Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Mapa:
Obrova noha, 1:10 000, E=5m, stav jaro 2019, mapový klíč ISOM 2017, vodovzdorně upravena, mapoval Bob Háj
Ředitel závodu:
Matyšek Radoslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Grepl Ladislav - R2
Stavitel tratí:
Binar Robert - R2, Otruba Karel - R3
D10C
2.20 km, 35 m, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
60 |
Hýblová Eliška |
JPV0952 |
2127853 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:02:00 |
62 |
Šujanová Rozálie |
RBK0952 |
2115694 |
C |
SK Radioklub Blansko |
11:04:00 |
64 |
Švidrnochová Nela |
OOP0950 |
2060211 |
C |
TJ Opava |
11:06:00 |
66 |
Mudráková Natálie |
TBM0953 |
52680 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:08:00 |
68 |
Kubíčková Magdalena |
UOL1150 |
2113056 |
C |
SOB Olomouc |
11:10:00 |
70 |
Mašláňová Ema |
TZL0955 |
8411 |
C |
SKOB Zlín |
11:12:00 |
72 |
Paulíčková Adela |
UOL0951 |
2118494 |
C |
SOB Olomouc |
11:14:00 |
74 |
Slámová Julie |
LCE1051 |
51298 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:16:00 |
76 |
Kubíčková Lucie |
VIC0952 |
425438 |
C |
OB Vizovice |
11:18:00 |
78 |
Tomášková Anna |
STE1051 |
2102861 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:20:00 |
80 |
Kopecká Tereza |
UOL1050 |
428280 |
C |
SOB Olomouc |
11:24:00 |
84 |
Walaská Klára |
TRI0950 |
2102570 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:26:00 |
86 |
KRŇOVÁ Anna |
0100001 |
2080972 |
|
|
11:28:00 |
88 |
Vlčková Markéta |
VIC0951 |
425437 |
C |
OB Vizovice |
11:30:00 |
90 |
Pozlovská Eliška |
TZL0954 |
8605 |
C |
SKOB Zlín |
11:32:00 |
92 |
Luterová Laura |
PLU1051 |
2061817 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:34:00 |
94 |
Novosadová Klára |
TZL0952 |
2070833 |
C |
SKOB Zlín |
11:38:00 |
98 |
Tomanková Alice |
KSU0959 |
2053541 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:42:00 |
102 |
Chytráčková Zuzana |
PLU0950 |
2051531 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:44:00 |
104 |
Jordánová Nelly |
KSU1050 |
2108906 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:46:00 |
106 |
Soldánová Pavlína |
JPV0999 |
49873 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:48:00 |
108 |
Kundratová Eva |
TZL0950 |
7209279 |
C |
SKOB Zlín |
11:50:00 |
110 |
Zbíralová Kateřina |
UOL1151 |
0 |
C |
SOB Olomouc |
D12C
2.30 km, 50 m, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:51:00 |
51 |
Rozsívalová Adéla |
KON0760 |
2090865 |
C |
KOB Konice |
10:53:00 |
53 |
Ptáčková Julie |
TBM0980 |
53250 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:55:00 |
55 |
Vrbová Marie |
PTE0850 |
2135198 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:57:00 |
57 |
Hrbáčková Michaela |
LCE0751 |
8680292 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:59:00 |
59 |
Reichlová Pavla |
KSU0888 |
8670787 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:01:00 |
61 |
Vavrdová Karolína |
PTE0880 |
2135196 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:03:00 |
63 |
Reichlová Lucie |
KSU0850 |
446409 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:07:00 |
67 |
Vernerová Hana |
TBM0780 |
2087664 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:09:00 |
69 |
Vavříková Tereza |
SSU0751 |
52553 |
|
SK Severka Šumperk |
11:11:00 |
71 |
Otrubová Karolína |
PLU0888 |
2061810 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:13:00 |
73 |
Michálková Sabina |
LCE0851 |
253362 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:15:00 |
75 |
Kočová Klára |
ZBM0850 |
2061840 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
11:19:00 |
79 |
Finstrlová Kristýna |
ZBM0752 |
2067231 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
11:21:00 |
81 |
Malá Karolína |
VRB0777 |
2067388 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:23:00 |
83 |
Štefková Michaela |
PLU0851 |
681869 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:25:00 |
85 |
Fišerová Markéta |
TZL0851 |
2070831 |
B |
SKOB Zlín |
11:27:00 |
87 |
Valyavka Viktoriya |
38S0850 |
8071292 |
|
Slávia ŽU Žilina |
11:29:00 |
89 |
Kovalčíková Alena |
AOP0751 |
8004292 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:31:00 |
91 |
Slezáková Vendula |
PLU0854 |
896972 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:33:00 |
93 |
Jílková Pavla |
UOL0753 |
2069073 |
B |
SOB Olomouc |
11:35:00 |
95 |
Cetlová Karolína |
AOP0752 |
2091596 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:37:00 |
97 |
Rotková Veronika |
ZBM0854 |
2103674 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
11:39:00 |
99 |
Šujanová Berenika |
RBK0752 |
2115693 |
C |
SK Radioklub Blansko |
11:41:00 |
101 |
Lázničková Alžběta |
TZL0858 |
331753 |
C |
SKOB Zlín |
11:43:00 |
103 |
Klapková Alžběta |
PTE0852 |
2135185 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:45:00 |
105 |
Paulíčková Tereza |
UOL0750 |
2069082 |
B |
SOB Olomouc |
11:47:00 |
107 |
Buksová Karolína |
SKM0850 |
436932 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:49:00 |
109 |
Pachmannová Iva |
AOP0852 |
232251 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:51:00 |
111 |
Čechová Johana |
TBM0888 |
8180908 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:53:00 |
113 |
Bartášková Karolína |
ASU0799 |
416509 |
C |
Magnus Orienteering |
D14B
3.00 km, 75 m, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:29:00 |
29 |
Kolarczyková Eliška |
TRI0551 |
7210919 |
B |
TJ TŽ Třinec |
10:33:00 |
33 |
Gallo Natálie |
AOP0652 |
7003005 |
B |
Orientační Běh Opava |
10:35:00 |
35 |
Hlaváčová Lucie |
TBM0660 |
2059757 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
10:37:00 |
37 |
Pavlová Eliška |
MOV0650 |
8670472 |
B |
SKOB Ostrava |
10:39:00 |
39 |
Kendrová Tereza |
27S1650 |
2078493 |
|
Farmaceut Bratislava |
10:41:00 |
41 |
Zahradníková Kateřina |
BFM0551 |
2102874 |
B |
SKOB Frýdek - Místek |
10:43:00 |
43 |
Mikošková Marie |
STE0552 |
2108903 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
10:45:00 |
45 |
Čudková Kristýna |
MOV0654 |
8670474 |
B |
SKOB Ostrava |
10:47:00 |
47 |
Dittrichová Lucie |
SKM0551 |
8655378 |
A |
KOB Směr Kroměříž |
10:51:00 |
51 |
Doušková Kateřina |
TBM0679 |
8123459 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
10:53:00 |
53 |
Tomčíková Eliška |
VRB0555 |
2067392 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:55:00 |
55 |
Ježková Ivana |
ZBM0560 |
8660552 |
A |
SK Žabovřesky Brno |
10:57:00 |
57 |
Batani Valentina |
TZL0551 |
8050121 |
A |
SKOB Zlín |
10:59:00 |
59 |
Doušková Hana |
TBM0659 |
8149311 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:01:00 |
61 |
Finstrlová Julie |
ZBM0552 |
8660424 |
A |
SK Žabovřesky Brno |
11:03:00 |
63 |
Štětínská Tereza |
MOV0751 |
8670475 |
B |
SKOB Ostrava |
11:05:00 |
65 |
Finstrlová Lucie |
ZBM0651 |
2051514 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
11:07:00 |
67 |
Kusáková Valentýna |
TZL0651 |
7211007 |
B |
SKOB Zlín |
11:09:00 |
69 |
Otrubová Anna |
PLU0577 |
8667550 |
A |
TJ SOKOL Plumlov |
11:11:00 |
71 |
Pachmannová Katka |
AOP0551 |
8667994 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:13:00 |
73 |
Konečná Julie |
KSU0550 |
2053569 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:15:00 |
75 |
Cetlová Magdaléna |
AOP0552 |
8000238 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:17:00 |
77 |
Fuchsová Ema |
TBM0653 |
8667974 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:19:00 |
79 |
Ondrová Anna |
ZBM0553 |
8660428 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
11:21:00 |
81 |
Zatloukalová Julie |
STE0650 |
2108918 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:23:00 |
83 |
Šaňáková Marie |
UOL0651 |
2111803 |
B |
SOB Olomouc |
11:25:00 |
85 |
Palátová Renáta |
ABM0655 |
2054645 |
B |
KOB ALFA Brno |
11:27:00 |
87 |
Dráčová Barbora |
UOL0652 |
2069085 |
B |
SOB Olomouc |
11:29:00 |
89 |
Procházková Doubravka |
ADA0651 |
8028875 |
B |
OOB Spartak Adamov |
11:31:00 |
91 |
Jílková Lenka |
UOL0654 |
2069072 |
B |
SOB Olomouc |
11:33:00 |
93 |
Pišová Adéla |
LCE0551 |
8662430 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:35:00 |
95 |
Holasová Barbora |
AOP0651 |
8660378 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:37:00 |
97 |
Rychlá Karolína |
KRN0757 |
8654916 |
B |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:39:00 |
99 |
Tomanová Eliška |
LBM0651 |
52032 |
B |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
11:41:00 |
101 |
Matoušková Jana |
MOV0551 |
8670491 |
B |
SKOB Ostrava |
D14C
2.50 km, 60 m, 9 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:50:00 |
50 |
Kopecká Nela |
UOL0650 |
2044889 |
C |
SOB Olomouc |
10:52:00 |
52 |
Přikrylová Jana |
JPV0652 |
2112722 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:54:00 |
54 |
Batani Valeria |
TZL0550 |
8250121 |
C |
SKOB Zlín |
10:56:00 |
56 |
Přikrylová Ivana |
JPV0653 |
2112741 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:58:00 |
58 |
Krčková Lucie |
TRI0550 |
49360 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:00:00 |
60 |
Karásková Denisa |
ZPV0555 |
206390 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:02:00 |
62 |
Plachá Aneta |
JPV0555 |
2108881 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:06:00 |
66 |
Good Eliška |
SBR0550 |
2091593 |
C |
SKOB Bruntál |
11:10:00 |
70 |
Kotrle Sylvia |
STE0652 |
2108917 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:12:00 |
72 |
Stryková Karolína |
KSU0656 |
2058482 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:14:00 |
74 |
Pospíšilová Stella |
STE0551 |
2080829 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:16:00 |
76 |
Matochová Adéla |
TZL0552 |
8670800 |
C |
SKOB Zlín |
D16B
3.30 km, 90 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:09:00 |
69 |
Rybková Vendula |
TRI0453 |
7002089 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:11:00 |
71 |
Černochová Michaela |
PLU0351 |
8660570 |
A |
TJ SOKOL Plumlov |
11:13:00 |
73 |
Klechová Karolína |
AOP0452 |
8004330 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:15:00 |
75 |
Bídová Markéta |
UOL0352 |
8660531 |
B |
SOB Olomouc |
11:17:00 |
77 |
Němečková Kateřina |
PLU0350 |
1400409 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:19:00 |
79 |
Smékalová Karolína |
UOL0451 |
8655425 |
B |
SOB Olomouc |
11:21:00 |
81 |
Šrámková Aneta |
TZL0458 |
2121123 |
B |
SKOB Zlín |
11:23:00 |
83 |
Pachmannová Bára |
AOP0351 |
8656710 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:25:00 |
85 |
Mudráková Eliška |
LCE0352 |
889308 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:27:00 |
87 |
Mrkvičková Ema |
TZL0451 |
2091565 |
B |
SKOB Zlín |
11:29:00 |
89 |
Šneiderová Daniela |
ASU0398 |
7201771 |
B |
Magnus Orienteering |
11:33:00 |
93 |
Janečková Adéla |
PLU0452 |
2087689 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:35:00 |
95 |
Miková Lenka |
TBM0460 |
8663167 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:37:00 |
97 |
Kovalčíková Anna |
AOP0453 |
8004313 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:39:00 |
99 |
Lubrichová Veronika |
STE0451 |
8660567 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:43:00 |
103 |
Švidrnochová Eliška |
OOP0451 |
8656605 |
A |
TJ Opava |
11:45:00 |
105 |
Haltofová Romana |
TRI0451 |
8670381 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:47:00 |
107 |
Smékalová Viktorie |
UOL0450 |
8655426 |
B |
SOB Olomouc |
11:49:00 |
109 |
Bruková Petra |
TRI0450 |
8660369 |
B |
TJ TŽ Třinec |
D16C
3.10 km, 85 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:22:00 |
22 |
Šánová Julie |
KSU0494 |
443076 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:26:00 |
26 |
Murínová Markéta |
KSU0383 |
2103267 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:28:00 |
28 |
Kolaříková Eliška |
TZL0452 |
995797 |
C |
SKOB Zlín |
D18B
3.50 km, 100 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:45:00 |
105 |
Smolková Sabina |
STE0250 |
7206537 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:47:00 |
107 |
Tichá Marie |
TZL0253 |
2091544 |
B |
SKOB Zlín |
11:49:00 |
109 |
Raclavská Lenka |
UOL0252 |
2092435 |
B |
SOB Olomouc |
11:51:00 |
111 |
Kočová Halina |
TZL0255 |
2091546 |
B |
SKOB Zlín |
11:53:00 |
113 |
Skoupá Vendula |
STE0152 |
7203461 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:55:00 |
115 |
Tichá Julie |
TZL0252 |
2091554 |
B |
SKOB Zlín |
D18C
3.30 km, 90 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:01:00 |
01 |
Pospíšilová Helena |
STE0253 |
2080839 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:03:00 |
03 |
Kličková Anna |
KON0272 |
52722 |
B |
KOB Konice |
10:05:00 |
05 |
Končáková Alžběta |
LCE0256 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:09:00 |
09 |
Sadílková Iva |
VIC0151 |
53122 |
C |
OB Vizovice |
D20B
3.90 km, 110 m, 15 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:58:00 |
58 |
Štefková Klára |
TBM0059 |
7204506 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:00:00 |
60 |
Kundratová Lucie |
TZL0058 |
7203458 |
B |
SKOB Zlín |
11:02:00 |
62 |
Hájková Lenka |
SOP0050 |
7207857 |
A |
OOB TJ Slezan Opava |
11:04:00 |
64 |
Štrosová Jana |
MOV0051 |
8670492 |
B |
SKOB Ostrava |
D21B
4.20 km, 140 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:41:00 |
41 |
Hlavová Hana |
KON8888 |
8635805 |
C |
KOB Konice |
10:43:00 |
43 |
Šímová Jana |
PHK8569 |
553442 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:45:00 |
45 |
Stachoňová Barbara |
ZBM8451 |
7906090 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
10:47:00 |
47 |
Vítková Lucie |
PTE9474 |
8656506 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:49:00 |
49 |
Pekárková Monika |
RBK9252 |
8667995 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:51:00 |
51 |
Vernerová Radka |
VBM8558 |
53211 |
C |
VSK Mendelu Brno |
10:53:00 |
53 |
Dittrichová Zuzana |
KON9175 |
52416 |
C |
KOB Konice |
10:55:00 |
55 |
Křečková Lenka |
ASU9271 |
8663157 |
C |
Magnus Orienteering |
10:57:00 |
57 |
Pekárková Eva |
TZL7653 |
8663119 |
C |
SKOB Zlín |
10:59:00 |
59 |
Zavadilová Simona |
PTE8485 |
1424653 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:01:00 |
61 |
Slováčková Věra |
TZL8181 |
53339 |
C |
SKOB Zlín |
11:03:00 |
63 |
Michálková Renata |
LCE8151 |
2088219 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:05:00 |
65 |
Vríčanová Janka |
86S8950 |
9102150 |
|
Slávia ZU Žilina |
11:07:00 |
67 |
Bouzková Katka |
SVS8151 |
53385 |
C |
Orientklub Vsetín |
11:11:00 |
71 |
Adamová Eva |
ZBM8772 |
52039 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
D21C
3.90 km, 110 m, 15 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:02:00 |
02 |
Pangrácová Anna |
0030005 |
2103250 |
|
|
10:04:00 |
04 |
Czaschová Emílie |
SBR8750 |
51883 |
C |
SKOB Bruntál |
10:06:00 |
06 |
Cetkovská Tereza |
JPV8750 |
2109697 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:10:00 |
10 |
Janošíková Lenka |
UOL7651 |
301554 |
C |
SOB Olomouc |
10:12:00 |
12 |
Muchová Barbora |
KVS8550 |
2080849 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:14:00 |
14 |
Pangrácová Marie |
0040001 |
8028804 |
|
|
10:16:00 |
16 |
Maliňáková Petra |
SVS8751 |
53387 |
C |
Orientklub Vsetín |
10:20:00 |
20 |
Hornová Lenka |
0030001 |
2092370 |
|
|
10:22:00 |
22 |
Richterová Klára |
JPV8550 |
2109698 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:24:00 |
24 |
Ptáčková Veronika |
TBM7374 |
2083378 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
D35B
3.90 km, 110 m, 15 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:30:00 |
30 |
Gallo Martina |
AOP7951 |
7204970 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:32:00 |
32 |
Lučanová Marta |
LPU7957 |
515134 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:34:00 |
34 |
Bukovacová Alena |
ZBM7454 |
522004 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
10:36:00 |
36 |
Good Ludmila |
SBR8050 |
2092369 |
C |
SKOB Bruntál |
10:38:00 |
38 |
Dittrichová Andrea |
SKM7750 |
52208 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:42:00 |
42 |
Kozumplíková Alice |
RBK8151 |
981818 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:44:00 |
44 |
Librová Lucie |
AOP8050 |
49386 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:46:00 |
46 |
Šidlová Klára |
TZL8250 |
7209281 |
C |
SKOB Zlín |
10:48:00 |
48 |
Marková Eva |
STE7550 |
8028882 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:50:00 |
50 |
Štěpánková Kateřina |
TBM7654 |
2049566 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
D35C
3.30 km, 90 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:15:00 |
15 |
Rozsívalová Petra |
KON8063 |
2112772 |
C |
KOB Konice |
10:17:00 |
17 |
Daňková Veronika |
SBK8151 |
8007503 |
C |
KOB START Blansko |
10:19:00 |
19 |
Štětínská Soňa |
MOV7650 |
232406 |
C |
SKOB Ostrava |
10:21:00 |
21 |
Šaňáková Šárka |
UOL7650 |
1420235 |
C |
SOB Olomouc |
10:23:00 |
23 |
Čechová Marcela |
TBM7659 |
8007659 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:25:00 |
25 |
Benešová Petra |
KON7575 |
1418763 |
C |
KOB Konice |
10:27:00 |
27 |
Tomášková Petra |
STE8250 |
2143383 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:29:00 |
29 |
Navrátilová Helena |
ASU7799 |
301698 |
C |
Magnus Orienteering |
10:31:00 |
31 |
Lubrichová Eva |
STE7556 |
2112743 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:33:00 |
33 |
Kubíčková Eva |
UOL7752 |
2133902 |
C |
SOB Olomouc |
10:35:00 |
35 |
Přikrylová Jitka |
JPV7979 |
2109752 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:37:00 |
37 |
Radová Martina |
ABM7451 |
8010 |
C |
KOB ALFA Brno |
10:39:00 |
39 |
Plachá Andrea |
JPV7676 |
2102819 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:41:00 |
41 |
Slámová Alena |
LCE8253 |
425578 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:43:00 |
43 |
Jílková Hana |
UOL8050 |
2069071 |
C |
SOB Olomouc |
10:45:00 |
45 |
Janků Renata |
STE7251 |
52502 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:47:00 |
47 |
Tomanková Martina |
KSU7552 |
2058462 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:49:00 |
49 |
Smékalová Jana |
UOL7850 |
2045207 |
C |
SOB Olomouc |
10:53:00 |
53 |
Vránová Helena |
UOL7652 |
9201328 |
C |
SOB Olomouc |
10:55:00 |
55 |
Tomanová Veronika |
LBM7751 |
219277 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
10:57:00 |
57 |
Kopecká Jitka |
UOL7750 |
420402 |
C |
SOB Olomouc |
11:01:00 |
61 |
Kubáňová Jana |
TBM7275 |
8007275 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:03:00 |
63 |
Paulíčková Barbara |
UOL7851 |
2116467 |
C |
SOB Olomouc |
D40B
3.50 km, 100 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:17:00 |
77 |
Broschová Lucie |
RBK7451 |
2061836 |
C |
SK Radioklub Blansko |
11:19:00 |
79 |
Finstrlová Alena |
ZBM7550 |
2087665 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
11:21:00 |
81 |
Poláčková Monika |
JPV7552 |
2109754 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:23:00 |
83 |
Šujanová Kateřina |
RBK7851 |
2127529 |
C |
SK Radioklub Blansko |
11:25:00 |
85 |
Kovalčíková Eva |
AOP7852 |
51197 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:27:00 |
87 |
Švidrnochová Hana |
OOP7751 |
7210910 |
C |
TJ Opava |
11:31:00 |
91 |
Valíková Petra |
AOP7351 |
980374 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:35:00 |
95 |
Kundratová Jana |
TZL7350 |
53360 |
C |
SKOB Zlín |
11:37:00 |
97 |
Pachmannová Hana |
AOP7252 |
361977 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:39:00 |
99 |
Batani Hana |
TZL7351 |
8100202 |
C |
SKOB Zlín |
D45B
3.50 km, 105 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:16:00 |
76 |
Sedlářová Pavla |
AOP7052 |
2096150 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:18:00 |
78 |
Hrušková Lenka |
ZBM6251 |
49398 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
11:20:00 |
80 |
Anat Meir |
24I4015 |
1111774 |
|
Israel Orienteering |
11:22:00 |
82 |
Chovancová Jana |
TZL7352 |
426400 |
C |
SKOB Zlín |
11:24:00 |
84 |
Kaděrová Barbora |
HAV7051 |
1425330 |
C |
OB Havířov |
11:26:00 |
86 |
Šneiderová Lucie |
ASU7498 |
7201755 |
C |
Magnus Orienteering |
11:28:00 |
88 |
Kovaříková Mária |
SIT6951 |
8655462 |
C |
OK SILESIA |
11:32:00 |
92 |
Sadílková Lenka |
VIC7055 |
416050 |
C |
OB Vizovice |
11:34:00 |
94 |
Hulenková Martina |
MOV7352 |
51174 |
C |
SKOB Ostrava |
11:36:00 |
96 |
Procházková Martina |
SOP7351 |
433097 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
11:38:00 |
98 |
Králová Zdenka |
SSU6091 |
1406132 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:40:00 |
100 |
Hubáčková Dagmar |
LCE6569 |
9201824 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:42:00 |
102 |
Vidmuchová Martina |
JPV7171 |
49883 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:44:00 |
104 |
Popieluchová Ivona |
BFM7453 |
2102855 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
D45C
3.20 km, 90 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:02:00 |
02 |
Marie Ženčáková |
0180002 |
2032185 |
|
|
10:04:00 |
04 |
Doušková Vlasta |
TBM7060 |
2067215 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:06:00 |
06 |
Strachotová Eva |
ASU6099 |
52560 |
C |
Magnus Orienteering |
10:08:00 |
08 |
Urbanová Edita |
STE7454 |
52480 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:10:00 |
10 |
Blank Radka |
SKM7351 |
53809 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:14:00 |
14 |
Pěčková Monika |
SKM7350 |
2017677 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:16:00 |
16 |
Reichlová Jiřina |
KSU7499 |
2067330 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:18:00 |
18 |
Poštulková Milada |
STE6850 |
2080842 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:20:00 |
20 |
Kašparová Ivana |
JPV6951 |
2032169 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:22:00 |
22 |
Felklová Jarmila |
0180003 |
433098 |
|
|
10:24:00 |
24 |
Hýblová Iveta |
JPV7474 |
2127879 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:26:00 |
26 |
Mlčková Jana |
KSU7383 |
886292 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:28:00 |
28 |
Hlaváčová Šárka |
TBM7258 |
49656 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:30:00 |
30 |
Kotrlová Gita |
UOL6953 |
352324 |
C |
SOB Olomouc |
10:32:00 |
32 |
Fuchsová Marcela |
TBM7260 |
2067207 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:34:00 |
34 |
Vavříková Iveta |
MOV7450 |
2025346 |
C |
SKOB Ostrava |
10:36:00 |
36 |
Miková Iva |
TBM7071 |
53270 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:38:00 |
38 |
Fajkusová Jitka |
JPV6773 |
52586 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:40:00 |
40 |
Koláriková Irena |
TZL6351 |
7209283 |
C |
SKOB Zlín |
10:42:00 |
42 |
Štorková Simona |
JPV6556 |
8006556 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:44:00 |
44 |
Mikošková Iveta |
STE7150 |
2113042 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:46:00 |
46 |
Křečková Petra |
ZPV7076 |
52582 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
10:48:00 |
48 |
Neumannová Kamila |
STE6751 |
52514 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
D50B
3.20 km, 90 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:34:00 |
94 |
Dittrichová Lenka |
KON6285 |
52420 |
C |
KOB Konice |
11:40:00 |
100 |
Poklopová Ivana |
UOL6451 |
52451 |
C |
SOB Olomouc |
11:42:00 |
102 |
Jirková Renata |
ZPV6553 |
52427 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:44:00 |
104 |
Kociánová Eva |
OOP6750 |
2112733 |
C |
TJ Opava |
11:46:00 |
106 |
Rainhartz Orit |
24I4009 |
2071557 |
|
Israel Orienteering |
11:48:00 |
108 |
Ostřanská Iveta |
SSU6591 |
224901 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:50:00 |
110 |
Jarošová Petra |
ZPV6666 |
52654 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:52:00 |
112 |
Schäferová Jana |
TZL6566 |
52342 |
C |
SKOB Zlín |
11:54:00 |
114 |
Shachar Noiman Anat |
24I4000 |
2071092 |
|
Israel Orienteering |
11:56:00 |
116 |
Hlavová Miroslava |
KON6389 |
52417 |
C |
KOB Konice |
D55B
3.00 km, 80 m, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:35:00 |
35 |
Vlažná Mirka |
LCE5852 |
52698 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:37:00 |
37 |
Denysenko Tamara |
38S6150 |
8071309 |
|
Slávia ŽU Žilina |
10:39:00 |
39 |
Dokoupilová Zuzana |
VBM5754 |
53306 |
C |
VSK Mendelu Brno |
10:43:00 |
43 |
Švejdíková Yvona |
AOP6351 |
8004296 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:45:00 |
45 |
Cetkovská Alena |
TZL6263 |
53342 |
C |
SKOB Zlín |
10:47:00 |
47 |
Nativ Ruth |
24I4011 |
2071179 |
|
Israel Orienteering |
10:49:00 |
49 |
Sochorová Hana |
HAV6250 |
1421893 |
C |
OB Havířov |
10:51:00 |
51 |
Hagit Wiess |
24I4002 |
2088710 |
|
Israel Orienteering |
10:53:00 |
53 |
Jastrzembská Jarmila |
TRI6450 |
8670488 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:55:00 |
55 |
Krejčíková Monika |
TZL6262 |
8260628 |
C |
SKOB Zlín |
10:57:00 |
57 |
Smičková Eva |
KON5887 |
52412 |
C |
KOB Konice |
D55C
2.60 km, 70 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:15:00 |
75 |
Jalová Marie |
RBK5761 |
49601 |
C |
SK Radioklub Blansko |
11:19:00 |
79 |
Žaludková Miroslava |
TZL5954 |
53838 |
C |
SKOB Zlín |
11:21:00 |
81 |
Janošíková Jaroslava |
UOL5858 |
2092434 |
C |
SOB Olomouc |
11:23:00 |
83 |
Roubalíková Iva |
3SX6450 |
2102820 |
|
ZŠ a MŠ Těšetice |
11:25:00 |
85 |
Honkyšová Eva |
JPV6350 |
2080971 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:27:00 |
87 |
Jelínková Dagmar |
TZL5757 |
7209285 |
C |
SKOB Zlín |
11:29:00 |
89 |
Czaschová Irena |
SBR6150 |
51915 |
C |
SKOB Bruntál |
11:31:00 |
91 |
Seifertová Marie |
SBK5555 |
2011795 |
C |
KOB START Blansko |
11:33:00 |
93 |
Štrajtová Zuzana |
UOL6452 |
52466 |
C |
SOB Olomouc |
11:35:00 |
95 |
Kolaříková Věra |
SBK5251 |
49685 |
C |
KOB START Blansko |
D60B
2.60 km, 70 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:51:00 |
111 |
Horynová Eva |
TZL5254 |
8662735 |
C |
SKOB Zlín |
11:53:00 |
113 |
Eremiášová Jana |
TBM5451 |
52361 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:55:00 |
115 |
Nurit shmuely |
24I4007 |
2071296 |
|
Israel Orienteering |
11:59:00 |
119 |
Stackeová Anna |
LCE5551 |
7053853 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
12:01:00 |
121 |
Regev Yael Rivka |
24I4004 |
2071021 |
|
Israel Orienteering |
12:03:00 |
123 |
Cahlová Slávka |
LCE5451 |
416063 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
12:05:00 |
125 |
Lisa Mishli |
24I4006 |
2071083 |
|
Israel Orienteering |
D65B
2.60 km, 70 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:39:00 |
99 |
Volencová Ivana |
OTK5250 |
8670735 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
11:43:00 |
103 |
Suchánková Libuše |
SOP4851 |
446344 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
D65C
2.60 km, 70 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:03:00 |
63 |
Čadilová Alena |
ASU5050 |
52599 |
C |
Magnus Orienteering |
11:07:00 |
67 |
Štáblová Jitka |
ASU5350 |
52557 |
C |
Magnus Orienteering |
11:09:00 |
69 |
Henková Svatava |
RBK5454 |
52092 |
C |
SK Radioklub Blansko |
D70B
2.70 km, 70 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:36:00 |
36 |
Novotná Ludmila |
ZLH4850 |
52763 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
10:40:00 |
40 |
Kotzer Andra |
24I4016 |
2071234 |
|
Israel Orienteering |
H10C
2.20 km, 35 m, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:01:00 |
01 |
Liber Václav |
AOP1000 |
2127594 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:03:00 |
03 |
Mátl Jáchym |
KSU0909 |
2148055 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:05:00 |
05 |
Lutera Oliver |
PLU1001 |
2051506 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:07:00 |
07 |
Toman Matěj |
LBM0909 |
52038 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
10:11:00 |
11 |
Rudolf Jan |
RBK0861 |
0 |
|
SK Radioklub Blansko |
10:13:00 |
13 |
Mátl Adam |
KSU1111 |
2108868 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:15:00 |
15 |
Doušek Vilém |
TBM0904 |
2067212 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:17:00 |
17 |
Slováček Ondřej |
TZL0902 |
2084933 |
C |
SKOB Zlín |
10:19:00 |
19 |
Hřivňák Petr |
PLU0900 |
682345 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:21:00 |
21 |
Mašláň Prokop |
TZL1005 |
52223 |
C |
SKOB Zlín |
10:23:00 |
23 |
Cetl Jan |
AOP0902 |
307338 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:25:00 |
25 |
Vlček Antonín |
KSU1121 |
52258 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:29:00 |
29 |
Plachý Matyáš |
JPV1010 |
2115705 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:31:00 |
31 |
Dittrich Matouš |
SKM1000 |
436931 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:33:00 |
33 |
Jordán Dominik |
KSU1000 |
2103281 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:35:00 |
35 |
Michálek Marián |
LCE1111 |
331675 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:37:00 |
37 |
Sovadina Jakub |
KSU0929 |
2108889 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:39:00 |
39 |
Pekárek David |
TZL1000 |
2121129 |
C |
SKOB Zlín |
10:43:00 |
43 |
Štábl Vít |
KSU1100 |
2053548 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:45:00 |
45 |
Heiser Matěj |
SSU0900 |
9102883 |
C |
SK Severka Šumperk |
10:47:00 |
47 |
Lučan Matěj |
LPU0903 |
2148080 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:49:00 |
49 |
Sovadina Matěj |
KSU1001 |
0 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:51:00 |
51 |
Čeřovský Filip |
KON1010 |
2020738 |
C |
KOB Konice |
10:53:00 |
53 |
Stojaník Zdeněk |
KSU0919 |
2073734 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
H12C
2.40 km, 50 m, 8 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:02:00 |
02 |
Janeček Jáchym |
UOL0700 |
2133905 |
C |
SOB Olomouc |
10:04:00 |
04 |
Jahudka Tomáš |
TZL0815 |
2134314 |
C |
SKOB Zlín |
10:06:00 |
06 |
Pěček Jakub |
SKM0700 |
8660395 |
B |
KOB Směr Kroměříž |
10:08:00 |
08 |
Tomášek Josef |
STE0808 |
2106723 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:10:00 |
10 |
Gallo Ondřej |
AOP0802 |
7201830 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:12:00 |
12 |
Kubeš David |
PLU0800 |
52500 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:14:00 |
14 |
Heča Michal |
UOL0803 |
0 |
C |
SOB Olomouc |
10:16:00 |
16 |
Marek Vít |
KSU0838 |
361910 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:18:00 |
18 |
Matyšek Ondřej |
PGP0703 |
2087642 |
C |
SK Praga |
10:20:00 |
20 |
Světnický Antonín |
STE0800 |
2108898 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
10:22:00 |
22 |
Novotný Jakub |
PLU0804 |
2061762 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:24:00 |
24 |
Račanský Jiří |
TBM0706 |
2061842 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
10:26:00 |
26 |
Ježek David |
ZBM0813 |
8667953 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
10:28:00 |
28 |
Juřina Marek |
KSU0828 |
51309 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:30:00 |
30 |
Vlček Tomáš |
VIC0713 |
7210090 |
B |
OB Vizovice |
10:32:00 |
32 |
Mlček Vincenc |
KSU0700 |
2058486 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:36:00 |
36 |
Buksa Jan |
SKM0800 |
53817 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:38:00 |
38 |
Mrkvica Václav |
ZLH0800 |
7758623 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
10:40:00 |
40 |
Štěpánek Ondřej |
TBM0809 |
8208112 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:42:00 |
42 |
Skácel Viktor |
NNN1162 |
0 |
|
Neregistrovaní |
10:44:00 |
44 |
Bocek Václav |
TRI0802 |
416128 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:46:00 |
46 |
Finstrle Filip |
ZBM0702 |
2092386 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
10:48:00 |
48 |
Mikláš Matěj |
TZL0704 |
2126258 |
B |
SKOB Zlín |
10:50:00 |
50 |
Sekanina Ondřej |
ASU0745 |
52844 |
C |
Magnus Orienteering |
10:52:00 |
52 |
Stacke Václav |
LCE0703 |
8662435 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:54:00 |
54 |
Marek Filip |
ZBM0706 |
8660413 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
10:56:00 |
56 |
Macek Vojtěch |
ASU0748 |
426313 |
C |
Magnus Orienteering |
10:58:00 |
58 |
Mlčoch Jakub |
SKM0801 |
53811 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:00:00 |
60 |
Navrátil Pavel |
ASU0747 |
7206535 |
B |
Magnus Orienteering |
11:02:00 |
62 |
Mikoška Jan |
STE0807 |
2112769 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:04:00 |
64 |
Kovalčík Petr |
AOP0901 |
8000245 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:06:00 |
66 |
Kundrata Vít |
TZL0700 |
7209278 |
B |
SKOB Zlín |
11:08:00 |
68 |
Krupa Jan |
TRI0706 |
8655482 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:10:00 |
70 |
Šneider Kvido |
ASU0749 |
53003 |
C |
Magnus Orienteering |
H14B
3.10 km, 85 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:34:00 |
34 |
Černoch Martin |
PLU0500 |
8667538 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
10:36:00 |
36 |
Brosch Ondřej |
RBK0606 |
8660437 |
B |
SK Radioklub Blansko |
10:38:00 |
38 |
Ptáček Jonáš |
TBM0717 |
8070717 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
10:40:00 |
40 |
Kirschner Damian |
TRI0506 |
2099502 |
B |
TJ TŽ Třinec |
10:42:00 |
42 |
Čech Radan |
TBM0611 |
8663178 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
10:44:00 |
44 |
Otruba František |
PLU0501 |
8667537 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
10:46:00 |
46 |
Grygar Václav |
MOV0502 |
8670495 |
B |
SKOB Ostrava |
10:48:00 |
48 |
Pekárek Tobias |
TZL0502 |
8663152 |
A |
SKOB Zlín |
10:50:00 |
50 |
Berčík Jakub |
27S0502 |
2134365 |
|
Farmaceut Bratislava |
10:52:00 |
52 |
Štěpánek Jan |
TBM0607 |
8660548 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
10:54:00 |
54 |
Odehnal Tomáš |
ADA0500 |
8660407 |
B |
OOB Spartak Adamov |
10:56:00 |
56 |
Vojvodík Eduard |
MOV0600 |
8670493 |
B |
SKOB Ostrava |
10:58:00 |
58 |
Huleja Martin |
TZL0604 |
2113096 |
B |
SKOB Zlín |
11:00:00 |
60 |
Byrtus Jakub |
SIT0502 |
8663128 |
B |
OK SILESIA |
11:02:00 |
62 |
Vaněk Bořek |
TZL0505 |
2113077 |
B |
SKOB Zlín |
11:04:00 |
64 |
Kasza Tomáš |
ZBM0512 |
2078496 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
11:06:00 |
66 |
Strýček Jan |
ADA0503 |
8028870 |
A |
OOB Spartak Adamov |
11:08:00 |
68 |
Bláha Adam |
KSU0525 |
2073730 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:10:00 |
70 |
Račanský Jakub |
TBM0503 |
8100029 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:12:00 |
72 |
Šána Robert |
KSU0616 |
2104587 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:14:00 |
74 |
Kučera Tomáš |
ZBM0605 |
8660418 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
11:16:00 |
76 |
Mudrák Šimon |
LCE0601 |
331690 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:18:00 |
78 |
Zádrapa Marian Petr |
MOV0503 |
428262 |
C |
SKOB Ostrava |
11:20:00 |
80 |
Urbánek Tomáš |
ZBM0604 |
8670828 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
11:24:00 |
84 |
Štábl Patrik |
KSU0606 |
446437 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:26:00 |
86 |
Menzel Antonín |
MOV0700 |
8670494 |
B |
SKOB Ostrava |
11:28:00 |
88 |
Křapa Štěpán |
LCE0604 |
52693 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:30:00 |
90 |
Jordán Alexandr |
KSU0626 |
2056276 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:32:00 |
92 |
Bíčánek Jan |
SIT0501 |
8655447 |
B |
OK SILESIA |
11:34:00 |
94 |
Sláma Šimon |
LCE0502 |
2080838 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:36:00 |
96 |
Koča Vojtěch |
ZBM0602 |
2051511 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
11:38:00 |
98 |
Strakoš Ondřej |
TZL0601 |
7209291 |
B |
SKOB Zlín |
11:40:00 |
100 |
Vodička Igor |
UOL0502 |
7200909 |
B |
SOB Olomouc |
11:42:00 |
102 |
Mudrák Daniel |
TBM0629 |
8663145 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:44:00 |
104 |
Bukovác Filip |
ZBM0501 |
2096113 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
11:46:00 |
106 |
Palas Jan |
TZL0507 |
2135180 |
C |
SKOB Zlín |
11:48:00 |
108 |
Vedra Tobiáš |
TBM0621 |
446444 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:50:00 |
110 |
Pernička Václav |
TZL0602 |
7207028 |
B |
SKOB Zlín |
11:52:00 |
112 |
Ryška Matěj |
TRI0604 |
8667990 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:54:00 |
114 |
Zřídkaveselý Adam |
ZBM0505 |
8660411 |
A |
SK Žabovřesky Brno |
11:56:00 |
116 |
Veselka Matěj |
LCE0603 |
52687 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
H14C
3.00 km, 75 m, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:03:00 |
03 |
Fajstl Vojtěch |
PTE0501 |
2102714 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:05:00 |
05 |
Kycl Ondřej |
LBM0501 |
52082 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
10:07:00 |
07 |
Štorek Jan |
JPV0505 |
8440505 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:09:00 |
09 |
Karásek Antonín |
PLU0503 |
2124798 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
10:11:00 |
11 |
Poláček Tomáš |
JPV0520 |
2108908 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:13:00 |
13 |
Lasota Jan |
0090001 |
2067241 |
|
|
10:15:00 |
15 |
Švestka Štěpán |
KVS0600 |
53694 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:17:00 |
17 |
Soldán Robin |
PLU0600 |
8663160 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
10:19:00 |
19 |
Kycl Michal |
LBM0500 |
52047 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
10:21:00 |
21 |
Kobylka David |
ASU0546 |
7210915 |
C |
Magnus Orienteering |
H16B
3.80 km, 95 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:51:00 |
51 |
Stryk Štěpán |
KSU0306 |
229473 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:53:00 |
53 |
Eichler Vít |
TZL0401 |
7209282 |
B |
SKOB Zlín |
10:55:00 |
55 |
Mrózek Pawel |
TRI0401 |
8002604 |
B |
TJ TŽ Třinec |
10:57:00 |
57 |
Novosad Pavel |
TZL0404 |
8660475 |
A |
SKOB Zlín |
10:59:00 |
59 |
Martynek Petr |
TRI0304 |
8654 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:01:00 |
61 |
Hanousek Matěj |
RBK0404 |
301286 |
B |
SK Radioklub Blansko |
11:03:00 |
63 |
Rada Štěpán |
ABM0404 |
420418 |
B |
KOB ALFA Brno |
11:05:00 |
65 |
Janků Martin |
STE0404 |
2035728 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:07:00 |
67 |
Bjolek Michal |
BFM0305 |
2087698 |
A |
SKOB Frýdek - Místek |
11:09:00 |
69 |
Marek Vojtěch |
ZBM0410 |
8660439 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
11:11:00 |
71 |
Palát Tomáš |
ABM0307 |
332962 |
B |
KOB ALFA Brno |
11:13:00 |
73 |
Kovařík Tomáš |
SIT0401 |
8656740 |
B |
OK SILESIA |
11:15:00 |
75 |
Fousek Matěj |
RBK0402 |
8667988 |
B |
SK Radioklub Blansko |
11:19:00 |
79 |
Fousek Vojtěch |
RBK0403 |
8000241 |
B |
SK Radioklub Blansko |
11:21:00 |
81 |
Sliž Rostislav |
TRI0302 |
8662309 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:23:00 |
83 |
Ježek Filip |
ZBM0414 |
8660425 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
11:25:00 |
85 |
Šperlich Jan |
KSU0403 |
2082903 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:27:00 |
87 |
Rajman Filip |
UOL0301 |
8655427 |
B |
SOB Olomouc |
11:29:00 |
89 |
Patterman Prokop |
KSU0333 |
442865 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:31:00 |
91 |
Pěček Dominik |
SKM0401 |
8670802 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:33:00 |
93 |
Malý Tomáš |
VRB0414 |
2067397 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:35:00 |
95 |
Krupa Jakub |
TRI0404 |
8655414 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:37:00 |
97 |
Lička Adam |
TBM0326 |
7202856 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:41:00 |
101 |
Racek Josef |
ZBM0400 |
8663130 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
11:43:00 |
103 |
Karásek František |
PLU0301 |
2124774 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:45:00 |
105 |
Oujezdský Matyáš |
ZBM0307 |
8660413 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
H16C
3.50 km, 100 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:23:00 |
23 |
Bartášek Tomáš |
ASU0447 |
416716 |
C |
Magnus Orienteering |
10:27:00 |
27 |
Krampla Michal Jan |
UOL0302 |
2148133 |
C |
SOB Olomouc |
10:29:00 |
29 |
Karásek Matyáš |
ZPV0302 |
426397 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
10:31:00 |
31 |
Kycl Lukáš |
LBM0300 |
52042 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
10:33:00 |
33 |
Hošťálek Ondřej |
ZPV0300 |
303923 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
10:35:00 |
35 |
Sarazin Julien Pierre |
UOL0303 |
52450 |
C |
SOB Olomouc |
H18B
4.60 km, 155 m, 20 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
60 |
Svoboda Radek |
STE0207 |
8090134 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:02:00 |
62 |
Koňařík Vít |
SVS0200 |
2133890 |
B |
Orientklub Vsetín |
11:04:00 |
64 |
Bartík Filip |
TZL0202 |
8090126 |
B |
SKOB Zlín |
11:06:00 |
66 |
Seidenglanz Jáchym |
SSU0202 |
1407427 |
B |
SK Severka Šumperk |
11:08:00 |
68 |
Janda Přemek |
TZL0103 |
7208084 |
B |
SKOB Zlín |
11:10:00 |
70 |
Jirka Matyáš |
UOL0203 |
8655429 |
B |
SOB Olomouc |
11:12:00 |
72 |
Kundrata Jan |
TZL0203 |
7209284 |
B |
SKOB Zlín |
11:14:00 |
74 |
Poštulka Lukáš |
STE0104 |
2060295 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:16:00 |
76 |
Štorek David |
JPV0202 |
8663202 |
B |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:18:00 |
78 |
Kovařík Martin |
SIT0101 |
8655413 |
B |
OK SILESIA |
11:20:00 |
80 |
Neumann David |
STE0101 |
2027241 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:22:00 |
82 |
Krč Matěj |
KSU0101 |
2058481 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:26:00 |
86 |
Gryc Vojtěch |
TBM0106 |
8645931 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:28:00 |
88 |
Blank Noah |
SKM0201 |
8670821 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:30:00 |
90 |
Šafář Martin |
KSU0105 |
8662432 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:32:00 |
92 |
Dostál František |
UOL0201 |
8655428 |
B |
SOB Olomouc |
11:34:00 |
94 |
Babišta Antonín |
KSU0111 |
2080935 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:36:00 |
96 |
Haltof Marek |
TRI0200 |
8670482 |
B |
TJ TŽ Třinec |
H18C
3.80 km, 95 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:03:00 |
03 |
Havelka Jan |
KON0222 |
361996 |
C |
KOB Konice |
H20B
4.90 km, 165 m, 20 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:52:00 |
112 |
Procházka Zdeněk |
SOP9901 |
7209362 |
A |
OOB TJ Slezan Opava |
11:54:00 |
114 |
Panovec Kryštof |
LCE0011 |
8662750 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:56:00 |
116 |
Honkyš Jan |
JPV9912 |
439212 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:00:00 |
120 |
Rajnoha David |
TBM0003 |
7204496 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
12:02:00 |
122 |
Zentrich Dušan |
LCE0012 |
2082929 |
A |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
12:04:00 |
124 |
Vavřík Tomáš |
MOV0004 |
8663153 |
B |
SKOB Ostrava |
12:06:00 |
126 |
Komenda Jan |
ZBM9902 |
8660415 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
H21B
5.60 km, 210 m, 25 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:40:00 |
40 |
Redlich Tomáš |
MAS8200 |
9097 |
C |
KČT Aš |
10:42:00 |
42 |
Václavek Tomáš |
STE5809 |
8655374 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:44:00 |
44 |
Bukovac Maroš |
ZBM7605 |
525005 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
10:46:00 |
46 |
Šidla Jan |
TZL6808 |
8053367 |
C |
SKOB Zlín |
10:48:00 |
48 |
Rychlý Pavel |
KRN8505 |
8654882 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
10:50:00 |
50 |
Jordanov Alexandr |
ZBM9503 |
8660419 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
10:52:00 |
52 |
Henek Michal |
RBK8605 |
515193 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:54:00 |
54 |
Brabec Jaroslav |
ZBM8242 |
520540 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
10:58:00 |
58 |
Kovalčík Tomáš |
AOP7301 |
2085619 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:00:00 |
60 |
Novotný Jiří |
TZL8001 |
8662744 |
C |
SKOB Zlín |
11:02:00 |
62 |
Bencúr Juraj |
AOP7700 |
8004329 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:04:00 |
64 |
Zdráhal Tomáš |
OOL8801 |
8198811 |
C |
SK Haná orienteering |
11:06:00 |
66 |
Tomanek Daniel |
KSU7410 |
8662343 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:08:00 |
68 |
Drábek Jan |
ZBM8511 |
8660410 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
11:10:00 |
70 |
Valík Luděk |
AOP7101 |
8004332 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:12:00 |
72 |
Dvorský Vojtěch |
SKM9401 |
2045216 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:14:00 |
74 |
Otrusina Jiří |
JPV8201 |
8662320 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:16:00 |
76 |
Pekárek Evžen |
TZL7007 |
8660398 |
C |
SKOB Zlín |
11:20:00 |
80 |
Fendrych Michal |
STE7607 |
52503 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:22:00 |
82 |
Zavřel Michal |
KRN6804 |
52643 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:24:00 |
84 |
Dvořák Miroslav |
ZBP7601 |
53581 |
C |
OOB SK Zbraslav |
11:26:00 |
86 |
Zimmermann Jakub |
TBM8911 |
8645930 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:30:00 |
90 |
Král Václav |
SSU8243 |
332966 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:32:00 |
92 |
Stupal František |
JHB8603 |
52353 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
11:34:00 |
94 |
Perknovský Radim |
JPV8235 |
8235111 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:36:00 |
96 |
Ehl Jiří |
TBM7701 |
8017701 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:38:00 |
98 |
Palát Petr |
ABM7415 |
52056 |
C |
KOB ALFA Brno |
11:40:00 |
100 |
Vlach Jiří |
AOV7900 |
7202896 |
C |
OOB TJ Baník Ostrava |
11:42:00 |
102 |
Slováček Tomáš |
TZL8002 |
8662694 |
C |
SKOB Zlín |
11:44:00 |
104 |
Fajkus Radim |
JPV9509 |
8656711 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:46:00 |
106 |
Holas Tomáš |
AOP7802 |
1400441 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:48:00 |
108 |
Kolárik Jan |
TZL9003 |
8000665 |
R |
SKOB Zlín |
11:50:00 |
110 |
Pudel Jarda |
STE7505 |
52516 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:52:00 |
112 |
Bouzek Petr |
SVS7901 |
53388 |
C |
Orientklub Vsetín |
11:54:00 |
114 |
Čech Radovan |
TBM7835 |
8007835 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:56:00 |
116 |
Vríčan Peter |
86S8900 |
9201671 |
|
Slávia ZU Žilina |
11:58:00 |
118 |
Pražák Jiří |
ZBP7800 |
8666865 |
C |
OOB SK Zbraslav |
12:00:00 |
120 |
Hadač Filip |
AOP9301 |
8656686 |
C |
Orientační Běh Opava |
12:02:00 |
122 |
Mazal Zdeněk |
VBM8103 |
8656569 |
C |
VSK Mendelu Brno |
12:04:00 |
124 |
Skřivanek Marcel |
JPV7713 |
7210862 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:06:00 |
126 |
Smola Michal |
TZL8131 |
8667971 |
R |
SKOB Zlín |
H21C
4.90 km, 165 m, 20 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:36:00 |
36 |
Rušil Michal |
NNN9861 |
0 |
|
Neregistrovaní |
10:38:00 |
38 |
Ptáček Ondřej |
TBM7120 |
2083358 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:40:00 |
40 |
Procházka Josef |
0030002 |
2083419 |
|
|
10:42:00 |
42 |
Minařík Luboš |
TBM5711 |
53235 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:44:00 |
44 |
Krampla Tomáš |
UOL6601 |
2148092 |
C |
SOB Olomouc |
10:46:00 |
46 |
Honkyš Pavel |
JPV9707 |
234582 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:48:00 |
48 |
Fátor Jan |
SHK7907 |
8670457 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:50:00 |
50 |
Zbíral Robert |
UOL8000 |
8660922 |
C |
SOB Olomouc |
10:52:00 |
52 |
Ostřanský Filip |
ASU9243 |
920681 |
C |
Magnus Orienteering |
10:54:00 |
54 |
Verner Tomáš |
VBM8204 |
49679 |
C |
VSK Mendelu Brno |
10:56:00 |
56 |
Karásek Adam |
ZPV0001 |
2070842 |
B |
KOB ZPV Prostějov |
10:58:00 |
58 |
Drmola Filip |
JPV9300 |
2148150 |
|
Oddíl OS SK Prostějov |
11:00:00 |
60 |
Kopecký David |
UOL7800 |
8662369 |
C |
SOB Olomouc |
11:02:00 |
62 |
Hodač Karel |
JPV7927 |
52595 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:04:00 |
64 |
Karásek Martin |
ZPV7301 |
2070849 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:06:00 |
66 |
Thiemel Jiří |
ASU8948 |
515175 |
C |
Magnus Orienteering |
11:08:00 |
68 |
Videcký Jan |
KSU7504 |
8414126 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:10:00 |
70 |
Šedivý Jiří |
VBM8207 |
2121762 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:14:00 |
74 |
Poštulka Tomáš |
STE9700 |
2060296 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:18:00 |
78 |
Klíma Kamil |
0020001 |
0 |
|
|
11:20:00 |
80 |
Zapletal Martin |
STE8500 |
8662724 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:22:00 |
82 |
Zdráhal Tomáš |
OOL5301 |
52530 |
C |
SK Haná orienteering |
11:24:00 |
84 |
Kašpar Jaroslav |
KSU7004 |
2069100 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:26:00 |
86 |
Dressler Jan |
SBK7911 |
2045244 |
C |
KOB START Blansko |
11:28:00 |
88 |
Paulíček Michal |
UOL7701 |
8670456 |
C |
SOB Olomouc |
11:30:00 |
90 |
Navrátil Tomáš |
ASU8817 |
1602632 |
C |
Magnus Orienteering |
11:32:00 |
92 |
Jeřábek Luboš |
JPV6112 |
2092403 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:34:00 |
94 |
Pekárek Michal |
0200001 |
301285 |
|
|
11:36:00 |
96 |
Bednařík Marek |
0030004 |
2104685 |
|
|
11:38:00 |
98 |
Smékal David |
UOL7503 |
886282 |
C |
SOB Olomouc |
11:40:00 |
100 |
Semerád Jan |
0030003 |
2083362 |
|
|
H35B
4.90 km, 165 m, 20 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:00:00 |
00 |
Karásek Michal |
0080001 |
433096 |
|
|
10:04:00 |
04 |
Dittrich Pavel |
SKM7501 |
52207 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:06:00 |
06 |
Sadílek Martin |
VIC6901 |
8123400 |
C |
OB Vizovice |
10:08:00 |
08 |
Sláma Lumír |
LCE8103 |
2091534 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:10:00 |
10 |
Bubela Tomáš |
ASU8101 |
8018801 |
C |
Magnus Orienteering |
10:12:00 |
12 |
Tomášek Tomáš |
STE8000 |
2108900 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:16:00 |
16 |
Tomášek Petr |
STE8001 |
52462 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:18:00 |
18 |
Hanousek Kamil |
RBK7401 |
2115695 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:20:00 |
20 |
Walaski Antonín |
TRI8006 |
2113099 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:22:00 |
22 |
Janků Marek |
STE7102 |
2080826 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:24:00 |
24 |
Rytíř Jan |
SKM7701 |
7210872 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:26:00 |
26 |
Marek Antonín |
STE7501 |
8028819 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:28:00 |
28 |
Rotek Pavel |
ZBM7704 |
2103682 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
10:30:00 |
30 |
Brosch Petr |
RBK7111 |
2061849 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:32:00 |
32 |
Koča Jaroslav |
ZBM8206 |
301217 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
H35C
4.20 km, 140 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:03:00 |
03 |
Procházka Jiří |
ADA7512 |
49864 |
C |
OOB Spartak Adamov |
10:05:00 |
05 |
Toman Ondřej |
LBM7517 |
52017 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
10:07:00 |
07 |
Krček Jakub |
TRI7803 |
49356 |
|
TJ TŽ Třinec |
10:09:00 |
09 |
Dušek Václav |
PTE7619 |
8824 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:11:00 |
11 |
Horký Tomáš |
TBM6747 |
49659 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:13:00 |
13 |
Bjolek Lukáš |
BFM7601 |
2113076 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
10:15:00 |
15 |
Sedlář Petr |
TBM7319 |
7201210 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:17:00 |
17 |
Rada Pavel |
ABM7401 |
8004 |
C |
KOB ALFA Brno |
10:19:00 |
19 |
Lasota Marek |
0090002 |
2087636 |
|
|
10:21:00 |
21 |
Ženčák Jaroslav |
0180001 |
2060274 |
|
|
10:25:00 |
25 |
Martinek Pavel |
JPV7700 |
8123477 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:27:00 |
27 |
Fišer Petr |
GIG7502 |
8662302 |
C |
GIGANT Orienteering |
10:29:00 |
29 |
Ryška Kamil |
TRI7800 |
53294 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:31:00 |
31 |
Štábl Roman |
KSU7501 |
446432 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:33:00 |
33 |
Doušek Robert |
TBM7911 |
2067213 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:35:00 |
35 |
Smolka Martin |
STE7100 |
2027234 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
H40B
4.60 km, 155 m, 20 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:10:00 |
10 |
Pěček Martin |
SKM7301 |
253369 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:12:00 |
12 |
Daněk Roman |
SBK7541 |
8008112 |
C |
KOB START Blansko |
10:14:00 |
14 |
Rigó Marek |
ODR7101 |
52756 |
C |
SKOB Odry |
10:16:00 |
16 |
Byrtus Petr |
SIT7702 |
7209459 |
C |
OK SILESIA |
10:20:00 |
20 |
Vojvodík Martin |
MOV7400 |
7000317 |
C |
SKOB Ostrava |
10:22:00 |
22 |
Pěček Vítězslav |
SKM7104 |
52199 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:24:00 |
24 |
Lička Lukáš |
VBM7301 |
7204512 |
C |
VSK Mendelu Brno |
10:26:00 |
26 |
Prošek Jan |
BOR7714 |
8409 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
10:28:00 |
28 |
Bíčánek Milan |
SIT7703 |
7861 |
C |
OK SILESIA |
10:30:00 |
30 |
Kubíček Petr |
VIC7801 |
2126305 |
C |
OB Vizovice |
10:32:00 |
32 |
Peřinka Jan |
AOP6301 |
887168 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:34:00 |
34 |
Slezák Libor |
LCE6207 |
8662710 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:36:00 |
36 |
Fousek Martin |
RBK7801 |
1413717 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:38:00 |
38 |
Mašláň Jakub |
TZL7801 |
1400424 |
C |
SKOB Zlín |
10:40:00 |
40 |
Vlček Jiří |
VIC7700 |
2073733 |
C |
OB Vizovice |
10:42:00 |
42 |
Pernička Petr |
TZL7336 |
8104170 |
C |
SKOB Zlín |
10:44:00 |
44 |
Rytíř Michal |
SKM7325 |
7210886 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:48:00 |
48 |
Hecl Miloš |
KSU7601 |
886296 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:50:00 |
50 |
Aleš David |
LCE7517 |
8660924 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:52:00 |
52 |
Vlček Roman |
SKM7000 |
8670823 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:54:00 |
54 |
Greschner Luboš |
ASU7848 |
7203335 |
C |
Magnus Orienteering |
10:56:00 |
56 |
Schäfer Michal |
TZL6304 |
7209288 |
C |
SKOB Zlín |
H45B
3.80 km, 95 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:09:00 |
09 |
Hepnar Luboš |
STE6307 |
8655386 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:11:00 |
11 |
Novotný Tomáš |
ZLH7001 |
7001234 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
10:13:00 |
13 |
David Gorin |
24I4029 |
2071685 |
|
Israel Orienteering |
10:15:00 |
15 |
Kratochvíl Karel |
HOB7001 |
7202579 |
C |
SKOB Horní Benešov |
10:17:00 |
17 |
Šneider Miroslav |
ASU7101 |
51471 |
C |
Magnus Orienteering |
10:19:00 |
19 |
Odehnal Luděk |
ADA7400 |
2053551 |
C |
OOB Spartak Adamov |
10:23:00 |
23 |
Silnoušek Jiří |
STE7200 |
2073426 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:25:00 |
25 |
Yaniv Rainhartz |
24I4010 |
2071381 |
|
Israel Orienteering |
10:27:00 |
27 |
Vavřík René |
MOV7000 |
8670471 |
C |
SKOB Ostrava |
10:29:00 |
29 |
Mátl Pavel |
KSU6844 |
515459 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:31:00 |
31 |
Svěchota Milan |
MOV7202 |
9101186 |
C |
SKOB Ostrava |
10:33:00 |
33 |
Mudrák Stanislav |
LCE6701 |
8645928 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:35:00 |
35 |
Berger Tomáš |
MOV6901 |
52771 |
C |
SKOB Ostrava |
10:37:00 |
37 |
Macek Karel |
ASU7102 |
51882 |
C |
Magnus Orienteering |
10:41:00 |
41 |
Ježek Petr |
ZBM7202 |
7300188 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
10:43:00 |
43 |
Novosad Pavel |
TZL7401 |
2080910 |
C |
SKOB Zlín |
10:45:00 |
45 |
Švestka Vítězslav |
KVS7301 |
8670745 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:47:00 |
47 |
Navrátil Martin |
ASU7449 |
7203338 |
C |
Magnus Orienteering |
H45C
3.70 km, 125 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:11:00 |
11 |
Štětínský Pavel |
MOV7104 |
52780 |
C |
SKOB Ostrava |
10:13:00 |
13 |
Světnický Alexandr |
OOL6300 |
426375 |
C |
SK Haná orienteering |
10:15:00 |
15 |
Dokoupil Vojtěch |
ZPV6425 |
52596 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
10:17:00 |
17 |
Kotrle Miroslav |
UOL7005 |
515079 |
C |
SOB Olomouc |
10:19:00 |
19 |
Kycl Miroslav |
LBM7100 |
52026 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
10:21:00 |
21 |
Dráč Pavel |
UOL7201 |
2109764 |
C |
SOB Olomouc |
10:23:00 |
23 |
Ruda Miroslav |
UBM7106 |
515452 |
C |
MENISKOS Brno |
10:27:00 |
27 |
Přikryl Jiří |
JPV7404 |
2102771 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:29:00 |
29 |
Neumann Jaroslav |
STE5902 |
8276 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:33:00 |
33 |
Chmelař Miroslav |
JPV6217 |
8488884 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:35:00 |
35 |
Poštulka Zdenek |
STE6600 |
2080962 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:37:00 |
37 |
Gryc Jan |
TBM6709 |
53233 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:39:00 |
39 |
Pelikán Daniel |
JPV6800 |
352344 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:41:00 |
41 |
Furmánek Zdeněk |
0240001 |
0 |
|
|
10:43:00 |
43 |
Pekárek Aleš |
RBK6602 |
4643 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:45:00 |
45 |
Soldán Vladimír |
JPV6526 |
2020730 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:47:00 |
47 |
Vítek Zbyněk |
PTE6622 |
1421294 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:49:00 |
49 |
Mikoška Eman |
STE7103 |
2112775 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:51:00 |
51 |
Vrána Jan |
UOL7300 |
7300185 |
C |
SOB Olomouc |
10:53:00 |
53 |
Plachý Martin |
JPV6515 |
2103780 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:55:00 |
55 |
Šiška Oto |
OTK7202 |
425524 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
10:57:00 |
57 |
Poláček Luboš |
JPV7214 |
2112735 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:59:00 |
59 |
Raclavský Vladislav |
UOL6600 |
2092433 |
C |
SOB Olomouc |
11:01:00 |
61 |
Štorek Petr |
JPV6505 |
2075678 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
H50B
3.70 km, 125 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:09:00 |
69 |
Černoch Karel |
TZL6835 |
8933 |
C |
SKOB Zlín |
11:11:00 |
71 |
Twig Ron |
24I4020 |
2071158 |
|
Israel Orienteering |
11:13:00 |
73 |
Tesař Jiří |
AOP6702 |
352349 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:15:00 |
75 |
Šimek Roman |
UOL6503 |
2011817 |
C |
SOB Olomouc |
11:17:00 |
77 |
Vrubel Karel |
TZL6401 |
7210876 |
C |
SKOB Zlín |
11:19:00 |
79 |
Pernica Jiří |
UOL6501 |
52478 |
C |
SOB Olomouc |
11:21:00 |
81 |
Schuster Martin |
AOP6502 |
8662321 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:23:00 |
83 |
Noiman Ziv |
24I3999 |
9201026 |
|
Israel Orienteering |
11:25:00 |
85 |
Pavlík Radek |
ASU6849 |
8666874 |
C |
Magnus Orienteering |
11:27:00 |
87 |
Láznička Libor |
TZL6701 |
331193 |
C |
SKOB Zlín |
11:29:00 |
89 |
Vodička Luděk |
SBR5501 |
51913 |
C |
SKOB Bruntál |
11:31:00 |
91 |
Amos Segal |
24I4024 |
2071672 |
|
Israel Orienteering |
11:33:00 |
93 |
Hadač Miroslav |
AOP6501 |
8656723 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:35:00 |
95 |
Mudrák Pavel |
TBM6900 |
8662331 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:37:00 |
97 |
Liber Vlastimil |
AOP6402 |
2127600 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:39:00 |
99 |
Huňka Karel |
KON6919 |
2112777 |
C |
KOB Konice |
11:41:00 |
101 |
Kubíček Jiří |
UOL6500 |
1410004 |
C |
SOB Olomouc |
11:43:00 |
103 |
Riessler Otto |
OTK6800 |
433092 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
H55B
3.50 km, 100 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:41:00 |
41 |
Ryšavý Jiří |
OOP5803 |
2049558 |
C |
TJ Opava |
10:43:00 |
43 |
Sochor Tomáš |
HAV6301 |
515436 |
C |
OB Havířov |
10:45:00 |
45 |
Hruška Tomáš |
ZBM6401 |
49393 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
10:47:00 |
47 |
Krejčík Zbyněk |
TZL5704 |
8071221 |
C |
SKOB Zlín |
10:49:00 |
49 |
Dror Zipori |
24I4027 |
8222222 |
|
Israel Orienteering |
10:51:00 |
51 |
Sklenář Miroslav |
AOP6302 |
7200359 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:53:00 |
53 |
Yaron Nechushtan |
24I4032 |
2071057 |
|
Israel Orienteering |
10:55:00 |
55 |
Jaroš Vojtěch |
ZPV5706 |
231248 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
10:57:00 |
57 |
Plášek Martin |
LCE6118 |
52702 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:59:00 |
59 |
Valenta Jiří |
SSU6301 |
51508 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:01:00 |
61 |
Strakoš Bohumil |
TZL6345 |
7209290 |
C |
SKOB Zlín |
11:03:00 |
63 |
Shachar Josef |
24I4021 |
8140363 |
|
Israel Orienteering |
11:05:00 |
65 |
Lužný Ladislav |
HAV6000 |
8660919 |
C |
OB Havířov |
11:07:00 |
67 |
Brit Edo |
24I4022 |
2071077 |
|
Israel Orienteering |
11:09:00 |
69 |
Maceček Otakar |
MOV6102 |
51173 |
C |
SKOB Ostrava |
11:11:00 |
71 |
Melamed Dror |
24I4017 |
2071164 |
|
Israel Orienteering |
H55C
3.50 km, 105 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:20:00 |
20 |
Kršák Karel |
VIC5902 |
1006613 |
C |
OB Vizovice |
10:22:00 |
22 |
Roubalík Radovan |
3SX6400 |
8656544 |
C |
ZŠ a MŠ Těšetice |
10:24:00 |
24 |
Buráň Zdeněk |
0120001 |
2127637 |
|
|
10:26:00 |
26 |
Janošík Zdeněk |
UOL5600 |
682075 |
C |
SOB Olomouc |
10:28:00 |
28 |
Višňa Milan |
OOL5904 |
8028829 |
C |
SK Haná orienteering |
10:32:00 |
32 |
Kolařík Zdeněk |
SBK5406 |
49683 |
C |
KOB START Blansko |
10:34:00 |
34 |
Janošík Antonín |
UOL5201 |
2092418 |
C |
SOB Olomouc |
10:36:00 |
36 |
Felkl Luděk |
0180004 |
52589 |
|
|
10:38:00 |
38 |
Albert František |
OOL5804 |
52531 |
C |
SK Haná orienteering |
10:40:00 |
40 |
Jalový Jaroslav |
RBK5719 |
8812 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:44:00 |
44 |
Henek Milan |
RBK5307 |
52078 |
C |
SK Radioklub Blansko |
H60B
3.50 km, 105 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:50:00 |
50 |
Yodfat Ofer |
24I4012 |
2071017 |
|
Israel Orienteering |
10:52:00 |
52 |
Slováček Rudolf |
TZL5402 |
2070844 |
C |
SKOB Zlín |
10:54:00 |
54 |
Jakobi Zdeněk |
HAV5701 |
1421900 |
C |
OB Havířov |
10:56:00 |
56 |
Wollstein-Ofer Dan |
24I4018 |
2071040 |
|
Israel Orienteering |
11:00:00 |
60 |
Ben Sitrit Meir |
24I4023 |
2071064 |
|
Israel Orienteering |
11:02:00 |
62 |
Zdráhal Robert |
OOL5707 |
8451957 |
C |
SK Haná orienteering |
11:04:00 |
64 |
Regev Shmuel |
24I4003 |
2071037 |
|
Israel Orienteering |
11:06:00 |
66 |
Juřeník Josef |
MOV5201 |
52774 |
C |
SKOB Ostrava |
11:08:00 |
68 |
Moshe Manor |
24I4001 |
2071503 |
|
Israel Orienteering |
11:10:00 |
70 |
Maliňák Josef |
SVS5501 |
53389 |
C |
Orientklub Vsetín |
11:12:00 |
72 |
Mordechai Buchbinder |
24I4028 |
2071053 |
|
Israel Orienteering |
H65B
3.20 km, 90 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:52:00 |
52 |
Yuval Mishli |
24I4005 |
2071039 |
|
Israel Orienteering |
10:54:00 |
54 |
Ševčík Břetislav |
OOP5001 |
49301 |
C |
TJ Opava |
10:56:00 |
56 |
Shmuely Asher |
24I4008 |
2071026 |
|
Israel Orienteering |
10:58:00 |
58 |
Robotka Libor |
PBM5303 |
7209359 |
C |
TJ Spartak 1. Brněnská |
11:00:00 |
60 |
Jadviščok Ladislav |
UOL5101 |
52440 |
C |
SOB Olomouc |
11:04:00 |
64 |
Smolka Miloslav |
OOL4901 |
52747 |
C |
SK Haná orienteering |
11:06:00 |
66 |
Peška Antonín |
HLV4801 |
416088 |
C |
KČT - OB Holešov |
11:08:00 |
68 |
Abraham Yuval |
24I4031 |
2071242 |
|
Israel Orienteering |
11:10:00 |
70 |
Rychlý Miloš |
OOP5302 |
8654811 |
C |
TJ Opava |
11:12:00 |
72 |
Avital Rapoport Ofer |
24I4014 |
8461951 |
|
Israel Orienteering |
11:14:00 |
74 |
Jelínek Vít |
TZL5102 |
8662674 |
C |
SKOB Zlín |
11:16:00 |
76 |
Zeman Ludvík |
BFM5301 |
2113053 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
11:20:00 |
80 |
Krmášek Bohdan |
AOP5301 |
7207625 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:22:00 |
82 |
Hanzl Vlastimil |
VBM5329 |
2124752 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:24:00 |
84 |
Štěpánek Jiří |
LBM5401 |
2122244 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
11:26:00 |
86 |
Jurčák Karel |
SOP5101 |
8656584 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
11:28:00 |
88 |
Pilc Oldřich |
SPR5100 |
8135135 |
C |
SK SKI - SPORT Praděd |
11:30:00 |
90 |
Novák Miroslav |
0050001 |
8007006 |
|
|
H70B
3.00 km, 80 m, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:01:00 |
01 |
Sklenář Antonín |
STE4801 |
52517 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:03:00 |
03 |
Shaul Shefi |
24I4013 |
2071049 |
|
Israel Orienteering |
10:05:00 |
05 |
Novotný Stanisl |
ZLH4800 |
52762 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
10:07:00 |
07 |
Moshe Ravid |
24I4030 |
2071644 |
|
Israel Orienteering |
10:09:00 |
09 |
Skácel Jaroslav |
KON4617 |
341715 |
C |
KOB Konice |
10:11:00 |
11 |
Abugani Shmuel |
24I4019 |
2071291 |
|
Israel Orienteering |
10:13:00 |
13 |
Dospíšil Jaroslav |
SBR4501 |
51905 |
C |
SKOB Bruntál |
10:15:00 |
15 |
Vlach Oldřich |
BOV4403 |
2060210 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
10:17:00 |
17 |
Blažek Václav |
SBR4701 |
51904 |
C |
SKOB Bruntál |
10:21:00 |
21 |
Šidla Antonín |
OTK4601 |
433083 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
10:23:00 |
23 |
Šmakal Pavel |
TZL4801 |
2049597 |
C |
SKOB Zlín |
10:25:00 |
25 |
Toman Stanislav |
SBR4801 |
51917 |
C |
SKOB Bruntál |
10:27:00 |
27 |
Oded Levin |
24I4025 |
2071048 |
|
Israel Orienteering |
H70C
2.70 km, 70 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:10:00 |
10 |
Gottfried Jan |
UOL4602 |
352323 |
C |
SOB Olomouc |
10:14:00 |
14 |
Dvořák Vlastimil |
BOV4901 |
51370 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
H75B
2.70 km, 70 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:18:00 |
18 |
Menachem Yochanan Minsky |
24I4026 |
2071005 |
|
Israel Orienteering |
10:20:00 |
20 |
Beneš Karel |
HAV4201 |
1421901 |
C |
OB Havířov |
10:22:00 |
22 |
Ostřanský Josef |
SSU4302 |
52549 |
C |
SK Severka Šumperk |
10:26:00 |
26 |
Láznička Alois |
TZL3613 |
425533 |
C |
SKOB Zlín |
10:28:00 |
28 |
Kroupa Jaroslav |
ZPV4012 |
52869 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
H80B
2.70 km, 70 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:02:00 |
02 |
Valla Stanislav |
TZL3125 |
53321 |
C |
SKOB Zlín |
HD10N
2.10 km, 35 m, 6 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:50:00 |
50 |
Broschová Alžběta |
RBK1151 |
2061781 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:52:00 |
52 |
Vrba Antonín |
PTE1001 |
2127543 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:54:00 |
54 |
Rozsíval Martin |
KON1022 |
2090866 |
C |
KOB Konice |
10:56:00 |
56 |
Tichá Anna |
SSU1150 |
2111615 |
C |
SK Severka Šumperk |
10:58:00 |
58 |
Bábková Amálie |
PTE1051 |
2127533 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:02:00 |
62 |
Janků Michala |
STE1150 |
52510 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:06:00 |
66 |
Rose Ondřej |
SKM0900 |
51305 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:08:00 |
68 |
Fišer Petr |
TZL1004 |
53899 |
C |
SKOB Zlín |
11:10:00 |
70 |
Verner Jan |
TBM1114 |
2083371 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:12:00 |
72 |
Pelikán David |
JPV1000 |
207822 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:16:00 |
76 |
Kratochvíl David |
HOB1101 |
53348 |
C |
SKOB Horní Benešov |
11:18:00 |
78 |
Marek Martin |
STE1100 |
2073656 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:20:00 |
80 |
Mrkvica Jan |
ZLH1100 |
7000379 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:22:00 |
82 |
Skopalová Alexandra |
SKM0950 |
331683 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:24:00 |
84 |
Procházka Ferdinand |
ADA1001 |
2073729 |
C |
OOB Spartak Adamov |
HDR
2.20 km, 35 m, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:00:00 |
00 |
Daňková Viktorie |
SBK1353 |
219251 |
|
KOB START Blansko |
10:00:00 |
00 |
Daněk František |
SBK1010 |
811213 |
C |
KOB START Blansko |
10:00:00 |
00 |
Šímová Klaudie |
0300001 |
0 |
|
|
10:00:00 |
00 |
Petřivalská Eliška |
NNN1169 |
1700082 |
|
Neregistrovaní |
10:00:00 |
00 |
Petřivalská Anežka |
NNN1168 |
1004660 |
|
Neregistrovaní |
10:00:00 |
00 |
Čeřovská Eliška |
KON1353 |
2020742 |
C |
KOB Konice |
10:00:00 |
00 |
Šidlová Dorota |
TZL1450 |
0 |
C |
SKOB Zlín |
10:00:00 |
00 |
Šidla Dalibor |
TZL1200 |
0 |
C |
SKOB Zlín |
10:00:00 |
00 |
Skácelová Beáta |
NNN1161 |
0 |
|
Neregistrovaní |
10:00:00 |
00 |
Šíma Filip |
TBM1213 |
446328 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:00:00 |
00 |
Šímová Julie |
TBM1055 |
446329 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:00:00 |
00 |
Freith Kvido |
BFM1601 |
49453 |
|
SKOB Frýdek - Místek |
10:00:00 |
00 |
Lorencová Justýna |
PLU1165 |
0 |
|
TJ SOKOL Plumlov |
10:00:00 |
00 |
Tesařová Eva |
AOP1650 |
232620 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:00:00 |
00 |
Tesařová Lucie |
AOP1451 |
331752 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:00:00 |
00 |
Fládr Jan |
PTE1400 |
2102683 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:00:00 |
00 |
Skřivánek František |
TBM1108 |
52592 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:00:00 |
00 |
Stachoň Štěpán |
ZBM1212 |
976000 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
10:00:00 |
00 |
Bukovác Lukáš |
ZBM1007 |
307460 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
10:00:00 |
00 |
Slámová Emílie Inka |
LCE1253 |
416062 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:00:00 |
00 |
Pokluda Filip |
0160002 |
2148239 |
|
|
10:00:00 |
00 |
Malý David |
VRB1100 |
0 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:00:00 |
00 |
Račanská Josefína |
UBM1651 |
2126246 |
C |
MENISKOS Brno |
10:00:00 |
00 |
Pěček Tobiáš |
SKM1100 |
416083 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:00:00 |
00 |
Mrkvica Vít |
ZLH1600 |
251023 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
10:00:00 |
00 |
Tomášek Matěj |
STE1202 |
442849 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:00:00 |
00 |
Tomášek David |
STE1500 |
0 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:00:00 |
00 |
Karásek Richard |
0080002 |
2120651 |
|
|
10:00:00 |
00 |
Palasová Barbora |
0070001 |
49513 |
|
|
10:00:00 |
00 |
Lučan Ondřej |
LPU1101 |
2099483 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:00:00 |
00 |
Brabcová Tina |
0050003 |
52054 |
|
|
10:00:00 |
00 |
Brabec Lukáš |
0050002 |
845424 |
|
|
10:00:00 |
00 |
Jašek Vít |
ABR1111 |
8662350 |
C |
A-team NOVO Bruntál |
10:00:00 |
00 |
Ptáčková Lucie |
TBM1372 |
53240 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:00:00 |
00 |
Liber Tomáš |
AOP1302 |
2111741 |
C |
Orientační Běh Opava |
P
3.30 km, 85 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:00:00 |
00 |
Čeřovská Adéla |
KON8755 |
2020743 |
C |
KOB Konice |
10:00:00 |
00 |
Freith Martin |
BFM6801 |
49467 |
|
SKOB Frýdek - Místek |
10:00:00 |
00 |
Rudolfová Eva |
RBK0551 |
0 |
|
SK Radioklub Blansko |
10:00:00 |
00 |
Rudolf Pavel |
RBK7461 |
0 |
|
SK Radioklub Blansko |
10:00:00 |
00 |
Lorenc Martin |
PLU1166 |
0 |
|
TJ SOKOL Plumlov |
10:00:00 |
00 |
Sladká Magdalena |
0210001 |
49465 |
|
|
10:00:00 |
00 |
Pekárková Radka |
RBK6767 |
2067938 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:00:00 |
00 |
Mudráková Michaela |
TBM7555 |
232377 |
|
KOS TJ Tesla Brno |
10:00:00 |
00 |
Kobylka Roman |
ASU6749 |
2102553 |
C |
Magnus Orienteering |
10:00:00 |
00 |
Skopalová Kateřina |
SKMYYYY |
436930 |
|
KOB Směr Kroměříž |
10:00:00 |
00 |
Mikšíková Kateřina |
PTE7375 |
8827 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:00:00 |
00 |
Bartošová Dana |
PTE7650 |
2131187 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:00:00 |
00 |
Kyclová Jitka |
LBM7450 |
52029 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
10:00:00 |
00 |
Lázničková Marcela |
TZL6751 |
9200524 |
C |
SKOB Zlín |
10:00:00 |
00 |
Pokluda Ondřej |
0160001 |
0 |
|
|
10:00:00 |
00 |
Verner Leoš |
0130001 |
0 |
|
|
10:00:00 |
00 |
Buráňová Hana |
0120002 |
2108870 |
|
|
10:00:00 |
00 |
Truhlář Karel |
ADA5111 |
2032151 |
C |
OOB Spartak Adamov |
10:00:00 |
00 |
Krupa David |
TRI7602 |
49355 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:00:00 |
00 |
KRŇA Pavel |
0100002 |
2080970 |
|
|
10:00:00 |
00 |
Pospíšilová Lucie |
STE7551 |
2102551 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:00:00 |
00 |
Novák Jan |
STE7900 |
2102537 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:00:00 |
00 |
Mikošková Tereza |
STE9750 |
2143385 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:00:00 |
00 |
Mrozková Olga |
TRI7350 |
7206554 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:00:00 |
00 |
Pometlová Jana |
AOP7551 |
7206538 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:00:00 |
00 |
Rytířová Silvie |
SKM76XX |
53822 |
|
KOB Směr Kroměříž |
10:00:00 |
00 |
Grygarová Eva |
MOV7753 |
232399 |
C |
SKOB Ostrava |
10:00:00 |
00 |
Odehnalová Radka |
ADA7656 |
2050641 |
|
OOB Spartak Adamov |