Logo

Event startlists: Podkrkonošská liga žactva

Date:
2019/05/28
Place:
Konecchlumí
Organiser:
SJC - Sportcentrum Jičín
Used map:
Director:
Řehák Pavel
Referee:
Course setter:
Beneš Jan - R3
Classes:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     P4D     P4H     P6    

D10 2.10 km, 80 m, 8 controls, Start: Start1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
16:31:00 Háková Emma STH1151 2144182 C SK Studenec
16:33:00 Jórová Kristýna SJC1052 4336 C Sportcentrum Jičín
16:35:00 Buďárková Natálie VRL1052 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:37:00 Fischerová Tereza STH1152 2144185 C SK Studenec
16:39:00 Suchardová Ella JIL0951 2144181 C OK Jilemnice
16:41:00 Lánská Dagmar STH0952 2144161 C SK Studenec
16:43:00 Bartošová Anežka SJC1250 0 C Sportcentrum Jičín
16:45:00 Buďárková Laura STH1051 2124779 C SK Studenec
16:47:00 Záveská Eliška VRL0955 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:49:00 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 C Sportcentrum Jičín
16:51:00 Movhanskaya Sofinka VRLXX02 2124762 OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:53:00 Kuříková Markéta STH1052 2116485 C SK Studenec
16:55:00 Bucharová Marie VRL0954 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:57:00 Korotvičková Ela STH1153 2144158 C SK Studenec
16:59:00 Jirsová Tereza JIL0952 426360 C OK Jilemnice
17:01:00 Šimková Lucie STH0951 2116482 C SK Studenec
17:03:00 Čapková Kateřina LTU1050 2143349 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:05:00 Lánská Adéla STH0954 2144167 C SK Studenec
17:07:00 Havrdová Selina SJC0950 8071009 C Sportcentrum Jičín
17:09:00 Urbancová Sofie STH1154 2144166 C SK Studenec
17:11:00 Spilková Magdalena JIL1151 425595 C OK Jilemnice
17:13:00 Klouzová Kamila STH1054 2008986 C SK Studenec
17:15:00 Kaplanová Emílie LTU0950 416289 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:17:00 Trejbalová Barbora STH1053 2144175 C SK Studenec
17:19:00 Wohanková Michaela VRL1151 8973 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D12 2.30 km, 85 m, 11 controls, Start: Start1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
16:31:00 Mužná Josefína SJC0854 4348 C Sportcentrum Jičín
16:33:00 Bulušková Barbora STH0750 9043 C SK Studenec
16:35:00 Dvořáková Johanka VRL0853 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:37:00 Votočková Amélie JIL0750 2133886 C OK Jilemnice
16:39:00 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
16:41:00 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 C SK Studenec
16:43:00 Šnokhousová Johanka SJC0851 8357666 C Sportcentrum Jičín
16:45:00 Pavlová Karolína STH0752 410777 C SK Studenec
16:47:00 Klímová Anna JIL0752 2127633 C OK Jilemnice
16:49:00 Hamáčková Šárka STH0852 2144170 C SK Studenec
16:51:00 Bartošová Štěpánka HOR0850 0 C TJ Jiskra Hořice
16:53:00 Vyziblová Viktorie 0010001 4293 Sportcentrum Jičín - neregistr.
16:55:00 Malá Anežka JIL0751 9099 B OK Jilemnice
16:57:00 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 B Sportcentrum Jičín
16:59:00 Kynčlová Anna JIL0852 2127635 C OK Jilemnice
17:01:00 Potůčková Emílie LTU0752 2057582 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:03:00 Laštovková Jana JIL0853 2134347 C OK Jilemnice
17:05:00 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec
17:07:00 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D14 3.20 km, 90 m, 13 controls, Start: Start1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
16:30:00 Mužná Emílie SJC0554 4275 C Sportcentrum Jičín
16:34:00 Kopecká Anna JIL0552 2124766 B OK Jilemnice
16:38:00 Plevová Barbora 0020001 2115006 AC TJ Jičín
16:42:00 Zikmundová Simona SJC0652 9919 C Sportcentrum Jičín
16:46:00 Pitrmucová Lucie JIL0651 2127639 B OK Jilemnice
16:50:00 Chocholáčová Ela NPA0651 9696 C SK LOB Nová Paka
16:54:00 Kejvalová Radka SJC0552 2102078 C Sportcentrum Jičín
16:58:00 Buďárková Eliška VRL0554 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:02:00 Malínská Nela SJC0650 8344417 B Sportcentrum Jičín
17:06:00 Kynclová Andrea LTU0651 2108867 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

H10 2.20 km, 80 m, 8 controls, Start: Start1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
16:30:00 Seidl Josef LTU1100 2108879 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:32:00 Bartoš Šimon HOR1001 0 C TJ Jiskra Hořice
16:34:00 Pochop Václav STH0902 2124782 C SK Studenec
16:36:00 Havelka Pepča SJC1000 8400025 C Sportcentrum Jičín
16:38:00 Brož Jindřich LTU0903 2057580 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:40:00 Ducháček Vojtěch JIL1001 425528 C OK Jilemnice
16:42:00 Čihák Jakub HOR0901 2111759 C TJ Jiskra Hořice
16:44:00 Posolda Lukáš SJC1100 2115009 C Sportcentrum Jičín
16:46:00 Kaplan Jeremiáš LTU1300 2058517 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:48:00 Tomčík Franta VRLXX01 2126296 OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:50:00 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 C OK Jilemnice
16:52:00 Bernard Mikuláš HOR0902 0 C TJ Jiskra Hořice
16:54:00 Urbanec Patrik STH1101 2144164 C SK Studenec
16:56:00 Pavelec Daniel NPA1101 9687 C SK LOB Nová Paka
16:58:00 Valenta Jakub JIL0902 426380 C OK Jilemnice
17:00:00 Pešek Matěj SJC1002 2115002 C Sportcentrum Jičín
17:02:00 Brož Jiří LTU1101 2108872 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:04:00 Vítek Jan HOR1300 0 C TJ Jiskra Hořice
17:06:00 Kejval Vojtěch SJC0902 2102077 C Sportcentrum Jičín
17:08:00 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:10:00 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:12:00 Nonner Prokop JIL1101 253359 C OK Jilemnice
17:14:00 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
17:16:00 Kvášovský Filip LTU0902 2133881 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:18:00 Nonner Hynek JIL0903 426343 C OK Jilemnice
17:20:00 Suk Marek LTU0900 2108864 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

H12 2.80 km, 120 m, 13 controls, Start: Start1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
16:31:00 Buďárek Šimon STH0703 9044 B SK Studenec
16:33:00 Drobek Jakub HOR0802 2104603 C TJ Jiskra Hořice
16:35:00 Hrůza Ondřej LTU0703 0 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:37:00 Novák Tadeáš 0010003 2115012 Sportcentrum Jičín - neregistr.
16:39:00 Pochop Petr STH0701 2035746 C SK Studenec
16:41:00 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C Sportcentrum Jičín
16:43:00 Ott Martin STH0807 2144186 C SK Studenec
16:45:00 Auersvald Daniel JIL0804 425538 C OK Jilemnice
16:47:00 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 C Sportcentrum Jičín
16:49:00 Horák Vít JIL0801 2144187 C OK Jilemnice
16:51:00 Čapek Karel LTU0801 2143370 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:53:00 Jirouš Matouš JIL0805 425574 C OK Jilemnice
16:55:00 Posolda Tomáš SJC0803 2053584 C Sportcentrum Jičín
16:57:00 Buďárek David VRL0703 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:59:00 Lánský Jan STH0709 2144183 C SK Studenec
17:01:00 Vaníček Jan SJC0705 8051111 B Sportcentrum Jičín
17:03:00 Spilka Petr JIL0803 425563 C OK Jilemnice
17:05:00 Tuma Lukáš SJC0800 2085566 C Sportcentrum Jičín
17:07:00 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
17:09:00 Karásek Šimon SJC0804 2103299 C Sportcentrum Jičín
17:11:00 Šaršon Vendelín HOR0800 0 C TJ Jiskra Hořice
17:13:00 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 B Sportcentrum Jičín
17:15:00 Hanák Matěj LTU0701 8662709 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:17:00 Matěásko Marek JIL0702 2127648 B OK Jilemnice
17:19:00 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 B Sportcentrum Jičín
17:21:00 Pavelec Michal NPA0801 2122281 C SK LOB Nová Paka
17:23:00 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 B OK Jilemnice

H14 3.60 km, 120 m, 16 controls, Start: Start1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
16:31:00 Nágl Alexandr SJC0605 886299 C Sportcentrum Jičín
16:33:00 Lazák Jan LTU0500 2057590 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:35:00 Haken Kryštof STH0505 425587 C SK Studenec
16:37:00 Kotyk Vojtěch 0030001 0 Trutnov
16:39:00 Dolejší Matouš 0010002 2115000 Sportcentrum Jičín - neregistr.
16:41:00 Votoček Michal JIL0601 2127658 C OK Jilemnice
16:43:00 Potůček Oto LTU0501 2057586 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:45:00 Dlabola Jakub SJC0602 8052360 B Sportcentrum Jičín
16:47:00 Malý Antonín JIL0501 53225 C OK Jilemnice
16:49:00 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B Sportcentrum Jičín
16:51:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B OK Jilemnice
16:53:00 Horáček Dominik STH0600 330520 C SK Studenec
16:55:00 Vlach František SJC0603 2114992 B Sportcentrum Jičín

P4D 3.50 km, 80 m, 13 controls, Start: Start1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
16:30:00 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:32:00 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
16:34:00 Junková Anna LTU0453 2057581 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:36:00 Janků Radka SJC7353 8000163 C Sportcentrum Jičín
16:38:00 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:40:00 Buďárková Eva STH7851 0 C SK Studenec
16:42:00 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:44:00 Brumlichová Kristýna NPA0351 416345 C SK LOB Nová Paka
16:46:00 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:48:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
16:50:00 Čapková Eva LTU7852 9201756 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:52:00 Nováková Zuzana NPA9151 515421 C SK LOB Nová Paka
16:54:00 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:56:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
16:58:00 Kynclová Petra LTU7853 2001933 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:00:00 Matěásková Eva JIL7651 2096127 C OK Jilemnice
17:02:00 Suková Jana LTU7750 2091519 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:04:00 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
17:06:00 Petrželová Alena LTU6351 2085658 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:08:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
17:10:00 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:14:00 Hrůzová Martina LTU7751 2057583 OOB TJ Lokomotiva Trutnov

P4H 3.70 km, 140 m, 16 controls, Start: Start1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
16:31:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
16:35:00 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
16:39:00 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
16:43:00 Šimek Oldřich STH7101 2124783 C SK Studenec
16:47:00 Brož Michal LTU8000 2057588 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:51:00 Holman Antonín HOR0405 2103297 C TJ Jiskra Hořice
16:55:00 Buchar Marcel VRLXX03 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:59:00 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
17:03:00 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:07:00 Novák Jakub HOR0407 2127654 C TJ Jiskra Hořice
17:11:00 Kvášovský Jakub LTU7802 2116474 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

P6 4.40 km, 155 m, 18 controls, Start: Start1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
16:30:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:32:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
16:34:00 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:36:00 Procinger Jakub VRL0305 8004345 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:38:00 Hašek Patrik LTU0000 2057579 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:40:00 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
16:42:00 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:44:00 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:46:00 Novák Jiří NPA7502 682098 C SK LOB Nová Paka
16:48:00 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
16:50:00 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C Sportcentrum Jičín
16:52:00 Šitina Jakub LTU0001 8662680 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:54:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
16:56:00 Ježek Zdenek JIL7301 2075668 C OK Jilemnice