Mapa:
Pilský Mlýn, jaro 2020, 1:10 000, e=5
D10
2.30 km, 75 m, 7 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:06:00 |
06 |
Fodorová Natálie |
TUR1155 |
4364440 |
C |
OOB TJ Turnov |
11:09:00 |
09 |
Kalábová Kateřina |
OPI1152 |
2039130 |
|
Orientační sporty Písek |
11:12:00 |
12 |
Hendrychová Karolína |
KRE1250 |
428714 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
D12
2.35 km, 80 m, 6 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:04:00 |
04 |
Rybáková Ella |
VTA0951 |
2221504 |
C |
SC vebr-sport |
11:07:00 |
07 |
Čápová Denisa |
STA0952 |
2139494 |
C |
OK Střelka |
11:10:00 |
10 |
Jarošová Linda |
VCB0950 |
8013897 |
B |
OB České Budějovice |
11:13:00 |
13 |
Novotná Barbora |
VTA0957 |
2221503 |
B |
SC vebr-sport |
11:16:00 |
16 |
Kozáková Barbora |
OPI1052 |
2419919 |
|
Orientační sporty Písek |
11:19:00 |
19 |
Kůrková Ema |
VTA1053 |
2221505 |
C |
SC vebr-sport |
11:22:00 |
22 |
Chumová Adéla |
SLP0950 |
51287 |
C |
OOB Slavia Praha |
11:25:00 |
25 |
Legátová Alice |
VTA0952 |
7210236 |
C |
SC vebr-sport |
11:28:00 |
28 |
Sobotková Lada |
OPI0951 |
2064782 |
B |
Orientační sporty Písek |
D14
2.98 km, 80 m, 6 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:01:00 |
01 |
Plachá Nora |
STA0851 |
2001915 |
B |
OK Střelka |
11:04:00 |
04 |
Velátová Lucie |
OPI0750 |
2080834 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:07:00 |
07 |
Maršíková Lucie |
KRE0850 |
2148186 |
B |
OOB TJ Sokol Křemže |
D16
3.77 km, 95 m, 7 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Hendrychová Veronika |
KRE0650 |
2126293 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
11:03:00 |
03 |
Blažková Veronika |
SJH0551 |
8226309 |
A |
SOS Jindřichův Hradec |
D18
4.81 km, 145 m, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:02:00 |
02 |
Šafaříková Lucie |
OPI0350 |
8648555 |
A |
Orientační sporty Písek |
11:05:00 |
05 |
Plachá Zita |
STA0551 |
2116453 |
A |
OK Střelka |
11:08:00 |
08 |
Pazderníková Jana |
OPI0452 |
8022373 |
B |
Orientační sporty Písek |
11:11:00 |
11 |
Votíková Tereza |
VCB0454 |
426387 |
C |
OB České Budějovice |
11:14:00 |
14 |
Počtová Klára |
OPI0453 |
7001039 |
B |
Orientační sporty Písek |
D20
6.98 km, 195 m, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Štráchalová Diana |
KRE0150 |
7207771 |
B |
OOB TJ Sokol Křemže |
D21
6.98 km, 195 m, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:01:00 |
01 |
Míková Lenka |
VCB7653 |
7207856 |
C |
OB České Budějovice |
11:04:00 |
04 |
Svobodová Jitka |
VSP7450 |
8648547 |
C |
USK Praha |
11:07:00 |
07 |
Votíková Veronika |
VCB0154 |
426358 |
C |
OB České Budějovice |
11:10:00 |
10 |
Čápová Eliška |
STA0451 |
2134335 |
A |
OK Střelka |
11:13:00 |
13 |
Gottfriedová Adéla |
VCB9755 |
426398 |
C |
OB České Budějovice |
11:16:00 |
16 |
Svobodová Jana |
VTA9951 |
682657 |
C |
SC vebr-sport |
11:19:00 |
19 |
Votíková Monika |
VCB7254 |
426341 |
C |
OB České Budějovice |
11:22:00 |
22 |
Blažková Kateřina |
SJH0252 |
8656531 |
A |
SOS Jindřichův Hradec |
11:25:00 |
25 |
Rücklová Alena |
VCB8150 |
2104583 |
C |
OB České Budějovice |
11:28:00 |
28 |
Račanová Jana |
OPI0054 |
2088203 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:31:00 |
31 |
Teringlová Martina |
VCB7851 |
7206551 |
C |
OB České Budějovice |
D35
5.36 km, 145 m, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:17:00 |
17 |
Rybáková Radka |
VTA7951 |
2221514 |
C |
SC vebr-sport |
11:20:00 |
20 |
Smolíková Lenka |
OPI8051 |
2088174 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:23:00 |
23 |
Šimerková Olga |
PGP7551 |
8648558 |
C |
SK Praga |
11:26:00 |
26 |
Kopecká Květa |
OPI8050 |
2800333 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:29:00 |
29 |
Němcová Martina |
TCB8551 |
52190 |
C |
SK Technik České Budějovice |
11:32:00 |
32 |
Chumová Jana |
SLP7451 |
51354 |
C |
OOB Slavia Praha |
11:35:00 |
35 |
Hrodková Markéta |
OPI7850 |
2039227 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:38:00 |
38 |
Vrbková Kateřina |
0050001 |
2027924 |
|
xx |
11:41:00 |
41 |
Fialová Irena |
KRE7950 |
8517327 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
11:44:00 |
44 |
Roučková Romana |
VIM8350 |
51270 |
C |
Ski klub Šumava Vimperk |
D45
3.79 km, 95 m, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:05:00 |
05 |
Vorlíčková Lenka |
VTA6751 |
2025202 |
C |
SC vebr-sport |
11:08:00 |
08 |
Sobotková Lenka |
OPI7401 |
2091538 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:11:00 |
11 |
Plachá Radka |
STA7551 |
2116452 |
C |
OK Střelka |
11:14:00 |
14 |
Arnoštová Kateřina |
VSP7652 |
8226388 |
C |
USK Praha |
11:17:00 |
17 |
Nováková Alena |
KRE7450 |
8660908 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
11:20:00 |
20 |
Svobodová Martina |
VTA7151 |
9101708 |
C |
SC vebr-sport |
11:23:00 |
23 |
Velátová Jana |
OPI7350 |
1000464 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:26:00 |
26 |
Gottfriedová Marcela |
VCB7055 |
426396 |
C |
OB České Budějovice |
11:29:00 |
29 |
Blažková Markéta |
SJH7550 |
2067998 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:32:00 |
32 |
Pecková Ivana |
EKP6252 |
51601 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
D55
2.63 km, 80 m, 7 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:03:00 |
03 |
Procházková Miluše |
DCE5450 |
1954721 |
C |
KOB Dobřichovice |
11:06:00 |
06 |
Vejvodová Mirka |
VCB5750 |
8656660 |
C |
OB České Budějovice |
11:09:00 |
09 |
Soudková Alena |
TCB5851 |
52191 |
C |
SK Technik České Budějovice |
11:12:00 |
12 |
Paulerová Eva |
OPI5550 |
2064785 |
C |
Orientační sporty Písek |
DF
2.16 km, 70 m, 6 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Holubová Karolína |
OPI1250 |
2039185 |
|
Orientační sporty Písek |
11:03:00 |
03 |
Teringlová Veronika |
VCB1251 |
2081379 |
C |
OB České Budějovice |
11:06:00 |
06 |
Holubová Barbora |
OPI1251 |
2039201 |
|
Orientační sporty Písek |
11:12:00 |
12 |
Holubová Kristýna |
OPI1051 |
2039162 |
|
Orientační sporty Písek |
11:18:00 |
18 |
Drábková Elen |
OPI1053 |
2064772 |
|
Orientační sporty Písek |
H10
2.44 km, 75 m, 7 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:18:00 |
18 |
Novák Michal |
KRE1100 |
8116772 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
11:21:00 |
21 |
Hulec František |
KSH1101 |
2073725 |
C |
OB Kašperské Hory |
11:24:00 |
24 |
Arnošt Daniel |
VSP1200 |
51648 |
C |
USK Praha |
H12
2.98 km, 80 m, 6 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Babinsky Julius |
OPI0902 |
2039114 |
|
Orientační sporty Písek |
11:03:00 |
03 |
Míka Ondřej |
VCB1003 |
887942 |
C |
OB České Budějovice |
11:06:00 |
06 |
Zahradil Andrej |
OPI0903 |
2088195 |
|
Orientační sporty Písek |
11:09:00 |
09 |
Troják Šimon |
KRE0900 |
7204487 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
11:12:00 |
12 |
Šmahel Tadeáš |
OPI1000 |
2116198 |
C |
Orientační sporty Písek |
H14
3.77 km, 95 m, 7 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:02:00 |
02 |
Fiala Ondřej |
KRE0800 |
2127621 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
11:05:00 |
05 |
Hrodek Ondřej Otto |
OPI0701 |
2088203 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:08:00 |
08 |
Svoboda Jan |
VTA0701 |
7207619 |
B |
SC vebr-sport |
11:11:00 |
11 |
Stráský Přemysl |
KRE0703 |
2127625 |
B |
OOB TJ Sokol Křemže |
11:14:00 |
14 |
Jaroš Jáchym |
VCB0800 |
2127644 |
B |
OB České Budějovice |
H16
4.81 km, 120 m, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Sobotka Ivo |
OPI0600 |
2064781 |
A |
Orientační sporty Písek |
11:03:00 |
03 |
Novisedlák Patrik |
VTA0601 |
7210406 |
C |
SC vebr-sport |
11:06:00 |
06 |
Hrdlička Šimon |
OPI0601 |
2064776 |
A |
Orientační sporty Písek |
11:09:00 |
09 |
Novák Vítek |
KRE0600 |
8515527 |
B |
OOB TJ Sokol Křemže |
H18
6.98 km, 195 m, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:06:00 |
06 |
Novotný Jan |
VTA0301 |
2116444 |
C |
SC vebr-sport |
H20
10.70 km, 250 m, 16 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:01:00 |
01 |
Vaněk Adam |
OPI0100 |
2039144 |
|
Orientační sporty Písek |
H21
10.70 km, 250 m, 16 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:07:00 |
07 |
Novák Jakub |
VTA0204 |
8660920 |
A |
SC vebr-sport |
11:10:00 |
10 |
Macura Jan |
MLA9306 |
8109363 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
11:13:00 |
13 |
Velát Vojtěch |
OPI0400 |
8226416 |
B |
Orientační sporty Písek |
11:16:00 |
16 |
Hulec Jakub |
KSH8401 |
7200585 |
C |
OB Kašperské Hory |
11:19:00 |
19 |
Dvořák Petr |
CST7402 |
51330 |
|
OB Strakonice |
11:22:00 |
22 |
Klimeš Petr |
OPI7700 |
682673 |
|
Orientační sporty Písek |
11:25:00 |
25 |
Bořánek Petr |
VSP7000 |
8648561 |
C |
USK Praha |
11:28:00 |
28 |
Šístek Daniel |
SCP7507 |
8666866 |
C |
OK Sparta Praha |
11:31:00 |
31 |
Blažek Vojtěch |
OPI8700 |
2088184 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:34:00 |
34 |
Hulec Filip |
PCB9401 |
7008009 |
C |
SKP České Budějovice |
11:37:00 |
37 |
Šafařík Ivo |
OPI7402 |
8004272 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:40:00 |
40 |
Teringl Radek |
VCB6502 |
7206531 |
C |
OB České Budějovice |
11:43:00 |
43 |
Šmahel Lukáš |
0020001 |
2103772 |
|
Prachatice |
11:46:00 |
46 |
Fodor Petr |
TUR8103 |
8680583 |
C |
OOB TJ Turnov |
11:49:00 |
49 |
Pšenička Vít |
TCB9201 |
361933 |
|
SK Technik České Budějovice |
H35
6.98 km, 195 m, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:12:00 |
12 |
Pešta Jiří |
MIL7201 |
49858 |
C |
Tesil Milevsko |
11:15:00 |
15 |
Ševčík Marek |
PCB6701 |
7200379 |
C |
SKP České Budějovice |
11:18:00 |
18 |
Sebera Josef |
SFM8301 |
49442 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
11:21:00 |
21 |
Mareš Ladislav |
MIL7202 |
8695 |
C |
Tesil Milevsko |
11:24:00 |
24 |
Blažek Petr |
SJH7402 |
8636796 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
H45
5.36 km, 145 m, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:18:00 |
18 |
Jaroš Jakub |
VCB7100 |
2118457 |
C |
OB České Budějovice |
11:21:00 |
21 |
Velát Josef |
OPI7302 |
8226393 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:24:00 |
24 |
Mágr Zdeněk |
VCB7201 |
301722 |
C |
OB České Budějovice |
11:27:00 |
27 |
Padrta Martin |
KRE7502 |
8667975 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
11:30:00 |
30 |
Plachý Martin |
STA7101 |
2116453 |
C |
OK Střelka |
11:33:00 |
33 |
Novisedlák Dušan |
VTA7501 |
2025213 |
C |
SC vebr-sport |
11:36:00 |
36 |
Kopecky Martin |
OPI7400 |
2800341 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:39:00 |
39 |
Hendrych František |
KRE7301 |
7207867 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
11:42:00 |
42 |
Chum Jaroslav |
SLP6601 |
51613 |
C |
OOB Slavia Praha |
11:45:00 |
45 |
Čáp Radim |
STA7301 |
2134353 |
C |
OK Střelka |
11:48:00 |
48 |
Sobotka Petr |
OPI7300 |
2088168 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:51:00 |
51 |
Vaněk Petr |
ZBP7302 |
8414135 |
C |
OOB SK Zbraslav |
11:54:00 |
54 |
Hartvich Otto |
OPI6900 |
8013426 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:57:00 |
57 |
Novák Milan |
KRE7300 |
8116675 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
12:00:00 |
60 |
Šimek Tomáš |
FSP6304 |
1403434 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
H55
3.79 km, 95 m, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:01:00 |
01 |
Soudek Vojtěch |
TCB5601 |
52189 |
C |
SK Technik České Budějovice |
11:04:00 |
04 |
Ledvina Tomáš |
0010001 |
2039129 |
|
Chrobkov |
11:07:00 |
07 |
Hrdlička Pavel |
OPI6500 |
2080821 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:10:00 |
10 |
Pšenička Miloslav |
TCB6101 |
2073741 |
C |
SK Technik České Budějovice |
11:13:00 |
13 |
Procházka Antonín |
DCE5500 |
1955315 |
C |
KOB Dobřichovice |
11:22:00 |
22 |
Maršík Miloš |
KRE6600 |
2127618 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
11:25:00 |
25 |
Khýn Miroslav |
VTA5401 |
2025212 |
C |
SC vebr-sport |
11:28:00 |
28 |
Blabla Zdeněk |
PCB5901 |
51406 |
C |
SKP České Budějovice |
H65
2.63 km, 80 m, 7 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:18:00 |
18 |
Bouček Václav |
OCB4101 |
51410 |
C |
OC České Budějovice |
HDR
2.35 km, 80 m, 6 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Heřmanová Laura |
KRE1650 |
2148185 |
|
OOB TJ Sokol Křemže |
11:00:00 |
00 |
Kupcová Ada |
CST1450 |
436439 |
|
OB Strakonice |
11:00:00 |
00 |
Kupec Bartoloměj |
CST1601 |
436432 |
|
OB Strakonice |
11:00:00 |
00 |
Mareš Ladislav |
MIL1300 |
1421295 |
C |
Tesil Milevsko |
11:00:00 |
00 |
Maroušek Erik |
|
2088210 |
|
|
11:00:00 |
00 |
Maroušek Vojtěch |
|
2144058 |
|
|
11:00:00 |
00 |
Míka Tomáš |
VCB1403 |
2115728 |
C |
OB České Budějovice |
11:00:00 |
00 |
Roučková Tereza |
VIM1350 |
232270 |
C |
Ski klub Šumava Vimperk |
HF
2.16 km, 70 m, 6 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:04:00 |
04 |
Hulec Karel |
KSH1301 |
2073726 |
C |
OB Kašperské Hory |
11:07:00 |
07 |
Fodor Patrik |
TUR1331 |
981821 |
C |
OOB TJ Turnov |
11:10:00 |
10 |
Blažek Vojtěch |
OPI1300 |
2420032 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:13:00 |
13 |
Němec Matouš |
TCB1301 |
52188 |
C |
SK Technik České Budějovice |
P2
2.35 km, 80 m, 6 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Holub Martin |
OPI7801 |
2039210 |
|
Orientační sporty Písek |
11:00:00 |
00 |
Holubová Petra |
OPI7459 |
2039112 |
|
Orientační sporty Písek |
11:00:00 |
00 |
Kalábová Vendula |
OPI7950 |
2419909 |
|
Orientační sporty Písek |
11:00:00 |
00 |
Legátová Ivana |
VTA7551 |
2221509 |
C |
SC vebr-sport |
11:00:00 |
00 |
Pešek Petr |
0040001 |
2039141 |
|
ZČU FPE Plzeň |
11:00:00 |
00 |
Poláková Jolana |
VTA6851 |
897379 |
C |
SC vebr-sport |
P4
3.56 km, 100 m, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Bouček Jakub |
OCB9501 |
416348 |
C |
OC České Budějovice |
11:00:00 |
00 |
Kozák Aleš |
OPI7802 |
2039166 |
|
Orientační sporty Písek |
11:00:00 |
00 |
Kůrka František |
0030001 |
2025211 |
|
Kůrkovci |