Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.09.2020
Místo konání:
Pozděchov, sjezdovka
Pořadatel:
VIC - OB Vizovice
Mapa:
Pramen Vláry
Ředitel závodu:
Gola Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Marek Martin - R3
Stavitel tratí:
Kršák Karel - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    

D10C 2.63 km, 55 m, 8 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Slámová Julie LCE1051 2116500 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:36:00 Chudíková Magdalena BFM1051 2087504 C SKOB Frýdek - Místek
10:38:00 Pohořalá Kristýna OTK1050 416033 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:40:00 Kořenová Hana TZL1050 2134316 C SKOB Zlín
10:42:00 Vakant 0
10:44:00 Marková Tatiana VIC1060 9200992 C OB Vizovice
10:46:00 Juračáková Judita BFM1053 49455 C SKOB Frýdek - Místek
10:48:00 Palasová Barbora TZL1052 49513 C SKOB Zlín
10:50:00 Vakant 0

D12C 2.62 km, 80 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Kopečková Viktorie TZL0853 2091565 C SKOB Zlín
10:03:00 Vakant 0
10:05:00 Kubíčková Lucie VIC0952 425438 C OB Vizovice
10:07:00 Mašláňová Ema TZL0955 8411 C SKOB Zlín
10:09:00 Štěpánková Anna KVS0952 8670781 C SKOB Kobra Vsetín
10:11:00 Škodová Štěpánka LCE0852 2080938 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:13:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 C SKOB Zlín
10:15:00 Burešová Eliška BFM0955 428283 C SKOB Frýdek - Místek
10:17:00 Volkova Maja 38S0950 8071304 Slávia ŽU Žilina
10:19:00 Pozlovská Eliška TZL0954 8605 C SKOB Zlín
10:21:00 Cymorková Julie TRI0953 8004343 C TJ TŽ Třinec
10:23:00 Klímová Markéta OTK0950 330673 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:25:00 Řezníčková Klára TZL0959 8411 C SKOB Zlín
10:27:00 Vakant 0
10:29:00 Marková Michaela VIC0850 2001970 C OB Vizovice
10:31:00 Novosadová Klára TZL0952 2070833 C SKOB Zlín
10:33:00 Skopalová Alexandra SKM0950 8656701 C KOB Směr Kroměříž
10:35:00 Sedláčková Klára LCE0854 218971 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:37:00 Fišerová Markéta TZL0851 8680330 B SKOB Zlín
10:39:00 Kawuloková Tereza TRI0956 8003651 C TJ TŽ Třinec
10:41:00 Valyavka Viktoriya 38S0850 8071292 Slávia ŽU Žilina
10:43:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 C SKOB Zlín
10:45:00 Vakant 0
10:47:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 C OK SILESIA
10:49:00 Růžičková Žofie 40721 8597 SKOB Zlín
10:51:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C TJ TŽ Třinec
10:53:00 Špaňhelová Jana VIC0888 425435 C OB Vizovice
10:55:00 Héčová Kristýna TZL0957 2134311 C SKOB Zlín
10:57:00 Vyoralová Talma LCE0955 52710 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D14C 2.78 km, 60 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Lorencová Anna TZL0756 2121128 C SKOB Zlín
10:02:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B SKOB Ostrava
10:04:00 Červenková Eliška SOP0751 7209463 C OOB TJ Slezan Opava
10:06:00 Hubáčková Sabina LCE0851 8482100 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:08:00 Vakant 0
10:10:00 Kusáková Valentýna TZL0651 7211007 B SKOB Zlín
10:12:00 Čudková Kristýna MOV0654 8670474 B SKOB Ostrava
10:14:00 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:16:00 Walicová Eva TRI0652 53215 C TJ TŽ Třinec
10:18:00 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 2103241 C OB Vizovice
10:20:00 Entová Kateřina TZL0751 2121124 B SKOB Zlín
10:22:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 B SKOB Ostrava
10:24:00 Hrbáčková Michaela LCE0751 8680292 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:26:00 Vakant 0

D16C 3.02 km, 85 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Ošmerová Tereza SKM0550 8680307 C KOB Směr Kroměříž
10:03:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:05:00 Krčková Lucie TRI0550 8033258 C TJ TŽ Třinec
10:07:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
10:09:00 Vojkůvková Hana MOV0552 420438 C SKOB Ostrava
10:11:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
10:13:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B TJ TŽ Třinec
10:15:00 Řeháková Klára BFM0556 2059751 C SKOB Frýdek - Místek
10:17:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 B SKOB Ostrava
10:19:00 Mrkvičková Ema TZL0451 8663192 A SKOB Zlín
10:21:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 B TJ TŽ Třinec
10:23:00 Bochňák Vitoslavská Beatrice LOV0450 7130704 C lepus.cz
10:25:00 Zahradníková Kateřina MOV0553 2102874 B SKOB Ostrava
10:27:00 Matochová Adéla TZL0552 8670800 C SKOB Zlín
10:29:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 7210919 B TJ TŽ Třinec
10:31:00 Coufalová Aneta SKM0552 436930 C KOB Směr Kroměříž
10:33:00 Procnerová Veronika MOV0450 2087705 C SKOB Ostrava
10:35:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B TJ TŽ Třinec

D18C 3.80 km, 100 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 Davidová Tereza SFM0252 2121755 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:46:00 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 B TJ TŽ Třinec
10:48:00 Tichá Marie TZL0253 2091544 B SKOB Zlín
10:50:00 Vakant 0
10:52:00 Mudráková Eliška LCE0352 8680306 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:54:00 Tichá Julie TZL0252 2091554 B SKOB Zlín
10:56:00 Urbánková Tereza SFM0250 2143388 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:58:00 Končáková Alžběta LCE0256 889308 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:00:00 Kočová Halina TZL0255 2091546 A SKOB Zlín

D20C 4.29 km, 130 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vakant 0
10:03:00 Hájková Lenka SOP0050 7207857 B OOB TJ Slezan Opava
10:05:00 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 R SKOB Zlín
10:07:00 Warcopová Kateřina TRI0150 7209788 B TJ TŽ Třinec
10:09:00 Kundratová Lucie JZL0051 7203458 B TJ Jižní svahy Zlín

D21C 4.29 km, 130 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A KOB Směr Kroměříž
10:13:00 Vakant 0
10:15:00 Pekárková Eva TZL7653 8663119 C SKOB Zlín
10:17:00 Vlažná Lucie LCE8751 52675 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:19:00 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C Orientklub Vsetín
10:21:00 Vakant 0
10:23:00 Mašláňová Hana TZL7979 53313 C SKOB Zlín
10:25:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:27:00 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 A TJ TŽ Třinec
10:29:00 Vakant 0
10:31:00 Slováčková Věra TZL8181 2084933 C SKOB Zlín
10:33:00 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 A OOB TJ Slovan Luhačovice

D35C 3.91 km, 125 m, 17 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:02:00 Vavrysová Iva LCE6359 8670819 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:04:00 Spitzerová Petra KVS8350 8660389 C SKOB Kobra Vsetín
10:06:00 Linhartová Martina GIG7750 8033241 C GIGANT Orienteering
10:08:00 Kočová Eva TZL7550 8614 C SKOB Zlín
10:10:00 Palarčíková Kateřina SFM7850 2148135 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:12:00 Hubáčková Renata LCE8151 2088219 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:14:00 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C SKOB Frýdek - Místek
10:16:00 Vakant 0
10:18:00 Nešporová Barbora TZL7652 218979 C SKOB Zlín
10:20:00 Urbánková Šárka SFM7650 2143390 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:22:00 Slámová Alena LCE8253 2080838 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:24:00 Červinková Jana BFM8052 2102862 C SKOB Frýdek - Místek
10:26:00 Vakant 0
10:28:00 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C SKOB Zlín
10:30:00 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:32:00 Hrbáčková Karla LCE8152 331031 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D45C 3.55 km, 105 m, 17 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:02:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
10:04:00 Vakant 0
10:06:00 Pěčková Monika SKM7350 2017677 C KOB Směr Kroměříž
10:08:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín
10:10:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C SKOB Zlín
10:12:00 Bergrová Petra MOV7452 52981 C SKOB Ostrava
10:14:00 Hanzlová Svatava HAV6651 1426031 C OB Havířov
10:16:00 Pišová Hana LCE7053 416058 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:18:00 Leciánová Vanda OOP7453 49472 C TJ Opava
10:20:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
10:22:00 Bíčánková Jana SIT7551 7200590 C OK SILESIA
10:24:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C SKOB Kobra Vsetín
10:26:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Orienteering
10:28:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:30:00 Klímová Barbora OTK7251 2067304 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:32:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:34:00 Vakant 0
10:36:00 Kovaříková Mária SIT6951 8655462 C OK SILESIA
10:38:00 Janků Kateřina KVS7450 8482074 C SKOB Kobra Vsetín
10:40:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C KČT - OB Holešov
10:42:00 Hulenková Martina MOV7352 51174 C SKOB Ostrava
10:44:00 Vričanová Sylva HAV6751 1426051 C OB Havířov

D55C 3.17 km, 95 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:37:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov
10:39:00 Koláriková Irena TZL6351 7209283 C SKOB Zlín
10:41:00 Bialožytová Pavla TRI6350 51446 C TJ TŽ Třinec
10:43:00 Slezáková Jitka LCE6351 52701 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:45:00 Trávníčková Jitka KVS5651 8482068 C SKOB Kobra Vsetín
10:47:00 Hrabicová Iva OOP6150 232358 C TJ Opava
10:49:00 Vakant 0
10:51:00 Stackeová Anna LCE5551 7053853 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:53:00 Denysenko Tamara 38S6150 8012045 Slávia ŽU Žilina
10:55:00 Schäferová Jana TZL6566 7209288 C SKOB Zlín
10:57:00 Vakant 0

D65C 2.80 km, 70 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín
10:52:00 Chromčáková Ivana JZL5450 2070845 C TJ Jižní svahy Zlín
10:54:00 Hrbasová Jana KVS5551 84822065 C SKOB Kobra Vsetín
10:56:00 Vakant 0
10:58:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

H10C 2.63 km, 55 m, 8 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Graclík Daniel KVS1001 8482064 C SKOB Kobra Vsetín
10:02:00 Klose Albert SFM1000 2061790 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:04:00 Koč Juraj TZL1006 8924 C SKOB Zlín
10:06:00 Berger Tomáš MOV1002 1400415 C SKOB Ostrava
10:08:00 Vakant 0
10:10:00 Stacke Jan LCE1001 889300 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:12:00 Honner Tomáš TZL1001 8662687 C SKOB Zlín
10:14:00 Pěček Tobiáš SKM1100 8680301 C KOB Směr Kroměříž
10:16:00 Halata Šebestián KVS1005 7100723 C SKOB Kobra Vsetín
10:18:00 Hubáček Marián LCE1111 8680393 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:20:00 Zdráhal Matěj TZLXXXX 7207358 SKOB Zlín
10:22:00 Sedláček Matěj HLV1000 53833 C KČT - OB Holešov
10:24:00 Vakant 0
10:26:00 Trčka Daniel LCE1101 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:28:00 Fišer Petr TZL1004 8660354 C SKOB Zlín
10:30:00 Mráz Jakub MOV1101 2082935 C SKOB Ostrava
10:32:00 Mašláň Prokop TZL1005 52223 C SKOB Zlín

H12C 2.62 km, 80 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:59:00 Červinka Ondřej BFM0806 49451 C SKOB Frýdek - Místek
11:01:00 Kusák Alexander TZL0900 8594 C SKOB Zlín
11:03:00 Bruk Tomáš TRI0900 49384 C TJ TŽ Třinec
11:05:00 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 8662706 C SKOB Zlín
11:07:00 Křížka Martin VIC0802 425432 C OB Vizovice
11:09:00 Slováček Ondřej TZL0902 8090714 C SKOB Zlín
11:11:00 Mokrosz Mateusz TRI0902 8658 C TJ TŽ Třinec
11:13:00 Přibík Martin TZL0807 2121130 C SKOB Zlín
11:15:00 Škoda František LCE1113 2082902 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:17:00 Pekárek David TZL1000 8680313 C SKOB Zlín
11:19:00 Bruk Lukáš TRI0901 49322 C TJ TŽ Třinec
11:21:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 B SKOB Zlín
11:23:00 Mlčoch Jakub SKM0801 8680367 C KOB Směr Kroměříž
11:25:00 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B SKOB Zlín
11:27:00 Mudrák Matouš LCE0901 2078474 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:29:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 B SKOB Zlín
11:31:00 Létal Jonáš SFM0901 2061826 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:33:00 Čuda Ondřej TZL0816 8648628 C SKOB Zlín
11:35:00 Vakant 0
11:37:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B SKOB Zlín
11:39:00 Vakant 0
11:41:00 Hustý Matěj TZL0903 2096138 C SKOB Zlín
11:43:00 Bocek Václav TRI0802 8116808 C TJ TŽ Třinec
11:45:00 Linhart Adam TZL0814 8109339 C SKOB Zlín
11:47:00 Dittrich Matouš SKM1000 8660358 C KOB Směr Kroměříž
11:49:00 Jahudka Tomáš TZL0815 2134314 B SKOB Zlín
11:51:00 Vakant 0

H14C 3.02 km, 85 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 Valla Jakub TZL0710 2134320 C SKOB Zlín
10:39:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 B OB Vizovice
10:41:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec
10:43:00 Huleja Martin TZL0604 8000604 B SKOB Zlín
10:45:00 Mudrák Šimon LCE0601 7210097 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:47:00 Vakant 0
10:49:00 Minařík Petr TZL0709 2134319 C SKOB Zlín
10:51:00 Volkov Maksym 38S0700 8071316 Slávia ŽU Žilina
10:53:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 B KOB Směr Kroměříž
10:55:00 Petrla Michal TZL0708 53886 C SKOB Zlín
10:57:00 Veselý Štěpán VIC0712 8482099 B OB Vizovice
10:59:00 Tuharský Tobiáš TRI0701 7202876 B TJ TŽ Třinec
11:01:00 Čepický Šimon TZL0606 7848411 C SKOB Zlín
11:03:00 David Vladimír SFM0600 2119196 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:05:00 Vakant 0
11:07:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B SKOB Zlín
11:09:00 Chudík Martin BFM0604 2087511 B SKOB Frýdek - Místek
11:11:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B SKOB Ostrava
11:13:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 C SKOB Zlín
11:15:00 Špaňhel Petr VIC0610 53857 C OB Vizovice
11:17:00 Krupa Jan TRI0706 8116762 B TJ TŽ Třinec
11:19:00 Pernička Václav TZL0602 8170602 B SKOB Zlín
11:21:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:23:00 Vakant 0
11:25:00 Václavík Vojtěch TZL0711 2113089 C SKOB Zlín
11:27:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C SKOB Kobra Vsetín
11:29:00 Zlesák Matyáš CHT0601 336786 C OOB SK Chrast

H16C 3.91 km, 125 m, 17 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B SKOB Ostrava
11:02:00 Palas Jan TZL0507 2135180 C SKOB Zlín
11:04:00 Damek Ondřej SIT0503 8667526 B OK SILESIA
11:06:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:08:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
11:10:00 Vakant 0
11:12:00 Mrózek Pawel TRI0401 8002604 B TJ TŽ Třinec
11:14:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B SKOB Zlín
11:16:00 Kovařík Tomáš SIT0401 8656740 B OK SILESIA
11:18:00 Hrbáček Filip LCE0501 8660362 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:20:00 Graubner Tadeáš TZL0407 2067944 B SKOB Zlín
11:22:00 Zácha David SKM0400 8680291 C KOB Směr Kroměříž
11:24:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec
11:26:00 Eichler Vítek TZL0401 7209282 B SKOB Zlín
11:28:00 Bíčánek Jan SIT0501 8226307 B OK SILESIA

H18C 4.28 km, 130 m, 17 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 B TJ TŽ Třinec
10:03:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín
10:05:00 Koňařík Vít SVS0200 2133890 C Orientklub Vsetín
10:07:00 Haltof Marek TRI0200 8670482 A TJ TŽ Třinec
10:09:00 Vakant 0
10:11:00 Mielec Radomír AOV0301 8660459 B OOB TJ Baník Ostrava
10:13:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec
10:15:00 Bartík Filip TZL0202 8090126 B SKOB Zlín
10:17:00 Martynek Petr TRI0304 53180 B TJ TŽ Třinec

H20C 4.52 km, 130 m, 17 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Kovařík Martin SIT0101 8655413 B OK SILESIA
10:22:00 Tuharský Erik TRI0100 8028879 B TJ TŽ Třinec
10:24:00 Vakant 0

H21C 5.58 km, 170 m, 20 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bjolek Michal BFM0305 8109360 A SKOB Frýdek - Místek
10:02:00 Horyna Roman LCE7602 8662439 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:04:00 Podmolík Jonáš TZL0001 7203464 B SKOB Zlín
10:06:00 Vakant 0
10:08:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:10:00 Vopařil Jan LCE9911 7201825 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:12:00 Podmolík Josef TZL9701 7203466 SKOB Zlín
10:14:00 Vakant 0
10:16:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 B SKOB Ostrava
10:18:00 Hubáček Josef LCE6127 2017666 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:20:00 Pekárek Evžen TZL7007 8660398 C SKOB Zlín
10:22:00 Vakant 0
10:24:00 Erben Martin SOP9001 361970 C OOB TJ Slezan Opava
10:26:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:28:00 Janda Přemek TZL0103 7208084 B SKOB Zlín
10:30:00 Vakant 0
10:32:00 Jirka Jakub VPM7905 8252429 C KOS Slavia Plzeň
10:34:00 Zicha Jiří LCE7708 51609 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:36:00 Pavlas Radek TZL8503 8466648 C SKOB Zlín
10:38:00 Kolárik Tomáš TZL9302 8000665 C SKOB Zlín
10:40:00 Lanc Marian TZL5806 53897 C SKOB Zlín
10:42:00 Šidla Jan TZL6808 8053367 C SKOB Zlín

H35C 4.52 km, 130 m, 17 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 Vintr Radek TZL7701 8680410 C SKOB Zlín
10:28:00 Kusák Ivan TZL6502 53896 C SKOB Zlín
10:30:00 Pěček Vítězslav SKM7104 8670802 C KOB Směr Kroměříž
10:32:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
10:34:00 Linhart Aleš GIG7200 8670772 C GIGANT Orienteering
10:36:00 Mašláň Jakub TZL7801 1400424 C SKOB Zlín
10:38:00 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C SKOB Ostrava
10:40:00 Volkov Alexander 38S8000 8071296 Slávia ŽU Žilina
10:42:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:44:00 Myslivec Jiří TRI7801 52292 C TJ TŽ Třinec
10:46:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
10:48:00 Vakant 0
10:50:00 Pěček Martin SKM7301 253369 C KOB Směr Kroměříž
10:52:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C SKOB Kobra Vsetín
10:54:00 Bochňák Zbyněk LOV7600 7612230 C lepus.cz
10:56:00 Schäfer Michal TZL6304 8680285 C SKOB Zlín
10:58:00 Vakant 0
11:00:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C KČT - OB Holešov
11:02:00 Hrbáček Tomáš LCE7702 1399000 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:04:00 Krček Jakub TRI7803 49315 C TJ TŽ Třinec
11:06:00 Pernička Petr TZL7336 8104170 C SKOB Zlín
11:08:00 Vakant 0
11:10:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
11:12:00 Mudrák Stanislav LCE6701 8645928 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:14:00 Kawulok Marek TRI8000 8003610 C TJ TŽ Třinec
11:16:00 Valík Luděk AOP7101 8004332 C Orientační Běh Opava
11:18:00 Dittrich Pavel SKM7501 8680419 C KOB Směr Kroměříž
11:20:00 Tuharský Martin TRI7702 7863 C TJ TŽ Třinec

H45C 4.28 km, 130 m, 17 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 Vavřík René MOV7000 8670471 C SKOB Ostrava
10:21:00 Podmolík Tomáš TZL6915 1400443 C SKOB Zlín
10:23:00 Šuráň René LCE7034 436969 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:25:00 Krhut Libor HAV6302 1396836 C OB Havířov
10:27:00 Bačo Lubomír SOP6201 7210885 C OOB TJ Slezan Opava
10:29:00 Vakant 0
10:31:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
10:33:00 Strakoš Bohumil TZL6345 8000120 C SKOB Zlín
10:35:00 Lasota Tomasz NNN0001 0 Neregistrovaní
10:37:00 Fišer Petr GIG7502 8662302 C GIGANT Orienteering
10:39:00 David Vladimír SFM7401 2800312 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:41:00 Pohořalý Jiří OTK7500 426382 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:43:00 Svěchota Milan MOV7202 8014553 C SKOB Ostrava
10:45:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C SKOB Zlín
10:47:00 Koňařík Jaroslav SVS7401 51521 C Orientklub Vsetín
10:49:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
10:51:00 Urbánek Martin SFM7400 2143366 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:53:00 Vakant 0
10:55:00 Berger Tomáš MOV6901 52771 C SKOB Ostrava
10:57:00 Slováček Rudolf TZL5402 8014457 C SKOB Zlín
10:59:00 Podhajský Jaroslav NNN0002 8937 Neregistrovaní
11:01:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov
11:03:00 Bernatík Aleš SFM7201 2023813 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:05:00 Riessler Otto OTK6800 433092 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:07:00 Novosad Pavel TZL7401 2080910 C SKOB Zlín
11:09:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha

H55C 3.55 km, 105 m, 17 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:46:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C TJ TŽ Třinec
10:48:00 Maceček Otakar MOV6102 51173 C SKOB Ostrava
10:50:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
10:52:00 Janků Josef KVS6200 8680377 C SKOB Kobra Vsetín
10:54:00 Lecián Oldřich OOP6100 8007175 C TJ Opava
10:56:00 Vakant 0
10:58:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:00:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
11:02:00 Slivečka Jaromír MOV5601 352301 C SKOB Ostrava
11:04:00 Vašek Rudolf SOP5702 434592 C OOB TJ Slezan Opava
11:06:00 Kaloč Vítězslav KVS5904 2021853 C SKOB Kobra Vsetín
11:08:00 Rychlý Miloš OOP5302 8654881 C TJ Opava
11:10:00 Vakant 0

H65C 3.17 km, 95 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:59:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
11:01:00 Polínek Jaroslav OTK5300 2067305 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:03:00 Chromčák František JZL5201 53801 C TJ Jižní svahy Zlín
11:05:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
11:07:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
11:09:00 Vakant 0
11:11:00 Hrbas Vladimír KVS5301 8670810 C SKOB Kobra Vsetín

H70C 2.80 km, 70 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín
10:36:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov
10:38:00 Láznička Alois TZL3613 8680310 C SKOB Zlín
10:40:00 Nosek Jiří OOP4401 52766 C TJ Opava
10:42:00 Šidla Jiří OTK4001 426383 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:44:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C SKOB Zlín
10:46:00 Ševčík Břetislav OOP5001 49301 C TJ Opava
10:48:00 Vakant 0

HD10N 2.50 km, 65 m, 6 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Štěpánková Adéla KVS1250 8660374 C SKOB Kobra Vsetín
10:02:00 Klose Kateřina SFM1251 2127595 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:04:00 Vakant 0
10:06:00 Gregorová Berta LCE1052 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:08:00 Vlčková Alžběta VIC1351 2126280 C OB Vizovice
10:10:00 Vakant 0
10:12:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 416062 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:14:00 Létalová Eva SFM1250 49488 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:16:00 Vakant 0
10:18:00 Vakant 0

HDR 2.51 km, 65 m, 7 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Hudečková Adina OOP1450 232338 C TJ Opava
01:00:00 Zdráhalová Amálka TZLXXX1 52217 SKOB Zlín
01:00:00 Halatová Anna KVS1252 7120329 C SKOB Kobra Vsetín
01:00:00 Starostová Ema VIC1560 515037 C OB Vizovice
01:00:00 Pokluda Filip 20001 2148239 Pokludovic familie
01:00:00 Kořenová Helena TZL1250 0 C SKOB Zlín
01:00:00 Létalová Jana SFM1450 49449 C O-RUNNAŘI Beskydy
01:00:00 Palarčík Kryštof SFM1100 2143377 C O-RUNNAŘI Beskydy
01:00:00 Myslivec Lukáš TRI1201 49371 C TJ TŽ Třinec
01:00:00 Starostová Marie VIC1760 0 C OB Vizovice
01:00:00 Vintrová Matylda TZL1551 53341 C SKOB Zlín
01:00:00 Pěčková Natálie SKM15XX 52199 KOB Směr Kroměříž
01:00:00 Kubíček Ota VIC1401 0 C OB Vizovice
01:00:00 Krajča Petr LCE0805 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Hudečková Stella OOP1150 232523 C TJ Opava
01:00:00 Jahudka Štěpán 52341 Neregistrovaní
01:00:00 Mokrosz Tomasz TRI1200 8652 C TJ TŽ Třinec
01:00:00 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 0 C SKOB Zlín
01:00:00 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C TJ TŽ Třinec

P 2.67 km, 60 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Tuharská Aneta TRI7751 49377 C TJ TŽ Třinec
01:00:00 Borets Anna 38S8150 2061795 Slávia ŽU Žilina
01:00:00 Pavlica Bedřich KVS0710 887152 C SKOB Kobra Vsetín
01:00:00 Krupa David TRI7602 8655482 C TJ TŽ Třinec
01:00:00 Svěchotová Hana MOV7150 9101678 C SKOB Ostrava
01:00:00 Krčková Ivana TRI7951 8663 C TJ TŽ Třinec
01:00:00 Klíma Jan OTK7200 2067301 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
01:00:00 Bruková Jana TRI7150 49327 C TJ TŽ Třinec
01:00:00 Walicová Jana TRI7651 416128 C TJ TŽ Třinec
01:00:00 Mizerová Jarmila TRI6851 49355 C TJ TŽ Třinec
01:00:00 Cymorková Kateřina TRI7152 2073677 C TJ TŽ Třinec
01:00:00 Vaňharová Kateřina TZL0555 53320 C SKOB Zlín
01:00:00 Perničková Lenka 40001 7207038 OK Malenovice
01:00:00 Pavlová Libuše MOV7451 436420 C SKOB Ostrava
01:00:00 Vaňhara Lukáš TZL0712 8595 C SKOB Zlín
01:00:00 Pavlasová Marcela 10001 2121126 Pavlasovic familie
01:00:00 Haltofová Marie TRI7050 49400 C TJ TŽ Třinec
01:00:00 Chudík Michael BFM7103 2087516 SKOB Frýdek - Místek
01:00:00 Bruk Miroslav TRI6100 416126 C TJ TŽ Třinec
01:00:00 Mizerová Monika TRI9250 49365 C TJ TŽ Třinec
01:00:00 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C SKOB Ostrava
01:00:00 Rohlík Petr KVS6402 426339 C SKOB Kobra Vsetín
01:00:00 Davidová Petra SFM7651 2125376 C O-RUNNAŘI Beskydy
01:00:00 Králová Věra OTK7151 2067303 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
01:00:00 Rohlík Zbyněk KVS0301 7864 C SKOB Kobra Vsetín

T 4.02 km, 110 m, 18 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Haltof Petr TRI7400 8660 C TJ TŽ Třinec
11:13:00 Vakant 0
11:15:00 Bernatík Lukáš SFM9801 2800327 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:17:00 Vakant 0
11:19:00 Riesslerová Eliška OTK0350 331701 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:21:00 Vakant 0
11:23:00 Přibík Václav TZL7802 2121119 C SKOB Zlín
11:25:00 Vakant 0
11:27:00 Palasová Michaela 30001 49592 OB Veliková
11:29:00 Vakant 0