Logo

Startovka závodu: 1.závod Slezské zimní ligy (SZL)

Datum:
23.11.2019
Místo konání:
Příbor, Hostinec u Čechů
Pořadatel:
BFM - SKOB Frýdek - Místek
Mapa:
Příbor
Ředitel závodu:
Svoboda Martin - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Svoboda Martin - R3
Kategorie:
DA     DB     DC     HA     HB     HC    

DA 4.40 km, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B SKOB Ostrava
11:32:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
11:33:00 Fukalová Radmila AOV7051 232136 C OOB TJ Baník Ostrava
11:34:00 Lisewska Agnieszka 42P1750 8199809 Team360
11:35:00 Navrátilová Adéla TRI0250 8061463 B TJ TŽ Třinec
11:36:00 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:37:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B TJ TŽ Třinec
11:38:00 Juřeníková Hana MOV8052 420413 C SKOB Ostrava
11:39:00 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 A TJ TŽ Třinec
11:40:00 Vrtalová Ivana NNN8451 0 Neregistrovaní
11:41:00 Wysocka Jolanta 24P5650 886619 Slask O-Team
11:42:00 Popieluchová Ivona BFM7453 2102855 C SKOB Frýdek - Místek
11:43:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B TJ TŽ Třinec
11:44:00 Hanzlová Svatava HAV6651 1426031 C OB Havířov
11:45:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 7210919 B TJ TŽ Třinec
11:46:00 Čablová Kristina 0090001 9005140 AK EZ Kopřivnice
11:47:00 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C SKOB Frýdek - Místek
11:48:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A SOB Olomouc
11:49:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 B SKOB Ostrava
11:50:00 Muchová Barbora KVS8550 2080849 C SKOB Kobra Vsetín
11:51:00 Horáčková Vladimíra MOV7750 8651342 C SKOB Ostrava
11:52:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:53:00 Vričanová Sylva HAV6751 1426051 C OB Havířov
11:54:00 Janýšková Alžběta SFM0150 49485 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:55:00 Červinková Jana BFM8052 410792 SKOB Frýdek - Místek
11:56:00 Arnoštová Veronika 0020007 2051542 SVČ Fokus Nový Jičín
11:57:00 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:58:00 Kocikowska Anna 3TP9450 418361 SK Szybkie Anie
11:59:00 Kuriaková Zuzana KRN8353 9454545 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:01:00 Szczerbik Hanna 42P8051 8170998 Team360
12:02:00 Fujáková Katka HAV8550 1420857 C OB Havířov
12:03:00 Bogucka Jaroszek Anna 42P7050 887002 Team360
12:04:00 Pannová Vendula MOV7752 2075664 C SKOB Ostrava
12:05:00 Szydlowska Marta 42P9851 1397548 Team360
12:36:00 Brodová Gabriela HAV7152 2121892 C OB Havířov

DB 3.40 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Burešová Ema MOV0656 436424 C SKOB Ostrava
11:32:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov
11:33:00 Pavlová Libuše MOV7451 436420 C SKOB Ostrava
11:34:00 Adámková Ivana 0020009 2051505 SVČ Fokus Nový Jičín
11:35:00 Davidová Tereza SFM0252 2121755 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:37:00 Suchanová Karla 0070001 0 Ostrava
11:38:00 Ruzickova Klara 0100001 7300142 FM
11:39:00 Davidová Petra SFM7651 2125376 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:40:00 Denysenko Tamara 38S6150 8012045 Slávia ŽU Žilina
11:41:00 Jílková Pavla UOL0753 8670784 B SOB Olomouc
11:42:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8670488 C TJ TŽ Třinec
11:43:00 Palarčíková Kateřina SFM7850 2148135 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:45:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:46:00 Miturová Radka MLA6552 8656680 C MLOK Mariánské Lázně
11:47:00 Koťátková Barbora SFM8651 2035161 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:49:00 Matulová Valérie BFM0652 2087691 B SKOB Frýdek - Místek
11:50:00 Urbánková Tereza SFM0250 2143388 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:51:00 Krčková Lucie TRI0550 8033258 C TJ TŽ Třinec
11:52:00 Koťátková Dana SFM6051 2127563 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:53:00 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C SKOB Ostrava
11:54:00 Kohutová Zuzana 0050001 0 Corenipper
11:55:00 Jílková Hana UOL8050 8116765 C SOB Olomouc
12:39:00 Fišerová Iveta BFM7451 2087513 C SKOB Frýdek - Místek

DC 1.90 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 Šmídová Natálie NNN1151 49489 Neregistrovaní
11:33:00 Tuharská Aneta TRI7751 49377 C TJ TŽ Třinec
11:34:00 Burešová Eliška BFM0851 426344 SKOB Frýdek - Místek
11:35:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 8033219 C MLOK Mariánské Lázně
11:36:00 Pietrzyková Zuzana TRI0955 7862 C TJ TŽ Třinec
11:37:00 Juřeníková Ema MOV0951 2045154 C SKOB Ostrava
11:38:00 Juračáková Judita BFM1053 49455 SKOB Frýdek - Místek
11:39:00 Mrozková Olga TRI7350 7206554 C TJ TŽ Třinec
11:40:00 Máchová Barbora BFM0952 410795 C SKOB Frýdek - Místek
11:41:00 Bömerová Maya NNN1152 49444 Neregistrovaní
11:42:00 Sližová Kateřina TRI1650 416125 C TJ TŽ Třinec
11:43:00 Mitášová Barbora SOP0651 253160 C OOB TJ Slezan Opava
11:44:00 Rychlá Zuzana SFM1050 2031348 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:45:00 Ryšková Klára TRI1250 49381 C TJ TŽ Třinec
11:46:00 Létalová Eva SFM1250 49488 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:47:00 Kawuloková Tereza TRI0956 49330 C TJ TŽ Třinec
11:48:00 Kubálková Lada 0020005 247358 SVČ Fokus Nový Jičín
11:49:00 Volkova Maja 38S0950 8071304 Slávia ŽU Žilina
11:50:00 Pařenicová Alžběta NNN1051 0 Neregistrovaní
11:51:00 Valyavka Viktoriya 38S0850 8071292 Slávia ŽU Žilina
11:52:00 Červenková Eliška SOP0751 7209463 C OOB TJ Slezan Opava
11:53:00 Hrdličková Anežka 0020001 2051526 SVČ Fokus Nový Jičín
11:54:00 Wágnerová Jaroslava NNN7261 0 Neregistrovaní
11:55:00 Trefilová Eliška 0020002 2051548 SVČ Fokus Nový Jičín
11:56:00 Sapetová Klára BFM1062 49457 SKOB Frýdek - Místek

HA 4.30 km, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Thiemel Jiří ASU8948 515175 C Magnus Orienteering
11:32:00 Kohoutek Milan MOV6300 2111804 C SKOB Ostrava
11:33:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
11:34:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C OOB TJ Slezan Opava
11:35:00 Kawulok Marek TRI8000 49366 C TJ TŽ Třinec
11:36:00 Němeček Jakub NNN8001 2113067 C Neregistrovaní
11:37:00 Tuharský Martin TRI7702 7863 C TJ TŽ Třinec
11:38:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
11:39:00 Polewski Dariusz 2AP6100 1603313 Jedynka Zdzieszowice
11:40:00 Bačo Lubomír SOP6201 7210885 C OOB TJ Slezan Opava
11:41:00 Volkov Alexander 38S8000 8071296 Slávia ŽU Žilina
11:42:00 Škapa Marek MOV7102 7210094 C SKOB Ostrava
11:43:00 mij Jacek 3LP7500 1000229 The Vipers
11:44:00 Mička Jiří 0020003 8084 SVČ Fokus Nový Jičín
11:45:00 Waluga Ireneusz 0080001 7202761 Team360 stopni
11:46:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov
11:47:00 Prokop Lubomír TRI6001 2096226 C TJ TŽ Třinec
11:48:00 Vébr Radek HAV7103 515066 C OB Havířov
11:49:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8655 C TJ TŽ Třinec
11:50:00 Skorupa Piotr 86P9300 8657175 LKS Górzanka Nawojowa Góra
11:51:00 Rychlý Miloš OOP5302 49416 C TJ Opava
11:52:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 A TJ TŽ Třinec
11:53:00 Janas Sebastian 4EP7400 2035286 Uks Kometa Gliwice
11:54:00 Vavřík René MOV7000 8670471 C SKOB Ostrava
11:55:00 Pietrzyk Rostislav TRI7704 8663 C TJ TŽ Třinec
11:56:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B SKOB Ostrava
11:57:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
11:58:00 Wágner Jakub NNN9511 515437 Neregistrovaní
11:59:00 Sliž Eduard TRI7601 53280 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Staněk Ondra HAV0002 1426069 B OB Havířov
12:01:00 Tuharský Erik TRI0100 8028879 A TJ TŽ Třinec
12:02:00 Bjolek Michal BFM0305 2087698 A SKOB Frýdek - Místek
12:03:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec
12:04:00 Kuriak Jakub 64S9501 9858585 Rob Klub Kysuca
12:05:00 Mrózek Pawel TRI0401 8002604 B TJ TŽ Třinec
12:06:00 Bernatík Aleš SFM7201 2023813 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:07:00 Hudeček Tomáš OOP8201 232338 C TJ Opava
12:08:00 Blaževi Roman LCE7301 7200335 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:09:00 Klumpar Filip SOP9702 8716 C OOB TJ Slezan Opava
12:10:00 Bluza Lukasz 1DP7402 1460500 Indywidualnie
12:11:00 Procházka Josef 0030001 2083412 Český svaz neslyšících sportovců, z.s.
12:12:00 Niezgoda Przemyslaw 27P7800 2096599 ATZ Racibórz
12:13:00 Rigó Marek ODR7101 52756 C SKOB Odry
12:14:00 Juřeník Jakub MOV0601 2020706 C SKOB Ostrava
12:15:00 Matula Pavel BFM7602 206365 C SKOB Frýdek - Místek
12:16:00 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:17:00 Wysocki Andrzej 24P5100 222893 Slask O-Team
12:18:00 Brychlec Lukáš MOV7501 7207617 C SKOB Ostrava
12:19:00 Adámek Martin 0020008 53792 SVČ Fokus Nový Jičín
12:20:00 Jaroszek Jakub 42P9800 7899987 Team360
12:21:00 Novotný David 0020004 2051538 SVČ Fokus Nový Jičín
12:22:00 Waluga Ireneusz 42P8011 7202761 Team360
12:23:00 Haltof Marek TRI0200 8670482 A TJ TŽ Třinec
12:24:00 Jaroszek Radoslaw 42P9400 607807 Team360
12:25:00 Wojarski Krzysztof 2KP6000 412345 Bielsko-Biala O-Team
12:26:00 Jurek Radim 0010001 1417252 Trojanovice
12:27:00 Vavřík Tomáš MOV0004 1403424 B SKOB Ostrava
12:28:00 Martynek Petr TRI0304 53180 B TJ TŽ Třinec
12:29:00 Masny Krzysztof MOV7600 1416219 C SKOB Ostrava
12:30:00 Bernatík Lukáš SFM9801 2800327 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:31:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B SKOB Ostrava
12:32:00 Vébr Tomáš HAV0200 515058 C OB Havířov
12:33:00 Rýc-Bednář René MOV7001 2143379 C SKOB Ostrava
12:34:00 Kubálek Miroslav 0020006 2051471 SVČ Fokus Nový Jičín
12:35:00 Berger Tomáš MOV6901 52771 C SKOB Ostrava
12:36:00 Popieluch Michal BFM7301 2800338 C SKOB Frýdek - Místek
12:37:00 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C SKOB Ostrava

HB 3.40 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:09:00 Navrátil Adam TRI9900 52289 C TJ TŽ Třinec
12:10:00 Chudík Martin BFM0604 2087511 B SKOB Frýdek - Místek
12:11:00 Cieslar Michael TRI0505 2073714 C TJ TŽ Třinec
12:12:00 Ševčík Břetislav OOP5001 49301 C TJ Opava
12:13:00 Tuharský Tobiáš TRI0701 7202876 B TJ TŽ Třinec
12:14:00 Matoušek Ondřej MOV0300 51318 C SKOB Ostrava
12:15:00 Damek Ondřej TRI0503 8667526 B TJ TŽ Třinec
12:16:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
12:17:00 Urbánek Martin SFM7400 2143366 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:18:00 Furmánek Zdeněk 0060001 8116816 železničáři
12:19:00 Wágner Robert NNN7211 0 Neregistrovaní
12:20:00 Kohut Vít 0050002 0 Corenipper
12:21:00 Chudík Michael BFM7103 2087516 SKOB Frýdek - Místek
12:22:00 Zdanowicz Jan 14P1400 889674 UKS Kometa Gliwice
12:23:00 Stýblo Tomáš MOV9101 0 C SKOB Ostrava
12:24:00 David Vladimír SFM7401 2800312 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:25:00 Petr Václav MOV5801 52980 C SKOB Ostrava
12:26:00 Volkov Maksym 38S0700 8071316 Slávia ŽU Žilina
12:27:00 Kostka Artur MOV0901 428258 C SKOB Ostrava
12:28:00 Jílek Karel 0040001 2069071 OB Radíkov
12:29:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec
12:30:00 Moravec Stanislav SOP5801 8648582 C OOB TJ Slezan Opava
12:31:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
12:32:00 Haltof Petr TRI7400 8660 C TJ TŽ Třinec
12:33:00 Staněk Matěj HAV0501 232146 C OB Havířov
12:34:00 Krupa Jan TRI0706 8116762 B TJ TŽ Třinec
12:35:00 Erben Martin SOP9001 361970 C OOB TJ Slezan Opava
12:36:00 Jaworski Mariusz 3MP7300 0 Matrix
12:37:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec

HC 2.00 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Masny Anna MOV8250 428759 C SKOB Ostrava
12:02:00 Panna Matyáš MOV1300 2080824 C SKOB Ostrava
12:04:00 Goj Vavřinec NNN1102 49441 Neregistrovaní
12:05:00 Létal Hynek SFM1001 49443 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:06:00 Fuják Adam HAV1200 336755 C OB Havířov
12:08:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov
12:09:00 Bömer Matyas NNN1101 49445 Neregistrovaní
12:10:00 Masny Tadeusz MOV0802 338910 C SKOB Ostrava
12:11:00 Létal Jonáš SFM0901 2061826 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:12:00 Vávra Jiří MOV4102 52773 C SKOB Ostrava
12:13:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
12:14:00 Palarčík Kryštof SFM1100 2143377 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:16:00 Synek Adam BFM0808 49460 C SKOB Frýdek - Místek
12:17:00 Berger Tomáš MOV1002 1400415 C SKOB Ostrava
12:19:00 Kostka Mikuláš MOV1400 52996 C SKOB Ostrava
12:20:00 Červinka Ondřej BFM0806 410791 C SKOB Frýdek - Místek
12:21:00 Janas Aleksander 4EP0900 338919 Uks Kometa Gliwice
12:22:00 Popieluch Martin BFM0801 4320 C SKOB Frýdek - Místek