Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
11:07:00 | 67 | Matoušková Kateřina | SPC0955 | 9005230 | C | SPORTICUS team |
11:13:00 | 73 | Feřtová Eliška | VLI1056 | 2118485 | C | Slavia Liberec orienteering |
11:19:00 | 79 | Oliveriusová Anna | BZP0850 | 2119205 | C | Báječné ženy v orientačním běhu |
11:25:00 | 85 | Kalinová Lisa | SPC1158 | 515409 | C | SPORTICUS team |
11:31:00 | 91 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:37:00 | 97 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:43:00 | 103 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:57:00 | 57 | Synková Elena | DOK0850 | 2056280 | C | OK Doksy |
11:00:00 | 60 | Petriláková Amálie Rebeka | 9EC0950 | 7205024 | Příbram | |
11:03:00 | 63 | Kalinová Ella | SPC0961 | 515458 | C | SPORTICUS team |
11:06:00 | 66 | Kučerová Kateřina | VSP0950 | 1398983 | C | USK Praha |
11:09:00 | 69 | Zabořilová Anna | JEN0951 | 2060292 | C | OB Jenišovice |
11:12:00 | 72 | Feřtová Anežka | VLI0856 | 2120065 | C | Slavia Liberec orienteering |
11:15:00 | 75 | Zakouřilová Klára | VSP0850 | 8009888 | C | USK Praha |
11:18:00 | 78 | Pavlova Lenka | TJN0850 | 2070803 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:21:00 | 81 | Kváčová Anna | DKP1051 | 2086821 | C | Oddíl OB Kotlářka |
11:24:00 | 84 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:27:00 | 87 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:30:00 | 90 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
11:10:00 | 70 | Dostálová Judita | HCE0750 | 1421898 | C | TJ Hostivice |
11:18:00 | 78 | Levrincová Klára | TAP0854 | 2125374 | C | KOB Tretra Praha |
11:22:00 | 82 | Kosková Adéla | VLI0656 | 2080995 | C | Slavia Liberec orienteering |
11:26:00 | 86 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:30:00 | 90 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:34:00 | 94 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
11:26:00 | 86 | Čabanová Tereza | FYD0450 | 8327 | C | Jizerský klub OB Frýdlant |
11:30:00 | 90 | Pecková Tereza | VLI0551 | 51600 | B | Slavia Liberec orienteering |
11:34:00 | 94 | Jedličková Kristýna | KAM0455 | 2075621 | B | OK Kamenice |
11:38:00 | 98 | Marečková Ema | OSN0450 | 8656602 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:42:00 | 102 | Davidová Noemi | RUM0551 | 2126349 | C | ZOOB Rumburk |
11:46:00 | 106 | Burešová Eliška | VLI0456 | 2117401 | B | Slavia Liberec orienteering |
11:50:00 | 110 | Nedvídková Katka | RUM0451 | 336704 | ZOOB Rumburk | |
11:54:00 | 114 | Gottsteinová Ema | JIL0451 | 2078459 | B | OK Jilemnice |
11:58:00 | 118 | Hájková Tereza | TUV0558 | 888626 | B | SOK TJ Turnov |
12:02:00 | 122 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:06:00 | 126 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:10:00 | 130 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:03:00 | 03 | Richtrová Kamila | VPM0451 | 2111733 | A | KOS Slavia Plzeň |
10:07:00 | 07 | Nehasilová Veronika | LDC0350 | 505131 | C | KOB Děčín |
10:11:00 | 11 | Šritrová Lenka | TUR0250 | 8656542 | B | OOB TJ Turnov |
10:15:00 | 15 | Blažková Kateřina | SJH0252 | 8636796 | A | SJH Jindřichův Hradec |
10:19:00 | 19 | Beranová Eva | VSP0254 | 2115749 | C | USK Praha |
10:23:00 | 23 | Semíková Lucie | KAM0250 | 515426 | A | OK Kamenice |
10:27:00 | 27 | Mašatová Eliška | PHK0251 | 425518 | OK 99 Hradec Králové | |
10:31:00 | 31 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:35:00 | 35 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:39:00 | 39 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
11:42:00 | 102 | Macháčková Barbora | FYD0051 | 49994 | C | Jizerský klub OB Frýdlant |
11:48:00 | 108 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:54:00 | 114 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:00:00 | 120 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
12:06:00 | 126 | Waňková Martina | LPU9959 | 9102570 | A | OK Lokomotiva Pardubice |
12:12:00 | 132 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:18:00 | 138 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:24:00 | 144 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:01:00 | 01 | Rufferová Iva | TUR8354 | 822282 | R | OOB TJ Turnov |
10:05:00 | 05 | Černá Eliška | SCP9050 | 2088205 | C | OK Sparta Praha |
10:09:00 | 09 | Teplá Karolína | SHK9251 | 8656708 | E | OK Slavia Hradec Králové |
10:13:00 | 13 | Kettnerová Dana | KAM8952 | 7201193 | C | OK Kamenice |
10:17:00 | 17 | Mrázková Romana | SJC8351 | 500556 | R | Sportcentrum Jičín |
10:21:00 | 21 | Omová Michaela | TUR8153 | 7205003 | E | OOB TJ Turnov |
10:25:00 | 25 | Hermanová Zuzana | LPU8752 | 515136 | C | OK Lokomotiva Pardubice |
10:29:00 | 29 | Kožinová Zuzana | PGP9650 | 7003042 | C | SK Praga |
10:33:00 | 33 | Gorčicová Eliška | CHA9150 | 8197 | C | OK Chrastava |
10:37:00 | 37 | Novotná Markéta | PHK9451 | 2058530 | R | OK 99 Hradec Králové |
10:41:00 | 41 | Kašková Kateřina | CHA7850 | 887906 | C | OK Chrastava |
10:45:00 | 45 | Hausmannová Klára | EKP8651 | 2067248 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
10:49:00 | 49 | Podešvová Vlasta | ADA9251 | 53767 | C | OOB Spartak Adamov |
10:53:00 | 53 | Janovská Petra | PGP7355 | 8654900 | C | SK Praga |
10:57:00 | 57 | Králová Vanda | BZP8750 | 7260013 | C | Báječné ženy v orientačním běhu |
11:01:00 | 61 | Kožinová Jana | PGP6651 | 7210812 | C | SK Praga |
11:05:00 | 65 | Neradová Alena | LIT8551 | 886283 | C | KOB Litvínov |
11:09:00 | 69 | Zabořilová Romana | JEN7457 | 7775 | C | OB Jenišovice |
11:13:00 | 73 | Fenclová Marta | LPU7667 | 8651740 | R | OK Lokomotiva Pardubice |
11:17:00 | 77 | Jelínková Zora | PGP8851 | 232167 | C | SK Praga |
11:21:00 | 81 | Ondráčková Veronika | EKP7850 | 2045231 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
11:25:00 | 85 | Lepšíková Eva | SJC8765 | 8946 | C | Sportcentrum Jičín |
11:29:00 | 89 | Procházková Marie | KAM9554 | 8051795 | R | OK Kamenice |
11:33:00 | 93 | Hrobařová Lenka | ASU7751 | 9482 | C | Magnus Orienteering |
11:37:00 | 97 | Janovská Kateřina | PGP9850 | 8350120 | R | SK Praga |
11:41:00 | 101 | Randáková Helena | VRL7452 | 515185 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:45:00 | 105 | Vítková Lucie | PHK8055 | 9448 | C | OK 99 Hradec Králové |
11:49:00 | 109 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:53:00 | 113 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:57:00 | 117 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:01:00 | 121 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
11:11:00 | 71 | Knoblochová Kamila | SJC8356 | 7778952 | C | Sportcentrum Jičín |
11:14:00 | 74 | Baierová Hana | OSN8972 | 8001989 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:17:00 | 77 | Neradová Eva | LIT8951 | 8115 | C | KOB Litvínov |
11:20:00 | 80 | Mašínová Anna | TJN0152 | 8659403 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:23:00 | 83 | Janečková Dagmar | EKP6550 | 51594 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
11:26:00 | 86 | Drahorádová Lenka | LPU8660 | 9254 | C | OK Lokomotiva Pardubice |
11:29:00 | 89 | Kalinová Markéta | SPC8259 | 8629752 | C | SPORTICUS team |
11:32:00 | 92 | Dejnožková Blanka | TJN7651 | 2049610 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:35:00 | 95 | Odvodyová Šárka | LPU8352 | 835307 | C | OK Lokomotiva Pardubice |
11:38:00 | 98 | Hejtmánková Kateřina | TAP8462 | 53640 | C | KOB Tretra Praha |
11:41:00 | 101 | Šákrová Michaela | BOR8850 | 7880102 | C | OK Jiskra Nový Bor |
11:44:00 | 104 | Kopcová Michaela | VLI8456 | 52533 | C | Slavia Liberec orienteering |
11:47:00 | 107 | Kalinová Lucie | RUM8750 | 301543 | C | ZOOB Rumburk |
11:50:00 | 110 | Mikolášková Kateřina | EKP9450 | 2133907 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
11:53:00 | 113 | Zeman Klára | DCE7950 | 2113474 | C | KOB Dobřichovice |
11:56:00 | 116 | Tomešová Daniela | SJC8451 | 981842 | C | Sportcentrum Jičín |
11:59:00 | 119 | Černá Hana | EKP8459 | 7207027 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
12:02:00 | 122 | Erbanová Petra | ROU8952 | 1425341 | C | SKOB Roudnice nad Labem |
12:05:00 | 125 | Jirounková Petra | 2AC8650 | 2134288 | Holky od vedle | |
12:08:00 | 128 | Petriláková Anežka Rozárie | 9EC0250 | 7205018 | Příbram | |
12:11:00 | 131 | Mokrá Julie | VLI8051 | 9102561 | C | Slavia Liberec orienteering |
12:14:00 | 134 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:17:00 | 137 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:20:00 | 140 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:00:00 | 00 | Uhlíková Šárka | SJC8151 | 7207702 | C | Sportcentrum Jičín |
10:03:00 | 03 | Šilerová Eva | PDY8050 | 2112725 | C | Běhej Poděbrady |
10:06:00 | 06 | Lankašová Barbora | CHA8050 | 4212 | C | OK Chrastava |
10:09:00 | 09 | Preclíková Jana | TUR8160 | 682650 | C | OOB TJ Turnov |
10:12:00 | 12 | Synková Petra | DOK7950 | 7200372 | C | OK Doksy |
10:15:00 | 15 | Asterová Jana | SLA7451 | 442858 | C | SKOB Slaný |
10:18:00 | 18 | Krausová Marcela | LCV7351 | 253153 | C | TJ Lokomotiva Chomutov |
10:21:00 | 21 | Kopecká Magdaléna | KPY8250 | 51708 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
10:24:00 | 24 | Kutlvašrová Vladimíra | VRL7752 | 2060275 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:27:00 | 27 | Petriláková Petra | 9EC7650 | 2092419 | Příbram | |
10:30:00 | 30 | Skripniková Kateřina | FSP8051 | 887950 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
10:33:00 | 33 | Jirásková Pavla | KPY7950 | 416330 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | |
10:36:00 | 36 | Křížová Lenka | KRL7951 | 2800313 | C | Kometa Kralovice |
10:39:00 | 39 | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | 2032117 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:42:00 | 42 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:45:00 | 45 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:48:00 | 48 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:02:00 | 02 | Městková Kateřina | VSP7650 | 51746 | C | USK Praha |
10:06:00 | 06 | Paurová Lenka | LTU6452 | 2060203 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | |
10:10:00 | 10 | Dolejší Lenka | STB7499 | 434839 | C | TJ Stadion Nový Bor |
10:14:00 | 14 | Vlastníková Lucie | JIL7554 | 2060258 | C | OK Jilemnice |
10:18:00 | 18 | Heczková Bohdana | VLI7750 | 7200363 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:22:00 | 22 | Bártíková Irena | VSP7461 | 2070890 | C | USK Praha |
10:26:00 | 26 | Burešová Kateřina | VLI7456 | 7210304 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:30:00 | 30 | Zakouřilová Helena | VSP7453 | 8002888 | C | USK Praha |
10:34:00 | 34 | Kubečková Zdena | PHK7551 | 1413332 | C | OK 99 Hradec Králové |
10:38:00 | 38 | Podrábská Marie | VLI7451 | 1400433 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:42:00 | 42 | Marečková Kateřina | OSN7550 | 2011896 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:46:00 | 46 | Ježková Romana | JIL7552 | 2075623 | C | OK Jilemnice |
10:50:00 | 50 | Svítilová Pavla | BZP7750 | 1417125 | C | Báječné ženy v orientačním běhu |
10:54:00 | 54 | Mairichová Radka | TJN7450 | 2059728 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:58:00 | 58 | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | 2102806 | C | Báječné ženy v orientačním běhu |
11:02:00 | 62 | Pavlova Irena | TJN7650 | 2073667 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:06:00 | 66 | Kosková Třísková Lenka | VLI7554 | 2113480 | C | Slavia Liberec orienteering |
11:10:00 | 70 | Kučerová Marie | VSP7551 | 2127526 | C | USK Praha |
11:18:00 | 78 | Papicová Silvie | BZP7651 | 2113471 | C | Báječné ženy v orientačním běhu |
11:22:00 | 82 | Novotná Petra | PHK6651 | 4146 | C | OK 99 Hradec Králové |
11:26:00 | 86 | Richtrová Lucie | VPM7451 | 331267 | C | KOS Slavia Plzeň |
11:30:00 | 90 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:34:00 | 94 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:38:00 | 98 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:03:00 | 03 | Waňková Dita | LPU7158 | 7200595 | C | OK Lokomotiva Pardubice |
10:07:00 | 07 | Gorčicová Ivana | CHA6550 | 8179 | C | OK Chrastava |
10:11:00 | 11 | Balusková Ida | OKP7350 | 681852 | C | SK OK 24 Praha |
10:15:00 | 15 | Petýrková Pavlína | BZP7351 | 2113516 | C | Báječné ženy v orientačním běhu |
10:19:00 | 19 | Nováková Martina | PDY7350 | 2102798 | C | Běhej Poděbrady |
10:23:00 | 23 | Úlehlová Monika | TAP6950 | 2092376 | C | KOB Tretra Praha |
10:27:00 | 27 | Trnková Dana | VSP7351 | 2021823 | C | USK Praha |
10:31:00 | 31 | Škvorová Zuzana | KAM7350 | 52273 | C | OK Kamenice |
10:35:00 | 35 | Hudečková Helena | VTA6951 | 9101705 | C | SC vebr-sport |
10:39:00 | 39 | Beranová Iva | VSP7150 | 2021834 | C | USK Praha |
10:43:00 | 43 | Hájková Magdalena | TUV7351 | 411543 | C | SOK TJ Turnov |
10:47:00 | 47 | Procingerová Ilona | VRL7053 | 219210 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:51:00 | 51 | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | 2092416 | C | Báječné ženy v orientačním běhu |
10:55:00 | 55 | Halamová Anna | TAP7350 | 2800294 | C | KOB Tretra Praha |
10:59:00 | 59 | Nováková Marie | OKP6953 | 51681 | C | SK OK 24 Praha |
11:03:00 | 63 | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | 7121314 | C | KOB Děčín |
11:07:00 | 67 | Hančová Alice | VRL7052 | 206480 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:11:00 | 71 | Eckardt Cornelia | 71D6900 | 690719 | USV TU Dresden | |
11:15:00 | 75 | Hlavatá Pavla | 45X7050 | 253812 | PAT Praha | |
11:19:00 | 79 | Kolářová Michaela | SLA7351 | 981813 | C | SKOB Slaný |
11:23:00 | 83 | Smith Lucie | VRL7353 | 2096241 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:27:00 | 87 | Janečková Veronika | SOB7151 | 53017 | C | SOBSA |
11:31:00 | 91 | Čechlovská Jana | CHA6250 | 8175 | C | OK Chrastava |
11:35:00 | 95 | Válková Martina | TUV7051 | 2120071 | C | SOK TJ Turnov |
11:39:00 | 99 | Čermáková Renata | LPU6553 | 9652405 | C | OK Lokomotiva Pardubice |
11:43:00 | 103 | Lockerová Milena | SRK7251 | 9801 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:47:00 | 107 | Koucká Ivana | EKP6850 | 515195 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
11:51:00 | 111 | Novotná Neyrinck Markéta | VSP7051 | 7911 | C | USK Praha |
11:55:00 | 115 | Blahová Markéta | EKP6951 | 7209480 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
11:59:00 | 119 | Thomas Sylvia | 48D6950 | 8060669 | OL-Team Wehrsdorf | |
12:03:00 | 123 | Pecková Ivana | EKP6252 | 51601 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
12:07:00 | 127 | Dohnálková Jana | SHK7252 | 51131 | C | OK Slavia Hradec Králové |
12:11:00 | 131 | Bartáková Eva | CHA7051 | 331779 | C | OK Chrastava |
12:15:00 | 135 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:19:00 | 139 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:23:00 | 143 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:02:00 | 02 | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | 9833 | C | OK 99 Hradec Králové |
10:05:00 | 05 | Kosíková Helena | TUR6550 | 9101184 | C | OOB TJ Turnov |
10:08:00 | 08 | Hindráková Martina | LTU6451 | 7201808 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:11:00 | 11 | Pološčuková Monika | SMB6551 | 7722 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav |
10:14:00 | 14 | Mašínová Ivana | TJN6852 | 0 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:17:00 | 17 | Zalabová Martina | SJC6657 | 2053545 | C | Sportcentrum Jičín |
10:20:00 | 20 | Jermanová Eva | TJN6150 | 425590 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:23:00 | 23 | Fencíková Vladislava | JHB6553 | 7204508 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
10:26:00 | 26 | Klašková Kateřina | DKP6750 | 49806 | C | Oddíl OB Kotlářka |
10:29:00 | 29 | Müller-Wenzke Astrid | 71D6851 | 300938 | USV TU Dresden | |
10:32:00 | 32 | Němečková Jarmila | VSP6650 | 2103280 | C | USK Praha |
10:35:00 | 35 | Halířová Eva | BOR6654 | 8512 | C | OK Jiskra Nový Bor |
10:38:00 | 38 | Procházková Miluše | DCE5450 | 1954721 | C | KOB Dobřichovice |
10:41:00 | 41 | Kavková Dana | SCP6150 | 8222227 | C | OK Sparta Praha |
10:44:00 | 44 | Illnerová Daniela | DKP6651 | 231939 | C | Oddíl OB Kotlářka |
10:47:00 | 47 | Málková Věra | 8FX6550 | 2118474 | TJ Kobylisy | |
10:50:00 | 50 | Fantová Libuše | EKP5650 | 51583 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
10:53:00 | 53 | Votavová Renata | KNC6452 | 253105 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. |
10:56:00 | 56 | Kettnerová Lenka | HCE6450 | 7202877 | C | TJ Hostivice |
10:59:00 | 59 | Miklasová Markéta | VLI6850 | 2115743 | C | Slavia Liberec orienteering |
11:02:00 | 62 | Nováková Irena | OKP6651 | 236111 | C | SK OK 24 Praha |
11:05:00 | 65 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:08:00 | 68 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
11:16:00 | 76 | Benešová Iva | SJC6151 | 9908 | C | Sportcentrum Jičín |
11:20:00 | 80 | Tihonová Jindra | TAP6253 | 232161 | C | KOB Tretra Praha |
11:24:00 | 84 | Kujanová Martina | BZP5850 | 301647 | C | Báječné ženy v orientačním běhu |
11:28:00 | 88 | Kábrtová Iva | PEN6350 | 2113055 | C | OK RECO Sport |
11:32:00 | 92 | Kapounová Jitka | DOK6050 | 886261 | C | OK Doksy |
11:36:00 | 96 | Běhounová Jiřina | PHK5651 | 2102552 | C | OK 99 Hradec Králové |
11:40:00 | 100 | Drągowska Marzena | 23P6250 | 887229 | OK!Sport Warszawa | |
11:44:00 | 104 | Mrázová Pavla | DCE5550 | 7868 | C | KOB Dobřichovice |
11:48:00 | 108 | Kohlová Alena | KPY6051 | 53182 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
11:52:00 | 112 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:56:00 | 116 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:00:00 | 120 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
11:00:00 | 60 | Zavadilová Naďa | SCP5450 | 336750 | C | OK Sparta Praha |
11:06:00 | 66 | Konopáčová Jana | TUR5650 | 8208 | C | OOB TJ Turnov |
11:12:00 | 72 | Jelínková Radana | PGP5851 | 301361 | C | SK Praga |
11:18:00 | 78 | Flašarová Marie | KCK5756 | 49615 | C | KOB Český Krumlov |
11:24:00 | 84 | Malá Jitka | KAS5451 | 682674 | C | KOB Kamenický Šenov |
11:30:00 | 90 | Jahnová Helena | SCP5550 | 682101 | C | OK Sparta Praha |
11:36:00 | 96 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:42:00 | 102 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:48:00 | 108 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:38:00 | 38 | Tvrdková Eva | TUR5151 | 303959 | C | OOB TJ Turnov |
10:44:00 | 44 | Karmazínová Ivana | VLI5150 | 2131185 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:50:00 | 50 | Neradová Alena | LIT5051 | 8110 | C | KOB Litvínov |
10:56:00 | 56 | Horáčková Stanislava | VLI4950 | 2080918 | C | Slavia Liberec orienteering |
11:02:00 | 62 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:08:00 | 68 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:14:00 | 74 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:02:00 | 02 | Sikorová Marie | BOV4852 | 2092387 | C | TJ Baník Ostrava OKD |
10:08:00 | 08 | Lohrová Jarmila | SCP4650 | 219220 | C | OK Sparta Praha |
10:14:00 | 14 | Městková Eva | TEP4851 | 2103757 | C | Tempo Praha |
10:20:00 | 20 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:26:00 | 26 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:32:00 | 32 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:01:00 | 01 | Ondráček Lubor | EKP1111 | 52852 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
10:07:00 | 07 | Kruliš Janek | VLI1003 | 2092397 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:13:00 | 13 | Gottstein Matouš | JIL0901 | 2124769 | C | OK Jilemnice |
10:19:00 | 19 | Jończy Michał | 88P0801 | 2053633 | MKS Paulinum Jelenia Góra | |
10:25:00 | 25 | Vraný Filip | VLI0802 | 232249 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:37:00 | 37 | Oliverius Filip | BZP1002 | 2127889 | C | Báječné ženy v orientačním běhu |
10:43:00 | 43 | Prox Jan | 2HC1000 | 2127588 | NNN Px | |
10:49:00 | 49 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:55:00 | 55 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:01:00 | 61 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:03:00 | 03 | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | 2075628 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:09:00 | 09 | Pleva Stanislav | SJC0805 | 2115006 | C | Sportcentrum Jičín |
10:15:00 | 15 | Mairich Martin | TJN0812 | 2096129 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:21:00 | 21 | Kučera Jakub | VSP0900 | 2032189 | C | USK Praha |
10:27:00 | 27 | Kříž Matěj | KAM0900 | 2090857 | C | OK Kamenice |
10:33:00 | 33 | Kvášovský Filip | LTU0902 | 2133881 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | |
10:39:00 | 39 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:45:00 | 45 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:51:00 | 51 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:02:00 | 02 | Meier David | VSP0606 | 7003010 | B | USK Praha |
10:06:00 | 06 | Mairich Filip | TJN0603 | 2067316 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:10:00 | 10 | Heczko Erik | VLI0804 | 2113075 | B | Slavia Liberec orienteering |
10:14:00 | 14 | Kuc David | SCP0600 | 1007532 | C | OK Sparta Praha |
10:18:00 | 18 | Hyxa Jan | VLI0702 | 2126343 | B | Slavia Liberec orienteering |
10:22:00 | 22 | Skripnik Matouš | FSP0800 | 2800931 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
10:26:00 | 26 | Habán Eduard | VLI0800 | 8655483 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:30:00 | 30 | Dejnožka Martin | TJN0600 | 2035718 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:34:00 | 34 | Habán Oliver | VLI0600 | 8655464 | B | Slavia Liberec orienteering |
10:38:00 | 38 | Fremder Linus | 48D0700 | 6416 | OL-Team Wehrsdorf | |
10:42:00 | 42 | Bureš David | VLI0707 | 2111722 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:46:00 | 46 | Skripnik Nikola | FSP0600 | 2092396 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
10:50:00 | 50 | Svítil Patrik | PGP0706 | 2103707 | C | SK Praga |
10:54:00 | 54 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:58:00 | 58 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:02:00 | 62 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:43:00 | 43 | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | 8004888 | B | USK Praha |
10:47:00 | 47 | Klein Martin | LTP0404 | 2082919 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice |
10:51:00 | 51 | Kuc Radim | SCP0400 | 682668 | C | OK Sparta Praha |
10:55:00 | 55 | Jedlička Jakub | KAM0404 | 2075622 | B | OK Kamenice |
10:59:00 | 59 | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | 1400421 | B | OK Slavia Hradec Králové |
11:03:00 | 63 | Bolehovský Daniel | VSP0508 | 2073716 | A | USK Praha |
11:07:00 | 67 | Nešpor Jiří | TTR0502 | 995847 | B | OOB Třebíč |
11:11:00 | 71 | Kolář Šimon | SHK0405 | 7200597 | B | OK Slavia Hradec Králové |
11:15:00 | 75 | Kabát Martin | PGP0408 | 2099511 | B | SK Praga |
11:19:00 | 79 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:23:00 | 83 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:27:00 | 87 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
11:22:00 | 82 | Procinger Jakub | VRL0305 | 2088183 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:25:00 | 85 | Hájek Kryštof | TUR0212 | 8655411 | A | OOB TJ Turnov |
11:28:00 | 88 | Jończy Jakub | 88P0300 | 7200176 | MKS Paulinum Jelenia Góra | |
11:31:00 | 91 | Synek Petr | DOK0200 | 8657096 | A | OK Doksy |
11:34:00 | 94 | Sobiński Adrian | 88P0800 | 2099922 | MKS Paulinum Jelenia Góra | |
11:37:00 | 97 | Šitina Tomáš | LTU0300 | 2057588 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:40:00 | 100 | Kolský Pavel | PGP0204 | 2075683 | C | SK Praga |
11:43:00 | 103 | Zaleski Jakub | 88P0302 | 2053614 | MKS Paulinum Jelenia Góra | |
11:46:00 | 106 | Vlastník Matouš | JIL0201 | 2073749 | B | OK Jilemnice |
11:49:00 | 109 | Šabata Radek | SRK0202 | 2070826 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:52:00 | 112 | Janeček Ondřej | SOB0201 | 4188 | C | SOBSA |
11:55:00 | 115 | Mareček Šimon | OSN0201 | 8000543 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:58:00 | 118 | Tkáč Matěj | TJN0401 | 8660911 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
12:01:00 | 121 | Bolehovský Michal | VSP0202 | 601169 | B | USK Praha |
12:04:00 | 124 | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | 8659419 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
12:07:00 | 127 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:10:00 | 130 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:13:00 | 133 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
11:11:00 | 71 | Ježek Jakub | JIL0104 | 2035716 | A | OK Jilemnice |
11:14:00 | 74 | Pawłowicz Bruno | 88P0000 | 2053617 | MKS Paulinum Jelenia Góra | |
11:17:00 | 77 | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | 2060290 | B | OOB TJ Turnov |
11:20:00 | 80 | Janeček Jiří | SOB0001 | 7201191 | C | SOBSA |
11:23:00 | 83 | Gottstein Jonáš | JIL0107 | 2078455 | A | OK Jilemnice |
11:26:00 | 86 | Škvor Adam | KAM0202 | 425596 | B | OK Kamenice |
11:29:00 | 89 | Pavel Martin | TJN0004 | 2045201 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:32:00 | 92 | Šitina Jakub | LTU0001 | 2057577 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:35:00 | 95 | Klaška Martin | DKP0100 | 8322332 | B | Oddíl OB Kotlářka |
11:38:00 | 98 | Nešpor Jan | TTR0101 | 7300192 | B | OOB Třebíč |
11:41:00 | 101 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:44:00 | 104 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:47:00 | 107 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
11:50:00 | 110 | Hrouda Matěj | JIL9804 | 2035717 | A | OK Jilemnice |
11:56:00 | 116 | Ježek Vít | JIL9903 | 7210404 | B | OK Jilemnice |
12:02:00 | 122 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:08:00 | 128 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:14:00 | 134 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:01:00 | 01 | Vrabec Tomáš | SCP8700 | 232028 | C | OK Sparta Praha |
10:03:00 | 03 | Janata Pavel | TJN8400 | 7200343 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:05:00 | 05 | Semík Ondřej | KAM9401 | 920683 | E | OK Kamenice |
10:07:00 | 07 | Pokorný David | SRK9701 | 8000049 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:09:00 | 09 | Kalina Miroslav | SPC8211 | 7201206 | C | SPORTICUS team |
10:11:00 | 11 | Klaška Pavel | DKP9301 | 1700077 | C | Oddíl OB Kotlářka |
10:13:00 | 13 | Blaha Ondřej | EKP7002 | 9700729 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
10:15:00 | 15 | Škrabálek Jan | KYL7000 | 2067260 | C | SK SP Kylešovice |
10:17:00 | 17 | Černý Ondřej | EKP8511 | 7205000 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
10:19:00 | 19 | Illner Jakub | DKP6601 | 515448 | C | Oddíl OB Kotlářka |
10:21:00 | 21 | Makovský Jakub | TAP8511 | 7778511 | C | KOB Tretra Praha |
10:23:00 | 23 | Semík Luboš | KAM6201 | 52279 | C | OK Kamenice |
10:25:00 | 25 | Čermák Jan | LPU9301 | 8654903 | R | OK Lokomotiva Pardubice |
10:27:00 | 27 | Kopec Tomáš | VLI8203 | 52641 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:29:00 | 29 | Oma Jakub | TUR8002 | 800320 | C | OOB TJ Turnov |
10:31:00 | 31 | Janata Martin | DKP8306 | 8301050 | C | Oddíl OB Kotlářka |
10:33:00 | 33 | Němeček Jan | KAM9300 | 52282 | C | OK Kamenice |
10:35:00 | 35 | Baier Martin | TUR7603 | 7677777 | C | OOB TJ Turnov |
10:37:00 | 37 | Gregor Martin | CTB7701 | 2121756 | C | SK OB Chotěboř |
10:39:00 | 39 | Dutkowski Mikolaj | DOB9200 | 8010192 | C | KOB Dobruška |
10:43:00 | 43 | Váňa Martin | TUR8401 | 1840303 | C | OOB TJ Turnov |
10:45:00 | 45 | Prášil Marek | SJI7313 | 500580 | R | OK Jihlava |
10:47:00 | 47 | Němeček Jan | VSP6201 | 682682 | C | USK Praha |
10:49:00 | 49 | Mrázek Jan | SJC8102 | 7717777 | E | Sportcentrum Jičín |
10:51:00 | 51 | Kučera Jan | VSP7302 | 51650 | C | USK Praha |
10:53:00 | 53 | Kubát Pavel | PHK9101 | 8644491 | E | OK 99 Hradec Králové |
10:55:00 | 55 | Ransdorf Jakub | TAP9805 | 8655405 | B | KOB Tretra Praha |
10:57:00 | 57 | Janovský Tomáš | PGP6401 | 8632139 | C | SK Praga |
10:59:00 | 59 | Janda Martin | DOB8002 | 920696 | C | KOB Dobruška |
11:01:00 | 61 | Hradec Pavel | TUR8801 | 995821 | E | OOB TJ Turnov |
11:03:00 | 63 | Hájek Adam | KAM9202 | 2019240 | C | OK Kamenice |
11:05:00 | 65 | Brož Marek | TUR8402 | 887618 | C | OOB TJ Turnov |
11:07:00 | 67 | Novotný Milan | PHK6502 | 2045248 | C | OK 99 Hradec Králové |
11:09:00 | 69 | Líbal Jakub | ROU9202 | 1425379 | C | SKOB Roudnice nad Labem |
11:11:00 | 71 | Kadeřávek Petr | PHK7605 | 9399 | C | OK 99 Hradec Králové |
11:13:00 | 73 | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | 500850 | R | OOB TJ Turnov |
11:15:00 | 75 | Zelenka Tomáš | PHK9001 | 886259 | C | OK 99 Hradec Králové |
11:17:00 | 77 | Ondráček Radim | EKP7414 | 2045232 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
11:19:00 | 79 | Kadavý Petr | CHA7800 | 2801027 | C | OK Chrastava |
11:21:00 | 81 | Novák Libor | OKP6504 | 51680 | C | SK OK 24 Praha |
11:23:00 | 83 | Kalous Vladislav | EKP7702 | 2058464 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
11:25:00 | 85 | Vítek Petr | PHK7601 | 9797 | C | OK 99 Hradec Králové |
11:27:00 | 87 | Kohl Ondřej | KPY8600 | 301370 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
11:29:00 | 89 | Hrobař Štěpán | ASU9106 | 995859 | C | Magnus Orienteering |
11:31:00 | 91 | Krejsa Martin | CHT9001 | 8656563 | C | OOB SK Chrast |
11:33:00 | 93 | Novák Ivo | OKP6200 | 51679 | C | SK OK 24 Praha |
11:35:00 | 95 | Prášil Jan | NPA5601 | 9691 | C | SK LOB Nová Paka |
11:37:00 | 97 | Černý Martin | TAP8902 | 887637 | C | KOB Tretra Praha |
11:39:00 | 99 | Mašata Roman | PHK7107 | 515050 | C | OK 99 Hradec Králové |
11:41:00 | 101 | Dzioba Mateusz | 88P9500 | 8650822 | MKS Paulinum Jelenia Góra | |
11:43:00 | 103 | Kavalír Karel | PHK6503 | 9650526 | C | OK 99 Hradec Králové |
11:45:00 | 105 | Bašus Petr | SCP7400 | 7200592 | C | OK Sparta Praha |
11:47:00 | 107 | Šabata Milan | SRK9904 | 7205561 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:49:00 | 109 | Matoušek Martin | SPC7604 | 2109758 | C | SPORTICUS team |
11:51:00 | 111 | Šedivý Jan | PGP8409 | 8644492 | E | SK Praga |
11:53:00 | 113 | Samek Jakub | VSP8800 | 1418767 | C | USK Praha |
11:55:00 | 115 | Friedmar Richter | 33D8100 | 8003139 | USV TU Dresden | |
11:57:00 | 117 | Žaloudek Petr | SJC8309 | 7890000 | C | Sportcentrum Jičín |
11:59:00 | 119 | Kazda Adam | ZBM9104 | 8660406 | C | SK Žabovřesky Brno |
12:01:00 | 121 | Waněk Adam | LPU9505 | 1602634 | C | OK Lokomotiva Pardubice |
12:03:00 | 123 | Kobr Tomáš | TJN8901 | 1969696 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
12:05:00 | 125 | Prášil Ondřej | SJC8401 | 8170284 | C | Sportcentrum Jičín |
12:07:00 | 127 | Schulhof Jan | TUR8900 | 8627110 | R | OOB TJ Turnov |
12:09:00 | 129 | Hübner Jan | CTB7902 | 2082923 | C | SK OB Chotěboř |
12:11:00 | 131 | Vrátný Ondřej | 94Z8500 | 2117431 | Alc Praha | |
12:13:00 | 133 | Vokurka Jan | TJN7501 | 8644872 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
12:15:00 | 135 | Habán Ivo | VLI7707 | 7207861 | C | Slavia Liberec orienteering |
12:17:00 | 137 | Zdobinský Pavel | JHB8110 | 2106725 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
12:19:00 | 139 | Kettner Lukáš | KAM9403 | 887640 | C | OK Kamenice |
12:21:00 | 141 | Losman Petr | PHK7901 | 8656658 | C | OK 99 Hradec Králové |
12:23:00 | 143 | Houska Jindřich | DOR7601 | 2050492 | C | OK Dobříš |
12:25:00 | 145 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:27:00 | 147 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:29:00 | 149 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:34:00 | 34 | Mokrý Pavel | VLI7501 | 2058479 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:37:00 | 37 | Hejtmánek Martin | TAP8605 | 53636 | C | KOB Tretra Praha |
10:40:00 | 40 | Fojtů Petr | 6YC8701 | 8663137 | Neregistrovaní | |
10:43:00 | 43 | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | 420417 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
10:46:00 | 46 | Málek Martin | 8FX8900 | 2112747 | TJ Kobylisy | |
10:49:00 | 49 | Urbaník Robert | VLI7002 | 8292 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:52:00 | 52 | Vaniš Ondřej | TJN9500 | 2027205 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:55:00 | 55 | Kubec Michal | DOK0103 | 7207878 | C | OK Doksy |
10:58:00 | 58 | Polák Vlastimil | VRL7702 | 7702000 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:01:00 | 61 | Petrilák Matouš | 9EC0400 | 7204994 | Příbram | |
11:04:00 | 64 | Koucký Roman | EKP6301 | 2035738 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
11:07:00 | 67 | Žídek Karel | TUR8207 | 1413718 | C | OOB TJ Turnov |
11:10:00 | 70 | Semík Jakub | VSP0000 | 446363 | B | USK Praha |
11:13:00 | 73 | Meier Milan | VLI7301 | 8662311 | C | Slavia Liberec orienteering |
11:16:00 | 76 | Borák Michal | EKP8304 | 2042532 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
11:19:00 | 79 | Semík Jan | VSP6507 | 53572 | C | USK Praha |
11:22:00 | 82 | Ohnisko Jan | NNN1001 | 7200333 | Neregistrovaní | |
11:25:00 | 85 | Novák Jan | VLI9300 | 2118472 | C | Slavia Liberec orienteering |
11:28:00 | 88 | Bernášek Jiří | STB8101 | 682354 | C | TJ Stadion Nový Bor |
11:31:00 | 91 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:34:00 | 94 | Tesař Jan | SCP8501 | 1400437 | C | OK Sparta Praha |
11:37:00 | 97 | Loos Arnošt | VLI7808 | 8520 | Slavia Liberec orienteering | |
11:40:00 | 100 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:43:00 | 103 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:46:00 | 106 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:02:00 | 02 | Dubec Pavel | SCP8003 | 7260025 | C | OK Sparta Praha |
10:05:00 | 05 | Škvor Martin | KAM6700 | 7040267 | C | OK Kamenice |
10:08:00 | 08 | Krtička Jan | PLU7931 | 2067929 | C | TJ SOKOL Plumlov |
10:11:00 | 11 | Žitný Tomáš | SMB6401 | 49971 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav |
10:14:00 | 14 | Zelenka Martin | 3IX8300 | 0 | Zelenkovi | |
10:17:00 | 17 | Vančura Martin | ASU8049 | 51234 | C | Magnus Orienteering |
10:20:00 | 20 | Kautský Jiří | 94Z8500 | 7260018 | Alc Praha | |
10:23:00 | 23 | Kvášovský Jakub | LTU7802 | 2116474 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | |
10:26:00 | 26 | Procházka Antonín | DCE5500 | 1955315 | C | KOB Dobřichovice |
10:29:00 | 29 | Kabát Jan | EKP6912 | 886298 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
10:32:00 | 32 | Skripnik Ondřej | FSP7502 | 7204999 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
10:35:00 | 35 | Lepšík Petr | SJC8203 | 515133 | C | Sportcentrum Jičín |
10:38:00 | 38 | Kolář Tomáš | SLA7103 | 8654898 | C | SKOB Slaný |
10:41:00 | 41 | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | 2080914 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:44:00 | 44 | Nehasil David | BOR7713 | 8655487 | C | OK Jiskra Nový Bor |
10:47:00 | 47 | Boudný Jan | SCP7417 | 51773 | C | OK Sparta Praha |
10:50:00 | 50 | Odvody Zdeněk | LPU8206 | 828384 | C | OK Lokomotiva Pardubice |
10:53:00 | 53 | Morávek Martin | SRK7701 | 7207351 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:56:00 | 56 | Kříž Dušan | KRL7800 | 2801021 | C | Kometa Kralovice |
10:59:00 | 59 | Ryjáček Jan | LPM8004 | 995826 | C | OK Lokomotiva Plzeň |
11:02:00 | 62 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:05:00 | 65 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:08:00 | 68 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:01:00 | 01 | Pucherna Eduard | SMR7401 | 8074101 | C | SNS Smržovka |
10:04:00 | 04 | Macháček Aleš | FYD6400 | 8333 | C | Jizerský klub OB Frýdlant |
10:07:00 | 07 | Tomeš Petr | SJC7531 | 896967 | C | Sportcentrum Jičín |
10:10:00 | 10 | Nedvídek Martin | RUM7501 | 301541 | ZOOB Rumburk | |
10:13:00 | 13 | Feřt Martin | VLI7704 | 2118489 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:16:00 | 16 | Synek Antonín | DOK7800 | 7200371 | C | OK Doksy |
10:19:00 | 19 | Raisr Ivo | VLI7803 | 1421297 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:22:00 | 22 | Synek Marcel | DOK7600 | 2056288 | C | OK Doksy |
10:25:00 | 25 | Pachner Pavel | CHA7501 | 7700075 | C | OK Chrastava |
10:28:00 | 28 | Jedlička Adam | KAM7700 | 2075620 | C | OK Kamenice |
10:31:00 | 31 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:34:00 | 34 | Jończy Daniel | 88P7500 | 1411015 | MKS Paulinum Jelenia Góra | |
10:37:00 | 37 | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | 7630319 | C | OK Jiskra Nový Bor |
10:40:00 | 40 | Gálus Igor | LDC7302 | 7400074 | C | KOB Děčín |
10:43:00 | 43 | Blažek Petr | SJH7402 | 2051486 | C | SJH Jindřichův Hradec |
10:46:00 | 46 | Vejražka Jiří | KPY7400 | 2801249 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
10:49:00 | 49 | Vilém Stanislav | VLI7703 | 2080992 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:52:00 | 52 | Štembera Jan | TJN7513 | 7300183 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:55:00 | 55 | Pleva Stanislav | SJC7601 | 2115004 | C | Sportcentrum Jičín |
10:58:00 | 58 | Zakouřil Václav | VSP7401 | 8006888 | C | USK Praha |
11:01:00 | 61 | Fremder Lars | 48D7700 | 772105 | OL-Team Wehrsdorf | |
11:04:00 | 64 | Střelba Ondřej | PGP7510 | 7209464 | C | SK Praga |
11:07:00 | 67 | Kváča Vladimír | 5RX7700 | 2086831 | NNN | |
11:10:00 | 70 | Šístek Daniel | SCP7507 | 1406141 | C | OK Sparta Praha |
11:13:00 | 73 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:16:00 | 76 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:19:00 | 79 | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | 2017664 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:00:00 | 00 | Hájek Jan | TUV7301 | 5788 | C | SOK TJ Turnov |
10:04:00 | 04 | Dohnálek Pavel | SHK7100 | 1400450 | C | OK Slavia Hradec Králové |
10:08:00 | 08 | Kruliš Petr | VLI6901 | 301186 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:12:00 | 12 | Šritr Martin | TUV6802 | 232388 | C | SOK TJ Turnov |
10:16:00 | 16 | Kubičko Petr | SJH6901 | 51141 | C | SJH Jindřichův Hradec |
10:20:00 | 20 | Zabořil Michal | JEN7101 | 7781 | C | OB Jenišovice |
10:24:00 | 24 | Locker Martin | SRK7001 | 301158 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:28:00 | 28 | Janeček Ondřej | SOB7001 | 53016 | C | SOBSA |
10:32:00 | 32 | Janeček Jura | EKP6701 | 51587 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
10:36:00 | 36 | Bílý Petr | LTP6805 | 51279 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice |
10:40:00 | 40 | Krausz Milan | FSP6700 | 682118 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
10:44:00 | 44 | Tomandl Jan | 5IX7001 | 2090861 | NOK HoRa | |
10:48:00 | 48 | Kolář Viktor | SHK7300 | 2049537 | C | OK Slavia Hradec Králové |
10:52:00 | 52 | Ježek Zdenek | JIL7301 | 2075668 | C | OK Jilemnice |
10:56:00 | 56 | GROTE Andreas | 34C6400 | 7775577 | OLC SKOG Fribourg | |
11:00:00 | 60 | Málek Martin | 8FX6500 | 1418753 | TJ Kobylisy | |
11:04:00 | 64 | Pecka Jan | EKP6800 | 515152 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
11:08:00 | 68 | Gossel Heiko | 71D6500 | 990002 | USV TU Dresden | |
11:12:00 | 72 | Mrkvička Jiří | TJN7101 | 2020748 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:16:00 | 76 | Strnad Pavel | HCE7100 | 1417262 | C | TJ Hostivice |
11:20:00 | 80 | Nehasil Vladislav | LDC7101 | 7111213 | C | KOB Děčín |
11:24:00 | 84 | Mareček Petr | OSN6900 | 7205032 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:28:00 | 88 | Klaška Jan | 3HZ6900 | 301602 | Cibulák | |
11:32:00 | 92 | Petrilák Miroslav | 9EC6600 | 2092439 | Příbram | |
11:36:00 | 96 | Honzík Tomáš | VLI7000 | 9102148 | C | Slavia Liberec orienteering |
11:40:00 | 100 | Ulman Aleš | TJN7201 | 2078471 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:44:00 | 104 | Touš Jan | JEN6901 | 7774 | C | OB Jenišovice |
11:48:00 | 108 | Fencl Petr | LPU6901 | 9230 | C | OK Lokomotiva Pardubice |
11:52:00 | 112 | Klaška Pavel | DKP6500 | 8650 | C | Oddíl OB Kotlářka |
11:56:00 | 116 | Aster Vladimír | SLA6500 | 2045227 | C | SKOB Slaný |
12:00:00 | 120 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:04:00 | 124 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:08:00 | 128 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
11:49:00 | 109 | Žucha Jiří | TJN6603 | 2017687 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:52:00 | 112 | Hanč Jaroslav | VRL6702 | 438038 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:55:00 | 115 | Müller Rico | 71D6400 | 2032226 | USV TU Dresden | |
11:58:00 | 118 | Novotný Otakar | TJN5604 | 8260 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
12:01:00 | 121 | Votava Petr | KNC6602 | 52894 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. |
12:04:00 | 124 | Ptáček Pavel | BBM6508 | 980377 | C | BETA URSUS Orienteering |
12:07:00 | 127 | Nešpor Jan | TTR6101 | 8663162 | C | OOB Třebíč |
12:10:00 | 130 | Sklenář Josef | SBR6601 | 7200586 | C | SKOB Bruntál |
12:13:00 | 133 | Beránek Petr | BOR6701 | 8402 | C | OK Jiskra Nový Bor |
12:16:00 | 136 | Melichar Igor | PHK6504 | 1413331 | C | OK 99 Hradec Králové |
12:19:00 | 139 | Schindler Jiří | TJN6301 | 416828 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
12:22:00 | 142 | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | 232041 | C | KOB Dobřichovice |
12:25:00 | 145 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:28:00 | 148 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:31:00 | 151 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:53:00 | 53 | Buriánek Jaromír | SCP4700 | 7206545 | C | OK Sparta Praha |
10:57:00 | 57 | Tihon Jaroslav | TAP6102 | 515440 | C | KOB Tretra Praha |
11:01:00 | 61 | Gorčica Pavel | CHA6200 | 8174 | C | OK Chrastava |
11:05:00 | 65 | Kožina Petr | PGP6000 | 1700084 | C | SK Praga |
11:09:00 | 69 | Kavka Jiří | SCP5900 | 8222225 | C | OK Sparta Praha |
11:13:00 | 73 | Petr Josef | VLI6300 | 8287 | C | Slavia Liberec orienteering |
11:17:00 | 77 | Flašar Jan | KCK5701 | 2080933 | C | KOB Český Krumlov |
11:21:00 | 81 | Fanta Miroslav | EKP5800 | 51147 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
11:25:00 | 85 | Vydra Pavel | PEN6200 | 2113100 | C | OK RECO Sport |
11:29:00 | 89 | Švarc Jiří | TUR6204 | 682108 | C | OOB TJ Turnov |
11:33:00 | 93 | Kettner Pavel | HCE5900 | 515105 | C | TJ Hostivice |
11:37:00 | 97 | Hudský Vlastimil | TUR5100 | 8214 | C | OOB TJ Turnov |
11:41:00 | 101 | Hošek Ladislav | SCP6001 | 1413715 | C | OK Sparta Praha |
11:45:00 | 105 | Valter Petr | KBP4500 | 6645 | C | KBP Praha |
11:49:00 | 109 | Karel Miloš | JIL6004 | 682091 | C | OK Jilemnice |
11:53:00 | 113 | Drągowski Robert | 23P5900 | 887222 | OK!Sport Warszawa | |
11:57:00 | 117 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:01:00 | 121 | Vakant | 0 | Vakant | ||
12:05:00 | 125 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:01:00 | 01 | Niemiec Janusz | 88P5400 | 1411018 | MKS Paulinum Jelenia Góra | |
10:05:00 | 05 | Beneš Josef | SJC5801 | 9907 | C | Sportcentrum Jičín |
10:09:00 | 09 | Běhoun Pavel | PHK5701 | 2102525 | C | OK 99 Hradec Králové |
10:13:00 | 13 | Konopáč Jiří | TUR5803 | 8220 | C | OOB TJ Turnov |
10:17:00 | 17 | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | 682651 | C | KOB Tretra Praha |
10:21:00 | 21 | Kaška Rudolf | CHA5500 | 2095972 | C | OK Chrastava |
10:25:00 | 25 | Jahn Pavel | SCP5500 | 7207870 | C | OK Sparta Praha |
10:29:00 | 29 | Fremder Dietmar | 48D5600 | 560127 | OL-Team Wehrsdorf | |
10:33:00 | 33 | Špičák Aleš | DKP5500 | 8641 | C | Oddíl OB Kotlářka |
10:37:00 | 37 | Jirka Jiří | ZPV5501 | 206496 | C | KOB ZPV Prostějov |
10:41:00 | 41 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:45:00 | 45 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:49:00 | 49 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:00:00 | 00 | Škoda Přemek | VLI5301 | 9201066 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:04:00 | 04 | Paukert Milan | TJP5000 | 51329 | C | TJ Sokol Troja |
10:08:00 | 08 | Richtr Jiří | JEN5001 | 7777 | C | OB Jenišovice |
10:12:00 | 12 | Knap Jan | LPU5101 | 51105 | C | OK Lokomotiva Pardubice |
10:16:00 | 16 | Farář Jaroslav | VRL5002 | 2096242 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:20:00 | 20 | Horáček Miroslav | VLI5000 | 2080998 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:24:00 | 24 | Peterka František | TJP4900 | 8861 | C | TJ Sokol Troja |
10:28:00 | 28 | Babický Tomáš | RUM5001 | 8444519 | C | ZOOB Rumburk |
10:32:00 | 32 | Kolský Alexander | PGP5000 | 2073709 | C | SK Praga |
10:36:00 | 36 | Bárta Miroslav | JEN5201 | 7778 | C | OB Jenišovice |
10:40:00 | 40 | Jelínek Martin | PGP5103 | 232091 | C | SK Praga |
10:44:00 | 44 | Ježek Ladislav | VLI4900 | 253372 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:48:00 | 48 | Novotný Jiří | SLP4601 | 51621 | C | OOB Slavia Praha |
10:52:00 | 52 | Farář Václav | LPU5201 | 9260 | C | OK Lokomotiva Pardubice |
10:56:00 | 56 | Přinda Oldřich | VLI5101 | 1302773 | C | Slavia Liberec orienteering |
11:00:00 | 60 | Knobloch Jindřich | VRL4901 | 2096237 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:04:00 | 64 | Karmazín Petr | VLI4901 | 361986 | C | Slavia Liberec orienteering |
11:08:00 | 68 | Vakant | 0 | Vakant | ||
11:12:00 | 72 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:00:00 | 00 | Hlavatý Karel | SJP4200 | 53507 | C | KČT Slavoj Praha |
10:03:00 | 03 | Havlík Jaroslav | SJC3601 | 8338383 | C | Sportcentrum Jičín |
10:06:00 | 06 | Hrobař Rudolf | SRK4702 | 9798 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:09:00 | 09 | Nosál Stanislav | LBE4600 | 8805 | C | TJ Lokomotiva Beroun |
10:12:00 | 12 | Sikora Miroslav | BOV4802 | 2102807 | C | TJ Baník Ostrava OKD |
10:15:00 | 15 | Novotný Petr | PHK3802 | 9422 | C | OK 99 Hradec Králové |
10:18:00 | 18 | Jakubec Jindřich | TUR4801 | 51816 | C | OOB TJ Turnov |
10:21:00 | 21 | Hlaváč Jaroslav | SMB4801 | 7718 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav |
10:24:00 | 24 | Matoušek Luboš | LJN4700 | 7741 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou |
10:27:00 | 27 | Picek Jan | TJN4000 | 434577 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:30:00 | 30 | Paul Josef | DCE4401 | 301171 | C | KOB Dobřichovice |
10:33:00 | 33 | Petrželka Pavel | TJN3800 | 52900 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:36:00 | 36 | Edward Bartkowiak | 34P4800 | 412412 | WKS Grunwald Poznań | |
10:39:00 | 39 | Pospíšil Jiří | TUV4701 | 8323 | C | SOK TJ Turnov |
10:42:00 | 42 | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | 2090839 | C | OK Jiskra Nový Bor |
10:45:00 | 45 | Rakovec Miloš | SCP4500 | 443066 | C | OK Sparta Praha |
10:48:00 | 48 | Beránek Miroslav | BOR3900 | 4131 | C | OK Jiskra Nový Bor |
10:51:00 | 51 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:54:00 | 54 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:57:00 | 57 | Vakant | 0 | Vakant |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Moravcová Lucie | NNN1009 | 2086823 | Neregistrovaní | |
10:00:00 | 00 | Bureš Kryštof | VLI1202 | 2113385 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Dostálová Rebeka | HCE1150 | 2126397 | C | TJ Hostivice |
10:00:00 | 00 | Málková Antonie | 8FX1750 | 2112761 | TJ Kobylisy | |
10:00:00 | 00 | Holata Vojtěch | TAP1300 | 2115740 | C | KOB Tretra Praha |
10:00:00 | 00 | Skripnik Kilián | FSP1300 | 2092380 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
10:00:00 | 00 | Tesařová Frida | SCP1351 | 2127559 | C | OK Sparta Praha |
10:00:00 | 00 | Šedivý Marek | PGP1400 | 1406172 | C | SK Praga |
10:00:00 | 00 | Zeman Annabel | DCE1850 | 416316 | C | KOB Dobřichovice |
10:00:00 | 00 | Neyrinck Nina | VSP1350 | 2106722 | C | USK Praha |
10:00:00 | 00 | Kutlvašrová Marta | VRL1451 | 206476 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:00:00 | 00 | Mrázková Berta | SJC1151 | 771771 | C | Sportcentrum Jičín |
10:00:00 | 00 | Janatová Ester | TJNXXX1 | 2086841 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | |
10:00:00 | 00 | Gottstein Josef | LLI1300 | 428281 | C | TJ Loko Liberec |
10:00:00 | 00 | Diener Jannik | CHA1001 | 8159 | OK Chrastava | |
10:00:00 | 00 | Poláková Gabriela | VRL1351 | 331655 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:00:00 | 00 | Tomešová Evelína | SJC1150 | 2102071 | C | Sportcentrum Jičín |
10:00:00 | 00 | Vondrová Michaela | NNN1007 | 2086862 | Neregistrovaní | |
10:00:00 | 00 | Procházková Sára | TUV1250 | 0 | C | SOK TJ Turnov |
10:00:00 | 00 | Votava Vojtěch | VLI1201 | 2090845 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:00:00 | 00 | Čabanová Eva | FYD0951 | 2086861 | C | Jizerský klub OB Frýdlant |
10:00:00 | 00 | Žemličková Viktorie | LPU1451 | 9283 | C | OK Lokomotiva Pardubice |
10:00:00 | 00 | Válková Karolína | TUV0951 | 2120061 | C | SOK TJ Turnov |
10:00:00 | 00 | Proxová Veronika | 2HC1350 | 2115715 | NNN Px |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Švec Jiří | PDY5800 | 2102781 | C | Běhej Poděbrady |
10:00:00 | 00 | Šáfrová Alena | NNN1020 | 2092413 | Neregistrovaní | |
10:00:00 | 00 | Vlachová Dita | SBR7750 | 410731 | C | SKOB Bruntál |
10:00:00 | 00 | Švestka Dominik | 6YC0402 | 2086833 | Neregistrovaní | |
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Šáfrová Anna | NNN1021 | 51203 | Neregistrovaní | |
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Proxová Lada | 2HC8350 | 2111736 | NNN Px | |
10:00:00 | 00 | Nedvídková Jitka | RUM5151 | 8245050 | ZOOB Rumburk | |
10:00:00 | 00 | Synek Antonín | DOK5600 | 2053518 | C | OK Doksy |
10:00:00 | 00 | Leníková Jana | DLT6151 | 440490 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice |
10:00:00 | 00 | Nosek Martina | DLT7251 | 236061 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice |
10:00:00 | 00 | Hejtmánková Alena | TAP5452 | 53641 | C | KOB Tretra Praha |
10:00:00 | 00 | Průša Josef | DLT7301 | 0 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice |
10:00:00 | 00 | Synková Marcela | DOK5751 | 2053519 | C | OK Doksy |
10:00:00 | 00 | Kalousová Radka | EKP7550 | 2088154 | C | VŠTJ Ekonom Praha |
10:00:00 | 00 | Vraný Jiří | VLI7504 | 8627112 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:00:00 | 00 | Rufferová Iva | SNA5052 | 9620 | C | TJ START Náchod |
10:00:00 | 00 | Zenkerová Miluše | LCV4550 | 301524 | C | TJ Lokomotiva Chomutov |
10:00:00 | 00 | Petrová Věra | VLI6251 | 51218 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:00:00 | 00 | Nosek Petr | DLT6901 | 336778 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice |
10:00:00 | 00 | Reisingerová Eliška | DLT0151 | 440404 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice |
10:00:00 | 00 | Semíková Julie | KAM0358 | 2080943 | C | OK Kamenice |
10:00:00 | 00 | Neyrinck Noel | VSP7012 | 2067921 | C | USK Praha |
10:00:00 | 00 | Čabanová Petra | FYD7550 | 2086871 | C | Jizerský klub OB Frýdlant |
10:00:00 | 00 | Formánková Zuzana | LPU8456 | 9266 | OK Lokomotiva Pardubice | |
10:00:00 | 00 | Srnadová Anna | HCE0051 | 2113504 | C | TJ Hostivice |
10:00:00 | 00 | Čabanová Lenka | FYD0151 | 2086851 | C | Jizerský klub OB Frýdlant |
10:00:00 | 00 | Pešík Angelika | 92X8250 | 830519 | Jizerky | |
10:00:00 | 00 | Prox Jakub | 2HC7400 | 2111745 | NNN Px | |
10:00:00 | 00 | Drahorádová Štěpánka | NNN1003 | 2086832 | Neregistrovaní | |
10:00:00 | 00 | Steibauerová Helena | NNN1005 | 2086852 | Neregistrovaní | |
10:00:00 | 00 | Jedličková Tereza | KAM7950 | 2080911 | C | OK Kamenice |
10:00:00 | 00 | Dostál Miroslav | NNN1000 | 442871 | Neregistrovaní | |
10:00:00 | 00 | Průša Josef | DLT0401 | 2111711 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice |
10:00:00 | 00 | Průšová Hana | DLT7451 | 0 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice |
10:00:00 | 00 | Voleský Jakub | BBM0500 | 0 | C | BETA URSUS Orienteering |
10:00:00 | 00 | Voleský Karel | BBM6700 | 361998 | C | BETA URSUS Orienteering |
10:00:00 | 00 | Dolejší Miloš | STB6701 | 52907 | C | TJ Stadion Nový Bor |
10:00:00 | 00 | Holata Radek | TAP8100 | 2067966 | C | KOB Tretra Praha |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Vakant | 0 | Vakant | ||
10:00:00 | 00 | Pešík Michal | 92X7701 | 2120665 | Jizerky | |
10:00:00 | 00 | Hrobař Petr | NNN1004 | 2086842 | Neregistrovaní | |
10:00:00 | 00 | Dvořáček Dan | 17Z7900 | 8629750 | Neregistrovaní - Cookies & Pancakes | |
10:00:00 | 00 | Pešík Marek | 92X8301 | 830713 | Jizerky | |
10:00:00 | 00 | Drahorád Ctirad | NNN1002 | 2086822 | Neregistrovaní | |
10:00:00 | 00 | Tesařová Anna | SCP8257 | 51567 | C | OK Sparta Praha |
10:00:00 | 00 | Uhlík Michal | SJC8007 | 8003099 | C | Sportcentrum Jičín |
10:00:00 | 00 | Rickmeyer Tina | 71D8650 | 445644 | USV TU Dresden | |
10:00:00 | 00 | Karlová Kateřina | JIL7553 | 2096130 | C | OK Jilemnice |
10:00:00 | 00 | Moravcová Kateřina | NNN1008 | 2086872 | Neregistrovaní | |
10:00:00 | 00 | Král Luboš | 74C8401 | 2103747 | NER | |
10:00:00 | 00 | Mácová Martina | 81C0050 | 1400418 | Cirkus Čakovice | |
10:00:00 | 00 | Švestka Martin | 6YC7301 | 2086843 | Neregistrovaní | |
10:00:00 | 00 | Feřtová Jitka | VLI7853 | 2120063 | C | Slavia Liberec orienteering |
10:00:00 | 00 | Pecoldová Pavlína | 17Z8450 | 8631588 | Neregistrovaní - Cookies & Pancakes | |
10:00:00 | 00 | Silný Ondřej | PHK7906 | 2032168 | C | OK 99 Hradec Králové |
10:00:00 | 00 | Keltner Marek | 92X7600 | 2120656 | Jizerky | |
11:05:00 | 65 | Vakant | 0 | Vakant |