Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
28.09.2018
Místo konání:
Čachnov
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Čachnovský potok, 1:10 000, formát A4, stav 9/2018, mapoval Petr Mareček
Ředitel závodu:
Matras Jaroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Vítek Josef - R2
Kluby:
NNN     ADA     AOP     BBM     BZP     CET     CTB     DKP     DOB     EKP     FSP     HOR     CHT     JHB     KBP     KON     KUN     KYL     LPU     MBM     OSN     PBM     PDY     PHK     PLU     PTE     PZR     RBK     RUZ     SBK     SJH     SJI     SLA     SNA     SOB     TAP     TBM     TRT     TTR     TYN     VAM     VBM     VSP     ZAM     ZBM     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Kadlček Václav NNN8901 682616 H21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C H35
10:32:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C D12
10:37:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C H10N
10:52:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:31:00 Klechová Karolína AOP0452 436929 B D14
11:55:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:49:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C H65
10:55:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C H65
11:59:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Cipryánová Viktorie BZP1350 2113489 C HDR
10:00:00 Cipryánová Alena BZP7850 7207851 C P
10:00:00 Cipryán Tobiáš BZP0701 2113354 C P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Záveská Anna CET6450 331549 C D45
11:21:00 Záveský Richard CET6301 232860 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Gregorová Magdalena CTB1151 51663 C HDR
10:00:00 Hübner Václav CTB1102 2118463 C HDR
10:00:00 Klusáčková Dorota CTB1152 2120639 C HDR
10:00:00 Šťastný Vilém CTB1301 51838 C HDR
10:00:00 Provazníková Stella CTB1751 0 HDR
10:00:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C HDR
10:00:00 Fikar Michal CTB1200 2082924 C HDR
10:00:00 Nováková Hana CTB7551 2120621 P
10:00:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C P
10:16:00 Kocourek Jiří CTB0602 2118475 C H12
10:17:00 Běloušková Kateřina CTB0752 2082930 B D12
10:21:00 Nováková Anna Marie CTB0951 2081397 C D10
10:28:00 Novák Pavel CTB7001 7260014 C H21C
10:29:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C H35
10:33:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C D10
10:33:00 Voborníková Alena CTB9451 2081369 E D21C
10:37:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C D35
10:43:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C D21D
10:43:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C D35
10:44:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C H35
10:49:00 Novák Tobiáš CTB1103 2119198 C H10N
10:53:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 C H14
10:55:00 Gregor Marek CTB0901 887165 C H10N
11:00:00 Gregorová Kamila CTB8151 7208080 E D21C
11:01:00 Novák Matyáš CTB0601 2081396 B H12
11:02:00 Hanousek Martin CTB7910 4678 C H21D
11:06:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 2111816 C H10
11:13:00 Šťastný Antonín CTB1101 51830 C H10N
11:20:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C H35
11:37:00 Hübner Jan CTB7902 2082923 C H21C
11:37:00 Ryvolová Kamila CTB8352 232866 C D35
11:52:00 Gregor Martin CTB7701 2121756 C H21C
11:53:00 Voborníková Eva CTB6851 2080977 C D45
11:58:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 Hošek Václav DKP8000 51786 C H35
10:57:00 Burešová Lenka DKP8351 2099482 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:07:00 Janda Martin DOB8002 920696 C H21C
11:34:00 Fátor Jan DOB7907 981808 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:26:00 Kabát Jan EKP6912 886298 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:46:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C H21C
11:02:00 Tomášek Jakub FSP7613 410391 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:42:00 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C H45
10:43:00 Škorpil Marek HOR0900 52275 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Korecký Radan CHT1401 0 C HDR
10:00:00 Martinec Eduard CHT1202 2102866 C HDR
10:00:00 Krejsová Markéta CHT1351 0 C HDR
10:00:00 Krejsa Josef CHT1501 0 C HDR
10:00:00 Martinec Otakar CHT1502 0 C HDR
10:00:00 Kysilko Antonín CHT1602 0 C HDR
10:14:00 Zoulíková Vendula CHT0753 2120999 C D12
10:15:00 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 C D10
10:16:00 Korecká Eva CHT1054 0 C D10N
10:20:00 Škapová Markéta CHT0752 0 C D12
10:22:00 Zlesák Matyáš CHT0601 336786 C H12
10:24:00 Vítková Eva CHT1053 682379 C D10
10:25:00 Drobná Markéta CHT7651 0 C D21D
10:26:00 Halamková Justýna CHT0651 0 C D12
10:35:00 Šíma Matěj CHT0502 2127613 C H14
10:44:00 Boučková Eva CHT0751 0 C D12
10:46:00 Kopecký Vojtěch CHT1001 0 C H10N
10:48:00 Korecká Lenka CHT8053 515504 C D21C
10:50:00 Drobná Kateřina CHT0654 2120993 C D12
10:56:00 Vacek František CHT0501 2067939 C H14
11:01:00 Vacek Jan CHT1201 0 C H10N
11:08:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 C H14
11:12:00 Škapa Jan CHT0901 0 C H10
11:27:00 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 C H10
11:28:00 Nešetřil Tomáš CHT8901 52315 H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:40:00 Brychtová Zuzana JHB8053 2103783 C D35
10:45:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C D21C
10:56:00 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 4630 C H21D
10:57:00 Hrstka Vladislav JHB5702 995881 C H55
10:58:00 Nesrovnalová Iveta JHB8952 53615 C D21D
11:22:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:27:00 Valter Petr KBP4500 6645 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:56:00 Smičková Eva KON5887 52412 C D45
11:03:00 Navrátil Václav KON6427 1417263 C H45
11:21:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C H45
11:41:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Nožička David LPU 9314 HDR
10:00:00 Jirásková Julie LPU1352 2080983 C HDR
10:10:00 Deml Tomáš LPU9502 9201627 C H21C
10:12:00 Knap Jan LPU5101 51105 C H55
10:13:00 Fenclová Hana LPU1054 9660 C D10N
10:14:00 Macek Pavel LPU7517 2103253 C H35
10:15:00 Kos Radovan LPU7110 416270 C H45
10:21:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R D21C
10:24:00 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C H55
10:26:00 Kološová Veronika LPU0351 436939 B D16
10:28:00 Petrová Daniela LPU8454 998454 C D21D
10:34:00 Procházková Michaela LPU8960 515036 C D21D
10:36:00 Nožička Miroslav LPU5405 9312 C H55
10:41:00 Kosová Leona LPU7153 416272 C D45
10:44:00 Jirásek Aleš LPU7601 997601 C H21D
10:51:00 Knapová Iva LPU6052 9316 C D21C
10:51:00 Čermák Petr LPU6501 9305 C H45
10:52:00 Držková Markéta LPU7670 2073755 C D21D
10:59:00 Kološová Jana LPU6653 9346 C D45
11:00:00 Kaplan Jan LPU6401 7200596 C H45
11:04:00 Fencl Jiří LPU6301 9653 C H21C
11:04:00 Koberová Lenka LPU6954 8660905 C D35
11:09:00 Procházka Tomáš LPU6503 9270 C H45
11:12:00 Kroupa Jan LPU5503 9869 C H55
11:19:00 Kaplanová Iva LPU6859 224882 C D35
11:26:00 Juračková Jana LPU6051 9237 C D45
11:28:00 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C D35
11:30:00 Kober Michal LPU6702 9335 C H45
11:49:00 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C H21C
11:55:00 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C H21C
11:57:00 Fencl Petr LPU6901 9230 C H45
12:03:00 Držka Filip LPU0901 416258 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:31:00 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Voráčková Anežka OSN1260 52142 C HDR
10:00:00 Voráčková Karolína OSN1456 0 C HDR
10:00:00 Nepustilová Lenka OSN7474 2091525 C P
10:00:00 Kovačičová Ivona OSN6850 51991 C P
10:10:00 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 B D18
10:12:00 Voráčková Lenka OSN8555 9201331 C D21C
10:14:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A D16
10:20:00 Nepustil Petr OSN7700 2091526 C H35
10:26:00 Dvořáček Tomáš OSN0505 2011898 C H14
10:27:00 Dvořáčková Eva OSN1050 53177 C D10
10:27:00 Kovačič Marek OSN6600 53428 C H45
10:45:00 Černík Zdeněk OSN6025 8011 C H55
10:53:00 Stoklasa Radek OSN7500 9306 C H35
10:59:00 Janíčková Jolana OSN0777 53602 C D12
11:11:00 Kutal Jiří OSN8601 9285 C H21D
11:13:00 Nechanická Daniela OSN7557 7205038 C D35
11:19:00 Dvořáček Jiří OSN7502 52250 C H21C
11:25:00 Pilná Klára OSN0452 436958 B D14
11:30:00 Hruška Jiří OSN5501 550310 C H55
11:34:00 Marečková Ema OSN0450 8656602 B D14
11:35:00 Janíčková Jitka OSN7356 53603 C D45
11:40:00 Nepustilová Kateřina OSN0550 2080832 C D14
11:48:00 Dvořáček Jakub OSN0303 53173 C H16
11:49:00 Dvořáčková Jana OSN7850 52230 C D35
11:57:00 Chrást Lukáš OSN0301 52000 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Švec Jiří PDY5800 2102781 C P
10:49:00 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C H21C
10:58:00 Šilerová Eva PDY8050 2112725 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:46:00 Novotná Petra PHK6651 4146 C D35
10:50:00 Novotný Milan PHK6502 2045248 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Matyšková Kristýna PLU1050 2090864 C HDR
11:05:00 Matyšek Stanislav PLU7612 515147 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Šnajdrová Nikol PTE1050 301571 C HDR
10:21:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8828 C H45
10:24:00 Vítková Lucie PTE9474 8656506 C D21C
10:52:00 Šnajdr Jakub PTE0700 8835 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Knap Miroslav PZR7800 8699 P
10:00:00 Pařízková Kateřina PZR7951 2134287 C P
10:11:00 Sobotková Klára PZR0351 1400419 B D16
10:13:00 Polanská Nelly PZR0152 2088199 B D18
10:19:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C H21C
10:23:00 Mašek Jakub PZR0502 2120640 B H14
10:30:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C D21C
10:32:00 Splítek Václav PZR7700 52608 C H21D
10:33:00 Sobotka Petr PZR7008 53709 C H45
10:34:00 Knap Jakub PZR0701 2121882 C H12
10:37:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C H21C
10:46:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C H65
10:50:00 Pařízek Petr PZR0504 7210903 C H14
10:50:00 Skryja Ondřej PZR9502 232483 C H21D
10:51:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C H55
10:53:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C D45
10:57:00 Nechuta Milan PZR7007 49811 C H45
10:59:00 Pařízek Miloš PZR7701 2121884 C H21D
11:02:00 Splítek Petr PZR0401 7209358 C H14
11:03:00 Novohradský Jan PZR5309 232741 C H55
11:12:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C H45
11:15:00 Vinopal Vojtěch PZR0901 127 C H10
11:22:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B H18
11:23:00 Suková Renata PZR7352 410374 C D45
11:34:00 Pařízek Jan PZR0011 1425359 C H18
11:35:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C D65
11:39:00 Sitař Miroslav PZR0205 232348 C H16
11:45:00 Kopecký Jan PZR0202 2087700 B H16
11:50:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C D45
11:51:00 Libra Matyáš PZR0900 220398 C H10
11:54:00 Suk Marek PZR6701 410394 C H45
11:57:00 Šimon Eduard PZR0800 126 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C P
10:12:00 Jalový Vlastimil RBK6120 49900 C H45
10:20:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C H21D
10:55:00 Mazalová Monika RBK9252 7260027 C D21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C P
10:00:00 Frajová Kamila RUZ7950 2111732 C P
10:15:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C H55
10:17:00 Pittnerová Adéla RUZ0250 129 C D16
10:19:00 Jelínková Jana RUZ5552 51922 C D55
10:35:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 2801042 B D12
10:38:00 Jelínek Filip RUZ0500 2113360 B H14
10:48:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C H45
11:10:00 Fraj David RUZ0900 49887 C H10N
11:11:00 Gregor Jáchym RUZ0400 2087716 B H14
11:11:00 Gregorová Julie RUZ0750 2135179 C D12
11:19:00 Pavlík Lukáš RUZ0000 0 C H18
11:31:00 Gregor Petr RUZ7500 2088726 C H21C
11:32:00 Pittnerová Lenka RUZ7150 2017679 C D45
12:00:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 2801030 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:56:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C H35
11:09:00 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C H55
11:18:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C H55
11:44:00 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Jelínková Anna SJH1252 681884 C HDR
10:00:00 Veselý Matyáš SJH1103 361950 C HDR
10:10:00 Komárková Radka SJH1151 2025364 C D10N
10:19:00 Parkanová Veronika SJH9751 7770033 C D21D
10:22:00 Komárek Arnošt SJH7702 8662283 C H21C
10:25:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 C H12
10:26:00 Pobuda Michal SJH7403 442870 C H21D
10:26:00 Potužník Martin SJH7705 2113492 C H35
10:27:00 Nosek Vladimír SJH5901 442873 C H55
10:29:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 C D12
10:29:00 Dundáček Karel SJH0401 420435 B H14
10:30:00 Trojan Jiří SJH6601 434831 C H45
10:34:00 Blažek Zdeněk SJH7601 2113365 C H21C
10:36:00 Kubičková Bára SJH9551 331719 C D21C
10:39:00 Nouza Petr SJH6501 2079498 C H45
10:40:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C H65
10:44:00 Nouza Michal SJH0505 2113419 B H14
10:46:00 Blažek Cyril SJH0701 2096216 B H12
10:47:00 Benešová Michaela SJH0651 553451 B D12
10:49:00 Kinštová Dominka SJH8051 330592 C D35
10:55:00 Nouza Petr ml. SJH9300 2079508 C H21C
10:56:00 Potužníková Adéla SJH0754 2113415 C D12
10:58:00 Míchal Jakub SJH1001 2079509 C H10N
10:59:00 Potužník Viktor SJH0504 2096259 C H14
10:59:00 Kinšt David SJH7901 330596 C H35
11:04:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C H10N
11:05:00 Komárková Zbyňka SJH0751 232404 C D12
11:09:00 Blažek Vojtěch SJH1003 2096212 C H10
11:17:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C H35
11:17:00 Nouzová Alena SJH7151 2113478 C D45
11:18:00 Jelínek Vít SJH0804 681891 C H10
11:25:00 Nosek Jakub SJH0002 331357 B H18
11:29:00 Veselý Oldřich SJH7101 442847 C H35
11:33:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C H45
11:34:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C D35
11:37:00 Veselý Vojtěch SJH0001 442888 B H18
11:39:00 Dundáček Milan SJH6902 336790 C H45
11:40:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H21C
11:43:00 Komárková Jindra SJH0453 426377 C D14
11:45:00 Kubičko Petr SJH6901 51141 C H45
11:47:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Dočkal Prokop SJI1201 2113497 C HDR
10:00:00 Buršíková Eliška SJI1450 115 HDR
10:00:00 Prošek Filip SJI1401 51774 C HDR
10:00:00 Wacková Hana SJI7853 2126383 P
10:00:00 Kaňáková Petra SJI8751 301207 C P
10:00:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C P
10:07:00 Kadlec Jan SJI8306 2073707 C H21C
10:13:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C H12
10:15:00 Chudíková Barbora SJI7850 886269 C D21C
10:16:00 Foltýnová Eva SJI0051 7205966 A D18
10:17:00 Vítek Matěj SJI0500 2061841 B H14
10:18:00 Novotná Nicol SJI0953 433091 C D10
10:19:00 Srb Vladimír SJI0701 2059733 B H12
10:21:00 Vácha Jiří SJI5414 8627107 C H55
10:23:00 Oranyová Sylva SJI0751 52192 B D12
10:23:00 Dočkalová Klára SJI0250 1396852 B D16
10:28:00 Jirků František SJI0600 52966 B H12
10:29:00 Vítek Jaroslav SJI7201 2061827 C H21D
10:30:00 Szablaturová Nela SJI0952 2129233 C D10
10:31:00 Novotná Petra SJI8350 8703 C D21D
10:32:00 Izdný Pavel SJI7613 8709 C H35
10:32:00 Hendrych Vít SJI0601 2080831 B H14
10:35:00 Černý Petr SJI8100 2127647 H21D
10:36:00 Mácová Rozálie SJI0855 2087651 C D10
10:36:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C H45
10:37:00 Vacková Anna SJI9854 336765 B D21D
10:38:00 Pejchalová Veronika SJI0652 2126392 C D12
10:43:00 Paulíček Jiří SJI4911 52173 C H65
10:43:00 Hudec David SJI0806 2088724 H10N
10:44:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C D45
10:45:00 Pejchalová Zuzana SJI0850 2126393 C D10
10:46:00 Pejchalová Petra SJI7950 2126399 C D21D
10:47:00 Frýba Dominik SJI9702 7200599 C H21D
10:47:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C H35
10:49:00 Verbók Daniel SJI0606 0 C H12
10:51:00 Krátká Eliška SJI0851 2125342 C D10
10:52:00 Prášil Marek SJI7313 500580 R H21C
10:52:00 Buršík Matěj SJI1002 112 H10N
10:53:00 Máca Petr SJI7500 2127602 H21D
10:53:00 Mácová Amálie SJI0650 52331 C D12
10:54:00 Bořil Petr SJI6207 6607 C H55
10:55:00 Paulíčková Renata SJI8057 7260022 C D35
10:58:00 Prášil Jakub SJI0702 2127589 C H12
11:02:00 Vítková Hana SJI0750 336770 C D12
11:04:00 Verbók Štěpán SJI0605 0 C H12
11:05:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 2125372 B H14
11:05:00 Foltýnová Lenka SJI6751 2080979 C D45
11:06:00 Zeman Jaroslav SJI5901 2085575 C H45
11:06:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C H55
11:08:00 Plíhal Tomáš SJI8509 1700080 C H21D
11:10:00 Srb Vladimír SJI7801 2059730 C H21C
11:16:00 Škrabánek Matěj SJI9203 336774 H21C
11:17:00 Wacková Anna SJI0653 2126386 C D12
11:18:00 Kaňák Petr SJI6115 7003047 C H45
11:23:00 Prošek Michal SJI7823 888644 C H35
11:24:00 Prášil Adam SJI0901 52969 C H10
11:25:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C H21C
11:27:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C H45
11:28:00 Záboj Petr SJI0101 2061788 C H18
11:28:00 Srbová Michaela SJI0551 2059732 A D14
11:29:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C D45
11:31:00 Vítková Lenka SJI7852 2081356 C D35
11:33:00 Černý Petr SJI0905 2129213 C H10
11:37:00 Jindřichová Eliška SJI0553 2085599 B D14
11:39:00 Dočkal Matouš SJI0900 2113416 C H10
11:42:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C H45
11:48:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 C H10
11:51:00 Venhoda Matěj SJI0301 2126352 B H16
11:52:00 Jindřichová Lenka SJI7550 2111801 C D35
11:54:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C H10
12:00:00 Orany Vojtěch SJI0401 2126366 A H16
12:01:00 Lauerman Jan SJI7419 886813 C H21C
12:12:00 Hudec Filip SJI0304 9201980 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C P
10:31:00 Husák Ondřej SLA0600 2067945 B H12
11:24:00 Doubek Petr SLA7000 7209351 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:11:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B H14
11:43:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C H21C
11:56:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Choutková Lenka SOB6350 53643 C D55
10:38:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:48:00 Ryppelová Anna TAP0954 2124784 C D10
11:21:00 Kučera Tomáš TAP0907 2120636 C H10
11:43:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C D35
11:45:00 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 HDR
10:00:00 Urválková Anna TBM1177 51513 HDR
10:00:00 Ševčík Robert TBM7010 232345 C P
10:00:00 Ševčík Daniel TBM0508 2067205 C P
10:09:00 Urválek Jiří TBM6107 53296 C H45
10:10:00 Ptáček Jonáš TBM0717 232730 B H12
10:11:00 Dobrovolná Anna TBM0758 2081351 B D12
10:12:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C D10
10:13:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C H21C
10:18:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C D21C
10:37:00 Urválek Jan TBM0707 410702 B H12
10:38:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C H21D
10:40:00 Ševčík Filip TBM0802 446368 C H10N
10:43:00 Ehl Jiří TBM7701 887901 C H21C
10:45:00 Gryc Jan TBM6709 53233 C H45
11:01:00 Ševčíková Pavla TBM7355 53255 C D35
11:08:00 Doušková Kateřina TBM0679 2067211 B D12
11:10:00 Grycová Petra TBM7467 230679 C D35
11:25:00 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C D35
11:30:00 Doušek Vilém TBM0904 2067212 C H10
12:03:00 Gryc Ondřej TBM0406 888648 A H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:52:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C H65
11:38:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Sobotková Karolína TTR1152 52244 C HDR
10:00:00 Sobotka Ondřej TTR1401 52159 C HDR
10:10:00 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C D55
10:14:00 Prášil Tomáš TTR0501 51771 A H14
10:16:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C D55
10:18:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C H55
10:20:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 C D16
10:20:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 B H14
10:24:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C H45
10:33:00 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C H55
10:39:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C D10
10:47:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 C H14
10:48:00 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C H55
10:49:00 Sobotková Lenka TTR8151 52239 C D21D
10:55:00 Palát Přemek TTR0601 2084938 C H12
11:11:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C H35
11:16:00 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B H18
11:16:00 Palátová Lenka TTR7551 4673 C D35
11:22:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C D35
11:31:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B H18
11:41:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C D65
11:42:00 Palát Bohuslav TTR0201 4538 B H16
11:42:00 Prášil Šimon TTR0901 232322 C H10
11:46:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C D35
11:54:00 Novotný Tomáš TTR0305 2115144 C H16
12:06:00 Novotný Vojtěch TTR0203 2115149 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:54:00 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C H45
11:02:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:47:00 Veverková Yveta VAM6452 9678 C D45
10:54:00 Smutná Pavla VAM8651 9674 C D21C
10:58:00 Veverka Tomáš VAM8401 9669 C H21C
11:08:00 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:27:00 Chmelíková Zuzana VBM9353 361990 C D21C
10:39:00 Potěšil Václav VBM5613 53237 C H55
11:14:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C D45
11:38:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C D45
12:07:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:24:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C D21D
10:16:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Hrušková Kristýna ZBM9156 1668661 C D21D
10:16:00 Štaubertová Tereza ZBM9759 0 C D21D

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:11 Konfršt Josef 6HC8100 2126341 OB Vepřová H35
11:51 Procházka Josef 4EX7200 2083412 SKIVELO Olomouc H45
10:39 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná D21C
10:23 Karlík Jan 8CX8800 49667 Neregistrovaní - Karlík H21D
10:00 Málková Antonie 8FX1750 0 TJ Kobylisy HDR
10:00 Málková Markéta 8FX9150 0 TJ Kobylisy P
10:00 Ziegler Jiří 8FX8400 0 TJ Kobylisy P
10:00 Novotný Jakub 8FX8901 0 TJ Kobylisy P
10:17 Málek Martin 8FX8900 1425376 TJ Kobylisy H21D
10:50 Málková Věra 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy D45
11:36 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy H45
11:58 Málková Šárka 8FX8350 2112761 TJ Kobylisy D35
10:00 Buráň Zdeněk 9MX5800 2127637 BzB P
10:00 Buráňová Hana 9MX7050 2108870 BzB P
10:25 Kůra Josef 86Z8700 232254 Šnek Brno H21C
10:11 Novotný Petr 5CZ7300 2067992 Dukla Blansko H21D
11:03 Čechová Lenka 3GC9000 2129212 Neregistrovaní - ZOO D21C
12:04 Malý Jakub 3GC9100 2129248 Neregistrovaní - ZOO H21C
10:00 Šuterová Kateřina 7FC8300 8662347 Atletika Polička P
11:05 Šutera Josef 7FC7900 8663125 Atletika Polička H21D