Startovka závodu: 4. Valašská jarní liga

Klubová startovka

Datum:
27.06.2020
Místo konání:
Mysločovice
Pořadatel:
GIG - GIGANT Orienteering
OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice
Mapa:
Bikepark, M=1:4000, E=2.5m
Ředitel závodu:
Kunz Martin - R2
Hlavní rozhodčí:
Kunz Petr - R3
Stavitel tratí:
Kunz Martin - R2
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí při teplotě kolem 25°C. Nebylo hlášeno žádné zranění. Nebyl podán protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kluby:
GIG     HLV     JZL     KVS     LCE     MOV     OTK     SKM     TBM     TZL     VIC     Ostatní kluby
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662302 Fišer Petr GIG7502 C H40 10:25:00
8033241 Linhartová Martina GIG7750 C D40 10:49:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416088 Peška Antonín HLV4801 C H50 10:07:00
53827 Sedláček Jaroslav HLV6404 C H40 10:31:00
53833 Sedláček Matěj HLV1000 C DH10 10:47:00
416084 Sedláčková Jana HLV7060 C D40 11:07:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2070845 Navrátil Jáchym JZL1100 C DH9 10:00:00
53801 Chromčák František JZL5201 C H60 10:23:00
2070835 Navrátil Daniel JZL0900 C H12 10:24:00
53802 Chromčáková Jitka JZL7850 C D40 11:13:00
7203458 Kundratová Lucie JZL0051 B D21 11:28:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416090 Štěpánková Adéla KVS1250 C DH9 10:00:00
8680377 Janků Josef KVS6200 C H50 10:04:00
8116816 Furmánek Zdeněk KVS7400 C H40 10:13:00
2021853 Kaloč Vítězslav KVS5904 C H60 10:17:00
51529 Mrázek Petr KVS9000 C H21 10:18:00
8670810 Hrbas Vladimír KVS5301 C H60 10:26:00
8482074 Janků Kateřina KVS7450 C D40 10:55:00
2001910 Mikulčíková Irena KVS7750 C D40 11:04:00
8670781 Štěpánková Anna KVS0952 C D12 11:06:00
8007195 Muchová Barbora KVS8550 C D21 11:16:00
8660352 Křupková Eva KVS9552 C D21 11:22:00
8660367 Janků Markéta KVS0951 C D12 11:24:00
8670766 Mrázková Veronika KVS9551 C D21 11:40:00
8660385 Nedbalová Magdaléna KVS9751 C D21 11:46:00
(38)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331424 Macka Matyáš LCE1313 C DH9 10:00:00
416062 Slámová Emílie Inka LCE1253 C DH9 10:00:00
0 Škodová Michaela LCE1352 C DH9 10:00:00
8645928 Mudrák Stanislav LCE6701 C H40 10:01:00
2020705 Macka Radek LCE8110 C H21 10:03:00
8482100 Hubáčková Sabina LCE0851 B D14 10:05:00
7053853 Stackeová Anna LCE5551 C D50 10:08:00
8662442 Cahel Marek LCE8803 C H21 10:09:00
8663203 Piše Dušan LCE6702 C H50 10:10:00
2017666 Hubáček Josef LCE6127 C H21 10:15:00
52703 Plášek Martin LCE6118 C H50 10:16:00
2078474 Mudrák Matouš LCE0901 C H12 10:18:00
8670742 Hubáček Michal LCE9301 C H21 10:21:00
2091534 Sláma Lumír LCE8103 C H21 10:27:00
8662431 Pišová Barbora LCE0251 B D18 10:28:00
7210097 Mudrák Šimon LCE0601 C H14 10:29:00
0 Michalica Štěpán LCE0904 C H12 10:30:00
2082929 Zentrich Dušan LCE0012 A H21 10:33:00
8662435 Stacke Václav LCE0703 B H14 10:35:00
8662430 Pišová Adéla LCE0551 B D18 10:37:00
2045222 Škoda František LCE7439 C H40 10:37:00
207812 Macka Sebastián LCE1112 C DH10 10:38:00
2082902 Škoda František LCE1113 C DH10 10:44:00
8680393 Hubáček Marián LCE1111 C DH10 10:53:00
0 Zrníková Eliška LCE0956 C D12 10:54:00
8670814 Sláma Šimon LCE0502 B H18 10:55:00
889300 Stacke Jan LCE1001 C DH10 10:59:00
52694 Ferdusová Eva LCE6461 C D40 11:01:00
2116500 Slámová Julie LCE1051 C DH10 11:05:00
8670819 Vavrysová Iva LCE6359 C D40 11:10:00
2088219 Hubáčková Renata LCE8151 C D21 11:13:00
52710 Vyoralová Talma LCE0955 C D12 11:18:00
2080838 Slámová Alena LCE8253 C D21 11:19:00
2080938 Škodová Štěpánka LCE0852 C D12 11:30:00
8662434 Nevěřilová Kateřina LCE0254 A D21 11:31:00
218971 Sedláčková Klára LCE0854 B D12 11:36:00
2032130 Macková Petra LCE8560 C D21 11:43:00
8670733 Hubáčková Dagmar LCE6569 C D21 11:49:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9101186 Svěchota Milan MOV7202 C H40 10:43:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
433087 Müller Tomáš OTK9901 C H21 10:06:00
2067305 Polínek Jaroslav OTK5300 C H60 10:11:00
433083 Šidla Antonín OTK4601 C H60 10:32:00
330673 Klímová Markéta OTK0950 C D12 10:42:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8680352 Školoudík Miroslav SKM1101 C DH9 10:00:00
8670802 Pěček Vítězslav SKM7104 C H40 10:07:00
7790044 Buksa Jan SKM0800 C H12 10:12:00
8680419 Dittrich Pavel SKM7501 C H21 10:12:00
7790049 Kožuch Vít SKM7802 C H40 10:19:00
8660395 Pěček Jakub SKM0700 B H14 10:23:00
436930 Coufalová Aneta SKM0552 C D18 10:34:00
8660358 Dittrich Matouš SKM1000 C H12 10:36:00
8680287 Školoudík Miroslav SKM79XX H40 10:40:00
8655378 Dittrichová Lucie SKM0551 A D18 10:43:00
8680301 Pěček Tobiáš SKM1100 C DH10 10:56:00
7790010 Buksová Karolína SKM0850 C D12 11:00:00
8680291 Zácha David SKM0400 C H18 11:01:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033220 Vedrová Ela TBM0357 C D18 10:22:00
(55)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8611 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 C DH9 10:00:00
53379 Vintr Otakar TZL1300 C DH9 10:00:00
8615 Smola Štěpán TZL1414 C DH9 10:00:00
515174 Smola Jakub TZL1111 C DH9 10:00:00
2121128 Lorencová Anna TZL0756 C D14 10:02:00
8680313 Pekárek David TZL1000 C H12 10:03:00
8680410 Vintr Radek TZL7701 C H40 10:04:00
9200524 Lázničková Marcela TZL6751 C D50 10:05:00
7211007 Kusáková Valentýna TZL0651 B D14 10:08:00
8594 Kusák Alexander TZL0900 C H12 10:09:00
8104170 Pernička Petr TZL7336 C H40 10:10:00
2121125 Poslušná Jitka TZL0752 B D14 10:11:00
331193 Láznička Libor TZL6701 C H50 10:13:00
8680310 Láznička Alois TZL3613 C H60 10:14:00
8240800 Pernička Martin TZL0800 B H14 10:14:00
2096138 Hustý Matěj TZL0903 C H12 10:15:00
53896 Kusák Ivan TZL6502 C H40 10:16:00
2049597 Šmakal Pavel TZL4801 C H60 10:20:00
8170602 Pernička Václav TZL0602 B H14 10:20:00
8648628 Čuda Ondřej TZL0816 C H12 10:21:00
8000120 Strakoš Bohumil TZL6345 C H40 10:22:00
8667971 Smola Michal TZL8131 R H21 10:24:00
8050121 Batani Valentina TZL0551 A D18 10:25:00
8485648 Kundrata Vít TZL0700 B H14 10:26:00
8648637 Hozík Štěpán TZL0806 B H12 10:27:00
8000665 Kolárik Tomáš TZL9302 C H21 10:30:00
7209276 Březinová Zuzana TZL0453 B D18 10:31:00
2126258 Mikláš Matěj TZL0704 B H14 10:32:00
8109339 Linhart Adam TZL0814 C H12 10:33:00
8071221 Krejčík Zbyněk TZL5704 C H40 10:34:00
8000119 Strakoš Ondřej TZL0601 C H14 10:38:00
8660391 Linhart Jakub TZL0813 B H12 10:39:00
8250121 Batani Valeria TZL0550 C D18 10:40:00
7209279 Kundratová Eva TZL0950 C D12 10:45:00
8924 Koč Juraj TZL1006 C DH10 10:50:00
8605 Pozlovská Eliška TZL0954 C D12 10:51:00
8614 Kočová Eva TZL7550 C D40 10:52:00
7209284 Kundrata Jan TZL0203 B H18 10:52:00
8597 Růžičková Žofie TZL0953 C D12 10:57:00
7209278 Kundratová Jana TZL7350 C D40 10:58:00
8660466 Hustý Adam TZL0403 B H18 10:58:00
2070831 Fišer Petr TZL1004 C DH10 11:02:00
331753 Lázničková Alžběta TZL0858 C D12 11:03:00
8090126 Bartík Filip TZL0202 B H18 11:04:00
2121120 Poslušná Katka TZL1051 C DH10 11:08:00
2091565 Kopečková Viktorie TZL0853 C D12 11:09:00
4635 Vintrová Alžběta TZL8653 D21 11:10:00
2134311 Héčová Kristýna TZL0957 C D12 11:15:00
218979 Nešporová Barbora TZL7652 C D40 11:16:00
8680330 Fišerová Markéta TZL0851 B D12 11:21:00
8100202 Batani Hana TZL7351 C D21 11:25:00
8584 Perničková Karolína TZL0850 C D12 11:27:00
2091553 Němcová Kamila TZL0854 C D12 11:33:00
8663119 Pekárková Eva TZL7653 C D21 11:34:00
8662719 Nešporová Alžběta TZL0051 R D21 11:52:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
425428 Kubíček Ota VIC1401 C DH9 10:00:00
2126280 Vlčková Alžběta VIC1351 C DH9 10:00:00
8663111 Vlček Tomáš VIC0713 B H14 10:17:00
7210090 Vlček Jiří VIC7700 C H40 10:28:00
2126305 Kubíček Petr VIC7801 C H40 10:46:00
425438 Kubíčková Lucie VIC0952 C D12 10:48:00
8482070 Vlčková Markéta VIC0951 C D12 11:12:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
2148239 Pokluda Filip 0010002 FreeRun Zlín DH9 10:00
8116684 Pokluda Ondřej 0010001 FreeRun Zlín H50 10:01
8585 Růžička Hubert 0020001 1 DH10 10:41
0 Baťková Zuzana 0020002 1 D21 11:37
8612 Perničková Dita 0030001 ... DH9 10:00
426340 Válek Jaroslav 0040001 Drop H60 10:29
53832 Halašková Denisa 0050007 Sokol Přílepy DH9 10:00
331687 Halašková Krystýna 0050006 Sokol Přílepy DH9 10:00
331791 Kroutilová Marie 0050005 Sokol Přílepy DH9 10:00
219219 Brázdilová Kristýna 0050004 Sokol Přílepy DH9 10:00
331092 Kroutil Matěj 0050003 Sokol Přílepy DH9 10:00
53834 Fuksa Antonín 0050002 Sokol Přílepy DH9 10:00
53826 Brázdil Lukáš 0050001 Sokol Přílepy DH9 10:00
0 Fialová Zuzana 0060001 Fialovi DH9 10:00
0 Škabraha Samuel 0070001 carpathianrunner.cz DH9 10:00
7200330 Loučka Vít 0080001 . DH9 10:00