Organiser:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Used map:
Černý Nadýmač; DH16, DH18, DH21, DH35 1:15000, ostatní 1:10000, E=2,5 m, ISOM 2017, autoři Jan Věříš a Ondřej Pipek, stav 2019
Referee:
Farář Václav - R1
Course setter:
Fukátko Jan - R3
D10N
2.20 km, 5 m, 8 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:11:00 |
11 |
Buďárková Natálie |
VRL1052 |
2127523 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:13:00 |
13 |
Chvojková Vendula |
LPU1164 |
2113049 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:15:00 |
15 |
Čečková Barbora |
SHK1151 |
2111814 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:17:00 |
17 |
Černá Stella |
PHK0958 |
2148116 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:19:00 |
19 |
Kupcová Eliška |
150011 |
0 |
|
LPU |
10:21:00 |
21 |
Kušičková Lucie |
30009 |
2148069 |
|
TJ Sokol Horní Jelení |
10:23:00 |
23 |
Venclová Aneta |
ZAM1051 |
331587 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
10:25:00 |
25 |
Korbelová Eliška |
PHK1253 |
2124758 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:27:00 |
27 |
Odvodyová Nikola |
LPU1252 |
1234562 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:29:00 |
29 |
Vondrušková Jitka |
SHK0956 |
0 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:31:00 |
31 |
Rezková Kateřina |
150003 |
0 |
|
LPU |
10:33:00 |
33 |
Korbelová Tereza |
PHK1254 |
2080941 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:35:00 |
35 |
Hoke Berenika |
200007 |
2144106 |
|
Klub dobré zprávy |
10:37:00 |
37 |
Kroupová Anna |
LPU1154 |
2075642 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:39:00 |
39 |
Málková Karolína |
SHK1051 |
2124764 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:41:00 |
41 |
Matoušková Maja |
PHK1057 |
0 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:43:00 |
43 |
Stejskalová Nikol |
150001 |
0 |
|
LPU |
10:45:00 |
45 |
Brzobohatá Eliška |
200003 |
2144054 |
|
Klub dobré zprávy |
10:47:00 |
47 |
Stryková Zuzana |
LPU1351 |
9298 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:49:00 |
49 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:51:00 |
51 |
Kopecká Eliška |
PHK1250 |
2143333 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:53:00 |
53 |
Vančurová Pavlína |
150002 |
0 |
|
LPU |
10:55:00 |
55 |
Sedláčková Magdaléna |
KOR1251 |
2083388 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:57:00 |
57 |
Hepnerová Tereza |
SHK1150 |
9142 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:59:00 |
59 |
Schletterová Anna |
LPU0964 |
2144176 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:01:00 |
61 |
Čížková Hana |
PHK0955 |
0 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:03:00 |
63 |
Ceralová Melanie |
150004 |
0 |
|
LPU |
11:05:00 |
65 |
Macháčková Lucie |
SHK1155 |
2141921 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:07:00 |
67 |
Macháčková Kateřina |
CHC0951 |
9544 |
C |
K.O.B. Choceň |
11:09:00 |
69 |
Kay Leila |
LPU1155 |
2103249 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:11:00 |
71 |
Besedová Magdaléna |
PHK1252 |
232884 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:13:00 |
73 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:15:00 |
75 |
Vohralíková Dominika |
150012 |
0 |
|
LPU |
11:17:00 |
77 |
Spilková Magdalena |
JIL1151 |
425595 |
C |
OK Jilemnice |
11:19:00 |
79 |
Linderová Ema |
PHK1059 |
9463 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:21:00 |
81 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:23:00 |
83 |
Šlesingerová Nela |
KUO0951 |
2127551 |
C |
KOB Ústí nad Orlicí |
D10C
2.23 km, 5 m, 8 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:11:00 |
11 |
Pozdílková Zuzana |
PHK0952 |
2144152 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:13:00 |
13 |
Komárková Veronika |
CHC0955 |
2025366 |
C |
K.O.B. Choceň |
10:15:00 |
15 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:17:00 |
17 |
Stryková Johana |
LPU1151 |
2045250 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:19:00 |
19 |
Horáková Eliška |
PHK1152 |
2099496 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:21:00 |
21 |
Kammová Kateřina |
200013 |
2144049 |
|
Klub dobré zprávy |
10:23:00 |
23 |
Wohanková Michaela |
VRL1151 |
8973 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:25:00 |
25 |
Suchardová Ella |
JIL0951 |
2144181 |
C |
OK Jilemnice |
10:27:00 |
27 |
Renská Adéla |
SNA0951 |
2148124 |
C |
TJ START Náchod |
10:29:00 |
29 |
Grusserová Diana |
PHK0999 |
2129249 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:31:00 |
31 |
Munzarová Monika |
LPU1056 |
436951 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:33:00 |
33 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:35:00 |
35 |
Lapáčková Šárka |
SHK0954 |
2126271 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:37:00 |
37 |
Růžičková Magda |
PHK0951 |
339560 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:39:00 |
39 |
Nožičková Ema |
LPU0953 |
9313 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:41:00 |
41 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:43:00 |
43 |
Čapková Kateřina |
LTU1050 |
2143349 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:45:00 |
45 |
Mojžíšová Nela |
PHK1053 |
9436 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:47:00 |
47 |
Zitková Markéta |
LPU1251 |
2049546 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:49:00 |
49 |
Jakubcová Karolína |
SJC1050 |
8112770 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:51:00 |
51 |
Sochorová Kristýna |
SHK0953 |
2134362 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:53:00 |
53 |
Besedová Barborka |
PHK1051 |
1410002 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:55:00 |
55 |
Macková Gita |
LPU0961 |
9654 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:57:00 |
57 |
Vítková Eliška |
PHK1056 |
9431 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:59:00 |
59 |
Říhová Eliška |
SRK0952 |
2091524 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:01:00 |
61 |
Rutová Renata |
PHK0959 |
2148204 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:03:00 |
63 |
Fenclová Hana |
LPU1054 |
9660 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:05:00 |
65 |
Havrdová Selina |
SJC0950 |
8071009 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:07:00 |
67 |
Špačková Kristýna |
KOR0951 |
2087655 |
|
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
11:09:00 |
69 |
Hrušová Lucie |
PHK1050 |
416203 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:11:00 |
71 |
Hovorková Elen |
LPU0954 |
2103243 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:13:00 |
73 |
Lepšová Julie |
SRK1152 |
2027219 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:15:00 |
75 |
Netopilová Simona |
VAM0950 |
1700083 |
C |
OB Vamberk |
11:17:00 |
77 |
Pechová Marie |
VLI1050 |
2129242 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
11:19:00 |
79 |
Froschová Magdaléna |
LPU1052 |
7210076 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:21:00 |
81 |
Hančová Karolína |
VRL0952 |
7201198 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:23:00 |
83 |
Ryppelová Anna |
TAP0954 |
2124784 |
C |
KOB Tretra Praha |
D12C
3.39 km, 5 m, 9 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:01:00 |
01 |
Bašová Ema |
KOR0850 |
2067990 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:03:00 |
03 |
Stavrinou Kristýna |
SRK0751 |
9523 |
B |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:05:00 |
05 |
Dobiášová Johana |
SHK0856 |
2144078 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:07:00 |
07 |
Málková Michaela |
PHK0853 |
8004344 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
10:09:00 |
09 |
Tichá Alexandra |
LPU0757 |
8656532 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:11:00 |
11 |
Šumpíková Barbora |
SHK0759 |
2144069 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:13:00 |
13 |
Hamáková Adéla |
30003 |
2148138 |
|
TJ Sokol Horní Jelení |
10:15:00 |
15 |
Podlešáková Monika |
PHK0752 |
2085583 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
10:17:00 |
17 |
Pavlová Karolína |
STH0752 |
410777 |
C |
SK Studenec |
10:19:00 |
19 |
Lepšová Lucie |
SRK0951 |
2091531 |
B |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:21:00 |
21 |
Janáčková Michaela |
LPU0759 |
2122286 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:23:00 |
23 |
Chlupáčová Anežka |
SHK0760 |
52799 |
B |
OK Slavia Hradec Králové |
10:25:00 |
25 |
Kunartová Dominika |
PHK0888 |
2035704 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:27:00 |
27 |
Hanlová Kristýna |
SRK0752 |
2027235 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:29:00 |
29 |
Netuková Anežka |
SHK0750 |
8660536 |
B |
OK Slavia Hradec Králové |
10:31:00 |
31 |
Votočková Amélie |
JIL0750 |
2133886 |
B |
OK Jilemnice |
10:33:00 |
33 |
Dominová Julie |
LPU0857 |
8663171 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:35:00 |
35 |
Vyziblová Viktorie |
SJC0853 |
0 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:37:00 |
37 |
Hlavsová Tereza |
SHK0857 |
51405 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:39:00 |
39 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:41:00 |
41 |
Ježková Barbora |
PHK0755 |
2125378 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:43:00 |
43 |
Nožičková Lea |
LPU0753 |
9314 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:45:00 |
45 |
Hamáčková Táňa |
STH0754 |
2008994 |
C |
SK Studenec |
10:47:00 |
47 |
Vltavská Eliška |
SJC0850 |
2114998 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:49:00 |
49 |
Novotná Vendula |
PHK0777 |
8033203 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
10:51:00 |
51 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:53:00 |
53 |
Havrdová Sheila |
SJC0750 |
8101007 |
B |
Sportcentrum Jičín |
10:55:00 |
55 |
Malá Anežka |
JIL0751 |
8670769 |
B |
OK Jilemnice |
10:57:00 |
57 |
Čapková Markéta |
PHK0850 |
9665 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
10:59:00 |
59 |
Hamáčková Šárka |
STH0852 |
2144170 |
C |
SK Studenec |
11:01:00 |
61 |
Čivrná Eliška |
VRL0851 |
8226375 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:03:00 |
63 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:05:00 |
65 |
Jelínková Eva |
PHK0953 |
2113479 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
11:07:00 |
67 |
Bulušková Barbora |
STH0750 |
9043 |
B |
SK Studenec |
11:09:00 |
69 |
Kynčlová Anna |
JIL0852 |
2127635 |
B |
OK Jilemnice |
11:11:00 |
71 |
Pipková Karolína |
LPU0756 |
8663190 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:13:00 |
73 |
Matoušková Markéta |
PHK0855 |
2129204 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:15:00 |
75 |
Chrástová Barbora |
STH0851 |
8033224 |
B |
SK Studenec |
11:17:00 |
77 |
Hanušová Markéta |
VRL0852 |
2085588 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:19:00 |
79 |
Pechová Alena |
VLI0854 |
2125375 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
11:21:00 |
81 |
Kutlvašrová Pavla |
VRL0951 |
2096243 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:23:00 |
83 |
Píšová Tereza |
PDY0850 |
2102697 |
C |
Běhej Poděbrady |
D12D
2.61 km, 5 m, 9 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:00:00 |
00 |
Čížková Alena |
SHK0851 |
1428939 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:02:00 |
02 |
Komárková Anna |
CHC0852 |
2053589 |
C |
K.O.B. Choceň |
10:04:00 |
04 |
Kaplanová Viktorie |
30002 |
2148137 |
|
TJ Sokol Horní Jelení |
10:06:00 |
06 |
Kubíková Adéla |
LPU0761 |
2127660 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:08:00 |
08 |
Solařová Linda |
SHK0758 |
0 |
|
OK Slavia Hradec Králové |
10:10:00 |
10 |
Eliášová Jana |
CHC0851 |
2128448 |
C |
K.O.B. Choceň |
10:12:00 |
12 |
Imrišková Natálie |
LTU0751 |
2057584 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:14:00 |
14 |
Hájková Lucie |
CET0751 |
361913 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
10:16:00 |
16 |
Jedličková Veronika |
SHK0850 |
4145 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:18:00 |
18 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:20:00 |
20 |
Němcová Kateřina |
ZAM0852 |
2058527 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
10:22:00 |
22 |
Laštovková Jana |
JIL0853 |
2134347 |
C |
OK Jilemnice |
D14C
4.07 km, 10 m, 13 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:01:00 |
01 |
Chrástová Magdaléna |
STH0551 |
8656541 |
A |
SK Studenec |
10:04:00 |
04 |
Kubíková Magdaléna |
LPU0566 |
2124759 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:07:00 |
07 |
Mikysková Adéla |
VAM0550 |
51468 |
B |
OB Vamberk |
10:10:00 |
10 |
Hovadová Iveta |
ZAM0552 |
416281 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
10:13:00 |
13 |
Kynclová Andrea |
LTU0651 |
2108867 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:16:00 |
16 |
Haasová Klára |
LPU0655 |
8663174 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:19:00 |
19 |
Moskvová Agáta |
ZLH0550 |
2049561 |
B |
OOB TJ Zlaté Hory |
10:22:00 |
22 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:25:00 |
25 |
Skořepová Lucie |
LPU0657 |
8109317 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:28:00 |
28 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:31:00 |
31 |
Barcalová Iva |
CHC0655 |
2053577 |
C |
K.O.B. Choceň |
10:34:00 |
34 |
Holcová Nikola |
LPU0660 |
2085568 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:37:00 |
37 |
Rybínová Vendula |
KOR0651 |
2067229 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:40:00 |
40 |
Kejvalová Radka |
SJC0552 |
2102078 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:43:00 |
43 |
Kadaníková Tereza |
LPU0552 |
2025374 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:46:00 |
46 |
Hylmarová Zuzana |
ZAM0553 |
416295 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
10:49:00 |
49 |
Košková Martina |
SHK0652 |
2091529 |
A |
OK Slavia Hradec Králové |
10:52:00 |
52 |
Kopecká Anna |
JIL0552 |
2124766 |
B |
OK Jilemnice |
10:55:00 |
55 |
Zurynková Jana |
PHK0553 |
2060234 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:58:00 |
58 |
Dvořáková Anežka |
LPU0556 |
2075617 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:01:00 |
61 |
Gurinová Gabriela |
SJC0557 |
8300479 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:04:00 |
64 |
Vošahlíková Ema |
LPU0663 |
8109318 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:07:00 |
67 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:10:00 |
70 |
Štemberová Bára |
TJN0650 |
8662736 |
A |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:13:00 |
73 |
Holubářová Viktorie |
KUO0599 |
2085600 |
B |
KOB Ústí nad Orlicí |
11:16:00 |
76 |
Sádovská Anežka |
LPU0562 |
8109311 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:19:00 |
79 |
Mimrová Kateřina |
CHC0658 |
206485 |
C |
K.O.B. Choceň |
11:22:00 |
82 |
Kopecká Martina |
PHK0555 |
7210231 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
11:25:00 |
85 |
Mrskočová Markéta |
LPU0553 |
8654902 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:28:00 |
88 |
Doudová Alžběta |
PHK0554 |
2103273 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
11:31:00 |
91 |
Dostálová Barbora |
VRL0553 |
1400428 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:34:00 |
94 |
Kay Nathalie |
LPU0559 |
2070810 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:37:00 |
97 |
Rážová Aneta |
PHK0662 |
2120068 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
11:40:00 |
100 |
Matěásková Šárka |
JIL0551 |
2078451 |
A |
OK Jilemnice |
11:43:00 |
103 |
Janáčková Tereza |
LPU0558 |
331619 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:46:00 |
106 |
Výchová Veronika |
KOR0550 |
2095955 |
B |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
11:49:00 |
109 |
Buďárková Eliška |
VRL0554 |
2134289 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:52:00 |
112 |
Dvořáková Kateřina |
LPU0656 |
8109315 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:55:00 |
115 |
Chrtková Anežka |
PHK0658 |
2104607 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
11:58:00 |
118 |
Mudruňková Barbora Nikol |
VAM0555 |
9586 |
C |
OB Vamberk |
D14D
3.01 km, 5 m, 9 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:01:00 |
01 |
Hanlová Nikola |
SRK0553 |
2027231 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:05:00 |
05 |
Zurynková Ema |
PHK0655 |
2067340 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:09:00 |
09 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:13:00 |
13 |
Lacinová Monika |
LPU0561 |
2122285 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:17:00 |
17 |
Holohlavská Ema |
JIL0652 |
2096121 |
C |
OK Jilemnice |
10:21:00 |
21 |
Šlesingerová Sára |
KUO0551 |
2085581 |
C |
KOB Ústí nad Orlicí |
D16C
5.07 km, 20 m, 11 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:02:00 |
62 |
Čapková Anna |
PHK0451 |
8667978 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
11:05:00 |
65 |
Fejfarová Tereza |
LPU0360 |
8656534 |
A |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:08:00 |
68 |
Cejpková Karolína |
SRK0552 |
2025350 |
A |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:11:00 |
71 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:14:00 |
74 |
Kosinová Kristýna |
SJC0453 |
8145608 |
B |
Sportcentrum Jičín |
11:17:00 |
77 |
Horáková Veronika |
PHK0353 |
2087682 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
11:20:00 |
80 |
Burešová Karolína |
ZAM0352 |
9284 |
|
OB TJ Sokol Žamberk |
11:23:00 |
83 |
Adámková Klára |
JIL0452 |
2127630 |
B |
OK Jilemnice |
11:26:00 |
86 |
Beránková Tereza |
PDY0351 |
2141904 |
C |
Běhej Poděbrady |
11:29:00 |
89 |
Maršounová Jana |
SHK0454 |
2121752 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:32:00 |
92 |
Tomášová Anna |
SRK0554 |
2027214 |
B |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:35:00 |
95 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:38:00 |
98 |
Licková Štěpánka |
LTU0452 |
8662730 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:41:00 |
101 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:44:00 |
104 |
Stohanzlová Kristýna |
LPU0356 |
2085635 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:47:00 |
107 |
Morávková Zuzana |
SRK0551 |
9201626 |
A |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:50:00 |
110 |
Janovská Vendula |
JIL0453 |
8663114 |
A |
OK Jilemnice |
11:53:00 |
113 |
Hošková Kateřina |
LTU0451 |
8662731 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:56:00 |
116 |
Píšová Zuzana |
PDY0451 |
2120067 |
C |
Běhej Poděbrady |
D21C
8.54 km, 20 m, 17 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:27:00 |
27 |
Kolaja Ehlerová Jana |
VLI8055 |
8629817 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:30:00 |
30 |
Pilíková Veronika |
CET8152 |
436953 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
10:33:00 |
33 |
Wiesnerová Monika |
NPA9051 |
2073708 |
C |
SK LOB Nová Paka |
10:36:00 |
36 |
Fenclová Marta |
LPU7667 |
8651740 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:39:00 |
39 |
Vítková Lucie |
PHK8055 |
9448 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:42:00 |
42 |
Pušová Bára |
LPU0357 |
8656522 |
A |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:45:00 |
45 |
Peremská Dana |
SRK9351 |
9536 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:48:00 |
48 |
Tihonová Martina |
PHK8651 |
2096126 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:51:00 |
51 |
Nádvorníková Tereza |
LPU8953 |
9249 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:54:00 |
54 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:57:00 |
57 |
Randáková Helena |
VRL7452 |
515185 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:00:00 |
60 |
Barnetová Veronika |
LPU9952 |
8116790 |
A |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:03:00 |
63 |
Azebová Nina |
PHK8855 |
981820 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:06:00 |
66 |
Černá Hana |
EKP8459 |
7207027 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
11:09:00 |
69 |
Škorpíková Barbora |
LPU0060 |
8109302 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:12:00 |
72 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:15:00 |
75 |
Smutná Pavla |
VAM8651 |
9669 |
C |
OB Vamberk |
11:18:00 |
78 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:21:00 |
81 |
Novotná Jana |
PHK8756 |
8631584 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:24:00 |
84 |
Knapová Iva |
LPU6052 |
8648581 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:27:00 |
87 |
Černá Eliška |
SCP9050 |
2088205 |
C |
OK Sparta Praha |
11:30:00 |
90 |
Šilerová Eva |
PDY8050 |
8660526 |
C |
Běhej Poděbrady |
D21D
4.62 km, 10 m, 12 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:16:00 |
76 |
Škodová Eliška |
LTU9250 |
681889 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:20:00 |
80 |
Kmentová Lenka |
ZAM8552 |
2108886 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
11:24:00 |
84 |
Držková Markéta |
LPU7670 |
2073755 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:28:00 |
88 |
Vejrová Iva |
STH8852 |
2032180 |
C |
SK Studenec |
11:32:00 |
92 |
Zeman Klára |
DCE7950 |
2113474 |
C |
KOB Dobřichovice |
11:36:00 |
96 |
Jelínková Adéla |
RUZ0251 |
2113360 |
C |
TJ Růžená |
11:40:00 |
100 |
Vojtěchová Eva |
HOR8899 |
53361 |
|
TJ Jiskra Hořice |
11:44:00 |
104 |
Goňová Nikola |
ZAM9751 |
436955 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
11:48:00 |
108 |
Žemličková Lenka |
LPU8660 |
8033255 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:52:00 |
112 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:56:00 |
116 |
Krunčíková Kateřina |
SRK8751 |
682628 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
D35C
6.81 km, 20 m, 16 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:26:00 |
26 |
Sršňová Kateřina |
VAM8150 |
9600 |
C |
OB Vamberk |
10:29:00 |
29 |
Vlastníková Lucie |
JIL7554 |
2060258 |
C |
OK Jilemnice |
10:32:00 |
32 |
Smutná Jana |
VAM6251 |
7210067 |
C |
OB Vamberk |
10:35:00 |
35 |
Haasová Renata |
LPU7960 |
2070811 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:38:00 |
38 |
Hladká Petra |
KOR7950 |
8660542 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:41:00 |
41 |
Novotná Martina |
PHK8255 |
416264 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:44:00 |
44 |
Renská Lenka |
SNA8053 |
2148070 |
C |
TJ START Náchod |
10:47:00 |
47 |
Vandasová Markéta |
VAM7250 |
2053570 |
C |
OB Vamberk |
10:50:00 |
50 |
Mrskočová Dana |
LPU7356 |
8033225 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:53:00 |
53 |
Hájková Ludmila |
CET7554 |
9722 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
10:56:00 |
56 |
Kunartová Lenka |
PHK7852 |
9408 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:59:00 |
59 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:02:00 |
62 |
Jiroutová Eva |
SNA8051 |
2144091 |
C |
TJ START Náchod |
11:05:00 |
65 |
Licková Dana |
LTU7350 |
2057595 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:08:00 |
68 |
Městková Lucie |
TEP7850 |
2102815 |
C |
Tempo Praha |
11:11:00 |
71 |
Suchá Eva |
SHK7851 |
2102707 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:14:00 |
74 |
Podlipná Veronika |
SJC8152 |
8172882 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:17:00 |
77 |
Šaldová Jana |
JIL7555 |
2096124 |
C |
OK Jilemnice |
11:20:00 |
80 |
Sýkorová Zuzana |
PHK7950 |
224879 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:23:00 |
83 |
Čapková Eva |
LTU7852 |
9201756 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:26:00 |
86 |
Havrdová Renata |
SJC7756 |
8113000 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:29:00 |
89 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:32:00 |
92 |
Matěásková Eva |
JIL7651 |
2096127 |
C |
OK Jilemnice |
11:35:00 |
95 |
Novotná Kateřina |
PHK8252 |
8656724 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:38:00 |
98 |
Lučanová Marta |
LPU7957 |
515134 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:41:00 |
101 |
Křivdová Lenka |
CHC7251 |
8655490 |
C |
K.O.B. Choceň |
11:44:00 |
104 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:47:00 |
107 |
Filipová Ivana |
SRK7373 |
2096120 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:50:00 |
110 |
Melounková Lucie |
PHK8054 |
9416 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:53:00 |
113 |
Komárková Lucie |
LTU7851 |
8662725 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:56:00 |
116 |
Čížová Andrea |
SHK8251 |
2102550 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:59:00 |
119 |
Tomandlová Radka |
5IX7550 |
2099521 |
|
NOK HoRa |
D35D
4.54 km, 10 m, 11 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:02:00 |
02 |
Drhlíková Markéta |
VAM8250 |
9518 |
C |
OB Vamberk |
10:05:00 |
05 |
Müllerová Marie |
KOR7650 |
2112729 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:08:00 |
08 |
Čapková Petra |
PHK7850 |
2053587 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:11:00 |
11 |
Rybínová Iva |
KOR7551 |
2067247 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:14:00 |
14 |
Pešková Renata |
SJC7550 |
2115014 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:17:00 |
17 |
Nimshausová Hana |
60001 |
8025343 |
|
HaNi |
10:20:00 |
20 |
Haltufová Jitka |
200012 |
2144057 |
|
Klub dobré zprávy |
10:23:00 |
23 |
Říhová Kateřina |
PHK8052 |
428295 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:26:00 |
26 |
Šafářová Ivana |
CET8051 |
9724 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
10:29:00 |
29 |
Hejtmánková Kateřina |
TAP8462 |
53640 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:32:00 |
32 |
Cejpková Lenka |
SRK7652 |
9501 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:35:00 |
35 |
Sedláčková Petra |
KOR7451 |
2106724 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:38:00 |
38 |
Brzobohatá Pavla |
200002 |
2144081 |
|
Klub dobré zprávy |
10:41:00 |
41 |
Podlešáková Markéta |
PHK7851 |
2127884 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:44:00 |
44 |
Šedivá Petra |
NPA7751 |
2078500 |
C |
SK LOB Nová Paka |
10:47:00 |
47 |
Tichá Kateřina |
KOR7550 |
2087670 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:50:00 |
50 |
Posoldová Eva |
SJC7957 |
9979 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:53:00 |
53 |
Kodytková Karolína |
SHK7750 |
2070825 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:56:00 |
56 |
Zurynková Iva |
PHK7650 |
2073717 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:59:00 |
59 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:02:00 |
62 |
Benešová Marika |
200001 |
2103782 |
|
Klub dobré zprávy |
11:05:00 |
65 |
Kejvalová Kamila |
SJC7450 |
2114994 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:08:00 |
68 |
Linková Eva |
STH7753 |
7204987 |
C |
SK Studenec |
11:11:00 |
71 |
Mojžíšová Jana |
PHK8254 |
9366 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:14:00 |
74 |
Šlesingerová Jitka |
KUO7851 |
887161 |
C |
KOB Ústí nad Orlicí |
11:17:00 |
77 |
Mudruňková Romana |
VAM7752 |
2109696 |
C |
OB Vamberk |
11:20:00 |
80 |
Kubištová Lenka |
KUN7650 |
9025 |
C |
TJ Sokol Kunvald |
11:23:00 |
83 |
Jelínková Zuzana |
PHK7452 |
2126400 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:26:00 |
86 |
Venclová Veronika |
ZAM8251 |
2053565 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
11:29:00 |
89 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:32:00 |
92 |
Besedová Petra |
PHK7654 |
1417264 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:35:00 |
95 |
Cichrová Iveta |
TAP7752 |
2111618 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:38:00 |
98 |
Mikysková Ilona |
VAM7550 |
51469 |
C |
OB Vamberk |
11:41:00 |
101 |
Málková Šárka |
CST8351 |
2112761 |
C |
OB Strakonice |
11:44:00 |
104 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:47:00 |
107 |
Kokaislová Eva |
LPU7956 |
9296 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:50:00 |
110 |
Kašparová Eva |
TYN7452 |
2111703 |
C |
OOB SK Týniště nad Orlicí |
11:53:00 |
113 |
Dvořáková Zuzana |
LPU7559 |
2108891 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:56:00 |
116 |
Nedomová Iva |
PDY7851 |
2127605 |
C |
Běhej Poděbrady |
D45C
5.38 km, 20 m, 14 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:01:00 |
01 |
Hanušová Zdena |
SJC7253 |
8092929 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:04:00 |
04 |
Stodůlková Lenka |
LTU6752 |
206478 |
|
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:07:00 |
07 |
Rykalová Jitka |
VAM7251 |
7210243 |
C |
OB Vamberk |
10:10:00 |
10 |
Náměstková Veronika |
EKP7351 |
2078485 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
10:13:00 |
13 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:16:00 |
16 |
Koutná Alena |
PHK7052 |
232635 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:19:00 |
19 |
Zemánková Eva |
SRK7452 |
9796 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:22:00 |
22 |
Loukotová Andrea |
HOR7350 |
52892 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
10:25:00 |
25 |
Šišmová Hana |
TYN6850 |
7209364 |
C |
OOB SK Týniště nad Orlicí |
10:28:00 |
28 |
Hrnčířová Lenka |
STH7251 |
410775 |
C |
SK Studenec |
10:31:00 |
31 |
Peřinková Irena |
BBM6550 |
331257 |
C |
BETA URSUS Orienteering |
10:34:00 |
34 |
Junková Kateřina |
STH7351 |
7204984 |
C |
SK Studenec |
10:37:00 |
37 |
Kosová Michaela |
SRK6752 |
8660597 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:40:00 |
40 |
Kroniková Jana |
SHK7350 |
8662671 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:43:00 |
43 |
Mutinská Zdeňka |
KUO6499 |
51751 |
C |
KOB Ústí nad Orlicí |
10:46:00 |
46 |
Hrstková Dana |
SJI6051 |
7209360 |
C |
OK Jihlava |
10:49:00 |
49 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:52:00 |
52 |
Růžičková Kamila |
PHK7153 |
7209792 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:55:00 |
55 |
Janků Radka |
SJC7353 |
8000163 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:58:00 |
58 |
Bendáková Jitka |
LTU6951 |
2085652 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:01:00 |
61 |
Čivrná Karolína |
VRL7355 |
886273 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:04:00 |
64 |
Lazáková Šárka |
LTU6952 |
2057594 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
D45D
4.06 km, 10 m, 11 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:00:00 |
00 |
Douchová Jaroslava |
SNA7155 |
9606 |
C |
TJ START Náchod |
10:02:00 |
02 |
Málková Věra |
CST6550 |
2118474 |
C |
OB Strakonice |
10:04:00 |
04 |
Třešňáková Blanka |
JIL7051 |
2096128 |
C |
OK Jilemnice |
10:06:00 |
06 |
Egrtová Jitka |
SHK6354 |
331561 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:08:00 |
08 |
Čermáková Lucie |
PHK7150 |
2103266 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:10:00 |
10 |
Hančová Hana |
VRL5652 |
8980 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:12:00 |
12 |
Semrádová Jitka |
CHC6651 |
331708 |
C |
K.O.B. Choceň |
10:14:00 |
14 |
Dohnálková Jana |
SHK7252 |
51131 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:16:00 |
16 |
Kynčlová Dagmar |
JIL7256 |
9074 |
C |
OK Jilemnice |
10:18:00 |
18 |
Justová Jana |
PHK6153 |
207818 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:20:00 |
20 |
Procingerová Ilona |
VRL7053 |
219210 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:22:00 |
22 |
Rančáková Stáňa |
DKL5950 |
1450164 |
C |
KOB Kladno |
10:24:00 |
24 |
Raková Miroslava |
SHK7250 |
2060232 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:26:00 |
26 |
Štichhauerová Kateřina |
LPU7468 |
9102564 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:28:00 |
28 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:30:00 |
30 |
Boháčová Alena |
KUN7450 |
9021 |
C |
TJ Sokol Kunvald |
10:32:00 |
32 |
Smisitelová Markéta |
KOR7452 |
2134281 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:34:00 |
34 |
Macháčková Jana |
SHK6450 |
7211287 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:36:00 |
36 |
Žáková Marcela |
LPU7053 |
425554 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:38:00 |
38 |
Kokrdová Věra |
PHK6450 |
2080919 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:40:00 |
40 |
Vaňurová Marcela |
HOR6850 |
2078472 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
10:42:00 |
42 |
Lockerová Milena |
SRK7251 |
9801 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:44:00 |
44 |
Thýnová Ivana |
SHK6651 |
2017663 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:46:00 |
46 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:48:00 |
48 |
Janovská Věra |
JIL7258 |
2127634 |
C |
OK Jilemnice |
10:50:00 |
50 |
Bienová Věra |
SJC5752 |
8000438 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:52:00 |
52 |
Veverková Yveta |
VAM6452 |
9678 |
C |
OB Vamberk |
10:54:00 |
54 |
Divecká Růžena |
SHK6753 |
9157 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:56:00 |
56 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:58:00 |
58 |
Valachová Jana |
LPU6654 |
253353 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:00:00 |
60 |
Machová Iveta |
NPA6851 |
2122275 |
C |
SK LOB Nová Paka |
D55C
3.89 km, 5 m, 11 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:02:00 |
62 |
Zlesáková Vlasta |
JIL5362 |
2096111 |
C |
OK Jilemnice |
11:04:00 |
64 |
Mrázová Pavla |
DCE5550 |
7868 |
C |
KOB Dobřichovice |
11:06:00 |
66 |
Kábrtová Iva |
PEN6350 |
2113055 |
C |
OK RECO Sport |
11:08:00 |
68 |
Lehárová Iva |
LPU6152 |
2109765 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:10:00 |
70 |
Bláhová Luba |
SHK5852 |
9118 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:12:00 |
72 |
Tichá Jiřina |
DOB6050 |
7255 |
C |
KOB Dobruška |
11:14:00 |
74 |
Kynčlová Miroslava |
JIL5851 |
9089 |
C |
OK Jilemnice |
11:16:00 |
76 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:18:00 |
78 |
Langrová Eva |
SNA5351 |
9612 |
C |
TJ START Náchod |
11:20:00 |
80 |
Hausvaterová Marcela |
SHK6152 |
219201 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:22:00 |
82 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:24:00 |
84 |
Hanušová Jitka |
LTU6352 |
2085638 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:26:00 |
86 |
Koblížková Hana |
ZAM5851 |
9031 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
11:28:00 |
88 |
Choutková Lenka |
SOB6350 |
2419963 |
C |
SOBSA |
11:30:00 |
90 |
Mádlová Iva |
SHK6351 |
9121 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:32:00 |
92 |
Víchová Ladislava |
LPU5851 |
888601 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:34:00 |
94 |
Hušková Eva |
NPA5754 |
7203468 |
C |
SK LOB Nová Paka |
D55D
3.28 km, 10 m, 10 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:02:00 |
02 |
Remešová Alena |
DOB6150 |
7249 |
C |
KOB Dobruška |
10:05:00 |
05 |
Zelenková Lenka |
220001 |
9920924 |
|
Zelenkovi |
10:08:00 |
08 |
Dusílková Marie |
SRK5752 |
2091518 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:11:00 |
11 |
Jelínková Jana |
RUZ5552 |
2099490 |
C |
TJ Růžená |
10:14:00 |
14 |
Filipová Dagmar |
SHK5651 |
9111 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:17:00 |
17 |
Peremská Dana |
SRK6351 |
9535 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:20:00 |
20 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:23:00 |
23 |
Švarcová Lenka |
JEN6451 |
8033291 |
C |
OB Jenišovice |
10:26:00 |
26 |
Mikysková Hana |
SNA5651 |
7225 |
C |
TJ START Náchod |
10:29:00 |
29 |
Nováková Jana |
NPA5552 |
2060214 |
C |
SK LOB Nová Paka |
D65C
3.60 km, 10 m, 10 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:00:00 |
00 |
Kalibánová Jiřina |
NPA5351 |
2060217 |
C |
SK LOB Nová Paka |
10:03:00 |
03 |
Městková Eva |
TEP4851 |
2103757 |
C |
Tempo Praha |
10:06:00 |
06 |
Křížová Zdenka |
PZR5051 |
8659406 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:09:00 |
09 |
Kutáčková Stanislava |
LTU4751 |
2058517 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:12:00 |
12 |
Oulická Hana |
TRT5350 |
2102564 |
C |
KOS Třešť |
10:15:00 |
15 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:18:00 |
18 |
Martincová Helena |
ZAM5051 |
9033 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
10:21:00 |
21 |
Kellnerová Stanislava |
LPU4950 |
436429 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:24:00 |
24 |
Beranová Vlasta |
UVP5450 |
7917 |
C |
Slovan Praha |
H10N
2.33 km, 5 m, 8 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:24:00 |
24 |
Pompach Tobiáš |
PHK1201 |
9433 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:26:00 |
26 |
Polák Vlastimil |
VRL1001 |
9000 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:28:00 |
28 |
Bachura Jakub |
150005 |
0 |
|
LPU |
10:30:00 |
30 |
Šlambora Vít |
SHK1101 |
2111607 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:32:00 |
32 |
Sychrovský Tomáš |
SNA1102 |
2111810 |
C |
TJ START Náchod |
10:34:00 |
34 |
Macháček Jakub |
SHK1202 |
2141929 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:36:00 |
36 |
Peška Ondřej |
LPU1006 |
2035729 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:38:00 |
38 |
Částek Adam |
SHK1201 |
0 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:40:00 |
40 |
Svejštil Martin |
ZAM1001 |
9593 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
10:42:00 |
42 |
Kopecký Matěj |
PHK1001 |
2088716 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:44:00 |
44 |
Kirvej Sebastian |
150006 |
0 |
|
LPU |
10:46:00 |
46 |
Nonner Hynek |
JIL0903 |
426343 |
C |
OK Jilemnice |
10:48:00 |
48 |
Posolda Lukáš |
SJC1100 |
2115009 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:50:00 |
50 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:52:00 |
52 |
Potůček Josef |
LPU1102 |
2075644 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:54:00 |
54 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:56:00 |
56 |
Jičínský Antonín |
SRK1101 |
0 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:58:00 |
58 |
Molič Jan |
PDY1002 |
2127540 |
C |
Běhej Poděbrady |
11:00:00 |
60 |
Culka Tadeáš |
150007 |
0 |
|
LPU |
11:02:00 |
62 |
Nonner Prokop |
JIL1101 |
253359 |
C |
OK Jilemnice |
11:04:00 |
64 |
Toužil Lukáš |
SHK1000 |
2102542 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:06:00 |
66 |
Brož Jiří |
LTU1101 |
2108872 |
|
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:08:00 |
68 |
Semerád Vít |
LPU0906 |
410784 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:10:00 |
70 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:12:00 |
72 |
Munzar Petr |
100001 |
2125322 |
|
OBR |
11:14:00 |
74 |
Makovec Tadeáš |
PDY1001 |
2419998 |
C |
Běhej Poděbrady |
11:16:00 |
76 |
Jirout Jáchym |
SNA1201 |
9621 |
C |
TJ START Náchod |
11:18:00 |
78 |
Domin Ondřej |
LPU1103 |
886271 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:20:00 |
80 |
Ducháček Vojtěch |
JIL1001 |
425528 |
C |
OK Jilemnice |
11:22:00 |
82 |
Haken Jindřich |
SJC0900 |
4348 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:24:00 |
84 |
Mojžíš Radovan |
PHK1200 |
9405 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:26:00 |
86 |
Valenta Jakub |
JIL0902 |
426380 |
C |
OK Jilemnice |
H10C
2.20 km, 5 m, 9 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:20:00 |
20 |
Šafář Jakub |
CET1103 |
9725 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
10:22:00 |
22 |
Trnka Jiří |
PDY1102 |
2115748 |
C |
Běhej Poděbrady |
10:24:00 |
24 |
Kunart Lukáš |
PHK1010 |
2059756 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:26:00 |
26 |
Kadaně Matěj |
LPU1001 |
9212 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:28:00 |
28 |
Štefanik Marek |
SHK1007 |
2144111 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:30:00 |
30 |
Sychrovský Lukáš |
SNA0902 |
2111808 |
C |
TJ START Náchod |
10:32:00 |
32 |
Částek Filip |
SHK1006 |
0 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:34:00 |
34 |
Procházka Ondřej |
PHK0902 |
0 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:36:00 |
36 |
Wohanka Antonín |
VRL1201 |
2096236 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:38:00 |
38 |
Jakubský David |
SHK0905 |
2121002 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:40:00 |
40 |
Lučan Matěj |
LPU0903 |
2148080 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:42:00 |
42 |
Jirout Vilém |
SNA1001 |
2124797 |
C |
TJ START Náchod |
10:44:00 |
44 |
Čihák Jakub |
HOR0901 |
2111759 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
10:46:00 |
46 |
Kučera Tomáš |
TAP0907 |
2120636 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:48:00 |
48 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:50:00 |
50 |
Kutlvašr Vladimír |
VRL1002 |
2075628 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:52:00 |
52 |
Lukeš Josef |
SHK1005 |
2141922 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:54:00 |
54 |
Renský Matěj |
SNA0903 |
2148119 |
C |
TJ START Náchod |
10:56:00 |
56 |
Sedláček Benedikt |
KOR0902 |
2061852 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:58:00 |
58 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:00:00 |
60 |
Šíma Antonín |
SRK1001 |
2080830 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:02:00 |
62 |
Kobík Kryštof |
LTU0901 |
2103286 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:04:00 |
64 |
Leško Michal |
SHK1002 |
2148053 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:06:00 |
66 |
Pešek Matěj |
SJC1002 |
2115002 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:08:00 |
68 |
Maloch David |
LPU0905 |
2122284 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:10:00 |
70 |
Chrtek Jan |
PHK1100 |
2126302 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:12:00 |
72 |
Gottstein Matouš |
JIL0901 |
2124769 |
C |
OK Jilemnice |
11:14:00 |
74 |
Brož Jindřich |
LTU0903 |
2057580 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:16:00 |
76 |
Sochor Jakub |
SHK0903 |
2134345 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:18:00 |
78 |
Kárník Štěpán |
LPU1002 |
2049542 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:20:00 |
80 |
Kejval Vojtěch |
SJC0902 |
2102077 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:22:00 |
82 |
Novotný Kryštof |
PHK1002 |
886826 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:24:00 |
84 |
Držka Filip |
LPU0901 |
416258 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:26:00 |
86 |
Nedoma Oliver |
PDY1000 |
2144101 |
C |
Běhej Poděbrady |
11:28:00 |
88 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:30:00 |
90 |
Macek Dan |
LPU1104 |
2122241 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:32:00 |
92 |
Vlach Antonín |
SJC0903 |
2115011 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:34:00 |
94 |
Cichra Patrik |
TAP0903 |
2113483 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:36:00 |
96 |
Dohnálek Vojtěch |
SRK0903 |
2091530 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:38:00 |
98 |
Košťál Antonín |
SHK1004 |
2148060 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:40:00 |
100 |
Kvášovský Filip |
LTU0902 |
2133881 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:42:00 |
102 |
Kroupa Matyáš |
LPU0902 |
2070816 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:44:00 |
104 |
Novotný Vít |
PHK0901 |
2060279 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:46:00 |
106 |
Šimek Vojtěch |
CHC1002 |
2134304 |
C |
K.O.B. Choceň |
H12C
4.13 km, 5 m, 11 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:01:00 |
01 |
Schejbal Filip |
LPU0711 |
2103276 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:03:00 |
03 |
Kubát Vojtěch |
VRL0701 |
8991 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:05:00 |
05 |
Rémiš Štěpán |
SHK0802 |
2122266 |
B |
OK Slavia Hradec Králové |
10:07:00 |
07 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:09:00 |
09 |
Jelínek František |
PHK0900 |
2113356 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
10:11:00 |
11 |
Buďárek David |
VRL0703 |
2135168 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:13:00 |
13 |
Pešek Ondřej |
SJC0802 |
2115010 |
B |
Sportcentrum Jičín |
10:15:00 |
15 |
Schejbal Matyáš |
LPU0710 |
2108905 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:17:00 |
17 |
Zapletal Tomáš |
KUO0701 |
2134308 |
B |
KOB Ústí nad Orlicí |
10:19:00 |
19 |
Kurka Antonín |
SHK0700 |
2144092 |
B |
OK Slavia Hradec Králové |
10:21:00 |
21 |
Termer Štěpán |
VSP0807 |
2113047 |
B |
USK Praha |
10:23:00 |
23 |
Auersvald Daniel |
JIL0804 |
425538 |
C |
OK Jilemnice |
10:25:00 |
25 |
Seligr Lukáš |
PHK0709 |
2141894 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:27:00 |
27 |
Vít Petr |
KOR0805 |
2051472 |
|
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:29:00 |
29 |
Vaníček Jan |
SJC0705 |
8051111 |
B |
Sportcentrum Jičín |
10:31:00 |
31 |
Goláň František |
LPU0803 |
8663151 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:33:00 |
33 |
Šlambora Kryštof |
SHK0806 |
2129228 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:35:00 |
35 |
Šeps Miroslav |
SRK0801 |
2420026 |
B |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:37:00 |
37 |
Třešňák Matěj |
JIL0701 |
8670765 |
B |
OK Jilemnice |
10:39:00 |
39 |
Vrábel Štěpán |
PHK0705 |
9387 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
10:41:00 |
41 |
Vanický Viktor |
KOR0803 |
2112778 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:43:00 |
43 |
Haken Miroslav |
SJC0703 |
2115003 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:45:00 |
45 |
Frosch Vítek |
LPU0801 |
8656503 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:47:00 |
47 |
Štembera Vítek |
TJN0801 |
8662690 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:49:00 |
49 |
Macháček Tomáš |
SHK0811 |
2141903 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:51:00 |
51 |
Hanák Matěj |
LTU0701 |
8662709 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:53:00 |
53 |
Sýkora Jakub |
PHK0708 |
224911 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:55:00 |
55 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:57:00 |
57 |
Kopecký Matyáš |
SJC0702 |
8654570 |
B |
Sportcentrum Jičín |
10:59:00 |
59 |
Doucha Tomáš |
SNA0801 |
9616 |
C |
TJ START Náchod |
11:01:00 |
61 |
Kadaně Marek |
LPU0703 |
8109319 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:03:00 |
63 |
Rémiš Šimon |
SHK0801 |
2122288 |
B |
OK Slavia Hradec Králové |
11:05:00 |
65 |
Čapek Karel |
LTU0801 |
2143370 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:07:00 |
67 |
Kujal Josef |
PHK0703 |
2111620 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:09:00 |
69 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:11:00 |
71 |
Buďárek Šimon |
STH0703 |
8680286 |
B |
SK Studenec |
11:13:00 |
73 |
Karásek Šimon |
SJC0804 |
2103299 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:15:00 |
75 |
Šípek Daniel |
LPU0806 |
8663155 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:17:00 |
77 |
Čečka Vojtěch |
SHK0804 |
2113080 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:19:00 |
79 |
Kutáček Ondřej |
LTU0700 |
2103289 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:21:00 |
81 |
Horák Filip |
PHK0701 |
2088727 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
11:23:00 |
83 |
Moskva Vojtěch |
ZAM0802 |
416097 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
11:25:00 |
85 |
Hladký Matěj |
KOR0700 |
7003026 |
B |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
11:27:00 |
87 |
Bezvoda Jakub |
SHK0807 |
2113060 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:29:00 |
89 |
Posolda Tomáš |
SJC0803 |
8109334 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:31:00 |
91 |
Goláň Antonín |
LPU0804 |
2122259 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:33:00 |
93 |
Matěásko Marek |
JIL0702 |
2127648 |
B |
OK Jilemnice |
11:35:00 |
95 |
Šedivý Josef |
NPA0802 |
2085640 |
B |
SK LOB Nová Paka |
H12D
2.68 km, 5 m, 8 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:00:00 |
00 |
Votruba Štěpán |
110002 |
0 |
|
neregistrovaný |
10:04:00 |
04 |
Tejkl Ondřej |
SHK0810 |
2144113 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:08:00 |
08 |
Nedoma Edgar |
PDY0703 |
2127608 |
C |
Běhej Poděbrady |
10:12:00 |
12 |
Marek Bořivoj |
KOR0701 |
2419999 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:16:00 |
16 |
Jirouš Matouš |
JIL0805 |
425574 |
C |
OK Jilemnice |
10:20:00 |
20 |
Krčma Vojtěch |
PDY0804 |
0 |
C |
Běhej Poděbrady |
10:24:00 |
24 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:28:00 |
28 |
Kadaník Petr |
LPU0802 |
9820 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:32:00 |
32 |
Spilka Petr |
JIL0803 |
425563 |
C |
OK Jilemnice |
10:36:00 |
36 |
Kunt Martin |
ZAM0701 |
2102873 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
H14C
5.25 km, 10 m, 16 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:00:00 |
00 |
Vališ Vojtěch |
LPU0512 |
8109312 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:02:00 |
02 |
Jelínek Filip |
RUZ0500 |
8020220 |
A |
TJ Růžená |
10:04:00 |
04 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:06:00 |
06 |
Čihák Jan |
HOR0601 |
8670737 |
B |
TJ Jiskra Hořice |
10:08:00 |
08 |
Kokrda Adam |
PHK0503 |
2133882 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:10:00 |
10 |
Hanuš Filip |
VRL0604 |
8116669 |
A |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:12:00 |
12 |
Munzar Jakub |
LPU0606 |
7210209 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:14:00 |
14 |
Horáček Dominik |
STH0600 |
330520 |
C |
SK Studenec |
10:16:00 |
16 |
Hylmar Zdeněk |
ZAM0504 |
2075624 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
10:18:00 |
18 |
Šimerda Václav |
SRK0605 |
2025360 |
B |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:20:00 |
20 |
Dlabola Jakub |
SJC0602 |
8052360 |
B |
Sportcentrum Jičín |
10:22:00 |
22 |
Stavrinou David |
SRK0506 |
2027238 |
B |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:24:00 |
24 |
Flos Tomáš |
LPU0633 |
8109314 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:26:00 |
26 |
Kerhát David |
LTU0503 |
2141913 |
|
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:28:00 |
28 |
Novák Marek |
SHK0505 |
2134322 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:30:00 |
30 |
Pavelec Matěj |
NPA0501 |
2122282 |
B |
SK LOB Nová Paka |
10:32:00 |
32 |
Kurka Jaroslav |
SHK0501 |
2082901 |
B |
OK Slavia Hradec Králové |
10:34:00 |
34 |
Čermák Martin |
PHK0502 |
2080972 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
10:36:00 |
36 |
Sádovský Jáchym |
LPU0508 |
8109306 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:38:00 |
38 |
Stach Ondřej |
JIL0602 |
8662678 |
B |
OK Jilemnice |
10:40:00 |
40 |
Nimshaus Viktor |
CHC0502 |
2025344 |
C |
K.O.B. Choceň |
10:42:00 |
42 |
Sedláček David |
KOR0502 |
2106740 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:44:00 |
44 |
Meier Jakub |
BRU0501 |
8670486 |
C |
Ulita-HOBRA Orienteering Broumov |
10:46:00 |
46 |
Vlach František |
SJC0603 |
2114992 |
B |
Sportcentrum Jičín |
10:48:00 |
48 |
Pompach Lukáš |
PHK0500 |
2035735 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
10:50:00 |
50 |
Malý Antonín |
JIL0501 |
53225 |
B |
OK Jilemnice |
10:52:00 |
52 |
Doucha Martin |
SNA0501 |
8655470 |
B |
TJ START Náchod |
10:54:00 |
54 |
Fajfr Marek |
ZAM0602 |
53569 |
B |
OB TJ Sokol Žamberk |
10:56:00 |
56 |
Stohanzl Patrik |
LPU0510 |
2085645 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:58:00 |
58 |
Janků Štěpán |
SJC0501 |
8000142 |
B |
Sportcentrum Jičín |
11:00:00 |
60 |
Zounar Adam |
SRK0507 |
2080847 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:02:00 |
62 |
Hájek Dominik |
CET0601 |
8660514 |
B |
TJ Loko Česká Třebová |
11:04:00 |
64 |
Pirkl Jakub |
CHC0503 |
2128454 |
C |
K.O.B. Choceň |
11:06:00 |
66 |
Baše Ondřej |
KOR0503 |
2087679 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
11:08:00 |
68 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:10:00 |
70 |
Šípek Ondřej |
LPU0505 |
8663154 |
A |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:12:00 |
72 |
Málek David |
PHK0504 |
8000239 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
11:14:00 |
74 |
Podolský Petr |
SHK0507 |
2144115 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:16:00 |
76 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:18:00 |
78 |
Sucharda Tomáš |
JIL0502 |
2078458 |
B |
OK Jilemnice |
11:20:00 |
80 |
Krejčí Martin |
KOR0600 |
2095970 |
B |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
11:22:00 |
82 |
Štichhauer Adam |
LPU0603 |
8663189 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:24:00 |
84 |
Jiroušek Dominik |
SRK0602 |
2091551 |
B |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:26:00 |
86 |
Čivrný Jan |
VRL0501 |
8656604 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:28:00 |
88 |
Votoček Michal |
JIL0601 |
2127658 |
B |
OK Jilemnice |
11:30:00 |
90 |
Pulc Ondřej |
ZAM0505 |
2096135 |
B |
OB TJ Sokol Žamberk |
11:32:00 |
92 |
Lazák Jan |
LTU0500 |
2057590 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
H14D
3.78 km, 10 m, 12 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:02:00 |
02 |
Suchý Štěpán |
PHK0607 |
0 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:06:00 |
06 |
Lacina Marek |
LPU0511 |
2122257 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:10:00 |
10 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:14:00 |
14 |
Volejník Ondřej |
PDY0601 |
2135165 |
C |
Běhej Poděbrady |
10:18:00 |
18 |
Kotyk Vojtěch |
LTU0502 |
2057585 |
|
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
H16C
7.34 km, 15 m, 17 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:01:00 |
01 |
Šeps Daniel |
SRK0504 |
2027229 |
A |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:04:00 |
04 |
Balcar Jiří |
SNA0301 |
2113064 |
C |
TJ START Náchod |
10:07:00 |
07 |
Kaška Jan |
ZAM0301 |
9040 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
10:10:00 |
10 |
Dvořáček Filip |
LPU0420 |
2113098 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:13:00 |
13 |
Müller Matěj |
KOR0302 |
2083389 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:16:00 |
16 |
Novák Stanislav |
NPA0404 |
2122278 |
A |
SK LOB Nová Paka |
10:19:00 |
19 |
Salaba Dan |
JIL0404 |
426308 |
C |
OK Jilemnice |
10:22:00 |
22 |
Juška Jiří |
LPU0304 |
2045238 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:25:00 |
25 |
Dohnálek Tomáš |
SHK0403 |
8656645 |
A |
OK Slavia Hradec Králové |
10:28:00 |
28 |
Kokrda Vojtěch |
PHK0402 |
2078476 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:31:00 |
31 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:34:00 |
34 |
Oberreiter Matyáš |
LPU0411 |
8109310 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:37:00 |
37 |
Valenta Ondřej |
JIL0401 |
2035789 |
B |
OK Jilemnice |
10:40:00 |
40 |
Kolátor Vojtěch |
HOR0402 |
2049536 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
10:43:00 |
43 |
Vanický Richard |
KOR0303 |
2134333 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:46:00 |
46 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:49:00 |
49 |
Štichhauer Daniel |
LPU0405 |
8656502 |
A |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:52:00 |
52 |
Hladký Filip |
KOR0300 |
2051521 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:55:00 |
55 |
Pirožek Vojtěch |
LTU0400 |
8662734 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:58:00 |
58 |
Fajfer Filip |
NPA0401 |
7207884 |
B |
SK LOB Nová Paka |
11:01:00 |
61 |
Haas Filip |
LPU0401 |
8656543 |
A |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:04:00 |
64 |
Langr Jakub |
KOR0401 |
2095937 |
B |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
11:07:00 |
67 |
Morávek Martin |
SRK0503 |
7207356 |
B |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:10:00 |
70 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:13:00 |
73 |
Orany Vojtěch |
SJI0401 |
8116725 |
A |
OK Jihlava |
11:16:00 |
76 |
Váňa Vojtěch |
LPU0312 |
8109305 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:19:00 |
79 |
Jakubský Adam |
SHK0406 |
2121005 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:22:00 |
82 |
Šimek Jakub |
CHC0303 |
9560 |
C |
K.O.B. Choceň |
11:25:00 |
85 |
Kunt Stanislav |
ZAM0401 |
2102818 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
11:28:00 |
88 |
Kuhn Vojtěch |
LPU0404 |
2049547 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:31:00 |
91 |
Jelínek Kryštof |
RUZ0301 |
8666870 |
A |
TJ Růžená |
11:34:00 |
94 |
Kodytek Adam |
SHK0402 |
8670470 |
B |
OK Slavia Hradec Králové |
11:37:00 |
97 |
Choutka Matěj |
NPA0402 |
2122280 |
A |
SK LOB Nová Paka |
11:40:00 |
100 |
Marhold Stanislav |
CHC0402 |
9553 |
C |
K.O.B. Choceň |
11:43:00 |
103 |
Fejfar Lukáš |
LPU0310 |
8663186 |
A |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:46:00 |
106 |
Rak Tomáš |
SHK0400 |
7207030 |
B |
OK Slavia Hradec Králové |
11:49:00 |
109 |
Typlt Tomáš |
NPA0406 |
8680412 |
B |
SK LOB Nová Paka |
11:52:00 |
112 |
Šitina Tomáš |
LTU0300 |
8662708 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
H18C
8.65 km, 20 m, 21 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:01:00 |
01 |
Poláček Radim |
PHK0201 |
9967 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:07:00 |
07 |
Moravec Jan |
ZAM0205 |
8629818 |
B |
OB TJ Sokol Žamberk |
10:13:00 |
13 |
Vališ Jan |
LPU0210 |
8109304 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:19:00 |
19 |
Vaňura Vít |
HOR0203 |
7300085 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
10:25:00 |
25 |
Kovář Lukáš |
CET0102 |
2035730 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
10:31:00 |
31 |
Šišma Vojtěch |
LPU0204 |
8663165 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:37:00 |
37 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:43:00 |
43 |
Zamastil Michal |
LTU0203 |
8648549 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:49:00 |
49 |
Locker Daniel |
SRK0200 |
405991 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
H21C
10.93 km, 20 m, 24 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:03:00 |
03 |
Roček Tomáš |
PDY8500 |
0 |
C |
Běhej Poděbrady |
10:07:00 |
07 |
Palas Jan |
SJC8507 |
8008014 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:11:00 |
11 |
Tichý Radomír |
SHK0000 |
8670465 |
R |
OK Slavia Hradec Králové |
10:15:00 |
15 |
Málek Martin |
CST8902 |
1425376 |
C |
OB Strakonice |
10:19:00 |
19 |
Kupka Jaroslav |
ALB7800 |
7213 |
C |
OOB Albrechtice nad Orlicí |
10:23:00 |
23 |
Krunčík Pavel |
SRK8501 |
682691 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:27:00 |
27 |
Novotný Radek |
PHK7402 |
8656595 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:31:00 |
31 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:35:00 |
35 |
Fojtů Petr |
PDY8700 |
8663137 |
C |
Běhej Poděbrady |
10:39:00 |
39 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:43:00 |
43 |
Šabatka Jan |
SHK9001 |
9193 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:47:00 |
47 |
Vítek Petr |
PHK7601 |
2144189 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:51:00 |
51 |
Prášil Marek |
SJI7313 |
8116817 |
R |
OK Jihlava |
10:55:00 |
55 |
Hanzl Tomáš |
SJC8205 |
8205000 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:59:00 |
59 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:03:00 |
63 |
Jedlička Michal |
SHK7309 |
7208023 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:07:00 |
67 |
Janda Martin |
DOB8002 |
920696 |
C |
KOB Dobruška |
11:11:00 |
71 |
Držka Štěpán |
LPU7604 |
7209354 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:15:00 |
75 |
Novotný Tomáš |
PHK8101 |
8670463 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:19:00 |
79 |
Kafka Miloš |
LPU8608 |
886290 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:23:00 |
83 |
Hepner David |
SHK7601 |
8655416 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:27:00 |
87 |
Šitina Jakub |
LTU0001 |
8662680 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:31:00 |
91 |
Losman Petr |
PHK7901 |
8656658 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:35:00 |
95 |
Vakant |
|
0 |
|
|
H21D
8.62 km, 20 m, 19 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:06:00 |
66 |
Weiner Jakub |
SHK7911 |
8663208 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:10:00 |
70 |
Bolech Filip |
LPU8602 |
49634 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:14:00 |
74 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:18:00 |
78 |
Peřinka Šimon |
BBM9700 |
331797 |
C |
BETA URSUS Orienteering |
11:22:00 |
82 |
Janeček Tomáš |
PHK9205 |
7207613 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:26:00 |
86 |
Sojka Lukáš |
ALB8500 |
7218 |
C |
OOB Albrechtice nad Orlicí |
11:30:00 |
90 |
Černý Ondřej |
EKP8511 |
7205000 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
11:34:00 |
94 |
Filip Filip |
SHK9000 |
2058468 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:38:00 |
98 |
Vandělík Michal |
ALB8501 |
8012039 |
C |
OOB Albrechtice nad Orlicí |
11:42:00 |
102 |
Moravec Filip |
KUN8801 |
2103274 |
C |
TJ Sokol Kunvald |
11:46:00 |
106 |
Kos Oldřich |
LPU9302 |
7207355 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:50:00 |
110 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:54:00 |
114 |
Kolaja Jan |
VLI8100 |
8627111 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
11:58:00 |
118 |
Hovorka Jan |
LPU7907 |
9337 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
H35C
9.79 km, 20 m, 22 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:01:00 |
01 |
Potůček Michal |
PHK7903 |
2027202 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:05:00 |
05 |
Šístek Daniel |
SCP7507 |
8666866 |
C |
OK Sparta Praha |
10:09:00 |
09 |
Korbel Michal |
CHC7703 |
9550 |
C |
K.O.B. Choceň |
10:13:00 |
13 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:17:00 |
17 |
Václavek Jan |
LPU7816 |
2025376 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:21:00 |
21 |
Toužil Karel |
SHK7602 |
9134 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:25:00 |
25 |
Stavrinou Marios |
SRK7901 |
2027228 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:29:00 |
29 |
Matoušek Josef |
PHK7900 |
2143399 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:33:00 |
33 |
Sychrovský Martin |
SNA7601 |
2115718 |
C |
TJ START Náchod |
10:37:00 |
37 |
Vávra Jaroslav |
LPU7308 |
7203457 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:41:00 |
41 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:45:00 |
45 |
Andrš Petr |
ZAM8401 |
7210085 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
10:49:00 |
49 |
Hladký Viktor |
VAM8201 |
8667969 |
C |
OB Vamberk |
10:53:00 |
53 |
Matěásko Dušan |
JIL7503 |
2116463 |
C |
OK Jilemnice |
10:57:00 |
57 |
Stohanzl Jan |
LPU7600 |
2103261 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:01:00 |
61 |
Tihon Michal |
PHK7905 |
2078454 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:05:00 |
65 |
Jakubec Petr |
SJC8106 |
2115757 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:09:00 |
69 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:13:00 |
73 |
Choutka Jaroslav |
SOB6301 |
1396839 |
C |
SOBSA |
11:17:00 |
77 |
Pavlík Mojmír |
PDY8102 |
8414108 |
C |
Běhej Poděbrady |
11:21:00 |
81 |
Veverka Tomáš |
VAM8401 |
7204619 |
C |
OB Vamberk |
11:25:00 |
85 |
Podlešák Marek |
PHK7802 |
2088213 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:29:00 |
89 |
Orany Tomáš |
SJI7311 |
889294 |
C |
OK Jihlava |
11:33:00 |
93 |
Lounek Jakub |
PDY8200 |
8116667 |
C |
Běhej Poděbrady |
11:37:00 |
97 |
Filip Libor |
SRK7101 |
2080850 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:41:00 |
101 |
Jakubský Radek |
SHK7603 |
2122247 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
H35D
6.39 km, 20 m, 19 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:00:00 |
00 |
Trnka Ondřej |
PDY7802 |
2102797 |
C |
Běhej Poděbrady |
10:03:00 |
03 |
Kokaisl Tomáš |
LPU7820 |
253360 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:06:00 |
06 |
Műller Kamil |
TYN7500 |
2049538 |
C |
OOB SK Týniště nad Orlicí |
10:09:00 |
09 |
Šlambora Ondřej |
160001 |
0 |
|
|
10:12:00 |
12 |
Zlesák Ondřej |
JIL7601 |
9067 |
C |
OK Jilemnice |
10:15:00 |
15 |
Sršeň Tomáš |
VAM8001 |
1420849 |
C |
OB Vamberk |
10:18:00 |
18 |
Puš Roman |
STH7501 |
8670476 |
C |
SK Studenec |
10:21:00 |
21 |
Šišma Pavel |
TYN6901 |
7210242 |
C |
OOB SK Týniště nad Orlicí |
10:24:00 |
24 |
Čapek Miroslav |
PHK7603 |
53164 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:27:00 |
27 |
Novák Michal |
SHK9997 |
2420035 |
|
OK Slavia Hradec Králové |
10:30:00 |
30 |
Zapletal Michal |
KUO7601 |
2103752 |
C |
KOB Ústí nad Orlicí |
10:33:00 |
33 |
Šimek Jiří |
CHC7901 |
9554 |
C |
K.O.B. Choceň |
10:36:00 |
36 |
Erbert Ladislav |
210001 |
0 |
|
NER TJ Harant Pecka |
10:39:00 |
39 |
Betlach Michal |
CET7801 |
2058466 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
10:42:00 |
42 |
Charvát František |
SHK7501 |
9130 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:45:00 |
45 |
Daněk Petr |
TYN7900 |
2111605 |
C |
OOB SK Týniště nad Orlicí |
10:48:00 |
48 |
Macháček Lubomír |
LPU7515 |
2108901 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:51:00 |
51 |
Baše Petr |
KOR7701 |
2083356 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:54:00 |
54 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:57:00 |
57 |
Goláň Oldřich |
LPU7417 |
7210917 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:00:00 |
60 |
Souček Karel |
SHK6601 |
553452 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:03:00 |
63 |
Kvášovský Jakub |
LTU7802 |
2116474 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:06:00 |
66 |
Marek Robert |
KOR7700 |
2419912 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
11:09:00 |
69 |
Koutný Pavel |
PHK7108 |
51102 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:12:00 |
72 |
Žemlička Jan |
LPU8303 |
8116799 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:15:00 |
75 |
Štembera Jan |
TJN7513 |
8655375 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:18:00 |
78 |
Dvořáček Pavel |
LPU7608 |
2112738 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:21:00 |
81 |
Komárek Josef |
CHC8001 |
232902 |
C |
K.O.B. Choceň |
11:24:00 |
84 |
Adamovský Michal |
TYN7200 |
9852 |
C |
OOB SK Týniště nad Orlicí |
11:27:00 |
87 |
Hovorka Pavel |
LPU7908 |
9338 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:30:00 |
90 |
Vrábel Petr |
PHK7604 |
9352 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:33:00 |
93 |
Kašpar Václav |
TYN7001 |
2111719 |
C |
OOB SK Týniště nad Orlicí |
11:36:00 |
96 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:39:00 |
99 |
Drhlík Petr |
VAM8301 |
2134332 |
C |
OB Vamberk |
11:42:00 |
102 |
Macek Pavel |
LPU7517 |
2103253 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:45:00 |
105 |
Šafář Miroslav |
CET7001 |
232633 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
11:48:00 |
108 |
Hladký Tomáš |
KOR7600 |
2060298 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
11:51:00 |
111 |
Panáček Aleš |
SHK7604 |
7210098 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:54:00 |
114 |
Brož Michal |
LTU8000 |
2057588 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
H45C
8.25 km, 20 m, 20 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:25:00 |
25 |
Dudek Jan |
PDY7200 |
2148215 |
C |
Běhej Poděbrady |
10:29:00 |
29 |
Růžička Ivan |
PHK6702 |
336760 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:33:00 |
33 |
Hanl Vratislav |
SRK7402 |
2027249 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:37:00 |
37 |
Kejval Jaromír |
SJC7300 |
7090873 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:41:00 |
41 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:45:00 |
45 |
Locker Martin |
SRK7001 |
301158 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:49:00 |
49 |
Švarc Jiří |
JEN6201 |
8656556 |
C |
OB Jenišovice |
10:53:00 |
53 |
Vávra Martin |
HOR6302 |
8680322 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
10:57:00 |
57 |
Kunart Tomáš |
PHK7205 |
9407 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:01:00 |
61 |
Hausvater Karel |
SHK5801 |
8670804 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:05:00 |
65 |
Mutinský Viktor |
KUO6501 |
51752 |
C |
KOB Ústí nad Orlicí |
11:09:00 |
69 |
Trejtnar Pavel |
KUN5801 |
9028 |
C |
TJ Sokol Kunvald |
11:13:00 |
73 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:17:00 |
77 |
Čihák Petr |
HOR6900 |
2113495 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
11:21:00 |
81 |
Netuka Jan |
SHK7001 |
9126 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:25:00 |
85 |
Křivda Ivan |
CHC6701 |
9200535 |
C |
K.O.B. Choceň |
11:29:00 |
89 |
Bendák Petr |
LTU6500 |
8662683 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:33:00 |
93 |
Netopil Libor |
VAM7401 |
8061483 |
C |
OB Vamberk |
11:37:00 |
97 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:41:00 |
101 |
Vávra Radek |
HOR6301 |
2032106 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
11:45:00 |
105 |
Málek Martin |
CST6501 |
8246117 |
C |
OB Strakonice |
11:49:00 |
109 |
Tomandl Jan |
5IX7001 |
2090861 |
|
NOK HoRa |
11:53:00 |
113 |
Lazák Jan |
LTU6900 |
8662675 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
H45D
5.86 km, 15 m, 13 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:00:00 |
00 |
Zemánek Miroslav |
SRK7401 |
2027222 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:02:00 |
02 |
Tichý Pavel |
KOR6801 |
2126260 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:04:00 |
04 |
Beneš Petr |
200004 |
301113 |
|
Klub dobré zprávy |
10:06:00 |
06 |
Hanuš Karel |
HOS6701 |
9754 |
C |
TJ Tatran Hostinné |
10:08:00 |
08 |
Hanuš Pavel |
LTU6501 |
2085618 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:10:00 |
10 |
Řehák Pavel |
SJC6001 |
8008020 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:12:00 |
12 |
Vach Vladimír |
KOR6900 |
2106728 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:14:00 |
14 |
Loukota Josef |
HOR7111 |
2102559 |
|
TJ Jiskra Hořice |
10:16:00 |
16 |
Zákravský Zdeněk |
SNA5702 |
232953 |
C |
TJ START Náchod |
10:18:00 |
18 |
Nedoma David |
PDY7300 |
2127609 |
C |
Běhej Poděbrady |
10:20:00 |
20 |
Třešňák Miloš |
JIL6902 |
2096118 |
C |
OK Jilemnice |
10:22:00 |
22 |
Divecký Josef |
SHK6102 |
9120 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:24:00 |
24 |
Munzar Martin |
LPU7313 |
2104618 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:26:00 |
26 |
Vých Luboš |
KOR7300 |
2095976 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:28:00 |
28 |
Sliva Jan |
SCP7300 |
8648543 |
C |
OK Sparta Praha |
10:30:00 |
30 |
Pešek Vladimír |
190001 |
0 |
|
TJ Sokol Košov |
10:32:00 |
32 |
Maršoun Petr |
SHK7303 |
2116489 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:34:00 |
34 |
Meier Jiří |
BRU7400 |
2033634 |
C |
Ulita-HOBRA Orienteering Broumov |
10:36:00 |
36 |
Beseda Pavel |
PHK6910 |
2126272 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:38:00 |
38 |
Šípek Jaroslav |
LPU7422 |
2049521 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:40:00 |
40 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:42:00 |
42 |
Justa Jaromír |
PHK6101 |
995884 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:44:00 |
44 |
Dohnálek Pavel |
SHK7100 |
1400450 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:46:00 |
46 |
Cibulka Radek |
LPU7107 |
2049557 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:48:00 |
48 |
Kadaník Libor |
PHK7204 |
2025375 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:50:00 |
50 |
Košek Martin |
SHK7301 |
2080836 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:52:00 |
52 |
Lux Zdeněk |
KUN6201 |
7208208 |
C |
TJ Sokol Kunvald |
10:54:00 |
54 |
Holubář David |
KUO7101 |
2060252 |
C |
KOB Ústí nad Orlicí |
10:56:00 |
56 |
Kohout Josef |
SHK6902 |
2017669 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:58:00 |
58 |
Vojtěch Libor |
HOR7303 |
9010 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
11:00:00 |
60 |
Melichar Igor |
PHK6504 |
8028839 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:02:00 |
62 |
Hnyk Petr |
SNA5701 |
416261 |
C |
TJ START Náchod |
11:04:00 |
64 |
Kunt Stanislav |
ZAM7401 |
1421292 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
11:06:00 |
66 |
Rémiš Jaromír |
SHK7200 |
2103291 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:08:00 |
68 |
Rücker Petr |
HOR6500 |
2035741 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
11:10:00 |
70 |
Musil Marek |
KUO7301 |
1602617 |
C |
KOB Ústí nad Orlicí |
11:12:00 |
72 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:14:00 |
74 |
Věříš Jan |
LPU7103 |
682602 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:16:00 |
76 |
Lapáček Jiří |
SHK6600 |
2120620 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:18:00 |
78 |
Marhold Stanislav |
CHC6603 |
9558 |
C |
K.O.B. Choceň |
11:20:00 |
80 |
Bílek Tomáš |
SJC7307 |
2114991 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:22:00 |
82 |
Glzbovský Ilja |
200011 |
2144108 |
|
Klub dobré zprávy |
11:24:00 |
84 |
Dostál Dalibor |
VRL7308 |
7206528 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:26:00 |
86 |
Vaňura Tomáš |
HOR6800 |
2087718 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
11:28:00 |
88 |
Vychodil Tomáš |
SHK6301 |
51182 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:30:00 |
90 |
Semrád Pavel |
CHC6602 |
9555 |
C |
K.O.B. Choceň |
11:32:00 |
92 |
Krejčí Milan |
KOR7400 |
2095967 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
11:34:00 |
94 |
Vališ Jan |
LPU7104 |
8667967 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:36:00 |
96 |
Imlauf Martin |
SNA6301 |
9629 |
C |
TJ START Náchod |
11:38:00 |
98 |
Novotný Pavel |
SHK6104 |
7203333 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:40:00 |
100 |
Ptáček Miloš |
BRU7000 |
2032371 |
C |
Ulita-HOBRA Orienteering Broumov |
11:42:00 |
102 |
Kubín Jan |
HOR7400 |
2126355 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
11:44:00 |
104 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:46:00 |
106 |
Janovský Petr |
JIL7202 |
426352 |
C |
OK Jilemnice |
H55C
6.92 km, 15 m, 13 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:00:00 |
00 |
Gazdačko Milan |
SHK5702 |
410797 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:06:00 |
06 |
Vlček Josef |
TYN5602 |
995828 |
C |
OOB SK Týniště nad Orlicí |
10:12:00 |
12 |
Knap Jan |
LPU5101 |
8116813 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:18:00 |
18 |
Grundman Martin |
CHC5801 |
2060285 |
C |
K.O.B. Choceň |
10:24:00 |
24 |
Záveský Richard |
CET6301 |
232860 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
10:30:00 |
30 |
Nožička Miroslav |
LPU5405 |
9312 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:36:00 |
36 |
Vydra Pavel |
PEN6200 |
2113100 |
C |
OK RECO Sport |
10:42:00 |
42 |
Běhoun Pavel |
PHK5701 |
2102525 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:48:00 |
48 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:54:00 |
54 |
Kalibán Jaroslav |
NPA5101 |
2059741 |
C |
SK LOB Nová Paka |
11:00:00 |
60 |
Hynek Petr |
SNA6302 |
1459067 |
C |
TJ START Náchod |
11:06:00 |
66 |
Kološ Oldřich |
LPU6003 |
9899 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:12:00 |
72 |
Chládek Josef |
ZAM5901 |
2060235 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
11:18:00 |
78 |
Čivrný Pavel |
VRL6306 |
995887 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:24:00 |
84 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:30:00 |
90 |
Koč Zdeněk |
MKP4700 |
51704 |
C |
SK GORDIC Praha Kačerov |
11:36:00 |
96 |
Roudný Václav |
LPU6102 |
7209277 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:42:00 |
102 |
Hanč Pavel |
VRL5601 |
8996 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:48:00 |
108 |
Suk Jiří |
MFP6401 |
515016 |
C |
Matfyz Praha |
11:54:00 |
114 |
Hlaváček Lubomír |
PHK6401 |
2059745 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
H55D
4.62 km, 10 m, 14 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:22:00 |
82 |
Nádvorník Pavel |
LPU5802 |
207816 |
|
OK Lokomotiva Pardubice |
11:25:00 |
85 |
Malý Evžen |
JIL6102 |
9070 |
C |
OK Jilemnice |
11:28:00 |
88 |
Andrš Milan |
ZAM5801 |
2085624 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
11:31:00 |
91 |
Čermák Libor |
PHK5600 |
2088189 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:34:00 |
94 |
Sáňka Bedřich |
LPU5102 |
2032164 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:37:00 |
97 |
Karel Miloš |
JIL6004 |
682091 |
C |
OK Jilemnice |
11:40:00 |
100 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:43:00 |
103 |
Krejčí Jaroslav |
LTU5801 |
9775 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:46:00 |
106 |
Souček Pavel |
PHK5503 |
7202881 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:49:00 |
109 |
Dvořák Vladimír |
LPU6004 |
2075604 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:52:00 |
112 |
Junek Petr |
STH5501 |
9200530 |
C |
SK Studenec |
11:55:00 |
115 |
Šabatka Petr |
SHK5703 |
9115 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
H65C
5.16 km, 15 m, 14 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:03:00 |
03 |
Pohl Zdeněk |
SRK5301 |
9533 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:07:00 |
07 |
Kříž Pavel |
PZR4800 |
8659407 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:11:00 |
11 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:15:00 |
15 |
Paukert Milan |
TJP5000 |
336775 |
C |
TJ Sokol Troja |
10:19:00 |
19 |
Šroler Zdeněk |
KUN5201 |
7208201 |
C |
TJ Sokol Kunvald |
10:23:00 |
23 |
Čípa Jiří |
CET5002 |
2085582 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
10:27:00 |
27 |
Farář Jaroslav |
VRL5002 |
2096242 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:31:00 |
31 |
Hrobař Rudolf |
SRK4702 |
9798 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:35:00 |
35 |
Langr Stanislav |
SNA5403 |
9633 |
C |
TJ START Náchod |
10:39:00 |
39 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:43:00 |
43 |
Peterka František |
TJP4900 |
8861 |
C |
TJ Sokol Troja |
10:47:00 |
47 |
Novák Karel |
NPA5001 |
2060215 |
C |
SK LOB Nová Paka |
10:51:00 |
51 |
Pilgr Bohuslav |
CET5101 |
2075656 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
10:55:00 |
55 |
Třasák Milan |
LPU5206 |
9257 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:59:00 |
59 |
Švadlena Jiří |
CHC4601 |
2011854 |
C |
K.O.B. Choceň |
11:03:00 |
63 |
Hořínek Jaroslav |
VSP5000 |
8045137 |
C |
USK Praha |
H65D
4.13 km, 10 m, 11 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:00:00 |
00 |
Denemarek Oldřich |
BBM5100 |
7510216 |
C |
BETA URSUS Orienteering |
10:03:00 |
03 |
Klimpl Petr |
LPU5401 |
8656533 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:06:00 |
06 |
Blecha Ladislav |
TRT5100 |
51989 |
C |
KOS Třešť |
10:09:00 |
09 |
Beňo Miroslav |
TYN5301 |
9731 |
C |
OOB SK Týniště nad Orlicí |
10:12:00 |
12 |
Vakant |
|
0 |
|
|
H70C
4.00 km, 5 m, 12 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:32:00 |
32 |
Wenke Josef |
SRK4703 |
52647 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:35:00 |
35 |
Vykysalý František |
PHK3002 |
9455 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:38:00 |
38 |
Málek Josef |
LPU3901 |
416268 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:41:00 |
41 |
Bílek Vratislav |
SJC4801 |
9948 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:44:00 |
44 |
Javůrek Jaromír |
180001 |
2067261 |
|
nečlen |
10:47:00 |
47 |
Vítek Zdeněk |
SRK4701 |
9799 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:50:00 |
50 |
Mikulecký Jan |
PHK3801 |
8084000 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:53:00 |
53 |
Šponar Josef |
ZAM4701 |
9038 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
10:56:00 |
56 |
Vakant |
|
0 |
|
|
10:59:00 |
59 |
Zlesák Zdeněk |
JIL4701 |
9066 |
C |
OK Jilemnice |
11:02:00 |
62 |
Seidl Karel |
SRK4301 |
9474 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:05:00 |
65 |
Havlík Jaroslav |
SJC3601 |
8338383 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:08:00 |
68 |
Novotný Petr |
PHK3802 |
9422 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:11:00 |
71 |
Sokolář Zdeněk |
SNA4501 |
9610 |
C |
TJ START Náchod |
11:14:00 |
74 |
Vávra Jaroslav |
LPU4601 |
9258 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:17:00 |
77 |
Tobiška Václav |
ZAM4401 |
9039 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
11:20:00 |
80 |
Procházka Jiří |
LTU4802 |
9778 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:23:00 |
83 |
Novotný František |
PUL4200 |
205614 |
C |
OOB USK Slavie Ústí n.L. |
11:26:00 |
86 |
Hanák Milan |
FSP3400 |
51964 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
HDR
2.26 km, 5 m, 8 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
01:00:00 |
-26211420 |
Bezvodová Elen |
SHK1352 |
2111661 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
01:00:00 |
-26211420 |
Červinka Dominik |
30006 |
9103 |
|
TJ Sokol Horní Jelení |
01:00:00 |
-26211420 |
Čížek Antonín |
SHK1105 |
1428930 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
01:00:00 |
-26211420 |
Daněk Tomáš |
TYN0900 |
416296 |
C |
OOB SK Týniště nad Orlicí |
01:00:00 |
-26211420 |
Daňková Tereza |
TYN0751 |
9744 |
C |
OOB SK Týniště nad Orlicí |
01:00:00 |
-26211420 |
Dvořáková Marie |
LPU1452 |
2045243 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Fenclová Zuzana |
LPU1454 |
887920 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Gazdačková Jana |
SHK5851 |
9117 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
01:00:00 |
-26211420 |
Granát Jonáš |
PDY0949 |
0 |
|
Běhej Poděbrady |
01:00:00 |
-26211420 |
Hájek Aleš |
CET1501 |
2060236 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
01:00:00 |
-26211420 |
Hejzlar Boris |
DOB1400 |
8667523 |
C |
KOB Dobruška |
01:00:00 |
-26211420 |
Hoke Magdalena |
200006 |
2144030 |
|
Klub dobré zprávy |
01:00:00 |
-26211420 |
Holata Vojtěch |
TAP1300 |
2115740 |
C |
KOB Tretra Praha |
01:00:00 |
-26211420 |
Horáková Anna Marie |
LPU1256 |
8950 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Hrušová Kateřina |
250002 |
434594 |
|
OK99 |
01:00:00 |
-26211420 |
Cháma Ondřej |
PDY0948 |
0 |
|
Běhej Poděbrady |
01:00:00 |
-26211420 |
Jakubská Lucie |
SHK1250 |
2120991 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
01:00:00 |
-26211420 |
Jedlička Michal |
SHK1600 |
7208202 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
01:00:00 |
-26211420 |
Jirout Filip |
SNA1401 |
2148062 |
C |
TJ START Náchod |
01:00:00 |
-26211420 |
Kakos Martin |
LPU1304 |
9228 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Kárníková Alžběta |
LPU1354 |
920672 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Košťálová Gabriela |
SHK1353 |
2143378 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
01:00:00 |
-26211420 |
Kuhnová Šárka |
LPU1356 |
2070814 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Kušičková Jolana |
30008 |
2419956 |
|
TJ Sokol Horní Jelení |
01:00:00 |
-26211420 |
Kutlvašrová Marta |
VRL1451 |
206476 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
01:00:00 |
-26211420 |
Lučan Jakub |
LPU1401 |
9302 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Makovec Martin |
PDY1349 |
2029151 |
|
Běhej Poděbrady |
01:00:00 |
-26211420 |
Malochová Lenka |
LPU1362 |
2103277 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Matějková Klára |
PDY0899 |
2102801 |
|
Běhej Poděbrady |
01:00:00 |
-26211420 |
Navrátil Jan |
PDY1301 |
0 |
C |
Běhej Poděbrady |
01:00:00 |
-26211420 |
Navrátilová Sofie |
PDY1152 |
0 |
C |
Běhej Poděbrady |
01:00:00 |
-26211420 |
Novák Michal |
ZAM1101 |
2083373 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
01:00:00 |
-26211420 |
Odvody Vilém |
LPU1502 |
828384 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Palas Tomáš |
SJC1501 |
52330 |
C |
Sportcentrum Jičín |
01:00:00 |
-26211420 |
Palasman Jakub |
150008 |
0 |
|
LPU |
01:00:00 |
-26211420 |
Pecánek Matěj |
TEP1300 |
51647 |
C |
Tempo Praha |
01:00:00 |
-26211420 |
Potůčková Jana |
LPU1361 |
232607 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Puhlovský Jan |
150009 |
0 |
|
LPU |
01:00:00 |
-26211420 |
Puhlovský Pavel |
150010 |
0 |
|
LPU |
01:00:00 |
-26211420 |
Semerád Jan |
LPU1205 |
1006615 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Schletterová Hana |
LPU1165 |
2001963 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Stohanzlová Vilma |
LPU1551 |
9281 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Svejštil Dominik |
ZAM1501 |
9592 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
01:00:00 |
-26211420 |
Šafář Jan |
CET1402 |
320290 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
01:00:00 |
-26211420 |
Škopek Ondřej |
PDY1149 |
0 |
|
Běhej Poděbrady |
01:00:00 |
-26211420 |
Špačková Aneta |
KOR1150 |
2087632 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
01:00:00 |
-26211420 |
Špačková Veronika |
KOR7651 |
2067958 |
|
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
01:00:00 |
-26211420 |
Štemberová Elen |
VRLXXX3 |
0 |
|
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
01:00:00 |
-26211420 |
Švorcová Karolína |
30007 |
9145 |
|
TJ Sokol Horní Jelení |
01:00:00 |
-26211420 |
Udržal Jakub |
LPU1100 |
886715 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Udržal Lukáš |
LPU1303 |
2053588 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Vaňátková Thea |
LTU1150 |
0 |
|
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
01:00:00 |
-26211420 |
Vebrová Dominika |
PDY1399 |
0 |
|
Běhej Poděbrady |
01:00:00 |
-26211420 |
Vítek Michal |
PHK1402 |
9797 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
01:00:00 |
-26211420 |
Vlk Vojtěch |
SRK1202 |
0 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
01:00:00 |
-26211420 |
Wohanka Jakub |
VRL1301 |
8987 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
01:00:00 |
-26211420 |
Žemličková Viktorie |
LPU1451 |
9283 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
P
10 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
01:00:00 |
-26211420 |
Brožová Jana |
LTU8250 |
2057578 |
|
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
01:00:00 |
-26211420 |
Czagan Jan |
50001 |
2129185 |
|
SDH Dědek |
01:00:00 |
-26211420 |
Drahorád Ctirad |
LPU2223 |
9266 |
|
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Ehlová Iva |
SRK3951 |
9539 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
01:00:00 |
-26211420 |
Filipová Lucie |
SRK0351 |
2027245 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
01:00:00 |
-26211420 |
Glyovská Ivona |
200009 |
2144093 |
|
Klub dobré zprávy |
01:00:00 |
-26211420 |
Glyovská Pavla |
200010 |
2144032 |
|
Klub dobré zprávy |
01:00:00 |
-26211420 |
Holata Radek |
TAP8100 |
2067966 |
C |
KOB Tretra Praha |
01:00:00 |
-26211420 |
Horák Pavel |
120001 |
2088722 |
|
PH |
01:00:00 |
-26211420 |
Hošková Jitka |
LTUXXXX |
0 |
|
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
01:00:00 |
-26211420 |
Hruša Petr |
250001 |
232255 |
|
OK99 |
01:00:00 |
-26211420 |
Kadaně Miroslav |
LPU7817 |
2096143 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Kmoch Škodová Laura |
PDY8498 |
0 |
|
Běhej Poděbrady |
01:00:00 |
-26211420 |
Kopecká Tereza |
80002 |
2134357 |
|
Sovy Bělečko |
01:00:00 |
-26211420 |
Kroupová Kateřina |
LPU8154 |
2075645 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Kubíček Jan |
170001 |
9483 |
|
neregistrován v klubu |
01:00:00 |
-26211420 |
Kubíček Tomáš |
170002 |
9528 |
|
neregistrován v klubu |
01:00:00 |
-26211420 |
Kubík Dušan |
LPU2222 |
51128 |
|
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Kubíková Irena |
LPU6956 |
1080493 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Kynclová Petra |
LTU7853 |
2001933 |
|
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
01:00:00 |
-26211420 |
Lacina Jindřich |
LPU0211 |
515072 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Lacina Martin |
LPU7105 |
2122256 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Leško Michal |
SHK9999 |
2148106 |
|
OK Slavia Hradec Králové |
01:00:00 |
-26211420 |
Macháček Milan |
CHC7701 |
9545 |
C |
K.O.B. Choceň |
01:00:00 |
-26211420 |
Macháčková Markéta |
130002 |
0 |
|
HO Stěžery |
01:00:00 |
-26211420 |
Malá Marie |
LPU4753 |
301172 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Maloch Pavel |
LPU7719 |
9287 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Maršounová Michaela |
SHK9998 |
8033235 |
|
OK Slavia Hradec Králové |
01:00:00 |
-26211420 |
Matějková Kateřina |
PDY0699 |
0 |
|
Běhej Poděbrady |
01:00:00 |
-26211420 |
Míková Klára |
PDY0399 |
0 |
|
Běhej Poděbrady |
01:00:00 |
-26211420 |
Mojžíš Robert |
260001 |
2148209 |
|
OK99 neregistrovany |
01:00:00 |
-26211420 |
Müllerová Kateřina |
TYN0750 |
2060239 |
C |
OOB SK Týniště nad Orlicí |
01:00:00 |
-26211420 |
Munzarová Klára |
100002 |
2032160 |
|
OBR |
01:00:00 |
-26211420 |
Navrátilová Štoková Jana |
PDY7650 |
0 |
C |
Běhej Poděbrady |
01:00:00 |
-26211420 |
Novotná Andrea |
PDY8499 |
0 |
|
Běhej Poděbrady |
01:00:00 |
-26211420 |
Pech Richard |
20001 |
2148088 |
|
Och421 |
01:00:00 |
-26211420 |
Pechová Helena |
20002 |
4402220 |
|
Och421 |
01:00:00 |
-26211420 |
Pěnička Šimon |
SJC0707 |
4297 |
|
Sportcentrum Jičín |
01:00:00 |
-26211420 |
Pozdílková Alena |
PHK8053 |
9351 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
01:00:00 |
-26211420 |
Richterová Ilona |
10001 |
2029220 |
|
Nesoutěžní kategorie |
01:00:00 |
-26211420 |
Rufferová Iva |
SNA5052 |
9620 |
C |
TJ START Náchod |
01:00:00 |
-26211420 |
Rybínová Klára |
KOR0351 |
2083387 |
|
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
01:00:00 |
-26211420 |
Ryppelova Monika |
140001 |
2081357 |
|
Žádný klub |
01:00:00 |
-26211420 |
Sršňová Natálie |
VAM0751 |
2126289 |
C |
OB Vamberk |
01:00:00 |
-26211420 |
Šabatková Zdena |
SHK5652 |
9112 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
01:00:00 |
-26211420 |
Špaček Lubor |
KOR7402 |
2051520 |
|
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
01:00:00 |
-26211420 |
Štefaniková Markéta |
90001 |
0 |
|
Turisti |
01:00:00 |
-26211420 |
Tomášová Majda |
SRK6753 |
301116 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
01:00:00 |
-26211420 |
Trnka Přemysl |
PDY1400 |
0 |
C |
Běhej Poděbrady |
01:00:00 |
-26211420 |
Válek Lukáš |
KOR8249 |
2061791 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
01:00:00 |
-26211420 |
Vandělíková Marie |
ALB9050 |
8279 |
C |
OOB Albrechtice nad Orlicí |
01:00:00 |
-26211420 |
Věříšová Lenka |
40001 |
2129221 |
|
OB Lenka |
01:00:00 |
-26211420 |
Vítová Eva |
KOR6950 |
9594 |
|
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
01:00:00 |
-26211420 |
Vörösová Markéta |
LPU7868 |
9271 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Votruba Petr |
110001 |
0 |
|
neregistrovaný |
01:00:00 |
-26211420 |
Vrba Josef |
ZAM6802 |
9036 |
|
OB TJ Sokol Žamberk |
01:00:00 |
-26211420 |
Žoha Jakub |
PDY0649 |
4183 |
|
Běhej Poděbrady |
T
6.74 km, 20 m, 15 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
01:00:00 |
-26211420 |
Čičovský Daniel |
240002 |
2073740 |
|
OK Lejšovka |
01:00:00 |
-26211420 |
Čičovský Jiří |
240001 |
0 |
|
OK Lejšovka |
01:00:00 |
-26211420 |
Havelka Josef |
SJC8402 |
2102083 |
C |
Sportcentrum Jičín |
01:00:00 |
-26211420 |
Hoke Magdalena |
200008 |
2144072 |
|
Klub dobré zprávy |
01:00:00 |
-26211420 |
Hoke Petr |
200005 |
2144073 |
|
Klub dobré zprávy |
01:00:00 |
-26211420 |
Janků Anna |
SJC0252 |
8000195 |
B |
Sportcentrum Jičín |
01:00:00 |
-26211420 |
Jirásek Josef |
LTU4600 |
7202875 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
01:00:00 |
-26211420 |
Jireš František |
220002 |
301639 |
|
Zelenkovi |
01:00:00 |
-26211420 |
Kopecký Martin |
80001 |
2058528 |
|
Sovy Bělečko |
01:00:00 |
-26211420 |
Král Martin |
PDY8800 |
2127599 |
C |
Běhej Poděbrady |
01:00:00 |
-26211420 |
Kysilka Vratislav |
PDY7803 |
2102789 |
C |
Běhej Poděbrady |
01:00:00 |
-26211420 |
Maclová Kristýna |
LPU9155 |
405957 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-26211420 |
Macháček Jiří |
130001 |
0 |
|
HO Stěžery |
01:00:00 |
-26211420 |
Náměstková Denisa |
EKP0154 |
981844 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
01:00:00 |
-26211420 |
Navrátil Ludvík |
PDY7500 |
2102772 |
C |
Běhej Poděbrady |
01:00:00 |
-26211420 |
Novotný Petr |
70001 |
2067992 |
|
DUKLA Blansko |
01:00:00 |
-26211420 |
Pozdílek Martin |
PHK7803 |
2113082 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
01:00:00 |
-26211420 |
Randík Jan |
SOB8703 |
7209786 |
C |
SOBSA |
01:00:00 |
-26211420 |
Randíková Magdaléna |
SOB8851 |
2067886 |
C |
SOBSA |
01:00:00 |
-26211420 |
Sehnal Tomáš |
PDY6700 |
2088723 |
C |
Běhej Poděbrady |
VRL
5.02 km, 10 m, 19 controls, Start: Start 1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:00:00 |
00 |
Nýdrlová Eva |
VRL5451 |
8954 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:03:00 |
03 |
Štemberová Věra |
VRLXXX2 |
0 |
|
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:06:00 |
06 |
Wohanka Petr |
VRL7305 |
2075629 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:09:00 |
09 |
Poláková Lucie |
VRL8254 |
2096239 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:12:00 |
12 |
Štregl Tomáš |
VRL7406 |
8662306 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:15:00 |
15 |
Kubátová Dana |
VRL6851 |
8968 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:18:00 |
18 |
Kutlvašrová Vlaďka |
VRL7752 |
2060275 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:21:00 |
21 |
Wohanková Kateřina |
VRL7955 |
425552 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:24:00 |
24 |
Kubát Miroslav |
VRL6701 |
8977 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:27:00 |
27 |
Hanušová Monika |
VRL7654 |
2080989 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:30:00 |
30 |
Štregl Petr |
VRL7303 |
2017676 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:33:00 |
33 |
Štregl Tomáš |
VRL5001 |
9001 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:36:00 |
36 |
Štregl Matyáš |
VRL0301 |
8636759 |
A |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:39:00 |
39 |
Štreglová Andrea |
VRL7552 |
2102800 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:42:00 |
42 |
Polák Vlastimil |
VRL7702 |
7702000 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:45:00 |
45 |
Vlachová Hana |
VRL6251 |
8962 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:48:00 |
48 |
Hanuš Vladimír |
VRL7508 |
2078480 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:51:00 |
51 |
Wohanka Pavel |
VRL7501 |
8330550 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:54:00 |
54 |
Mertlík Jiří |
VRL6102 |
2134279 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:57:00 |
57 |
Hanušová Kateřina |
VRL0455 |
8670740 |
A |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:00:00 |
60 |
Hanč Petr |
VRL8001 |
8226332 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:03:00 |
63 |
Hančová Alice |
VRL7052 |
206480 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:06:00 |
66 |
Červinka Jiří |
VRL7001 |
2078489 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:09:00 |
69 |
Hančová Marie |
SNA8255 |
8226423 |
C |
TJ START Náchod |
11:12:00 |
72 |
Wohanková Gabriela |
VRL7652 |
8033284 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:15:00 |
75 |
Kutlvašr Ruda |
VRL7601 |
2017664 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:18:00 |
78 |
Messnerová Lucie |
VRL0456 |
8033294 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:21:00 |
81 |
Hanč Jaroslav |
VRL6702 |
438038 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:24:00 |
84 |
Štembera Petr |
VRLXXX1 |
0 |
|
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:27:00 |
87 |
Vakant |
|
0 |
|
|
11:30:00 |
90 |
Vakant |
|
0 |
|
|