Logo

Startovka závodu: České akademické hry

Datum:
26.06.2019
Místo konání:
Troubsko
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Šibeník, 1:10 000, E = 5m, ISOM 2017-2
Ředitel závodu:
Korvas Pavel
Hlavní rozhodčí:
Vodrážka Ondřej
Stavitel tratí:
Chromý Adam - R3
Kategorie:
D     D-Open     H     H-Open    

D 4.80 km, 190 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice
10:11:00 Indráková Adéla ZBM9153 8644883 E SK Žabovřesky Brno
10:31:00 Janoušková Lucie BOR9954 1204999 A OK Jiskra Nový Bor
10:33:00 Kubínová Veronika SKV9752 7003008 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:35:00 Hošeková Vanda TBM9696 7200369 C KOS TJ Tesla Brno
10:37:00 Šiková Karolína LPM9651 8656698 E OK Lokomotiva Plzeň
10:39:00 Grycová Veronika TBM9859 8125988 C KOS TJ Tesla Brno
10:41:00 Tužilová Magdaléna ZBM9452 8660440 E SK Žabovřesky Brno
10:43:00 Vališová Martina TBM9669 8660569 R KOS TJ Tesla Brno
10:45:00 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 Štaubertová Tereza ZBM9759 0 C SK Žabovřesky Brno
10:49:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 C SK OB Chotěboř
10:51:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Žabovřesky Brno
10:53:00 Procházková Iveta PFP9250 53009 C VŠSK PedF UK Praha
10:55:00 Vlachová Eliška KON9572 2120659 C KOB Konice
10:57:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A SK Žabovřesky Brno
10:59:00 Ondráčková Lucie CHT9254 8680611 C OOB SK Chrast
11:01:00 Matušková Jana RBK9999 8662330 A SK Radioklub Blansko
11:03:00 Koporová Petra ZBM9353 8660417 C SK Žabovřesky Brno
11:05:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 R OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 Chovancová Zuzana TZL9754 8663198 C SKOB Zlín
11:09:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C SKOB Zlín
11:11:00 Chládková Simona LPU9658 434574 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R SK Žabovřesky Brno
11:15:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 C KOB Tretra Praha
11:17:00 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R SKOB Zlín
11:19:00 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 C OK Lokomotiva Plzeň
11:21:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R SK OB Chotěboř
11:23:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
11:25:00 Hančová Petra LPU9659 8654895 R OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 E OK Kamenice
11:29:00 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
11:31:00 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice

D-Open 4.80 km, 190 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Hlavová Hana KON8888 8635805 C KOB Konice
10:03:00 Uhlíková Tereza PGP9162 995836 C SK Praga
11:45:00 0
11:47:00 0
11:49:00 0
11:51:00 0
11:53:00 0
11:55:00 0
11:57:00 0
11:59:00 0
12:01:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
12:03:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C SK Žabovřesky Brno
12:05:00 Opálková Martina BBM0050 8659381 R BETA URSUS Orienteering
12:07:00 Fučíková Hana VBM7751 1775519 C VSK Mendelu Brno
12:09:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
12:11:00 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E SK Žabovřesky Brno
12:13:00 0
12:15:00 0

H 5.90 km, 230 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Oľhava Rastislav ASU8949 8670464 C Magnus Orienteering
10:32:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 C OK Kamenice
10:34:00 Hubáček Jonáš LCE9501 8629756 E OOB TJ Slovan Luhačovice
10:36:00 Fürst Matouš DOK9602 8651739 E OK Doksy
10:38:00 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C KOB ALFA Brno
10:44:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 E OK Lokomotiva Plzeň
10:46:00 Minář Marek ZBM9444 8396969 E SK Žabovřesky Brno
10:48:00 Krajcar Ivo SKM9501 425530 C KOB Směr Kroměříž
10:50:00 Šrollerů Alex 0010001 253148 Žaludovití
10:52:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
10:54:00 Šulc Václav AOP9200 0 C Orientační Běh Opava
10:56:00 Pokorný David SRK9701 8000049 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:58:00 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
11:02:00 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 C KOB Tretra Praha
11:04:00 Waněk Adam LPU9505 8662365 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 Buk Jindřich ROU9303 8662316 C SKOB Roudnice nad Labem
11:08:00 Sklenář Martin AOP9501 7200365 C Orientační Běh Opava
11:10:00 Locker Tomáš SRK9802 8004341 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:12:00 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 Hraboš Matej TBM9547 8071299 C KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:18:00 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
11:20:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 8670823 C KOB Směr Kroměříž
11:22:00 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
11:24:00 Koštejn Vít DOK9800 8657100 R OK Doksy
11:26:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 8660427 C SK Žabovřesky Brno
11:28:00 Bořil Jan SJI9700 7200584 C OK Jihlava
11:30:00 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
11:32:00 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 R Oddíl OS SK Prostějov
11:34:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
11:36:00 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:38:00 Mudrák Štěpán LCE9601 8645928 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:40:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
11:42:00 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 E OK Kamenice
11:44:00 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
11:46:00 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E OOB TJ Slovan Luhačovice
11:48:00 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E OK Kamenice

H-Open 5.90 km, 230 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kožoušek Adam ZBM8512 8660423 C SK Žabovřesky Brno
10:02:00 Nakvosas Gytis 0050001 1394123 OK Ažuolas Vilnius
10:04:00 Čech Radovan TBM7835 8007835 C KOS TJ Tesla Brno
10:06:00 Kalina Tomáš TBM8505 8352018 C KOS TJ Tesla Brno
10:08:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C VSK Mendelu Brno
12:00:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 HSV Ried
12:02:00 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
12:04:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
12:08:00 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
12:10:00 Zimmermann Jakub TBM8911 8645930 C KOS TJ Tesla Brno
12:14:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
12:16:00 Florián Vojtěch ABM9901 8680585 A KOB ALFA Brno
12:18:00 Melecký Martin AOP9001 920663 C Orientační Běh Opava
12:20:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
12:22:00 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E SK Žabovřesky Brno
12:24:00 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C BETA URSUS Orienteering
12:28:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
12:30:00 Slezák Zdeněk LCE8902 889311 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:32:00 Seitler Milan ASU9148 301583 C Magnus Orienteering
12:34:00 Fučík Karel VBM7246 8210972 C VSK Mendelu Brno
12:36:00 Bořil Tomáš TBM8833 8008833 C KOS TJ Tesla Brno
12:38:00 Matula Petr ADA8202 2042531 C OOB Spartak Adamov
12:40:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 C OK Lokomotiva Pardubice