Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Bouzov
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Hynek Petr - R3
Stavitel tratí:
Otrusina Jiří - R1
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    

D10C 1.30 km, 35 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:33:00 Markovičová Ludmila JPV1150 0 C Oddíl OS SK Prostějov
11:34:00 Luterová Laura PLU1051 2044897 C TJ SOKOL Plumlov
11:35:00 Tomanková Alice KSU0959 2053541 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:36:00 Borunská Alžběta AOP0950 8648592 C Orientační Běh Opava
11:37:00 Plichtová Markéta HCE1051 1000452 C TJ Hostivice
11:38:00 Jordánová Nelly KSU1050 2108906 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:39:00 Chytráčková Zuzana PLU0950 2061762 C TJ SOKOL Plumlov
11:40:00 Kvášová Kateřina UOL1051 2133904 C SOB Olomouc
11:41:00 Kočandrlová Natálie KSU0979 446412 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:42:00 Hýblová Eliška JPV0952 8662279 C Oddíl OS SK Prostějov
11:43:00 Tomášková Anna STE1051 2102861 C SK SKI-OB Šternberk
11:44:00 Paloncý Adéla KSU0950 2058485 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:45:00 Zapletalová Anna KON0979 52718 C KOB Konice
11:46:00 Bábková Amálie PTE1051 2127533 C TJ Sokol Ptení
11:47:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc
11:48:00 Janušová Ema STE0956 0 C SK SKI-OB Šternberk

D12C 1.50 km, 35 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Horvátová Eva 0100002 224902 Zábřeh
11:03:00 Matoušková Johana STE0751 52561 C SK SKI-OB Šternberk
11:04:00 Good Julie SBR0750 345895 C SKOB Bruntál
11:05:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 B TJ SOKOL Plumlov
11:06:00 Jílková Pavla UOL0753 8670784 B SOB Olomouc
11:07:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C SK SKI-OB Šternberk
11:08:00 Slezáková Vendula PLU0854 682345 C TJ SOKOL Plumlov
11:09:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 B KOB Konice
11:10:00 Dosedělová Tereza PTE0755 2127525 C TJ Sokol Ptení
11:11:00 Dvořáková Ema KON0777 2067322 B KOB Konice
11:12:00 Kubálková Eliška STE0854 2122254 C SK SKI-OB Šternberk
11:13:00 Bartášková Karolína ASU0799 416509 C Magnus Orienteering
11:14:00 Cetlová Karolína AOP0752 2091596 B Orientační Běh Opava
11:15:00 Reichlová Lucie KSU0850 446409 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:16:00 Šestáková Tereza UOL0851 2133902 C SOB Olomouc
11:17:00 Pachmannová Iva AOP0852 232251 C Orientační Běh Opava
11:18:00 Reichlová Pavla KSU0888 8670787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:20:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 B Orientační Běh Opava
11:21:00 Vrbová Marie PTE0850 2135198 C TJ Sokol Ptení
11:22:00 Kučerová Klaudie STE0853 2122246 C SK SKI-OB Šternberk
11:23:00 Janků Karolína UOL0751 2069084 C SOB Olomouc
11:24:00 Vavrdová Karolína PTE0880 2135196 C TJ Sokol Ptení
11:25:00 Štefková Michaela PLU0851 2051506 C TJ SOKOL Plumlov

D14C 1.50 km, 58 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Koukalová Elena UOL0553 2148256 C SOB Olomouc
11:02:00 Pobucká Eliška ASU0550 0 Magnus Orienteering
11:03:00 Plachá Aneta JPV0555 8663138 C Oddíl OS SK Prostějov
11:04:00 Venusová Anna STE0554 2148071 C SK SKI-OB Šternberk
11:05:00 Pazderníková Zdeňka ASU0698 9132 B Magnus Orienteering
11:06:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A SOB Olomouc
11:07:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C Oddíl OS SK Prostějov
11:08:00 Pachmannová Katka AOP0551 8033214 B Orientační Běh Opava
11:09:00 Navrátilová Marie ASU0599 7206550 B Magnus Orienteering
11:10:00 Burdová Helena STE0653 2108904 B SK SKI-OB Šternberk
11:11:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 8000238 A Orientační Běh Opava
11:12:00 Bartáková Veronika UOL0551 2133908 C SOB Olomouc
11:13:00 Zatloukalová Julie STE0650 2108918 B SK SKI-OB Šternberk
11:14:00 Müllerová Marie KSU0565 995815 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:15:00 Good Eliška SBR0550 2091593 C SKOB Bruntál
11:17:00 Pattermanová Magdalena KSU0660 2085598 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:18:00 Doláková Adéla JPV0550 0 Oddíl OS SK Prostějov
11:19:00 Kotrle Sylvia STE0652 2108917 C SK SKI-OB Šternberk
11:20:00 Gallo Natálie AOP0652 8648623 B Orientační Běh Opava
11:21:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 B SK SKI-OB Šternberk
11:22:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C Oddíl OS SK Prostějov
11:23:00 Dráčová Barbora UOL0652 2069085 B SOB Olomouc
11:24:00 Pospíšilová Stella STE0551 2080829 C SK SKI-OB Šternberk
11:25:00 Stryková Karolína KSU0656 2058482 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:26:00 Šaňáková Marie UOL0651 2111803 B SOB Olomouc
11:27:00 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava

D16C 2.00 km, 70 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Janečková Adéla PLU0452 2087689 B TJ SOKOL Plumlov
11:03:00 Smékalová Karolína UOL0451 8660366 A SOB Olomouc
11:04:00 Šánová Julie KSU0494 8662732 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:05:00 Juráková Karolína STE0352 2143401 C SK SKI-OB Šternberk
11:06:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8004313 B Orientační Běh Opava
11:07:00 Murínová Markéta KSU0383 2103267 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:08:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A TJ SOKOL Plumlov
11:09:00 Lukašáková Sára STE0450 2035723 A SK SKI-OB Šternberk
11:10:00 Heclová Marie KSU0454 446447 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D18C 2.10 km, 73 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Pospíšilová Helena STE0253 2080839 C SK SKI-OB Šternberk
11:13:00 Šneiderová Daniela ASU0398 7201771 B Magnus Orienteering
11:14:00 Kličková Anna KON0272 0 B KOB Konice
11:15:00 Smolková Sabina STE0250 7206537 B SK SKI-OB Šternberk

D21C 2.40 km, 108 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:27:00 Vlachová Kateřina KON9898 2120658 C KOB Konice
11:28:00 Vlachová Tereza AOV8750 1470167 C OOB TJ Baník Ostrava
11:29:00 Stoklasová Barbora PLU8976 49878 C TJ SOKOL Plumlov
11:30:00 Horvátová Hana ASU9797 980354 C Magnus Orienteering
11:31:00 Poklopová Lenka SSU8952 8648618 R SK Severka Šumperk
11:32:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
11:33:00 Kaprálová Hana PLU9082 49872 C TJ SOKOL Plumlov
11:35:00 Bídová Markéta UOL0352 8660531 A SOB Olomouc
11:36:00 Novotná Klára ZLH9851 331363 C OOB TJ Zlaté Hory
11:37:00 Czaschová Emílie SBR8750 51883 C SKOB Bruntál
11:38:00 Rajnošek Tereza KSU8691 7865718 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:39:00 Zatloukalová Romana ZLH9950 2025342 A OOB TJ Zlaté Hory
11:40:00 Křečková Lenka ASU9271 8663157 C Magnus Orienteering
11:41:00 Matoušková Jana STE7951 2025355 C SK SKI-OB Šternberk
11:42:00 Večeřová Barbora KSU9555 1459053 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:43:00 Skyvová Kristýna STE7054 8655383 C SK SKI-OB Šternberk
11:44:00 Vlachová Eliška KON9572 2120659 C KOB Konice

D35C 2.10 km, 73 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:42:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C SOB Olomouc
11:43:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
11:44:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C SKOB Bruntál
11:45:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C TJ SOKOL Plumlov
11:46:00 Šaňáková Šárka UOL7650 1420235 C SOB Olomouc
11:47:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
11:48:00 Macková Hana 0040004 0 Bratrušov
11:49:00 Christodoulou Iva ASU7599 433095 C Magnus Orienteering
11:50:00 Marková Eva STE7550 8028882 C SK SKI-OB Šternberk
11:51:00 Smékalová Jana UOL7850 2045207 C SOB Olomouc
11:52:00 Chmelářová Radka JPV7650 8648640 C Oddíl OS SK Prostějov
11:53:00 Plichtová Martina HCE7950 7001412 C TJ Hostivice
11:54:00 Otrubová Ivona PLU7677 887939 C TJ SOKOL Plumlov
11:55:00 Maťátková Marcela STE7159 52532 C SK SKI-OB Šternberk
11:57:00 Holasová Šarka AOP7853 2111725 C Orientační Běh Opava
11:58:00 Pattermanová Ivana KSU7551 2085601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:59:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
12:00:00 Kovalčíková Eva AOP7852 51197 C Orientační Běh Opava
12:01:00 Tomanková Martina KSU7552 2058462 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:02:00 Kubíčková Eva UOL7752 2419904 C SOB Olomouc
12:03:00 Pachmannová Hana AOP7252 361977 C Orientační Běh Opava
12:04:00 Radka Juřeníková KSU775. 886291 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:05:00 Tomášková Petra STE8250 2143383 C SK SKI-OB Šternberk
12:06:00 Librová Lucie AOP8050 49386 C Orientační Běh Opava
12:07:00 Navrátilová Helena ASU7799 301698 C Magnus Orienteering
12:08:00 Paloncý Jana KSU7878 995833 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:09:00 Gallo Martina AOP7951 7204970 C Orientační Běh Opava
12:10:00 Poláčková Monika JPV7552 8662307 C Oddíl OS SK Prostějov
12:11:00 Jílková Hana UOL8050 8116765 C SOB Olomouc
12:12:00 Krčová Martina KSU7272 8680374 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D45C 2.00 km, 70 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
11:18:00 Jeřábková Jana UOL6954 361997 C SOB Olomouc
11:19:00 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:20:00 Křečková Petra ZPV7076 52582 C KOB ZPV Prostějov
11:21:00 Kotrlová Gita UOL6953 352324 C SOB Olomouc
11:22:00 Strachotová Eva ASU6099 52560 C Magnus Orienteering
11:23:00 Švancárová Helena KSU7252 2027233 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:24:00 Kašparová Ivana JPV6951 8234432 C Oddíl OS SK Prostějov
11:25:00 Polášková Jana KSU7171 420442 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:27:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C SK SKI-OB Šternberk
11:28:00 Šimková Hana UOL6653 52476 C SOB Olomouc
11:29:00 Novotná Jitka ZLH7050 361929 C OOB TJ Zlaté Hory
11:30:00 Rozsívalová Helena KSU7070 443067 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:31:00 Horvátová Blanka 0100001 682370 Zábřeh
11:32:00 Šneiderová Lucie ASU7498 7201755 C Magnus Orienteering
11:34:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
11:35:00 Neumannová Kamila STE6751 52514 C SK SKI-OB Šternberk
11:36:00 Reichlová Jiřina KSU7499 7211248 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:37:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
11:38:00 Ženčáková Marie 0060002 2032185 ASPV OA Šumperk
11:39:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C Oddíl OS SK Prostějov
11:40:00 Urbanová Edita STE7454 52480 C SK SKI-OB Šternberk

D55C 1.80 km, 53 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Janošíková Jaroslava UOL5858 2092434 C SOB Olomouc
11:12:00 Czaschová Irena SBR6150 51915 C SKOB Bruntál
11:13:00 Künstlerová Milada UOL5651 52445 C SOB Olomouc
11:14:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk
11:15:00 Špacírová Danuše UOL5852 52730 C SOB Olomouc
11:16:00 Roubalíková Iva 3SX6450 2102820 ZŠ a MŠ Těšetice
11:17:00 Štrajtová Zuzana UOL6452 52466 C SOB Olomouc

D65C 1.60 km, 38 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 Čadilová Alena ASU5050 52599 C Magnus Orienteering
11:22:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:24:00 Štáblová Jitka ASU5350 52557 C Magnus Orienteering

H10C 1.40 km, 35 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:44:00 Liber Václav AOP1000 8680606 C Orientační Běh Opava
11:45:00 Marek Martin STE1100 2073656 C SK SKI-OB Šternberk
11:46:00 Štábl Vít KSU1100 2053548 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:47:00 Kupilík Vít ZBM0911 0 C SK Žabovřesky Brno
11:48:00 Chmelář Filip JPV0900 0 C Oddíl OS SK Prostějov
11:49:00 Jäckel Maxmilián KSU1020 53654 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:50:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
11:51:00 Mátl Jáchym KSU0909 2108888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:52:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
11:53:00 Sovadina Jakub KSU0929 2108889 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:54:00 Lutera Oliver PLU1001 2044898 C TJ SOKOL Plumlov
11:55:00 Plichta Marek HCE1201 1000510 C TJ Hostivice
11:56:00 Stojaník Zdeněk KSU0919 2073734 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:57:00 Tříska David PTE1003 2102715 C TJ Sokol Ptení
11:58:00 Macek Vojtěch 0040001 0 Bratrušov
11:59:00 Růžička Matěj KSU0901 2051494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:00:00 Markovič Krištof JPV0907 2125346 C Oddíl OS SK Prostějov
12:01:00 Maláč Petr KSU1131 0 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:02:00 Dostál Lukáš KON0929 2111763 C KOB Konice
12:03:00 Matoušek Jan STE0909 224904 C SK SKI-OB Šternberk
12:04:00 Koutný Ondřej JPV1001 2148093 C Oddíl OS SK Prostějov
12:05:00 Vlček Antonín KSU1121 52258 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:06:00 Macek Jindřich 0040002 0 Bratrušov
12:07:00 Mátl Adam KSU1111 2108868 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:08:00 Hřivňák Petr PLU0900 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
12:09:00 Jordán Dominik KSU1000 2103281 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:10:00 Pánek Antonín SSU0901 9200527 C SK Severka Šumperk
12:11:00 Sovadina Matěj KSU1001 2082903 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:12:00 Vrba Antonín PTE1001 2127543 C TJ Sokol Ptení

H12C 1.50 km, 35 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:33:00 Kubeš David PLU0800 896972 C TJ SOKOL Plumlov
11:34:00 Mlček Vincenc KSU0700 2058486 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:35:00 Mrkvica Václav ZLH0800 7758623 C OOB TJ Zlaté Hory
11:36:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B Orientační Běh Opava
11:37:00 Polášek Filip KSU0818 2073739 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:38:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C SK SKI-OB Šternberk
11:39:00 Janeček Jáchym UOL0700 2133905 C SOB Olomouc
11:40:00 Juřina Marek KSU0828 51309 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:41:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 C Magnus Orienteering
11:42:00 Robenek Jiří UOL0701 2148147 C SOB Olomouc
11:43:00 Penka Matěj STE0705 2122261 C SK SKI-OB Šternberk
11:44:00 Holas Štěpán AOP0900 8004331 C Orientační Běh Opava
11:45:00 Podzimek Theodor KON0808 2134360 C KOB Konice
11:46:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 B SK SKI-OB Šternberk
11:47:00 Gallo Ondřej AOP0802 8648624 B Orientační Běh Opava
11:48:00 Paloncý Jan KSU0808 8680351 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:49:00 Šneider Kvido ASU0749 53003 C Magnus Orienteering
11:50:00 Barták Petr UOL0805 2148144 C SOB Olomouc
11:51:00 Plachý Ondřej JPV0707 8663185 C Oddíl OS SK Prostějov
11:53:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C SOB Olomouc
11:54:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 B Magnus Orienteering
11:55:00 Marek Vít KSU0838 361910 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:56:00 Možný Šimon PVP0800 0 C VSK Přírodní vědy Praha
11:57:00 Pánek Ondřej SSU0702 9005142 C SK Severka Šumperk
11:58:00 Miča Jan KSU0701 2108916 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:59:00 Tomášek Josef STE0808 2106723 B SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Novotný Jakub PLU0804 681869 C TJ SOKOL Plumlov
12:01:00 Sekanina Ondřej ASU0745 52844 C Magnus Orienteering

H14C 1.70 km, 58 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:52:00 Volek Jiří SBR0600 51873 C SKOB Bruntál
11:53:00 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:54:00 Šesták Jakub UOL0601 2133901 C SOB Olomouc
11:55:00 Šišma Daniel PTE0600 2102716 C TJ Sokol Ptení
11:56:00 Dvořák Štěpán KON0537 2067321 C KOB Konice
11:57:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 B Oddíl OS SK Prostějov
11:58:00 Greschner Adam ASU0547 7210093 C Magnus Orienteering
11:59:00 Křupka Tadeáš KON0606 1417249 C KOB Konice
12:00:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 B TJ SOKOL Plumlov
12:01:00 Poláček Tomáš JPV0520 2108908 C Oddíl OS SK Prostějov
12:02:00 Borunský Matěj AOP0600 8000243 B Orientační Běh Opava
12:03:00 Šána Robert KSU0616 8670827 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:04:00 Soldán Robin PLU0600 8663160 B TJ SOKOL Plumlov
12:05:00 Hejtmánek Štěpán SSU0505 2001950 C SK Severka Šumperk
12:06:00 Bláha Adam KSU0525 8680331 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H16C 2.50 km, 88 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:52:00 Otruba František PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov
11:53:00 Stryk Štěpán KSU0306 8680426 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:54:00 Čecháček Adam UOL0402 2088729 C SOB Olomouc
11:55:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:56:00 Chmelář Pavel JPV0333 0 C Oddíl OS SK Prostějov
11:57:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:58:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A KOB Konice
11:59:00 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:00:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 B OOB TJ Zlaté Hory
12:01:00 Krampla Michal Jan UOL0302 2148133 C SOB Olomouc
12:02:00 Patterman Prokop KSU0333 8680339 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:03:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
12:04:00 Polášek Vít KSU0402 446419 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:05:00 Karásek František PLU0301 8061407 B TJ SOKOL Plumlov
12:06:00 Šperlich Jan KSU0403 8680405 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H18C 2.60 km, 93 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Chmelář Jan JPV0102 0 C Oddíl OS SK Prostějov
11:32:00 Krč Matěj KSU0101 2058481 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:33:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B SK Severka Šumperk
11:34:00 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov
11:35:00 Babišta Antonín KSU0111 2080935 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:36:00 Holusek Jiří JPV0123 7208224 C Oddíl OS SK Prostějov
11:37:00 Šimek Štěpán UOL0104 52733 C SOB Olomouc

H21C 3.20 km, 170 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:36:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C SOB Olomouc
11:37:00 Karásek Michal 0110001 433096 Krumsín
11:38:00 Hecl František KSU0201 8662428 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:39:00 Mrkvica Petr ZLH7800 8663166 C OOB TJ Zlaté Hory
11:40:00 Matoušek Matěj KSU0005 8662433 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:41:00 Šuterová Kateřina CET8351 8662347 C TJ Loko Česká Třebová
11:42:00 Možný Stanislav PVP7700 2115730 C VSK Přírodní vědy Praha
11:43:00 Koblížek Filip 0070001 0 Šumperk
11:44:00 Šafář Martin KSU0105 8662432 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:45:00 Vlach Jiří AOV7900 8667994 C OOB TJ Baník Ostrava
11:46:00 Poklop Martin SSU8802 8660591 E SK Severka Šumperk
11:47:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C SOB Olomouc
11:48:00 Honkyš Jan JPV9912 439212 C Oddíl OS SK Prostějov
11:49:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:50:00 Hálek Jan UOL7000 436448 C SOB Olomouc
11:51:00 Tomášek Tomáš STE8000 2108900 C SK SKI-OB Šternberk
11:52:00 Šutera Josef CET7901 8663125 C TJ Loko Česká Třebová
11:53:00 Müller Jonáš KSU9906 8662444 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:54:00 Dostál František UOL0201 8655428 B SOB Olomouc
11:55:00 Zapletal Martin STE8500 8662724 C SK SKI-OB Šternberk
11:56:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
11:57:00 Fendrych Michal STE7607 8116678 C SK SKI-OB Šternberk
11:58:00 Bencúr Juraj AOP7700 8004329 C Orientační Běh Opava
11:59:00 Smékal David UOL7503 886282 C SOB Olomouc
12:00:00 Skyva Petr STE6501 8655385 C SK SKI-OB Šternberk
12:01:00 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C Oddíl OS SK Prostějov
12:02:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
12:03:00 Locker Tomáš SRK9802 8004341 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:04:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C SK Haná orienteering
12:05:00 Matoušek Jiří STE7504 2025356 C SK SKI-OB Šternberk
12:06:00 Rozsíval Alois KSU9142 2067335 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H35C 2.90 km, 140 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C SK SKI-OB Šternberk
11:03:00 Ženčák Jaroslav 0060001 2060274 ASPV OA Šumperk
11:04:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C Magnus Orienteering
11:05:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C Oddíl OS SK Prostějov
11:06:00 Stojaník Zdeněk KSU76.. 886293 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:07:00 Žebrák Zbyněk LOV7101 232429 C lepus.cz
11:08:00 Mizera Ladislav ROV5301 2056277 OK Zubří
11:09:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C Oddíl OS SK Prostějov
11:10:00 Kašpar Jaroslav KSU7004 8663115 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:11:00 Seidenglanz Marek SSU7401 2067988 C SK Severka Šumperk
11:12:00 Good Martin SBR7800 51903 C SKOB Bruntál
11:13:00 Novák Jan STE7900 2102537 C SK SKI-OB Šternberk
11:14:00 Hecl Miloš KSU7601 8670773 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:15:00 Dušek Václav PTE7619 8824 C TJ Sokol Ptení
11:16:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C Magnus Orienteering
11:17:00 Křupka Tomáš KON7717 2108896 C KOB Konice
11:18:00 Miča Petr KSU7909 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:19:00 Tomášek Petr STE8001 52462 C SK SKI-OB Šternberk
11:20:00 Bartášek Jiří ASU7448 416715 C Magnus Orienteering
11:21:00 Marek Antonín STE7501 8028819 C SK SKI-OB Šternberk
11:22:00 Matoušek Milan KSU6701 2058461 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:23:00 Venus Ctibor STE7800 2144041 C SK SKI-OB Šternberk
11:24:00 Markovič Peter JPV8016 0 C Oddíl OS SK Prostějov
11:25:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C SK SKI-OB Šternberk
11:26:00 Borunský Tomáš AOP7402 8004294 C Orientační Běh Opava
11:27:00 Patterman Pavel KSU7337 446410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:28:00 Smolka Martin STE7100 8648563 C SK SKI-OB Šternberk
11:29:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H45C 2.60 km, 93 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:42:00 Vrána Jan UOL7300 7300185 C SOB Olomouc
11:43:00 Holusek Milan JPV6909 2121898 C Oddíl OS SK Prostějov
11:44:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C Orientační Běh Opava
11:45:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
11:46:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
11:47:00 Mikoška Eman STE7103 2112775 C SK SKI-OB Šternberk
11:48:00 Soldán Vladimír JPV6526 8266526 C Oddíl OS SK Prostějov
11:49:00 Kotrle Miroslav UOL7005 515079 C SOB Olomouc
11:50:00 Vodička Luděk SBR5501 51913 C SKOB Bruntál
11:51:00 Macek Karel ASU7102 51882 C Magnus Orienteering
11:52:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C Oddíl OS SK Prostějov
11:53:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C SKOB Bruntál
11:54:00 Neumann Jaroslav STE5902 8116698 C SK SKI-OB Šternberk
11:55:00 Zatloukal Tomáš ZLH6701 420422 C OOB TJ Zlaté Hory
11:56:00 Dráč Pavel UOL7201 2109764 C SOB Olomouc
11:57:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
11:58:00 Závodný Marek SSU7403 2420013 C SK Severka Šumperk
11:59:00 Mátl Pavel KSU6844 8680356 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:00:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
12:01:00 Thery Dirk 0010001 0 ThD
12:02:00 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:03:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:04:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8656506 C TJ Sokol Ptení
12:05:00 Jeřábek Petr UOL6702 361946 C SOB Olomouc
12:06:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:07:00 Šneider Miroslav ASU7101 51471 C Magnus Orienteering

H55C 2.50 km, 88 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Gawel Jiří JBM5700 8666873 JG Sport
11:04:00 Strachota Jaroslav ASU5600 52556 C Magnus Orienteering
11:05:00 Jaroš Vojtěch ZPV5706 231248 C KOB ZPV Prostějov
11:06:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C SOB Olomouc
11:07:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
11:08:00 Kubeš Jaromír PLU6219 52500 C TJ SOKOL Plumlov
11:09:00 Labudík Milan TVR6200 206457 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:10:00 Doseděl Emil STE6100 8116732 C SK SKI-OB Šternberk
11:11:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
11:12:00 Zítka Jiří SBR6201 51907 C SKOB Bruntál
11:13:00 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C Orientační Běh Opava
11:14:00 Komínek Jaroslav KON5713 2001968 C KOB Konice
11:15:00 Janošík Zdeněk UOL5600 682075 C SOB Olomouc
11:16:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C SK Severka Šumperk
11:17:00 Paloncý Pavel KSU6349 8680340 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:18:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
11:19:00 Liber Vlastimil AOP6402 2127600 C Orientační Běh Opava

H65C 1.80 km, 53 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:03:00 Komárek Jaromír KSU4900 2102554 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:04:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
11:05:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice

H70C 1.60 km, 38 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C KOB ZPV Prostějov
11:31:00 Horký Jan UOL4600 52438 C SOB Olomouc
11:32:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál
11:33:00 Čermák Miloslav STE4101 2143406 C SK SKI-OB Šternberk
11:34:00 Šubrt Zdeněk UOL4201 52467 C SOB Olomouc
11:35:00 Babák Jiří ZLH4801 352318 C OOB TJ Zlaté Hory
11:36:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
11:37:00 Mrkvica Miroslav ZLH4600 64865 C OOB TJ Zlaté Hory

HDR 1.30 km, 33 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Milan Pánek SSUXXXX 52573 SK Severka Šumperk
11:00:00 Hrachovina Petr SSU10XX 0 SK Severka Šumperk
11:00:00 Otrusinová Ivana JPV8687 410337 Oddíl OS SK Prostějov
11:00:00 Vilem Tempir 0130003 0 ###
11:00:00 Jachym Tempir 0130002 0 ###
11:00:00 Tempir Lukas 0130001 0 ###
11:00:00 Škarda Joel 3SX1101 2127591 ZŠ a MŠ Těšetice
11:00:00 Škarda Jozef 3SX0700 2125328 ZŠ a MŠ Těšetice
11:00:00 Šmída Patrik PTE1004 301572 C TJ Sokol Ptení
11:00:00 Tříska Jakub PTE1300 2102713 C TJ Sokol Ptení
11:00:00 Fládr Jan PTE1400 2102683 C TJ Sokol Ptení
11:00:00 Karásek Richard 0110002 2120651 Krumsín
11:00:00 Kujová Anežka TVR1250 515156 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:00:00 Kuja Adam TVR0900 206494 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:00:00 Kožnárek Pavel PLU0902 2061762 TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 Dostálová Elena KON1288 2143345 C KOB Konice
11:00:00 Dostálová Jolana KON1062 2125319 C KOB Konice
11:00:00 Navrátil Vojtěch 3SX1100 2121889 ZŠ a MŠ Těšetice
11:00:00 Spurná Gabriela 3SX1052 2125334 ZŠ a MŠ Těšetice
11:00:00 Kosubová Klára 3SX1051 2125314 ZŠ a MŠ Těšetice
11:00:00 Hrochová Aneta 3SX1050 2125324 ZŠ a MŠ Těšetice
11:00:00 Radkov Adam 3SX0900 2125332 ZŠ a MŠ Těšetice
11:00:00 Rajnošel Matouš KSUNNN2 52611 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Rajnošek Samuel KSUNNN1 515128 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Jäckel Vilém KSU1220 52544 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Zapletal David KON1111 8898 C KOB Konice
11:00:00 Sekanina Marek ASU1010 0 Magnus Orienteering
11:00:00 Mrkvica Jan ZLH1100 7000379 C OOB TJ Zlaté Hory
11:00:00 Frélich Matyáš PLU0901 2061817 TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 Macek Martin 0040003 0 Bratrušov
11:00:00 Penka Maxim STE1002 0 SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Penková Amálie STE0955 0 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Tomášková Lucie STE1350 232959 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Tomášek Matěj STE1202 442849 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Kotrle David STE1101 2122263 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Macek Václav ASU1249 886264 C Magnus Orienteering
11:00:00 Good Marie SBR1250 0 C SKOB Bruntál
11:00:00 Liber Tomáš AOP1302 2127594 C Orientační Běh Opava
11:00:00 Dostálová Zuzana XXX 0
11:00:00 Stojaníková Anna KSU12.. 88626 Klub vytrvalostních sportů Šumperk

P 1.80 km, 85 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Vlček Jan KSU77.. 515179 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Oulehla Lukáš KSU88.. 515459 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Lipenská Ester KSU06.2 443076 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Juřeníková Adélka KSU06.1 446437 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Hojgr Antonín ASU06.. 0 Magnus Orienteering
11:00:00 Vítková Miroslava PTE6952 1421294 C TJ Sokol Ptení
11:00:00 Dvořák Miloslav KON7537 8907 C KOB Konice
11:00:00 Gallo Marek AOP7602 8648632 C Orientační Běh Opava
11:00:00 Beneš Vojtěch AOP8001 361981 C Orientační Běh Opava
11:00:00 Bartošová Dana PTE7650 2131187 C TJ Sokol Ptení
11:00:00 Balvanová Martina 0120001 2080978 nejsem členem klubu
11:00:00 Seidenglanzová Johana SSU0650 6710 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Cetlová Helena AOP7550 995843 C Orientační Běh Opava
11:00:00 Balcarová Anežka 0090001 0 neevidována v klubu OB
11:00:00 Čecháčková Šárka UOL7350 2092436 C SOB Olomouc
11:00:00 Robenek Michal 0080001 0 Samotišky
11:00:00 Ratiborská Veronika JPV8077 49364 C Oddíl OS SK Prostějov
11:00:00 Dostál Zdenek 3SX0200 2127603 ZŠ a MŠ Těšetice
11:00:00 Velev Nikolaj 3SX0000 2125326 ZŠ a MŠ Těšetice
11:00:00 Roubalík Radovan 3SX6400 8656544 C ZŠ a MŠ Těšetice
11:00:00 Smékal Mikuláš 0030002 0 SOBOL
11:00:00 Smékalová Lucie 0030001 0 SOBOL
11:00:00 Luterová Kristýna PLU7878 682687 C TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 Zapletalová Kamila KON7979 307329 C KOB Konice
11:00:00 Musilová Jana ASU7798 416716 C Magnus Orienteering
11:00:00 Sekaninová Jitka ASU7750 2080969 Magnus Orienteering
11:00:00 Podzimek Petr KON7629 2134361 C KOB Konice
11:00:00 Janušová Věra STEXXX1 0 SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Smolková Dagmar STE6451 2027230 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Pospíšilová Lucie STE7551 2102551 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Mikošková Tereza STE9750 2143385 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Maťátko Václav STE0500 52512 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Kučera Martin STE7602 2143405 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Kotrle Milan STE7402 0 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Dosedělová Klára STE9751 2060297 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Janeček Petr 0020001 2420067 OBR Radíkov