Logo

Startovka závodu: Veřejný závod

Klubová startovka

Datum:
06.10.2018
Místo konání:
Valdštejn
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
1 : 10 000 – pro kategorie DH16-DH21 (včetně), ostatní 1 : 7 500. Ekvidistance 5 m, dle ISOM 2017, stav léto 2018, formát A4, autor Zdeněk Sokolář. Mapy budou vodovzdorně upravené. Mapy se v cíli budou vybírat.
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Luštický Martin - R3
Stavitel tratí:
Kořínek Jindřich - R1, Drahoňovský Aleš
JURY:
Kadavý Petr, Janda Martin, Kořínek Tomáš
Kluby:
12B     18D     24D     2HD     31D     71D     17P     61P     AOP     API     ASU     BBM     BOR     BZP     CTB     DCE     DKP     DOB     DOK     DOR     EKP     HCE     CHA     CHC     JEN     JLI     KAM     KCK     KPY     KRL     LCE     LDC     LIT     LLI     LPU     LTP     ODV     OKP     OSN     PEN     PGP     PHK     PUL     PVP     PZR     RIC     ROZ     RUM     SCP     SHK     SJC     SJI     SLA     SLP     SOB     SRK     SSU     TAP     TJN     TJP     TUR     TUV     TYN     UVP     VLI     VRL     VSP     ZBM     ZHR     Ostatní kluby
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:56:00 483 Kakalov Dimitar 12B8400 9418870 H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 552 Leibiger Jens 18D5900 591019 H35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:46:00 288 Cruse Katrin 24D6650 8040766 D50
11:12:00 629 Cruse Kay 24D6600 8230366 H50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:34:00 295 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 D55
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 187 Straube Hanka 31D7350 7770777 D35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:53:00 158 Leideck Heike 71D6250 7205642 D21L
11:21:00 673 Conrad Helmut 71D4000 7501901 H65
11:48:00 638 Gossel Heiko 71D6500 990002 H50
11:56:00 640 Muller Rainer 71D4500 2222222 H50
12:04:00 517 Richter Friedmar 71D8100 9003139 H21L
12:21:00 251 Eckardt Cornelia 71D6900 690719 D45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:32:00 501 Mazan Bartłomiej 17P01 921001 H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:18:00 524 Franco Paulo 61P8100 1302844 H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:36:00 533 Melecký Martin AOP9001 920663 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:52:00 624 Funda Jiří API6401 2102854 C H50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:56:00 550 Vančura Martin ASU8049 51234 C H35
11:29:00 176 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C D21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:27:00 45 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B D12
10:32:00 392 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C H14
10:45:00 97 Škondrová Šárka BBM0350 2133889 D16
10:57:00 667 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C H65
11:04:00 627 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C H50
11:13:00 671 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C H65
12:03:00 622 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 268 Pávková Jana BOR6550 8445 C D50
10:16:00 463 Kořínek Tomáš BOR9007 8654931 C H21L
10:18:00 645 Pavlovec Petr BOR6303 219203 C H55
10:20:00 389 Ort Haštal BOR0401 4368 B H14
10:22:00 318 Bartoňová Marie BOR5351 8433 C D65
10:30:00 566 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C H40
10:42:00 297 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C D55
10:42:00 569 Karvánek Petr BOR6600 8513 C H40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 134 Králová Vanda BZP8750 7260013 C D21L
10:12:00 271 Müllerová Zorka BZP6750 981805 C D50
11:35:00 129 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C D21K
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 716 Gregorová Magdalena CTB1151 51663 C HDR
10:22:00 564 Gregor Martin CTB7701 2121756 C H40
10:41:00 152 Gregorová Kamila CTB8151 7208080 E D21L
11:09:00 355 Gregor Marek CTB0901 887165 C H10L
11:15:00 57 Gregorová Alice CTB0751 51139 C D12
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:22:00 276 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D50
11:56:00 513 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 455 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 C H21L
10:00:00 714 Škáchová Evelína DKP1552 7207772 C HDR
10:00:00 713 Nová Eliška Anna DKP1551 0 C HDR
10:00:00 712 Kolín Jonáš DKP1500 2095959 C HDR
10:00:00 715 Mullis Robert DKP1200 2075694 C HDR
10:01:00 186 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C D35
10:01:00 306 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C D60
10:04:00 457 Třebický Vladimír DKP8404 8654904 C H21L
10:04:00 3 Janatová Violka DKP0950 9785 C D10
10:08:00 424 Novák Přemysl DKP0107 2106739 B H18
10:09:00 136 Karochová Simona DKP8853 9944499 C D21L
10:17:00 190 Janatová Lucie DKP8154 9999888 C D35
10:17:00 366 Tichý Hubert DKP0600 2079496 C H12
10:23:00 143 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D21L
10:24:00 75 Škáchová Zuzana DKP0656 1413720 B D14
10:37:00 150 Svobodná Šárka DKP8850 887612 C D21L
10:39:00 601 Klaška Pavel DKP6500 8650 C H45
10:45:00 349 Janata Matěj DKP1111 8277 C H10L
10:52:00 82 Škáchová Viktorie DKP0655 434803 A D14
10:58:00 683 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C H70
11:00:00 626 Velichkov Petar DKP6704 2070840 C H50
11:11:00 418 Mareš Albert DKP0308 2103741 B H16
11:14:00 492 Goder Josef DKP8203 7202900 C H21L
11:17:00 672 Stehno Pavel DKP4900 51760 C H65
11:17:00 381 Víteček Šimon DKP0801 7020417 B H12
11:19:00 611 Víteček Jan DKP7201 7007201 C H45
11:31:00 128 Klašková Josefina DKP9651 443061 C D21K
11:35:00 179 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R D21L
11:43:00 183 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 R D21L
11:52:00 511 Nývlt Martin DKP8200 8656536 C H21L
11:58:00 514 Kolín Jan DKP7701 8007701 C H21L
12:34:00 532 Janata Martin DKP8306 8303050 C H21L
12:46:00 538 Klaška Pavel DKP9301 1700077 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:28:00 529 Janda Martin DOB8002 920696 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 423 Synek Antonín DOK0001 7209352 A H18
10:05:00 203 Hradecká Petra DOK6850 897368 C D40
10:06:00 560 Synek Antonín DOK7800 7200371 C H40
10:10:00 662 Novák Tom DOK5500 886255 C H60
10:20:00 427 Kubec Michal DOK0103 7207878 C H18
10:21:00 191 Synková Petra DOK7950 7200372 C D35
10:54:00 300 Nováková Pavla DOK5950 886256 C D55
11:39:00 181 Charousková Lucie DOK9450 7200373 C D21L
12:02:00 589 Hradecký Jaroslav DOK6300 886258 C H40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 709 Arnošt Daniel DOR1200 51648 C HDR
10:40:00 432 Tachezy Jan DOR0102 2104701 B H18
11:01:00 217 Arnoštová Kateřina DOR7652 8857 C D40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 721 Ondráček Lubor EKP1111 52852 C HDR
10:02:00 456 Koucký Roman EKP6301 2035738 C H21L
10:12:00 461 Seidl Miroslav EKP7402 888643 C H21L
10:17:00 34 Kalousová Adéla EKP0950 51588 C D10L
10:18:00 464 Borák Michal EKP8304 2042532 C H21L
10:19:00 43 Kalousová Jolana EKP0760 2080937 C D12
10:22:00 646 Šnajdar Luděk EKP6100 515091 C H55
10:25:00 92 Fantová Kateřina EKP0256 49632 B D16
10:28:00 279 Koucká Ivana EKP6850 515195 C D50
10:32:00 471 Mikan Albert EKP8606 8654890 C H21L
10:32:00 281 Fantová Libuše EKP5650 51583 C D50
10:32:00 109 Zurynková Michaela EKP9850 416340 C D20
10:47:00 603 Kabát Jan EKP6912 886298 C H45
10:49:00 198 Seidlová Barbora EKP7955 7207365 C D35
10:53:00 351 Seidl Marek EKP1108 51610 C H10L
11:00:00 551 Rozkošný Karel EKP7900 8637586 H35
11:01:00 353 Rozkošný David EKP0909 2067964 H10L
11:03:00 163 Ondráčková Veronika EKP7850 2045231 C D21L
11:03:00 121 Mikanová Kateřina EKP8461 2061773 C D21K
11:10:00 304 Šnajdarová Ivana EKP6350 515008 C D55
11:11:00 123 Mikolášková Kateřina EKP9450 2133907 C D21K
11:33:00 178 Zurynková Jana EKP7053 515496 C D21L
11:36:00 503 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C H21L
11:41:00 182 Černá Hana EKP8459 7207027 C D21L
11:44:00 637 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C H50
12:10:00 520 Kalous Vladislav EKP7702 2058464 C H21L
12:58:00 544 Ondráček Radim EKP7414 2045232 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 270 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C D50
11:10:00 658 Kettner Pavel HCE5900 515105 C H55
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 308 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C D60
10:36:00 19 Březinová Antonie CHA0851 2095935 C D10
10:39:00 48 Šírlová Zdeňka CHA0654 2070834 C D12
10:47:00 50 Šírlová Markéta CHA0653 2059768 C D12
10:48:00 81 Matyášová Kristýna CHA0555 2049590 A D14
10:49:00 214 Březinová Michaela CHA7751 2095938 C D40
10:53:00 99 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 A D16
11:01:00 377 Březina Karel CHA0605 2095974 B H12
11:02:00 574 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C H40
11:04:00 400 Kučera Filip CHA0501 2059763 B H14
11:12:00 331 Krojidlo Matyáš CHA0803 2084433 C H10
11:19:00 420 Matyáš Vojtěch CHA0202 2049595 B H16
11:26:00 580 Březina Jan CHA7604 2095960 C H40
11:28:00 499 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C H21L
11:29:00 224 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C D40
11:33:00 676 Ševčík Milan CHA5003 8199 C H65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 426 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A H18
11:30:00 500 Švadlena Pavel CHC7502 7502000 C H21L
12:20:00 525 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 592 Zabořil Michal JEN7101 7781 C H45
10:26:00 14 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 C D10
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:18:00 563 Pešík Michal 92X7701 2120665 H40
11:15:00 610 Zaydlar Michal 92X7100 301631 H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 717 Mišek Michal KAM1300 2088709 C HDR
10:08:00 5 Mišeková Lucie KAM1050 682648 C D10
10:11:00 41 Mišeková Kateřina KAM0756 682675 B D12
10:12:00 7 Žemlová Magdalena KAM0950 2084931 C D10
10:31:00 46 Kudrnáčová Marta KAM0754 2084937 B D12
10:33:00 148 Kettnerová Dana KAM8952 7201193 C D21L
10:39:00 151 Zimmerová Kateřina KAM9850 7209350 B D21L
10:41:00 96 Semíková Julie KAM0358 2080943 C D16
10:49:00 156 Procházková Marie KAM9554 8051795 R D21L
10:49:00 98 Semíková Lucie KAM0250 515426 A D16
10:57:00 216 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C D40
10:59:00 606 Žemla Tomáš KAM7105 2084945 C H45
11:04:00 487 Němeček Jan KAM9300 52282 C H21L
11:08:00 489 Semík Ondřej KAM9401 920683 E H21L
11:12:00 491 Křemen Štěpán KAM9804 232739 B H21L
11:13:00 168 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 R D21L
11:17:00 170 Hájková Eliška KAM9851 515001 A D21L
11:24:00 497 Hájek Adam KAM9202 8499979 C H21L
11:34:00 502 Semík Luboš KAM6201 52279 C H21L
11:35:00 615 Škácha Michal KAM7102 7201769 C H45
12:15:00 248 Škvorová Zuzana KAM7350 52273 C D45
12:16:00 523 Čermák Matyáš KAM9501 2019240 C H21L
12:26:00 528 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 C H21L
12:56:00 543 Škvor Martin KAM6700 7040267 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:42:00 651 Flašar Jan KCK5701 2080933 C H55
10:58:00 301 Flašarová Marie KCK5756 49615 C D55
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 101 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B D18
10:06:00 458 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C H21L
10:13:00 138 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C D21L
10:29:00 146 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C D21L
10:38:00 284 Kohlová Alena KPY6051 53182 C D50
10:46:00 478 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C H21L
11:10:00 686 Duda František KPY4600 2103786 C H70
11:27:00 613 Dobeš Václav KPY5701 301374 C H45
11:44:00 507 Klomínský Václav KPY8700 2059735 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:25:00 144 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C D21L
10:39:00 440 Žákovec Jan KRL9505 0 C H21K
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:30:00 530 Slezák Zdeněk LCE8902 889311 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 699 Zítová Kateřina LDC1150 1420237 C HDR
10:00:00 708 Zít Václav LDC1300 2111720 C HDR
10:09:00 88 Nehasilová Veronika LDC0350 505131 C D16
10:51:00 118 Zítová Pavla LDC8151 347881 C D21K
11:11:00 448 Zít Jan LDC8200 7205956 C H21K
11:23:00 612 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C H45
12:43:00 262 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C D45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 707 Pavlík Přemek LIT1414 8111 C HDR
10:10:00 315 Neradová Alena LIT5051 8110 C D65
10:14:00 462 Kučerka David LIT8202 7703600 C H21L
10:18:00 10 Pavlíková Rozárie LIT0851 8116 C D10
10:27:00 145 Neradová Alena LIT8551 886283 C D21L
10:28:00 391 Pavlík Matěj LIT0401 8112 C H14
10:37:00 195 Pavlíková Jitka LIT8352 8113 C D35
10:47:00 117 Neradová Eva LIT8951 8115 C D21K
10:52:00 481 Nerad Jaroslav LIT9001 8108 C H21L
11:00:00 485 Macek Jiří LIT8401 8107 C H21L
11:18:00 494 Pavlík Libor LIT7605 7210130 C H21L
11:45:00 228 Pavlíková Klára LIT7451 7210115 C D40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 425 Bradáč Jakub LLI0002 2032105 B H18
10:17:00 206 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C D40
10:20:00 465 Peterka Vojtěch LLI7502 515503 C H21L
10:41:00 196 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C D35
10:47:00 412 Peterka Jakub LLI0404 9101104 A H16
11:07:00 608 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C H45
11:10:00 490 Melichar Vojtěch LLI9802 8656608 A H21L
11:11:00 56 Balcarová Marie LLI0652 51201 C D12
11:23:00 421 Bradáč David LLI0203 2032132 B H16
11:38:00 504 Melichar Petr LLI0001 8659416 A H21L
11:59:00 240 Balcarová Alena LLI7150 1398994 C D45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:50:00 480 Procházka David LPU9113 8656511 R H21L
10:58:00 484 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R H21L
11:19:00 125 Kosová Štěpánka LPU9460 2073750 C D21K
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 90 Žejdlíková Eliška LTP0350 8660594 B D16
10:26:00 666 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C H60
10:28:00 108 Žejdlíková Karolína LTP9950 8662298 B D20
10:41:00 372 Riby Philip LTP0702 7208204 C H12
10:42:00 476 Bílý Jakub LTP0104 8662323 A H21L
10:54:00 654 Kovář Karel LTP6102 7205033 C H55
10:55:00 444 Juren Lukáš LTP9703 7200332 C H21K
11:06:00 303 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C D55
11:17:00 221 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C D40
11:19:00 171 Kovářová Julie LTP8854 7210125 C D21L
11:47:00 618 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C H45
11:53:00 237 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C D45
12:01:00 241 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C D45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:50:00 653 Hartl Zdeněk ODV6300 52121 C H55
11:02:00 302 Hartlová Blanka ODV6350 51356 C D55
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 140 Nováková Kateřina OKP9450 887935 C D21L
10:24:00 277 Nováková Irena OKP6651 236111 C D50
11:22:00 496 Novák Libor OKP6504 51680 C H21L
11:48:00 509 Novák Ivo OKP6200 51679 C H21L
11:49:00 229 Balusková Ida OKP7350 681852 C D40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 189 Kamenická Lenka OSN6955 9690219 C D35
10:14:00 8 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C D10
12:00:00 515 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 294 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C D55
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 133 Jirásková Kateřina PGP8852 53556 C D21L
10:07:00 40 Ptáčková Hana PGP0750 51639 C D12
10:24:00 467 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C H21L
10:24:00 107 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B D20
10:27:00 407 Janas Petr PGP0200 2060249 A H16
10:29:00 93 Čermáková Klára PGP0352 2099498 B D16
10:31:00 147 Veljačiková Hana PGP9756 7202891 C D21L
10:35:00 149 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 R D21L
10:43:00 153 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C D21L
10:43:00 411 Kabát Martin PGP0408 2099511 A H16
10:44:00 477 Procházka Jan PGP8407 8409111 E H21L
10:44:00 395 Čtrnáct František PGP0401 2121096 B H14
10:47:00 155 Masopustová Elis PGP8656 49844 C D21L
10:51:00 157 Marečková Edita PGP8853 52106 C D21L
10:55:00 414 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A H16
10:56:00 83 Ptáčková Veronika PGP0551 51666 B D14
10:57:00 160 Košárková Iva PGP8155 2082714 C D21L
10:57:00 376 Střelba Antonín PGP0605 2099508 B H12
11:01:00 162 Bialožytová Tereza PGP9055 8780 C D21L
11:02:00 656 Kožina Petr PGP6000 1700084 C H55
11:05:00 164 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C D21L
11:07:00 417 Hřivna Jakub PGP0305 8662292 A H16
11:15:00 419 Šimša Martin PGP0309 8654907 A H16
11:21:00 172 Janovská Petra PGP7355 8654900 C D21L
11:31:00 177 Kožinová Anna PGP9350 7200338 C D21L
11:40:00 505 Buzek Martin PGP8401 7051263 C H21L
11:46:00 585 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C H40
11:50:00 510 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C H21L
12:01:00 232 Smolková Alena PGP6450 53567 C D40
12:06:00 518 Janas Petr PGP7106 7201200 C H21L
12:25:00 253 Landovská Ivana PGP6251 416118 C D45
12:29:00 255 Ptáčková Kateřina PGP7350 51555 C D45
12:38:00 534 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C H21L
12:48:00 539 Werner Michal PGP9705 2080959 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:48:00 289 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C D50
11:02:00 486 Losman Petr PHK7901 8656658 C H21L
11:25:00 174 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C D21L
11:54:00 512 Kavalír Jáchym PHK9901 7202866 R H21L
12:12:00 521 Tihon Michal PHK7905 2078454 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:50:00 696 Novotný František PUL4200 205614 C H75
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:11:00 609 Ptáček Jan PVP7200 2087658 C H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 313 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C D65
10:54:00 682 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C H70
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:46:00 24 Seidlová Magdalena RIC0950 2049649 C D10
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:36:00 110 Voltrová Alena ROZ9951 8181015 A D20
11:18:00 578 Svoboda Jiří ROZ7500 8069069 C H40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 710 Babická Rozálie RUM1051 4641708 HDR
10:00:00 720 David Viktor RUM1201 4641714 HDR
10:01:00 202 Nováková Markéta RUM7451 2801028 C D40
10:05:00 31 Babická Johana RUM0851 4641707 D10L
10:06:00 314 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 D65
10:08:00 71 Davidová Noemi RUM0551 4641712 C D14
10:11:00 594 David Daniel RUM7301 2127882 H45
10:33:00 38 Davidová Beatrice RUM0752 4641713 C D10L
10:35:00 409 Novák Daniel RUM0301 2801020 C H16
10:35:00 47 Nováková Viktorie RUM0751 4641717 C D12
10:39:00 115 Drahoňovská Veronika RUM8451 4641719 D21K
10:54:00 572 Babický Jan RUM7601 4641700 H40
10:59:00 120 Kalinová Lucie RUM8750 301543 C D21K
11:10:00 576 Novák Petr RUM7401 2120650 C H40
11:33:00 225 Babická Zuzana RUM7651 4641701 D40
11:41:00 678 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C H65
11:47:00 65 Davidová Beatrice RUM0752 0 C D12
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 705 Khelová Bára SCP1350 52115 C HDR
10:00:00 711 Bašusová Olga SCP1250 51561 C HDR
10:14:00 272 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C D50
10:22:00 466 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C H21L
11:05:00 669 Hojný Oldřich SCP5201 50111 C H65
11:08:00 329 Veljačik Jonáš SCP0800 336785 C H10
11:16:00 555 Khel Richard SCP7500 7202899 C H35
11:17:00 357 Bašus Ondřej SCP1000 51554 C H10L
11:25:00 674 Přeček Zdeněk SCP5200 500289 C H65
11:28:00 558 Boudný Jan SCP7417 51773 C H35
11:37:00 180 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C D21L
11:43:00 617 Sliva Jan SCP7300 2106749 C H45
11:55:00 620 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C H45
12:23:00 252 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C D45
12:32:00 531 Bašus Petr SCP7400 7200592 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 86 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A D16
10:09:00 188 Čečková Martina SHK7753 9201377 C D35
10:28:00 429 Langr Jan SHK0101 51179 B H18
10:34:00 282 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C D50
10:44:00 287 Teplá Hana SHK6561 9125 C D50
10:51:00 604 Netuka Jan SHK7001 9126 C H45
10:54:00 482 Jedlička Michal SHK7309 7208023 C H21L
10:59:00 53 Netuková Anežka SHK0750 1396847 B D12
11:07:00 55 Čečková Karolína SHK0650 331315 B D12
11:22:00 336 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C H10
11:31:00 61 Košková Martina SHK0652 2091529 B D12
11:32:00 634 Langr Jan SHK6701 9531 C H50
11:52:00 639 Teplý Jiří SHK6401 9123 C H50
11:54:00 587 Čečka Jiří SHK7600 7756 C H40
11:59:00 621 Kohout Josef SHK6902 2017669 C H45
12:13:00 247 Netuková Hana SHK7052 219217 C D45
12:45:00 263 Langrová Monika SHK7251 9802 C D45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 132 Lepšíková Eva SJC8765 8946 C D21L
10:30:00 280 Zalabová Martina SJC6657 2053545 C D50
10:36:00 431 Zalaba Tomáš SJC0101 7839783 A H18
10:45:00 197 Uhlíková Šárka SJC8151 7207702 C D35
11:09:00 166 Fujáčková Ivana SJC8952 897345 E D21L
11:16:00 493 Prášil Ondřej SJC8401 8170284 C H21L
12:08:00 519 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C H21L
13:00:00 545 Lepšík Petr SJC8203 515133 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 706 Kafková Tereza SJI8956 52335 C HDR
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:37:00 259 Hrdličková Ludmila SLA6950 224894 C D45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:02:00 546 Fišer Jiří SLP8503 7111117 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:50:00 299 Choutková Lenka SOB6350 53643 C D55
11:08:00 553 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C H35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 102 Kosová Tereza SRK0151 8660596 A D18
10:40:00 285 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C D50
11:40:00 636 Kos Michal SRK6802 2073747 C H50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:46:00 298 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C D55
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 698 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C HDR
10:09:00 364 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C H12
10:34:00 472 Zajíc Vítězslav TAP8610 8655221 C H21L
10:40:00 475 Valach Marek TAP9703 442844 C H21L
10:45:00 154 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R D21L
10:52:00 397 Tůma Šimon TAP0400 8662289 B H14
10:59:00 161 Hermannová Anna TAP9251 232132 C D21L
11:12:00 402 Sork Dominik TAP0504 2092402 B H14
11:15:00 169 Zajícová Kateřina TAP9053 515469 C D21L
11:22:00 579 Pohl Zdeněk TAP7606 9527 C H40
11:25:00 359 Bouda Jan TAP1000 2118464 C H10L
11:39:00 616 Jirous Jiří TAP7201 442867 C H45
11:49:00 235 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C D45
12:42:00 536 Beneš Filip TAP8701 232187 C H21L
12:50:00 540 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C H21L
12:54:00 542 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 718 Oravcová Amálie TJNXX01 4408032 HDR
10:05:00 87 Mrkvičková Veronika TJN0355 2069097 B D16
10:06:00 661 Böhm Karel TJN5101 416833 C H60
10:07:00 593 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C H45
10:08:00 103 Pěničková Martina TJN0052 2069075 C D18
10:08:00 386 Mastník Ondřej TJN0507 8662692 C H14
10:09:00 307 Böhmová Eva TJN5450 232515 C D60
10:10:00 6 Nožičková Eva TJN0852 2078479 C D10
10:10:00 643 Pěnička Libor TJN6000 2060231 C H55
10:13:00 89 Pesničáková Soňa TJN0451 8662749 B D16
10:14:00 562 Dejnožka Jiří TJN7503 2027225 C H40
10:15:00 42 Vokušová Veronika TJN0756 2104600 C D12
10:15:00 595 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C H45
10:16:00 273 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C D50
10:16:00 388 Pěnička Jan TJN0501 2070823 C H14
10:21:00 91 Podrábská Marie TJN0259 2058478 A D16
10:22:00 665 Horák Petr TJN5602 2056301 C H60
10:23:00 406 Žukov Jakub TJN0305 2067345 C H16
10:23:00 44 Štemberová Bára TJN0650 8662736 B D12
10:24:00 428 Pavel Martin TJN0004 2045201 B H18
10:24:00 13 Mastníková Lenka TJN0859 8662720 C D10
10:25:00 208 Růtová Martina TJN7652 2067314 C D40
10:25:00 36 Kottíková Anežka TJN1152 2111796 C D10L
10:25:00 309 Lukavcová Lenka TJN5452 8259 C D60
10:25:00 368 Jakubík Jaromír TJN0704 2111785 C H12
10:26:00 468 Francke Michal TJN8600 2045203 C H21L
10:26:00 565 Balogh Jan TJN7500 2032176 C H40
10:31:00 408 Pěnička Tomáš TJN0202 2069079 C H16
10:31:00 438 Hájek Vojtěch TJN9502 896978 C H21K
10:32:00 77 Zaňková Natálie TJN0450 2069089 C D14
10:33:00 194 Vokurková Marta TJN7950 253111 C D35
10:36:00 393 Hruška Jakub TJN0403 2078466 C H14
10:37:00 95 Linková Lucie TJN0257 8659384 A D16
10:38:00 296 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C D55
10:38:00 568 Štembera Jan TJN7513 7300183 C H40
10:39:00 410 Řehoř Vojta TJN0303 8662740 B H16
10:42:00 22 Růtová Amálka TJN0951 2116464 C D10
10:43:00 441 Kunc Filip TJN8201 2102558 C H21K
10:45:00 213 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C D40
10:46:00 570 Vokurka Jan TJN7501 8644872 C H40
10:48:00 479 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C H21L
10:48:00 396 Mairich Filip TJN0603 8662716 B H14
10:50:00 26 Pavlova Lenka TJN0850 2070803 C D10
10:51:00 413 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 B H16
10:51:00 443 Šmaus Ivan TJN6249 8270 C H21K
10:58:00 324 Nožička Jan TJN0809 2088176 C H10
10:59:00 415 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 A H16
10:59:00 445 Žukov Michal TJN9701 2067343 C H21K
11:00:00 399 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 B H14
11:02:00 326 Mairich Martin TJN0812 2096129 C H10
11:06:00 488 Šmaus Jan TJN9700 2067320 C H21L
11:07:00 447 Kunc Radovan TJN5549 8249 C H21K
11:08:00 401 Pokorný Jan TJN0400 8659408 B H14
11:09:00 219 Mairichová Radka TJN7450 8662696 C D40
11:13:00 380 Řehoř Hynek TJN0700 2053559 C H12
11:15:00 449 Šmaus Antonín TJN0001 2025357 B H21K
11:19:00 58 Baloghová Milena TJN0750 2073663 B D12
11:23:00 451 Kunc Štěpán TJN8449 2060256 C H21K
11:24:00 337 Lesák Marek TJN0811 2104590 C H10
11:26:00 498 Petr Jan TJN8200 2800222 C H21L
11:27:00 60 Kottíková Lucie TJN0657 8662704 B D12
11:28:00 339 Štembera Vítek TJN0801 8662690 C H10
11:31:00 614 Mrkvička Jiří TJN7101 2020748 C H45
11:32:00 341 Oravec Viktor TJN0814 2111800 C H10
11:34:00 692 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C H75
11:36:00 343 Havel Antonín TJN0813 2111793 C H10
11:37:00 677 Lukavec Míla TJN4901 2060202 C H65
11:38:00 583 Zuzánek Zdeněk TJN5901 8255 C H40
11:39:00 63 Skalová Jolana TJN0653 2070854 B D12
11:41:00 227 Pavlova Irena TJN7650 2073667 C D40
11:46:00 695 Picek Jan TJN4000 434577 C H75
11:57:00 231 Koníčková Pavlína TJN7062 2070855 D40
11:57:00 239 Vitebská Lenka TJN7051 1398973 C D45
12:03:00 242 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C D45
12:07:00 244 Řehořová Lenka TJN7250 2073661 C D45
12:11:00 246 Nožičková Renata TJN6953 2070806 C D45
12:17:00 249 Kuncová Jiřina TJN5752 8257 C D45
12:33:00 257 Šmausová Gabriela TJN6951 232510 C D45
12:49:00 265 Pokorná Hana TJN6950 2073666 C D45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:55:00 119 Černá Kateřina TJP9850 53527 C D21K
11:19:00 450 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C H21K
11:45:00 679 Peterka František TJP4900 8861 C H65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 1 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 C D10
10:01:00 362 Zajger David TUR0703 0 C H12
10:04:00 385 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 1403061 B H14
10:06:00 642 Švarc Jiří TUR6204 682108 C H55
10:07:00 135 Omová Michaela TUR8153 515086 E D21L
10:08:00 269 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C D50
10:10:00 460 Fodor Petr TUR8103 981821 C H21L
10:15:00 139 Linková Alena TUR9751 1403419 R D21L
10:16:00 73 Lamačová Pavlína TUR0451 2109762 C D14
10:19:00 596 Lamač Jaroslav TUR7203 8068 C H45
10:20:00 11 Krejzová Markéta TUR0854 1403063 C D10
10:21:00 367 Vřešťál Antonín TUR0604 1403051 C H12
10:24:00 390 Heřmánek Petr TUR0500 8020 B H14
10:27:00 598 Houžvička Jindřich TUR6912 51225 C H45
10:29:00 193 Preclíková Jana TUR8160 682650 C D35
10:29:00 369 Šálek Richard TUR0702 1403058 C H12
10:30:00 470 Baier Martin TUR7603 7677777 C H21L
10:36:00 473 Vlček Martin TUR8702 8656670 C H21L
10:37:00 371 Seidl Štěpán TUR0700 0 C H12
10:40:00 21 Heřmánková Bára TUR0850 8062 C D10
10:40:00 79 Seidlová Adéla TUR0452 1000 C D14
10:45:00 373 Mertlík Vojtěch TUR0704 2108913 C H12
10:49:00 350 Lamač František TUR0901 1403060 C H10L
10:50:00 571 Heřmánek Michal TUR7702 51124 C H40
10:53:00 375 Drahoňovský Tomáš TUR0701 1403065 B H12
10:55:00 52 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 C D12
10:56:00 398 Houžvička David TUR0501 2106748 C H14
11:03:00 446 Žídek Karel TUR8207 1413718 C H21K
11:03:00 54 Lamačová Kateřina TUR0660 1418757 B D12
11:06:00 685 Jakubec Jindřich TUR4801 51816 C H70
11:08:00 628 Stárek Filip TUR6602 8218 C H50
11:11:00 167 Kvapilová Věra TUR7650 8204 C D21L
11:16:00 333 Vřešťál František TUR0906 1403052 C H10
11:20:00 335 Karásek Vojtěch TUR0811 4616803 C H10
11:21:00 222 Heřmánková Pavla TUR7777 995831 C D40
11:21:00 358 Drahoňovský Jakub TUR1006 1403064 C H10L
11:23:00 59 Ferbasová Matylda TUR0762 2091520 C D12
11:27:00 175 Holasová Lucie TUR8951 1416368 C D21L
11:27:00 127 Hanušová Michaela TUR9554 411564 C D21K
11:35:00 62 Sklenářová Zuzana TUR0658 2106729 C D12
11:37:00 226 Lamačová Dana TUR7451 2111603 C D40
11:42:00 506 Holas Ondřej TUR8501 515048 C H21L
11:51:00 236 Houžvičková Karolína TUR7254 7207877 C D45
11:51:00 619 Vambera Filip TUR7305 2103248 C H45
12:09:00 245 Ferbasová Zdeňka TUR7361 2103240 C D45
12:22:00 526 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R H21L
12:41:00 261 Linková Iva TUR6850 51809 C D45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 697 Válková Karolína TUV0951 2120061 C HDR
10:00:00 702 Procházková Sára TUV1250 0 C HDR
10:00:00 701 Novák Jiří TUV1004 411380 HDR
10:00:00 700 Lazarová Nela TUV1251 0 C HDR
10:00:00 703 Lazar Matyáš TUV1000 0 C HDR
10:12:00 387 Bičík Štěpán TUV0405 2126359 C H14
10:13:00 33 Gibbons Emily TUV0955 0 C D10L
10:20:00 275 Sokolářová Jitka TUV6851 7209436 C D50
10:26:00 647 Bičík Miroslav TUV6101 2126357 C H55
10:37:00 211 Tomášková Radka TUV7851 0 C D40
10:44:00 23 Tomášková Matilda TUV0998 2120062 C D10
10:48:00 25 Nováková Barborka TUV0852 2104592 C D10
10:55:00 605 Hájek Jan TUV7301 5788 C H45
11:02:00 684 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C H70
11:03:00 607 Šritr Martin TUV6802 2321388 C H45
11:09:00 379 Tomášek Prokop TUV0701 2120075 B H12
11:30:00 581 Folprecht Eduard TUV7304 9056 C H40
11:55:00 238 Gibbonsová Jitka TUV7252 2126365 D45
12:27:00 254 Válková Martina TUV7051 2120071 C D45
12:35:00 258 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C D45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:31:00 599 Adamovský Michal TYN7200 9852 C H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:18:00 317 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C D65
11:38:00 693 Kohout Tomáš UVP3700 7930 C H75
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 704 Pešíková Ela VLI1253 2120641 C HDR
10:00:00 724 Matějů Josef VLI1300 7927 C HDR
10:00:00 723 Kunášková Markéta VLI1057 4411231 C HDR
10:00:00 725 Petrová Věra VLI6251 51218 C HDR
10:00:00 722 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 C HDR
10:01:00 30 Trojanová Vendula VLI1052 2087692 C D10L
10:02:00 2 Kunášková Karolína VLI0851 4402225 C D10
10:04:00 70 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 B D14
10:06:00 4 Barsová Magdaléna VLI0955 4402227 C D10
10:09:00 32 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C D10L
10:12:00 72 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 B D14
10:13:00 205 Žuková Marcela VLI7351 8293 C D40
10:13:00 365 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 B H12
10:14:00 316 Karmazínová Ivana VLI5150 2131185 C D65
10:16:00 9 Šestáková Johana VLI0853 2088819 C D10
10:20:00 74 Podhorná Anna VLI0455 1400422 C D14
10:21:00 142 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21L
10:21:00 207 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C D40
10:21:00 35 Hrdá Kristýna VLI0953 434599 C D10L
10:22:00 12 Čalounová Klára VLI0950 2134294 C D10
10:23:00 597 Žukov Libor VLI6803 8294 C H45
10:25:00 192 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C D35
10:26:00 319 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C D65
10:28:00 15 Pechová Alena VLI0854 2125375 C D10
10:28:00 76 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 A D14
10:29:00 37 Pechová Marie VLI1050 2129242 C D10L
10:32:00 17 Čečerle Beáta VLI1053 4411237 C D10
10:33:00 210 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 2032117 C D40
10:33:00 370 Hyxa Jan VLI0702 2126343 B H12
10:34:00 567 Peteráč Zdeněk VLI7802 2080914 C H40
10:35:00 439 Maděra Josef VLI7900 2124802 C H21K
10:35:00 600 Meier Milan VLI7301 8662311 C H45
10:35:00 114 Szenczi Kristýna VLI8650 2058475 C D21K
10:36:00 78 Šestáková Marie VLI0452 2080991 B D14
10:38:00 474 Martan Jiří VLI7300 7999888 C H21L
10:38:00 20 Feřtová Anežka VLI0856 2120065 C D10
10:41:00 348 Kruliš Janek VLI1003 2092397 C H10L
10:43:00 602 Kruliš Petr VLI6901 301186 C H45
10:43:00 116 Martanová Lea VLI0555 2043610 A D21K
10:47:00 442 Novák Jan VLI9300 2118472 C H21K
10:50:00 290 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C D50
10:51:00 51 Vilémová Eliška VLI0655 2088161 B D12
10:56:00 625 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C H50
10:57:00 352 Matějů Eda VLI1200 7981 C H10L
10:58:00 655 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C H55
11:00:00 325 Vilém Štěpán VLI0902 4411246 C H10
11:01:00 668 Škoda Přemek VLI5301 9201066 C H65
11:05:00 218 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C D40
11:05:00 354 Šebelka Jakub VLI1002 4402219 C H10L
11:05:00 378 Miklas Ondřej VLI0701 4214 C H12
11:06:00 575 Šebelka Jan VLI7506 51227 C H40
11:06:00 328 Čečerle Matouš VLI0807 4411238 C H10
11:09:00 670 Urválek Jiří VLI4701 1602616 C H65
11:10:00 330 Skácel Jan VLI0901 2073665 C H10
11:13:00 220 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C D40
11:13:00 356 Vraný Filip VLI0802 232249 C H10L
11:14:00 577 Vraný Jiří VLI7504 8627112 C H40
11:14:00 332 Maděra Jakub VLI0906 2126375 C H10
11:18:00 334 Pešík Matouš VLI0903 2113359 C H10
11:23:00 173 Martanová Elin VLI0252 2043603 A D21L
11:25:00 223 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C D40
11:26:00 338 Berka Tadeáš VLI0904 2103255 C H10
11:27:00 452 Řezáč Pavel VLI6900 301152 C H21K
11:29:00 675 Karmazín Petr VLI4901 361986 C H65
11:34:00 582 Severýn Otto VLI7402 2067313 C H40
11:34:00 342 Guida Alessandro VLI0900 4411232 C H10
11:36:00 635 Kareis Martin VLI6501 7207890 C H50
11:42:00 694 Maceček Karel VLI4100 2080996 C H75
11:42:00 584 Šesták Marek VLI7403 2058471 C H40
11:49:00 680 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C H65
11:50:00 586 Ekert Vladimír VLI7600 2058477 C H40
11:58:00 588 Feřt Martin VLI7704 2118489 C H40
12:06:00 590 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C H40
12:14:00 522 Henych Petr VLI6001 515132 C H21L
12:44:00 537 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C H21L
13:04:00 547 Szenczi Gabriel VLI8700 2102802 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 204 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C D40
10:58:00 573 Štregl Tomáš VRL7406 8662306 C H40
12:52:00 541 Štregl Petr VRL7303 2017676 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 719 Neyrinck Nina VSP1350 0 C HDR
10:00:00 69 Kodejšová Markéta VSP0458 2021828 C D14
10:02:00 559 Kodejš Zdeněk VSP7202 2021822 C H40
10:05:00 363 Meier David VSP0606 7003010 B H12
10:08:00 459 Kučera Jan VSP7302 51650 C H21L
10:10:00 561 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C H40
10:28:00 469 Arnošt Kamil VSP7301 2044896 C H21L
10:29:00 209 Folprechtová Kateřina VSP7460 416221 C D40
10:30:00 16 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C D10
10:33:00 94 Beranová Eva VSP0254 2115749 C D16
10:34:00 18 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C D10
10:40:00 394 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B H14
10:41:00 212 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C D40
10:43:00 49 Folprechtová Julie VSP0653 51532 C D12
10:44:00 80 Beranová Hana VSP0455 2021833 C D14
10:49:00 374 Městka Václav VSP0600 416121 C H12
10:53:00 215 Městková Kateřina VSP7650 51746 C D40
11:03:00 416 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 A H16
11:04:00 327 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C H10
11:20:00 495 Němeček Jan VSP6201 682682 C H21L
11:30:00 340 Folprecht Lukáš VSP0802 2058490 C H10
11:46:00 508 Bolehovský Michal VSP0202 601169 A H21L
11:53:00 230 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C D40
12:05:00 243 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C D45
12:19:00 250 Průšová Markéta VSP7256 53160 C D45
12:24:00 527 Semík Jan VSP6507 53572 C H21L
12:31:00 256 Trnková Dana VSP7351 2021823 C D45
12:39:00 260 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C D45
12:40:00 535 Průša Michal VSP7310 553437 C H21L
12:47:00 264 Beranová Iva VSP7150 2021834 C D45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:11:00 137 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R D21L
10:40:00 111 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A D20
12:02:00 516 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:12:00 554 Slabý Jan ZHR7900 7300187 C H35

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 728 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 726 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 729 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 730 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 727 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 733 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 734 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 735 Vakant 0 Vakant HDR
10:02 641 Vakant 30523 0 Vakant H55
10:16 105 Vakant 0 Vakant D18
10:20 106 Vakant 0 Vakant D18
10:30 320 Vakant 0 Vakant D65
10:33 310 Vakant 0 Vakant D60
10:34 321 Vakant 0 Vakant D70
10:37 39 Vakant 0 Vakant D10L
10:38 322 Vakant 0 Vakant D70
10:41 311 Vakant 0 Vakant D60
10:42 323 Vakant 0 Vakant D70
10:44 433 Vakant 0 Vakant H18
10:44 112 Vakant 0 Vakant D20
10:48 434 Vakant 0 Vakant H18
10:48 113 Vakant 0 Vakant D20
10:49 312 Vakant 0 Vakant D60
10:52 435 Vakant 0 Vakant H18
10:52 291 Vakant 0 Vakant D50
10:53 199 Vakant 0 Vakant D35
10:54 28 Vakant 0 Vakant D10
10:54 292 Vakant 0 Vakant D50
10:56 29 Vakant 0 Vakant D10
10:56 293 Vakant 0 Vakant D50
10:57 200 Vakant 0 Vakant D35
10:57 100 Vakant 0 Vakant D16
11:00 84 Vakant 0 Vakant D14
11:01 201 Vakant 0 Vakant D35
11:04 85 Vakant 0 Vakant D14
11:14 659 Vakant 0 Vakant H55
11:14 687 Vakant 0 Vakant H70
11:16 403 Vakant 0 Vakant H14
11:18 688 Vakant 0 Vakant H70
11:20 404 Vakant 0 Vakant H14
11:21 382 Vakant 0 Vakant H12
11:22 689 Vakant 0 Vakant H70
11:24 405 Vakant 0 Vakant H14
11:25 383 Vakant 0 Vakant H12
11:29 360 Vakant 0 Vakant H10L
11:29 384 Vakant 0 Vakant H12
11:33 361 Vakant 0 Vakant H10L
11:35 454 Vakant 0 Vakant H21K
11:38 344 Vakant 0 Vakant H10
11:39 130 Vakant 0 Vakant D21K
11:40 345 Vakant 0 Vakant H10
11:42 346 Vakant 0 Vakant H10
11:43 64 Vakant 0 Vakant D12
11:43 131 Vakant 0 Vakant D21K
11:44 347 Vakant 0 Vakant H10
11:45 184 Vakant 0 Vakant D21L
11:47 185 Vakant 0 Vakant D21L
11:51 66 Vakant 0 Vakant D12
11:53 681 Vakant 0 Vakant H65
11:55 67 Vakant 0 Vakant D12
11:59 68 Vakant 0 Vakant D12
12:05 233 Vakant 0 Vakant D40
12:07 623 Vakant 0 Vakant H45
12:09 234 Vakant 0 Vakant D40
12:51 266 Vakant 0 Vakant D45
12:53 267 Vakant 0 Vakant D45
13:06 548 Vakant 0 Vakant H21L
13:08 549 Vakant 0 Vakant H21L
10:27 437 Votoček Aleš 44C7900 0 Neregistrovaní borci H21K
11:26 690 Vřešťál Jan 2QC3900 2085609 Vrestal H75
10:55 159 Mazan Aleksandra 82P9500 8650884 UKS Traper Złocieniec D21L
10:23 436 Lužnický Jiří 69X8500 7205016 HO Humanita H21K
11:15 124 Benešová Zuzana 69X8350 2106732 HO Humanita D21K
11:23 126 Vojáčková Šárka 69X9050 8105 HO Humanita D21K
10:12 104 Šafková Sofie 73X0150 8100401 Opět na Kozla D18
10:26 278 Šafková Petra 73X6650 51278 Opět na Kozla D50
10:32 430 Šafka Sebastian 73X0100 8221133 Opět na Kozla H18
10:19 141 Ulvestad Mariann 41N01 770777 Bækkelaget SK D21L
10:36 283 del Campo Cristina 11E6900 8130369 Malarruta D50
11:28 633 Prieto José Manuel 11E6700 8220467 Malarruta H50
10:30 648 Zuev Alexey 25R5900 8643701 Navicom_Garmin H55
11:07 165 Fedorova Olena 15U9250 8654927 LeO-Team D21L
11:20 556 Babych Serhiy 15U8300 1301860 LeO-Team H35
10:42 286 Rauturier Nathalie 28F01 609660 Guyancourt Orientation 78 D50
11:16 630 Rauturier Christophe 28F02 1780766 Guyancourt Orientation 78 H50
10:18 274 Delenne Blandine 29F01 1600635 ACA Aix en Provence D50
10:38 650 Delenne Pierre 29F03 1660662 ACA Aix en Provence H55
10:02 660 Stefanini Jean-Philippe 32F04 7861954 IOF H60
10:14 644 Carlsson Christer 32F02 610418 IOF H55
10:46 652 Holmberg Håkan 32F03 47244 IOF H55
12:10 591 Krtička Luděk 32F01 7204982 IOF H40
11:06 657 Shepherd Iain 12G01 9633003 Inverness Orienteering Club H55
10:34 649 Maxwell Ian 14G02 600429 RR Scotland H55
11:14 305 Oppliger Elisabeth 9LC02 8090424 OLV Hindelbank D55
11:24 632 Leibundgut Daniel 9LC01 8090666 OLV Hindelbank H50
10:14 663 Willadssen Bjorn 15N01 571017 Heming Orienteering H60
10:18 664 Haajanen Juha 33F01 1405520 SK Pohjantähti H60
11:07 122 Haajanen Satu 33F02 1406410 SK Pohjantähti D21K
11:24 557 Antitila Jussi-Pekka 33F03 0 SK Pohjantähti H35
11:30 691 Nielsen Egil 69D01 264191 Ol Hillerod H75
11:20 631 Friberg Joachim 72S01 7201321 IF Hagen Club H50