Startovka závodu: Grand prix Silesia - E2

Datum:
20.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Valík Adam
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
1.30 km, 30 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51298 Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:01:00
440468 Krüger Lianne Joséfine 3LD1150 Berliner Turnerschaft 10:03:00
2102861 Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 10:05:00
2126290 Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 10:07:00
0 10:09:00
D10N
1.40 km, 30 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2049546 Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 10:06:00
51316 Kotůlková Dorota AOP1150 C Orientační Běh Opava 10:08:00
2112736 Swarzová Katka LBE1151 TJ Lokomotiva Beroun 10:10:00
8004343 Cymorková Julie TRI0953 C TJ TŽ Třinec 10:12:00
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 10:14:00
708080 Swarzová Martina LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 10:16:00
51199 Kollárovitsová Julie AOP0951 C Orientační Běh Opava 10:18:00
0 10:20:00
D12
1.30 km, 40 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8004350 Janíčková Jolana OSN0777 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:07:00
232251 Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 10:09:00
446409 Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:11:00
218971 Sedláčková Klára LCE0854 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:13:00
219180 Bielecka Marta 1CP0851 UKS Siódemka Rumia 10:15:00
253362 Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:17:00
8648592 Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 10:19:00
7211248 Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:21:00
2049541 Zitková Andrea LPU0751 B OK Lokomotiva Pardubice 10:23:00
8004292 Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 10:25:00
2085588 Hanušová Markéta VRL0852 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:27:00
2125374 Levrincová Klára TAP0854 C KOB Tretra Praha 10:29:00
2090865 Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 10:31:00
2091596 Cetlová Karolína AOP0752 B Orientační Běh Opava 10:33:00
D14
1.50 km, 60 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8033214 Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 10:01:00
52032 Tomanová Eliška LBM0651 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:03:00
7207037 Mališková Kristýna LCE0552 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:05:00
7003005 Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 10:07:00
8662430 Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:09:00
410105 Kotůlková Martina AOP0650 C Orientační Běh Opava 10:11:00
2025350 Cejpková Karolína SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:13:00
8660378 Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 10:15:00
8655378 Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 10:17:00
8000238 Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 10:19:00
D16
1.50 km, 60 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656786 Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 10:01:00
8656504 Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 10:03:00
8667532 Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 10:05:00
2102522 Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 10:07:00
2049581 Hegnerová Adéla LPM0450 C OK Lokomotiva Plzeň 10:09:00
51874 Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 10:11:00
8670740 Hanušová Kateřina VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:13:00
0 10:15:00
D18
1.80 km, 65 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662431 Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:09:00
8670795 Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 10:11:00
889308 Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:13:00
8659387 Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:15:00
49485 Janýšková Alžběta SFM0150 C O-RUNNAŘI Beskydy 10:17:00
2069045 Čermáková Kateřina ROZ0150 C OK Roztoky 10:19:00
8656732 Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 10:21:00
8650815 Zurek Marta 1CP0251 UKS Siódemka Rumia 10:23:00
49312 Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 10:25:00
D20
2.00 km, 90 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1410953 Kreft Oliwia 1CP0051 UKS Siódemka Rumia 10:20:00
7209448 Klinkerová Magdaléna ROZ9950 C OK Roztoky 10:22:00
9101842 Bielecka Aleksandra 1CP0053 UKS Siódemka Rumia 10:24:00
8650816 Dawidowska Natalia 1CP0052 UKS Siódemka Rumia 10:28:00
D21A
2.50 km, 125 m, 27 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8202028 Beržinská Soňa SBK8554 C KOB START Blansko 11:36:00
232168 Jelínková Šárka PGP9153 C SK Praga 11:38:00
8033211 Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 11:40:00
8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 11:42:00
232167 Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 11:44:00
8191119 Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 11:46:00
8660596 Kosová Tereza PHK0151 A OK 99 Hradec Králové 11:48:00
8001986 Kulow Anicó 3LD8650 Berliner Turnerschaft 11:52:00
8000727 Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 11:54:00
301554 Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 11:56:00
8656506 Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 11:58:00
D21B
2.30 km, 105 m, 22 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660530 Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 11:36:00
8670481 Hájková Petra KYL9350 C SK SP Kylešovice 11:38:00
7207627 Karlová Eva MOV8551 C SKOB Ostrava 11:40:00
515053 Skálová Gabriela DKP8658 C Oddíl OB Kotlářka 11:42:00
52946 Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 11:44:00
7200319 Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 11:46:00
2092370 Hornová Lenka 0140001 11:50:00
1696 Kocikowska Anna 3TP9450 SK Szybkie Anie 11:52:00
1234321 Königová Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 11:54:00
8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:56:00
920679 Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB START Blansko 11:58:00
D35A
2.00 km, 90 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8010108 Uhnavá Markéta ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno 10:44:00
436921 Svačinková Jitka TVR7750 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 10:46:00
8651342 Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 10:52:00
2088219 Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:54:00
8662307 Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 10:56:00
7204991 Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:58:00
2103791 Gottwaldová Hana JPV7551 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
8033225 Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 11:02:00
52208 Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 11:04:00
0 11:06:00
D35B
1.80 km, 90 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067937 Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 10:02:00
2092369 Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 10:04:00
2049576 Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 10:06:00
2109754 Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 10:08:00
219277 Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:10:00
2112743 Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 10:12:00
425578 Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:14:00
981834 Klapalová Michaela VAM8450 C OB Vamberk 10:16:00
49482 Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 10:18:00
2125380 Vojvodíková Barbara 0040001 10:20:00
2035734 Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 10:22:00
1400405 Fremrová Jaroslava LPM7954 C OK Lokomotiva Plzeň 10:24:00
2080989 Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:26:00
2109752 Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 10:28:00
2087514 Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 10:30:00
53802 Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín 10:32:00
682608 Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 10:34:00
2112772 Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 10:36:00
8121278 Śliwczyńska Ilona 53P7850 Team 360° 10:38:00
2067247 Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:40:00
2067217 Sýkorová Iva 0080001 10:42:00
52690 Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 10:44:00
2075665 Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 10:46:00
49692 Stašková Petra ZBM8255 C SK Žabovřesky Brno 10:48:00
0 10:50:00
D45A
1.90 km, 85 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7201767 Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 10:19:00
9201824 Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:21:00
224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 10:23:00
8006556 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 10:25:00
900424 Trykozko Urszula 53P6951 Team 360° 10:27:00
940318 Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 10:29:00
1390881 Nowicka-Bielecka Kornelia 1CP7051 UKS Siódemka Rumia 10:31:00
504728 Uskarpen Audrun 0190002 10:33:00
52346 Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 10:35:00
9652405 Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 10:37:00
2067389 Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 10:41:00
7210243 Rykalová Jitka VAM7251 C OB Vamberk 10:43:00
8660597 Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:45:00
52654 Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 10:47:00
8648581 Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 10:49:00
D45B
1.70 km, 80 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067951 Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 10:54:00
9346 Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 10:56:00
9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 10:58:00
416058 Pišová Hana LCE7053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:00:00
53603 Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:02:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 11:04:00
9678 Veverková Yveta VAM6452 C OB Vamberk 11:06:00
2032185 Ženčáková Marie 0120003 11:08:00
416317 Kulová Jana VAM6550 C OB Vamberk 11:10:00
253353 Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 11:12:00
0 11:14:00
2113071 Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 11:16:00
9304 Bydžovská Helena LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 11:18:00
49472 Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 11:20:00
425554 Žáková Marcela LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice 11:22:00
896961 Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 11:24:00
9021 Boháčová Alena KUN7450 C TJ Sokol Kunvald 11:26:00
53809 Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 11:28:00
51183 Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 11:30:00
416084 Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 11:32:00
2067330 Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:34:00
0 11:36:00
425573 Francová Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 11:38:00
49487 Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:40:00
2106724 Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:42:00
301304 Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 11:44:00
D55
1.70 km, 70 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
230664 Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 10:59:00
515180 Hájková Iveta KYL6350 C SK SP Kylešovice 11:01:00
9301 Smrčková Olga LPU6055 C OK Lokomotiva Pardubice 11:03:00
52701 Slezáková Jitka LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:05:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:07:00
2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 11:09:00
51546 Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 11:11:00
7917 Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 11:13:00
886619 Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 11:15:00
2102820 Roubalíková Iva 0050002 11:17:00
51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 11:19:00
8962 Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:21:00
1006614 Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 11:23:00
301361 Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 11:25:00
7705 Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 11:27:00
682110 Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 11:29:00
7053853 Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:31:00
433098 Felklová Jarmila 0120004 11:33:00
7203468 Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 11:35:00
0 11:37:00
0 11:39:00
9878956 Kühnel Radka 0260002 11:41:00
52630 Strohalmová Milena KRN5651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:43:00
52093 Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:45:00
2092434 Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 11:47:00
888601 Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 11:49:00
2125335 Chodurová Milena SFM5750 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:51:00
1416361 Klapalová Jana VAM6451 C OB Vamberk 11:53:00
52694 Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:55:00
2085638 Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:57:00
D65
1.50 km, 70 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9247 Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 10:02:00
446344 Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 10:04:00
52361 Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 10:06:00
0 10:08:00
7209368 Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:10:00
52557 Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 10:12:00
8301247 Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 10:14:00
52600 Kupcová Věroslava DVP4850 C DVP ORIENTATION 10:16:00
8242318 Sands Carol 0060002 10:18:00
8659406 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:20:00
0 10:22:00
H10
1.30 km, 30 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2061826 Létal Jonáš SFM0901 C O-RUNNAŘI Beskydy 10:41:00
428258 Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 10:43:00
331675 Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:45:00
49443 Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 10:47:00
52038 Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:49:00
2090866 Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 10:51:00
436931 Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 10:53:00
0 10:55:00
H10N
1.40 km, 30 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2070835 Navrátil Daniel JZL0900 C TJ Jižní svahy Zlín 10:30:00
51198 Kollárovits Matěj AOP1101 C Orientační Běh Opava 10:32:00
436924 Kurečka Šimon HOB0902 C SKOB Horní Benešov 10:34:00
889300 Stacke Jan LCE1001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:36:00
207812 Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:40:00
H12
1.40 km, 40 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7080127 Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 10:17:00
8660395 Pěček Jakub SKM0700 B KOB Směr Kroměříž 10:19:00
2106723 Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 10:21:00
2051534 Komenda Jakub ZBM0712 C SK Žabovřesky Brno 10:23:00
51914 Holý Štěpán SBR0802 C SKOB Bruntál 10:25:00
7207055 Pernička Martin TZL0800 B SKOB Zlín 10:27:00
8004331 Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 10:29:00
2134315 Čuda Ondřej TZL0816 C SKOB Zlín 10:31:00
8000245 Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 10:33:00
9616 Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 10:35:00
331259 Linhart Adam TZL0814 C SKOB Zlín 10:37:00
7201830 Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 10:39:00
435215 Krüger Louis Antoine 3LD0900 Berliner Turnerschaft 10:41:00
8004291 Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 10:43:00
8660391 Linhart Jakub TZL0813 B SKOB Zlín 10:45:00
2144112 Černohorský Jan AOP0704 C Orientační Běh Opava 10:47:00
8662435 Stacke Václav LCE0703 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:49:00
307338 Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 10:51:00
H14
1.50 km, 60 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232194 Slavík Ondřej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 10:53:00
8670461 Bednařík Vilém VLI0509 A Slavia Liberec orienteering 10:55:00
2080838 Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:57:00
8670493 Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 10:59:00
8116669 Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:01:00
2106740 Sedláček David KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:03:00
2144123 Černohorský Jakub AOP0502 C Orientační Běh Opava 11:05:00
2113075 Heczko Erik VLI0804 B Slavia Liberec orienteering 11:07:00
8660437 Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 11:09:00
2070838 Krček Jan AOP0500 C Orientační Běh Opava 11:11:00
0 11:13:00
8000243 Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 11:15:00
9636 Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 11:17:00
425550 Sedlák Jan LPU4 OK Lokomotiva Pardubice 11:19:00
7207028 Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 11:21:00
0 11:23:00
H16
1.80 km, 65 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656545 Krpata Michal LPU0403 A OK Lokomotiva Pardubice 10:57:00
895238 Bielecki Michal 1CP0401 UKS Siódemka Rumia 10:59:00
8660459 Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 11:01:00
8670802 Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 11:03:00
8662309 Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 11:05:00
8667514 Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 11:07:00
8002604 Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 11:09:00
0 11:11:00
H18
2.00 km, 90 m, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7944 Jirásek Kryštof ROZ0101 C OK Roztoky 10:02:00
0 10:04:00
H20
2.40 km, 130 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7201758 Šklíba Michal STE9900 B SK SKI-OB Šternberk 10:29:00
2035149 Urban Michal KUO0001 B KOB Ústí nad Orlicí 10:31:00
433087 Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 10:33:00
418920 Zamojski RafaL 1CP0001 UKS Siódemka Rumia 10:35:00
H21A
3.00 km, 155 m, 30 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662437 Jílek Ondřej KSU9908 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:24:00
8401151 Jirka Michal SBK8403 C KOB START Blansko 10:26:00
8002099 Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 10:28:00
8303038 Urban Jan SBK7537 C KOB START Blansko 10:30:00
8656615 Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 10:32:00
446353 Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:34:00
1007529 Otruba Vojtěch JPV9717 C Oddíl OS SK Prostějov 10:36:00
8662358 Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 10:38:00
0 10:40:00
8414134 Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:42:00
8252429 Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia Plzeň 10:44:00
8007502 Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 10:46:00
8662724 Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 10:48:00
8650887 Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 UKS Siódemka Rumia 10:50:00
8656758 Schuster Marek SSU9303 R SK Severka Šumperk 10:52:00
520540 Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 10:54:00
8656711 Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 10:56:00
0 10:58:00
8644873 Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 11:00:00
1400410 Cienciala Jan TRI9801 C TJ TŽ Třinec 11:02:00
889265 Jurczyk Tomasz 51P9400 UKS Sparta Czyżowice 11:04:00
8630865 Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:06:00
8662445 Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:08:00
8655470 Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 11:10:00
425530 Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 11:12:00
8660051 Bedarau Edvin 0290002 11:14:00
0 11:16:00
2045216 Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 11:18:00
301583 Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering 11:20:00
7202896 Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 11:22:00
0 11:24:00
0 11:26:00
H21B
2.40 km, 130 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2069090 Kašpar Petr JPV9915 C Oddíl OS SK Prostějov 11:13:00
515175 Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 11:15:00
2113093 Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 11:17:00
8657175 Skorupa Piotr 86P9300 LKS Górzanka Nawojowa Góra 11:19:00
2017666 Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:21:00
8670456 Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 11:23:00
980372 Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 11:25:00
8660922 Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 11:27:00
0 11:29:00
2800327 Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:31:00
7504110 Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 11:33:00
8414126 Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:35:00
8680617 Hájek Václav KYL9800 C SK SP Kylešovice 11:37:00
2113091 Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 11:39:00
7207061 Krčál Jaroslav LPU8407 C OK Lokomotiva Pardubice 11:41:00
1459073 Polách Robert SFM9501 O-RUNNAŘI Beskydy 11:43:00
254848 Tsiak Aliaksandr 0290001 11:45:00
0 11:47:00
8662369 Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 11:49:00
515142 Klapal Jan VAM9000 C OB Vamberk 11:51:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 11:53:00
0 11:55:00
H35A
2.20 km, 100 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8000246 Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 10:44:00
7612230 Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 10:46:00
1700083 Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 10:48:00
2075601 Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 10:50:00
51936 Kulíšek Tomáš HOB7101 C SKOB Horní Benešov 10:52:00
2073426 Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 10:54:00
8667546 Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 10:56:00
8104170 Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 10:58:00
8001979 Krüger Ronny 3LD7900 Berliner Turnerschaft 11:00:00
2025376 Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 11:04:00
446347 Hegner Lukáš LPM8104 C OK Lokomotiva Plzeň 11:06:00
2025371 Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 11:08:00
52199 Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 11:10:00
2070817 Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 11:12:00
2032312 Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 11:14:00
7210886 Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 11:16:00
7204489 Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:18:00
8660502 Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:20:00
760226 Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 11:24:00
2083412 Procházka Josef 0160001 11:26:00
52207 Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 11:28:00
2027244 Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 11:30:00
8655 Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 11:32:00
0 11:34:00
H35B
2.00 km, 120 m, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2075671 Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 10:33:00
2118471 Bolf Vojtěch TAP8300 C KOB Tretra Praha 10:35:00
8000013 Šafek Jiří ZBM7606 C SK Žabovřesky Brno 10:37:00
52462 Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 10:39:00
2051547 Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 10:41:00
21521 Vácha Pavel MFP7901 C Matfyz Praha 10:43:00
8636192 Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 10:45:00
2078480 Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:47:00
442867 Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 10:49:00
2103770 Badarycz Piotr 0330001 10:51:00
2111737 Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 10:53:00
52153 Vácha Robert 0320001 10:55:00
2135163 Holý Ondřej SBR7600 C SKOB Bruntál 10:57:00
52017 Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:59:00
9200281 Verbin Oded 0220001 11:01:00
2032199 Zeman Radek 0070001 11:03:00
51903 Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 11:05:00
2091534 Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:07:00
52640 Strohalm Petr KRN8103 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:09:00
2051489 Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 11:11:00
9910199 Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:13:00
0 11:17:00
H45A
2.00 km, 95 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
428768 Dzik Mirosław 86P7102 LKS Górzanka Nawojowa Góra 11:23:00
886298 Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 11:25:00
1400423 Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 11:27:00
8656690 Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 11:29:00
8663138 Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 11:31:00
2060274 Ženčák Jaroslav 0120001 11:33:00
1221169 Wroniak Adam 53P6900 Team 360° 11:35:00
2056277 Mizera Ladislav ROV5301 OK Zubří 11:37:00
2112735 Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 11:39:00
2020741 Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 11:41:00
2075678 Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 11:43:00
1302878 Egge Guttorm 0190001 11:47:00
8666874 Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 11:49:00
7202579 Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 11:51:00
2103789 Malý Juraj 0010001 11:53:00
9201683 Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 11:55:00
436923 Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:57:00
H45B
1.70 km, 80 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8663115 Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:15:00
515430 Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 10:17:00
2134272 Sadílek Ondřej 0100001 10:19:00
2106728 Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:21:00
2049557 Cibulka Radek LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice 10:23:00
1421294 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 10:25:00
515146 Hájek Marek KYL6800 C SK SP Kylešovice 10:27:00
2801035 Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 10:29:00
1400427 Piše Dušan LCE6702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:31:00
232429 Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 10:33:00
2049578 Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 10:35:00
2144165 Čermák Petr LPU6501 C OK Lokomotiva Pardubice 10:37:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 10:39:00
9899 Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 10:41:00
0 10:43:00
51752 Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 10:45:00
553435 Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 10:47:00
515423 Kašpar Patrik 0250001 10:49:00
2085618 Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:51:00
8670471 Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 10:53:00
0 10:55:00
H55A
1.70 km, 75 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8663161 Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 11:06:00
7201187 Sypula Slawomir 4HP6001 UNTS Warszawa 11:08:00
682108 Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 11:10:00
2085575 Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 11:12:00
7209277 Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 11:14:00
52076 Peťovský Jan SBK6201 C KOB START Blansko 11:16:00
231248 Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 11:18:00
8028829 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 11:20:00
2060235 Chládek Josef ZAM5901 C OB TJ Sokol Žamberk 11:22:00
8659407 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:24:00
8662710 Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:26:00
430901 Fijor Waldemar 0110001 11:28:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 11:30:00
7208208 Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 11:32:00
2116196 Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 11:34:00
433100 Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 11:36:00
2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 11:38:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:40:00
8660919 Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 11:44:00
7260024 Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 11:46:00
886663 Olbrycht Janusz 73P5500 OLBnO 11:48:00
53827 Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 11:50:00
7003047 Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 11:52:00
889303 Hubáček Jaroslav LCE6311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:54:00
8488884 Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 11:56:00
2102705 Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko 11:58:00
H55B
1.60 km, 70 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
206457 Labudík Milan TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 10:16:00
53801 Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 10:18:00
7204875 Trydzenski Henadzi 0300001 10:20:00
52589 Felkl Luděk 0120002 10:22:00
682075 Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 10:24:00
1603313 Polewski Dariusz 2AP6100 Jedynka Zdzieszowice 10:26:00
49476 Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 10:28:00
2134279 Mertlík Jiří VRL6102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:30:00
2102813 Roubalík Radovan 0050001 10:32:00
2113057 Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 10:34:00
9630618 Kööhler Hans 0260001 10:36:00
435239 Czerkawski Wacław 86P6000 LKS Górzanka Nawojowa Góra 10:38:00
52628 Strohalm Petr KRN5601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:40:00
232747 Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 10:42:00
1006613 Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 10:44:00
0 10:46:00
H65
1.60 km, 60 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7208201 Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 11:01:00
8632855 Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 11:03:00
8654899 Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:05:00
232091 Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 11:07:00
2085582 Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 11:09:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 11:11:00
8656533 Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 11:13:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 11:15:00
222893 Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 11:17:00
51950 Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:19:00
8007006 Novák Miroslav 0130003 11:21:00
9987654 Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:23:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 11:25:00
8656584 Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 11:27:00
8050030 Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 11:29:00
8719038 Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:31:00
2075656 Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 11:33:00
8116813 Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 11:35:00
52774 Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 11:37:00
2092418 Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 11:39:00
H70
1.50 km, 70 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2060210 Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 11:30:00
51939 Klech Josef HOB4701 C SKOB Horní Benešov 11:32:00
0 11:34:00
52549 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 11:36:00
51937 Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov 11:38:00
8670621 Sands Tim 0060001 11:40:00
8320135 Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 11:42:00
0 11:44:00
H75
1.40 km, 40 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 10:51:00
52773 Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 10:53:00
2083416 Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 10:55:00
52766 Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 10:57:00
HDR
1.40 km, 30 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Hegnerová Viktorie LPM1350 C OK Lokomotiva Plzeň 10:00:00
8714 Kotůlek Vít AOP1301 C Orientační Běh Opava 10:00:00
51197 Peršinová Barunka 0280001 10:00:00
51933 Pethsová Isabella KRN1051 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:00:00
52054 Brabec Lukáš 0130001 10:00:00
52661 Holinková Mariánka KRN1111 KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:00:00
53348 Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 10:00:00
232523 Nosková Tereza 0180001 10:00:00
232959 Tomášková Lucie STE1350 C SK SKI-OB Šternberk 10:00:00
416062 Slámová Emílie Inka LCE1253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:00:00
425578 Stacke Viktorie LCE1251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:00:00
436947 Kurečka Jakub HOB0701 C SKOB Horní Benešov 10:00:00
845424 Brabcová Tina 0130002 10:00:00
2032319 Jurczyk Anna 51P7050 UKS Sparta Czyżowice 10:00:00
2067217 Sýkora Jan 0080003 10:00:00
2067892 Krüger Náya Livia 3LD1450 Berliner Turnerschaft 10:00:00
2070845 Navrátil Jáchym JZL1100 C TJ Jižní svahy Zlín 10:00:00
2080824 Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 10:00:00
2096224 Matyšek Josef PLU1400 C TJ SOKOL Plumlov 10:00:00
2099500 Váchová Soňa MFP1050 C Matfyz Praha 10:00:00
2106881 Rychlý Jakub KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:00:00
2116477 Krejčiříková Zuzana BBM1150 C BETA URSUS Orienteering 10:00:00
2134305 Sadílková Martina 0100002 10:00:00
8627107 Vácha Jiří SJI5414 C OK Jihlava 10:00:00
8680604 Zaoralová Barbora NNN0003 Neregistrovaní 10:00:00
P
1.30 km, 50 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Hanuš Jaroslav HOB0001 C SKOB Horní Benešov 10:00:00
8885 Chmelařová Blanka 0090001 10:00:00
9305 Praisler Jaroslav LPU3 OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
9501 Cejpková Lenka SRK7652 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
52088 Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:00:00
53534 Žaloudíková Eva KRN8750 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:00:00
224902 Horvátová Blanka 0340001 10:00:00
231950 Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 10:00:00
301309 Hendrych Jiří HOB6701 C SKOB Horní Benešov 10:00:00
301312 Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov 10:00:00
301315 Kurečková Pavla HOB7952 C SKOB Horní Benešov 10:00:00
301316 Hendrych Jaromír HOB6001 C SKOB Horní Benešov 10:00:00
2028220 Grzegocka Aleksandra 51P9350 UKS Sparta Czyżowice 10:00:00
2073677 Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
2087516 Chudík Michael BFM7103 SKOB Frýdek - Místek 10:00:00
2103671 Porebská Eva 0310003 10:00:00
2103672 Sadílková Zuzana 0100004 10:00:00
2103685 Schramm Edita 0310001 10:00:00
2103781 Porebský Radek 0310002 10:00:00
2103792 Porebská Markéta 0310004 10:00:00
2111809 Matušková Kateřina RBK7474 C SK Radioklub Blansko 10:00:00
2121889 Syrová Eliška 0200001 10:00:00
2134272 Sadílková Gabriela 0100005 10:00:00
2134281 Smisitelová Markéta KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
2143383 Tomášková Petra STE8250 C SK SKI-OB Šternberk 10:00:00
7200382 Wojciechowicz Agnieszka 23P8650 OK!Sport Warszawa 10:00:00
7203463 Praislerová Klára LPU2 OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
7203465 Kašpar Martin SRK0000 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
8000240 Plánková Jana NNN0002 Neregistrovaní 10:00:00
8630860 Haider Anna 26A5650 HSV Ried 10:00:00
8660461 Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
8667954 Byrtusová Klára SIT0851 C OK SILESIA 10:00:00
T
1.80 km, 90 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Kurečka Lubomír HOB7501 C SKOB Horní Benešov 10:00:00
0 Šrajer Jan OOP5601 C TJ Opava 10:00:00
4755 Hendrych Jan HOB9301 C SKOB Horní Benešov 10:00:00
7861 Bíčánek Milan SIT7703 C OK SILESIA 10:00:00
7864 Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 10:00:00
8476 Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:00:00
8811 Pavelek Luděk AOP5801 C Orientační Běh Opava 10:00:00
8863 Sýkora Jiří OOP5400 C TJ Opava 10:00:00
49319 Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
49405 Pavelková Michaela AOP6851 C Orientační Běh Opava 10:00:00
49430 Kollarovits Pavel AOP8101 C Orientační Běh Opava 10:00:00
51373 Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 10:00:00
52490 Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 10:00:00
52783 Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 10:00:00
232169 Sýkorová Ivana OOP6450 C TJ Opava 10:00:00
301264 Zaoral Jan NNN0001 Neregistrovaní 10:00:00
416195 Chrástecká Eliška FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:00:00
416806 Bohuš Peter 27S Farmaceut Bratislava 10:00:00
418625 Pavelková Ema AOP0051 C Orientační Běh Opava 10:00:00
418916 Bielecki Tadeusz 1CP7001 UKS Siódemka Rumia 10:00:00
425593 Robovská Dana LPU5 OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
426339 Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 10:00:00
515436 Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 10:00:00
920681 Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 10:00:00
995894 Komenda Kamil 0210001 10:00:00
1421893 Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 10:00:00
2028215 Jurczyk Piotr 51P6900 UKS Sparta Czyżowice 10:00:00
2045244 Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 10:00:00
2080849 Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 10:00:00
2103675 Lindovský Kamil 10:00:00
2103676 Pavelková Eliška 10:00:00
2103677 Návrat Ladislav 10:00:00
2103689 Rychlý Lubomír 10:00:00
2103764 Špiláček Jiří 10:00:00
2103773 Furmánek Zdeněk 0170003 10:00:00
2103799 Grabovský Marek 10:00:00
7200588 Kovařík Martin SIT7701 C OK SILESIA 10:00:00
7200590 Bíčánková Jana SIT7551 C OK SILESIA 10:00:00
7209459 Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 10:00:00
7790320 Denemarek Ivo BBM7901 C BETA URSUS Orienteering 10:00:00
8201285 Jiráček Josef SBK8501 KOB START Blansko 10:00:00
8645925 Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 10:00:00
8655413 Kovařík Martin SIT0101 B OK SILESIA 10:00:00
8655447 Bíčánek Jan SIT0501 B OK SILESIA 10:00:00
8655462 Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 10:00:00
8656740 Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA 10:00:00
8663128 Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 10:00:00