Logo

Startovka závodu: Rumcajsovy míle - E1

Klubová startovka

Datum:
12.08.2022
Místo konání:
Mostek
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Stěna
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Fujáčková Ivana - R2
Stavitel tratí:
Zlámal David - R3
Kluby:
17A     26A     18D     19D     1VD     31D     71D     25H     23P     39P     58P     66P     ADA     AOP     AOV     ASU     BFM     BOR     BOV     BRU     BZP     CET     CST     CTB     DCE     DKL     DKP     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     FYD     HAV     HOB     HOR     CHA     JEN     JHB     JIL     JLI     JPV     KAM     KAS     KNC     KOR     KPY     KRL     KRN     KSU     KUO     LCE     LDC     LIT     LLI     LME     LOU     LPM     LPU     LTP     LTU     MBM     MFP     MLA     MOV     NEK     NPA     OAV     OOL     OSN     OTK     PBM     PDY     PEN     PGP     PHK     PZR     RBK     RIC     ROU     ROZ     RUM     RUZ     SBR     SCP     SHK     SIT     SJC     SJH     SJI     SKM     SLA     SLP     SMB     SMR     SNA     SOB     SRK     SSU     STE     STH     TAP     TBM     TJN     TJP     TRI     TRT     TTR     TUR     TUV     TYN     TZL     UOL     VAM     VBM     VIC     VLI     VPM     VRL     VSP     ZAK     ZBM     ZBP     ZPV     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:58:00 Böhm Eduard 17A4800 8130948 H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Haider Anna 26A5650 8630860 HDR
15:48:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:21:00 Leibiger Jens 18D5900 8191059 H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:42:00 Roessler Karsten 19D8000 8662454 H40
17:15:00 Engelhardt Katja 19D8450 8606482 D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Härtelt Jacopo 1VD1800 8440500 HDR
15:48:00 Härtelt Daniel 1VD8100 8120051 H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:51:00 Straube Hanka 31D7350 8100973 D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:13:00 Conrad Helmut 71D4000 8501901 H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:32:00 Tornai Szabolcs 25H7100 8434004 H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:33:00 Drągowski Marek 23P6500 8091819 H55
15:41:00 Żebrowski Dariusz 23P6300 8007223 H55
15:50:00 Bargiel Beata 23P6550 2086530 D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:05:00 Bartczak Jarosław 39P6800 8081268 H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:35:00 Urbaniak Krzysztof 58P6700 8640904 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:28:00 Pabich Tomasz 66P8200 8649635 H40
17:07:00 Pabich Maria 66P7606 8033071 D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Richter Rudolf ADA0601 52668 C H16
16:38:00 Richterová Julie ADA0351 49285 C D21C
16:46:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:17:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C H55
16:05:00 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C H55
16:39:00 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Vlachová Valérie AOV1750 7202896 C HDR
16:10:00 Vlach Jiří AOV7900 8667994 C H21B
17:03:00 Vlachová Tereza AOV8750 8016301 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:57:00 Seitler Milan ASU9148 8119436 C H21A
16:52:00 Handlová Andrea ASU9250 301589 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Chudík Michael BFM7103 2087516 C P
15:32:00 Chudíková Magdalena BFM1051 2087504 B D12
15:41:00 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C D40
15:44:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C H65
16:54:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Kocmanová Kateřina BOR8050 1459071 C P
15:00:00 Zenková Pavla BOR8450 7207489 C P
15:00:00 Ouzký Martin BOR1701 2129236 C HDR
15:00:00 Patka Jonáš BOR1600 8304114 C HDR
15:00:00 Šibrik Tomáš BOR1700 4430 C HDR
15:08:00 Ouzká Eliška BOR1051 8304116 B D12
15:11:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C H50
15:15:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C H55
15:16:00 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C D60
15:18:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B H14
15:22:00 Votýpka Štěpán BOR0900 8660509 C H14
15:34:00 Karafiát Filip BOR7900 2134251 C H40
15:40:00 Karafiátová Kamila BOR1451 4287 C D10
15:41:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C H50
15:43:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C D40
15:55:00 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 C H21A
16:07:00 Šrůta David BOR1305 4408 C H10
16:10:00 Kocman Lukáš BOR1102 8006755 B H12
16:11:00 Rejman Josef BOR7415 8160173 C H45A
16:12:00 Halířová Eva BOR6654 8028822 C D55
16:17:00 Karafiát Dominik BOR1306 4365 C H10
16:19:00 Doškář Boris BOR6400 8160181 C H55
16:25:00 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C D50
16:29:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C H45A
16:30:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C D45A
16:31:00 Zachar Daniel BOR1400 4402 C H10N
16:34:00 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C D45A
16:35:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 B H18
16:38:00 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 C D45B
16:39:00 Kocman Jindřich BOR7612 8304115 C H45A
16:42:00 Votýpková Zuzana BOR7958 8660512 C D21C
16:43:00 Šrůta Milan BOR7703 8160185 C H45A
16:48:00 Konovalova Daria BOR0661 8304118 B D16
16:50:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C H35
16:51:00 Kameníková Andrea BOR9751 2051536 C D21B
16:56:00 Špeldová Magdaléna BOR7551 8439 C D45A
16:57:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8224477 C H45A
17:04:00 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 B D16
17:04:00 Blumtritt František BOR8500 995805 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:07:00 Vlach Oldřich BOV4403 8051251 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:14:00 Kolář Radek BRU6901 2033639 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C D60
16:42:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C D45A
17:01:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C D50
17:02:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C D45A
17:06:00 Papicová Silvie BZP7651 8014449 C D45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:21:00 Záveský Richard CET6301 232860 C H55
16:00:00 Záveská Anna CET6450 331549 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:53:00 Málková Šárka CST8351 8051083 C D35
17:02:00 Málek Martin CST8902 8130389 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:58:00 Novák Tobiáš CTB1103 8003661 B H12
16:05:00 Hübner Jan CTB7902 8200032 C H21A
16:26:00 Novák Matyáš CTB0601 8226396 B H21B
16:58:00 Novák Pavel CTB7001 8648548 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:27:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D65
15:43:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D65
15:50:00 Procházka Antonín DCE5500 8303070 C H65
16:03:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D40
16:40:00 Kándlová Adéla DCE7550 2113044 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:07:00 Lohová Monika DKL8052 8008263 C D40
15:46:00 Pilát Miroslav DKL7900 8011573 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Kolínová Anita DKP1850 9007701 C HDR
15:00:00 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C HDR
15:01:00 Mullis Carolina DKP0951 8080812 C D14
15:08:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C D60
15:11:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C H21A
15:15:00 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C H75
15:18:00 Tomešová Evelína DKP1168 8112161 C D12
15:29:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C D65
15:32:00 Janečková Eliška DKP1453 8012873 C D10
15:32:00 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C D60
15:37:00 Dudová Hana DKP5752 51756 C D65
15:40:00 Koliáš Čeněk DKP7102 2120848 C H40
15:41:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C H21A
15:45:00 Janečková Markéta DKP8151 8033270 C D40
15:49:00 Svobodný Petr DKP5800 49871 C H60
15:49:00 Dlasková Anna DKP5350 51795 C D65
15:57:00 Betlach Miroslav DKP6300 49818 C H55
16:03:00 Janeček Tomáš DKP1206 8648577 C H10
16:04:00 Janeček Petr DKP7905 8226347 C H40
16:12:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C D70
16:30:00 Míka Luboš DKP1101 8017720 B H12
16:35:00 Míka Zbyněk DKP1301 8410799 C H10
16:42:00 Tuček Michal DKP8202 2103753 C H35
16:51:00 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C D35
16:52:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D45A
17:01:00 Míková Šárka DKP8255 8022636 C D21B
17:03:00 Bochenková Martina DKP8758 8656549 C D21A
17:05:00 Collis Blanka DKP8257 517704 C D35
17:07:00 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 B D18
17:09:00 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Michalíková Sofie DOB1771 410769 C HDR
16:29:00 Janda Martin DOB8002 8662322 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:07:00 Bílý Petr DOK6800 51279 C H50
15:07:00 Bílý Jakub DOK0104 8113497 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 C P
15:09:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C D40
15:16:00 Beran Jakub DOR8700 7209367 C H21C
15:17:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B D14
15:22:00 Gregor Radovan DOR7404 2125353 C H45B
15:27:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C H55
15:30:00 Hruška Marek DOR0604 8014485 B H16
15:51:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C D40
15:52:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C D10
16:00:00 Hruška Tomáš DOR1002 2000603 B H12
16:01:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C D50
16:18:00 Jiroušek Štěpán DOR1102 2151399 B H12
16:19:00 Jiroušek Pavel DOR7703 2104705 C H45A
16:26:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 B H12
16:59:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A H18
17:10:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:49:00 Pecka Marek EKP9000 8003623 C H21A
16:12:00 Borák Stanislav EKP5212 8028861 C H70
16:52:00 Borák Michal EKP8304 8016307 C H21B
16:55:00 Hausmannová Klára EKP8651 8013880 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:21:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C H75
15:35:00 Bartoň Jan FSP7000 7204999 C H50
15:35:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 B D14
16:20:00 Bartoň Theodor FSP1100 8026639 B H12
16:45:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21B
17:12:00 Bartoňová Terezie FSP7550 2092410 C D45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:39:00 Würzová Kateřina FYD6952 8670782 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:02:00 Sochorová Hana HAV6250 8113529 C D60
15:07:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C H55
16:04:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 8113528 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Kašpar Josef HOB4601 436928 C P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:12:00 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B H14
15:15:00 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C H60
15:21:00 Horák Jan HOR6000 2218971 C H60
16:01:00 Zollmann Filip HOR1600 2218973 C H10N
16:11:00 Zollmann David HOR1200 2218972 C H10N
16:35:00 Rückerová Šárka HOR0050 8013831 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:33:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C H50
15:56:00 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C D70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:09:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C H60
15:16:00 Kutek Pavel JEN7701 8071630 C H45B
15:26:00 Kutková Sára JEN1351 8026626 C D10
15:30:00 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C H14
15:57:00 Kutková Hana JEN8050 2112773 C D40
16:14:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C D55
16:34:00 Kalousek Zdeněk JEN8200 8042128 C H40
17:02:00 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C D16
17:21:00 Kalousková Pavla JEN8451 8012882 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:42:00 Hrstka Vladislav JHB5702 52357 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Viková Vendula JIL8951 8889 C P
15:03:00 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C H75
15:06:00 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 B H14
15:06:00 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A H16
15:14:00 Brožíková Johanka JIL1351 2139472 C D10N
15:14:00 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C D60
15:20:00 Votoček Michal JIL0601 8680398 A H16
15:21:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C H50
15:22:00 Valdmanová Anna JIL1052 2127633 C D12
15:24:00 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C H45B
15:25:00 Kynčlová Anna JIL0852 8140914 B D14
15:31:00 Král Martin JIL6101 9071 C H60
15:41:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C H60
15:43:00 Brožíková Barbora JIL0955 2139480 C D14
15:45:00 Janovský Petr JIL7202 2211474 C H50
15:50:00 Valdman Miloš JIL7802 2211471 C H40
15:51:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C H21A
15:54:00 Vik Martin JIL9206 500838 C H21B
15:59:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C H50
15:59:00 Valdman Hynek JIL1303 426353 C H10N
16:07:00 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C D50
16:07:00 Kolín Jonáš JIL1500 9000007 C H10N
16:08:00 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C H65
16:09:00 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R H21A
16:15:00 Votoček Tomáš JIL7041 2127658 C H45A
16:15:00 Janovská Věra JIL7258 2127634 C D50
16:15:00 Hauschwitz Radim JIL1503 426352 C H10N
16:22:00 Hauschwitz Roman JIL1102 425563 C H12
16:23:00 Kubíček Jonáš JIL1301 2139481 C H10N
16:29:00 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C D50
16:33:00 Jiřišta Vladimir JIL1502 2139478 C H10N
16:37:00 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A H18
16:41:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 E D21A
16:44:00 Jiřišta Vladimír JIL8500 8107736 C H35
16:56:00 Votočková Amélie JIL0750 8047184 B D16
17:00:00 Kubíčková Jitka JIL7753 2212011 D45B
17:09:00 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A D18
17:10:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C D45A
17:14:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C D45A
17:18:00 Jónová Markéta JIL7352 2134347 C D45B
17:19:00 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:13:00 Zaydlar Michal JLI7100 8107753 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Chmelář Samuel JPV1600 2085577 C HDR
15:01:00 Chmelářová Radka JPV7650 8648640 C D40
15:02:00 Plachý Ondřej JPV0707 8662279 B H16
15:18:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C H45B
15:19:00 Štorek Petr JPV6505 8515515 C H55
15:31:00 Plachý Martin JPV6515 8663138 C H55
16:02:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C H12
16:44:00 Vidmuchová Martina JPV7171 8013828 C D45B
16:55:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C D50
17:11:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C D35
17:17:00 Plachá Aneta JPV0555 8662307 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:10:00 Voleská Andrea KAM1456 2222807 C D10N
15:15:00 Voleská Alice KAM8050 2051530 C D40
15:59:00 Voleský Leoš KAM7900 2049553 C H21A
16:04:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C H21B
16:07:00 Pašek František KAM7600 8052300 C H21A
16:21:00 Šafka Jan KAM6604 51278 C H55
16:22:00 Šafková Petra KAM6650 8189818 C D55
16:32:00 Křemen Štěpán KAM9804 7005177 C H21B
16:39:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B H18
16:45:00 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:23:00 Eichler Petr KAS6900 8113517 C H50
15:57:00 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:22:00 Havlíčková Jindřiška KNC6150 8662276 C D60
15:23:00 Havlíček Ivo KNC5800 8237694 C H60
15:35:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C D65
16:20:00 Komersová Jana KNC6550 8226399 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:11:00 Hladká Petra KOR7950 8660542 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:12:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C D60
15:19:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C H60
16:18:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C H40
17:11:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:56:00 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Malec Vladimír KRN5900 8076621 C P
15:00:00 Hrouzová Helena KRN1650 2151410 C HDR
15:30:00 Holinková Milada KRN5950 8648621 C D60
15:44:00 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C H40
15:45:00 Strohalmová Milena KRN5651 52630 C D65
15:52:00 Hrouza Jan KRN5401 8654899 C H65
16:02:00 Strohalm Petr KRN5601 52628 C H65
16:26:00 Strohalm Petr KRN8103 52640 C H40
16:31:00 Hrouza Jan KRN1300 2211633 C H10
17:01:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:04:00 Juřina Marek KSU0828 51309 C H14
15:05:00 Juřinová Radka KSU8080 515179 C D40
15:32:00 Miča Jan KSU0701 8482572 B H16
15:52:00 Miča Petr KSU7909 8017374 C H40
16:34:00 Juřinová Adéla KSU0650 2058487 C D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:04:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 8482088 C D55
16:13:00 Mutinský Viktor KUO6501 8670813 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Dékány Matěj LCE1601 889310 C HDR
15:00:00 Vlažný Viliam LCE1802 52707 C HDR
15:13:00 Klusáček Matěj LCE8903 8662697 C H21A
15:17:00 Vlažný Jan LCE8901 8091018 C H21A
15:26:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C D60
15:38:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 A H16
15:38:00 Stacke Viktorie LCE1251 7053853 C D10
15:41:00 Stackeová Anna LCE5551 8660387 C D65
15:48:00 Stacke Jan LCE1001 8140944 B H12
16:27:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C D50
16:48:00 Klusáčková Markéta LCE9453 303912 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:28:00 Šálek Jan LDC8502 8042124 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Tůma Martin LIT8204 7205004 C H35
17:08:00 Lužnický Jiří LIT8501 8241085 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:25:00 David Tomáš LLI0000 2118932 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:04:00 Izák Pavel LME7102 2061860 C H45B
16:11:00 Gabryšová Tereza LME6850 8013891 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:34:00 Kolářová Veronika LOU1050 8137518 B D12
15:54:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C D10
16:59:00 Kolář David LOU7700 2143398 C H45A
17:18:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C D45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:55:00 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C H50
16:48:00 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:01:00 Procházka David LPU9113 8656511 R H21A
15:06:00 Léharová Iva LPU6152 2109765 C D60
15:08:00 Nekvapil Ondřej LPU7403 8035529 C H45B
15:31:00 Novotná Jiřina LPU5654 8047142 C D65
15:37:00 Valach Petr LPU6505 1400423 C H55
15:38:00 Václavek Jan LPU7816 8461733 C H40
15:45:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C H60
15:48:00 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C D75
15:56:00 Valachová Jana LPU6654 253353 C D55
15:56:00 Knap Jan LPU5101 8116813 C H70
16:08:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C H70
16:23:00 Knapová Iva LPU6052 8648581 C D50
16:29:00 Pušová Bára LPU0357 8013925 A D21B
16:36:00 Léhar Adam LPU9114 8022693 C H21B
16:40:00 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C D45A
16:44:00 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C H21B
16:56:00 Krpatová Zuzana LPU7558 8042136 C D45B
17:13:00 Procházková Štěpánka LPU9460 2073750 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:09:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C H50
15:53:00 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C H50
15:53:00 Würz Martin LTP6303 8644882 C H55
15:59:00 Bruner Luboš LTP6501 8445302 C H55
16:41:00 Pavlová Martina LTP0151 8662324 C D21B
17:04:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:08:00 Kotyk Šimon LTU0802 8136464 B H14
15:18:00 Retková Adina LTU1350 2001944 C D10N
15:25:00 Kotyková Libuše LTU7854 2108882 C D40
15:29:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C H55
15:32:00 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C H40
15:44:00 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C D75
15:49:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C D40
15:53:00 Šitina Jakub LTU0001 8662680 C H21A
16:00:00 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B H21B
16:06:00 Stodůlková Lenka LTU6752 8047168 C D55
16:06:00 Kotyk Pavel LTU7901 2001909 C H40
16:11:00 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C H55
16:16:00 Procházka Jiří LTU4802 9778 C H70
16:19:00 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 C H10N
16:30:00 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C H40
16:31:00 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 B H18
16:36:00 Retka Jiří LTU8200 2116474 C H40
16:37:00 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C D50
16:41:00 Lazák Jan LTU6900 8662675 C H45A
16:52:00 Závodná Zuzana LTU0750 426320 C D16
17:01:00 Lazák Jan LTU0500 8662729 B H18
17:10:00 Imrišková Natálie LTU0751 2057584 D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:22:00 Suchomel Vít MBM8448 7200320 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:03:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C H50
15:23:00 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C D40
15:34:00 Hlaváčová Jarka MFP6050 2081364 C D60
15:58:00 Minchev Ivan MFP5700 8116819 C H65
16:01:00 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C H50
16:55:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C D21A
17:11:00 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:19:00 Fišák Jan MLA4401 2181940 C H75
15:30:00 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C D12
15:36:00 Janoch Mikuláš Josef MLA0700 2085576 C H16
16:33:00 Janoch Samuel Jan MLA0502 8656638 B H18
17:16:00 Fišáková Hana MLA7750 8656664 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Vojkůvková Jarmila MOV7152 436420 C P
15:05:00 Holec Honza MOV6701 8003657 C H55
15:31:00 Juřeníková Ema MOV0951 2045154 C D14
15:43:00 Pavlíček Jaromír MOV6000 52996 C H60
15:56:00 Berger Tomáš MOV1002 1400415 C H12
15:56:00 Juřeník Josef MOV5201 8660451 C H65
16:57:00 Juřeníková Hana MOV8052 420413 C D35
17:12:00 Bergrová Petra MOV7452 52981 C D45B
17:15:00 Vojkůvková Hana MOV0552 8445291 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:37:00 Marešová Klára NEK0250 8660518 B D21B
16:50:00 Marešová Alexandra NEK9950 2067348 C D21C
17:06:00 Marešová Marcela NEK7450 301416 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Novák Tadeáš NPA1701 515421 C HDR
15:13:00 Píšová Monika NPA8151 7201810 C D40
15:39:00 Hušková Eva NPA5754 7203468 C D65
16:12:00 Novák Jiří NPA7502 8680311 C H21B
16:16:00 Novák Zdeněk NPA7701 8047121 C H21B
16:37:00 Nováková Zuzana NPA9151 8116676 C D21A
16:41:00 Fajfer Filip NPA0401 8680282 B H18
16:41:00 Machová Iveta NPA6851 7207884 C D50
16:45:00 Choutka Matěj NPA0402 8482062 A H18
16:46:00 Antoš Filip NPA8001 7210092 C H21B
17:06:00 Plecháčová Marie NPA0652 2122274 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:12:00 Leštínský Tomáš OAV7801 2027232 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:12:00 Binar Robert OOL7501 8116829 C H45B
15:23:00 Světnický Alexandr OOL6300 8008282 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:06:00 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 B H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C D70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Hovořáková Karolína PBM0351 8660438 A P
15:00:00 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:46:00 Kotrčová Lenka PDY9350 8183166 C D21C
16:47:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 C D21B
16:52:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:01:00 Vydra Pavel PEN6200 8051254 C H60
16:16:00 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C D55
16:53:00 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 C H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:03:00 Přibík Jan PGP6301 8226367 C H55
15:03:00 Oľhava Rastislav PGP8909 8670464 C H21A
15:12:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B H16
15:12:00 Mrázková Berta PGP1155 8010800 B D12
15:20:00 Čtrnáct Šimon PGP0001 8516919 C H21C
15:28:00 Vereš Lukáš PGP8803 8003613 C H21C
15:36:00 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C D60
15:39:00 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C D14
15:42:00 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A H16
15:51:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C D65
15:52:00 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C H70
15:58:00 Stepanenko Sergiy PGP7902 1088801 C H40
16:05:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C D50
16:08:00 Doležal Martin PGP8100 1700081 C H40
16:16:00 Procházka Tomáš PGP8207 515114 C H40
16:31:00 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 E D21A
16:33:00 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C H45A
16:37:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 E H21A
16:43:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C H21A
16:45:00 Šejnová Magdalena PGP7053 2129235 C D50
16:47:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C H45A
16:49:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 B H18
16:57:00 Králová Vanda PGP8755 8660507 C D21A
16:58:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C D45A
17:01:00 Müllerová Eva PGP9657 428297 C D21A
17:21:00 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Korbelová Petra PHK7652 2419927 C P
15:00:00 Pozdílková Alena PHK8053 2122267 C P
15:03:00 Pozdílková Zuzana PHK0952 8042144 C D14
15:04:00 Horák Filip PHK0701 2088727 B H16
15:08:00 Tkachenko Artem PHK0710 8003640 C H16
15:11:00 Čermák Libor PHK5600 2181286 C H60
15:12:00 Melicharová Nina PHK1451 224919 C D10N
15:16:00 Novotný Vít PHK0901 8017734 B H14
15:16:00 Horáková Eliška PHK1152 2099496 B D12
15:21:00 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C D40
15:24:00 Korbelová Tereza PHK1254 2080941 C D10
15:24:00 Vítková Eliška PHK1056 8007193 C D12
15:34:00 Korbelová Eliška PHK1253 2124758 C D10
15:35:00 Novotný Tomáš PHK8101 8670463 C H21A
15:48:00 Pozdílková Kateřina PHK1251 8042139 C D10
15:52:00 Tatarnikov Ivan PHK1106 2017671 C H12
15:54:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C H65
15:55:00 Melichar Igor PHK6504 8028839 C H55
15:59:00 Novotná Martina PHK8255 8076619 C D40
16:14:00 Pozdílek Martin PHK7803 8047119 C H40
16:25:00 Korbel Michal PHK7703 8226379 C H45A
16:25:00 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B D21B
16:27:00 Vítek Michal PHK1402 2144189 C H10N
16:35:00 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C D50
16:36:00 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C D45A
16:39:00 Losmanová Zuzana PHK8750 8328682 C D21A
16:42:00 Samek Tomáš PHK0001 8656629 C H21B
16:42:00 Novotná Vendula PHK0777 8033203 A D16
16:43:00 Kovalchuk Serafim PHK0508 8003649 A H18
16:54:00 Samková Renáta PHK7456 1413977 C D45A
16:58:00 Mašata Roman PHK7107 8648595 C H35
17:03:00 Tatarnikov Mykhailo PHK0405 8003652 C H18
17:13:00 Vítková Lucie PHK8055 8006766 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Kříž Martin PZR7801 8710 C P
15:05:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C H75
15:29:00 Sovová Markéta PZR7850 220400 C D40
15:31:00 Nechuta Milan PZR7007 8022374 C H50
15:50:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C H70
16:08:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C D70
16:17:00 Nechutová Alena PZR6969 8022352 C D50
16:27:00 Uchytil Ivo PZR1201 2080939 C H10
16:37:00 Uchytil Tomáš PZR7621 8006730 C H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:10:00 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 B D12
15:15:00 Henek Michal RBK8605 8116695 C H21A
15:19:00 Kozumplíková Alice RBK8151 8116776 C D40
15:28:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A H16
15:51:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C H55
16:01:00 Šujanová Kateřina RBK7851 2127529 C D40
16:10:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C D55
16:46:00 Šujanová Berenika RBK0752 8004048 C D16
16:54:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C D21C
17:04:00 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C D45A
17:12:00 Brosch Petr RBK7111 8482111 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:48:00 Rožková Petra RIC7575 8660563 C D45A
16:50:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C D45B
16:51:00 Rožek David RIC7403 1111550 C H45A
16:54:00 Kotková Adéla RIC0655 8445334 A D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:19:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C H21A
16:23:00 Koubová Lenka ROU9554 8518325 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:17:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C H45A
17:08:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:02:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 2801042 C HDR
15:14:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B H14
15:31:00 Hofhanzlová Hana RUZ7951 2801046 C D40
16:27:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 8654910 C H45A
16:38:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:25:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C H55
16:09:00 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Slíva Mikuláš SCP0601 8196065 C P
15:01:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C H75
15:17:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C H75
15:20:00 Sliva Jan SCP7300 8648543 C H45B
15:35:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C H60
15:39:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H60
15:40:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C H65
15:46:00 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C H70
15:47:00 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C D65
16:02:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D55
16:03:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C H50
17:03:00 Havlínová Zuzana SCP8150 8226305 C D35
17:16:00 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C P
15:03:00 Suchá Eva SHK7851 8656671 C D40
15:21:00 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 B D14
15:24:00 Bláhová Luba SHK5852 9118 C D60
15:39:00 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C H55
15:48:00 Macháčková Jana SHK6450 7211287 C D55
15:49:00 Netuka Jan SHK7001 9126 C H50
16:13:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A H21A
16:33:00 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C D50
16:44:00 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C D45A
16:52:00 Morávek Martin SHK7701 7207351 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Kawuloková Zdeňka SIT8451 7200588 C P
15:05:00 Kawuloková Tereza SIT0951 8003651 B D14
15:36:00 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C H40
16:15:00 Kawulok Matyáš SIT1201 8445328 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Špicarová Andrea SJC9450 7106922 C P
15:00:00 Šolcová Elsa SJC1152 8047201 B D12
15:00:00 Drobník Kryštof SJC1502 1985821 C HDR
15:00:00 Drobníková Viktorie SJC1751 0 C HDR
15:00:00 Kazda Mikuláš SJC1717 1451528 C HDR
15:00:00 Palasová Tina SJC1777 9956 C HDR
15:00:00 Vágner Filip SJC1900 9971 HDR
15:04:00 Krykorková Zuzana SJC1153 2102075 B D12
15:26:00 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B D12
15:27:00 Vltavská Eliška SJC0850 8000336 B D14
15:30:00 Kazdová Rozárie SJC1350 8040713 C D10
15:46:00 Řehák Jan SJC1103 8008020 C H12
16:01:00 Drobník Tadeáš SJC1301 7431985 C H10
16:05:00 Tomeš Maxmilián SJC1400 8141006 C H10
16:05:00 Palas Tomáš SJC1501 500267 C H10N
16:13:00 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C H10
16:17:00 Jakubec Jan SJC1503 2112770 C H10N
16:19:00 Kopecký Mikuláš SJC1204 2080844 C H10
16:24:00 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 B H12
16:25:00 Kazda Matěj SJC1515 8300115 C H10N
16:29:00 Vošvrda Václav SJC1203 8202261 C H10
16:33:00 Kazda František SJC1201 4298 C H10
16:35:00 Kazda Albert SJC1401 0 C H10N
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Melicharová Rozálie SJH0850 8113522 C P
15:14:00 Komárková Radka SJH1151 8003655 B D12
15:16:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B H16
15:27:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C D40
15:28:00 Komárková Ondřejka SJH1351 8662283 C D10
15:47:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A H21A
16:09:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C D50
16:12:00 Nouza Vítek SJH1104 2079498 C H12
16:16:00 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 B H12
16:20:00 Duba Vojtěch SJH8003 8013940 C H40
16:23:00 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C H45A
16:35:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C H45A
16:45:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C H45A
17:01:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H45A
17:07:00 Benešová Jana SJH9451 8656518 R D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Kaňáková Petra SJI8751 7003047 C P
15:03:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C H60
15:05:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C H21A
15:07:00 Kaňák Petr SJI6115 8149879 C H60
15:20:00 Prášil Adam SJI0901 8033299 B H14
15:33:00 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C H60
15:34:00 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B H16
15:37:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R H21A
15:39:00 Vítková Lenka SJI7852 8107734 C D40
15:47:00 Bartáková Petra SJI8151 8076038 C D40
15:56:00 Suchý Jiří SJI9201 8136471 C H21B
16:03:00 Prošek Filip SJI1401 888644 C H10N
16:08:00 Hrstková Dana SJI6051 8656651 C D55
16:09:00 Prášil Aleš SJI7415 8015316 C H45A
16:15:00 Kafková Tereza SJI8956 52335 C D21B
16:17:00 Škrabánek Matěj SJI9203 8026655 C H21A
16:50:00 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C H21B
16:50:00 Vítková Hana SJI0750 8226390 A D16
16:53:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 B H18
16:57:00 Řezníčková Tereza SJI9056 2042543 C D21B
17:14:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:07:00 Kolaříková Erika SKM0951 8680289 C D14
16:43:00 Mičíková Lada SKM7250 8680394 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:12:00 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C H21C
15:26:00 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C H45B
16:28:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 8461732 C H12
16:51:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:40:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C D75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:10:00 Svobodová Hana SMB5951 7705 C D60
15:27:00 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C H60
17:06:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:35:00 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Doucha Tomáš SNA0801 8019416 B H14
15:11:00 Balcarová Olga SNA0851 8076019 B D14
15:37:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C H50
15:45:00 Hynek Petr SNA6302 1459067 C H55
15:57:00 Ptáček Miloš SNA7001 8107772 C H50
16:04:00 Rufferová Iva SNA5052 9620 C D70
16:09:00 Doležalová Libuše SNA8851 8047149 C D21B
16:21:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C D50
16:55:00 Doucha Martin SNA0501 8076025 A H18
17:04:00 Balcar Jiří SNA0301 8022679 B H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:17:00 Kolaříková Marie SOB7850 8196075 C D40
15:52:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C D55
15:55:00 Brabencová Alena SOB7150 887945 C D40
16:31:00 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C H45A
17:02:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:11:00 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C H75
16:22:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 C H21B
16:38:00 Šabata Radek SRK0202 2070826 C H21B
17:05:00 Morávek Martin SRK0503 8663144 B H18
17:13:00 Morávková Zuzana SRK0551 8517323 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:28:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C D60
16:15:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C H55
16:59:00 Klíchová Jana SSU8151 8033234 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:28:00 Světnický Antonín STE0800 8014451 A H14
15:42:00 Binar Vít STE1201 2049585 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Junek Petr STH5501 9200530 C P
15:00:00 Kindermannová Tereza STH0154 7207505 C P
15:00:00 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C HDR
15:02:00 Puš Roman STH7501 8670476 C H45B
15:24:00 Pochop Václav STH0902 2124782 C H14
15:26:00 Pochop Petr STH0701 2035746 C H16
15:50:00 Mühlbach Aleš STH0104 8109420 C H21B
16:31:00 Ducháčková Kateřina STH9356 416278 C D21B
16:42:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C D45B
16:56:00 Vejrová Iva STH8852 8656522 C D21C
16:58:00 Gallová Helena STH7750 2008993 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Kučera Tomáš TAP0907 8022663 C P
15:00:00 Marešová Kristýna TAP9051 2224134 C P
15:00:00 Richterová Ilona TAP6953 2029220 C P
15:00:00 Puchernová Adéla TAP1650 7151177 C HDR
15:06:00 Nykl Jan TAP9001 232158 C H21C
16:19:00 Tihonová Hana TAP9052 8660593 C D21B
16:23:00 Pucherna Štěpán TAP1400 7518567 C H10
17:17:00 Puchernová Zuzana TAP8453 8190384 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Karlík Jan TBM8809 8557333 C H21C
15:02:00 Eliášová Viktorie TBM1052 8088388 B D12
15:10:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 A H16
15:10:00 Thiemel Jiří TBM8905 515175 C H21C
15:13:00 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 A D14
15:16:00 Kozáková Michaela TBM1552 515006 C D10N
15:18:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 A H16
15:20:00 Hübnerová Johana TBM1551 2082923 C D10N
15:20:00 Tomíčková Eliška TBM1054 7300558 B D12
15:24:00 Račanský Jiří TBM0706 8004271 A H16
15:27:00 Dvořáček Petr TBM7013 8007013 C H50
15:28:00 Schwabová Barbora TBM1188 8042134 B D12
15:33:00 Kotecká Marie Anna TBM0989 440698 B D14
15:35:00 Kotecká Michaela TBM7856 9001060 C D40
15:39:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E H21A
15:40:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 B H12
15:40:00 Čech Radan TBM0611 8663178 B H16
15:42:00 Ptáčková Lucie TBM1372 8001372 C D10
15:43:00 Gryc Jan TBM6709 53233 C H55
15:44:00 Kubáň Patrik TBM1001 8119519 B H12
15:44:00 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B H16
15:45:00 Kotecký Ondřej TBM7703 8009929 C H21A
15:45:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 A D14
15:46:00 Tomíčková Ivana TBM1364 2096247 C D10
15:50:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C D10
15:53:00 Tomíčková Dana TBM8062 8518312 C D40
15:54:00 Hübner Václav TBM1112 2118463 C H12
15:54:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C D55
15:59:00 Miková Iva TBM7071 53270 C D50
16:00:00 Cigoš Pavel TBM5622 8482621 C H65
16:01:00 Hlaváč Jiří TBM6116 2059757 C H55
16:08:00 Kotecký Jáchym TBM1124 52691 C H12
16:14:00 Kavan Tomáš TBM8603 8410802 C H21B
16:19:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C H21A
16:21:00 Kotecký Jonáš TBM1402 52673 C H10
16:22:00 Tomíček Oldřich TBM7903 8517311 C H40
16:23:00 Hraboš Matej TBM9547 8071299 C H21A
16:28:00 Schwabová Kateřina TBM7371 8001411 C D45A
16:36:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B D16
16:38:00 Milánová Jindřiška TBM7475 443078 D45A
16:39:00 Čech Radovan TBM7835 8007835 C H21A
16:40:00 Ehlová Martina TBM0655 8667955 B D16
16:43:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E D21A
16:46:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C D45A
16:47:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C D50
16:59:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 8149893 C D35
17:00:00 Grycová Petra TBM7467 8115113 C D45A
17:08:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8663207 B D16
17:16:00 Čechová Marcela TBM7659 8007659 C D45A
17:19:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:27:00 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C H21A
15:46:00 Horák Petr TJN5602 8680309 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:52:00 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C H21B
16:08:00 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C H21B
16:13:00 Černá Kateřina TJP9850 53527 C D21B
16:55:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Sližová Kateřina TRI1650 416125 C HDR
15:00:00 Cymorek Petr TRI7000 53180 C P
15:00:00 Cymorková Kateřina TRI7152 2073677 C P
15:37:00 Cymorková Julie TRI0953 8004343 B D14
16:13:00 Sliž Eduard TRI7601 8003662 C H45A
16:14:00 Škoda Matěj TRI1001 8303 C H12
16:27:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B H21A
16:32:00 Sližová Lucie TRI0659 8022675 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Mazzarese Jana TRT7850 2102555 C P
16:06:00 Mazzarese David TRT1100 8047195 C H12
16:29:00 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C H10N
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:20:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C D60
15:25:00 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A H21A
15:47:00 Drábek Petr TTR6701 2801050 C H55
15:47:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C H60
16:47:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C H18
16:54:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 C H21B
16:59:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Schulhof Matěj TUR2020 8100 C HDR
15:23:00 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 C H21A
15:29:00 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 E H21A
15:33:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C H21A
15:37:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C H60
16:10:00 Folprecht Miroslav TUR5501 8680597 C H65
17:05:00 Omová Michaela TUR8153 8013899 E D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:09:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:01:00 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C H50
15:10:00 Műller Kamil TYN7500 8516254 C H45B
15:14:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C H45B
15:43:00 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C H50
16:19:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C D50
17:14:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:15:00 Kundratová Eva TZL0950 8209279 B D14
15:22:00 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B H16
15:23:00 Růžičková Žofie TZL0953 2113089 C D14
15:25:00 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C D65
15:44:00 Jelínek Petr TZL4902 8662705 C H70
15:48:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C H70
16:11:00 Brucháček Jan TZL1201 7209286 C H10
16:16:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C D70
17:08:00 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C D45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:49:00 Krampla Tomáš UOL6601 8454046 C H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Klapal Tomáš VAM1600 52074 C HDR
16:00:00 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C H40
16:30:00 Klapal Michal VAM8802 9670 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:04:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C D60
15:09:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C H21A
16:07:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C H55
16:21:00 Bravený Adam VBM8801 8108810 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Kubíčková Eva VIC7950 2126305 C P
15:00:00 Kubíčková Petra VIC1650 2073737 C HDR
15:09:00 Kubíčková Lucie VIC0952 1400414 B D14
16:13:00 Kubíček Ota VIC1401 53138 C H10N
16:24:00 Kubíček Petr VIC7801 8051252 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Kolaja Jaromír VLI1501 2067313 C HDR
15:29:00 Šestáková Johana VLI0853 8119509 A D14
15:54:00 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C H70
16:00:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C H70
16:06:00 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C H65
16:09:00 Kolaja Bedřich VLI1301 1398538 C H10N
16:21:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 B D21B
16:35:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C H21A
16:47:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21A
17:00:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:31:00 Bouchal Jiří VPM8449 8663206 C H21A
16:53:00 Bouchalová Vendula VPM8787 8033264 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Hájková Eva VRL7454 2096244 C P
15:00:00 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C H45B
15:00:00 Leštínský Vojtěch VRL1616 9201758 C HDR
15:25:00 Mertlík Jiří VRL6102 2134279 C H60
15:33:00 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C D65
15:36:00 Saturová Eliška VRL1254 2181281 C D10
15:43:00 Hrdinka Daniel VRL9701 8109430 C H21A
15:51:00 Cupák Jiří VRL7201 8332334 C H50
15:58:00 Mertlíková Hana VRL6251 8962 C D55
16:06:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C H70
16:10:00 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C H70
16:17:00 Čivrný Pavel VRL6306 8076637 C H55
16:25:00 Satur Jakub VRL1204 2260355 C H10
16:48:00 Daněk Jáchym VRL8901 8989 C H21B
16:51:00 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C H18
16:58:00 Hájková Marie VRL0651 2092425 C D16
16:59:00 Matoušová Kateřina VRL9955 8420963 C D21B
17:02:00 Smith Lucie VRL7353 2096241 C D45B
17:08:00 Šafránek Michal VRL8801 8970 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:02:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B H14
15:02:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C H21C
15:19:00 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 B D14
15:21:00 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A H21A
15:25:00 Bolehovský Pavel VSP7103 7204488 C H50
15:26:00 Kučera Jakub VSP0900 8042137 B H14
16:04:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C H70
16:20:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C D70
16:32:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C D45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:46:00 Furucz Dušan ZAK7100 8007101 C H35
17:09:00 Furuczová Jelka ZAK7150 8000989 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:19:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C H50
15:26:00 Kovařovic Vojtěch ZBM9203 8076550 C H21C
16:03:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E H21A
16:11:00 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C H21A
16:15:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 R H21A
16:17:00 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C D21B
16:20:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 B H21B
16:29:00 Racek Josef ZBM0400 8663130 B H18
16:33:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C H21A
16:33:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A D21A
16:45:00 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E D21A
16:49:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C D21A
17:00:00 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 A D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Jílková Radka ZBP7751 2113048 P
15:06:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:50:00 Jirková Renata ZPV6553 8047130 C D45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:47:00 Valla Zdeněk ZVO6501 2031359 C H50
16:36:00 Vallová Kristýna ZVO0152 2035151 C D21C

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
15:00 Hušek Jaroslav 0190001 2212714 P
15:00 Hušková Jana 0190002 2213808 P
15:00 Chwiejczak Dorota 0560002 8060874 P
15:00 Jahoda Radim 0050005 2419870 P
15:00 Jahodová Berková Andrea 0050004 2126395 P
15:00 Jordanová Blanka 0300001 410321 P
15:00 Kairies Helmut 0480002 2207 P
15:00 Láčíková Sabina 0350001 2051488 P
15:00 Makaloušová Hana 0040001 8005424 P
15:00 Makaloušová Anna 0040003 8066763 P
15:00 Pekárek Martin 0490002 2102571 P
15:00 Podivínská Ivana 0270001 51557 P
15:00 Podivínský Tomáš 0270002 8109331 P
15:00 Prohnitchi Eudochia 0460001 7207615 P
15:00 Tatarnikov Dmytro 0520002 682336 P
15:00 Tesař Martin 0360002 2053544 P
15:00 Tesař Jaroslav 0360001 2053543 P
15:00 Vošvrda Michal 0280002 0 P
15:00 0 H80
15:00 Bejrová Anita 0220001 7162015 HDR
15:00 Bogar Jonáš 0130001 682103 HDR
15:00 Brožík Adam 0100001 8930 HDR
15:00 Brucháček Matěj 0540002 8582 HDR
15:00 Marešová Laura 0010001 2120636 HDR
15:00 Marešová Nikola 0010002 0 HDR
15:00 Menclová Nikola 0360003 8053543 HDR
15:00 Procházka Mikuláš 0380001 219299 HDR
15:00 Václavík Bastian 0040008 0 HDR
15:00 Václavíková Bibiana 0040007 0 HDR
15:00 Vošvrdová Eliška 0280001 2102077 HDR
15:00 Brucháčková Markéta 0540001 0 P
15:00 Buráňová Hana 0340002 2108870 P
15:00 Česák Nathan 0040005 8482560 P
15:00 Česáková Ivana 0040004 8014547 P
15:00 Česáková Apolena 0040006 8044654 P
15:01 Kovács Gábor 0180001 8345021 H55
15:04 Jahoda Jiří 0050001 1428935 H21C
15:05 Zýka Vít 0060001 8116768 H50
15:05 legere pascal 0400001 8030461 H60
15:06 0 D12
15:08 Gajdoš Martin 0140001 2039802 H21C
15:09 Faggyas László 0120002 8170617 H55
15:10 Chmelář Filip 0240001 352342 H14
15:11 Németh Zsolt 0210002 8161165 H55
15:13 Grote Andreas 0510001 8638368 H55
15:13 Formanko Dušan 0080001 2099591 H60
15:14 Redka Yehor 0410015 8061111 H16
15:15 Redka Maksym 0410017 8009979 H50
15:17 Nadera Dariusz 0170001 8660388 H50
15:17 Ženčák Jaroslav 0320001 8030639 H60
15:18 Neumann Petra 0480001 6449 D60
15:18 Musil Pavel 0370001 2033624 H21C
15:22 0 D10N
15:23 0 H75
15:24 Sommer Jaroslav 0050002 2148176 H21C
15:28 0 H45B
15:29 Krasuski Bartłomiej 0560001 8040670 H50
15:29 Buráň Zdeněk 0340001 2127637 H60
15:30 0 H21C
15:31 Dobra Tom 0310001 8121992 H21A
15:32 0 H14
15:33 Redka Olena 0410018 8009978 D40
15:37 Zýková Martina 0060002 887905 D40
15:38 0 D60
15:39 Wrzesiński Krzysztof 0250001 8636526 H50
15:41 0 D14
15:44 0 D10
15:46 0 H16
15:49 Kniebügl Anton 0330001 416747 H55
15:50 0 H12
15:51 0 H60
15:52 0 D75
15:53 0 D65
15:54 Spišiak Marián 0070001 8516751 H40
15:56 Juříček Tomáš 0150001 0 H40
15:58 Gomzyk Andrej 0410001 2420055 H21B
16:01 Dudek Wojciech 0580001 8006528 H21A
16:02 Matula Petr 0410002 2042531 H21B
16:02 Prosolkov Valerii 0290001 8668686 H40
16:03 Křivda Ivan 0160001 9200535 H55
16:03 Nadera Agata 0170002 8645189 D50
16:04 Zýka Prokop 0060003 7209803 H12
16:05 0 D40
16:07 0 H50
16:09 Zýka Erik 0060004 887921 H10
16:10 Nikolajuk Bartosz 0500001 8130681 H40
16:11 Jirásková Barbora 0410011 2092424 D21B
16:12 0 H65
16:13 Trykozko Urszula 0230001 8072469 D50
16:14 0 H70
16:18 Dukát Šimon 0410007 2181959 H21B
16:18 Jakubecz Andrea 0180002 8000728 D55
16:18 0 H70
16:21 Redka Zakhar 0410019 0 H10N
16:23 0 H55
16:24 Kinc Martin 0410005 8667529 H21B
16:24 0 D55
16:24 0 D70
16:27 Klecová Johana 0410013 7000709 D21B
16:31 Varhaníčková Jana 0550001 2222787 D50
16:33 Bártová Kristýna 0410012 2023950 D21B
16:34 Fučík Karel 0410003 720121 H21B
16:38 0 H40
16:40 Ščehovičová Zuzana 0140002 305982 D21C
16:40 Šrom Jakub 0410004 2042538 H21B
16:41 Černušák Štěpán 0090001 2029158 H21A
16:43 Novotná Michaela 0410014 8013862 D21B
16:44 Śliwczyńska Ilona 0230002 8121278 D21C
16:44 Nikolajuk Maja 0500002 8013972 D16
16:47 0 H21A
16:48 Vrátný Ondřej 0020001 2117431 H35
16:49 Fučíková Hana 0410009 1775519 D21B
16:49 0 H21A
16:49 Wengrin Ágnes 0120001 8230423 D50
16:51 0 H21A
16:53 Matulová Lucie 0410010 2042533 D21B
16:53 0 H21A
16:53 Pánková Martina 0080002 2057961 D50
16:54 Palaščak Ján 0030001 7003034 H35
16:55 Dunka Štěpán 0040002 8151987 H45A
16:55 0 H21A
16:56 Kolský Pavel 0410006 2075683 H21B
16:57 Lahutin Kyrylo 0410016 8009976 H18
16:57 0 H21A
16:57 Németh Zsoltné 0210001 8220968 D50
16:58 0 D21C
17:03 0 H45A
17:03 0 D50
17:05 0 D21B
17:06 Klec Jakub 0410008 7209361 H21B
17:07 0 D21B
17:07 0 H18
17:09 0 D21B
17:10 0 H21B
17:10 Lehmann Karsten 0450001 8076031 H35
17:11 0 D21B
17:12 0 H21B
17:12 0 D16
17:14 0 H21B
17:15 0 D21A
17:16 0 H21B
17:17 0 D21A
17:18 0 H21B
17:18 0 H35
17:19 0 D21A
17:20 0 D45A
17:20 0 D45B
17:21 0 D21A
17:23 0 D35
17:23 0 D18