Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček (Šumavský kufr)

Klubová startovka

Datum:
06.10.2018
Místo konání:
U Durmáků, louka pod vrchem Sedlo (Albrechtice u Sušice)
Pořadatel:
KSH - OB Kašperské Hory
Mapa:
Sedlo 2018
Ředitel závodu:
Liberdová Martina
Hlavní rozhodčí:
Fiala Miloš - R3
Stavitel tratí:
Hulec Jakub - R3, Hulcová Pavla
Kluby:
KAD     BSO     CST     CTB     DCE     DKP     EKP     FSP     KRE     KRL     KSH     LCV     LPM     MAS     MIL     MLA     NEK     ONO     OPI     PCB     PGP     SCP     SJH     SKV     SLP     SSU     TEP     TJP     UOL     VBM     VCB     VLI     VPM     VSP     VTA     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:24:00 Miroslav Řehák KAD7101 7207367 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Eliška Raková BSO0152 7872 C P
13:33:00 Albert Havlíček BSO0304 301433 C H16
13:34:00 Petr Lill BSO0203 8663135 B H21
13:38:00 Lucie Vítová BSO0250 7260007 B D16
13:40:00 Adam Solomko BSO0002 9102149 B H21
13:45:00 Viktor Havlíček BSO0602 301430 C H12
13:50:00 Oldřich Kohoutek BSO0301 8655420 B H21
13:55:00 Vladimír Solomko BSO7003 7894 C H45
13:59:00 Oldřich Kohoutek BSO7100 7204986 C H45
14:00:00 Jan Hejduk BSO0001 1428929 B H21
14:00:00 Klára Kohoutková BSO0650 8655488 B D12
14:01:00 František Spiřík BSO0603 8683 C H12
14:05:00 Karel Veseleňák BSO0601 232240 C H12
14:06:00 Zdeněk Hejduk BSO0201 1428921 B H21
14:13:00 Dieter Schimm BSO4401 8689 C H65
14:23:00 Jana Hejduková BSO7250 7873 C D35
14:26:00 Lukáš Knepr BSO9401 8655489 C H21
14:34:00 Karel Rambousek BSO7907 7204979 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:48:00 Václav Pelc CST6702 2027924 C H21
13:56:00 Matyáš Pelc CST0401 436432 B H14
13:59:00 Pavla Pelcová CST7454 7749 C D35
14:03:00 Josef Pich CST4002 416332 C H75
14:16:00 Vladimír Muchl CST5601 0 C H55
14:17:00 Tadeáš Pelc CST0601 51330 B H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:55:00 Jana Benešová CTB9452 8656518 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:12:00 Vladimír Jaroš DCE5400 7210121 C H55
14:22:00 Jiřina Štrossová DCE5650 7870 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:41:00 Lucie Schütznerová DKP8550 2095927 C D21
14:36:00 Michal Tuček DKP8202 2103753 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:27:00 Ivana Pecková EKP6252 51601 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:15:00 František Wald FSP5300 7210122 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Michal Novák KRE1100 2127618 C HDR
01:00:00 Josefa Stráská KREXX20 0 HDR
01:00:00 Irena Fialová KREXXX1 7207776 P
13:33:00 Štěpán Vačkář KRE0801 428714 C H10
13:33:00 Přemysl Stráský KRE0703 2127625 C H12
13:37:00 Vítek Novák KRE0600 2127615 B H12
13:39:00 Ondřej Fiala KRE0800 7207620 C H10
13:45:00 Šimon Troják KRE0900 7204487 C H10
13:46:00 Lucie Maršíková KRE0850 428715 C D10
13:46:00 Diana Štráchalová KRE0150 7207771 B D18
13:47:00 Marie Dulovcová KRE7051 7207876 C D35
13:53:00 Adam Homolka KRE0700 428717 C H12
14:04:00 Simona Fialová KRE1150 2126293 C DL
14:18:00 Markéta Fialová KRE1050 2126283 C DL
14:19:00 Alena Nováková KRE7450 8660908 C D35
14:22:00 Jakub Novák KRE0201 8660920 B H21
14:41:00 Vladěna Troupová KRE6351 51412 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:32:00 Adéla Blechová KRL1055 2126294 C D10
13:36:00 Adéla Peterková KRL0953 0 C D10
13:36:00 Denisa Bodurková KRL0752 2127645 B D12
13:40:00 Karolína Roučková KRL0656 0 C D12
13:43:00 Matěj Kříž KRL0901 2090857 C H10
13:44:00 Aneta Hanáková KRL0951 9091907 C D10
13:46:00 Markéta Gelnerová KRL0952 9102146 C D12
13:49:00 Vojtěch Houba KRL1002 2127628 C H10
13:50:00 Adéla Fišarová KRL0651 416314 C D12
13:52:00 Tomáš Sedláček KRL6401 51476 C H35
13:55:00 Jan Bejvančický KRL1003 416186 C H10
13:59:00 Adam Blecha KRL0803 2127636 C H10
13:59:00 Petr Biersak KRL0701 232960 B H12
13:59:00 Lenka Hanáková KRL9951 7291299 A D21
14:00:00 Dušan Kříž KRL7800 2801021 C H35
14:06:00 Adéla Vlachová KRL0551 2126299 C D14
14:09:00 Lenka Křížová KRL7951 2800313 C D35
14:12:00 Olga Zmarzláková KRL0552 232613 B D14
14:19:00 Marta Hanáková KRL7151 2126298 C D45
14:21:00 Josef Bejvančický KRL0703 2127632 C H12
14:25:00 Michael Škrle KRL0702 207825 B H12
14:31:00 Hana Škrlová KRL6951 2127636 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Karel Hulec KSH1301 2073726 HDR
01:00:00 Zuzana Patáková KSHXXX2 0 P
01:00:00 Zuzana Patáková KSHXXX3 0 P
01:00:00 Dáša Heberleinová KSHXXX4 0 P
13:37:00 Anna Jirsová KSHXXX1 0 D21K
13:42:00 Pavel Paták KSH8501 8676 C H21
13:54:00 Jan Mareš KSHXXX5 0 H21
14:04:00 Lubomír Janošík KSH5901 2080909 C H55
14:12:00 Jan Paták KSH8901 0 H21
14:16:00 Martin Paták KSH8600 0 H21
14:23:00 Pavla Jirsová KSH7251 2116454 C D45
14:38:00 František Hulec KSH1101 2073725 HL
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Miluše Zenkerová LCV4550 301524 C P
14:05:00 Marcela Krausová LCV7351 253153 C D35
14:21:00 Zdeněk Mágr LCV5000 301718 C H65
14:24:00 Ivana Mágrová LCV5550 301720 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Antonín Čepička LPM1102 2129225 C HDR
01:00:00 Mikulas Šafránek LPM1399 301715 HDR
01:00:00 Tobiáš Šafránek LPM1499 361960 HDR
01:00:00 Tomáš Popule LPM8803 236982 C HDR
01:00:00 Áron Bursa LPM1101 236984 C HDR
01:00:00 Milan Valeš LPM6000 236995 C P
01:00:00 Irena Valešová LPM7050 0 C P
01:00:00 Petr Šafránek LPM9999 301713 P
13:35:00 Vojtěch Břečka LPM0302 7201820 C H16
13:36:00 Martin Pešek LPM9602 7200329 C H21
13:36:00 Kateřina Kožíšková LPM0652 2082947 B D14
13:39:00 Samuel Weissar LPM0300 2082944 C H16
13:40:00 Tereza Stehlíková LPM0951 2103247 C D10
13:47:00 Lukáš Tříska LPM0800 2082920 C H10
13:50:00 David Němec LPM0504 2011846 B H14
13:50:00 Petr Kožíšek LPM7603 51153 C H35
13:51:00 Ladislav Čepička LPM0303 682694 B H16
13:55:00 Jakub Stehlík LPM0700 2103269 B H12
13:56:00 Jakub Šilhavý LPM8500 51151 C H21
14:02:00 Tereza Třísková LPM0653 0 D12
14:03:00 Věra Chvalová LPM9452 8656688 C D21
14:04:00 Martin Šoupa LPM0500 301717 C H14
14:04:00 Pavel Dvořák LPM7805 2042509 C H35
14:05:00 Petr Weissar LPM7020 2082913 C H45
14:10:00 Eliška Šafránková LPM0953 236983 DL
14:16:00 Šimon Stehlík LPM0501 2082911 B H14
14:19:00 Eduard Janeček LPM5100 232617 C H65
14:24:00 František Sova LPM9702 0 C H21
14:25:00 Petr Jiroušek LPM7001 301721 C H45
14:26:00 Mirka Vejvodová LPM5750 8656660 C D55
14:28:00 Tomáš Kožíšek LPM0810 51152 HL
14:29:00 Jana Šoupová LPM6850 301705 C D45
14:32:00 Petr Stehlík LPM7903 2045235 C H21
14:33:00 Ilona Kolovská LPM6352 301706 C D45
14:35:00 Kamila Ledererová LPM7352 2042546 C D35
14:40:00 Jiří Valeš LPM9502 8656689 R H21
14:46:00 František Kolovský LPM9202 8656683 E H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Hedvika Millionová MAS7351 2087633 C P
13:37:00 Ivo Křížek MAS0801 301728 C H10
13:38:00 Marek Šulc MAS9302 301507 C H21
13:38:00 Marie Křížková MAS0450 8660361 C D14
13:41:00 Matěj Brabec MAS0701 2026161 C H12
13:47:00 Tomáš Vendelberger MAS0302 2026165 B H16
13:51:00 Matyáš Mála MAS0800 2026162 C H10
14:02:00 Jan Hájek MAS5401 7885 C H55
14:06:00 Jan Chotětický MAS5400 7887 C H55
14:07:00 Libor Halík MAS0700 237548 C H12
14:10:00 Filip Křížek MAS7800 8660453 C H35
14:23:00 Václav Chotětický MAS5200 7886 C H65
14:26:00 Vilém Křížek MAS1000 301515 C HL
14:26:00 Karel Pilař MAS5501 7003021 C H35
14:30:00 Jindřich Kovář MAS6800 7003022 C H35
14:36:00 Zdeněk Brabec MAS1001 2087666 C HL
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Tereza Marešová MIL1050 682697 C HDR
01:00:00 Mareš Ladislav MIL1300 1421295 C HDR
13:52:00 Marek Samuel MIL0500 0 C H14
14:08:00 Karolína Marešová MIL0750 682109 C DL
14:18:00 Jiří Pešta MIL7201 49858 C H35
14:28:00 Přemysl Žižka MIL7301 7857 C H35
14:38:00 Ladislav Mareš MIL7202 8695 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Jan Milota MLA0500 232234 C HDR
13:31:00 Břetislav Milota MLA0300 1421923 C H16
13:34:00 Michal Kamaryt MLA9205 1421919 C H21K
13:37:00 František Kováč MLA0201 301465 C H16
13:41:00 Tomas Placek MLA0902 888609 C H10
13:44:00 Marie Bartošová MLA0451 8656680 B D14
14:00:00 Jaroslav Macura MLA5903 301486 C H55
14:01:00 Jana Bartošová MLA7051 8656656 C D35
14:01:00 Luděk Bartoš MLA6701 8656657 C H45
14:02:00 Johanka Fišáková Lucie MLA0950 416173 C DL
14:02:00 Samuel Janoch MLA0502 1421918 B H14
14:11:00 Hana Fišáková MLA7750 1421917 C D35
14:12:00 Leona Fišáková MLA1151 2082925 C DL
14:13:00 Mikuláš Janoch MLA0700 2085576 B H12
14:14:00 Josef Milota MLA5801 8656692 C H55
14:14:00 Jan Pivec MLA0503 9201380 B H14
14:14:00 Lukáš Pivec MLA7600 1421926 C H35
14:21:00 Veronika Placková MLA8250 515060 C D35
14:21:00 Jana Macurová MLA6657 301485 C D45
14:25:00 Jan Sklenář MLA4201 51611 C H65
14:25:00 Radka Jelínková MLA6951 416176 C D45
14:28:00 Jana Sklenářová MLA6258 416175 C D55
14:29:00 Jan Fišák MLA4401 8657099 C H65
14:32:00 Stanislava Opavová MLA5451 8656644 C D55
14:38:00 Jan Macura MLA9306 1421921 C H21
14:47:00 Martina Kamarytová MLA6651 1421920 C D45
14:50:00 Petr Kunc MLA8801 8656579 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Veronika Ziebová NEK0450 2056284 B D14
13:30:00 Klára Marešová NEK0250 2067349 B D16
13:35:00 Magdalena Horáková NEK4950 301414 C D65
13:35:00 Alexandra Marešová NEK9950 2067348 C D21K
13:38:00 Jakub Zieba NEK9800 2067347 B H21K
13:38:00 Pavla Nádeníčková NEK0150 2056275 A D18
13:42:00 Iva Nádeníčková NEK0350 2035733 A D16
13:49:00 Štěpán Pávek NEK0700 2096262 C H12
14:02:00 Jiří Pávek NEK7700 2096214 C H35
14:09:00 Josef Nádeníček NEK7000 2121001 C H45
14:30:00 Richard Fecko NEK1100 232229 C HL
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Vít Ševčík ONO1100 2102671 C HDR
01:00:00 Jaromír Holík ONO7502 2087685 C P
01:00:00 Ilona Holíková ONO7552 2087686 C P
01:00:00 Jiří Donda ONO7600 2102676 C P
01:00:00 Kateřina Dondová ONO7752 2102677 C P
01:00:00 Adam Ševčík ONO0300 1403425 C P
01:00:00 Olga Ševčíková ONO76XX 2103709 P
13:34:00 Laura Kulová ONO0552 1400426 B D14
13:35:00 Matyáš Ječmen ONO0600 7201205 C H12
13:48:00 Eva Urbánková ONO0650 9200732 B D12
13:52:00 Petra Holíková ONO0653 2087719 C D12
13:58:00 Sára Pecko ONO0452 1428926 B D14
14:02:00 Simona Holíková ONO0553 2087704 B D14
14:06:00 Petr Ševčík ONO7200 8662290 C H35
14:08:00 Anežka Ševčíková ONO0550 7201768 C D14
14:09:00 Jakub Donda ONO0700 8656617 B H12
14:15:00 Jiří Hájek ONO6400 8656589 C H45
14:16:00 Lucie Urbánková ONO1150 2102673 C DL
14:19:00 Oliver Kule ONO0701 301504 C H12
14:19:00 Lumír Urbánek ONO6701 52181 C H45
14:20:00 Jiří Donda ONO0403 8631582 A H14
14:27:00 Jan Lisý ONO4201 301501 C H65
14:39:00 Petra Ševčíková ONO7450 49607 C D35
14:57:00 Monika Lisá ONO6750 9101105 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Jana Velátová OPI7350 7300182 C P
13:30:00 Jana Račanová OPI0054 2088203 D18
13:31:00 Tomáš Pazderník OPI0800 2064775 C H10
13:32:00 Ludmila Fistrová OPI0451 7877 C D14
13:32:00 Petr Bečvář OPI9800 2091539 A H21K
13:32:00 Markéta Bečvářová OPI0250 2064778 C D16
13:40:00 Barbora Chmelíková OPI0053 2088210 D18
13:41:00 Radim Sobotka OPI0300 2064779 B H16
13:42:00 Markéta Balková OPI0450 2111767 B D14
13:44:00 Petra Pazderníková OPI0651 2064773 C D12
13:44:00 Otto Hartvich OPI6900 889291 C H35
13:44:00 Lucie Šafaříková OPI0350 439103 C D16
13:44:00 Kateřina Karbusová OPI0052 2116188 B D18
13:46:00 Lukáš Šmahel OPI7800 2103772 C H21
13:48:00 Dominika Kahudová OPI0158 2116200 C D18
13:51:00 Rémi Petit OPI0602 2088206 C H12
13:51:00 Petr Pazderník OPI7301 2064774 C H45
13:52:00 Gabriela Winzigová OPI0157 2091523 C D18
13:56:00 Martin Kopecky OPI7400 2800341 C H35
13:57:00 Květa Kopecká OPI8050 2800333 C D35
13:57:00 Tadeáš Šmahel OPI1000 2116198 C H10
13:58:00 Lucie Velátová OPI0750 2080834 C D12
14:00:00 Vojtěch Velát OPI0400 7300468 B H14
14:00:00 Jana Pazderníková OPI0452 2064771 B D14
14:03:00 Ivo Sobotka OPI0600 2064781 C H12
14:04:00 Klára Počtová OPI0453 2064772 C D14
14:07:00 Josef Velát OPI7302 2088182 C H45
14:10:00 Zdeněk Balek OPI6300 2088146 C H55
14:11:00 Bedřich Šafařík OPI4600 443103 C H65
14:11:00 Pavel Hrdlička OPI6500 2080821 C H45
14:12:00 Adam Valenta OPI0102 2091528 B H18
14:15:00 Šimon Hrdlička OPI0601 2064776 C H12
14:20:00 Martin Bican OPI0101 2091533 C H18
14:44:00 Ivo Šafařík OPI7402 434828 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:32:00 Kateřina Ševčíková PCB0151 434588 C D18
13:54:00 Marek Ševčík PCB6701 7200379 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Jakub Šimerka PGP0407 682658 C P
13:57:00 Ondřej Šimerka PGP0800 2801019 C H12
14:03:00 Olga Šimerková PGP7551 7210932 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:31:00 Dana Kavková SCP6150 8222227 C D21
14:21:00 Jiří Kavka SCP5900 8222225 C H45
14:36:00 Naďa Zavadilová SCP5450 336750 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Ondřejka Komárková SJH1351 232379 C HDR
01:00:00 Alena Nouzová SJH7151 2113478 C P
13:34:00 Zbyňka Komárková SJH0751 232404 C D12
13:38:00 Michaela Benešová SJH0651 553451 B D12
13:51:00 Bára Kubičková SJH9551 331719 C D21
13:52:00 Petr Kubičko SJH6901 51141 C H21
13:54:00 Jindra Komárková SJH0453 426377 C D14
13:55:00 Lenka Komárková SJH7651 995845 C D35
13:58:00 Jan Beneš SJH7001 8651725 C H21
14:00:00 Radka Komárková SJH1151 2025364 C DL
14:10:00 ml. Nouza Petr SJH9300 2079508 C H21
14:18:00 Michal Nouza SJH0505 2113419 B H14
14:18:00 Petr Nouza SJH6501 2079498 C H21
14:32:00 Vítek Nouza SJH1104 336789 C HL
14:42:00 Arnošt Komárek SJH7702 8662283 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Klára Turková SKV1151 0 C HDR
01:00:00 Martina Turková SKV7852 0 C P
13:30:00 Karolína Vlašímská SKV0851 682698 C D10
13:32:00 Mirka Řeháková SKV0652 7202879 B D12
13:36:00 Gabriela Řeháková SKV0351 7202893 B D16
13:48:00 Jan Dítko SKV7301 682634 C H35
13:50:00 Markéta Dítková SKV0451 682652 B D14
13:51:00 Jitka Dítková SKV7752 682676 C D35
13:56:00 Bára Vlašímská SKV0651 682089 C D12
14:01:00 Jakub Turek SKV0801 7791777 C H10
14:07:00 Tereza Vlašímská SKV7551 7204502 C D35
14:08:00 Robert Vlašímský SKV7201 7204490 C H35
14:17:00 Gabriela Bredlerová SKV7451 7204509 C D35
14:30:00 Lenka Kubátová SKV5551 237549 C D55
14:31:00 Jaroslav Kubát SKV5203 51137 C H65
14:34:00 Svatava Nováková SKV5351 2059748 C D55
14:34:00 Jan Turek SKV7302 7464855 C H35
14:37:00 Janka Danihelová SKV6552 232202 C D45
14:43:00 Marie Žandová SKV6551 236486 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Lada Chumová SLP1250 301528 C HDR
13:31:00 Míla Zmeková SLP4451 51550 C D65
13:34:00 Adéla Chumová SLP0950 51287 C D10
13:53:00 Jana Chumová SLP7451 51354 C D35
14:23:00 Jaroslav Chum SLP6601 51613 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:35:00 Marie Březinová SSU9191 888629 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Matěj Pecánek TEP1300 51647 C HDR
13:33:00 Eva Městková TEP4851 2103757 C D65
14:43:00 Lucie Městková TEP7850 2102815 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:57:00 Martina Krausová TJP9350 53512 C D21
14:06:00 Anna Vaněčková TJP1050 2113500 C DL
14:08:00 Ota Kraus TJP5700 53514 C H55
14:20:00 Dagmar Wolkerová TJP5250 51289 C D55
14:25:00 Petra Vaněčková TJP7950 515411 C D35
14:29:00 Michaela Pecharová TJP6550 301536 C D35
14:32:00 Jan Vaněček TJP8000 2069047 C H35
14:34:00 Jan Vaněček TJP0800 2113370 C HL
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:46:00 Ladislav Jadviščok UOL7700 2075671 C H35
14:09:00 Ladislav Jadviščok UOL5101 52440 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Adam Bravený VBM8801 866998 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Veronika Teringlová VCB1251 2081379 C HDR
01:00:00 Štěpán Gotfried VCB0905 2127640 C HDR
01:00:00 František Minařík VCB1103 2104594 C HDR
01:00:00 Ondřej Míka VCB1003 887942 C HDR
01:00:00 Tomáš Míka VCB1403 2115728 C HDR
01:00:00 Matěj Kozák VCB0920 0 HDR
01:00:00 Martin Šedivý VCBXXX2 0 HDR
01:00:00 Hynek Šedivý VCBXXX3 0 HDR
01:00:00 Ivan Hojdar VCB7508 2087641 C P
01:00:00 Martin Kozák VCB7720 0 P
01:00:00 Barbora Šedivá VCBXXX1 301627 P
13:31:00 Jakub Hojdar VCB0708 301110 C H12
13:33:00 Martina Teringlová VCB7851 52113 C D21
13:35:00 Josef Minařík VCB0903 2104593 C H10
13:37:00 Lenka Míková VCB7653 7207856 C D21
13:40:00 Eva Janošíková VCB0552 416310 B D14
13:42:00 Marie Janošíková VCB0752 416309 B D12
13:43:00 Vojtěch Teringl VCB0702 232980 B H12
13:47:00 Ondřej Kozák VCB0420 0 H12
13:52:00 Vendula Teringlová VCB0451 232975 B D14
14:03:00 Jan Hojdar VCB0908 301111 C H10
14:04:00 Lubomír Hošek VCB6101 1401041 C H21
14:10:00 Jan Mikuláš VCB0103 426391 C H18
14:15:00 Alena Hojdarová VCB7358 2087654 C D45
14:16:00 Adam Gottfried VCB0005 426392 B H18
14:20:00 Radek Janošík VCB7402 416301 C H35
14:27:00 Olga Janošíková VCB7552 426399 C D35
14:31:00 Eva Veselá VCB7853 2104588 C D35
14:40:00 Ivan Janošík VCB1002 331401 C HL
14:48:00 Radek Teringl VCB6502 8044 C H21
14:55:00 Marcela Gottfriedová VCB7055 426396 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:48:00 Tereza Pecková VLI0551 51600 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Tobiáš Rauch VPM1300 52376 HDR
01:00:00 Šimon Beránek VPM1000 9129 C HDR
01:00:00 Petr Chramosta VPM1001 2103737 C HDR
01:00:00 Romana Buřičová VPMXX20 1464 P
13:36:00 Markéta Staňková VPM0153 7210111 B D18
13:40:00 Annie Novotná VPM0253 0 C D16
13:42:00 Kateřina Sobotová VPM0851 434815 C D10
13:45:00 Šimon Kurz VPM0208 2115069 B H16
13:49:00 Ondřej Kovář VPM0200 7208210 B H16
13:49:00 Kamila Richtrová VPM0451 8629751 A D21
13:53:00 Barbora Doležalová VPM9252 2085626 C D21
13:54:00 Jan Grohmann VPM0403 443084 H14
13:56:00 Kateřina Šauli VPM0456 2060388 B D14
13:58:00 Jiří Blažek VPM5009 253118 C H55
14:06:00 Ondřej Kurz VPM0503 1400429 A H14
14:07:00 Dorotka Doležalová VPM9950 2075660 B D21
14:10:00 Ondřej Sobota VPM0502 232337 B H14
14:10:00 Magdaléna Polívková VPMXXX2 515073 D14
14:12:00 Vladimír Kovář VPM7200 7200583 C H35
14:13:00 Iva Šauli VPM7852 2060395 C D35
14:13:00 Markéta Polívková VPMXXX1 303936 D45
14:13:00 Vratislav Polívka VPM7003 301719 C H45
14:14:00 Ondřej Hlinovský VPM0102 2035167 B H18
14:14:00 Šárka Beránková VPM0551 9101182 C D14
14:17:00 Vladimír Nykles VPM4702 442856 C H65
14:17:00 Rostislav Staněk VPM6801 886260 C H45
14:18:00 Jan Doležal VPM5701 2075662 C H55
14:18:00 Liběna Doležalová VPM5950 2075661 C D55
14:20:00 Robert Martínek VPM7700 301170 C H21
14:33:00 Jana Sobotová VPM7250 1420788 C D35
14:37:00 Markéta Beránková VPM7452 0 D35
14:41:00 Lucie Richtrová VPM7451 331267 C D35
14:45:00 Marcela Staňková VPM6951 888641 C D45
14:49:00 Lenka Beránková VPM7051 2042504 C D45
14:52:00 Tomáš Kamaryt VPM8807 2042527 C H21
14:53:00 Regina Tokárová VPM6950 2067965 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:39:00 Barbora Baldrianová VSP7850 9784 C D21
13:47:00 Jitka Svobodová VSP7450 9102142 C D21
13:53:00 Josef Baldrian VSP1100 2075606 C H10
13:54:00 Eva Baldrianová VSP0751 888639 B D12
13:58:00 Tomáš Baldrian VSP0405 2102777 B H14
14:36:00 Petr Bořánek VSP7000 9101108 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Radka Přílepková VTA0651 2025203 C D12
13:34:00 Magdaléna Rudová VTA0254 7208074 B D16
13:34:00 Anna Svobodová VTA0151 682635 A D18
13:38:00 Alice Legátová VTA0952 2019553 C D10
13:39:00 Jan Svoboda VTA0701 7207619 C H12
13:42:00 Anna Rudová VTA0051 7208097 C D18
13:43:00 Marek Kouba VTA0202 7210239 C H16
13:46:00 Nela Pekařová VTA0552 7207889 C D14
14:08:00 Michal Deim VTA0402 2025207 B H14
14:16:00 Karel Deim VTA7202 2025208 C H35
14:18:00 Jan Vondruška VTA0001 7207488 B H18
14:22:00 Denis Straka VTA0501 2025214 C H14
14:39:00 Martina Svobodová VTA7151 9101708 C D45

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
13:30 Vakant 443 0 H21K
13:33 Vakant 437 0 D21K
13:36 Vakant 444 0 H21K
13:37 Vakant 418 0 D65
13:39 Vakant 438 0 D21K
13:44 Vakant 447 0 H21
13:45 Vakant 422 0 D21
13:46 Vakant 442 0 D16
13:48 Vakant 426 0 D10
13:49 Vakant 440 0 D35
13:50 Vakant 421 0 D18
13:53 Vakant 424 0 H16
13:58 Vakant 445 0 H35
14:01 Vakant 435 0 H75
14:04 Vakant 428 0 D12
14:05 Vakant 427 0 H10
14:05 Vakant 423 0 D21
14:15 Vakant 441 0 D35
14:16 Vakant 425 0 D14
14:20 Vakant 430 0 H55
14:20 Vakant 432 0 DL
14:22 Vakant 436 0 H18
14:22 Vakant 446 0 H35
14:23 Vakant 439 0 H12
14:24 Vakant 429 0 H14
14:27 Vakant 420 0 H45
14:28 Vakant 448 0 H21
14:33 Vakant 433 0 H65
14:38 Vakant 434 0 D55
14:42 Vakant 431 0 HL
14:51 Vakant 419 0 D45
14:03 Petr Kopp 58C6702 1403411 Loko Liberec H45
01:00 Karolína Nováková 3ACXXX1 0 NER - Novakovi P
01:00 Kristýna Nováková 3ACXXX2 0 NER - Novakovi P
01:00 Václav Holý 3ACXXX3 0 NER - Novakovi P
14:08 Jakub Novák 3ACXXX4 920682 NER - Novakovi H21
14:35 Pavla Hlavatá 45X7050 253812 PAT Praha D45
01:00 Jan Kopecký 53X1300 4622622 Pisek neregistrovany HDR
14:14 Zuzana Kopecká 53X1050 4622621 Pisek neregistrovany DL
13:30 Tomáš Kálal 79X8500 2095978 Žižkovský tygři H21
13:31 Tereza Kálalová 79X8600 2095963 Žižkovský tygři D21K
13:43 Jana Sajdlová 79X8350 0 Žižkovský tygři D21
13:32 Pavel Zámečník ml. 3VX9600 7300189 Zámečníci H21
13:45 Jitka Zámečníková 3VX7450 2103763 Zámečníci D35
13:53 Pavel Zámečník 3VX7200 2801012 Zámečníci H45
14:14 Martin Málek 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy H21
14:17 Věra Málková 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy D45
14:01 Lenka Čechová 3GC9000 2129212 Neregistrovaní - ZOO D21
14:02 Jakub Malý 3GC9100 2129248 Neregistrovaní - ZOO H21
13:57 Jan Novotný 9KCXXX1 0 Novotný - Plzeň H45
14:11 Josef Novotný 9KCXXX3 0 Novotný - Plzeň H12
14:12 Joel Novotný 9KCXXX2 0 Novotný - Plzeň H14