Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
06.04.2024
Místo konání:
Telnice
Pořadatel:
KUL - KOB Ústí nad Labem
Mapa:
Kamenolomy
Ředitel závodu:
Jareš Daniel - R3
Hlavní rozhodčí:
Linka Vladislav - R3
Stavitel tratí:
Bílý Jakub - R3
JURY:
Kašková Kateřina, Nehasil Vladislav, Duda Miroslav
Kluby:
26A     002     003     004     005     006     007     008     010     011     009     18D     19D     1VD     31D     71D     ADA     BOR     DOK     EKP     FSP     CHA     JJN     JLI     KAM     KAS     KDZ     KUL     LCE     LDC     LIT     LLI     LPU     LTP     PGP     PHK     PLU     ROU     RUM     SJC     SMB     SMR     SRK     STB     SUL     TAP     TJN     TUR     TUV     VLI    
Nahrávám data...
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Haider Anna 26A5650 8630860 HDR
09:43:00 13 Hones Sepp 26A5400 8116117 H70
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Votava David 0020001 8500014 T
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:57:00 87 Mišičko Vojtěch 0030001 8660594 H18
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Kubištová Gréta 0040002 2159922 HDR
09:33:00 03 Kubištová Adriana 0040001 2217350 D10L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Válek Ondřej 0050001 1420239 T
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Vála Petr 0060001 2082937 P
09:30:00 00 Válová Michaela 0060002 2121885 P
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:04:00 34 Benešová Radka 0070001 8410767 D45
11:01:00 91 Beneš Max 0070002 8501669 H14
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Nováková Jana 0080001 8133 T
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:06:00 96 Rašek Filip 0100001 8026659 H21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Budaj Ben 0110002 0 HDR
09:30:00 00 Budaj Oliver 0110003 0 P
09:56:00 26 Budaj Radoslav 0110001 7257 H35
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Oleg Soroka 0090002 0 T
10:30:00 60 Olisauskas Raimondas 0090001 8001465 H50
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:02:00 32 Leibiger Jens 18D5900 8191059 H35
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:17:00 47 Scheuermann Katrin 19D7050 8606473 D50
10:43:00 73 Scheuermann Jürgen 19D6901 8606469 H55
10:54:00 84 Scheuermann Erik 19D9900 8606412 H21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:46:00 76 Wolfram Frank 1VD6800 8161618 H55
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:51:00 21 Straube Hanka 31D7350 8109731 D21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Hübener Anne 71D7250 2065060 P
10:51:00 81 Lange Stephan 71D7400 8411230 H50
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Tejkal Jan ADA8110 2103784 C H21K
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Karafiátová Klára BOR1750 2134251 C HDR
09:30:00 00 Kocmanová Kateřina BOR8050 1459071 C P
09:30:00 00 Ehrlichová Tereza BOR1552 7207489 C D10L
09:31:00 01 Průcha Miloslav BOR5800 7203711 C H65
09:32:00 02 Pavlovec Petr BOR6303 8520846 C H60
09:32:00 02 Nehasil Vladislav BOR7101 8019930 C H35
09:32:00 02 Nehasilová Anna BOR1450 7204511 C D10
09:33:00 03 Urbanová Emma BOR1060 4410 C D14
09:35:00 05 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 B D18
09:36:00 06 Karafiát Filip BOR7900 8514526 C H45
09:36:00 06 Zahradníčková Julie BOR1550 4413 C D10L
09:36:00 06 Urbancová Tereza BOR1254 4439 C D12
09:38:00 08 Karafiátová Kamila BOR1451 4287 C D10
09:39:00 09 Bednářová Veronika BOR8052 8116769 C D40
09:41:00 11 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 C D18
09:42:00 12 Kocman Jindřich BOR7612 8304115 C H45
09:42:00 12 Svobodová Patricie BOR1850 4431 C D10L
09:42:00 12 Lischková Anežka BOR1057 8304121 B D14
09:43:00 13 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 C D45
09:44:00 14 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C H60
09:48:00 18 Havlová Adéla BOR9161 8660528 C D21L
09:48:00 18 Zenková Pavla BOR8450 8019407 C D40
09:48:00 18 Válková Adéla BOR1154 8516958 C D14
09:49:00 19 Murswieková Kateřina BOR7951 8422 C D45
09:50:00 20 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B D18
09:50:00 20 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C D75
09:50:00 20 Nehasil David BOR7713 8655487 C H35
09:54:00 24 Ouzká Eliška BOR1051 8224455 B D14
09:54:00 24 Urbancová Adela BOR1253 4398 C D12
09:57:00 27 Zahradníčková Petra BOR8150 8542 C D40
09:57:00 27 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C H45
10:00:00 30 Michálková Ela BOR1152 8304120 B D14
10:00:00 30 Nehasilová Zuzana BOR7150 8022672 C D35
10:01:00 31 Soukupová Marie BOR0952 8518329 A D16
10:01:00 31 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C D45
10:01:00 31 Šípová Soňa BOR6150 8028851 C D60
10:03:00 33 Koudelka Tomáš BOR7513 8224477 C H45
10:08:00 38 Lischková Lenka BOR8451 4652 C D21K
10:08:00 38 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C D50
10:09:00 39 Kameníková Andrea BOR9751 2051536 C D21L
10:10:00 40 Čupcová Viktorie BOR0957 8514495 B D16
10:12:00 42 Čech Antonín BOR1601 232182 C H10L
10:13:00 43 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C D45
10:14:00 44 Waldhauserová Irena BOR7459 8226310 C D50
10:14:00 44 Ceban Pavel BOR1110 4443 C H14D
10:18:00 48 Patka Jonáš BOR1600 8304114 C H10L
10:19:00 49 Horáčková Natalie BOR0958 8512712 C D16
10:19:00 49 Tučková Monika BOR7650 8421843 C D45
10:19:00 49 Čech Jan BOR1403 416195 C H10
10:20:00 50 Mitisková Hana BOR7460 8107746 C D50
10:20:00 50 Vakula Vít BOR0908 4360 C H16
10:24:00 54 Rejman Adam BOR1500 2067682 C H10L
10:24:00 54 Rejman Josef BOR7415 8160173 C H50
10:26:00 56 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B H16
10:27:00 57 Zeman Jakub BOR0704 8042120 B H18
10:27:00 57 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 B H20
10:28:00 58 Zachar Daniel BOR1400 4402 C H10
10:32:00 62 Murswiek Jan BOR0901 7208072 B H16
10:33:00 63 Studničný Adam BOR0701 8511573 B H18
10:33:00 63 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C H50
10:38:00 68 Mitiska Matěj BOR0905 8482575 B H16
10:39:00 69 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B H18
10:44:00 74 Halířová Eva BOR6654 8028822 C D55
10:45:00 75 Studničný Jaroslav BOR7004 8412 C H50
10:47:00 77 Patka Marek BOR0902 8304112 A H16
10:48:00 78 Válek Štěpán BOR1301 4414 C H12
10:49:00 79 Lamač Vítek BOR1100 8421841 A H14
10:51:00 81 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 C H21L
11:00:00 90 Karafiát Dominik BOR1306 4379 C H12
11:00:00 90 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C H50
11:06:00 96 Zahradníček Filip BOR1202 4404 C H12
11:07:00 97 Nehasil František BOR1101 7131415 C H14
11:12:00 102 Šrůta David BOR1305 4408 C H12
11:18:00 108 Fedorčák Viktor BOR1204 4372 C H12
11:25:00 115 Kocman Lukáš BOR1102 8006755 B H14
11:30:00 120 Bogar Kryštof BOR9402 8054115 C H21L
11:31:00 121 Urban Adam BOR1009 4658 C H14
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Kmínek Štěpán DOK1700 7008108 C HDR
09:34:00 04 Novák Tom DOK5500 886255 C H65
09:39:00 09 Synek Antonín DOK7800 8113499 C H45
09:45:00 15 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C D21L
09:48:00 18 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C H45
10:03:00 33 Pavlíková Markéta DOK0053 8006747 C D21L
10:52:00 82 Kmínek Jan DOK1100 8113496 B H14
11:34:00 124 Kmínek Ondřej DOK1000 8113494 B H14
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:12:00 102 Zurynek Jan EKP7003 8445316 C H50
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Čechová Jana FSP8353 8476 C T
09:45:00 15 Čech Jan FSP7900 8660502 C H45
10:54:00 84 Krausz Milan FSP6700 682118 C H50
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:33:00 03 Matyáš Libor CHA7603 8003522 C H45
09:34:00 04 Březinová Michaela CHA7751 8445321 C D45
09:37:00 07 Pavlík Milan CHA5400 7208096 C H65
09:40:00 10 Lipenská Eva CHA7951 8013858 C D45
09:43:00 13 Kaška Rudolf CHA5500 8004724 C H65
09:56:00 26 Kašková Eva CHA4650 887906 C D75
09:58:00 28 Matyášová Jana CHA7652 8030636 C D45
10:00:00 30 Březina Jan CHA7604 8008267 C H45
10:06:00 36 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C D21L
10:08:00 38 Lusková Olga CHA5650 8170 C D65
10:14:00 44 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C D65
10:31:00 61 Smetana Radim CHA4700 8113504 C H75
10:32:00 62 Pavlíková Pavla CHA6551 8008275 C D50
10:36:00 66 Houda Vítězslav CHA7300 2049586 C H50
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Maturová Jana JJN8250 2149222 C D40
09:30:00 00 Zikmundová Michaela JJN7754 2212046 C P
09:30:00 00 Oravcová Amálie JJN1153 2027224 B D14
09:31:00 01 Zikmundová Adéla JJN1362 8409898 C D12D
09:32:00 02 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B D18
09:36:00 06 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 C D21L
09:38:00 08 Cicvárková Klára JJN0751 2111784 B D18
09:39:00 09 Stadtherrová Adéla JJN1150 8502696 B D14
09:41:00 11 Stadtherrová Leontýna JJN1460 2224619 C D10
09:44:00 14 Baloghová Milena JJN0750 8228091 B D18
09:45:00 15 Valtrová Ema JJN1152 8501575 B D14
09:46:00 16 Vokuš Zdeněk JJN5601 2148156 C H65
09:46:00 16 Vokušová Dana JJN7750 2104591 C D45
09:48:00 18 Valtrová Tea JJN1352 8510282 C D12
09:54:00 24 Rýdlová Magdaléna JJN0252 8662747 C D21L
09:57:00 27 Jiráková Adéla JJN1052 8076042 B D14
10:00:00 30 Skácelová Adéla JJN0454 8066769 A D21L
10:07:00 37 Skácelová Kateřina JJN0550 8107705 B D20
10:15:00 45 Dostrašilová Vendula JJN1151 8409881 B D14
10:16:00 46 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B D16
10:21:00 51 Ryšavá Anežka JJN1054 8662738 B D14
10:23:00 53 Řehořová Lenka JJN7250 2073661 C D50
10:24:00 54 Rudolfová Elisabeth JJN1056 0 B D14
10:29:00 59 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C D50
10:34:00 64 Rudolf Matyáš JJN1411 2224568 C H10
10:35:00 65 Pokorná Hana JJN6951 2073666 C D50
10:46:00 76 Dostrašil Martin JJN1003 2001903 C H14
10:54:00 84 Jirák Tomáš JJN1205 8482578 C H12
10:55:00 85 Tkáč Jakub JJN1001 2027207 C H14
11:15:00 105 Štolba Marek JJN1207 2078479 C H12
11:16:00 106 Lánský Šimon JJN1105 8063052 B H14
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:39:00 69 Zaydlar Michal JLI7100 8107753 C H50
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:33:00 63 Navrátil Boris KAM9203 8656539 C H21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:37:00 67 Eichler Petr KAS6900 8113517 C H55
10:38:00 68 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C D50
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Spieszová Johanka KDZ1651 2144108 C HDR
09:35:00 05 Tejkalová Zuzana KDZ1453 52714 C D10
09:37:00 07 Spieszová Rebeka KDZ1350 2000576 C D12D
09:47:00 17 Seemann Eliška KDZ1451 434811 C D10
09:51:00 21 Tejkalová Aneta KDZ1052 8026625 B D14
09:54:00 24 Spieszová Lucie KDZ8050 2000592 C D40
10:06:00 36 Seemann Anna KDZ8750 7778750 C D35
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Dušková Zuzana KUL0806 8662286 C P
09:36:00 06 Portz Viktoria KUL1051 8133235 C D14
09:47:00 17 Gruntová Alena KUL0653 8482629 C D18
09:51:00 21 Wilfert Otakar KUL7500 8226319 C H45
10:03:00 33 Štorcová Alena KUL8350 850023 C D40
10:03:00 33 Štorc Adam KUL1400 8226409 C H10L
10:06:00 36 Ryšánková Alice KUL1150 8133211 C D14
10:13:00 43 Derflová Eliška KUL0550 8226415 C D20
10:18:00 48 Taussigová Kristýna KUL1052 8226387 C D14
10:22:00 52 Šlinská Amálie KUL0852 8482577 C D16
10:29:00 59 Rotsch Jakub KUL0902 8500073 C H16
10:41:00 71 Cabalka Antonín KUL0800 8076027 C H16
10:48:00 78 Balej Martin KUL0603 8662371 C H18
10:54:00 84 Fuchs Samuel KUL0704 8226351 C H18
11:00:00 90 Ryšánek Vojtěch KUL0701 8144119 C H18
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Erlitz Matyáš LCE1801 52698 C HDR
09:30:00 00 Erlitzová Sára LCE1851 52675 C HDR
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Duben Jakub LDC1800 2219007 C HDR
09:30:00 00 Třísko Tomáš LDC1900 8336 HDR
09:30:00 00 Třísková Eliška LDC1650 435212 C HDR
09:30:00 00 Plachý Jiří LDC7900 8204001 C H45
09:30:00 00 Bábková Klára LDC1251 8501157 C D12
09:33:00 03 Zítová Pavla LDC8151 8013440 C D40
09:40:00 10 Holpuch Jiří LDC5702 8005436 C H65
09:42:00 12 Dubnová Kateřina LDC8250 7070681 C D40
09:50:00 20 Vlček Petr LDC6401 8501964 C H60
10:00:00 30 Bábková Zuzana LDC8150 8500456 C D40
10:07:00 37 Plachá Běla LDC0953 8204005 C D16
10:09:00 39 Duben Jan LDC1600 7001411 C H10L
10:10:00 40 Plachá Kateřina LDC7751 8204004 C D45
10:38:00 68 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C D55
10:39:00 69 Šálek Jan LDC8502 8042124 C H21L
10:42:00 72 Baco Ondřej LDC0700 2000589 C H18
10:49:00 79 Hovorka Ladislav LDC6802 8017400 C H55
10:58:00 88 Vlk Josef LDC5801 7700058 C H55
11:06:00 96 Gálus Igor LDC7302 8443448 C H50
11:10:00 100 Plachý Erik LDC1103 8204009 C H14
11:24:00 114 Zít Václav LDC1300 8162865 C H12
11:26:00 116 Duben Jiří LDC8101 515463 C H40
11:28:00 118 Vyskočil Ondřej LDC1101 2000607 C H14
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Benešová Zuzana LIT8353 2151450 C P
09:30:00 00 Mančalová Eva LIT8051 0 P
09:30:00 00 Mančalová Adéla LIT1051 2143339 C P
09:33:00 03 Mančalová Alena LIT1353 2143342 C D12
09:37:00 07 Neradová Alena LIT5051 8144113 C D70
10:12:00 42 Neradová Eva LIT8951 8420929 C D35
10:21:00 51 Pavlík Eliáš LIT1717 8501553 C H10L
10:22:00 52 Pavlík Přemek LIT1414 8196037 C H10
10:43:00 73 Pavlík Tobiáš LIT1111 8196048 C H14
10:57:00 87 Nerad Jaroslav LIT9001 8183140 C H21L
11:03:00 93 Tůma Martin LIT8204 8520403 C H21L
11:09:00 99 Macek Jiří LIT8401 8445317 C H21L
11:11:00 101 Kučerka Jan LIT8002 8026646 C H40
11:18:00 108 Lužnický Jiří LIT8501 8241085 C H21L
11:23:00 113 Pavlík Bronislav LIT8201 2221444 C H40
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:54:00 24 Kunc Tomáš LLI7800 7210927 C H45
10:06:00 36 Hejna Pavel LLI7600 2148210 C H45
10:27:00 57 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C H50
10:32:00 62 Fürstová Katka LLI6950 8107774 C D55
10:48:00 78 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C H50
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:42:00 72 Grundmann Jan LPU9410 8654891 R H21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:24:00 54 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B H18
10:42:00 72 Klein David LTP1200 8107758 C H12
10:44:00 74 Bartoš Vojtěch LTP0807 7202857 C H16
11:03:00 93 Novák Matyáš LTP1201 7200344 C H12
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:36:00 66 Buzek Martin PGP8401 8005129 C H21L
11:21:00 111 Bialožyt Marek PGP0311 2099502 C H21L
11:27:00 117 Pokorný Ondřej PGP7506 8090130 C H21L
11:33:00 123 Laciga Radek PGP8202 8162899 C H21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:40:00 70 Kos Michal PHK6803 2073747 C H55
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:38:00 08 Krtička Jan PLU7931 2067929 C H35
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:20:00 110 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C H40
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:37:00 07 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C H70
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Prášilová Alžběta SJC1651 7207016 C HDR
10:48:00 78 Prášil Ondřej SJC8401 8170284 C H21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:50:00 80 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C D55
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Lukavcová Zuzana SMR1850 7204493 HDR
09:30:00 00 Lukavec Tomáš SMR1700 7204495 HDR
09:30:00 00 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C T
09:39:00 09 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 C D21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:36:00 06 Bláha David SRK9510 8015306 C H21K
10:30:00 60 Ptáček Jiří SRK9002 8026658 C H21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Müller Ellen STB1850 445644 C HDR
09:31:00 01 Kuťková Petra STB7850 2111704 C D45
09:39:00 09 Hanušová Eva STB1550 1417130 C D10L
09:42:00 12 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C D21L
09:42:00 12 Hübnerová Olivie STB1351 8668135 C D12
09:44:00 14 Kučerková Adéla STB1450 8500067 C D10
09:45:00 15 Kučerková Romana STB8196 8119540 C D40
09:50:00 20 Müller Ronja STB1453 2032226 C D10
09:51:00 21 Hanušová Petra STB8297 8012885 C D40
09:51:00 21 Průšková Veronika STB1352 682367 C D12
09:52:00 22 Průšková Gabriela STB7650 2148077 C D45
09:57:00 27 Kubecová Kateřina STB9999 8044747 C D21L
09:57:00 27 Hanušová Lenka STB1350 2111714 C D12
10:51:00 81 Hübner Ondřej STB0700 8668141 C H18
10:55:00 85 Müller Rico STB6400 8020222 C H55
10:57:00 87 Průšek Petr STB7000 8119534 C H50
11:14:00 104 Bernášek Jiří STB8101 8033290 C H40
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Barchánková Kateřina SUL9250 8510264 C T
09:30:00 00 Kalenská Lenka SUL7853 8509349 C T
09:30:00 00 Kalenský Pavel SUL7600 8506625 C T
09:30:00 00 Kalenský Tomáš SUL0600 2099530 C T
09:30:00 00 Linka Michael SUL9500 8506800 C T
09:30:00 00 Linková Alena SUL6750 8506624 C T
09:38:00 08 Ženíšek Jan SUL4701 8509351 C H60
09:44:00 14 Ženíšek Radek SUL7601 8501985 C H35
11:29:00 119 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 C H40
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:26:00 56 Úlehlová Monika TAP6950 8066753 C D50
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Fanta Radek TJN8100 2219015 C P
09:42:00 12 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 C H21K
09:49:00 19 Horák Petr TJN5602 8680309 C H65
09:53:00 23 Háková Eliška TJN0654 8667977 C D18
10:07:00 37 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C D60
10:16:00 46 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C D45
10:31:00 61 Fanta Lukáš TJN1600 2219093 C H10
10:36:00 66 Fanta Michal TJN1304 8454033 C H12
10:36:00 66 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 C H18
11:00:00 90 Janata Martin TJN8306 8303050 C H21L
11:03:00 93 Ulman Aleš TJN7201 8063045 C H50
11:09:00 99 Schindler Jiří TJN6301 8454015 C H50
11:13:00 103 Zurynek Tomáš TJN1107 8445308 B H14
11:15:00 105 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C H50
11:22:00 112 Janata Matěj TJN1111 8013463 B H14
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Kufel Agata TUR8857 8407270 C T
09:33:00 03 Dlabajová Alena TUR8551 8035535 C D21L
10:06:00 36 Ledabylová Dana TUR8355 2849688 C D40
10:09:00 39 Ledabylová Eliška TUR1054 2419948 C D14
10:12:00 42 Ledabyl Zbyněk TUR7700 2224518 C H45
10:24:00 54 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 R H21L
10:45:00 75 Ledabyl Václav TUR1217 2216259 C H12
11:12:00 102 Dlabaja Tomas TUR8303 8013405 C H21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:52:00 82 Šritr Martin TUV6802 8061476 C H55
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 00 Czinnerová Dora VLI1752 0 C HDR
09:30:00 00 Czinnerová Žofie VLI1552 4411238 C HDR
09:30:00 00 Kolaja Cyril VLI1701 2067313 C HDR
09:30:00 00 Kopcová Michaela VLI8456 8063086 C D21L
09:30:00 00 Maškarincová Hana VLI7553 2088151 C P
09:30:00 00 Maškarinec Štěpán VLI0304 2088197 C T
09:31:00 01 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C H70
09:31:00 01 Pachnerová Jaroslava VLI5152 8448441 C D70
09:36:00 06 Horáčková Kateřina VLI8150 8076026 C D40
09:37:00 07 Krtičková Michaela VLI7952 8897 C D45
09:39:00 09 Horáčková Eliška VLI1450 500290 C D12
09:43:00 13 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C D70
09:45:00 15 Heczková Emma VLI1252 8196060 B D12
09:49:00 19 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C D70
09:55:00 25 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C D45
10:00:00 30 Maděrová Klára VLI1256 8509115 B D12
10:03:00 33 Pechová Marie Anna VLI1050 8015312 B D14
10:04:00 34 Barsová Magdaléna VLI0955 8512711 B D16
10:06:00 36 Kolaja Jaromír VLI1501 8627111 C H10L
10:07:00 37 Skácelová Marie VLI7552 8663205 C D45
10:09:00 39 Kubeša Vladimír VLI7507 8660479 C H45
10:11:00 41 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C D50
10:12:00 42 Kubešová Eliška VLI1152 8501562 B D14
10:13:00 43 Kubešová Tereza VLI0954 8508191 B D16
10:15:00 45 Peteráč Jindřich VLI1502 2032117 C H10L
10:23:00 53 Maděra Jakub VLI0906 8119579 B H16
10:25:00 55 Ježek Ladislav VLI4900 8516753 C H75
10:25:00 55 Matějů Emil VLI1500 515173 C H10
10:27:00 57 Urbaník Robert VLI7002 8662745 H21L
10:30:00 60 Heczko Erik VLI0804 8116802 A H18
10:35:00 65 Skácel Jan VLI0901 8076629 B H16
10:37:00 67 Pachner Jan VLI4600 8507965 C H75
10:39:00 69 Matějů Josef VLI1300 8133261 C H12
10:42:00 72 Maškarinec Petr VLI7303 2088185 C H50
10:45:00 75 Meier David VLI0606 8004347 B H18
10:45:00 75 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C H21L
10:51:00 81 Kolaja Bedřich VLI1301 8629817 C H12
10:57:00 87 Matějů Eda VLI1200 8196044 B H12
10:58:00 88 Kubišta Anton VLI1103 2211674 B H14
11:04:00 94 Krtička Jáchym VLI1006 2420039 C H14
11:08:00 98 Kolaja Jan VLI8100 8103290 C H40
11:09:00 99 Votava Vojtěch VLI1201 8517319 A H12
11:15:00 105 Matějů Michal VLI7702 8116764 C H21L
11:17:00 107 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C H40
11:19:00 109 Horáček Jáchym VLI1111 8003621 B H14
11:21:00 111 Kubišta Vavro VLI1208 2080902 C H12
11:24:00 114 Henych Petr VLI6001 8220800 C H21L
11:36:00 126 Kopec Tomáš VLI8203 8047169 C H21L