Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.09.2020
Místo konání:
Stvolínky-Letní tábor
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
Mapa:
Kozelská rokle
Ředitel závodu:
Našinec Jiří
Hlavní rozhodčí:
Kubec Pavel - R3
Stavitel tratí:
Hnízdil Jan
JURY:
Karvánek Petr, Žejdlík Michal, Hovorka Ladislav
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    

D10 1.70 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Ouzká Eliška BOR1051 2129236 C OK Jiskra Nový Bor
10:33:00 Brotánková Klára ROU1151 2144100 C SKOB Roudnice nad Labem
10:36:00 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C Slavia Liberec orienteering
10:39:00 Michálková Ela BOR1152 4436 C OK Jiskra Nový Bor
10:42:00 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C SOK TJ Turnov
10:45:00 Čupcová Valerie BOR1250 4392 C OK Jiskra Nový Bor
10:48:00 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C KOB Tretra Praha
10:51:00 Soukupová Kateřina BOR1054 4367 C OK Jiskra Nový Bor
10:54:00 Vakant 0 Vakant
10:57:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:03:00 Krejzová Jana TUR0950 4616804 C OOB TJ Turnov

D10L 2.20 km, 30 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Prokopová Tereza CHA1151 8169 C OK Chrastava
10:37:00 Dušková Denisa TJN1250 2134329 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:43:00 Kutková Sára JEN1351 2112774 C OB Jenišovice
10:49:00 Vakant 0 Vakant
10:55:00 Vakant 0 Vakant

D12 2.10 km, 80 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Růtová Amálka TJN0951 2116464 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:34:00 Ślinská Amálie KUL0852 2141901 C KOB Ústí nad Labem
10:37:00 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 B OB Jenišovice
10:40:00 Míková Sofie TJN0950 2069077 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:43:00 Nejedlová Karolína LLI0852 2088712 C LOK-o Liberec
10:46:00 Axon Amelie 30001 0 3 Tretra Prosek
10:49:00 Feřtová Anežka VLI0856 2120065 C Slavia Liberec orienteering
10:52:00 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 C SOK TJ Turnov
10:55:00 Nováková Barborka TUR0860 2104592 C OOB TJ Turnov
10:58:00 Tomášková Matilda TUV0998 8656542 B SOK TJ Turnov
11:01:00 Flossmannová Lucie VLI0852 2144105 C Slavia Liberec orienteering
11:04:00 Pavlinská Ema ROU0953 0 C SKOB Roudnice nad Labem
11:07:00 Kubátová Karolína CHA0951 2084431 C OK Chrastava
11:10:00 Michálková Ema BOR0857 4427 B OK Jiskra Nový Bor
11:13:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B OK Kamenice
11:16:00 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 B Slavia Liberec orienteering
11:19:00 Novotná Karolína TUR0853 2095926 B OOB TJ Turnov
11:22:00 Nožičková Eva TJN0852 2078479 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:25:00 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 C OOB TJ Turnov
11:28:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B OK Jiskra Nový Bor
11:31:00 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C SK Praga
11:34:00 Pavlíková Rozárie LIT0851 8116 C KOB Litvínov
11:37:00 Nebusová Norika VLI0858 4411235 C Slavia Liberec orienteering
11:40:00 Čabanová Eva FYD0951 2134262 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:43:00 Čupcová Viktorie BOR0957 4420 C OK Jiskra Nový Bor
11:46:00 Březinová Antonie CHA0851 2095935 C OK Chrastava
11:49:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
11:52:00 Krejzová Markéta TUR0854 1403063 C OOB TJ Turnov
11:55:00 Vakant 0 Vakant
11:58:00 Vakant 0 Vakant
12:01:00 Vakant 0 Vakant
12:04:00 Vakant 0 Vakant
12:07:00 Vakant 0 Vakant

D14 2.60 km, 100 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Lipenská Barbora CHA0753 2095948 B OK Chrastava
10:36:00 Koudelková Eliška BOR0652 2067681 B OK Jiskra Nový Bor
10:39:00 Savruková Adéla TJN0656 8670806 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:42:00 Heczková Anna VLI0652 302695 C Slavia Liberec orienteering
10:45:00 Vokušová Veronika TJN0756 2104600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:48:00 Kocmanová Adéla BOR0752 2115671 B OK Jiskra Nový Bor
10:51:00 Podoubská Adéla TJN0658 2111781 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:54:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 B OK Kamenice
10:57:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:00:00 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 B OOB TJ Turnov
11:03:00 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B OK Jiskra Nový Bor
11:06:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
11:09:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B OK Jiskra Nový Bor
11:12:00 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:15:00 Lamačová Kateřina TUR0660 1418757 B OOB TJ Turnov
11:18:00 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 B Slavia Liberec orienteering
11:21:00 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
11:24:00 Bajcurová Veronika LDC0750 2000607 C KOB Děčín
11:27:00 Vaňourková Sára BOR0759 8516958 C OK Jiskra Nový Bor
11:30:00 Skalová Jolana TJN0653 8662689 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:33:00 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B OK Jiskra Nový Bor
11:36:00 Vakant 0 Vakant
11:39:00 Vakant 0 Vakant
11:42:00 Vakant 0 Vakant

D16 3.00 km, 135 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 B OB Říčany
10:32:00 Novotná Michaela TUR0551 2095942 B OOB TJ Turnov
10:34:00 Menclová Anna JEN0452 2103259 C OB Jenišovice
10:36:00 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 B Slavia Liberec orienteering
10:38:00 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
10:40:00 Novotná Barbora TUR0552 2095950 B OOB TJ Turnov
10:42:00 Hovorková Marie LDC0650 7300213 C KOB Děčín
10:44:00 Hájková Tereza TUR0556 8680421 B OOB TJ Turnov
10:46:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A Slavia Liberec orienteering
10:48:00 Čabanová Tereza FYD0450 8327 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:50:00 Derflová Eliška KUL0550 8226409 C KOB Ústí nad Labem
10:52:00 Burešová Eliška VLI0456 2117401 B Slavia Liberec orienteering
10:54:00 Lamačová Pavlína TUR0451 2109762 C OOB TJ Turnov
10:56:00 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:58:00 Marková Hana LLI0450 2060281 C LOK-o Liberec
11:00:00 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
11:02:00 Průšková Tereza BOR0456 446324 C OK Jiskra Nový Bor
11:04:00 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B OOB TJ Turnov
11:06:00 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 B OK Chrastava
11:08:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:12:00 Vakant 0 Vakant

D18 3.00 km, 135 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:56:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:59:00 Skácelová Adéla VLI0454 8660545 B Slavia Liberec orienteering
12:02:00 Krejčová Lucie ROU0453 8517325 A SKOB Roudnice nad Labem
12:05:00 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 B OOB TJ Turnov
12:08:00 Linková Lucie TJN0257 8659384 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:11:00 Vakant 0 Vakant
12:14:00 Vakant 0 Vakant
12:17:00 Vakant 0 Vakant
12:20:00 Vakant 0 Vakant

D20 3.00 km, 135 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:26:00 Pavlová Martina LTP0151 7202857 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:32:00 Dolejší Kateřina DOK0156 7205007 B OK Doksy
12:38:00 Vakant 0 Vakant

D21L 4.00 km, 200 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Kubátová Jana CHA9152 1008144 C OK Chrastava
11:02:00 Luštická Lucie TUR8650 8680582 C OOB TJ Turnov
11:04:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:06:00 Martanová Elin TUR0253 8659420 A OOB TJ Turnov
11:08:00 Králová Vanda BZP8750 8660507 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:10:00 Rickmeyer Tina 31D8650 8028926 SV Lengefeld
11:12:00 Hovorková Tereza KAM0154 2800330 A OK Kamenice
11:14:00 Prieto Maria 10003 8180698 1 Malarruta
11:16:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:18:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
11:20:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:22:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:24:00 Mašínová Anna TJN0152 8659403 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:26:00 Staňová Karolína BOR9853 8640184 C OK Jiskra Nový Bor
11:28:00 Riby Rose LTP0051 8662288 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:30:00 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
11:34:00 Jirásková Kateřina TJP8850 53556 C TJ Sokol Troja
11:36:00 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:38:00 Vaňková Saša LDC8550 1425355 C KOB Děčín
11:40:00 Vlažná Lucie LCE8751 8670776 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:42:00 Folbrechtová Šárka BOR9051 8160186 C OK Jiskra Nový Bor
11:44:00 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E OOB TJ Turnov
11:46:00 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:48:00 Szenczi Kristýna VLI8650 8013918 C Slavia Liberec orienteering
11:50:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 C OK 99 Hradec Králové
11:52:00 Vakant 0 Vakant
11:54:00 Vakant 0 Vakant
11:56:00 Vakant 0 Vakant

D21K 3.00 km, 135 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Oľhavová Hana PGP9163 7201826 C SK Praga
11:20:00 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C KOB Tretra Praha
11:23:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
11:26:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
11:29:00 Jirků Martina TUR8750 8221 C OOB TJ Turnov
11:32:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
11:35:00 Macharová Michaela BOR9450 8521 C OK Jiskra Nový Bor
11:38:00 Kadlecová Daniela LDC9251 7001408 C KOB Děčín
11:41:00 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
11:44:00 Fantová Kateřina EKP0256 49632 C VŠTJ Ekonom Praha
11:47:00 Vakant 0 Vakant
11:50:00 Vakant 0 Vakant

D35 3.30 km, 100 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Kvapilová Lenka TUV8151 7707 C SOK TJ Turnov
11:33:00 Nebusová Babeta VLI8153 2073751 C Slavia Liberec orienteering
11:36:00 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C LOK-o Liberec
11:39:00 Čechová Jana FSP8353 8476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:42:00 Kalousková Pavla JEN8451 7788 C OB Jenišovice
11:45:00 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C SK Žabovřesky Brno
11:48:00 Pavlíková Jitka LIT8352 8113 C KOB Litvínov
11:51:00 Brotánková Lenka ROU8152 2420003 C SKOB Roudnice nad Labem
11:54:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C Oddíl OB Kotlářka
11:57:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
12:00:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
12:03:00 Heczková Bohdana VLI7750 7200363 C Slavia Liberec orienteering
12:06:00 Míková Šárka DKP8255 2102787 C Oddíl OB Kotlářka
12:09:00 Dudová Irena HCE8250 8013859 C TJ Hostivice

D40 3.30 km, 100 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Růtová Martina TJN7652 2067314 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:33:00 Lipenská Eva CHA7951 2095943 C OK Chrastava
10:35:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C SKOB Roudnice nad Labem
10:37:00 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C USK Praha
10:39:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
10:41:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
10:43:00 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C OK Chrastava
10:45:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
10:47:00 Vokušová Dana TJN7750 2104591 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:49:00 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
10:51:00 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C Slavia Liberec orienteering
10:53:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
10:55:00 Pavlova Irena TJN7650 2073667 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:57:00 Kmínková Michala DOK7850 2053501 C OK Doksy
10:59:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
11:01:00 Balusková Ida OKP7350 8003634 C SK OK 24 Praha
11:03:00 Nováková Zuzana TUV7950 2126344 C SOK TJ Turnov
11:05:00 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C OK Jiskra Nový Bor
11:07:00 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C Slavia Liberec orienteering
11:09:00 Menclová Jana JEN7556 7789 C OB Jenišovice
11:11:00 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:13:00 Žuková Marcela VLI7351 8293 C Slavia Liberec orienteering
11:15:00 Březinová Michaela CHA7751 2095938 C OK Chrastava
11:17:00 Tomášková Radka TUV7851 23770 C SOK TJ Turnov
11:19:00 Murswieková Kateřina BOR7951 8422 C OK Jiskra Nový Bor
11:21:00 Vakant 0 Vakant
11:23:00 Vakant 0 Vakant

D45 2.90 km, 145 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Míková Markéta TJN7351 2067319 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:33:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C OK Jiskra Nový Bor
10:35:00 Nejedlová Lucie LLI7350 2088713 C LOK-o Liberec
10:37:00 Koutná Olga BOR7152 8160179 C OK Jiskra Nový Bor
10:39:00 Burešová Kateřina VLI7456 7210304 C Slavia Liberec orienteering
10:41:00 Krupková Martina CHA7552 2084433 C OK Chrastava
10:43:00 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
10:45:00 Houžvičková Karolína TUR7254 8680576 C OOB TJ Turnov
10:47:00 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:49:00 Lamačová Dana TUR7451 2111603 C OOB TJ Turnov
10:51:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 Angy OL
10:53:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C KOB Tretra Praha
10:55:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C Slavia Liberec orienteering
10:57:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:59:00 Mairichová Radka TJN7450 8662696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:01:00 Pavlíková Klára LIT7451 7210115 C KOB Litvínov
11:03:00 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C Slavia Liberec orienteering
11:05:00 Marková Jana LLI7152 2049529 C LOK-o Liberec
11:07:00 Špeldová Magdaléna BOR7551 8439 C OK Jiskra Nový Bor
11:09:00 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C OB Jenišovice
11:11:00 Nožičková Renata TJN6953 2070806 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:13:00 Skácelová Marie VLI7552 8670820 C Slavia Liberec orienteering
11:15:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C OK Jiskra Nový Bor
11:17:00 Novotná Hedvika TUR7454 416139 C OOB TJ Turnov
11:19:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:21:00 Himmelová Marie KAM6952 51681 C OK Kamenice
11:23:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:25:00 Vakant 0 Vakant
11:27:00 Vakant 0 Vakant

D50 2.90 km, 145 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:33:00 Živcová Pavlína DLT6651 1418758 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
11:35:00 Šejnová Magdalena PGP7053 2129235 C SK Praga
11:37:00 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C Oddíl OB Kotlářka
11:39:00 Linková Iva TUR6850 51809 C OOB TJ Turnov
11:41:00 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
11:43:00 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C LOK-o Liberec
11:45:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
11:47:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
11:49:00 Mašínová Ivana TJN6852 2056303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:51:00 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C OK Jiskra Nový Bor
11:53:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:55:00 del Campo Cristina 10002 8130369 1 Malarruta
11:57:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín
11:59:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
12:01:00 Pokorná Hana TJN6950 2073666 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:03:00 Vakant 0 Vakant

D55 2.80 km, 85 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Sládková Eva TEH5751 51398 C Sokol Tehov
10:53:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
10:56:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:59:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
11:02:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C OOB TJ Turnov
11:05:00 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C OK Jiskra Nový Bor
11:08:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:11:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
11:14:00 Vakant 0 Vakant
11:17:00 Vakant 0 Vakant
11:20:00 Vakant 0 Vakant

D60 2.80 km, 85 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Mladá Boleslav
11:36:00 Lusková Olga CHA5650 8170 C OK Chrastava
11:42:00 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C OK Doksy
11:48:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:54:00 Konopáčová Jana TUR5650 8208 OOB TJ Turnov
12:00:00 Vakant 0 Vakant

D65 2.30 km, 70 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
10:41:00 Bartoňová Marie BOR5351 2095936 C OK Jiskra Nový Bor
10:47:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
10:53:00 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:59:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
11:05:00 Vakant 0 Vakant

D70 2.30 km, 70 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 Rufferová Iva SNA5052 9620 C TJ START Náchod
11:22:00 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C OK Jiskra Nový Bor
11:28:00 Vokálová Pavla CHA4951 8158 C OK Chrastava
11:34:00 Kubíková Hela LLI4851 8242 C LOK-o Liberec
11:40:00 Vakant 0 Vakant

D75 2.00 km, 65 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Pospíšilová Jana LDC4451 232341 C KOB Děčín
10:36:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:42:00 Krausová Marie LLI4451 51214 C LOK-o Liberec
10:48:00 Vakant 0 Vakant

H10L 2.20 km, 30 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Pesničák Daniel TJN1109 8266 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:08:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C TJ Stadion Nový Bor
11:11:00 Bureš Kryštof VLI1202 2113385 C Slavia Liberec orienteering
11:14:00 Štembera Oskar TJN1201 682375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:17:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
11:20:00 Smejkal Jiří DLT1301 0 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
11:23:00 Pavlík Tobiáš LIT1111 8111 C KOB Litvínov
11:26:00 Vakant 0 Vakant
11:29:00 Vakant 0 Vakant

H10 1.70 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Kmínek Jan DOK1100 2115683 C OK Doksy
11:12:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 C OK Kamenice
11:14:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 C OK Jiskra Nový Bor
11:16:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C OK Kamenice
11:18:00 Hrdlička Vojtěch VLI1004 4402233 C Slavia Liberec orienteering
11:20:00 Vokůrka Václav ROZ1000 2029218 C OK Roztoky
11:22:00 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 C Slavia Liberec orienteering
11:24:00 Kocman Lukáš BOR1102 2127892 C OK Jiskra Nový Bor
11:26:00 Beneš Max VLI1100 2039826 C Slavia Liberec orienteering
11:28:00 Míka Luboš DKP1101 2419920 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 C Slavia Liberec orienteering
11:32:00 Kmínek Ondřej DOK1000 2115682 C OK Doksy
11:34:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C SKOB Roudnice nad Labem
11:36:00 Bégoc Dany TUR1011 4616807 C OOB TJ Turnov
11:38:00 Vakant 0 Vakant
11:40:00 Vakant 0 Vakant
11:42:00 Vakant 0 Vakant

H12 2.40 km, 70 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Nožička Jan TJN0809 2088176 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:12:00 Guida Francesco VLI0810 4402223 B Slavia Liberec orienteering
11:15:00 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:18:00 Skácel Jan VLI0901 8663205 C Slavia Liberec orienteering
11:21:00 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C KOB Tretra Praha
11:24:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:27:00 Guida Alessandro VLI0900 2419991 C Slavia Liberec orienteering
11:30:00 Lesák Marek TJN0811 8482115 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:33:00 Votýpka Štěpán BOR0900 4431 C OK Jiskra Nový Bor
11:36:00 Vilém Štěpán VLI0902 8518320 B Slavia Liberec orienteering
11:39:00 Murswiek Jan BOR0901 7208072 C OK Jiskra Nový Bor
11:42:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering
11:45:00 Vakula Vít BOR0908 4360 C OK Jiskra Nový Bor
11:48:00 Lamač František TUR0901 1403060 C OOB TJ Turnov
11:51:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8237 B OK Jiskra Nový Bor
11:54:00 Kalousek Dominik JEN0901 51544 C OB Jenišovice
11:57:00 Forst Albert MFP0901 218851 C Matfyz Praha
12:00:00 Kutek Matěj JEN0902 2113046 C OB Jenišovice
12:03:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B OK Jiskra Nový Bor
12:06:00 Žemlík Eduard TUR0909 2119202 C OOB TJ Turnov
12:09:00 Vakant 0 Vakant
12:12:00 Vakant 0 Vakant

H14 3.10 km, 90 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:35:00 Mertlík Vojtěch TUR0704 2108913 B OOB TJ Turnov
10:38:00 Votava Matěj KUL0601 8226319 C KOB Ústí nad Labem
10:41:00 Beneš Filip VLI0708 8033275 B Slavia Liberec orienteering
10:44:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:47:00 Bureš David VLI0707 2111722 C Slavia Liberec orienteering
10:50:00 Jareš Ondřej KUL0600 8662371 C KOB Ústí nad Labem
10:53:00 Hyxa Jan VLI0702 2126343 B Slavia Liberec orienteering
10:56:00 Dolejší Jan DOK0602 8116777 B OK Doksy
10:59:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:02:00 Heller Jakub ROU0702 8662370 B SKOB Roudnice nad Labem
11:05:00 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 B OOB TJ Turnov
11:08:00 Šimek Vojtěch LTP0601 8662368 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:11:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
11:14:00 Mairich Filip TJN0603 8662716 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:17:00 Zeman Jakub BOR0704 4434 C OK Jiskra Nový Bor
11:20:00 Habán Oliver VLI0600 8655464 B Slavia Liberec orienteering
11:23:00 Hübner Ondřej STB0700 52908 C TJ Stadion Nový Bor
11:26:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 B Slavia Liberec orienteering
11:29:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B OK Jiskra Nový Bor
11:32:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 B Slavia Liberec orienteering
11:35:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 B KOS TJ Tesla Brno
11:38:00 Knap Šimon CHA0606 2070841 C OK Chrastava
11:41:00 Vakant 0 Vakant
11:44:00 Vakant 0 Vakant
11:47:00 Vakant 0 Vakant

H16 3.60 km, 155 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:33:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 B Oddíl OB Kotlářka
10:35:00 Mužíček Martin KUL0501 2107022 C KOB Ústí nad Labem
10:37:00 Houžvička David TUR0501 7207877 C OOB TJ Turnov
10:39:00 Pavlík Matěj LIT0401 8112 C KOB Litvínov
10:41:00 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A OOB TJ Turnov
10:43:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 C OK Jiskra Nový Bor
10:45:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
10:47:00 Hruška Jakub TJN0403 2078466 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:49:00 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 B OOB TJ Turnov
10:51:00 Pokorný Jan TJN0400 8659408 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:53:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B OOB TJ Turnov
10:55:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 B SKOB Roudnice nad Labem
10:57:00 Vakant 0 Vakant
10:59:00 Vakant 0 Vakant
11:01:00 Vakant 0 Vakant

H18 3.60 km, 155 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Šašek Jan LTP0301 52918 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:07:00 Šubrt Matěj DKP0205 888625 B Oddíl OB Kotlářka
11:10:00 Žukov Jakub TJN0305 2067345 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:13:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B OOB TJ Turnov
11:16:00 Matyáš Vojtěch CHA0202 2049595 C OK Chrastava
11:19:00 Bradáč David LLI0203 2032132 B LOK-o Liberec
11:22:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:25:00 Mencl Jan TUR0201 2108873 B OOB TJ Turnov
11:28:00 Danko Štěpán CHA0301 436449 C OK Chrastava
11:31:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
11:34:00 Vakant 0 Vakant
11:37:00 Vakant 0 Vakant

H20 3.60 km, 155 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:43:00 Marek Matěj TJN0409 2103701 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:49:00 Kubec Michal DOK0103 7207878 B OK Doksy
11:55:00 Pavel Martin TJN0004 2045201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:01:00 Meduna Jakub DOK0000 888634 B OK Doksy
12:07:00 Klaška Martin DKP0100 8322332 B Oddíl OB Kotlářka
12:13:00 Vakant 0 Vakant
12:19:00 Vakant 0 Vakant
12:25:00 Vakant 0 Vakant

H21L 5.30 km, 235 m, 24 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
10:32:00 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
10:34:00 Klomínský Václav KPY8700 8660916 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:36:00 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
10:38:00 Wolf Filip TUR9701 8655449 C OOB TJ Turnov
10:40:00 Oľhava Rastislav PGP8909 8670464 C SK Praga
10:42:00 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:44:00 Bílý Jakub DOK0104 8662323 A OK Doksy
10:46:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
10:48:00 Melecký Martin SSU9001 8680373 C SK Severka Šumperk
10:50:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
10:52:00 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C LOK-o Liberec
10:54:00 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C SK Praga
10:56:00 Pavlovec Jan BOR9503 8116796 C OK Jiskra Nový Bor
10:58:00 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
11:00:00 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
11:02:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
11:04:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
11:06:00 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 A LOK-o Liberec
11:08:00 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:10:00 Ptáček Martin VIC9509 7209655 C OB Vizovice
11:12:00 Klaška Pavel DKP9301 1700077 C Oddíl OB Kotlářka
11:14:00 Štěpán Petr LDC7301 7007007 C KOB Děčín
11:16:00 Peterka Vojtěch LLI7502 515503 C LOK-o Liberec
11:18:00 Karvánek Matouš BOR9006 52902 C OK Jiskra Nový Bor
11:20:00 Černý Ondřej EKP8511 8045215 C VŠTJ Ekonom Praha
11:22:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
11:24:00 Píchal Jan VSP5202 52281 C USK Praha
11:26:00 Vlček Martin TUR8702 8656670 C OOB TJ Turnov
11:28:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
11:30:00 Buk Petr ROU0001 8516425 A SKOB Roudnice nad Labem
11:32:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
11:34:00 Pavlík Libor LIT7605 7210130 C KOB Litvínov
11:36:00 Prieto Alvaro 10004 8051295 1 Malarruta
11:38:00 Žemlík Pavel TUR7135 8680592 C OOB TJ Turnov
11:40:00 Semík Jan VSP6507 8109425 C USK Praha
11:42:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
11:44:00 Šákr Vít BOR9301 2032136 C OK Jiskra Nový Bor
11:46:00 Nitsch Karel FSP7611 8914 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:48:00 Dudík Petr JPV8917 52870 C Oddíl OS SK Prostějov
11:50:00 Kalenský Pavel SUL7600 8128 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
11:52:00 Macek Jiří LIT8401 8107 C KOB Litvínov
11:54:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
11:56:00 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
11:58:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:00:00 Kubát Pavel PHK9101 7207507 E OK 99 Hradec Králové
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:04:00 Vakant 0 Vakant
12:06:00 Vakant 0 Vakant
12:08:00 Vakant 0 Vakant
12:10:00 Vakant 0 Vakant

H21K 4.20 km, 160 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 Žukov Michal TJN9701 2067343 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:22:00 Bláha David SRK9510 9491 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:25:00 Klusáček Radim BOR7710 8028866 C OK Jiskra Nový Bor
11:28:00 Choc Josef 50001 0 5 OBA
11:31:00 Průcha Pavel BOR9304 1993526 C OK Jiskra Nový Bor
11:34:00 Duben Jiří Šumík LDC8800 8349 C KOB Děčín
11:37:00 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C TJ Sokol Troja
11:40:00 Vakant 0 Vakant
11:43:00 Vakant 0 Vakant

H35 4.40 km, 160 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:45:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
11:51:00 Kříž Lukáš TTR8201 515159 C OOB Třebíč
11:57:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C OK Jiskra Nový Bor
12:03:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
12:09:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
12:15:00 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 Vakant 0 Vakant
12:27:00 Vakant 0 Vakant

H40 3.60 km, 155 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C OK Chrastava
10:32:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C OK Jiskra Nový Bor
10:34:00 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C OK Chrastava
10:36:00 Feřt Martin VLI7704 2118489 C Slavia Liberec orienteering
10:38:00 Kocman Jindřich BOR7612 1459071 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C Slavia Liberec orienteering
10:42:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
10:44:00 Hančl Martin ROU7601 2085606 C SKOB Roudnice nad Labem
10:46:00 Kutek Pavel JEN7701 2134359 C OB Jenišovice
10:48:00 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
10:50:00 Březina Jan CHA7604 2095960 C OK Chrastava
10:52:00 Hejčl Aleš KUL7800 8116703 C KOB Ústí nad Labem
10:54:00 Míka Pavel DKP7800 2080948 C Oddíl OB Kotlářka
10:56:00 Lipenský Robert CHA7201 2095964 C OK Chrastava
10:58:00 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C Slavia Liberec orienteering
11:00:00 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C OK Chrastava
11:02:00 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C SKOB Roudnice nad Labem
11:04:00 Štěrba Jan CHA7606 2084432 C OK Chrastava
11:06:00 Derfl Dušan KUL7801 8226415 C KOB Ústí nad Labem
11:08:00 Čech Jan FSP7900 8660502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:10:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
11:12:00 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C OK Doksy
11:14:00 Procházka Jan RBK7901 2127596 C SK Radioklub Blansko
11:16:00 Ježowicz Roman VLI8002 2113390 C Slavia Liberec orienteering
11:18:00 Vakant 0 Vakant
11:20:00 Vakant 0 Vakant
11:22:00 Vakant 0 Vakant

H45 3.60 km, 150 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C OK Jiskra Nový Bor
10:33:00 Mencl Martin JEN7301 411613 C OB Jenišovice
10:35:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
10:37:00 Müller Rico 31D6400 8020222 SV Lengefeld
10:39:00 Hrůzek Libor BOR7400 8243 C OK Jiskra Nový Bor
10:41:00 Nejedlo David LLI7100 1414510 C LOK-o Liberec
10:43:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
10:45:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8415 C OK Jiskra Nový Bor
10:47:00 Kvapil Petr TUV7402 8322 C SOK TJ Turnov
10:49:00 Novotný Tomáš TUR7405 416120 C OOB TJ Turnov
10:51:00 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C OK Jiskra Nový Bor
10:53:00 Danko Tomáš CHA7200 436410 C OK Chrastava
10:55:00 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C OK Jiskra Nový Bor
10:57:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:59:00 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C OB Jenišovice
11:01:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
11:03:00 Novák Ivo OKP6200 8014533 C SK OK 24 Praha
11:05:00 Tomášek Ondřej TUV7001 411519 C SOK TJ Turnov
11:07:00 Štembera Jan TJN7513 8655375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:09:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:11:00 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:13:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C SKOB Roudnice nad Labem
11:15:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C OK Jiskra Nový Bor
11:17:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:19:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
11:21:00 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:23:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
11:25:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
11:27:00 Lamač Jaroslav TUR7203 8068 C OOB TJ Turnov
11:29:00 Šašek Jan LTP7308 7207880 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:31:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
11:33:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
11:35:00 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:37:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:39:00 Vakant 0 Vakant
11:41:00 Vakant 0 Vakant

H50 3.40 km, 155 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C OK Jiskra Nový Bor
10:41:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:43:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
10:45:00 Šimek Stanislav LTP6602 7210123 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:47:00 Jareš Daniel KUL6900 8226351 C KOB Ústí nad Labem
10:49:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
10:51:00 Prieto José 10001 8220467 1 Malarruta
10:53:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:55:00 Bílý Petr DOK6800 51279 C OK Doksy
10:57:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
10:59:00 Studničný Jaroslav BOR7004 8412 C OK Jiskra Nový Bor
11:01:00 Honzík Tomáš VLI7000 9102148 C Slavia Liberec orienteering
11:03:00 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C LOK-o Liberec
11:05:00 Hinterholzinger Petr KUL6702 8226387 C KOB Ústí nad Labem
11:07:00 Žukov Libor VLI6803 8294 C Slavia Liberec orienteering
11:09:00 Vakant 0 Vakant

H55 3.40 km, 155 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:14:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
11:17:00 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov
11:20:00 Mareš Hynek JEN6101 2067342 C OB Jenišovice
11:23:00 Doškář Boris BOR6400 8160181 C OK Jiskra Nový Bor
11:26:00 Šubrt Pavel SMB6301 7703 C SKOB Mladá Boleslav
11:29:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
11:32:00 Pliska Miloš PGP6304 420405 C SK Praga
11:35:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
11:38:00 Vakant 0 Vakant
11:41:00 Vakant 0 Vakant
11:44:00 Vakant 0 Vakant

H60 3.10 km, 130 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
10:36:00 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C SKOB Mladá Boleslav
10:42:00 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:48:00 Vokuš Zdeněk TJN5601 2148156 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:54:00 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C OK Jiskra Nový Bor
11:00:00 Horák Petr TJN5602 8680309 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:06:00 Vakant 0 Vakant

H65 3.10 km, 130 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 Böhm Karel TJN5101 416833 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:26:00 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C Slavia Liberec orienteering
11:32:00 Juřina Robert FYD4900 8332 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:38:00 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C KOB Děčín
11:44:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
11:50:00 Vakant 0 Vakant
11:56:00 Vakant 0 Vakant

H70 2.40 km, 75 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka
11:08:00 Lusk Karel CHA5002 8160 C OK Chrastava
11:11:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
11:14:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C USK Praha
11:17:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
11:20:00 Ježek Ladislav VLI4900 8516753 C Slavia Liberec orienteering
11:23:00 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
11:26:00 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
11:29:00 Smetana Radim CHA4700 8153 C OK Chrastava
11:32:00 Dubský Josef 20002 8135 2 SUL
11:35:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
11:38:00 Hlaváč Jaroslav SMB4801 0 C SKOB Mladá Boleslav
11:41:00 Vakant 0 Vakant

H75 2.40 km, 75 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:51:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C LOK-o Liberec
11:57:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
12:03:00 Vakant 0 Vakant

H80 2.10 km, 75 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
10:56:00 Picek Jan TJN4000 434577 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:02:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor
11:08:00 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

HDR 2.20 km, 30 m, 8 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Balcarová Klárka PHK1659 2001994 OK 99 Hradec Králové
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Nehasilová Anna BOR1450 7204511 C OK Jiskra Nový Bor
10:30:00 Pavlík Přemek LIT1414 8109 C KOB Litvínov
10:30:00 Heczková Emma VLI1252 8862 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Erben Vojtěch STB1100 2121897 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Hübnerová Olivie STB1351 52912 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Erbenová Marina STB1451 2111701 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Votava Jan VLI1400 2106735 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
10:30:00 Kalousková Aneta JEN1350 2134344 C OB Jenišovice
10:30:00 Guida Sebastian VLI1302 4402229 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Průšková Veronika STB1352 682367 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Hanušová Lenka STB1350 49987 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Žanda Josef STB1500 2111708 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Feřtová Alžběta VLI1451 2144040 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Zmatlíková Stela STB1551 0 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Zmatlík Kryštof STB1401 2111707 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Gracias Filip STB1200 206351 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Žandová Barbora STB8150 2111709 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Hanušová Eva STB1550 1417130 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Žandová Eliška STB1250 438625 C TJ Stadion Nový Bor

P 2.20 km, 35 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Dušková Petra 40001 0 4 TJN
10:30:00 Nový Jiří CHA5600 2095972 C OK Chrastava
10:30:00 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 ZOOB Rumburk
10:30:00 Koťátková Dana SFM6051 2127563 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:30:00 Pavel Jiří TJN7100 2070804 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:30:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
10:30:00 Vokál Jiří CHA5001 8159 C OK Chrastava
10:30:00 Votavová Světla 60002 1000453 6 DSVJ
10:30:00 Maškarincová Hana VLI7553 2088151 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Fixová Anna LLI 2800308 LOK-o Liberec
10:30:00 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
10:30:00 Krupka Daniel CHA0703 5179 C OK Chrastava
10:30:00 Votýpková Zuzana BOR7958 8660512 C OK Jiskra Nový Bor
10:30:00 Čabanová Petra FYD7550 2134265 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Slámová Michaela KAM8051 2148061 C OK Kamenice
10:30:00 Šašková Hana LTP7552 897359 C OOB TJ Lokomotiva Teplice

T 3.80 km, 170 m, 17 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:30:00 Dubský Aleš 20001 0 2 SUL
10:30:00 Maškarinec Štěpán VLI0304 2088197 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
10:30:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:30:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:30:00 Leníková Jana DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
10:30:00 Šebelka Jan VLI7506 51227 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Votava David 60001 8517319 6 DSVJ
10:30:00 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C LOK-o Liberec