Logo

Startovka závodu: Bohemia Orienteering - E3

Klubová startovka

Datum:
23.07.2021
Místo konání:
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Nehasil David
Kluby:
ADA     AOP     BBM     BFM     BOR     BZP     CST     CTB     DCE     DKL     DKP     DLP     DLT     DOK     DOR     EKP     FSP     FYD     GIG     HAV     HCE     HLV     HOB     HOR     CHA     CHC     JEN     JIL     JJN     JLI     JZL     KAM     KAS     KBP     KCK     KNC     KPY     KRE     KRL     KUL     KUO     KVS     LBE     LBM     LCE     LCV     LDC     LIT     LLI     LME     LPM     LPU     LTP     LTU     MAS     MFP     MKP     MLA     MOV     NPA     OKP     ONO     OSN     PCB     PDY     PGP     PHK     PLU     PUL     PZR     RBK     RIC     ROU     ROZ     RUM     SBR     SCP     SFM     SHK     SIT     SJC     SJH     SJI     SKV     SLA     SMB     SNA     SOB     SPR     SRK     SSU     STB     STE     STH     SUL     SVS     TAP     TBM     TEH     TEP     TJN     TJP     TRT     TTR     TUR     TUV     TVR     TYN     TZL     UBM     UOL     UVP     VAM     VBM     VCB     VIC     VLI     VPM     VRL     VSP     ZBM     ZLH     ZPV     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:07:00 315 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C H45B
09:15:00 314 Marečková Iva ADA6551 2032121 C D55B
09:24:00 313 Mareček Jiří ADA5901 8091212 C H60A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 321 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C H55A
10:08:00 317 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C D21B
10:10:00 319 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C D45A
10:22:00 316 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C H55A
10:24:00 320 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C H21E
10:28:00 318 Klechová Karolína AOP0452 8004330 B D18A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 322 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C H16B
11:09:00 324 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B D14B
11:36:00 323 Dvořák Miloš BBM7300 2127611 C H45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:08:00 326 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C H65A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:01:00 1189 Novák Jan 0 H80
09:04:00 508 Novák Jan 0 H65A
09:05:00 1188 Novák Jan 0 H20B
09:06:00 246 Novák Jan 0 H55A
09:15:00 1186 Novák Jan 0 H16B
09:32:00 615 Nováková Jana 0 D21B
09:45:00 1187 Novák Jan 0 H60B
09:56:00 513 Novák Jan 0 H70
10:06:00 327 Kocman Lukáš BOR1102 2127892 C H12A
10:27:00 328 Kocmanová Adéla BOR0752 2115671 A D14A
10:28:00 880 Novák Jan 0 H70
10:30:00 104 Novák Jan 0 H50B
10:30:00 841 Novák Jan 0 H16A
10:36:00 120 Novák Jan 0 H65A
10:38:00 329 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B H12A
10:39:00 330 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A D14A
10:42:00 119 Novák Jan 0 H21B
10:44:00 722 Novák Jan 8656608 H21A
10:50:00 197 Nováková Jana 0 D35B
11:02:00 198 Novák Jan 0 H40A
11:03:00 219 Novák Jan 0 H50A
11:06:00 242 Novák Jan 0 H40A
11:08:00 183 Novák Jan 0 H65B
11:08:00 937 Novák Jan 0 H21E
11:25:00 270 Nováková Jana 0 D70
11:29:00 269 Novák Jan 0 H75
11:36:00 23 Novák Jan 0 H21E
11:41:00 1085 Novák Jan 0 H75
11:49:00 938 Nováková Jana 0 D21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 334 Kujanová Martina BZP5850 301647 C D60
11:23:00 332 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C D50B
11:25:00 336 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C D45A
11:35:00 335 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C D45A
11:40:00 333 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C D21B
11:50:00 331 Králová Vanda BZP8750 8660507 C D21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:02:00 338 Málek Martin CST8902 8130389 C H21B
09:19:00 340 Málková Věra CST6550 2118474 C D55A
09:20:00 341 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C H65B
09:26:00 337 Málek Martin CST6501 8246117 C H55A
12:02:00 339 Málková Šárka CST8351 8051083 C D35B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:50:00 348 Paulová Hana CTB7851 2039078 C D35B
09:57:00 349 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R D21E
10:11:00 342 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C H10
10:17:00 347 Paul Pavel CTB7601 2039076 C H40B
10:21:00 345 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 A D14A
10:22:00 344 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C D40B
10:38:00 343 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C H40A
10:44:00 350 Voborníková Eva CTB6851 2080977 C D50A
11:09:00 346 Benešová Jana CTB9452 8656518 R D21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 354 Zeman Annabel DCE1850 416316 C T10P
11:04:00 351 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H65A
11:33:00 352 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D60
11:33:00 353 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C D65
11:49:00 355 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:04:00 360 Pangrácová Marie DKL9051 8028804 C D21B
09:09:00 364 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C H50A
09:14:00 362 Pilátová Petra DKL8051 2115739 C D40B
09:18:00 358 Klíma Kamil DKL8201 8667960 C H21B
09:18:00 361 Pilát Miroslav DKL7900 8011573 C H40A
09:20:00 359 Pangrácová Anna DKL9150 8518315 C D21B
09:21:00 357 Jedlička Michal DKL8000 8226368 C H40B
09:24:00 356 Chotětický Václav DKL5202 7886 C H65A
09:38:00 363 Spilka Marek DKL8300 8003633 C H21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 389 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C T10P
09:00:00 403 Škáchová Evelína DKP1552 51366 C T10P
09:00:00 381 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C D50A
09:00:00 391 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C H70
09:01:00 411 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C D35A
09:01:00 366 Balga Jiří DKP7302 2134331 C H45B
09:02:00 375 Junek Šimon DKP1011 7756777 C H12A
09:05:00 365 Balga Filip DKP1104 8516913 C H10
09:05:00 382 Klement David DKP0110 8080816 B H20A
09:07:00 402 Škácha Vít DKP0310 8654883 A H18A
09:12:00 369 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C H21A
09:12:00 405 Škáchová Petra DKP7054 7201760 C D50A
09:13:00 374 Junek Matouš DKP0817 1302784 B H14A
09:16:00 397 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 A D18A
09:17:00 390 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D40A
09:17:00 396 Řadová Lucie DKP0251 9201760 B D20A
09:17:00 377 Klaška Martin DKP0100 8322332 B H20A
09:17:00 392 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C H75
09:18:00 408 Špičák Aleš DKP5500 8641 C H55A
09:18:00 395 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C D21A
09:18:00 399 Svobodná Eva DKP5851 301365 C D60
09:20:00 394 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C H21A
09:20:00 373 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C D50A
09:22:00 384 Koliáš Štěpán DKP0610 8076030 A H16A
09:24:00 401 Škácha Michal DKP7103 7201769 C H50A
09:25:00 387 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C D65
09:25:00 398 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C H45B
09:27:00 407 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 A D16A
09:28:00 378 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C H21A
09:28:00 371 Illner Jakub DKP6601 8303052 C H45A
09:31:00 367 Blažková Kristina DKP8251 8014545 C D35A
09:31:00 410 Tuček Michal DKP8202 2103753 C H35A
09:32:00 400 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 C D18A
09:33:00 383 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C D65
09:36:00 372 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C H21A
09:37:00 385 Koubová Hana DKP0558 8149896 A D16A
09:37:00 386 Mareš Albert DKP0308 8226408 A H18A
09:39:00 380 Klašková Josefina DKP9651 443061 C D21C
09:41:00 404 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R D20A
09:41:00 409 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A H20A
09:42:00 376 Kalousek Jiří DKP6901 8030301 C H50B
09:43:00 368 Dudová Hana DKP5752 49892 C D60
09:46:00 412 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C D21A
09:47:00 406 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A D16A
09:49:00 388 Mullis Carolina DKP0951 8080812 B D12A
10:06:00 379 Klaška Pavel DKP6500 8650 C H50A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 413 John Vladimír DLP5500 8185555 C H65B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 417 Průša Josef DLT7301 2111710 C F3
09:00:00 416 Nosek Petr DLT6901 336778 C F3
09:00:00 415 Nosek Martina DLT7251 236061 C F3
09:00:00 420 Průšová Johanka DLT0651 2067637 C F3
09:00:00 419 Průšová Hana DLT7451 2116186 C F3
09:00:00 418 Průša Josef DLT0401 2111711 C F3
09:00:00 414 Leníková Jana DLT6151 440490 C F3
09:00:00 421 Smejkal Jiří DLT1301 2067636 C T10
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1439 Francke Jan DOK8400 688312 C F3
09:00:00 1440 Francke Karel DOK9999 2124775 F5
10:08:00 427 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C D60
10:17:00 423 Dolejší Kateřina DOK0156 8006733 A D20A
10:18:00 422 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A H16A
10:33:00 430 Nováková Pavla DOK5950 886256 C D60
10:40:00 428 Novák Daniel DOK8700 8656618 C H21A
10:42:00 431 Pavlíková Markéta DOK0053 8006747 R D21A
10:44:00 429 Novák Tom DOK5500 886255 C H65B
10:52:00 426 Fürst Matouš DOK9602 8651739 R H21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 438 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C F5
11:10:00 439 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B D12A
11:17:00 440 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 A D20A
11:31:00 436 Nová Jana DOR7150 8663122 C D50B
11:31:00 443 Snížek Ondřej DOR0406 8116788 B H18A
11:33:00 441 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C D40A
11:43:00 437 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A H18A
11:55:00 442 Snížek Martin DOR0405 8116738 A H18A
11:59:00 435 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C D55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:08:00 449 Zurynková Jana EKP7053 515496 C D21B
09:16:00 444 Černá Hana EKP8459 7207027 C D21B
09:24:00 445 Černý Ondřej EKP8511 8045215 C H21A
09:24:00 447 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C D21B
09:36:00 446 Janeček Jura EKP6701 8662291 C H45A
09:36:00 450 Zurynková Michaela EKP9850 416340 C D21B
09:52:00 448 Koucký Roman EKP6301 2035738 C H21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 451 Čadil Jan FSP4300 53267 C H75
10:16:00 456 Wald František FSP5300 8033205 C H65A
10:21:00 453 Krausz Milan FSP6700 682118 C H50A
10:32:00 455 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21B
10:36:00 457 Žáček Martin FSP6803 1396842 C H50A
10:40:00 454 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C D21B
11:02:00 452 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C H21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 459 Würzová Kateřina FYD6952 8670782 C D50A
11:24:00 458 Juřina Robert FYD4900 8332 C H70
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:21:00 460 Linhartová Martina GIG7750 8033241 C D40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 462 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C H55A
10:30:00 461 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C H60A
10:47:00 463 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C D55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:11:00 466 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C D55A
11:36:00 465 Kettner Pavel HCE5900 515105 C H60A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:23:00 471 Sedláčková Jana HLV7060 2260118 C D50B
09:26:00 469 Sedláček Jaroslav HLV6404 7200377 C H50B
09:28:00 470 Sedláček Matěj HLV1000 53833 C H12B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 472 Hanuš Jaroslav HOB0001 436928 C F5
10:53:00 473 Kašpar Josef HOB4601 51937 C H75
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 478 Čiháková Olga HOR7651 2104603 C F3
09:00:00 479 Rücker Petr HOR6500 2035741 C F5
11:17:00 476 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C H10
11:24:00 482 Vávrová Vanda HOR0350 8680365 A D18A
11:26:00 477 Čihák Petr HOR6900 2113495 C H50B
11:26:00 475 Čihák Jan HOR0601 8670737 A H16A
11:38:00 481 Vávra Martin HOR6302 8680322 C H55A
11:42:00 480 Rückerová Šárka HOR0050 8013831 C D21A
11:58:00 474 Čihák Jakub HOR0901 8014569 B H12A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 496 Lankaš Antonín CHA1200 8167 C T10P
09:00:00 497 Lankaš Vojtěch CHA1500 8173 C T10P
09:00:00 517 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 B D18A
09:01:00 516 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C D65
09:06:00 493 Kašková Eva CHA4650 887906 C D75
09:06:00 494 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C D21A
09:08:00 501 Lusk Karel CHA5002 8160 C H70
09:08:00 506 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C H45A
09:10:00 514 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C D70
09:10:00 500 Lipenská Eva CHA7951 2095943 C D40B
09:12:00 519 Vejstrková Martina CHA9651 8194 C D21B
09:13:00 502 Lusková Olga CHA5650 8170 C D65
09:15:00 499 Lipenská Barbora CHA0753 8013858 B D14A
09:16:00 509 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C D50A
09:18:00 504 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C D40B
09:21:00 487 Březinová Antonie CHA0851 2095935 C D14B
09:22:00 511 Polák Tomáš CHA0801 8005439 C H14B
09:24:00 491 Kadavý Zdeněk CHA4901 8155 C H70
09:26:00 488 Březinová Michaela CHA7751 2095938 C D40B
09:28:00 492 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C H65A
09:28:00 490 Kadavá Eva CHA5750 8171 C D60
09:29:00 498 Lankašová Barbora CHA8050 8109403 C D40A
09:32:00 484 Bartáková Eva CHA7051 331779 C D50A
09:34:00 510 Polák Jaroslav CHA7500 8028844 C H40A
09:34:00 486 Březina Karel CHA0605 8518330 B H16A
09:38:00 507 Pachnerová Dominika CHA7750 8210077 C D40B
09:40:00 483 Barták Jiří CHA5100 8516930 C H70
09:42:00 495 Knížková Šárka CHA9850 8659402 C D21A
09:44:00 489 Čechlovský Jan CHA9300 2070852 C H21A
09:46:00 512 Poláková Veronika CHA8150 7201775 C D40B
09:52:00 505 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A D16A
09:53:00 485 Březina Jan CHA7604 2095960 C H40B
10:01:00 518 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C H21C
10:04:00 515 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C H70
10:09:00 503 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C H40B
10:12:00 520 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C H50A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 522 Biolik Grzegorz CHC7608 8210276 C H45A
10:17:00 521 Biolik Agnieszka CHC7751 8197778 C D40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 524 Kalousková Pavla JEN8451 7788 C D35B
11:13:00 525 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C H55B
11:20:00 529 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C D45A
11:21:00 526 Švarc Lukáš JEN9001 8003645 C H21C
11:34:00 528 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C H50B
11:44:00 523 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C H12B
12:03:00 527 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C D55B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 530 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C H50A
09:40:00 531 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C D45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 557 Švihovská Tereza JJN1450 500263 C T10P
09:00:00 562 Tkáč Jan JJN6700 2027227 C F3
09:00:00 540 Pavel Jiří JJN7100 2070804 C F5
09:00:00 543 Pavlova Lenka JJN0850 2070803 C F5
09:00:00 542 Pavlova Irena JJN7650 2073667 C F5
10:03:00 538 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B D14B
10:05:00 558 Švihovský Daniel JJN1101 7654324 C H10
10:05:00 553 Rýdlová Magdaléna JJN0252 8662747 A D20A
10:05:00 555 Svobodová Barbora JJN8950 8662281 C D21E
10:05:00 532 Adamec Martin JJN0100 2080828 C H20B
10:07:00 547 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A H18A
10:08:00 560 Švihovský Matyáš JJN1000 7770109 C H12B
10:09:00 533 Baloghová Milena JJN0750 2073663 B D14A
10:09:00 564 Vokušová Veronika JJN0752 2069077 C D14B
10:10:00 535 Kottíková Anežka JJN1155 2111796 C D10
10:11:00 539 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C D50B
10:16:00 561 Tkáč Jakub JJN1001 2027207 C H12B
10:19:00 546 Pokorná Hana JJN6951 2073666 C D50B
10:20:00 544 Pesničáková Soňa JJN0451 8662749 A D18A
10:21:00 548 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B D14B
10:21:00 541 Pavel Martin JJN0004 2045201 C H21C
10:25:00 549 Růta Matyáš JJN0102 8659386 B H20B
10:29:00 551 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 R D20A
10:32:00 552 Rýdlová Magda JJN6850 8662737 C D50A
10:33:00 534 Cicvárková Klára JJN0751 2111784 C D14B
10:34:00 550 Růtová Amálka JJN0951 2116464 C D12A
10:34:00 536 Kottíková Pavlína JJN7751 2078479 C D40B
10:36:00 554 Skácelová Adéla JJN0454 8670820 A D18A
10:37:00 563 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A H18A
10:45:00 545 Podoubská Klára JJN0851 2111782 C D14B
10:49:00 537 Nožička Jan JJN0800 8636193 B H14A
10:52:00 556 Švihovská Eva JJN8350 8008017 C D21B
11:08:00 559 Švihovský Jaromír JJN8000 8008018 C H21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 565 Pešík Marek JLI8301 830713 C H21B
11:30:00 566 Zaydlar Michal JLI7100 301631 C H50A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:02:00 567 Kundratová Lucie JZL0051 7203458 C D21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 569 Albrecht Jiří KAM1700 515491 C T10P
09:00:00 568 Albrecht Adam KAM0203 8648638 C F3
09:00:00 585 Mišek Michal KAM7202 2800300 C F3
09:00:00 570 Albrecht Vladimír KAM7800 981812 C F3
09:00:00 598 Šafka Jan KAM6649 51278 F5
09:00:00 586 Mišek Michal KAM1300 2088709 C T10
11:01:00 574 Balej Jiří KAM7201 8680586 C H45B
11:02:00 572 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 R D21A
11:03:00 599 Šafková Petra KAM6650 8189818 C D55B
11:04:00 600 Šmelík Martin KAM9604 682340 C H21E
11:06:00 584 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C H21B
11:06:00 589 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C D40B
11:10:00 577 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C D21A
11:12:00 596 Semík Ondřej KAM9401 8644887 C H21E
11:14:00 594 Rýdel Jiří KAM9200 428234 C H21B
11:14:00 590 Neškudla Jan KAM8000 8226404 C H40A
11:15:00 583 Jíra Filip KAM0506 8663163 B H16B
11:16:00 576 Hájek Adam KAM9202 8499979 C H21A
11:18:00 571 Albrechtová Eva KAM7850 8648602 C D21A
11:22:00 592 Ročejdl Marek KAM6400 995804 C H55A
11:22:00 582 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C H40A
11:26:00 581 Jančová Jana KAM9450 232162 C D21A
11:27:00 587 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A D14A
11:28:00 588 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B D12A
11:32:00 597 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C H21E
11:33:00 578 Hlubučková Kristýna KAM9551 8663175 C D21E
11:34:00 595 Semík Luboš KAM6201 52279 C H55A
11:38:00 601 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C D21A
11:40:00 591 Pašek František KAM7600 8052300 C H21A
11:44:00 579 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 A D21B
11:54:00 573 Aschermannová Karolína KAM0051 8100500 C D21A
11:56:00 580 Chramosta Tomáš KAM7601 8226410 C H45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:56:00 609 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C D75
11:06:00 607 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C D75
11:12:00 603 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C D50A
11:15:00 602 Eichler Petr KAS6900 8113517 C H50A
11:17:00 606 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C H75
11:19:00 608 Slezáčková Věra KAS6550 682680 C D55A
11:21:00 604 Hnízdil Jan KAS7100 8517454 C H50A
11:25:00 605 Hnízdil Matěj KAS0301 7130603 B H18A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:16:00 610 Valter Petr KBP4500 6645 C H65A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:38:00 611 Flašarová Marie KCK5756 49615 C D60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 614 Vacek Vladimír KNC9300 8667542 C H21C
11:28:00 613 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 C D21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:01:00 629 Vejražka David KPY0401 2801247 C H18A
09:06:00 625 Pavlíček Lubomír KPY7800 1470170 C H40A
09:08:00 626 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A D18A
09:11:00 623 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C D50B
09:14:00 616 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 B H16A
09:20:00 621 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C H21E
09:21:00 631 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B D14A
09:22:00 622 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C D21A
09:30:00 619 Klomínský Václav KPY8700 8660916 C H21B
09:38:00 627 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C D21A
09:38:00 618 Freyová Michaela KPY6050 301394 C D60
09:40:00 624 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 C D21B
09:46:00 620 Kohl Jiří KPY6201 301391 C H55A
09:57:00 617 Dobeš Václav KPY5701 301374 C H50A
10:00:00 630 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C H45A
11:52:00 628 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C D21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 632 Dulovcová Marie KRE7051 7207876 C D50A
11:35:00 633 Troupová Vladěna KRE6351 51412 C D55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 649 Hanáková Marta KRL7151 8075700 C T-OPEN
09:04:00 651 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C D10
09:04:00 645 Gelnerová Markéta KRL0952 8008299 B D12A
09:09:00 636 Bodurková Denisa KRL0752 8648560 B D14A
09:16:00 639 Fáberová Lucie KRL1351 2126298 C D10
09:17:00 641 Fišarová Adéla KRL0651 8003647 B D16A
09:20:00 650 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C H12B
09:23:00 637 Čadková Michaela KRL0954 434576 C D12B
09:23:00 646 Haller Maxmilián KRL1102 2127636 C H10
09:23:00 652 Králová Lucie KRL0658 8075698 C D16B
09:24:00 642 Fišarová Eliška KRL0351 8075687 A D18A
09:27:00 655 Pokorná Anežka KRL0757 8075697 B D14B
09:28:00 644 Gelnerová Karolína KRL1350 2126273 C D10
09:30:00 648 Hanáková Magda KRL9651 8075695 C D21A
09:32:00 656 Pova Ondřej KRL9304 8075694 C H21A
09:32:00 658 Vlachová Adéla KRL0551 8013942 B D16A
09:36:00 634 Bejvančický Jan KRL1003 2099507 C H12B
09:39:00 654 Kropáčová Zuzana KRL0754 8003638 B D14B
09:39:00 653 Kropáč Filip KRL0503 8075702 B H16B
09:40:00 638 Fáberová Hana KRL1153 2017667 C D10
09:40:00 647 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 B D12A
09:40:00 640 Fišar Miroslav KRL7201 8075690 C H45A
09:42:00 643 Gelnerová Anna KRL0653 8648594 A D16A
09:46:00 657 Valentová Ela KRL1253 2127659 C D10
09:51:00 659 Žákovec Jan KRL9505 8075704 C H21C
09:54:00 635 Bejvančický Josef KRL0703 2127632 C H14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 662 Hinterholzinger Petr KUL6702 8226319 C H45B
10:02:00 664 Jareš Ondřej KUL0600 8662371 C H16A
10:13:00 661 Dvořák Radim KUL7501 8226387 C H45B
10:27:00 660 Dubský Aleš KUL8401 8226415 C H35B
10:37:00 663 Jareš Daniel KUL6900 8076027 C H45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:19:00 665 Boková Ivana KUO9951 7210086 C D21C
11:22:00 666 Chládková Simona KUO9651 434574 C D21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:14:00 668 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C D35B
09:37:00 667 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C H45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 673 Kofroň Ondřej LBE1200 1426044 C T10P
09:04:00 672 Kofroň Jan LBE1000 8236 C H12B
09:05:00 671 Kofroň Jan LBE8001 1459072 C H40B
10:07:00 675 Schwarzová Martina Justína LBE0951 2112736 C D12A
10:25:00 669 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C D45A
10:28:00 674 Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 7080080 C D10
10:56:00 670 Hamáček Bohuslav LBE5000 411760 C H70
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 678 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C F3
11:00:00 680 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C H60A
11:01:00 683 Salajková Věra LBM5558 2113045 C D65
11:10:00 685 Toman Matěj LBM0909 52038 B H12A
11:10:00 681 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C D45A
11:14:00 677 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C H14B
11:18:00 687 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C D40B
11:27:00 682 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C D55B
11:40:00 684 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C H65A
11:43:00 679 Janská Iva LBM5795 219280 C D60
11:49:00 686 Toman Ondřej LBM7517 8109428 C H45B
11:53:00 676 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C H10
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 688 Hubáček Michal LCE9301 8670742 C H21E
09:14:00 689 Vavrysová Barbara LCE9751 8680368 C D21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 690 Kraus Jindřich LCV9401 253146 F3
10:31:00 693 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C D50B
10:41:00 691 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D45B
10:46:00 692 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C D75
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 697 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C D50A
11:06:00 695 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C H50A
11:12:00 694 Gálus Igor LDC7302 7400074 C H45A
11:16:00 696 Nehasilová Veronika LDC0350 8019930 C D18A
11:28:00 698 Patzeltová Beatrice LDC6850 8345 C D50A
11:44:00 699 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C H45A
11:51:00 700 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C D35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:01:00 705 Neradová Alena LIT5051 8110 C D70
09:03:00 710 Pavlíková Rozárie LIT0851 8116 C D14B
09:09:00 706 Neradová Eva LIT8951 8115 C D21C
09:14:00 704 Nerad Jaroslav LIT9001 8108 C H21B
09:22:00 702 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C H21B
09:23:00 708 Pavlík Matěj LIT0401 8112 C H18B
09:24:00 707 Pavlík Libor LIT7605 7210130 C H45A
09:35:00 709 Pavlíková Klára LIT7451 7210115 C D45A
09:38:00 701 Benešová Zuzana LIT8353 2106732 C D35B
09:58:00 703 Macek Jiří LIT8401 8107 C H21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1446 Melichar Jaromír LLI6301 2092413 C F5
10:02:00 711 Balcarová Barbora LLI9751 434595 C D21A
10:05:00 715 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C D45B
10:15:00 712 Bradáč David LLI0203 2032132 B H20B
10:28:00 713 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C H21A
10:29:00 720 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C D65
10:30:00 719 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C H50A
10:36:00 724 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C H21A
10:36:00 717 Fürstová Anna LLI9854 8659388 C D21B
10:42:00 716 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C H50A
10:43:00 723 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A H18A
10:44:00 714 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C H45A
11:12:00 721 Melichar Petr LLI0001 8659416 C H21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 730 Izák Pavel LME7102 2061860 C T-OPEN
09:03:00 729 Gabryšová Tereza LME6850 8013891 C D50B
11:37:00 725 Bejvl Marek LME0400 8061505 A H18A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 741 Šoupa Martin LPM0500 301717 C F3
09:00:00 1452 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C F3
09:00:00 733 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C D45A
09:05:00 739 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C D40A
09:09:00 735 Chvalová Věra LPM9452 8656688 C D21E
09:10:00 740 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C H50B
09:15:00 742 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C D50B
09:17:00 731 Čepička Antonín LPM1102 2129225 C H10
09:25:00 737 Pechová Iva LPM6151 8014556 C D45A
09:25:00 744 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B H18A
09:30:00 732 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C H50A
09:30:00 734 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C H40A
09:33:00 736 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H60B
09:36:00 743 Weissar Petr LPM7020 8003619 C H50A
09:38:00 738 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 755 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C H60A
10:01:00 756 Procházka Radek LPU6504 2060272 C H55B
10:06:00 760 Žák Jan LPU9802 8141421 C H21B
10:10:00 759 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C H40A
10:12:00 748 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 R H21E
10:14:00 758 Roudný Václav LPU0001 8656528 C H21B
10:20:00 747 Farář Václav LPU5201 8663180 C H65A
10:22:00 750 Jurica Jan LPU9611 1400447 C H21B
10:24:00 751 Knap Jan LPU5101 8116813 C H70
10:25:00 754 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C D65
10:26:00 749 Jansová Doubravka LPU9750 2070818 C D21A
10:28:00 746 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C D50A
10:30:00 745 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C H21B
10:36:00 752 Knapová Iva LPU6052 8648581 C D50A
10:38:00 757 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C H21B
10:54:00 753 Moravec Marek LPU8811 416269 C H21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 761 Würz Martin LTP6303 8644882 C H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 767 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 T10P
09:00:00 766 Retka Jiří LTU8200 2116474 F3
09:03:00 762 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 B D14A
09:09:00 769 Termerová Jana LTU7850 2103288 C D40A
09:10:00 763 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B H12A
09:12:00 765 Retka Jakub LTU1000 2057577 C H12B
09:18:00 768 Skalka Michal LTU6700 2103290 C H50A
10:01:00 764 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C H40B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:49:00 771 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C H14A
10:13:00 770 Kovář Jindřich MAS6800 7003022 C H35A
10:30:00 772 Pilař Karel MAS5501 7003021 C H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:14:00 777 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C D21A
11:18:00 775 Minchev Ivan MFP5700 13676 C H60A
11:26:00 774 Forst Libor MFP6301 1418752 C H55A
11:28:00 773 Dvořáček Dan MFP7903 8629750 C H21A
11:40:00 778 Suk Jiří MFP6401 515016 C H45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:17:00 779 Rychlý Rudolf MKP4100 2260138 C H80
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 781 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 2181940 C D12B
10:15:00 783 Miturová Radka MLA6552 8656680 C D55B
10:36:00 782 Milota Josef MLA5801 8656692 C H60A
10:41:00 780 Fišák Jan MLA4401 8657099 C H75
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:49:00 799 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C H35A
11:02:00 787 Holec Honza MOV6701 9101189 C H50B
11:09:00 784 Berger Tomáš MOV6901 52771 C H50A
11:11:00 793 Pavlíčková Lenka MOV7151 436425 C D50B
11:13:00 790 Juřeníková Ema MOV0951 2045154 C D12B
11:17:00 788 Horáčková Vladimíra MOV7750 8651342 C D40A
11:17:00 794 Štětínská Soňa MOV7650 232406 C D45B
11:18:00 796 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C H50B
11:21:00 795 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 A D14A
11:22:00 800 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B H16A
11:32:00 797 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C H21A
11:32:00 789 Juřeník Josef MOV5201 52774 C H65A
11:34:00 785 Berger Tomáš MOV1002 1400415 C H12A
11:38:00 791 Juřeníková Hana MOV8052 420413 C D35B
11:38:00 798 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 A H16A
11:42:00 801 Zahradníková Kateřina MOV0553 2102874 B D16A
11:50:00 792 Pavlíček Daniel MOV7100 52775 C H50B
11:53:00 786 Bergrová Petra MOV7452 52981 C D45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:08:00 802 Hušková Eva NPA5754 7203468 C D60
09:12:00 803 Novák Karel NPA5001 2060215 C H70
09:26:00 805 Zikmund Zdeněk NPA6705 2060300 C H21B
09:29:00 804 Nováková Jana NPA5552 2060214 C D65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 806 Smolková Alena OKP6452 53567 C F5
10:16:00 807 Valentová Helena OKP6550 8013931 C D50A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 810 Davidová Jana ONO7852 2061777 C F3
10:59:00 813 Holíková Petra ONO0653 8660587 C D16B
11:04:00 808 Černý Antonín ONO1001 2148165 B H12B
11:07:00 820 Kulová Laura ONO0552 8004351 B D16A
11:08:00 821 Pecko Sára ONO0452 8116743 A D18A
11:17:00 823 Pekárková Bára ONO0655 21263914 B D16A
11:19:00 818 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C D12A
11:21:00 822 Pekárek Martin ONO7203 7777781 C H40B
11:22:00 817 Ječmenová Věra ONO8050 7209469 C D40B
11:24:00 824 Urbánek Lumír ONO6701 2102673 C H50A
11:25:00 826 Urbánková Jana ONO7851 9200732 C D40A
11:27:00 825 Urbánková Eva ONO0650 8667973 A D16A
11:30:00 816 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C H40A
11:31:00 811 Holík Jaromír ONO7502 2087685 C H45B
11:34:00 827 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C D10
11:34:00 815 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B H16A
11:37:00 814 Holíková Simona ONO0553 8660538 A D16A
11:41:00 812 Holíková Ilona ONO7552 2087686 C D45B
11:58:00 809 Černý Jan ONO7101 2061825 C H50B
12:01:00 819 Kule Oliver ONO0701 8648612 B H14A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:02:00 840 Zrník Tomáš OSN0606 8662686 B H16A
09:06:00 832 Dvořáčková Jana OSN7850 8226322 C D40B
09:09:00 833 Dvořáčková Jana OSN0757 8312007 C D14B
09:11:00 837 Přibylová Anežka OSN0551 2126374 C D16B
09:11:00 828 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C H18B
09:13:00 831 Dvořáčková Eva OSN1050 8302010 C D12B
09:13:00 835 Přibyl Jan OSN7801 2023952 C H40B
09:27:00 830 Dvořáček Tomáš OSN0505 8302005 B H16B
09:34:00 838 Přibylová Jana OSN7853 2023960 D40B
09:35:00 836 Přibyl Jan OSN0300 2031346 C H18B
09:48:00 829 Dvořáček Jiří OSN7502 8007171 C H45A
10:03:00 839 Zrník Tomáš OSN7118 8659415 C H50A
10:10:00 834 Přibyl Daniel OSN0808 2011898 C H14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 842 Blabla Zdeněk PCB5901 8660458 C H60B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:29:00 843 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B D20A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 905 Svítilová Veronika PGP1550 2131197 C T10P
09:00:00 907 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C F5
09:55:00 890 Matyšek Ondřej PGP0703 2087642 C H14A
10:01:00 849 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B H18A
10:05:00 867 Janovská Petra PGP7355 8654900 C D40A
10:05:00 864 Janas Petr PGP0200 8663127 A H20A
10:07:00 889 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A D16A
10:08:00 848 Buzek Martin PGP8401 8005129 C H21E
10:10:00 881 Kožina Petr PGP6000 8670455 C H55A
10:10:00 898 Střelba Antonín PGP0605 8007173 C H16A
10:10:00 866 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C D21A
10:11:00 851 Čtrnáct Šimon PGP0001 8516919 C H21C
10:12:00 868 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C H21A
10:12:00 916 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C H70
10:13:00 886 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C D12B
10:13:00 909 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C D40A
10:13:00 865 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B H14A
10:13:00 870 Jelínková Radana PGP5851 301361 C D60
10:14:00 901 Svítil Martin PGP0903 8005120 C H12A
10:14:00 904 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C D40B
10:16:00 857 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 C D12A
10:17:00 856 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C D45B
10:18:00 862 Hurta Vladimír PGP6305 8670816 C H55A
10:19:00 882 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A H18A
10:20:00 914 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C D45A
10:20:00 852 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C D50A
10:20:00 874 Jonáš Martin PGP9606 8667535 C H21E
10:23:00 915 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C D60
10:24:00 899 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C H45A
10:25:00 895 Ryšavá Magdalena PGP7650 8517318 C D40A
10:25:00 902 Svítil Patrik PGP0706 8670812 C H14A
10:27:00 858 Dvořáková Veronika PGP0659 2143358 B D16A
10:29:00 900 Surkova Polina PGP0157 8014405 A D21E
10:30:00 910 Šňupárek Jenda PGP1005 8680429 C H12A
10:30:00 906 Šejnová Magdalena PGP7053 2129235 C D45A
10:30:00 854 Dvořák Josef PGP8006 8482120 C H40A
10:30:00 884 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C D21A
10:31:00 876 Kabát Martin PGP0408 8667514 A H18A
10:32:00 878 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C H45A
10:33:00 853 Drbal Jan PGP7101 8670478 C H50A
10:33:00 887 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 B D14A
10:34:00 911 Šňupárková Barborka PGP1152 899160 C D10
10:38:00 883 Kožinová Anna PGP9350 8005121 C D21A
10:39:00 873 Ježková Regina PGP6352 8005133 C D55A
10:40:00 845 Baldrian Petr PGP7203 888639 C H45A
10:41:00 888 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C D40A
10:44:00 855 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 A D18A
10:44:00 877 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C H70
10:44:00 913 Veselý Jakub PGP9503 8662310 R H21E
10:45:00 847 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 E D21E
10:46:00 885 Kožinová Zuzana PGP9650 8140909 C D21A
10:48:00 846 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C H21A
10:48:00 875 Kabát Jan PGP6901 8636797 C H45A
10:49:00 861 Hřivna Jakub PGP0305 8662292 B H18A
10:54:00 892 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C H40A
10:54:00 896 Ryšavá Vendula PGP8153 8662726 C D21A
10:58:00 912 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C H21B
11:01:00 872 Jelínková Zora PGP8851 232167 C D21E
11:01:00 863 Janas Adam PGP0404 8667507 B H18A
11:04:00 860 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 C D21B
11:08:00 869 Jelínek Martin PGP5103 232091 C H70
11:13:00 908 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B H14A
11:16:00 879 Kopecká Johana PGP9956 2021848 C D21B
11:17:00 871 Jelínková Šárka PGP9153 8007177 C D21E
11:56:00 859 Flašar Jan PGP8610 9418870 R H21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 933 Melicharová Nina PHK1451 224919 C T10P
09:00:00 1444 Souček Pavel PHK5503 7202881 C F5
09:00:00 928 Liška Albert PHK1313 9400 C T10
09:00:00 929 Liška Viktor PHK1111 9393 C T10
11:00:00 926 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C D50A
11:05:00 927 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R D20A
11:09:00 935 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C H80
11:13:00 918 Běhounová Jiřina PHK5651 8648580 C D60
11:16:00 925 Korbelová Tereza PHK1254 2080941 C D10
11:20:00 922 Hlaváčková Petra PHK0052 9369 C D21B
11:21:00 940 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C D35A
11:26:00 923 Korbel Michal PHK7703 8226379 C H40A
11:27:00 921 Hlaváček Pavel PHK0601 2073754 C H16B
11:28:00 924 Korbelová Eliška PHK1253 2124758 C D10
11:30:00 917 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C H60A
11:35:00 931 Mašatová Zora PHK7599 331063 D45B
11:37:00 939 Tihon Michal PHK7905 8226369 C H35A
11:40:00 941 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E H21E
11:40:00 934 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C D45A
11:46:00 920 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C H55A
11:48:00 919 Hápová Petra PHK0051 8662722 C D21B
11:49:00 932 Melichar Igor PHK6504 8028839 C H55B
11:51:00 936 Novotná Ivana PHK6354 219239 C D55A
11:52:00 930 Mašata Roman PHK7107 515050 C H21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:10:00 942 Matyšek Bronislav PLU7823 515418 C H40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:29:00 943 Novotný František PUL4200 205614 C H75
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:05:00 944 Forst Matouš PZR1100 7210855 C H10
11:07:00 948 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C D70
11:10:00 946 Forstová Veronika PZR8181 4767 C D40B
11:28:00 947 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C H70
11:44:00 945 Forst Vlastimil PZR5603 51900 C H65A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:06:00 949 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A H16A
09:15:00 952 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C D45A
09:22:00 951 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C D10
09:26:00 950 Brosch Petr RBK7111 2061849 C H40A
09:33:00 953 Šujanová Berenika RBK0752 2115693 C D14B
09:42:00 954 Šujanová Kateřina RBK7851 2127529 C D40B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 956 Kotková Adéla RIC0655 8667545 A D16A
10:16:00 955 Formánková Anna RIC9950 2060261 C D21B
10:35:00 957 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C D45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 966 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C F3
09:00:00 965 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C F5
10:55:00 960 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C H35A
11:06:00 961 Heller Jiří ROU0501 8662349 A H16A
11:07:00 962 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C H35A
11:14:00 964 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C D35B
11:16:00 958 Buk Michal ROU9601 2075669 C H21E
11:28:00 963 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C H12B
11:32:00 959 Černá Ema ROU0451 8516925 A D18A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:04:00 968 Klinkerová Jitka ROZ6450 7205037 C D50A
09:13:00 972 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C D60
09:17:00 967 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C D45B
09:19:00 970 Valenta Jan ROZ6600 2129252 C H45B
09:28:00 969 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 C D21B
09:34:00 971 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C D21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 976 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 F3
09:00:00 978 Nováková Markéta RUM7451 2801028 C F3
10:03:00 979 Nováková Viktorie RUM0751 2801013 B D14A
10:16:00 974 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C H70
10:19:00 977 Novák Petr RUM7401 2120650 C H45B
11:00:00 973 Babický Jan RUM7601 4641700 H45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 981 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C F3
11:06:00 980 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 995 Schejbalová Karina SCP8050 410788 C F5
09:00:00 987 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C H65A
09:07:00 984 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C H35A
09:09:00 988 Jahnová Helena SCP5550 682101 C D65
09:10:00 991 Kuc David SCP0600 1007532 C H16A
09:12:00 986 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C H60A
09:12:00 994 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C H65A
09:17:00 1000 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D65
09:19:00 982 Boudný Jan SCP7417 8116774 C H35A
09:21:00 989 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H60B
09:27:00 999 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C D55A
09:30:00 998 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C H55A
09:31:00 992 Kuc Radim SCP0400 9540001 C H18A
09:32:00 983 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C H70
09:33:00 990 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D60
09:40:00 997 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C D50A
09:41:00 985 Havlínová Zuzana SCP8150 8226305 C D35A
09:54:00 993 Lohr Ivo SCP6801 442853 C H50A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 1005 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 C H35B
10:06:00 1004 Káňová Hana SFM7652 2061800 C D40B
10:10:00 1002 Bernatík Lukáš SFM9801 2800327 C H21B
10:27:00 1003 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C D50B
10:31:00 1006 Urbánek Martin SFM7400 2143366 C H45B
10:36:00 1001 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C H45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1445 Souček Tomáš SHK8200 8662339 C F5
11:05:00 1017 Zalaba Tomáš SHK0105 8397397 A H20A
11:06:00 1008 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C H60A
11:18:00 1009 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C D60
11:28:00 1015 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C D60
11:32:00 1011 Prokeš Tomáš SHK7503 7204995 C H45A
11:39:00 1016 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C D55B
11:41:00 1007 Fejlková Alice SHK5351 9107 C D65
11:42:00 1010 Kohout Josef SHK6902 2017669 C H50B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:26:00 1018 Bernatíková Hana SIT0252 8662702 A D21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1037 Žaloudková Petra SJC8761 7878000 C F3
09:00:00 1026 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C T10
10:04:00 1028 Mrázková Berta SJC1151 8010800 C D10
10:04:00 1025 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C D21B
10:11:00 1029 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C D35A
10:17:00 1021 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H75
10:19:00 1024 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C H35A
10:20:00 1023 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C H21A
10:21:00 1030 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C D40A
10:23:00 1031 Podlipný Filip SJC1202 2082905 C H10
10:23:00 1020 Benešová Iva SJC6151 886513 C D55A
10:28:00 1033 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C H21E
10:36:00 1035 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C H21E
10:42:00 1019 Beneš Josef SJC5801 9907 C H60A
10:48:00 1027 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E H21E
10:50:00 1032 Šmejcová Anna SJC9552 9933 C D21A
10:52:00 1022 Karásek Matěj SJC0001 8499900 R H21A
11:03:00 1034 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C D55A
12:00:00 1036 Žaloudek Petr SJC8309 8309000 C H21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1047 Komárek Štěpán SJH1602 8662283 C T10P
09:00:00 1048 Komárková Ondřejka SJH1351 995845 C T10
11:08:00 1041 Blažek Petr SJH7402 2051486 C H45A
11:10:00 1045 Dundáček Milan SJH6902 8648639 C H50B
11:14:00 1052 Tichý Martin SJH6401 995864 C H55A
11:16:00 1039 Benešová Iva SJH7051 8660392 C D50A
11:19:00 1046 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C H35A
11:20:00 1053 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C H21A
11:22:00 1049 Komárková Radka SJH1151 8003655 C D10
11:27:00 1038 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H50A
11:27:00 1051 Tichá Jana SJH6451 51925 C D55A
11:29:00 1042 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A D20A
11:32:00 1043 Blažková Veronika SJH0551 8226309 A D16A
11:35:00 1040 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B D16B
11:39:00 1050 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 C D14B
11:49:00 1044 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B H18A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:02:00 1054 Petráček Aleš SJI6301 53631 C H55A
09:48:00 1055 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 C H21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1068 Skuhrovcová Helena SKV9999 8493 F3
09:59:00 1069 Šplinarová Jana SKV6451 237532 C D55A
10:03:00 1063 Krejčová Vlasta SKV6351 2104601 C D55B
10:06:00 1075 Vlašímský Robert SKV7201 8303079 C H40A
10:08:00 1056 Bauer Lukáš SKV7701 8644880 C H21A
10:09:00 1065 Kubátová Lenka SKV5551 237549 C D65
10:12:00 1061 Dítková Markéta SKV0451 682652 C D18A
10:12:00 1076 Žandová Marcela SKV9653 2058500 C D21B
10:14:00 1071 Turek Jan SKV7302 7464855 C H40A
10:15:00 1066 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C D50B
10:18:00 1074 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C D40B
10:22:00 1072 Turková Klára SKV1151 2118939 C D10
10:22:00 1059 Dítko Jan SKV7301 8109364 C H40A
10:23:00 1077 Žandová Marie SKV6551 236486 C D50B
10:26:00 1058 Bauerová Kateřina SKV7751 2059772 C D40B
10:29:00 1073 Turková Martina SKV7852 2118940 C D40A
10:31:00 1070 Turek Jakub SKV0801 7791777 B H14A
10:32:00 1064 Kubát Jaroslav SKV5203 51137 C H65B
10:37:00 1060 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C D40A
10:44:00 1062 Eretová Kateřina SKV8651 237530 C D21B
10:56:00 1078 Žandová Monika SKV8751 2085621 C D21B
11:12:00 1067 Ondrová Kateřina SKV8951 416217 C D21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 1087 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C H45A
11:15:00 1081 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C H20B
11:19:00 1082 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C D50B
11:24:00 1079 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C H45A
11:31:00 1080 Asterová Jana SLA7451 8648627 C D35A
11:31:00 1084 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C H35A
11:39:00 1083 Hrdličková Ludmila SLA9851 301621 C D21C
11:41:00 1088 Zápotocký Tomáš SLA1200 2087720 C H10
11:55:00 1086 Zápotocký Jiří SLA0800 2801037 B H14A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:01:00 1089 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C H35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:05:00 1094 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C H75
10:35:00 1093 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C D50B
10:42:00 1091 Doucha Martin SNA0501 9636 B H16A
11:00:00 1090 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C H21A
11:01:00 1092 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B H14A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1102 Randík Jan SOB8703 7209786 C F5
09:00:00 1100 Janeček Ondřej SOB0201 4188 C F5
09:00:00 1103 Randíková Magdaléna SOB8851 2067886 C F5
09:00:00 1096 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C F5
11:15:00 1099 Janeček Ondřej SOB7001 53016 C H35B
11:20:00 1097 Jandera Tomáš SOB7300 8662373 C H45A
11:24:00 1101 Janečková Veronika SOB7151 53017 C D50A
11:25:00 1095 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C H35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:21:00 1104 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C H21C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 1106 Vých Luboš SRK7300 2095976 C H45B
10:17:00 1107 Výchová Veronika SRK0557 8014445 A D16A
10:52:00 1105 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C H70
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:41:00 1109 Štičková Anna SSU9651 8640981 E D21E
11:44:00 1108 Melecký Martin SSU9001 8680373 C H21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1113 Kučerková Adéla STB1450 682506 C T10P
09:01:00 1110 Kubec Pavel STB6601 1416365 C H55B
09:07:00 1111 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A D16A
09:10:00 1117 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C D21A
09:11:00 1112 Kučerka Radek STB1101 1417127 C H10
09:12:00 1116 Müller Rico STB6400 8020222 C H50A
09:30:00 1114 Kučerková Romana STB8196 682355 C D40B
09:31:00 1115 Ludvík Matyáš STB9801 8660584 C H21C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1124 Tran Ngoc Mai STE9950 7000510 C F5
10:20:00 1118 Marek Antonín STE7501 8028819 C H45A
10:24:00 1122 Neumann Jaroslav STE5902 8116698 C H60A
10:32:00 1123 Šklíba Michal STE9900 7201758 C H21A
10:35:00 1119 Marek Martin STE1100 2073656 C H10
10:41:00 1120 Marková Ema STE0252 8655379 A D20A
10:50:00 1121 Marková Eva STE7550 2080963 C D45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:53:00 1134 Paleček Ondřej STH0105 8656505 R H20A
11:05:00 1128 Junková Petra STH7451 220254 C D45B
11:06:00 1132 Kučerová Lucie STH9251 331285 C D21A
11:17:00 1133 Link Lukáš STH0205 8659414 A H20A
11:18:00 1127 Junek Petr STH7801 9090 C H40A
11:24:00 1130 Kučera Štěpán STH9401 9041 C H21A
11:25:00 1125 Buďárek Šimon STH0703 8680286 B H14A
11:36:00 1126 Ducháčková Kateřina STH9356 416278 C D21B
11:36:00 1131 Kučera Tomáš STH9402 410774 C H21A
11:56:00 1129 Kučera Michal STH9201 446371 C H21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:45:00 1136 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 C H40B
10:08:00 1135 Dubský Josef SUL4700 8135 C H70
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1137 Bouzek David SVS1300 253143 C T10P
10:09:00 1141 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C D21C
10:10:00 1139 Bouzková Katka SVS8151 53385 C D40B
10:20:00 1140 Maliňák Josef SVS5501 53389 C H65B
10:46:00 1138 Bouzek Petr SVS7901 53388 C H40A
10:50:00 1142 Malý Jakub SVS9100 2129248 C H21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1153 Richterová Ilona TAP6953 2029220 C F3
09:00:00 1145 Cichra Pavel TAP7401 2127555 C F3
11:07:00 1155 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C D50B
11:14:00 1146 Cichrová Iveta TAP7752 8003629 C D40B
11:16:00 1147 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C H65A
11:20:00 1144 Cichra Patrik TAP0903 8007172 C H12B
11:24:00 1148 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C H60A
11:27:00 1143 Bolf Vojtěch TAP8300 2118471 C H35B
11:35:00 1152 Petrová Martina TAP6852 232196 C D50B
11:36:00 1150 Kučera Tomáš TAP0907 8022663 C H12B
11:48:00 1154 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A D18A
11:55:00 1149 Jirous Jiří TAP7201 442867 C H45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1450 Bořil Jan TBM9700 8515513 C F5
09:00:00 1168 Tomíčková Ivana TBM1364 2096247 C T10
09:00:00 1163 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C T10
09:00:00 1161 Kozáková Michaela TBM1552 515006 C T10P
09:01:00 1159 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 C D21E
09:04:00 1160 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E H21E
09:05:00 1158 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A D20A
09:11:00 1165 Thiemel Jiří TBM8905 515175 C H21C
09:12:00 1164 Nakvosas Gytis TBM9508 8635553 C H21E
09:17:00 1162 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E D21E
09:41:00 1156 Karlík Jan TBM8809 8323322 C H21C
09:46:00 1166 Tomíček Oldřich TBM7903 8517311 H40A
09:56:00 1157 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C H21A
09:58:00 1167 Tomíčková Eliška TBM1054 7300558 C D12A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 1169 Sládková Eva TEH5751 8663158 C D55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1173 Pecánková Barbora TEP1451 0 C T10P
09:00:00 1171 Němcová Rozárie TEP1450 7210118 C T10P
09:00:00 1172 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C T10P
11:02:00 1174 Vacíková Jana TEP7950 7210928 C D40B
11:29:00 1170 Městková Lucie TEP7850 2102815 C D40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:02:00 1193 Skalová Jolana TJN0653 8662689 B D16A
09:03:00 1182 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C D60
09:04:00 1183 Lukavec Míla TJN4901 8656720 C H70
09:05:00 1176 Böhmová Eva TJN5450 232515 C D65
09:08:00 1177 Horák Petr TJN5602 8680309 C H65B
09:10:00 1178 Janeček Mirek TJN9804 2027208 C H21B
09:13:00 1196 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C H45B
09:16:00 1194 Šklíba David TJN9902 2053560 C H21A
09:16:00 1179 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C H21E
09:20:00 1181 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C H65A
09:20:00 1175 Böhm Karel TJN5101 8680370 C H70
09:22:00 1191 Savruková Adéla TJN0656 8670806 A D16A
09:28:00 1184 Nagy Josef TJN0006 8656507 R H21E
09:30:00 1198 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B H16A
09:31:00 1180 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C D50B
09:34:00 1190 Picek Jan TJN9101 8662742 C H21B
09:35:00 1197 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 B D16B
09:40:00 1185 Novotný Marek TJN9901 8680399 C H21A
09:42:00 1195 Šmaus Jan TJN9700 8662721 C H21B
09:42:00 1192 Schindler Jiří TJN6301 416828 C H55A
09:58:00 1199 Žucha Jiří TJN6603 8226303 C H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1202 Černá Kateřina TJP9850 53527 C F5
09:00:00 1203 Jirásková Kateřina TJP8850 53556 C F5
09:00:00 1204 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C F5
10:07:00 1201 Baziková Lucie TJP6451 434807 C D50B
10:25:00 1200 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C H55B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1205 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C T10P
09:00:00 1430 Mazzarese Kenneth TRT9999 2067638 F3
11:23:00 1206 Mazzarese David TRT1100 2102555 C H10
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:06:00 1208 Dvořáček Jan TTR0701 53153 C H14B
09:08:00 1212 Píro Matěj TTR8802 1988888 C H21A
09:18:00 1209 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C H60A
09:25:00 1211 Nešporová Marie TTR7251 52242 C D40A
09:29:00 1213 Píro Radka TTR9352 2125373 C D21C
09:29:00 1210 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B H20A
09:50:00 1207 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C H40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1225 Kořínková Zuzana TUR9253 7656540 C D21B
09:55:00 1229 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B H18A
10:01:00 1223 Konopáčová Jana TUR5650 8208 C D65
10:04:00 1250 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 A H21A
10:04:00 1238 Omová Jana TUR5150 2025351 C D70
10:04:00 1220 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B D18A
10:04:00 1249 Wolf Daniel TUR9100 8086808 R H21E
10:06:00 1231 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B H16A
10:06:00 1232 Neradová Alena TUR8551 886283 C D21A
10:08:00 1221 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C H65A
10:11:00 1218 Ferbasová Zdeňka TUR7361 2103240 C D45B
10:12:00 1235 Novotná Barbora TUR0552 8680591 B D16A
10:12:00 1216 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C H45A
10:13:00 1234 Nieke Patricia TUR9552 8210495 R D21E
10:14:00 1226 Kosíková Eliška TUR0052 8656585 C D21A
10:15:00 1236 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B D14B
10:16:00 1244 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 R H21A
10:16:00 1214 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R H21E
10:22:00 1230 Mellanová Judita TUR0559 8660382 A D16A
10:22:00 1245 Thořová Markéta TUR9952 8663148 R D21A
10:26:00 1219 Hoetzel Hugo TUR0505 8680581 A H16A
10:28:00 1227 Linková Alena TUR9751 1403419 C D21B
10:31:00 1246 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C D70
10:32:00 1237 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A D16A
10:32:00 1233 Neumann Josef TUR8407 8606459 C H21E
10:37:00 1217 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B H14A
10:37:00 1242 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R D21E
10:40:00 1241 Schulhof Jan TUR8900 8660452 R H21E
10:48:00 1222 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C H60A
10:48:00 1240 Paříková Iva TUR0061 8404050 C D21B
10:52:00 1228 Martanová Lea TUR0555 8662713 A D18A
10:52:00 1247 Vambera Filip TUR7305 2103248 C H45A
10:53:00 1239 Omová Michaela TUR8153 7205003 R D21E
11:08:00 1243 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 B D21B
11:13:00 1248 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A H18A
11:52:00 1224 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C H21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 1253 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 B D12B
11:07:00 1251 Kvapil Petr TUV7402 8322 C H45B
11:18:00 1258 Šritr Martin TUV6802 8061476 C H50A
11:20:00 1257 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C H70
11:29:00 1256 Mellanová Veronika TUV7251 411597 C D45B
11:37:00 1255 Mellan Martin TUV6304 411583 C H55B
11:39:00 1254 Linková Iva TUV6850 8061486 C D50B
11:40:00 1252 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C D10
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 1259 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C H70
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:25:00 1260 Adamovský Michal TYN7200 9852 C H45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:05:00 1266 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C D45A
11:05:00 1263 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B H20B
11:08:00 1262 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C D60
11:16:00 1261 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C H70
11:19:00 1264 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B H14A
11:23:00 1265 Kundratová Eva TZL0950 7209279 B D12B
11:31:00 1268 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B H14A
11:37:00 1269 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C H45B
11:43:00 1267 Linhart Adam TZL0814 8109339 B H14A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:26:00 1272 Janíková Marie UBM7852 2126231 C D35B
09:29:00 1270 Janík Jan UBM1301 2039202 C H10
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 1275 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C D35A
10:02:00 1278 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C H55A
10:12:00 1274 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C H65A
10:17:00 1276 Jirka Matyáš UOL0203 7202871 A H20A
10:22:00 1279 Vodička Igor UOL0502 8662672 B H16A
10:55:00 1277 Krampla Michal Jan UOL0302 8116830 B H18A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:49:00 1280 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C D65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:13:00 1281 Rykala Karel VAM6401 9671 C H55B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1285 Pinterová Kateřina VBM6651 515032 C F3
10:04:00 1282 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C H65A
10:24:00 1284 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C H21A
10:26:00 1286 Pulec Pavel VBM6201 8516924 C H55A
11:00:00 1283 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C D21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1295 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C T10P
09:00:00 1302 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C T10
10:38:00 1299 Rücklová Alena VCB8150 2104583 C D35B
11:02:00 1289 Janošík Ivan VCB1002 331401 C H12A
11:02:00 1291 Janošíková Eva VCB0552 8116770 B D16A
11:05:00 1303 Veselá Eva VCB7853 8013928 C D40A
11:09:00 1292 Janošíková Marie VCB0752 8116697 A D14A
11:11:00 1297 Minařík František VCB1103 8007194 C H10
11:11:00 1293 Janošíková Olga VCB7552 426399 C D45B
11:12:00 1294 Míka Ondřej VCB1003 887942 C H12B
11:13:00 1301 Teringlová Martina VCB7851 8515516 C D40A
11:15:00 1296 Míková Lenka VCB7653 7207856 C D45A
11:18:00 1298 Minařík Josef VCB0903 8226414 C H12A
11:19:00 1290 Janošík Radek VCB7402 416301 C H45B
11:28:00 1287 Hejzlar Josef VCB5601 53728 C H65A
11:29:00 1288 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C D65
11:30:00 1300 Teringl Radek VCB6502 8028835 C H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1306 Vlčková Alžběta VIC1351 2073733 C T10
09:14:00 1304 Vlček Jiří VIC7700 7210090 C H40A
09:19:00 1305 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A H14A
09:22:00 1307 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 B D12A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1330 Kolaja Bedřich VLI1301 1398538 C T10P
09:00:00 1332 Kolaja Jaromír VLI1501 2067313 T10P
09:00:00 1313 Feřtová Alžběta VLI1451 2144040 C T10P
09:00:00 1429 Heczková Anna VLI0652 302695 C F3
09:00:00 1340 Petrová Věra VLI6251 51218 C F3
09:00:00 1337 Mokrý Pavel VLI7501 8102561 C F5
09:00:00 1448 Heczková Bohdaba VLI7750 7200363 C F5
09:00:00 1325 Horáčková Eliška VLI1450 4402235 C T10
09:00:00 1354 Votava Jan VLI1400 2106735 C T10
09:02:00 1311 Bureš Michal VLI7601 8014539 C H40A
10:00:00 1351 Šesták Marek VLI7403 8004275 C H21A
10:00:00 1335 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C D45A
10:07:00 1308 Beneš Filip VLI0708 8033275 B H14A
10:09:00 1336 Mokrá Julie VLI8051 8033227 C D40A
10:13:00 1327 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C D70
10:15:00 1352 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B D14A
10:16:00 1317 Heczková Emma VLI1252 8862 C D10
10:17:00 1355 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 B H10
10:18:00 1345 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C H21B
10:18:00 1343 Severýn Otto VLI7402 8116759 C H40A
10:18:00 1333 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21A
10:19:00 1328 Hyxa Jan VLI0702 2126343 B H14A
10:20:00 1324 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C H70
10:20:00 1346 Szenczi Kristýna VLI8650 8013918 C D21B
10:22:00 1321 Honzík Tomáš VLI7000 8008283 C H50B
10:22:00 1347 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 C H12A
10:26:00 1348 Šebelka Jan VLI7506 51227 C H40A
10:27:00 1314 Feřtová Anežka VLI0856 2120065 C D14B
10:28:00 1320 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C H65A
10:28:00 1318 Henych Petr VLI6001 515132 C H45A
10:29:00 1322 Horáček Jáchym VLI1111 8003621 C H10
10:29:00 1310 Benešová Radka VLI7653 2127548 C D45B
10:30:00 1339 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C D40B
10:31:00 1326 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C D35A
10:32:00 1329 Ježek Ladislav VLI4900 8516753 C H70
10:33:00 1315 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C D40A
10:34:00 1338 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C H40A
10:35:00 1341 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C D45A
10:42:00 1312 Feřt Martin VLI7704 2118489 C H40A
10:45:00 1319 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C D45A
10:46:00 1331 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C H21B
10:47:00 1309 Beneš Max VLI1100 2039826 C H10
10:47:00 1344 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C D45B
10:50:00 1323 Horáček Michal VLI7700 8003620 C H40A
10:55:00 1316 Heczko Erik VLI0804 8116802 A H14A
10:56:00 1334 Martan Jiří VLI7300 8662685 C H21A
11:00:00 1353 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A D18A
11:00:00 1342 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C H70
11:07:00 1349 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B H14A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:54:00 1356 Anděl Robin VPM0901 8109411 B H12A
11:00:00 1361 Sobotová Jana VPM7250 8022362 C D45A
11:04:00 1357 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C D10
11:11:00 1358 Hasman Ondřej VPM0002 8656735 C H21C
11:21:00 1362 Sobotová Kateřina VPM0851 8013929 B D14B
11:51:00 1359 Sobota Ondřej VPM0502 8014568 C H16B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1373 Kutlvašrová Marta VRL1451 206476 C T10
09:00:00 1380 Wohanka Jakub VRL1301 8987 C T10
09:03:00 1365 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B H16B
09:10:00 1383 Wohanková Michaela VRL1151 8973 C D10
09:11:00 1364 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C D45B
09:13:00 1370 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B D12A
09:13:00 1375 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C D40A
09:13:00 1381 Wohanka Petr VRL7305 8087305 C H35A
09:15:00 1363 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B D14B
09:15:00 1378 Procinger Jan VRL0102 8028873 B H20B
09:18:00 1372 Kutlvašr Vladimír VRL1002 438036 B H12A
09:19:00 1377 Procinger Jakub VRL0305 8004345 A H18A
09:22:00 1382 Wohanková Kateřina VRL7955 425552 C D40B
09:27:00 1369 Hančová Alice VRL7052 206480 C D50B
09:31:00 1374 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 B D12A
09:32:00 1371 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C H45A
09:34:00 1368 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C H50B
09:37:00 1376 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C D65
09:37:00 1366 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C H55B
09:52:00 1367 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C H70
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1384 Baldrian František VSP1600 2075606 C T10P
09:00:00 1436 Šváb Jan VSP5801 886277 C F5
10:01:00 1394 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B H14A
10:07:00 1392 Průša Michal VSP7310 8667547 C H35A
10:13:00 1386 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B H18A
10:15:00 1393 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C D45A
10:21:00 1387 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C D21E
10:22:00 1388 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C D70
10:34:00 1390 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A H16A
10:41:00 1385 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C H10
10:45:00 1389 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 C D14A
11:07:00 1391 Průša Dominik VSP0406 8667982 A H18A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1438 Žilinský Martin ZBM9999 2067639 F5
09:03:00 1271 Janíková Klára ZBM1057 2039072 C D12B
11:00:00 1395 Auermüller Vít ZBM6701 8076006 C H50A
11:01:00 1409 Marková Eva ZBM0954 8517355 B D12A
11:03:00 1413 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 B D14A
11:03:00 1408 Janíková Anna ZBM0862 8648635 B D14B
11:05:00 1400 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C H40B
11:10:00 1417 Šichová Zuzana ZBM1155 2054644 C D10
11:11:00 1410 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C D35A
11:15:00 1403 Finstrlová Kristýna ZBM0752 8660429 B D14A
11:15:00 1411 Peňázová Charlotte ZBM0860 8033247 C D14B
11:23:00 1404 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C D45B
11:24:00 1397 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C H21E
11:25:00 1407 Indráková Adéla ZBM9153 2051514 E D21E
11:26:00 1416 Šichová Radka ZBM8051 434829 C D40B
11:33:00 1402 Finstrlová Denisa ZBM0951 2061853 C D12B
11:33:00 1406 Hiklová Eva ZBM0755 1633330 C D14B
11:37:00 1414 Saitl David ZBM0805 2103687 C H14A
11:43:00 1412 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C H35A
11:43:00 1398 Finstrle Aleš ZBM7603 2051547 C H45B
11:44:00 1418 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C H21A
11:46:00 1399 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 B H14B
11:46:00 1396 Auermüllerová Anna ZBM0060 410338 C D21A
11:47:00 1405 Hikl Martin ZBM1104 9920011 C H10
11:47:00 1401 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C D45B
11:50:00 1415 Šicha Matěj ZBM1002 2127531 C H12A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:36:00 1419 Novotný Stanislav ZLH4800 8518356 C H70
10:18:00 1420 Novotný Tomáš ZLH7001 8518353 C H50A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 1422 Valenčík Martin ZPV1200 7210921 C T10
09:00:00 1424 Valenčíková Helena ZPV1250 7001405 C T10
10:01:00 1423 Valenčík Radim ZPV7901 8517455 C H35A
10:02:00 1425 Valenčíková Irena ZPV7950 8226360 C D40B
10:15:00 1421 Jirková Renata ZPV6553 52427 C D55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 1426 Perkner Radim ZVO8001 2115681 C H35B
11:26:00 1427 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C D35B
11:27:00 1428 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C D50B

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
09:00 726 Vakant 0 Vakant T-OPEN
09:00 728 Vakant 0 Vakant T-OPEN
09:23 45 Kuleva Angelina 3810001 8105101 381 AngyOL D60
09:50 275 Červinka Mário 8030001 8003603 803 NEREG. SKN HRADEC KRÁLOVÉ H21B
09:03 46 Cruse Katrin 3820003 8040766 382 (GER) Robotron Dresden D55B
09:22 47 Cruse Kay 3820002 8230366 382 (GER) Robotron Dresden H55A
09:00 276 Paurová Lenka 8040001 2060203 804 NEREG. PRAHA F3
09:00 277 Juklíček Jakub 8050001 2134340 805 NEREG. ZuKuŠiJo F5
09:00 278 Juklíčková Zuzana 8050002 2134330 805 NEREG. ZuKuŠiJo F5
09:00 49 Kuhl Bettina 3830002 1407595 383 VS Berlin F3
09:06 48 Finkenstaedt Björn 3830001 8657683 383 VS Berlin H50A
09:00 223 Olbrycht Anna 5830002 412377 583 OLBnO1 F3
10:00 224 Olbrycht Janusz 5830001 886663 583 OLBnO1 H65A
10:13 222 Wysocka Jolanta 5820001 8086619 582 Slask-OTeam D65
11:04 221 Andrzej Wysocki 5820002 8222893 582 Slask-OTeam H70
09:54 66 Golinowski Pawel 3880004 8648666 388 OK Felsvorsprung H40A
09:01 52 Brettschneider Max 3840005 8003565 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin H21C
09:03 54 Feldmann Gudrun 3840007 8003553 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin D55A
09:08 56 Kubald Katrin 3840001 8150269 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin D50A
09:10 53 Demmig Sven 3840002 8200466 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin H55A
09:27 51 Brettschneider Gudrun 3840004 8003551 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin D55B
09:34 50 Brettschneider Gerhard 3840003 8003563 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin H55A
09:51 55 Jobst Henry 3840008 8251070 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin H50A
09:00 225 Chwiejczak Dorota 5840004 259382 584 orienteering.waw.pl F3
10:12 228 Trykozko Urszula 5840003 8072469 584 orienteering.waw.pl D50A
10:16 227 Krasuski Marcin 5840001 8060972 584 orienteering.waw.pl H45A
10:24 226 Krasuski Bartłomiej 5840002 8040670 584 orienteering.waw.pl H50A
11:00 157 Krasuckis Rimantas 5210006 2068058 521 OK Labirintas H65A
11:05 156 Krasuckiene Egle 5210005 8071848 521 OK Labirintas D65
11:08 155 Eimaitis Bernardas 5210007 8651344 521 OK Labirintas H65A
11:12 152 Bikelis Vytautas 5210010 303007 521 OK Labirintas H60A
11:12 154 Bumelis Vidimantas 5210001 8664293 521 OK Labirintas H70
11:13 158 Staneviciene Ruta 5210008 8654444 521 OK Labirintas D65
11:16 153 Bumeliene Skaidra 5210002 1111114 521 OK Labirintas D70
11:37 149 Baleisiene Roma 5210003 8629866 521 OK Labirintas D65
11:43 151 Bikeliene Ema 5210009 303287 521 OK Labirintas D55A
11:48 150 Baleisis Kestutis 5210004 8100855 521 OK Labirintas H65A
09:36 62 Krausbauer Uwe 3860001 8300850 386 CTG Koblenz H60A
09:39 61 Bueschemann Evelyn 3860002 8070704 386 CTG Koblenz D55B
09:02 58 Hernandez Vanesa 3850002 410121 385 SV IHW Alex Berlin D40B
09:28 59 Leonhardt Annette 3850001 9672101 385 SV IHW Alex Berlin D50A
09:42 60 Rohner Uwe 3850003 8662646 385 SV IHW Alex Berlin H40A
09:44 57 Bleidorn Stefan 3850004 8241268 385 SV IHW Alex Berlin H45A
10:03 252 Denysenko Tamara 6510005 8012045 651 VZA Slávia ŽU Žilina D60
10:25 256 Volkova Maja 6510003 8071304 651 VZA Slávia ŽU Žilina D12A
10:25 254 Volkov Alexander 6510001 8071296 651 VZA Slávia ŽU Žilina H40B
10:39 253 Valyavka Viktoriya 6510004 8071292 651 VZA Slávia ŽU Žilina D14B
10:43 255 Volkov Maksym 6510002 8071316 651 VZA Slávia ŽU Žilina H14A
10:24 229 Parzewski Jerzy 5860001 8001099 586 KU AZS WAT Warszawa H65A
10:40 230 Woźniak Józef 5860002 8093120 586 KU AZS WAT Warszawa H70
10:21 101 Jenei Margit 4320002 4660121 432 HSE Budapest D65
10:28 102 Jenövári Gabriella 4320003 8383380 432 HSE Budapest D60
10:32 99 Bugár József 4320001 2072282 432 HSE Budapest H65A
10:34 98 Bugár Gergely 4320004 8357345 432 HSE Budapest H21B
10:48 100 Gábor Molnár 4320005 8044135 432 HSE Budapest H70
09:00 279 Korbelová Petra 8070001 2419927 807 NEREG. NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ F3
09:00 280 Kříž Jan 8080006 8116752 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec H21A
09:00 285 Šperlová Marie 8080004 2113398 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec T10P
09:00 282 Křížová Ella 8080005 2000558 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec T10P
09:00 281 Křížová Darina 8080007 2420005 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec F5
09:00 284 Šperlová Kateřina 8080003 8226318 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec T10
09:19 286 Šperlová Zuzana 8080001 8226372 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec D21C
09:37 283 Šperl Milan 8080002 8670803 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec H40B
09:00 287 Šimerka Jan 8110001 7210932 811 NEREG. Šimerka F5
09:04 65 Richter Friedmar 3870001 8003139 387 USV TU Dresden H21A
09:08 63 Kretzschmar Matthias 3870005 8606439 387 USV TU Dresden H21E
09:22 64 Lehmann Karsten 3870004 7300414 387 USV TU Dresden H40A
09:02 70 Rothkegel Thomas 3890001 8002326 389 Post Dresden H50B
09:11 69 Müller Anke 3890004 606498 389 Post Dresden D55A
09:38 68 Muller Matthias 3890003 8606456 389 Post Dresden H55A
09:54 67 Matthews Johannes 3890005 8654363 389 Post Dresden H55A
09:00 103 Varga János 4330001 46111 433 Vacuum SC F3
10:57 132 Dandens Viesturs 5010001 8202888 501 GAUJIENA H60B
11:30 234 Kalinin Matvey 6010002 8652408 601 TROPA H16A
11:35 233 Kalinin Lukian 6010003 2300130 601 TROPA H10
11:41 237 Kheldert Elena 6010004 8004286 601 TROPA D35A
11:48 235 Kalinin Oleg 6010005 8638356 601 TROPA H45A
11:57 236 Kalinina Veronika 6010001 8310938 601 TROPA D21E
10:00 108 Wengrin Ágnes 4340002 8230423 434 TIPO OC D50A
10:06 106 Molnár Attila 4340004 8484444 434 TIPO OC H50B
10:14 105 Faggyas László 4340006 8170617 434 TIPO OC H50B
09:16 73 Ziesche Jürgen 3900001 236105 390 LOK Berlin H70
09:28 71 Frenzel Michael 3900002 8003213 390 LOK Berlin H70
10:09 72 Röhl Stefan 3900003 8667613 390 LOK Berlin H50A
09:29 74 Güth Hans 3910002 8626409 391 LG Dessau H75
09:30 75 Spengler Andreas 3910001 8011771 391 LG Dessau H60A
09:16 76 SCHMIEDEBERG Nils 3920001 8663316 392 OK Ost H45A
09:21 5 Blommen Paulette 1510001 4999 151 OMEGA D65
09:48 6 Vanaken Rogier 1510002 8654998 151 OMEGA H70
09:12 289 Zámečník Pavel! 8120002 2801012 812 NEREG. Zámečníci H45A
09:30 290 Zámečníková Jitka 8120001 2103763 812 NEREG. Zámečníci D45A
09:31 77 Sicker Rene 3930002 7003439 393 Wehrsdorf OL-Team H45B
09:00 109 GÖSSWEIN Judit 4350004 307565 435 MAFC F3
09:00 111 Ludvig István 4350002 45376 435 MAFC F5
09:00 110 Ludvig Agnes 4350001 45375 435 MAFC F5
09:00 112 Piroska Bacsó 4350003 46100 435 MAFC F5
09:41 78 Kämpfer Gerhard 3940001 1551 394 HSG Merseburg e. V. H75
10:15 79 Wolf Tobias 3950001 8077697 395 Berchziechen und Struechew H50A
09:02 292 Láčíková Sabina 8130001 2051488 813 NEREG. BRNO D35B
10:18 133 Zvaigzne Edmunds 5020001 8008811 502 A2 H60A
10:55 134 Zvaigzne Mudite 5020002 9990555 502 A2 D55A
11:09 238 Bannikova Elena 6020001 8630814 602 FOTON D40A
11:13 241 Iurchuk Sergey 6020004 2080415 602 FOTON H40B
11:14 239 Iurchuk Andrey 6020002 8016157 602 FOTON H16A
11:40 240 Iurchuk Maria 6020003 2040698 602 FOTON D18A
10:44 135 Kokins Juris 5030001 8642050 503 Meridians H65A
09:00 113 Herter Laszlo 4360001 46136 436 MAFC BUD F5
09:18 293 Votava David 8150001 8517319 815 NEREG. DSVJ H50B
09:18 80 Cionoiu Daniel 3970002 8007005 397 TV Coburg-Neuses H16A
09:56 81 Cionoiu Gheorghe 3970001 2041785 397 TV Coburg-Neuses H45A
09:00 266 Johansson Alex 6720003 770701 672 NYKOPING OK T10P
09:00 268 Johansson Oliver 6720002 730808 672 NYKOPING OK T10
11:01 265 Baláková Andrea 6720001 7770701 672 NYKOPING OK D40A
12:00 267 Johansson Magnus 6720004 7730808 672 NYKOPING OK H45A
09:03 38 Pold Heigo 2710006 1394130 271 Myracarud H50A
09:05 29 Hallikma Maret 2710002 8150713 271 Myracarud D45B
09:06 37 Parve Martti 2710013 8282261 271 Myracarud H60A
09:09 30 Hnik Paul 2710009 771970 271 Myracarud H60B
09:21 31 Joonas Eero 2710011 8644505 271 Myracarud H50A
09:24 32 Joonas Erika 2710012 7206067 271 Myracarud D50A
09:27 39 Tänav Tonu 2710007 8670210 271 Myracarud H50A
09:33 34 Korb Randy 2710010 504934 271 Myracarud H50A
09:36 35 Mare Parve 2710014 8488448 271 Myracarud D50A
09:39 28 Hallikma Heiti 2710004 8040370 271 Myracarud H50A
09:45 27 Haldna Tonis 2710001 8670212 271 Myracarud H50A
09:52 26 Fjodorov Ain 2710003 8120972 271 Myracarud H45A
10:00 33 Keerberg Erik 2710005 9102079 271 Myracarud H50A
09:16 82 Eulitz Ilse 3980001 1969 398 OLV WEIMAR D75
10:12 141 Velkeris Vilnis 5040001 8645127 504 Aluksne OK H60A
10:15 137 Sijats Martins 5040004 8645132 504 Aluksne OK H35B
10:23 138 Velkere Iveta 5040002 8645140 504 Aluksne OK D45B
10:24 136 Olberkyte Erika 5040006 8645123 504 Aluksne OK D21B
10:34 139 Velkere Liva 5040003 8645130 504 Aluksne OK D21A
11:04 140 Velkeris Janis 5040005 8645134 504 Aluksne OK H21A
10:36 231 Michałek Janusz 5880001 8202030 588 KOS Modrzew Skwierzyna H70
09:00 85 Neumann Lena 3990005 7122003 399 SV Lengefeld T-OPEN
09:07 86 Neumann Rasmus 3990003 7707777 399 SV Lengefeld H14A
09:11 87 Straube Hanka 3990002 8100973 399 SV Lengefeld D35A
09:12 84 Neumann Johanna 3990004 7777077 399 SV Lengefeld D16A
09:32 83 Boerner Wolfgang 3990006 8650395 399 SV Lengefeld H65B
09:00 1435 Depta Monika 4000002 7777771 400 OLG Siegerland F5
09:50 88 Depta Peter 4000001 8670951 400 OLG Siegerland H55A
09:00 114 Keszthelyi Ildikó 4370001 8247896 437 MAKE F3
10:08 115 Magyar János 4370002 8203661 437 MAKE H65B
11:21 1 Haider Anna 1320002 8630860 132 HSV RIED D65
11:36 2 Sepp Hones 1320001 8116117 132 HSV RIED H65A
10:23 169 Kevenaite Agile 5220015 72034744 522 ORIENS D16B
10:35 159 Batalova VIKTORIJA 5220018 8001061 522 ORIENS D16B
10:47 164 Gaižiunaite Toma 5220020 8261333 522 ORIENS D16B
10:58 166 Jankas Jakubas 5220024 206991 522 ORIENS H14B
11:01 160 Cicenas Rimantas 5220003 8651324 522 ORIENS H55B
11:02 171 Mackevičius Tadas 5220008 8068035 522 ORIENS H16A
11:10 174 Saldukas Vygintas 5220005 8654414 522 ORIENS H55A
11:10 177 Strolia Salvijus 5220009 8003278 522 ORIENS H16A
11:11 163 Gabreliunaite Ugné 5220023 224418 522 ORIENS D16B
11:11 175 Spundzevičius Gytis 5220021 8002569 522 ORIENS H18B
11:12 161 Činčikaite Migle 5220014 8310268 522 ORIENS D16A
11:23 181 Žiuraite Simona 5220011 8516938 522 ORIENS D16B
11:24 178 Šalkauskas Algirdas 5220006 8310270 522 ORIENS H65A
11:25 176 Stanioniene Angele 5220022 8275057 522 ORIENS D65
11:25 173 Petraitis Rolandas 5220025 8651364 522 ORIENS H55B
11:27 167 Janulyte Aida 5220017 7203285 522 ORIENS D14B
11:39 168 Karvelis Džiugas 5220007 2024096 522 ORIENS H16B
11:41 165 Girinskaite Malvina 5220019 8648802 522 ORIENS D20A
11:42 162 DAUDERIS RIMANTAS 5220001 8719027 522 ORIENS H60A
11:43 172 Mačinskaite Méta 5220026 1206975 522 ORIENS D12B
11:43 180 Viksviene Renata 5220002 8654422 522 ORIENS D50B
11:47 179 Uksaaite Ugne 5220013 8001470 522 ORIENS D16B
11:59 170 Kupryte Gabriele 5220016 12069935 522 ORIENS D16B
09:00 7 Bruylant Dominique 1520003 8182129 152 ASUB H60A
09:00 294 Zaoral Jan 8160001 301264 816 NEREG. TJ Stěbořice F3
09:00 295 Zaoral Jiří 8160002 8000240 816 NEREG. TJ Stěbořice F3
09:34 296 Zaoralová Barbora 8160003 8680604 816 NEREG. TJ Stěbořice D10
10:05 40 Jumppanen Helena 3010002 7311 301 Pihkaniskat D65
10:40 41 Jumppanen Jarmo 3010001 7571955 301 Pihkaniskat H65A
10:21 232 Śliwczyńska Ilona 5890001 8121278 589 Team 360 D35A
09:06 9 Melis Toon 1530001 4699 153 Dreamteam H21B
09:24 11 Michael Van Baelen 1530003 58899 153 Dreamteam H21E
09:46 10 Miel Deferme 1530004 0 153 Dreamteam H21B
09:54 8 Keuppens Arno 1530002 4689 153 Dreamteam H21B
10:02 12 Wout Keuppens 1530005 98775 153 Dreamteam H21B
11:23 271 Thorsson Marianne 6750001 7570307 675 IK Trenne D60
09:44 13 Peeters André 1540001 1006679 154 TROL H70
09:00 116 Beatrix Szebeniné Orsány 4380002 45370 438 Budapest none club F3
09:00 117 Zsolt Szebeni 4380001 45250 438 Budapest none club F5
10:25 257 Novota Lukáš Mário 6540002 8017117 654 ATU Košice H18A
10:39 258 Novota Mikuláš 6540001 8017124 654 ATU Košice H50A
10:53 259 Patassiová Michaela 6550001 8670509 655 ŠK Sandberg D20A
09:00 298 Javůrková Eva 8170004 2096221 817 NEREG. ESOX ODEI F3
09:21 299 Tomíčková Dana 8170003 8518312 817 NEREG. ESOX ODEI D35A
09:57 297 Javůrek Antonín 8170002 301298 817 NEREG. ESOX ODEI H60B
09:10 243 Schneider-Schiess Silvia 6310002 8662084 631 LG Stettlen D45A
09:20 244 Schwarzenberger Stefan 6310001 8641466 631 LG Stettlen H45A
11:01 185 Drulia Mantas 5230007 8071824 523 Medeina OK H35A
11:09 200 Mačiukuniene Daina 5230025 8110401 523 Medeina OK D21C
11:09 190 Gvildiene Virginija 5230002 8651332 523 Medeina OK D65
11:10 205 Murenas Aurimas 5230018 8651329 523 Medeina OK H40A
11:13 199 Mačiukunas Gediminas 5230024 8014396 523 Medeina OK H45B
11:15 193 Jaugeliene Rasa 5230011 303416 523 Medeina OK D50B
11:16 187 Gaižutis Ramunas 5230014 8004010 523 Medeina OK H45A
11:20 203 Mockaitis Rejus 5230029 8638427 523 Medeina OK H21E
11:25 194 Keraišis Marius 5230027 8667260 523 Medeina OK H45B
11:26 204 Murenas Aleksas 5230019 8261351 523 Medeina OK H12A
11:28 189 Gipas Marijonas 5230012 8633638 523 Medeina OK H21E
11:28 209 Vaitiekus Arturas 5230003 8654401 523 Medeina OK H45A
11:29 201 Markevičiene Inga 5230026 8105130 523 Medeina OK D21C
11:30 182 Bogužinskas Kasparas 5230022 8014397 523 Medeina OK H14B
11:32 192 Jaugelaite Ona 5230030 670809 523 Medeina OK D21B
11:32 195 Kutka Rimvydas 5230015 2099564 523 Medeina OK H70
11:34 210 Valatkaite Julija 5230028 8657272 523 Medeina OK D21A
11:38 211 Žiaukiene Daiva 5230010 8001483 523 Medeina OK D60
11:42 186 Drulia Tauras 5230008 222493 523 Medeina OK H12A
11:42 206 Murenas Kasparas 5230020 8667558 523 Medeina OK H16A
11:48 188 Gipas Augustinas 5230013 1304276 523 Medeina OK H21A
11:48 191 Gvildys Jonas Gediminas 5230001 1100023 523 Medeina OK H60A
11:49 184 Drulia Aras 5230009 1394121 523 Medeina OK H14A
11:50 207 Mureniene Agne 5230021 8004609 523 Medeina OK D35B
11:51 202 Misiuniene Irina 5230004 8667561 523 Medeina OK D55B
11:53 196 Kutkiene Violeta 5230016 2099567 523 Medeina OK D60
12:02 208 Tarela Eimantas 5230023 8071831 523 Medeina OK H14B
11:17 273 Martensson Ingrid 6760002 13787 676 OK Vilse 87 D65
11:34 272 Mansson Gunnel 6760001 2311090 676 OK Vilse 87 D70
09:00 90 Cherniavsky Inessa 4010002 7204579 401 OC Muenchen F3
09:04 91 Cherniavsky Sergey 4010001 8303014 401 OC Muenchen H45A
09:44 89 Heraschenko Dianora 4010003 8061995 401 OC Muenchen D21B
09:00 92 Vilz Marion 4020002 563371 402 TV Eitelborn F3
09:25 93 Vilz Wolfgang 4020001 8104444 402 TV Eitelborn H55B
09:00 300 Schejbal Petr 8180003 2067627 818 NEREG. OSTRAVA F5
09:00 302 Schejbalová Kristina 8180001 2067629 818 NEREG. OSTRAVA F5
09:00 301 Schejbal Vladimír 8180002 2067628 818 NEREG. OSTRAVA F5
09:20 15 wenderickx Nancy 1550002 1991111 155 HAMOK D45A
09:42 14 Deferme Gunther 1550001 320304 155 HAMOK H50A
10:13 260 Ščehovič Roman 6560001 421318 656 TJ Slávia Ekonóm Banská B H55B
09:49 17 Nielsen Hans Groenborg 2310003 8664243 231 Allerod OK H18A
10:05 19 Rasmussen Angelique 2310002 981611 231 Allerod OK D45A
10:14 16 Nielsen Erik Groenborg 2310004 8656158 231 Allerod OK