Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
05.06.2021
Místo konání:
Pozděchov, sjezdovka
Pořadatel:
VIC - OB Vizovice
Mapa:
Trubiska
Ředitel závodu:
Gola Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Marek Martin - R3
Stavitel tratí:
Vyoral Jan
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    

D10C 2.20 km, 65 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0
10:02:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 416062 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D12C 2.40 km, 60 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Klimešová Hana TZL0956 2121121 C SKOB Zlín
10:02:00 Mojžíšová Kristýna VIC0954 425437 C OB Vizovice
10:04:00 Vakant 0
10:06:00 Pozlovská Eliška TZL0954 8605 C SKOB Zlín
10:08:00 Vyoralová Šárka VIC0950 0 C OB Vizovice
10:10:00 Štěpánková Anna KVS0952 8670781 B SKOB Kobra Vsetín
10:12:00 Novosadová Klára TZL0952 8680336 C SKOB Zlín
10:14:00 Marková Tatiana VIC1060 9200992 C OB Vizovice
10:16:00 Růžičková Žofie TZL0953 8597 C SKOB Zlín
10:18:00 Kubíčková Lucie VIC0952 425438 B OB Vizovice
10:20:00 Kořenová Hana TZL1050 2134316 C SKOB Zlín
10:22:00 Slámová Julie LCE1051 2116500 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:24:00 Héčová Kristýna TZL0957 2134311 C SKOB Zlín
10:26:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 B OB Vizovice
10:28:00 Vakant 0
10:30:00 Palasová Barbora TZL1052 49513 C SKOB Zlín
10:32:00 Rusková Melanie VIC0955 0 C OB Vizovice
10:34:00 Divilová Regina LCE0952 2042547 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:36:00 Mašláňová Ema TZL0955 8150409 B SKOB Zlín
10:38:00 Vakant 0
10:40:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 B SKOB Zlín

D14C 3.20 km, 100 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 B SKOB Zlín
10:02:00 Marková Michaela VIC0850 2001970 C OB Vizovice
10:04:00 Vakant 0
10:06:00 Kovalčíková Nela TZL0757 8583 C SKOB Zlín
10:08:00 Buksová Karolína SKM0850 7790010 C KOB Směr Kroměříž
10:10:00 Hubáčková Sabina LCE0851 8482100 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:12:00 Fišerová Markéta TZL0851 8680330 B SKOB Zlín
10:14:00 Halová Kateřina VIC0860 425435 C OB Vizovice
10:16:00 Vakant 0
10:18:00 Lorencová Anna TZL0756 2121128 C SKOB Zlín
10:20:00 Špaňhelová Jana VIC0888 8660381 C OB Vizovice
10:22:00 Sedláčková Klára LCE0854 218971 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:24:00 Kopečková Viktorie TZL0853 2091565 C SKOB Zlín
10:26:00 Hrbáčková Michaela LCE0751 8680292 B OOB TJ Slovan Luhačovice

D16C 4.00 km, 165 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Kusáková Valentýna TZL0651 8680314 A SKOB Zlín
10:03:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:05:00 Ošmerová Tereza SKM0550 8680307 C KOB Směr Kroměříž
10:07:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
10:09:00 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 2103241 B OB Vizovice
10:11:00 Vakant 0
10:13:00 Matochová Adéla TZL0552 8670800 B SKOB Zlín

D18C 4.50 km, 190 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Mrkvičková Ema TZL0451 8663192 A SKOB Zlín
11:08:00 Vakant 0
11:10:00 Kolaříková Eliška TZL0452 995797 C SKOB Zlín
11:12:00 Mudráková Eliška LCE0352 8680306 B OOB TJ Slovan Luhačovice

D20C 5.90 km, 290 m, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Kočová Halina TZL0255 8660396 A SKOB Zlín
11:05:00 Vakant 0
11:07:00 Tichá Marie TZL0253 8660364 A SKOB Zlín

D21C 5.90 km, 290 m, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Pekárková Eva TZL7653 8663119 C SKOB Zlín
10:41:00 Koporová Petra ZBM9353 8660417 C SK Žabovřesky Brno
10:43:00 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:45:00 Tichá Veronika TZL9951 2091555 C SKOB Zlín
10:47:00 Vakant 0
10:49:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C SKOB Zlín
10:51:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:53:00 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 R SKOB Zlín
10:55:00 Dékány Pavla LCE9052 889310 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:57:00 Krejčíková Marie TZL9252 9416043 C SKOB Zlín
10:59:00 Hubáčková Renata LCE8151 2088219 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:01:00 Hodová Eliška TZL0056 331800 C SKOB Zlín

D35C 4.50 km, 230 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Linhartová Martina GIG7750 8033241 C GIGANT Orienteering
10:03:00 Vintrová Alžběta TZL8653 4635 C SKOB Zlín
10:05:00 Vakant 0
10:07:00 Slováčková Věra TZL8181 2084933 C SKOB Zlín
10:09:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C SKOB Kobra Vsetín
10:11:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 8680334 C SKOB Zlín
10:13:00 Konečná Marcela EKP7257 8662277 C VŠTJ Ekonom Praha
10:15:00 Mašláňová Hana TZL7979 53313 C SKOB Zlín
10:17:00 Slámová Alena LCE8253 2080838 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:19:00 Kurfürstová Irena TZL8053 53129 C SKOB Zlín
10:21:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 C SKOB Kobra Vsetín
10:23:00 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C SKOB Zlín
10:25:00 Drábková Kateřina HLV8451 2214545 C KČT - OB Holešov
10:27:00 Batani Hana TZL7351 8100202 C SKOB Zlín
10:29:00 Vakant 0
10:31:00 Honnerová Blanka TZL8052 8052217 C SKOB Zlín
10:33:00 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín
10:35:00 Kočová Eva TZL7550 8614 C SKOB Zlín

D45C 4.00 km, 140 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:32:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Rosice
10:34:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C SKOB Zlín
10:36:00 Blank Radka SKM7351 8660386 C KOB Směr Kroměříž
10:38:00 Vavrysová Iva LCE6359 8670819 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:40:00 Králová Ivana ODR7450 49479 C SKOB Odry
10:42:00 Janků Kateřina KVS7450 2021852 C SKOB Kobra Vsetín
10:44:00 Hájová Jana TZL6051 7210880 C SKOB Zlín
10:46:00 Vavrysová Lenka LCE7451 8636196 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:48:00 Vakant 0
10:50:00 Vrubelová Jana TZL7352 7210876 C SKOB Zlín
10:52:00 Pěčková Monika SKM7350 2017677 C KOB Směr Kroměříž
10:54:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D55C 3.30 km, 140 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C SKOB Zlín
10:17:00 Vakant 0
10:19:00 Slezáková Jitka LCE6351 52701 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:21:00 Krejčíková Monika TZL6262 8260628 C SKOB Zlín
10:23:00 Krajčová Věra OTK5850 53343 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:25:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:27:00 Žaludková Miroslava TZL5954 53838 C SKOB Zlín

D65C 2.80 km, 105 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Vakant 0
10:35:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín
10:37:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

H10C 2.20 km, 65 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Hubáček Marián LCE1111 8680393 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:06:00 Pěček Tobiáš SKM1100 8680301 C KOB Směr Kroměříž
10:08:00 Jahudka Štěpán TZL1101 2113062 C SKOB Zlín
10:10:00 Macka Sebastián LCE1112 207812 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:12:00 Vakant 0
10:14:00 Šidla Dalibor TZL1200 7053367 C SKOB Zlín
10:16:00 Škoda František LCE1113 2082902 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:18:00 Vakant 0
10:20:00 Vintr Otakar TZL1300 53379 C SKOB Zlín
10:22:00 Macka Matyáš LCE1313 331424 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H12C 2.80 km, 95 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Koč Juraj TZL1006 2091546 C SKOB Zlín
10:41:00 Vakant 0
10:43:00 Kusák Alexander TZL0900 8594 C SKOB Zlín
10:45:00 Černoch Jakub SKM1002 0 C KOB Směr Kroměříž
10:47:00 Lunga Viktor TZL1007 2113077 C SKOB Zlín
10:49:00 Kroutil Matěj HLV1010 331687 C KČT - OB Holešov
10:51:00 Pekárek David TZL1000 8680313 B SKOB Zlín
10:53:00 Vakant 0
10:55:00 Fišer Petr TZL1004 8660354 C SKOB Zlín
10:57:00 Stacke Jan LCE1001 8140944 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:59:00 Kužela Michal TZL0713 889320 C SKOB Zlín
11:01:00 Fuksa Antonín HLV1008 331791 C KČT - OB Holešov
11:03:00 Mašláň Prokop TZL1005 8050910 C SKOB Zlín
11:05:00 Vakant 0
11:07:00 Zdráhal Matěj TZL0906 2134314 C SKOB Zlín
11:09:00 Spitzer Jiří KVS1004 53673 C SKOB Kobra Vsetín
11:11:00 Honner Tomáš TZL1001 8662687 C SKOB Zlín
11:13:00 Brázdil Lukáš HLV0905 416084 C KČT - OB Holešov

H14C 4.00 km, 165 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Jahudka Tomáš TZL0815 8680386 B SKOB Zlín
10:17:00 Hala Zdeněk VIC0801 425439 C OB Vizovice
10:19:00 Václavík Vojtěch TZL0711 2113089 C SKOB Zlín
10:21:00 Máčalík Martin LCE0705 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:23:00 Valla Jakub TZL0710 2134320 C SKOB Zlín
10:25:00 Krajča Petr LCE0805 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:27:00 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B SKOB Zlín
10:29:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 A KOB Směr Kroměříž
10:31:00 Honner Jaroslav TZL0701 8662706 C SKOB Zlín
10:33:00 Křížka Martin VIC0802 425432 C OB Vizovice
10:35:00 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B SKOB Zlín
10:37:00 Vakant 0
10:39:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B SKOB Zlín
10:41:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:43:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 B SKOB Zlín
10:45:00 Vakant 0
10:47:00 Minařík Petr TZL0709 2134319 C SKOB Zlín
10:49:00 Veselý Štěpán VIC0712 8482099 B OB Vizovice
10:51:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B SKOB Zlín
10:53:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 B SKOB Zlín
10:55:00 Linhart Adam TZL0814 8109339 B SKOB Zlín
10:57:00 Čuda Ondřej TZL0816 8648628 C SKOB Zlín
10:59:00 Vystrčil Vojtěch TZL0819 2113096 C SKOB Zlín

H16C 4.50 km, 190 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:42:00 Vakant 0
10:44:00 Palas Jan TZL0507 2135180 C SKOB Zlín
10:46:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A OB Vizovice
10:48:00 Švestka Štěpán KVS0600 8482098 C SKOB Kobra Vsetín
10:50:00 Huleja Martin TZL0604 8000604 A SKOB Zlín
10:52:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:54:00 Vakant 0
10:56:00 Pernička Václav TZL0602 8170602 A SKOB Zlín
10:58:00 Špaňhel Petr VIC0610 8482101 B OB Vizovice
11:00:00 Čepický Šimon TZL0606 7848411 C SKOB Zlín
11:02:00 Hala Jaromír VIC0606 425427 B OB Vizovice
11:04:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 B SKOB Zlín

H18C 5.90 km, 290 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Eichler Vítek TZL0401 8680338 B SKOB Zlín
11:11:00 Veselý Jonáš VIC0411 8482077 B OB Vizovice
11:13:00 Zácha David SKM0400 8680291 C KOB Směr Kroměříž

H20C 7.80 km, 345 m, 27 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:28:00 Vakant 0
10:30:00 Blank Noah SKM0201 8670821 B KOB Směr Kroměříž
10:32:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín

H21C 7.80 km, 345 m, 27 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:36:00 Polášek Jan TZL8601 52340 C SKOB Zlín
10:38:00 Rohlík Jan KVS9801 53672 C SKOB Kobra Vsetín
10:40:00 Graubner Jan TZL8236 8068608 C SKOB Zlín
10:42:00 Vakant 0
10:44:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
10:46:00 Panovec Kryštof LCE0011 8662750 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:48:00 Podmolík Tomáš TZL6915 8482085 C SKOB Zlín
10:50:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 Chovanec Václav TZL0000 426400 SKOB Zlín
10:54:00 Vakant 0
10:56:00 Honner Jaroslav TZL7803 8109412 C SKOB Zlín
10:58:00 Horyna Roman LCE7602 8662439 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:00:00 Pekárek Evžen TZL7007 8660398 C SKOB Zlín
11:02:00 Lejsek Tadeáš VICYYYY 0 OB Vizovice
11:04:00 Novotný Jiří TZL8001 8662744 C SKOB Zlín
11:06:00 Vakant 0
11:08:00 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C SKOB Zlín
11:10:00 Vlažný Jan LCE8901 8091018 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:12:00 Smola Michal TZL8131 8667971 R SKOB Zlín

H35C 6.30 km, 310 m, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:24:00 Vakant 0
10:26:00 Lanc Marian TZL5806 53897 C SKOB Zlín
10:28:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:30:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
10:32:00 Pěček Vítězslav SKM7104 8670802 C KOB Směr Kroměříž
10:34:00 Vakant 0
10:36:00 Pernička Petr TZL7336 8104170 C SKOB Zlín
10:38:00 Jirka Jakub VPM7905 8252429 C KOS Slavia Plzeň
10:40:00 Bubela Tomáš ASU8101 8018801 C Magnus Orienteering
10:42:00 Pěček Martin SKM7301 253369 C KOB Směr Kroměříž
10:44:00 Vakant 0
10:46:00 Novosad Pavel TZL7401 8482094 C SKOB Zlín
10:48:00 Zicha Jiří LCE7708 51609 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:50:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C SKOB Kobra Vsetín
10:52:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
10:54:00 Šidla Jan TZL6808 8053367 C SKOB Zlín
10:56:00 Hrbáček Tomáš LCE7702 1399000 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H45C 4.50 km, 230 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 Fišer Petr GIG7502 8662302 C GIGANT Orienteering
10:39:00 Müller Libor OTK7201 433082 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:41:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
10:43:00 Hala Miroslav VIC7601 416057 C OB Vizovice
10:45:00 Král Jiří ODR7300 49326 C SKOB Odry
10:47:00 Vakant 0
10:49:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C SKOB Zlín
10:51:00 Sadílek Ondřej OTK7300 8116712 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:53:00 Piše Dušan LCE6702 8663203 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:55:00 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C SKOB Kobra Vsetín
10:57:00 Láznička Libor TZL6701 331193 C SKOB Zlín
10:59:00 Zentrich David OTK7101 53323 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:01:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Rosice
11:03:00 Šuráň René LCE7034 436969 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:05:00 Podhajský Jaroslav TZLXXXX 8937 SKOB Zlín
11:07:00 Šiška Oto OTK7202 425524 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:09:00 Škoda František LCE7439 2045222 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:11:00 Černoch Karel TZL6835 8003592 C SKOB Zlín
11:13:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha

H55C 4.00 km, 140 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 Vrubel Karel TZL6401 8007255 C SKOB Zlín
10:58:00 Slezák Libor LCE6207 8662710 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:00:00 Vakant 0
11:02:00 Mizera Ladislav KVS5300 8660372 C SKOB Kobra Vsetín
11:04:00 Krajča Pavel OTK5700 53370 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:06:00 Kusbach Antonín TZL5800 53855 C SKOB Zlín
11:08:00 Vakant 0
11:10:00 Janků Josef KVS6200 8680377 C SKOB Kobra Vsetín
11:12:00 Tomášek Pavel OTK5800 53807 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

H65C 3.30 km, 140 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Slováček Rudolf TZL5402 8014457 C SKOB Zlín
10:03:00 Vakant 0
10:05:00 Hrbas Vladimír KVS5301 8670810 C SKOB Kobra Vsetín
10:07:00 Polínek Jaroslav OTK5300 2067305 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:09:00 Peška Antonín HLV4801 8517324 C KČT - OB Holešov
10:11:00 Chromčák František JZL5201 53801 C TJ Jižní svahy Zlín
10:13:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

H70C 2.80 km, 105 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 Jelínek Petr TZL4902 8662705 C SKOB Zlín
10:31:00 Vakant 0

HD10N 2.10 km, 55 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vlčková Alžběta VIC1351 2126280 C OB Vizovice
10:03:00 Rytířová Denisa SKM1150 7210864 C KOB Směr Kroměříž
10:05:00 Kroutilová Michaela HLV1461 53834 C KČT - OB Holešov
10:07:00 Štěpánková Adéla KVS1250 8660374 C SKOB Kobra Vsetín
10:09:00 Stacke Viktorie LCE1251 7053853 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:11:00 Vakant 0
10:13:00 Fuksa Václav HLV1212 53826 C KČT - OB Holešov
10:15:00 Smola Jakub TZL1111 515174 C SKOB Zlín
10:17:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C OB Vizovice
10:19:00 Vráželová Šárka 2021857 SKOB Kobra Vsetín
10:21:00 Brázdilová Kristýna HLV1154 416088 C KČT - OB Holešov
10:23:00 Honner Martin TZL1302 8033257 C SKOB Zlín
10:25:00 Matulík Vít LCE1201 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:27:00 Vakant 0
10:29:00 Boledovič Adam HLV1113 53830 C KČT - OB Holešov
10:31:00 Svobodová Natálie TZL1251 7209290 C SKOB Zlín
10:33:00 Vrážel Martin 0 SKOB Kobra Vsetín
10:35:00 Kroutilová Marie HLV1255 53832 C KČT - OB Holešov
10:37:00 Brucháček Jan TZL1201 7209286 C SKOB Zlín

HDR 2.30 km, 55 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Starosta Adam VIC1905 0 C OB Vizovice
01:00:00 Růžička Bořek 20002 0 Paseky
01:00:00 Starostová Ema VIC1560 515037 C OB Vizovice
01:00:00 Kolaříková Erika SKM0951 8680289 C KOB Směr Kroměříž
01:00:00 Pokluda Filip 50001 2148239 FreeRun Zlín
01:00:00 Kořenová Helena TZL1250 416155 C SKOB Zlín
01:00:00 Růžička Hubert 20001 8585 Paseky
01:00:00 Ulman Julie VICZZZZ 0 OB Vizovice
01:00:00 Starostová Marie VIC1760 0 C OB Vizovice
01:00:00 Dékány Matěj LCE1601 2081383 C OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Vintrová Matylda TZL1551 53341 C SKOB Zlín
01:00:00 Škodová Michaela LCE1352 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Lejsek Mikuláš VICXXX 0 OB Vizovice
01:00:00 Pěčková Natálie SKM1550 52199 C KOB Směr Kroměříž
01:00:00 Myšáková Olga SKM1050 0 C KOB Směr Kroměříž
01:00:00 Kubíčková Petra VIC1650 0 C OB Vizovice
01:00:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C SKOB Zlín
01:00:00 Svoboda Šimon 30001 53337 SvoboTeam
01:00:00 Smola Štěpán TZL1414 8615 C SKOB Zlín
01:00:00 Spitzer Teodor KVSXXXX 2021858 SKOB Kobra Vsetín
01:00:00 Malaník Viktor TZL1100 8598 C SKOB Zlín
01:00:00 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 8611 C SKOB Zlín
01:00:00 Vlažný Viliam LCE1802 52707 C OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Krejčík Vít TZL1515 416043 C SKOB Zlín

P 3.20 km, 100 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Kovářová Anna 0 Neregistovaný K
01:00:00 Hrbáčková Karla LCE8152 331031 C OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Olbortová Kristýna TZL0259 52685 C SKOB Zlín
01:00:00 Mičíková Lada SKM7250 0 C KOB Směr Kroměříž
01:00:00 Riessler Otto OTK6800 433092 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
01:00:00 Kovář ML. Pavel 0 Neregistovaný K
01:00:00 Kovář ST. Pavel 0 Neregistovaný K
01:00:00 Rohlík Petr KVS6402 426339 C SKOB Kobra Vsetín
01:00:00 Svoboda Petr 30002 0 SvoboTeam
01:00:00 Soukup Radomír 7200901 Neregistovaný K
01:00:00 Rohlík Zbyněk KVS0301 7864 C SKOB Kobra Vsetín

T 4.00 km, 140 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0
10:02:00 Vintr Radek TZL7701 8680410 C SKOB Zlín
10:04:00 Vakant 0
10:06:00 Mrázková Veronika KVS9551 8670766 C SKOB Kobra Vsetín
10:08:00 Vakant 0
10:10:00 Kadlček Václav 10001 8008266 Neregistovaný K
10:12:00 Vakant 0
10:14:00 Mrázek Petr KVS9000 51529 C SKOB Kobra Vsetín
10:16:00 Vakant 0
10:18:00 Křupková Eva KVS9552 8660352 C SKOB Kobra Vsetín
10:20:00 Vakant 0
10:22:00 Vakant 0
10:24:00 Vakant 0
10:26:00 Vakant 0
10:28:00 Vakant 0