Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.10.2019
Místo konání:
Olešná u Rakovníka
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Mapa:
Na Kokrdech
Ředitel závodu:
Otta Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bílý Milan - R2
Stavitel tratí:
Bílý Petr - R2
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     T     TF    
Nahrávám data...

D10 2.30 km, 30 m, 8 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Marie Kurfürstová FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:03:00 03 Adéla Peterková KRL0953 2124756 C Kometa Kralovice
10:05:00 05 Daisy Hill 21G0950 7210809 Airienteers
10:07:00 07 Adéla Blechová KRL1055 2126294 C Kometa Kralovice
10:09:00 09 Lucie Urbánková ONO1150 2102673 C SKOB Ostrov
10:11:00 11 Aneta Hanáková KRL0951 9091907 C Kometa Kralovice
10:13:00 13 Klára Turková SKV1151 2118939 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:15:00 15 Julie Makovcová ONO0951 301496 C SKOB Ostrov
10:17:00 17 Johanka Fisáková Lucie MLA0950 8033219 C MLOK Mariánské Lázně
10:19:00 19 Veronika Jecmenová ONO0950 7202883 C SKOB Ostrov
10:21:00 21 Vakant 306 0
10:23:00 23 Vakant 307 0

D10F 2.00 km, 30 m, 6 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:13:00 13 Katerina Sperlová 0210003 2118466 TJ Radon Vysoká pec
10:15:00 15 Katerina Pilarová JES1150 2115759 C OK Rakovník
10:17:00 17 Anna Vlasímská SKV1251 7204490 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:19:00 19 Marie Hynková ONO1050 301492 C SKOB Ostrov
10:21:00 21 Eliska Houbová KRL1152 2126275 C Kometa Kralovice
10:23:00 23 Vakant 253 0
10:25:00 25 Vakant 254 0
10:27:00 27 Vakant 255 0
10:29:00 29 Vakant 256 0
10:31:00 31 Vakant 257 0
10:33:00 33 Vakant 258 0
10:35:00 35 Vakant 259 0

D12 2.40 km, 30 m, 10 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:05:00 05 Markéta Gelnerová KRL0952 9102146 B Kometa Kralovice
10:07:00 07 Veronika Kucerová ONO0852 301730 C SKOB Ostrov
10:09:00 09 Daniela Mayerová KSH0852 8116778 B OB Kašperské Hory
10:11:00 11 Karolína Petyrková NEK0852 0 Nejdek Orienteering
10:13:00 13 Lída Ritterová ONO0851 2103708 C SKOB Ostrov
10:15:00 15 Anna Hrabánková Katerina NEK0750 2035733 C Nejdek Orienteering
10:17:00 17 Denisa Bodurková KRL0752 2127645 B Kometa Kralovice
10:19:00 19 Jana Kolesová NEK0850 0 Nejdek Orienteering
10:21:00 21 Karolína Vlasímská SKV0851 682698 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:23:00 23 Magdalena Musková DKP0865 336785 C Oddíl OB Kotlářka
10:25:00 25 Vakant 269 0

D14 2.80 km, 40 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Laura Kulová ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
10:02:00 02 Klára Kohoutková BSO0650 8655488 B KOB Baník Sokolov
10:04:00 04 Eva Urbánková ONO0650 8667973 B SKOB Ostrov
10:06:00 06 Adéla Fisarová KRL0651 416314 C Kometa Kralovice
10:08:00 08 Karolína Machová VSP0652 339547 C USK Praha
10:10:00 10 Anna Gelnerová KRL0653 9102084 B Kometa Kralovice
10:12:00 12 Tereza Trísková LPM0653 2082946 C OK Lokomotiva Plzeň
10:14:00 14 Lejla Dostálová DLP0650 2419951 C OOB TJ Dukla Praha
10:16:00 16 Sára Lostáková LTP0650 7210117 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:18:00 18 Olga Zmarzláková KRL0552 232613 B Kometa Kralovice
10:20:00 20 Bára Vlasímská SKV0651 682089 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:22:00 22 Simona Holíková ONO0553 8660538 A SKOB Ostrov
10:24:00 24 Adéla Vlachová KRL0551 2126299 B Kometa Kralovice
10:26:00 26 Linda Kocumová ONO0654 2143384 C SKOB Ostrov
10:28:00 28 Mirka Reháková SKV0652 7202879 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:30:00 30 Petra Holíková ONO0653 8660587 C SKOB Ostrov
10:32:00 32 Katerina Kozísková LPM0652 2082947 A OK Lokomotiva Plzeň
10:34:00 34 Eliska Kucerová ONO0554 2126391 C SKOB Ostrov
10:36:00 36 Ela Lostáková LTP0951 7202578 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:38:00 38 Vakant 286 0

D16 3.30 km, 60 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:23:00 23 Markéta Dítková SKV0451 682652 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:25:00 25 Sára Pecko ONO0452 8116743 B SKOB Ostrov
10:27:00 27 Veronika Ziebová NEK0450 8660519 B Nejdek Orienteering
10:29:00 29 Klára Nejedlá ONO0450 8116779 B SKOB Ostrov
10:31:00 31 Magdalena Kubecová STB0550 2019212 A TJ Stadion Nový Bor
10:33:00 33 Gabriela Reháková VPM0353 7202893 B KOS Slavia Plzeň
10:35:00 35 Vakant 279 0
10:37:00 37 Vakant 280 0

D18 3.50 km, 60 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:31:00 31 Klára Maresová NEK0250 8660518 B Nejdek Orienteering
10:33:00 33 Anna Turcinová 0200003 1450162 Ski klub Karlovy Vary
10:35:00 35 Vakant 293 0

D21 4.70 km, 80 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:03:00 03 Lucie Trdá KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:05:00 05 Lenka Hornová 0090006 8414094 SK SKIVELO
10:07:00 07 Anna Formánková 0130003 2060261 SK Olympia Praha SPS
10:09:00 09 Pavla Hulcová KSH7753 53726 C OB Kašperské Hory
10:11:00 11 Marcela Zandová SKV9653 2058500 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:13:00 13 Ivana Lostáková LTP7758 7202864 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:15:00 15 Katerina Honzáková 0400001 0 DKP
10:17:00 17 Zuzana Benesová LIT8353 2106732 C KOB Litvínov
10:19:00 19 Oldriska Kábrtová BOR8752 7209434 C OK Jiskra Nový Bor
10:21:00 21 Eva Nováková 0090010 2103250 SK SKIVELO
10:23:00 23 Vakant 261 0

D35 4.00 km, 55 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Kamila Turcinová 0200005 7201766 Ski klub Karlovy Vary
10:03:00 03 Zaneta Pivcová MLA8050 8033228 C MLOK Mariánské Lázně
10:05:00 05 Lenka Krízová KRL7951 2800313 C Kometa Kralovice
10:07:00 07 Jitka Dítková SKV7752 682676 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:09:00 09 Ilona Holíková ONO7552 2087686 C SKOB Ostrov
10:11:00 11 Hana Fisáková MLA7750 1421917 C MLOK Mariánské Lázně
10:13:00 13 Jana Urbánková ONO7851 9200732 C SKOB Ostrov
10:15:00 15 Kathrin Bínová MLA6754 416172 C MLOK Mariánské Lázně
10:17:00 17 Barbora Bednárová 6KC7650 2129186 Neregistrovaní
10:19:00 19 Gabriela Savicová SKV7952 51738 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:21:00 21 Iva Pechová LPM6151 2067245 C OK Lokomotiva Plzeň
10:23:00 23 Martina Turková SKV7852 2118940 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:25:00 25 Lucie Sitrová LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
10:27:00 27 Hana Tichovská PGP6652 51676 C SK Praga
10:29:00 29 Ilona Váchová 0200001 2113446 Ski klub Karlovy Vary
10:31:00 31 Jana Machová VSP7754 981848 C USK Praha
10:33:00 33 Gabriela Bredlerová SKV7451 7204509 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:35:00 35 Veronika Placková MLA8250 515060 C MLOK Mariánské Lázně
10:37:00 37 Vera Jecmenová ONO8050 301420 C SKOB Ostrov
10:39:00 39 Tereza Vlasímská SKV7551 7204502 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:41:00 41 Vakant 289 0
10:43:00 43 Vakant 290 0

D45 3.30 km, 45 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:10:00 10 Michaela Zierhutová LCV7151 301525 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:12:00 12 Martina Kamarytová MLA6651 1421920 C MLOK Mariánské Lázně
10:14:00 14 Stána Rancáková DKL5950 1450164 C KOB Kladno
10:16:00 16 Dana Kavková SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
10:18:00 18 Radka Miturová MLA6552 8656680 C MLOK Mariánské Lázně
10:20:00 20 Monika Lisá ONO6750 9101105 C SKOB Ostrov
10:22:00 22 Radka Jelínková MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně
10:24:00 24 Markéta Zelená PGP5850 2080958 C SK Praga
10:26:00 26 Marie Zandová SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:28:00 28 Marcela Krausová LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:30:00 30 Vakant 277 0
10:32:00 32 Vakant 278 0

D55 3.20 km, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:20:00 20 Ivana Mágrová LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:22:00 22 Svatava Nováková SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:24:00 24 Michaela Soukupová VSP5850 2134274 C USK Praha
10:26:00 26 Vakant 283 0

D65 2.20 km, 30 m, 12 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:07:00 07 Miluse Zenkerová LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:09:00 09 Magdalena Horáková NEK4950 301414 C Nejdek Orienteering
10:11:00 11 Irena Savicová SKV5352 51136 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:13:00 13 Alena Neradová LIT5051 8110 C KOB Litvínov
10:15:00 15 Vakant 285 0

H10F 2.00 km, 30 m, 6 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Richard Fecko NEK1100 0 C Nejdek Orienteering
10:03:00 03 Antonín Cepicka LPM1102 2129225 C OK Lokomotiva Plzeň
10:05:00 05 Krystof Ouda 6KC1000 2129177 Neregistrovaní
10:07:00 07 Vakant 250 0
10:09:00 09 Vakant 251 0
10:11:00 11 Vakant 252 0

H10 2.30 km, 30 m, 8 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:25:00 25 Zdenek Brabec MAS1001 2087666 C KČT Aš
10:27:00 27 Vojtech Houba KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice
10:29:00 29 Antonín Cerny ONO1001 2148165 C SKOB Ostrov
10:31:00 31 Nikolas Placek MLA1200 232210 C MLOK Mariánské Lázně
10:33:00 33 Jakub Ritter ONO1000 2117426 C SKOB Ostrov
10:35:00 35 Egon Parula LPM1000 2801411 C OK Lokomotiva Plzeň
10:37:00 37 Matej Kríz KRL0901 2090857 C Kometa Kralovice
10:39:00 39 Tomas Placek MLA0902 888609 C MLOK Mariánské Lázně
10:41:00 41 Lukás Sterba SKV1001 2045223 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:43:00 43 Simon Sitra LPM1001 2090869 C OK Lokomotiva Plzeň
10:45:00 45 Vakant 308 0
10:47:00 47 Vakant 309 0

H12 2.80 km, 40 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:40:00 40 Stepán Pávek NEK0700 8660516 B Nejdek Orienteering
10:42:00 42 Matej Brabec MAS0701 2026167 B KČT Aš
10:44:00 44 Michael Skrle KRL0702 2126308 B Kometa Kralovice
10:46:00 46 Lukás Tríska LPM0800 2082920 C OK Lokomotiva Plzeň
10:48:00 48 Jakub Donda ONO0700 8656617 B SKOB Ostrov
10:50:00 50 David Mach VSP0801 52755 C USK Praha
10:52:00 52 Jorik Dostál DLP0803 2111743 C OOB TJ Dukla Praha
10:54:00 54 Jirí Pilar JES0800 2115736 C OK Rakovník
10:56:00 56 Matyás Mála MAS0800 2026162 C KČT Aš
10:58:00 58 Jakub Turek SKV0801 7791777 B TJ Slovan Karlovy Vary
11:00:00 60 Oliver Kule ONO0701 1400426 B SKOB Ostrov
11:02:00 62 Vakant 287 0
11:04:00 64 Vakant 288 0

H14 3.30 km, 50 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:04:00 04 Viktor Havlícek BSO0602 301430 C KOB Baník Sokolov
10:06:00 06 Lukás Chlebec JES0607 301461 OK Rakovník
10:08:00 08 Ludek Kapoun 0280001 2011879 Neregistovaný
10:10:00 10 Jan Pivec MLA0503 8116803 B MLOK Mariánské Lázně
10:12:00 12 Jan Foucek JES0609 301476 OK Rakovník
10:14:00 14 Matyás Jecmen ONO0600 7201205 B SKOB Ostrov
10:16:00 16 Samuel Janoch MLA0502 8656638 B MLOK Mariánské Lázně
10:18:00 18 Filip Meduna ONO0603 8028820 B SKOB Ostrov
10:20:00 20 Filip Kropác KRL0503 434576 C Kometa Kralovice
10:22:00 22 Tadeás Pelc CST0601 51330 B OB Strakonice
10:24:00 24 Vojtech Myslík ONO0602 1428940 C SKOB Ostrov
10:26:00 26 Ondrej Matysek PGP0703 2087642 C SK Praga
10:28:00 28 Tobiás Kosina SKV0502 7204501 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:30:00 30 Tomás Hula LBE0602 7300274 C TJ Lokomotiva Beroun
10:32:00 32 Viktor Vanícek JES0602 7210315 C OK Rakovník
10:34:00 34 Vakant 270 0

H16 3.80 km, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:34:00 34 Jan Turcin 0200004 2143363 Ski klub Karlovy Vary
10:36:00 36 Matyás Pelc CST0401 436432 B OB Strakonice
10:38:00 38 Tomás Vendelberger MAS0302 2026165 B KČT Aš
10:40:00 40 Jan Grohmann VPM0403 443084 C KOS Slavia Plzeň
10:42:00 42 Jirí Donda ONO0403 8631582 A SKOB Ostrov
10:44:00 44 Albert Havlícek BSO0304 301433 B KOB Baník Sokolov
10:46:00 46 Marek Dlabac 0200002 2011878 Ski klub Karlovy Vary
10:48:00 48 David Nemec LPM0504 8648544 A OK Lokomotiva Plzeň
10:50:00 50 Vakant 281 0
10:52:00 52 Vakant 282 0

H18 3.90 km, 50 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:42:00 42 Radek Bures MLA0102 1421912 C MLOK Mariánské Lázně
10:44:00 44 Vakant 264 0
10:46:00 46 Frantisek Kovác MLA0201 8656612 B MLOK Mariánské Lázně

H21 5.70 km, 105 m, 24 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Ales Ritter ONO7401 7202865 C SKOB Ostrov
10:03:00 03 Mário Cervinka 0100001 2092370 SKN Hradec Králové
10:05:00 05 Jan Semík VSP6507 53572 C USK Praha
10:07:00 07 Jan Kríz 0210002 8116752 TJ Radon Vysoká pec
10:09:00 09 Filip Kábrt 0010001 51473 OK Viníci
10:11:00 11 Kamil Klíma 0130001 8667960 SK Olympia Praha SPS
10:13:00 13 Jan Skoch 0020001 2102695 Neregistrovaný klub
10:15:00 15 Jakub Bíly LTP0104 8662323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:17:00 17 Stefan Uhrín 0130002 2104589 SK Olympia Praha SPS
10:19:00 19 Jirí Macek LIT8401 8107 C KOB Litvínov
10:21:00 21 Václav Pelc CST6702 2027924 C OB Strakonice
10:23:00 23 Jakub Simon LBE8801 52979 C TJ Lokomotiva Beroun
10:25:00 25 Václav Jurga 0310001 2800296 Krutě Kruté Krůty
10:27:00 27 Oldrich Kohoutek BSO0301 8655420 A KOB Baník Sokolov
10:29:00 29 Marek Spilka 0090003 2104586 SK SKIVELO
10:31:00 31 Ladislav Cepicka LPM0303 8648588 A OK Lokomotiva Plzeň
10:33:00 33 Marek Sulc MAS9302 2026166 C KČT Aš
10:35:00 35 Jan Semerád 0090002 2083362 SK SKIVELO
10:37:00 37 Martin Klusák DKP8704 8557 C Oddíl OB Kotlářka
10:39:00 39 Václav Klomínsky KPY8700 8660916 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:41:00 41 Vakant 265 0
10:43:00 43 Vakant 266 0
10:45:00 45 Vakant 267 0

H35 4.70 km, 80 m, 19 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Petr Placek MLA8000 1421927 C MLOK Mariánské Lázně
10:02:00 02 Pavel Dvorák LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
10:04:00 04 Dusan Kríz KRL7800 2801021 C Kometa Kralovice
10:06:00 06 Lukás Pivec MLA7600 8116735 C MLOK Mariánské Lázně
10:08:00 08 Miroslav Rehák SKV7101 7207367 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:10:00 10 Petr Kozísek LPM7603 2148155 C OK Lokomotiva Plzeň
10:12:00 12 Radim Vaculovic DCE7501 2058524 C KOB Dobřichovice
10:14:00 14 Jindrich Kovár MAS6800 7003022 C KČT Aš
10:16:00 16 Jirí Pávek NEK7700 2096214 C Nejdek Orienteering
10:18:00 18 Bronislav Matysek PLU7823 515418 C TJ SOKOL Plumlov
10:20:00 20 Pavel Kurfürst FSP7400 207827 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:22:00 22 Ludek Kapoun 0280002 2082917 Neregistovaný
10:24:00 24 Jaromír Holík ONO7502 2087685 C SKOB Ostrov
10:26:00 26 Martin Tichovsky PGP6100 51682 C SK Praga
10:28:00 28 Jan Turek SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:30:00 30 Ladislav Nejedly ONO7501 8116750 C SKOB Ostrov
10:32:00 32 Vladimír Sitra LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
10:34:00 34 Martin Pekárek ONO7510 7777781 SKOB Ostrov
10:36:00 36 Miroslav Fisar KRL7201 416319 C Kometa Kralovice
10:38:00 38 Jan Dítko SKV7301 682634 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:40:00 40 Petr Houba KRL7801 2134275 C Kometa Kralovice
10:42:00 42 Karel Pilar MAS5501 7003021 C KČT Aš
10:44:00 44 Robert Vlasímsky SKV7201 8303079 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:46:00 46 Josef Milota MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
10:48:00 48 Vladimír Jecmen ONO7900 8116753 C SKOB Ostrov
10:50:00 50 Richard Hill 21G7600 301451 Airienteers
10:52:00 52 Vakant 271 0
10:54:00 54 Vakant 272 0
10:56:00 56 Vakant 273 0

H45 4.20 km, 80 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:32:00 32 Petr Hynek ONO7000 301490 SKOB Ostrov
10:34:00 34 Pavel Käss BSO7000 8686 C KOB Baník Sokolov
10:36:00 36 Alexander Mares NEK7300 2067346 C Nejdek Orienteering
10:38:00 38 Jan Cerny ONO7101 2061825 C SKOB Ostrov
10:40:00 40 Tomás Mayer KSH6900 2116448 C OB Kašperské Hory
10:42:00 42 Martin Ouda 6KC0000 2129214 Neregistrovaní
10:44:00 44 Marcel Cerny MAS7201 2026167 C KČT Aš
10:46:00 46 Pavel Bína MLA6708 232231 C MLOK Mariánské Lázně
10:48:00 48 Pavel Hula LBE7300 8667504 C TJ Lokomotiva Beroun
10:50:00 50 Lumír Urbánek ONO6701 52181 C SKOB Ostrov
10:52:00 52 Jirí Kropác KRL6702 2017667 C Kometa Kralovice
10:54:00 54 Milos Kamaryt MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně
10:56:00 56 Ladislav Cepicka LPM6701 8109406 OK Lokomotiva Plzeň
10:58:00 58 Tomás Dostál DLP7400 2131186 C OOB TJ Dukla Praha
11:00:00 60 Pavel Kubec STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
11:02:00 62 Radovan Mach VSP6600 8631586 C USK Praha
11:04:00 64 Vakant 274 0
11:06:00 66 Vakant 275 0
11:08:00 68 Vakant 276 0

H55 4.00 km, 55 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:45:00 45 Jirí Blazek VPM5009 253118 C KOS Slavia Plzeň
10:47:00 47 Václav Soukup VSP5600 232045 C USK Praha
10:49:00 49 Jirí Hájek ONO6400 8656589 C SKOB Ostrov
10:51:00 51 Jirí Kavka SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
10:53:00 53 Jirí Sterba SKV6401 331490 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:55:00 55 Jirí Pech LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
10:57:00 57 Petr Cech DCH6002 681885 C Radioelektronika Cheb
10:59:00 59 Vakant 291 0
11:01:00 61 Vakant 292 0

H65 3.40 km, 65 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:04:00 04 Ladislav Schejbal DCH5301 232373 C Radioelektronika Cheb
10:06:00 06 Milos Fiala KSH4801 8674 C OB Kašperské Hory
10:08:00 08 Zdenek Mágr LCV5000 301725 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:10:00 10 Miroslav Sorm DKL5200 331213 KOB Kladno
10:12:00 12 Vladimír Nykles VPM4702 442856 C KOS Slavia Plzeň
10:14:00 14 Josef Paul DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
10:16:00 16 Václav Choteticky DKL5202 7886 C KOB Kladno
10:18:00 18 Jan Choteticky MAS5400 7887 C KČT Aš
10:20:00 20 Jaroslav Jirásek DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
10:22:00 22 Jirí Novotny SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
10:24:00 24 Vakant 262 0
10:26:00 26 Vakant 263 0

H75 3.20 km, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:08:00 08 Jan Fisák MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
10:10:00 10 Jan Lisy ONO4201 301501 C SKOB Ostrov
10:12:00 12 Jan Sklenár MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně
10:14:00 14 Dieter Schimm BSO4401 8689 C KOB Baník Sokolov
10:16:00 16 Vakant 284 0

T 4.00 km, 65 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Michaela Zierhutová LCV0250 438631 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:00:00 00 Jindrich Kraus LCV9401 253146 TJ Lokomotiva Chomutov
10:00:00 00 Tyfová Radka 0020002 301442 Neregistrovaný klub
10:00:00 00 Petr Nosek DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 00 Martina Nosek DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 00 Jana Leníková DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 00 Ondrej Novotny 0050002 2011876 Festka
10:00:00 00 Jan Grohmann 0170001 443082 neregistrován
10:00:00 00 Zuzana Sperlová 0210001 2113398 TJ Radon Vysoká pec
10:00:00 00 Darina Krízová 0210004 2420005 TJ Radon Vysoká pec
10:00:00 00 Jana Davidová ONO7852 2061777 C SKOB Ostrov
10:00:00 00 Radka Hill 21G8450 301459 Airienteers
10:00:00 00 Jana Pávková NEK7850 0 Nejdek Orienteering
10:00:00 00 Jirí Tríska LPM7400 682338 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 00 Milena Bartosová LPM7755 0 OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 00 Jirí Donda ONO7600 2102676 C SKOB Ostrov
10:00:00 00 Martina Jurgová 0310002 2087707 Krutě Kruté Krůty
10:00:00 00 Vakant 294 0
10:00:00 00 Vakant 295 0
10:00:00 00 Vakant 296 0
10:00:00 00 Vakant 297 0
10:00:00 00 Vakant 298 0
10:00:00 00 Vakant 299 0
10:00:00 00 Vakant 300 0
10:00:00 00 Vakant 301 0
10:00:00 00 Vakant 302 0
10:00:00 00 Vakant 303 0
10:00:00 00 Vakant 304 0
10:00:00 00 Vakant 305 0

TF 2.00 km, 30 m, 6 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Jáchym Novotny 0050003 2011877 Festka
10:00:00 00 Lucy Hill 21G1850 301449 Airienteers
10:00:00 00 Jan Milota MLA0500 232234 C MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 00 Vakant 310 0
10:00:00 00 Vakant 311 0
10:00:00 00 Vakant 312 0
10:00:00 00 Vakant 313 0
10:00:00 00 Vakant 314 0
10:00:00 00 Vakant 315 0
10:00:00 00 Vakant 316 0
10:00:00 00 Vakant 317 0
10:00:00 00 Vakant 318 0
10:00:00 00 Vakant 319 0
10:00:00 00 Vakant 320 0
10:00:00 00 Vakant 321 0
10:00:00 00 Vakant 322 0
10:00:00 00 Vakant 323 0
10:00:00 00 Vakant 324 0
10:00:00 00 Vakant 325 0