Logo

Startovka závodu: 3. Valašská jarní liga

Datum:
20.06.2020
Místo konání:
Lukoveček, areál myslivecké chaty, louka na severním okraji obce
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Měřítko 1:10.000, ekvidistance 5 m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017
Ředitel závodu:
Pernička Petr - R1
Hlavní rozhodčí:
Pekárek Evžen - R1
Stavitel tratí:
Pernička Petr - R1
Kategorie:
D12     D14     D18     D21     D40     D50     DH10     DH9     H12     H14     H18     H21     H40     H50     H60    

D12 2.90 km, 115 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Vaňharová Kateřina TZL0555 53320 C SKOB Zlín
10:42:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 C OK SILESIA
10:44:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 C SKOB Zlín
10:46:00 Kubíčková Lucie VIC0952 425438 C OB Vizovice
10:48:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 B TJ SOKOL Plumlov
10:50:00 Novosadová Klára TZL0952 2070833 C SKOB Zlín
10:52:00 Špaňhelová Jana VIC0888 425435 C OB Vizovice
10:54:00 Růžičková Žofie TZL0953 8597 C SKOB Zlín
10:56:00 Sedláčková Klára LCE0854 218971 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:58:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 C SKOB Zlín
11:00:00 Vyoralová Talma LCE0955 52710 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:02:00 Štěpánková Anna KVS0952 8670781 C SKOB Kobra Vsetín
11:04:00 Pozlovská Eliška TZL0954 8605 C SKOB Zlín
11:06:00 Zrníková Eliška LCE0956 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:08:00 Héčová Kristýna TZL0957 2134311 C SKOB Zlín
11:10:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 B SK Žabovřesky Brno
11:12:00 Klimešová Hana TZL0956 2121121 C SKOB Zlín
11:14:00 Paulíčková Adela UOL0951 2118494 C SOB Olomouc
11:16:00 Klímová Markéta OTK0950 330673 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:18:00 Němcová Kamila TZL0854 2091553 C SKOB Zlín
11:20:00 Buksová Karolína SKM0850 7790010 C KOB Směr Kroměříž
11:22:00 Perničková Karolína TZL0850 8584 C SKOB Zlín
11:24:00 Marková Michaela VIC0850 2001970 C OB Vizovice
11:26:00 Fišerová Markéta TZL0851 8680330 B SKOB Zlín
11:28:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 C OB Vizovice
11:30:00 Mašláňová Ema TZL0955 8150409 C SKOB Zlín

D14 3.50 km, 160 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Novotná Vendula PHK0777 8033203 B OK 99 Hradec Králové
10:07:00 Hubáčková Sabina LCE0851 8482100 B OOB TJ Slovan Luhačovice

D18 4.70 km, 185 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Klimešová Kateřina TZL0455 53354 B SKOB Zlín
10:05:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 B TJ SOKOL Plumlov
10:09:00 Zahradníková Kateřina MOV0553 2102874 B SKOB Ostrava
10:13:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A SK Žabovřesky Brno
10:17:00 Procnerová Veronika MOV0450 2087705 C SKOB Ostrava
10:21:00 Tichá Julie TZL0252 8007182 B SKOB Zlín
10:25:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B TJ SOKOL Plumlov
10:29:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 B SKOB Ostrava
10:33:00 Batani Valeria TZL0550 8250121 C SKOB Zlín
10:37:00 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 B SOB Olomouc
10:41:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:45:00 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A SK Žabovřesky Brno
10:49:00 Mudráková Eliška LCE0352 8680306 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:53:00 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 A SK Žabovřesky Brno
10:57:00 Olbortová Kristýna TZL0259 52685 C SKOB Zlín
11:01:00 Končáková Alžběta LCE0256 889308 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:05:00 Mrkvičková Ema TZL0451 8663192 A SKOB Zlín
11:09:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:13:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
11:17:00 Ošmerová Tereza SKM0550 8680307 C KOB Směr Kroměříž
11:21:00 Březinová Zuzana TZL0453 7209276 B SKOB Zlín
11:25:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
11:29:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B TJ SOKOL Plumlov

D21 5.90 km, 310 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 R SK Žabovřesky Brno
10:07:00 Macková Petra LCE8560 2032130 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:11:00 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C SOB Olomouc
10:15:00 Mrázková Veronika KVS9551 8670766 C SKOB Kobra Vsetín
10:19:00 Botiková Daniela LCE9158 52709 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:23:00 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 R SKOB Zlín
10:27:00 Koporová Petra ZBM9353 8660417 C SK Žabovřesky Brno
10:31:00 Krejčíková Marie TZL9252 9416043 C SKOB Zlín
10:35:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
10:39:00 Tichá Veronika TZL9951 2091555 C SKOB Zlín
10:43:00 Blažková Kristina UOL9150 8516911 C SOB Olomouc
10:47:00 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A KOB Směr Kroměříž
10:51:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
10:55:00 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:59:00 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín
11:03:00 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C SKOB Zlín
11:07:00 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C Orientklub Vsetín

D40 4.20 km, 180 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Orienteering
10:21:00 Otrubová Ivona PLU7677 887939 C TJ SOKOL Plumlov
10:24:00 Bíčánková Jana SIT7551 7200590 C OK SILESIA
10:27:00 Rotková Gabriela 0080001 2103673 nereg.
10:30:00 Blank Radka SKM7351 53809 C KOB Směr Kroměříž
10:33:00 Kočová Eva TZL7550 8614 C SKOB Zlín
10:36:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:39:00 Pěčková Monika SKM7350 2017677 C KOB Směr Kroměříž
10:42:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C SKOB Kobra Vsetín
10:45:00 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C SKOB Zlín
10:48:00 Horáčková Vladimíra MOV7750 8651342 C SKOB Ostrava
10:51:00 Lorencová Linda PLU7676 2035160 C TJ SOKOL Plumlov
10:54:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C KČT - OB Holešov
10:57:00 Nešporová Barbora TZL7652 218979 C SKOB Zlín
11:00:00 Vavrysová Iva LCE6359 8670819 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:03:00 Horčičková Eva UOL7051 682350 C SOB Olomouc
11:06:00 Fialová Jitka 0100001 7209290 Fialovi
11:09:00 Dittrichová Andrea SKM7750 8680321 C KOB Směr Kroměříž
11:12:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C SOB Olomouc
11:15:00 Hiršová Marcela TBM7079 8648605 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Solařová Kristýna TZLXXX2 8608 SKOB Zlín
11:21:00 Palasová Michaela 0020001 49592 OB Veliková
11:24:00 Kovaříková Mária SIT6951 8655462 C OK SILESIA
11:27:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín
11:30:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C TJ SOKOL Plumlov
11:33:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
11:36:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 C SKOB Kobra Vsetín
11:39:00 Linhartová Martina GIG7750 8033241 C GIGANT Orienteering
11:42:00 Tomíčková Dana 0070002 8518312 ESOX ODEI
11:45:00 Klímová Barbora OTK7251 2067304 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:48:00 Kurfürstová Irena TZL8053 53129 C SKOB Zlín
11:51:00 Marková Pavla VIC7857 8670791 C OB Vizovice
11:54:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C SK Žabovřesky Brno

D50 3.60 km, 160 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kociánová Eva OOP6750 2112733 C TJ Opava
10:03:00 Vítková Miroslava PTE6952 1421294 C TJ Sokol Ptení
10:06:00 Končáková Katka HLV6856 416086 C KČT - OB Holešov
10:09:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín
10:12:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov
10:15:00 Benrothová Irena 0090001 416065 Benrothovi
10:18:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:21:00 Šimková Hana UOL6653 2011817 C SOB Olomouc
10:24:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:27:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:30:00 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C SKOB Zlín
10:33:00 Trávníčková Jitka KVS5651 2021856 C SKOB Kobra Vsetín
10:36:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C SKOB Zlín
10:39:00 Slezáková Jitka LCE6351 52701 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:42:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C SK Severka Šumperk
10:45:00 Vričanová Sylva HAV6751 1426051 C OB Havířov
10:48:00 Pavlasová Marcela 0050001 2121126 SKOB Pavlasovi Zlín

DH10 2.30 km, 80 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Solař Jan TZL1003 2134321 C SKOB Zlín
10:05:00 Hubáček Marián LCE1111 8680393 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:08:00 Marková Tatiana VIC1060 9200992 C OB Vizovice
10:11:00 Mašláň Prokop TZL1005 52223 C SKOB Zlín
10:14:00 Veselková Julie LCE1054 416067 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:17:00 Sedláček Matěj HLV1000 53833 C KČT - OB Holešov
10:20:00 Macka Sebastián LCE1112 207812 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:23:00 Fišer Petr TZL1004 2070831 C SKOB Zlín
10:26:00 Slámová Julie LCE1051 2116500 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:29:00 Koč Juraj TZL1006 8924 C SKOB Zlín
10:32:00 Stacke Jan LCE1001 889300 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:35:00 Palasová Barbora TZL1052 49513 C SKOB Zlín
10:38:00 Škoda František LCE1113 2082902 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:41:00 Tomíčková Eliška 0070003 7300558 ESOX ODEI
10:44:00 Hubáček Oskar LCE1002 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:47:00 Pěček Tobiáš SKM1100 8680301 C KOB Směr Kroměříž

DH9 2.20 km, 70 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kroutilova Marie HLV12X1 0 KČT - OB Holešov
10:00:00 Kroutil Matěj HLV10X3 0 KČT - OB Holešov
10:00:00 Halašková Denisa HLV10X2 0 KČT - OB Holešov
10:00:00 Halašková Krystýna HLV10X1 0 KČT - OB Holešov
10:00:00 Brázdil Lukáš HLV09X1 0 KČT - OB Holešov
10:00:00 Brázdilová Krystýna HLV11X1 0 KČT - OB Holešov
10:00:00 Mikšík Oliver 0110002 301155 O-sport
10:00:00 Vintr Otakar TZL1300 53379 C SKOB Zlín
10:00:00 Fialová Zuzana 0100002 416155 Fialovi
10:00:00 Zrníková Kateřina LCEXXXB 0 OOB TJ Slovan Luhačovice
10:00:00 Zrníková Julie LCEXXXA 0 OOB TJ Slovan Luhačovice
10:00:00 Tomíčková Ivana 0070004 2096247 ESOX ODEI
10:00:00 Macka Matyáš LCE1313 331424 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:00:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 416062 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:00:00 Lorencová Justýna PLU1053 301590 C TJ SOKOL Plumlov
10:00:00 Šidla Dalibor TZL1200 8053354 C SKOB Zlín
10:00:00 Krejčík Vít TZL1515 416043 C SKOB Zlín
10:00:00 Smola Štěpán TZL1414 8615 C SKOB Zlín
10:00:00 Smola Jakub TZL1111 515174 C SKOB Zlín
10:00:00 Perničková Dita TZLXXX1 8612 SKOB Zlín
10:00:00 Kolaříková Erika SKM0951 8680394 C KOB Směr Kroměříž
10:00:00 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 0 C SKOB Zlín
10:00:00 Pokluda Filip 0040001 2148239 FreeRun Zlín
10:00:00 Bouzek David SVS1300 0 C Orientklub Vsetín
10:00:00 Kořenová Hana TZL1050 2134316 C SKOB Zlín
10:00:00 Štěpánková Adéla KVS1250 416090 C SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 Vlčková Alžběta VIC1351 2126280 C OB Vizovice
10:00:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C OB Vizovice

H12 2.90 km, 115 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vaňhara Lukáš TZL0712 8595 C SKOB Zlín
10:02:00 Solař Adam TZL0801 2134312 C SKOB Zlín
10:04:00 Pekárek David TZL1000 8680313 C SKOB Zlín
10:06:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B SKOB Zlín
10:08:00 Slováček Ondřej TZL0902 8090714 C SKOB Zlín
10:10:00 Zicha Lukáš TZL0905 2121129 C SKOB Zlín
10:12:00 Mudrák Matouš LCE0901 2078474 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:14:00 Zicha Ondřej TZL0904 2121123 C SKOB Zlín
10:16:00 Trávníček Jan TZL0812 8618 C SKOB Zlín
10:18:00 Jahudka Tomáš TZL0815 2134314 B SKOB Zlín
10:20:00 Dittrich Matouš SKM1000 8660358 C KOB Směr Kroměříž
10:22:00 Linhart Adam TZL0814 8109339 C SKOB Zlín
10:24:00 Hřivňák Petr PLU0900 2051506 C TJ SOKOL Plumlov
10:26:00 Čuda Ondřej TZL0816 8648628 C SKOB Zlín
10:28:00 Mlčoch Jakub SKM0801 8680367 C KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B SKOB Zlín
10:32:00 Buksa Jan SKM0800 7790044 C KOB Směr Kroměříž
10:34:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 B SKOB Zlín

H14 3.80 km, 160 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Čepický Šimon TZL0606 7848411 C SKOB Zlín
10:19:00 Janeček Jáchym UOL0700 2133905 B SOB Olomouc
10:23:00 Václavík Vojtěch TZL0711 2113089 C SKOB Zlín
10:27:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B SKOB Ostrava
10:31:00 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B SKOB Zlín
10:35:00 Račanský Jiří TBM0706 8004271 B KOS TJ Tesla Brno
10:39:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 B SKOB Zlín
10:43:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C SKOB Kobra Vsetín
10:47:00 Huleja Martin TZL0604 8000604 B SKOB Zlín
10:51:00 Veselka Matěj LCE0603 52687 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:55:00 Valla Jakub TZL0710 2134320 C SKOB Zlín
10:59:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 B OB Vizovice
11:03:00 Petrla Michal TZL0708 53886 C SKOB Zlín
11:07:00 Špaňhel Petr VIC0610 53857 C OB Vizovice
11:11:00 Minařík Petr TZL0709 2134319 C SKOB Zlín
11:15:00 Veselý Štěpán VIC0712 8482099 B OB Vizovice
11:19:00 Pavlica Bedřich KVS0710 887152 C SKOB Kobra Vsetín
11:23:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 B KOB Směr Kroměříž
11:27:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B SKOB Zlín
11:31:00 Mudrák Šimon LCE0601 7210097 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:35:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
11:39:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 C SKOB Zlín
11:43:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 B OOB TJ Slovan Luhačovice

H18 5.40 km, 330 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Bartík Filip TZL0202 8090126 B SKOB Zlín
10:11:00 Krampla Michal Jan UOL0302 8116830 B SOB Olomouc
10:14:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:17:00 Steklý Milan UOL0405 1000462 C SOB Olomouc
10:20:00 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A SK Žabovřesky Brno
10:23:00 Veselý Jonáš VIC0411 8482077 C OB Vizovice
10:26:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B SKOB Ostrava
10:29:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 B TJ SOKOL Plumlov
10:32:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B OK SILESIA
10:35:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín
10:38:00 Otruba František PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov
10:41:00 Palas Jan TZL0507 2135180 C SKOB Zlín
10:44:00 Zácha David SKM0400 8680291 C KOB Směr Kroměříž
10:47:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B SKOB Zlín
10:50:00 Damek Ondřej SIT0503 8667526 B OK SILESIA
10:53:00 Eichler Vítek TZL0401 7209282 B SKOB Zlín
10:56:00 Kovařík Tomáš SIT0401 8656740 B OK SILESIA
10:59:00 Freml Jan LCE0204 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:02:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
11:05:00 Urbánek Adam ZBM0302 8116823 A SK Žabovřesky Brno
11:08:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
11:11:00 Bíčánek Jan SIT0501 8226307 B OK SILESIA
11:14:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A SK Žabovřesky Brno
11:17:00 Karásek František PLU0301 8061407 B TJ SOKOL Plumlov
11:20:00 Sarazin Julien Pierre UOL0303 2419982 B SOB Olomouc

H21 7.60 km, 395 m, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Kolárik Tomáš TZL9302 7209286 C SKOB Zlín
10:04:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C SOB Olomouc
10:07:00 Hubáček Josef LCE6127 2017666 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:10:00 Pavlas Radek TZL8503 8466648 C SKOB Zlín
10:13:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:16:00 Rigó Marek ODR7101 8670763 C SKOB Odry
10:19:00 Sláčík Tomáš VIC9102 53892 C OB Vizovice
10:22:00 Vlažný Jakub LCE9102 8680416 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:25:00 Stupal František JHB8603 52353 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:28:00 Zbíral Robert UOL8000 8660922 C SOB Olomouc
10:31:00 Bubela Tomáš ASU8101 8018801 C Magnus Orienteering
10:34:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
10:37:00 Janda Přemek TZL0103 7208084 B SKOB Zlín
10:40:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A KOS TJ Tesla Brno
10:43:00 Dittrich Pavel SKM7501 8680419 C KOB Směr Kroměříž
10:46:00 Thiemel Jiří TBM8905 515175 C KOS TJ Tesla Brno
10:49:00 Macka Radek LCE8110 2020705 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:52:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
10:55:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:58:00 Darebník Ladislav SKMXXXX 2096251 KOB Směr Kroměříž
11:01:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
11:04:00 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C SKOB Zlín
11:07:00 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C SKOB Ostrava
11:10:00 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C SKOB Zlín
11:13:00 Staněk Ondřej HAV0002 1426069 B OB Havířov
11:16:00 Lachendro Jan SKM8700 7207146 C KOB Směr Kroměříž
11:19:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 A KOS TJ Tesla Brno
11:22:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Žabovřesky Brno
11:25:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín

H40 5.80 km, 315 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
10:04:00 Vlček Jiří VIC7700 7210090 C OB Vizovice
10:07:00 Slováček Rudolf TZL5402 2070844 C SKOB Zlín
10:10:00 Šimek Roman UOL6503 8005432 C SOB Olomouc
10:13:00 Novosad Pavel TZL7401 2080910 C SKOB Zlín
10:16:00 Novotný Tomáš ZLH7001 8518353 C OOB TJ Zlaté Hory
10:19:00 Šimek Štěpán UOL0104 52733 C SOB Olomouc
10:22:00 Pěček Vítězslav SKM7104 8670802 C KOB Směr Kroměříž
10:25:00 Gola Miroslav VIC6808 8670808 C OB Vizovice
10:28:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
10:31:00 Pěček Martin SKM7301 253369 C KOB Směr Kroměříž
10:34:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
10:37:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
10:40:00 Janeček Petr 0060001 2420067 OBR Radíkov
10:43:00 Tomíček Oldřich 0070001 8517311 ESOX ODEI
10:46:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C OB Vizovice
10:49:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
10:52:00 Auermüller Vít ZBM6701 2088711 C SK Žabovřesky Brno
10:55:00 Rychlý Miloš OOP5302 8654881 C TJ Opava
10:58:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C Orientklub Vsetín
11:01:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C KČT - OB Holešov
11:04:00 Zicha Jiří LCE7708 51609 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:07:00 Fišer Petr GIG7502 8662302 C GIGANT Orienteering
11:10:00 Mudrák Stanislav LCE6701 8645928 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:13:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov
11:16:00 Rytíř Michal SKM7325 7210886 C KOB Směr Kroměříž
11:19:00 Strakoš Bohumil TZL6345 8000120 C SKOB Zlín
11:22:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C SKOB Kobra Vsetín
11:25:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín

H50 4.20 km, 180 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Florian Michal 0010001 7201772 TBM
10:03:00 Láznička Libor TZL6701 331193 C SKOB Zlín
10:06:00 Benroth Miroslav 0090002 416064 Benrothovi
10:09:00 Mikšík Pavel 0110001 500259 O-sport
10:12:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C TJ Sokol Ptení

H60 3.60 km, 160 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Kršák Karel VIC5902 1006613 C OB Vizovice
11:08:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C SKOB Zlín
11:11:00 Chromčák František JZL5201 53801 C TJ Jižní svahy Zlín
11:14:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:17:00 Láznička Alois TZL3613 8680310 C SKOB Zlín
11:20:00 Maliňák Josef SVS5501 53389 C Orientklub Vsetín
11:23:00 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C OOB TJ Zlaté Hory
11:26:00 Tomášek Pavel OTK5800 53807 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:29:00 Válek Jaroslav 0030001 426340 Drop
11:32:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C SK Haná orienteering
11:35:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
11:38:00 Polínek Jaroslav OTK5300 2067305 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:41:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C SK Severka Šumperk
11:44:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
11:47:00 Hrbas Vladimír KVS5301 8670810 C SKOB Kobra Vsetín
11:50:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
11:53:00 Mrázek Petr KVS9000 51529 C SKOB Kobra Vsetín