Logo

Startovka závodu: Bohemia orienteering 2023 - E5

Datum:
30.07.2023
Místo konání:
Svojkov - Nové Domky
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Medvědí kemp
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Pavlovec Jan - R3
JURY:
Martan Jiří, Kašková Kateřina, Šritr Martin
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     D75     D80     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     H80     T-OPEN     T10P     T10    
Nahrávám data...

D10 2.14 km, 80 m, 6 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:10:00 10:00 1527 Lundsrud Mira Fosser 2230002 8090419 223 OK Moss2
09:28:41 28:41 771 Marková Lucie ZBM1351 2092361 C SK Brno Žabovřesky
09:32:58 32:58 711 Vlčková Alžběta VIC1351 7210090 C OB Vizovice
09:37:44 37:44 914 Knaupová Anna 84D1450 8141225 MTV Braunschweig
09:43:41 43:41 1247 Svedjenäs Peggie 1100002 2141485 110 OK Skogshjortarna
09:44:15 44:15 981 Šperlová Kateřina 10005 8226318 001 TJ Radon Vysoká Pec
09:44:51 44:51 418 Melicharová Nina PHK1451 224919 C OK 99 Hradec Králové
09:47:13 47:13 1065 Radajewski Tessa 350005 8088668 035 Parawanga Orienteers
09:58:39 58:39 386 Svítilová Veronika PGP1550 8006334 C SK Praga
10:01:31 61:31 943 Zikmundová Adéla JJN1362 2212046 C Team Jizerky
10:11:00 71:00 1248 Svedjenäs Petronella 1100004 2083795 110 OK Skogshjortarna
10:13:00 73:00 153 Sankotová Sára KAM1458 8505174 C OK Kamenice
10:15:00 75:00 941 Rokosová Anna JJN1366 8047187 C Team Jizerky
10:17:00 77:00 570 Müller Ronja STB1453 2032226 C TJ Stadion Nový Bor
10:19:00 79:00 1644 Wiedenfeld Johanna 19D0003 8270213 SSV Planeta Radebeul
10:21:00 81:00 Vakant 0 Vakant
10:23:00 83:00 Vakant 0 Vakant

D12A 2.62 km, 100 m, 6 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:10:00 10:00 1619 Beránková Kamila ZBM1152 8107756 B SK Brno Žabovřesky
09:10:33 10:33 1249 Svedjenäs Pennie 1100003 8110628 110 OK Skogshjortarna
09:13:33 13:33 447 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 B SK Radioklub Blansko
09:15:12 15:12 1381 Kleina Lizete 1550005 8658364 155 Alnis /JNSC
09:17:30 17:30 756 Andělová Viktorie VPM1155 8196066 B KOS Slavia Plzeň
09:17:36 17:36 1048 Nielsen Astrid Lykke 260001 8300411 026 Horsens OK
09:23:53 23:53 1592 Bergdahl Lova 7300484 253 Ok Orinto
09:27:38 27:38 324 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 B SKOB Ostrov
09:54:02 54:02 154 Rejšková Klára KAM1251 8625714 B OK Kamenice
10:00:44 60:44 694 Teringlová Veronika VCB1251 8007184 C OB České Budějovice
10:11:00 71:00 1310 Schlittermann Emilia 1360004 5109 136 ESV Lok Schöneweide
10:13:00 73:00 839 Urbanek Annina 12A1100 8400284 Naturfreunde Wien
10:15:00 75:00 249 Stacke Viktorie LCE1251 7053853 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:17:00 77:00 1238 Kalisch Alma 1080003 6123 108 TSV Karlshorst
10:19:00 79:00 838 Skern Anna 12A1150 8240511 Naturfreunde Wien
10:21:00 81:00 323 Hynková Anna ONO1250 8008269 C SKOB Ostrov
10:23:00 83:00 1226 Kalisch Hannah 1050005 2039974 105 TSC Strausberg
10:25:00 85:00 Vakant 0 Vakant

D12B 2.27 km, 90 m, 7 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:50:00 50:00 681 Kvapilová Klára TUV1199 8506612 B SOK TJ Turnov
10:16:35 76:35 207 Ryšánková Alice KUL1150 8500023 C KOB Ústí nad Labem
10:26:18 86:18 155 Pokorná Elen KAM1151 2420066 C OK Kamenice
10:51:00 111:00 1758 Kabátová Anna 886298 Neregistrovaní
10:53:00 113:00 840 Schreiber Matilda 12A1151 8200056 Naturfreunde Wien
10:55:00 115:00 Vakant 0 Vakant
10:57:00 117:00 Vakant 0 Vakant

D14A 3.82 km, 160 m, 9 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:30:00 30:00 288 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B OK Lokomotiva Plzeň
09:43:22 43:22 652 Zabořilová Anna TUR0951 8012867 B OOB TJ Turnov
09:49:30 49:30 773 Coufalová Rea ZBM0953 8076013 B SK Brno Žabovřesky
09:57:09 57:09 1439 Valge Marta 1780008 8024733 178 ZVOC
10:04:21 64:21 1199 Plone Luize 880002 8202100 088 Alnis OK
10:10:30 70:30 156 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B OK Kamenice
10:13:41 73:41 1528 Lundsrud Tuva Fosser 2230003 8162303 223 OK Moss2
10:15:26 75:26 775 Coufalová Thea ZBM1050 8107733 B SK Brno Žabovřesky
10:19:13 79:13 945 Jiráková Adéla JJN1052 8076042 B Team Jizerky
10:23:29 83:29 1243 Hohl Luna 1090002 8007709 109 GOV - Gruppo Orientisti Va
10:31:00 91:00 325 Ječmenová Veronika ONO0950 8016054 B SKOB Ostrov
10:33:00 93:00 1382 Ziberte Madara 1550008 8020050 155 Alnis /JNSC
10:35:00 95:00 776 Janíková Klára ZBM1057 8011043 B SK Brno Žabovřesky
10:37:00 97:00 1295 Trukhnii Myloslava 1290005 8072514 129 OC Korostyshiv
10:39:00 99:00 842 Machold Cleo 12A1051 8280510 Naturfreunde Wien
10:41:00 101:00 712 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 B OB Vizovice
10:43:00 103:00 1292 Dalkevych Yevheniia 1290001 1427153 129 OC Korostyshiv
10:45:00 105:00 1455 Skouboe Kristine 1790007 8508389 179 Horsens OK 02
10:47:00 107:00 1369 Berger Katja 1540004 8190909 154 Der Bergerclan
10:49:00 109:00 1294 Derezhenets Sofiia 1290003 1427152 129 OC Korostyshiv
10:51:00 111:00 841 Buschek Matilda 12A1050 8070900 Naturfreunde Wien
10:53:00 113:00 326 Hynková Marie ONO1050 301490 B SKOB Ostrov
10:55:00 115:00 1401 Korstjens Domi 1600003 1000672 160 KOL2
10:57:00 117:00 1511 Rathje Jonna 2130003 8404007 213 TGM Budenheim
10:59:00 119:00 1311 Schlittermann Karla 1360003 6809 136 ESV Lok Schöneweide
11:01:00 121:00 1293 Osinska Anastasiia 1290002 1427151 129 OC Korostyshiv
11:03:00 123:00 83 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
11:05:00 125:00 1383 Zakrevska Madara 1550009 8517301 155 Alnis /JNSC
11:07:00 127:00 774 Marková Eva ZBM0954 8517355 A SK Brno Žabovřesky
11:09:00 129:00 1194 Bomio-Pacciorini Sara 870002 8060410 087 CO UTOE Bellinzona
11:11:00 131:00 35 Vondráčková Jolana DKP1058 8330756 B Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 133:00 Vakant 0 Vakant
11:15:00 135:00 Vakant 0 Vakant
11:17:00 137:00 Vakant 0 Vakant

D14B 3.21 km, 110 m, 8 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 60:00 682 Kvapilová Kristýna TUV0999 8226312 B SOK TJ Turnov
10:04:43 64:43 208 Kvapilová Alžběta KUL0953 8226387 C KOB Ústí nad Labem
10:29:41 89:41 1440 Briede Dita Egita 1780015 8011917 178 ZVOC
10:30:09 90:09 356 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
10:36:24 96:24 209 Portz Viktoria KUL1051 8133235 C KOB Ústí nad Labem
10:50:43 110:43 779 Kučerová Tereza ZBM0957 8047164 C SK Brno Žabovřesky
10:50:51 110:51 1167 Brink Amanda 780005 1006571 078 Pargas IF
10:56:43 116:43 927 Matoušková Kateřina SPC0955 8502681 C SPORTICUS team
11:01:00 121:00 157 Pokorná Sára KAM0952 8500062 C OK Kamenice
11:03:00 123:00 542 Hill Daisy SLA0950 7210809 C SKOB Slaný
11:05:00 125:00 778 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C SK Brno Žabovřesky
11:07:00 127:00 524 Kolaříková Erika SKM0951 8680289 C KOB Směr Kroměříž
11:09:00 129:00 10 Kadlecová Jolana BBM1052 2001996 C BETA URSUS Rosice
11:11:00 131:00 982 Lebedová Veronika 10008 2419986 001 TJ Radon Vysoká Pec
11:13:00 133:00 1286 Kutniak Daria 1250001 8460300 125 OC O-Kompas
11:15:00 135:00 946 Černíková Zora JJN1055 8409855 C Team Jizerky
11:17:00 137:00 360 Juřeníková Ema MOV0951 2045154 C SKOB Ostrava
11:19:00 139:00 777 Finstrlová Denisa ZBM0951 8410804 C SK Brno Žabovřesky
11:21:00 141:00 Vakant 0 Vakant
11:23:00 143:00 Vakant 0 Vakant
11:25:00 145:00 Vakant 0 Vakant
11:27:00 147:00 Vakant 0 Vakant

D16A 4.07 km, 140 m, 9 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:40:00 40:00 1563 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
09:48:47 48:47 1384 Jumike Ilze 1550002 8020070 155 Alnis /JNSC
09:50:09 50:09 653 Novotná Karolína TUR0853 8680596 A OOB TJ Turnov
09:50:27 50:27 1 Rychlá Karolína AOP0757 8445307 A Orientační Běh Opava
09:54:17 54:17 578 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A SK Studenec
09:55:00 55:00 317 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:55:49 55:49 37 Vondráčková Alžběta DKP0864 8226349 A Oddíl OB Kotlářka
09:58:31 58:31 716 Šestáková Johana VLI0853 8119509 A Slavia Liberec orienteering
09:59:02 59:02 1593 Bergdahl Elvina 8038271 253 Ok Orinto
10:00:22 60:22 949 Nožičková Eva JJN0852 8680401 A Team Jizerky
10:01:20 61:20 159 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 B OK Kamenice
10:08:36 68:36 1028 Fenger-Gron Astrid Faber 230015 8310962 023 Silkeborg OK
10:09:07 69:07 1523 Jakobsen Emma Aune Rytter 2220003 8255045 222 OK MOSS 1
10:20:39 80:39 948 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B Team Jizerky
10:22:17 82:17 844 Asenbauer Mika 12A0850 8003949 Naturfreunde Wien
10:26:21 86:21 24 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B SK OB Chotěboř
10:31:02 91:02 158 Mišeková Kateřina KAM0756 8226411 B OK Kamenice
10:32:29 92:29 843 Asenbauer Sona 12A0851 8449449 Naturfreunde Wien
10:35:59 95:59 1495 Tímea Jánosi 2000001 8080717 200 Pécsi Vörös Meteor Sportkö
10:36:29 96:29 1404 Skaug Signe 1620002 8251207 162 OK Pan Aarhus
10:37:24 97:24 595 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 A KOB Tretra Praha
10:38:03 98:03 1441 Rumba Sandija 1780009 8665866 178 ZVOC
10:41:00 101:00 1214 Wąsiewicz Urszula 970002 8070511 097 Team 360
10:43:00 103:00 361 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 A SKOB Ostrava
10:45:00 105:00 1385 Kairiša Evelina 1550011 8202088 155 Alnis /JNSC
10:47:00 107:00 1066 Radajewski Alice 350004 8103225 035 Parawanga Orienteers
10:49:00 109:00 947 Baloghová Milena JJN0750 8228091 B Team Jizerky
10:51:00 111:00 715 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 A Slavia Liberec orienteering
10:53:00 113:00 1021 Salnaite Egle 200004 2063444 020 OK Fortuna
10:55:00 115:00 Vakant 0 Vakant
10:57:00 117:00 Vakant 0 Vakant
10:59:00 119:00 Vakant 0 Vakant

D16B 3.08 km, 110 m, 8 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:10:00 10:00 950 Cicvárková Klára JJN0751 2111784 C Team Jizerky
09:24:07 24:07 503 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 C SOS Jindřichův Hradec
09:26:41 26:41 1442 Grase Gabriela 1780006 8061490 178 ZVOC
09:26:49 26:49 780 Peňázová Charlotte ZBM0860 8033247 B SK Brno Žabovřesky
09:43:49 43:49 211 Šlinská Amálie KUL0852 8662286 C KOB Ústí nad Labem
09:45:53 45:53 951 Podoubská Klára JJN0851 2111782 C Team Jizerky
09:49:31 49:31 1342 Barzdžiute Aiste 1460008 8662394 146 OSK Sakas
09:52:54 52:54 1444 Eglite Elza 1780014 8682050 178 ZVOC
10:05:04 65:04 289 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C OK Lokomotiva Plzeň
10:05:50 65:50 1029 Fredberg Siv 230003 7440001 023 Silkeborg OK
10:11:00 71:00 210 Komárková Adéla KUL0854 8116703 C KOB Ústí nad Labem
10:13:00 73:00 1179 De Clercq Mara 820009 1409488 082 SC TEAM BE
10:15:00 75:00 1443 Kavite Keita 1780010 8011904 178 ZVOC
10:17:00 77:00 11 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 C BETA URSUS Rosice
10:19:00 79:00 Vakant 0 Vakant
10:21:00 81:00 Vakant 0 Vakant

D18A 4.61 km, 175 m, 13 kontrol, Start: 4

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 60:00 388 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
10:02:35 62:35 116 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
10:05:12 65:12 85 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
10:19:59 79:59 1445 Lapina Sanda 1780003 8666055 178 ZVOC
10:20:34 80:34 571 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
10:23:48 83:48 719 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 A Slavia Liberec orienteering
10:25:12 85:12 621 Štemberová Barbora TJN0650 8662736 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:26:26 86:26 897 Kotková Adéla RIC0655 8445334 B OB Říčany
10:34:41 94:41 84 Bambousková Julie DOR0650 8660590 A OK Dobříš
10:36:32 96:32 717 Heczková Anna VLI0652 8328656 B Slavia Liberec orienteering
10:55:51 115:51 654 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 A OOB TJ Turnov
11:01:00 121:00 1633 Podoubská Adéla JJN0650 8410780 B Team Jizerky
11:03:00 123:00 86 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B OK Dobříš
11:05:00 125:00 781 Finstrlová Lucie ZBM0651 8516451 B SK Brno Žabovřesky
11:07:00 127:00 620 Zoubková Šárka TJN0554 8421840 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:09:00 129:00 504 Blažková Veronika SJH0551 8226309 B SOS Jindřichův Hradec
11:11:00 131:00 718 Balcarová Marie VLI0658 8016312 B Slavia Liberec orienteering
11:13:00 133:00 846 Radon Livia 12A0551 8100005 Naturfreunde Wien
11:15:00 135:00 845 Biel Corinna 12A0550 8031005 Naturfreunde Wien
11:17:00 137:00 1456 Mikkelsen Ella Klarke 1790003 8140506 179 Horsens OK 02
11:19:00 139:00 1541 Tiesters Mette 2270004 8004996 227 Omega Leuven
11:21:00 141:00 936 Sobotová Alžběta DLP0550 8044685 C OOB TJ Dukla Praha
11:23:00 143:00 329 Pekárková Bára ONO0655 8022619 C SKOB Ostrov
11:25:00 145:00 328 Holíková Petra ONO0653 8660587 C SKOB Ostrov
11:27:00 147:00 1542 Tiesters Hanne 2270005 8004985 227 Omega Leuven
11:29:00 149:00 1343 Milašauskaite Morta 1460018 8116041 146 OSK Sakas
11:31:00 151:00 807 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A OB SK Zvole
11:33:00 153:00 1457 Skouboe Johanne 1790006 8508382 179 Horsens OK 02
11:35:00 155:00 160 Balejová Julie KAM0551 8667985 B OK Kamenice
11:37:00 157:00 38 Koubová Hana DKP0558 8149896 A Oddíl OB Kotlářka
11:39:00 159:00 2 Holasová Barbora AOP0651 8654899 A Orientační Běh Opava
11:41:00 161:00 760 Tulachová Anna VSP0554 8013965 B USK Praha
11:43:00 163:00 450 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
11:45:00 165:00 327 Holíková Simona ONO0553 8154979 B SKOB Ostrov
11:47:00 167:00 Vakant 0 Vakant
11:49:00 169:00 Vakant 0 Vakant

D18B 3.56 km, 130 m, 9 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:20:00 20:00 362 Vojkůvková Hana MOV0552 8445291 B SKOB Ostrava
09:21:52 21:52 1668 Skalová Jolana TJN0653 8662689 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:37:52 37:52 1446 Biruma Nikija 1780004 8011906 178 ZVOC
10:21:00 81:00 1447 Laurenova Estere 1780012 8656760 178 ZVOC
10:23:00 83:00 1448 Laurenova Patricija 1780013 8061503 178 ZVOC
10:25:00 85:00 212 Derflová Eliška KUL0550 8226415 C KOB Ústí nad Labem
10:27:00 87:00 204 Olekšová Natálie KRN0652 8022346 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:29:00 89:00 952 Vakant 0 Vakant
10:31:00 91:00 Vakant 0 Vakant

D20A 5.25 km, 195 m, 15 kontrol, Start: 4

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:50:00 50:00 655 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
10:04:15 64:15 1180 De Smul Tille 820005 8448000 082 SC TEAM BE
10:15:02 75:02 389 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 R SK Praga
10:16:42 76:42 1637 Simonsen Siri 1380012 8009122 138 FIF Hillerod
10:23:08 83:08 720 Šestáková Marie VLI0452 8667522 R Slavia Liberec orienteering
10:26:19 86:19 330 Pecko Sára ONO0452 8116743 A SKOB Ostrov
10:47:02 107:02 1666 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 C OB České Budějovice
10:48:23 108:23 1543 Tiesters Lotte 2270003 8004976 227 Omega Leuven
10:51:00 111:00 1386 Putne Darta 1550003 8334480 155 Alnis /JNSC
10:53:00 113:00 761 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 A USK Praha
10:55:00 115:00 1168 Brink Henrika 780004 1006595 078 Pargas IF
10:57:00 117:00 1207 Hobson Justine 910001 8041810 091 Bushflyers ACT
10:59:00 119:00 1209 Miller Natalie 930001 8117895 093 Bushflyers
11:01:00 121:00 1271 Nielsen Laura Holm 1210006 8140303 121 O-Ferie
11:03:00 123:00 1203 Gray Mikaela 900002 8650376 090 Ugly Gully Orienteers AUS
11:05:00 125:00 344 Počtová Klára OPI0453 8014535 A Orientační sporty Písek
11:07:00 127:00 953 Podrábská Alžběta JJN0452 8663120 B Team Jizerky

D21E 6.40 km, 295 m, 17 kontrol, Start: 4

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 60:00 1315 Simonsen Annika 1380002 8004723 138 FIF Hillerod
10:14:59 74:59 567 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
10:15:40 75:40 662 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A OOB TJ Turnov
10:17:13 77:13 1531 Agervig Kristiansson Mal 2240001 8310121 224 IFK Göteborg Orientering
10:17:30 77:30 1532 Agervig Kristiansson Ida 2240002 8143216 224 IFK Göteborg Orientering
10:17:32 77:32 1387 Sirma Signe 1550012 8142194 155 Alnis /JNSC
10:22:28 82:28 613 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R KOS TJ Tesla Brno
10:22:49 82:49 1232 Pezzati Elena 1060001 8310959 106 Stora Tando OK
10:23:27 83:27 596 Smolková Barbora TAP0356 8654912 R KOB Tretra Praha
10:24:05 84:05 1462 Prieto Maria 1800002 8180698 180 CDB Malarruta
10:34:40 94:40 1508 Rizzi Martina 2100001 8120102 210 Stora Tando OK 03
10:35:07 95:07 1233 Maddalena Alice 1060004 8161002 106 Stora Tando OK
10:37:35 97:35 1252 Basarán Kika 1110001 8653283 111 Toledo-O
10:38:31 98:31 612 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 C KOS TJ Tesla Brno
10:39:49 99:49 849 Tiefenböck Tina 12A9951 8310799 Naturfreunde Wien
10:48:28 108:28 1415 Westin Emilie 1670002 8221331 167 Nydalen SK
10:57:12 117:12 1367 Sorensen Emily 1510002 8473318 151 Big Foot Orienteers
11:01:00 121:00 1555 Stabina Zanda 2330002 8062180 233 Azimuts OK
11:03:00 123:00 1129 Tiszlavicz Veronika 640011 8418004 064 Egri Spartacus SE
11:05:00 125:00 1414 Westin Kjersti 1670001 8006734 167 Nydalen SK
11:07:00 127:00 1257 Parga Lucia 1140001 8021195 114 Aromon Pontevedra
11:09:00 129:00 1472 Veljačiková Hana 1920001 8016313 192 0
11:11:00 131:00 850 Kastner Ylvi 12A0050 8250600 Naturfreunde Wien
11:13:00 133:00 1615 Shepherd Jo 8180292 118 Halden SK (GBR)
11:15:00 135:00 138 Wiśniewska Hanna CHC9051 8640913 E K.O.B. Choceň
11:17:00 137:00 1466 Camarasa Pérez Ana 1830001 8659379 183 C.E.COLIVENC
11:19:00 139:00 394 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E SK Praga
11:21:00 141:00 393 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 E SK Praga
11:23:00 143:00 Vakant 0 Vakant

D21A 5.68 km, 280 m, 16 kontrol, Start: 4

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:00:00 00:00 420 Rollier Monika PHK8051 8680379 C OK 99 Hradec Králové
09:03:57 03:57 118 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 R OK Chrastava
09:10:20 10:20 954 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 C Team Jizerky
09:13:12 13:12 390 Kožinová Anna PGP9350 8005121 C SK Praga
09:27:38 27:38 1267 Fossoey Aurora 1180002 7210954 118 Halden SK
09:29:10 29:10 622 Šklíbová Michaela TJN0153 8660383 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:32:21 32:21 162 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 C OK Kamenice
09:32:32 32:32 346 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
09:37:47 37:47 191 Kohlová Zuzana KPY8852 8154981 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:38:11 38:11 572 Kubecová Kateřina STB9999 8044747 C TJ Stadion Nový Bor
09:39:33 39:33 721 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
09:39:56 39:56 656 Thořová Markéta TUR9952 8663148 C OOB TJ Turnov
09:41:14 41:14 72 Dolejší Kateřina DOK0156 8006733 C OK Doksy
09:41:18 41:18 117 Knížková Šárka CHA9850 8659402 C OK Chrastava
09:47:18 47:18 30 Pangrácová Marie DKL9051 8028804 C KOB Kladno
09:49:13 49:13 1372 Berger Anni 1540007 8080299 154 Der Bergerclan
09:51:18 51:18 1370 Berger Marlies 1540001 8112200 154 Der Bergerclan
09:53:44 53:44 1371 Stromberger Lena 1540003 631007 154 Der Bergerclan
09:59:34 59:34 1616 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 C Oddíl OB Kotlářka
10:01:00 61:00 107 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:03:00 63:00 1128 Kocsik Nora 640001 8330802 064 Egri Spartacus SE
10:05:00 65:00 1169 Brink Johanna 780003 1006584 078 Pargas IF
10:07:00 67:00 1424 Glatz Verena 1720003 8345345 172 OLC Graz
10:09:00 69:00 1557 Fossoy Synne 2340001 2067640 234 Gaula
10:11:00 71:00 1476 Aoi Yamasaki 1940003 8506458 194 Team Japan
10:13:00 73:00 1493 Van Rooy Silke 1990002 8020116 199 Antwerp Orienteers
10:15:00 75:00 161 Albrechtová Eva KAM7850 8648602 C OK Kamenice
10:17:00 77:00 1262 Vermonden Annelies 1170003 7207280 117 D-team
10:19:00 79:00 658 Dlabajová Alena TUR8551 8035535 C OOB TJ Turnov
10:21:00 81:00 1477 Yuki Oguri 1940004 8506469 194 Team Japan
10:23:00 83:00 1323 Gvildiene Vilija 1410004 8644486 141 Medeina OK
10:25:00 85:00 391 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C SK Praga
10:27:00 87:00 321 Hájková Kateřina OKP9450 8183064 C SK OK 24 Praha
10:29:00 89:00 39 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
10:31:00 91:00 1261 Gysen Kelly 1170002 7001003 117 D-team
10:33:00 93:00 847 Tiefenböck Rita 12A0150 8020401 Naturfreunde Wien
10:35:00 95:00 657 Linková Alena TUR9751 8670822 C OOB TJ Turnov
10:37:00 97:00 481 Červená Adéla SHK9755 8663209 C OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 99:00 466 Hojná Silvie SCP7950 8226308 C OK Sparta Praha
10:41:00 101:00 457 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
10:43:00 103:00 458 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
10:45:00 105:00 Vakant 0 Vakant
10:47:00 107:00 Vakant 0 Vakant

D21B 4.60 km, 230 m, 15 kontrol, Start: 4

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:40:00 40:00 489 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
09:43:08 43:08 1346 Nakvose Nadezhda 1460006 8646238 146 OSK Sakas
09:43:58 43:58 579 Kučerová Lucie STH9251 331285 C SK Studenec
09:49:47 49:47 1373 Berger Marlene 1540008 1399405 154 Der Bergerclan
09:53:10 53:10 73 Riby Rose DOK0052 8107748 C OK Doksy
09:59:47 59:47 528 Žandová Marcela SKV9653 2058500 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:59:53 59:53 192 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:00:26 60:26 119 Vejstrková Martina CHA9651 8506944 C OK Chrastava
10:07:21 67:21 1345 Veikutyte Gerda 1460005 8654429 146 OSK Sakas
10:13:20 73:20 661 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 C OOB TJ Turnov
10:14:43 74:43 1573 Górska Kinga 8081989 246 OK Sport Warszawa
10:18:06 78:06 1000 Valatkaite Julija 40001 8657272 004 OK VERSME
10:24:56 84:56 955 Podrábská Marie JJN0251 8660394 C Team Jizerky
10:30:40 90:40 488 Janků Anna SJC0252 8000195 Sportcentrum Jičín
10:30:47 90:47 490 Kovářová Eva SJC8759 8008759 C Sportcentrum Jičín
10:33:11 93:11 103 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C VŠTJ Ekonom Praha
10:34:21 94:21 529 Žandová Monika SKV8751 2085621 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:34:42 94:42 1181 De Smul Siel 820004 2018685 082 SC TEAM BE
10:41:00 101:00 193 Míchalová Šárka KPY0050 8410806 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:43:00 103:00 624 Žuchová Nikola TJN9352 8071193 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:45:00 105:00 527 Eretová Kateřina SKV8651 8511575 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:47:00 107:00 526 Broumová Kateřina SKV 416217 TJ Slovan Karlovy Vary
10:49:00 109:00 1344 Stoniene Kornelija 1460002 8116027 146 OSK Sakas
10:51:00 111:00 530 Krejčová Vlasta SKV9453 1470168 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:53:00 113:00 3 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C Orientační Běh Opava
10:55:00 115:00 460 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C OK Roztoky
10:57:00 117:00 451 Koubová Lenka ROU9554 8044551 C SKOB Roudnice nad Labem
10:59:00 119:00 1300 Van Breedam Vanessa 1320002 8655044 132 TROL Belgium vzw
11:01:00 121:00 1449 Rozentale Eva 1780016 8011899 178 ZVOC
11:03:00 123:00 782 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C SK Brno Žabovřesky
11:05:00 125:00 102 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
11:07:00 127:00 908 Nováková Eliška PDY0150 8033215 C Běhej Poděbrady
11:09:00 129:00 392 Hrabánková Zuzana PGP9950 8155188 C SK Praga
11:11:00 131:00 461 Klinkerová Magdaléna ROZ9950 7209448 C OK Roztoky
11:13:00 133:00 511 Petráčková Kristýna SJI9851 8044606 C OK Jihlava
11:15:00 135:00 660 Paříková Iva TUR0061 8404050 C OOB TJ Turnov
11:17:00 137:00 623 Žuchová Daniela TJN9750 8230697 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:19:00 139:00 Vakant 0 Vakant
11:21:00 141:00 Vakant 0 Vakant
11:23:00 143:00 Vakant 0 Vakant

D21C 4.07 km, 170 m, 12 kontrol, Start: 4

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:10:00 10:00 909 Kotrčová Lenka PDY9350 8183166 C Běhej Poděbrady
10:11:00 71:00 273 Neradová Eva LIT8951 8420929 C KOB Litvínov
10:13:00 73:00 1217 Ščehovičová Zuzana 980002 2039802 098 PRAHA Gajdoš
10:15:00 75:00 41 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
10:17:00 77:00 1652 Pavlíčková Kristýna MOV 52775 SKOB Ostrava
10:19:00 79:00 1200 Plone Evija 880001 8090110 088 Alnis OK
10:21:00 81:00 848 Haller Sonja 12A8850 46279 Naturfreunde Wien
10:23:00 83:00 Vakant 0 Vakant

D35A 4.54 km, 205 m, 14 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:00:00 00:00 1060 Masevičiute Kristina 330001 8644551 033 Fortuna OK
09:05:28 05:28 1123 Novokovich Maria 610002 8637588 061 SRD SK
09:22:41 22:41 832 Straube Hanka 31D7350 7770777 SV Lengefeld
09:34:04 34:04 910 Hejtmánková Kateřina PDY8450 8328651 C Běhej Poděbrady
09:46:06 46:06 1416 Zhyltsova Tetiana 1680002 2071216 168 Azymut(Ukraine)
09:52:57 52:57 573 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C TJ Stadion Nový Bor
10:01:00 61:00 1073 Martin Maria Jose 390003 8250912 039 Malarruta
10:03:00 63:00 4 Holasová Šárka AOP7853 8648596 C Orientační Běh Opava
10:05:00 65:00 194 Procházková Zuzana KPY8650 8107703 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:07:00 67:00 331 Hynková Jana ONO8650 8488887 C SKOB Ostrov
10:09:00 69:00 1072 Viqueira Andrea 390002 8010761 039 Malarruta
10:11:00 71:00 1227 Herold Katrin 1050001 8300584 105 TSC Strausberg
10:13:00 73:00 1630 Frenzel Friederike 2590001 7750203 259 OK Mark Brandenburg
10:15:00 75:00 268 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C KOB Děčín
10:17:00 77:00 644 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
10:19:00 79:00 1105 Tschischkale Kati 500001 2143430 050 Potsdam
10:21:00 81:00 Vakant 0 Vakant
10:23:00 83:00 Vakant 0 Vakant
10:25:00 85:00 Vakant 0 Vakant

D35B 3.95 km, 175 m, 13 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:30:00 30:00 144 Kalousková Pavla JEN8451 8012882 C OB Jenišovice
09:40:28 40:28 625 Kopecká Magdaléna TJN8251 2148140 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:58:51 58:51 363 Juřeníková Hana MOV8052 420413 C SKOB Ostrava
10:01:49 61:49 1572 Daruk Agnieszka 8007747 246 OK Sport Warszawa
10:02:28 62:28 452 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
10:31:00 91:00 1347 Pestininke Vaiva 1460017 8011664 146 OSK Sakas
10:33:00 93:00 28 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
10:35:00 95:00 983 Šperlová Zuzana 10001 8226372 001 TJ Radon Vysoká Pec
10:37:00 97:00 1324 Mureniene Agne 1410005 303303 141 Medeina OK
10:39:00 99:00 1502 Palmer Sandra 2050002 8044729 205 Ermassets club de muntanya
10:41:00 101:00 1582 Láčíková Sabina 2051488 250 OK Láčíková
10:43:00 103:00 1284 Dargacz Anna 1240002 2080320 124 WKS Wawel
10:45:00 105:00 783 Janíková Marie ZBM7852 8502710 C SK Brno Žabovřesky

D40A 4.40 km, 195 m, 13 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:40:00 40:00 121 Lankašová Barbora CHA8050 8109403 C OK Chrastava
09:41:26 41:26 1083 Popp Bobach Helle 430005 8509369 043 Aalborg OK
09:42:36 42:36 1054 Lervaag Pernille 310004 2067656 031 Velledalen IL
09:45:01 45:01 762 Arnoštová Kateřina VSP7652 8226388 C USK Praha
10:07:51 67:51 696 Rücklová Alena VCB8150 8501783 C OB České Budějovice
10:09:52 69:52 87 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C OK Dobříš
10:10:08 70:08 18 Málková Šárka CST8351 8051083 C OB Strakonice
10:10:49 70:49 695 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
10:21:19 81:19 290 Bohuslavová Jana LPM7852 7207664 C OK Lokomotiva Plzeň
10:25:19 85:19 531 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:28:37 88:37 1022 Salniene Jone 200001 8003739 020 OK Fortuna
10:41:00 101:00 421 Lišková Kateřina PHK8151 2102552 C OK 99 Hradec Králové
10:43:00 103:00 1047 Preston Julia 250001 8037051 025 SROC
10:45:00 105:00 291 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
10:47:00 107:00 1110 Wodajo Netsi 530002 9102645 053 TROL Belgium
10:49:00 109:00 1063 Spathmann Natascha 340002 8008033 034 Kempische oriëntatielopers
10:51:00 111:00 1030 Fredberg Hanne 230004 7440002 023 Silkeborg OK
10:53:00 113:00 1031 McGrail Rie Stenjhoej Ba 230005 8063832 023 Silkeborg OK
10:55:00 115:00 Vakant 0 Vakant
10:57:00 117:00 Vakant 0 Vakant
10:59:00 119:00 Vakant 0 Vakant

D40B 3.46 km, 140 m, 10 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:20:00 20:00 1450 Ligate Kitija 1780001 8061431 178 ZVOC
09:20:24 20:24 911 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady
09:34:08 34:08 574 Kučerková Romana STB8196 682355 C TJ Stadion Nový Bor
09:43:20 43:20 512 Bartáková Petra SJI8151 8076038 C OK Jihlava
09:50:46 50:46 332 Ječmenová Věra ONO8050 7209469 C SKOB Ostrov
09:57:44 57:44 122 Lipenská Eva CHA7951 8013858 C OK Chrastava
09:58:06 58:06 1321 Svalbe Aiga 1400001 8018111 140 OK ALNIS
09:59:15 59:15 444 Forstová Veronika PZR8181 8119527 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:04:35 64:35 587 Bouzková Katka SVS8151 8047269 C Orientklub Vsetín
10:13:49 73:49 275 Pavlíková Klára LIT7451 8344044 C KOB Litvínov
10:21:00 81:00 31 Pilátová Petra DKL8051 8196068 C KOB Kladno
10:23:00 83:00 163 Dobyášová Zuzana KAM8052 2039085 C OK Kamenice
10:25:00 85:00 1172 Zbroja-Nowak Justyna 790002 8000829 079 KS Hades Poznan
10:27:00 87:00 784 Dohnalová Květa ZBM7954 2144067 C SK Brno Žabovřesky
10:29:00 89:00 1529 Lundsrud Bente Fosser 2230004 8415109 223 OK Moss2
10:31:00 91:00 213 Štorcová Alena KUL8350 8142 C KOB Ústí nad Labem
10:33:00 93:00 25 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
10:35:00 95:00 95 Lhotská Jana DVP8250 4713 C DVP ORIENTATION
10:37:00 97:00 697 Zábranská Alena VCB7953 2118442 C OB České Budějovice
10:39:00 99:00 274 Benešová Zuzana LIT8353 2151450 C KOB Litvínov
10:41:00 101:00 1524 Jakobsen Elisabeth Aune 2220004 8255018 222 OK MOSS 1
10:43:00 103:00 Vakant 0 Vakant
10:45:00 105:00 Vakant 0 Vakant
10:47:00 107:00 Vakant 0 Vakant

D45A 3.98 km, 190 m, 13 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:10:00 10:00 698 Míková Lenka VCB7653 8237724 C OB České Budějovice
09:15:47 15:47 145 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C OB Jenišovice
09:16:16 16:16 699 Teringlová Martina VCB7851 8515516 C OB České Budějovice
09:20:26 20:26 617 Městková Lucie TEP7850 8410791 C Tempo Praha
09:28:50 28:50 723 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
09:29:35 29:35 1339 Balakova Andrea 1450001 7770701 145 Nyköping OK
09:34:54 34:54 851 Skern Marina 12A7550 8010775 Naturfreunde Wien
09:46:45 46:45 74 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
09:46:52 46:52 1173 Bultrowicz Agnieszka 790003 8000826 079 KS Hades Poznan
09:47:08 47:08 423 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
09:49:00 49:00 396 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C SK Praga
09:50:53 50:53 1097 Wenderickx Nancy 480001 8509397 048 HAMOK
10:06:58 66:58 448 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko
10:08:24 68:24 1190 Antoine Christine 840002 9190664 084 ORIENTATION CAENNAISE
10:11:00 71:00 1140 Hugelshofer Barbara 660002 8636063 066 OLG Waldrose
10:13:00 73:00 1239 Kalisch Claudia 1080002 8261076 108 TSV Karlshorst
10:15:00 75:00 1289 Tirlikiene Ruta 1260002 2009528 126 Karsuva
10:17:00 77:00 165 Mišeková Martina KAM7851 8107712 C OK Kamenice
10:19:00 79:00 164 Rejšková Alena KAM7750 2075613 C OK Kamenice
10:21:00 81:00 1474 Voeste Annick 1930002 8303016 193 OLG Basel
10:23:00 83:00 395 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C SK Praga
10:25:00 85:00 580 Junková Petra STH7451 8330759 C SK Studenec
10:27:00 87:00 722 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C Slavia Liberec orienteering
10:29:00 89:00 110 Vričanová Sylva HAV6751 8034543 C OB Havířov
10:31:00 91:00 1544 Van Oosterwijck Katj 2270001 8004995 227 Omega Leuven
10:33:00 93:00 139 Biolik Agnieszka CHC7751 8197778 C K.O.B. Choceň
10:35:00 95:00 43 Vondráčková Markéta DKP7856 8460270 C Oddíl OB Kotlářka
10:37:00 97:00 1183 De Schepper Ellen 820008 1409487 082 SC TEAM BE
10:39:00 99:00 1606 Škorpilová Jana SJC7451 211303 C Sportcentrum Jičín
10:41:00 101:00 1487 Farkas Fruzsina 1980004 45530 198 Tipo Orienteering
10:43:00 103:00 1107 Perez Maica 510002 7200028 051 CRON
10:45:00 105:00 1032 Faber Signe 230016 2086048 023 Silkeborg OK
10:47:00 107:00 422 Samková Renáta PHK7456 8409844 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 109:00 915 Knaupová Ivana 84D7850 8090278 MTV Braunschweig
10:51:00 111:00 1747 Ryšavá Magdalena PGP7650 8517318 C SK Praga
10:53:00 113:00 Vakant 0 Vakant
10:55:00 115:00 Vakant 0 Vakant
10:57:00 117:00 Vakant 0 Vakant

D45B 2.84 km, 135 m, 10 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:50:00 50:00 241 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:50:20 50:20 513 Mazzarese Jana SJI7854 2102555 C OK Jihlava
10:03:41 63:41 919 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:09:58 69:58 123 Matyášová Jana CHA7652 8030636 C OK Chrastava
10:20:10 80:10 505 Komárková Lenka SJH7651 8662283 C SOS Jindřichův Hradec
10:36:32 96:32 724 Benešová Radka VLI7653 8410767 C Slavia Liberec orienteering
10:40:47 100:47 785 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C SK Brno Žabovřesky
10:44:44 104:44 364 Horáčková Vladimíra MOV7750 8651342 C SKOB Ostrava
10:45:43 105:43 1534 Sandvik Lene 2250005 1751208 225 Halden Skiklubb
10:48:05 108:05 1244 Hohl Vanessa 1090001 8638703 109 GOV - Gruppo Orientisti Va
10:51:00 111:00 1348 Kulikauskiene Danute 1460007 8116086 146 OSK Sakas
10:53:00 113:00 263 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:55:00 115:00 366 Bergrová Petra MOV7452 52981 C SKOB Ostrava
10:57:00 117:00 365 Štětínská Soňa MOV7650 232406 C SKOB Ostrava
10:59:00 119:00 29 Kándlová Adéla DCE7550 2113044 C KOB Dobřichovice
11:01:00 121:00 167 Pokorná Kamila KAM7452 2118482 C OK Kamenice
11:03:00 123:00 166 Víšková Alena KAM7451 2075615 C OK Kamenice
11:05:00 125:00 1177 Peňázová Iva 800001 446349 080 Brno
11:07:00 127:00 168 Hankovcová Lenka KAM7053 682099 C OK Kamenice
11:09:00 129:00 96 Šťovíčková Dagmar DVP7650 2214526 C DVP ORIENTATION
11:11:00 131:00 786 Václavková Petra ZBM7553 2771966 C SK Brno Žabovřesky
11:13:00 133:00 1434 Szieberth Natasa 1750003 8515056 175 PVM
11:15:00 135:00 725 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
11:17:00 137:00 853 Machold Natalia 12A7650 8250376 Naturfreunde Wien
11:19:00 139:00 1517 Skog Paula 2160002 1190773 216 Olarin Suunnistajat
11:21:00 141:00 855 Meizer Elisabeth 12A7752 8652357 Naturfreunde Wien
11:23:00 143:00 920 Papicová Silvie BZP7651 8014449 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:25:00 145:00 1498 Tomandlová Radka 2020002 2099521 202 HoRa
11:27:00 147:00 854 Ujvari Sandra 12A7751 2109294 Naturfreunde Wien
11:29:00 149:00 852 Buschek Elisabeth 12A7750 8110377 Naturfreunde Wien
11:31:00 151:00 462 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
11:33:00 153:00 242 Tomanová Veronika LBM7751 8013372 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:35:00 155:00 124 Štveráková Monika CHA7852 2059761 C OK Chrastava
11:37:00 157:00 88 Housková Monika DOR7551 2044893 C OK Dobříš
11:39:00 159:00 Vakant 0 Vakant
11:41:00 161:00 Vakant 0 Vakant

D50A 3.73 km, 175 m, 11 kontrol, Start: 3

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:20:00 20:00 857 Kastner Barbara 12A9950 8105105 Naturfreunde Wien
09:22:23 22:23 252 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:36:22 36:22 426 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové
09:38:05 38:05 1272 Holm Rikke 1210002 8070471 121 O-Ferie
09:43:33 43:33 858 Bonek Claudia 12A6901 8150669 Naturfreunde Wien
09:49:03 49:03 1458 Mikkelsen Irene Klarke 1790002 8040605 179 Horsens OK 02
09:49:48 49:48 1405 Skaug Anne 1620001 8171072 162 OK Pan Aarhus
09:50:33 50:33 269 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C KOB Děčín
09:50:43 50:43 506 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
09:53:50 53:50 367 Hulenková Martina MOV7352 51174 C SKOB Ostrava
09:57:50 57:50 1033 Krogsgaard Heidi Hinge 230013 2049946 023 Silkeborg OK
10:02:19 62:19 187 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C KOB Kamenický Šenov
10:05:41 65:41 1306 Rasmussen Angélique Gronbo 1350002 8005182 135 Allerod OK
10:15:00 75:00 293 Pechová Iva LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
10:18:15 78:15 856 Calvet Christine 12A7050 8020470 Naturfreunde Wien
10:21:00 81:00 525 Mičíková Lada SKM7250 8680394 C KOB Směr Kroměříž
10:23:00 83:00 1398 Westin Lenka 1580002 8006758 158 Porsgrunn OL
10:25:00 85:00 996 Verbraken Linda 20002 8068686 002 TROL
10:27:00 87:00 397 Šejnová Magdalena PGP7053 2129235 C SK Praga
10:29:00 89:00 398 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C SK Praga
10:31:00 91:00 1184 De Bie Ellen 820002 800038 082 SC TEAM BE
10:33:00 93:00 1273 Thyssen Susanne 1210004 1280870 121 O-Ferie
10:35:00 95:00 898 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
10:37:00 97:00 1312 Schlittermann Silke 1360002 5108 136 ESV Lok Schöneweide
10:39:00 99:00 1594 Andersson Annika 7300346 253 Ok Orinto
10:41:00 101:00 292 Čepičková Jana LPM7353 8044744 C OK Lokomotiva Plzeň
10:43:00 103:00 893 Pánková Martina 47S6950 2057961 TJ Rapid Bratislava
10:45:00 105:00 467 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
10:47:00 107:00 597 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
10:49:00 109:00 1170 Brink Maria 780002 1006590 078 Pargas IF
10:51:00 111:00 1402 Bronckaers Marcia 1600002 1090099 160 KOL2
10:53:00 113:00 1067 Sharkey Deirdre 350002 8103239 035 Parawanga Orienteers
10:55:00 115:00 424 Maňáková Silvie PHK7151 2000571 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 117:00 425 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 119:00 1074 Garcia Mercedes 390006 8019269 039 Malarruta
11:01:00 121:00 1463 Del Campo Cristina 1800003 8130369 180 CDB Malarruta
11:03:00 123:00 598 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C KOB Tretra Praha
11:05:00 125:00 Vakant 0 Vakant
11:07:00 127:00 Vakant 0 Vakant

D50B 2.79 km, 125 m, 10 kontrol, Start: 3

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:40:00 40:00 303 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C OK Lokomotiva Pardubice
09:51:32 51:32 1288 Klymeniuk Nataliia 1250003 8006849 125 OC O-Kompas
10:15:32 75:32 1585 Kettunen Pia 2067644 112 Kalevan Rasti
10:23:33 83:33 1174 Gorczyca Magdalena 790004 8229202 079 KS Hades Poznan
10:30:18 90:18 491 Janků Radka SJC7353 8000163 C Sportcentrum Jičín
10:32:29 92:29 427 Azebová Martina PHK6757 49890 C OK 99 Hradec Králové
10:37:16 97:16 1092 Bačkiene Rima 450002 8066770 045 SK S-Sportas
10:41:00 101:00 956 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C Team Jizerky
10:43:00 103:00 957 Řehořová Lenka JJN7250 2073661 C Team Jizerky
10:45:00 105:00 1349 Vidžiuniene Irena 1460014 8116083 146 OSK Sakas
10:47:00 107:00 683 Ferbasová Zdeňka TUV7361 8409852 C SOK TJ Turnov
10:49:00 109:00 370 Vojkůvková Jarmila MOV7152 436420 C SKOB Ostrava
10:51:00 111:00 369 Pavlíčková Lenka MOV7151 428276 C SKOB Ostrava
10:53:00 113:00 1002 Pretnar Irma 80002 1398945 008 Kamniški orientacijski klu
10:55:00 115:00 1160 Yogev Dafna 740002 2071338 074 Lev Hasharon - Menashe
10:57:00 117:00 264 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:59:00 119:00 556 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
11:01:00 121:00 1287 Dzholdashova Svitlana 1250002 1300155 125 OC O-Kompas
11:03:00 123:00 958 Pokorná Hana JJN6951 2073666 C Team Jizerky
11:05:00 125:00 89 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
11:07:00 127:00 1195 Steingruber Samdra 870003 8121270 087 CO UTOE Bellinzona
11:09:00 129:00 368 Buryanová Kateřina MOV7351 2421354 C SKOB Ostrava
11:11:00 131:00 313 Kamírová Gabriela LTP7351 8445326 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:13:00 133:00 Vakant 0 Vakant
11:15:00 135:00 Vakant 0 Vakant
11:17:00 137:00 Vakant 0 Vakant

D55A 3.52 km, 145 m, 11 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 60:00 1375 Berger Hedi 1540012 8010368 154 Der Bergerclan
10:01:14 61:14 322 Valentová Helena OKP6550 8013931 C SK OK 24 Praha
10:04:45 64:45 1316 Simonsen Sandra 1380001 8009103 138 FIF Hillerod
10:11:10 71:10 959 Rýdlová Magda JJN6850 8662737 C Team Jizerky
10:14:03 74:03 1506 Alexandersson Ingrid 2080001 9641228 208 Stora Tuna OK 02
10:23:07 83:07 806 Jirková Renata ZPV6553 8047130 C KOB ZPV Prostějov
10:30:13 90:13 1374 Berger Gislind 1540011 8150966 154 Der Bergerclan
10:47:29 107:29 492 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C Sportcentrum Jičín
10:47:32 107:32 44 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
10:48:55 108:55 684 Linková Iva TUV6850 8061486 C SOK TJ Turnov
10:49:43 109:43 348 Forstová Lenka MFP6850 2222801 C Matfyz Praha
10:51:35 111:35 1052 Andersson Susanne 280001 1501129 028 Pitea IF OK
10:59:17 119:17 1165 Toth Agnes 760003 8011799 076 MAFC Budapest
11:01:00 121:00 899 Eschlboeck Gudrun 46A6850 8445522 OL Naturfreunde Linz
11:03:00 123:00 1127 Friebe Marion 630001 8077686 063 USV Jena
11:05:00 125:00 532 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:07:00 127:00 90 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C OK Dobříš
11:09:00 129:00 195 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:11:00 131:00 1103 Makovicka Veronique 490002 8196511 049 CO Colmar
11:13:00 133:00 860 Tiefenböck Riki 12A6751 8311067 Naturfreunde Wien
11:15:00 135:00 563 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
11:17:00 137:00 1210 Teo Dóra 940003 2056160 094 Kanizsa Orienteering
11:19:00 139:00 Vakant 0 Vakant
11:21:00 141:00 Vakant 0 Vakant
11:23:00 143:00 Vakant 0 Vakant

D55B 2.63 km, 115 m, 9 kontrol, Start: 3

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:10:00 10:00 830 Cruse Katrin 24D6650 8040766 SV Robotron Dresden
09:11:50 11:50 146 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
09:17:38 17:38 482 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
09:28:05 28:05 1426 Glatz Sylvia 1720004 8005003 172 OLC Graz
09:32:23 32:23 1325 Preiksiene Laima 1410010 418128 141 Medeina OK
09:33:47 33:47 233 Mutinská Zdeňka KUO6499 8482088 C KOB Ústí nad Orlicí
09:46:07 46:07 357 Miturová Radka MLA6552 8656680 C MLOK Mariánské Lázně
09:50:01 50:01 468 Veljačiková Markéta SCP6451 8506651 C OK Sparta Praha
09:50:07 50:07 1519 Sallai Sára 2170002 46073 217 SZVSE
10:04:21 64:21 1388 Sirma Gerda 1550001 8142197 155 Alnis /JNSC
10:11:00 71:00 599 Šimůnková Martina TAP6851 2152988 C KOB Tretra Praha
10:13:00 73:00 1079 Noiman Anat 400002 2071092 040 Lev hasharon menashe
10:15:00 75:00 243 Matyášová Lenka LBM6460 8063055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:17:00 77:00 808 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
10:19:00 79:00 19 Málková Věra CST6550 8033691 C OB Strakonice
10:21:00 81:00 533 Žandová Marie SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:23:00 83:00 1425 Zeiner Elisabeth 1720002 8006600 172 OLC Graz
10:25:00 85:00 861 Drizo Tetiana 12A6850 2103534 Naturfreunde Wien
10:27:00 87:00 1678 Biel-Pretting Renate 12A6750 8030967 Naturfreunde Wien
10:29:00 89:00 648 Syslová Iva TTR6151 8511761 C OOB Třebíč
10:31:00 91:00 196 Míchalová Marcela KPY6850 8501528 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:33:00 93:00 Vakant 0 Vakant
10:35:00 95:00 Vakant 0 Vakant

D60 3.10 km, 155 m, 9 kontrol, Start: 3

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:20:00 20:00 1158 Cejka Kati 730001 8058516 073 OLC SKOG Fribourg
09:35:19 35:19 469 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
10:15:09 75:09 1143 Mikalauskiene Daiva 680002 7205459 068 SAULE
10:21:00 81:00 493 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
10:23:00 83:00 1559 Buhler Birgit 2360002 8231161 236 Radeburg
10:25:00 85:00 1509 Mose Ann-Vibeke 2120001 2067637 212 Vestjysk Orienteringsklub
10:27:00 87:00 1034 Smonsen Inger 230009 239709 023 Silkeborg OK
10:29:00 89:00 827 Wiedenfeld Ute 19D0000 8606480 SSV Planeta Radebeul
10:31:00 91:00 921 Kujanová Martina BZP5850 7001902 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:33:00 93:00 294 Šilhavá Jana LPM5951 8656566 C OK Lokomotiva Plzeň
10:35:00 95:00 1111 Mols Greet 530004 1411915 053 TROL Belgium
10:37:00 97:00 1112 Krols Hilde 530005 2031827 053 TROL Belgium
10:39:00 99:00 1008 Eriksson Karin 150002 2027994 015 IF Marin Väst
10:41:00 101:00 349 Hlaváčová Jarka MFP6050 2081364 C Matfyz Praha
10:43:00 103:00 75 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C OK Doksy
10:45:00 105:00 1756 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C SK Praga
10:47:00 107:00 862 Hilbert Sabine 12A6250 8261062 Naturfreunde Wien
10:49:00 109:00 1113 Bruyninckx Miek 530007 703062 053 TROL Belgium
10:51:00 111:00 534 Krejčová Vlasta SKV6351 2104601 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:53:00 113:00 1364 Nielsen Lise 1480002 8303059 148 OK MELFAR
10:55:00 115:00 Vakant 0 Vakant
10:57:00 117:00 Vakant 0 Vakant

D65 2.66 km, 125 m, 9 kontrol, Start: 3

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 60:00 1150 Stanevičiene Ruta 720008 8654444 072 OK Labirintas
10:09:43 69:43 1326 Gvildiene Virginija 1410002 8651332 141 Medeina OK
10:09:55 69:55 1303 Luovula Pia 1340003 2067627 134 Suosmeren Salpa
10:11:22 71:22 399 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C SK Praga
10:15:50 75:50 46 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
10:20:43 80:43 895 Jenővári Gabriella 22H5750 8383380 Hegyisport Szentendre Egy.
10:28:36 88:36 1025 Olsson Christina 210001 580810 021 SOL
10:31:33 91:33 244 Janská Iva LBM5795 8410797 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:31:44 91:44 254 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:34:28 94:28 627 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:50:41 110:41 304 Novotná Jiřina LPU5654 8047142 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:12 113:12 253 Stackeová Anna LCE5551 8660387 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:01:00 121:00 700 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C OB České Budějovice
11:03:00 123:00 45 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C Oddíl OB Kotlářka
11:05:00 125:00 1149 Baleišiene Roma 720004 8629866 072 OK Labirintas
11:07:00 127:00 535 Kubátová Lenka SKV5551 237549 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:09:00 129:00 809 Lehmann Gabriela 13D.050 8003556 Kaulsdorfer OLV Berlin
11:11:00 131:00 470 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
11:13:00 133:00 484 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 135:00 1019 Jumppanen Helena 190002 1013485 019 Pihkaniskat
11:17:00 137:00 1117 Vanreusel Jen 550002 8004112 055 SASOR
11:19:00 139:00 245 Salajková Věra LBM5558 8063069 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:21:00 141:00 125 Lusková Olga CHA5650 8170 C OK Chrastava
11:23:00 143:00 97 Lhotská Radoslava DVP5654 897386 C DVP ORIENTATION
11:25:00 145:00 626 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:27:00 147:00 1255 Wüest Ruth 1130002 8663269 113 ALPSTEIN-O
11:29:00 149:00 197 Trdá Iva KPY5850 2059735 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:31:00 151:00 483 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 153:00 Vakant 0 Vakant
11:35:00 155:00 Vakant 0 Vakant
11:37:00 157:00 Vakant 0 Vakant
11:39:00 159:00 Vakant 0 Vakant

D70 2.51 km, 105 m, 10 kontrol, Start: 3

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:00:00 00:00 1151 Krasuckiene Egle 720005 8071848 072 OK Labirintas
09:26:36 26:36 726 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
09:47:36 47:36 557 Langrová Eva SNA5351 8144128 C TJ START Náchod
09:51:17 51:17 276 Neradová Alena LIT5051 8144113 C KOB Litvínov
09:55:45 55:45 1084 Bobach Kirsten 430006 8201985 043 Aalborg OK
10:01:00 61:00 536 Savičová Irena SKV5352 8517314 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:03:00 63:00 1725 Reischigová Růžena SKV5353 7202575 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:05:00 65:00 1010 Blommen Paulette 170002 8006140 017 Omega
10:07:00 67:00 889 Rosen Miriam 11G4950 8640466 GB MTBO squad
10:09:00 69:00 664 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
10:11:00 71:00 Vakant 0 Vakant

D75 2.45 km, 75 m, 9 kontrol, Start: 3

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:50:00 50:00 305 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:03 85:03 1152 Bumeliene Skaidra 720002 1111114 072 OK Labirintas
10:51:00 111:00 553 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
10:53:00 113:00 265 Zenkerová Miluše LCV4550 253150 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:55:00 115:00 Vakant 0 Vakant

D80 2.22 km, 75 m, 8 kontrol, Start: 3

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:40:00 40:00 188 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov
10:41:00 101:00 1270 Eulitz Ilse 1200001 1969 120 OLV Weimar.e.V.
10:43:00 103:00 Vakant 0 Vakant

F3 3.10 km, 95 m, 9 kontrol, Start: 5

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 1732 Žežulková Jana DKP875 8501057 Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 1646 Kozsuch Andrea 1396265 204 PVS
09:00:00 00:00 1215 Wąsiewicz Marzena 970003 8051070 097 Team 360
09:00:00 00:00 1055 Lervaag Bernt Are 310005 2067622 031 Velledalen IL
09:00:00 00:00 888 Holper Antónia 12H6850 8041868 Tipo Orienteering Club
09:00:00 00:00 1013 Weibl Anissa 180007 2072272 018 Dvakuku Orienteering
09:00:00 00:00 1012 Tozser Bendeguz 180004 8119373 018 Dvakuku Orienteering
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 1634 Olsson Ingalill 1960 8022962 245 OK Orion
09:00:00 00:00 1635 Hulec Filip PCB9401 8001109 C SKP České Budějovice
09:00:00 00:00 1610 Erlitz Jakub LCE8601 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 1703 Čermák Robin 7202891 192 0
09:00:00 00:00 1697 Procházková Miluše DCE5450 8303060 C KOB Dobřichovice
09:00:00 00:00 1654 Havlíček Vojtěch 1982 2219004 Neregistrovaní
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 1675 Tesař Jaroslav 8653297 Neregistrovaní
09:00:00 00:00 1676 Tesař Martin 8653298 Neregistrovaní
09:00:00 00:00 1715 Patzeltová Bea LDC6850 8042127 C KOB Děčín
09:00:00 00:00 1718 Straková Káča CHA1000 2124770 C OK Chrastava
09:00:00 00:00 1711 Schüller Wolfgang 49763 154 Der Bergerclan
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 171 Albrecht Vladimír KAM7800 981812 C OK Kamenice
09:00:00 00:00 170 Bínová Jana KAM8650 2219019 C OK Kamenice
09:00:00 00:00 169 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
09:00:00 00:00 961 Rokos Michal JJN0107 2027215 C Team Jizerky
09:00:00 00:00 960 Tkáč Jan JJN6700 2027227 C Team Jizerky
09:00:00 00:00 236 Kofroňová Edita LBE8050 2219017 C TJ Lokomotiva Beroun
09:00:00 00:00 235 Kofroň Ondřej LBE1200 1426044 C TJ Lokomotiva Beroun
09:00:00 00:00 214 Gruntová Alena KUL0653 8148 C KOB Ústí nad Labem
09:00:00 00:00 198 Nedas Dušan KPY7701 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:00:00 00:00 172 Jedličková Tereza KAM7950 2075667 C OK Kamenice
09:00:00 00:00 140 Sýkora Bohumil CHC8601 9563 C K.O.B. Choceň
09:00:00 00:00 1142 Sadilová Jana 670002 8107729 067 Neregistrovaný - Šeberov
09:00:00 00:00 985 Rutrle Lumír 10017 2117425 001 TJ Radon Vysoká Pec
09:00:00 00:00 984 Křížová Darina 10003 2420005 001 TJ Radon Vysoká Pec
09:00:00 00:00 1263 Houben Ellen 1170006 9840801 117 D-team
09:00:00 00:00 1380 Geier Sebastian 1540009 5470 154 Der Bergerclan
09:00:00 00:00 1618 Kadlecová Gabriela BBM7651 2120995 C BETA URSUS Rosice
09:00:00 00:00 1485 Zámečníková Jitka 1970001 8047213 197 NER - Zámečníci
09:00:00 00:00 1437 Šoljaková Eliška 1760001 2067632 176 Neregistrovaná
09:00:00 00:00 1394 Zimmer Jan 1560001 897354 156 na
09:00:00 00:00 1189 Šebková Jana 830001 2025359 083 neregistrovaní Šebková
09:00:00 00:00 255 Vlažná Lucie LCE8751 8670776 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:00:00 00:00 815 Brettschneider M. or M. 13D8600 5056 Kaulsdorfer OLV Berlin
09:00:00 00:00 814 Pommer Norbert 13D5700 8234303 Kaulsdorfer OLV Berlin
09:00:00 00:00 813 Brettschneider Gudrun 13D6050 8003551 Kaulsdorfer OLV Berlin
09:00:00 00:00 811 Käding Kirsten 13D6751 8003554 Kaulsdorfer OLV Berlin
09:00:00 00:00 810 Boeck Ute 13D6750 8071467 Kaulsdorfer OLV Berlin
09:00:00 00:00 1005 Dalos Györgyi 110002 1396156 011 MAFC
09:00:00 00:00 924 Neumann Petra 1VD5850 8222298 SG Zittau Süd
09:00:00 00:00 818 Trappe Kathrin 13D8650 8200386 Kaulsdorfer OLV Berlin
09:00:00 00:00 817 Schramm Erwin 13D8500 8110685 Kaulsdorfer OLV Berlin
09:00:00 00:00 816 Brettschneider Max 13D8400 8003565 Kaulsdorfer OLV Berlin
09:00:00 00:00 1507 Lahm Katja 2090001 8303076 209 CTG Koblenz
09:00:00 00:00 514 Kaňáková Petra SJI8751 7003047 C OK Jihlava
09:00:00 00:00 464 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C SKOB Bruntál
09:00:00 00:00 371 Juřeník Jiří MOV7901 2025345 C SKOB Ostrava
09:00:00 00:00 295 Bohuslav Fanda LPM0900 8285 C OK Lokomotiva Plzeň
09:00:00 00:00 266 Zierhut Antonín LCV7100 253146 C TJ Lokomotiva Chomutov
09:00:00 00:00 1223 Halberstadt Stanislava 1020002 995898 102 CLUB ATHLETIGUE AUBERGENVI
09:00:00 00:00 1336 Li Livie 1440003 2067629 144 Aarhus 1900 Orientering
09:00:00 00:00 1035 Mc Grail William St 230008 8063831 023 Silkeborg OK
09:00:00 00:00 538 Skuhrovcová Helena SKV9998 301521 TJ Slovan Karlovy Vary
09:00:00 00:00 537 Ondrová Jana SKV9999 301522 TJ Slovan Karlovy Vary

F5 5.00 km, 170 m, 15 kontrol, Start: 5

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 1645 Pataki Gabor 8150091 204 PVS
09:00:00 00:00 833 Neumann Johanna 31D0550 7777077 SV Lengefeld
09:00:00 00:00 1106 Füßling 500002 300801 050 Potsdam
09:00:00 00:00 1279 Bridge Jack 1220004 8628719 122 Royal Air Force Orienteeri
09:00:00 00:00 834 Neumann Rasmus 31D0800 7707777 SV Lengefeld
09:00:00 00:00 1016 Mentler Balazs 180003 332877 018 Dvakuku Orienteering
09:00:00 00:00 1015 Tozser Andras 180002 505269 018 Dvakuku Orienteering
09:00:00 00:00 1014 Weibl Zoltan 180001 1419835 018 Dvakuku Orienteering
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 1757 Olisauskas Raimonds 8001465 Berliner TSC
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 1597 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C SKOB Roudnice nad Labem
09:00:00 00:00 1596 Wąsiewicz Jerzy 8050202 097 Team 360
09:00:00 00:00 1591 Ptáček Miloš SNA7001 8107772 C TJ START Náchod
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 1660 Herter Laszlo 1953 8195309 Neregistrovaní
09:00:00 00:00 1733 Mašek Lukáš DKP860 8501073 Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 00:00 1612 Kalenská Lenka SUL7853 8509349 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
09:00:00 00:00 1744 Kubeček Štěpán LIP7600 7237623 C SOS Mamuti z Lipovky
09:00:00 00:00 1720 Hromádka Miroslav 8138 Neregistrovaní
09:00:00 00:00 1709 Johnová Lenka DOK7350 51279 C OK Doksy
09:00:00 00:00 1761 Lamačová Dana TUR7451 2111603 C OOB TJ Turnov
09:00:00 00:00 1764 Glöckner Michal 8500073 Neregistrovaní
09:00:00 00:00 1763 Edwards Malcolm 2053560 Neregistrovaní
09:00:00 00:00 1762 Janeček Miroslav 2027208 Neregistrovaní
09:00:00 00:00 1681 Jánek Ladislav 8482633 LPU OK Lokomotiva Pardubice
09:00:00 00:00 1625 Lounský Ondřej 8063091 Neregistrovaní
09:00:00 00:00 1611 Kalenský Tomáš SUL0600 2099530 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
09:00:00 00:00 1682 Jánková Vendula 7200905 LPU OK Lokomotiva Pardubice
09:00:00 00:00 1710 Bílý Petr DOK6800 8662323 C OK Doksy
09:00:00 00:00 1698 Vacek František CHT7001 4634 C OOB SK Chrast
09:00:00 00:00 1696 Procházka Antonín DCE5501 8303070 KOB Dobřichovice
09:00:00 00:00 728 Juklíčková Zuzana VLI8750 8505204 C Slavia Liberec orienteering
09:00:00 00:00 727 Juklíček Jakub VLI8802 8505176 C Slavia Liberec orienteering
09:00:00 00:00 564 Randík Jan SOB8703 7209786 C SOBSA
09:00:00 00:00 729 Šebelková Štěpánka VLI7851 2127581 C Slavia Liberec orienteering
09:00:00 00:00 1277 Beaty Andrew 1220002 8628720 122 Royal Air Force Orienteeri
09:00:00 00:00 1124 Seleznev Sergey 610001 8637590 061 SRD SK
09:00:00 00:00 730 Šebelka Jan VLI7506 51227 C Slavia Liberec orienteering
09:00:00 00:00 1432 Schejbalová Kristina 1740001 2067630 174 Bez klubu
09:00:00 00:00 1096 Votavová Světla 470002 8500014 047 DSVJ
09:00:00 00:00 1095 Votava David 470001 2090845 047 DSVJ
09:00:00 00:00 1433 Vladimír Schejbal 1740002 2067631 174 Bez klubu
09:00:00 00:00 471 Schejbalová Karina SCP8050 410788 C OK Sparta Praha
09:00:00 00:00 141 Sýkorová Daniela CHC8851 9549 C K.O.B. Choceň
09:00:00 00:00 1558 Vach Petr 2350001 2219084 235 HAŠMAR
09:00:00 00:00 1278 Cluderay Benjamin 1220003 8628714 122 Royal Air Force Orienteeri
09:00:00 00:00 1216 Wąsiewicz Piotr 970001 8070620 097 Team 360
09:00:00 00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 00:00 1017 Gorozdi Mate 180008 46024 018 Dvakuku Orienteering
09:00:00 00:00 1250 Svedjenäs Sophie 1100005 2089301 110 OK Skogshjortarna
09:00:00 00:00 1587 Fritz Sarah 2067661 254 TSV Bernhardswald

H10 2.28 km, 90 m, 7 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:00:00 00:00 429 Rollier Alexei PHK1502 8005907 C OK 99 Hradec Králové
09:01:31 01:31 1577 Hrouza Jan KRN1300 8654916 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
09:07:24 07:24 428 Liška Albert PHK1313 8005148 C OK 99 Hradec Králové
09:08:52 08:52 516 Prošek Filip SJI1401 8409897 C OK Jihlava
09:11:40 11:40 1435 Szieberth Kende 1750002 8515053 175 PVM
09:17:50 17:50 1340 Alex Johansson 1450002 770701 145 Nyköping OK
09:20:16 20:16 731 Votava Jan VLI1400 8501152 C Slavia Liberec orienteering
09:22:22 22:22 702 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
09:24:25 24:25 296 Stehlík Filip LPM1400 2082911 C OK Lokomotiva Plzeň
09:28:00 28:00 665 Drbohlav Marek TUR1409 8255 C OOB TJ Turnov
09:43:10 43:10 173 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
10:00:00 60:00 1085 Popp Bobach Sander 430004 8500982 043 Aalborg OK
10:02:00 62:00 1023 Salna Matas 200002 1020303 020 OK Fortuna
10:04:00 64:00 515 Mazzarese Aiden SJI1502 8500458 C OK Jihlava
10:06:00 66:00 1512 Rathje Erik 2130004 8424080 213 TGM Budenheim
10:08:00 68:00 Vakant 0 Vakant

H12A 3.39 km, 120 m, 8 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:00:00 00:00 732 Votava Vojtěch VLI1201 8517319 B Slavia Liberec orienteering
09:01:42 01:42 1564 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B OK Jiskra Nový Bor
09:22:10 22:10 703 Minařík František VCB1103 8007194 B OB České Budějovice
09:28:26 28:26 733 Beneš Maxmilián VLI1100 8501669 B Slavia Liberec orienteering
09:30:41 30:41 1620 Hikl Martin ZBM1104 8006761 B SK Brno Žabovřesky
09:30:45 30:45 1621 Kopáč František ZBM1104 2224792 B SK Brno Žabovřesky
09:39:13 39:13 26 Běloušek Matěj CTB1202 8004049 B SK OB Chotěboř
09:47:28 47:28 1341 Oliver Johansson 1450003 730808 145 Nyköping OK
10:00:00 60:00 430 Tatarnikov Ivan PHK1106 2017671 B OK 99 Hradec Králové
10:02:00 62:00 445 Forst Matouš PZR1100 8680414 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:04:00 64:00 963 Lánský Šimon JJN1105 8063052 B Team Jizerky
10:06:00 66:00 544 Zápotocký Tomáš SLA1200 8461732 B SKOB Slaný
10:08:00 68:00 1451 Dzvinko Zintis 1780007 8061506 178 ZVOC
10:10:00 70:00 1333 Töpfer Gustav 1420002 8077682 142 USVJena
10:12:00 72:00 47 Junek Kryštof DKP1212 8680407 C Oddíl OB Kotlářka

H12B 2.48 km, 120 m, 9 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:20:00 20:00 1056 Lervaag Mikkel 310002 2067623 031 Velledalen IL
09:52:22 52:22 431 Liška Viktor PHK1111 8648580 C OK 99 Hradec Králové
09:57:24 57:24 174 Sankot Jakub KAM1207 8502719 C OK Kamenice
10:00:49 60:49 966 Štolba Filip JJN1206 2085567 C Team Jizerky
10:03:59 63:59 215 Kvapil Jan Nepomuk KUL1100 8131 C KOB Ústí nad Labem
10:07:14 67:14 977 Arnošt Daniel SAD1200 434596 C Sportovní akademie Dobříš
10:09:31 69:31 913 Šiler Štěpán PDY1101 8009522 C Běhej Poděbrady
10:15:05 75:05 965 Jirák Tomáš JJN1205 8482578 C Team Jizerky
10:20:00 80:00 1036 McGrail Lucas Stenhoej B 230007 8063830 023 Silkeborg OK
10:22:00 82:00 216 Loučka Tomáš KUL1101 8662304 C KOB Ústí nad Labem
10:24:00 84:00 128 Lankaš Antonín CHA1200 8167 C OK Chrastava
10:26:00 86:00 1245 Hohl Étienne 1090003 8020711 109 GOV - Gruppo Orientisti Va
10:28:00 88:00 863 Drizo Nikolai 12A1200 337622 Naturfreunde Wien
10:30:00 90:00 967 Štolba Marek JJN1207 2078479 C Team Jizerky
10:32:00 92:00 986 Basetlík Petr 10009 2419989 001 TJ Radon Vysoká Pec
10:34:00 94:00 297 Čepička Antonín LPM1102 8285914 C OK Lokomotiva Plzeň
10:36:00 96:00 987 Rutrle Michal 10018 2134264 001 TJ Radon Vysoká Pec
10:38:00 98:00 1749 Popp Bobach Mikkel 430003 9005057 043 Aalborg OK
10:40:00 100:00 440 Eisner Matias PVP1200 8251819 C VSK Přírodní vědy Praha
10:42:00 102:00 Vakant 0 Vakant
10:44:00 104:00 Vakant 0 Vakant
10:46:00 106:00 Vakant 0 Vakant
10:48:00 108:00 Vakant 0 Vakant
10:50:00 110:00 Vakant 0 Vakant

H14A 3.98 km, 140 m, 10 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 60:00 112 Škorpil Marek HOR0900 8064484 B TJ Jiskra Hořice
10:11:06 71:06 790 Toman Matěj ZBM0919 8003624 B SK Brno Žabovřesky
10:15:36 75:36 1049 Nielsen Eskild Stig 260002 8120309 026 Horsens OK
10:18:10 78:10 704 Minařík Josef VCB0903 8226414 B OB České Budějovice
10:23:14 83:14 48 Junek Šimon DKP1011 8680325 B Oddíl OB Kotlářka
10:24:03 84:03 1496 Viktor Jánosi 2000002 8020910 200 Pécsi Vörös Meteor Sportkö
10:33:12 93:12 1327 Murenas Aleksas 1410006 8261351 141 Medeina OK
10:49:25 109:25 864 Urbanek Lauri 12A0900 8400584 Naturfreunde Wien
10:52:34 112:34 705 Míka Ondřej VCB1003 8064522 B OB České Budějovice
11:00:00 120:00 1130 Jonas Botond 640007 8183090 064 Egri Spartacus SE
11:02:00 122:00 1296 Kukhar Illia 1290004 1427157 129 OC Korostyshiv
11:04:00 124:00 256 Stacke Jan LCE1001 7790025 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:06:00 126:00 175 Rejšek Čeněk KAM1002 8488600 B OK Kamenice
11:08:00 128:00 1589 Juhkam Karl-Mattias 8665482 252 OK KOBRAS
11:10:00 130:00 5 Holas Štěpán AOP0900 8004331 A Orientační Běh Opava
11:12:00 132:00 757 Anděl Robin VPM0901 8109411 B KOS Slavia Plzeň
11:14:00 134:00 Vakant 0 Vakant
11:16:00 136:00 Vakant 0 Vakant

H14B 3.10 km, 110 m, 7 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:00:00 00:00 791 Florian Radek ZBM0905 8107776 B SK Brno Žabovřesky
09:02:40 02:40 794 Šicha Matěj ZBM1002 2127531 C SK Brno Žabovřesky
09:04:28 04:28 1057 Lervaag Tobias 310003 2067624 031 Velledalen IL
09:05:46 05:46 602 Cichra Patrik TAP0903 8007172 C KOB Tretra Praha
09:23:32 23:32 49 Šťovíček Jan DKP1012 428233 C Oddíl OB Kotlářka
09:26:17 26:17 350 Forst Albert MFP0901 2079501 C Matfyz Praha
09:29:53 29:53 217 Rotsch Jakub KUL0902 8226351 C KOB Ústí nad Labem
09:33:56 33:56 147 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C OB Jenišovice
09:38:40 38:40 795 Kyncl Ondřej ZBM1003 8016305 B SK Brno Žabovřesky
09:45:13 45:13 968 Tkáč Jakub JJN1001 2027207 C Team Jizerky
09:48:05 48:05 793 Václavek Petr ZBM0916 2771493 B SK Brno Žabovřesky
09:51:48 51:48 98 Lhotský Marek DVP1002 2120627 C DVP ORIENTATION
10:00:00 60:00 373 Berger Tomáš MOV1002 1400415 B SKOB Ostrava
10:02:00 62:00 219 Šuma Marek KUL0903 2019212 C KOB Ústí nad Labem
10:04:00 64:00 1350 Pocevičius Matas 1460004 8644496 146 OSK Sakas
10:06:00 66:00 1351 Milašauskas Kristijonas 1460019 8116031 146 OSK Sakas
10:08:00 68:00 1488 Molnar Zsombor 1980005 2067635 198 Tipo Orienteering
10:10:00 70:00 1459 Mikkelsen Jonas Klarke 1790004 8460299 179 Horsens OK 02
10:12:00 72:00 734 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 C Slavia Liberec orienteering
10:14:00 74:00 454 Hrádek Vojtěch ROU1000 8662370 B SKOB Roudnice nad Labem
10:16:00 76:00 237 Kofroň Jan LBE1000 8236 C TJ Lokomotiva Beroun
10:18:00 78:00 Vakant 0 Vakant
10:20:00 80:00 Vakant 0 Vakant
10:22:00 82:00 Vakant 0 Vakant
10:24:00 84:00 Vakant 0 Vakant

H16A 5.84 km, 235 m, 13 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:40:00 40:00 736 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
09:44:39 44:39 1039 Fenger-Gron Asbjorn Faber 230017 8310917 023 Silkeborg OK
09:57:03 57:03 333 Donda Jakub ONO0700 8656617 B SKOB Ostrov
09:57:39 57:39 50 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A Oddíl OB Kotlářka
10:00:56 60:56 735 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A Slavia Liberec orienteering
10:02:45 62:45 706 Teringl Vojtěch VCB0702 8022634 A OB České Budějovice
10:03:16 63:16 713 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A OB Vizovice
10:14:38 74:38 400 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A SK Praga
10:22:45 82:45 1037 Fredberg Emil 230002 8440002 023 Silkeborg OK
10:27:19 87:19 306 Hlavatý Jan LPU0713 8196084 B OK Lokomotiva Pardubice
10:29:34 89:34 257 Stacke Václav LCE0703 8662435 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:31:15 91:15 1038 Rokkjar Mattias 230011 8008534 023 Silkeborg OK
10:33:50 93:50 51 Junek Matouš DKP0817 8670826 B Oddíl OB Kotlářka
10:39:31 99:31 1389 Praulinš Ralfs 1550004 8024747 155 Alnis /JNSC
10:40:00 100:00 739 Beneš Filip VLI0708 8033275 B Slavia Liberec orienteering
10:42:00 102:00 796 Finstrle Filip ZBM0702 8076007 B SK Brno Žabovřesky
10:44:00 104:00 1161 Yogev Shahar 740005 8503953 074 Lev Hasharon - Menashe
10:46:00 106:00 1470 Kalkstein Yuval 1890002 8064407 189 Hashron
10:48:00 108:00 1475 Voeste Noël 1930001 8655209 193 OLG Basel
10:50:00 110:00 1196 Bomio-Pacciorini Aris 870004 8300808 087 CO UTOE Bellinzona
10:52:00 112:00 1131 Piller-David Marcell 640006 8112900 064 Egri Spartacus SE
10:54:00 114:00 1390 Karklinš Raitis 1550007 8516941 155 Alnis /JNSC
10:56:00 116:00 558 Doucha Tomáš SNA0801 8019416 B TJ START Náchod
10:58:00 118:00 1588 Juhkam Markus 8054103 252 OK KOBRAS
11:00:00 120:00 52 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 B Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 122:00 545 Beran František SLA0700 8075984 B SKOB Slaný
11:04:00 124:00 1513 Rathje Felix 2130002 8335553 213 TGM Budenheim
11:06:00 126:00 737 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 A Slavia Liberec orienteering
11:08:00 128:00 738 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
11:10:00 130:00 Vakant 0 Vakant
11:12:00 132:00 Vakant 0 Vakant

H16B 3.69 km, 155 m, 10 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:50:00 50:00 969 Šnytr Václav JJN0805 8454008 C Team Jizerky
10:13:03 73:03 1322 Kevins Svalbe 1400002 8445588 140 OK ALNIS
10:33:22 93:22 1452 Lidaka Ralfs 1780005 8061495 178 ZVOC
10:50:00 110:00 220 Cabalka Antonín KUL0800 8226319 C KOB Ústí nad Labem
10:52:00 112:00 1453 Sote Edurds Eriks 1780011 8011908 178 ZVOC
10:54:00 114:00 221 Fuchs Samuel KUL0704 8285923 C KOB Ústí nad Labem
10:56:00 116:00 1489 Molnar Agoston 1980006 45493 198 Tipo Orienteering
10:58:00 118:00 222 Háma Jan KUL0805 8133211 C KOB Ústí nad Labem
11:00:00 120:00 223 Ryšánek Vojtěch KUL0701 8482629 C KOB Ústí nad Labem
11:02:00 122:00 246 Salajka Michal LBM0701 52068 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:04:00 124:00 Vakant 0 Vakant
11:06:00 126:00 Vakant 0 Vakant

H18A 6.38 km, 275 m, 16 kontrol, Start: 4

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:10:00 10:00 1328 Murenas Kasparas 1410007 8667558 141 Medeina OK
09:10:25 10:25 603 Elleder David TAP0615 8116696 A KOB Tretra Praha
09:19:00 19:00 978 Stehlík Jakub ZTC0700 8013478 A Západočeské sportovní centrum OB
09:19:03 19:03 1186 De Clercq Rune 820010 8383240 082 SC TEAM BE
09:21:43 21:43 1307 Nielsen Erik Gronborg 1350003 8505433 135 Allerod OK
09:22:13 22:13 765 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
09:24:19 24:19 764 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A USK Praha
09:31:10 31:10 970 Mairich Filip JJN0600 8662716 A Team Jizerky
09:32:00 32:00 605 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 A KOB Tretra Praha
09:36:00 36:00 335 Meduna Filip ONO0603 8028820 A SKOB Ostrov
09:36:23 36:23 32 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B KOB Kladno
09:37:32 37:32 1469 Eshel Sahar 1880001 8017388 188 ISR OC Emek Hefer
09:37:53 37:53 1185 De Smul Mats 820006 8006146 082 SC TEAM BE
09:40:16 40:16 971 Habán Oliver JJN0602 8655464 A Team Jizerky
09:41:29 41:29 1068 Radajewski Owen 350003 8668968 035 Parawanga Orienteers
09:43:35 43:35 559 Doucha Martin SNA0501 8076025 B TJ START Náchod
09:48:33 48:33 628 Zurynek Jan TJN0605 8662746 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:49:57 49:57 1224 Levinson Jonathan 1030001 8071005 103 Galilee OC
09:59:01 59:01 1087 Vang Bobach Christoff 430008 8506826 043 Aalborg OK
10:01:40 61:40 1535 Sandvik Sverre 2250003 1031117 225 Halden Skiklubb
10:10:00 70:00 1201 Plonis Gustavs 880003 8180717 088 Alnis OK
10:12:00 72:00 604 Sork Dominik TAP0504 8149881 B KOB Tretra Praha
10:14:00 74:00 336 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B SKOB Ostrov
10:16:00 76:00 176 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
10:18:00 78:00 1392 Rozenbergs Matiss Ričards 1550010 8414129 155 Alnis /JNSC
10:20:00 80:00 53 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 B Oddíl OB Kotlářka
10:22:00 82:00 401 Kándl Matěj PGP0508 2102710 B SK Praga
10:24:00 84:00 334 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B SKOB Ostrov
10:26:00 86:00 1391 Ziberts Ričards 1550006 8516901 155 Alnis /JNSC
10:28:00 88:00 649 Nešpor Jiří TTR0502 8663162 B OOB Třebíč
10:30:00 90:00 1553 shechory allon 2310002 8503579 231 hevel modiin israel
10:32:00 92:00 402 Koliáš Štěpán PGP0610 8076030 A SK Praga
10:34:00 94:00 307 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 96:00 77 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A OK Doksy
10:38:00 98:00 1419 Veres Dávid 1690001 8664653 169 Tabáni Spartacus
10:40:00 100:00 Vakant 0 Vakant
10:42:00 102:00 Vakant 0 Vakant

H18B 4.44 km, 200 m, 12 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:30:00 30:00 226 Votava Matěj KUL0601 8482577 C KOB Ústí nad Labem
09:43:51 43:51 629 Pěnička Jan TJN0501 2070823 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:06:33 66:33 225 Jareš Ondřej KUL0600 8660594 B KOB Ústí nad Labem
10:30:00 90:00 1352 Barzdžius Rokas 1460009 8011564 146 OSK Sakas
10:32:00 92:00 1490 Molnar Vince 1980003 8099950 198 Tipo Orienteering
10:34:00 94:00 494 Janků Štěpán SJC0501 8000142 C Sportcentrum Jičín
10:36:00 96:00 13 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Rosice
10:38:00 98:00 797 Valnoha David ZBM0514 2051514 C SK Brno Žabovřesky
10:40:00 100:00 224 Balej Martin KUL0603 8144119 C KOB Ústí nad Labem
10:42:00 102:00 Vakant 0 Vakant
10:44:00 104:00 Vakant 0 Vakant
10:46:00 106:00 Vakant 0 Vakant

H20A 7.05 km, 305 m, 19 kontrol, Start: 4

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:20:00 20:00 973 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 R Team Jizerky
09:29:26 29:26 1308 Nielsen Hans Gronborg 1350004 8664243 135 Allerod OK
09:30:15 30:15 1438 Mella Oskar 1770001 8506852 177 Oppsal Orientering
09:33:59 33:59 91 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
09:44:04 44:04 1146 Woolford Sam 690001 8020191 069 Bush n Beach OC
10:00:30 60:30 1536 Sandvik Sigurd 2250002 8488589 225 Halden Skiklubb
10:07:05 67:05 404 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
10:09:15 69:15 1578 Dragoev Tervel 8655566 242 Variant 5 Targovishte
10:11:31 71:31 406 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
10:20:00 80:00 432 Tatarnikov Michal PHK0405 8003652 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 82:00 1162 Yogev Maayan 740004 8509229 074 Lev Hasharon - Menashe
10:24:00 84:00 972 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A Team Jizerky
10:26:00 86:00 54 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka
10:28:00 88:00 865 Buschek Anton 12A0400 8230404 Naturfreunde Wien
10:30:00 90:00 1579 Dragoev Ivaylo 8655577 242 Variant 5 Targovishte
10:32:00 92:00 405 Čtrnáct František PGP0401 8670467 A SK Praga
10:34:00 94:00 560 Kubeček Josef SNA0402 8107749 B TJ START Náchod
10:36:00 96:00 666 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A OOB TJ Turnov
10:38:00 98:00 1562 Conway Adam 2380001 8121935 238 Sheffield University Orien
10:40:00 100:00 403 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
10:42:00 102:00 Vakant 0 Vakant

H21E 10.02 km, 370 m, 24 kontrol, Start: 4

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:50:00 50:00 1608 Fosser Kasper Harlem 8310903 224 IFK Göteborg Orientering (
09:59:19 59:19 767 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 E USK Praha
10:02:11 62:11 1533 Agervig Kristiansson Lin 2240003 8110121 224 IFK Göteborg Orientering
10:07:47 67:47 1598 Heinmann Kristo 8645022 258 OK Peko
10:08:28 68:28 80 Fürst Matouš DOK9602 8651739 C OK Doksy
10:08:50 68:50 56 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 R Oddíl OB Kotlářka
10:09:42 69:42 1409 Skaug Mads 1620006 8160999 162 OK Pan Aarhus
10:10:23 70:23 1609 Ullmann Silvan ZBM9801 8641415 E SK Brno Žabovřesky
10:11:44 71:44 1268 Olaussen Anders Felde 1180001 7201368 118 Halden SK
10:14:16 74:16 181 Škvor Ota KAM9900 8680382 R OK Kamenice
10:19:46 79:46 650 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
10:25:24 85:24 1269 Christiansen Hakon Fruseth 1190001 1009798 119 Nydalens SK
10:27:30 87:30 980 Stehlík Šimon ZTC0501 8670487 A Západočeské sportovní centrum OB
10:29:57 89:57 866 Kastner Nicolas 12A9800 8023456 Naturfreunde Wien
10:30:37 90:37 1163 Yogev Rotem 740003 8462001 074 Lev Hasharon - Menashe
10:33:03 93:03 1379 Berger Xander 1540002 8068908 154 Der Bergerclan
10:34:37 94:37 7 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C Orientační Běh Opava
10:38:21 98:21 1253 Hernandez Isaac 1110002 833523 111 Toledo-O
10:40:34 100:34 1468 Munktved Theis 1870001 8255014 187 Sävedalens Aik
10:46:18 106:18 1368 George Alastair 1510001 8657686 151 Big Foot Orienteers
10:47:57 107:57 1407 Jonas Gabs 1620004 8500987 162 OK Pan Aarhus
10:50:00 110:00 607 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 C KOB Tretra Praha
10:52:00 112:00 410 Janas Petr PGP0200 8663127 R SK Praga
10:54:00 114:00 1135 Kiss Mikes Tamas 640005 8040227 064 Egri Spartacus SE
10:56:00 116:00 1134 Barany Tamas 640004 8330202 064 Egri Spartacus SE
10:58:00 118:00 1234 Del Fedele Alex 1060002 8642060 106 Stora Tando OK
11:00:00 120:00 1236 Cantoreggi Filippo 1060005 8180201 106 Stora Tando OK
11:02:00 122:00 616 Goldschmidt Tobiáš TBM0005 8200031 C KOS TJ Tesla Brno
11:04:00 124:00 1235 Corsi Reto 1060003 8066666 106 Stora Tando OK
11:06:00 126:00 1393 Titomers Endijs 1550013 8000200 155 Alnis /JNSC
11:08:00 128:00 1406 Soren Skaug 1620003 8091202 162 OK Pan Aarhus
11:10:00 130:00 201 Kohl Ondřej KPY8600 8500064 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:12:00 132:00 1133 Korozs Attila 640003 8658450 064 Egri Spartacus SE
11:14:00 134:00 906 Novota Lukáš AKE0300 8017117 Klub OB ATU Košice
11:16:00 136:00 907 Novota Mikuláš AKE6001 8017124 Klub OB ATU Košice
11:18:00 138:00 1599 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
11:20:00 140:00 1586 Lehner Korbinian 2067642 254 TSV Bernhardswald
11:22:00 142:00 1600 Křivda Tomáš CHC9901 8460100 E K.O.B. Choceň
11:24:00 144:00 1601 Roudný Martin LPU0002 8656620 E OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 146:00 142 Stefański Dawid CHC8904 8645199 C K.O.B. Choceň
11:28:00 148:00 182 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
11:30:00 150:00 411 Bjorlo Hakon Raadal PGP9708 8027451 C SK Praga
11:32:00 152:00 79 Bílý Jakub DOK0104 8113497 C OK Doksy
11:34:00 154:00 867 Bonek Jannis 12A1700 8100799 Naturfreunde Wien
11:36:00 156:00 868 Bonek Erik 12A0105 8310301 Naturfreunde Wien
11:38:00 158:00 1465 Kubina Matěj 1810001 721812 181 HSK Benecko
11:40:00 160:00 632 Nagy Josef TJN0006 8656507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:42:00 162:00 1053 Arenth Ole J. B. 290001 2028947 029 NTNUI
11:44:00 164:00 1132 Jacso Barnabas 640002 8010720 064 Egri Spartacus SE
11:46:00 166:00 1522 Teragauchi Wataru 2200001 8003275 220 Japan
11:48:00 168:00 670 Schulhof Jan TUR8900 8014489 R OOB TJ Turnov
11:50:00 170:00 671 Dlabaja Tomas TUR8303 8013405 R OOB TJ Turnov
11:52:00 172:00 1408 Asbjorn Kaltoft 1620005 8626196 162 OK Pan Aarhus
11:54:00 174:00 Vakant 0 Vakant

H21A 8.12 km, 320 m, 20 kontrol, Start: 4

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:20:00 20:00 205 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
09:34:14 34:14 1479 Yuichi Honjo 1940002 2067634 194 Team Japan
09:44:40 44:40 630 Pustai David TJN9301 8076658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:46:35 46:35 740 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
09:47:02 47:02 1208 Meier Michael 920001 1395538 092 OLK Rafzerfeld-Bülach
09:50:42 50:42 1266 van der Kleij Thomas 1170005 850830 117 D-team
09:53:39 53:39 270 Šálek Jan LDC8502 8042124 C KOB Děčín
09:54:23 54:23 1494 Genar Jeremy 1990001 8201090 199 Antwerp Orienteers
09:55:23 55:23 495 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
09:55:49 55:49 284 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
09:57:17 57:17 104 Černý Ondřej EKP8511 8045215 C VŠTJ Ekonom Praha
09:59:38 59:38 669 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 C OOB TJ Turnov
10:01:13 61:13 1478 Ryohei Sato 1940001 2067633 194 Team Japan
10:03:22 63:22 441 Zátka Josef PVP0100 8047285 C VSK Přírodní vědy Praha
10:04:08 64:08 258 Vlažný Jan LCE8901 8091018 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:05:43 65:43 375 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C SKOB Ostrava
10:10:28 70:28 6 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C Orientační Běh Opava
10:20:00 80:00 1590 Morozov Aleksei 8200969 256 KOVZ
10:22:00 82:00 667 Nejman Stanislav TUR9500 8107754 C OOB TJ Turnov
10:24:00 84:00 178 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
10:26:00 86:00 1454 Robalds Andris 1780002 8061494 178 ZVOC
10:28:00 88:00 1337 Soby Pedersen Jonas 1440002 889652 144 Aarhus 1900 Orientering
10:30:00 90:00 798 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C SK Brno Žabovřesky
10:32:00 92:00 496 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C Sportcentrum Jičín
10:34:00 94:00 1265 Franssen Winston 851221 117 D-team
10:36:00 96:00 606 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
10:38:00 98:00 1264 Marien Bert 1170001 1458671 117 D-team
10:40:00 100:00 1631 Frenzel Oskar 2590002 7020215 259 OK Mark Brandenburg
10:42:00 102:00 742 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
10:44:00 104:00 1376 Berger Peter 1540005 8050502 154 Der Bergerclan
10:46:00 106:00 614 Kavan Tomáš TBM8603 8410802 C KOS TJ Tesla Brno
10:48:00 108:00 1280 Jarvis Thomas 1220005 8628718 122 Royal Air Force Orienteeri
10:50:00 110:00 106 Janeček Jura EKP6701 8662291 C VŠTJ Ekonom Praha
10:52:00 112:00 979 Stehlík Petr ZTC7903 8515517 C Západočeské sportovní centrum OB
10:54:00 114:00 819 Boeck Sascha 13D8900 8131089 Kaulsdorfer OLV Berlin
10:56:00 116:00 407 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
10:58:00 118:00 177 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
11:00:00 120:00 55 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 122:00 8 Vlach Jiří AOV7900 8667994 C OOB TJ Baník Ostrava
11:04:00 124:00 988 Kříž Jan 10002 8116752 001 TJ Radon Vysoká Pec
11:06:00 126:00 517 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 C OK Jihlava
11:08:00 128:00 759 Hrdinka Daniel VRL9701 8109430 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:10:00 130:00 741 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
11:12:00 132:00 668 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 C OOB TJ Turnov
11:14:00 134:00 631 Šmaus Jan TJN9700 8662721 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:16:00 136:00 518 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C OK Jihlava

H21B 6.66 km, 295 m, 20 kontrol, Start: 4

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:30:00 30:00 200 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:34:28 34:28 199 Klomínský Václav KPY8700 8162824 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:37:28 37:28 279 Nerad Jaroslav LIT9001 8183140 C KOB Litvínov
09:38:21 38:21 129 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C OK Chrastava
09:45:12 45:12 130 Čechlovský Jan CHA9300 2070852 C OK Chrastava
09:49:33 49:33 1091 Hala Lukáš 440001 301244 044 Šlapanice
09:53:08 53:08 408 Buzek Martin PGP8401 8005129 C SK Praga
09:56:57 56:57 645 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C TJ Sokol Troja
09:59:29 59:29 1602 Venev Simeon 2067647 000 OLAND
09:59:53 59:53 933 Matoušek Martin SPC7604 8109323 C SPORTICUS team
10:03:40 63:40 1098 Deferme Miel 480005 1981205 048 HAMOK
10:07:44 67:44 352 Dvořáček Dan MFP7903 8008081 C Matfyz Praha
10:09:32 69:32 376 Šidík Petr MOV9200 253128 C SKOB Ostrava
10:11:33 71:33 278 Pavlík Libor LIT7605 8416667 C KOB Litvínov
10:23:21 83:21 1301 Coen Dieter 1320001 8654996 132 TROL Belgium vzw
10:30:00 90:00 1378 Klinger David 1540010 433037 154 Der Bergerclan
10:32:00 92:00 835 Kovriha Dmytro 31D9100 2045294 SV Lengefeld
10:34:00 94:00 615 Karlík Jan TBM8809 8557333 C KOS TJ Tesla Brno
10:36:00 96:00 1353 Stonys Daugirdas 1460001 8090504 146 OSK Sakas
10:38:00 98:00 588 Bouzek Petr SVS7901 8133237 C Orientklub Vsetín
10:40:00 100:00 1617 Gajdoš Martin 8502728 098 PRAHA Gajdoš
10:42:00 102:00 1565 Venev Kiril 8097000 000 OLAND
10:44:00 104:00 1099 Melis Toon 480007 1000808 048 HAMOK
10:46:00 106:00 766 Šunda Marek VSP9200 8162902 C USK Praha
10:48:00 108:00 309 Zelinka Jan LPU9405 207824 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 110:00 1377 Schüller Wolfgang 1540006 49763 154 Der Bergerclan
10:52:00 112:00 277 Macek Jiří LIT8401 8445317 C KOB Litvínov
10:54:00 114:00 581 Kučera Michal STH9201 446371 C SK Studenec
10:56:00 116:00 20 Málek Martin CST8902 8130389 C OB Strakonice
10:58:00 118:00 179 Rýdel Jiří KAM9200 8170892 C OK Kamenice

H21C 5.29 km, 260 m, 16 kontrol, Start: 4

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:00:00 00:00 180 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
09:34:50 34:50 417 Uhlíř Marek PGP9405 8162894 C SK Praga
09:52:29 52:29 1329 Gvildys Povilas Kazimier 1410003 1406177 141 Medeina OK
10:00:00 60:00 78 Francke Jan DOK8400 8660370 C OK Doksy
10:02:00 62:00 1197 Bomio-Pacciorini Pietro 870005 8200373 087 CO UTOE Bellinzona
10:04:00 64:00 281 Pavlík Ondřej LIT0101 7210115 C KOB Litvínov
10:06:00 66:00 1246 Hohl Alain 1090004 8040666 109 GOV - Gruppo Orientisti Va
10:08:00 68:00 743 Petr Josef VLI6300 8662714 C Slavia Liberec orienteering
10:10:00 70:00 974 Pavel Martin JJN0004 2045201 C Team Jizerky
10:12:00 72:00 280 Pavlík Matěj LIT0401 7210130 C KOB Litvínov
10:14:00 74:00 409 Čtrnáct Šimon PGP0001 2121096 C SK Praga
10:16:00 76:00 548 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C SKOB Slaný
10:18:00 78:00 Vakant 0 Vakant

H35A 6.60 km, 310 m, 17 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 60:00 108 Kužel Tomáš FSP7610 8076635 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:23:48 83:48 498 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
10:36:51 96:51 449 Brosch Petr RBK7111 8482111 C SK Radioklub Blansko
10:48:05 108:05 473 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OK Sparta Praha
11:00:00 120:00 691 Krampla Tomáš UOL6601 8454046 C SOB Olomouc
11:02:00 122:00 565 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
11:04:00 124:00 554 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
11:06:00 126:00 1108 Penaranda Tomas 510001 8071627 051 CRON
11:08:00 128:00 271 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C KOB Děčín
11:10:00 130:00 455 Hrádek Tomáš ROU8301 8063062 C SKOB Roudnice nad Labem
11:12:00 132:00 27 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
11:14:00 134:00 183 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
11:16:00 136:00 Vakant 0 Vakant
11:18:00 138:00 Vakant 0 Vakant

H35B 4.67 km, 200 m, 12 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:10:00 10:00 1354 Tamaševičius Audrius 1460016 2037321 146 OSK Sakas
09:37:29 37:29 1500 Horne Eirik 2030002 7682940 203 Samnanger
10:10:00 70:00 227 Dubský Aleš KUL8401 8509351 C KOB Ústí nad Labem
10:12:00 72:00 202 Grabmüller Radek KPY8300 2419985 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:14:00 74:00 Vakant 0 Vakant
10:16:00 76:00 Vakant 0 Vakant

H40A 6.16 km, 310 m, 17 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:50:00 50:00 1061 Ščerbavičius Edvardas 330002 8640974 033 Fortuna OK
10:00:44 60:44 1330 Murenas Aurimas 1410008 8237747 141 Medeina OK
10:09:03 69:03 1525 Jakobsen Erik 2220001 8141080 222 OK MOSS 1
10:09:31 69:31 519 Prošek Michal SJI7823 8028823 C OK Jihlava
10:18:28 78:28 869 Radon Thomas 12A7900 8227228 Naturfreunde Wien
10:23:37 83:37 1304 Nurminen Ville-Veikko 1340001 8111662 134 Suosmeren Salpa
10:27:03 87:03 1335 Persson Fredrik 1430001 8516233 143 Wing OK
10:35:56 95:56 800 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Brno Žabovřesky
10:40:30 100:30 1539 Kontautas Donatas 2260001 8633661 226 OK Moss
10:41:39 101:39 1530 Lundsrud Egon 2230001 8442851 223 OK Moss2
10:42:54 102:54 34 Pilát Miroslav DKL7900 8011573 C KOB Kladno
10:43:32 103:32 92 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
10:50:00 110:00 744 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
10:52:00 112:00 337 Ječmen Vladimír ONO7900 8154994 C SKOB Ostrov
10:54:00 114:00 1064 Grasso Sandro 340003 8008043 034 Kempische oriëntatielopers
10:56:00 116:00 1281 Johnston-Davis Philip 1220001 8339991 122 Royal Air Force Orienteeri
10:58:00 118:00 338 Pekárek Martin ONO7203 8482582 C SKOB Ostrov
11:00:00 120:00 633 Balogh Jan TJN7500 2032176 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:02:00 122:00 1282 Watson Paul 1220006 8071830 122 Royal Air Force Orienteeri
11:04:00 124:00 298 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
11:06:00 126:00 1334 Töpfer Christian 1420001 8077459 142 USVJena
11:08:00 128:00 1081 Purvys Virginijus 410001 8000783 041 OK Klajunas
11:10:00 130:00 507 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C SOS Jindřichův Hradec
11:12:00 132:00 33 Klíma Kamil DKL8201 8667960 C KOB Kladno
11:14:00 134:00 1088 Popp Andreas 430002 8509381 043 Aalborg OK
11:16:00 136:00 714 Vlček Jiří VIC7700 8051253 C OB Vizovice
11:18:00 138:00 412 Stepanenko Sergiy PGP7902 1088801 C SK Praga
11:20:00 140:00 975 Pražák Michal JJN7900 8670764 C Team Jizerky
11:22:00 142:00 1059 Malin Sergei 320001 8011055 032 Kucha Mala Sport
11:24:00 144:00 1228 Kalisch Fabian 1050004 1001898 105 TSC Strausberg
11:26:00 146:00 Vakant 0 Vakant
11:28:00 148:00 Vakant 0 Vakant
11:30:00 150:00 Vakant 0 Vakant

H40B 4.50 km, 230 m, 13 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:00:00 00:00 1355 Pocevičius Mantas 1460003 8330702 146 OSK Sakas
09:32:48 32:48 575 Bernášek Jiří STB8101 8033290 C TJ Stadion Nový Bor
09:38:41 38:41 1356 Barzdžius Vytautas 1460011 8662416 146 OSK Sakas
09:56:48 56:48 1357 Gaupšas Mantas 1460012 8651352 146 OSK Sakas
10:00:00 60:00 148 Kalousek Zdeněk JEN8200 8042128 C OB Jenišovice
10:02:00 62:00 801 Polách David ZBM8003 2144039 C SK Brno Žabovřesky
10:04:00 64:00 57 Hořejší Jan DKP8209 2771943 C Oddíl OB Kotlářka
10:06:00 66:00 1024 Salna Juozas 200003 1090080 020 OK Fortuna
10:08:00 68:00 990 Volný Jindřich 10014 2134269 001 TJ Radon Vysoká Pec
10:10:00 70:00 989 Šperl Milan 10007 8670803 001 TJ Radon Vysoká Pec
10:12:00 72:00 707 Zábranský Zdeněk VCB7803 2118443 C OB České Budějovice
10:14:00 74:00 238 Kofroň Jan LBE8001 1459072 C TJ Lokomotiva Beroun
10:16:00 76:00 802 Dohnal Pavel ZBM8005 8502747 C SK Brno Žabovřesky
10:18:00 78:00 Vakant 0 Vakant
10:20:00 80:00 Vakant 0 Vakant

H45A 5.82 km, 290 m, 17 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:20:00 20:00 1050 Nielsen Troels 260003 504535 026 Horsens OK
09:20:12 20:12 582 Junek Petr STH7801 8660910 C SK Studenec
09:28:34 28:34 1041 Rokkjar René 230012 8041974 023 Silkeborg OK
09:40:17 40:17 1070 Kazlauskas Tadas 360001 8644550 036 OK Fortuna II
10:00:34 60:34 583 Kalenský Pavel SUL7600 8506625 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
10:17:41 77:41 799 Rotek Pavel ZBM7704 8107755 C SK Brno Žabovřesky
10:20:00 80:00 1412 Larsen Fredrik 1650001 1501393 165 Indre Ostfold OK
10:22:00 82:00 1358 Milašauskas Darius 1460020 8116098 146 OSK Sakas
10:24:00 84:00 1089 Bobach Claus 430001 8201909 043 Aalborg OK
10:26:00 86:00 566 Mihaczi Zoltan SRK6703 8092967 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:28:00 88:00 413 Kabát Jan PGP6901 8140922 C SK Praga
10:30:00 90:00 1514 Rathje Jan 2130001 8277272 213 TGM Budenheim
10:32:00 92:00 508 Blažek Petr SJH7402 8636796 C SOS Jindřichův Hradec
10:34:00 94:00 916 Knaup Jan 84D7700 8011177 MTV Braunschweig
10:36:00 96:00 674 Novotný Tomáš TUR7405 8410762 C OOB TJ Turnov
10:38:00 98:00 1491 Molnar Domokos 1980001 8188878 198 Tipo Orienteering
10:40:00 100:00 1187 De Clercq Bob 820007 8518901 082 SC TEAM BE
10:42:00 102:00 1075 Vijande Mateo 390001 8200222 039 Malarruta
10:44:00 104:00 1136 Jacso Tibor 640008 8507656 064 Egri Spartacus SE
10:46:00 106:00 1121 Duchev Zhivko 580001 8162974 058 Sarnena gora A2
10:48:00 108:00 1285 Dargacz Piotr 1240001 8190824 124 WKS Wawel
10:50:00 110:00 1503 Pérez Toni 2050001 8022854 205 Ermassets club de muntanya
10:52:00 112:00 1595 Bergdahl Jonas 7300345 253 Ok Orinto
10:54:00 114:00 353 Sadil Milan MFP7500 8358888 C Matfyz Praha
10:56:00 116:00 143 Biolik Grzegorz CHC7608 8210276 C K.O.B. Choceň
10:58:00 118:00 58 Vondráček Martin DKP7704 8047162 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 120:00 1499 Tomandl Jan 2020001 8454050 202 HoRa
11:02:00 122:00 1413 Zátka Jan 1660001 2079500 166 KB Trefa
11:04:00 124:00 414 Němšovský Petr PGP7602 8005116 C SK Praga
11:06:00 126:00 1521 Madsen Jesper 2190001 8190276 219 OK Melfar, Middelfart Orie
11:08:00 128:00 1460 Skouboe Allan 1790005 2086034 179 Horsens OK 02
11:10:00 130:00 1040 McGrail Patrick 230006 8063833 023 Silkeborg OK
11:12:00 132:00 1643 August Karl 23210 8076031 260 Sport 45
11:14:00 134:00 549 Hill Richard SLA7602 1150693 C SKOB Slaný

H45B 4.17 km, 225 m, 13 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:40:00 40:00 685 Kvapil Petr TUV7402 8076586 C SOK TJ Turnov
09:49:07 49:07 1359 Jaseliunas Redas 1460013 8654452 146 OSK Sakas
10:07:18 67:18 803 Finstrle Aleš ZBM7603 8076011 C SK Brno Žabovřesky
10:19:05 79:05 550 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C SKOB Slaný
10:21:34 81:34 320 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:21:48 81:48 634 Žucha Jiří TJN6603 8226303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:36:36 96:36 99 Šťovíček Jan DVP7703 981810 C DVP ORIENTATION
10:40:00 100:00 228 Jareš Daniel KUL6900 8076027 C KOB Ústí nad Labem
10:42:00 102:00 499 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C Sportcentrum Jičín
10:44:00 104:00 539 Dítko Jan SKV7301 8109364 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:46:00 106:00 804 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Brno Žabovřesky
10:48:00 108:00 14 Dvořák Miloš BBM7300 2112721 C BETA URSUS Rosice
10:50:00 110:00 836 Ufimtsev Ivan 31D7800 2077188 SV Lengefeld
10:52:00 112:00 1222 Bernard Haas 1010001 7512170 101 Sud O Lux
10:54:00 114:00 231 Hinterholzinger Petr KUL6702 8662371 C KOB Ústí nad Labem
10:56:00 116:00 247 Toman Ondřej LBM7517 8109428 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:58:00 118:00 59 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 120:00 230 Dvořák Radim KUL7501 8141 C KOB Ústí nad Labem
11:02:00 122:00 229 Wilfert Otakar KUL7500 8226409 C KOB Ústí nad Labem
11:04:00 124:00 132 Matyáš Libor CHA7603 8003522 C OK Chrastava
11:06:00 126:00 551 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C SKOB Slaný
11:08:00 128:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 130:00 Vakant 0 Vakant
11:12:00 132:00 Vakant 0 Vakant
11:14:00 134:00 Vakant 0 Vakant

H50A 5.26 km, 205 m, 13 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:30:00 30:00 1537 Sandvik Tore 2250001 8120218 225 Halden Skiklubb
09:33:18 33:18 1044 Fenger-Gron Morten 230018 8310916 023 Silkeborg OK
09:46:43 46:43 1175 Nowak Remigiusz 790001 8000833 079 KS Hades Poznan
09:51:17 51:17 1093 Bačkys Rolandas 450001 8638434 045 SK S-Sportas
09:53:42 53:42 1518 Ahtiainen Akseli 2160001 8664491 216 Olarin Suunnistajat
10:00:08 60:08 272 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C KOB Děčín
10:04:25 64:25 1276 Thyssen Carsten 1210005 7021269 121 O-Ferie
10:04:35 64:35 1361 Todorov Tsvetan 1470001 8160666 147 Begun
10:08:53 68:53 1043 Krogsgaard Keld 230014 7202752 023 Silkeborg OK
10:12:34 72:34 768 Arnošt Kamil VSP7301 8007180 C USK Praha
10:12:57 72:57 871 Waldhäusl Wolfgang 12A7101 8000039 Naturfreunde Wien
10:14:34 74:34 1100 Deferme Gunther 480002 8509373 048 HAMOK
10:15:36 75:36 1251 Svedjenäs Patrik 1100001 8111315 110 OK Skogshjortarna
10:16:08 76:08 1410 Skaug Kenneth 1630001 1120669 163 BMI orientering
10:20:43 80:43 561 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
10:20:56 80:56 1551 Souweine Gérald 2300001 8004333 230 TAD
10:24:52 84:52 509 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
10:25:55 85:55 1417 Gutak Mykhaylo 1680001 8071309 168 Azymut(Ukraine)
10:30:00 90:00