Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.05.2019
Místo konání:
Lückendorf, Forsthaus
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Česká brána
Ředitel závodu:
Pachnerová Dominika - R1
Hlavní rozhodčí:
Gorčicová Eliška - R3
Stavitel tratí:
Kadavý Petr - R2, Kubátová Jana - R3
JURY:
Horáček Miroslav, Sokolářová Jitka, Pustai David
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    

D10L 1.64 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 1 Jirásková Viola VSP1151 52266 C USK Praha
09:34:00 2 Tomanicová Stela CHA1051 2084433 C OK Chrastava
09:37:00 3 Michálková Ela BOR1152 4436 C OK Jiskra Nový Bor
09:40:00 4 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C USK Praha
09:43:00 5 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C Slavia Liberec orienteering
09:46:00 6 Jirásková Laura VSP0952 8253 C USK Praha
09:49:00 7 Kubátová Karolína CHA0951 2084431 C OK Chrastava
09:52:00 8 Jirásková Mia VSP1150 51747 C USK Praha
09:55:00 9 Prokopová Tereza CHA1151 8169 C OK Chrastava
09:58:00 10 Kopecká Marie VSP0951 1416363 C USK Praha
10:01:00 11 Zenko Rozálie BOR1052 4364 C OK Jiskra Nový Bor
10:04:00 12 Kehlmaier Charlotte 0 Post SV Dresden
10:07:00 13 Zítová Kateřina LDC1150 1420237 C KOB Děčín
10:10:00 14 Čulíková Kateřina CHA0952 2049591 C OK Chrastava
10:13:00 15 Schreibová Františka BOR1153 4365 C OK Jiskra Nový Bor
10:16:00 16 Čabanová Eva FYD0951 2134262 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:19:00 17 von Dalowski Mila DE05417 2023 Post SV Dresden
10:22:00 18 Kottíková Anežka TJN1152 2111796 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:25:00 19 Vakant 0 Vakant
10:28:00 20 Vakant 0 Vakant
10:31:00 21 Vakant 0 Vakant

D10 1.76 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 22 Růtová Amálka TJN0951 2116464 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:33:00 23 Hrdá Kristýna VLI0953 434599 C Slavia Liberec orienteering
09:36:00 24 Janatová Violka TJN0956 8660508 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:39:00 25 Ouzká Eliška BOR1051 2129236 C OK Jiskra Nový Bor
09:42:00 26 Zurynková Lenka TJN0957 2102694 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:45:00 27 Horáčková Natalie BOR0958 4426 C OK Jiskra Nový Bor
09:48:00 28 Pokorná Ema PGP0950 51637 C SK Praga
09:51:00 29 Haasová Anežka BOR0956 4399 C OK Jiskra Nový Bor
09:54:00 30 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
09:57:00 31 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C SK Praga
10:00:00 32 Čalounová Klára VLI0950 2134294 C Slavia Liberec orienteering
10:03:00 33 Kalenská Pavla SUL0950 2112760 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
10:06:00 34 Pechová Marie VLI1050 2129242 C Slavia Liberec orienteering
10:09:00 35 Drechsler Selma DE06038 2021 Post SV Dresden
10:12:00 36 Čečerle Beáta VLI1053 2126371 C Slavia Liberec orienteering
10:15:00 37 Čupcová Viktorie BOR0957 4420 C OK Jiskra Nový Bor
10:18:00 38 Míková Sofie TJN0950 2069077 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:21:00 39 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 C OOB TJ Turnov
10:24:00 40 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 C SOK TJ Turnov
10:27:00 41 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C USK Praha
10:30:00 42 Soukupová Marie BOR0952 4424 C OK Jiskra Nový Bor
10:33:00 43 Kubešová Tereza VLI0954 4402226 C Slavia Liberec orienteering
10:36:00 44 Vakant 0 Vakant
10:39:00 45 Vakant 0 Vakant
10:42:00 46 Vakant 0 Vakant
10:45:00 47 Vakant 0 Vakant

D12 2.21 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 48 Mušková Magdaléna SCP08XX 336785 OK Sparta Praha
09:34:00 49 Podoubská Klára TJN0855 2111782 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:37:00 50 Feřtová Anežka VLI0856 2120065 C Slavia Liberec orienteering
09:40:00 51 Pavlova Lenka TJN0850 2070803 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:43:00 52 Klustová Tereza CHA0751 2070848 C OK Chrastava
09:46:00 53 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C USK Praha
09:49:00 54 Pechová Alena VLI0854 2125375 C Slavia Liberec orienteering
09:52:00 55 Štveráková Zuzana CHA0750 2095923 C OK Chrastava
09:55:00 56 Rejholcová Tereza BOR0751 2067682 C OK Jiskra Nový Bor
09:58:00 57 Neumannová Carla DOK0851 2053505 OK Doksy
10:01:00 58 Mastníková Lenka TJN0859 8662720 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:04:00 59 Synková Elena DOK0850 2056280 C OK Doksy
10:07:00 60 Cicvárková Klára TJN0757 2111784 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:10:00 61 Michálková Ema BOR0857 4427 C OK Jiskra Nový Bor
10:13:00 62 Baloghová Milena TJN0750 2073663 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:16:00 63 Herrmann Charlotte DE05785 8130408 OL-Team Wehrsdorf
10:19:00 64 Horáčková Tereza BOR0762 4651 C OK Jiskra Nový Bor
10:22:00 65 Heřmánková Bára TUR0850 8062 C OOB TJ Turnov
10:25:00 66 Vaňourková Sára BOR0759 4421 C OK Jiskra Nový Bor
10:28:00 67 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C USK Praha
10:31:00 68 Kocmanová Adéla BOR0752 2115671 B OK Jiskra Nový Bor
10:34:00 69 Březinová Antonie CHA0851 2095935 C OK Chrastava
10:37:00 70 Mušková Amálie SCP07XX 336735 OK Sparta Praha
10:40:00 71 Koudelková Katrin BOR0856 4441 C OK Jiskra Nový Bor
10:43:00 72 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
10:46:00 73 Kunášková Karolína VLI0851 2148111 C Slavia Liberec orienteering
10:49:00 74 Vokušová Veronika TJN0756 2104600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:52:00 75 Flossmannová Lucie VLI0852 2144105 C Slavia Liberec orienteering
10:55:00 76 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 B OOB TJ Turnov
10:58:00 77 Waldhauserová Eliška BOR0757 4393 C OK Jiskra Nový Bor
11:01:00 78 Pražáková Nella TJN0854 8662699 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:04:00 79 Slámová Barbora TUR0859 4616806 C OOB TJ Turnov
11:07:00 80 Vakant 0 Vakant
11:10:00 81 Vakant 0 Vakant
11:13:00 82 Vakant 0 Vakant
11:16:00 83 Vakant 0 Vakant

D14 2.22 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 84 Frantálová Felicie BOR0658 4372 C OK Jiskra Nový Bor
09:33:00 85 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:36:00 86 Šírlová Zdeňka CHA0654 2070834 C OK Chrastava
09:39:00 87 Folprechtová Julie VSP0653 51532 C USK Praha
09:42:00 88 Štěpánková Běla BOR0555 4357 C OK Jiskra Nový Bor
09:45:00 89 Hovorková Marie LDC0650 7300213 B KOB Děčín
09:48:00 90 Podoubská Adéla TJN0658 2111781 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:51:00 91 Knuth Sara DE05994 2082348 OLV Potsdam
09:54:00 92 Kosková Adéla VLI0656 2080995 C Slavia Liberec orienteering
09:57:00 93 Lamačová Kateřina TUR0660 1418757 B OOB TJ Turnov
10:00:00 94 Vítková Anna DOK0650 7759 C OK Doksy
10:03:00 95 Koudelková Eliška BOR0652 2067681 B OK Jiskra Nový Bor
10:06:00 96 Holanová Lucie CHA0655 2084440 C OK Chrastava
10:09:00 97 Rupsch Finnja DE03687 7814 USG Chemnitz
10:12:00 98 Štveráková Eliška CHA0553 2095957 C OK Chrastava
10:15:00 99 Stehlíková Adéla BOR0554 2129217 C OK Jiskra Nový Bor
10:18:00 100 Vilémová Eliška VLI0655 2088161 B Slavia Liberec orienteering
10:21:00 101 Šírlová Markéta CHA0653 2059768 C OK Chrastava
10:24:00 102 Schenk Frieda DE04050 2158 Post SV Dresden
10:27:00 103 Holfeld Anna DE02979 8606410 USV TU Dresden
10:30:00 104 Drechsler Luise DE04754 8606422 Post SV Dresden
10:33:00 105 Kottíková Lucie TJN0657 8662704 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:36:00 106 Vakant 0 Vakant
10:39:00 107 Vakant 0 Vakant
10:42:00 108 Vakant 0 Vakant
10:45:00 109 Vakant 0 Vakant

D16 2.40 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 110 Semíková Julie KAM0358 2080943 C OK Kamenice
09:33:00 111 Marková Hana LLI0450 2060281 B LOK-o Liberec
09:36:00 112 Burešová Eliška VLI0456 2117401 B Slavia Liberec orienteering
09:39:00 113 Čabanová Tereza FYD0450 8327 C Jizerský klub OB Frýdlant
09:42:00 114 Podhorná Anna VLI0455 1400422 C Slavia Liberec orienteering
09:45:00 115 Menclová Anna JEN0452 2103259 C OB Jenišovice
09:48:00 116 Beranová Hana VSP0455 2021833 B USK Praha
09:51:00 117 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
09:54:00 118 Karpíšková Kateřina LTP0450 342046 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:57:00 119 Funk Julika DE03678 8606414 OK Leipzig
10:00:00 120 Lindig Stanja DE03005 8606409 SSV Planeta Radebeul
10:03:00 121 Barthel Elsa Marie DE03656 8666010 USV TU Dresden
10:06:00 122 Rumlenová Tereza BOR0453 8393 B OK Jiskra Nový Bor
10:09:00 123 Nehasilová Veronika LDC0350 505131 B KOB Děčín
10:12:00 124 Žejdlíková Eliška LTP0350 8660594 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:15:00 125 Steinert Luise DE02311 8606444 SV Lengefeld
10:18:00 126 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 B OK Chrastava
10:21:00 127 Klein Franka DE02941 8670957 USV TU Dresden
10:24:00 128 Vakant 0 Vakant
10:27:00 129 Vakant 0 Vakant
10:30:00 130 Vakant 0 Vakant
10:33:00 131 Vakant 0 Vakant

D18 2.69 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:44:00 132 Pavlová Martina LTP0151 7202857 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:48:00 133 Leonhardt Charlotte DE01724 8030401 SV IHW Alex 78 Berlin
09:52:00 134 Wartewig Anna DE04034 8670952 SG LVB Leipzig
09:56:00 135 Tymešová Anna BOR0253 2800957 A OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 136 Jeřábková Andrea CHA0253 8181 C OK Chrastava
10:04:00 137 Schubert Helene DE02212 8606413 Post SV Dresden
10:08:00 138 Zapalačová Petra DOK0154 51496 B OK Doksy
10:12:00 139 Beranová Eva VSP0254 2115749 B USK Praha
10:16:00 140 Lišková Adélka CHA0254 2049599 C OK Chrastava
10:20:00 141 Jeřábková Nina BOR0151 1333269 B OK Jiskra Nový Bor
10:24:00 142 Horáková Barbora VSP0150 7210234 B USK Praha
10:28:00 143 Vakant 0 Vakant
10:32:00 144 Vakant 0 Vakant

D20 2.69 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:26:00 145 Wendisch Clara DE05324 2015262 USV TU Dresden
11:32:00 146 Jakob Isabel DE02090 8606485 SV Robotron Dresden
11:38:00 147 Hänsel Hannah DE01908 8606418 SV Lengefeld
11:44:00 148 Vogt Felicitas DE02768 8606494 OL Görlitz
11:50:00 149 Vakant 0 Vakant
11:56:00 150 Vakant 0 Vakant

D21L 3.37 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 151 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
09:34:00 152 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 C Oddíl OB Kotlářka
09:37:00 153 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:40:00 154 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
09:43:00 155 Folbrechtová Šárka BOR9051 1602628 C OK Jiskra Nový Bor
09:46:00 156 Horová Magda VSP5450 7009782 C USK Praha
09:49:00 157 Novotná Barbora TJN8951 8263 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:52:00 158 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering
09:55:00 159 Poloprutská Markéta TUR9252 2020750 C OOB TJ Turnov
09:58:00 160 Pecoldová Pavlína 10001 8631588 1 CZ - Cookies & Pancakes
10:01:00 161 Švihovská Eva SJC8352 8008017 C Sportcentrum Jičín
10:04:00 162 Linková Kateřina SUL9250 8131 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
10:07:00 163 Schoffer Pia DE03027 2005297 USV TU Dresden
10:10:00 164 Myslivečková Zuzana TUR9253 7656540 C OOB TJ Turnov
10:13:00 165 Flechsig Theresa DE01340 1994620 USV TU Dresden
10:16:00 166 Šákrová Michaela BOR8850 7880102 C OK Jiskra Nový Bor
10:19:00 167 Straube Hanka DE02339 8100973 SV Lengefeld
10:22:00 168 Matějů Kateřina VLI8054 336783 C Slavia Liberec orienteering
10:25:00 169 Mullis Kateřina DKP7753 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
10:28:00 170 Mokrá Julie VLI8051 9102561 C Slavia Liberec orienteering
10:31:00 171 Vokurková Marta TJN7950 253111 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:34:00 172 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
10:37:00 173 Nieke Corinna DE02949 8052893 USV TU Dresden
10:40:00 174 Hausmannová Klára EKP8651 8660566 C VŠTJ Ekonom Praha
10:43:00 175 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:46:00 176 Truslove Katie DE06068 0 ohne Verein
10:49:00 177 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:52:00 178 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
10:55:00 179 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
10:58:00 180 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha
11:01:00 181 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
11:04:00 182 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:07:00 183 Šimšová Jana MFP7651 682683 C Matfyz Praha
11:10:00 184 Podešvová Vlasta TJN9250 53767 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:13:00 185 Szenczi Kristýna VLI8650 2058475 C Slavia Liberec orienteering
11:16:00 186 Vakant 0 Vakant
11:19:00 187 Vakant 0 Vakant
11:22:00 188 Vakant 0 Vakant
11:25:00 189 Vakant 0 Vakant
11:28:00 190 Vakant 0 Vakant
11:31:00 191 Vakant 0 Vakant

D21K 2.51 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:43:00 192 Horová Klára PGP8455 8008455 C SK Praga
09:47:00 193 Zakouřilová Kamila TUR8557 1302868 C OOB TJ Turnov
09:51:00 194 Rewig Laura DE02967 7205441 USV TU Dresden
09:55:00 195 Erbanová Petra ROU8952 1425341 C SKOB Roudnice nad Labem
09:59:00 196 Linková Alena TUR9751 1403419 C OOB TJ Turnov
10:03:00 197 Cruse Sina 24D9350 2188 SV Robotron Dresden
10:07:00 198 Pustaiová Zuzana TJN9650 331527 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:11:00 199 Kohlová Monika TUR9756 231929 C OOB TJ Turnov
10:15:00 200 Zavadilová Barbora 80001 53667 8 CZ - Opět na Elektrárnu
10:19:00 201 Hanušová Michaela TUR9554 411564 C OOB TJ Turnov
10:23:00 202 Pottkamp Charlotte DE06160 9080057 ohne Verein
10:27:00 203 Kraemer Jitka DE01601 8230987 Post SV Dresden
10:31:00 204 Jirků Martina TUR8750 8221 C OOB TJ Turnov
10:35:00 205 Vaňková Saša LDC8550 1425355 C KOB Děčín
10:39:00 206 Hölzer Katrin DE02044 800413 OLV Weimar
10:43:00 207 Masopustová Elis PGP8656 8662717 C SK Praga
10:47:00 208 Francke Pavla VLI8850 2059727 C Slavia Liberec orienteering
10:51:00 209 Macháčková Eliška FYD9851 49995 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:55:00 210 König Sylva DE02491 411468 USG Chemnitz
10:59:00 211 Würzová Anna FYD9451 515182 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:03:00 212 Trilca Mara DE01435 8670955 USV TU Dresden
11:07:00 213 Vakant 0 Vakant
11:11:00 214 Vakant 0 Vakant
11:15:00 215 Vakant 0 Vakant
11:19:00 216 Vakant 0 Vakant

D35 2.72 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 217 Zítová Pavla LDC8151 347881 C KOB Děčín
09:34:00 218 Kvapilová Lenka TUV8151 7707 C SOK TJ Turnov
09:38:00 219 Janatová Lucie DKP8154 8660535 C Oddíl OB Kotlářka
09:42:00 220 Holfeld Christina DE02033 8041071 USV TU Dresden
09:46:00 221 Kalousková Pavla JEN8451 7788 C OB Jenišovice
09:50:00 222 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C Slavia Liberec orienteering
09:54:00 223 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
09:58:00 224 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
10:02:00 225 Sajdlová Jana 120001 2148134 12 CZ - Žižkovský tygři
10:06:00 226 von Dalowski Anett DE01707 1828412 Post SV Dresden
10:10:00 227 Linková Alena SUL6750 8142 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
10:14:00 228 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C Matfyz Praha
10:18:00 229 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C LOK-o Liberec
10:22:00 230 Pakostová Hana PGP8251 2148131 C SK Praga
10:26:00 231 Hanušová Petra STB8297 682356 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 232 Tichovská Hana PGP6652 51676 C SK Praga
10:34:00 233 Jirásková Pavla KPY7950 416330 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:38:00 234 Bader Anne DE05147 8404290 Post SV Dresden
10:42:00 235 Kopecká Anežka VSP8150 51642 C USK Praha
10:46:00 236 Kučerková Romana STB8196 682355 C TJ Stadion Nový Bor
10:50:00 237 Engelhardt Katja DE01287 8606482 SSV Planeta Radebeul
10:54:00 238 Vakant 0 Vakant
10:58:00 239 Vakant 0 Vakant
11:02:00 240 Vakant 0 Vakant

D40 2.49 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 241 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB Tretra Praha
10:38:00 242 Žuková Marcela VLI7351 8293 C Slavia Liberec orienteering
10:41:00 243 Tučková Monika BOR7650 7913579 C OK Jiskra Nový Bor
10:44:00 244 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C Slavia Liberec orienteering
10:47:00 245 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
10:50:00 246 Balusková Ida OKP7350 681852 C SK OK 24 Praha
10:53:00 247 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 2032117 C Slavia Liberec orienteering
10:56:00 248 Eckardt Cornelia DE01267 8190769 USV TU Dresden
10:59:00 249 Tomandlová Radka 5IX7550 2099521 NOK HoRa
11:02:00 250 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
11:05:00 251 Růtová Martina TJN7652 2067314 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:08:00 252 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
11:11:00 253 Kosková Třísková Lenka VLI7554 2113480 C Slavia Liberec orienteering
11:14:00 254 Kalenská Lenka SUL7853 51134 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
11:17:00 255 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:20:00 256 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C SK Praga
11:23:00 257 Murswieková Kateřina BOR7951 8422 C OK Jiskra Nový Bor
11:26:00 258 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
11:29:00 259 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:32:00 260 Mairichová Radka TJN7450 2059728 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:35:00 261 Ehlerová Petra VSP7855 5159 C USK Praha
11:38:00 262 Brettlová Marta PGP7557 2060208 C SK Praga
11:41:00 263 Vokušová Dana TJN7750 2104591 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:44:00 264 Heřmánková Pavla TUR7777 8680599 C OOB TJ Turnov
11:47:00 265 Saupe Kerstin DE02514 1414505 Post SV Dresden
11:50:00 266 Kmínková Michala DOK7850 2053501 C OK Doksy
11:53:00 267 Jeřábková Tereza BOR7563 8438 C OK Jiskra Nový Bor
11:56:00 268 Herrmann Cathleen DE05634 1978305 OL-Team Wehrsdorf
11:59:00 269 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
12:02:00 270 Pavlova Irena TJN7650 2073667 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:05:00 271 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
12:08:00 272 Benešová Radka 2127548 VLI Slavia Liberec orienteering
12:11:00 273 Vakant 0 Vakant

D45 2.40 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 274 Novotná Jana VLI7350 2058476 C Slavia Liberec orienteering
10:11:00 275 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
10:13:00 276 Marková Jana LLI7152 2049529 C LOK-o Liberec
10:15:00 277 Hellmann Kerstin DE01962 1091963 USV TU Dresden
10:17:00 278 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C OK Jiskra Nový Bor
10:19:00 279 Horáková Lenka VSP7255 2148103 C USK Praha
10:21:00 280 Míková Markéta TJN7351 2067319 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:23:00 281 Zschäckel Daniela DE02917 9005172 SV IHW Alex 78 Berlin
10:25:00 282 Menclová Silvie VSP7050 51749 C USK Praha
10:27:00 283 Kašparová Marie ZAK7250 331399 C OK Netopýr Zákupy
10:29:00 284 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
10:31:00 285 Šašková Petra SOB7451 4186 C SOBSA
10:33:00 286 Juckelandt Sabine DE03000 8606442 SV Robotron Dresden
10:35:00 287 Pokorná Hana TJN6950 2073666 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:37:00 288 Nováková Irena OKP6651 2133898 C SK OK 24 Praha
10:39:00 289 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
10:41:00 290 Zelenin Jekaterina DE02897 1399070 USG Chemnitz
10:43:00 291 Veselá Jitka TUV7250 2126363 C SOK TJ Turnov
10:45:00 292 Pavlů Veronika PGP6950 232198 C SK Praga
10:47:00 293 Sihver Wiebke DE02270 8130668 Post SV Dresden
10:49:00 294 Kapischke Solveig DE01472 7030303 OK Mark Brandenburg
10:51:00 295 Řehořová Lenka TJN7250 2073661 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:53:00 296 Folprechtová Kateřina VSP7460 416221 C USK Praha
10:55:00 297 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C KOB Kamenický Šenov
10:57:00 298 Macháčková Michaela FYD7299 8328 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:59:00 299 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C Slavia Liberec orienteering
11:01:00 300 Olisauske Edita DE01467 8260968 Berliner TSC
11:03:00 301 Posseltová Romana TJN7050 410359 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:05:00 302 Houžvičková Karolína TUR7254 8680576 C OOB TJ Turnov
11:07:00 303 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:09:00 304 Lamačová Dana TUR7451 2111603 C OOB TJ Turnov
11:11:00 305 Funk Ira DE01284 8663320 OK Leipzig
11:13:00 306 Ferbasová Zdeňka TUR7361 2103240 C OOB TJ Turnov
11:15:00 307 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
11:17:00 308 Vřešťálová Lucie TUR7450 8680577 C OOB TJ Turnov
11:19:00 309 Templiner Anke DE03326 5006 Berliner TSC
11:21:00 310 Junghanß Diana DE01447 2013 OL-Team Wehrsdorf
11:23:00 311 Pecková Ivana EKP6252 51601 C VŠTJ Ekonom Praha
11:25:00 312 Würzová Kateřina FYD6952 515004 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:27:00 313 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
11:29:00 314 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C SOK TJ Turnov
11:31:00 315 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:33:00 316 Šejnová Magdalena KAM7055 2129235 C OK Kamenice
11:35:00 317 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
11:37:00 318 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
11:39:00 319 Hubáčková Jana EKP6250 51295 C VŠTJ Ekonom Praha
11:41:00 320 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:43:00 321 Klinkerová Jitka KAM6450 7205037 C OK Kamenice
11:45:00 322 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:47:00 323 Hempel Katharina 0 Post SV Dresden
11:49:00 324 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:51:00 325 Rupsch Eileen DE02503 7820 USG Chemnitz
11:53:00 326 Beranová Iva VSP7150 2021834 C USK Praha
11:55:00 327 Bejvlová Martina LME7350 2060273 C SK Los Mělník
11:57:00 328 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
11:59:00 329 Vakant 0 Vakant
12:01:00 330 Vakant 0 Vakant
12:03:00 331 Vakant 0 Vakant
12:05:00 332 Vakant 0 Vakant
12:07:00 333 Vakant 0 Vakant

D50 2.12 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 334 Schmikale Elke DE02938 336102 SSV Planeta Radebeul
09:33:00 335 Sokolářová Jitka TUV6851 7209436 C SOK TJ Turnov
09:36:00 336 Gottlichová Jitka BOR6752 8448 C OK Jiskra Nový Bor
09:39:00 337 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
09:42:00 338 Pustaiová Romana TJN6851 434578 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:45:00 339 Woy Anja DE02882 2008970 USV TU Dresden
09:48:00 340 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
09:51:00 341 Richter Sabine DE03120 8606452 USV TU Dresden
09:54:00 342 Leonhardt Annette DE01723 9672101 SV IHW Alex 78 Berlin
09:57:00 343 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
10:00:00 344 Müller Anke DE02690 2047 Post SV Dresden
10:03:00 345 Jermanová Eva TJN6150 425590 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:06:00 346 Schierz Petra DE02535 6414 OL Görlitz
10:09:00 347 Rejholcová Andrea BOR6951 2051490 C OK Jiskra Nový Bor
10:12:00 348 Drechsel Ines DE01232 2005299 USV TU Dresden
10:15:00 349 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
10:18:00 350 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C KOB Děčín
10:21:00 351 Wendisch Katrin DE05148 1501 USV TU Dresden
10:24:00 352 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C Slavia Liberec orienteering
10:27:00 353 Linková Iva TUR6850 51809 C OOB TJ Turnov
10:30:00 354 Cruse Katrin DE01427 8040766 SV Robotron Dresden
10:33:00 355 Schröter Petra DE02209 428657 OL Görlitz
10:36:00 356 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
10:39:00 357 Hrdličková Ludmila SLA6950 224894 C SKOB Slaný
10:42:00 358 Patzeltová Beatrice LDC6850 8345 C KOB Děčín
10:45:00 359 Slavíková Kateřina PGP6650 51275 C SK Praga
10:48:00 360 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
10:51:00 361 Kubald Katrin DE01642 8150269 Kaulsdorfer OLV Berlin
10:54:00 362 Wichmann Katrin 1966 OLV Weimar
10:57:00 363 Vakant 0 Vakant
11:00:00 364 Vakant 0 Vakant
11:03:00 365 Vakant 0 Vakant

D55 2.12 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 366 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:09:00 367 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
11:12:00 368 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
11:15:00 369 Weisbrich Petra DE06178 2020972 SV Lengefeld
11:18:00 370 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
11:21:00 371 Malkova Elena DE02624 7201230 Post SV Dresden
11:24:00 372 Vavrušová Helena TAP6152 232195 C KOB Tretra Praha
11:27:00 373 Švarcová Lenka JEN6451 682110 C OB Jenišovice
11:30:00 374 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha
11:33:00 375 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:36:00 376 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
11:39:00 377 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
11:42:00 378 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 Angy OL
11:45:00 379 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:48:00 380 Stibalová Věra LDC6051 8344 C KOB Děčín
11:51:00 381 Choutková Lenka SOB6350 53643 C SOBSA
11:54:00 382 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:57:00 383 Graumann Heidrun DE01858 631220 ESV Lok Berlin-Schöneweide
12:00:00 384 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C OK Jiskra Nový Bor
12:03:00 385 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
12:06:00 386 Vakant 0 Vakant
12:09:00 387 Vakant 0 Vakant
12:12:00 388 Vakant 0 Vakant

D60 1.88 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 389 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
10:23:00 390 Konopáčová Jana TUR5650 8208 C OOB TJ Turnov
10:29:00 391 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Oddíl OB Kotlářka
10:35:00 392 Fritzsche Martina DE01788 6317 USG Chemnitz
10:41:00 393 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
10:47:00 394 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
10:53:00 395 Vakant 0 Vakant
10:59:00 396 Vakant 0 Vakant

D65 1.83 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 397 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
10:26:00 398 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C USK Praha
10:32:00 399 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
10:38:00 400 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:44:00 401 Bartoňová Marie BOR5351 2095936 C OK Jiskra Nový Bor
10:50:00 402 Lukavcová Lenka TJN5452 8259 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:56:00 403 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB Tretra Praha
11:02:00 404 Geißler Erdmute DE01811 2020973 SV Lengefeld
11:08:00 405 Malá Jitka KAS5451 682674 C KOB Kamenický Šenov
11:14:00 406 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
11:20:00 407 Bednaříková Olga Marie VLI5151 8309 C Slavia Liberec orienteering
11:26:00 408 Wenzel Sigrid DE02999 2032201 SSV Planeta Radebeul
11:32:00 409 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
11:38:00 410 Vakant 0 Vakant
11:44:00 411 Vakant 0 Vakant

D70 1.68 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 412 Fillinger Rosemarie DE01317 8662639 SV IHW Alex 78 Berlin
10:37:00 413 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:45:00 414 Renger Rita DE02430 2711 SV Robotron Dresden
10:53:00 415 Kubíková Hela LLI4851 8242 C LOK-o Liberec
11:01:00 416 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C Slovan Praha
11:09:00 417 Vakant 0 Vakant
11:17:00 418 Vakant 0 Vakant

D75 1.55 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:53:00 419 Folprechtová Marie TUR4250 8212 C OOB TJ Turnov
10:01:00 420 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov
10:09:00 421 Grosse Ingrid DE01871 2237 USV TU Dresden
10:17:00 422 Vakant 0 Vakant
10:25:00 423 Vakant 0 Vakant

H10L 1.69 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 424 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 C Slavia Liberec orienteering
09:33:00 425 Nehasil František BOR1101 7131415 C OK Jiskra Nový Bor
09:36:00 426 Kruliš Janek VLI1003 2092397 C Slavia Liberec orienteering
09:39:00 427 Mullis Robert DKP1200 2075694 C Oddíl OB Kotlářka
09:42:00 428 Bureš Kryštof VLI1202 2113385 C Slavia Liberec orienteering
09:45:00 429 Zurynek Tomáš TJN1107 49964 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:48:00 430 Kocman Lukáš BOR1102 2127892 C OK Jiskra Nový Bor
09:51:00 431 Horáček Jáchym VLI1111 4663 C Slavia Liberec orienteering
09:54:00 432 Louda Matyáš TUR0912 2144118 C OOB TJ Turnov
09:57:00 433 Hrdlička Vojtěch VLI1004 4402233 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 434 Štembera Oskar TJN1201 682375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:03:00 435 Hähnel Ron 48D1000 7040167 OL-Team Wehrsdorf
10:06:00 436 Kmínek Jan DOK1100 2115683 C OK Doksy
10:09:00 437 Bégoc Dany TUR1011 4616807 C OOB TJ Turnov
10:12:00 438 Hrůzek Jan 60001 8238 6 CZ - Šenovák
10:15:00 439 Kučerka Radek STB1101 1417127 C TJ Stadion Nový Bor
10:18:00 440 Kalousek Dominik JEN0901 51544 C OB Jenišovice
10:21:00 441 Beneš Max VLI1100 1424648 C Slavia Liberec orienteering
10:24:00 442 Vakant 0 Vakant
10:27:00 443 Vakant 0 Vakant
10:30:00 444 Vakant 0 Vakant

H10 1.86 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 445 Prox Jan RIC1003 2127588 C OB Říčany
09:35:00 446 Votýpka Štěpán BOR0900 4384 C OK Jiskra Nový Bor
09:38:00 447 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C SKOB Roudnice nad Labem
09:41:00 448 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C USK Praha
09:44:00 449 Kmínek Ondřej DOK1000 2115682 C OK Doksy
09:47:00 450 Klotz Arthur DE05251 2133202 SV Robotron Dresden
09:50:00 451 Saupe Emil DE03831 2011 Post SV Dresden
09:53:00 452 Maděra Jakub VLI0906 2126375 C Slavia Liberec orienteering
09:56:00 453 Vaňourek Vojtěch BOR0903 4428 C OK Jiskra Nový Bor
09:59:00 454 Žemlík Eduard TUR0909 2119202 C OOB TJ Turnov
10:02:00 455 Janata Matěj TJN1111 8277 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:05:00 456 Kovanda Jonáš BOR0904 230718 C OK Jiskra Nový Bor
10:08:00 457 Vokurka Václav TJN1000 2111790 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:11:00 458 Murswiek Jan BOR0901 4410 C OK Jiskra Nový Bor
10:14:00 459 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
10:17:00 460 Jobke Karl Rudolf DE04836 7212117 USV TU Dresden
10:20:00 461 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 C USK Praha
10:23:00 462 Škorpil Marek HOR0900 8667965 C TJ Jiskra Hořice
10:26:00 463 Kutek Matěj JEN0902 2113046 C OB Jenišovice
10:29:00 464 Vakula Vít BOR0908 4360 C OK Jiskra Nový Bor
10:32:00 465 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C KOB Tretra Praha
10:35:00 466 Lamač František TUR0901 1403060 C OOB TJ Turnov
10:38:00 467 Krč Tobias DE04493 8211209 SG Zittau Süd
10:41:00 468 Vřešťál František TUR0906 7205031 C OOB TJ Turnov
10:44:00 469 Vilém Štěpán VLI0902 4411246 C Slavia Liberec orienteering
10:47:00 470 Kučera Tomáš TAP0907 2120636 C KOB Tretra Praha
10:50:00 471 Lamač Vítek BOR1100 7111317 C OK Jiskra Nový Bor
10:53:00 472 Bader Gustav DE05141 1853 Post SV Dresden
10:56:00 473 Guida Alessandro VLI0900 4100 C Slavia Liberec orienteering
10:59:00 474 Patka Marek BOR0902 8304112 C OK Jiskra Nový Bor
11:02:00 475 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 C Slavia Liberec orienteering
11:05:00 476 Vakant 0 Vakant
11:08:00 477 Vakant 0 Vakant

H12 2.44 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 478 Krupka Daniel CHA0703 5179 C OK Chrastava
09:35:00 479 Göttlich Vít BOR0800 4379 C OK Jiskra Nový Bor
09:38:00 480 Knap Šimon CHA0606 2084441 C OK Chrastava
09:41:00 481 Podhorný Ondřej VLI0705 4411240 C Slavia Liberec orienteering
09:44:00 482 Folprecht Lukáš VSP0802 2058490 C USK Praha
09:47:00 483 Šašek Jakub LTP0801 7202886 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:50:00 484 Eckstädt Oliver DE05252 8310308 SV Robotron Dresden
09:53:00 485 Tůma Vojtěch CHA0804 2084434 C OK Chrastava
09:56:00 486 Bureš David VLI0707 2111722 C Slavia Liberec orienteering
09:59:00 487 Jakubík Jaromír TJN0704 2111785 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:02:00 488 Zajger David TUR0703 2134323 C OOB TJ Turnov
10:05:00 489 Schäfer Tomas DE04447 1410961 SV Robotron Dresden
10:08:00 490 Sychra Šimon CHA0802 2084437 C OK Chrastava
10:11:00 491 Vokurka Antonín TJN0800 2111783 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:14:00 492 Fremder Linus DE05780 6416 OL-Team Wehrsdorf
10:17:00 493 Drechsler Jakob DE04755 8606411 Post SV Dresden
10:20:00 494 Horáček Dominik JEN0804 2103239 C OB Jenišovice
10:23:00 495 Štembera Vítek TJN0801 8662690 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:26:00 496 Hrůzek Ondřej BOR0809 8237 C OK Jiskra Nový Bor
10:29:00 497 Polák Tomáš CHA0801 2092428 C OK Chrastava
10:32:00 498 Veljačik Jonáš DKP0818 49889 C Oddíl OB Kotlářka
10:35:00 499 Kunc Ondřej BOR0710 4358 C OK Jiskra Nový Bor
10:38:00 500 Šálek Richard TUR0702 1403058 C OOB TJ Turnov
10:41:00 501 Hyxa Jan VLI0702 2126343 B Slavia Liberec orienteering
10:44:00 502 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
10:47:00 503 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C SK Praga
10:50:00 504 Miklas Ondřej VLI0701 4214 C Slavia Liberec orienteering
10:53:00 505 Zeman Jakub BOR0704 4434 C OK Jiskra Nový Bor
10:56:00 506 Šebelka Matěj VLI0805 2124795 C Slavia Liberec orienteering
10:59:00 507 Krojidlo Matyáš CHA0803 2084442 C OK Chrastava
11:02:00 508 Kowsky Vito Andreas DE05980 2015088 OL Görlitz
11:05:00 509 Vacek Ondřej BOR0708 4378 C OK Jiskra Nový Bor
11:08:00 510 Mizera Jan TUR0707 2144117 C OOB TJ Turnov
11:11:00 511 Kehlmaier Anton DE05445 2130079 Post SV Dresden
11:14:00 512 Horáček Jakub JEN0800 2060293 C OB Jenišovice
11:17:00 513 Guida Francesco VLI0810 4402223 C Slavia Liberec orienteering
11:20:00 514 Lucke Julius DE03870 1392627 Post SV Dresden
11:23:00 515 Putík Martin VLI0706 4411247 C Slavia Liberec orienteering
11:26:00 516 Mertlík Vojtěch TUR0704 2108913 C OOB TJ Turnov
11:29:00 517 Hübner Ondřej STB0700 52908 C TJ Stadion Nový Bor
11:32:00 518 Studničný Adam BOR0701 7531975 B OK Jiskra Nový Bor
11:35:00 519 Richter Alwin DE05649 8665859 Post SV Dresden
11:38:00 520 Vakant 0 Vakant
11:41:00 521 Vakant 0 Vakant
11:44:00 522 Vakant 0 Vakant
11:47:00 523 Vakant 0 Vakant

H14 2.74 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 524 Jelínek Šimon BOR0510 4438 C OK Jiskra Nový Bor
09:34:00 525 Mastník Ondřej TJN0507 8662692 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:37:00 526 Šimek Vojtěch LTP0601 8662368 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:40:00 527 Kučera Filip CHA0501 2059763 C OK Chrastava
09:43:00 528 Meier David VSP0606 8004347 B USK Praha
09:46:00 529 Herrmann Josef DE05635 8150105 OL-Team Wehrsdorf
09:49:00 530 Horák Martin VSP0601 2085614 C USK Praha
09:52:00 531 Doucha Martin SNA0501 9636 C TJ START Náchod
09:55:00 532 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 B USK Praha
09:58:00 533 Kalenský Tomáš SUL0600 2099530 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
10:01:00 534 Saupe David DE03640 8606416 Post SV Dresden
10:04:00 535 Sork Dominik TAP0504 2092402 B KOB Tretra Praha
10:07:00 536 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 B OOB TJ Turnov
10:10:00 537 Mathaus Kryštof DOK0600 7771 C OK Doksy
10:13:00 538 Hähnel Per 48D0501 8301405 OL-Team Wehrsdorf
10:16:00 539 Březina Karel CHA0605 2095974 B OK Chrastava
10:19:00 540 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
10:22:00 541 Sychra Marek CHA0604 2084435 C OK Chrastava
10:25:00 542 Střelba Antonín PGP0605 7209464 B SK Praga
10:28:00 543 Vřešťál Antonín TUR0604 7205025 C OOB TJ Turnov
10:31:00 544 Hřivna Ondřej PGP0505 2800293 C SK Praga
10:34:00 545 Matouš Marek JEN0602 2104596 C OB Jenišovice
10:37:00 546 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 C TJ Lokomotiva Beroun
10:40:00 547 Templiner Artur DE03324 1500150 Berliner TSC
10:43:00 548 Houžvička David TUR0501 7207877 C OOB TJ Turnov
10:46:00 549 Knuth Gergely DE05995 2082347 OLV Potsdam
10:49:00 550 Vakant 0 Vakant
10:52:00 551 Vakant 0 Vakant
10:55:00 552 Vakant 0 Vakant
10:58:00 553 Vakant 0 Vakant

H16 2.80 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 554 Borrmann Malte DE01143 8333336 OL Görlitz
09:34:00 555 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
09:37:00 556 Matussek Valentin 2048102 OL-Team Wehrsdorf
09:40:00 557 Čapek Ondřej BOR0404 2129237 C OK Jiskra Nový Bor
09:43:00 558 Weihnacht Julius DE04733 2117453 SV Robotron Dresden
09:46:00 559 Waldhauser Štěpán BOR0409 8667503 B OK Jiskra Nový Bor
09:49:00 560 Edelhäuser Nick DE02995 8241104 Post SV Dresden
09:52:00 561 Kašpar Štěpán BOR0403 448931 C OK Jiskra Nový Bor
09:55:00 562 Průša Dominik VSP0406 8667982 A USK Praha
09:58:00 563 Žukov Jakub TJN0305 2067345 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:01:00 564 Lucke Moritz DE02611 8606466 Post SV Dresden
10:04:00 565 Pokorný Jan TJN0400 8659408 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:07:00 566 Šašek Jan LTP0301 52918 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:10:00 567 Maškarinec Štěpán VLI0304 2088197 C Slavia Liberec orienteering
10:13:00 568 Řehoř Vojta TJN0303 8662740 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:16:00 569 Kašpar Vojtěch BOR0402 7209659 C OK Jiskra Nový Bor
10:19:00 570 Neuwinger Lukas DE03611 8606491 OL Görlitz
10:22:00 571 Veselý Jakub BOR0406 2129241 C OK Jiskra Nový Bor
10:25:00 572 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:28:00 573 Hejna Hynek LLI0300 7055011 B LOK-o Liberec
10:31:00 574 Vakant 0 Vakant
10:34:00 575 Vakant 0 Vakant

H18 3.00 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 576 Krupka Štěpán CHA0201 8164 C OK Chrastava
10:40:00 577 Mencl Jan TUR0201 2108873 B OOB TJ Turnov
10:44:00 578 Kapischke Arne DE03352 8632431 OK Mark Brandenburg
10:48:00 579 Horák Pavel ml. VSP0301 434600 C USK Praha
10:52:00 580 Bradáč David LLI0203 2032132 B LOK-o Liberec
10:56:00 581 Müller Justus DE04732 6882 SV Robotron Dresden
11:00:00 582 Hempel Johannes 0 Post SV Dresden
11:04:00 583 Kielb Karol DE01504 8606486 SV Robotron Dresden
11:08:00 584 Vogt Moritz DE02770 8606495 OL Görlitz
11:12:00 585 Hořák Jaroslav LLI0102 2032134 C LOK-o Liberec
11:16:00 586 Klein Marek DE02940 8606484 USV TU Dresden
11:20:00 587 Tománek Josef BOR0102 7210804 B OK Jiskra Nový Bor
11:24:00 588 Vakant 0 Vakant
11:28:00 589 Vakant 0 Vakant

H20 3.18 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 590 Bräuer Dennis DE01153 9150799 SV Lengefeld
09:38:00 591 Höck Kilian DE02009 8606474 SV Robotron Dresden
09:44:00 592 Pavel Martin TJN0004 2045201 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:50:00 593 Holfeld Wilhelm DE02034 8261199 USV TU Dresden
09:56:00 594 Čtrnáct Šimon PGP0001 2032143 C SK Praga
10:02:00 595 Vakant 0 Vakant
10:08:00 596 Vakant 0 Vakant

H21L 4.53 km, 24 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 597 Szenczi Gabriel VLI8700 2102802 C Slavia Liberec orienteering
09:32:00 598 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
09:34:00 599 Ženíšek Radek SUL7601 8136 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
09:36:00 600 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
09:38:00 601 Cruse Franz DE01426 502212 SV Robotron Dresden
09:40:00 602 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
09:42:00 603 Klein Cedrik DE01528 8606499 USV TU Dresden
09:44:00 604 Dvořáček Dan 10002 8629750 1 CZ - Cookies & Pancakes
09:46:00 605 Olunczek Andrej DE02178 8400051 USV TU Dresden
09:48:00 606 Bader Leif DE01038 8211110 Post SV Dresden
09:50:00 607 Francke Michal TJN8600 2045203 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:52:00 608 Janeček Jura EKP6701 8662291 C VŠTJ Ekonom Praha
09:54:00 609 Kopecký Pavel VSP7800 49385 C USK Praha
09:56:00 610 Líbal Jakub ROU9202 1425379 C SKOB Roudnice nad Labem
09:58:00 611 Hradec Pavel TUR8801 995821 R OOB TJ Turnov
10:00:00 612 Buzek Martin PGP8401 7051263 C SK Praga
10:02:00 613 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C LOK-o Liberec
10:04:00 614 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
10:06:00 615 David Tomáš 110001 2118932 11 CZ - ROB Liberec
10:08:00 616 Lenk Andreas DE01722 8606461 USV TU Dresden
10:10:00 617 Veselý Ondřej PHK8505 1602626 C OK 99 Hradec Králové
10:12:00 618 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
10:14:00 619 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C Sportcentrum Jičín
10:16:00 620 Grätsch Markus DE01854 8606455 USV TU Dresden
10:18:00 621 Baier Martin TUR7603 7677777 C OOB TJ Turnov
10:20:00 622 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:22:00 623 Kamolz Anton DE01470 8606425 Post SV Dresden
10:24:00 624 Richter Friedmar DE02440 8003139 USV TU Dresden
10:26:00 625 Peters Nils DE05481 7891000 USZ Halle
10:28:00 626 Váňa Martin TUR8401 1840303 C OOB TJ Turnov
10:30:00 627 Graumann Leo DE01859 962909 ESV Lok Berlin-Schöneweide
10:32:00 628 Šmaus Jan TJN9700 2067320 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:34:00 629 Kekrt Lukáš FYD9601 49994 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:36:00 630 Vlček Martin TUR8702 8656670 C OOB TJ Turnov
10:38:00 631 Dittmann Robert DE01209 8606434 SSV Planeta Radebeul
10:40:00 632 Kraemer Andrei DE01599 888902 Post SV Dresden
10:42:00 633 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C OOB TJ Turnov
10:44:00 634 Bradáč Jakub LLI0002 2032105 C LOK-o Liberec
10:46:00 635 Buk Petr ROU0001 8662366 A SKOB Roudnice nad Labem
10:48:00 636 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
10:50:00 637 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
10:52:00 638 Leideck Karsten DE02927 8060305 USV TU Dresden
10:54:00 639 Wolf Filip TUR9701 9101181 R OOB TJ Turnov
10:56:00 640 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
10:58:00 641 Lubs Alexander DE02607 1990001 USV TU Dresden
11:00:00 642 Šafka Daniel KAM9105 1403413 C OK Kamenice
11:02:00 643 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
11:04:00 644 Švihovský Jaromír SJC8005 8008018 C Sportcentrum Jičín
11:06:00 645 Kundisch Wieland DE01667 1985456 USV TU Dresden
11:08:00 646 Adorján Péter DE01003 9150573 Berliner TSC
11:10:00 647 Patommel Jens DE02923 9101195 Post SV Dresden
11:12:00 648 Koldinský Jan KPY8506 7207361 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:14:00 649 Leibiger Jens DE01710 591019 Post SV Dresden
11:16:00 650 Hickethier Manfred DE01999 9005174 SSV Planeta Radebeul
11:18:00 651 Klomínský Václav KPY8700 2059735 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:20:00 652 Kalenský Pavel SUL7600 8128 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
11:22:00 653 Kondrát Martin PGP6501 2067946 C SK Praga
11:24:00 654 Knitsch Sebastian DE03307 8080390 USV TU Dresden
11:26:00 655 Lindig Thomas DE05440 336106 SSV Planeta Radebeul
11:28:00 656 Luštický Martin TUR8700 7092626 R OOB TJ Turnov
11:30:00 657 Novák Jan VLI9300 2118472 C Slavia Liberec orienteering
11:32:00 658 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:34:00 659 Borák Michal EKP8304 2042532 C VŠTJ Ekonom Praha
11:36:00 660 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 661 Rewig Thomas DE02436 8444555 USV TU Dresden
11:40:00 662 Janata Martin TJN8306 8303050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:42:00 663 Hora Vojtěch PGP8301 8663123 C SK Praga
11:44:00 664 Zakouřil Tomáš TUR7500 51726 C OOB TJ Turnov
11:46:00 665 Vakant 0 Vakant
11:48:00 666 Vakant 0 Vakant
11:50:00 667 Vakant 0 Vakant
11:52:00 668 Vakant 0 Vakant
11:54:00 669 Vakant 0 Vakant

H21K 3.18 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 670 Janeček Mirek TJN9804 2027208 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:06:00 671 Šimša Jaromír MFP7100 2090836 C Matfyz Praha
11:09:00 672 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:12:00 673 Žemlík Pavel TUR7135 8680592 C OOB TJ Turnov
11:15:00 674 Šklíba David TJN9902 2053560 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:18:00 675 Adler Yves DE05143 8050002 SG LVB Leipzig
11:21:00 676 Hájek Vojtěch TJN9502 896978 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:24:00 677 Pflug Norbert DE02365 236516 OK Mark Brandenburg
11:27:00 678 Posselt Martin TJN9501 9102087 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:30:00 679 Zschäckel Robin DE02919 973101 SV IHW Alex 78 Berlin
11:33:00 680 Kunc Štěpán TJN8449 2060256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:36:00 681 Schellenberger Peter DE04815 1411908 SG LVB Leipzig
11:39:00 682 Večeřa Martin TJN9105 232641 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:42:00 683 Seidel Jens DE03343 8645062 USG Chemnitz
11:45:00 684 Faltejsek Jan PHK9802 8651738 C OK 99 Hradec Králové
11:48:00 685 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
11:51:00 686 Vakant 0 Vakant
11:54:00 687 Vakant 0 Vakant
11:57:00 688 Vakant 0 Vakant
12:00:00 689 Vakant 0 Vakant

H35 3.42 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 690 Zít Jan LDC8200 7205956 C KOB Děčín
09:33:00 691 Datel Jiří DKL7101 995851 C KOB Kladno
09:36:00 692 Stöwhaas Jens DE02336 7990099 OLG Siegerland
09:39:00 693 Mieske Frank DE03558 7208102 Kaulsdorfer OLV Berlin
09:42:00 694 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
09:45:00 695 Tomanica Vojtěch CHA7601 2070857 C OK Chrastava
09:48:00 696 Střelba Ondřej PGP7510 8667997 C SK Praga
09:51:00 697 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
09:54:00 698 Tichovský Martin PGP6100 51682 C SK Praga
09:57:00 699 Meyer Dirk DE02656 1231982 Post SV Dresden
10:00:00 700 Maděra Josef VLI7900 8028859 C Slavia Liberec orienteering
10:03:00 701 Rößler Karsten DE05069 8662454 SSV Planeta Radebeul
10:06:00 702 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha
10:09:00 703 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
10:12:00 704 Janata Pavel TJN8400 7200343 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:15:00 705 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
10:18:00 706 Háp Pavel PHK7101 9395 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 707 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C KOB Litvínov
10:24:00 708 Lischka Martin 30001 0 3 CZ - Lischčí smečka
10:27:00 709 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
10:30:00 710 Píchal Jan VSP5202 52281 C USK Praha
10:33:00 711 Linka Vladislav SUL5701 8141 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
10:36:00 712 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
10:39:00 713 von Dalowski Jan DE02775 848210 Post SV Dresden
10:42:00 714 Hřivna Štěpán PGP7507 7201813 C SK Praga
10:45:00 715 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
10:48:00 716 Šašek Luděk SOB6901 4189 C SOBSA
10:51:00 717 Distler Carl W. DE05123 1411910 Berliner TSC
10:54:00 718 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:57:00 719 Löhning Michael DE01745 8300373 USV TU Dresden
11:00:00 720 Heidrich Hannes DE01936 7110882 SV Robotron Dresden
11:03:00 721 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering
11:06:00 722 Ledecký Vladimír BOR8402 8398 C OK Jiskra Nový Bor
11:09:00 723 Faltejsek Pavel PHK7003 2017671 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 724 Kraemer Peter DE02937 8041828 Post SV Dresden
11:15:00 725 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
11:18:00 726 Ženíšek Jan SUL4701 8149 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
11:21:00 727 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C Sportcentrum Jičín
11:24:00 728 Wuttig Thomas DE02887 990003 USV TU Dresden
11:27:00 729 Ježowicz Roman VLI8002 2113390 C Slavia Liberec orienteering
11:30:00 730 Vakant 0 Vakant
11:33:00 731 Vakant 0 Vakant
11:36:00 732 Vakant 0 Vakant
11:39:00 733 Vakant 0 Vakant

H40 3.13 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 734 Spejchal Petr BOR7512 8472 C OK Jiskra Nový Bor
10:55:00 735 Feřt Martin VLI7704 2118489 C Slavia Liberec orienteering
10:58:00 736 Koudelka Tomáš BOR7513 8415 C OK Jiskra Nový Bor
11:01:00 737 Binner Richard DE06037 2174 Post SV Dresden
11:04:00 738 Peteráč Zdeněk VLI7802 2080914 C Slavia Liberec orienteering
11:07:00 739 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C OK Doksy
11:10:00 740 Čech Jan FSP7900 416195 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:13:00 741 Balogh Jan TJN7500 2032176 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:16:00 742 Kocman Jindřich BOR7612 8479 C OK Jiskra Nový Bor
11:19:00 743 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C Slavia Liberec orienteering
11:22:00 744 Pražák Michal TJN7900 2103719 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:25:00 745 Kubeša Vladimír VLI7507 8660479 C Slavia Liberec orienteering
11:28:00 746 Vokurka Jan TJN7501 8644872 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:31:00 747 Štěrba Jan CHA7606 2084432 C OK Chrastava
11:34:00 748 Putík Jiří VLI7505 682119 C Slavia Liberec orienteering
11:37:00 749 Prošek Jan BOR7714 8409 C OK Jiskra Nový Bor
11:40:00 750 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 C Slavia Liberec orienteering
11:43:00 751 Stöcker Günter Karsten DE04218 7205646 OK Leipzig
11:46:00 752 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
11:49:00 753 Severýn Otto VLI7402 2067313 C Slavia Liberec orienteering
11:52:00 754 Möser Uwe DE02679 1424611 Post SV Dresden
11:55:00 755 Fremder Lars DE01771 772105 OL-Team Wehrsdorf
11:58:00 756 Behr Jan DE04870 2032223 USV TU Dresden
12:01:00 757 Bureš Michal VLI7601 2113362 C Slavia Liberec orienteering
12:04:00 758 Heřmánek Michal TUR7702 51124 C OOB TJ Turnov
12:07:00 759 Schöne André 1392643 OL-Team Wehrsdorf
12:10:00 760 Vakant 0 Vakant
12:13:00 761 Vakant 0 Vakant

H45 2.83 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:54:00 762 Prox Jakub RIC7406 2111745 C OB Říčany
09:56:00 763 Kruliš Petr VLI6901 301186 C Slavia Liberec orienteering
09:58:00 764 Kehlmaier Christian DE05724 2130074 Post SV Dresden
10:00:00 765 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:02:00 766 Žukov Libor VLI6803 8294 C Slavia Liberec orienteering
10:04:00 767 Jeřábek Petr BOR7105 8439 C OK Jiskra Nový Bor
10:06:00 768 Schmiedeberg Nils DE02580 1390570 SV Turbine Neubrandenburg
10:08:00 769 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
10:10:00 770 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:12:00 771 Gossel Heiko DE01844 8151265 USV TU Dresden
10:14:00 772 Baldrian Petr PGP7203 2460 C SK Praga
10:16:00 773 Lamač Jaroslav TUR7203 8068 C OOB TJ Turnov
10:18:00 774 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C OK Jiskra Nový Bor
10:20:00 775 Vřešťál Jan TUR7301 8680595 C OOB TJ Turnov
10:22:00 776 Studničný Jaroslav BOR7004 8412 C OK Jiskra Nový Bor
10:24:00 777 Kvapil Petr TUV7402 8322 C SOK TJ Turnov
10:26:00 778 Touš Jan JEN6901 7774 C OB Jenišovice
10:28:00 779 Folprecht Eduard TUV7304 8670480 C SOK TJ Turnov
10:30:00 780 Ochmann Torsten DE02167 7201458 OK Leipzig
10:32:00 781 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C USK Praha
10:34:00 782 Kozák Petr KAM6501 51733 C OK Kamenice
10:36:00 783 Maškarinec Petr VLI7303 2088185 C Slavia Liberec orienteering
10:38:00 784 Pecka Jan EKP6800 515152 C VŠTJ Ekonom Praha
10:40:00 785 Siegl Roman MFP6700 9201746 C Matfyz Praha
10:42:00 786 Zschäckel Raik DE02918 8081067 SV IHW Alex 78 Berlin
10:44:00 787 Hoffmann Martin DE05825 300935 USV TU Dresden
10:46:00 788 Bleidorn Stefan DE01105 8241268 SV IHW Alex 78 Berlin
10:48:00 789 Novotný Dušan TJN7002 232502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:50:00 790 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C TJ Lokomotiva Beroun
10:52:00 791 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:54:00 792 Valenta Jan ROZ6600 2129252 C OK Roztoky
10:56:00 793 Tomandl Jan 5IX7001 2090861 NOK HoRa
10:58:00 794 Novák Libor OKP6504 51680 C SK OK 24 Praha
11:00:00 795 Honzík Tomáš VLI7000 9102148 C Slavia Liberec orienteering
11:02:00 796 Štěpán Petr LDC7301 7007007 C KOB Děčín
11:04:00 797 Kašpar Ludvík ZAK7200 410399 C OK Netopýr Zákupy
11:06:00 798 Klose Sven DE01537 8606432 USV TU Dresden
11:08:00 799 Jahn Henry DE03340 4871 SV Bad Düben
11:10:00 800 Novák Petr RUM7401 2120650 C ZOOB Rumburk
11:12:00 801 Jirásek Milan VSP7403 7205010 C USK Praha
11:14:00 802 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha
11:16:00 803 Mencl Martin JEN7301 411613 C OB Jenišovice
11:18:00 804 Sickert Rene DE02263 7003439 OL-Team Wehrsdorf
11:20:00 805 Karvánek Petr BOR6600 8513 C OK Jiskra Nový Bor
11:22:00 806 Posselt Martin TJN6802 232256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:24:00 807 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
11:26:00 808 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:28:00 809 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:30:00 810 Hradecký Jaroslav DOK6300 886258 C OK Doksy
11:32:00 811 Bejvl Jakub LME7100 2060271 C SK Los Mělník
11:34:00 812 Hrůzek Libor BOR7400 8243 C OK Jiskra Nový Bor
11:36:00 813 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
11:38:00 814 Zabořil Michal JEN7101 7781 C OB Jenišovice
11:40:00 815 Vambera Filip TUR7305 2103248 C OOB TJ Turnov
11:42:00 816 Kindermann Mike 48D7202 7722401 OL-Team Wehrsdorf
11:44:00 817 Zimmermann Gerd DE02906 1961138 SSV Planeta Radebeul
11:46:00 818 Kruschina Jan LTP7202 7208220 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:48:00 819 Semík Jan VSP6507 53572 C USK Praha
11:50:00 820 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
11:52:00 821 Houžvička Jindřich TUR6912 51225 C OOB TJ Turnov
11:54:00 822 Hájek Jan TUV7301 5788 C SOK TJ Turnov
11:56:00 823 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
11:58:00 824 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:00:00 825 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:02:00 826 Lucke Jens DE02610 8215333 Post SV Dresden
12:04:00 827 Christl Ivan TUR7310 8056 C OOB TJ Turnov
12:06:00 828 Vakant 0 Vakant
12:08:00 829 Vakant 0 Vakant
12:10:00 830 Vakant 0 Vakant
12:12:00 831 Vakant 0 Vakant

H50 2.56 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 832 Eppendorfer Jörg DE01293 7651121 OL Görlitz
10:10:00 833 Müller Matthias DE02115 8606456 Post SV Dresden
10:13:00 834 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:16:00 835 Demmig Sven DE01184 8200466 Kaulsdorfer OLV Berlin
10:19:00 836 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
10:22:00 837 Zelenin Andrej DE02896 1399080 USG Chemnitz
10:25:00 838 Vlček Petr LDC6401 435220 C KOB Děčín
10:28:00 839 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
10:31:00 840 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:34:00 841 Wolf Tobias DE02872 1751 USV Jena
10:37:00 842 Cruse Kay DE01428 8230366 SV Robotron Dresden
10:40:00 843 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C USK Praha
10:43:00 844 Schäfer Steffen DE02524 236150 SV Robotron Dresden
10:46:00 845 Edelhäuser Frank DE03344 1230667 Post SV Dresden
10:49:00 846 Žucha Jiří TJN6603 2017687 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:52:00 847 Grassow Thomas DE03528 7670429 Kaulsdorfer OLV Berlin
10:55:00 848 Šimek Stanislav LTP6602 7210123 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:58:00 849 Wendisch Mayk DE02822 1506 USV TU Dresden
11:01:00 850 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
11:04:00 851 Junghanß Jens DE01448 1999038 OL-Team Wehrsdorf
11:07:00 852 Veselý Pavel TUV6901 2126369 C SOK TJ Turnov
11:10:00 853 Finkenstaedt Michael DE01323 8011012 OLV Uslar
11:13:00 854 Olisauskas Raimondas DE03308 8670362 Berliner TSC
11:16:00 855 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C LOK-o Liberec
11:19:00 856 Kahlert Matthias DE05337 2114530 Berliner TSC
11:22:00 857 Knuth David DE05990 45532 OLV Potsdam
11:25:00 858 Knitsch Wolfram DE01547 8260965 Post-SV Chemnitz
11:28:00 859 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:31:00 860 Machara Martin BOR6900 8521 C OK Jiskra Nový Bor
11:34:00 861 Finkenstaedt Björn DE01325 8657683 OLV Potsdam
11:37:00 862 Drechsel Michael DE02950 651114 USV TU Dresden
11:40:00 863 Trösch Urs DE03328 9660820 Berliner TSC
11:43:00 864 Rothkegel Thomas DE02498 8002326 Post SV Dresden
11:46:00 865 Hrabánek David PGP6003 303940 C SK Praga
11:49:00 866 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C Slavia Liberec orienteering
11:52:00 867 Pustai Josef TJN6300 232643 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:55:00 868 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
11:58:00 869 Roßberg Veit DE02492 1399062 USG Chemnitz
12:01:00 870 Eichler Petr KAS6900 682631 C KOB Kamenický Šenov
12:04:00 871 Wichmann Rainer 1401179 OLV Weimar
12:07:00 872 Kurr Maik 8010965 Ihw Alex Berlin
12:10:00 873 Vakant 0 Vakant
12:13:00 874 Vakant 0 Vakant

H55 2.25 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 875 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov
09:35:00 876 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
09:39:00 877 Kopečný Mojmír TAP6402 232200 C KOB Tretra Praha
09:43:00 878 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
09:47:00 879 Kapischke Andreas DE03351 2045609 OK Mark Brandenburg
09:51:00 880 Unger Michael 8000898 xx-Outdoor team
09:55:00 881 Nieke Hagen DE02939 8170663 USV TU Dresden
09:59:00 882 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
10:03:00 883 Kremlacek Johannes DE01625 5105 ESV Lok Berlin-Schöneweide
10:07:00 884 Borovička Milan FSP6104 515097 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:11:00 885 Dikoš Pavel BOR6003 995805 C OK Jiskra Nový Bor
10:15:00 886 Svoboda Slavomír SMB5801 897344 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:19:00 887 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
10:23:00 888 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
10:27:00 889 Graumann Bernd DE01855 8091061 ESV Lok Berlin-Schöneweide
10:31:00 890 Kovář Karel LTP6102 7205033 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:35:00 891 Macháček Aleš FYD6400 8333 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:39:00 892 Mellan Martin TUV6304 411583 C SOK TJ Turnov
10:43:00 893 Mareš Hynek JEN6101 2067342 C OB Jenišovice
10:47:00 894 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
10:51:00 895 Doškář Boris BOR6400 8490 C OK Jiskra Nový Bor
10:55:00 896 Ročejdl Marek KAM6400 995804 C OK Kamenice
10:59:00 897 Višňa Milan OOL5904 307337 C SK Haná orienteering
11:03:00 898 Hellmann René DE01964 8606463 USV TU Dresden
11:07:00 899 Böhme Gerd DE01131 1399064 USG Chemnitz
11:11:00 900 Döring Jürgen DE05579 1424610 ohne Verein
11:15:00 901 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
11:19:00 902 Chotětický Jan MAS5400 7887 C KČT Aš
11:23:00 903 Hoffmann Frank-Dieter DE04584 7676763 ohne Verein
11:27:00 904 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
11:31:00 905 Richling Peter DE02437 1399066 USG Chemnitz
11:35:00 906 Švarc Jiří JEN6201 682108 C OB Jenišovice
11:39:00 907 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering
11:43:00 908 Wohlrabe Lutz DE02866 9005177 ESV Lok Berlin-Schöneweide
11:47:00 909 Chotětický Václav DKL5202 7886 C KOB Kladno
11:51:00 910 Neidhardt Michael DE05456 8655886 ESV Lok Berlin-Schöneweide
11:55:00 911 Große Veit DE03068 1399071 USG Chemnitz
11:59:00 912 Slavík Viktor PGP6300 51276 C SK Praga
12:03:00 913 Vakant 0 Vakant
12:07:00 914 Vakant 0 Vakant
12:11:00 915 Vakant 0 Vakant
12:15:00 916 Vakant 0 Vakant

H60 2.22 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 917 Kössler Wolfgang 302986 Volkssport Berlin
09:49:00 918 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:53:00 919 Fremder Dietmar DE01770 560127 OL-Team Wehrsdorf
09:57:00 920 Novotný Otakar TJN5604 8260 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:01:00 921 Kraemer Werner DE01604 8629988 Post SV Dresden
10:05:00 922 Jirka Jiří ZPV5501 206496 C KOB ZPV Prostějov
10:09:00 923 Juckelandt Wolf-Gerold DE03006 1106055 SV Robotron Dresden
10:13:00 924 Treibmann Peter DE02718 8090359 OK Leipzig
10:17:00 925 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
10:21:00 926 Vokuš Zdeněk TJN5601 2148156 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:25:00 927 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:29:00 928 Stibal Ivan LDC5701 8337 C KOB Děčín
10:33:00 929 Horák Petr TJN5602 2056301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:37:00 930 Svobodný Petr DKP5800 49871 C Oddíl OB Kotlářka
10:41:00 931 Kundisch Diethard DE02928 8644833 USV TU Dresden
10:45:00 932 Berndt Peter DE01081 8645060 Post-SV Chemnitz
10:49:00 933 Härtelt Helmut DE01917 8301951 SSV Planeta Radebeul
10:53:00 934 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
10:57:00 935 Pávek Miloš BOR5801 8436 C OK Jiskra Nový Bor
11:01:00 936 Vakant 0 Vakant
11:05:00 937 Vakant 0 Vakant

H65 2.09 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:35:00 938 Provazník Jiří TUR5102 1511127 C OOB TJ Turnov
09:41:00 939 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
09:47:00 940 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
09:53:00 941 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
09:59:00 942 Rančák Josef BOR5004 250020 C OK Jiskra Nový Bor
10:05:00 943 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
10:11:00 944 Conrad Helmut DE01421 7501901 USV TU Dresden
10:17:00 945 Paukert Milan TJP5000 51329 C TJ Sokol Troja
10:23:00 946 Bednařík Libor VLI5200 8296 C Slavia Liberec orienteering
10:29:00 947 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C OK Sparta Praha
10:35:00 948 Šikola Alexej LJN5301 446348 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
10:41:00 949 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C USK Praha
10:47:00 950 Paschka Frank DE02187 307016 SSV Planeta Radebeul
10:53:00 951 Juřina Robert FYD4900 8332 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:59:00 952 Wald František FSP5300 7210122 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:05:00 953 Gurka Jiří TUV4601 8101111 C SOK TJ Turnov
11:11:00 954 Klawun Kendray Werner George DE03754 8662453 Sachsen-Marathon
11:17:00 955 Vakant 0 Vakant
11:23:00 956 Vakant 0 Vakant

H70 1.77 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 957 Lukavec Míla TJN4901 2060202 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:38:00 958 Michalek Janusz 68P4800 886317 individuální
09:44:00 959 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
09:50:00 960 Genderjahn Ludwig DE01813 2061249 Post SV Dresden
09:56:00 961 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
10:02:00 962 Voigt Wolfgang DE03339 2045282 SV Lengefeld
10:08:00 963 Kern Wilmar DE01500 504611 SV Bad Düben
10:14:00 964 Jakubec Jindřich TUR4801 8644556 C OOB TJ Turnov
10:20:00 965 Beránek Petr STB4900 2084968 C TJ Stadion Nový Bor
10:26:00 966 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C Oddíl OB Kotlářka
10:32:00 967 Fillinger Helmut DE01316 8662638 SV IHW Alex 78 Berlin
10:38:00 968 Hlaváč Jaroslav SMB4801 7718 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:44:00 969 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
10:50:00 970 Dubský Josef SUL4700 8135 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
10:56:00 971 Vakant 0 Vakant
11:02:00 972 Vakant 0 Vakant

H75 1.77 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 973 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor
11:14:00 974 Folprecht Eduard TUR4301 51815 C OOB TJ Turnov
11:20:00 975 Schmalfeld Tassilo DE02551 300684 SSV Planeta Radebeul
11:26:00 976 Štrojsa Josef KAS4000 682601 C KOB Kamenický Šenov
11:32:00 977 Vakant 0 Vakant
11:38:00 978 Vakant 0 Vakant

H80 1.68 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 979 Venuš Jaroslav BOR3800 8426 C OK Jiskra Nový Bor
09:41:00 980 Kohout Tomáš UVP3700 7930 C Slovan Praha
09:49:00 981 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
09:57:00 982 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
10:05:00 983 Beránek Miroslav BOR3900 4131 C OK Jiskra Nový Bor
10:13:00 984 Vakant 0 Vakant
10:21:00 985 Vakant 0 Vakant

HDR 1.59 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 991 Dušková Denisa TJN1250 2134329 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:30:00 993 Jakubíková Radmila TJNXX52 4408045 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:30:00 1044 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1049 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1042 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1043 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1056 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1053 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1054 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1055 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1045 Vakant 0 Vakant
10:30:00 998 Neyrinck Nina VSP1350 2104 C USK Praha
10:30:00 1000 Marek Drbohlav 40002 0 4 CZ - neregistrovaný
10:30:00 997 Kunášková Markéta VLI1057 4411231 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 996 Kopecký Hynek VSP1300 52760 C USK Praha
10:30:00 1047 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1048 Vakant 0 Vakant
10:30:00 999 Proxová Veronika 50001 2115715 5 CZ - Proxovi
10:30:00 1046 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1050 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1040 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1041 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1034 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1039 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1036 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1037 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1038 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1035 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1029 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1031 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1032 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1051 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1052 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1027 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1028 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1033 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1030 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1004 Kubešová Eliška VLI1152 4402224 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 1022 Pokorná Nela PGP0552 682654 C SK Praga
10:30:00 1024 Erben Vojtěch STB1100 2121897 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 1010 Šašek Martin LLI0501 2112779 C LOK-o Liberec
10:30:00 1023 Hora Damián PGP1616 1006283 C SK Praga
10:30:00 1018 Hanušová Lenka STB1350 49987 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 1017 Hübnerová Olivie STB1351 52912 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 1026 Erbenová Mariana STB1451 2111701 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 1025 Hanušová Eva STB1550 1417130 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 1011 Zít Václav LDC1300 2111720 C KOB Děčín
10:30:00 1014 Schenk Wilma 2174 Post SV Dresden
10:30:00 1016 Matussek Mathilda 2048101 OL-Team Wehrsdorf
10:30:00 1013 Herrmann Louis DE05981 4812 OL Görlitz
10:30:00 1012 Kowsky Susanne DE06075 2015082 OL Görlitz
10:30:00 1007 Kalousková Aneta JEN1350 2134344 C OB Jenišovice
10:30:00 1009 Kutková Sára JEN1351 2112774 C OB Jenišovice
10:30:00 1015 Moraweck Hannah 2801287 SG Zittau Süd
10:30:00 1008 Kolín Jonáš DKP1500 9000007 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 1019 Kučerková Adéla STB1450 682506 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 990 Slámová Simona TUR1257 4616805 C OOB TJ Turnov
10:30:00 989 Zakouřil František TUR1204 51238 C OOB TJ Turnov
10:30:00 986 Hák Martin TUR1206 4616809 C OOB TJ Turnov
10:30:00 988 Heřmánková Kateřina TUR1152 1403059 C OOB TJ Turnov
10:30:00 1003 Guida Sebastian VLI1302 4402229 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 1005 Horáčková Eliška VLI1450 4402235 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 1002 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C SOK TJ Turnov
10:30:00 1001 Feřtová Alžběta VLI1451 2144040 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 987 Vokurka Ota TJN1200 4408037 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:30:00 1006 Žandová Eliška STB1250 438625 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 992 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
10:30:00 1021 Zmatlík Kryštof STB1401 2111707 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 1020 Žanda Josef STB1500 2111708 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 995 Kutáková Hana TJN1056 4408040 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:30:00 994 Moučka Ondřej TJN1006 4408041 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

P 2.13 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 1110 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1113 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1112 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1107 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1099 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1109 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1108 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1103 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1106 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1105 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1100 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1111 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1102 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1101 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1098 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1097 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1096 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1095 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1094 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1093 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1092 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1091 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1090 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1089 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1088 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1087 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1086 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1085 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1104 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1084 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
09:30:00 1083 Kutek Pavel JEN7701 2134359 C OB Jenišovice
09:30:00 1082 Horáček Tomáš JEN7700 411599 C OB Jenišovice
09:30:00 1081 Menclová Jana JEN7556 7789 C OB Jenišovice
09:30:00 1080 Šašková Hana LTP7552 897359 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:30:00 1079 Šašek Jan LTP7308 7207880 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:30:00 1078 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
09:30:00 1077 Průchová Elena BOR6850 7203711 C OK Jiskra Nový Bor
09:30:00 1076 Grassow Petra DE03764 2048528 Kaulsdorfer OLV Berlin
09:30:00 1075 Dobra Beate DE05345 4946 SV Bad Düben
09:30:00 1074 Cihlář Robert CHA6601 2084443 OK Chrastava
09:30:00 1073 Čabanová Petra FYD7550 2134265 C Jizerský klub OB Frýdlant
09:30:00 1072 Čabanová Lenka FYD0151 0 C Jizerský klub OB Frýdlant
09:30:00 1071 Synková Barbora DOK0450 2053515 C OK Doksy
09:30:00 1070 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C USK Praha
09:30:00 1069 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C USK Praha
09:30:00 1068 Hejnová Martina VSP7354 411502 C USK Praha
09:30:00 1067 Románková Iva 40003 0 4 CZ - neregistrovaný
09:30:00 1066 Dalüge Beate 1671 Volkssport Berlin
09:30:00 1065 Seydlová Anna 80002 0 8 CZ - Opět na Elektrárnu
09:30:00 1064 Nový Marek 80003 0 8 CZ - Opět na Elektrárnu
09:30:00 1063 Kutková Petra STB7850 52904 C TJ Stadion Nový Bor
09:30:00 1062 Erben Jiří STB7700 51819 C TJ Stadion Nový Bor
09:30:00 1061 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 ZOOB Rumburk
09:30:00 1060 Kottíková Pavlína TJN7751 411593 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:30:00 1059 Petrová Věra VLI6251 51218 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 1058 Maškarincová Hana VLI7553 2088151 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 1057 Štemberová Iva TJN7550 416039 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

T 3.09 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 1170 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1179 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1168 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1169 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1178 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1175 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1180 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1181 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1171 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1124 Šebelková Štěpánka VLI7851 2127581 C Slavia Liberec orienteering
09:31:00 1126 Drbohlav Mirek 40001 0 4 CZ - neregistrovaný
09:31:00 1132 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
09:31:00 1125 Šebelka Jan VLI7506 51227 C Slavia Liberec orienteering
09:31:00 1173 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1174 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1128 Dalüge Kai 1677 SV IHW Alex 78 Berlin
09:31:00 1127 Průcha Pavel BOR9304 1993526 C OK Jiskra Nový Bor
09:31:00 1165 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1166 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1155 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1164 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1161 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1162 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1163 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1160 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1154 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1167 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1157 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1176 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1177 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1156 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1153 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1158 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1159 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1149 Hořejší Jana DKP9052 8947 C Oddíl OB Kotlářka
09:31:00 1152 Leníková Jana DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
09:31:00 1137 Štverák Jan CHA7301 2059762 C OK Chrastava
09:31:00 1150 Štveráková Monika CHA7852 2059761 C OK Chrastava
09:31:00 1145 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
09:31:00 1144 Zurynek Jan EKP7003 2102701 C VŠTJ Ekonom Praha
09:31:00 1151 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
09:31:00 1148 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
09:31:00 1138 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C OK Jiskra Nový Bor
09:31:00 1141 Härtelt Daniel DE01916 8120051 SG Zittau Süd
09:31:00 1143 Kudraß Peter DE03631 8140166 SG Zittau Süd
09:31:00 1140 Schenk Stefan DE05519 411575 SV Robotron Dresden
09:31:00 1139 Friedrich Sophie DE03633 6528 SG Zittau Süd
09:31:00 1134 Wagner Martina DE03342 6502 SG Zittau Süd
09:31:00 1136 Wagner Sabine DE03634 300902 SG Zittau Süd
09:31:00 1142 Moraweck Karolin DE03396 411433 SG Zittau Süd
09:31:00 1135 Moraweck Sebastian DE03629 411439 SG Zittau Süd
09:31:00 1118 Kottík Michal TJN6801 2103712 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:31:00 1117 Mairich Vít TJN7200 2059726 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:31:00 1114 Proxová Lada RIC8350 2111736 C OB Říčany
09:31:00 1116 Jakubík Petr TJN7506 2085591 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:31:00 1131 Hrdý Pavel VLI7404 2800326 C Slavia Liberec orienteering
09:31:00 1133 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C Slavia Liberec orienteering
09:31:00 1130 Čečerle Matouš VLI0807 2126361 C Slavia Liberec orienteering
09:31:00 1129 Hrdá Martina VLI7457 2801288 C Slavia Liberec orienteering
09:31:00 1115 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:31:00 1146 Grabmüller Radek KPY8300 8580 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:31:00 1120 Muchová Barbora KVS8550 2080849 C SKOB Kobra Vsetín
09:31:00 1147 Čechová Jana FSP8353 8476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:31:00 1172 Vakant 0 Vakant
09:31:00 1123 Matějková Martina LTP6850 52916 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:31:00 1122 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:31:00 1119 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C LOK-o Liberec
09:31:00 1121 Hořáková Petra LLI6953 8547 C LOK-o Liberec