Place:
Chlebovice - hřiště
Organiser:
BFM - SKOB Frýdek - Místek
Used map:
Zámrklí 2, pro kategorie D,H21C 1:10000, E 5m, pro ostatní kategorie 1:7500, E 5m , stav září2019
Director:
Popieluchová Ivona - R3
Referee:
Mutina Vlastimil - R3
Course setter:
Svoboda Martin - R3
D10C
1.80 km, 35 m, 6 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
19:02:00 |
02 |
Pietrzyková Zuzana |
TRI0955 |
7862 |
C |
TJ TŽ Třinec |
19:06:00 |
06 |
Kawuloková Tereza |
TRI0956 |
49330 |
C |
TJ TŽ Třinec |
D14C
2.30 km, 45 m, 10 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
19:03:00 |
03 |
Řeháková Klára |
BFM0556 |
2059751 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
19:05:00 |
05 |
Pavlová Eliška |
MOV0650 |
8670472 |
B |
SKOB Ostrava |
19:07:00 |
07 |
Vítková Hana |
SJI0750 |
2081356 |
B |
OK Jihlava |
19:09:00 |
09 |
Krčková Lucie |
TRI0550 |
8033258 |
C |
TJ TŽ Třinec |
19:11:00 |
11 |
Štětínská Tereza |
MOV0751 |
8670475 |
B |
SKOB Ostrava |
19:13:00 |
13 |
Kolarczyková Eliška |
TRI0551 |
7210919 |
B |
TJ TŽ Třinec |
19:15:00 |
15 |
Zahradníková Kateřina |
BFM0551 |
2102874 |
B |
SKOB Frýdek - Místek |
D16C
2.90 km, 50 m, 12 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
19:14:00 |
14 |
Bruková Petra |
TRI0450 |
8660369 |
B |
TJ TŽ Třinec |
19:16:00 |
16 |
mij Karolina |
3LP0450 |
1000228 |
|
The Vipers |
19:18:00 |
18 |
Haltofová Romana |
TRI0451 |
8670381 |
B |
TJ TŽ Třinec |
19:20:00 |
20 |
Klechová Karolína |
AOP0452 |
8004330 |
B |
Orientační Běh Opava |
19:22:00 |
22 |
Rybková Vendula |
TRI0453 |
7002089 |
B |
TJ TŽ Třinec |
D18C
3.60 km, 60 m, 14 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
19:02:00 |
02 |
Urbánková Tereza |
SFM0250 |
2143388 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
19:04:00 |
04 |
Navrátilová Adéla |
TRI0250 |
8061463 |
B |
TJ TŽ Třinec |
D21C
4.60 km, 75 m, 18 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
19:21:00 |
21 |
Mrózek Teresa |
TRI0251 |
8656736 |
A |
TJ TŽ Třinec |
19:25:00 |
25 |
Bernatíková Hana |
TRI0253 |
8662702 |
A |
TJ TŽ Třinec |
D35C
3.70 km, 70 m, 16 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
19:35:00 |
35 |
Horáčková Vladimíra |
MOV7750 |
8651342 |
C |
SKOB Ostrava |
19:37:00 |
37 |
Tuharská Aneta |
TRI7751 |
49377 |
C |
TJ TŽ Třinec |
D45C
3.40 km, 60 m, 14 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
19:01:00 |
01 |
Mizerová Jarmila |
TRI6851 |
49355 |
C |
TJ TŽ Třinec |
19:03:00 |
03 |
Pavlová Libuše |
MOV7451 |
436420 |
C |
SKOB Ostrava |
19:05:00 |
05 |
Sedlářová Pavla |
AOP7052 |
2096150 |
C |
Orientační Běh Opava |
19:07:00 |
07 |
Marszalek Maria |
14P7452 |
2032317 |
|
UKS Kometa Gliwice |
19:09:00 |
09 |
Vričanová Sylva |
HAV6751 |
1426051 |
C |
OB Havířov |
19:13:00 |
13 |
Bernatíková Šárka |
SFM7151 |
49487 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
H10C
1.90 km, 35 m, 6 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
19:19:00 |
19 |
Bruk Lukáš |
TRI0901 |
49322 |
C |
TJ TŽ Třinec |
19:21:00 |
21 |
Marszalek Dawid |
14P1002 |
2032326 |
|
UKS Kometa Gliwice |
19:23:00 |
23 |
Bruk Tomáš |
TRI0900 |
49384 |
C |
TJ TŽ Třinec |
19:27:00 |
27 |
Mokrosz Mateusz |
TRI0902 |
8658 |
C |
TJ TŽ Třinec |
19:31:00 |
31 |
Škoda Matěj |
TRI1001 |
8651 |
C |
TJ TŽ Třinec |
H12C
2.10 km, 45 m, 9 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
19:35:00 |
35 |
Popieluch Martin |
BFM0801 |
4320 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
19:37:00 |
37 |
Tuharský Tobiáš |
TRI0701 |
7202876 |
B |
TJ TŽ Třinec |
19:41:00 |
41 |
Krupa Jan |
TRI0706 |
8655482 |
B |
TJ TŽ Třinec |
H14C
2.60 km, 50 m, 11 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
19:25:00 |
25 |
Vojvodík Eduard |
MOV0600 |
8670493 |
B |
SKOB Ostrava |
19:27:00 |
27 |
Ryška Matěj |
TRI0604 |
8667990 |
B |
TJ TŽ Třinec |
19:29:00 |
29 |
Marszalek Patryk |
14P0500 |
2032319 |
|
UKS Kometa Gliwice |
19:31:00 |
31 |
Zádrapa Marian Petr |
MOV0503 |
8670495 |
B |
SKOB Ostrava |
19:33:00 |
33 |
Chudík Martin |
BFM0604 |
2087511 |
B |
SKOB Frýdek - Místek |
19:35:00 |
35 |
Jarolím Matouš |
HAV0601 |
8815 |
|
OB Havířov |
19:37:00 |
37 |
Damek Ondřej |
TRI0503 |
8667526 |
B |
TJ TŽ Třinec |
H16C
3.20 km, 55 m, 14 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
19:08:00 |
08 |
Sliž Rostislav |
TRI0302 |
8662309 |
B |
TJ TŽ Třinec |
19:10:00 |
10 |
Vítek Matěj |
SJI0500 |
2061841 |
A |
OK Jihlava |
19:12:00 |
12 |
Martynek Petr |
TRI0304 |
53180 |
B |
TJ TŽ Třinec |
19:16:00 |
16 |
Mrózek Pawel |
TRI0401 |
8002604 |
B |
TJ TŽ Třinec |
19:18:00 |
18 |
Mielec Radomír |
AOV0301 |
920660 |
C |
OOB TJ Baník Ostrava |
19:20:00 |
20 |
Jarolím Jáchym |
HAV0400 |
49408 |
|
OB Havířov |
19:22:00 |
22 |
Krupa Jakub |
TRI0404 |
8655414 |
B |
TJ TŽ Třinec |
H18C
4.50 km, 65 m, 17 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
19:22:00 |
22 |
Tuharský Erik |
TRI0100 |
8028879 |
A |
TJ TŽ Třinec |
19:24:00 |
24 |
Jarolím Jonáš |
HAV0101 |
336703 |
|
OB Havířov |
H21C
5.70 km, 100 m, 23 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
19:03:00 |
03 |
Bjolek Michal |
BFM0305 |
2087698 |
A |
SKOB Frýdek - Místek |
19:07:00 |
07 |
Borgiel Jarek |
51P9700 |
2032321 |
|
UKS Sparta Czyżowice |
19:09:00 |
09 |
Vavřík Tomáš |
MOV0004 |
8663153 |
B |
SKOB Ostrava |
19:11:00 |
11 |
Kopeček Petr |
BFM9602 |
426344 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
19:15:00 |
15 |
Vítek Jaroslav |
SJI7201 |
2061827 |
C |
OK Jihlava |
19:19:00 |
19 |
Polách Robert |
SFM9500 |
1459073 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
H35C
4.50 km, 70 m, 18 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
19:23:00 |
23 |
Koťátko Aleš |
SFM8303 |
2023814 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
19:25:00 |
25 |
Blaževi Roman |
LCE7301 |
7200335 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
19:27:00 |
27 |
Janas Sebastian |
4EP7400 |
2035286 |
|
Uks Kometa Gliwice |
19:29:00 |
29 |
Pietrzyk Rostislav |
TRI7704 |
8656 |
C |
TJ TŽ Třinec |
19:31:00 |
31 |
mij Jacek |
3LP7500 |
1000229 |
|
The Vipers |
19:33:00 |
33 |
Stanny Kuba |
3GP7900 |
2077795 |
|
InO SCI |
19:35:00 |
35 |
Navrátil Rostislav |
TRI6601 |
8655 |
C |
TJ TŽ Třinec |
19:39:00 |
39 |
Tuharský Martin |
TRI7702 |
7863 |
C |
TJ TŽ Třinec |
H45C
3.70 km, 65 m, 15 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
19:22:00 |
22 |
Urbánek Martin |
SFM7400 |
2143366 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
19:24:00 |
24 |
Sochor Tomáš |
HAV6301 |
515436 |
C |
OB Havířov |
19:28:00 |
28 |
Jakobi Zdeněk |
HAV5701 |
1421900 |
C |
OB Havířov |
19:30:00 |
30 |
Svěchota Milan |
MOV7202 |
9101186 |
C |
SKOB Ostrava |
19:34:00 |
34 |
Ryšavý Jiří |
OOP5803 |
2049558 |
C |
TJ Opava |
19:36:00 |
36 |
Lužný Ladislav |
HAV6000 |
8660919 |
C |
OB Havířov |
19:38:00 |
38 |
Vavřík René |
MOV7000 |
8670471 |
C |
SKOB Ostrava |
19:40:00 |
40 |
Bačo Lubomír |
SOP6201 |
7210885 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
H55C
3.30 km, 55 m, 13 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
19:07:00 |
07 |
Moravec Stanislav |
SOP5801 |
8648582 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
19:11:00 |
11 |
Prokop Lubomír |
TRI6001 |
2096226 |
C |
TJ TŽ Třinec |
19:15:00 |
15 |
Wojarski Krzysztof |
2KP6000 |
412345 |
|
Bielsko-Biala O-Team |
19:17:00 |
17 |
Juřeník Josef |
MOV5201 |
52774 |
C |
SKOB Ostrava |
19:19:00 |
19 |
Lecián Oldřich |
OOP6100 |
49476 |
C |
TJ Opava |
H65C
2.70 km, 45 m, 11 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
19:14:00 |
14 |
Pilc Oldřich |
SPR5100 |
8135135 |
C |
SK SKI - SPORT Praděd |
HDR
1.90 km, 40 m, 8 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
19:00:00 |
00 |
Hrabal Václav |
BFM1202 |
49456 |
|
SKOB Frýdek - Místek |
19:00:00 |
00 |
Chudíková Magdalena |
BFM1051 |
428271 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
P2
2.50 km, 50 m, 10 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
19:00:00 |
00 |
Koťátková Barbora |
SFM8651 |
2035161 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
19:00:00 |
00 |
Kawulok Marek |
TRI8000 |
49366 |
C |
TJ TŽ Třinec |
19:00:00 |
00 |
Jarolímová Hana |
0010001 |
253121 |
|
OB Havířov-příchozi |
19:00:00 |
00 |
Hrabal František |
BFM1001 |
428283 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
19:00:00 |
00 |
Leciánová Vanda |
OOP7453 |
49472 |
C |
TJ Opava |