Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
19.10.2019
Místo konání:
Uhřice, okr. Hodonín
Pořadatel:
ABM - KOB ALFA Brno
Mapa:
Ryndovka 1:10 000
Ředitel závodu:
Palát Marek
Hlavní rozhodčí:
Adámek Libor - R2
Stavitel tratí:
Florián Vojtěch - R3
Kluby:
EZL     NNN     ROV     SPE     ABM     ABR     ADA     BBM     GIG     HLV     KVS     LBM     LCE     MBM     OKP     OTK     PBM     PGP     PZR     RBK     RUZ     SBK     SCP     SJI     SKM     SPR     SVS     TBM     TZL     UBM     VBM     VIC     XBM     ZBM     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:34:00 Otrusina Milan EZL6205 52338 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Zdražil Filip NNN1530 2067995 HDR
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:37:00 Mizera Ladislav ROV5301 2056277 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:56:00 Pijáková Iveta SPE6251 1407866 D55
11:50:00 Piják Jaroslav SPE5801 1407868 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Hyánková Tereza ABM0030 2067993 P
10:30:00 Tomanová Elena ABM6666 2075673 C P
10:30:00 Dvořák Václav ABM7302 2115713 C P
10:30:00 Dvořáková Martina ABM7253 2111812 C P
10:30:00 Dvořák Michal ABM0402 2111740 C P
10:34:00 Wandrol Šimon ABM1002 420418 H10
10:35:00 Poloučková Hana ABM0350 438041 B D16
10:39:00 Karafiátová Eliška ABM0752 361987 C D12
10:42:00 Šnyrch František ABM4902 52521 C H65
10:43:00 Taslerová Tereza ABM0361 2081393 B D16
10:44:00 Kurečková Klára ABM0657 337648 B D14
10:46:00 Tasler David ABM7105 2116480 C H45
10:54:00 Taslerová Martina ABM0757 2067324 C D12
11:07:00 Bouška Tomáš ABM9205 337647 C H21C
11:12:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A D21C
11:16:00 Polouček Pavel ABM7100 438042 C H45
11:44:00 Dvořák David ABM0702 2134306 C H12
11:50:00 Kozel Jiří ABM8101 0 C H21D
12:20:00 Palátová Renáta ABM0655 2054645 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Jašek Vít ABR1111 8662350 C HDR
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Burdilák Robin ADA1501 1414506 HDR
10:30:00 Truhlář Karel ADA5111 2032151 C P
10:34:00 Věžník Václav ADA9200 51368 C H21C
10:38:00 Věžník Antonín ADA5505 52712 C H55
10:49:00 Schmid Vladimír ADA8701 49869 C H21C
11:01:00 Richter Rudolf ADA0601 52668 B H14
11:26:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C D45
11:28:00 Odehnal Tomáš ADA0500 8660407 A H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Krejčiříková Kamila BBM1550 219273 C HDR
10:30:00 Krejčiříková Zuzana BBM1150 2116477 C HDR
10:45:00 Šmíd Jiří BBM0601 2049579 C H14
10:46:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C H65
10:50:00 Krejčiříková Nikol BBM7850 331476 C D21D
10:53:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C D45
10:57:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C H14
11:04:00 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C H21C
11:51:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B D12
12:00:00 Petrášová Kateřina BBM0550 2112728 C D14
12:09:00 Denemarek Ivo BBM7901 7790320 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 Linhartová Martina GIG7750 52690 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:52:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C H45
11:01:00 Sedláček Matěj HLV1000 53833 C H10N
11:06:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C H55
11:58:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Belžík Karel KVS7105 7208222 C P
10:34:00 Kaloč Vítězslav KVS5904 2021853 C H55
10:57:00 Belžíková Nelly KVS0953 7062009 C D10N
10:57:00 Muchová Barbora KVS8550 2080849 C D21C
11:04:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C D35
11:10:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 C D35
11:49:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C H14
12:27:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Salajka Viktor LBM1000 52044 HDR
10:30:00 Salajka Tibor LBM1300 52035 HDR
10:36:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C D65
10:41:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C D21D
10:53:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C D21D
11:04:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C H45
11:08:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C D55
11:17:00 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C D45
11:26:00 Toman Ondřej LBM7517 52017 C H21D
11:30:00 Toman Matěj LBM0909 52038 B H12
11:38:00 Salajka Michal LBM0701 52068 C H12
11:40:00 Tomanová Eliška LBM0651 8116744 B D14
11:42:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C H12
11:43:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C D35
11:54:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Stacke Viktorie LCE1251 425578 C HDR
10:30:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 416062 C HDR
10:30:00 Hrbáčková Karla LCE8152 331031 C P
10:30:00 Hrbáček Tomáš LCE7702 1399000 C P
10:30:00 Pišová Barbora LCE0251 8662431 B D18
10:31:00 Mališková Libuše LCE0951 218987 C D10
10:33:00 Trčka Daniel LCE1101 0 C H10N
10:35:00 Vyoralová Talma LCE0955 52710 C D10
10:36:00 Mališková Kristýna LCE0552 7207037 B D14
10:41:00 Stacke Jan LCE1001 889300 C H10N
10:44:00 Skýba Jakub Jan LCE0701 2075691 B H12
10:46:00 Vlažný Jan LCE8901 889302 C H21C
10:47:00 Mudráková Tereza LCE7252 52689 C D45
10:49:00 Zrníková Eliška LCE0956 0 C D10
10:49:00 Veselka Matěj LCE0603 52687 C H14
10:52:00 Slezáková Jitka LCE6351 52701 C D55
10:57:00 Macka Matyáš LCE1313 331424 C H10N
10:58:00 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 A H21C
10:59:00 Veselková Julie LCE1054 416067 C D10
11:02:00 Macková Petra LCE8560 2032130 C D21D
11:03:00 Slámová Julie LCE1051 51298 C D10
11:06:00 Sedláčková Klára LCE0854 218971 B D12
11:09:00 Gregorová Berta LCE1052 0 C D10N
11:09:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 A D21C
11:12:00 Hubáčková Sabina LCE0851 253362 B D12
11:12:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 B D14
11:13:00 Slámová Alena LCE8253 2080838 C D35
11:14:00 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C D45
11:19:00 Zicha Jiří LCE7708 51609 C H21C
11:20:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C D45
11:21:00 Hubáčková Renata LCE8151 2088219 C D21C
11:22:00 Hubáček Marián LCE1111 331675 C H10
11:34:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 B H12
11:35:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C D45
11:40:00 Macka Sebastián LCE1112 207812 C H10
11:41:00 Macka Radek LCE8110 2020705 C H21D
11:45:00 Hrbáčková Michaela LCE0751 8680292 B D12
11:46:00 Piše Dušan LCE6702 1400427 C H45
11:46:00 Hubáček Josef LCE6127 2017666 C H21C
11:56:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C H21D
12:09:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 B H14
12:29:00 Křapa Štěpán LCE0604 52693 C H14
12:33:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:52:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:34:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Pohořalý Jiří OTK7500 426382 C P
10:34:00 Polínek Jaroslav OTK5300 2067305 C H65
10:46:00 Šidla Jiří OTK4001 426383 C H70
11:08:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C D65
11:34:00 Zentrich David OTK7101 53323 C H45
11:40:00 Šiška Oto OTK7202 425524 C H45
11:55:00 Müller Libor OTK7201 433082 C H45
11:58:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Růžek Lukáš PBM8500 8116763 HDR
11:02:00 Tršová Daniela PBM7375 53539 C D45
11:17:00 Sladká Magdalena PBM8450 49465 D21D
11:49:00 Trš Lubomír PBM7302 682097 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:18:00 Tichovská Martina PGP8658 8656501 R D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:30:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C P
10:30:00 Vychodil David RBK0630 49681 P
10:33:00 Jágrová Zuzana RBK1051 53205 C D10N
10:40:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C D65
10:42:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C H55
10:42:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C H35
10:44:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C D55
10:58:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C D35
11:04:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B H16
11:08:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C H21D
11:09:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C H35
11:20:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C D21D
11:35:00 Watson Kevin RBK8101 1412021 C H21D
11:39:00 Jágrová Aneta RBK0951 49682 C D12
11:41:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A H14
12:06:00 Henek Milan RBK5307 52078 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C P
10:30:00 Frajová Kamila RUZ7950 2111732 C P
11:07:00 Fraj David RUZ0900 49887 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 HDR
10:30:00 Daněk František SBK1010 811213 C HDR
10:32:00 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C D65
10:33:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C H35
10:43:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C D35
10:49:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C D35
11:02:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 H21D
11:14:00 Vychodil Petr SBK7535 53203 C H21D
11:29:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C H21D
11:38:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C H55
12:02:00 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:31:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C P
10:47:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C D21D
10:55:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Školoudík Šimon SKM14XX 2067960 HDR
10:30:00 Školoudík Miroslav SKMXXXX 2067967 HDR
10:30:00 Gregorová Sofie SKMYXYX 2067957 HDR
10:30:00 Kolaříková Erika SKM09XX 436930 HDR
10:30:00 Rytířová Denisa SKM1150 7210864 C HDR
10:30:00 Školoudík Miroslav SKMXYYY 52208 P
10:30:00 Blank Radka SKM7351 53809 C P
10:32:00 Buksa Jan SKM0800 53817 C H12
10:33:00 Buksová Karolína SKM0850 436932 C D12
10:36:00 Blank Noah SKM0201 8670821 C H18
10:43:00 Skopalová Alexandra SKM0950 8656701 C D10
10:46:00 Zácha David SKM0400 253379 C H16
10:53:00 Pěček Tobiáš SKM1100 416083 C H10N
10:55:00 Dittrichová Andrea SKM7750 8655387 C D35
10:58:00 Pěček Dominik SKM0401 8670802 C H16
11:04:00 Mlčoch Jakub SKM0801 53811 C H12
11:21:00 Pěček Martin SKM7301 253369 C H35
11:24:00 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A D21C
11:28:00 Dittrich Matouš SKM1000 436931 C H10
11:30:00 Ošmera Jakub SKM7800 8670759 C H35
11:36:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 B H12
11:48:00 Pěček Vítězslav SKM7104 52199 C H35
11:53:00 Pěčková Monika SKM7350 2017677 C D45
11:54:00 Stachoň Zdeněk SKM8014 8670825 C H35
12:00:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C H35
12:16:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A D14
12:24:00 Ošmerová Tereza SKM0550 331683 C D14
12:24:00 Dittrich Pavel SKM7501 52207 C H35
12:36:00 Rytíř Michal SKM7325 7210886 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:56:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C H21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Bouzek David SVS1300 0 HDR
11:05:00 Bouzková Katka SVS8151 53385 C D21D
11:40:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Ševčík Filip TBM0802 446368 C H12
10:30:00 Chromý Filip TBM1616 896975 C HDR
10:30:00 Vaculín Vilém TBM1305 1450163 C HDR
10:30:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C HDR
10:30:00 Franc Jáchym TBM1110 232708 C HDR
10:30:00 Kroutilová Eliška TBM1361 2120661 C HDR
10:30:00 Vedrová Anika TBM1351 2103788 C HDR
10:30:00 Doušková Daniela TBM1358 2087676 C HDR
10:30:00 Otoupalík Jakub TBM1204 53116 HDR
10:30:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 B D12
10:30:00 Otoupalík Jan TBM7123 53116 C P
10:30:00 Ševčík Robert TBM7010 232345 C P
10:30:00 Mudráková Michaela TBM7555 232377 P
10:30:00 Syka Ivan TBM7110 2135195 C P
10:30:00 Dobrovolný Vladimír TBM7009 2083370 C P
10:30:00 Vedrová Ela TBM0357 8033220 B P
10:30:00 Kroutil Petr TBM7803 2067978 C P
10:30:00 Ševčík Daniel TBM0508 2067205 C P
10:30:00 Horký Tomáš TBM6747 49659 C H35
10:31:00 Šňupárek Martin TBM7107 8667984 C H45
10:34:00 Urválek Jan TBM0707 8100019 B H12
10:36:00 Myšková Ema TBM0759 2067204 C D12
10:36:00 Sedláček Břetislav TBM7529 2127883 H35
10:36:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C D55
10:37:00 Doušek Vilém TBM0904 2067212 C H10
10:37:00 Mudráková Natálie TBM0953 52680 C D10
10:37:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C H21C
10:37:00 Sponar Jan TBM5004 7204482 C H45
10:38:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C H65
10:38:00 La Carbonara Matteo TBM0801 2083414 C H12
10:42:00 Sedláčková Hana TBM0778 2083403 C D12
10:42:00 La Carbonara Noemi TBM1156 515049 C D10N
10:43:00 Lička Adam TBM0326 8670824 A H21C
10:43:00 Mudrák Pavel TBM6900 8662331 C H45
10:44:00 Liščinská Eva TBM4451 8004451 C D65
10:44:00 Boučková Anna TBM0051 2083423 C D21D
10:44:00 Ševčíková Pavla TBM7355 53255 C D45
10:45:00 Doušek Robert TBM7911 2067213 C H35
10:46:00 Šebesta Vlastislav TBM5807 410327 C H55
10:47:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C H21D
10:48:00 Kroutil Jošt TBM0712 2087678 C H12
10:48:00 Baláčová Natálie TBM0560 2083375 C D14
10:48:00 Ryglová Beáta TBM1158 2083404 C D10N
10:50:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C D45
10:51:00 Chromá Adéla TBM8870 888602 C D21C
10:52:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 B H12
10:52:00 Cigošová Anna TBM5253 410192 C D65
10:53:00 Francová Hedvika TBM1079 53273 C D10
10:53:00 Račanský Jiří TBM0706 8004271 B H14
10:54:00 Urválková Anna TBM1177 51513 C D10N
10:54:00 Procházka Jan TBM4907 8320135 C H70
10:54:00 Schwab David TBM7401 8007401 C H35
10:55:00 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A H16
10:55:00 Rajnoha David TBM0003 7204496 B H21C
10:56:00 Klíčová Kateřina TBM7658 2083409 C D21D
10:58:00 Uhmann Petr TBM5103 53251 C H55
10:58:00 Urválek Jiří TBM6107 53296 C H45
10:59:00 Zajíčková Lenka TBM7152 8667996 C D45
11:00:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C D12
11:00:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C D65
11:01:00 Hájek Vojtěch TBM1201 53234 C H10
11:05:00 Čech Radan TBM0611 8663178 B H14
11:05:00 Kubáň Patrik TBM1001 7204525 C H10N
11:05:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C D45
11:06:00 Schwabová Barbora TBM1188 7210817 C D10N
11:06:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A D21C
11:08:00 Denemarek Max TBM0800 7080127 B H12
11:08:00 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A D14
11:09:00 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C D12
11:11:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C H21D
11:11:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C D45
11:13:00 Mikula Marek TBM0902 410254 C H10
11:13:00 Vedra Tobiáš TBM0621 446444 B H14
11:13:00 Vedra David TBM7402 8200033 C H21C
11:15:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B D16
11:16:00 Franc Kryštof TBM0817 2083396 C H12
11:16:00 Kroutilová Eva TBM7861 2120617 C D35
11:17:00 Syková Tamara TBM0962 2127570 C D10
11:21:00 Tomíčková Eliška TBM1054 52023 D10
11:22:00 La Carbonara Claudio TBM7337 2083415 C H45
11:23:00 Miková Iva TBM7071 53270 C D45
11:24:00 Mikulová Klára TBM0553 2083386 B D14
11:25:00 Eliášová Viktorie TBM1052 446354 C D10
11:25:00 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B H14
11:26:00 Schwab Filip TBM0710 8000710 B H12
11:27:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B D12
11:28:00 Jelínková Irena TBM7664 8680408 C D35
11:29:00 Schwabová Kateřina TBM7371 8001411 C D45
11:30:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R D21C
11:33:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B H14
11:33:00 Folprecht Mia TBM0858 8670789 C D12
11:37:00 Kroutil Tadeáš TBM0928 2087680 C H10
11:40:00 Hájek Štěpán TBM0804 446369 B H12
11:43:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C H21C
11:45:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A H14
11:48:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8663207 B D12
11:48:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B D14
11:53:00 Eliáš Vojtěch TBM0604 8662367 C H14
11:55:00 Chromý Adam TBM8841 8008841 R H21C
11:55:00 Doušková Klára TBM7761 2067214 C D35
11:56:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 A D14
12:01:00 La Carbonara Hana TBM7652 8100026 C D35
12:04:00 Dušek Vladimír TBM7400 2083369 C H45
12:04:00 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A D14
12:15:00 Rygl Jaroslav TBM7044 8667970 C H35
12:17:00 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 B H14
12:21:00 Sedlář Petr TBM7319 7201210 C H35
12:25:00 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Zicha Ondřej TZL0904 8595 C HDR
10:30:00 Zicha Lukáš TZL0905 8581 C HDR
10:30:00 Jelínková Jana TZL6556 920669 C HDR
10:30:00 Láznička Libor TZL6701 331193 C P
10:30:00 Olbortová Kristýna TZL0259 2067924 C P
10:31:00 Mrkvičková Ema TZL0451 8663192 A D16
10:32:00 Koláriková Irena TZL6351 7209283 C D55
10:33:00 Mašláňová Ema TZL0955 8411 C D10
10:33:00 Němec Filip TZL0503 2126239 C H14
10:34:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C H70
10:36:00 Tichá Marie TZL0253 2091544 B D18
10:39:00 Kořenová Hana TZL1050 2134316 C D10N
10:39:00 Březinová Zuzana TZL0453 7209276 B D16
10:41:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A H14
10:42:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B H12
10:42:00 Bartík Filip TZL0202 8090126 B H18
10:42:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C H70
10:43:00 Honner Tomáš TZL1001 8052217 C H10
10:46:00 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B H12
10:47:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 C D10
10:49:00 Graubner Tadeáš TZL0407 2067944 C H16
10:49:00 Šidla Dalibor TZL1200 8053367 C H10N
10:50:00 Václavík Vojtěch TZL0711 2113089 C H12
10:50:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C H70
10:51:00 Kovalčíková Nela TZL0757 8583 C D12
10:51:00 Kusák Ivan TZL6502 53896 C H35
10:54:00 Honner Jaroslav TZL0701 8662687 B H12
10:54:00 Pekárková Eva TZL7653 8663119 C D21C
10:55:00 Slováček Ondřej TZL0902 8090714 C H10
10:56:00 Batani Valeria TZL0550 8250121 C D14
10:56:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C D45
10:57:00 Lorencová Anna TZL0756 2121128 B D12
10:57:00 Schäfer Michal TZL6304 7209288 C H35
10:58:00 Kundrata Vít TZL0700 7209278 B H12
10:58:00 Láznička Alois TZL3613 425533 C H70
11:00:00 Cetkovská Alena TZL6263 53342 C D55
11:00:00 Mašláňová Hana TZL7979 53313 C D21C
11:02:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 B H12
11:03:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 C D12
11:03:00 Šrámková Aneta TZL0458 2121123 B D16
11:04:00 Kusák Alexander TZL0900 8594 C H10
11:04:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C D65
11:06:00 Jahudka Tomáš TZL0815 2134314 C H12
11:09:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 B H14
11:10:00 Pekárek David TZL1000 2121129 C H10
11:11:00 Klimešová Kateřina TZL0455 53354 B D16
11:13:00 Klimešová Hana TZL0956 2121121 C D10
11:15:00 Kopečková Viktorie TZL0853 0 C D12
11:16:00 Hustý Matěj TZL0903 2096138 C H10
11:16:00 Hustý Adam TZL0403 8660466 A H16
11:16:00 Polášek Jan TZL8601 51508 C H21C
11:17:00 Pernička Václav TZL0602 8170602 B H14
11:20:00 Valla Jakub TZL0710 2134320 C H12
11:20:00 Kusáková Valentýna TZL0651 7211007 B D14
11:20:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C H21D
11:21:00 Entová Kateřina TZL0751 2121124 C D12
11:22:00 Eichler Vítek TZL0401 7209282 B H16
11:24:00 Čuda Ondřej TZL0816 2134315 C H12
11:25:00 Mašláň Prokop TZL1005 52223 C H10
11:25:00 Novotný Jiří TZL8001 8662744 C H21C
11:28:00 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 8662706 C H12
11:31:00 Šubín Filip TZL0817 2113058 C H10
11:31:00 Hradil Jiří TZL8604 8656568 C H21C
11:32:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C H21D
11:36:00 Slováčková Věra TZL8181 2084933 C D21C
11:36:00 Pekárek Evžen TZL7007 8660398 C H35
11:37:00 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C H21C
11:38:00 Slováček Rudolf TZL5402 2070844 C H21D
11:41:00 Schäferová Jana TZL6566 52342 C D45
11:42:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C H55
11:43:00 Strakoš Bohumil TZL6345 8000120 C H45
11:44:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A D14
11:46:00 Linhart Adam TZL0814 331259 C H12
11:49:00 Honner Jaroslav TZL7803 7207358 C H21C
11:50:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 B H12
11:50:00 Kundratová Jana TZL7350 53360 C D45
11:52:00 Batani Hana TZL7351 8100202 C D35
11:54:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B H12
11:57:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B H14
12:05:00 Čepický Šimon TZL0606 7848411 C H14
12:06:00 Pernička Petr TZL7336 8104170 C H35
12:13:00 Huleja Martin TZL0604 8000604 B H14
12:18:00 Novotný Marek TZL7301 1417261 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Šilar Martin UBM1101 2067985 C HDR
10:30:00 Rajnohová Pavla UBM7654 515452 C P
10:48:00 Račanský Jan UBM7903 8100030 C H35
11:03:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C H35
11:44:00 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Kořanová Daniela VBM1551 889316 C HDR
10:30:00 Vernerová Johanka VBM1451 49679 C HDR
10:30:00 Pinterová Kateřina VBM6651 515032 P
10:44:00 Dokoupil Zbyněk VBM8206 53210 C H21D
10:48:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C D21C
10:50:00 Otrusina David VBM8205 682351 C H21D
11:01:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C H21C
11:01:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C H45
11:19:00 Pulec Pavel VBM6201 515090 C H45
11:22:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C H21C
11:25:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C H45
11:40:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C D35
11:46:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C H55
11:52:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C HDR
10:30:00 Sadílková Iva VIC0151 53122 C P
10:30:00 Marková Tatiana VIC1060 425432 C D10N
10:35:00 Marková Pavla VIC7857 1400414 C D21D
10:40:00 Veselý Štěpán VIC0712 425425 B H12
10:45:00 Marková Michaela VIC0850 425433 C D12
10:50:00 Kršák Karel VIC5902 1006613 C H55
10:55:00 Vlčková Markéta VIC0951 7210090 C D10
10:59:00 Sadílek Jan VIC9601 53126 C H21D
11:00:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 B H12
11:03:00 Vyoralová Šárka VIC0950 425438 C D10N
11:09:00 Kubíčková Lucie VIC0952 425438 C D10
11:11:00 Špaňhelová Lenka VIC7753 425428 C D21D
11:17:00 Špaňhel Zdeněk VIC7631 425423 C H21D
11:24:00 Špaňhelová Jana VIC0888 425435 C D12
11:32:00 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C D45
11:37:00 Špaňhel Petr VIC0610 53857 C H14
11:39:00 Vlček Jiří VIC7700 2073733 C H35
11:57:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C H35
12:03:00 Sadílek Martin VIC6901 8123400 C H35
12:12:00 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 2103241 B D14
12:12:00 Vyoral Jan VIC7615 53335 C H35
12:39:00 Marek Martin VIC7624 762400 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:49:00 Linhart Vojtěch XBM1101 2134253 H10
11:07:00 Linhartová Anežka XBM1051 2134298 D10
11:27:00 Linhart Michal XBM7801 8660912 H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Stachoň Štěpán ZBM1212 53172 C HDR
10:30:00 Pařízková Eliška ZBM1150 52454 C HDR
10:30:00 Stehlíková Kateřina ZBM1452 2104609 C HDR
10:30:00 Marková Lucie ZBM1351 2092361 HDR
10:30:00 Macháček Petr ZBM0112 2419992 P
10:31:00 Šicha Matěj ZBM1002 2127531 C H10
10:31:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C H21C
10:32:00 Finstrlová Lucie ZBM0651 2051514 B D14
10:36:00 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 C H12
10:36:00 Šichová Zuzana ZBM1155 2054644 C D10N
10:40:00 Popovič Jan ZBM0913 49376 C H10
10:40:00 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 A D14
10:40:00 Kůra Josef ZBM8722 232254 C H21C
10:40:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C H45
10:41:00 Coufalová Rea ZBM0953 2092385 C D10
10:43:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C H16
10:45:00 Bašeová Jolana ZBM1051 2103690 C D10
10:45:00 Indráková Adéla ZBM9153 8644883 E D21C
10:46:00 Ferenčák Mikuláš ZBM0912 8116708 C H10
10:46:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C D35
10:48:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B D12
10:49:00 Mynář Martin ZBM7403 232419 C H45
10:52:00 Kyncl Ondřej ZBM1003 2115684 C H10
10:52:00 Urbánek Adam ZBM0302 8116823 A H16
10:52:00 Stehlíková Barbora ZBM0559 2103279 C D14
10:52:00 Šichová Radka ZBM8051 434829 C D35
10:54:00 Štěpánský Václav ZBM6108 1210961 C H55
10:55:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A D16
10:57:00 Marková Eva ZBM0954 2115674 C D10
10:58:00 Pařízek Jakub ZBM0903 136 C H10
11:00:00 Mazálková Klára ZBM0558 2127522 B D14
11:00:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C H35
11:01:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C D10
11:01:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A H16
11:05:00 Polách David ZBM8003 2144039 C H21D
11:06:00 Baše Tomáš ZBM7402 2103686 C H35
11:07:00 Ježek Filip ZBM0414 8660425 B H16
11:07:00 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A D16
11:07:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C D35
11:08:00 Barnatová Hana ZBM7756 2094532 C D21D
11:11:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C D10
11:12:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C H35
11:13:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 C H16
11:14:00 Saitl David ZBM0805 2103687 C H12
11:15:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C D10
11:15:00 Hrušková Kristýna ZBM9156 1668661 C D21C
11:16:00 Barnatová Magda ZBM0653 2111757 B D14
11:18:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C H35
11:19:00 Mynář Petr ZBM0907 8660436 C H10
11:19:00 Coufalová Thea ZBM1050 2092407 C D10
11:19:00 Chroustová Michaela ZBM0457 331011 C D16
11:19:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C D35
11:21:00 Lasota Jan ZBM0603 2067241 C H14
11:22:00 Bulička Martin ZBM0807 8660380 B H12
11:23:00 Vrtílková Marie ZBM0960 102 C D10
11:24:00 Skoba Ondřej ZBM7706 416055 C H35
11:25:00 Racek Josef ZBM0400 8663130 B H16
11:25:00 Tachovská Kamila ZBM7655 2094550 C D35
11:28:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C H21C
11:28:00 Auermüller Vít ZBM6701 2088711 C H45
11:29:00 Baše Matěj ZBM0509 2092394 C H14
11:30:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 B D12
11:31:00 Kučerová Renata ZBM7654 2090859 C D35
11:32:00 Dohnal František ZBM0811 232852 C H12
11:33:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C H35
11:36:00 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 A D14
11:44:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C H21D
11:48:00 Ježek David ZBM0813 8667953 B H12
11:52:00 Urbánek Petr ZBM7303 2103688 C H45
11:52:00 Vrtílek Vojtěch ZBM0714 104 C H12
11:52:00 Ježková Ivana ZBM0560 8660552 A D14
11:54:00 Peňázová Charlotte ZBM0860 446349 C D12
11:58:00 Komenda Jakub ZBM0712 2051534 B H12
12:01:00 Petrášek Eduard ZBM0609 2090873 B H14
12:08:00 Mynářová Markéta ZBM0657 130 C D14
12:21:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A H14
12:42:00 Kyncl Tomáš ZBM7201 8660405 C H35

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:30 Vakant 0 Vakant H18
10:37 Vakant 0 Vakant H14
10:37 Vakant 0 Vakant H10N
10:38 Vakant 0 Vakant H70
10:39 Vakant 0 Vakant D10
10:40 Vakant 0 Vakant D55
10:42 Vakant 0 Vakant D18
10:45 Vakant 0 Vakant D10N
10:45 Vakant 0 Vakant H10N
10:47 Vakant 0 Vakant D16
10:48 Vakant 0 Vakant D55
10:48 Vakant 0 Vakant H18
10:48 Vakant 0 Vakant D65
10:48 Vakant 0 Vakant D18
10:50 Vakant 0 Vakant H65
10:51 Vakant 0 Vakant D10N
10:51 Vakant 0 Vakant D16
10:54 Vakant 0 Vakant H65
10:54 Vakant 0 Vakant D18
10:56 Vakant 0 Vakant H12
10:56 Vakant 0 Vakant D65
10:59 Vakant 0 Vakant D16
11:00 Vakant 0 Vakant D10N
11:03 Vakant 0 Vakant D21C
11:04 Vakant 0 Vakant D55
11:04 Vakant 0 Vakant D14
11:05 Vakant 0 Vakant D10
11:07 Vakant 0 Vakant H45
11:08 Vakant 0 Vakant D45
11:10 Vakant 0 Vakant H12
11:10 Vakant 0 Vakant H16
11:10 Vakant 0 Vakant H21C
11:12 Vakant 0 Vakant H12
11:13 Vakant 0 Vakant H45
11:14 Vakant 0 Vakant H55
11:18 Vakant 0 Vakant D12
11:19 Vakant 0 Vakant H16
11:22 Vakant 0 Vakant H55
11:26 Vakant 0 Vakant H55
11:27 Vakant 0 Vakant D10
11:27 Vakant 0 Vakant D21C
11:28 Vakant 0 Vakant D14
11:31 Vakant 0 Vakant H16
11:32 Vakant 0 Vakant D14
11:33 Vakant 0 Vakant D21C
11:34 Vakant 0 Vakant H10
11:36 Vakant 0 Vakant D12
11:37 Vakant 0 Vakant D35
11:38 Vakant 0 Vakant D45
11:42 Vakant 0 Vakant D12
11:43 Vakant 0 Vakant H10
11:46 Vakant 0 Vakant D35
11:47 Vakant 0 Vakant H21D
11:49 Vakant 0 Vakant D35
11:51 Vakant 0 Vakant H35
11:53 Vakant 0 Vakant H21D
11:56 Vakant 0 Vakant H12
11:56 Vakant 0 Vakant D45
11:59 Vakant 0 Vakant H21D
12:01 Vakant 0 Vakant H45
12:28 Vakant 0 Vakant D14
12:33 Vakant 0 Vakant H14
12:45 Vakant 0 Vakant H35
12:48 Vakant 0 Vakant H35
12:51 Vakant 0 Vakant H35
10:38 Karmazinová Vendula 0010001 4669 Klub odvážných navrátilců D21D
11:23 Jakub Černík 0010002 2067943 Klub odvážných navrátilců H21D
12:30 Musil Radek 0020001 7300475 Musil H35
11:18 Fráňa Pavel 0030001 2060222 SK Radiosport Bílovice n./Sv. H55
10:30 Václavek Filip 0050003 2067947 Tišnov HDR
11:15 Václavek Lukáš 0050001 7300282 Tišnov H35
10:34 Novotný Petr 0060001 2067992 DUKLA Blansko H45
10:30 Buráňová Hana 0070002 2108870 BzB P
11:10 Buráň Zdeněk 0070001 2127637 BzB H55
10:30 Škvor Jan 0080001 2067934 Žádný klub P
11:47 Bašeová Magdalena 0090001 2092389 Brno D45
10:30 Dolejší Zbyněk 0100003 2067936 nereg. P
10:30 Nedorostková Monika 0100002 2067941 nereg. P
10:30 Rotková Gabriela 0100001 2103673 nereg. P
10:30 Mynářová Jana 0110001 2067931 Nezabloudíme P
10:30 Krumlová Andrea 0110002 2067927 Nezabloudíme P
12:07 Kruml Tomáš 0110003 2067922 Nezabloudíme H45
11:10 Komenda Kamil 0120001 995894 Kamil Komenda H45
10:30 Hesová Iva 0130002 2067979 Vrtas 73 P
10:30 Vrtílek Roman 0130001 2067982 Vrtas 73 P
10:30 Kozel Kryštof 0140001 2067976 Family Point HDR
10:30 Kozlová Slávka 0140002 2067972 Family Point P
11:14 Borkovcová Lenka 0150001 0 nereg. D21D
10:30 Kořenová Jana 0160001 2067971 nemám klub P
10:30 Nollová Marcela 0170001 410323 Verim_si P
10:30 Baláčová Jana 0180001 410196 Baláčovi P
11:45 Baláč Radek 0180002 53264 Baláčovi H35
10:30 Dokoupilová Simona 0190002 53306 Neregistrovaný HDR
11:42 Račanský Martin 0190001 2116189 Neregistrovaný H35
10:30 Tomíčková Ivana 0200002 52537 ESOX ODEI HDR
11:22 Tomíčková Dana 0200003 2096221 ESOX ODEI D35
12:02 Tomíček Oldřich 0200001 2096247 ESOX ODEI H21D
10:30 Paseka Matěj Yul 0210002 2067953 Mabruk team Brno HDR
10:30 Paseková Tereza 0210003 2067983 Mabruk team Brno P
10:53 Paseka Tomáš 0210001 2067954 Mabruk team Brno H21D
11:58 Tužil Petr 0220001 2045249 Tužilovi H45
10:30 Dohnalová Eliška 0230002 336762 Dohnalovi HDR
10:30 Dohnalová Květa 0230001 2144067 Dohnalovi P
10:30 Dohnal Pavel 0230003 2067984 Dohnalovi P
10:51 Fleissigová Kateřina 0240002 2067987 Rychtářov D10
11:34 Fleissigová Eva 0240001 52010 Rychtářov D35
10:32 Steblová Veronika 0250001 8775 nereg. D21D
10:59 Košíková Jana 0260001 2419966 Brno D21D
10:30 Riessler Petr 0270002 426385 P&T P
11:18 Riessler Tobias 0270001 331701 P&T H12
11:02 Stojan Luděk 0280001 1985427 neregistr. H55
10:39 Vaculín Petr 0290001 416206 Rychlá bota H35
10:30 Syková Tamara 0300001 2067989 ts HDR