D10C
2.30 km, 60 m, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:13:00 |
13 |
Hýblová Eliška |
JPV0952 |
2127853 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:15:00 |
15 |
Tomášková Anna |
STE1051 |
2102861 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:17:00 |
17 |
Borunská Alžběta |
AOP0950 |
52290 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:19:00 |
19 |
Krňová Anna |
JPV0951 |
0 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:21:00 |
21 |
Paloncý Adéla |
KSU0950 |
2058485 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:25:00 |
25 |
Tomanková Alice |
KSU0959 |
2053541 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:27:00 |
27 |
Kopecká Tereza |
UOL1050 |
428280 |
C |
SOB Olomouc |
D12C
2.80 km, 80 m, 8 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:02:00 |
02 |
2 |
Jílková Pavla |
UOL0753 |
2069073 |
B |
SOB Olomouc |
11:04:00 |
04 |
3 |
Rozsívalová Adéla |
KON0760 |
2090865 |
C |
KOB Konice |
11:06:00 |
06 |
4 |
Reichlová Pavla |
KSU0888 |
7211248 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:08:00 |
08 |
5 |
Vaculová Ester |
STE0752 |
0 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:10:00 |
10 |
6 |
Reichlová Lucie |
KSU0850 |
446409 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:12:00 |
12 |
7 |
Fendrychová Klára |
STE0750 |
2108892 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:14:00 |
14 |
8 |
Paulíčková Tereza |
UOL0750 |
2069082 |
B |
SOB Olomouc |
11:16:00 |
16 |
9 |
Kučerová Klaudie |
STE0853 |
2122246 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:18:00 |
18 |
10 |
Jungmannová Sofie |
PTE0757 |
2127575 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:22:00 |
22 |
12 |
Otrubová Karolína |
PLU0888 |
2061810 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:24:00 |
24 |
13 |
Vrbová Marie |
PTE0850 |
2135198 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:26:00 |
26 |
14 |
Burdová Hana |
STE0852 |
2112745 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:28:00 |
28 |
15 |
Good Julie |
SBR0750 |
345895 |
C |
SKOB Bruntál |
11:30:00 |
30 |
16 |
Vavrdová Karolína |
PTE0880 |
2135196 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:32:00 |
32 |
17 |
Matoušková Johana |
STE0751 |
52561 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:34:00 |
34 |
18 |
Slezáková Vendula |
PLU0854 |
896972 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:36:00 |
36 |
19 |
Klapková Alžběta |
PTE0852 |
2135185 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:38:00 |
38 |
20 |
Kubálková Eliška |
STE0854 |
2122254 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:40:00 |
40 |
21 |
Štefková Michaela |
PLU0851 |
681869 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:42:00 |
42 |
22 |
Bartášková Karolína |
ASU0799 |
416509 |
C |
Magnus Orienteering |
11:44:00 |
44 |
23 |
Fialová Anna |
KON0779 |
0 |
C |
KOB Konice |
D14C
2.90 km, 80 m, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:03:00 |
03 |
32 |
Slehová Martina |
UOL0653 |
0 |
C |
SOB Olomouc |
11:05:00 |
05 |
33 |
Přikrylová Ivana |
JPV0653 |
2112741 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:07:00 |
07 |
34 |
Pazderníková Zdeňka |
ASU0698 |
9132 |
B |
Magnus Orienteering |
11:09:00 |
09 |
35 |
Kopecká Nela |
UOL0650 |
301263 |
C |
SOB Olomouc |
11:11:00 |
11 |
36 |
Gallo Natálie |
AOP0652 |
7003005 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:13:00 |
13 |
37 |
Konečná Julie |
KSU0550 |
2053569 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:17:00 |
17 |
39 |
Zatloukalová Julie |
STE0650 |
2108918 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:19:00 |
19 |
40 |
Navrátilová Marie |
ASU0599 |
7206550 |
B |
Magnus Orienteering |
11:21:00 |
21 |
41 |
Jílková Lenka |
UOL0654 |
2069072 |
B |
SOB Olomouc |
11:23:00 |
23 |
42 |
Burdová Helena |
STE0653 |
2108904 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:25:00 |
25 |
43 |
Otrubová Anna |
PLU0577 |
8667550 |
A |
TJ SOKOL Plumlov |
11:27:00 |
27 |
44 |
Dráčová Barbora |
UOL0652 |
2069085 |
B |
SOB Olomouc |
11:29:00 |
29 |
45 |
Karásková Denisa |
ZPV0555 |
206390 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:31:00 |
31 |
46 |
Přikrylová Jana |
JPV0652 |
2112722 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:33:00 |
33 |
47 |
Good Eliška |
SBR0550 |
2091593 |
C |
SKOB Bruntál |
11:35:00 |
35 |
48 |
Plachá Aneta |
JPV0555 |
2108881 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:37:00 |
37 |
49 |
Pospíšilová Stella |
STE0551 |
2080829 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:39:00 |
39 |
50 |
Koukalová Elena |
UOL0553 |
0 |
C |
SOB Olomouc |
11:41:00 |
41 |
51 |
Mikošková Marie |
STE0552 |
2108903 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:43:00 |
43 |
52 |
Stryková Karolína |
KSU0656 |
2058482 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:45:00 |
45 |
53 |
Šaňáková Marie |
UOL0651 |
2111803 |
B |
SOB Olomouc |
D16C
3.80 km, 115 m, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:47:00 |
47 |
Černochová Michaela |
PLU0351 |
8660570 |
A |
TJ SOKOL Plumlov |
11:49:00 |
49 |
Klechová Karolína |
AOP0452 |
436929 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:51:00 |
51 |
Procházková Sára |
UOL0353 |
2133916 |
B |
SOB Olomouc |
11:53:00 |
53 |
Němečková Kateřina |
PLU0350 |
1400409 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:55:00 |
55 |
Smékalová Viktorie |
UOL0450 |
2020728 |
B |
SOB Olomouc |
11:59:00 |
59 |
Lubrichová Veronika |
STE0451 |
8660567 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
12:01:00 |
61 |
Janečková Adéla |
PLU0452 |
2087689 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
12:03:00 |
63 |
Haluzová Štěpánka |
SBR0450 |
51874 |
C |
SKOB Bruntál |
12:05:00 |
65 |
Slehová Eliška |
UOL0453 |
2112727 |
B |
SOB Olomouc |
12:07:00 |
67 |
Heclová Marie |
KSU0454 |
446447 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:09:00 |
69 |
Bídová Markéta |
UOL0352 |
8660531 |
B |
SOB Olomouc |
12:11:00 |
71 |
Šneiderová Daniela |
ASU0398 |
7201771 |
B |
Magnus Orienteering |
12:13:00 |
73 |
Smékalová Karolína |
UOL0451 |
2020729 |
B |
SOB Olomouc |
D18C
4.40 km, 155 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:03:00 |
03 |
Zatloukalová Hana |
ZLH0150 |
224900 |
B |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:05:00 |
05 |
Smolková Sabina |
STE0250 |
7206537 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:07:00 |
07 |
Raclavská Lenka |
UOL0252 |
2092435 |
B |
SOB Olomouc |
11:09:00 |
09 |
Pospíšilová Helena |
STE0253 |
2080839 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
D21C
5.00 km, 160 m, 15 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:03:00 |
03 |
Czaschová Emílie |
SBR8750 |
0 |
C |
SKOB Bruntál |
11:05:00 |
05 |
Zatloukalová Romana |
ZLH9950 |
2025342 |
B |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:07:00 |
07 |
Marková Ema |
STE0252 |
8655379 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
11:09:00 |
09 |
Csakvaryová Lenka |
SBK8383 |
920679 |
C |
KOB START Blansko |
11:13:00 |
13 |
Novotná Klára |
ZLH9851 |
331363 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:15:00 |
15 |
Křečková Jana |
ZPV9999 |
2073659 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:17:00 |
17 |
Skyvová Kristýna |
STE7054 |
1007548 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:19:00 |
19 |
Šebková Klára |
JPV8550 |
2109698 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:21:00 |
21 |
Hornová Lenka |
0020001 |
2092370 |
|
SK SKIVELO Olomouc |
11:23:00 |
23 |
Raclavská Vlaďka |
UOL0253 |
8004346 |
A |
SOB Olomouc |
11:25:00 |
25 |
Oliinyk Alona |
41PXX51 |
1391362 |
|
WKS Wawel Kraków |
11:27:00 |
27 |
Janů Hana |
KSU9393 |
886267 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:29:00 |
29 |
Křečková Lenka |
ASU9271 |
8663157 |
C |
Magnus Orienteering |
11:31:00 |
31 |
Vítková Lucie |
PTE9474 |
8656506 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:33:00 |
33 |
Raclavská Zuzana |
UOL0251 |
2092434 |
B |
SOB Olomouc |
11:35:00 |
35 |
Vlachová Kateřina |
KON9898 |
2120658 |
C |
KOB Konice |
11:39:00 |
39 |
Novotná Tereza |
ZLH0051 |
1421909 |
B |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:41:00 |
41 |
Habigerová Radka |
KSU9559 |
2058483 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:43:00 |
43 |
Zavadilová Simona |
PTE8485 |
1424653 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:45:00 |
45 |
Górnicka-Antonowicz Anna |
STE6851 |
8240668 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:47:00 |
47 |
Vlachová Eliška |
KON9572 |
2120659 |
C |
KOB Konice |
D35C
4.70 km, 155 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Vránová Helena |
UOL7652 |
9201328 |
C |
SOB Olomouc |
11:02:00 |
02 |
Jemelíková Lada |
VBM6555 |
53489 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:04:00 |
04 |
Gallo Martina |
AOP7951 |
7204970 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:06:00 |
06 |
Jílková Hana |
UOL8050 |
2069071 |
C |
SOB Olomouc |
11:08:00 |
08 |
Lubrichová Eva |
STE7556 |
2112743 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:10:00 |
10 |
Kopecká Jitka |
UOL7750 |
420402 |
C |
SOB Olomouc |
11:12:00 |
12 |
Přikrylová Jitka |
JPV7979 |
2109752 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:14:00 |
14 |
Sedlářová Pavla |
AOP7052 |
2096150 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:16:00 |
16 |
Pattermanová Ivana |
KSU7551 |
2085601 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:18:00 |
18 |
Jirková Renata |
ZPV6553 |
52427 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:20:00 |
20 |
Plachá Andrea |
JPV7676 |
2102819 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:24:00 |
24 |
Heclová Jana |
KSU7550 |
443087 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:26:00 |
26 |
Ondráčková Veronika |
EKP7850 |
2045231 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
11:28:00 |
28 |
Štáblová Michaela |
KSU7787 |
2073735 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:30:00 |
30 |
Otrubová Johana |
PLU7852 |
995816 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:32:00 |
32 |
Chmelářová Radka |
JPV7650 |
2085577 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:34:00 |
34 |
Matoušková Jana |
STE7951 |
2025355 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:36:00 |
36 |
Smolíková Kateřina |
KSU7793 |
2073732 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:38:00 |
38 |
Marková Eva |
STE7550 |
2080963 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:40:00 |
40 |
Kovalčíková Eva |
AOP7852 |
51197 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:42:00 |
42 |
Maťátková Marcela |
STE7159 |
52532 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:44:00 |
44 |
Němečková Věra |
PLU7777 |
2035158 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:46:00 |
46 |
Markovičová Alexandra |
JPV8253 |
0 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:48:00 |
48 |
Krčová Martina |
KSU7272 |
442855 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:50:00 |
50 |
Kubíčková Eva |
UOL7752 |
2133902 |
C |
SOB Olomouc |
11:54:00 |
54 |
Otrubová Ivona |
PLU7677 |
887939 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:56:00 |
56 |
Paulíčková Barbara |
UOL7851 |
2116467 |
C |
SOB Olomouc |
11:58:00 |
58 |
Navrátilová Helena |
ASU7799 |
301698 |
C |
Magnus Orienteering |
12:00:00 |
60 |
Benešová Petra |
KON7575 |
1418763 |
C |
KOB Konice |
12:04:00 |
64 |
Poklopová Ivana |
UOL6451 |
52451 |
C |
SOB Olomouc |
12:06:00 |
66 |
Poláčková Monika |
JPV7552 |
2109754 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:08:00 |
68 |
Tomanková Martina |
KSU7552 |
2058462 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:10:00 |
70 |
Good Ludmila |
SBR8050 |
2092369 |
|
SKOB Bruntál |
D45C
4.00 km, 130 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:25:00 |
25 |
Mikošková Iveta |
STE7150 |
2113042 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:27:00 |
27 |
Jarošová Petra |
ZPV6666 |
52654 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:29:00 |
29 |
Šneiderová Lucie |
ASU7498 |
7201755 |
C |
Magnus Orienteering |
11:31:00 |
31 |
Holečková Lenka |
UOL6750 |
301560 |
C |
SOB Olomouc |
11:33:00 |
33 |
Vlachová Olga |
KON6969 |
2119204 |
C |
KOB Konice |
11:37:00 |
37 |
Smičková Eva |
KON5887 |
52412 |
C |
KOB Konice |
11:39:00 |
39 |
Šimková Hana |
UOL6653 |
52476 |
C |
SOB Olomouc |
11:41:00 |
41 |
Soldánová Karin |
JPV6971 |
49888 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:43:00 |
43 |
Strachotová Eva |
ASU6099 |
52560 |
C |
Magnus Orienteering |
11:45:00 |
45 |
Zbraňková Magda |
STE7352 |
2096137 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:47:00 |
47 |
Slavíková Lenka |
TVR7350 |
2067389 |
C |
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem |
11:49:00 |
49 |
Ženčáková Marie |
0070002 |
2032185 |
|
ASPV OA Šumperk |
11:51:00 |
51 |
Janků Renata |
STE7251 |
52502 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:53:00 |
53 |
Reichlová Jiřina |
KSU7499 |
2067330 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:55:00 |
55 |
Poštulková Milada |
STE6850 |
2080842 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:57:00 |
57 |
Mlčková Jana |
KSU7383 |
886292 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:59:00 |
59 |
Urbanová Edita |
STE7454 |
52480 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:03:00 |
63 |
Felklová Jarmila |
0070003 |
433098 |
|
ASPV OA Šumperk |
12:05:00 |
65 |
Zatloukalová Eva |
ZLH7051 |
2027210 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
12:07:00 |
67 |
Neumannová Kamila |
STE6751 |
52514 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:09:00 |
69 |
Švancárová Helena |
KSU7252 |
2027233 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:11:00 |
71 |
Kotrlová Gita |
UOL6953 |
352324 |
C |
SOB Olomouc |
D55C
3.30 km, 95 m, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:23:00 |
23 |
Roubalíková Iva |
0050002 |
2102820 |
|
ZŠ Těšetice |
11:25:00 |
25 |
Künstlerová Milada |
UOL5651 |
52445 |
C |
SOB Olomouc |
11:27:00 |
27 |
Czaschová Irena |
SBR6150 |
51915 |
C |
SKOB Bruntál |
11:29:00 |
29 |
Štrajtová Zuzana |
UOL6452 |
52466 |
C |
SOB Olomouc |
11:31:00 |
31 |
Dittrichová Lenka |
KON6285 |
52420 |
C |
KOB Konice |
11:33:00 |
33 |
Janošíková Jaroslava |
UOL5858 |
2059758 |
C |
SOB Olomouc |
D65C
2.30 km, 50 m, 9 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:14:00 |
14 |
Mrkvicová Ludmila |
ZLH4950 |
52782 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:16:00 |
16 |
Čadilová Alena |
ASU5050 |
52599 |
C |
Magnus Orienteering |
11:18:00 |
18 |
Novotná Ludmila |
ZLH4850 |
52763 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:20:00 |
20 |
Štáblová Jitka |
ASU5350 |
52557 |
C |
Magnus Orienteering |
H10C
2.30 km, 60 m, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:55:00 |
55 |
Chmelář Filip |
JPV0900 |
3523342 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:57:00 |
57 |
Cetl Jan |
AOP0902 |
307338 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:59:00 |
59 |
Mátl Adam |
KSU1111 |
2108868 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:01:00 |
61 |
Čeřovský Filip |
KON1010 |
2020738 |
C |
KOB Konice |
12:05:00 |
65 |
Lutera Oliver |
PLU1001 |
2051531 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
12:07:00 |
67 |
Mátl Jáchym |
KSU0909 |
2108888 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:09:00 |
69 |
Hřivňák Petr |
PLU0900 |
682345 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
12:11:00 |
71 |
Štábl Vít |
KSU1100 |
2053548 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:13:00 |
73 |
Matoušek Jan |
STE0909 |
224904 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
H12C
2.90 km, 90 m, 9 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:43:00 |
43 |
61 |
Kubeš David |
PLU0800 |
2061762 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:45:00 |
45 |
62 |
Šnajdr Jakub |
PTE0700 |
8835 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:47:00 |
47 |
63 |
Světnický Antonín |
STE0800 |
2108898 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:49:00 |
49 |
64 |
Šneider Kvido |
ASU0749 |
53003 |
C |
Magnus Orienteering |
11:51:00 |
51 |
65 |
Tomášek Josef |
STE0808 |
2106723 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:53:00 |
53 |
66 |
Holý Štěpán |
SBR0802 |
51914 |
C |
SKOB Bruntál |
11:57:00 |
57 |
68 |
Penka Matěj |
STE0705 |
0 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:59:00 |
59 |
69 |
Kovalčík Petr |
AOP0901 |
49430 |
C |
Orientační Běh Opava |
12:01:00 |
61 |
70 |
Vavrečka Libor |
STE0809 |
0 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:03:00 |
63 |
71 |
Janeček Jáchym |
UOL0700 |
2133905 |
C |
SOB Olomouc |
12:05:00 |
65 |
72 |
Novotný Jakub |
PLU0804 |
52488 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
12:07:00 |
67 |
73 |
Navrátil Pavel |
ASU0747 |
7206535 |
B |
Magnus Orienteering |
12:09:00 |
69 |
74 |
Paloncý Jan |
KSU0808 |
2058484 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:11:00 |
71 |
75 |
Mikuš Matěj |
PTE0808 |
2135162 |
C |
TJ Sokol Ptení |
12:13:00 |
73 |
76 |
Mlček Vincenc |
KSU0700 |
2058486 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:15:00 |
75 |
77 |
Mikoška Jan |
STE0807 |
2112769 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:17:00 |
77 |
78 |
Robenek Jiří |
UOL0701 |
0 |
C |
SOB Olomouc |
12:19:00 |
79 |
79 |
Marek Vít |
KSU0838 |
361910 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:21:00 |
81 |
80 |
Sekanina Ondřej |
ASU0745 |
52844 |
C |
Magnus Orienteering |
12:23:00 |
83 |
81 |
Mrkvica Václav |
ZLH0800 |
7758623 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
12:25:00 |
85 |
82 |
Macek Vojtěch |
ASU0748 |
426313 |
C |
Magnus Orienteering |
H14C
3.80 km, 120 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:48:00 |
48 |
91 |
Slavík Ondřej |
TVR0500 |
232194 |
C |
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem |
11:50:00 |
50 |
92 |
Vodička Igor |
UOL0502 |
7200909 |
B |
SOB Olomouc |
11:52:00 |
52 |
93 |
Soldán Robin |
PLU0600 |
8663160 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:54:00 |
54 |
94 |
Fajstl Vojtěch |
PTE0501 |
2102714 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:56:00 |
56 |
95 |
Jordán Alexandr |
KSU0626 |
2056276 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:58:00 |
58 |
96 |
Kobylka David |
ASU0546 |
7210915 |
C |
Magnus Orienteering |
12:02:00 |
62 |
98 |
Bláha Adam |
KSU0525 |
2073730 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:04:00 |
64 |
99 |
Maťátko Václav |
STE0500 |
52512 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:06:00 |
66 |
100 |
Černoch Martin |
PLU0500 |
8667538 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
12:08:00 |
68 |
101 |
Štábl Patrik |
KSU0606 |
446437 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:10:00 |
70 |
102 |
Štorek Jan |
JPV0505 |
2075670 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:14:00 |
74 |
104 |
Tomanek Lukáš |
KSU0502 |
2056285 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:16:00 |
76 |
105 |
Otruba František |
PLU0501 |
8667537 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
12:18:00 |
78 |
106 |
Antonowicz Jan |
STE0503 |
8636188 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
12:20:00 |
80 |
107 |
Šána Robert |
KSU0616 |
2104587 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:22:00 |
82 |
108 |
Karásek Antonín |
PLU0503 |
2124798 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
H16C
4.40 km, 155 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Karásek František |
PLU0301 |
2124774 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:02:00 |
02 |
Novotný Erik |
ZLH0301 |
2020722 |
B |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:04:00 |
04 |
Mach Šimon |
NNNBI01 |
0 |
|
Neregistrovaní |
11:06:00 |
06 |
Tomášek Adam |
CEL0400 |
301567 |
C |
TJ Sokol Čelechovice na Hané |
11:08:00 |
08 |
Krampla Michal Jan |
UOL0302 |
2115747 |
C |
SOB Olomouc |
11:10:00 |
10 |
Štábl Adam |
KSU0401 |
8662429 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:12:00 |
12 |
Janků Martin |
STE0404 |
2035728 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:14:00 |
14 |
Štoudek Martin |
ASU0448 |
53112 |
B |
Magnus Orienteering |
11:18:00 |
18 |
Šperlich Jan |
KSU0403 |
2082903 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:20:00 |
20 |
Rajman Filip |
UOL0301 |
2113074 |
B |
SOB Olomouc |
11:22:00 |
22 |
Stryk Štěpán |
KSU0306 |
229473 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:24:00 |
24 |
Bartášek Tomáš |
ASU0447 |
416716 |
C |
Magnus Orienteering |
11:28:00 |
28 |
Patterman Prokop |
KSU0333 |
442865 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:30:00 |
30 |
Čecháček Adam |
UOL0402 |
2088729 |
C |
SOB Olomouc |
11:32:00 |
32 |
Karásek Matyáš |
ZPV0302 |
426397 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:34:00 |
34 |
Beneš Jindřich |
KON0404 |
8660477 |
A |
KOB Konice |
H18C
5.00 km, 170 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:43:00 |
43 |
Seidenglanz Jáchym |
SSU0202 |
1407427 |
B |
SK Severka Šumperk |
11:45:00 |
45 |
Poštulka Lukáš |
STE0104 |
2060295 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:47:00 |
47 |
Štorek David |
JPV0202 |
2075675 |
B |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:49:00 |
49 |
Tomášek Ondřej |
CEL0100 |
301564 |
C |
TJ Sokol Čelechovice na Hané |
11:53:00 |
53 |
Babišta Antonín |
KSU0111 |
2080935 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:55:00 |
55 |
Šimek Štěpán |
UOL0104 |
52733 |
C |
SOB Olomouc |
11:57:00 |
57 |
Šafář Martin |
KSU0105 |
8662432 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:59:00 |
59 |
Doseděl Štěpán |
STE0206 |
2108907 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:01:00 |
61 |
Hecl František |
KSU0201 |
8662428 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
H21C
5.80 km, 210 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Zapletal Martin |
STE8500 |
8662724 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:02:00 |
02 |
Jirka Matyáš |
UOL0203 |
7202871 |
B |
SOB Olomouc |
11:04:00 |
04 |
Turczer Petr |
KSU7945 |
515179 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:06:00 |
06 |
Honkyš Jan |
JPV9912 |
439212 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:08:00 |
08 |
Ondráček Radim |
EKP7414 |
2045232 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
11:10:00 |
10 |
Král Václav |
SSU8243 |
332966 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:12:00 |
12 |
Svoboda Zdeněk |
UOL7900 |
2121000 |
C |
SOB Olomouc |
11:14:00 |
14 |
Skyva Petr |
STE6501 |
1007547 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:16:00 |
16 |
Špičák František |
PLU8009 |
52410 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:18:00 |
18 |
Bencúr Juraj |
AOP7700 |
682377 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:20:00 |
20 |
Začal Martin |
PLU8100 |
0 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:22:00 |
22 |
Drmola Filip |
NNNDR01 |
0 |
|
Neregistrovaní |
11:24:00 |
24 |
Kovalčík Tomáš |
AOP7301 |
2085619 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:26:00 |
26 |
Horký Jan |
UOL7100 |
2020741 |
C |
SOB Olomouc |
11:28:00 |
28 |
Václavek Tomáš |
STE5809 |
8655374 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:30:00 |
30 |
Kašpar Jaroslav |
KSU7004 |
2069100 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:32:00 |
32 |
Šimek Roman |
UOL6503 |
2011817 |
C |
SOB Olomouc |
11:34:00 |
34 |
Jílek Jakub |
KSU9202 |
8662445 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:36:00 |
36 |
Zdráhal Tomáš |
OOL8801 |
1931332 |
C |
SK Haná orienteering |
11:38:00 |
38 |
Novotný Tomáš |
ZLH7001 |
7001234 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:42:00 |
42 |
Zdráhal Tomáš |
OOL5301 |
52530 |
C |
SK Haná orienteering |
11:44:00 |
44 |
Kopecký David |
UOL7800 |
2044889 |
C |
SOB Olomouc |
11:46:00 |
46 |
Matyšek Radoslav |
PLU8007 |
52490 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:48:00 |
48 |
Matoušek Jiří |
STE7504 |
2025356 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:50:00 |
50 |
Kolář Rudolf |
ABR8901 |
51881 |
C |
A-team NOVO Bruntál |
11:52:00 |
52 |
Poštulka Tomáš |
STE9700 |
2060296 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:54:00 |
54 |
Otruba Karel |
PLU7917 |
2035148 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:56:00 |
56 |
Marek Antonín |
STE7501 |
2049564 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:58:00 |
58 |
Smékal David |
UOL7503 |
886282 |
C |
SOB Olomouc |
12:00:00 |
60 |
Pudel Jarda |
STE7505 |
52516 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:04:00 |
64 |
Skoupý Jan |
STE9411 |
2027239 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:06:00 |
66 |
Paulíček Michal |
UOL7701 |
8670456 |
C |
SOB Olomouc |
12:08:00 |
68 |
Fendrych Michal |
STE7607 |
52503 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:10:00 |
70 |
Karásek Michal |
0100001 |
433096 |
|
Krumsín |
12:12:00 |
72 |
Svoboda Radek |
STE0207 |
8655381 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
12:14:00 |
74 |
Dostál František |
UOL0201 |
2088178 |
B |
SOB Olomouc |
12:16:00 |
76 |
Silnoušek Jiří |
STE7200 |
2073426 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:18:00 |
78 |
Tomanek Daniel |
KSU7410 |
7200324 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:20:00 |
80 |
Tomášek Tomáš |
STE8000 |
2108900 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:22:00 |
82 |
Mrkvica Petr |
ZLH7800 |
8663166 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
12:24:00 |
84 |
Lukašák Šimon |
STE0202 |
8655380 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
12:26:00 |
86 |
Oliinyk Illia |
41PXX01 |
1391361 |
|
WKS Wawel Kraków |
12:28:00 |
88 |
Jirka Michal |
SBK8403 |
52430 |
C |
KOB START Blansko |
H35C
5.40 km, 175 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:13:00 |
13 |
Navrátil Martin |
ASU7449 |
7203338 |
C |
Magnus Orienteering |
11:15:00 |
15 |
Tomášek Petr |
STE8001 |
52462 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:17:00 |
17 |
Jadviščok Ladislav |
UOL7700 |
2075671 |
C |
SOB Olomouc |
11:19:00 |
19 |
Janků Marek |
STE7102 |
2080826 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:21:00 |
21 |
Pavelka Martin |
KSU7503 |
2073731 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:23:00 |
23 |
Novotný Michal |
PLU7901 |
52484 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:25:00 |
25 |
Borunský Tomáš |
AOP7402 |
682655 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:27:00 |
27 |
Bartášek Jiří |
ASU7448 |
416715 |
C |
Magnus Orienteering |
11:29:00 |
29 |
Karásek Martin |
ZPV7301 |
2070849 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:33:00 |
33 |
Stibor Zbyněk |
TVR7600 |
301259 |
C |
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem |
11:35:00 |
35 |
Rigó Marek |
ODR7101 |
52756 |
C |
SKOB Odry |
11:39:00 |
39 |
Huňka Karel |
KON6919 |
2112777 |
C |
KOB Konice |
11:41:00 |
41 |
Smolka Martin |
STE7100 |
2027234 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:43:00 |
43 |
Štábl Roman |
KSU7501 |
446432 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:45:00 |
45 |
Ženčák Jaroslav |
0070001 |
2060274 |
|
ASPV OA Šumperk |
11:47:00 |
47 |
Matoušek Milan |
KSU6701 |
2058461 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:49:00 |
49 |
Holý Ondřej |
SBR7600 |
2135163 |
C |
SKOB Bruntál |
11:51:00 |
51 |
Hecl Miloš |
KSU7601 |
886296 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:53:00 |
53 |
Burda Tomáš |
STE7600 |
2118486 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:55:00 |
55 |
Greschner Luboš |
ASU7848 |
7203335 |
C |
Magnus Orienteering |
11:57:00 |
57 |
Šrámek Jaromír |
KSU5801 |
515101 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:59:00 |
59 |
Dušek Václav |
PTE7619 |
8824 |
C |
TJ Sokol Ptení |
12:01:00 |
61 |
Chmelář Jan |
JPV7501 |
2113078 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:03:00 |
63 |
Hepnar Luboš |
STE6307 |
8655386 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
H45C
4.80 km, 170 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:02:00 |
02 |
Vrána Jan |
UOL7300 |
7300185 |
C |
SOB Olomouc |
11:04:00 |
04 |
Vodička Luděk |
SBR5501 |
51913 |
C |
SKOB Bruntál |
11:06:00 |
06 |
Zatloukal Tomáš |
ZLH6701 |
420422 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:08:00 |
08 |
Antonowicz Jerzy |
STE6800 |
504405 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:10:00 |
10 |
Dokoupil Vojtěch |
ZPV6425 |
52596 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:12:00 |
12 |
Žebrák Zbyněk |
LOV7101 |
232429 |
C |
lepus.cz |
11:14:00 |
14 |
Křeček Miroslav |
ZPV6213 |
8660478 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:16:00 |
16 |
Janeček Jiří |
CEL6827 |
52407 |
C |
TJ Sokol Čelechovice na Hané |
11:18:00 |
18 |
Slavík Tomáš |
TVR6800 |
436923 |
C |
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem |
11:20:00 |
20 |
Poštulka Zdenek |
STE6600 |
2080962 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:22:00 |
22 |
Procházka Josef |
0110001 |
2083412 |
|
SK SKIVELO |
11:24:00 |
24 |
Patterman Pavel |
KSU7337 |
446410 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:28:00 |
28 |
Navrátil Václav |
KON6427 |
1417263 |
C |
KOB Konice |
11:30:00 |
30 |
Pavlík Radek |
ASU6849 |
8666874 |
C |
Magnus Orienteering |
11:32:00 |
32 |
Řeháček Petr |
SBR6302 |
8663161 |
C |
SKOB Bruntál |
11:34:00 |
34 |
Světnický Alexandr |
OOL6300 |
426375 |
C |
SK Haná orienteering |
11:36:00 |
36 |
Šneider Miroslav |
ASU7101 |
51471 |
C |
Magnus Orienteering |
11:38:00 |
38 |
Raclavský Vladislav |
UOL6600 |
2092433 |
C |
SOB Olomouc |
11:40:00 |
40 |
Otruba Marek |
PLU7417 |
995892 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:44:00 |
44 |
Koutný Pavel |
JPV7300 |
2148110 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:46:00 |
46 |
Tomášek Jiří |
CEL6426 |
52406 |
C |
TJ Sokol Čelechovice na Hané |
11:48:00 |
48 |
Kotrle Miroslav |
UOL7005 |
515079 |
C |
SOB Olomouc |
11:50:00 |
50 |
Jaroš Vojtěch |
ZPV5706 |
231248 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:52:00 |
52 |
Grepl Ladislav |
KON6111 |
433100 |
C |
KOB Konice |
11:54:00 |
54 |
Přikryl Jiří |
JPV7404 |
2102771 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:56:00 |
56 |
Mátl Pavel |
KSU6844 |
515459 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:58:00 |
58 |
Mikoška Eman |
STE7103 |
2112775 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:00:00 |
60 |
Poláček Luboš |
JPV7214 |
2112735 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:02:00 |
62 |
Krampla Tomáš |
UOL6601 |
2113386 |
C |
SOB Olomouc |
12:04:00 |
64 |
Vítek Zbyněk |
PTE6622 |
8828 |
C |
TJ Sokol Ptení |
12:06:00 |
66 |
Květoň Vladimír |
KSU6800 |
2090700 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:08:00 |
68 |
Kubíček Jiří |
UOL6500 |
1410004 |
C |
SOB Olomouc |
12:10:00 |
70 |
Neumann Jaroslav |
STE5902 |
8276 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:12:00 |
72 |
Macek Karel |
ASU7102 |
51882 |
C |
Magnus Orienteering |
H55C
4.00 km, 155 m, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:01:00 |
01 |
Albert František |
OOL5804 |
52531 |
C |
SK Haná orienteering |
11:03:00 |
03 |
Kubeš Jaromír |
PLU6219 |
52500 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:05:00 |
05 |
Komínek Jaroslav |
KON5713 |
8904 |
C |
KOB Konice |
11:07:00 |
07 |
Felkl Luděk |
0070004 |
52589 |
|
ASPV OA Šumperk |
11:09:00 |
09 |
Labudík Milan |
TVR6200 |
206457 |
C |
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem |
11:11:00 |
11 |
Strachota Jaroslav |
ASU5600 |
52556 |
C |
Magnus Orienteering |
11:13:00 |
13 |
Kolář Rudolf |
ABR6301 |
8663187 |
C |
A-team NOVO Bruntál |
11:17:00 |
17 |
Janošík Antonín |
UOL5201 |
2092418 |
C |
SOB Olomouc |
11:19:00 |
19 |
Višňa Milan |
OOL5904 |
307337 |
C |
SK Haná orienteering |
11:21:00 |
21 |
Roubalík Radovan |
0050009 |
2102813 |
|
ZŠ Těšetice |
11:25:00 |
25 |
Zdráhal Robert |
OOL5707 |
895219 |
C |
SK Haná orienteering |
11:27:00 |
27 |
Bednář Jan |
UOL5402 |
52473 |
C |
SOB Olomouc |
11:29:00 |
29 |
Doseděl Emil |
STE6100 |
2049563 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:31:00 |
31 |
Janošík Zdeněk |
UOL5600 |
682075 |
C |
SOB Olomouc |
H65C
3.20 km, 75 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:40:00 |
40 |
Jadviščok Ladislav |
UOL5101 |
52440 |
C |
SOB Olomouc |
11:42:00 |
42 |
Pospíšil Karel |
TVR5000 |
51950 |
C |
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem |
11:44:00 |
44 |
Smolka Miloslav |
OOL4901 |
52747 |
C |
SK Haná orienteering |
11:46:00 |
46 |
Skácel Jaroslav |
KON4617 |
341715 |
C |
KOB Konice |
11:48:00 |
48 |
Komárek Jaromír |
KSU4900 |
2102554 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:52:00 |
52 |
Toman Stanislav |
SBR4801 |
51917 |
C |
SKOB Bruntál |
11:54:00 |
54 |
Sklenář Antonín |
STE4801 |
52517 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:56:00 |
56 |
Pilc Oldřich |
SPR5100 |
8135135 |
C |
SK SKI - SPORT Praděd |
H70C
2.60 km, 75 m, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:21:00 |
21 |
Ostřanský Josef |
SSU4302 |
52549 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:23:00 |
23 |
Mrkvica Miroslav |
ZLH4600 |
64865 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:25:00 |
25 |
Šubrt Zdeněk |
UOL4201 |
52467 |
C |
SOB Olomouc |
11:27:00 |
27 |
Novotný Stanisl |
ZLH4800 |
52762 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:29:00 |
29 |
Kroupa Jaroslav |
ZPV4012 |
52869 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:31:00 |
31 |
Dospíšil Jaroslav |
SBR4501 |
51905 |
C |
SKOB Bruntál |
11:33:00 |
33 |
Gottfried Jan |
UOL4602 |
352323 |
C |
SOB Olomouc |
11:35:00 |
35 |
Čermák Miloslav |
STE4101 |
52529 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:37:00 |
37 |
Horký Jan |
UOL4600 |
52438 |
C |
SOB Olomouc |
11:41:00 |
41 |
Sedlář Vladimír |
AOP4201 |
889315 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:43:00 |
43 |
Babák Jiří |
ZLH4801 |
352318 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:45:00 |
45 |
Blažek Václav |
SBR4701 |
51904 |
C |
SKOB Bruntál |
HD10N
2.00 km, 60 m, 6 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:22:00 |
22 |
Rozsíval Martin |
KON1022 |
2090866 |
C |
KOB Konice |
11:24:00 |
24 |
Tříska David |
PTE1003 |
2102715 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:28:00 |
28 |
Koutný Ondřej |
JPV1001 |
2148093 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:30:00 |
30 |
Langerová Eliška |
KON0767 |
52722 |
C |
KOB Konice |
11:32:00 |
32 |
Vrba Antonín |
PTE1001 |
2127543 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:34:00 |
34 |
Markovič Krištof |
JPV0907 |
2125346 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:36:00 |
36 |
Bábková Amálie |
PTE1051 |
2127533 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:38:00 |
38 |
Mrkvica Jan |
ZLH1100 |
247250 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:40:00 |
40 |
Skřivanek František |
TBM1108 |
52592 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:42:00 |
42 |
Jordánová Nelly |
KSU1050 |
0 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:44:00 |
44 |
Staroštík Jakub |
UOL1000 |
2115725 |
C |
SOB Olomouc |
11:46:00 |
46 |
Jordán Dominik |
KSU1000 |
0 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:48:00 |
48 |
Zapletalová Anna |
KON0979 |
52718 |
C |
KOB Konice |
11:50:00 |
50 |
Luterová Laura |
PLU1051 |
2051506 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:52:00 |
52 |
Kvášová Kateřina |
UOL1051 |
2133904 |
C |
SOB Olomouc |
11:54:00 |
54 |
Plachý Matyáš |
JPV1010 |
2115705 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:56:00 |
56 |
Zbíralová Kateřina |
UOL1151 |
0 |
C |
SOB Olomouc |
11:58:00 |
58 |
Ebnerová Alena |
KON1171 |
4634081 |
C |
KOB Konice |
HDR
2.20 km, 70 m, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Žebrák Tonda |
LOV1401 |
0 |
|
lepus.cz |
11:00:00 |
00 |
Bublová Matylda |
0130001 |
301554 |
|
Dolní Čermná |
11:00:00 |
00 |
Heča Michal |
0120001 |
0 |
|
OB SK UOL |
11:00:00 |
00 |
Ondráček Lubor |
EKP1111 |
52852 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
11:00:00 |
00 |
Kujová Anežka |
TVR1250 |
515156 |
C |
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem |
11:00:00 |
00 |
Kuja Adam |
TVR0900 |
206494 |
C |
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem |
11:00:00 |
00 |
Ebnerová Barbora |
NNNEB51 |
4634082 |
|
Neregistrovaní |
11:00:00 |
00 |
Janků Michala |
STE1150 |
52510 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Matyšek Josef |
PLU1400 |
2096224 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:00:00 |
00 |
Bednář Richard |
UOL1400 |
301556 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Čeřovská Eliška |
KON1353 |
2020742 |
C |
KOB Konice |
11:00:00 |
00 |
Fládr Jan |
PTE1400 |
2102683 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:00:00 |
00 |
Šmída Patrik |
PTE1004 |
301572 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:00:00 |
00 |
Tříska Jakub |
PTE1300 |
2102713 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:00:00 |
00 |
Stiborová Blanka |
TVR7650 |
301254 |
C |
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem |
11:00:00 |
00 |
Macek Václav |
ASU1249 |
886264 |
C |
Magnus Orienteering |
11:00:00 |
00 |
Sekanina Marek |
ASU1010 |
0 |
|
Magnus Orienteering |
11:00:00 |
00 |
Novotná Klára |
PLU1151 |
52482 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:00:00 |
00 |
Veselá Klára |
UOL0950 |
0 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Janeček Tomáš |
0040002 |
0 |
|
PLU |
11:00:00 |
00 |
Herzingerová Linda |
0040001 |
0 |
|
PLU |
11:00:00 |
00 |
Staroštíková Eliška |
UOL1350 |
0 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Šaňáková Anna |
UOL1351 |
2124801 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Tomášková Lucie |
STE1350 |
232959 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Marek Martin |
STE1100 |
2073656 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Gottwaldová Amálie |
STE0952 |
2122249 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Gottwald Tobiáš |
STE1205 |
0 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Bártková Rozárie |
STE0851 |
0 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Šnajdrová Nikol |
PTE1050 |
301571 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:00:00 |
00 |
Tichá Anna |
SSU1150 |
2111615 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Good Marie |
SBR1250 |
0 |
C |
SKOB Bruntál |
P
3.30 km, 95 m, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Sarazin Julien Pierre |
UOL0303 |
2115724 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Mikšíková Kateřina |
PTE7375 |
8827 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:00:00 |
00 |
Bubla Jiří |
0130002 |
2045237 |
|
Dolní Čermná |
11:00:00 |
00 |
Kuja Ivo |
TVR7700 |
2800303 |
C |
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem |
11:00:00 |
00 |
Staroštíková Zuzana |
NNNST52 |
2020735 |
|
Neregistrovaní |
11:00:00 |
00 |
Možný Šimon |
PVP0800 |
2115730 |
C |
VSK Přírodní vědy Praha |
11:00:00 |
00 |
Havelka Jan |
KON0222 |
361996 |
C |
KOB Konice |
11:00:00 |
00 |
Švestková Hana |
JPV7550 |
0 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:00:00 |
00 |
Zapletalová Kamila |
KON7979 |
307329 |
C |
KOB Konice |
11:00:00 |
00 |
Čeřovský Petr |
KON8518 |
515427 |
C |
KOB Konice |
11:00:00 |
00 |
Čeřovská Adéla |
KON8755 |
2020743 |
C |
KOB Konice |
11:00:00 |
00 |
Šišma Daniel |
PTE0600 |
2102716 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:00:00 |
00 |
Bartošová Dana |
PTE7650 |
2131187 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:00:00 |
00 |
Musilová Jana |
ASU7798 |
0 |
C |
Magnus Orienteering |
11:00:00 |
00 |
Christodoulou Iva |
ASU7599 |
433095 |
C |
Magnus Orienteering |
11:00:00 |
00 |
Kobylka Roman |
ASU6749 |
2102553 |
C |
Magnus Orienteering |
11:00:00 |
00 |
Lutera Michal |
0040003 |
0 |
|
PLU |
11:00:00 |
00 |
Luterová Kristýna |
PLU7878 |
2061817 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:00:00 |
00 |
Veselý Martin |
0080001 |
0 |
|
Martimor |
11:00:00 |
00 |
Rozsívalová Petra |
KON8063 |
2112772 |
C |
KOB Konice |
11:00:00 |
00 |
Čecháček Petr |
UOL6800 |
2088187 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Čecháčková Šárka |
UOL7350 |
2092436 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Dosedělová Klára |
STE9751 |
2060297 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Vackovi |
0060003 |
0 |
|
Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Zifčáková Miroslava |
0060002 |
2112742 |
|
Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Zifčák Robin |
0060001 |
2113084 |
|
Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Lavrenčík Petr |
0050008 |
2127603 |
|
ZŠ Těšetice |
11:00:00 |
00 |
Sojka Pavel |
0050007 |
2125334 |
|
ZŠ Těšetice |
11:00:00 |
00 |
Syrová Eliška |
0050006 |
2125332 |
|
ZŠ Těšetice |
11:00:00 |
00 |
Grégrová Zuzana |
0050005 |
2125314 |
|
ZŠ Těšetice |
11:00:00 |
00 |
Lavrenčík Filip |
0050004 |
2125324 |
|
ZŠ Těšetice |
11:00:00 |
00 |
Sojková Monika |
0050003 |
2121889 |
|
ZŠ Těšetice |
11:00:00 |
00 |
Mikošková Tereza |
STE9750 |
0 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Novák Jan |
STE7900 |
2102537 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Kučera Martin |
STE7602 |
2143405 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Šauman Petr |
ODR6100 |
331055 |
C |
SKOB Odry |
11:00:00 |
00 |
Kazda Bohumil |
RBK6201 |
52006 |
|
SK Radioklub Blansko |
11:00:00 |
00 |
Dráč Pavel |
UOL7201 |
2109764 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Smékalová Jana |
UOL7850 |
2045207 |
C |
SOB Olomouc |