Logo

Startovka závodu: Veřejný závod (LokoTour Bedřichov)

Datum:
04.08.2018
Místo konání:
Bedřichov
Pořadatel:
LLI - LOK-o Liberec
Mapa:
Klikvová louka
Ředitel závodu:
Hoidekr Pavel
Hlavní rozhodčí:
Fürst Aleš - R3
Stavitel tratí:
Štičková Anna
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    

D10L 2.77 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 Matoušková Kateřina SPC0955 9005230 C SPORTICUS team
11:13:00 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C Slavia Liberec orienteering
11:19:00 Oliveriusová Anna BZP0850 2119205 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:25:00 Kalinová Lisa SPC1158 515409 C SPORTICUS team
11:31:00 Vakant 0 Vakant
11:37:00 Vakant 0 Vakant
11:43:00 Vakant 0 Vakant

D10 2.13 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 Synková Elena DOK0850 2056280 C OK Doksy
11:00:00 Petriláková Amálie Rebeka 9EC0950 7205024 Příbram
11:03:00 Kalinová Ella SPC0961 515458 C SPORTICUS team
11:06:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
11:09:00 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 C OB Jenišovice
11:12:00 Feřtová Anežka VLI0856 2120065 C Slavia Liberec orienteering
11:15:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C USK Praha
11:18:00 Pavlova Lenka TJN0850 2070803 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:21:00 Kváčová Anna DKP1051 2086821 C Oddíl OB Kotlářka
11:24:00 Vakant 0 Vakant
11:27:00 Vakant 0 Vakant
11:30:00 Vakant 0 Vakant

D12 2.19 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Dostálová Judita HCE0750 1421898 C TJ Hostivice
11:18:00 Levrincová Klára TAP0854 2125374 C KOB Tretra Praha
11:22:00 Kosková Adéla VLI0656 2080995 C Slavia Liberec orienteering
11:26:00 Vakant 0 Vakant
11:30:00 Vakant 0 Vakant
11:34:00 Vakant 0 Vakant

D14 2.86 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:26:00 Čabanová Tereza FYD0450 8327 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:30:00 Pecková Tereza VLI0551 51600 B Slavia Liberec orienteering
11:34:00 Jedličková Kristýna KAM0455 2075621 B OK Kamenice
11:38:00 Marečková Ema OSN0450 8656602 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:42:00 Davidová Noemi RUM0551 2126349 C ZOOB Rumburk
11:46:00 Burešová Eliška VLI0456 2117401 B Slavia Liberec orienteering
11:50:00 Nedvídková Katka RUM0451 336704 ZOOB Rumburk
11:54:00 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
11:58:00 Hájková Tereza TUV0558 888626 B SOK TJ Turnov
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:06:00 Vakant 0 Vakant
12:10:00 Vakant 0 Vakant

D16 4.04 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Richtrová Kamila VPM0451 2111733 A KOS Slavia Plzeň
10:07:00 Nehasilová Veronika LDC0350 505131 C KOB Děčín
10:11:00 Šritrová Lenka TUR0250 8656542 B OOB TJ Turnov
10:15:00 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A SJH Jindřichův Hradec
10:19:00 Beranová Eva VSP0254 2115749 C USK Praha
10:23:00 Semíková Lucie KAM0250 515426 A OK Kamenice
10:27:00 Mašatová Eliška PHK0251 425518 OK 99 Hradec Králové
10:31:00 Vakant 0 Vakant
10:35:00 Vakant 0 Vakant
10:39:00 Vakant 0 Vakant

D18 5.15 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:42:00 Macháčková Barbora FYD0051 49994 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:48:00 Vakant 0 Vakant
11:54:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant

D20 5.15 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:06:00 Waňková Martina LPU9959 9102570 A OK Lokomotiva Pardubice
12:12:00 Vakant 0 Vakant
12:18:00 Vakant 0 Vakant
12:24:00 Vakant 0 Vakant

D21L 7.51 km, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Rufferová Iva TUR8354 822282 R OOB TJ Turnov
10:05:00 Černá Eliška SCP9050 2088205 C OK Sparta Praha
10:09:00 Teplá Karolína SHK9251 8656708 E OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 Kettnerová Dana KAM8952 7201193 C OK Kamenice
10:17:00 Mrázková Romana SJC8351 500556 R Sportcentrum Jičín
10:21:00 Omová Michaela TUR8153 7205003 E OOB TJ Turnov
10:25:00 Hermanová Zuzana LPU8752 515136 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga
10:33:00 Gorčicová Eliška CHA9150 8197 C OK Chrastava
10:37:00 Novotná Markéta PHK9451 2058530 R OK 99 Hradec Králové
10:41:00 Kašková Kateřina CHA7850 887906 C OK Chrastava
10:45:00 Hausmannová Klára EKP8651 2067248 C VŠTJ Ekonom Praha
10:49:00 Podešvová Vlasta ADA9251 53767 C OOB Spartak Adamov
10:53:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
10:57:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:01:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
11:05:00 Neradová Alena LIT8551 886283 C KOB Litvínov
11:09:00 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
11:13:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 Jelínková Zora PGP8851 232167 C SK Praga
11:21:00 Ondráčková Veronika EKP7850 2045231 C VŠTJ Ekonom Praha
11:25:00 Lepšíková Eva SJC8765 8946 C Sportcentrum Jičín
11:29:00 Procházková Marie KAM9554 8051795 R OK Kamenice
11:33:00 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
11:37:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 R SK Praga
11:41:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:45:00 Vítková Lucie PHK8055 9448 C OK 99 Hradec Králové
11:49:00 Vakant 0 Vakant
11:53:00 Vakant 0 Vakant
11:57:00 Vakant 0 Vakant
12:01:00 Vakant 0 Vakant

D21K 3.99 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Knoblochová Kamila SJC8356 7778952 C Sportcentrum Jičín
11:14:00 Baierová Hana OSN8972 8001989 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:17:00 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov
11:20:00 Mašínová Anna TJN0152 8659403 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:23:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
11:26:00 Drahorádová Lenka LPU8660 9254 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 C SPORTICUS team
11:32:00 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:35:00 Odvodyová Šárka LPU8352 835307 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 Hejtmánková Kateřina TAP8462 53640 C KOB Tretra Praha
11:41:00 Šákrová Michaela BOR8850 7880102 C OK Jiskra Nový Bor
11:44:00 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering
11:47:00 Kalinová Lucie RUM8750 301543 C ZOOB Rumburk
11:50:00 Mikolášková Kateřina EKP9450 2133907 C VŠTJ Ekonom Praha
11:53:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
11:56:00 Tomešová Daniela SJC8451 981842 C Sportcentrum Jičín
11:59:00 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
12:02:00 Erbanová Petra ROU8952 1425341 C SKOB Roudnice nad Labem
12:05:00 Jirounková Petra 2AC8650 2134288 Holky od vedle
12:08:00 Petriláková Anežka Rozárie 9EC0250 7205018 Příbram
12:11:00 Mokrá Julie VLI8051 9102561 C Slavia Liberec orienteering
12:14:00 Vakant 0 Vakant
12:17:00 Vakant 0 Vakant
12:20:00 Vakant 0 Vakant

D35 5.54 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Uhlíková Šárka SJC8151 7207702 C Sportcentrum Jičín
10:03:00 Šilerová Eva PDY8050 2112725 C Běhej Poděbrady
10:06:00 Lankašová Barbora CHA8050 4212 C OK Chrastava
10:09:00 Preclíková Jana TUR8160 682650 C OOB TJ Turnov
10:12:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
10:15:00 Asterová Jana SLA7451 442858 C SKOB Slaný
10:18:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:21:00 Kopecká Magdaléna KPY8250 51708 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:24:00 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:27:00 Petriláková Petra 9EC7650 2092419 Příbram
10:30:00 Skripniková Kateřina FSP8051 887950 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:33:00 Jirásková Pavla KPY7950 416330 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:36:00 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C Kometa Kralovice
10:39:00 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 2032117 C Slavia Liberec orienteering
10:42:00 Vakant 0 Vakant
10:45:00 Vakant 0 Vakant
10:48:00 Vakant 0 Vakant

D40 5.15 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Městková Kateřina VSP7650 51746 C USK Praha
10:06:00 Paurová Lenka LTU6452 2060203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:10:00 Dolejší Lenka STB7499 434839 C TJ Stadion Nový Bor
10:14:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
10:18:00 Heczková Bohdana VLI7750 7200363 C Slavia Liberec orienteering
10:22:00 Bártíková Irena VSP7461 2070890 C USK Praha
10:26:00 Burešová Kateřina VLI7456 7210304 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha
10:34:00 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
10:42:00 Marečková Kateřina OSN7550 2011896 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:46:00 Ježková Romana JIL7552 2075623 C OK Jilemnice
10:50:00 Svítilová Pavla BZP7750 1417125 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:54:00 Mairichová Radka TJN7450 2059728 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:58:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:02:00 Pavlova Irena TJN7650 2073667 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:06:00 Kosková Třísková Lenka VLI7554 2113480 C Slavia Liberec orienteering
11:10:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
11:18:00 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:22:00 Novotná Petra PHK6651 4146 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C KOS Slavia Plzeň
11:30:00 Vakant 0 Vakant
11:34:00 Vakant 0 Vakant
11:38:00 Vakant 0 Vakant

D45 4.77 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Waňková Dita LPU7158 7200595 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 Gorčicová Ivana CHA6550 8179 C OK Chrastava
10:11:00 Balusková Ida OKP7350 681852 C SK OK 24 Praha
10:15:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:19:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
10:23:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
10:27:00 Trnková Dana VSP7351 2021823 C USK Praha
10:31:00 Škvorová Zuzana KAM7350 52273 C OK Kamenice
10:35:00 Hudečková Helena VTA6951 9101705 C SC vebr-sport
10:39:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C USK Praha
10:43:00 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C SOK TJ Turnov
10:47:00 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:51:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:55:00 Halamová Anna TAP7350 2800294 C KOB Tretra Praha
10:59:00 Nováková Marie OKP6953 51681 C SK OK 24 Praha
11:03:00 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
11:07:00 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:11:00 Eckardt Cornelia 71D6900 690719 USV TU Dresden
11:15:00 Hlavatá Pavla 45X7050 253812 PAT Praha
11:19:00 Kolářová Michaela SLA7351 981813 C SKOB Slaný
11:23:00 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:27:00 Janečková Veronika SOB7151 53017 C SOBSA
11:31:00 Čechlovská Jana CHA6250 8175 C OK Chrastava
11:35:00 Válková Martina TUV7051 2120071 C SOK TJ Turnov
11:39:00 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:47:00 Koucká Ivana EKP6850 515195 C VŠTJ Ekonom Praha
11:51:00 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
11:55:00 Blahová Markéta EKP6951 7209480 C VŠTJ Ekonom Praha
11:59:00 Thomas Sylvia 48D6950 8060669 OL-Team Wehrsdorf
12:03:00 Pecková Ivana EKP6252 51601 C VŠTJ Ekonom Praha
12:07:00 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C OK Slavia Hradec Králové
12:11:00 Bartáková Eva CHA7051 331779 C OK Chrastava
12:15:00 Vakant 0 Vakant
12:19:00 Vakant 0 Vakant
12:23:00 Vakant 0 Vakant

D50 3.99 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
10:05:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C OOB TJ Turnov
10:08:00 Hindráková Martina LTU6451 7201808 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:11:00 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:14:00 Mašínová Ivana TJN6852 0 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:17:00 Zalabová Martina SJC6657 2053545 C Sportcentrum Jičín
10:20:00 Jermanová Eva TJN6150 425590 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:23:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:26:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
10:29:00 Müller-Wenzke Astrid 71D6851 300938 USV TU Dresden
10:32:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
10:35:00 Halířová Eva BOR6654 8512 C OK Jiskra Nový Bor
10:38:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
10:41:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
10:44:00 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
10:47:00 Málková Věra 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy
10:50:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
10:53:00 Votavová Renata KNC6452 253105 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:56:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
10:59:00 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C Slavia Liberec orienteering
11:02:00 Nováková Irena OKP6651 236111 C SK OK 24 Praha
11:05:00 Vakant 0 Vakant
11:08:00 Vakant 0 Vakant

D55 3.52 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 Benešová Iva SJC6151 9908 C Sportcentrum Jičín
11:20:00 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha
11:24:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:28:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
11:32:00 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C OK Doksy
11:36:00 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 Drągowska Marzena 23P6250 887229 OK!Sport Warszawa
11:44:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:48:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:52:00 Vakant 0 Vakant
11:56:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant

D60 3.07 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
11:06:00 Konopáčová Jana TUR5650 8208 C OOB TJ Turnov
11:12:00 Jelínková Radana PGP5851 301361 C SK Praga
11:18:00 Flašarová Marie KCK5756 49615 C KOB Český Krumlov
11:24:00 Malá Jitka KAS5451 682674 C KOB Kamenický Šenov
11:30:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C OK Sparta Praha
11:36:00 Vakant 0 Vakant
11:42:00 Vakant 0 Vakant
11:48:00 Vakant 0 Vakant

D65 2.44 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
10:44:00 Karmazínová Ivana VLI5150 2131185 C Slavia Liberec orienteering
10:50:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
10:56:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
11:02:00 Vakant 0 Vakant
11:08:00 Vakant 0 Vakant
11:14:00 Vakant 0 Vakant

D70 2.44 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Sikorová Marie BOV4852 2092387 C TJ Baník Ostrava OKD
10:08:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
10:14:00 Městková Eva TEP4851 2103757 C Tempo Praha
10:20:00 Vakant 0 Vakant
10:26:00 Vakant 0 Vakant
10:32:00 Vakant 0 Vakant

H10 2.13 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:09:00 Pleva Stanislav SJC0805 2115006 C Sportcentrum Jičín
10:15:00 Mairich Martin TJN0812 2096129 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:21:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
10:27:00 Kříž Matěj KAM0900 2090857 C OK Kamenice
10:33:00 Kvášovský Filip LTU0902 2133881 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:39:00 Vakant 0 Vakant
10:45:00 Vakant 0 Vakant
10:51:00 Vakant 0 Vakant

H10L 2.77 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Ondráček Lubor EKP1111 52852 C VŠTJ Ekonom Praha
10:07:00 Kruliš Janek VLI1003 2092397 C Slavia Liberec orienteering
10:13:00 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 C OK Jilemnice
10:19:00 Jończy Michał 88P0801 2053633 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:25:00 Vraný Filip VLI0802 232249 C Slavia Liberec orienteering
10:37:00 Oliverius Filip BZP1002 2127889 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:43:00 Prox Jan 2HC1000 2127588 NNN Px
10:49:00 Vakant 0 Vakant
10:55:00 Vakant 0 Vakant
11:01:00 Vakant 0 Vakant

H12 2.20 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Meier David VSP0606 7003010 B USK Praha
10:06:00 Mairich Filip TJN0603 2067316 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:10:00 Heczko Erik VLI0804 2113075 B Slavia Liberec orienteering
10:14:00 Kuc David SCP0600 1007532 C OK Sparta Praha
10:18:00 Hyxa Jan VLI0702 2126343 B Slavia Liberec orienteering
10:22:00 Skripnik Matouš FSP0800 2800931 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:26:00 Habán Eduard VLI0800 8655483 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Dejnožka Martin TJN0600 2035718 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:34:00 Habán Oliver VLI0600 8655464 B Slavia Liberec orienteering
10:38:00 Fremder Linus 48D0700 6416 OL-Team Wehrsdorf
10:42:00 Bureš David VLI0707 2111722 C Slavia Liberec orienteering
10:46:00 Skripnik Nikola FSP0600 2092396 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:50:00 Svítil Patrik PGP0706 2103707 C SK Praga
10:54:00 Vakant 0 Vakant
10:58:00 Vakant 0 Vakant
11:02:00 Vakant 0 Vakant

H14 4.04 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B USK Praha
10:47:00 Klein Martin LTP0404 2082919 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:51:00 Kuc Radim SCP0400 682668 C OK Sparta Praha
10:55:00 Jedlička Jakub KAM0404 2075622 B OK Kamenice
10:59:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421 B OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 A USK Praha
11:07:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 B OOB Třebíč
11:11:00 Kolář Šimon SHK0405 7200597 B OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 Kabát Martin PGP0408 2099511 B SK Praga
11:19:00 Vakant 0 Vakant
11:23:00 Vakant 0 Vakant
11:27:00 Vakant 0 Vakant

H16 6.41 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:25:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A OOB TJ Turnov
11:28:00 Jończy Jakub 88P0300 7200176 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:31:00 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
11:34:00 Sobiński Adrian 88P0800 2099922 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:37:00 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:40:00 Kolský Pavel PGP0204 2075683 C SK Praga
11:43:00 Zaleski Jakub 88P0302 2053614 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:46:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
11:49:00 Šabata Radek SRK0202 2070826 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:52:00 Janeček Ondřej SOB0201 4188 C SOBSA
11:55:00 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:58:00 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:01:00 Bolehovský Michal VSP0202 601169 B USK Praha
12:04:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:07:00 Vakant 0 Vakant
12:10:00 Vakant 0 Vakant
12:13:00 Vakant 0 Vakant

H18 7.42 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Ježek Jakub JIL0104 2035716 A OK Jilemnice
11:14:00 Pawłowicz Bruno 88P0000 2053617 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:17:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 2060290 B OOB TJ Turnov
11:20:00 Janeček Jiří SOB0001 7201191 C SOBSA
11:23:00 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
11:26:00 Škvor Adam KAM0202 425596 B OK Kamenice
11:29:00 Pavel Martin TJN0004 2045201 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:32:00 Šitina Jakub LTU0001 2057577 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:35:00 Klaška Martin DKP0100 8322332 B Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
11:41:00 Vakant 0 Vakant
11:44:00 Vakant 0 Vakant
11:47:00 Vakant 0 Vakant

H20 7.42 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:50:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A OK Jilemnice
11:56:00 Ježek Vít JIL9903 7210404 B OK Jilemnice
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:08:00 Vakant 0 Vakant
12:14:00 Vakant 0 Vakant

H21L 10.17 km, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vrabec Tomáš SCP8700 232028 C OK Sparta Praha
10:03:00 Janata Pavel TJN8400 7200343 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:05:00 Semík Ondřej KAM9401 920683 E OK Kamenice
10:07:00 Pokorný David SRK9701 8000049 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:09:00 Kalina Miroslav SPC8211 7201206 C SPORTICUS team
10:11:00 Klaška Pavel DKP9301 1700077 C Oddíl OB Kotlářka
10:13:00 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 C VŠTJ Ekonom Praha
10:15:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C SK SP Kylešovice
10:17:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C VŠTJ Ekonom Praha
10:19:00 Illner Jakub DKP6601 515448 C Oddíl OB Kotlářka
10:21:00 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C KOB Tretra Praha
10:23:00 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
10:25:00 Čermák Jan LPU9301 8654903 R OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
10:29:00 Oma Jakub TUR8002 800320 C OOB TJ Turnov
10:31:00 Janata Martin DKP8306 8301050 C Oddíl OB Kotlářka
10:33:00 Němeček Jan KAM9300 52282 C OK Kamenice
10:35:00 Baier Martin TUR7603 7677777 C OOB TJ Turnov
10:37:00 Gregor Martin CTB7701 2121756 C SK OB Chotěboř
10:39:00 Dutkowski Mikolaj DOB9200 8010192 C KOB Dobruška
10:43:00 Váňa Martin TUR8401 1840303 C OOB TJ Turnov
10:45:00 Prášil Marek SJI7313 500580 R OK Jihlava
10:47:00 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
10:49:00 Mrázek Jan SJC8102 7717777 E Sportcentrum Jičín
10:51:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
10:53:00 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E OK 99 Hradec Králové
10:55:00 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 B KOB Tretra Praha
10:57:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
10:59:00 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
11:01:00 Hradec Pavel TUR8801 995821 E OOB TJ Turnov
11:03:00 Hájek Adam KAM9202 2019240 C OK Kamenice
11:05:00 Brož Marek TUR8402 887618 C OOB TJ Turnov
11:07:00 Novotný Milan PHK6502 2045248 C OK 99 Hradec Králové
11:09:00 Líbal Jakub ROU9202 1425379 C SKOB Roudnice nad Labem
11:11:00 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
11:13:00 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R OOB TJ Turnov
11:15:00 Zelenka Tomáš PHK9001 886259 C OK 99 Hradec Králové
11:17:00 Ondráček Radim EKP7414 2045232 C VŠTJ Ekonom Praha
11:19:00 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C OK Chrastava
11:21:00 Novák Libor OKP6504 51680 C SK OK 24 Praha
11:23:00 Kalous Vladislav EKP7702 2058464 C VŠTJ Ekonom Praha
11:25:00 Vítek Petr PHK7601 9797 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:29:00 Hrobař Štěpán ASU9106 995859 C Magnus Orienteering
11:31:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
11:33:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha
11:35:00 Prášil Jan NPA5601 9691 C SK LOB Nová Paka
11:37:00 Černý Martin TAP8902 887637 C KOB Tretra Praha
11:39:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
11:41:00 Dzioba Mateusz 88P9500 8650822 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:43:00 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C OK 99 Hradec Králové
11:45:00 Bašus Petr SCP7400 7200592 C OK Sparta Praha
11:47:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:49:00 Matoušek Martin SPC7604 2109758 C SPORTICUS team
11:51:00 Šedivý Jan PGP8409 8644492 E SK Praga
11:53:00 Samek Jakub VSP8800 1418767 C USK Praha
11:55:00 Friedmar Richter 33D8100 8003139 USV TU Dresden
11:57:00 Žaloudek Petr SJC8309 7890000 C Sportcentrum Jičín
11:59:00 Kazda Adam ZBM9104 8660406 C SK Žabovřesky Brno
12:01:00 Waněk Adam LPU9505 1602634 C OK Lokomotiva Pardubice
12:03:00 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:05:00 Prášil Ondřej SJC8401 8170284 C Sportcentrum Jičín
12:07:00 Schulhof Jan TUR8900 8627110 R OOB TJ Turnov
12:09:00 Hübner Jan CTB7902 2082923 C SK OB Chotěboř
12:11:00 Vrátný Ondřej 94Z8500 2117431 Alc Praha
12:13:00 Vokurka Jan TJN7501 8644872 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:15:00 Habán Ivo VLI7707 7207861 C Slavia Liberec orienteering
12:17:00 Zdobinský Pavel JHB8110 2106725 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:19:00 Kettner Lukáš KAM9403 887640 C OK Kamenice
12:21:00 Losman Petr PHK7901 8656658 C OK 99 Hradec Králové
12:23:00 Houska Jindřich DOR7601 2050492 C OK Dobříš
12:25:00 Vakant 0 Vakant
12:27:00 Vakant 0 Vakant
12:29:00 Vakant 0 Vakant

H21K 5.54 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 C Slavia Liberec orienteering
10:37:00 Hejtmánek Martin TAP8605 53636 C KOB Tretra Praha
10:40:00 Fojtů Petr 6YC8701 8663137 Neregistrovaní
10:43:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:46:00 Málek Martin 8FX8900 2112747 TJ Kobylisy
10:49:00 Urbaník Robert VLI7002 8292 C Slavia Liberec orienteering
10:52:00 Vaniš Ondřej TJN9500 2027205 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:55:00 Kubec Michal DOK0103 7207878 C OK Doksy
10:58:00 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:01:00 Petrilák Matouš 9EC0400 7204994 Příbram
11:04:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
11:07:00 Žídek Karel TUR8207 1413718 C OOB TJ Turnov
11:10:00 Semík Jakub VSP0000 446363 B USK Praha
11:13:00 Meier Milan VLI7301 8662311 C Slavia Liberec orienteering
11:16:00 Borák Michal EKP8304 2042532 C VŠTJ Ekonom Praha
11:19:00 Semík Jan VSP6507 53572 C USK Praha
11:22:00 Ohnisko Jan NNN1001 7200333 Neregistrovaní
11:25:00 Novák Jan VLI9300 2118472 C Slavia Liberec orienteering
11:28:00 Bernášek Jiří STB8101 682354 C TJ Stadion Nový Bor
11:31:00 Vakant 0 Vakant
11:34:00 Tesař Jan SCP8501 1400437 C OK Sparta Praha
11:37:00 Loos Arnošt VLI7808 8520 Slavia Liberec orienteering
11:40:00 Vakant 0 Vakant
11:43:00 Vakant 0 Vakant
11:46:00 Vakant 0 Vakant

H35 7.42 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Dubec Pavel SCP8003 7260025 C OK Sparta Praha
10:05:00 Škvor Martin KAM6700 7040267 C OK Kamenice
10:08:00 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
10:11:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:14:00 Zelenka Martin 3IX8300 0 Zelenkovi
10:17:00 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering
10:20:00 Kautský Jiří 94Z8500 7260018 Alc Praha
10:23:00 Kvášovský Jakub LTU7802 2116474 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:26:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
10:29:00 Kabát Jan EKP6912 886298 C VŠTJ Ekonom Praha
10:32:00 Skripnik Ondřej FSP7502 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:35:00 Lepšík Petr SJC8203 515133 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
10:41:00 Peteráč Zdeněk VLI7802 2080914 C Slavia Liberec orienteering
10:44:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
10:47:00 Boudný Jan SCP7417 51773 C OK Sparta Praha
10:50:00 Odvody Zdeněk LPU8206 828384 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C Kometa Kralovice
10:59:00 Ryjáček Jan LPM8004 995826 C OK Lokomotiva Plzeň
11:02:00 Vakant 0 Vakant
11:05:00 Vakant 0 Vakant
11:08:00 Vakant 0 Vakant

H40 6.41 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Pucherna Eduard SMR7401 8074101 C SNS Smržovka
10:04:00 Macháček Aleš FYD6400 8333 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:07:00 Tomeš Petr SJC7531 896967 C Sportcentrum Jičín
10:10:00 Nedvídek Martin RUM7501 301541 ZOOB Rumburk
10:13:00 Feřt Martin VLI7704 2118489 C Slavia Liberec orienteering
10:16:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
10:19:00 Raisr Ivo VLI7803 1421297 C Slavia Liberec orienteering
10:22:00 Synek Marcel DOK7600 2056288 C OK Doksy
10:25:00 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C OK Chrastava
10:28:00 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C OK Kamenice
10:31:00 Vakant 0 Vakant
10:34:00 Jończy Daniel 88P7500 1411015 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:37:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Gálus Igor LDC7302 7400074 C KOB Děčín
10:43:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
10:46:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:49:00 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C Slavia Liberec orienteering
10:52:00 Štembera Jan TJN7513 7300183 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:55:00 Pleva Stanislav SJC7601 2115004 C Sportcentrum Jičín
10:58:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
11:01:00 Fremder Lars 48D7700 772105 OL-Team Wehrsdorf
11:04:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
11:07:00 Kváča Vladimír 5RX7700 2086831 NNN
11:10:00 Šístek Daniel SCP7507 1406141 C OK Sparta Praha
11:13:00 Vakant 0 Vakant
11:16:00 Vakant 0 Vakant
11:19:00 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H45 6.13 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hájek Jan TUV7301 5788 C SOK TJ Turnov
10:04:00 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 Kruliš Petr VLI6901 301186 C Slavia Liberec orienteering
10:12:00 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
10:16:00 Kubičko Petr SJH6901 51141 C SJH Jindřichův Hradec
10:20:00 Zabořil Michal JEN7101 7781 C OB Jenišovice
10:24:00 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:28:00 Janeček Ondřej SOB7001 53016 C SOBSA
10:32:00 Janeček Jura EKP6701 51587 C VŠTJ Ekonom Praha
10:36:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:40:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:44:00 Tomandl Jan 5IX7001 2090861 NOK HoRa
10:48:00 Kolář Viktor SHK7300 2049537 C OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 Ježek Zdenek JIL7301 2075668 C OK Jilemnice
10:56:00 GROTE Andreas 34C6400 7775577 OLC SKOG Fribourg
11:00:00 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy
11:04:00 Pecka Jan EKP6800 515152 C VŠTJ Ekonom Praha
11:08:00 Gossel Heiko 71D6500 990002 USV TU Dresden
11:12:00 Mrkvička Jiří TJN7101 2020748 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:16:00 Strnad Pavel HCE7100 1417262 C TJ Hostivice
11:20:00 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
11:24:00 Mareček Petr OSN6900 7205032 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:28:00 Klaška Jan 3HZ6900 301602 Cibulák
11:32:00 Petrilák Miroslav 9EC6600 2092439 Příbram
11:36:00 Honzík Tomáš VLI7000 9102148 C Slavia Liberec orienteering
11:40:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:44:00 Touš Jan JEN6901 7774 C OB Jenišovice
11:48:00 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
11:56:00 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C SKOB Slaný
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:04:00 Vakant 0 Vakant
12:08:00 Vakant 0 Vakant

H50 5.54 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:49:00 Žucha Jiří TJN6603 2017687 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:52:00 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:55:00 Müller Rico 71D6400 2032226 USV TU Dresden
11:58:00 Novotný Otakar TJN5604 8260 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:01:00 Votava Petr KNC6602 52894 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:04:00 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C BETA URSUS Orienteering
12:07:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
12:10:00 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C SKOB Bruntál
12:13:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
12:16:00 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
12:19:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:22:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
12:25:00 Vakant 0 Vakant
12:28:00 Vakant 0 Vakant
12:31:00 Vakant 0 Vakant

H55 5.22 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:53:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
10:57:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
11:01:00 Gorčica Pavel CHA6200 8174 C OK Chrastava
11:05:00 Kožina Petr PGP6000 1700084 C SK Praga
11:09:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
11:13:00 Petr Josef VLI6300 8287 C Slavia Liberec orienteering
11:17:00 Flašar Jan KCK5701 2080933 C KOB Český Krumlov
11:21:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
11:25:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
11:29:00 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
11:33:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
11:37:00 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov
11:41:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
11:45:00 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
11:49:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
11:53:00 Drągowski Robert 23P5900 887222 OK!Sport Warszawa
11:57:00 Vakant 0 Vakant
12:01:00 Vakant 0 Vakant
12:05:00 Vakant 0 Vakant

H60 5.22 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Niemiec Janusz 88P5400 1411018 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:05:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:09:00 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
10:17:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
10:21:00 Kaška Rudolf CHA5500 2095972 C OK Chrastava
10:25:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
10:29:00 Fremder Dietmar 48D5600 560127 OL-Team Wehrsdorf
10:33:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
10:37:00 Jirka Jiří ZPV5501 206496 C KOB ZPV Prostějov
10:41:00 Vakant 0 Vakant
10:45:00 Vakant 0 Vakant
10:49:00 Vakant 0 Vakant

H65 3.52 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Škoda Přemek VLI5301 9201066 C Slavia Liberec orienteering
10:04:00 Paukert Milan TJP5000 51329 C TJ Sokol Troja
10:08:00 Richtr Jiří JEN5001 7777 C OB Jenišovice
10:12:00 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:20:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
10:24:00 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
10:28:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
10:32:00 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C SK Praga
10:36:00 Bárta Miroslav JEN5201 7778 C OB Jenišovice
10:40:00 Jelínek Martin PGP5103 232091 C SK Praga
10:44:00 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
10:48:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
10:52:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering
11:00:00 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:04:00 Karmazín Petr VLI4901 361986 C Slavia Liberec orienteering
11:08:00 Vakant 0 Vakant
11:12:00 Vakant 0 Vakant

H70 3.07 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hlavatý Karel SJP4200 53507 C KČT Slavoj Praha
10:03:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
10:06:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:09:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
10:12:00 Sikora Miroslav BOV4802 2102807 C TJ Baník Ostrava OKD
10:15:00 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 Jakubec Jindřich TUR4801 51816 C OOB TJ Turnov
10:21:00 Hlaváč Jaroslav SMB4801 7718 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:24:00 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
10:27:00 Picek Jan TJN4000 434577 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:30:00 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
10:33:00 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:36:00 Edward Bartkowiak 34P4800 412412 WKS Grunwald Poznań
10:39:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
10:42:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
10:45:00 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C OK Sparta Praha
10:48:00 Beránek Miroslav BOR3900 4131 C OK Jiskra Nový Bor
10:51:00 Vakant 0 Vakant
10:54:00 Vakant 0 Vakant
10:57:00 Vakant 0 Vakant

HDR 2.77 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Moravcová Lucie NNN1009 2086823 Neregistrovaní
10:00:00 Bureš Kryštof VLI1202 2113385 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Dostálová Rebeka HCE1150 2126397 C TJ Hostivice
10:00:00 Málková Antonie 8FX1750 2112761 TJ Kobylisy
10:00:00 Holata Vojtěch TAP1300 2115740 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Tesařová Frida SCP1351 2127559 C OK Sparta Praha
10:00:00 Šedivý Marek PGP1400 1406172 C SK Praga
10:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
10:00:00 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C USK Praha
10:00:00 Kutlvašrová Marta VRL1451 206476 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 Mrázková Berta SJC1151 771771 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Janatová Ester TJNXXX1 2086841 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Gottstein Josef LLI1300 428281 C TJ Loko Liberec
10:00:00 Diener Jannik CHA1001 8159 OK Chrastava
10:00:00 Poláková Gabriela VRL1351 331655 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 Tomešová Evelína SJC1150 2102071 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Vondrová Michaela NNN1007 2086862 Neregistrovaní
10:00:00 Procházková Sára TUV1250 0 C SOK TJ Turnov
10:00:00 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Čabanová Eva FYD0951 2086861 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:00:00 Žemličková Viktorie LPU1451 9283 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Válková Karolína TUV0951 2120061 C SOK TJ Turnov
10:00:00 Proxová Veronika 2HC1350 2115715 NNN Px

P 2.31 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Švec Jiří PDY5800 2102781 C Běhej Poděbrady
10:00:00 Šáfrová Alena NNN1020 2092413 Neregistrovaní
10:00:00 Vlachová Dita SBR7750 410731 C SKOB Bruntál
10:00:00 Švestka Dominik 6YC0402 2086833 Neregistrovaní
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Šáfrová Anna NNN1021 51203 Neregistrovaní
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Proxová Lada 2HC8350 2111736 NNN Px
10:00:00 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 ZOOB Rumburk
10:00:00 Synek Antonín DOK5600 2053518 C OK Doksy
10:00:00 Leníková Jana DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Průša Josef DLT7301 0 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Synková Marcela DOK5751 2053519 C OK Doksy
10:00:00 Kalousová Radka EKP7550 2088154 C VŠTJ Ekonom Praha
10:00:00 Vraný Jiří VLI7504 8627112 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Rufferová Iva SNA5052 9620 C TJ START Náchod
10:00:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:00:00 Petrová Věra VLI6251 51218 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Semíková Julie KAM0358 2080943 C OK Kamenice
10:00:00 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C USK Praha
10:00:00 Čabanová Petra FYD7550 2086871 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:00:00 Formánková Zuzana LPU8456 9266 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Srnadová Anna HCE0051 2113504 C TJ Hostivice
10:00:00 Čabanová Lenka FYD0151 2086851 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:00:00 Pešík Angelika 92X8250 830519 Jizerky
10:00:00 Prox Jakub 2HC7400 2111745 NNN Px
10:00:00 Drahorádová Štěpánka NNN1003 2086832 Neregistrovaní
10:00:00 Steibauerová Helena NNN1005 2086852 Neregistrovaní
10:00:00 Jedličková Tereza KAM7950 2080911 C OK Kamenice
10:00:00 Dostál Miroslav NNN1000 442871 Neregistrovaní
10:00:00 Průša Josef DLT0401 2111711 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Průšová Hana DLT7451 0 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Voleský Jakub BBM0500 0 C BETA URSUS Orienteering
10:00:00 Voleský Karel BBM6700 361998 C BETA URSUS Orienteering
10:00:00 Dolejší Miloš STB6701 52907 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Holata Radek TAP8100 2067966 C KOB Tretra Praha

T 6.09 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Pešík Michal 92X7701 2120665 Jizerky
10:00:00 Hrobař Petr NNN1004 2086842 Neregistrovaní
10:00:00 Dvořáček Dan 17Z7900 8629750 Neregistrovaní - Cookies & Pancakes
10:00:00 Pešík Marek 92X8301 830713 Jizerky
10:00:00 Drahorád Ctirad NNN1002 2086822 Neregistrovaní
10:00:00 Tesařová Anna SCP8257 51567 C OK Sparta Praha
10:00:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Rickmeyer Tina 71D8650 445644 USV TU Dresden
10:00:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
10:00:00 Moravcová Kateřina NNN1008 2086872 Neregistrovaní
10:00:00 Král Luboš 74C8401 2103747 NER
10:00:00 Mácová Martina 81C0050 1400418 Cirkus Čakovice
10:00:00 Švestka Martin 6YC7301 2086843 Neregistrovaní
10:00:00 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Pecoldová Pavlína 17Z8450 8631588 Neregistrovaní - Cookies & Pancakes
10:00:00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Keltner Marek 92X7600 2120656 Jizerky
11:05:00 Vakant 0 Vakant