Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
05.09.2021
Místo konání:
Borovnice
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Na Rovních, 1 : 10 000 nebo 1:15000 (dle kategorie), E = 5m, stav srpen 2021, autor Tomáš Leštínský
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin - R2
Stavitel tratí:
Viková Vendula - R2
Kluby:
ALB     BRU     CET     CST     DKP     DOB     DOR     EKP     HJL     HOR     CHC     CHT     JEN     JIL     JJN     JLI     KOR     KRN     KUN     KUO     LBE     LIP     LPU     LTU     MFP     NPA     OAV     OPI     OSN     PEN     PHK     PZR     RIC     RUZ     SHK     SJC     SJH     SJI     SMB     SNA     SRK     SSU     STA     STH     TAP     TJN     TTR     TUR     TYN     VAM     VCB     VLI     VRL     XHK     ZAM     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 561 Vandělík Michal ALB8501 8012039 C H21D
10:17:00 570 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C H35B
11:05:00 595 Roll Martin ALB8401 7206 C H35D
12:12:00 202 Vandělíková Marie ALB9050 8076035 C D21D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 667 Vychopeň Tomáš BRU6800 2144103 C H45D
11:14:00 669 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C H45D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 792 Šafář Jan CET1402 320290 C HDR
10:05:00 583 Šafář Miroslav CET7001 232633 C H35D
10:12:00 369 Šafář Jakub CET1103 9725 C H10C
10:36:00 706 Záveský Richard CET6301 232860 C H55B
10:53:00 229 Šafářová Ivana CET8051 9724 C D35D
11:28:00 564 Záveský Jan CET9501 8656510 C H21D
11:33:00 325 Záveská Anna CET6450 331549 C D55B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 699 Málek Martin CST6501 8246117 C H55B
10:03:00 219 Málková Šárka CST8351 8051083 C D35D
11:32:00 559 Málek Martin CST8902 8130389 C H21C
11:58:00 330 Málková Věra CST6550 2118474 C D55B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:25:00 361 Kolín Jonáš DKP1500 9000007 C H10N
11:01:00 215 Janatová Lucie DKP8154 8660535 C D35B
11:12:00 555 Kolín Jan DKP7701 8007701 C H21C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 543 Janda Martin DOB8002 8662322 C H21C
10:17:00 772 Stárek Jiří DOB5001 9818 C H70B
10:48:00 228 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C D35D
12:17:00 253 Stolinová Lenka DOB8158 8667517 C D40B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:28:00 431 Vaculovič Matěj DOR1004 2079491 C H12D
11:19:00 670 Vaculovič Radim DOR7505 2058524 C H45D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:37:00 679 Zurynek Jan EKP7003 2102701 C H50B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 829 Kaplanová Alena HJL7550 2420049 C P
10:34:00 661 Kušička Josef HJL7600 2148069 C H45D
10:59:00 28 Kušičková Jolana HJL1252 2419956 C D10C
11:19:00 32 Kušičková Lucie HJL1251 8014454 C D10C
11:20:00 117 Kaplanová Viktorie HJL0850 2148137 C D14B
11:34:00 137 Hamáková Adéla HJL0851 8016306 C D14D
12:02:00 84 Hamáková Zuzana HJL1050 2148107 C D12D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 700 Vávra Martin HOR6302 8680322 C H55B
10:16:00 397 Čihák Jakub HOR0901 8014569 B H12C
10:45:00 290 Čiháková Olga HOR7651 2104603 C D45D
11:12:00 384 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C H10C
11:31:00 412 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B H12C
11:31:00 731 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C H60B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 221 Nimshausová Hana CHC8151 9822 C D35D
10:18:00 47 Holingerová Alžběta CHC0953 2141896 C D12C
10:21:00 286 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C D45D
10:31:00 633 Křivda Ivan CHC6701 9200535 C H45B
10:41:00 707 Půlpán Roman CHC6501 2025343 C H55B
10:47:00 492 Nimshaus Viktor CHC0502 8012872 B H16B
11:05:00 525 Šimek Jakub CHC0303 8113508 B H18B
11:06:00 407 Šimek Vojtěch CHC1002 8113489 B H12C
11:10:00 152 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B D16B
11:19:00 649 Biolik Grzegorz CHC7608 8210276 C H45B
11:29:00 136 Nimshausová Helena CHC0854 2128449 C D14D
11:33:00 242 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C D40B
11:34:00 66 Macháčková Kateřina CHC0951 9544 C D12C
11:49:00 676 Semrád Pavel CHC6602 9555 C H45D
11:51:00 508 Pirkl Jakub CHC0503 2128454 C H16B
12:01:00 464 Borovec Šimon CHC0701 9550 C H14B
12:01:00 249 Biolik Agnieszka CHC7751 8197778 C D40B
12:06:00 614 Macháček Milan CHC7701 9545 C H40B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 801 Matras Štěpán CHT1402 51980 C HDR
10:00:00 806 Matrasová Marie CHT1451 232883 C HDR
10:02:00 769 Vítek Josef CHT4802 51948 C H70B
10:07:00 482 Keller Filip CHT0503 2115707 B H16B
10:15:00 484 Šíma Matěj CHT0502 2127613 B H16B
10:19:00 166 Kropáčková Vendula CHT0353 2148235 B D18B
10:59:00 110 Škapová Markéta CHT0752 2115709 B D14B
11:08:00 113 Zoulíková Vendula CHT0753 8022651 B D14B
11:18:00 322 Juračková Jana CHT6052 9237 C D55B
11:25:00 240 Zoulíková Iveta CHT8052 7207872 C D40B
11:35:00 122 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B D14B
11:37:00 755 Juračka Vojtěch CHT5404 9234 C H65B
11:40:00 532 Hybeš Michal CHT0401 336711 B H18B
11:41:00 459 Vítek Vojtěch CHT0801 8061440 B H14B
12:14:00 616 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C H40B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 428 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C H12D
10:15:00 585 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C H35D
10:43:00 227 Kalousková Pavla JEN8451 8012882 C D35D
11:03:00 319 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C D55B
11:06:00 712 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C H55B
11:15:00 597 Kalousek Zdeněk JEN8200 8042128 C H35D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 817 Jónová Markéta JILXXXX 2078453 P
10:03:00 339 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C D60B
10:04:00 367 Nonner Prokop JIL1101 253359 C H10C
10:05:00 92 Malá Anežka JIL0751 8670769 B D14B
10:05:00 513 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 B H18B
10:09:00 656 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C H45D
10:26:00 99 Votočková Amelie JIL0750 2133886 B D14B
10:30:00 518 Salaba Dan JIL0404 8680328 B H18B
10:33:00 442 Matěásko Marek JIL0702 2127648 B H14B
10:36:00 401 Valenta Jakub JIL0902 2139477 C H12C
10:37:00 548 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C H21C
10:40:00 146 Kopecká Anna JIL0552 2124766 B D16B
10:45:00 445 Spilka Petr JIL0803 2144174 C H14B
10:46:00 638 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C H45B
10:56:00 109 Kynčlová Anna JIL0852 2127635 B D14B
10:58:00 642 Zemánek Mojmír JIL7103 9702 C H45B
11:04:00 29 Spilková Magdalena JIL1151 2122268 C D10C
11:13:00 647 Ježek Zdenek JIL7301 2075668 C H45B
11:21:00 410 Nonner Hynek JIL0903 426343 C H12C
11:25:00 455 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A H14B
11:26:00 762 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C H65D
11:27:00 753 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C H65B
11:30:00 8 Brožíková Johanka JIL1351 2139472 C D10N
11:30:00 65 Jirsová Tereza JIL0952 2116443 C D12C
11:31:00 266 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C D45B
11:47:00 350 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C D65B
11:49:00 246 Malá Věra JIL7752 9077 C D40B
11:54:00 71 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 B D12C
12:06:00 74 Brožíková Barbora JIL0955 2139480 C D12C
12:15:00 277 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C D45B
12:21:00 422 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 B H12C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:42:00 549 Šmaus Antonín JJN0001 2025357 C H21C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:13:00 691 Zaydlar Michal JLI7100 301631 C H50B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 584 Baše Petr KOR7701 2083356 C H35D
10:11:00 483 Baše Ondřej KOR0503 2087679 C H16B
10:59:00 666 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C H45D
11:09:00 668 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C H45D
11:23:00 235 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C D35D
12:03:00 511 Krejčí Martin KOR0600 2095970 C H16B
12:08:00 133 Bašová Ema KOR0850 2067990 C D14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 383 Peths Sebastian KRN1200 446353 C H10C
11:50:00 610 Peths Jan KRN8101 8116812 C H40B
11:57:00 83 Pethsová Isabella KRN1051 8013976 C D12D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:32:00 721 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C H55D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:43:00 681 Brožek Tomáš KUO6902 8680335 C H50B
12:03:00 274 Brožková Květa KUO7451 8680395 C D45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:21:00 703 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C H55B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:07:00 645 Kubeček Štěpán LIP7600 7207623 C H45B
11:15:00 262 Kubečková Terezie LIP7650 995872 C D45B
11:15:00 527 Kubeček Josef LIP0400 2124794 C H18B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 789 Maclová Adina LPU1951 9867 C HDR
10:00:00 793 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C HDR
10:00:00 794 Lučan Jakub LPU1401 515134 C HDR
10:00:00 808 Maclová Kristýna LPU9155 405957 C P
10:00:00 812 Věříš Jan LPU7103 682602 C P
10:03:00 426 Peška Ondřej LPU1006 2032156 C H12D
10:03:00 283 Krpatová Zuzana LPU7558 8042136 C D45D
10:04:00 163 Bártová Adéla LPU0353 8109309 B D18B
10:04:00 17 Hostinská Barbora LPU1162 2049512 C D10C
10:05:00 353 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C D70B
10:06:00 395 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C H12C
10:06:00 204 Škodová Petra LPU8359 2025334 C D35B
10:06:00 300 Pipková Táňa LPU7156 8117156 C D50B
10:07:00 625 Filičko Marek LPU7102 8582019 C H45B
10:07:00 542 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C H21C
10:09:00 436 Goláň Antonín LPU0804 2122259 C H14B
10:10:00 358 Fukátko Václav LPU1302 52178 C H10N
10:13:00 627 Fencl Petr LPU6901 2102522 C H45B
10:14:00 95 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 A D14B
10:15:00 285 Petrásová Simona LPU7556 2096144 C D45D
10:16:00 370 Lučan Ondřej LPU1101 8109426 C H10C
10:17:00 718 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C H55D
10:19:00 334 Smrčková Olga LPU6055 9301 C D55D
10:19:00 20 Macháčková Eliška LPU1153 2090838 C D10C
10:22:00 630 Pipek Kamil LPU7310 8516912 C H45B
10:22:00 545 Deml Tomáš LPU9502 9201627 C H21C
10:22:00 48 Kubíčková Nela LPU0969 2108901 C D12C
10:23:00 777 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C H75B
10:24:00 167 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B D18B
10:26:00 399 Maloch David LPU0905 8109427 B H12C
10:29:00 336 Kološová Jana LPU6653 9346 C D55D
10:32:00 101 Pipková Karolína LPU0756 8663190 A D14B
10:32:00 374 Macek Dan LPU1104 8109424 C H10C
10:35:00 519 Krpata Michal LPU0403 8656545 A H18B
10:38:00 103 Nožičková Lea LPU0753 8013856 C D14B
10:38:00 226 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C D35D
10:40:00 590 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C H35D
10:40:00 636 Czagan Jan LPU7106 8226345 C H45B
10:41:00 307 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C D50B
10:43:00 491 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B H16B
10:44:00 663 Macháček Lubomír LPU7515 8014564 C H45D
10:45:00 147 Kuhnová Alžběta LPU0652 2045220 C D16B
10:50:00 592 Kadaně Miroslav LPU7817 8014567 C H35D
10:50:00 55 Švíglerová Anna LPU0952 8109379 B D12C
10:51:00 309 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C D50B
10:52:00 640 Belej Jiří LPU7421 2045236 C H45B
10:52:00 746 Třasák Milan LPU5206 9257 C H65B
10:54:00 180 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B D20B
10:54:00 27 Horáková Anna Marie LPU1256 7001406 C D10C
10:56:00 405 Kárník Štěpán LPU1002 8109417 C H12C
10:56:00 214 Kašparová Eva LPU7854 8013834 C D35B
10:57:00 448 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B H14B
10:57:00 726 Jánek Ladislav LPU6103 7200905 C H55D
10:57:00 552 Fiala Petr LPU8701 8662325 C H21C
11:00:00 594 Goláň Oldřich LPU7417 7210917 C H35D
11:00:00 150 Kubíková Magdaléna LPU0566 2124759 C D16B
11:00:00 524 Novák Adam LPU0320 8109307 B H18B
11:02:00 58 Macková Gita LPU0961 8109409 C D12C
11:02:00 579 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C H35B
11:03:00 189 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R D21C
11:05:00 3 Kuhnová Šárka LPU1356 2070814 C D10N
11:08:00 232 Věříšová Lenka LPU7761 2129221 C D35D
11:09:00 176 Petrásová Hana LPU0380 8656514 B D18B
11:09:00 294 Roudná Eva LPU6554 51183 C D45D
11:10:00 596 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C H35D
11:10:00 526 Kuhn Vojtěch LPU0404 2049547 C H18B
11:11:00 498 Hostinský Matěj LPU0604 2102530 C H16B
11:12:00 750 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C H65B
11:13:00 191 Hančová Petra LPU9659 8654895 E D21C
11:14:00 760 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C H65D
11:16:00 385 Domin Ondřej LPU1103 886271 C H10C
11:17:00 453 Šípek Daniel LPU0806 8663155 B H14B
11:18:00 234 Vörösová Markéta LPU7868 9271 C D35D
11:18:00 62 Munzarová Monika LPU1056 8013836 B D12C
11:20:00 598 Macek Pavel LPU7517 8003594 C H35D
11:22:00 752 Farář Václav LPU5201 8663180 C H65B
11:22:00 557 Roudný Václav LPU0001 8656528 C H21C
11:22:00 563 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C H21D
11:24:00 33 Helmeczi Ema LPU1166 7207493 C D10C
11:25:00 651 Kaplan Jan LPU6401 219206 C H45B
11:25:00 7 Hovorková Nikol LPU1353 7209796 C D10N
11:28:00 236 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C D35D
11:29:00 120 Dominová Julie LPU0857 8663171 B D14B
11:30:00 530 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 A H18B
11:34:00 654 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C H45B
11:34:00 35 Stryková Johana LPU1151 2045250 C D10C
11:35:00 9 Stryková Zuzana LPU1351 9298 C D10N
11:38:00 607 Václavek Jan LPU7816 8461733 C H40B
11:38:00 764 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C H65D
11:39:00 505 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B H16B
11:40:00 158 Skořepová Lucie LPU0657 8109317 B D16B
11:41:00 733 Roudný Václav LPU6102 7209277 C H60B
11:42:00 68 Nožičková Ema LPU0953 8109429 B D12C
11:45:00 245 Haasová Renata LPU7960 8014506 C D40B
11:45:00 11 Kárníková Alžběta LPU1354 9201841 C D10N
11:45:00 535 Vališ Jan LPU0210 8109304 B H20B
11:46:00 609 Vodička Oldřich LPU7715 8518324 C H40B
11:46:00 682 Dvořák Luboš LPU6801 9232 C H50B
11:47:00 507 Pekárek Tomáš LPU0515 8014532 B H16B
11:48:00 198 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C D21D
11:49:00 461 Goláň František LPU0803 8663151 B H14B
11:50:00 766 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C H65D
11:51:00 416 Kadaně Matěj LPU1001 8109408 B H12C
11:52:00 684 Vališ Jan LPU7104 8667967 C H50B
11:54:00 39 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C D10C
11:55:00 537 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B H20B
11:59:00 273 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C D45B
12:01:00 418 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 B H12C
12:02:00 73 Froschová Magdalena LPU1052 8014517 B D12C
12:07:00 85 Fukátková Ludmila LPU1053 52171 C D12D
12:11:00 420 Lučan Matěj LPU0903 8109396 C H12C
12:13:00 467 Hlavatý Jan LPU0713 2049541 C H14B
12:18:00 77 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 B D12C
12:21:00 469 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B H14B
12:22:00 618 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C H40B
12:25:00 255 Lučanová Marta LPU7957 8014507 C D40B
12:26:00 79 Hovorková Elen LPU0954 2103243 B D12C
12:26:00 742 Kološ Oldřich LPU6003 9652405 C H60B
12:30:00 620 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C H40B
12:31:00 281 Držková Markéta LPU7670 2073755 C D45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 354 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C D70B
10:16:00 302 Stodůlková Lenka LTU6752 206478 C D50B
10:20:00 586 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C H35D
10:23:00 430 Retka Jakub LTU1000 2057577 C H12D
10:24:00 335 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C D55D
10:26:00 304 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C D50B
10:31:00 400 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 C H12C
10:35:00 589 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C H35D
10:39:00 338 Filipová Dagmar LTU5650 9111 C D55D
10:40:00 520 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 C H18B
10:42:00 723 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C H55D
10:47:00 550 Šitina Jakub LTU0001 8662680 C H21C
10:55:00 494 Lazák Jan LTU0500 8662729 B H16B
11:02:00 111 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 B D14B
11:13:00 321 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C D55B
11:14:00 115 Závodná Zuzana LTU0750 426320 C D14B
11:14:00 177 Hošková Kateřina LTU0451 8662731 B D18B
11:14:00 31 Vaňátková Thea LTU1150 2144168 C D10C
11:19:00 478 Čapek Karel LTU0801 2143370 B H14D
11:20:00 528 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B H18B
11:27:00 502 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 C H16B
11:32:00 763 Procházka Jiří LTU4802 9778 C H65D
11:33:00 457 Hanák Matěj LTU0701 8662709 B H14B
12:00:00 538 Zamastil Michal LTU0203 8648549 B H20B
12:01:00 687 Lazák Jan LTU6900 8662675 C H50B
12:05:00 465 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 B H14B
12:05:00 250 Čapková Eva LTU7852 9201756 C D40B
12:18:00 617 Čapek Karel LTU7803 420417 C H40B
12:27:00 89 Čapková Kateřina LTU1050 2143349 C D12D
12:41:00 474 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B H14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 658 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C H45D
10:41:00 211 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C D35B
10:51:00 213 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C D35B
12:19:00 693 Siegl Roman MFP6700 8648567 C H50B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 515 Choutka Matěj NPA0402 2122280 B H18B
10:18:00 342 Hušková Eva NPA5754 7203468 C D60B
10:37:00 635 Novák Jiří NPA7502 8680311 C H45B
10:38:00 184 Wiesnerová Monika NPA9051 8516752 C D21C
10:56:00 710 Prášil Jan NPA5601 7208214 C H55B
10:59:00 495 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B H16B
11:00:00 381 Pavelec Daniel NPA1101 2122275 C H10C
11:01:00 449 Pavelec Michal NPA0801 2122281 B H14B
11:02:00 748 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C H65B
11:28:00 194 Nováková Zuzana NPA9151 8116676 C D21C
11:42:00 349 Nováková Jana NPA5552 2060214 C D65B
12:34:00 621 Antoš Filip NPA8001 7210092 C H40B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 544 Leštínský Tomáš OAV7801 2027232 C H21C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 164 Pazderníková Jana OPI0452 8022373 B D18B
10:20:00 516 Velát Vojtěch OPI0400 8226416 B H18B
10:34:00 634 Velát Josef OPI7302 8226393 C H45B
10:39:00 170 Počtová Klára OPI0453 7001029 B D18B
11:39:00 268 Velátová Jana OPI7350 1000464 C D45B
11:44:00 125 Velátová Lucie OPI0750 2080834 C D14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 299 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C D50B
10:14:00 165 Pilná Klára OSN0452 8302004 B D18B
10:16:00 628 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C H45B
10:38:00 52 Drápová Justýna OSN0990 551995 C D12C
11:46:00 734 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C H60B
11:50:00 127 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8081227 B D14B
11:55:00 272 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C D45B
12:34:00 81 Pilná Anna OSN1151 436927 C D12C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 320 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C D55B
11:25:00 599 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 C H35D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 784 Melicharová Nina PHK1451 224919 C HDR
10:00:00 788 Vrábel Ondřej PHK1500 51176 C HDR
10:00:00 795 Vítek Michal PHK1402 9431 C HDR
10:00:00 797 Hepner Martin PHK1501 9133 C HDR
10:00:00 799 Čapek Samuel PHK1600 53164 C HDR
10:00:00 805 Culek Tibor PHK1303 0 C HDR
10:00:00 832 Pompach Martin PHK7207 8116751 C T
10:03:00 779 Novotný Petr PHK3802 9422 C H80B
10:04:00 624 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C H45B
10:05:00 435 Matušinec Jakub PHK0802 2103293 C H14B
10:07:00 716 Melichar Igor PHK6504 8028839 C H55D
10:07:00 568 Mašata Roman PHK7107 8648595 C H35B
10:08:00 220 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C D35D
10:09:00 332 Justová Jana PHK6153 207818 C D55D
10:09:00 18 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C D10C
10:11:00 94 Matoušková Markéta PHK0855 8003654 B D14B
10:11:00 396 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 B H12C
10:11:00 301 Novotná Petra PHK6651 8670748 C D50B
10:13:00 341 Panchártková Jitka PHK5951 253368 C D60B
10:13:00 437 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 B H14B
10:13:00 781 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C H80B
10:16:00 702 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C H55B
10:16:00 206 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C D35B
10:17:00 96 Kunartová Dominika PHK0888 8482084 B D14B
10:19:00 629 Zídek Jan PHK7303 2102685 C H45B
10:21:00 398 Novotný Vít PHK0901 2060279 B H12C
10:21:00 303 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C D50B
10:23:00 223 Hrušová Dagmar PHK8050 232255 C D35D
10:25:00 587 Vrábel Petr PHK7604 9352 C H35D
10:25:00 631 Novotný Radek PHK7402 8656595 C H45B
10:26:00 208 Matušincová Lucie PHK8152 52185 C D35B
10:27:00 487 Pompach Lukáš PHK0500 8061489 B H16B
10:29:00 441 Zídek Filip PHK0706 2124787 C H14B
10:31:00 305 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C D50B
10:32:00 547 Samek Tomáš PHK0001 8656629 C H21C
10:32:00 573 Novotný Milan PHK6502 8663113 C H35B
10:34:00 169 Vrábelová Hana PHK0454 8007192 B D18B
10:34:00 23 Novotná Anna PHK1352 2144152 C D10C
10:34:00 51 Růžičková Magda PHK0951 2080949 C D12C
10:35:00 102 Podlešáková Monika PHK0752 8515512 A D14B
10:35:00 145 Ballonová Lucie PHK0664 2181282 C D16B
10:35:00 489 Málek David PHK0504 8000239 B H16B
10:37:00 722 Justa Jaromír PHK6101 995884 C H55D
10:42:00 575 Tihon Michal PHK7905 8226369 C H35B
10:43:00 637 Kunart Tomáš PHK7205 8482086 C H45B
10:43:00 315 Novotná Ivana PHK6354 219240 C D55B
10:44:00 171 Čapková Anna PHK0451 8667978 B D18B
10:46:00 212 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C D35B
10:47:00 745 Souček Pavel PHK5503 7202881 C H65B
10:49:00 26 Korbelová Tereza PHK1254 2080941 C D10C
10:51:00 404 Chrtek Jan PHK1100 2126302 C H12C
10:51:00 291 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C D45D
10:52:00 577 Vítek Petr PHK7601 8007174 C H35B
10:55:00 593 Koutný Pavel PHK7108 51102 C H35D
10:56:00 310 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C D50B
10:58:00 188 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C D21C
10:59:00 174 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B D18B
11:01:00 406 Kunart Lukáš PHK1010 8482087 B H12C
11:03:00 231 Podlešáková Markéta PHK7851 2127884 C D35D
11:03:00 293 Koutná Alena PHK7052 232635 C D45D
11:05:00 151 Matušincová Anna PHK0561 2102541 C D16B
11:06:00 59 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C D12C
11:08:00 190 Štěrbová Daniela PHK8951 1700076 C D21C
11:14:00 61 Jelínková Eva PHK0953 2113479 B D12C
11:17:00 556 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C H21C
11:18:00 192 Vítková Lucie PHK8055 2144189 C D21C
11:20:00 154 Kopecká Martina PHK0555 7210231 B D16B
11:22:00 603 Matoušek Josef PHK7900 2143399 C H40B
11:23:00 118 Málková Michaela PHK0853 8004344 B D14B
11:23:00 264 Chaloupská Pavlína PHK7051 8644871 C D45B
11:28:00 388 Pompach Tobiáš PHK1201 9433 C H10C
11:29:00 34 Korbelová Eliška PHK1253 2124758 C D10C
11:32:00 347 Běhounová Jiřina PHK5651 0 C D65B
11:32:00 754 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C H65B
11:34:00 565 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C H21D
11:35:00 267 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C D45B
11:36:00 413 Zídek Jakub PHK0903 2113363 C H12C
11:45:00 159 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 B D16B
11:45:00 460 Horák Filip PHK0701 2088727 B H14B
11:47:00 126 Čapková Markéta PHK0850 8013911 B D14B
11:49:00 38 Hrušová Kateřina PHK1380 434594 C D10C
11:50:00 70 Hrušová Lucie PHK1050 8022692 C D12C
11:51:00 735 Čermák Libor PHK5600 2181286 C H60B
11:53:00 128 Novotná Vendula PHK0777 8033203 A D14B
11:55:00 161 Rážová Anna PHK0662 2120068 B D16B
11:57:00 463 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 B H14B
11:58:00 612 Podlešák Marek PHK7802 2088213 C H40B
11:59:00 510 Čermák Martin PHK0502 8226370 B H16B
11:59:00 40 Hepnerová Tereza PHK1155 1398689 C D10C
12:01:00 737 Dušátko Petr PHK5702 2112740 C H60B
12:06:00 419 Jelínek František PHK0900 8119518 B H12C
12:09:00 251 Čapková Petra PHK7850 2053587 C D40B
12:10:00 690 Chaloupský David PHK7103 8660515 C H50B
12:16:00 692 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C H50B
12:16:00 740 Běhoun Pavel PHK5701 0 C H60B
12:19:00 278 Samková Renáta PHK7456 1413977 C D45B
12:22:00 78 Kvapilová Markéta PHK0950 7209356 C D12C
12:22:00 88 Vítková Eliška PHK1056 8007193 C D12D
12:22:00 694 Kamenický Jan PHK6601 7210813 C H50B
12:26:00 619 Kvapil Ondřej PHK7804 8663194 C H40B
12:28:00 696 Růžička Ivan PHK6702 336760 C H50B
12:33:00 257 Kvapilová Zuzana PHK7853 7300083 C D40B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:22:00 773 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C H70B
11:36:00 732 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C H60B
11:37:00 348 Rosecká Alena PZR5654 8655485 C D65B
12:29:00 471 Knap Jakub PZR0701 8024756 B H14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 626 Pračka Tomáš RIC7302 8116718 C H45B
12:37:00 258 Pračková Zita RIC7850 2045228 C D40B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:50:00 148 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B D16B
11:16:00 648 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C H45B
12:09:00 466 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B H14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 796 Jedlička Michal SHK1600 4145 C HDR
10:00:00 802 Jedličková Michaela SHK1350 1398686 C HDR
10:02:00 91 Hlavsová Tereza SHK0857 51405 C D14B
10:04:00 331 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C D55D
10:08:00 368 Šumpík Filip SHK1109 2144069 C H10C
10:08:00 427 Zástava Marek SHK0908 2111664 C H12D
10:14:00 19 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C D10C
10:20:00 97 Šumpíková Barbora SHK0759 8014439 C D14B
10:26:00 704 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C H55B
10:27:00 546 Hepner David SHK7601 8655416 C H21C
10:31:00 209 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C D35B
10:33:00 288 Jakubská Naděžda SHK7652 8022650 C D45D
10:35:00 363 Stránský Filip SHK1302 331703 C H10N
10:38:00 314 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C D55B
10:41:00 104 Dobiášová Johana SHK0856 2144078 B D14B
10:41:00 444 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 B H14B
10:45:00 365 Čížek Antonín SHK1105 1428930 C H10N
10:46:00 54 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C D12C
10:47:00 724 Šabatka Petr SHK5703 9115 C H55D
10:48:00 316 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C D55B
10:49:00 664 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C H45D
10:49:00 446 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 B H14B
10:51:00 709 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C H55B
10:52:00 551 Šabatka Jan SHK9001 9193 C H21C
10:53:00 108 Netuková Anežka SHK0750 8660536 A D14B
10:55:00 641 Jakubský Radek SHK7603 8013423 C H45B
10:56:00 380 Bohdanecký František SHK1104 8003635 C H10C
10:58:00 230 Bohdanecká Barbora SHK7950 8003669 C D35D
10:58:00 57 Bohdanecká Antonie SHK0960 8014570 C D12C
10:59:00 181 Kodytková Denisa SHK0252 8670496 B D20B
11:01:00 711 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C H55B
11:02:00 553 Svoboda Ondřej SHK7605 8000235 C H21C
11:03:00 496 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B H16B
11:05:00 112 Jedličková Veronika SHK0850 8022635 B D14B
11:07:00 580 Jedlička Michal SHK7309 8024748 C H35B
11:08:00 759 Filip Aleš SHK5501 9192 C H65D
11:09:00 451 Beneda Vojtěch SHK0703 2122253 C H14B
11:10:00 60 Macháčková Lucie SHK1155 2141921 B D12C
11:11:00 408 Jakubský David SHK0905 8014481 B H12C
11:19:00 263 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C D45B
11:20:00 761 Fejlek Vojtěch SHK5202 9104 C H65D
11:21:00 454 Macháček Tomáš SHK0811 2141903 B H14B
11:21:00 729 Hausvater Karel SHK5801 8670804 C H60B
11:21:00 239 Stránská Zuzana SHK7754 0 C D40B
11:21:00 296 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C D45D
11:22:00 345 Fejlková Alice SHK5351 9107 C D65B
11:23:00 193 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 E D21C
11:24:00 387 Macháček Jakub SHK1202 2141929 C H10C
11:24:00 135 Čížková Alena SHK0851 1428939 C D14D
11:25:00 529 Kodytek Adam SHK0402 8670470 B H18B
11:26:00 64 Jedličková Lucie SHK1050 1008173 B D12C
11:27:00 558 Důrek Milan SHK9100 1417129 C H21C
11:29:00 241 Čečková Martina SHK7753 8660534 C D40B
11:30:00 156 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B D16B
11:31:00 653 Čečka Jiří SHK7600 8109416 C H45B
11:35:00 531 Jakubský Adam SHK0406 8014452 B H18B
11:37:00 458 Čečka Matěj SHK0901 8005119 B H14B
11:40:00 391 Slavík František SHK1110 410782 C H10C
11:42:00 197 Důrková Pavla SHK9352 8014486 C D21D
11:45:00 533 Rak Tomáš SHK0400 7207030 B H18B
11:46:00 415 Fiala Matyáš SHK1102 8042133 C H12C
11:49:00 140 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C D14D
11:49:00 683 Netuka Jan SHK7001 9126 C H50B
11:53:00 462 Šlambora Kryštof SHK0806 8076016 C H14B
11:55:00 509 Podolský Petr SHK0507 8014546 B H16B
11:56:00 129 Chlupáčová Anežka SHK0760 8119417 B D14B
11:56:00 417 Sochor Jakub SHK0903 8022640 B H12C
12:05:00 132 Solařová Linda SHK0758 8109378 C D14B
12:06:00 738 Číža Petr SHK5902 2102550 C H60B
12:07:00 689 Kohout Josef SHK6902 2017669 C H50B
12:16:00 421 Pouchlý Matěj SHK1009 2139495 C H12C
12:30:00 80 Sochorová Kristýna SHK0953 8461735 B D12C
12:38:00 82 Málková Karolína SHK1051 2124764 C D12C
12:45:00 475 Kurka Antonín SHK0700 2144092 B H14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 786 Palas Tomáš SJC1501 500267 C HDR
10:00:00 787 Palasová Tina SJC1777 9956 C HDR
10:00:00 800 Kazda Matěj SJC1515 8300115 C HDR
10:00:00 811 Pešková Renata SJC7550 8230510 C P
10:01:00 434 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A H14B
10:01:00 203 Palasová Petra SJC8658 8008016 C D35B
10:02:00 715 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C H55D
10:02:00 541 Palas Jan SJC8507 8008014 C H21C
10:03:00 481 Vlach František SJC0603 8515867 B H16B
10:08:00 340 Bienová Věra SJC5752 8000438 C D60B
10:08:00 780 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H80B
10:11:00 205 Kazdová Lenka SJC8484 8293004 C D35B
10:17:00 438 Posolda Tomáš SJC0803 8109334 B H14B
10:19:00 485 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B H16B
10:20:00 360 Jakubec Jan SJC1503 2112770 C H10N
10:21:00 207 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C D35B
10:23:00 98 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A D14B
10:24:00 372 Vošvrda Václav SJC1203 8202261 C H10C
10:24:00 21 Hanousková Michaela SJC1351 8000334 C D10C
10:25:00 143 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 B D16B
10:27:00 572 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C H35B
10:33:00 313 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C D55B
10:37:00 443 Pešek Ondřej SJC0802 8226384 B H14B
10:39:00 24 Šolcová Elsa SJC1152 2221500 C D10C
10:44:00 377 Podlipný Filip SJC1202 8056400 C H10C
10:46:00 403 Hanousek Jan SJC1005 8519812 C H12C
10:49:00 179 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 B D20B
10:52:00 379 Řehák Jan SJC1103 9916 C H10C
10:53:00 447 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 B H14B
11:04:00 644 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C H45B
11:05:00 450 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C H14B
11:07:00 554 Kazda Ondřej SJC8202 8043029 C H21C
11:17:00 116 Vltavská Eliška SJC0850 8000336 B D14B
11:19:00 500 Dolejší Matouš SJC0606 2053584 C H16B
11:20:00 386 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 C H10C
11:20:00 6 Krykorková Zuzana SJC1153 2102075 C D10N
11:22:00 63 Havrdová Selina SJC0950 8071009 B D12C
11:24:00 671 Bílek Tomáš SJC7307 8515100 C H45D
11:26:00 730 Beneš Josef SJC5801 9907 C H60B
11:28:00 324 Benešová Iva SJC6151 886513 C D55B
11:30:00 605 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C H40B
11:32:00 389 Kopecký Mikuláš SJC1204 2080844 C H10C
11:38:00 123 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 B D14B
11:41:00 244 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C D40B
11:44:00 765 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C H65D
11:50:00 160 Malínská Nela SJC0650 8344417 B D16B
11:53:00 247 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C D40B
11:55:00 13 Kazdová Rozárie SJC1350 8040713 C D10N
12:02:00 131 Mužná Josefína SJC0854 8116786 C D14B
12:10:00 75 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B D12C
12:49:00 476 Karásek Šimon SJC0804 8499900 C H14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 514 Pobuda Vojtěch SJH0302 8515514 B H18B
10:25:00 517 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B H18B
10:26:00 49 Komárková Radka SJH1151 8003655 C D12C
10:29:00 100 Potužníková Adéla SJH0754 2113415 B D14B
10:36:00 306 Benešová Iva SJH7051 8660392 C D50B
10:49:00 172 Novotná Jitka SJH0454 8663172 B D18B
10:57:00 578 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C H35B
11:15:00 153 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B D16B
11:15:00 5 Komárková Ondřejka SJH1351 995845 C D10N
11:16:00 714 Nouza Petr SJH6501 8003622 C H55B
11:23:00 501 Potužník Viktor SJH0504 8003611 B H16B
11:34:00 606 Potužník Martin SJH7705 8237700 C H40B
11:57:00 248 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C D40B
11:58:00 686 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H50B
12:31:00 697 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C H50B
12:37:00 473 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B H14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 359 Prošek Filip SJI1401 888644 C H10N
10:25:00 440 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B H14B
10:31:00 705 Petráček Aleš SJI6301 53631 C H55B
10:33:00 225 Bartáková Petra SJI8151 8076038 C D35D
11:10:00 646 Orany Tomáš SJI7311 889294 C H45B
11:17:00 582 Prošek Michal SJI7823 8028823 C H35B
11:26:00 411 Prášil Adam SJI0901 8033299 B H12C
11:43:00 327 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C D55B
11:54:00 611 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C H40B
11:56:00 736 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C H60B
12:02:00 613 Prášil Aleš SJI7415 2127589 C H40B
12:11:00 134 Oranyová Sylva SJI0751 2126366 A D14B
12:21:00 741 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C H60B
12:25:00 470 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 B H14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:46:00 708 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C H55B
10:53:00 317 Svobodová Hana SMB5951 7705 C D55B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 783 Sokolář Vojtěch SNA1601 0 C HDR
10:01:00 623 Sokolář Zdeněk SNA7201 0 C H45B
10:01:00 394 Renský Matěj SNA0903 2148119 C H12C
10:05:00 357 Jirout Filip SNA1401 2148062 C H10N
10:18:00 222 Knedlíková Zuzana SNA8052 2122269 C D35D
10:22:00 719 Imlauf Martin SNA6301 9629 C H55D
10:29:00 22 Matějková Eliška SNA1153 2419981 C D10C
10:30:00 588 Matějka Luboš SNA7602 9645 C H35D
10:31:00 488 Doucha Martin SNA0501 8076025 B H16B
10:45:00 521 Balcar Jiří SNA0301 8022679 B H18B
10:47:00 106 Balcarová Olga SNA0851 8076019 B D14B
10:48:00 378 Jirout Jáchym SNA1201 9621 C H10C
10:52:00 725 Hynek Petr SNA6302 1459067 C H55D
10:53:00 187 Doležalová Libuše SNA8851 7211249 C D21C
11:02:00 727 Hnyk Petr SNA5701 416261 C H55D
11:09:00 30 Maráková Sofie SNA1151 2148100 C D10C
11:13:00 452 Kubeček Antonín SNA0803 8022684 B H14B
11:15:00 295 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C D45D
11:16:00 409 Jirout Vilém SNA1001 2124797 C H12C
11:16:00 218 Ježková Dana SNA7850 1401856 C D35B
11:38:00 326 Langrová Eva SNA5351 9612 C D55B
11:42:00 756 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C H65B
11:46:00 69 Renská Adéla SNA0951 2148124 C D12C
12:13:00 252 Renská Lenka SNA8053 2148070 C D40B
12:17:00 468 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B H14B
12:41:00 259 Jiroutová Eva SNA8051 2144091 C D40B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 819 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C P
10:00:00 822 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C P
10:07:00 770 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C H70B
10:10:00 45 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 B D12C
10:12:00 569 Filip Libor SRK7101 2080850 C H35B
10:20:00 371 Jičínský Antonín SRK1101 0 C H10C
10:22:00 571 Morávek Martin SRK7701 7207351 C H35B
10:27:00 287 Lockerová Milena SRK7251 9801 C D45D
10:36:00 375 Klabzuba Jan SRK1207 2027216 C H10C
10:36:00 210 Šklíbová Jana SRK7651 8517323 C D35B
10:39:00 490 Stavrinou David SRK0506 8680305 B H16B
10:43:00 185 Peremská Dana SRK9351 9536 C D21C
10:44:00 25 Lepšová Julie SRK1152 2027219 C D10C
10:51:00 493 Jiroušek Dominik SRK0602 8670741 B H16B
11:04:00 382 Votroubek Jan SRK1206 2039811 C H10C
11:07:00 497 Morávek Martin SRK0503 8663144 B H16B
11:25:00 155 Tomášová Anna SRK0554 8663141 B D16B
11:26:00 119 Stavrinou Kristýna SRK0751 8516423 B D14B
11:27:00 297 Šabatová Jana SRK6853 301130 C D45D
11:35:00 504 Zounar Adam SRK0507 8516923 C H16B
11:39:00 138 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C D14D
11:39:00 674 Zemánek Miroslav SRK7401 2027222 C H45D
11:40:00 680 Locker Martin SRK7001 301158 C H50B
11:43:00 506 Sedláček David SRK0508 8014561 C H16B
11:51:00 271 Zemánková Eva SRK7452 2144177 C D45B
11:55:00 685 Kos Michal SRK6802 2073747 C H50B
12:04:00 688 Šabata Milan SRK6901 8648565 C H50B
12:23:00 279 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C D45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 183 Klíchová Jana SSU8151 8033234 C D21C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:50:00 107 Plachá Nora STA0851 8116821 B D14B
11:04:00 175 Čápová Eliška STA0451 8482108 B D18B
11:35:00 157 Plachá Zita STA0551 8116810 B D16B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 785 Haken Václav STH1651 2001961 HDR
10:06:00 44 Lánská Adéla STH0954 2144167 C D12C
10:28:00 373 Šimek Oldřich STH1104 2134336 C H10C
10:50:00 366 Vakant Vakant VAKANT 1 H10N
10:54:00 56 Šimková Lucie STH0951 2116482 B D12C
11:00:00 2 Vakant Vakant VAKANT 1 D10N
11:14:00 477 Lánský Jan STH0709 2144183 C H14D
11:29:00 456 Buďárek Šimon STH0703 8680286 B H14B
11:39:00 36 Vakant Vakant VAKANT 1 D10C
11:40:00 10 Hakenová Kateřina STH1451 2124786 C D10N
11:41:00 124 Chrástová Barbora STH0851 8033224 B D14B
11:44:00 37 Hakenová Petra STH1251 2008984 C D10C
11:59:00 130 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B D14B
12:14:00 76 Vakant Vakant VAKANT 1 D12C
12:17:00 87 Lánská Dagmar STH0952 2008983 C D12D
12:25:00 695 Vakant Vakant VAKANT 1 H50B
12:32:00 90 Nováková Věra STH1055 2008988 C D12D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 818 Pompachová Alexandra TAP7754 2133911 C P
10:00:00 830 Pompach Petr TAP7801 9102143 C T
10:30:00 144 Pompachová Karolína TAP0652 8033259 C D16B
10:30:00 50 Pompachová Natálie TAP0952 8226392 C D12C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 717 Šmaus Ivan TJN6249 8680333 C H55D
10:40:00 376 Janata Matěj TJN1111 8013463 C H10C
11:07:00 749 Horák Petr TJN5602 8680309 C H65B
11:36:00 390 Zurynek Tomáš TJN1107 49964 C H10C
11:38:00 67 Zurynková Lenka TJN0957 2102694 B D12C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:50:00 522 Cícha Václav TTR0401 2092373 B H18B
11:01:00 643 Cícha Radek TTR7503 2092381 C H45B
11:31:00 503 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C H16B
11:47:00 270 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C D45B
11:50:00 536 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B H20B
12:11:00 739 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C H60B
12:11:00 276 Nešporová Marie TTR7251 52242 C D45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 798 Schulhof Matěj TUR2020 8100 C HDR
11:32:00 121 Zabořilová Anna TUR0951 8012867 B D14B
11:37:00 560 Schulhof Jan TUR8900 8660452 R H21C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:29:00 660 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C H45D
11:01:00 311 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C D50B
11:29:00 672 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C H45D
11:30:00 600 Műller Kamil TYN7500 8516254 C H35D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 284 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C D45D
10:14:00 333 Veverková Yveta VAM6452 9678 C D55D
10:28:00 224 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C D35D
10:37:00 574 Veverka Tomáš VAM8401 7204619 C H35B
10:39:00 662 Mikyska Alan VAM7149 9684 C H45D
10:39:00 289 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C D45D
10:47:00 576 Vandas Luděk VAM6601 8261111 C H35B
10:58:00 318 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C D55B
12:27:00 280 Smutná Jana VAM6251 7210067 C D45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 93 Janošíková Marie VCB0752 8116697 A D14B
10:11:00 701 Teringl Radek VCB6502 8028835 C H55B
10:21:00 439 Teringl Vojtěch VCB0702 8022634 A H14B
10:28:00 632 Janošík Radek VCB7402 416301 C H45B
10:41:00 402 Janošík Ivan VCB1002 8519562 C H12C
10:54:00 173 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 A D18B
10:55:00 149 Janošíková Eva VCB0552 8116770 B D16B
11:10:00 4 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C D10N
11:27:00 265 Janošíková Olga VCB7552 426399 C D45B
11:37:00 243 Teringlová Martina VCB7851 8515516 C D40B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:48:00 186 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21C
11:17:00 751 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C H65B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 803 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 C HDR
10:00:00 815 Ulvrová Lucie VRL0000 0 P
10:00:00 816 Dostálová Kateřina VRL7254 1413338 C P
10:00:00 825 Hájková Eva VRL7454 2096244 C P
10:00:00 826 Záveská Ladislava VRL7655 2102800 C P
10:00:00 827 Nová Martina VRL7656 2126259 C P
10:00:00 828 Kubátová Dana VRL6851 8968 C P
10:00:00 833 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C T
10:02:00 43 Nová Klára VRL1053 8013842 C D12C
10:04:00 655 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C H45D
10:12:00 771 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C H70B
10:14:00 657 Dostál Dalibor VRL7308 7206528 C H45D
10:14:00 46 Záveská Eliška VRL0955 2127656 C D12C
10:18:00 429 Novák Vojtěch VRL1003 2126253 C H12D
10:23:00 486 Setunský Jan VRL0608 2139488 C H16B
10:24:00 659 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C H45D
10:27:00 720 Mertlík Jiří VRL6102 2134279 C H55D
10:27:00 774 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C H70B
10:29:00 168 Pilná Natálie VRL0351 8226362 B D18B
10:30:00 362 Matějů Jonáš VRL1140 0 H10N
10:42:00 53 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B D12C
10:44:00 105 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 B D14B
10:46:00 308 Hančová Alice VRL7052 206480 C D50B
10:54:00 665 Buchar Marcel VRL7408 9005 C H45D
10:55:00 1 Saturová Eliška VRL1254 2181281 C D10N
10:55:00 523 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C H18B
10:57:00 747 Štregl Tomáš VRL5001 8662306 C H65B
10:57:00 292 Smith Lucie VRL7353 2096241 C D45D
11:11:00 114 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B D14B
11:11:00 713 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C H55B
11:11:00 261 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C D45B
11:15:00 499 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B H16B
11:22:00 650 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C H45B
11:23:00 323 Vlachová Hana VRL6251 8962 C D55B
11:26:00 604 Novák Tomáš VRL7902 51598 C H40B
11:27:00 346 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C D65B
11:41:00 414 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2001971 B H12C
11:43:00 269 Štreglová Andrea VRL7552 8075000 C D45B
11:44:00 139 Brdlíková Eliška VRL0753 2120624 C D14D
11:44:00 675 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C H45D
11:50:00 12 Schmidtová Eva VRL1251 2096245 C D10N
11:54:00 141 Hamáčková Amálie VRL0854 2214541 C D14D
11:58:00 72 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 B D12C
12:00:00 14 Nováková Kateřina VRL1253 2126304 C D10N
12:05:00 539 Krampera Tomáš VRL0103 425565 B H20B
12:10:00 615 Vrbata Alan VRL7802 8648606 C H40B
12:12:00 86 Bucharová Marie VRL0954 2214513 C D12D
12:21:00 254 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C D40B
12:29:00 256 Schmidtová Jana VRL7553 8975 C D40B
12:33:00 472 Kubát Vojtěch VRL0701 8991 C H14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:42:00 608 Macháček Jiří XHK7601 8109421 C H40B
12:07:00 275 Macháčková Markéta XHK7650 8109324 C D45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 567 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C H35B
11:13:00 233 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C D35D
11:34:00 673 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C H45D

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:15 355 Vakant 0 Vakant D70B
10:18 782 Vakant 0 Vakant H80B
10:20 356 Vakant 0 Vakant D70B
10:23 343 Vakant 0 Vakant D60B
10:28 344 Vakant 0 Vakant D60B
10:28 778 Vakant 0 Vakant H75B
10:32 775 Vakant 0 Vakant H70B
10:33 432 Vakant 0 Vakant H12D
10:34 337 Vakant 0 Vakant D55D
10:37 776 Vakant 0 Vakant H70B
10:38 433 Vakant 0 Vakant H12D
10:40 364 Vakant 0 Vakant H10N
11:04 182 Vakant 0 Vakant D20B
11:06 216 Vakant 0 Vakant D35B
11:06 312 Vakant 0 Vakant D50B
11:07 728 Vakant 0 Vakant H55D
11:11 217 Vakant 0 Vakant D35B
11:12 581 Vakant 0 Vakant H35B
11:19 178 Vakant 0 Vakant D18B
11:24 479 Vakant 0 Vakant H14D
11:28 652 Vakant 0 Vakant H45B
11:29 480 Vakant 0 Vakant H14D
11:33 195 Vakant 0 Vakant D21C
11:33 237 Vakant 0 Vakant D35D
11:33 298 Vakant 0 Vakant D45D
11:35 601 Vakant 0 Vakant H35D
11:38 196 Vakant 0 Vakant D21C
11:38 238 Vakant 0 Vakant D35D
11:40 602 Vakant 0 Vakant H35D
11:40 566 Vakant 0 Vakant H21D
11:44 392 Vakant 0 Vakant H10C
11:47 757 Vakant 0 Vakant H65B
11:48 328 Vakant 0 Vakant D55B
11:48 393 Vakant 0 Vakant H10C
11:50 534 Vakant 0 Vakant H18B
11:52 351 Vakant 0 Vakant D65B
11:52 758 Vakant 0 Vakant H65B
11:53 329 Vakant 0 Vakant D55B
11:54 677 Vakant 0 Vakant H45D
11:56 767 Vakant 0 Vakant H65D
11:57 352 Vakant 0 Vakant D65B
11:59 142 Vakant 0 Vakant D14D
11:59 678 Vakant 0 Vakant H45D
12:00 162 Vakant 0 Vakant D16B
12:00 200 Vakant 0 Vakant D21D
12:02 768 Vakant 0 Vakant H65D
12:04 41 Vakant 0 Vakant D10C
12:05 15 Vakant 0 Vakant D10N
12:06 201 Vakant 0 Vakant D21D
12:07 512 Vakant 0 Vakant H16B
12:09 42 Vakant 0 Vakant D10C
12:10 16 Vakant 0 Vakant D10N
12:10 540 Vakant 0 Vakant H20B
12:26 423 Vakant 0 Vakant H12C
12:31 424 Vakant 0 Vakant H12C
12:31 743 Vakant 0 Vakant H60B
12:34 698 Vakant 0 Vakant H50B
12:35 282 Vakant 0 Vakant D45B
12:36 425 Vakant 0 Vakant H12C
12:36 744 Vakant 0 Vakant H60B
12:38 622 Vakant 0 Vakant H40B
12:45 260 Vakant 0 Vakant D40B
10:49 639 Tomandl Jan 0010001 2090861 NOK HoRa H45B
10:00 804 Bílek Tomáš 0050001 2114991 Vojice HDR
10:00 823 Hanousek Václav 0060001 8482063 Jičín 002 P
10:00 821 Culková Dita 0070001 0 OK99 P
10:00 820 Severová Radka 0080001 2143367 :) P
10:00 824 Borovičková Vendula 0090002 2115757 Sportcentrum Jičín - neregistr. P
10:00 790 Volesky Viktor 0100003 2102864 Kamenice HDR
11:16 562 Volesky Leos 0100001 2049553 Kamenice H21D
11:54 199 Voleska Alice 0100002 2051530 Kamenice D21D
10:00 810 Beneda Jan 0110001 2419932 NN P
10:45 591 Hruša Petr 0130001 416203 Vysoká nad Labem H35D
10:00 813 Šumpíková Katka 0140001 2039160 Slavia HK P
10:00 814 Šumpík Michal 0140002 2039174 Slavia HK P
10:00 831 Kopecká Tereza 0150001 2419864 Sovy Bělečko T
10:00 791 Holý Lukáš 0160001 2085010 SK Kosořín HDR
10:00 834 Kodešová Michaela XXX 0 XXX P
10:00 835 Krykorková Nela XXX 0 XXX P