Place:
Mladá Boleslav – Staroměstské náměstí
Organiser:
TUR - OOB TJ Turnov
Used map:
1 : 4 000, ekv. 2 m, ISSOM 2007, stav léto 2018, rozměr A4, autor Jan Fátor. Mapy budou vodovzdorně upravené. Mapy se v cíli nebudou vybírat.
Referee:
Luštický Martin - R3
Course setter:
Wolf Daniel - R1
JURY:
Kořínek Tomáš, Janata Martin, Janda Martin
D10L
1.30 km, 12 controls
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
13:31:00 |
31 |
63 |
Šavelová Kateřina |
DKP1154 |
2086454 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:33:00 |
33 |
64 |
Truncová Štěpánka |
ODV1052 |
0 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:35:00 |
35 |
66 |
Horáčková Natalie |
BOR0958 |
4426 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:37:00 |
37 |
84 |
Lenská Tereza |
DKP1054 |
2103749 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:39:00 |
39 |
76 |
Truncová Zuzana |
ODV1051 |
0 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:41:00 |
41 |
73 |
Mikulová Stella |
ZVO1250 |
2116193 |
C |
OB SK Zvole |
13:43:00 |
43 |
65 |
Ledinská Lucie |
DKP1253 |
2127572 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:45:00 |
45 |
77 |
Kottíková Anežka |
TJN1152 |
2111796 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:47:00 |
47 |
87 |
Tejkalová Anetka |
ADA5X10 |
2134259 |
|
OOB Spartak Adamov |
13:49:00 |
49 |
82 |
Svobodová Adéla |
ODV1150 |
0 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:51:00 |
51 |
69 |
Stará Magdalena |
FSP1051 |
2090846 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
13:53:00 |
53 |
74 |
Gibbons Emily |
TUV0955 |
0 |
C |
SOK TJ Turnov |
13:55:00 |
55 |
71 |
Rodová Anežka |
VSP1152 |
2081382 |
C |
USK Praha |
13:57:00 |
57 |
72 |
Dlouhá Julie |
PGP1051 |
2099494 |
C |
SK Praga |
13:59:00 |
59 |
68 |
Koutná Amélie |
BOR0950 |
4366 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:01:00 |
61 |
85 |
Zavadilová Adéla |
VSP1153 |
2129216 |
C |
USK Praha |
14:03:00 |
63 |
79 |
Haasová Anežka |
BOR0956 |
4399 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:05:00 |
65 |
81 |
Kvapilová Kristýna |
TUV0999 |
411591 |
C |
SOK TJ Turnov |
14:07:00 |
67 |
83 |
Pangrácová Eva |
MFP1051 |
2103268 |
C |
Matfyz Praha |
14:09:00 |
69 |
70 |
Hrušková Tereza |
PGP0953 |
2125321 |
C |
SK Praga |
14:11:00 |
71 |
88 |
Vondráčková Jolana |
DKP1058 |
2095946 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:13:00 |
73 |
78 |
Tvrdková Sofie Anna |
DOR1055 |
2111616 |
C |
OK Dobříš |
14:15:00 |
75 |
86 |
Uhlíková Augustina |
DKP1056 |
2086453 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:17:00 |
77 |
67 |
Jelínková Anna |
LTP1050 |
886252 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
14:19:00 |
79 |
80 |
Fialová Kristýna |
DOR1250 |
2125352 |
C |
OK Dobříš |
14:21:00 |
81 |
89 |
Prokopová Tereza |
CHA1151 |
8169 |
C |
OK Chrastava |
14:23:00 |
83 |
75 |
Benáková Natálie |
NNN09X1 |
2127546 |
|
Neregistrovaní |
14:25:00 |
85 |
60 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:27:00 |
87 |
62 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:29:00 |
89 |
61 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
13:30:00 |
30 |
54 |
Míková Sofie |
TJN0950 |
2069077 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:32:00 |
32 |
41 |
Berná Klára |
ODV0851 |
52887 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:34:00 |
34 |
59 |
Chudobová Eliška |
DKL0850 |
336741 |
C |
KOB Kladno |
13:36:00 |
36 |
36 |
Bezdíčková Adriana Nelly |
ODV0952 |
428273 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:38:00 |
38 |
56 |
Stará Žofie |
FSP0851 |
2116469 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
13:40:00 |
40 |
33 |
Dudlová Hana |
ODV0854 |
52891 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:42:00 |
42 |
53 |
Štěpánková Emma |
TAP0953 |
51628 |
C |
KOB Tretra Praha |
13:44:00 |
44 |
20 |
Pilchová Linda |
ODV0953 |
0 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:46:00 |
46 |
10 |
Koudelková Katrin |
BOR0856 |
4441 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:48:00 |
48 |
26 |
Matoušková Sára |
ODV0855 |
0 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:50:00 |
50 |
29 |
Ouzká Eliška |
BOR1051 |
2129236 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:52:00 |
52 |
11 |
Svobodová Ema |
ODV0951 |
428268 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:54:00 |
54 |
8 |
Zákoucká Barbora |
DKP0859 |
2086451 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:56:00 |
56 |
31 |
Syblíková Rozarie |
ODV0856 |
0 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:58:00 |
58 |
6 |
Mikulová Tereza |
ZVO0851 |
2099509 |
C |
OB SK Zvole |
14:00:00 |
60 |
16 |
Čečerle Beáta |
VLI1053 |
4411237 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:02:00 |
62 |
23 |
Ellederová Eva |
DKP0858 |
2102816 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:04:00 |
64 |
50 |
Baštová Justýna |
DOR0952 |
2058512 |
C |
OK Dobříš |
14:06:00 |
66 |
13 |
Houžvičková Kateřina |
TUR0952 |
2106736 |
C |
OOB TJ Turnov |
14:08:00 |
68 |
47 |
Nožičková Eva |
TJN0852 |
2078479 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:10:00 |
70 |
18 |
Žemlová Magdalena |
KAM0950 |
2084931 |
C |
OK Kamenice |
14:12:00 |
72 |
25 |
Pavlíková Rozárie |
LIT0851 |
8116 |
C |
KOB Litvínov |
14:14:00 |
74 |
37 |
Neuerová Eliška |
DOR1051 |
2050493 |
C |
OK Dobříš |
14:16:00 |
76 |
7 |
Kamenická Tereza Ester |
OSN0888 |
7208071 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
14:18:00 |
78 |
48 |
Hálová Barbora |
PDY1150 |
0 |
C |
Běhej Poděbrady |
14:20:00 |
80 |
52 |
Nováková Barborka |
TUV0852 |
2104592 |
C |
SOK TJ Turnov |
14:22:00 |
82 |
19 |
Kalousová Adéla |
EKP0950 |
51588 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
14:24:00 |
84 |
35 |
Kunášková Karolína |
VLI0851 |
4402225 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:26:00 |
86 |
39 |
Černá Adéla |
HCE0850 |
1417259 |
C |
TJ Hostivice |
14:28:00 |
88 |
28 |
Pražáková Nella |
TJN0854 |
8662699 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:30:00 |
90 |
34 |
Soukupová Marie |
BOR0952 |
4424 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:32:00 |
92 |
12 |
Zakouřilová Klára |
VSP0850 |
8009888 |
C |
USK Praha |
14:34:00 |
94 |
45 |
Podoubská Klára |
TJN0855 |
2111782 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:36:00 |
96 |
57 |
Píšová Tereza |
PDY0850 |
2102697 |
C |
Běhej Poděbrady |
14:38:00 |
98 |
9 |
Votruba Hana |
TAP0855 |
0 |
C |
KOB Tretra Praha |
14:40:00 |
100 |
27 |
Havrdová Selina |
SJC0950 |
8071009 |
C |
Sportcentrum Jičín |
14:42:00 |
102 |
49 |
Krátká Linda |
ROU0851 |
2134252 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
14:44:00 |
104 |
55 |
Šavelová Julie |
DKP0863 |
2086452 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:46:00 |
106 |
32 |
Vltavská Eliška |
SJC0850 |
2114998 |
C |
Sportcentrum Jičín |
14:48:00 |
108 |
30 |
Zemanová Eliška |
DKP0862 |
2127897 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:50:00 |
110 |
15 |
Pěkná Alžběta |
ROU0950 |
53537 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
14:52:00 |
112 |
5 |
Tomášková Matilda |
TUV0998 |
2120062 |
C |
SOK TJ Turnov |
14:54:00 |
114 |
40 |
Zabořilová Anna |
JEN0951 |
2060292 |
C |
OB Jenišovice |
14:56:00 |
116 |
14 |
Hladíková Julie |
DKP0857 |
2092422 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:58:00 |
118 |
51 |
Mišeková Lucie |
KAM1050 |
682648 |
C |
OK Kamenice |
15:00:00 |
120 |
58 |
Vondráčková Alžběta |
DKP0864 |
2103732 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:02:00 |
122 |
22 |
Flossmannová Lucie |
VLI0852 |
2058473 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
15:04:00 |
124 |
42 |
Janatová Violka |
DKP0950 |
9785 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:06:00 |
126 |
44 |
Březinová Antonie |
CHA0851 |
2095935 |
C |
OK Chrastava |
15:08:00 |
128 |
17 |
Zappová Elisabeth |
TJN0952 |
2027206 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:10:00 |
130 |
21 |
Kučerová Kateřina |
VSP0950 |
1398983 |
C |
USK Praha |
15:12:00 |
132 |
38 |
Seidlová Magdalena |
RIC0950 |
2049649 |
C |
OB Říčany |
15:14:00 |
134 |
43 |
Mastníková Lenka |
TJN0859 |
8662720 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:16:00 |
136 |
24 |
Balejová Sofie |
KAM0951 |
2096218 |
C |
OK Kamenice |
15:18:00 |
138 |
46 |
Kváčová Anna |
DKP1051 |
2086469 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:20:00 |
140 |
4 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:22:00 |
142 |
2 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:24:00 |
144 |
3 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:26:00 |
146 |
1 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
13:30:00 |
30 |
110 |
Pilchová Sofie |
ODV0751 |
0 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:31:00 |
31 |
161 |
Priehodová Nela |
PGP0655 |
2096266 |
B |
SK Praga |
13:32:00 |
32 |
140 |
Černá Justina |
HCE0652 |
1417251 |
C |
TJ Hostivice |
13:33:00 |
33 |
137 |
Kotková Adéla |
RIC0655 |
2049632 |
B |
OB Říčany |
13:34:00 |
34 |
157 |
Vozábalová Hana |
PGP0654 |
2106747 |
B |
SK Praga |
13:35:00 |
35 |
167 |
Neuerová Anna |
DOR0656 |
2080954 |
C |
OK Dobříš |
13:36:00 |
36 |
129 |
Podoubská Adéla |
TJN0658 |
2111781 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:37:00 |
37 |
156 |
Kotenová Markéta |
RIC0651 |
9201629 |
B |
OB Říčany |
13:38:00 |
38 |
138 |
Ptáčková Hana |
PGP0750 |
51639 |
C |
SK Praga |
13:39:00 |
39 |
134 |
Vlašaná Karolína |
DOR0751 |
2044887 |
C |
OK Dobříš |
13:40:00 |
40 |
155 |
Waldhauserová Eliška |
BOR0757 |
4393 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:41:00 |
41 |
118 |
Dvořáková Lucie |
BBM0750 |
2088166 |
B |
BETA URSUS Orienteering |
13:42:00 |
42 |
158 |
Rejmanová Nikola |
BOR0656 |
2129240 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:43:00 |
43 |
165 |
Houžvičková Daniela |
TUR0751 |
2106741 |
C |
OOB TJ Turnov |
13:44:00 |
44 |
116 |
Horáčková Tereza |
BOR0762 |
4651 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:45:00 |
45 |
159 |
Sklenářová Zuzana |
TUR0658 |
2106729 |
C |
OOB TJ Turnov |
13:46:00 |
46 |
144 |
Škáchová Zuzana |
DKP0656 |
1413720 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
13:47:00 |
47 |
126 |
Kašparová Alžběta |
DOR0753 |
2111604 |
C |
OK Dobříš |
13:48:00 |
48 |
139 |
Klustová Tereza |
CHA0751 |
2070848 |
C |
OK Chrastava |
13:49:00 |
49 |
109 |
Rejholcová Tereza |
BOR0751 |
2067682 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:50:00 |
50 |
101 |
Heczková Anna |
VLI0652 |
302695 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:51:00 |
51 |
153 |
Kocmanová Adéla |
BOR0752 |
2115671 |
B |
OK Jiskra Nový Bor |
13:52:00 |
52 |
106 |
Štěpová Kateřina |
PGP0657 |
2099524 |
B |
SK Praga |
13:53:00 |
53 |
130 |
Koudelková Eliška |
BOR0652 |
2067681 |
B |
OK Jiskra Nový Bor |
13:54:00 |
54 |
100 |
Rážová Dorota |
PGP0653 |
9102086 |
B |
SK Praga |
13:55:00 |
55 |
142 |
Halašková Bára |
DKP0654 |
2129222 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
13:56:00 |
56 |
147 |
Havrdová Sheila |
SJC0750 |
8101007 |
B |
Sportcentrum Jičín |
13:57:00 |
57 |
143 |
Pražanová Veronika |
DKL0751 |
2135161 |
C |
KOB Kladno |
13:58:00 |
58 |
117 |
Lamačová Kateřina |
TUR0660 |
1418757 |
B |
OOB TJ Turnov |
13:59:00 |
59 |
166 |
Straková Denisa |
SLA0750 |
224355 |
C |
SKOB Slaný |
14:00:00 |
60 |
121 |
Mišeková Kateřina |
KAM0756 |
682675 |
B |
OK Kamenice |
14:01:00 |
61 |
136 |
Šáchová Magdalena |
DOR0659 |
2111608 |
C |
OK Dobříš |
14:02:00 |
62 |
119 |
Bublíková Klára |
TAP0752 |
2108884 |
C |
KOB Tretra Praha |
14:03:00 |
63 |
146 |
Vilémová Eliška |
VLI0655 |
2088161 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
14:04:00 |
64 |
102 |
Dušková Viktorie |
TJN0655 |
2102568 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:05:00 |
65 |
133 |
Svobodová Adriana |
FSP0653 |
2129205 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:06:00 |
66 |
149 |
Kottíková Lucie |
TJN0657 |
8662704 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:07:00 |
67 |
114 |
Kudrnáčová Marta |
KAM0754 |
2084937 |
B |
OK Kamenice |
14:08:00 |
68 |
135 |
Lipenská Barbora |
CHA0753 |
2095948 |
C |
OK Chrastava |
14:09:00 |
69 |
95 |
Měšťanová Tereza |
TAP0653 |
7208207 |
B |
KOB Tretra Praha |
14:10:00 |
70 |
120 |
Škáchová Viktorie |
DKP0655 |
434803 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
14:11:00 |
71 |
131 |
Kalousová Jolana |
EKP0760 |
2080937 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
14:12:00 |
72 |
123 |
Šimůnková Michaela |
TAP0851 |
7779755 |
C |
KOB Tretra Praha |
14:13:00 |
73 |
97 |
Herynková Klára |
RIC0758 |
2113061 |
C |
OB Říčany |
14:14:00 |
74 |
150 |
Folprechtová Julie |
VSP0653 |
51532 |
C |
USK Praha |
14:15:00 |
75 |
141 |
Leinweberová Julie |
FSP0755 |
2092382 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:16:00 |
76 |
154 |
Štemberová Bára |
TJN0650 |
8662736 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:17:00 |
77 |
96 |
Stará Barbora |
FSP0752 |
2116468 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:18:00 |
78 |
115 |
Hudosová Kristýna |
RIC0750 |
2069056 |
C |
OB Říčany |
14:19:00 |
79 |
162 |
Fialová Kateřina |
DOR0754 |
2125345 |
C |
OK Dobříš |
14:20:00 |
80 |
98 |
Vejražková Anna |
KPY0750 |
2801009 |
B |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
14:21:00 |
81 |
160 |
Petriláková Amálie Rebeka |
DOR0953 |
7205024 |
C |
OK Dobříš |
14:22:00 |
82 |
127 |
Ulbertová Lucie |
DKL0652 |
2126368 |
C |
KOB Kladno |
14:24:00 |
84 |
151 |
Lamačová Barbora |
BOR0750 |
8421842 |
B |
OK Jiskra Nový Bor |
14:25:00 |
85 |
112 |
Žemlová Barbora |
KAM0751 |
52122 |
C |
OK Kamenice |
14:26:00 |
86 |
125 |
Fibírová Lucie |
FSP0777 |
2081361 |
B |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:27:00 |
87 |
105 |
Pangracová Anna |
MFP0650 |
218784 |
C |
Matfyz Praha |
14:28:00 |
88 |
122 |
Baloghová Milena |
TJN0750 |
2073663 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:29:00 |
89 |
99 |
Krejčová Hana |
ROU0653 |
2127896 |
B |
SKOB Roudnice nad Labem |
14:30:00 |
90 |
113 |
Polívková Beáta |
RIC0652 |
2073696 |
B |
OB Říčany |
14:31:00 |
91 |
132 |
Bambousková Julie |
DOR0650 |
2044895 |
B |
OK Dobříš |
14:32:00 |
92 |
163 |
Bestová Tereza |
37C0650 |
2111742 |
|
Bez registrace |
14:33:00 |
93 |
164 |
Magazu Annabelle |
DOR0657 |
2104705 |
B |
OK Dobříš |
14:34:00 |
94 |
124 |
Skalová Jolana |
TJN0653 |
2070854 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:35:00 |
95 |
145 |
Dvořáková Veronika |
74C0650 |
0 |
|
NER |
14:36:00 |
96 |
108 |
Háková Eliška |
TJN0654 |
2085580 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:37:00 |
97 |
104 |
Housková Barbora |
DOR0655 |
2080957 |
B |
OK Dobříš |
14:38:00 |
98 |
148 |
Kohoutová Zdeňka |
DKL0651 |
2080902 |
B |
KOB Kladno |
14:39:00 |
99 |
103 |
Vaňourková Sára |
BOR0759 |
4421 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:40:00 |
100 |
152 |
Redlová Barbora |
SLA0650 |
2085659 |
B |
SKOB Slaný |
14:41:00 |
101 |
128 |
Bulířová Žofie |
TAP0850 |
2113070 |
C |
KOB Tretra Praha |
14:42:00 |
102 |
107 |
Grimmerová Valerie |
RIC0754 |
2085573 |
C |
OB Říčany |
14:43:00 |
103 |
94 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:44:00 |
104 |
91 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:45:00 |
105 |
92 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:46:00 |
106 |
93 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:47:00 |
107 |
90 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:01:00 |
121 |
188 |
Skácelová Adéla |
VLI0454 |
2102587 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
15:02:00 |
122 |
172 |
Malečková Hana |
VSP0553 |
2067999 |
B |
USK Praha |
15:03:00 |
123 |
202 |
Cincibusová Lenka |
FSP0450 |
8666 |
B |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
15:04:00 |
124 |
195 |
Kramlová Barbora |
ZVO0452 |
2083385 |
B |
OB SK Zvole |
15:05:00 |
125 |
175 |
Pelantová Martina |
RIC0550 |
2051504 |
A |
OB Říčany |
15:06:00 |
126 |
210 |
Švecová Karolína |
ZVO0557 |
2079493 |
B |
OB SK Zvole |
15:07:00 |
127 |
178 |
Hudská Štěpánka |
TUR0450 |
1403054 |
B |
OOB TJ Turnov |
15:08:00 |
128 |
208 |
Podrábská Alžběta |
VLI0451 |
2078460 |
A |
Slavia Liberec orienteering |
15:09:00 |
129 |
190 |
Nováková Nina |
KAM0554 |
2113491 |
B |
OK Kamenice |
15:10:00 |
130 |
177 |
Linhartová Anna |
TAP045X |
0 |
|
KOB Tretra Praha |
15:11:00 |
131 |
201 |
Andrlová Lea |
VLI0453 |
2113493 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
15:12:00 |
132 |
200 |
Chrástová Magdaléna |
STH0551 |
7204976 |
B |
SK Studenec |
15:13:00 |
133 |
193 |
Floriánková Františka |
VSP0550 |
2021839 |
C |
USK Praha |
15:14:00 |
134 |
212 |
Průšková Tereza |
BOR0456 |
446324 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
15:15:00 |
135 |
192 |
Šantorová Eliška |
ROZ0552 |
2103292 |
C |
OK Roztoky |
15:16:00 |
136 |
184 |
Kodejšová Markéta |
VSP0458 |
2021828 |
C |
USK Praha |
15:17:00 |
137 |
189 |
Lamačová Pavlína |
TUR0451 |
2109762 |
C |
OOB TJ Turnov |
15:18:00 |
138 |
186 |
Brožková Tereza |
KUO0451 |
2087684 |
B |
KOB Ústí nad Orlicí |
15:19:00 |
139 |
205 |
Pesničáková Soňa |
TJN0451 |
8662749 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:20:00 |
140 |
194 |
Kubecová Magdalena |
STB0550 |
2019212 |
A |
TJ Stadion Nový Bor |
15:21:00 |
141 |
211 |
Nagyová Kateřina |
TJN0452 |
8659409 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:22:00 |
142 |
197 |
Kotenová Barbora |
RIC0452 |
2060260 |
B |
OB Říčany |
15:23:00 |
143 |
173 |
Pavlíčková Hana |
KPY0450 |
1470170 |
B |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
15:24:00 |
144 |
199 |
Krejčová Lucie |
ROU0453 |
8662285 |
B |
SKOB Roudnice nad Labem |
15:25:00 |
145 |
198 |
Píšová Zuzana |
PDY0451 |
2120067 |
C |
Běhej Poděbrady |
15:26:00 |
146 |
181 |
Matyášová Kristýna |
CHA0555 |
2049590 |
A |
OK Chrastava |
15:27:00 |
147 |
180 |
Rumlenová Tereza |
BOR0453 |
4367 |
B |
OK Jiskra Nový Bor |
15:28:00 |
148 |
203 |
Šestáková Marie |
VLI0452 |
2080991 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
15:29:00 |
149 |
182 |
Linhartová Klára |
ZVO0556 |
2079497 |
B |
OB SK Zvole |
15:30:00 |
150 |
179 |
Vlašaná Michaela |
DOR0452 |
2044884 |
C |
OK Dobříš |
15:31:00 |
151 |
183 |
Rosendorfová Hana |
TAP0551 |
2126350 |
C |
KOB Tretra Praha |
15:32:00 |
152 |
196 |
Čapková Lucie |
KAM0459 |
2103294 |
B |
OK Kamenice |
15:33:00 |
153 |
187 |
Zaňková Natálie |
TJN0450 |
2069089 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:34:00 |
154 |
204 |
Balejová Julie |
KAM0551 |
2061855 |
A |
OK Kamenice |
15:35:00 |
155 |
209 |
Zoubková Šárka |
TJN0554 |
2078475 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:36:00 |
156 |
207 |
Jedličková Kristýna |
KAM0455 |
2075621 |
B |
OK Kamenice |
15:37:00 |
157 |
174 |
Menclová Anna |
JEN0452 |
2103259 |
C |
OB Jenišovice |
15:38:00 |
158 |
185 |
Skácelová Kateřina |
VLI0550 |
2080848 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
15:39:00 |
159 |
171 |
Ptáčková Veronika |
PGP0551 |
51666 |
B |
SK Praga |
15:40:00 |
160 |
206 |
Stehlíková Adéla |
BOR0554 |
2129217 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
15:41:00 |
161 |
176 |
Burešová Eliška |
VLI0456 |
2117401 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
15:42:00 |
162 |
191 |
De Heij Laura |
RIC0450 |
8656564 |
B |
OB Říčany |
15:43:00 |
163 |
170 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:44:00 |
164 |
168 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:45:00 |
165 |
169 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:07:00 |
127 |
219 |
Řadová Lucie |
DKP0251 |
897371 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
15:09:00 |
129 |
224 |
Kašparová Barbora |
SLA0251 |
2085001 |
C |
SKOB Slaný |
15:11:00 |
131 |
231 |
Dvořáková Hana |
PGP0355 |
246900 |
C |
SK Praga |
15:13:00 |
133 |
233 |
Berounská Anna |
VSP0256 |
7202895 |
C |
USK Praha |
15:15:00 |
135 |
226 |
Riegelová Kateřina |
RIC0252 |
2112755 |
C |
OB Říčany |
15:17:00 |
137 |
240 |
Škondrová Šárka |
BBM0350 |
2133889 |
|
BETA URSUS Orienteering |
15:19:00 |
139 |
215 |
Chrzová Eliška |
PGP0353 |
2125333 |
B |
SK Praga |
15:21:00 |
141 |
218 |
Lišková Adélka |
CHA0254 |
2049599 |
C |
OK Chrastava |
15:23:00 |
143 |
234 |
Novotná Marie |
PGP0354 |
515464 |
C |
SK Praga |
15:25:00 |
145 |
225 |
Jeřábková Andrea |
CHA0253 |
8181 |
C |
OK Chrastava |
15:27:00 |
147 |
235 |
Smutná Anna Marie |
DKP0359 |
2103705 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
15:29:00 |
149 |
222 |
Pračková Ema |
RIC0451 |
7209445 |
A |
OB Říčany |
15:31:00 |
151 |
229 |
Berounská Adéla |
VSP0352 |
7202884 |
B |
USK Praha |
15:33:00 |
153 |
238 |
Ledinská Eliška |
DKP0256 |
2113484 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:35:00 |
155 |
217 |
Nentvichová Julie |
DOR0351 |
2045307 |
A |
OK Dobříš |
15:37:00 |
157 |
237 |
Čermáková Klára |
PGP0352 |
2099498 |
B |
SK Praga |
15:39:00 |
159 |
223 |
Jirasová Anežka |
DOR0350 |
2045303 |
C |
OK Dobříš |
15:41:00 |
161 |
220 |
Žejdlíková Eliška |
LTP0350 |
8660594 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
15:43:00 |
163 |
221 |
Beránková Tereza |
PDY0351 |
0 |
C |
Běhej Poděbrady |
15:45:00 |
165 |
227 |
Karpíšková Kateřina |
LTP0450 |
342046 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
15:47:00 |
167 |
216 |
Podrábská Marie |
TJN0259 |
2078462 |
A |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:49:00 |
169 |
230 |
Smolková Barbora |
TAP0356 |
8654912 |
A |
KOB Tretra Praha |
15:51:00 |
171 |
239 |
Baštová Julie |
DOR0353 |
2050483 |
B |
OK Dobříš |
15:53:00 |
173 |
232 |
Mišková Katka |
DKL0252 |
2135193 |
C |
KOB Kladno |
15:55:00 |
175 |
228 |
Bulířová Ema |
TAP0452 |
2088202 |
A |
KOB Tretra Praha |
15:57:00 |
177 |
236 |
Janečková Josefína |
EKP0351 |
2067977 |
B |
VŠTJ Ekonom Praha |
15:59:00 |
179 |
213 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
16:01:00 |
181 |
214 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
13:41:00 |
41 |
247 |
Horáková Barbora |
VSP0150 |
7210234 |
B |
USK Praha |
13:42:00 |
42 |
249 |
Kosová Tereza |
SRK0151 |
8660596 |
A |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
13:43:00 |
43 |
246 |
Brožková Lucie |
KUO0151 |
2087714 |
B |
KOB Ústí nad Orlicí |
13:44:00 |
44 |
245 |
Hovorková Tereza |
ZVO0153 |
2800330 |
B |
OB SK Zvole |
13:45:00 |
45 |
257 |
Pavlová Martina |
LTP0151 |
7202857 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
13:46:00 |
46 |
248 |
Horychová Zuzana |
DKL0150 |
515197 |
C |
KOB Kladno |
13:47:00 |
47 |
244 |
Straková Veronika |
SLA0051 |
219276 |
B |
SKOB Slaný |
13:48:00 |
48 |
252 |
Benešová Hana |
DKL0050 |
49640 |
C |
KOB Kladno |
13:49:00 |
49 |
251 |
Petriláková Anežka Rozárie |
DOR0251 |
7205018 |
B |
OK Dobříš |
13:50:00 |
50 |
253 |
Paříková Iva |
TUR0061 |
1403056 |
C |
OOB TJ Turnov |
13:51:00 |
51 |
250 |
Albrechtová Zuzana |
SMBXX01 |
0 |
|
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav |
13:52:00 |
52 |
255 |
Kosíková Eliška |
TUR0052 |
9101185 |
B |
OOB TJ Turnov |
13:53:00 |
53 |
243 |
Jeřábková Nina |
BOR0151 |
1333269 |
B |
OK Jiskra Nový Bor |
13:54:00 |
54 |
254 |
Geislerová Aneta |
DKL0151 |
2042535 |
B |
KOB Kladno |
13:55:00 |
55 |
256 |
Zapalačová Petra |
DOK0154 |
51496 |
C |
OK Doksy |
13:56:00 |
56 |
241 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:57:00 |
57 |
242 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:28:00 |
148 |
262 |
Žejdlíková Karolína |
LTP9950 |
8662298 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
15:30:00 |
150 |
259 |
Kubecová Kateřina |
BOR9959 |
7996010 |
A |
OK Jiskra Nový Bor |
15:32:00 |
152 |
261 |
Kašparová Adéla |
VSP9850 |
52760 |
B |
USK Praha |
15:34:00 |
154 |
260 |
Nejezchlebová Martina |
TUR9951 |
8223 |
B |
OOB TJ Turnov |
15:36:00 |
156 |
264 |
Klikarová Zuzana |
DKP9952 |
2043004 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:38:00 |
158 |
263 |
Škarková Kateřina |
PGP9955 |
7207777 |
B |
SK Praga |
15:40:00 |
160 |
258 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
D21L
2.00 km, 17 controls
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
13:30:00 |
30 |
316 |
Zajícová Kateřina |
TAP9053 |
515469 |
C |
KOB Tretra Praha |
13:31:00 |
31 |
320 |
Pospíšilová Marie |
DKP8756 |
7875600 |
R |
Oddíl OB Kotlářka |
13:32:00 |
32 |
351 |
Kápičková Michaela |
FSP9550 |
1602627 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
13:33:00 |
33 |
353 |
Míková Šárka |
DKP8255 |
2102787 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:34:00 |
34 |
357 |
Nieke Patricia |
TUR9552 |
1210495 |
R |
OOB TJ Turnov |
13:35:00 |
35 |
366 |
Karochová Simona |
DKP8853 |
9944499 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:36:00 |
36 |
347 |
Khýnová Radka |
DOB8750 |
7221 |
C |
KOB Dobruška |
13:37:00 |
37 |
310 |
Kolínová Kristýna |
DKP8450 |
8450007 |
R |
Oddíl OB Kotlářka |
13:38:00 |
38 |
354 |
Kudrnáčová Lucie |
HCE8850 |
2800345 |
C |
TJ Hostivice |
13:39:00 |
39 |
285 |
Bochenková Martina |
DKP8758 |
8656549 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:40:00 |
40 |
306 |
Kohlová Zuzana |
KPY8852 |
301347 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
13:41:00 |
41 |
331 |
Procházková Klára |
LPU9451 |
8656512 |
R |
OK Lokomotiva Pardubice |
13:42:00 |
42 |
318 |
Fencíková Vladislava |
JHB6553 |
7204508 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
13:43:00 |
43 |
345 |
Baierová Hana |
OSN8972 |
8001989 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
13:44:00 |
44 |
294 |
Janovská Petra |
PGP7355 |
8654900 |
C |
SK Praga |
13:45:00 |
45 |
359 |
Lepšíková Eva |
SJC8765 |
8946 |
C |
Sportcentrum Jičín |
13:46:00 |
46 |
305 |
Hošková Tereza |
DOB8971 |
9998971 |
C |
KOB Dobruška |
13:47:00 |
47 |
289 |
Hermannová Anna |
TAP9251 |
232132 |
C |
KOB Tretra Praha |
13:48:00 |
48 |
343 |
Procházková Marie |
KAM9554 |
8051795 |
R |
OK Kamenice |
13:49:00 |
49 |
300 |
Grolichová Lucie |
ZBP7850 |
1418755 |
C |
OOB SK Zbraslav |
13:50:00 |
50 |
340 |
Sládková Helena |
TAP9151 |
7009151 |
C |
KOB Tretra Praha |
13:51:00 |
51 |
302 |
Kožinová Zuzana |
PGP9650 |
7003042 |
C |
SK Praga |
13:52:00 |
52 |
323 |
Myslivečková Zuzana |
TUR9253 |
7656540 |
C |
OOB TJ Turnov |
13:53:00 |
53 |
319 |
Ondráčková Lucie |
CHT9254 |
53127 |
C |
OOB SK Chrast |
13:54:00 |
54 |
313 |
Martanová Lea |
VLI0555 |
8662713 |
A |
Slavia Liberec orienteering |
13:55:00 |
55 |
342 |
Míchalová Šárka |
KPY0050 |
2800315 |
B |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
13:56:00 |
56 |
308 |
Štemberová Natálie |
TJN9851 |
2800348 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:57:00 |
57 |
333 |
Albrechtová Iveta |
KAM9950 |
8660456 |
A |
OK Kamenice |
13:58:00 |
58 |
293 |
Plochová Dominika |
DKP8651 |
7207077 |
R |
Oddíl OB Kotlářka |
13:59:00 |
59 |
364 |
Martanová Elin |
VLI0252 |
8659420 |
A |
Slavia Liberec orienteering |
14:00:00 |
60 |
314 |
Klimplová Zuzana |
LPU8151 |
7207503 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
14:01:00 |
61 |
335 |
Mullis Kateřina |
DKP7753 |
8660470 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:02:00 |
62 |
337 |
Stankova Veronika |
18D01 |
2161 |
|
Post SV Dresden |
14:03:00 |
63 |
317 |
Hájková Eliška |
KAM9851 |
515001 |
A |
OK Kamenice |
14:04:00 |
64 |
292 |
Bozděchová Lenka |
PGP8254 |
2080966 |
C |
SK Praga |
14:05:00 |
65 |
344 |
Sedláčková Linda |
ROZ0050 |
232535 |
B |
OK Roztoky |
14:06:00 |
66 |
290 |
Janečková Dagmar |
EKP6550 |
51594 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
14:07:00 |
67 |
349 |
Chrástová Tereza |
STH0251 |
8656737 |
A |
SK Studenec |
14:08:00 |
68 |
367 |
Jeřábková Jitka |
TZL9453 |
7170894 |
C |
SKOB Zlín |
14:09:00 |
69 |
330 |
Kovářová Julie |
LTP8854 |
7210125 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
14:10:00 |
70 |
327 |
Neradová Alena |
LIT8551 |
886283 |
C |
KOB Litvínov |
14:11:00 |
71 |
352 |
Charousková Lucie |
DOK9450 |
7200373 |
C |
OK Doksy |
14:12:00 |
72 |
325 |
Aschermannová Petra |
KAM9354 |
8271093 |
R |
OK Kamenice |
14:13:00 |
73 |
365 |
Janovská Kateřina |
PGP9850 |
8350120 |
R |
SK Praga |
14:14:00 |
74 |
286 |
Hanáková Magda |
KRL9651 |
7140196 |
C |
Kometa Kralovice |
14:15:00 |
75 |
332 |
Káninská Markéta |
TAP9054 |
361934 |
C |
KOB Tretra Praha |
14:16:00 |
76 |
362 |
Balusková Ida |
OKP7350 |
681852 |
C |
SK OK 24 Praha |
14:17:00 |
77 |
350 |
Sýkorová Daniela |
CHC8851 |
9549 |
C |
K.O.B. Choceň |
14:18:00 |
78 |
339 |
Klíchová Jana |
SSU8151 |
9480 |
C |
SK Severka Šumperk |
14:19:00 |
79 |
303 |
Netíková Martina |
DOB9350 |
7229 |
C |
KOB Dobruška |
14:20:00 |
80 |
346 |
Sedláčková Petra |
ROZ7050 |
7921 |
C |
OK Roztoky |
14:21:00 |
81 |
322 |
Chovancová Zuzana |
TZL9754 |
2032161 |
C |
SKOB Zlín |
14:22:00 |
82 |
297 |
Veljačiková Hana |
PGP9756 |
7202891 |
C |
SK Praga |
14:23:00 |
83 |
338 |
Holasová Lucie |
TUR8951 |
1416368 |
C |
OOB TJ Turnov |
14:24:00 |
84 |
329 |
Masopustová Elis |
PGP8656 |
8662717 |
C |
SK Praga |
14:25:00 |
85 |
309 |
Kašparová Lucie |
CHT9652 |
53141 |
C |
OOB SK Chrast |
14:26:00 |
86 |
324 |
Svobodná Šárka |
DKP8850 |
8651916 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:27:00 |
87 |
284 |
Košárková Iva |
PGP8155 |
2082714 |
C |
SK Praga |
14:28:00 |
88 |
312 |
Jirčáková Martina |
LCE8951 |
889305 |
R |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
14:29:00 |
89 |
315 |
Zimmerová Kateřina |
KAM9850 |
7209350 |
B |
OK Kamenice |
14:30:00 |
90 |
363 |
Šimůnková Gabriela |
TAP9755 |
8119755 |
R |
KOB Tretra Praha |
14:31:00 |
91 |
288 |
Kosová Štěpánka |
LPU9460 |
2073750 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
14:32:00 |
92 |
341 |
Albrechtová Eva |
KAM7850 |
515490 |
C |
OK Kamenice |
14:33:00 |
93 |
291 |
Křenková Geislerová Blanka |
LLI8450 |
51207 |
C |
TJ Loko Liberec |
14:34:00 |
94 |
321 |
Kožinová Jana |
PGP6651 |
7210812 |
C |
SK Praga |
14:35:00 |
95 |
287 |
Černá Hana |
EKP8459 |
7207027 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
14:36:00 |
96 |
307 |
Bogarová Adélka |
PGP9056 |
682103 |
E |
SK Praga |
14:37:00 |
97 |
301 |
Martanová Daniela |
VLI7452 |
2042502 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:38:00 |
98 |
356 |
Zeman Klára |
DCE7950 |
2113474 |
C |
KOB Dobřichovice |
14:39:00 |
99 |
295 |
Zlámalová Nikola |
SJC9951 |
8107998 |
R |
Sportcentrum Jičín |
14:40:00 |
100 |
348 |
Kolaja Ehlerová Jana |
VLI8055 |
8629817 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:41:00 |
101 |
358 |
Šiková Barbora |
LPM9650 |
8656622 |
R |
OK Lokomotiva Plzeň |
14:42:00 |
102 |
326 |
Vlčková Tereza |
TUR8852 |
515047 |
C |
OOB TJ Turnov |
14:43:00 |
103 |
360 |
Folbrechtová Šárka |
BOR9051 |
1602628 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:44:00 |
104 |
334 |
Hojná Silvie |
SCP7950 |
7260005 |
C |
OK Sparta Praha |
14:45:00 |
105 |
361 |
Vaňková Saša |
LDC8550 |
1425355 |
C |
KOB Děčín |
14:46:00 |
106 |
355 |
Vildmonová Pavla |
PGP7454 |
7207787 |
C |
SK Praga |
14:47:00 |
107 |
311 |
Vališová Martina |
OSN9696 |
981804 |
R |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
14:48:00 |
108 |
299 |
Šafková Sofie |
KAM0153 |
8100401 |
A |
OK Kamenice |
14:49:00 |
109 |
298 |
Procházková Zuzana |
KPY8650 |
7210815 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
14:50:00 |
110 |
304 |
Mokrá Julie |
VLI8051 |
9102561 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:51:00 |
111 |
328 |
Králová Vanda |
BZP8750 |
7260013 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
14:52:00 |
112 |
296 |
Voltrová Alena |
ROZ9951 |
8181015 |
A |
OK Roztoky |
14:53:00 |
113 |
336 |
Mazan Aleksandra |
82P9500 |
8650884 |
|
UKS Traper Złocieniec |
14:54:00 |
114 |
283 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:55:00 |
115 |
280 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:56:00 |
116 |
279 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:57:00 |
117 |
281 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:58:00 |
118 |
278 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:59:00 |
119 |
282 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:00:00 |
120 |
277 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
D21K
1.66 km, 13 controls
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:46:00 |
166 |
270 |
Neradová Eva |
LIT8951 |
8115 |
C |
KOB Litvínov |
15:47:00 |
167 |
274 |
Zakouřilová Kamila |
TUV8557 |
52370 |
C |
SOK TJ Turnov |
15:48:00 |
168 |
268 |
Peterková Viktorie |
LLI7551 |
51205 |
C |
TJ Loko Liberec |
15:49:00 |
169 |
275 |
Makovská Jarmila |
TAP8650 |
7778650 |
C |
KOB Tretra Praha |
15:50:00 |
170 |
273 |
Lounková Zuzana |
PDY8550 |
2092437 |
C |
Běhej Poděbrady |
15:51:00 |
171 |
276 |
Hanušová Michaela |
TUR9554 |
411564 |
C |
OOB TJ Turnov |
15:52:00 |
172 |
271 |
Kalousková Pavla |
JEN8451 |
7788 |
C |
OB Jenišovice |
15:53:00 |
173 |
272 |
Fencíková Lucie |
JHB9160 |
682632 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
15:54:00 |
174 |
269 |
Szenczi Kristýna |
VLI8650 |
2058475 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
15:55:00 |
175 |
267 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:56:00 |
176 |
266 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:57:00 |
177 |
265 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
14:48:00 |
108 |
377 |
Collis Blanka |
DKP8257 |
517704 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:49:00 |
109 |
392 |
Perknerová Barbora |
ZVO8151 |
2099523 |
C |
OB SK Zvole |
14:50:00 |
110 |
404 |
Grimmerová Mariana |
RIC8051 |
2800318 |
C |
OB Říčany |
14:51:00 |
111 |
384 |
Tomášková Radka |
TUV7851 |
0 |
C |
SOK TJ Turnov |
14:52:00 |
112 |
382 |
Podlipná Veronika |
SJC8152 |
8172882 |
C |
Sportcentrum Jičín |
14:53:00 |
113 |
401 |
Vyhnálková Eva |
RIC7552 |
889279 |
C |
OB Říčany |
14:54:00 |
114 |
406 |
Pavlíková Jitka |
LIT8352 |
8113 |
C |
KOB Litvínov |
14:55:00 |
115 |
400 |
Stará Vendula |
FSP8150 |
2090855 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:56:00 |
116 |
390 |
Synková Petra |
DOK7950 |
7200372 |
C |
OK Doksy |
14:57:00 |
117 |
376 |
Tolarová Ivana |
RIC7650 |
2073688 |
C |
OB Říčany |
14:58:00 |
118 |
394 |
Kopecká Magdaléna |
KPY8250 |
51708 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
14:59:00 |
119 |
402 |
Uhlíková Šárka |
SJC8151 |
7207702 |
C |
Sportcentrum Jičín |
15:00:00 |
120 |
389 |
Berglová Lucie |
TJP8250 |
8631577 |
C |
TJ Sokol Troja |
15:01:00 |
121 |
381 |
Krumlovská Barbora |
RIC8050 |
2049650 |
C |
OB Říčany |
15:02:00 |
122 |
383 |
Skripniková Kateřina |
FSP8051 |
887950 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
15:03:00 |
123 |
391 |
Arnoštová Kateřina |
DOR7652 |
8857 |
C |
OK Dobříš |
15:04:00 |
124 |
385 |
Uhrová Zuzana |
VSP8050 |
232062 |
C |
USK Praha |
15:05:00 |
125 |
405 |
Žemlová Eva |
KAM7550 |
2084947 |
C |
OK Kamenice |
15:06:00 |
126 |
374 |
Janatová Lucie |
DKP8154 |
9999888 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:07:00 |
127 |
373 |
Kamenická Lenka |
OSN6955 |
9690219 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
15:08:00 |
128 |
396 |
Kvapilová Lenka |
TUV8151 |
7707 |
C |
SOK TJ Turnov |
15:09:00 |
129 |
388 |
Pinkrová Šárka |
HCE8350 |
2126387 |
C |
TJ Hostivice |
15:10:00 |
130 |
386 |
Petriláková Petra |
DOR7656 |
2092419 |
C |
OK Dobříš |
15:11:00 |
131 |
395 |
Fibírová Zuzana |
FSP7555 |
515173 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
15:12:00 |
132 |
399 |
Kučerková Romana |
STB8196 |
682355 |
C |
TJ Stadion Nový Bor |
15:13:00 |
133 |
375 |
Rážová Milena |
99Z7650 |
2129195 |
|
Lísteček |
15:14:00 |
134 |
380 |
Straube Hanka |
31D7350 |
7770777 |
|
SV Lengefeld |
15:15:00 |
135 |
393 |
Ledinská Leona |
DKP8161 |
2102803 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:16:00 |
136 |
371 |
Hellerová Alena |
ROU7850 |
2081373 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
15:17:00 |
137 |
372 |
Špičáková Barbora |
DKP8250 |
2086464 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:18:00 |
138 |
397 |
Murswieková Kateřina |
BOR7951 |
8422 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
15:19:00 |
139 |
379 |
Štěpánová Dita |
DOB7956 |
7226 |
C |
KOB Dobruška |
15:20:00 |
140 |
398 |
Lipenská Eva |
CHA7951 |
2095943 |
C |
OK Chrastava |
15:21:00 |
141 |
378 |
Dlouhá Marta |
BZP7851 |
1886930 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
15:22:00 |
142 |
403 |
Fialová Jana |
DOR8050 |
2125348 |
C |
OK Dobříš |
15:23:00 |
143 |
387 |
Němečková Tereza |
DKP7953 |
2086466 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:24:00 |
144 |
369 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:25:00 |
145 |
370 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:26:00 |
146 |
368 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
13:42:00 |
42 |
411 |
Burešová Kateřina |
VLI7456 |
7210304 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:43:00 |
43 |
425 |
Malečková Iva |
PGP7559 |
2067949 |
C |
SK Praga |
13:44:00 |
44 |
441 |
Kobrlová Gabriela |
TJN7654 |
4124 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:45:00 |
45 |
428 |
Podrábská Marie |
VLI7451 |
1400433 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:46:00 |
46 |
431 |
Tučková Monika |
BOR7650 |
7913579 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:47:00 |
47 |
434 |
Peteráčová Hyxová Radka |
VLI7755 |
2032117 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:48:00 |
48 |
448 |
Kameníková Kateřina |
BOR7758 |
8441 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:49:00 |
49 |
443 |
Brandejsová Petra |
DKP7853 |
2125369 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:50:00 |
50 |
415 |
Mišeková Martina |
KAM7851 |
2800344 |
C |
OK Kamenice |
13:51:00 |
51 |
420 |
Hladíková Zuzana |
DKP7852 |
2092421 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:52:00 |
52 |
417 |
Rydlová Jana |
VIC7752 |
426333 |
C |
OB Vizovice |
13:53:00 |
53 |
422 |
Šimerková Olga |
PGP7551 |
7210932 |
C |
SK Praga |
13:54:00 |
54 |
446 |
Benešová Radka |
VLI7653 |
2127548 |
|
Slavia Liberec orienteering |
13:55:00 |
55 |
439 |
Geislerová Dita |
DKL7550 |
888635 |
C |
KOB Kladno |
13:56:00 |
56 |
438 |
Nedomová Iva |
PDY7851 |
2127605 |
C |
Běhej Poděbrady |
13:57:00 |
57 |
444 |
Březinová Michaela |
CHA7751 |
2095938 |
C |
OK Chrastava |
13:58:00 |
58 |
429 |
Hoetzelová Zuzana |
JEN7754 |
2060294 |
C |
OB Jenišovice |
13:59:00 |
59 |
436 |
Jirasová Jana |
DOR7450 |
2080951 |
C |
OK Dobříš |
14:00:00 |
60 |
412 |
Jeřábková Tereza |
BOR7563 |
8438 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:01:00 |
61 |
435 |
Janderová Markéta |
SOB7750 |
2051485 |
C |
SOBSA |
14:02:00 |
62 |
414 |
Patková Kateřina |
BOR7853 |
7209370 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:03:00 |
63 |
413 |
Neuerová Kateřina |
DOR7852 |
2104697 |
C |
OK Dobříš |
14:04:00 |
64 |
445 |
Ellederová Zdeňka |
DKP7754 |
2800307 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:05:00 |
65 |
424 |
Pavlíková Klára |
LIT7451 |
7210115 |
C |
KOB Litvínov |
14:06:00 |
66 |
427 |
Pangrácová Jana |
MFP7653 |
448940 |
C |
Matfyz Praha |
14:07:00 |
67 |
418 |
Vondráčková Markéta |
DKP7856 |
2075608 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:08:00 |
68 |
450 |
Marholdová Martina |
ZVO7451 |
438635 |
C |
OB SK Zvole |
14:09:00 |
69 |
437 |
Dejnožková Blanka |
TJN7651 |
2049610 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:10:00 |
70 |
421 |
Lamačová Dana |
TUR7451 |
2111603 |
C |
OOB TJ Turnov |
14:11:00 |
71 |
410 |
Mairichová Radka |
TJN7450 |
8662696 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:12:00 |
72 |
449 |
Ptáčková Kateřina |
PGP7350 |
51555 |
C |
SK Praga |
14:13:00 |
73 |
433 |
Janoušková Iveta |
BOR7457 |
8431 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:14:00 |
74 |
447 |
Kalousová Radka |
EKP7550 |
2088154 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
14:15:00 |
75 |
440 |
Havrdová Renata |
SJC7756 |
8113000 |
C |
Sportcentrum Jičín |
14:16:00 |
76 |
419 |
Brožková Květa |
KUO7451 |
887160 |
C |
KOB Ústí nad Orlicí |
14:17:00 |
77 |
423 |
Folprechtová Kateřina |
VSP7460 |
416221 |
C |
USK Praha |
14:18:00 |
78 |
442 |
Waldhauserová Irena |
BOR7459 |
8410 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:19:00 |
79 |
430 |
Skácelová Marie |
VLI7552 |
1400445 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:20:00 |
80 |
416 |
Zakouřilová Helena |
VSP7453 |
8002888 |
C |
USK Praha |
14:21:00 |
81 |
432 |
Žuková Marcela |
VLI7351 |
8293 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:22:00 |
82 |
426 |
Kučerová Marie |
VSP7551 |
2127526 |
C |
USK Praha |
14:23:00 |
83 |
409 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:24:00 |
84 |
408 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:25:00 |
85 |
407 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
14:31:00 |
91 |
495 |
Houžvičková Karolína |
TUR7254 |
7207877 |
C |
OOB TJ Turnov |
14:33:00 |
93 |
469 |
Eckardt Cornelia |
71D6900 |
690719 |
|
USV TU Dresden |
14:35:00 |
95 |
494 |
Freyová Michaela |
KPY6050 |
301394 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
14:37:00 |
97 |
478 |
Lesáková Věra |
TJN7152 |
8662715 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:39:00 |
99 |
492 |
Nová Jana |
DOR7150 |
8663122 |
C |
OK Dobříš |
14:41:00 |
101 |
489 |
Hlubučková Šárka |
KAM6851 |
232398 |
C |
OK Kamenice |
14:43:00 |
103 |
474 |
Horáková Lenka |
VSP7255 |
51728 |
C |
USK Praha |
14:45:00 |
105 |
488 |
Gibbonsová Jitka |
TUV7252 |
2126365 |
|
SOK TJ Turnov |
14:47:00 |
107 |
473 |
Pavlíčková Lenka |
DOR7251 |
2058515 |
C |
OK Dobříš |
14:49:00 |
109 |
463 |
Koucká Ivana |
EKP6850 |
515195 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
14:51:00 |
111 |
476 |
Němečková Jarmila |
VSP6650 |
2103280 |
C |
USK Praha |
14:53:00 |
113 |
491 |
Hrdličková Ludmila |
SLA6950 |
224894 |
C |
SKOB Slaný |
14:55:00 |
115 |
459 |
Hájková Magdalena |
TUV7351 |
411543 |
C |
SOK TJ Turnov |
14:57:00 |
117 |
465 |
Voltrová Svatava |
ROZ6150 |
7300179 |
C |
OK Roztoky |
14:59:00 |
119 |
455 |
Straková Jana |
SLA7251 |
8579 |
C |
SKOB Slaný |
15:01:00 |
121 |
483 |
Tloušťová Eva |
SCP6950 |
52114 |
C |
OK Sparta Praha |
15:03:00 |
123 |
472 |
Procházková Miluše |
DCE5450 |
1954721 |
C |
KOB Dobřichovice |
15:05:00 |
125 |
482 |
Riby Kateřina |
LTP7252 |
7205009 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
15:07:00 |
127 |
485 |
Hradecká Petra |
DOK6850 |
897368 |
C |
OK Doksy |
15:09:00 |
129 |
479 |
Kolářová Michaela |
SLA7351 |
981813 |
C |
SKOB Slaný |
15:11:00 |
131 |
456 |
Průšová Markéta |
VSP7256 |
53160 |
C |
USK Praha |
15:13:00 |
133 |
462 |
Kotenová Klára |
RIC7252 |
2073694 |
C |
OB Říčany |
15:15:00 |
135 |
477 |
Kohoutová Zdeňka |
DKL7251 |
897353 |
C |
KOB Kladno |
15:17:00 |
137 |
468 |
Šimůnková Martina |
TAP6851 |
442851 |
C |
KOB Tretra Praha |
15:19:00 |
139 |
471 |
Landovská Ivana |
PGP6251 |
416118 |
C |
SK Praga |
15:21:00 |
141 |
466 |
Úlehlová Monika |
TAP6950 |
2092376 |
C |
KOB Tretra Praha |
15:23:00 |
143 |
486 |
Veselá Jitka |
TUV7250 |
0 |
C |
SOK TJ Turnov |
15:25:00 |
145 |
490 |
Benešová Jaroslava |
DKL7050 |
49647 |
C |
KOB Kladno |
15:27:00 |
147 |
467 |
Jírová Monika |
ROZ7350 |
1415713 |
C |
OK Roztoky |
15:29:00 |
149 |
464 |
Bártová Pavla |
ZVO7152 |
2083418 |
C |
OB SK Zvole |
15:31:00 |
151 |
487 |
Pokorná Hana |
TJN6950 |
2073666 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:33:00 |
153 |
493 |
Tihonová Jindra |
TAP6253 |
232161 |
C |
KOB Tretra Praha |
15:35:00 |
155 |
484 |
Kamírová Gabriela |
LTP7351 |
232494 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
15:37:00 |
157 |
480 |
Nožičková Renata |
TJN6953 |
2070806 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:39:00 |
159 |
461 |
Hanušová Zdena |
SJC7253 |
8092929 |
C |
Sportcentrum Jičín |
15:41:00 |
161 |
481 |
Pavlů Veronika |
PGP6950 |
232198 |
C |
SK Praga |
15:43:00 |
163 |
458 |
Kubecová Jana |
STB7399 |
206351 |
C |
TJ Stadion Nový Bor |
15:45:00 |
165 |
475 |
Válková Martina |
TUV7051 |
2120071 |
C |
SOK TJ Turnov |
15:47:00 |
167 |
460 |
Hudosová Gabriela |
RIC7299 |
2056283 |
C |
OB Říčany |
15:49:00 |
169 |
457 |
Řehořová Lenka |
TJN7250 |
2073661 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:51:00 |
171 |
470 |
Koutná Olga |
BOR7152 |
8506 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
15:53:00 |
173 |
454 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:55:00 |
175 |
452 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:57:00 |
177 |
453 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:59:00 |
179 |
451 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
14:45:00 |
105 |
499 |
Řadová Jaromíra |
DKP6551 |
515168 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:46:00 |
106 |
508 |
Kosíková Helena |
TUR6550 |
9101184 |
C |
OOB TJ Turnov |
14:47:00 |
107 |
501 |
Kosová Michaela |
SRK6752 |
8660597 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
14:48:00 |
108 |
504 |
Veljačiková Markéta |
SCP6451 |
2800325 |
C |
OK Sparta Praha |
14:49:00 |
109 |
509 |
Delenne Blandine |
29F01 |
1600635 |
|
ACA Aix en Provence |
14:50:00 |
110 |
506 |
Pávková Jana |
BOR6550 |
8445 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:51:00 |
111 |
514 |
Nejezchlebová Ivana |
TUR6851 |
1000 |
C |
OOB TJ Turnov |
14:52:00 |
112 |
511 |
Pološčuková Monika |
SMB6551 |
7722 |
C |
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav |
14:53:00 |
113 |
510 |
Cincibusová Ivana |
FSP6651 |
8668 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:54:00 |
114 |
512 |
Šafková Petra |
73X6650 |
51278 |
|
Opět na Kozla |
14:55:00 |
115 |
507 |
Zalabová Martina |
SJC6657 |
8213213 |
C |
Sportcentrum Jičín |
14:56:00 |
116 |
505 |
del Campo Cristina |
11E6900 |
8130369 |
|
Malarruta |
14:57:00 |
117 |
513 |
Zimmerová Lenka |
ZVO6451 |
428220 |
C |
OB SK Zvole |
14:58:00 |
118 |
503 |
Kočibová Ivana |
TJN6354 |
8662700 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:59:00 |
119 |
502 |
Halířová Eva |
BOR6654 |
7630319 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
15:00:00 |
120 |
500 |
Rauturier Nathalie |
28F01 |
609660 |
|
Guyancourt Orientation 78 |
15:01:00 |
121 |
497 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:02:00 |
122 |
496 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:03:00 |
123 |
498 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
13:30:00 |
30 |
522 |
Šípová Soňa |
BOR6150 |
232182 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:31:00 |
31 |
521 |
Maxwell Eileen |
14G01 |
860426 |
|
RR Scotland |
13:32:00 |
32 |
516 |
Kubátová Ivana |
BOR6152 |
2126287 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:33:00 |
33 |
525 |
Nováková Pavla |
DOK5950 |
886256 |
C |
OK Doksy |
13:34:00 |
34 |
520 |
Kovářová Alena |
LTP6151 |
7205026 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
13:35:00 |
35 |
519 |
Šámalová Hana |
OKP6151 |
502090 |
C |
SK OK 24 Praha |
13:36:00 |
36 |
518 |
Kábrtová Iva |
PEN6350 |
2113055 |
C |
OK RECO Sport |
13:37:00 |
37 |
524 |
Večeřová Ivana |
TJN6052 |
2027204 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:38:00 |
38 |
517 |
Kuleva Angelina |
2HD5750 |
8622642 |
|
Angy OL |
13:39:00 |
39 |
523 |
Králová Zdenka |
SSU6091 |
1406132 |
C |
SK Severka Šumperk |
13:40:00 |
40 |
515 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
14:27:00 |
87 |
529 |
Dudová Hana |
DKP5752 |
49892 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:29:00 |
89 |
528 |
Matoušková Marie |
LJN5550 |
7742 |
C |
OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou |
14:31:00 |
91 |
527 |
Klusáková Jitka |
DKP5651 |
8558 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:33:00 |
93 |
530 |
Beranová Vlasta |
UVP5450 |
7917 |
C |
Slovan Praha |
14:35:00 |
95 |
531 |
Svobodná Eva |
DKP5851 |
301365 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:37:00 |
97 |
526 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
13:30:00 |
30 |
544 |
Nedvídková Jitka |
RUM5151 |
8245050 |
|
ZOOB Rumburk |
13:31:00 |
31 |
540 |
Bednaříková Olga Marie |
VLI5151 |
8309 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:32:00 |
32 |
535 |
Haňkovská Jana |
PGP4050 |
51698 |
C |
SK Praga |
13:33:00 |
33 |
545 |
Úlehlová Ivana |
BOR5150 |
2090862 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:34:00 |
34 |
537 |
Neradová Alena |
LIT5051 |
8110 |
C |
KOB Litvínov |
13:35:00 |
35 |
543 |
Tvrdková Eva |
TUR5151 |
303959 |
C |
OOB TJ Turnov |
13:36:00 |
36 |
542 |
Karmazínová Ivana |
VLI5150 |
2131185 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:37:00 |
37 |
539 |
Bartoňová Marie |
BOR5351 |
8433 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:38:00 |
38 |
538 |
Pachnerová Jaroslava |
VLI5152 |
2059769 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:39:00 |
39 |
536 |
Křížová Zdenka |
PZR5051 |
301209 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
13:40:00 |
40 |
541 |
Kubátová Milada |
PGP4750 |
2067222 |
C |
SK Praga |
13:41:00 |
41 |
532 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:42:00 |
42 |
533 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:43:00 |
43 |
534 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
H10L
1.33 km, 14 controls
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
13:31:00 |
31 |
621 |
Berný Jáchym |
ODV1000 |
428285 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:33:00 |
33 |
638 |
Lamač František |
TUR0901 |
1403060 |
C |
OOB TJ Turnov |
13:35:00 |
35 |
615 |
Moravec Adam |
ODV1005 |
0 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:37:00 |
37 |
617 |
Pinkr Josef |
HCE1200 |
1417247 |
C |
TJ Hostivice |
13:39:00 |
39 |
635 |
Piškule František |
ODV1003 |
0 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:41:00 |
41 |
616 |
Míka Luboš |
DKP1101 |
2080948 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:43:00 |
43 |
627 |
Vraný Filip |
VLI0802 |
232249 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:45:00 |
45 |
632 |
Janata Matěj |
DKP1111 |
8277 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:47:00 |
47 |
625 |
Bergl Jonáš |
TJP1100 |
51841 |
C |
TJ Sokol Troja |
13:49:00 |
49 |
630 |
Dvořák Patrik |
DKP0905 |
2095959 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:51:00 |
51 |
620 |
Bašus Ondřej |
SCP1000 |
51554 |
C |
OK Sparta Praha |
13:53:00 |
53 |
637 |
Svoboda Adam |
DKP0913 |
2086467 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:55:00 |
55 |
639 |
Ticháček Jáchym |
SJC1004 |
9914 |
C |
Sportcentrum Jičín |
13:57:00 |
57 |
636 |
Bégoc Dany |
TUR1011 |
4616807 |
C |
OOB TJ Turnov |
13:59:00 |
59 |
640 |
Halaška Michael |
DKP0907 |
2086455 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:01:00 |
61 |
623 |
Hrádek Vojtěch |
ROU1001 |
0 |
|
SKOB Roudnice nad Labem |
14:03:00 |
63 |
631 |
Bureš Kryštof |
VLI1202 |
2113385 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:05:00 |
65 |
626 |
Hladík Filip |
DKP1102 |
2096233 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:07:00 |
67 |
633 |
Szárszoi Antonín |
DOR1000 |
2104698 |
C |
OK Dobříš |
14:09:00 |
69 |
629 |
Votava Vojtěch |
VLI1201 |
2090845 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:11:00 |
71 |
618 |
Hruška Tomáš |
DOR1002 |
2125343 |
C |
OK Dobříš |
14:13:00 |
73 |
628 |
Kocman Lukáš |
BOR1102 |
2127892 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:15:00 |
75 |
622 |
Kruliš Janek |
VLI1003 |
2092397 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:17:00 |
77 |
634 |
Lamač Vítek |
BOR1100 |
7111317 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:19:00 |
79 |
619 |
Kašpar Ladislav |
SLA1000 |
2099516 |
C |
SKOB Slaný |
14:21:00 |
81 |
624 |
Junek Šimon |
STH1001 |
7756777 |
C |
SK Studenec |
14:23:00 |
83 |
613 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:25:00 |
85 |
614 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
13:30:00 |
30 |
603 |
Tučný Kryštof |
PGP0804 |
2125315 |
C |
SK Praga |
13:32:00 |
32 |
557 |
Rémiš Šimon |
SHK0801 |
2122288 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
13:34:00 |
34 |
572 |
Piškule Štěpán |
ODV0900 |
428228 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:36:00 |
36 |
605 |
Vozábal David |
PGP0904 |
2129227 |
C |
SK Praga |
13:38:00 |
38 |
592 |
Koukal Jan |
ODV1001 |
0 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:40:00 |
40 |
585 |
Šimerka Ondřej |
PGP0800 |
2801019 |
C |
SK Praga |
13:42:00 |
42 |
552 |
Kohoutek Lukáš |
RIC0805 |
0 |
|
OB Říčany |
13:44:00 |
44 |
554 |
Bouda Jakub |
BOR0804 |
361279 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:46:00 |
46 |
553 |
Zavadil Matěj |
VSP0904 |
2129183 |
C |
USK Praha |
13:48:00 |
48 |
571 |
Komín Matyáš |
DKL0901 |
2121871 |
C |
KOB Kladno |
13:50:00 |
50 |
575 |
Zaňka Albert |
TJN0803 |
2067312 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:52:00 |
52 |
607 |
Kovanda Jonáš |
BOR0904 |
230718 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:54:00 |
54 |
577 |
Štembera Vítek |
TJN0801 |
8662690 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:56:00 |
56 |
567 |
Čečerle Matouš |
VLI0807 |
4411238 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:58:00 |
58 |
610 |
Priehoda Erik |
PGP0803 |
2113420 |
C |
SK Praga |
14:00:00 |
60 |
597 |
Fibír Jakub |
FSP0900 |
2081385 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:02:00 |
62 |
559 |
Folprecht Lukáš |
VSP0802 |
2058490 |
C |
USK Praha |
14:04:00 |
64 |
563 |
Posolda Tomáš |
SJC0803 |
2053584 |
C |
Sportcentrum Jičín |
14:06:00 |
66 |
596 |
Elleder Jan |
DKP1003 |
2801022 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:08:00 |
68 |
590 |
Nožička Jan |
TJN0809 |
2088176 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:10:00 |
70 |
584 |
Guida Francesco |
VLI0810 |
4402223 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:12:00 |
72 |
560 |
Tejkl Štěpán |
DOB0800 |
2088207 |
C |
KOB Dobruška |
14:14:00 |
74 |
606 |
Žemlík Eduard |
TUV0901 |
2119202 |
C |
SOK TJ Turnov |
14:16:00 |
76 |
602 |
Kuttelwascher Marek |
HCE0901 |
1413896 |
C |
TJ Hostivice |
14:18:00 |
78 |
555 |
Vilém Štěpán |
VLI0902 |
4411246 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:20:00 |
80 |
578 |
Vřešťál František |
TUR0906 |
1403052 |
C |
OOB TJ Turnov |
14:22:00 |
82 |
595 |
Patka Marek |
BOR0902 |
7207504 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:24:00 |
84 |
551 |
Jiras František |
DOR0900 |
2080953 |
C |
OK Dobříš |
14:26:00 |
86 |
612 |
Šebelka Jakub |
VLI1002 |
4402219 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:28:00 |
88 |
587 |
Lesák Marek |
TJN0811 |
2104590 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:30:00 |
90 |
586 |
Kantůrek Tomáš |
DLP0902 |
2133918 |
C |
OOB TJ Dukla Praha |
14:32:00 |
92 |
576 |
Koten Vojtěch |
DKP0815 |
886251 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:34:00 |
94 |
582 |
Karásek Šimon |
SJC0804 |
2103299 |
C |
Sportcentrum Jičín |
14:36:00 |
96 |
600 |
Bazinek Lukáš |
ROU0802 |
8660353 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
14:38:00 |
98 |
580 |
Veljačik Jonáš |
SCP0800 |
336785 |
C |
OK Sparta Praha |
14:40:00 |
100 |
565 |
Guida Alessandro |
VLI0900 |
4411232 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:42:00 |
102 |
598 |
Mairich Martin |
TJN0812 |
2096129 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:44:00 |
104 |
573 |
Šebelka Matěj |
VLI0805 |
2124795 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:46:00 |
106 |
609 |
Pavlík Vojtěch |
PDY0801 |
2102708 |
C |
Běhej Poděbrady |
14:48:00 |
108 |
569 |
Skácel Jan |
VLI0901 |
2073665 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:50:00 |
110 |
579 |
Vlach Antonín |
SJC0903 |
2115011 |
C |
Sportcentrum Jičín |
14:52:00 |
112 |
594 |
Chlubna Patrik |
PDY0802 |
2115744 |
C |
Běhej Poděbrady |
14:54:00 |
114 |
583 |
Murswiek Jan |
BOR0901 |
4410 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:56:00 |
116 |
564 |
Kučera Jakub |
VSP0900 |
2032189 |
C |
USK Praha |
14:58:00 |
118 |
570 |
Porsch Jan |
DOR0904 |
2111612 |
C |
OK Dobříš |
15:00:00 |
120 |
599 |
Besta Radek |
11C0800 |
224868 |
|
Letci v akci |
15:02:00 |
122 |
604 |
Kamenický Pavel |
TAP0909 |
2080913 |
C |
KOB Tretra Praha |
15:04:00 |
124 |
558 |
Göttlich Vít |
BOR0800 |
4379 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
15:06:00 |
126 |
608 |
Brettl Tobiáš |
PGP0900 |
7966 |
C |
SK Praga |
15:08:00 |
128 |
574 |
Rémiš Štěpán |
SHK0802 |
2122266 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
15:10:00 |
130 |
588 |
Hála Tomáš |
PDY0900 |
0 |
C |
Běhej Poděbrady |
15:12:00 |
132 |
568 |
Linhart Jakub |
ZVO0802 |
2115685 |
C |
OB SK Zvole |
15:14:00 |
134 |
581 |
Šašek Jakub |
LTP0801 |
7210126 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
15:16:00 |
136 |
561 |
Pešek Ondřej |
SJC0802 |
2115010 |
C |
Sportcentrum Jičín |
15:18:00 |
138 |
611 |
Schnabl Petr |
RIC0802 |
2073684 |
C |
OB Říčany |
15:20:00 |
140 |
556 |
Hrůzek Ondřej |
BOR0809 |
8237 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
15:22:00 |
142 |
589 |
Bukvic Kryštof |
TUV0802 |
0 |
C |
SOK TJ Turnov |
15:24:00 |
144 |
591 |
Krutský Vavřinec |
FSP0902 |
2116476 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
15:26:00 |
146 |
601 |
Kubát Lukáš |
RIC0804 |
2060266 |
C |
OB Říčany |
15:28:00 |
148 |
562 |
Machar Dan |
DKP1002 |
2102804 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:30:00 |
150 |
566 |
Hradil Michal |
HCE0900 |
1417257 |
C |
TJ Hostivice |
15:32:00 |
152 |
593 |
Junek Matouš |
STH0801 |
1302784 |
C |
SK Studenec |
15:34:00 |
154 |
546 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:36:00 |
156 |
550 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:38:00 |
158 |
547 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:40:00 |
160 |
548 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:42:00 |
162 |
549 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
13:30:00 |
30 |
662 |
Rod Matyáš |
VSP0803 |
2075699 |
C |
USK Praha |
13:31:00 |
31 |
708 |
Göth Mikuláš |
PGP0602 |
2092354 |
C |
SK Praga |
13:32:00 |
32 |
714 |
Jelínek Václav |
LTP0706 |
7208229 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
13:33:00 |
33 |
669 |
Dudl Vojtěch |
ODV0600 |
0 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:34:00 |
34 |
716 |
Perkner Vít |
ZVO0603 |
2099526 |
C |
OB SK Zvole |
13:35:00 |
35 |
702 |
Abdalla Adam |
ODV0601 |
0 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:37:00 |
37 |
701 |
Lorenc Vašek |
DOR0702 |
2044885 |
B |
OK Dobříš |
13:38:00 |
38 |
693 |
Hradil Martin |
HCE0600 |
1398989 |
B |
TJ Hostivice |
13:39:00 |
39 |
670 |
Skripnik Matouš |
FSP0800 |
2800931 |
B |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
13:40:00 |
40 |
668 |
Havlíček Martin |
DOR0601 |
2080952 |
C |
OK Dobříš |
13:41:00 |
41 |
676 |
Podrábský Ctibor |
VLI0700 |
2078463 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
13:42:00 |
42 |
718 |
Lacina Jan |
DKP0717 |
2126351 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:43:00 |
43 |
684 |
Míka Albert |
TJN0601 |
8662743 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:44:00 |
44 |
700 |
Bureš David |
VLI0707 |
2111722 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:45:00 |
45 |
694 |
Koliáš Štěpán |
DKP0610 |
2086470 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:46:00 |
46 |
717 |
Hübner Ondřej |
STB0700 |
52908 |
C |
TJ Stadion Nový Bor |
13:47:00 |
47 |
688 |
Hruška Marek |
DOR0604 |
2134307 |
C |
OK Dobříš |
13:48:00 |
48 |
689 |
Jakubík Jaromír |
TJN0704 |
2111785 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:49:00 |
49 |
711 |
Ticháček Jakub |
SJC0704 |
8190207 |
B |
Sportcentrum Jičín |
13:50:00 |
50 |
687 |
Ledinský Matěj |
DKP0602 |
2087643 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:51:00 |
51 |
725 |
Dragoun Matěj |
DOR0603 |
2104706 |
C |
OK Dobříš |
13:52:00 |
52 |
657 |
Salinger Jakub |
DKP0715 |
2086457 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:53:00 |
53 |
663 |
Svoboda Fabián |
FSP0708 |
2129210 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
13:54:00 |
54 |
652 |
Drahoňovský Tomáš |
TUR0701 |
1403065 |
B |
OOB TJ Turnov |
13:55:00 |
55 |
661 |
Günter Vincent |
FSP0701 |
2116495 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
13:56:00 |
56 |
704 |
Kuttelwascher Adam |
HCE0601 |
1417260 |
C |
TJ Hostivice |
13:57:00 |
57 |
713 |
Vlach František |
SJC0603 |
2114992 |
B |
Sportcentrum Jičín |
13:58:00 |
58 |
677 |
Zurynek Jan |
TJN0605 |
8662746 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:59:00 |
59 |
707 |
Šantora Marek |
ROZ0702 |
2103774 |
C |
OK Roztoky |
14:00:00 |
60 |
655 |
Elleder David |
DKP0605 |
2800343 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:01:00 |
61 |
656 |
Řehoř Hynek |
TJN0700 |
2053559 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:02:00 |
62 |
724 |
Vávra Tomáš |
BOR0700 |
2129243 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:03:00 |
63 |
691 |
Březina Karel |
CHA0605 |
2095974 |
B |
OK Chrastava |
14:04:00 |
64 |
679 |
Heczko Erik |
VLI0804 |
2113075 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
14:05:00 |
65 |
666 |
Šubrt Jáchym |
DKP0800 |
2103736 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
14:06:00 |
66 |
728 |
Klepetko Adam |
FSP0601 |
2092388 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:07:00 |
67 |
690 |
Studnička Jakub |
DKP0718 |
2086458 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:08:00 |
68 |
695 |
Horák Martin |
VSP0601 |
51649 |
C |
USK Praha |
14:09:00 |
69 |
715 |
Střelba Antonín |
PGP0605 |
2099508 |
B |
SK Praga |
14:10:00 |
70 |
723 |
Matys Ondřej |
DOR0803 |
2050495 |
C |
OK Dobříš |
14:11:00 |
71 |
686 |
Kalous Tomáš |
EKP0601 |
2060242 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
14:12:00 |
72 |
706 |
Jandera Kryštof |
PGP0700 |
7300279 |
B |
SK Praga |
14:13:00 |
73 |
664 |
Mathaus Kryštof |
DOK0600 |
7771 |
C |
OK Doksy |
14:14:00 |
74 |
712 |
Šimek Vojtěch |
LTP0601 |
420454 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
14:15:00 |
75 |
719 |
Veselý Václav |
TUV0601 |
0 |
C |
SOK TJ Turnov |
14:16:00 |
76 |
730 |
Hyxa Jan |
VLI0702 |
2126343 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
14:17:00 |
77 |
678 |
Mertlík Vojtěch |
TUR0704 |
2108913 |
C |
OOB TJ Turnov |
14:18:00 |
78 |
658 |
Dlabola Jakub |
SJC0602 |
8052360 |
C |
Sportcentrum Jičín |
14:19:00 |
79 |
646 |
Pohl Lukáš |
TAP0703 |
2060250 |
C |
KOB Tretra Praha |
14:20:00 |
80 |
709 |
Heller Jakub |
ROU0702 |
51438 |
B |
SKOB Roudnice nad Labem |
14:21:00 |
81 |
692 |
Víteček Šimon |
DKP0801 |
7020417 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
14:22:00 |
82 |
648 |
Skripnik Nikola |
FSP0600 |
2092396 |
B |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:23:00 |
83 |
703 |
Maroušek Dominik |
DKP0716 |
2129223 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
14:24:00 |
84 |
654 |
Kohoutek Tomáš |
RIC0603 |
2049645 |
C |
OB Říčany |
14:25:00 |
85 |
683 |
Vostrý Jonáš |
DKP0714 |
2086456 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:26:00 |
86 |
731 |
Vřešťál Antonín |
TUR0604 |
1403051 |
C |
OOB TJ Turnov |
14:27:00 |
87 |
699 |
Tolar Ondřej |
RIC0701 |
2073695 |
C |
OB Říčany |
14:28:00 |
88 |
659 |
Španěl Filip |
DOR0704 |
2080956 |
B |
OK Dobříš |
14:29:00 |
89 |
667 |
Bárta Viktor |
ZVO0601 |
2083401 |
B |
OB SK Zvole |
14:30:00 |
90 |
710 |
Riby Philip |
LTP0702 |
7208204 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
14:31:00 |
91 |
672 |
Brandejs Štěpán |
DKP0807 |
2088156 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:32:00 |
92 |
649 |
Čech Adam |
ROZ0601 |
2085006 |
B |
OK Roztoky |
14:33:00 |
93 |
721 |
Patka Kryštof |
BOR0702 |
7208072 |
B |
OK Jiskra Nový Bor |
14:34:00 |
94 |
682 |
Městka Václav |
VSP0600 |
416121 |
C |
USK Praha |
14:35:00 |
95 |
673 |
Žižka Přemysl |
DOR0706 |
2104691 |
C |
OK Dobříš |
14:36:00 |
96 |
726 |
Studničný Adam |
BOR0701 |
7531975 |
B |
OK Jiskra Nový Bor |
14:37:00 |
97 |
697 |
Meier David |
VSP0606 |
7003010 |
B |
USK Praha |
14:38:00 |
98 |
720 |
Černý Vojtěch |
DKP0712 |
2103743 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:39:00 |
99 |
671 |
Motyčka Filip |
TAP0704 |
1420233 |
C |
KOB Tretra Praha |
14:40:00 |
100 |
650 |
Daněk Jan |
DKP0713 |
2103722 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:41:00 |
101 |
660 |
Tomášek Prokop |
TUV0701 |
2120075 |
B |
SOK TJ Turnov |
14:42:00 |
102 |
653 |
Machar Matěj |
DKP0604 |
51793 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
14:43:00 |
103 |
727 |
Sedláček Patrik |
ROZ0800 |
2092429 |
B |
OK Roztoky |
14:44:00 |
104 |
680 |
Peckl Kryštof |
DOR0806 |
2111761 |
C |
OK Dobříš |
14:45:00 |
105 |
722 |
Machar Eda |
DKP0803 |
2102794 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
14:46:00 |
106 |
729 |
Krumlovský Vojtěch |
RIC0703 |
2073698 |
C |
OB Říčany |
14:47:00 |
107 |
696 |
Kopecký Matyáš |
SJC0702 |
8654570 |
B |
Sportcentrum Jičín |
14:48:00 |
108 |
698 |
Brettl Filip |
PGP0600 |
7995 |
C |
SK Praga |
14:49:00 |
109 |
675 |
Beran František |
SLA0700 |
2129245 |
C |
SKOB Slaný |
14:50:00 |
110 |
674 |
Svoboda František |
ROZ0700 |
2102709 |
C |
OK Roztoky |
14:51:00 |
111 |
685 |
Zápotocký Jiří |
SLA0800 |
2075658 |
B |
SKOB Slaný |
14:52:00 |
112 |
705 |
Svoboda Filip |
DKP0719 |
2120069 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:53:00 |
113 |
732 |
Schnabl Jakub |
RIC0706 |
2073681 |
C |
OB Říčany |
14:54:00 |
114 |
651 |
Václavík Martin |
SLA0601 |
2099522 |
C |
SKOB Slaný |
14:55:00 |
115 |
647 |
Kubát Matyáš |
RIC0601 |
2073690 |
C |
OB Říčany |
14:56:00 |
116 |
665 |
Habán Eduard |
VLI0800 |
8655483 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:57:00 |
117 |
641 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:58:00 |
118 |
644 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:59:00 |
119 |
643 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:00:00 |
120 |
642 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:01:00 |
121 |
645 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:02:00 |
122 |
786 |
Habán Oliver |
VLI0600 |
8655464 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
15:03:00 |
123 |
782 |
Jiras Jan |
DOR0505 |
2042521 |
B |
OK Dobříš |
15:04:00 |
124 |
765 |
Dvořák Jakub |
BBM0502 |
2085655 |
C |
BETA URSUS Orienteering |
15:05:00 |
125 |
768 |
Snížek Martin |
DOR0405 |
2042541 |
B |
OK Dobříš |
15:06:00 |
126 |
759 |
Holešta Jakub |
KPY0502 |
2091552 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
15:07:00 |
127 |
754 |
Štěpán Šimon |
PDY0501 |
0 |
C |
Běhej Poděbrady |
15:08:00 |
128 |
767 |
Hruška Jakub |
TJN0403 |
2078466 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:09:00 |
129 |
772 |
Mužíček Martin |
KUL0501 |
2107022 |
C |
KOB Ústí nad Labem |
15:10:00 |
130 |
744 |
Ráž Miloslav |
PGP0406 |
9102085 |
C |
SK Praga |
15:11:00 |
131 |
771 |
Smolka Jakub |
TAP0500 |
2096222 |
C |
KOB Tretra Praha |
15:12:00 |
132 |
762 |
Veselý Jakub |
BOR0406 |
2129241 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
15:13:00 |
133 |
758 |
Pilát Bořivoj |
DKL0500 |
2115077 |
B |
KOB Kladno |
15:14:00 |
134 |
764 |
Mastník Ondřej |
TJN0507 |
8662692 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:15:00 |
135 |
775 |
Tolar Hynek |
RIC0505 |
2069070 |
B |
OB Říčany |
15:16:00 |
136 |
743 |
Herynek Jan |
DOR0411 |
2044894 |
B |
OK Dobříš |
15:17:00 |
137 |
748 |
Krumlovský Tomáš |
RIC0507 |
2073699 |
C |
OB Říčany |
15:18:00 |
138 |
760 |
Janas Adam |
PGP0404 |
443090 |
B |
SK Praga |
15:19:00 |
139 |
770 |
Janoušek Slávek |
BOR0400 |
4360 |
B |
OK Jiskra Nový Bor |
15:20:00 |
140 |
740 |
Snížek Ondřej |
DOR0406 |
2042548 |
B |
OK Dobříš |
15:21:00 |
141 |
773 |
Šubrt Vojtěch |
DKP0502 |
886289 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
15:22:00 |
142 |
769 |
Slejška Jorik |
KPY0506 |
515401 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
15:23:00 |
143 |
750 |
Krátký Štěpán |
ROU0503 |
0 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
15:24:00 |
144 |
766 |
Sork Dominik |
TAP0504 |
2092402 |
B |
KOB Tretra Praha |
15:25:00 |
145 |
783 |
Schnabl David |
RIC0508 |
2069055 |
C |
OB Říčany |
15:26:00 |
146 |
756 |
Jíra Filip |
ROZ0500 |
9005138 |
B |
OK Roztoky |
15:27:00 |
147 |
761 |
Pavlík Matěj |
LIT0401 |
8112 |
C |
KOB Litvínov |
15:28:00 |
148 |
779 |
Marhold Václav |
ZVO0501 |
2051483 |
B |
OB SK Zvole |
15:29:00 |
149 |
749 |
Pokorný Jan |
TJN0400 |
8659408 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:30:00 |
150 |
742 |
Bičík Štěpán |
TUV0405 |
0 |
C |
SOK TJ Turnov |
15:31:00 |
151 |
752 |
Ort Haštal |
BOR0401 |
4368 |
B |
OK Jiskra Nový Bor |
15:32:00 |
152 |
747 |
Heller Jiří |
ROU0501 |
8662349 |
B |
SKOB Roudnice nad Labem |
15:33:00 |
153 |
774 |
Bozděch Tobiáš |
KPY0504 |
2091561 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
15:34:00 |
154 |
781 |
Dejnožka Martin |
TJN0600 |
8662693 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:35:00 |
155 |
745 |
Waldhauser Štěpán |
BOR0409 |
4443 |
B |
OK Jiskra Nový Bor |
15:36:00 |
156 |
778 |
Žebrák Adam |
KPY0505 |
2091547 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
15:37:00 |
157 |
739 |
Jelínek Šimon |
BOR0510 |
4438 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
15:38:00 |
158 |
755 |
Hudos Václav |
RIC0503 |
2069064 |
C |
OB Říčany |
15:39:00 |
159 |
746 |
Klein Martin |
LTP0404 |
2082919 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
15:40:00 |
160 |
784 |
Hoetzel Hugo |
JEN0503 |
2060291 |
B |
OB Jenišovice |
15:41:00 |
161 |
737 |
Dlouhý Aleš |
PGP0502 |
2086527 |
B |
SK Praga |
15:42:00 |
162 |
741 |
Tůma Šimon |
TAP0400 |
8662289 |
B |
KOB Tretra Praha |
15:43:00 |
163 |
751 |
Vejražka David |
KPY0401 |
2801247 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
15:44:00 |
164 |
757 |
Černý Matouš |
TAP0501 |
7207616 |
B |
KOB Tretra Praha |
15:45:00 |
165 |
780 |
Zakouřil Matyáš |
VSP0400 |
8004888 |
B |
USK Praha |
15:46:00 |
166 |
776 |
Michálek Michal |
KPY0500 |
2091542 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
15:47:00 |
167 |
738 |
Bejvl Marek |
LME0400 |
2056261 |
B |
SK Los Mělník |
15:48:00 |
168 |
763 |
Bulíř Jáchym |
TAP0602 |
2103723 |
B |
KOB Tretra Praha |
15:49:00 |
169 |
785 |
Houžvička David |
TUR0501 |
2106748 |
C |
OOB TJ Turnov |
15:50:00 |
170 |
753 |
Mairich Filip |
TJN0603 |
8662716 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:51:00 |
171 |
777 |
Nejezchleb Vojtěch |
TUR0503 |
1403061 |
B |
OOB TJ Turnov |
15:52:00 |
172 |
736 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:53:00 |
173 |
734 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:54:00 |
174 |
733 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:55:00 |
175 |
735 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:22:00 |
142 |
796 |
Žukov Jakub |
TJN0305 |
2067345 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:23:00 |
143 |
805 |
Čtrnáct František |
PGP0401 |
2121096 |
B |
SK Praga |
15:24:00 |
144 |
793 |
Janda Jakub |
DOR0403 |
2045308 |
A |
OK Dobříš |
15:25:00 |
145 |
813 |
Svoboda Jáchym |
ROZ0200 |
7943 |
C |
OK Roztoky |
15:26:00 |
146 |
802 |
Černý Antonín |
TAP0402 |
7207629 |
B |
KOB Tretra Praha |
15:27:00 |
147 |
799 |
Mareš Albert |
DKP0308 |
2103741 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
15:28:00 |
148 |
795 |
Kučera Jáchym |
DOR0301 |
8660917 |
A |
OK Dobříš |
15:29:00 |
149 |
815 |
Kabát Martin |
PGP0408 |
2099511 |
A |
SK Praga |
15:30:00 |
150 |
792 |
Albrecht Adam |
KAM0203 |
995899 |
B |
OK Kamenice |
15:31:00 |
151 |
807 |
Kolář Matyáš |
PGP0304 |
8654897 |
B |
SK Praga |
15:32:00 |
152 |
817 |
Bradáč David |
LLI0203 |
2032132 |
B |
TJ Loko Liberec |
15:33:00 |
153 |
812 |
Dejnožka Vojtěch |
TJN0300 |
8659419 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:34:00 |
154 |
814 |
Svoboda Radek |
STE0207 |
8655381 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
15:35:00 |
155 |
816 |
Ouška Filip |
DOR0304 |
2050486 |
C |
OK Dobříš |
15:36:00 |
156 |
800 |
Řehoř Vojta |
TJN0303 |
8662740 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:37:00 |
157 |
788 |
Kraus Jakub |
LTP0303 |
232918 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
15:38:00 |
158 |
797 |
Kožina Štěpán |
PGP0300 |
8656580 |
A |
SK Praga |
15:39:00 |
159 |
809 |
Mencl Jan |
JEN0201 |
2108873 |
C |
OB Jenišovice |
15:40:00 |
160 |
811 |
Lukašák Šimon |
STE0202 |
8655380 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
15:41:00 |
161 |
806 |
Zabořil Ondřej |
JEN0401 |
7780 |
B |
OB Jenišovice |
15:42:00 |
162 |
798 |
Lesák Ondřej |
TJN0306 |
8659385 |
A |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:43:00 |
163 |
810 |
Petrilák Matouš |
DOR0409 |
7204994 |
A |
OK Dobříš |
15:44:00 |
164 |
803 |
Janas Petr |
PGP0200 |
2060249 |
A |
SK Praga |
15:45:00 |
165 |
808 |
Tkáč Matěj |
TJN0401 |
8660911 |
A |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:46:00 |
166 |
794 |
Jedlička Jakub |
KAM0404 |
2075622 |
B |
OK Kamenice |
15:47:00 |
167 |
791 |
Romaniuk Vojtěch |
TJN0205 |
2070855 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:48:00 |
168 |
804 |
Peterka Jakub |
LLI0404 |
9101104 |
A |
TJ Loko Liberec |
15:49:00 |
169 |
790 |
Šašek Jan |
LTP0301 |
52918 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
15:50:00 |
170 |
789 |
Šimša Martin |
PGP0309 |
8654907 |
A |
SK Praga |
15:51:00 |
171 |
801 |
Marhold Přemysl |
ZVO0301 |
2023809 |
C |
OB SK Zvole |
15:52:00 |
172 |
787 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
14:39:00 |
99 |
829 |
Karásek Matěj |
SJC0001 |
8499900 |
B |
Sportcentrum Jičín |
14:41:00 |
101 |
831 |
Bradáč Jakub |
LLI0002 |
2032105 |
B |
TJ Loko Liberec |
14:43:00 |
103 |
827 |
Melichna Matěj |
DKL0102 |
682699 |
B |
KOB Kladno |
14:45:00 |
105 |
822 |
Zalaba Tomáš |
SJC0101 |
8397397 |
A |
Sportcentrum Jičín |
14:47:00 |
107 |
821 |
Meduna Jakub |
DOK0000 |
2053510 |
C |
OK Doksy |
14:49:00 |
109 |
825 |
Rohlík Matěj |
TAP0010 |
1420751 |
B |
KOB Tretra Praha |
14:51:00 |
111 |
828 |
Tachezy Jan |
DOR0102 |
2104701 |
B |
OK Dobříš |
14:53:00 |
113 |
830 |
Kohout Václav |
DKL0101 |
2080903 |
C |
KOB Kladno |
14:55:00 |
115 |
824 |
Marhold Ondřej |
ZVO0101 |
2023808 |
B |
OB SK Zvole |
14:57:00 |
117 |
823 |
Kubec Michal |
DOK0103 |
7207878 |
C |
OK Doksy |
14:59:00 |
119 |
826 |
Novák Přemysl |
DKP0107 |
2106739 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
15:01:00 |
121 |
820 |
Janda Ondřej |
DOR0100 |
2045310 |
A |
OK Dobříš |
15:03:00 |
123 |
818 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:05:00 |
125 |
819 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:58:00 |
178 |
833 |
Beneš Jan |
DKL9800 |
49648 |
C |
KOB Kladno |
15:59:00 |
179 |
832 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
H21L
2.31 km, 20 controls
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
13:30:00 |
30 |
993 |
Váňa Martin |
TUR8401 |
8403030 |
C |
OOB TJ Turnov |
13:31:00 |
31 |
962 |
Podivínský Tomáš |
SCP7201 |
51557 |
C |
OK Sparta Praha |
13:32:00 |
32 |
961 |
Zlámal David |
SJC9603 |
8053542 |
C |
Sportcentrum Jičín |
13:33:00 |
33 |
900 |
Procházka David |
LPU9113 |
8656511 |
R |
OK Lokomotiva Pardubice |
13:34:00 |
34 |
987 |
Dvořák Miloš |
BBM7300 |
2088211 |
C |
BETA URSUS Orienteering |
13:35:00 |
35 |
927 |
Besta Lukáš |
KNC8101 |
303945 |
C |
Sokol Kostelec n. Č. l. |
13:36:00 |
36 |
873 |
Szenczi Gabriel |
VLI8700 |
2102802 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:37:00 |
37 |
882 |
Nejman Stanislav |
TUR9500 |
7205012 |
C |
OOB TJ Turnov |
13:38:00 |
38 |
876 |
Straka Tomáš |
SLA9702 |
51715 |
C |
SKOB Slaný |
13:39:00 |
39 |
980 |
Semík Ondřej |
KAM9401 |
920683 |
E |
OK Kamenice |
13:40:00 |
40 |
921 |
Karmazín Petr |
VLI4901 |
361986 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:41:00 |
41 |
970 |
Procházka Antonín |
DCE5500 |
1955315 |
C |
KOB Dobřichovice |
13:42:00 |
42 |
958 |
Sháněl Jan |
CHC9402 |
8199402 |
C |
K.O.B. Choceň |
13:43:00 |
43 |
901 |
Hörnig Sebastian |
18D02 |
8011487 |
|
Post SV Dresden |
13:44:00 |
44 |
874 |
Mielec Jaromír |
AOP9701 |
515123 |
C |
Orientační Běh Opava |
13:45:00 |
45 |
908 |
Prášil Ondřej |
SJC8401 |
8170284 |
C |
Sportcentrum Jičín |
13:46:00 |
46 |
930 |
Sedláček Jaroslav |
DKP0309 |
7210914 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
13:47:00 |
47 |
886 |
Lžíčař Martin |
DOB8803 |
9122436 |
C |
KOB Dobruška |
13:48:00 |
48 |
941 |
Urbánek Jan |
DKP8801 |
2125336 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:49:00 |
49 |
868 |
Kořínek Tomáš |
BOR9007 |
8654931 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:50:00 |
50 |
894 |
Dlabaja Tomáš |
TUR8303 |
500850 |
R |
OOB TJ Turnov |
13:51:00 |
51 |
870 |
Khel Richard |
SCP7500 |
7202899 |
C |
OK Sparta Praha |
13:52:00 |
52 |
912 |
Lisý Ondřej |
VLI7100 |
52179 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:53:00 |
53 |
862 |
Arnošt Kamil |
VSP7301 |
2044896 |
C |
USK Praha |
13:54:00 |
54 |
954 |
Richter Friedmar |
33D8100 |
8003139 |
|
USV TU Dresden |
13:55:00 |
55 |
878 |
Hýbl Lukáš |
PGP7504 |
7210112 |
C |
SK Praga |
13:56:00 |
56 |
875 |
Bogar Kryštof |
BOR9402 |
886300 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:57:00 |
57 |
904 |
Hájek Adam |
KAM9202 |
8499979 |
C |
OK Kamenice |
13:58:00 |
58 |
859 |
Novák Pavel |
CTB7001 |
7260014 |
C |
SK OB Chotěboř |
13:59:00 |
59 |
963 |
Jíra Tomáš |
KAM9802 |
8662741 |
A |
OK Kamenice |
14:00:00 |
60 |
975 |
Černý Ondřej |
EKP8511 |
7205000 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
14:01:00 |
61 |
925 |
Petr Jan |
TJN8200 |
2800222 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:02:00 |
62 |
939 |
Franco Paulo |
61P8100 |
1302844 |
|
Clube de Orientaçāo do Centro COC |
14:03:00 |
63 |
931 |
Žemlík Pavel |
TUV7135 |
8893 |
C |
SOK TJ Turnov |
14:04:00 |
64 |
994 |
Hanzl Tomáš |
SJC8205 |
8205000 |
C |
Sportcentrum Jičín |
14:05:00 |
65 |
890 |
Kundisch Wieland |
71D8500 |
1985456 |
|
USV TU Dresden |
14:06:00 |
66 |
971 |
Líbal Jakub |
ROU9202 |
1425379 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
14:07:00 |
67 |
965 |
Richter Friedmar |
71D8100 |
9003139 |
|
USV TU Dresden |
14:08:00 |
68 |
936 |
Culka Josef |
JHB8607 |
7300171 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
14:09:00 |
69 |
892 |
Karvánek Matouš |
BOR9006 |
52902 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:10:00 |
70 |
888 |
Pašek František |
KAM7600 |
523000 |
C |
OK Kamenice |
14:11:00 |
71 |
942 |
Buk Jindřich |
ROU9303 |
1602625 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
14:12:00 |
72 |
907 |
Křemen Štěpán |
KAM9804 |
232739 |
B |
OK Kamenice |
14:13:00 |
73 |
953 |
Kadlec Jan |
SJI8306 |
2073707 |
C |
OK Jihlava |
14:14:00 |
74 |
982 |
Seidl Miroslav |
EKP7402 |
888643 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
14:15:00 |
75 |
952 |
Fišer Jiří |
SLP8503 |
7111117 |
C |
OOB Slavia Praha |
14:16:00 |
76 |
864 |
Kalous Vladislav |
EKP7702 |
2058464 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
14:17:00 |
77 |
945 |
Makovský Jakub |
TAP8511 |
7778511 |
C |
KOB Tretra Praha |
14:18:00 |
78 |
860 |
Koucký Roman |
EKP6301 |
2035738 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
14:19:00 |
79 |
943 |
Průša Michal |
VSP7310 |
553437 |
C |
USK Praha |
14:20:00 |
80 |
854 |
Bašus Petr |
SCP7400 |
7200592 |
C |
OK Sparta Praha |
14:21:00 |
81 |
923 |
Cvrček Antonín |
TAP9000 |
0 |
C |
KOB Tretra Praha |
14:22:00 |
82 |
966 |
Sysel Ondřej |
PGP8302 |
515038 |
C |
SK Praga |
14:23:00 |
83 |
969 |
Vejstrk Daniel |
CHA9105 |
2049588 |
C |
OK Chrastava |
14:24:00 |
84 |
944 |
Pátek Michal |
CHC8603 |
8025343 |
C |
K.O.B. Choceň |
14:25:00 |
85 |
867 |
Klaška Pavel |
DKP9301 |
1700077 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:26:00 |
86 |
880 |
Kondrát Martin |
PGP6501 |
2067946 |
C |
SK Praga |
14:27:00 |
87 |
861 |
Valach Marek |
TAP9703 |
442844 |
C |
KOB Tretra Praha |
14:28:00 |
88 |
933 |
Ondráček Radim |
EKP7414 |
2045232 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
14:29:00 |
89 |
928 |
Komín David |
PGP7405 |
9767 |
C |
SK Praga |
14:30:00 |
90 |
989 |
Čermák Matyáš |
KAM9501 |
2019240 |
C |
OK Kamenice |
14:31:00 |
91 |
884 |
Glonek Jakub |
AOP9602 |
1625050 |
R |
Orientační Běh Opava |
14:32:00 |
92 |
986 |
Macek Jiří |
LIT8401 |
8107 |
C |
KOB Litvínov |
14:33:00 |
93 |
853 |
Mikel David |
TZL9703 |
8662440 |
C |
SKOB Zlín |
14:34:00 |
94 |
990 |
Bílý Jakub |
LTP0104 |
8662323 |
A |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
14:35:00 |
95 |
976 |
Švadlena Pavel |
CHC7502 |
7502000 |
C |
K.O.B. Choceň |
14:36:00 |
96 |
968 |
Hradec Pavel |
TUR8801 |
995821 |
E |
OOB TJ Turnov |
14:37:00 |
97 |
948 |
Kamenický Matěj |
LPU9036 |
8137666 |
R |
OK Lokomotiva Pardubice |
14:38:00 |
98 |
917 |
Vlček Martin |
TUR8702 |
8656670 |
C |
OOB TJ Turnov |
14:39:00 |
99 |
871 |
Fojtů Petr |
PDY8700 |
8663137 |
C |
Běhej Poděbrady |
14:40:00 |
100 |
955 |
Semrád Ladislav |
CHC9701 |
8053577 |
R |
K.O.B. Choceň |
14:41:00 |
101 |
883 |
Blaha Ondřej |
EKP7002 |
9700729 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
14:42:00 |
102 |
869 |
Drahoňovský Aleš |
TUR7201 |
8656594 |
C |
OOB TJ Turnov |
14:43:00 |
103 |
929 |
Duda Miroslav |
ROU8009 |
8631583 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
14:44:00 |
104 |
938 |
Vlášek Jakub |
TAP9702 |
7779702 |
C |
KOB Tretra Praha |
14:45:00 |
105 |
914 |
Fodor Petr |
TUR8103 |
981821 |
C |
OOB TJ Turnov |
14:46:00 |
106 |
973 |
Janeček Jura |
EKP6701 |
51587 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
14:47:00 |
107 |
906 |
Pecháček Libor |
RIC7600 |
2069067 |
C |
OB Říčany |
14:48:00 |
108 |
896 |
Čermák Jan |
LPU9301 |
8654903 |
R |
OK Lokomotiva Pardubice |
14:49:00 |
109 |
964 |
Kamenický Jeroným |
OSN9549 |
8651708 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
14:50:00 |
110 |
972 |
Martan Jiří |
VLI7300 |
8662685 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:51:00 |
111 |
935 |
Michek David |
TJN9802 |
8655371 |
A |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:52:00 |
112 |
920 |
Kučera Jan |
VSP7302 |
51650 |
C |
USK Praha |
14:53:00 |
113 |
902 |
Novák Ivo |
OKP6200 |
51679 |
C |
SK OK 24 Praha |
14:54:00 |
114 |
951 |
Němeček Jan |
KAM9300 |
52282 |
C |
OK Kamenice |
14:55:00 |
115 |
855 |
Fiala Jan |
BBM7205 |
8636192 |
C |
BETA URSUS Orienteering |
14:56:00 |
116 |
977 |
Uher Petr |
VSP5001 |
52269 |
C |
USK Praha |
14:57:00 |
117 |
909 |
Koucký Martin |
EKP9700 |
2032158 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
14:58:00 |
118 |
959 |
Bernášek Jiří |
STB8101 |
682354 |
C |
TJ Stadion Nový Bor |
14:59:00 |
119 |
985 |
Janda Martin |
DOB8002 |
920696 |
C |
KOB Dobruška |
15:00:00 |
120 |
889 |
Sýkora Bohumil |
CHC8601 |
9563 |
C |
K.O.B. Choceň |
15:01:00 |
121 |
903 |
Werner Michal |
PGP9705 |
2080959 |
C |
SK Praga |
15:02:00 |
122 |
918 |
Habán Ivo |
VLI7707 |
7207861 |
R |
Slavia Liberec orienteering |
15:03:00 |
123 |
915 |
Klomínský Václav |
KPY8700 |
2059735 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
15:04:00 |
124 |
922 |
Kobr Tomáš |
TJN8901 |
1969696 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:05:00 |
125 |
910 |
Klusáček Radim |
BOR7710 |
8516 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
15:06:00 |
126 |
949 |
Šimon Jakub |
LBE8801 |
52979 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
15:07:00 |
127 |
974 |
Šesták Marek |
VLI7403 |
2058471 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
15:08:00 |
128 |
983 |
Ptáček Martin |
SRK9509 |
7209655 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
15:09:00 |
129 |
947 |
Koldinský Jan |
KPY8506 |
7207361 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
15:10:00 |
130 |
981 |
Křivda Martin |
CHC9501 |
8659400 |
C |
K.O.B. Choceň |
15:11:00 |
131 |
866 |
Gazda Viktor |
TRI9203 |
49395 |
C |
TJ TŽ Třinec |
15:12:00 |
132 |
978 |
Buk Michal |
ROU9601 |
2075669 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
15:13:00 |
133 |
950 |
Šimík Daniel |
ROZ6900 |
8662318 |
C |
OK Roztoky |
15:15:00 |
135 |
924 |
Janovský Tomáš |
PGP6401 |
8632139 |
C |
SK Praga |
15:16:00 |
136 |
899 |
Pidrman Milan |
EKP8310 |
2067264 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
15:17:00 |
137 |
911 |
Kučerka David |
LIT8202 |
7703600 |
C |
KOB Litvínov |
15:18:00 |
138 |
916 |
Janovský Tomáš |
PGP0101 |
8636798 |
A |
SK Praga |
15:19:00 |
139 |
872 |
Axmann Šimon |
DKP8700 |
49839 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:20:00 |
140 |
858 |
Němeček Jan |
VSP6201 |
682682 |
C |
USK Praha |
15:21:00 |
141 |
967 |
Švadlena Michal |
CHC0101 |
9990101 |
A |
K.O.B. Choceň |
15:22:00 |
142 |
893 |
Kučerka Jan |
LIT8002 |
1418761 |
C |
KOB Litvínov |
15:23:00 |
143 |
856 |
Holas Ondřej |
TUR8501 |
515048 |
C |
OOB TJ Turnov |
15:24:00 |
144 |
865 |
Zajíc Vítězslav |
TAP8610 |
8655221 |
C |
KOB Tretra Praha |
15:25:00 |
145 |
956 |
Zámečník David |
KAM7500 |
2060207 |
C |
OK Kamenice |
15:26:00 |
146 |
992 |
Novák Daniel |
DOK8700 |
8656618 |
C |
OK Doksy |
15:27:00 |
147 |
863 |
Beneš Filip |
TAP8701 |
232187 |
C |
KOB Tretra Praha |
15:28:00 |
148 |
946 |
Třebický Vladimír |
DKP8404 |
8654904 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:29:00 |
149 |
934 |
Janas Petr |
PGP7106 |
7201200 |
C |
SK Praga |
15:30:00 |
150 |
887 |
Polášek Jan Ferdinand |
DKP8811 |
7000412 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:31:00 |
151 |
984 |
Buzek Martin |
PGP8401 |
7051263 |
C |
SK Praga |
15:32:00 |
152 |
877 |
Janata Martin |
DKP8306 |
8303050 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:33:00 |
153 |
905 |
Slezák Zdeněk |
LCE8902 |
889311 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
15:34:00 |
154 |
879 |
Kolín Jan |
DKP7701 |
8007701 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:35:00 |
155 |
957 |
Hanák Jan |
SLA8002 |
8660460 |
C |
SKOB Slaný |
15:36:00 |
156 |
898 |
Melecký Martin |
AOP9001 |
920663 |
C |
Orientační Běh Opava |
15:37:00 |
157 |
991 |
Peterka Vojtěch |
LLI7502 |
8656591 |
C |
TJ Loko Liberec |
15:38:00 |
158 |
885 |
Šafka Sebastian |
KAM0101 |
8221133 |
A |
OK Kamenice |
15:39:00 |
159 |
979 |
Pražák Jiří |
ZBP7800 |
53583 |
C |
OOB SK Zbraslav |
15:40:00 |
160 |
940 |
Lounek Jakub |
PDY8200 |
2060237 |
C |
Běhej Poděbrady |
15:41:00 |
161 |
897 |
Baier Martin |
TUR7603 |
7677777 |
C |
OOB TJ Turnov |
15:42:00 |
162 |
895 |
Tomeš Jaroslav |
DKP8109 |
2080999 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:43:00 |
163 |
857 |
Lepšík Petr |
SJC8203 |
515133 |
C |
Sportcentrum Jičín |
15:44:00 |
164 |
926 |
Pospíšil Ondřej |
DKP8717 |
7202874 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:45:00 |
165 |
913 |
Pavlík Libor |
LIT7605 |
7210130 |
C |
KOB Litvínov |
15:46:00 |
166 |
919 |
Hrdinka Daniel |
VRL9701 |
2085616 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
15:47:00 |
167 |
891 |
Nerad Jaroslav |
LIT9001 |
8108 |
C |
KOB Litvínov |
15:48:00 |
168 |
960 |
Kohl Ondřej |
KPY8600 |
301370 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
15:49:00 |
169 |
988 |
Schaad Gian-Reto |
9MC01 |
1395623 |
|
OLG Chur |
15:50:00 |
170 |
932 |
Hledík Jakub |
CHT9501 |
7207628 |
C |
OOB SK Chrast |
15:51:00 |
171 |
881 |
Mazan Bartłomiej |
17P01 |
921001 |
|
WKS Śląsk Wrocław |
15:52:00 |
172 |
846 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:53:00 |
173 |
850 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:54:00 |
174 |
848 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:55:00 |
175 |
852 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:56:00 |
176 |
847 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:57:00 |
177 |
845 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:58:00 |
178 |
844 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:59:00 |
179 |
849 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
16:00:00 |
180 |
851 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
H21K
1.98 km, 19 controls
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:42:00 |
162 |
842 |
Žukov Michal |
TJN9701 |
2067343 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:44:00 |
164 |
834 |
Bek Jiří |
CHA0103 |
436431 |
A |
OK Chrastava |
15:46:00 |
166 |
839 |
Tejkal Jan |
ADA8110 |
2103784 |
C |
OOB Spartak Adamov |
15:48:00 |
168 |
836 |
Šklíbová Míša |
TJN0153 |
8660383 |
A |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:50:00 |
170 |
837 |
Ledecký Vladimír |
BOR8402 |
8398 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
15:52:00 |
172 |
841 |
Zdobinský Pavel |
JHB8110 |
2106725 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
15:54:00 |
174 |
838 |
Žákovec Jan |
KRL9505 |
0 |
C |
Kometa Kralovice |
15:56:00 |
176 |
840 |
Novák Jan |
VLI9300 |
2118472 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
15:58:00 |
178 |
843 |
Šklíba David |
TJNXX01 |
2059760 |
|
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
16:00:00 |
180 |
835 |
Král Martin |
PDY8800 |
2127599 |
C |
Běhej Poděbrady |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:27:00 |
147 |
1023 |
Kubát Tomáš |
RIC7503 |
2085571 |
C |
OB Říčany |
15:28:00 |
148 |
1010 |
Žitný Tomáš |
SMB6401 |
49971 |
C |
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav |
15:29:00 |
149 |
1017 |
Pilát Miroslav |
DKL7900 |
2103282 |
C |
KOB Kladno |
15:30:00 |
150 |
1009 |
Pavlíček Lubomír |
KPY7800 |
420417 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
15:31:00 |
151 |
1011 |
Kabát Jan |
EKP6912 |
886298 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
15:32:00 |
152 |
1018 |
Koblížek Kamil |
KUO8001 |
980350 |
C |
KOB Ústí nad Orlicí |
15:33:00 |
153 |
1022 |
Polívka Petr |
RIC7401 |
2073693 |
C |
OB Říčany |
15:34:00 |
154 |
1014 |
Pohl Zdeněk |
TAP7606 |
9527 |
C |
KOB Tretra Praha |
15:35:00 |
155 |
1006 |
Choutka Jaroslav |
SOB6301 |
1396839 |
C |
SOBSA |
15:36:00 |
156 |
998 |
Kamenický Jan |
TAP7900 |
2134256 |
|
KOB Tretra Praha |
15:37:00 |
157 |
1020 |
Ledinský Martin |
DKP7901 |
2087675 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:38:00 |
158 |
997 |
Babych Serhiy |
15U8300 |
1301860 |
|
LeO-Team |
15:39:00 |
159 |
1000 |
Hartmann Steffen |
65D8100 |
8190281 |
|
TGV Horn |
15:40:00 |
160 |
1015 |
Hrádek Tomáš |
ROU8301 |
0 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
15:41:00 |
161 |
1003 |
Švec Karel |
ZVO7601 |
2092351 |
C |
OB SK Zvole |
15:42:00 |
162 |
1021 |
Skripnik Ondřej |
FSP7502 |
7204999 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
15:43:00 |
163 |
1012 |
Jedlička Adam |
KAM7700 |
2075620 |
C |
OK Kamenice |
15:44:00 |
164 |
1016 |
Machar Pavel |
DKP7903 |
2086465 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:45:00 |
165 |
999 |
Pachner Pavel |
CHA7501 |
7700075 |
C |
OK Chrastava |
15:46:00 |
166 |
1004 |
Křenek Tomáš |
LLI8300 |
1409872 |
C |
TJ Loko Liberec |
15:47:00 |
167 |
1001 |
Pavlík Mojmír |
PDY8102 |
2115748 |
C |
Běhej Poděbrady |
15:48:00 |
168 |
1005 |
Chmelík Petr |
DOR8100 |
2058502 |
C |
OK Dobříš |
15:49:00 |
169 |
1007 |
Heller Jiří |
ROU7708 |
331503 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
15:50:00 |
170 |
1008 |
Slabý Jan |
ZHR7900 |
7300187 |
C |
TJ Zhoř |
15:51:00 |
171 |
1019 |
Leibiger Jens |
18D5900 |
591019 |
|
Post SV Dresden |
15:52:00 |
172 |
1013 |
Perkner Radim |
ZVO8001 |
2115681 |
C |
OB SK Zvole |
15:53:00 |
173 |
1002 |
Kolář Tomáš |
SLA7103 |
8654898 |
C |
SKOB Slaný |
15:54:00 |
174 |
995 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:55:00 |
175 |
996 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:13:00 |
133 |
1058 |
Mokrý Pavel |
VLI7501 |
2058479 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
15:14:00 |
134 |
1029 |
Schnabl Petr |
RIC7404 |
1401481 |
C |
OB Říčany |
15:15:00 |
135 |
1033 |
Svoboda Jiří |
ROZ7500 |
8069069 |
C |
OK Roztoky |
15:16:00 |
136 |
1047 |
Votruba Ondrej |
NNN68X1 |
0 |
|
Neregistrovaní |
15:17:00 |
137 |
1050 |
Kolář David |
LOU7700 |
0 |
C |
SK Moravan Louňovice |
15:18:00 |
138 |
1031 |
Vilém Stanislav |
VLI7703 |
2080992 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
15:19:00 |
139 |
1055 |
Fiala Jan |
DOR7802 |
2125359 |
C |
OK Dobříš |
15:20:00 |
140 |
1071 |
Kváča Vladimír |
5RX7700 |
0 |
|
NNN |
15:21:00 |
141 |
1051 |
Patka Miroslav |
BOR7715 |
7207489 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
15:22:00 |
142 |
1039 |
Gregor Radek |
DOR7404 |
2125353 |
C |
OK Dobříš |
15:23:00 |
143 |
1070 |
Zakouřil Václav |
VSP7401 |
8006888 |
C |
USK Praha |
15:24:00 |
144 |
1054 |
Spejchal Petr |
BOR7512 |
8472 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
15:25:00 |
145 |
1042 |
Simr Pavel |
ROU7504 |
2031351 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
15:26:00 |
146 |
1068 |
Hudos Martin |
RIC7601 |
52621 |
C |
OB Říčany |
15:27:00 |
147 |
1028 |
Zakouřil Tomáš |
TUV7500 |
51726 |
C |
SOK TJ Turnov |
15:28:00 |
148 |
1045 |
Horák Pavel (Starosta) |
VSP7305 |
2032184 |
C |
USK Praha |
15:29:00 |
149 |
1060 |
Bureš Michal |
VLI7601 |
2113362 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
15:30:00 |
150 |
1063 |
Sucharda Jiří |
BOR5802 |
51542 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
15:31:00 |
151 |
1065 |
Peteráč Zdeněk |
VLI7802 |
2080914 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
15:32:00 |
152 |
1040 |
Kocman Jindřich |
BOR7612 |
8479 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
15:33:00 |
153 |
1037 |
Kvapil Petr |
TUV7402 |
8322 |
C |
SOK TJ Turnov |
15:34:00 |
154 |
1041 |
Balogh Jan |
TJN7500 |
2032176 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:35:00 |
155 |
1038 |
Střelba Ondřej |
PGP7510 |
7209464 |
C |
SK Praga |
15:36:00 |
156 |
1069 |
Karvánek Petr |
BOR6600 |
8655456 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
15:37:00 |
157 |
1052 |
Dejnožka Jiří |
TJN7503 |
2027225 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:38:00 |
158 |
1044 |
Bergl Tomáš |
TJP7801 |
7202860 |
C |
TJ Sokol Troja |
15:39:00 |
159 |
1030 |
Vejražka Jiří |
KPY7400 |
2801249 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
15:40:00 |
160 |
1043 |
Štembera Jan |
TJN7513 |
8655375 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:41:00 |
161 |
1035 |
Rod Jan |
VSP7423 |
2088220 |
C |
USK Praha |
15:42:00 |
162 |
1036 |
Danko Tomáš |
CHA7200 |
436410 |
C |
OK Chrastava |
15:43:00 |
163 |
1059 |
Kohoutek Jan |
RIC7303 |
2096228 |
C |
OB Říčany |
15:44:00 |
164 |
1049 |
Březina Jan |
CHA7604 |
2095960 |
C |
OK Chrastava |
15:45:00 |
165 |
1056 |
Zápotocký Luboš |
SLA7500 |
2801037 |
C |
SKOB Slaný |
15:46:00 |
166 |
1053 |
Kodejš Zdeněk |
VSP7202 |
2021822 |
C |
USK Praha |
15:47:00 |
167 |
1057 |
Houska Jindřich |
DOR7601 |
2050492 |
C |
OK Dobříš |
15:48:00 |
168 |
1034 |
Hladík Zdeněk |
DKP7401 |
2087701 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:49:00 |
169 |
1062 |
Synek Antonín |
DOK7800 |
7200371 |
C |
OK Doksy |
15:50:00 |
170 |
1067 |
Lacina Martin |
DKP7502 |
2129254 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:51:00 |
171 |
1046 |
Starý Jan |
FSP7800 |
2090852 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
15:52:00 |
172 |
1032 |
Míka Pavel |
DKP7800 |
8537 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:53:00 |
173 |
1048 |
Leinweber Ctirad |
FSP7401 |
2092410 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
15:54:00 |
174 |
1066 |
Koudelka Tomáš |
BOR7513 |
8415 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
15:55:00 |
175 |
1061 |
Junek Petr |
STH7801 |
9090 |
C |
SK Studenec |
15:56:00 |
176 |
1064 |
Collis Mark |
DKP7703 |
41365 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:57:00 |
177 |
1026 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:58:00 |
178 |
1027 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:59:00 |
179 |
1025 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
16:00:00 |
180 |
1024 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
14:11:00 |
71 |
1113 |
Elleder Daniel |
DKP7101 |
2092360 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:12:00 |
72 |
1086 |
Žemla Tomáš |
KAM7105 |
2084945 |
C |
OK Kamenice |
14:13:00 |
73 |
1126 |
Sedláček Jaroslav |
ROZ6801 |
51894 |
C |
OK Roztoky |
14:14:00 |
74 |
1119 |
Kohout Zdeněk |
DKL7200 |
2116190 |
C |
KOB Kladno |
14:15:00 |
75 |
1101 |
Koliáš Čeněk |
DKP7102 |
887932 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:16:00 |
76 |
1083 |
Herynek Petr |
RIC7305 |
2112780 |
|
OB Říčany |
14:17:00 |
77 |
1124 |
Lipenský Robert |
CHA7201 |
2095964 |
C |
OK Chrastava |
14:18:00 |
78 |
1111 |
Štěpán Petr |
LDC7301 |
7007007 |
C |
KOB Děčín |
14:19:00 |
79 |
1121 |
Kruliš Petr |
VLI6901 |
301186 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:20:00 |
80 |
1094 |
Koten Pavel |
RIC7200 |
2060262 |
C |
OB Říčany |
14:21:00 |
81 |
1106 |
Meier Milan |
VLI7301 |
8662311 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:22:00 |
82 |
1085 |
Hájek Jan |
TUV7301 |
5788 |
C |
SOK TJ Turnov |
14:23:00 |
83 |
1108 |
Žukov Libor |
VLI6803 |
8294 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:24:00 |
84 |
1115 |
Žejdlík Michal |
LTP7001 |
8662345 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
14:25:00 |
85 |
1118 |
Fürst Aleš |
LLI6801 |
8657098 |
C |
TJ Loko Liberec |
14:26:00 |
86 |
1098 |
Vydra Ivan |
CHA6600 |
8185 |
C |
OK Chrastava |
14:27:00 |
87 |
1110 |
Velichkov Petar |
DKP6704 |
2070840 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:28:00 |
88 |
1100 |
Waldhauser Martin |
BOR7106 |
8408 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:29:00 |
89 |
1128 |
Folprecht Eduard |
TUV7304 |
9056 |
C |
SOK TJ Turnov |
14:30:00 |
90 |
1127 |
Lamač Jaroslav |
TUR7203 |
8068 |
C |
OOB TJ Turnov |
14:31:00 |
91 |
1096 |
Dobeš Václav |
KPY5701 |
301374 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
14:32:00 |
92 |
1082 |
Jiras Jiří |
DOR6900 |
2120631 |
C |
OK Dobříš |
14:33:00 |
93 |
1117 |
Ptáček Jan |
PVP7200 |
2087658 |
C |
VSS Přírodověda Praha |
14:34:00 |
94 |
1112 |
Rémiš Jaromír |
SHK7200 |
2103291 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
14:35:00 |
95 |
1130 |
Řehoř Jiří |
TJN7004 |
2059729 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:36:00 |
96 |
1122 |
Čech Zdeněk |
ROZ7300 |
2085008 |
C |
OK Roztoky |
14:37:00 |
97 |
1088 |
Bukvic Martin |
TUV7000 |
0 |
C |
SOK TJ Turnov |
14:38:00 |
98 |
1077 |
Salonen Mikko |
34F01 |
2046681 |
|
SM-pitkä |
14:39:00 |
99 |
1076 |
Pavel Petr |
LTP6806 |
7200337 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
14:40:00 |
100 |
1090 |
Kohl Jiří |
KPY6201 |
301391 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
14:41:00 |
101 |
1102 |
Petrilák Miroslav |
DOR6600 |
2092439 |
C |
OK Dobříš |
14:42:00 |
102 |
1116 |
Tolar Jan |
RIC7301 |
2073691 |
C |
OB Říčany |
14:43:00 |
103 |
1095 |
Vaněk Petr |
ZBP7302 |
995800 |
C |
OOB SK Zbraslav |
14:44:00 |
104 |
1078 |
Tihon Jaroslav |
TAP6102 |
515440 |
C |
KOB Tretra Praha |
14:45:00 |
105 |
1109 |
Svoboda Ondřej |
ROZ7100 |
416137 |
C |
OK Roztoky |
14:46:00 |
106 |
1092 |
Šašek Jan |
LTP7308 |
7207880 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
14:47:00 |
107 |
1103 |
Veljačik Pavel |
SCP6200 |
2800319 |
C |
OK Sparta Praha |
14:48:00 |
108 |
1099 |
Hradecký Jaroslav |
DOK6300 |
886258 |
C |
OK Doksy |
14:49:00 |
109 |
1123 |
Šubrt Antonín |
DKP7100 |
7201757 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:50:00 |
110 |
1114 |
Novotný Dušan |
TJN7002 |
8662701 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:51:00 |
111 |
1080 |
Průšek Petr |
STB7000 |
1418754 |
C |
TJ Stadion Nový Bor |
14:52:00 |
112 |
1097 |
Veselý Pavel |
TUV6901 |
0 |
C |
SOK TJ Turnov |
14:53:00 |
113 |
1091 |
Jeřábek Petr |
BOR7105 |
8439 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:54:00 |
114 |
1129 |
Würz Bohuslav |
LTP7307 |
7200322 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
14:55:00 |
115 |
1079 |
Straka Lukáš |
SLA7002 |
2118484 |
C |
SKOB Slaný |
14:56:00 |
116 |
1093 |
Machara Martin |
BOR6900 |
8521 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:57:00 |
117 |
1104 |
Bradáč Stanislav |
LLI7201 |
434598 |
C |
TJ Loko Liberec |
14:58:00 |
118 |
1084 |
Zabořil Michal |
JEN7101 |
7781 |
C |
OB Jenišovice |
14:59:00 |
119 |
1133 |
Houžvička Jindřich |
TUR6912 |
51225 |
C |
OOB TJ Turnov |
15:00:00 |
120 |
1107 |
Beneš Jan |
DKL6600 |
49646 |
C |
KOB Kladno |
15:01:00 |
121 |
1105 |
Brožek Tomáš |
KUO6902 |
920653 |
C |
KOB Ústí nad Orlicí |
15:02:00 |
122 |
1087 |
Souček Karel |
SHK6601 |
553452 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
15:03:00 |
123 |
1132 |
Ulman Aleš |
TJN7201 |
2078471 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
15:04:00 |
124 |
1125 |
Víteček Jan |
DKP7201 |
7007201 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:05:00 |
125 |
1120 |
Kraml Martin |
ZVO7102 |
2031360 |
C |
OB SK Zvole |
15:06:00 |
126 |
1081 |
Doubek Petr |
SLA7000 |
7209351 |
C |
SKOB Slaný |
15:07:00 |
127 |
1089 |
Balej Jiří |
KAM7201 |
2067243 |
C |
OK Kamenice |
15:08:00 |
128 |
1131 |
Jandera Tomáš |
SOB7300 |
7300190 |
C |
SOBSA |
15:09:00 |
129 |
1072 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:10:00 |
130 |
1073 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:11:00 |
131 |
1075 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
15:12:00 |
132 |
1074 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:04:00 |
124 |
1137 |
Funda Jiří |
API6401 |
2102854 |
C |
OK Andante Písek |
15:05:00 |
125 |
1146 |
Řada Richard |
DKP6701 |
7202892 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:06:00 |
126 |
1144 |
Prieto José Manuel |
11E6700 |
8220467 |
|
Malarruta |
15:07:00 |
127 |
1150 |
Gossel Heiko |
H50 |
990002 |
|
USV TU Dresden2 |
15:08:00 |
128 |
1135 |
Vydra Pavel |
PEN6200 |
2113100 |
C |
OK RECO Sport |
15:09:00 |
129 |
1142 |
Šimek Stanislav |
LTP6602 |
7210123 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
15:10:00 |
130 |
1141 |
Kuttelwascher Radek |
HCE6801 |
1417254 |
C |
TJ Hostivice |
15:11:00 |
131 |
1143 |
Procházka Radek |
LPU6504 |
2060272 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
15:12:00 |
132 |
1149 |
Rauturier Christophe |
28F02 |
1780766 |
|
Guyancourt Orientation 78 |
15:13:00 |
133 |
1151 |
Maleček Vít |
PGP6801 |
2067268 |
C |
SK Praga |
15:14:00 |
134 |
1148 |
Kubec Pavel |
STB6601 |
1416365 |
C |
TJ Stadion Nový Bor |
15:15:00 |
135 |
1139 |
Hlubuček Tomáš |
KAM6603 |
232428 |
C |
OK Kamenice |
15:16:00 |
136 |
1138 |
Kos Michal |
SRK6802 |
2073747 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
15:17:00 |
137 |
1140 |
Zavadil Vladimír |
VSP6710 |
2129230 |
C |
USK Praha |
15:18:00 |
138 |
1147 |
Šritr Martin |
TUV6802 |
232388 |
C |
SOK TJ Turnov |
15:19:00 |
139 |
1145 |
Friberg Joachim |
72S01 |
7201321 |
|
IF Hagen Club |
15:20:00 |
140 |
1136 |
Cincibus Pavel |
FSP6605 |
8669 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
15:21:00 |
141 |
1134 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
14:26:00 |
86 |
1165 |
Albrecht Miloslav |
SMB5901 |
7717 |
C |
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav |
14:27:00 |
87 |
1166 |
Švarc Jiří |
TUR6204 |
682108 |
C |
OOB TJ Turnov |
14:28:00 |
88 |
1157 |
Buk Miloslav |
ROU6202 |
331058 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
14:29:00 |
89 |
1169 |
Šubrt Pavel |
SMB6301 |
7703 |
C |
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav |
14:30:00 |
90 |
1160 |
Švec Jiří |
PDY5800 |
2102781 |
C |
Běhej Poděbrady |
14:31:00 |
91 |
1158 |
Krejčí Jaroslav |
BOR6302 |
8660925 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
14:32:00 |
92 |
1161 |
Kožina Petr |
PGP6000 |
1700084 |
C |
SK Praga |
14:33:00 |
93 |
1162 |
Kamenický Radan |
OSN6004 |
9601003 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
14:34:00 |
94 |
1168 |
Strejc Jaroslav |
ZVO6101 |
515124 |
C |
OB SK Zvole |
14:35:00 |
95 |
1159 |
Delenne Pierre |
29F03 |
1660662 |
|
ACA Aix en Provence |
14:36:00 |
96 |
1155 |
Shepherd Iain |
12G01 |
9633003 |
|
Inverness Orienteering Club |
14:37:00 |
97 |
1164 |
Bičík Miroslav |
TUV6101 |
0 |
C |
SOK TJ Turnov |
14:38:00 |
98 |
1167 |
Maxwell Ian |
14G02 |
600429 |
|
RR Scotland |
14:39:00 |
99 |
1170 |
Kovář Karel |
LTP6102 |
7205033 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
14:40:00 |
100 |
1154 |
Zuev Alexey |
25R5900 |
8643701 |
|
Navicom_Garmin |
14:41:00 |
101 |
1163 |
Valenta Jiří |
SSU6301 |
51508 |
C |
SK Severka Šumperk |
14:42:00 |
102 |
1156 |
Svoboda Slavomír |
SMB5801 |
7715 |
C |
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav |
14:43:00 |
103 |
1153 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:44:00 |
104 |
1152 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
13:58:00 |
58 |
1176 |
Šámal Václav |
OKP5600 |
436401 |
C |
SK OK 24 Praha |
13:59:00 |
59 |
1173 |
Gawel Jiří |
JBM5700 |
301272 |
|
JG Sport |
14:00:00 |
60 |
1183 |
Eiselt Miloš |
LTP5802 |
7208240 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
14:01:00 |
61 |
1185 |
Knotek Kamil |
OLP5701 |
49370 |
C |
PSK Olymp Praha |
14:02:00 |
62 |
1174 |
Svobodný Petr |
DKP5800 |
49871 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:03:00 |
63 |
1177 |
Škorpil Martin |
HOR5700 |
2011900 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
14:04:00 |
64 |
1182 |
Novák Tom |
DOK5500 |
886255 |
C |
OK Doksy |
14:05:00 |
65 |
1184 |
Horák Petr |
TJN5602 |
2056301 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:06:00 |
66 |
1178 |
Cedrych Karel |
TJP5500 |
446334 |
C |
TJ Sokol Troja |
14:07:00 |
67 |
1179 |
Ouška Jiří |
DOR5700 |
2104703 |
C |
OK Dobříš |
14:08:00 |
68 |
1180 |
Beránek Petr |
STB4900 |
2084968 |
C |
TJ Stadion Nový Bor |
14:09:00 |
69 |
1175 |
John Vladimír |
OLP5502 |
49500 |
C |
PSK Olymp Praha |
14:10:00 |
70 |
1181 |
Nentvich Lubomír |
DOR5800 |
2104700 |
C |
OK Dobříš |
14:11:00 |
71 |
1172 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:12:00 |
72 |
1171 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
13:53:00 |
53 |
1195 |
Dredge Bob |
16G01 |
8290951 |
|
Walton Chasers |
13:54:00 |
54 |
1194 |
Novák Miloš |
SCP4600 |
52299 |
C |
OK Sparta Praha |
13:55:00 |
55 |
1199 |
Conrad Helmut |
71D4000 |
7501901 |
|
USV TU Dresden |
13:56:00 |
56 |
1193 |
Provazník Jiří |
TUR5102 |
1511127 |
C |
OOB TJ Turnov |
13:57:00 |
57 |
1191 |
Hamáček Bohuslav |
LBE5000 |
411760 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
13:58:00 |
58 |
1196 |
Hudský Vlastimil |
TUR5100 |
8214 |
C |
OOB TJ Turnov |
13:59:00 |
59 |
1203 |
Kříž Pavel |
PZR4800 |
2023807 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
14:00:00 |
60 |
1189 |
Škoda Přemek |
VLI5301 |
9201066 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:01:00 |
61 |
1201 |
Ševčík Milan |
CHA5003 |
8199 |
C |
OK Chrastava |
14:02:00 |
62 |
1198 |
Jakubec Jindřich |
TUR4801 |
51816 |
C |
OOB TJ Turnov |
14:03:00 |
63 |
1202 |
Denemarek Oldřich |
BBM5100 |
7510216 |
C |
BETA URSUS Orienteering |
14:04:00 |
64 |
1197 |
Přinda Oldřich |
VLI5101 |
1302773 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:05:00 |
65 |
1200 |
Fujan Sláva |
DKL4800 |
49645 |
C |
KOB Kladno |
14:06:00 |
66 |
1192 |
Bednařík Libor |
VLI5200 |
8296 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
14:07:00 |
67 |
1190 |
Babický Tomáš |
RUM5001 |
8444519 |
C |
ZOOB Rumburk |
14:08:00 |
68 |
1186 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:09:00 |
69 |
1188 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
14:10:00 |
70 |
1187 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
13:30:00 |
30 |
1215 |
Koč Zdeněk |
MKP4700 |
8654915 |
C |
SK GORDIC Praha Kačerov |
13:31:00 |
31 |
1209 |
Gregor Miroslav |
TUV4801 |
8325 |
C |
SOK TJ Turnov |
13:32:00 |
32 |
1213 |
Smetana Radim |
CHA4700 |
8153 |
C |
OK Chrastava |
13:33:00 |
33 |
1206 |
Hlaváč Jaroslav |
SMB4801 |
7718 |
C |
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav |
13:34:00 |
34 |
1207 |
Pospíšil Jiří |
TUV4701 |
8323 |
C |
SOK TJ Turnov |
13:35:00 |
35 |
1212 |
Havlík Jaroslav |
SJC3601 |
8338383 |
C |
Sportcentrum Jičín |
13:36:00 |
36 |
1208 |
Nosál Stanislav |
LBE4600 |
8805 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
13:37:00 |
37 |
1211 |
Matějů Ivan |
UVP4600 |
995838 |
C |
Slovan Praha |
13:38:00 |
38 |
1214 |
Duda František |
KPY4600 |
2103786 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
13:39:00 |
39 |
1210 |
Matoušek Luboš |
LJN4700 |
7741 |
C |
OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou |
13:40:00 |
40 |
1205 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:41:00 |
41 |
1204 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
13:44:00 |
44 |
1223 |
Čadil Jan |
FSP4300 |
53267 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
13:45:00 |
45 |
1219 |
Křtěnský Jaroslav |
BOR3600 |
2090839 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:46:00 |
46 |
1218 |
Attl Vladimír |
PGP3800 |
682666 |
C |
SK Praga |
13:47:00 |
47 |
1220 |
Novotný František |
PUL4200 |
205614 |
C |
OOB USK Slavie Ústí n.L. |
13:48:00 |
48 |
1222 |
Beránek Miroslav |
BOR3900 |
4131 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:49:00 |
49 |
1221 |
Rychlý Rudolf |
MKP4100 |
9823 |
C |
SK GORDIC Praha Kačerov |
13:50:00 |
50 |
1224 |
Úlehla Zdeněk |
BOR4001 |
2090863 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:51:00 |
51 |
1217 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:52:00 |
52 |
1216 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
13:00:00 |
00 |
1253 |
Junek Kryštof |
STH1201 |
7202572 |
C |
SK Studenec |
13:00:00 |
00 |
1250 |
Šimonová Zuzana |
LBE1650 |
416331 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
13:00:00 |
00 |
1255 |
Škáchová Evelína |
DKP1552 |
2086463 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:00:00 |
00 |
1268 |
Kolářová Zuzana |
LOU1250 |
0 |
C |
SK Moravan Louňovice |
13:00:00 |
00 |
1273 |
Kolářová Veronika |
LOU1050 |
0 |
C |
SK Moravan Louňovice |
13:00:00 |
00 |
1270 |
Míka Zbyněk |
DKP1301 |
2086461 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:00:00 |
00 |
1269 |
Majer David |
DKP1203 |
2086460 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:00:00 |
00 |
1256 |
Kunášková Markéta |
VLI1057 |
4411231 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:00:00 |
00 |
1261 |
Pavlík Přemek |
LIT1414 |
8111 |
C |
KOB Litvínov |
13:00:00 |
00 |
1258 |
Mišek Michal |
KAM1300 |
2088709 |
C |
OK Kamenice |
13:00:00 |
00 |
1257 |
Pohlová Sandra |
TAP1151 |
2103246 |
C |
KOB Tretra Praha |
13:00:00 |
00 |
1252 |
Collis Emma |
DKP1251 |
202233 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:00:00 |
00 |
1251 |
Eliáš Vojta |
9XX1500 |
0 |
|
neregistrovaní Na kopci |
13:00:00 |
00 |
1260 |
Kučerka Radek |
STB1101 |
49984 |
C |
TJ Stadion Nový Bor |
13:00:00 |
00 |
1259 |
Kučerková Adéla |
STB1450 |
8118 |
C |
TJ Stadion Nový Bor |
13:00:00 |
00 |
1232 |
Lazarová Nela |
TUV1251 |
0 |
C |
SOK TJ Turnov |
13:00:00 |
00 |
1231 |
Halaška David |
DKP1201 |
2086459 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:00:00 |
00 |
1249 |
Novák Jiří |
TUV1004 |
0 |
|
SOK TJ Turnov |
13:00:00 |
00 |
1233 |
Procházková Sára |
TUV1250 |
0 |
C |
SOK TJ Turnov |
13:00:00 |
00 |
1234 |
Svoboda David |
DKP1205 |
2086468 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:00:00 |
00 |
1227 |
Pešek Jan |
LOU1002 |
0 |
C |
SK Moravan Louňovice |
13:00:00 |
00 |
1236 |
Berglová Amálie |
TJP1450 |
7904 |
C |
TJ Sokol Troja |
13:00:00 |
00 |
1235 |
Topičová Laura |
LOU1152 |
0 |
C |
SK Moravan Louňovice |
13:00:00 |
00 |
1264 |
Břízková Anna |
LOU0851 |
0 |
C |
SK Moravan Louňovice |
13:00:00 |
00 |
1263 |
Drahoňovský Jakub |
TUR1006 |
1403064 |
C |
OOB TJ Turnov |
13:00:00 |
00 |
1272 |
Horová Adéla |
LOU1151 |
0 |
C |
SK Moravan Louňovice |
13:00:00 |
00 |
1271 |
Břízková Alžběta |
LOU1153 |
0 |
C |
SK Moravan Louňovice |
13:00:00 |
00 |
1266 |
Válková Karolína |
TUV0951 |
2120061 |
C |
SOK TJ Turnov |
13:00:00 |
00 |
1265 |
Lazar Matyáš |
TUV1000 |
0 |
C |
SOK TJ Turnov |
13:00:00 |
00 |
1262 |
Tejkalová Zuzanka |
ADA5X14 |
52714 |
|
OOB Spartak Adamov |
13:00:00 |
00 |
1267 |
Posolda Lukáš |
SJC1100 |
2115009 |
C |
Sportcentrum Jičín |
13:00:00 |
00 |
1246 |
Kašpar Adam |
DOR1101 |
2131198 |
|
OK Dobříš |
13:00:00 |
00 |
1239 |
Mikulová Laura |
ZVO1451 |
0 |
|
OB SK Zvole |
13:00:00 |
00 |
1248 |
Lacinová Zuzana |
DKP1055 |
2129251 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:00:00 |
00 |
1247 |
Lounek Alexandr |
PDY1100 |
2102797 |
C |
Běhej Poděbrady |
13:00:00 |
00 |
1242 |
Benáková Adriana |
NNN10X1 |
8663179 |
|
Neregistrovaní |
13:00:00 |
00 |
1241 |
Havel Vojtěch |
NNN13X1 |
53769 |
|
Neregistrovaní |
13:00:00 |
00 |
1238 |
Bořkovec Matěj |
NNNXXX3 |
0 |
|
Neregistrovaní |
13:00:00 |
00 |
1237 |
Hýbl Orlík |
NNN1404 |
2053563 |
|
Neregistrovaní |
13:00:00 |
00 |
1230 |
Kvapilová Klára |
TUV1199 |
231522 |
C |
SOK TJ Turnov |
13:00:00 |
00 |
1229 |
Zakouřil František |
TUV1201 |
51238 |
C |
SOK TJ Turnov |
13:00:00 |
00 |
1226 |
Prchlíková Kristýna |
LOU1053 |
0 |
C |
SK Moravan Louňovice |
13:00:00 |
00 |
1225 |
Dušková Denisa |
TJNXX51 |
4408032 |
|
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:00:00 |
00 |
1244 |
Kolín Jonáš |
DKP1500 |
8450007 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:00:00 |
00 |
1243 |
Hrušková Gabriela |
PGP1150 |
2125327 |
C |
SK Praga |
13:00:00 |
00 |
1228 |
Arnošt Daniel |
DOR1200 |
51648 |
C |
OK Dobříš |
13:00:00 |
00 |
1245 |
Skripnik Kilián |
FSP1300 |
2092380 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
13:00:00 |
00 |
1275 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1274 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1281 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1276 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1279 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1278 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1277 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1280 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1283 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1282 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1240 |
Dvořáková Lucie |
6YC0950 |
0 |
|
Neregistrovaní |
13:00:00 |
00 |
1284 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1287 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1286 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1285 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1288 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1254 |
Beneš Max |
VLI1100 |
1424648 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
13:00:00 |
00 |
1360 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1357 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1358 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1359 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1354 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1365 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1366 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1355 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1356 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1305 |
Hrádková Kateřina |
ROU8350 |
0 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
13:00:00 |
00 |
1312 |
Roznětinská Barbora |
NNN94X1 |
0 |
|
Neregistrovaní |
13:00:00 |
00 |
1311 |
Tučný Jan |
5UC5500 |
2131195 |
|
OB Tučňáci |
13:00:00 |
00 |
1308 |
Prchlík Milan |
LOUXXX1 |
0 |
|
SK Moravan Louňovice |
13:00:00 |
00 |
1313 |
Pešková Erika |
LOUXXX2 |
0 |
|
SK Moravan Louňovice |
13:00:00 |
00 |
1304 |
Medlínová Kateřina |
DKP7854 |
2103710 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:00:00 |
00 |
1307 |
Kuttelwascherová Jitka |
HCE7251 |
1417248 |
C |
TJ Hostivice |
13:00:00 |
00 |
1306 |
Prouzová Zuzana |
DKP6250 |
49865 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:00:00 |
00 |
1303 |
Krbcová Aneta |
SPC0656 |
515458 |
|
SPORTICUS team |
13:00:00 |
00 |
1302 |
Krbcová Petra |
SPC7857 |
515409 |
|
SPORTICUS team |
13:00:00 |
00 |
1367 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1350 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1351 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1340 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1341 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1352 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1347 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1348 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1349 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1346 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1339 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1362 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1363 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1364 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1361 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1353 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1345 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1342 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1343 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1344 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1309 |
Truncová Lenka |
ODV7852 |
0 |
|
TJ Aero Odolena Voda |
13:00:00 |
00 |
1326 |
Hradilová Katarína |
HCE7350 |
49153 |
C |
TJ Hostivice |
13:00:00 |
00 |
1335 |
Šimerka Jakub |
PGP0407 |
682658 |
C |
SK Praga |
13:00:00 |
00 |
1318 |
Samohýl Richard |
PGP2800 |
52098 |
C |
SK Praga |
13:00:00 |
00 |
1317 |
Eliáš Jáchym |
9XX0400 |
0 |
|
neregistrovaní Na kopci |
13:00:00 |
00 |
1334 |
Jelínková Jiřina |
LTP7551 |
420408 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
13:00:00 |
00 |
1337 |
Míchalová Marcela |
KPY6850 |
682670 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
13:00:00 |
00 |
1336 |
Nedoma David |
PDY7300 |
2127609 |
C |
Běhej Poděbrady |
13:00:00 |
00 |
1333 |
Hovadová Agáta |
SRK9451 |
301112 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
13:00:00 |
00 |
1338 |
Bartůňková Lucie |
LOU7750 |
0 |
C |
SK Moravan Louňovice |
13:00:00 |
00 |
1319 |
Šašková Hana |
LTP7552 |
897359 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
13:00:00 |
00 |
1320 |
Petr Pavel |
VLI9400 |
8288 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:00:00 |
00 |
1325 |
Žejdlíková Jitka |
LTP7251 |
7200340 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
13:00:00 |
00 |
1322 |
Mišek Michal |
KAM7202 |
2800300 |
C |
OK Kamenice |
13:00:00 |
00 |
1321 |
Petrová Věra |
VLI6251 |
51218 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:00:00 |
00 |
1324 |
Juren Lukáš |
LTP9703 |
7200332 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
13:00:00 |
00 |
1315 |
Berounský Petr |
VSP7203 |
2103777 |
C |
USK Praha |
13:00:00 |
00 |
1314 |
Brettl František |
PGP7709 |
7956 |
C |
SK Praga |
13:00:00 |
00 |
1323 |
Vraný Jiří |
VLI7504 |
8627112 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:00:00 |
00 |
1316 |
Berounská Helena |
VSP7257 |
411611 |
C |
USK Praha |
13:00:00 |
00 |
1329 |
Průša Josef |
DLT0401 |
2111711 |
C |
KrOB Rozmarýn Litoměřice |
13:00:00 |
00 |
1290 |
Žižková Markéta |
DOR7352 |
2111608 |
|
OK Dobříš |
13:00:00 |
00 |
1289 |
Černá Petra |
HCE7751 |
1413899 |
C |
TJ Hostivice |
13:00:00 |
00 |
1298 |
Gregor Tahmina |
DOR7552 |
2127585 |
|
OK Dobříš |
13:00:00 |
00 |
1291 |
Neuer Pavel |
DOR7502 |
2104692 |
|
OK Dobříš |
13:00:00 |
00 |
1294 |
Černá Jana |
TAP7250 |
2102563 |
C |
KOB Tretra Praha |
13:00:00 |
00 |
1301 |
Berná Markéta |
ODV7651 |
0 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:00:00 |
00 |
1310 |
Dudlová Jana |
ODV7751 |
0 |
|
TJ Aero Odolena Voda |
13:00:00 |
00 |
1293 |
Floriánková Daniela |
VSP7353 |
2021840 |
C |
USK Praha |
13:00:00 |
00 |
1292 |
Hradil Jiří |
HCE7200 |
1426022 |
C |
TJ Hostivice |
13:00:00 |
00 |
1299 |
Baštová Jana |
DOR7452 |
2113394 |
C |
OK Dobříš |
13:00:00 |
00 |
1332 |
Lazar David |
TUV8200 |
0 |
C |
SOK TJ Turnov |
13:00:00 |
00 |
1331 |
Nováková Zuzana |
TUV7950 |
0 |
C |
SOK TJ Turnov |
13:00:00 |
00 |
1328 |
Průšová Hana |
DLT7451 |
2116186 |
C |
KrOB Rozmarýn Litoměřice |
13:00:00 |
00 |
1327 |
Procházková Lenka |
TUV7650 |
0 |
|
SOK TJ Turnov |
13:00:00 |
00 |
1330 |
Llobet Adria |
DOB9201 |
7235 |
C |
KOB Dobruška |
13:00:00 |
00 |
1295 |
Hudčeková Jana |
SLP7850 |
2133897 |
C |
OOB Slavia Praha |
13:00:00 |
00 |
1300 |
Hudčeková Klára |
SLP0550 |
2124804 |
C |
OOB Slavia Praha |
13:00:00 |
00 |
1297 |
Balejová Veronika |
KAM7253 |
2115760 |
C |
OK Kamenice |
13:00:00 |
00 |
1296 |
Priehodová Kateřina |
99Z7800 |
2127610 |
|
Lísteček |
Start time |
Start time from 00 |
Start no. |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
13:00:00 |
00 |
1419 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1418 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1423 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1420 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1429 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1428 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1427 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1422 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1378 |
Klepetko David |
5RX6800 |
2129229 |
|
NNN |
13:00:00 |
00 |
1381 |
Mikulová Zuzana |
ZVO7951 |
2099503 |
C |
OB SK Zvole |
13:00:00 |
00 |
1384 |
Dvořák Josef |
44C8000 |
682615 |
|
Neregistrovaní borci |
13:00:00 |
00 |
1377 |
Bořkovec Jan |
NNNXXX2 |
0 |
|
Neregistrovaní |
13:00:00 |
00 |
1421 |
Hančl Martin |
ROU7601 |
8662370 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
13:00:00 |
00 |
1379 |
Chrást Tomáš |
STH7401 |
7203467 |
C |
SK Studenec |
13:00:00 |
00 |
1380 |
Benák Rostislav |
NNN74X1 |
0 |
|
Neregistrovaní |
13:00:00 |
00 |
1424 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1415 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1414 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1407 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1416 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1413 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1412 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1411 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1406 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1417 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1426 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1425 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1408 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1405 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1410 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1409 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:00:00 |
00 |
1401 |
Reisingerová Eliška |
DLT0151 |
440404 |
C |
KrOB Rozmarýn Litoměřice |
13:00:00 |
00 |
1402 |
Nosek Petr |
DLT6901 |
336778 |
C |
KrOB Rozmarýn Litoměřice |
13:00:00 |
00 |
1389 |
Kudrnáčová Hana |
KAM6250 |
232268 |
C |
OK Kamenice |
13:00:00 |
00 |
1404 |
Leníková Jana |
DLT6151 |
440490 |
C |
KrOB Rozmarýn Litoměřice |
13:00:00 |
00 |
1397 |
Heczková Bohdana |
VLI7750 |
7200363 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:00:00 |
00 |
1400 |
Daňková Daniela |
DKP7353 |
2134260 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:00:00 |
00 |
1403 |
Nosek Martina |
DLT7251 |
236061 |
C |
KrOB Rozmarýn Litoměřice |
13:00:00 |
00 |
1390 |
Eliášová Kateřina |
9XX0150 |
0 |
|
neregistrovaní Na kopci |
13:00:00 |
00 |
1395 |
Švarcová Lenka |
TUR6457 |
682110 |
C |
OOB TJ Turnov |
13:00:00 |
00 |
1392 |
Šebelková Štěpánka |
VLI7851 |
4402218 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:00:00 |
00 |
1393 |
Hartl Zdeněk |
ODV6300 |
52121 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:00:00 |
00 |
1394 |
Bradáčová Marie |
LLI7550 |
2060204 |
C |
TJ Loko Liberec |
13:00:00 |
00 |
1387 |
Bielinová Petra |
9XX7700 |
2134300 |
|
neregistrovaní Na kopci |
13:00:00 |
00 |
1388 |
Choutková Lenka |
SOB6350 |
53643 |
C |
SOBSA |
13:00:00 |
00 |
1391 |
Ježowicz Roman |
79X8000 |
2113390 |
|
Žižkovský tygři |
13:00:00 |
00 |
1396 |
Hartlová Blanka |
ODV6350 |
51356 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:00:00 |
00 |
1371 |
Svoboda Jan |
ODVXXX1 |
52889 |
|
TJ Aero Odolena Voda |
13:00:00 |
00 |
1368 |
Hošek Radim |
DOB8737 |
9998737 |
C |
KOB Dobruška |
13:00:00 |
00 |
1369 |
Dudl Jan |
ODV7703 |
0 |
|
TJ Aero Odolena Voda |
13:00:00 |
00 |
1370 |
Pilch Rudolf |
ODVXXX2 |
52893 |
|
TJ Aero Odolena Voda |
13:00:00 |
00 |
1385 |
Vondráček Martin |
NNNXXX1 |
0 |
|
Neregistrovaní |
13:00:00 |
00 |
1382 |
Lenský David |
DKP7802 |
224915 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:00:00 |
00 |
1383 |
Trunec Antonín |
ODVXXX3 |
2126373 |
|
TJ Aero Odolena Voda |
13:00:00 |
00 |
1372 |
Berný Jan |
ODV7702 |
52117 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:00:00 |
00 |
1386 |
Havlíčková Kateřina |
DOR7650 |
2082932 |
C |
OK Dobříš |
13:00:00 |
00 |
1398 |
Bašta Jaroslav |
DOR7401 |
2112756 |
|
OK Dobříš |
13:00:00 |
00 |
1399 |
Jakubík Petr |
TJN7506 |
2085591 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:00:00 |
00 |
1374 |
Hrušková Blanka |
DOR7555 |
2134295 |
|
OK Dobříš |
13:00:00 |
00 |
1375 |
Štěpová Dana |
28C7400 |
2099486 |
|
Neregistrovaní Štěpovi |
13:00:00 |
00 |
1376 |
Floriánek Jan |
VSP7304 |
2032112 |
C |
USK Praha |
13:00:00 |
00 |
1373 |
Nováčková Anna |
DOR8650 |
2104710 |
|
OK Dobříš |