Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.10.2019
Místo konání:
Rudíkov
Pořadatel:
TTR - OOB Třebíč
Mapa:
Kuchyňka 1:10 000
Ředitel závodu:
Cícha Radek
Hlavní rozhodčí:
Klusáček Martin - R2
Stavitel tratí:
Křížová Lenka - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    

D10N 2.30 km, 50 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Pobudová Marie SJH1050 443107 C SOS Jindřichův Hradec
11:09:00 Sobotková Karolína TTR1152 52244 C OOB Třebíč

D10 2.30 km, 50 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Dvořáčková Eliška TTR0951 2420061 C OOB Třebíč
10:04:00 Szablaturová Nela SJI0952 2129233 C OK Jihlava
10:08:00 Ptáčková Ema PZR0952 2121887 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:12:00 Korecká Eva CHT1054 7207853 C OOB SK Chrast
10:16:00 Komárková Radka SJH1151 2025364 C SOS Jindřichův Hradec
10:20:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
10:28:00 Vítková Eva CHT1053 682379 C OOB SK Chrast
10:32:00 Coufalová Júlia SJI0950 2099513 C OK Jihlava
10:36:00 Súkupová Sára PGP1151 2029214 C SK Praga
10:40:00 Havlíčková Hana CHT1153 0 C OOB SK Chrast
10:44:00 Novotná Nicol SJI0953 433091 C OK Jihlava
10:48:00 Slavíková Barbora CHT0951 2120993 C OOB SK Chrast

D12 2.60 km, 50 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Mašterová Eva TTR0752 52234 OOB Třebíč
10:06:00 Komárková Zbyňka SJH0751 232404 B SOS Jindřichův Hradec
10:10:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:14:00 Plachá Nora STA0851 2134370 C OK Střelka
10:18:00 Boučková Eva CHT0751 2111820 C OOB SK Chrast
10:22:00 Potužníková Adéla SJH0754 2113415 C SOS Jindřichův Hradec
10:30:00 Škapová Markéta CHT0752 2115709 B OOB SK Chrast
10:34:00 Dosbabová Veronika TTR0851 2011822 C OOB Třebíč
10:38:00 Baďurová Eliška PZR0752 2121893 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:42:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
10:46:00 Pejchalová Zuzana SJI0850 2126393 C OK Jihlava
10:50:00 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B OOB SK Chrast
10:58:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 C TJ Růžená
11:02:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C KOS TJ Tesla Brno
11:06:00 Zoulíková Vendula CHT0753 2120999 B OOB SK Chrast
11:10:00 Gregorová Julie RUZ0750 2135179 C TJ Růžená
11:14:00 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 B OOB SK Chrast
11:18:00 Paulová Barbora CTB0753 2121757 C SK OB Chotěboř
11:26:00 Krátká Eliška SJI0851 2125342 B OK Jihlava

D14 2.80 km, 60 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Pejchalová Veronika SJI0652 2126392 B OK Jihlava
10:36:00 Doležalová Barbora CHT0655 2115708 C OOB SK Chrast
10:40:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 2059757 B KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Veselá Tereza CHT0552 0 C OOB SK Chrast
10:48:00 Benešová Michaela SJH0651 8670796 B SOS Jindřichův Hradec
10:52:00 Wacková Anna SJI0653 2126386 C OK Jihlava
10:56:00 Paulová Pavlína CTB0551 2119195 C SK OB Chotěboř
11:04:00 Dosbabová Mariana TTR0651 52247 C OOB Třebíč
11:08:00 Srbová Michaela SJI0551 8660560 A OK Jihlava
11:12:00 Plachá Zita STA0551 2116453 B OK Střelka
11:16:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 B SOS Jindřichův Hradec
11:20:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B TJ Růžená
11:24:00 Oranyová Sylva SJI0751 2126366 B OK Jihlava
11:28:00 Běloušková Kateřina CTB0752 2082930 B SK OB Chotěboř
11:36:00 Slavíková Tereza CHT0656 0 C OOB SK Chrast

D16 3.00 km, 75 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:51:00 Novotná Jitka SJH0454 8663172 A SOS Jindřichův Hradec
11:59:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 B SOS Jindřichův Hradec

D18 3.40 km, 75 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:07:00 Starková Terezie CHT0251 9102283 B OOB SK Chrast
12:11:00 Sobotková Klára PZR0351 1400419 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:19:00 Pittnerová Adéla RUZ0250 129 C TJ Růžená
12:23:00 Dočkalová Klára SJI0250 1396852 A OK Jihlava

D21C 4.70 km, 115 m, 26 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Míková Michaela SJH8251 2079502 C SOS Jindřichův Hradec
10:06:00 Chudíková Barbora SJI7850 8033211 C OK Jihlava
10:10:00 Růžičková Hana JHB8951 7300467 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:14:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C VSK Mendelu Brno
10:18:00 Sadilkova Marie CHT8852 4540 C OOB SK Chrast
10:22:00 Fučíková Hana VBM7751 1775519 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:34:00 Binková Jana CHT8651 52312 C OOB SK Chrast
10:38:00 Nechutová Aneta SJI9950 7210905 A OK Jihlava
10:42:00 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno
10:46:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:50:00 Foltýnová Eva SJI0051 8033298 B OK Jihlava
10:58:00 Šrámková Michaela 0020001 8662335 OB Horní Pěna
11:02:00 Ondráčková Lucie CHT9254 8680611 C OOB SK Chrast
11:06:00 Mesiarkinová Kamila ASU8282 7200319 C Magnus Orienteering
11:10:00 Nechanická Klára OSN0050 8656601 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:14:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A SK Žabovřesky Brno
11:18:00 Bulvová Hana CHT6655 8700 C OOB SK Chrast
11:26:00 Vokurková Marta TJN7950 253111 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:30:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 E SK Žabovřesky Brno
11:34:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A KOS TJ Tesla Brno
11:38:00 Hrušková Kristýna ZBM9156 1668661 C SK Žabovřesky Brno
11:42:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno
11:46:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C OK Jihlava
11:54:00 Polednová Hana RUZ8051 7208083 C TJ Růžená
11:58:00 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C OOB SK Chrast
12:02:00 Kulichová Zuzana TTR9151 116 C OOB Třebíč

D21D 3.10 km, 70 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Sychrová Daniela VBM8458 2116456 C VSK Mendelu Brno
10:04:00 Mazalová Monika RBK9252 7260027 C SK Radioklub Blansko
10:08:00 Provazníková Ryvolová Kamila CTB8352 232866 C SK OB Chotěboř
10:16:00 Jakubková Vendula ABM9262 232705 C KOB ALFA Brno
10:20:00 Pařízková Kateřina PZR7951 2134287 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:24:00 Hofhanzlová Hana RUZ7951 2801046 C TJ Růžená

D35 3.50 km, 65 m, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Korecká Lenka CHT8053 515504 C OOB SK Chrast
10:07:00 Kuchařová Ada TBM5855 7202887 C KOS TJ Tesla Brno
10:11:00 Kučerová Vladimíra CHT6460 49857 C OOB SK Chrast
10:15:00 Srbová Alena SJI7951 2059731 C OK Jihlava
10:19:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
10:27:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
10:31:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C SOS Jindřichův Hradec
10:35:00 Krejsová Martina CHT8152 52175 C OOB SK Chrast
10:39:00 Doušková Klára TBM7761 2067214 C KOS TJ Tesla Brno
10:43:00 Paulová Hana CTB7851 2039078 C SK OB Chotěboř
10:51:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
10:55:00 Paulíčková Renata SJI8057 7260022 C OK Jihlava
10:59:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:03:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SOS Jindřichův Hradec
11:07:00 Novotná Petra SJI8350 8703 C OK Jihlava
11:15:00 Brychtová Zuzana JHB8053 2103783 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:19:00 Kubešová Eva RUZ8151 51923 C TJ Růžená

D45 3.30 km, 65 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Nouzová Alena SJH7151 2113478 C SOS Jindřichův Hradec
11:04:00 Suková Renata PZR7352 53196 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:08:00 Hronová Iva RUZ6450 2070801 C TJ Růžená
11:12:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
11:20:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SOS Jindřichův Hradec
11:24:00 Pittnerová Lenka RUZ7150 2017679 C TJ Růžená
11:28:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:32:00 Tichá Jana SJH6451 51925 C SOS Jindřichův Hradec
11:40:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C OK Jihlava
11:44:00 Janíčková Jitka OSN7356 53603 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:48:00 Koucká Ivana EKP6850 515195 C VŠTJ Ekonom Praha
11:52:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:00:00 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:04:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
12:08:00 Foltýnová Lenka SJI6751 2080979 C OK Jihlava
12:12:00 Odehnalová Kamila ABM7052 332950 C KOB ALFA Brno
12:20:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
12:24:00 Čechová Zuzana BZR6951 980334 C Bratrstvo Ždárských vrchů
12:28:00 Voborníková Eva CTB6851 2080977 C SK OB Chotěboř

D55 2.90 km, 60 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:53:00 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast
12:05:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C VSK Mendelu Brno

D65 2.50 km, 60 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno
11:23:00 Podhorská Věra SJI5252 1000506 C OK Jihlava
11:35:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:41:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť

H10N 2.30 km, 50 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Forst Matouš PZR1100 438608 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:37:00 Šťastný Antonín CTB1101 51830 C SK OB Chotěboř
10:41:00 Štěpánek Jan PZR1001 2420004 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:49:00 Buršík Matěj SJI1002 2141936 C OK Jihlava
10:53:00 Broum Matěj PZR1002 126 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:57:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C SOS Jindřichův Hradec

H10 2.30 km, 50 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 Kopecký Vojtěch CHT1001 2126238 C OOB SK Chrast
11:00:00 Prášil Šimon TTR0901 500580 C OOB Třebíč
11:04:00 Dočkal Matouš SJI0900 2113416 C OK Jihlava
11:08:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C SOS Jindřichův Hradec
11:16:00 Černý Petr SJI0905 2129213 C OK Jihlava
11:20:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 2111816 C SK OB Chotěboř
11:24:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C OK Jihlava
11:28:00 Míchal Jakub SJH1001 2079509 C SOS Jindřichův Hradec
11:36:00 Fraj David RUZ0900 49887 C TJ Růžená
11:40:00 Škapa Jan CHT0901 2115711 C OOB SK Chrast
11:44:00 Blažek Vojtěch SJH1003 2096212 C SOS Jindřichův Hradec
11:48:00 Vinopal Vojtěch PZR0901 2420002 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:56:00 Vokurka Václav TJN1000 2111790 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:00:00 Libra Matyáš PZR0900 7210882 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H12 2.60 km, 50 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:23:00 Dvořáček Jan TTR0701 53153 C OOB Třebíč
11:27:00 Zach Martin SJI0705 0 OK Jihlava
11:31:00 Dejnožka Matěj CHT0701 2111744 C OOB SK Chrast
11:35:00 Růžička Tomáš SJI0907 52298 C OK Jihlava
11:39:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B TJ Růžená
11:43:00 Růžička Vojtěch SJI0704 51772 C OK Jihlava
11:51:00 Prášil Adam SJI0901 2088159 C OK Jihlava
11:55:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B SOS Jindřichův Hradec
11:59:00 Coufal Petr SJI0703 2121888 C OK Jihlava
12:03:00 Jelínek Vít SJH0804 681891 C SOS Jindřichův Hradec
12:11:00 Vokurka Antonín TJN0800 2111783 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:15:00 Šimon Eduard PZR0800 7210246 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:19:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 C OK Jihlava
12:23:00 Knap Jakub PZR0701 7210811 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:27:00 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 B OOB SK Chrast

H14 3.10 km, 70 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Prášil Jakub SJI0702 2127589 B OK Jihlava
11:34:00 Potužník Viktor SJH0504 2096259 B SOS Jindřichův Hradec
11:38:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B KOS TJ Tesla Brno
11:42:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A OK Jihlava
11:50:00 Kocourek Jiří CTB0602 2118475 C SK OB Chotěboř
11:54:00 Šíma Matěj CHT0502 2127613 C OOB SK Chrast
11:58:00 Hendrych Vít SJI0601 8109369 B OK Jihlava
12:02:00 Pařízek Petr PZR0504 7210903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:10:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C OOB Třebíč
12:14:00 Máca Dominik SJI0503 2095966 C OK Jihlava
12:18:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
12:22:00 Jirků František SJI0600 52966 C OK Jihlava
12:30:00 Pobuda Jan SJH0603 436450 C SOS Jindřichův Hradec

H16 4.20 km, 95 m, 23 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:27:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 2125372 B OK Jihlava
11:31:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 B OOB SK Chrast
11:39:00 Chrást Lukáš OSN0301 52000 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:43:00 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B SOS Jindřichův Hradec
11:51:00 Gregor Jáchym RUZ0400 2087716 B TJ Růžená

H18 4.70 km, 105 m, 24 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:55:00 Sitař Miroslav PZR0205 232348 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:03:00 Záboj Petr SJI0101 2061788 B OK Jihlava
12:11:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H21C 5.80 km, 130 m, 30 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:06:00 Čermák Martin RUZ7100 2134278 C TJ Růžená
10:08:00 Chaloupka Martin CHT7301 52333 C OOB SK Chrast
10:10:00 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:14:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
10:16:00 Komárek Arnošt SJH7702 8662283 C SOS Jindřichův Hradec
10:18:00 Gregor Petr RUZ7500 2088726 C TJ Růžená
10:20:00 Novák Jakub SJH9601 920682 C SOS Jindřichův Hradec
10:24:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
10:26:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 B OK Jihlava
10:28:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
10:30:00 Foltýn Tomáš SJI9801 7205966 C OK Jihlava
10:34:00 Krejsa Jan CHT8701 8004592 C OOB SK Chrast
10:36:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:38:00 Seitler Milan ASU9148 301583 C Magnus Orienteering
10:40:00 Blažek Zdeněk SJH7601 2113365 C SOS Jindřichův Hradec
10:44:00 Vokurka Jan TJN7501 8644872 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:46:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
10:48:00 Hlaváč Jiří TBM6116 53247 C KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C OK Jihlava
10:54:00 Klusáčková Magdaléna ZBM9452 8660440 E SK Žabovřesky Brno
10:56:00 Nosek Jakub SJH0002 331357 C SOS Jindřichův Hradec
10:58:00 Kůra Josef ZBM8722 232254 C SK Žabovřesky Brno
11:00:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:04:00 Jansa Jiří CHT8402 1007553 C OOB SK Chrast
11:06:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C VSK Mendelu Brno
11:08:00 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C OOB SK Chrast
11:10:00 Václavek Lukáš 0050001 7300282 Tišnov
11:14:00 Ptáček Pavel BBM9600 7207026 C BETA URSUS Orienteering
11:16:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Žabovřesky Brno
11:18:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
11:20:00 Čech Petr SJI0001 2075680 A OK Jihlava
11:24:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
11:26:00 Kubák Martin ml. SJH9902 336772 C SOS Jindřichův Hradec
11:28:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
11:30:00 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C OK Sparta Praha
11:34:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř
11:36:00 Tichý Tomáš SJH9201 886295 C SOS Jindřichův Hradec
11:38:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
11:40:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C VSK Mendelu Brno
11:44:00 Kafka Matěj SJI9903 7200364 B OK Jihlava
11:46:00 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
11:48:00 Žanda Jan CTB6701 7260028 C SK OB Chotěboř
11:50:00 Venhoda Milan SJI7104 7206548 C OK Jihlava
11:54:00 Nouza Petr SJH6501 8116757 C SOS Jindřichův Hradec
11:56:00 Hübner Jan CTB7902 2082923 C SK OB Chotěboř
11:58:00 Nouza Petr SJH9300 8090148 C SOS Jindřichův Hradec
12:00:00 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
12:04:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A OK Jihlava
12:06:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno
12:08:00 Frýba Dominik SJI9702 7200599 C OK Jihlava
12:10:00 Žanda Jan CTB9901 1413712 B SK OB Chotěboř
12:12:00 Fučík Karel VBM7246 8210972 C VSK Mendelu Brno
12:14:00 Lauerman Jan SJI7419 8662358 C OK Jihlava
12:16:00 Sychra Tomáš VBM8305 2116498 C VSK Mendelu Brno
12:18:00 Pospíšil Vítek PGP6803 8659382 C SK Praga
12:20:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C VSK Mendelu Brno
12:22:00 Skoba Ondřej ZBM7706 416055 C SK Žabovřesky Brno
12:24:00 Korecký Miroslav CHT7901 301360 C OOB SK Chrast

H21D 4.30 km, 100 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:15:00 Sitař Václav PZR9202 2148207 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:23:00 Skryja Ondřej PZR9502 232483 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:31:00 Pařízek Miloš PZR7701 2144083 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H35 4.80 km, 115 m, 27 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 Jirků Roman SJI8309 301273 C OK Jihlava
11:23:00 Hrabec Roman 0060002 0 Family Point
11:27:00 Máca Petr SJI7500 2127602 C OK Jihlava
11:31:00 Paul Pavel CTB7601 2039076 C SK OB Chotěboř
11:35:00 Keller Ivo CHT7703 2148244 C OOB SK Chrast
11:43:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C SOS Jindřichův Hradec
11:47:00 Kozel Jiří 0060001 0 Family Point
11:51:00 Doušek Robert TBM7911 2067213 C KOS TJ Tesla Brno
11:55:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
11:59:00 Vítek Pavel CHT7501 51999 C OOB SK Chrast
12:07:00 Izdný Pavel SJI7613 8709 C OK Jihlava
12:11:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
12:15:00 Potužník Martin SJH7705 2113492 C SOS Jindřichův Hradec
12:19:00 Poledna Miroslav RUZ8001 0 C TJ Růžená
12:23:00 Novotný Jakub SJI7700 2080936 C OK Jihlava
12:31:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C OK Jihlava

H45 4.20 km, 95 m, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Sobotka Petr PZR7008 53709 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:05:00 Novotný Petr SJH6502 2079504 C SOS Jindřichův Hradec
11:09:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:13:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:21:00 Knap Miroslav PZR7402 8699 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:25:00 Pobuda Michal SJH7403 442870 C SOS Jindřichův Hradec
11:29:00 Odehnal Roman ABM6909 232879 C KOB ALFA Brno
11:33:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:41:00 Tichý Martin SJH6401 51929 C SOS Jindřichův Hradec
11:45:00 Komín Petr RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
11:49:00 Nechuta Milan PZR7007 49811 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:53:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SOS Jindřichův Hradec
12:01:00 Kaňák Petr SJI6115 7003047 C OK Jihlava
12:05:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
12:09:00 Dundáček Milan SJH6902 336790 C SOS Jindřichův Hradec
12:13:00 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
12:21:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:25:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:29:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C OK Jihlava

H55 3.30 km, 65 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Zabloudil Pavel TBM5003 8050030 C KOS TJ Tesla Brno
10:05:00 Buráň Zdeněk 0040001 2127637 BzB
10:09:00 Novohradský Jan PZR5309 232741 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:13:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:17:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C TJ Růžená
10:21:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:29:00 Kopáček Miroslav CHT6049 2073715 C OOB SK Chrast
10:33:00 Nosek Vladimír SJH5901 442873 C SOS Jindřichův Hradec
10:37:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
10:41:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
10:45:00 Forst Vlastimil PZR5603 52970 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:49:00 Cedrych Karel TJP5500 53523 C TJ Sokol Troja

H65 2.90 km, 60 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 Zlesák Milan CHT5101 51951 C OOB SK Chrast
10:23:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C KOS Třešť
10:27:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
10:31:00 Matras Jaroslav CHT5301 51953 C OOB SK Chrast
10:39:00 Procházka Jan TBM4907 8320135 C KOS TJ Tesla Brno
10:43:00 Izdný Pavel SJI4600 8712 C OK Jihlava
10:47:00 Vítek Josef CHT4802 51948 C OOB SK Chrast
10:51:00 Paulíček Jiří SJI4911 52173 C OK Jihlava
10:59:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SOS Jindřichův Hradec
11:03:00 Vodrážka Oldřich CHT4701 52323 C OOB SK Chrast
11:07:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 8656614 C VSK Mendelu Brno
11:11:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená
11:19:00 Starka František CHT4801 51949 C OOB SK Chrast
11:23:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C KČT Aš

HDR 2.20 km, 50 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Blažek Robin SJI1700 1425374 OK Jihlava
10:00:00 Buršíková Eliška SJI1450 110 C OK Jihlava
10:00:00 Doušková Daniela TBM1358 2087676 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 2801042 C TJ Růžená
10:00:00 Sobotka Ondřej TTR1401 52159 C OOB Třebíč
10:00:00 Nevrklová Adéla RUZ1252 2133912 C TJ Růžená
10:00:00 Fučíková Ema VBM1151 49674 C VSK Mendelu Brno
10:00:00 Súkupová Anita PGP1352 0 C SK Praga
10:00:00 Kozel Kryštof 0060005 0 Family Point
10:00:00 Hrabec František 0060006 0 Family Point
10:00:00 Hübner Václav TBM1112 2118463 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Hübnerová Johana CTB1551 51833 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Vokurka Ota TJN1200 0 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Dosbabová Magdaléna TTR1151 2144047 C OOB Třebíč
10:00:00 Forstová Viola PZR1551 2420042 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C KOS Třešť
10:00:00 Mazzarese David TRT1100 2102555 C KOS Třešť
10:00:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Svitáková Ludmila SJH1152 331439 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Kubáková Laura SJH1550 301356 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Jelínková Anna SJH1252 681884 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Komárková Ondřejka SJH1351 232379 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Brychtová Lucie JHB1352 0 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 Klusáčková Dorota CTB1152 2120639 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Klusáčková Johana CTB1153 2119197 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Dočkal Prokop SJI1201 2113497 C OK Jihlava
10:00:00 Korecký Radan CHT1401 51924 C OOB SK Chrast
10:00:00 Kořanová Daniela VBM1551 889316 C VSK Mendelu Brno
10:00:00 Provazníková Stella CTB1751 0 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Sychrová Markéta VBM1251 53311 C VSK Mendelu Brno
10:00:00 Prošek Filip SJI1401 888644 C OK Jihlava

P 3.10 km, 65 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Forstová Veronika PZR8181 53149 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 Kaňáková Petra SJI8751 301207 C OK Jihlava
10:00:00 Pařízek Jan PZR0011 1425359 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 Nováková Jana 0010001 7207874 MC Cirkus
10:00:00 Novák Pavel 0010002 2134254 MC Cirkus
10:00:00 Svitáková Eva SJH7852 331352 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Jelínková Marta SJH7854 442885 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Kopenec Milan SJH7102 2096225 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Jirků Olga 0030001 361999 Jirků
10:00:00 Jirků František 0030002 0 Jirků
10:00:00 Pejchalová Petra SJI7950 2126399 C OK Jihlava
10:00:00 Žandová Hana CTB7052 339558 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Buráňová Hana 0040002 2108870 BzB
10:00:00 Wacková Hana SJI7853 2126383 C OK Jihlava
10:00:00 Buršíková Olga SJI8150 2141924 C OK Jihlava
10:00:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C TJ Růžená
10:00:00 Frajová Kamila RUZ7950 2111732 C TJ Růžená
10:00:00 Robotková Lenka PBM5451 7209368 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:00:00 Hrabcová Dana 0060003 0 Family Point
10:00:00 Kozlová Slávka 0060004 0 Family Point
10:00:00 Podivínská Ivana 0070001 0 SK Podivín Šalingrad
10:00:00 Podivínský Tomáš 0070002 0 SK Podivín Šalingrad
10:00:00 Plachý Martin STA7101 2116487 C OK Střelka