Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.09.2019
Místo konání:
Rybí
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Mapa:
Libhošťská hůrka
Ředitel závodu:
Juřeník Josef - R2
Hlavní rozhodčí:
Vavřík René - R2
Stavitel tratí:
Berger Tomáš - R3
Protokol:
Během závodu nedošlo k žádným rušivým okolnostem. Po doběhu do cíle byly ošetřeny dva úrazy. Veterán Miroslav Sikora byl ošetřen s tržnou ránou na temeni hlavy a jeden žák dostal při závodě 5 žihadel od vos. Oba úrazy byly ošetřeny na místě, včetně několika drobných odřenin u dalších závodníků.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
D10N
2.10 km, 110 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
425432 Marková Tatiana VIC1060 C OB Vizovice 11:03:00
2121120 Poslušná Katka TZL1051 C SKOB Zlín 11:05:00
428271 Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 11:09:00
338917 Janas Agnieszka 4EP1150 Uks Kometa Gliwice 11:11:00
49330 Kawuloková Tereza TRI0956 C TJ TŽ Třinec 11:13:00
416067 Veselková Julie LCE1054 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:15:00
49488 Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:17:00
8004343 Cymorková Julie TRI0953 C TJ TŽ Třinec 11:19:00
2127595 Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:21:00
D10C
2.20 km, 110 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51298 Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:25:00
8071304 Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 11:27:00
53811 Skopalová Alexandra SKM0950 C KOB Směr Kroměříž 11:29:00
8411 Mašláňová Ema TZL0955 C SKOB Zlín 11:31:00
425437 Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 11:33:00
2102570 Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 11:35:00
330673 Klímová Markéta OTK0950 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:37:00
7209279 Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 11:39:00
218987 Mališková Libuše LCE0951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:41:00
2121121 Klimešová Hana TZL0956 C SKOB Zlín 11:43:00
0 Juračáková Judita HAV1055 OB Havířov 11:45:00
425438 Kubíčková Lucie VIC0952 C OB Vizovice 11:47:00
8597 Růžičková Žofie TZL0953 C SKOB Zlín 11:49:00
2045154 Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 11:51:00
416173 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 11:55:00
2134311 Hečová Kristýna TZL0957 C SKOB Zlín 11:57:00
D12C
2.20 km, 110 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8680292 Hrbáčková Michaela LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovice 11:45:00
8071292 Valyavka Viktoriya 38S0850 Slávia ŽU Žilina 11:47:00
253362 Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 11:49:00
2121125 Poslušná Jitka TZL0752 B SKOB Zlín 11:51:00
8670475 Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 11:53:00
8667954 Byrtusová Klára SIT0851 C OK SILESIA 11:55:00
425435 Špaňhelová Jana VIC0888 C OB Vizovice 11:57:00
2121124 Entová Kateřina TZL0751 C SKOB Zlín 11:59:00
2067388 Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:01:00
2070831 Fišerová Markéta TZL0851 B SKOB Zlín 12:03:00
425433 Marková Michaela VIC0850 C OB Vizovice 12:05:00
331753 Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 12:07:00
D14C
2.30 km, 110 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8670474 Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 11:01:00
2059751 Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 11:03:00
8655461 Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:05:00
49360 Krčková Lucie TRI0550 C TJ TŽ Třinec 11:07:00
2102874 Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 11:09:00
8662430 Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 11:11:00
7210919 Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 11:13:00
2087520 Fišerová Veronika BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek 11:15:00
2103241 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 B OB Vizovice 11:17:00
8655378 Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 11:19:00
8250121 Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 11:21:00
7207037 Mališková Kristýna LCE0552 B OOB TJ Slovan Luhačovice 11:23:00
436930 Coufalová Aneta SKM0552 C KOB Směr Kroměříž 11:25:00
8670472 Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 11:27:00
8654916 Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:29:00
8050121 Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 11:33:00
7211007 Kusáková Valentýna TZL0651 B SKOB Zlín 11:37:00
D16C
2.50 km, 110 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1000228 mij Karolina 3LP0450 The Vipers 11:29:00
2087705 Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 11:31:00
8670381 Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 11:33:00
8071311 Trepáčová Gabriela STE0353 C SK SKI-OB Šternberk 11:35:00
8660369 Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 11:37:00
7209276 Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 11:39:00
7002089 Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 11:41:00
53354 Klimešová Kateřina TZL0455 B SKOB Zlín 11:43:00
D18C
2.90 km, 120 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2121755 Davidová Tereza SFM0252 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:02:00
49312 Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 11:04:00
2143388 Urbánková Tereza SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:06:00
2051542 Arnoštová Veronika 0050002 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 11:08:00
49485 Janýšková Alžběta SFM0150 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:10:00
D21C
3.20 km, 130 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8663119 Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 11:01:00
2032130 Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:03:00
8667516 Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 11:05:00
7203458 Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 11:07:00
2080849 Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 11:09:00
8655462 Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 11:11:00
2084933 Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 11:13:00
515423 Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 11:15:00
1400448 Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 11:17:00
8170998 Szczerbik Hanna 0070001 Team 360 11:19:00
9005140 Čablová Kristina 0090001 AK EZ Kopřivnice 11:21:00
53688 Nedbalová Magdaléna KVS9751 C SKOB Kobra Vsetín 11:23:00
8100202 Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 11:25:00
8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:29:00
7207857 Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 11:31:00
1420857 Fujáková Katka HAV8550 C OB Havířov 11:33:00
53698 Křupková Eva KVS9552 C SKOB Kobra Vsetín 11:35:00
53313 Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 11:37:00
D35C
2.80 km, 140 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9201824 Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:03:00
2087514 Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 11:05:00
8045086 Vítečková Tereza 0100001 MOV- neregistrovaní 11:07:00
331031 Hrbáčková Karla LCE8152 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:09:00
2001910 Mikulčíková Irena KVS7750 C SKOB Kobra Vsetín 11:11:00
2800304 Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:13:00
410792 Rýznarová Olga BFM7853 C SKOB Frýdek - Místek 11:15:00
2075664 Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 11:17:00
7206538 Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 11:19:00
2121892 Brodová Gabriela HAV7152 C OB Havířov 11:21:00
7200590 Bíčánková Jana SIT7551 C OK SILESIA 11:23:00
416084 Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 11:25:00
2143390 Urbánková Šárka SFM7650 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:27:00
53802 Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín 11:29:00
889289 Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:31:00
53360 Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 11:33:00
49482 Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:35:00
426342 Procnerová Eva BFM7551 C SKOB Frýdek - Místek 11:37:00
52779 Gřešková Jana 0020001 Neregistrovaná 11:41:00
2148135 Palarčíková Kateřina SFM7850 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:47:00
2087510 Hrabalová Eva BFM8051 C SKOB Frýdek - Místek 11:49:00
D45C
2.50 km, 110 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2032317 Marszalek Maria 14P7452 UKS Kometa Gliwice 11:16:00
9200524 Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 11:18:00
8660461 Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 11:20:00
49487 Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:22:00
49472 Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 11:24:00
2113071 Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 11:26:00
515407 Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 11:28:00
301304 Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 11:32:00
1425330 Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 11:34:00
53809 Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 11:36:00
1426031 Hanzlová Svatava HAV6651 C OB Havířov 11:38:00
1421924 Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 11:40:00
232136 Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 11:42:00
2037840 Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 11:44:00
1426051 Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 11:46:00
8648553 Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 11:48:00
8660397 Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:50:00
2021852 Janků Kateřina KVS7450 C SKOB Kobra Vsetín 11:52:00
52694 Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:54:00
2067304 Klímová Barbora OTK7251 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:56:00
D55C
2.40 km, 110 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2125335 Chodurová Milena SFM5750 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:31:00
446344 Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 11:33:00
8260628 Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 11:35:00
8012045 Denysenko Tamara 38S6150 Slávia ŽU Žilina 11:37:00
1421893 Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 11:39:00
7209285 Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 11:41:00
232338 Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 11:43:00
53838 Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 11:45:00
886619 Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 11:49:00
51446 Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 11:51:00
53342 Cetkovská Alena TZL6263 C SKOB Zlín 11:53:00
52769 Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 11:55:00
7209283 Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 11:57:00
D65C
2.10 km, 95 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662735 Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 11:02:00
2092387 Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 11:06:00
H10N
2.30 km, 110 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1400415 Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 11:03:00
7100723 Halata Šebestián KVS1005 C SKOB Kobra Vsetín 11:05:00
7000379 Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 11:07:00
331424 Macka Matyáš LCE1313 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:11:00
7053354 Šidla Dalibor TZL1200 C SKOB Zlín 11:13:00
0 Hubáček Oskar LCE1002 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:15:00
53833 Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 11:17:00
49378 Zielina Jakub TRI1004 C TJ TŽ Třinec 11:19:00
889300 Stacke Jan LCE1001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:21:00
8659 Kubien Tomáš TRI1002 C TJ TŽ Třinec 11:23:00
H10C
2.20 km, 110 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49454 Rýznar Petr BFM0902 C SKOB Frýdek - Místek 11:12:00
49322 Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 11:14:00
428283 Hrabal František BFM1001 C SKOB Frýdek - Místek 11:16:00
436931 Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 11:18:00
2134321 Hustý Matěj TZL0903 C SKOB Zlín 11:20:00
428258 Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 11:22:00
53899 Fišer Petr TZL1004 C SKOB Zlín 11:24:00
8658 Mokrosz Mateusz TRI0902 C TJ TŽ Třinec 11:26:00
331675 Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:28:00
2113089 Václavík Vojtěch TZL07XX SKOB Zlín 11:30:00
8651 Škoda Matěj TRI1001 C TJ TŽ Třinec 11:32:00
2121129 Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 11:34:00
2070835 Navrátil Daniel JZL0900 C TJ Jižní svahy Zlín 11:36:00
8594 Kusák Alexander TZL0900 C SKOB Zlín 11:38:00
49443 Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:40:00
8090714 Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 11:42:00
207812 Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:44:00
52223 Mašláň Prokop TZL1005 C SKOB Zlín 11:46:00
338919 Janas Aleksander 4EP0900 Uks Kometa Gliwice 11:48:00
49384 Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 11:50:00
2032326 Marszalek Dawid 14P1002 UKS Kometa Gliwice 11:52:00
2061826 Létal Jonáš SFM0901 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:54:00
428276 Menzel František MOV1003 C SKOB Ostrava 11:56:00
2061790 Klose Albert SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:58:00
H12C
2.20 km, 110 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49457 Rýznar Vojtěch BFM0704 C SKOB Frýdek - Místek 11:10:00
2126258 Mikláš Matěj TZL0704 B SKOB Zlín 11:12:00
49460 Václavík Šimon BFM0803 C SKOB Frýdek - Místek 11:14:00
2134319 Minařík Petr TZL0709 C SKOB Zlín 11:16:00
49452 Mališ Eduard BFM0703 C SKOB Frýdek - Místek 11:18:00
49484 Sikora Jan TZL0707 C SKOB Zlín 11:20:00
8071316 Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 11:22:00
53367 Truneček Jakub TZL0705 B SKOB Zlín 11:24:00
8240800 Pernička Martin TZL0800 B SKOB Zlín 11:28:00
8670494 Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 11:30:00
2124754 Němec Michal TZL0805 C SKOB Zlín 11:32:00
416128 Bocek Václav TRI0802 C TJ TŽ Třinec 11:34:00
2134314 Jahudka Tomáš TZL0815 C SKOB Zlín 11:36:00
8662435 Stacke Václav LCE0703 B OOB TJ Slovan Luhačovice 11:38:00
7209278 Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 11:40:00
7202876 Tuharský Tobiáš TRI0701 B TJ TŽ Třinec 11:42:00
2134320 Valla Jakub TZL0710 C SKOB Zlín 11:44:00
2075691 Skýba Jakub Jan LCE0701 B OOB TJ Slovan Luhačovice 11:46:00
331259 Linhart Adam TZL0814 C SKOB Zlín 11:48:00
8116831 Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 11:50:00
8660391 Linhart Jakub TZL0813 B SKOB Zlín 11:52:00
8116762 Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 11:54:00
8648637 Hozík Štěpán TZL0806 B SKOB Zlín 11:56:00
2051484 Šperlich Petr 0050006 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 11:58:00
52341 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 C SKOB Zlín 12:00:00
425439 Hala Zdeněk VIC0801 C OB Vizovice 12:02:00
8662733 Pavlík Adam TZL0810 B SKOB Zlín 12:04:00
8660395 Pěček Jakub SKM0700 B KOB Směr Kroměříž 12:06:00
2134315 Čuda Ondřej TZL0816 C SKOB Zlín 12:08:00
H14C
2.30 km, 120 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8670814 Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 11:12:00
2032319 Marszalek Patryk 14P0500 UKS Kometa Gliwice 11:14:00
2087511 Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 11:16:00
2051527 Hrudka Jiří 0050003 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 11:18:00
8000119 Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 11:20:00
2119196 David Vladimír SFM0600 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:22:00
410795 Smyček David BFM0504 C SKOB Frýdek - Místek 11:24:00
425427 Hala Jaromír VIC0606 B OB Vizovice 11:26:00
8655447 Bíčánek Jan SIT0501 B OK SILESIA 11:28:00
0 Navrátil Sam KYL0500 C SK SP Kylešovice 11:30:00
428288 Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:32:00
2051471 Kubálek Miroslav 0050005 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 11:34:00
8170602 Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 11:36:00
7210090 Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 11:38:00
2113096 Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 11:40:00
8667990 Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 11:44:00
8670495 Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 11:46:00
8660362 Hrbáček Filip LCE0501 B OOB TJ Slovan Luhačovice 11:48:00
53857 Špaňhel Petr VIC0610 C OB Vizovice 11:50:00
49396 Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 11:52:00
2126239 Němec Filip TZL0503 C SKOB Zlín 11:54:00
2073714 Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 11:56:00
8071293 Trepáč Adam STE0504 B SK SKI-OB Šternberk 11:58:00
8667526 Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 12:00:00
8663152 Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 12:02:00
52687 Veselka Matěj LCE0603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:04:00
2113077 Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 12:06:00
8670493 Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 12:08:00
2135180 Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 12:10:00
2027246 Kawka Michal MOV0604 C SKOB Ostrava 12:12:00
2051538 Novotný David 0050004 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 12:14:00
H16C
2.60 km, 120 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8663128 Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 11:18:00
8655414 Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 11:20:00
436421 Zezulka Adam MOV0402 C SKOB Ostrava 11:22:00
253379 Zácha David SKM0400 C KOB Směr Kroměříž 11:24:00
920660 Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 11:26:00
7209282 Eichler Vítek TZL0401 B SKOB Zlín 11:28:00
53180 Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 11:30:00
232146 Staněk Matěj HAV0501 C OB Havířov 11:32:00
2067397 Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:36:00
2087698 Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 11:38:00
H18C
3.00 km, 125 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2133890 Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 12:03:00
8670821 Blank Noah SKM0201 C KOB Směr Kroměříž 12:05:00
7209284 Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 12:07:00
H21C
4.00 km, 205 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2025367 Ondrejka Tomáš 38S0000 Slávia ŽU Žilina 11:04:00
336728 Staněk Ondra HAV0002 B OB Havířov 11:06:00
8655413 Kovařík Martin SIT0101 B OK SILESIA 11:08:00
8662744 Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 11:10:00
2800317 Strakoš Matěj SFM9901 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:12:00
8660398 Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 11:14:00
9005224 Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice 11:16:00
7202896 Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 11:18:00
7209459 Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 11:20:00
8662694 Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 11:22:00
2017666 Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:24:00
8071221 Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 11:26:00
7207146 Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 11:28:00
8662674 Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 11:30:00
980372 Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 11:32:00
1400443 Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 11:34:00
7207868 Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 11:36:00
52643 Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:38:00
8104170 Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 11:40:00
428234 Rýdel Jiří KAM9200 C OK Kamenice 11:44:00
2070844 Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 11:48:00
8053367 Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 11:52:00
H35C
3.50 km, 145 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52222 Vintr Radek TZL7701 C SKOB Zlín 11:02:00
8071296 Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 11:04:00
2091534 Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:06:00
2113076 Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 11:08:00
425423 Špaňhel Zdeněk VIC7631 C OB Vizovice 11:10:00
0 Badarycz Piotr 0100003 MOV- neregistrovaní 11:12:00
2032199 Zeman Radek 0120001 neregistrovaný 11:14:00
7200335 Blaževi Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:16:00
762400 Marek Martin VIC7624 C OB Vizovice 11:18:00
8662302 Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 11:20:00
49315 Krček Jakub TRI7803 TJ TŽ Třinec 11:22:00
2801412 Darrell Frank 0100002 MOV- neregistrovaní 11:24:00
8000120 Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 11:26:00
8655 Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 11:28:00
49496 Hrabal Zdeněk BFM7801 C SKOB Frýdek - Místek 11:30:00
7201770 Rudle Tomáš TZL7403 C SKOB Zlín 11:32:00
53753 Šperlich Pavel 0050007 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 11:34:00
2020705 Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:36:00
1000229 mij Jacek 3LP7500 The Vipers 11:38:00
416057 Hala Miroslav VIC7601 C OB Vizovice 11:40:00
2105322 Lewandowski Piotr 27P7500 ATZ Racibórz 11:42:00
8670823 Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 11:44:00
7863 Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 11:46:00
7209288 Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 11:48:00
0 Svoboda Zbyněk 0110001 - 11:50:00
2035286 Janas Sebastian 4EP7400 Uks Kometa Gliwice 11:52:00
52207 Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 11:54:00
2073733 Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 11:56:00
7861 Bíčánek Milan SIT7703 C OK SILESIA 11:58:00
53896 Kusák Ivan TZL6502 C SKOB Zlín 12:00:00
53294 Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 12:02:00
8933 Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 12:04:00
2126305 Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 12:06:00
1400424 Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 12:08:00
1399000 Hrbáček Tomáš LCE7702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:10:00
9910199 Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:12:00
H45C
3.00 km, 125 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2800312 David Vladimír SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:45:00
2032328 Marszalek Waldemar 14P7301 UKS Kometa Gliwice 11:47:00
2143366 Urbánek Martin SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:49:00
331193 Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 11:51:00
331485 Tomeček Ladislav HLV7137 C KČT - OB Holešov 11:53:00
2032312 Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 11:55:00
53827 Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 11:57:00
352349 Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 11:59:00
515436 Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 12:01:00
51521 Koňařík Jaroslav SVS7401 Orientklub Vsetín 12:03:00
2023813 Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 12:05:00
1421900 Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 12:07:00
1972223 Porada Robert 12P7200 UKS Reflex Rybnik 12:09:00
515066 Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 12:11:00
428296 Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 12:13:00
2113067 Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 12:15:00
8116816 Furmánek Zdeněk 0030001 železničáři 12:17:00
H55C
2.80 km, 105 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53002 Karásek Dalibor 0040002 MOV 11:01:00
8648582 Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 11:03:00
2096115 Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 11:05:00
49416 Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 11:07:00
2113057 Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 11:09:00
49476 Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 11:11:00
1603313 Polewski Dariusz 2AP6100 Jedynka Zdzieszowice 11:13:00
301232 Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 11:15:00
1006613 Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 11:17:00
434592 Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 11:19:00
2113053 Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 11:23:00
412345 Wojarski Krzysztof 2KP6000 Bielsko-Biala O-Team 11:25:00
8654899 Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:29:00
433083 Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:31:00
8680377 Janků Josef KVS6200 C SKOB Kobra Vsetín 11:33:00
52338 Otrusina Milan EZL6205 C PEV Zlín 11:35:00
416088 Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 11:37:00
H65C
2.30 km, 80 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53801 Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 11:11:00
8656584 Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 11:13:00
222893 Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 11:15:00
53420 Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 11:17:00
9987654 Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:19:00
2021858 Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 11:23:00
2060210 Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 11:27:00
49301 Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 11:29:00
H70C
2.30 km, 80 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1421901 Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 11:37:00
2049597 Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 11:39:00
8653 Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 11:41:00
51374 Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 11:43:00
52766 Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 11:45:00
2102807 Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 11:47:00
64865 Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 11:49:00
426383 Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:51:00
51370 Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 11:53:00
HDR
2.20 km, 110 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Honěk Adam 0100009 MOV- neregistrovaní 11:00:00
0 Hoňková Veronika 0100008 MOV- neregistrovaní 11:00:00
0 Labánková Julie Anna 0100006 MOV- neregistrovaní 11:00:00
0 Koč Juraj 0100004 MOV- neregistrovaní 11:00:00
2130138 mij Szymon 3LP0900 The Vipers 11:00:00
2126280 Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 11:00:00
49456 Hrabal Václav BFM1202 SKOB Frýdek - Místek 11:00:00
49371 Myslivec Lukáš TRI1201 C TJ TŽ Třinec 11:00:00
338916 Janas Malgorzata 4EP1400 Uks Kometa Gliwice 11:00:00
4635 Vintrová Matylda TZL1551 C SKOB Zlín 11:00:00
53379 Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 11:00:00
2023814 Koťátko Aleš SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:00:00
7210864 Rytířová Denisa SKM1150 C KOB Směr Kroměříž 11:00:00
49492 Václavík Jakub BFM1201 SKOB Frýdek - Místek 11:00:00
410791 Mališová Ema BFM1152 C SKOB Frýdek - Místek 11:00:00
2080824 Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 11:00:00
0 Kohutová Zuzana 0080001 - 11:00:00
0 Pochyla Matěj 0060002 Chocho family 11:00:00
0 Pochylová Kateřina 0060001 Chocho family 11:00:00
0 Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:00:00
425578 Stacke Viktorie LCE1251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:00:00
416062 Slámová Emílie Inka LCE1253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:00:00
49453 Freith Kvido BFM1601 SKOB Frýdek - Místek 11:00:00
49449 Létalová Jana SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:00:00
2067390 Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:00:00
2143377 Palarčík Kryštof SFM1100 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:00:00
247358 Kubálková Lada 0050008 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 11:00:00
53001 Harazim Adam 0040003 MOV 11:00:00
428290 Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 11:00:00
2070845 Navrátil Jáchym JZL1100 C TJ Jižní svahy Zlín 11:00:00
0 Navrátilová Marie KYL0950 C SK SP Kylešovice 11:00:00
7120329 Halatová Anna KVS1252 C SKOB Kobra Vsetín 11:00:00
0 Lewandowska Malgorzata 27P1150 ATZ Racibórz 11:00:00
49381 Ryšková Klára TRI1250 C TJ TŽ Třinec 11:00:00
52952 Zajícová Petra LOV7351 C lepus.cz 11:00:00
336755 Fuják Adam HAV1200 C OB Havířov 11:00:00
232620 Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 11:00:00
331752 Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 11:00:00
7862 Pietrzyková Zuzana TRI0955 C TJ TŽ Třinec 11:00:00
8652 Mokrosz Tomasz TRI1200 C TJ TŽ Třinec 11:00:00
2113099 Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 11:00:00
425428 Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 11:00:00
P
2.10 km, 105 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
361945 Hrubý Miroslav AOV7301 C OOB TJ Baník Ostrava 11:00:00
0 Honěk Jiří 0100007 MOV- neregistrovaní 11:00:00
1403424 Kočová Eva 0100005 MOV- neregistrovaní 11:00:00
8656 Pietrzyk Rostislav TRI7704 TJ TŽ Třinec 11:00:00
2087513 Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 11:00:00
2035161 Koťátková Barbora SFM8651 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:00:00
53817 Skopalová Kateřina SKMXXXX KOB Směr Kroměříž 11:00:00
8655482 Krupa David TRI7602 C TJ TŽ Třinec 11:00:00
49366 Kawulok Marek TRI8000 TJ TŽ Třinec 11:00:00
49467 Freith Martin BFM6801 SKOB Frýdek - Místek 11:00:00
416124 Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 11:00:00
0 Špaňhelová Lenka VIC7753 C OB Vizovice 11:00:00
1400414 Marková Pavla VIC7857 C OB Vizovice 11:00:00
428248 Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:00:00
2125376 Davidová Petra SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:00:00
443071 Geryk Jiří 0050001 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 11:00:00
2067301 Klíma Jan OTK7200 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:00:00
416126 Bruk Miroslav TRI6100 C TJ TŽ Třinec 11:00:00
49327 Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 11:00:00
53000 Meloun Karel 0040001 MOV 11:00:00
428205 Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 11:00:00
2087516 Chudík Michael BFM7103 SKOB Frýdek - Místek 11:00:00
2073677 Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 11:00:00
49377 Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 11:00:00
49400 Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 11:00:00
8660 Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 11:00:00