Startovka závodu: Svatováclavský OB

Klubová startovka

Datum:
20.09.2020
Místo konání:
Třebívlice
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Mapa:
Třebívlice, 1 : 4000, ekv. 2m
Ředitel závodu:
Klein Martin
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kluby:
31D     BOR     BZP     DKL     DKP     DLT     DOB     CHA     KAS     KPY     KUL     LBE     LCV     LDC     LIT     LTP     MKP     ODV     PGP     ROU     ROZ     RUM     SFM     SMR     SOB     STB     SUL     TAP     UVP     VIP     VSP     ZVO     Ostatní kluby
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8028926 Rickmeyer Tina 31D8650 Dlouhá ženy 11:17:00
8020222 Müller Rico 31D6400 Dlouhá muži 11:28:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8410 Waldhauserová Irena BOR7459 C Dlouhá ženy 10:37:00
8200008 Burda Matěj BOR9608 C Dlouhá muži 10:46:00
8408 Waldhauser Martin BOR7106 C Dlouhá muži 10:56:00
7996010 Kubecová Kateřina BOR9959 C Dlouhá ženy 11:43:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2088730 Krupová Tereza BZP8751 C Dlouhá ženy 10:43:00
2092416 Krotilová Magdaléna BZP7150 C Dlouhá ženy 11:21:00
301647 Kujanová Martina BZP5850 C Dlouhá ženy 11:31:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1450164 Rančáková Stáňa DKL5950 C Dlouhá ženy 11:05:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8080829 Sedláček Patrik DKP0816 B Dlouhá muži 11:06:00
8080830 Sedláček Jaroslav DKP0309 A Dlouhá muži 11:16:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
440490 Leníková Jana DLT6151 C Střední 10:48:00
236061 Nosek Martina DLT7251 C Střední 11:00:00
336778 Nosek Petr DLT6901 C Střední 11:10:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8226377 Tejkl Jiří DOB7700 C Dlouhá muži 12:16:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
760913 Vokálová Jaroslava CHA8250 Střední 10:36:00
5180 Vokál Vojtěch CHA7900 C Dlouhá muži 12:10:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033243 Slezáčková Věra KAS6550 C Dlouhá ženy 10:53:00
8116704 Hnízdil Matěj KAS0301 B Dlouhá muži 11:26:00
8517454 Hnízdil Jan KAS7100 C Dlouhá muži 11:36:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2091547 Svobodová Alžběta KPY0551 C Dlouhá ženy 10:47:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C Dlouhá ženy 10:59:00
8226385 Valenta Martin KPY0507 C Dlouhá muži 11:40:00
2060246 Kovandová Kamila KPY0550 C Dlouhá ženy 11:47:00
8226376 Slejška Jorik KPY0506 C Dlouhá muži 11:48:00
53731 Kopecký Oldřich KPY0900 C Střední 11:50:00
8061469 Bozděch Tobiáš KPY0504 B Dlouhá muži 11:56:00
2103786 Duda František KPY4600 C Dlouhá muži 12:02:00
8226340 Kohl Jiří KPY6201 C Dlouhá muži 12:06:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8226409 Derflová Eliška KUL0550 C Střední 10:40:00
8226351 Jareš Daniel KUL6900 C Dlouhá muži 11:18:00
8226387 Dvořák Radim KUL7501 Dlouhá muži 11:20:00
8662304 Raška Ondřej KUL0700 C Střední 11:42:00
8226415 Hinterholzinger Petr KUL6702 C Dlouhá muži 11:46:00
8226319 Derfl Dušan KUL7801 Dlouhá muži 12:01:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8805 Nosál Stanislav LBE4600 C Dlouhá muži 11:08:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301525 Zierhutová Michaela LCV7151 C Dlouhá ženy 10:49:00
253153 Krausová Marcela LCV7351 C Dlouhá ženy 11:01:00
301524 Zenkerová Miluše LCV4550 C Střední 11:22:00
438631 Zierhutová Michaela LCV0250 C Střední 11:40:00
(15)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2000607 Bajcurová Veronika LDC0750 C Krátká 10:33:00
7205956 Zít Jan LDC8200 C Dlouhá muži 10:36:00
7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C Dlouhá ženy 10:45:00
1420237 Zítová Kateřina LDC1150 C Krátká 10:47:00
8005436 Holpuch Jiří LDC5702 C Střední 10:52:00
2000582 Dunovská Veronika LDC0851 C Krátká 10:53:00
7300213 Hovorková Marie LDC0650 C Dlouhá ženy 10:57:00
2000585 Černohousová Ela LDC0751 C Krátká 10:59:00
7667667 Burdová Simona LDC6851 C Dlouhá ženy 11:07:00
347881 Zítová Pavla LDC8151 C Dlouhá ženy 11:09:00
7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C Dlouhá muži 11:14:00
2111720 Zít Václav LDC1300 C Krátká 11:19:00
7300206 Hovorka Ladislav LDC6802 C Dlouhá muži 11:24:00
8019924 Horák Martin LDC7100 C Dlouhá muži 11:34:00
7700058 Vlk Josef LDC5801 C Dlouhá muži 12:15:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8115 Neradová Eva LIT8951 C Dlouhá ženy 10:41:00
8111 Pavlík Přemek LIT1414 C Krátká 10:57:00
8109 Pavlík Tobiáš LIT1111 C Krátká 11:05:00
8107 Macek Jiří LIT8401 C Dlouhá muži 11:44:00
8108 Nerad Jaroslav LIT9001 C Dlouhá muži 11:52:00
(28)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7207873 Riby Thomas LTP0202 C Dlouhá muži 10:30:00
52931 Kolmanová Josefa LTP8653 C Dlouhá ženy 10:31:00
8226439 Žejdlíková Eliška LTP0350 B Dlouhá ženy 10:33:00
7207880 Šašek Jan LTP7308 C Dlouhá muži 10:34:00
232918 Kraus Jakub LTP0303 C Střední 10:38:00
232494 Kamírová Gabriela LTP7351 C Dlouhá ženy 10:39:00
8662345 Žejdlík Michal LTP7001 C Dlouhá muži 10:40:00
0 Šoltész Vojtěch LTP0604 C Dlouhá muži 10:44:00
2082919 Klein David LTP1200 C Krátká 10:45:00
8109394 Klein Aleš LTP7601 C Dlouhá muži 10:48:00
7208220 Kruschina Jan LTP7202 C Dlouhá muži 10:50:00
232536 Kruschinová Jana LTP0551 C Střední 10:54:00
9201628 Martinec Pavel LTP7003 C Dlouhá muži 10:54:00
7205009 Riby Kateřina LTP7252 C Dlouhá ženy 10:55:00
682080 Hulha Karel LTP6001 C Dlouhá muži 11:00:00
682116 Hulha Lukáš LTP9405 C Dlouhá muži 11:10:00
0 Kolmanová Lada LTP1450 C Krátká 11:21:00
0 Kleinová Linda LTP0850 C Střední 11:28:00
7208204 Riby Philip LTP0702 C Střední 11:38:00
682114 Bruner Luboš LTP6501 C Dlouhá muži 11:38:00
8662288 Riby Rose LTP0051 A Dlouhá ženy 11:39:00
7210123 Šimek Stanislav LTP6602 C Střední 11:46:00
7205026 Kovářová Alena LTP6151 C Dlouhá ženy 11:49:00
8662293 Kleinová Petra LTP7553 C Dlouhá ženy 11:55:00
7208240 Eiselt Miloš LTP5802 C Střední 12:00:00
52918 Šašek Jan LTP0301 C Dlouhá muži 12:05:00
8028824 Šašek Jakub LTP0801 B Dlouhá muži 12:09:00
8662368 Šimek Vojtěch LTP0601 B Dlouhá muži 12:13:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
446449 Reichl Martin MKP0400 C Střední 10:50:00
51702 Reichlová Jana MKP7550 C Střední 11:18:00
995879 Reichl Tomáš MKP0100 C Dlouhá muži 12:00:00
51701 Reichl Michal MKP6402 C Dlouhá muži 12:04:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52121 Hartl Zdeněk ODV6300 C Krátká 10:55:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C Dlouhá muži 10:38:00
2129235 Šejnová Magdalena PGP7053 C Dlouhá ženy 11:11:00
232246 Kubecová Markéta PGP0955 C Střední 11:14:00
8014514 Lošťáková Ivana PGP7763 C Dlouhá ženy 11:23:00
8662326 Lošťáková Sára PGP0660 B Dlouhá ženy 11:33:00
8303009 Střelba Ondřej PGP7510 C Dlouhá muži 11:42:00
888639 Baldrian Petr PGP7203 C Dlouhá muži 11:58:00
7210112 Hýbl Lukáš PGP7504 C Dlouhá muži 12:03:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Hejcman Jan ROU0504 C Dlouhá muži 10:32:00
0 Brotánková Lenka ROU8152 C Střední 10:34:00
0 Hejcman Jaroslav ROU0704 C Dlouhá muži 10:42:00
8660505 Bazinková Blanka ROU8151 C Střední 10:46:00
2085613 Černý Michal ROU7505 C Dlouhá muži 10:52:00
2067203 Zábranský František ROU1102 C Krátká 11:01:00
2143402 Hrádek Tomáš ROU8301 C Dlouhá muži 11:02:00
8660353 Bazinek Lukáš ROU0802 C Střední 11:08:00
0 Havlák Tobiáš ROU1301 C Krátká 11:09:00
8631583 Duda Miroslav ROU8009 C Dlouhá muži 11:12:00
2001925 Hejcmanová Pavla ROU7450 C Dlouhá ženy 11:13:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C Dlouhá muži 11:22:00
2143344 Hrádková Kateřina ROU8350 C Dlouhá ženy 11:25:00
0 Hejcmanová Amálie ROU1251 C Střední 11:26:00
2031351 Simr Pavel ROU7504 C Dlouhá muži 11:32:00
2102674 Havlák René ROU0602 C Střední 11:44:00
51434 Havláková Daniela ROU7951 C Střední 11:48:00
2084986 Havlák Štěpán ROU0801 C Střední 11:52:00
51436 Šlapánek René ROU7904 C Dlouhá muži 12:11:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51894 Sedláček Jaroslav ROZ6801 C Dlouhá muži 10:58:00
8516755 Sedláčková Linda ROZ0050 B Dlouhá ženy 11:35:00
8226429 Sedláčková Petra ROZ7050 C Dlouhá ženy 11:45:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8245050 Nedvídková Jitka RUM5151 Krátká 11:03:00
8444519 Babický Tomáš RUM5001 C Střední 11:24:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2127563 Koťátková Dana SFM6051 C Krátká 10:51:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656734 Lukavcová Ivana SMR8754 C Dlouhá ženy 10:35:00
8656718 Lukavec Petr SMR7800 C Dlouhá muži 12:18:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53020 Němec Jaromír SOB0800 C Střední 11:02:00
52062 Němec Jan SOB7500 C Dlouhá muži 11:04:00
53022 Němcová Magdaléna SOB0550 C Střední 11:12:00
53025 Němcová Barbora SOB7550 C Dlouhá ženy 11:37:00
4188 Janeček Ondřej SOB0201 C Dlouhá muži 11:54:00
53016 Janeček Ondřej SOB7001 C Dlouhá muži 12:07:00
7201191 Janeček Jiří SOB0001 C Dlouhá muži 12:17:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033222 Kubecová Magdalena STB0550 A Dlouhá ženy 11:15:00
1417131 Kubecová Jana STB7399 C Střední 11:34:00
1416365 Kubec Pavel STB6601 C Dlouhá muži 11:50:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8135 Dubský Josef SUL4700 C Dlouhá muži 12:14:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2053563 Štěpánková Emma TAP0953 C Krátká 10:39:00
2081352 Melišíková Radka TAP7152 C Dlouhá ženy 11:19:00
2081357 Ryppelová Monika TAP7850 C Střední 11:20:00
2111618 Cichrová Iveta TAP7752 C Dlouhá ženy 11:27:00
8007172 Cichra Patrik TAP0903 C Střední 11:30:00
2124784 Ryppelová Anna TAP0954 C Střední 11:32:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7917 Beranová Vlasta UVP5450 C Dlouhá ženy 11:03:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51628 Hýbl Orlík VIP1400 C Krátká 10:43:00
7211289 Skobová Tereza VIP7855 C Krátká 10:49:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670452 Baldrian Josef VSP1100 C Krátká 10:37:00
8660533 Baldrianová Eva VSP0751 B Střední 10:42:00
2102777 Baldrianová Barbora VSP7850 C Dlouhá ženy 11:29:00
8660399 Baldrian Tomáš VSP0405 B Dlouhá muži 12:08:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2023809 Marhold Přemysl ZVO0301 C Střední 10:30:00
2023808 Marhold Ondřej ZVO0101 B Střední 10:44:00
8667515 Bárta Viktor ZVO0601 A Střední 10:56:00
2079497 Linhartová Klára ZVO0556 B Střední 10:58:00
2083418 Bártová Pavla ZVO7152 C Střední 11:06:00
438635 Marholdová Martina ZVO7451 C Střední 11:16:00
2051483 Marhold Václav ZVO0501 B Střední 11:36:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
0 Bajcura Tomáš 0020008 NNN Krátká 10:31
0 Kleinová Marie 0020009 NNN Střední 10:32
0 Kadlec Jaroslav 0020003 NNN Krátká 11:07
0 Kadlec Zdeněk 0020007 NNN Krátká 11:07
0 Maneth Adam 0020005 NNN Krátká 11:07
0 Milata Jakub 0020004 NNN Krátká 11:07
0 Milatová Ema 0020006 NNN Krátká 11:07
0 Pospíšil Michal 0020001 NNN Krátká 11:07
0 Pospíšil Jan 0020002 NNN Krátká 11:07
7202864 Lošťák Karel 0020010 NNN Střední 11:54
0 Slejška Zdeněk 0030001 žádný Střední 11:04
1000513 Mrázková Linda 0040001 Mrazkova Dlouhá ženy 10:51
2419967 Hejsek Jakub 0050001 neregistrovaný Dlouhá muži 12:12