Logo

Startovka závodu: Rumcajsovy míle - nesoutěžní - E1

Datum:
16.08.2019
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
HDR     P     T1     T2    

HDR 3.37 km, 100 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C SOK TJ Turnov
15:00:00 Cipryánová Viktorie BZP1350 2113489 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:00:00 Šiler Štěpán PDY1101 2102789 C Běhej Poděbrady
15:00:00 Klaisnerová Amálie MOV1851 2020706 SKOB Ostrava
15:00:00 Preininger Matěj DOB1500 7239 C KOB Dobruška
15:00:00 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
15:00:00 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C OK Lokomotiva Pardubice
15:00:00 Svítilová Veronika BZP1550 2131197 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:00:00 Karásek Richard 0100002 2120651
15:00:00 Korecký Radan CHT1401 51924 C OOB SK Chrast
15:00:00 Hamáček Jan STH1301 425586 C SK Studenec
15:00:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
15:00:00 Jakubec Honzík 0170001 2112770
15:00:00 PALASOVÁ Barbora 0180001 49513
15:00:00 Lazárek Štěpán KVS1200 51527 C SKOB Kobra Vsetín
15:00:00 Hýbl Orlík VIP1400 51628 SK VIPrahlo
15:00:00 Havlík Kilián 0220001 51556
15:00:00 Štáfková Zuzana PGP1450 0 C SK Praga
15:00:00 Jánoš Martin 43S1001 2079537 ŠK Sandberg Bratislava
15:00:00 Kubečková Eliška DOR1650 0 OK Dobříš
15:00:00 Hasek Matej 0240001 53815
15:00:00 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C SK Studenec
15:00:00 Holubová Eva 0270001 416037
15:00:00 Holubová Pavlína 0270002 2075652
15:00:00 Etrychova dvojčata 0280001 2135176
15:00:00 Pokluda Filip 0310002 2148239
15:00:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C KOB Tretra Praha
15:00:00 Ciupa Monika 38P8050 887250 UKS Orientus Lodz
15:00:00 Kuřík Matyáš STH1401 0 C SK Studenec
15:00:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C Oddíl OB Kotlářka
15:00:00 Cichý Marek PHK1300 2070824 C OK 99 Hradec Králové
15:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
15:00:00 Vaněk Lukáš 0370003 0
15:00:00 Krtička Jáchym CHA1000 553441 C OK Chrastava
15:00:00 Kopřiva Jan Kryšpín CHA0900 2049591 C OK Chrastava
15:00:00 Kalousová Julie KON0850 336795 C KOB Konice
15:00:00 Pesničák Daniel SMR1100 0 C SNS Smržovka
15:00:00 Nezveda David 0520001 232264
15:00:00 Brožíková Barunka 0460001 91113
15:00:00 Brožíková Johanka 0460003 8930
15:00:00 Doležalová Andrea 0550001 0
15:00:00 Romportlová Lucie 0540001 49546
15:00:00 Vankova Barbora 0580001 0
15:00:00 Zakouřil František 0620001 51238
15:00:00 Votava Jan 0111111 2106735

P 2.85 km, 180 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Rzenca Agnieszka 38P7650 7200168 UKS Orientus Lodz
15:00:00 RICHTEROVÁ ILONA 0290001 2029220
15:00:00 Ryppelová Monika 0340001 2081357
15:00:00 Buďárek Robert STH7802 2124778 C SK Studenec
15:00:00 Buďárková Eva STH7851 0 C SK Studenec
15:00:00 Kuříková Zuzana STH8452 2078457 C SK Studenec
15:00:00 Obrátil Miroslav ABM6502 361974 C KOB ALFA Brno
15:00:00 Krtičková Ester CHA0754 8908 C OK Chrastava
15:00:00 Chmelařová Romana 0390001 2102851
15:00:00 Chmelař David 0390002 2106731
15:00:00 Karásek Antonín PLU0503 2124798 B TJ SOKOL Plumlov
15:00:00 Karásek František PLU0301 2124774 B TJ SOKOL Plumlov
15:00:00 Levrincova Petra 0450001 2129188
15:00:00 Žaloudíková Eva KRN8750 53534 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
15:00:00 Míchalová Zuzana SJH8252 0 C SJH Jindřichův Hradec
15:00:00 Pokorný Karel TCB4701 301187 C SK Technik České Budějovice
15:00:00 Nadera Agata NNN0001 8645189 Neregistrovaní
15:00:00 Pinterova Katerina C VBM6651 515032 VSK Mendelu Brno
15:00:00 Lusk Karel CHA5002 8160 C OK Chrastava
15:00:00 Lusková Olga CHA5650 8170 C OK Chrastava
15:00:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:00:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:00:00 Štěpová Barbora PGP0951 2099527 C SK Praga
15:00:00 Šplíchal Jiří 0607900 0
15:00:00 Cipryánová Alena BZP7850 7207851 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:00:00 Cipryán Tobiáš BZP0701 2113354 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:00:00 Prouzová Zuzana DKP6250 49865 C Oddíl OB Kotlářka
15:00:00 Podivínský Tomáš 0020001 0
15:00:00 Podivínská Ivana 0020002 0
15:00:00 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C SK Praga
15:00:00 Richter Rudolf ADA5113 352315 C OOB Spartak Adamov
15:00:00 Nováková Hana CTB7551 2120621 C SK OB Chotěboř
15:00:00 Paldusová Ema 0080001 2141905
15:00:00 Ptáčková Veronika PGP0551 51666 C SK Praga
15:00:00 Svítilová Pavla BZP7750 8660503 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:00:00 Svítil Martin PGP0903 2108914 C SK Praga
15:00:00 Svítil Patrik PGP0706 2103707 B SK Praga
15:00:00 Karásková Denisa ZPV0555 206390 C KOB ZPV Prostějov
15:00:00 Hrbasová Jana KVS5551 2088170 C SKOB Kobra Vsetín
15:00:00 Lukůvková Lenka KVS6850 53372 C SKOB Kobra Vsetín
15:00:00 Novák Igor AOV0501 0 C OOB TJ Baník Ostrava
15:00:00 Samohýl Richard PGP2800 52098 C SK Praga
15:00:00 Trnka Jiří PDY1102 2102789 C Běhej Poděbrady
15:00:00 Jánošová Renata 43S.050 445612 ŠK Sandberg Bratislava
15:00:00 Vejrová Iva STH8852 2032180 C SK Studenec
15:00:00 Hovadová Agáta SRK9451 301112 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:00:00 Cichra Pavel 0300001 2127555
15:00:00 Pokluda Ondřej 0310001 8116684

T1 3.09 km, 150 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Savelieva Natalia TUR7856 52684 C OOB TJ Turnov
15:00:00 Hartl Zdeněk ODV6300 52121 C TJ Aero Odolena Voda
15:00:00 Hartlová Blanka ODV6350 51356 C TJ Aero Odolena Voda
15:00:00 Karásková Marcela ZPV6970 2092440 C KOB ZPV Prostějov
15:00:00 Karásek Matyáš ZPV0302 426397 C KOB ZPV Prostějov
15:00:00 Antonowicz Jerzy STE6800 8636188 C SK SKI-OB Šternberk
15:00:00 Kubeček Lukáš DOR8300 2090856 OK Dobříš
15:00:00 Sehnal Tomáš PDY6700 2088723 C Běhej Poděbrady
15:00:00 Sládková Helena TAP9151 7009151 C KOB Tretra Praha
15:00:00 Vobořilová Markéta 0370002 301198
15:00:00 Haering Jan LME7500 2045234 C SK Los Mělník
15:00:00 Weber Petr PHK3901 9460 C OK 99 Hradec Králové
15:00:00 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C OK Chrastava
15:00:00 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C OK 99 Hradec Králové
15:00:00 Nesrovnalová Iveta JHB8952 53615 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15:00:00 Bolková Petra 0060001 52981
15:00:00 Kolešová Helena LPU8857 253357 C OK Lokomotiva Pardubice
15:00:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C KČT Aš
15:00:00 Štěpová Kateřina PGP0657 2099524 B SK Praga

T2 4.39 km, 225 m, 23 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B SK Praga
15:00:00 Jakubík Petr TJN7506 2085591 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:00:00 Karásek Adam ZPV0001 2070842 B KOB ZPV Prostějov
15:00:00 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C KOB ZPV Prostějov
15:00:00 Karásek Michal 0100001 433096
15:00:00 Václavík Ondrej 0130001 2032198
15:00:00 Gryc Ondřej TBM0406 888648 A KOS TJ Tesla Brno
15:00:00 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C OK Dobříš
15:00:00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C OK 99 Hradec Králové
15:00:00 Vaněk Tomáš 0370001 8667986
15:00:00 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:00:00 Kalous Antonín KON7708 2092398 C KOB Konice
15:00:00 Václavík Martin 0130002 416524
15:00:00 Václavíková Martina 0130003 2066095
15:00:00 Palaščak Ján 0490001 7003034
15:00:00 Khel Richard SCP7500 7202899 C OK Sparta Praha
15:00:00 Kovář Boris LTP6710 899153 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:00:00 Romportl Dušan TEP7800 0 C Tempo Praha
15:00:00 Stanojkovičová Ljuba STB8099 49983 C TJ Stadion Nový Bor
15:00:00 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 4630 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15:00:00 Koleš Jan LPU8610 1602619 C OK Lokomotiva Pardubice
15:00:00 Albrecht David 6KC7800 8116731 Neregistrovaní
15:00:00 Pilař Karel MAS5501 8667502 C KČT Aš
15:00:00 Šidík Petr 0430001 253128
15:00:00 Veselý Ondřej PHK8505 1602626 C OK 99 Hradec Králové