pavel ZBM7302 1403412 C SK Žabovřesky Brno
11:23:00 Kurečka Robert ABM7210 2060216 C KOB ALFA Brno
11:29:00 Mika Ladislav TBM6801 301281 C KOS TJ Tesla Brno
11:32:00 Mokrý Pavel ABM6801 7006801 C KOB ALFA Brno
11:38:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C VSK Mendelu Brno
11:41:00 Mudrák Pavel TBM6900 52680 C KOS TJ Tesla Brno
11:44:00 Navrátil Václav KON6427 1417263 C KOB Konice
11:47:00 Svoboda Petr ABM7124 49694 C KOB ALFA Brno
11:50:00 Kligl Vladislav TBM6910 2042517 C KOS TJ Tesla Brno
11:53:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C SK Radioklub Blansko
11:56:00 Kraus Martin 61Z7100 2092384 KOB RA
11:59:00 Polouček Pavel ABM7100 438042 C KOB ALFA Brno

H55 3.60 km, 130 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
10:37:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:43:00 Uhmann Petr TBM5103 53251 C KOS TJ Tesla Brno
10:49:00 Zdráhal Robert OOL5707 895219 C SK Haná orienteering
10:55:00 Potěšil Václav VBM5613 53237 C VSK Mendelu Brno
11:01:00 Zabloudil Pavel TBM5003 53256 C KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 Višňa Milan OOL5904 307337 C SK Haná orienteering
11:13:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:19:00 Šebesta Vlastislav TBM5807 410327 C KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
11:31:00 Piják Jaroslav SPE5801 1407868 KOB Sokol Pezinok
11:37:00 Peťovský Jan SBK6201 52076 C KOB START Blansko, z. s.
11:43:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C SOB Olomouc
11:55:00 Sláma Dušan TBM4730 53243 C KOS TJ Tesla Brno
12:01:00 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C KOB START Blansko, z. s.
12:07:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
12:13:00 Fuchs Vladimír NNN6100 0 Neregistrovaní
12:19:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C KOB START Blansko, z. s.

H65 3.00 km, 90 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 Šnyrch František ABM4902 52521 C KOB ALFA Brno
10:45:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 53305 C VSK Mendelu Brno
10:53:00 Procházka Jan TBM4907 320135 C KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Novotný Jan UBM4401 682606 C MENISKOS Brno
11:17:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno

HDR 4.50 km, 70 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Bednář Antonín 7IC0001 2051533 Neregistrovaný - Bednářová
10:30:00 Bednářová Anna 7IC0051 2051532 Neregistrovaný - Bednářová
10:30:00 Veselá Martina 5HZ1050 751114 Předklášteří
10:30:00 Procházková Magda RBK1251 0 SK Radioklub Blansko
10:30:00 Bublová Matylda 3QZ1550 2045237 Dolní čermná
10:30:00 Svirák Samuel 5RX1100 2111765 NNN
10:30:00 Svirák Timotej 5RX1400 2124790 NNN
10:30:00 Lasota Jakub 2QX0002 0 Neregistrovaní - Lasota
10:30:00 Milánová Sárinka 2KC1152 2045217 Neregistrovaní - Milánovi
10:30:00 Milánová Viktorka 2KC1151 2083359 Neregistrovaní - Milánovi
10:30:00 Daněk František SBK1010 811213 C KOB START Blansko, z. s.
10:30:00 Doušková Daniela TBM1358 2087676 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Sluka Matouš SBK1411 49655 KOB START Blansko, z. s.
10:30:00 Kříž Jan TTR1201 2129231 C OOB Třebíč
10:30:00 Šťastný Jonatán VBM1101 0 VSK Mendelu Brno
10:30:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
10:30:00 Csakvary Tom SBK1500 920679 KOB START Blansko, z. s.
10:30:00 Hájek Vojtěch TBM1201 230663 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Barnatová Táňa ZBM0959 0 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Žovincová Erika ABM0000 2081395 KOB ALFA Brno
10:30:00 Chloupková Kristýna VBM1151 53312 VSK Mendelu Brno
10:30:00 Malá Lucie TBM1165 7204480 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Dvořáková Hana ZBM8676 52165 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Šichová Zuzana ZBM1155 49376 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Stehlíková Kateřina ZBM1452 2104609 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Koča František ZBM1100 2111735 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Kyncl Ondřej ZBM1003 2115684 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Mynář Petr ZBM0907 136 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Verner Jan TBM1114 2083371 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Ryglová Beáta TBM1158 0 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Hájek Ondřej RBK0802 0 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Jágrová Zuzana RBK1051 500884 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Šedivá Kristýna VBM1252 7207495 VSK Mendelu Brno
10:30:00 Otrusinová Klára VBM1452 682349 VSK Mendelu Brno
10:30:00 Kořanová Daniela VBM1551 330625 VSK Mendelu Brno
10:30:00 Tomíčková Ivana 19X1350 52537 ESOX ODEI
10:30:00 Tomíčková Eliška 19X1050 52023 ESOX ODEI
10:30:00 Věžník Roman TTR1111 2115150 C OOB Třebíč
10:30:00 Urválková Anna TBM1177 51513 KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Skřivanek František 1XC1200 0 Skřivankovi
10:30:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Sychrová Markéta VBM1251 53311 VSK Mendelu Brno
10:30:00 Sychrová Hana VBM1352 0 VSK Mendelu Brno
10:30:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
10:30:00 Vedrová Anika TBM1351 2103788 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Pospíšil Matěj PBM1101 0 TJ Spartak 1. Brněnská
10:30:00 Pospíšil Martin PBM0801 232014 TJ Spartak 1. Brněnská
10:30:00 Kubáň Patrik TBM1001 232025 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Dvořák Jan TBM1105 0 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Raabová Karolína 78C0950 0 Neregistrovaní - Dánielová
10:30:00 Zima Ondřej 78C0900 0 Neregistrovaní - Dánielová
10:30:00 Dánielová Kateřina 78C0850 49677 Neregistrovaní - Dánielová
10:30:00 Schwabová Barbora TBM1188 53273 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Matyáš Jan LBM1600 52080 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:30:00 Jašek Vít ABR1111 52511 C A-team NOVO Bruntál
10:30:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:30:00 Šnajdrová Nikol PTE1050 301571 C TJ Sokol Ptení
10:30:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 KOS TJ Tesla Brno

P 3.10 km, 90 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Bednář Tomáš 7IC8001 2120628 Neregistrovaný - Bednářová
10:30:00 Matušková Kateřina 5RX7400 0 NNN
10:30:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Obdržálková Veronika 13X0051 0 Neregistrovaní Obdržálkovi
10:30:00 Obdržálek Milan 13X6951 0 Neregistrovaní Obdržálkovi
10:30:00 Obdržálková Radmila 13X7051 0 Neregistrovaní Obdržálkovi
10:30:00 Jelínková Irena TBM7664 2801248 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C SOB Olomouc
10:30:00 Kycl Lukáš LBM0300 52042 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:30:00 Kycl Miroslav LBM7100 52026 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:30:00 Lasota Marek 2QX0001 2087636 Neregistrovaní - Lasota
10:30:00 Rajnohová Pavla UBM7654 515452 C MENISKOS Brno
10:30:00 Dvořáček Roman 2KC0001 0 Neregistrovaní - Milánovi
10:30:00 Milán Pavel 2KC7201 0 Neregistrovaní - Milánovi
10:30:00 Milánová Iva 2KC0051 0 Neregistrovaní - Milánovi
10:30:00 Jašek Milan TBM6201 232747 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Šťastná Viktorie VBM7651 0 VSK Mendelu Brno
10:30:00 Poloučková Vilma ABM7251 219255 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Chmelík Milan ABM4501 995827 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Beránková Šárka ZBM7356 52454 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Urbánek Petr ZBM7303 2103688 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Šichová Radka ZBM8051 2054644 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Finstrlová Jarmila ZBM7652 2094535 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Kučera Viktor ZBM7608 1400413 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Finstrlová Lucie ZBM0651 2051514 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Stehlíková Barbora ZBM0559 2103279 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 KOB START Blansko, z. s.
10:30:00 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Jirásková Dora 4YX8000 330694 Easy Step
10:30:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C KOB ZPV Prostějov
10:30:00 Staňková Martina UBM6751 1417255 C MENISKOS Brno
10:30:00 Staněk Mojmír UBM6701 2084941 C MENISKOS Brno
10:30:00 Robotková Lenka PBM5451 7209368 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:30:00 Pospíšilová Iva PBM7750 232339 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:30:00 Ševčík Daniel TBM0508 2067205 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Ševčík Robert TBM7010 232345 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Zimová Kristýna 78C7800 0 Neregistrovaní - Dánielová
10:30:00 Kurdiovská Pavla 4ZZ7800 0 Eda a Pavča
10:30:00 Kurdiovsky Eduard 4ZZ7300 0 Eda a Pavča
10:30:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno