Logo

Startovka závodu: Mistrovství ČR v MTBO sprint, Český pohár MTBO – 7. kolo

Datum:
21.08.2021
Místo konání:
Jesenice u Rakovníka
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Mapa:
Ředitel závodu:
Otta Pavel
Hlavní rozhodčí:
Urbaník Robert
Stavitel tratí:
Bílý Petr, Bílý Milan, Bílý Milan
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
Nahrávám data...

M11 2.26 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Vakant 0 Vakant
16:01:00 774 Bednaoík Vojtich SPC1109 8003642 C SPORTICUS team
16:02:00 772 Wohanka Antonín VRL1201 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

M14 3.40 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:03:00 801 Vakant 0 Vakant
16:04:00 813 Folprecht Lukáš ZUP0800 8226436 C MTBO ČZU Praha
16:05:00 804 Stránský Daniel STB1000 8660579 C TJ Stadion Nový Bor
16:06:00 811 Bílek Vojtich ZUP0802 8517313 C MTBO ČZU Praha
16:07:00 806 Weber Sebastian SMR0900 8033278 C SNS Smržovka
16:08:00 805 Andil Robin VPM0901 8109411 C KOS Slavia Plzeň
16:09:00 808 Weber Maxmilian SMR0700 8109423 C SNS Smržovka
16:10:00 807 Malý Matyáš TBM0910 8680332 C KOS TJ Tesla Brno
16:11:00 803 Polák Tomáš CHA0801 8005439 C OK Chrastava
16:12:00 802 Toloch Otakar GIG0900 8116668 C GIGANT Orienteering
16:13:00 810 Petruš Ondoej MLA0701 8116798 C MLOK Mariánské Lázně
16:14:00 812 Tuma Lukáš SJC0800 8001802 C Sportcentrum Jičín

M17 4.90 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:52:00 101 Vakant 0 Vakant
16:53:00 111 Toloch Eduard GIG0600 8116791 C GIGANT Orienteering
16:54:00 102 Bogar Vojtich BOR0604 8013870 C OK Jiskra Nový Bor
16:55:00 109 Malý Rostislav VEY0600 8022386 C YETTI Vejprty
16:56:00 110 Meier David VLI0606 8004347 C Slavia Liberec orienteering
16:57:00 105 Zrník Tomáš GIG0601 8662686 A GIGANT Orienteering
16:58:00 112 Janowski Filip 0010001 8080305 KOS Warszawa
16:59:00 103 Wroniak Krzysztof 0020005 8000596 Polish MTBO National Team
17:00:00 104 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 A KOS Slavia Plzeň

M20 5.10 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:15:00 351 Vakant 0 Vakant
16:16:00 359 Smolen Karel GIG0300 8226341 C GIGANT Orienteering
16:17:00 354 Wohanka Richard SLA0100 8656731 A SKOB Slaný
16:18:00 357 Eerník Adam XHK0400 8013922 C MTBO Racing team Hradec Králové
16:19:00 352 Eepieka Václav SLA0301 8028872 C SKOB Slaný
16:20:00 358 Kováo Ondoej VPM0200 8660913 E KOS Slavia Plzeň
16:21:00 356 Tuma Matij SJC0202 8001809 E Sportcentrum Jičín
16:22:00 353 Svoboda Vojtich VPM0207 8656719 A KOS Slavia Plzeň

M21E 5.81 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:20:00 1 Vakant 0 Vakant
16:21:00 2 Vakant 0 Vakant
16:22:00 34 Ševeík Martin TBM7632 8662360 E KOS TJ Tesla Brno
16:23:00 3 Ludvík Matyáš STB9801 8660584 E TJ Stadion Nový Bor
16:24:00 37 Vedral Martin SPC8306 8518319 E SPORTICUS team
16:25:00 27 Domín Nikolas EKP8806 8662314 E VŠTJ Ekonom Praha
16:26:00 41 Niebielski Bartosz 0020001 8000846 Polish MTBO National Team
16:27:00 39 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 E SPORTICUS team
16:28:00 28 Rygl Miroslav TBM7205 8042122 E KOS TJ Tesla Brno
16:29:00 6 Štioha Martin SPC7608 8667520 E SPORTICUS team
16:30:00 45 Dallavalle Luca 0040002 8635852 Italian MTBO National Team
16:31:00 36 Jirka Michal SBK8403 8401151 E KOB START Blansko
16:32:00 35 Riabinin Petr 0050001 8032064 UKS Falenica, Warszawa
16:33:00 4 Mariani Antonio 0040003 8131595 Italian MTBO National Team
16:34:00 29 Štochel Miroslav MFP9300 8004355 E Matfyz Praha
16:35:00 26 Štipánek Martin TBM7327 8444884 E KOS TJ Tesla Brno
16:36:00 40 Hegner Lukáš LPM8104 8660467 E OK Lokomotiva Plzeň
16:37:00 23 Pucherna Jan TAP7701 8151177 E KOB Tretra Praha
16:38:00 32 Hasman Ondoej VPM0002 8656735 E KOS Slavia Plzeň
16:39:00 24 Sajal Martin SPC7803 8033209 E SPORTICUS team
16:40:00 9 Kielak Hubert 0020002 8032070 Polish MTBO National Team
16:41:00 38 Castellaz Maurizio 0040005 8519782 Italian MTBO National Team
16:42:00 44 Wohanka Pavel VRL7501 8330550 E OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:43:00 25 Bettega Fabiano 0040004 8670980 Italian MTBO National Team
16:44:00 11 Laciga Radek VSP8200 8656559 E USK Praha
16:45:00 7 Rygl Jaroslav TBM7044 8667970 E KOS TJ Tesla Brno
16:46:00 43 Marcinkiewicz Grzegorz Henryk 94P8602 2034197 Polish National MTBO Team
16:47:00 12 Pruner Petr SPC8207 8660573 E SPORTICUS team
16:48:00 8 Turra Piero 0040001 8670982 Italian MTBO National Team
16:49:00 46 Smrt Martin EKP8431 8631579 E VŠTJ Ekonom Praha
16:50:00 5 Grundmann Jan GIG9410 8654891 E GIGANT Orienteering
16:51:00 10 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 E OK Jihlava
16:52:00 31 Štáfek Pavel SKL7401 8660555 E SMS Team Kladno
16:53:00 21 Stránský Vojtich SJC9000 8656552 E Sportcentrum Jičín
16:54:00 13 Svoboda Honza SMR7901 8656561 E SNS Smržovka
16:55:00 22 Stránský Jioí STB8100 8663143 E TJ Stadion Nový Bor
16:56:00 17 Kanta Martin XPU9705 8116811 E PARDUBICE BIKERS
16:57:00 14 Hašek Jan VPM0001 8629758 E KOS Slavia Plzeň
16:58:00 19 Chmelao Lukáš XHK9100 8663200 E MTBO Racing team Hradec Králové
16:59:00 18 Bogar Kryštof BOR9402 8656508 E OK Jiskra Nový Bor
17:00:00 20 Ludvík Vojtich STB9301 8656551 E TJ Stadion Nový Bor
17:01:00 16 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 E KOS Slavia Plzeň
17:02:00 15 Škoda Jakub VLI8800 8656596 E Slavia Liberec orienteering

M21A 5.28 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:30:00 302 Vakant 0 Vakant
16:31:00 301 Vakant 0 Vakant
16:32:00 309 Šebesta Petr TAP7604 8032476 A KOB Tretra Praha
16:33:00 313 Švarcbach Michal KNC7001 8013920 A Sokol Kostelec n. Č. l.
16:34:00 316 Ševeík Matij XHK7908 8044398 A MTBO Racing team Hradec Králové
16:35:00 308 Zavrtálek Petr SMR8401 8648591 A SNS Smržovka
16:36:00 306 Bergl Tomáš ZUP7800 8201978 C MTBO ČZU Praha
16:37:00 312 Horák Jan LDC9800 8019937 A KOB Děčín
16:38:00 317 Vanieek Jan ZUP8003 8004120 A MTBO ČZU Praha
16:39:00 318 Hegner Filip SPC8108 8116707 A SPORTICUS team
16:40:00 319 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C OK Jihlava
16:41:00 311 David Josef DMS8101 8013432 A Dynamo Malá Skála
16:42:00 323 Štregl Tomáš VRL7406 8003612 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:43:00 304 Drobník Lukáš SJC8500 8040385 E Sportcentrum Jičín
16:44:00 324 Popule Tomáš LPM8803 8033218 A OK Lokomotiva Plzeň
16:45:00 322 Jalový Milan RBK8347 8667513 A SK Radioklub Blansko
16:46:00 321 Buriánek Vojta SMR7801 8028837 A SNS Smržovka
16:47:00 315 Ohera Karel BLI7803 8028830 A MTBO Bludný kořen
16:48:00 303 Svoboda Petr SLA6803 8028802 C SKOB Slaný
16:49:00 314 Jiran Jan XHK7701 8662364 C MTBO Racing team Hradec Králové
16:50:00 310 Havlíeek Tomáš KNC8700 8012061 A Sokol Kostelec n. Č. l.
16:51:00 305 Suchý Jioí SJI9201 8136471 A OK Jihlava

M21B 4.76 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:06:00 201 Vakant 0 Vakant
16:07:00 205 Bartoš Vojtich MLA9802 8656598 C MLOK Mariánské Lázně
16:08:00 208 Jiráeek Josef SBK8501 8201285 B KOB START Blansko
16:09:00 969 Pelant Petr 0060001 8670799 TBM Brno_nereg
16:10:00 207 Sochor Jan SBK6922 8663124 C KOB START Blansko
16:11:00 203 Boezina Vojtich TSU8600 8656581 C LKT 80 Šumperk
16:12:00 206 Šafáo Jan XHK7700 8116828 C MTBO Racing team Hradec Králové

M40A 5.49 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:03:00 501 Vakant 0 Vakant
16:04:00 503 Vakant 0 Vakant
16:05:00 522 Andil Robert VPM8001 8028884 C KOS Slavia Plzeň
16:06:00 506 Kroc Dalibor GIG7400 8680300 C GIGANT Orienteering
16:07:00 519 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C Sportcentrum Jičín
16:08:00 524 Bednaoík Jan SPC8112 8670468 C SPORTICUS team
16:09:00 517 Tuma Jaroslav SJC7305 8001607 C Sportcentrum Jičín
16:10:00 516 Hons Miši SMR7700 8414103 C SNS Smržovka
16:11:00 520 Koíž Libor XPU7804 8007804 E PARDUBICE BIKERS
16:12:00 504 Musil Pavel SJC7705 8250250 C Sportcentrum Jičín
16:13:00 507 Beránek Jan VPM7202 887603 KOS Slavia Plzeň
16:14:00 509 Folprecht Eduard ZUP7300 8670480 C MTBO ČZU Praha
16:15:00 505 Geisler Michal SPC7504 8667508 C SPORTICUS team
16:16:00 510 Mrázek Jan SJC8102 8010100 C Sportcentrum Jičín
16:17:00 514 Obuškevie Jan SMR7000 8033204 C SNS Smržovka
16:18:00 518 Polák Jaroslav CHA7500 8028844 C OK Chrastava
16:19:00 512 Sedláeek Petr TSU8109 8662355 A LKT 80 Šumperk
16:20:00 508 Horák Martin LDC7100 8019924 C KOB Děčín
16:21:00 521 Bureš Pavel XBM7549 8621762 C PELLS ABND RACING TEAM
16:22:00 511 Les Martin VPM7906 8028813 A KOS Slavia Plzeň

M40B 4.76 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:33:00 526 Vakant 0 Vakant
16:34:00 525 Vakant 0 Vakant
16:35:00 531 Vozka Radim BLI7402 8028848 C MTBO Bludný kořen
16:36:00 539 Albl Miloslav LME7600 420455 C SK Los Mělník
16:37:00 541 Chamraia Dušan GIG7601 8013916 C GIGANT Orienteering
16:38:00 544 Malý Martin TBM7610 8470600 C KOS TJ Tesla Brno
16:39:00 543 Janeeek Petr 0080001 8226347 PBK
16:40:00 532 Záruba Karel LME7302 8116726 C SK Los Mělník
16:41:00 528 Bochoák Zbynik LOV7600 8013937 C lepus.cz
16:42:00 545 Kunz Martin GIG7100 8009153 C GIGANT Orienteering
16:43:00 535 Izdný Pavel SJI7613 8149899 A OK Jihlava
16:44:00 538 Šafek Jioí SBK7621 8000013 C KOB START Blansko
16:45:00 527 Weber Roman SMR7701 0 C SNS Smržovka
16:46:00 530 Nedopílek David ABR7602 8663195 C A-team NOVO Bruntál
16:47:00 536 Meier Milan VLI7301 8662311 C Slavia Liberec orienteering
16:48:00 533 Veruoák Jioí TAP8003 8461737 C KOB Tretra Praha
16:49:00 542 Eepieka Václav SLA7201 8028857 C SKOB Slaný
16:50:00 537 Hasman Jan VPM6901 0 C KOS Slavia Plzeň
16:51:00 540 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C SNS Smržovka
16:52:00 534 Zemko Zdenik SLA7300 8014550 C SKOB Slaný

M50 4.96 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:23:00 552 Vakant 0 Vakant
16:24:00 551 Vakant 0 Vakant
16:25:00 559 Janowski Piotr 0010002 8280665 KOS Warszawa
16:26:00 574 Šimek Miroslav LME6300 8116719 C SK Los Mělník
16:27:00 556 Novák Libor OKP6504 8028825 C SK OK 24 Praha
16:28:00 571 Paoízek Petr SMR7001 8414115 C SNS Smržovka
16:29:00 570 Nimec Lubomír ABR6201 8013377 C A-team NOVO Bruntál
16:30:00 595 Princ David TCB6901 8116820 C SK Technik České Budějovice
16:31:00 580 Král Jioí TSU5941 8663159 C LKT 80 Šumperk
16:32:00 553 Wroniak Adam 0020006 8000591 Polish MTBO National Team
16:33:00 557 Bogar Leoš BOR6603 8116755 C OK Jiskra Nový Bor
16:34:00 577 Toloch Alexandr GIG7000 8662147 C GIGANT Orienteering
16:35:00 581 Kareis Martin VLI6501 8680572 C Slavia Liberec orienteering
16:36:00 561 Koláo Rudolf ABR6301 8663187 C A-team NOVO Bruntál
16:37:00 554 Doležal Josef VAM6101 8013915 C OB Vamberk
16:38:00 579 Holinka Martin ZPV6712 8660377 C KOB ZPV Prostějov
16:39:00 594 Nekoranec Petr TZL6700 8482067 C SKOB Zlín
16:40:00 562 Sturm Michael 67D6800 8000034 ESV Lok Bitterfeld
16:41:00 568 Strakoš Bohumil TZL6345 8000120 C SKOB Zlín
16:42:00 560 Zrník Tomáš GIG7118 8659415 C GIGANT Orienteering
16:43:00 564 Král Jan TBM6901 8645929 C KOS TJ Tesla Brno
16:44:00 576 Hašek Ondoej VPM6902 8033212 C KOS Slavia Plzeň
16:45:00 555 Hejna Jioí SPC6201 8663134 C SPORTICUS team
16:46:00 566 Novotný Petr TZL6601 8680411 C SKOB Zlín
16:47:00 572 Svoboda Radek VPM6903 8109322 C KOS Slavia Plzeň
16:48:00 567 Vít Vlastimil BSO6800 8655481 C KOB Baník Sokolov
16:49:00 573 Koeeek Miroslav ZPV6213 8660478 C KOB ZPV Prostějov

M60 4.90 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 658 Vakant 0 Vakant
16:01:00 657 Vakant 0 Vakant
16:02:00 666 Nejedlý Petr TZL5101 8680304 C SKOB Zlín
16:03:00 660 Ludvík Petr STB5701 8660582 C TJ Stadion Nový Bor
16:04:00 661 Bochenek Milan EKP5601 8116818 C VŠTJ Ekonom Praha
16:05:00 665 Kuchao Pavel SJC6000 8008787 C Sportcentrum Jičín
16:06:00 664 Kadlec Ludik VEY5600 8116733 C YETTI Vejprty
16:07:00 670 Adrián Petr EKP5600 8627106 C VŠTJ Ekonom Praha
16:08:00 672 Fajtl Jaroslav VPM6001 8656554 C KOS Slavia Plzeň
16:09:00 669 Pospíšek Zbynik TBM6007 8663197 C KOS TJ Tesla Brno
16:10:00 662 Autrata Vlastimil RCP6041 8116670 RC&P TEAM Bratislava
16:11:00 659 Flašar Jan KCK5701 8028814 C KOB Český Krumlov
16:12:00 671 Pšenieka Miloslav TCB6101 8016049 C SK Technik České Budějovice
16:13:00 673 Malioák Vladimír KVS5901 8662677 C SKOB Kobra Vsetín
16:14:00 674 Dravetz Walter TZL5418 8230954 C SKOB Zlín
16:15:00 663 Vrábel Jaromír ABR6102 8014511 C A-team NOVO Bruntál
16:16:00 667 Havlíeek Ivo KNC5800 8237694 C Sokol Kostelec n. Č. l.
16:17:00 668 Kuchao Vladimír BOR4902 8160171 C OK Jiskra Nový Bor

W11 2.26 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:50:00 791 Vakant 0 Vakant
16:51:00 793 Kalinová Lisa SPC1158 8109400 C SPORTICUS team
16:52:00 792 Andilová Viktorie VPM1155 2127528 KOS Slavia Plzeň
16:53:00 794 Chamraia Elvira GIG1050 2133900 C GIGANT Orienteering
16:54:00 795 Vozková Veronika BLI1050 8028812 C MTBO Bludný kořen

W14 3.32 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:55:00 827 Vakant 0 Vakant
16:56:00 828 Nagyová Zuzana TJN0863 8659409 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:57:00 834 Ryglová Adéla TBM0857 8033296 C KOS TJ Tesla Brno
16:58:00 830 Svobodová Andrea SLA0751 995793 SKOB Slaný
16:59:00 831 Beránková Hedvika VPM0850 8013879 KOS Slavia Plzeň
17:00:00 832 Kalinová Ella SPC0961 8014488 C SPORTICUS team
17:01:00 829 Honsová Andrea SMR0850 7203328 C SNS Smržovka
17:02:00 833 Šimková Anežka LME0950 8003648 C SK Los Mělník

W17 3.37 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:23:00 161 Vakant 0 Vakant
16:24:00 163 Messnerová Lucie VRL0456 8033294 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:25:00 164 Stránská Sofie STB0851 8660578 C TJ Stadion Nový Bor
16:26:00 162 Chamraia Natali GIG0450 8656746 A GIGANT Orienteering
16:27:00 166 Zemková Pavlína SLA0551 8660529 C SKOB Slaný
16:28:00 165 Folprechtová Julie ZUP0650 8013908 C MTBO ČZU Praha
16:29:00 167 Kadlecová Tereza VEY0650 8656571 C YETTI Vejprty

W20 4.52 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:53:00 877 Vakant 0 Vakant
16:54:00 879 Nyga Julia 0020004 8631680 Polish MTBO National Team
16:55:00 882 Králová Jolana TBM0360 0 C KOS TJ Tesla Brno
16:56:00 883 Szaturska Aleksandra 0020003 8032070 Polish MTBO National Team
16:57:00 881 Kováoová Lucie VPM0350 8656583 C KOS Slavia Plzeň
16:58:00 880 Kuchaoová Rozálie SJC0251 8317686 C Sportcentrum Jičín

W21E 5.18 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:20:00 60 Vakant 0 Vakant
16:21:00 62 Bártíková Zuzana XPU8954 8090145 E PARDUBICE BIKERS
16:22:00 72 Nováková Lenka EKP8062 8660580 E VŠTJ Ekonom Praha
16:23:00 66 Svobodová Katu SMR8451 8033266 E SNS Smržovka
16:24:00 67 Králová Vilma TBM9950 8656725 E KOS TJ Tesla Brno
16:25:00 63 Kamererová Valerie STB9450 8660581 E TJ Stadion Nový Bor
16:26:00 71 Musilová Vendula SJC8355 8350350 E Sportcentrum Jičín
16:27:00 65 Kubínová Romana SKV9452 8008510 E TJ Slovan Karlovy Vary
16:28:00 70 Midílková Iva SPC7160 8667533 E SPORTICUS team
16:29:00 33 Kubínová Veronika SKV9752 8656573 E TJ Slovan Karlovy Vary
16:30:00 69 Wohanková Gabriela VRL7652 8033284 E OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:31:00 64 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 E SPORTICUS team
16:32:00 68 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 E Sportcentrum Jičín

W21A 4.52 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 401 Vakant 0 Vakant
16:01:00 402 Vakant 0 Vakant
16:02:00 422 Chládková Simona KUO9651 8667546 KOB Ústí nad Orlicí
16:03:00 416 Poláková Veronika CHA8150 8008287 A OK Chrastava
16:04:00 410 Kiacová Veronika XPU9953 8116780 A PARDUBICE BIKERS
16:05:00 421 Šmejcová Anna SJC9552 0 Sportcentrum Jičín
16:06:00 409 Tichá Jana KNC9250 8033273 A Sokol Kostelec n. Č. l.
16:07:00 413 Puchernová Zuzana TAP8453 8190384 A KOB Tretra Praha
16:08:00 403 Hnátková Tereza SPC9271 8660537 A SPORTICUS team
16:09:00 415 Barnetová Veronika XPU9952 8116790 A PARDUBICE BIKERS
16:10:00 420 Lesová Markéta VPM8494 8013833 A KOS Slavia Plzeň
16:11:00 414 Folprechtová Kateoina ZUP7452 8670466 A MTBO ČZU Praha
16:12:00 407 Svobodová Alexandra VPM0051 8656520 A KOS Slavia Plzeň
16:13:00 412 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 A Sportcentrum Jičín
16:14:00 404 Hanzlíeková Martina EKP8452 8028858 A VŠTJ Ekonom Praha
16:15:00 406 Uhnavá Markéta SBK8485 8010108 A KOB START Blansko
16:16:00 405 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 A SNS Smržovka
16:17:00 419 Hanieáková Denisa DMS8350 8013469 A Dynamo Malá Skála
16:18:00 417 Jiranová Kateoina XHK8350 8667992 A MTBO Racing team Hradec Králové

W21B 3.31 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:18:00 251 Vakant 0 Vakant
16:19:00 261 Novotná Petra SJI8350 8516414 C OK Jihlava
16:20:00 256 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C Sportcentrum Jičín
16:21:00 252 Nehasilová Petra BOR8253 8655486 C OK Jiskra Nový Bor
16:22:00 260 Janeeková Markéta 0080002 8033270 PBK
16:23:00 257 Štipánová Dita DOB7956 8660522 A KOB Dobruška
16:24:00 263 Streckerová Jana VPM8850 8033286 C KOS Slavia Plzeň
16:25:00 255 Riabinina Alesia 0050002 0 UKS Falenica, Warszawa
16:26:00 253 Horáková Kateoina LDC0351 8662319 C KOB Děčín
16:27:00 258 Veruoáková Petra TAP8350 8076017 C KOB Tretra Praha
16:28:00 254 Matoušková Petra BLI7650 8014528 A MTBO Bludný kořen

W40 3.31 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:33:00 450 Vakant 0 Vakant
16:34:00 451 Vakant 0 Vakant
16:35:00 466 Paoízková Virka SMR7151 8033216 E SNS Smržovka
16:36:00 452 Košíková Jitka VSP7799 8020233 C USK Praha
16:37:00 462 Chmelíková Michaela GIG7550 8662361 C GIGANT Orienteering
16:38:00 467 Zápotocká Anna VLI7250 51217 C Slavia Liberec orienteering
16:39:00 464 Honsová Lenka SMR7750 8116767 C SNS Smržovka
16:40:00 457 Zambiasi Clizia 0030001 8088086 Semiperdo Orienteering Maniago
16:41:00 463 Gajdová Kristina VSP7752 8006765 C USK Praha
16:42:00 461 Weberová Ivana SMR7650 0 C SNS Smržovka
16:43:00 449 Vavrysová Lenka TZL7400 8636196 C SKOB Zlín
16:44:00 469 Zemková Helena SLA7450 8028831 C SKOB Slaný
16:45:00 470 Straková Linda LME7950 8013864 C SK Los Mělník
16:46:00 468 Macholdová Iva SMR7452 8022350 C SNS Smržovka
16:47:00 454 Malá Alice TBM7991 8670786 C KOS TJ Tesla Brno
16:48:00 455 Itaniemi Janita GIG8051 8013909 C GIGANT Orienteering
16:49:00 465 Walther Katja 0070001 8042123 Naturfreunde Villach
16:50:00 460 Michálková Alice GIG7650 8680315 C GIGANT Orienteering
16:51:00 456 Kováoová Jitka VPM7350 2067329 C KOS Slavia Plzeň

W50 3.25 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:13:00 589 Vakant 0 Vakant
16:14:00 591 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 8670499 C Sokol Kostelec n. Č. l.
16:15:00 592 Abelová Ivana STB6798 8660583 C TJ Stadion Nový Bor
16:16:00 593 Malioáková Eva TSU6550 8662711 C LKT 80 Šumperk
16:17:00 590 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C TJ Slovan Karlovy Vary

W60 3.25 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:53:00 675 Vakant 0 Vakant
16:54:00 679 Králová Dana TSU5896 8662287 C LKT 80 Šumperk
16:55:00 677 Lacigová Ivana VSP5950 8116699 C USK Praha
16:56:00 676 Havlíeková Jindoiška KNC6150 8662276 C Sokol Kostelec n. Č. l.
16:57:00 678 Pospíšková Luisa TBM5959 8663184 C KOS TJ Tesla Brno