Mapa:
U ZABITÝHO, 1:10 000, formát A4, stav 6/2019, mapoval Petr Mareček
D10N
2.18 km, 45 m, 6 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:31:00 |
01 |
Schwabová Barbora |
TBM1188 |
7210817 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:36:00 |
06 |
Dosbabová Magdaléna |
TTR1151 |
52247 |
C |
OOB Třebíč |
10:41:00 |
11 |
Slavíčková Julie |
JHB1051 |
2106742 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
10:46:00 |
16 |
Voráčková Anežka |
OSN1260 |
52142 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:51:00 |
21 |
Mácová Apolena |
SJI1150 |
115 |
C |
OK Jihlava |
D10
2.34 km, 45 m, 7 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:35:00 |
05 |
Vítková Eva |
CHT1053 |
682379 |
C |
OOB SK Chrast |
10:40:00 |
10 |
Pobudová Marie |
SJH1050 |
443107 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
10:45:00 |
15 |
Šímová Julie |
TBM1055 |
446329 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:50:00 |
20 |
Dvořáčková Eva |
OSN1050 |
53177 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:55:00 |
25 |
Havlíčková Hana |
CHT1153 |
2419858 |
C |
OOB SK Chrast |
11:00:00 |
30 |
Eliášová Viktorie |
TBM1052 |
8088388 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:05:00 |
35 |
Kubešová Kristýna |
RUZ1050 |
361944 |
C |
TJ Růžená |
11:10:00 |
40 |
Kamarádová Tereza |
PZR0951 |
2121882 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:15:00 |
45 |
Korecká Eva |
CHT1054 |
0 |
C |
OOB SK Chrast |
11:20:00 |
50 |
Kozderková Jolana |
PZR1050 |
2420044 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:25:00 |
55 |
Pilná Anna |
OSN1151 |
436927 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:30:00 |
60 |
Komárková Radka |
SJH1151 |
8662283 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
D12
2.44 km, 30 m, 7 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:17:00 |
47 |
Krátká Eliška |
SJI0851 |
2125342 |
B |
OK Jihlava |
11:22:00 |
52 |
Čechová Johana |
TBM0888 |
8180908 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:27:00 |
57 |
Ptáčková Ema |
PZR0952 |
2121887 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:32:00 |
62 |
Honzáková Nelka |
JHB0851 |
7210807 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
11:37:00 |
67 |
Kamenická Tereza Ester |
OSN0888 |
8081227 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:42:00 |
72 |
Nováková Anna Marie |
CTB0951 |
8648583 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:47:00 |
77 |
Slavíková Barbora |
CHT0951 |
2120993 |
C |
OOB SK Chrast |
11:52:00 |
82 |
Malá Anna |
HJL0950 |
9103 |
C |
Sokol Horní Jelení OOS |
11:57:00 |
87 |
Charouzová Eliška |
CHT0851 |
2124755 |
B |
OOB SK Chrast |
12:02:00 |
92 |
Mácová Rozálie |
SJI0855 |
2087651 |
C |
OK Jihlava |
12:07:00 |
97 |
Nešporová Terezie |
TTR0852 |
49689 |
C |
OOB Třebíč |
12:12:00 |
102 |
Szablaturová Nela |
SJI0952 |
2129233 |
C |
OK Jihlava |
12:17:00 |
107 |
Plachá Nora |
STA0851 |
2134370 |
C |
OK Střelka |
12:22:00 |
112 |
Jelínková Michaela |
CTB0851 |
2121764 |
C |
SK OB Chotěboř |
12:27:00 |
117 |
Novotná Julie |
SJI0951 |
2096133 |
C |
OK Jihlava |
12:32:00 |
122 |
Svojanovská Anna |
OSN0950 |
52230 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
12:37:00 |
127 |
Dvořáčková Eliška |
TTR0951 |
2420061 |
C |
OOB Třebíč |
12:42:00 |
132 |
Kaplanová Viktorie |
HJL0850 |
2148137 |
C |
Sokol Horní Jelení OOS |
12:47:00 |
137 |
Kellerová Alice |
CHT0852 |
2115706 |
B |
OOB SK Chrast |
12:52:00 |
142 |
Kolaříková Sofie |
SBK0955 |
2141907 |
C |
KOB START Blansko |
D14
3.70 km, 50 m, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:31:00 |
01 |
Fuchsová Ema |
TBM0653 |
8667974 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
10:36:00 |
06 |
Slavíková Tereza |
CHT0656 |
8226328 |
B |
OOB SK Chrast |
10:41:00 |
11 |
Mácová Amálie |
SJI0650 |
52331 |
C |
OK Jihlava |
10:46:00 |
16 |
Paulová Barbora |
CTB0753 |
2121757 |
B |
SK OB Chotěboř |
10:51:00 |
21 |
Janíčková Jolana |
OSN0777 |
8004350 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:56:00 |
26 |
Hlaváčová Lucie |
TBM0660 |
8088288 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:01:00 |
31 |
Zoulíková Vendula |
CHT0753 |
2120999 |
B |
OOB SK Chrast |
11:06:00 |
36 |
Dvořáčková Jana |
OSN0757 |
53158 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:11:00 |
41 |
Halamková Justýna |
CHT0651 |
2115701 |
C |
OOB SK Chrast |
11:16:00 |
46 |
Hofhanzlová Štěpánka |
RUZ0650 |
8116689 |
B |
TJ Růžená |
11:21:00 |
51 |
Běloušková Kateřina |
CTB0752 |
8003607 |
B |
SK OB Chotěboř |
11:26:00 |
56 |
Slavíková Eva |
CHT0652 |
2124751 |
B |
OOB SK Chrast |
11:31:00 |
61 |
Doleželová Anna |
PZR0651 |
220400 |
B |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:36:00 |
66 |
Škapová Markéta |
CHT0752 |
2115709 |
B |
OOB SK Chrast |
11:41:00 |
71 |
Wacková Anna |
SJI0653 |
2126386 |
B |
OK Jihlava |
11:46:00 |
76 |
Benešová Michaela |
SJH0651 |
8670796 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
11:51:00 |
81 |
Oranyová Sylva |
SJI0751 |
2126366 |
B |
OK Jihlava |
11:56:00 |
86 |
Potužníková Adéla |
SJH0754 |
2113415 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
12:01:00 |
91 |
Kubáňová Tereza |
TBM0756 |
8663207 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
12:06:00 |
96 |
Baďurová Eliška |
PZR0752 |
7210868 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
12:11:00 |
101 |
Dosbabová Mariana |
TTR0651 |
2011822 |
C |
OOB Třebíč |
12:16:00 |
106 |
Komínová Vendula |
RUZ0751 |
2092371 |
B |
TJ Růžená |
12:21:00 |
111 |
Gajdová Michaela |
VSP0752 |
8660527 |
B |
USK Praha |
12:26:00 |
116 |
Doležalová Barbora |
CHT0655 |
2115708 |
C |
OOB SK Chrast |
12:31:00 |
121 |
Dobrovolná Anna |
TBM0758 |
8120028 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
12:36:00 |
126 |
Komárková Zbyňka |
SJH0751 |
8014456 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
12:41:00 |
131 |
Vítková Hana |
SJI0750 |
8226390 |
B |
OK Jihlava |
D16
4.45 km, 55 m, 12 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:02:00 |
92 |
Dušková Tereza |
TBM0554 |
8414120 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
12:07:00 |
97 |
Čápová Eliška |
STA0451 |
2134335 |
B |
OK Střelka |
12:12:00 |
102 |
Honzáková Lenka |
JHB0551 |
7210814 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
12:17:00 |
107 |
Pilná Klára |
OSN0452 |
436958 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
12:22:00 |
112 |
Veselá Tereza |
CHT0552 |
7207628 |
C |
OOB SK Chrast |
12:27:00 |
117 |
Novotná Jitka |
SJH0454 |
8663172 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
12:32:00 |
122 |
Miková Lenka |
TBM0460 |
8663167 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
12:37:00 |
127 |
Blažková Veronika |
SJH0551 |
8226309 |
A |
SOS Jindřichův Hradec |
12:42:00 |
132 |
Plachá Zita |
STA0551 |
2116453 |
B |
OK Střelka |
12:47:00 |
137 |
Kubáková Nela |
SJH0451 |
8414138 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
12:52:00 |
142 |
Paulová Pavlína |
CTB0551 |
2119195 |
C |
SK OB Chotěboř |
D18
5.44 km, 80 m, 14 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:51:00 |
81 |
Starková Terezie |
CHT0251 |
9102283 |
C |
OOB SK Chrast |
11:56:00 |
86 |
Nešporová Marie |
TTR0351 |
416215 |
C |
OOB Třebíč |
12:01:00 |
91 |
Kropáčková Vendula |
CHT0353 |
2148235 |
B |
OOB SK Chrast |
12:06:00 |
96 |
Dočkalová Klára |
SJI0250 |
1396852 |
A |
OK Jihlava |
D21C
9.00 km, 160 m, 20 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:31:00 |
01 |
Ptáčková Veronika |
TBM7374 |
2083378 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:35:00 |
05 |
Blažková Kateřina |
SJH0252 |
8656531 |
A |
SOS Jindřichův Hradec |
10:39:00 |
09 |
Nechanická Klára |
TBM0055 |
8656601 |
R |
KOS TJ Tesla Brno |
10:43:00 |
13 |
Adamová Eva |
ZBM8772 |
52039 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
10:47:00 |
17 |
Polanská Nelly |
PZR0152 |
2088199 |
B |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:51:00 |
21 |
Tichá Tereza |
SJH9452 |
995864 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
10:55:00 |
25 |
Knapová Iva |
LPU6052 |
8648581 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:59:00 |
29 |
Jelínková Zora |
PGP8851 |
232167 |
C |
SK Praga |
11:03:00 |
33 |
Hlaváčová Anežka |
TBM0199 |
8656742 |
A |
KOS TJ Tesla Brno |
11:07:00 |
37 |
Čechová Tereza |
KAM9852 |
8656609 |
E |
OK Kamenice |
11:11:00 |
41 |
Voborníková Alena |
CTB9451 |
8660906 |
R |
SK OB Chotěboř |
D21D
6.07 km, 80 m, 14 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:02:00 |
32 |
Mazalová Monika |
RBK9252 |
8667995 |
C |
SK Radioklub Blansko |
11:06:00 |
36 |
Foltýnová Eva |
SJI0051 |
8033298 |
B |
OK Jihlava |
11:10:00 |
40 |
Kopáčková Jana |
ZBM7951 |
703370 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
11:14:00 |
44 |
Kozderková Alena |
PZR7667 |
2121893 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:18:00 |
48 |
Bialožytová Tereza |
PGP9055 |
8087800 |
C |
SK Praga |
11:22:00 |
52 |
Krátká Soňa |
SJI7650 |
2148195 |
C |
OK Jihlava |
11:26:00 |
56 |
Hofhanzlová Hana |
RUZ7951 |
2801046 |
C |
TJ Růžená |
11:30:00 |
60 |
Jánská Radka |
TTR9352 |
2125373 |
C |
OOB Třebíč |
11:34:00 |
64 |
Novotná Petra |
SJI8350 |
8516414 |
C |
OK Jihlava |
11:38:00 |
68 |
Stoklasová Daniela |
OSN0055 |
7203325 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:42:00 |
72 |
Jelínková Hana |
CTB8152 |
899173 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:46:00 |
76 |
Hrušková Kristýna |
ZBM9156 |
1668661 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
11:50:00 |
80 |
Vacková Anna |
SJI9854 |
336765 |
C |
OK Jihlava |
11:54:00 |
84 |
Šilerová Eva |
PDY8050 |
8660526 |
C |
Běhej Poděbrady |
11:58:00 |
88 |
Cipryánová Alena |
BZP7850 |
7207851 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
D35
6.28 km, 75 m, 16 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:34:00 |
04 |
Hejtmánková Kateřina |
TAP8462 |
53640 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:38:00 |
08 |
Brychtová Zuzana |
JHB8053 |
2103783 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
10:42:00 |
12 |
Gregorová Lenka |
SJH7853 |
2096216 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
10:46:00 |
16 |
Paulíčková Renata |
SJI8057 |
8660557 |
C |
OK Jihlava |
10:50:00 |
20 |
Dvořáčková Jana |
OSN7850 |
8226322 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:54:00 |
24 |
Audrinová Jana |
PDY7850 |
0 |
C |
Běhej Poděbrady |
10:58:00 |
28 |
Potužníková Eva |
SJH7652 |
2113481 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:02:00 |
32 |
Kmentová Lenka |
ZAM8552 |
8033289 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
11:06:00 |
36 |
Čechová Marcela |
TBM7659 |
8007659 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:10:00 |
40 |
Klusáčková Lenka |
CTB8051 |
232874 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:14:00 |
44 |
Honzáková Jana |
JHB7753 |
7207340 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
11:18:00 |
48 |
Chudíková Barbora |
SJI7850 |
8033211 |
C |
OK Jihlava |
11:22:00 |
52 |
Šťastná Lenka |
CTB8351 |
2082926 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:26:00 |
56 |
Pekárková Eva |
TZL7653 |
8663119 |
C |
SKOB Zlín |
11:30:00 |
60 |
Blažková Kristina |
NNN9876 |
7300472 |
|
Neregistrovaní |
11:34:00 |
64 |
Kamenická Lenka |
OSN6955 |
8648571 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:38:00 |
68 |
Paulová Hana |
CTB7851 |
2039078 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:42:00 |
72 |
Nechanická Daniela |
OSN7557 |
8656600 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:46:00 |
76 |
Dvořáčková Jana |
TTR8154 |
224888 |
C |
OOB Třebíč |
11:50:00 |
80 |
Voráčková Lenka |
OSN8555 |
9201331 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:54:00 |
84 |
Jemelíková Lada |
VBM6555 |
53489 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:58:00 |
88 |
Srbová Alena |
SJI7951 |
2059731 |
C |
OK Jihlava |
12:02:00 |
92 |
Štěpánková Kateřina |
TBM7654 |
8149893 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
12:06:00 |
96 |
Kubešová Eva |
RUZ8151 |
51923 |
C |
TJ Růžená |
12:10:00 |
100 |
Balusková Ida |
OKP7350 |
681852 |
C |
SK OK 24 Praha |
12:14:00 |
104 |
Mrskočová Dana |
LPU7356 |
8033225 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
12:18:00 |
108 |
Vítková Lenka |
SJI7852 |
2081356 |
C |
OK Jihlava |
12:22:00 |
112 |
Dosbabová Magda |
TTR8152 |
2144047 |
C |
OOB Třebíč |
D45
5.13 km, 55 m, 14 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:33:00 |
03 |
Melicharová Zdeňka |
PHK7551 |
8028877 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:38:00 |
08 |
Schwabová Kateřina |
TBM7371 |
8001411 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:43:00 |
13 |
Nešporová Marie |
TTR7251 |
52242 |
C |
OOB Třebíč |
10:48:00 |
18 |
Hrstková Dana |
SJI6051 |
7209360 |
C |
OK Jihlava |
10:53:00 |
23 |
Petrová Martina |
TAP6852 |
232196 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:58:00 |
28 |
Bravená Alexandra |
VBM6155 |
682079 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:03:00 |
33 |
Ševčíková Pavla |
TBM7355 |
53255 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:08:00 |
38 |
Demlová Jitka |
LPU6955 |
8230369 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:13:00 |
43 |
Šimková Hana |
UOL6653 |
52476 |
C |
SOB Olomouc |
11:18:00 |
48 |
Miková Iva |
TBM7071 |
53270 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:23:00 |
53 |
Janíčková Jitka |
OSN7356 |
8680294 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:28:00 |
58 |
Palátová Lenka |
TTR7551 |
4673 |
C |
OOB Třebíč |
11:33:00 |
63 |
Fuchsová Marcela |
TBM7260 |
2067207 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:38:00 |
68 |
Cíchová Pavlína |
TTR7452 |
2092365 |
C |
OOB Třebíč |
11:43:00 |
73 |
Voborníková Eva |
CTB6851 |
2080977 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:48:00 |
78 |
Zajíčková Lenka |
TBM7152 |
8667996 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:53:00 |
83 |
Benešová Iva |
SJH7051 |
9101672 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:58:00 |
88 |
Kubáňová Jana |
TBM7275 |
8007275 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
12:03:00 |
93 |
Kavalírová Kateřina |
PHK6756 |
9833 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:08:00 |
98 |
Hiršová Marcela |
TBM7079 |
8648605 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
12:13:00 |
103 |
Poláčková Bohuslava |
PZR7070 |
2052393 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
12:18:00 |
108 |
Grycová Petra |
TBM7467 |
8115113 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
12:23:00 |
113 |
Nechutová Alena |
PZR6969 |
2075659 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
12:28:00 |
118 |
Fencíková Vladislava |
JHB6553 |
7204508 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
12:33:00 |
123 |
Hlaváčová Šárka |
TBM7258 |
49656 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
12:38:00 |
128 |
Pavlů Veronika |
TAP6952 |
232198 |
C |
KOB Tretra Praha |
12:43:00 |
133 |
Šišmová Hana |
TYN6850 |
7209364 |
C |
OOB SK Týniště nad Orlicí |
D55
4.63 km, 55 m, 13 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:26:00 |
56 |
Rosecká Alena |
PZR5654 |
8655485 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:30:00 |
60 |
Peřinková Irena |
BBM6550 |
331257 |
C |
BETA URSUS Orienteering |
11:34:00 |
64 |
Tichá Jana |
SJH6451 |
51925 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:38:00 |
68 |
Jašková Monika |
TBM6363 |
8299099 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:42:00 |
72 |
Ostřanská Iveta |
SSU6591 |
8061435 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:46:00 |
76 |
Janská Iva |
LBM5795 |
219280 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
11:50:00 |
80 |
Rajnošková Marie |
BZR6051 |
301392 |
C |
Bratrstvo Ždárských vrchů |
11:54:00 |
84 |
Potěšilová Vladimíra |
VBM5655 |
53238 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:58:00 |
88 |
Procházková Miluše |
DCE5450 |
1954721 |
C |
KOB Dobřichovice |
12:02:00 |
92 |
Běhounová Jiřina |
PHK5651 |
8648580 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:06:00 |
96 |
Klapalová Jana |
VAM6451 |
1416361 |
C |
OB Vamberk |
12:10:00 |
100 |
Syslová Iva |
TTR6151 |
52237 |
C |
OOB Třebíč |
12:14:00 |
104 |
Veverková Yveta |
VAM6452 |
9678 |
C |
OB Vamberk |
12:18:00 |
108 |
Tihonová Jindra |
TAP6253 |
232161 |
C |
KOB Tretra Praha |
12:22:00 |
112 |
Klusáčková Jitka |
TTR6152 |
303944 |
C |
OOB Třebíč |
12:26:00 |
116 |
Jelínková Radana |
PGP5851 |
301361 |
C |
SK Praga |
12:30:00 |
120 |
Dokoupilová Zuzana |
VBM5754 |
8648559 |
C |
VSK Mendelu Brno |
12:34:00 |
124 |
Šilerová Zdena |
KNC5750 |
2023962 |
C |
Sokol Kostelec n. Č. l. |
D65
3.06 km, 30 m, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:34:00 |
04 |
Hejtmánková Alena |
TAP5452 |
53641 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:38:00 |
08 |
Orálková Libuše |
TTR5351 |
52253 |
C |
OOB Třebíč |
10:42:00 |
12 |
Eremiášová Jana |
TBM5451 |
52361 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:46:00 |
16 |
Podhorská Věra |
SJI5252 |
1000506 |
C |
OK Jihlava |
10:50:00 |
20 |
Křížová Zdenka |
PZR5051 |
301209 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:54:00 |
24 |
Oulická Hana |
TRT5350 |
2102564 |
C |
KOS Třešť |
10:58:00 |
28 |
Procházková Helena |
TBM5351 |
8301247 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
H10N
2.18 km, 45 m, 6 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:56:00 |
26 |
Novák Tobiáš |
CTB1103 |
7260014 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:01:00 |
31 |
Svoboda Jan |
CHT1002 |
0 |
C |
OOB SK Chrast |
11:06:00 |
36 |
Nouza Vítek |
SJH1104 |
336789 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:11:00 |
41 |
Běloušek Matěj |
CTB1202 |
2113412 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:16:00 |
46 |
Mazzarese David |
TRT1100 |
2102555 |
C |
KOS Třešť |
11:21:00 |
51 |
Šiler Štěpán |
PDY1101 |
2112725 |
C |
Běhej Poděbrady |
H10
2.43 km, 35 m, 7 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:32:00 |
02 |
Forst Matouš |
PZR1100 |
438608 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:37:00 |
07 |
Kubáň Patrik |
TBM1001 |
7204525 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:42:00 |
12 |
Šťastný Antonín |
CTB1101 |
51830 |
C |
SK OB Chotěboř |
10:47:00 |
17 |
Kopecký Vojtěch |
CHT1001 |
2126238 |
C |
OOB SK Chrast |
10:52:00 |
22 |
Buršík Matěj |
SJI1002 |
2141936 |
C |
OK Jihlava |
10:57:00 |
27 |
Broum Matěj |
PZR1002 |
126 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:02:00 |
32 |
Míchal Jakub |
SJH1001 |
2079509 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:07:00 |
37 |
Kolbeshkin Vasilij |
NNN1001 |
446327 |
|
Neregistrovaní |
11:12:00 |
42 |
Šíma Filip |
TBM1213 |
446328 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
H12
2.76 km, 40 m, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:54:00 |
24 |
Jirků Ondřej |
SJI0904 |
2125311 |
C |
OK Jihlava |
10:59:00 |
29 |
Gajda Petr |
VSP0903 |
8028811 |
C |
USK Praha |
11:04:00 |
34 |
Růžička Tomáš |
SJI0907 |
52298 |
C |
OK Jihlava |
11:09:00 |
39 |
Přibyl Daniel |
OSN0808 |
0 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:14:00 |
44 |
Klusáček Mikuláš |
CTB0902 |
2111816 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:19:00 |
49 |
Blažek Vojtěch |
SJH1003 |
8014562 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:24:00 |
54 |
Šidlák Dominik |
JHB0801 |
49825 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
11:29:00 |
59 |
Parkan Tomáš |
SJH0803 |
8663132 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
11:34:00 |
64 |
Libra Matyáš |
PZR0900 |
7210882 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:39:00 |
69 |
Prášil Adam |
SJI0901 |
2088159 |
B |
OK Jihlava |
11:44:00 |
74 |
Hofhanzl Antonín |
RUZ0902 |
8116806 |
B |
TJ Růžená |
11:49:00 |
79 |
Škapa Jan |
CHT0901 |
2115711 |
C |
OOB SK Chrast |
11:54:00 |
84 |
Šimon Eduard |
PZR0800 |
7210246 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:59:00 |
89 |
Dočkal Matouš |
SJI0900 |
2113416 |
C |
OK Jihlava |
12:04:00 |
94 |
Vítek Vojtěch |
CHT0801 |
682374 |
B |
OOB SK Chrast |
12:09:00 |
99 |
Fraj David |
RUZ0900 |
49887 |
C |
TJ Růžená |
12:14:00 |
104 |
Prášil Šimon |
TTR0901 |
500580 |
C |
OOB Třebíč |
12:19:00 |
109 |
Pekárek David |
TZL1000 |
8680313 |
C |
SKOB Zlín |
12:24:00 |
114 |
Venhoda Lukáš |
SJI0801 |
2103300 |
B |
OK Jihlava |
12:29:00 |
119 |
Štěpánek Ondřej |
TBM0809 |
8208112 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
12:34:00 |
124 |
Vinopal Vojtěch |
PZR0901 |
2420002 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
H14
4.77 km, 70 m, 12 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:15:00 |
45 |
Růžička Vojtěch |
SJI0704 |
51772 |
C |
OK Jihlava |
11:20:00 |
50 |
Ptáček Jonáš |
TBM0717 |
8070717 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:25:00 |
55 |
Zach Martin |
SJI0705 |
142 |
|
OK Jihlava |
11:30:00 |
60 |
Červinka Adam |
OSN0707 |
8226427 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:35:00 |
65 |
Jelínek Jaromír |
CTB0603 |
2081398 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:40:00 |
70 |
Štěpánek Jan |
TBM0607 |
8660548 |
A |
KOS TJ Tesla Brno |
11:45:00 |
75 |
Jirků František |
SJI0600 |
52966 |
C |
OK Jihlava |
11:50:00 |
80 |
Knap Jakub |
PZR0701 |
7210811 |
B |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:55:00 |
85 |
Dvořáček Jan |
TTR0701 |
53153 |
C |
OOB Třebíč |
12:00:00 |
90 |
Dejnožka Matěj |
CHT0701 |
2111744 |
C |
OOB SK Chrast |
12:05:00 |
95 |
Čech Radan |
TBM0611 |
8663178 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
12:10:00 |
100 |
Blažek Cyril |
SJH0701 |
8662336 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
12:15:00 |
105 |
Prášil Jakub |
SJI0702 |
2127589 |
B |
OK Jihlava |
12:20:00 |
110 |
Eliáš Vojtěch |
TBM0604 |
8662367 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
12:25:00 |
115 |
Hendrych Vít |
SJI0601 |
8109369 |
B |
OK Jihlava |
12:30:00 |
120 |
Novák Matyáš |
CTB0601 |
8226396 |
B |
SK OB Chotěboř |
12:35:00 |
125 |
Coufal Petr |
SJI0703 |
2121888 |
C |
OK Jihlava |
12:40:00 |
130 |
Schwab Filip |
TBM0710 |
8000710 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
12:45:00 |
135 |
Srb Vladimír |
SJI0701 |
8667506 |
A |
OK Jihlava |
H16
6.91 km, 110 m, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:35:00 |
65 |
Pekárek Tobias |
TZL0502 |
8663152 |
A |
SKOB Zlín |
11:39:00 |
69 |
Nouza Michal |
SJH0505 |
8004613 |
A |
SOS Jindřichův Hradec |
11:43:00 |
73 |
Venhauer Vojtěch |
SJI0505 |
2125372 |
B |
OK Jihlava |
11:47:00 |
77 |
Keller Filip |
CHT0503 |
2115707 |
C |
OOB SK Chrast |
11:51:00 |
81 |
Nešpor Jiří |
TTR0502 |
995847 |
C |
OOB Třebíč |
11:55:00 |
85 |
Orany Vojtěch |
SJI0401 |
8116725 |
B |
OK Jihlava |
11:59:00 |
89 |
Dvořáček Tomáš |
OSN0505 |
2011898 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
12:03:00 |
93 |
Cícha Václav |
TTR0401 |
2092373 |
B |
OOB Třebíč |
12:07:00 |
97 |
Potužník Viktor |
SJH0504 |
8003611 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
12:11:00 |
101 |
Šíma Matěj |
CHT0502 |
2127613 |
B |
OOB SK Chrast |
12:15:00 |
105 |
Gryc Ondřej |
TBM0406 |
8180018 |
A |
KOS TJ Tesla Brno |
12:19:00 |
109 |
Dundáček Karel |
SJH0401 |
8662342 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
H18
8.27 km, 120 m, 19 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:08:00 |
98 |
Palát Bohuslav |
TTR0201 |
4538 |
C |
OOB Třebíč |
12:13:00 |
103 |
Přibyl Jan |
OSN0300 |
2031346 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
12:18:00 |
108 |
Moravec Jan |
ZAM0205 |
8629818 |
B |
OB TJ Sokol Žamberk |
12:23:00 |
113 |
Venhoda Matěj |
SJI0301 |
8109370 |
B |
OK Jihlava |
12:28:00 |
118 |
Krampla Michal Jan |
UOL0302 |
8116830 |
B |
SOB Olomouc |
12:33:00 |
123 |
Chrást Lukáš |
OSN0301 |
52000 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
12:38:00 |
128 |
Pobuda Vojtěch |
SJH0302 |
8515514 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
12:43:00 |
133 |
Novotný Tomáš |
TTR0305 |
2115144 |
B |
OOB Třebíč |
12:48:00 |
138 |
Hojný Jáchym |
SJH0301 |
8656652 |
A |
SOS Jindřichův Hradec |
12:53:00 |
143 |
Novotný Vojtěch |
TTR0203 |
2115149 |
B |
OOB Třebíč |
H21C
11.72 km, 210 m, 26 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:32:00 |
02 |
Ptáček Ondřej |
TBM7120 |
2083358 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:36:00 |
06 |
Novotný Ondřej |
ABM9211 |
7003038 |
C |
KOB ALFA Brno |
10:40:00 |
10 |
Buzek Martin |
PGP8401 |
7051263 |
C |
SK Praga |
10:44:00 |
14 |
Žanda Jan |
CTB9901 |
8003618 |
C |
SK OB Chotěboř |
10:48:00 |
18 |
Tichý Tomáš |
SJH9201 |
886295 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
10:52:00 |
22 |
Šenkýř Matěj |
SJI9902 |
2045309 |
C |
OK Jihlava |
10:56:00 |
26 |
Gregor Petr |
RUZ7500 |
8648570 |
C |
TJ Růžená |
11:00:00 |
30 |
Hladílek Jan |
PZR8814 |
49824 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:04:00 |
34 |
Procházka David |
LPU9113 |
8656511 |
R |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:08:00 |
38 |
Hübner Jan |
CTB7902 |
8200032 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:12:00 |
42 |
Vlach Martin |
PGP8605 |
51807 |
C |
SK Praga |
11:16:00 |
46 |
Jelínek Jaromír |
CTB7702 |
899166 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:20:00 |
50 |
Srb Vladimír |
SJI7801 |
8667505 |
C |
OK Jihlava |
11:24:00 |
54 |
Kadeřávek Petr |
PHK7605 |
9399 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:28:00 |
58 |
Škrabánek Matěj |
SJI9203 |
2073707 |
C |
OK Jihlava |
11:32:00 |
62 |
Henek Vladan |
VBM8002 |
2011839 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:36:00 |
66 |
Stupal František |
JHB8603 |
52353 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
11:40:00 |
70 |
Čech Radovan |
TBM7835 |
8007835 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:44:00 |
74 |
Cícha Matěj |
TTR0102 |
8109391 |
B |
OOB Třebíč |
11:48:00 |
78 |
Prášil Marek |
SJI7313 |
8116817 |
R |
OK Jihlava |
11:52:00 |
82 |
Kamenický Jeroným |
TUR9549 |
8651708 |
R |
OOB TJ Turnov |
11:56:00 |
86 |
Sabol Josef |
CTB9902 |
436413 |
C |
SK OB Chotěboř |
12:00:00 |
90 |
Kadlec Jan |
SJI8306 |
8028807 |
C |
OK Jihlava |
12:04:00 |
94 |
Blažek Zdeněk |
SJH7601 |
8003631 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
12:08:00 |
98 |
Gryc Vojtěch |
TBM0106 |
8645931 |
A |
KOS TJ Tesla Brno |
12:12:00 |
102 |
Píro Matěj |
TTR8802 |
1988888 |
C |
OOB Třebíč |
12:16:00 |
106 |
Kafka Matěj |
SJI9903 |
7200364 |
C |
OK Jihlava |
12:20:00 |
110 |
Nešpor Jan |
TTR0101 |
7300192 |
B |
OOB Třebíč |
12:24:00 |
114 |
Kůra Josef |
ZBM8722 |
232254 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
12:28:00 |
118 |
Culka Josef |
JHB8607 |
7300171 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
12:32:00 |
122 |
Ehl Jiří |
TBM7701 |
8017701 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
12:36:00 |
126 |
Lučan Vladimír |
LPU7710 |
515170 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
12:40:00 |
130 |
Flašar Jan |
PGP8610 |
8008610 |
R |
SK Praga |
12:44:00 |
134 |
Vacek Vojtěch |
SJI9602 |
7200366 |
C |
OK Jihlava |
12:48:00 |
138 |
Mazal Zdeněk |
VBM8103 |
8656569 |
C |
VSK Mendelu Brno |
12:52:00 |
142 |
Lauerman Jan |
SJI7419 |
8662358 |
C |
OK Jihlava |
H21D
7.65 km, 130 m, 18 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:31:00 |
01 |
Jadviščok Ladislav |
UOL7700 |
2075671 |
C |
SOB Olomouc |
10:36:00 |
06 |
Šunda Marek |
VSP9200 |
7210926 |
C |
USK Praha |
10:41:00 |
11 |
Novohradský Petr |
PZR8903 |
53700 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:46:00 |
16 |
Frýba Dominik |
SJI9702 |
7200599 |
C |
OK Jihlava |
10:51:00 |
21 |
Vinopal Tomáš |
PZR7905 |
8705 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:56:00 |
26 |
Picek Jan |
TJN9101 |
8662742 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:01:00 |
31 |
Honzák Tomáš |
JHB7702 |
7201753 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
11:06:00 |
36 |
Goncalves Joao |
OSN8900 |
52146 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:11:00 |
41 |
Karlík Jan |
TBM8809 |
8323322 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:16:00 |
46 |
Sitař Václav |
PZR9202 |
2148207 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:21:00 |
51 |
Kavan Tomáš |
TBM8603 |
8644875 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:26:00 |
56 |
Rosecký Jan |
PZR8901 |
51357 |
|
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:31:00 |
61 |
Máca Tomáš |
SJI7800 |
141 |
C |
OK Jihlava |
11:36:00 |
66 |
Fraj Oldřich |
RUZ7502 |
232335 |
C |
TJ Růžená |
11:41:00 |
71 |
Pilc Oldřich |
SPR5100 |
8135135 |
C |
SK SKI - SPORT Praděd |
11:46:00 |
76 |
Skryja Ondřej |
PZR9502 |
232483 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
H35
9.27 km, 150 m, 21 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:35:00 |
05 |
Fröhlich Martin |
DKP8207 |
7300471 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:40:00 |
10 |
Andrš Petr |
ZAM8401 |
8226348 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
10:45:00 |
15 |
Přibyl Jan |
OSN7801 |
2023952 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:50:00 |
20 |
Kušička Josef |
HJL7600 |
1425339 |
C |
Sokol Horní Jelení OOS |
10:55:00 |
25 |
Voráček Michal |
OSN8000 |
9201330 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:00:00 |
30 |
Hanousek Martin |
CTB7910 |
8003608 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:05:00 |
35 |
Potužník Martin |
SJH7705 |
2113492 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:10:00 |
40 |
Sobotka Petr |
PZR7008 |
53709 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:15:00 |
45 |
Orany Tomáš |
SJI7311 |
889294 |
C |
OK Jihlava |
11:20:00 |
50 |
Klusáček Luděk |
CTB7803 |
232875 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:25:00 |
55 |
Albrecht David |
0050001 |
8116731 |
|
HO Skol |
11:30:00 |
60 |
Novotný Jakub |
SJI7700 |
2080936 |
C |
OK Jihlava |
11:35:00 |
65 |
Červinka Jan |
OSN8002 |
682677 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:40:00 |
70 |
Míchal Jiří |
SJH7802 |
2096231 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:45:00 |
75 |
Mašata Roman |
PHK7107 |
515050 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:50:00 |
80 |
Uchytil Tomáš |
0040001 |
0 |
|
Měřín Cyklokroužek |
11:55:00 |
85 |
Prášil Aleš |
SJI7415 |
52152 |
C |
OK Jihlava |
12:00:00 |
90 |
Bláha Jan |
HJL8200 |
8226314 |
C |
Sokol Horní Jelení OOS |
12:05:00 |
95 |
Konfršt Josef |
0060001 |
2126341 |
|
OB Vepřová |
12:10:00 |
100 |
Komárek Arnošt |
SJH7702 |
8014444 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
12:15:00 |
105 |
Paul Pavel |
CTB7601 |
2039076 |
C |
SK OB Chotěboř |
12:20:00 |
110 |
Plíhal Tomáš |
SJI8509 |
8660510 |
C |
OK Jihlava |
12:25:00 |
115 |
Blažek Petr |
SJH7402 |
8636796 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
12:30:00 |
120 |
Izdný Pavel |
SJI7613 |
8149899 |
C |
OK Jihlava |
12:35:00 |
125 |
Venhoda Milan |
SJI7104 |
8028816 |
C |
OK Jihlava |
12:40:00 |
130 |
Běloušek Pavel |
CTB7602 |
2118480 |
C |
SK OB Chotěboř |
12:45:00 |
135 |
Vítek Jaroslav |
SJI7201 |
8028815 |
C |
OK Jihlava |
12:50:00 |
140 |
Šťastný Karel |
CTB7901 |
2087711 |
C |
SK OB Chotěboř |
12:55:00 |
145 |
Prošek Michal |
SJI7823 |
8028823 |
C |
OK Jihlava |
H45
7.82 km, 120 m, 18 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:32:00 |
02 |
Vostal Petr |
TBM7411 |
2000581 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:36:00 |
06 |
Drábek Petr |
TTR6701 |
2801047 |
C |
OOB Třebíč |
10:40:00 |
10 |
Podivínský Tomáš |
SCP7201 |
8663133 |
C |
OK Sparta Praha |
10:44:00 |
14 |
Vítek Zbyněk |
PTE6622 |
8226430 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:48:00 |
18 |
Mudrák Pavel |
TBM6900 |
8662331 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:52:00 |
22 |
Parkan Jiří |
SJH6801 |
8656643 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
10:56:00 |
26 |
Fencl Jiří |
LPU6301 |
9653 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:00:00 |
30 |
Tichý Martin |
SJH6401 |
51929 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:04:00 |
34 |
Vávra Jaroslav |
LPU7308 |
7203457 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:08:00 |
38 |
Hofhanzl Abrahám |
RUZ7300 |
2800340 |
C |
TJ Růžená |
11:12:00 |
42 |
Kovačič Marek |
OSN6600 |
8670817 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:16:00 |
46 |
Voborník Petr |
CTB6601 |
8414102 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:20:00 |
50 |
Nechuta Milan |
PZR7007 |
49811 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:24:00 |
54 |
Dundáček Milan |
SJH6902 |
8648639 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:28:00 |
58 |
Jordanov Nikolaj |
VBM6501 |
8680303 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:32:00 |
62 |
Hojný Jaroslav |
SJH7002 |
995874 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:36:00 |
66 |
Novák Ivo |
OKP6200 |
51679 |
C |
SK OK 24 Praha |
11:40:00 |
70 |
Novák Pavel |
CTB7001 |
8648548 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:44:00 |
74 |
Rachůnek Stanislav |
SJI6801 |
219258 |
C |
OK Jihlava |
11:48:00 |
78 |
Novotný Petr |
SJH6502 |
2079504 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:52:00 |
82 |
Pulec Pavel |
VBM6201 |
8516924 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:56:00 |
86 |
Šišma Pavel |
TYN6901 |
7210242 |
C |
OOB SK Týniště nad Orlicí |
12:00:00 |
90 |
Doubek Pavel |
NNN1970 |
0 |
|
Neregistrovaní |
12:04:00 |
94 |
Žanda Jan |
CTB6701 |
8003600 |
C |
SK OB Chotěboř |
12:08:00 |
98 |
Procházka Antonín |
DCE5500 |
1955315 |
C |
KOB Dobřichovice |
12:12:00 |
102 |
Vacek Milan |
SJI6901 |
219243 |
C |
OK Jihlava |
12:16:00 |
106 |
Nechanický Pavel |
OSN7209 |
7205006 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
12:20:00 |
110 |
Nouza Petr |
SJH6501 |
8116757 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
12:24:00 |
114 |
Dušek Vladimír |
TBM7400 |
8663145 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
12:28:00 |
118 |
Cícha Radek |
TTR7503 |
2092381 |
C |
OOB Třebíč |
12:32:00 |
122 |
Beneš Jan |
SJH7001 |
8651725 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
12:36:00 |
126 |
Stoklasa Radek |
OSN7500 |
2080908 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
12:40:00 |
130 |
Komín Petr |
RUZ7200 |
2800299 |
C |
TJ Růžená |
12:44:00 |
134 |
Florian Michal |
NNN6701 |
7201772 |
|
Neregistrovaní |
H55
6.16 km, 75 m, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:33:00 |
03 |
Hrstka Vladislav |
JHB5702 |
995881 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
10:37:00 |
07 |
Šimek Roman |
UOL6503 |
8005432 |
C |
SOB Olomouc |
10:41:00 |
11 |
Jašek Milan |
TBM6201 |
8311133 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:45:00 |
15 |
Gawel Jiří |
JBM5700 |
301272 |
|
JG Sport |
10:49:00 |
19 |
Petráček Aleš |
SJI6301 |
53631 |
C |
OK Jihlava |
10:53:00 |
23 |
Černík Zdeněk |
OSN6025 |
8011 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:57:00 |
27 |
Šenkýř Vladimír |
SJI6000 |
2044881 |
C |
OK Jihlava |
11:01:00 |
31 |
Skryja Bořivoj |
PZR6106 |
232492 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:05:00 |
35 |
Kafka Václav |
SJI6001 |
301295 |
C |
OK Jihlava |
11:09:00 |
39 |
Nosek Vladimír |
SJH5901 |
8003617 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:13:00 |
43 |
Zeman Jaroslav |
SJI5901 |
8648620 |
C |
OK Jihlava |
11:17:00 |
47 |
Urválek Jiří |
TBM6107 |
53296 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:21:00 |
51 |
Kaňák Petr |
SJI6115 |
8149879 |
C |
OK Jihlava |
11:25:00 |
55 |
Klusáček Martin |
TTR5601 |
2103756 |
C |
OOB Třebíč |
11:29:00 |
59 |
Farář Václav |
LPU5201 |
8663180 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:33:00 |
63 |
Kopecký Zdeněk |
SJI6002 |
52360 |
C |
OK Jihlava |
11:37:00 |
67 |
Hlaváč Jiří |
TBM6116 |
2059757 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:41:00 |
71 |
Kopečný Mojmír |
TAP6402 |
232200 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:45:00 |
75 |
Zabloudil Pavel |
TBM5003 |
8050030 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:49:00 |
79 |
Svoboda Vladimír |
VBM5715 |
416021 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:53:00 |
83 |
Tupec Jiří |
VAM5801 |
2126289 |
C |
OB Vamberk |
11:57:00 |
87 |
Nešpor Jan |
TTR6101 |
8663162 |
C |
OOB Třebíč |
12:01:00 |
91 |
Hejtmánek Vladimír |
TAP5802 |
682651 |
C |
KOB Tretra Praha |
12:05:00 |
95 |
Wurzel Břetislav |
OSN6005 |
8006005 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
12:09:00 |
99 |
Běhoun Pavel |
PHK5701 |
8660393 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:13:00 |
103 |
Sysel Svatobor |
TTR6202 |
52235 |
C |
OOB Třebíč |
12:17:00 |
107 |
Hruška Jiří |
OSN5501 |
550310 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
12:21:00 |
111 |
Knap Jan |
LPU5101 |
8116813 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
12:25:00 |
115 |
Kamenický Radan |
OSN6004 |
8122027 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
12:29:00 |
119 |
Tihon Jaroslav |
TAP6102 |
515440 |
C |
KOB Tretra Praha |
12:33:00 |
123 |
Kavalír Karel |
PHK6503 |
9650526 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:37:00 |
127 |
Forst Vlastimil |
PZR5603 |
52970 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
12:41:00 |
131 |
Melichar Igor |
PHK6504 |
8028839 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
H65
5.01 km, 65 m, 14 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:33:00 |
03 |
Jadviščok Ladislav |
UOL5101 |
52440 |
C |
SOB Olomouc |
10:38:00 |
08 |
Toman Stanislav |
SBR4801 |
51917 |
C |
SKOB Bruntál |
10:43:00 |
13 |
Fiala Zdeněk |
TAP5501 |
7209455 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:48:00 |
18 |
Jelínek Martin |
PGP5103 |
232091 |
C |
SK Praga |
10:53:00 |
23 |
Hones Sepp |
26A5400 |
8116117 |
|
HSV Ried |
10:58:00 |
28 |
Novohradský Jan |
PZR5309 |
232741 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:03:00 |
33 |
Blecha Ladislav |
TRT5100 |
51989 |
C |
KOS Třešť |
11:08:00 |
38 |
Kubálek Zdeněk |
RUZ5306 |
897365 |
C |
TJ Růžená |
11:13:00 |
43 |
Denemarek Oldřich |
BBM5100 |
7510216 |
C |
BETA URSUS Orienteering |
11:18:00 |
48 |
Pospíšil Jaromír |
PZR4417 |
8656611 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:23:00 |
53 |
Orálek Miroslav |
TTR5201 |
7001410 |
C |
OOB Třebíč |
11:28:00 |
58 |
Šomvársky Ján |
TAP5500 |
232173 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:33:00 |
63 |
Kříž Pavel |
PZR4800 |
2023807 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:38:00 |
68 |
Kodys Václav |
RUZ5105 |
51920 |
C |
TJ Růžená |
11:43:00 |
73 |
Chmelík Aleš |
VBM4732 |
2085633 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:48:00 |
78 |
Kolařík Zdeněk |
SBK5406 |
49683 |
C |
KOB START Blansko |
11:53:00 |
83 |
Kotecký Roman |
PGP4900 |
8040749 |
C |
SK Praga |
11:58:00 |
88 |
Bauer Emil |
VBM4410 |
2087637 |
C |
VSK Mendelu Brno |
12:03:00 |
93 |
Hořínek Jaroslav |
VSP5000 |
8045137 |
C |
USK Praha |
H70
3.82 km, 30 m, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:34:00 |
04 |
Havlík Jaroslav |
SJC3601 |
8338383 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:39:00 |
09 |
Dokoupil Vladimír |
VBM4806 |
8656614 |
C |
VSK Mendelu Brno |
10:44:00 |
14 |
Ostřanský Josef |
SSU4302 |
8061472 |
C |
SK Severka Šumperk |
10:49:00 |
19 |
Paulíček Jiří |
SJI4911 |
52173 |
C |
OK Jihlava |
HDR
2.18 km, 45 m, 6 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:30:00 |
00 |
Blažek Robin |
SJI1700 |
1425374 |
C |
OK Jihlava |
10:30:00 |
00 |
Brychtová Lucie |
JHB1352 |
53444 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
10:30:00 |
00 |
Buršíková Eliška |
SJI1450 |
336770 |
C |
OK Jihlava |
10:30:00 |
00 |
Čápová Denisa |
STA0952 |
2108878 |
C |
OK Střelka |
10:30:00 |
00 |
Dočkal Prokop |
SJI1201 |
2113497 |
C |
OK Jihlava |
10:30:00 |
00 |
Forstová Viola |
PZR1551 |
2420042 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:30:00 |
00 |
Hofhanzlová Magdaléna |
RUZ1650 |
2801042 |
C |
TJ Růžená |
10:30:00 |
00 |
Holata Vojtěch |
TAP1300 |
2115740 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:30:00 |
00 |
Hübner Václav |
TBM1112 |
2118463 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:30:00 |
00 |
Hübnerová Johana |
CTB1551 |
51833 |
C |
SK OB Chotěboř |
10:30:00 |
00 |
Klusáčková Dorota |
CTB1152 |
2120639 |
C |
SK OB Chotěboř |
10:30:00 |
00 |
Klusáčková Johana |
CTB1153 |
2119197 |
C |
SK OB Chotěboř |
10:30:00 |
00 |
Kolařík Sebastián |
SBK1111 |
49685 |
C |
KOB START Blansko |
10:30:00 |
00 |
Kolbeshkin Arsenij |
NNN1201 |
0 |
|
Neregistrovaní |
10:30:00 |
00 |
Komárková Ondřejka |
SJH1351 |
995845 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
10:30:00 |
00 |
Korecký Radan |
CHT1401 |
0 |
C |
OOB SK Chrast |
10:30:00 |
00 |
Krejsová Markéta |
CHT1351 |
52175 |
C |
OOB SK Chrast |
10:30:00 |
00 |
Kubáková Laura |
JHB1550 |
301356 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
10:30:00 |
00 |
Kysilko Antonín |
CHT1602 |
0 |
C |
OOB SK Chrast |
10:30:00 |
00 |
Lauerman Jan |
SJI1515 |
2103711 |
C |
OK Jihlava |
10:30:00 |
00 |
Lauermanová Eva |
SJI1353 |
886813 |
C |
OK Jihlava |
10:30:00 |
00 |
Liška Viktor |
PHK1111 |
9393 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:30:00 |
00 |
Liška Albert |
PHK1313 |
9400 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:30:00 |
00 |
Martinec Otakar |
CHT1502 |
63591 |
C |
OOB SK Chrast |
10:30:00 |
00 |
Martinec Eduard |
CHT1202 |
2102866 |
C |
OOB SK Chrast |
10:30:00 |
00 |
Mazzarese Aiden |
TRT1500 |
2148130 |
C |
KOS Třešť |
10:30:00 |
00 |
Míchal Jáchym |
SJH1601 |
2420068 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
10:30:00 |
00 |
Prošek Filip |
SJI1401 |
888644 |
C |
OK Jihlava |
10:30:00 |
00 |
Šímová Klaudie |
TBM1452 |
553442 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:30:00 |
00 |
Šímová Markéta |
PZR1350 |
8708 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:30:00 |
00 |
Šťastný Vilém |
CTB1301 |
51838 |
C |
SK OB Chotěboř |
10:30:00 |
00 |
Štípek Rostislav |
TZL5702 |
428296 |
C |
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Trojánek Adam |
BZR0404 |
52963 |
|
Bratrstvo Ždárských vrchů |
10:30:00 |
00 |
Voráčková Karolína |
OSN1456 |
0 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:30:00 |
00 |
Zdobinská Lucie |
JHB9160 |
682632 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
T
4.15 km, 50 m, 11 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:33:00 |
03 |
Fuchs Marek |
TBM0603 |
2067206 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:38:00 |
08 |
Buršíková Olga |
SJI8150 |
2141924 |
C |
OK Jihlava |
10:43:00 |
13 |
Stoklasová Zuzana |
OSN0454 |
8149874 |
A |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:48:00 |
18 |
Kellerová Lenka |
CHT8054 |
2148247 |
C |
OOB SK Chrast |
10:53:00 |
23 |
Wacková Hana |
SJI7853 |
2126383 |
C |
OK Jihlava |
10:58:00 |
28 |
Pobuda Michal |
SJH7403 |
442845 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:03:00 |
33 |
Věříš Michal |
0020001 |
1000511 |
|
neregistrovaný |
11:08:00 |
38 |
Běloušková Ilona |
CTB8053 |
436415 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:13:00 |
43 |
Szablaturová Kamila |
0070001 |
2129201 |
|
Jihlava |
11:18:00 |
48 |
Smékal Jan |
SJH0405 |
0 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:23:00 |
53 |
Slavíčková Lada |
JHB7951 |
2106726 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
11:28:00 |
58 |
Vršková Dagmar |
ZBM7850 |
2094515 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
11:33:00 |
63 |
Fuchs Jan |
TBM7101 |
2067208 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:38:00 |
68 |
Haider Anna |
26A5650 |
8630860 |
|
HSV Ried |
11:43:00 |
73 |
Kaňáková Petra |
SJI8751 |
7003047 |
C |
OK Jihlava |
11:48:00 |
78 |
Nováková Časomíra |
0080001 |
2120064 |
|
neregistr |
11:53:00 |
83 |
Vítková Miroslava |
PTE6952 |
1421294 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:58:00 |
88 |
Adam Aleš |
TRT8100 |
2112763 |
C |
KOS Třešť |
12:03:00 |
93 |
Kovačičová Ivona |
OSN6850 |
51991 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
12:08:00 |
98 |
Rachůnek Stanislav |
SJI0602 |
446402 |
C |
OK Jihlava |
12:13:00 |
103 |
Korberová Lenka |
JHB8452 |
49805 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
12:18:00 |
108 |
Dočkal František |
0090001 |
2029126 |
|
JaFaMaP |
12:23:00 |
113 |
Husáková Pavlína |
NNN0001 |
0 |
|
Neregistrovaní |
12:28:00 |
118 |
Slavíček Václav |
JHB7703 |
2103798 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
12:33:00 |
123 |
Frajová Kamila |
RUZ7950 |
2111732 |
C |
TJ Růžená |
12:38:00 |
128 |
Jakubková Vendula |
ABM9262 |
232705 |
C |
KOB ALFA Brno |
12:43:00 |
133 |
Nouzová Alena |
SJH7151 |
2113478 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
12:48:00 |
138 |
Seitler Milan |
ASU9148 |
301583 |
C |
Magnus Orienteering |
12:53:00 |
143 |
Gajdová Kristina |
VSP7752 |
2115689 |
C |
USK Praha |
12:58:00 |
148 |
Rachůnková Markéta |
SJI7150 |
2102817 |
C |
OK Jihlava |
13:03:00 |
153 |
Andrea Sodomková |
0020002 |
1000456 |
|
neregistrovaný |