Logo

Startovka závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Datum:
16.09.2017
Místo konání:
Lázně Bělohrad
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Kalenský Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Kořínek Jindřich - R1
Stavitel tratí:
Mrázek Jan - R1
JURY:
Král Vojtěch, Ondráček Radim, Zbranek Roman
Kategorie:
D10     D12     D14     D16A     D18A     D20A     D21E     D21A     D21C     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16A     H18A     H20A     H21E     H21A     H21C     H35     H45     H55     H65    

D10 1.50 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:33:00 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:34:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 C OK Lokomotiva Pardubice
17:35:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C USK Praha
17:36:00 Novotná Vendula PHK0777 405952 C OK 99 Hradec Králové
17:37:00 Pipková Karolína LPU0756 2075619 C OK Lokomotiva Pardubice
17:38:00 Baldrianová Eva VSP0751 888639 C USK Praha
17:39:00 Hiklová Eva ZBM0755 8003 C SK Žabovřesky Brno
17:40:00 Kynčlová Anna JIL0852 426308 C OK Jilemnice
17:41:00 Kašparová Alžběta DOR0753 2111604 C OK Dobříš
17:42:00 Waldhauserová Eliška BOR0757 4393 C OK Jiskra Nový Bor
17:43:00 Baloghová Milena TJN0750 2073663 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:44:00 Zitková Andrea LPU0751 2049541 C OK Lokomotiva Pardubice
17:45:00 Vokušová Veronika TJN0756 2104600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:46:00 Mošničková Lucie DKP0854 2086451 C Oddíl OB Kotlářka
17:47:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
17:48:00 Votočková Amélie JIL0750 426360 C OK Jilemnice
17:49:00 Tichá Alexandra LPU0757 2075616 C OK Lokomotiva Pardubice
17:50:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 416227 C MLOK Mariánské Lázně
17:51:00 Klímová Anna JIL0752 425595 C OK Jilemnice
17:52:00 Schneeweissová Luisa DKP0861 2086459 C Oddíl OB Kotlářka
17:53:00 Čapková Markéta PHK0850 9665 C OK 99 Hradec Králové
17:54:00 Hladíková Julie DKP0857 2092422 C Oddíl OB Kotlářka
17:55:00 Mišeková Lucie KAM1050 682648 C OK Kamenice
17:56:00 Nožičková Eva TJN0852 2078479 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:57:00 Mullis Carolina DKP0951 2075698 C Oddíl OB Kotlářka
17:58:00 Petriláková Amálie DOR0953 7205024 C OK Dobříš
17:59:00 Balejová Sofie KAM0951 2096218 C OK Kamenice
18:00:00 Vakant 0 Vakant

D12 1.80 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:28:00 Jindřichová Eliška VYS0553 2085599 Oblast Vysočina
16:29:00 Neuerová Anna DOR0656 2080954 C OK Dobříš
16:30:00 Metelková Michaela VCO0551 2056274 Východočeská oblast
16:31:00 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 B Slavia Liberec orienteering
16:32:00 Morávková Zuzana VCO0554 425542 Východočeská oblast
16:33:00 Trlidová Agáta LPU0554 7200908 B OK Lokomotiva Pardubice
16:34:00 Háková Eliška TJN0654 2085580 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:35:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 B OK Lokomotiva Pardubice
16:36:00 Siebertová Magdalena DKP0650 2086453 C Oddíl OB Kotlářka
16:37:00 Rážová Aneta PHK0662 2120068 C OK 99 Hradec Králové
16:38:00 Štefanová Markéta VCO0552 7204983 Východočeská oblast
16:39:00 Benešová Michaela VYS0651 553451 Oblast Vysočina
16:40:00 Škáchová Viktorie KAM0650 434803 B OK Kamenice
16:41:00 Haasová Klára LPU0655 2070811 B OK Lokomotiva Pardubice
16:42:00 Alblová Zuzana LME0660 206359 C SK Los Mělník
16:43:00 Hofhanzlová Štěpánka VYS0652 2801042 Oblast Vysočina
16:44:00 Doudová Alžběta VCO 2103273 Východočeská oblast
16:45:00 Běloušková Kateřina VYS0751 2082930 Oblast Vysočina
16:46:00 Hájková Tereza TUV0558 888626 B SOK TJ Turnov
16:47:00 Pecková Tereza VLI0551 51600 B Slavia Liberec orienteering
16:48:00 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 C OK 99 Hradec Králové
16:49:00 Mišeková Kateřina KAM0756 682675 C OK Kamenice
16:50:00 Matyášová Kristýna CHA0555 2049590 B OK Chrastava
16:51:00 Balejová Julie KAM0551 2061855 B OK Kamenice
16:52:00 Chrástová Magdaléna VCO0555 7204976 Východočeská oblast
16:53:00 Pešanová Emma LTU0850 2057585 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:54:00 Matěásková Šárka VCO0559 2078451 Východočeská oblast
16:55:00 Škáchová Zuzana KAM0651 1413720 C OK Kamenice
16:56:00 Srbová Michaela VYS0552 2059732 Oblast Vysočina
16:57:00 Savruková Adéla TJN0656 2111795 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:58:00 Duhová Anna DKP0653 2086454 C Oddíl OB Kotlářka
16:59:00 Kopecká Anna JIL0552 425535 C OK Jilemnice
17:00:00 Lamačová Barbora BOR0750 7531975 C OK Jiskra Nový Bor
17:01:00 Mellanová Judita TUV0559 1418087 B SOK TJ Turnov
17:02:00 Mrskočová Markéta VCO0553 2049520 Východočeská oblast
17:03:00 Petrásová Michaela LPU0680 2096149 B OK Lokomotiva Pardubice
17:04:00 Cejpková Karolína VCO0557 2025350 Východočeská oblast
17:05:00 Blažková Veronika VYS0551 206416 Oblast Vysočina
17:06:00 Horáčková Michaela DKP0551 2086452 B Oddíl OB Kotlářka
17:07:00 Skalová Jolana TJN0653 2070854 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:08:00 Malečková Hana VSP0553 2067999 B USK Praha
17:09:00 Kubecová Magdalena STB0550 2019212 B TJ Stadion Nový Bor
17:10:00 Neumannová Alžběta VCO0556 2056296 Východočeská oblast
17:11:00 Štemberová Bára TJN0650 682375 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:12:00 Doleželová Anna VYS0653 220400 Oblast Vysočina

D14 1.80 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:56:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
16:57:00 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:58:00 Randáková Adéla VCO0356 7207062 Východočeská oblast
16:59:00 Tichá Dorotea DKP0351 2051523 A Oddíl OB Kotlářka
17:00:00 Ziebová Veronika NEK0450 2056284 B Nejdek Orienteering
17:01:00 Hudská Štěpánka TUR0450 1403054 B OOB TJ Turnov
17:02:00 Hannová Karolína DKP0461 0 C Oddíl OB Kotlářka
17:03:00 Sklenářová Adéla 4DZ0000 0 Chlumec nad Cidlinou
17:04:00 Besedová Katka PHK0351 336788 C OK 99 Hradec Králové
17:05:00 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:06:00 Pilná Klára VYS0453 436958 Oblast Vysočina
17:07:00 Čapková Anna PHK0451 53164 B OK 99 Hradec Králové
17:08:00 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
17:09:00 Knobová Agáta VCO0359 2053583 Východočeská oblast
17:10:00 Richtrová Kamila VPM0451 2111733 A KOS Slavia Plzeň
17:11:00 Nádeníčková Iva NEK0350 2035733 B Nejdek Orienteering
17:12:00 Vitebská Eliška TJN0350 1398987 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:13:00 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
17:14:00 Ripplová Emma DKP0460 2112752 C Oddíl OB Kotlářka
17:15:00 Hankovcová Helena KAM0350 442879 B OK Kamenice
17:16:00 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 C Oddíl OB Kotlářka
17:17:00 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:18:00 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 B OK Chrastava
17:19:00 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 B Slavia Liberec orienteering
17:20:00 Koberová Kateřina VCO0352 7203463 Východočeská oblast
17:21:00 Poborská Eliška DKP0358 232179 A Oddíl OB Kotlářka
17:22:00 Pilná Natálie VCO0357 2096240 Východočeská oblast
17:23:00 Nešporová Marie VYS0352 52239 Oblast Vysočina
17:24:00 Pušová Bára VCO0355 7208094 Východočeská oblast
17:25:00 Chabiera Lena STE0350 8444999 C SK SKI-OB Šternberk
17:26:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 B SK Praga
17:27:00 Chvátilová Johana PHK0450 362000 B OK 99 Hradec Králové
17:28:00 Bednaříková Emma VLI0359 9201326 B Slavia Liberec orienteering
17:29:00 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 B TJ Jiskra Hořice
17:30:00 Martanová Lea VLI0555 2043610 A Slavia Liberec orienteering
17:31:00 Kovářová Lucie VPM0350 347914 B KOS Slavia Plzeň
17:32:00 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 B Slavia Liberec orienteering
17:33:00 Marečková Ema VYS0452 2011896 Oblast Vysočina
17:34:00 Vodičková Johana LPU0354 2025372 B OK Lokomotiva Pardubice
17:35:00 Nekvasilová Tereza DKP0459 0 C Oddíl OB Kotlářka
17:36:00 Vakant 0 Vakant
17:37:00 Thýnová Martina VCO0353 7206547 Východočeská oblast
17:38:00 Káninská Daniela PDY0450 0 C Běhej Poděbrady
17:39:00 Fejfarová Tereza VCO0354 219207 Východočeská oblast
17:40:00 Kuříková Zuzana JIL0353 2078457 C OK Jilemnice
17:41:00 Gottsteinová Ema VCO0358 2078459 Východočeská oblast
17:42:00 Káninská Magdaléna PDY0350 0 C Běhej Poděbrady
17:43:00 Karlová Anna VCO0351 2078470 Východočeská oblast
17:44:00 Zaňková Natálie TJN0450 2069089 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:45:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 C Slavia Liberec orienteering
17:46:00 Petrásová Hana LPU0380 2096143 B OK Lokomotiva Pardubice
17:47:00 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:48:00 Vakant 0 Vakant
17:49:00 Šestáková Marie VLI0452 2080991 C Slavia Liberec orienteering
17:50:00 Kološová Veronika LPU0351 436939 B OK Lokomotiva Pardubice
17:51:00 Stoklasová Zuzana VYS0451 2080908 Oblast Vysočina
17:52:00 Pesničáková Soňa TJN0451 2085567 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:53:00 Novotná Jitka VYS0454 2079504 Oblast Vysočina
17:54:00 Vakant 0 Vakant
17:55:00 Smolková Barbora TAP0356 2096249 B KOB TRETRA Praha
17:56:00 Houdová Adéla JIL0356 426349 C OK Jilemnice
17:57:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
17:58:00 Kynčlová Jiřina JIL0354 2078453 C OK Jilemnice
17:59:00 Bartošová Marie MLA0451 2073704 B MLOK Mariánské Lázně
18:00:00 Vakant 0 Vakant

D16A 1.90 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:27:00 Nováková Eliška PDY0150 2102772 C Běhej Poděbrady
16:28:00 Kejmarová Jana STH0152 51108 B SK Studenec
16:29:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 7208226 B OOB TJ Slovan Luhačovice
16:30:00 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
16:31:00 Mianowska Julia STE0151 886685 C SK SKI-OB Šternberk
16:32:00 Baloghová Lída TJN0150 2027211 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:33:00 Nováková Světlana NPA0151 9712 B SK LOB Nová Paka
16:34:00 Podrábská Marie VLI0251 2078462 B Slavia Liberec orienteering
16:35:00 Klacková Štěpánka SJC0253 2082909 B Sportcentrum Jičín
16:36:00 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 1418751 C SK Praga
16:37:00 Blahová Pavla EKP0153 8653088 B VŠTJ Ekonom Praha
16:38:00 Pišová Barbora LCE0251 1400427 B OOB TJ Slovan Luhačovice
16:39:00 Řadová Lucie DKP0251 897371 B Oddíl OB Kotlářka
16:40:00 Mazurek Agnieszka KUO0152 7203696 C KOB Ústí nad Orlicí
16:41:00 Ledinská Eliška DKP0256 2113484 C Oddíl OB Kotlářka
16:42:00 Petriláková Anežka DOR0251 7205018 B OK Dobříš
16:43:00 Kalousková Marie DKP0151 443091 B Oddíl OB Kotlářka
16:44:00 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B KOB Ústí nad Orlicí
16:45:00 Fantová Kateřina EKP0256 49632 C VŠTJ Ekonom Praha
16:46:00 Šritrová Lenka TUR0250 51808 B OOB TJ Turnov
16:47:00 Sanna Karin DKP0250 7200326 B Oddíl OB Kotlářka
16:48:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 9102885 A OOB TJ Slovan Luhačovice
16:49:00 Warcopová Kateřina TRI0150 7209788 B TJ TŽ Třinec
16:50:00 Popová Veronika TAP0253 1418760 B KOB TRETRA Praha
16:51:00 Dočkalová Klára SJI0250 1396852 B OK Jihlava
16:52:00 Rosendorfová Lenka TAP0153 2099481 B KOB TRETRA Praha
16:53:00 Starková Terezie CHT0251 9102283 B OOB SK Chrast
16:54:00 451 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A SJH Jindřichův Hradec
16:55:00 452 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:56:00 453 Kinštová Tereza SJH0251 2800337 A SJH Jindřichův Hradec
16:57:00 454 Shánělová Štěpánka CHC0152 2011852 A K.O.B. Choceň
16:58:00 455 Kuchařová Rozálie SJC0251 8631581 A Sportcentrum Jičín
16:59:00 456 Rýdlová Magdaléna TJN0251 2035725 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:00:00 457 Chrástová Tereza STH0251 7201779 A SK Studenec
17:01:00 458 Rýdlová Adéla TJN0151 2035701 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:02:00 459 Dolejší Kateřina STB0199 7205007 A TJ Stadion Nový Bor
17:03:00 460 Černá Kateřina VPM0250 2073702 A KOS Slavia Plzeň
17:04:00 461 Dittrichová Michaela SKM0251 253379 A KOB Směr Kroměříž
17:05:00 462 Bednaříková Sára LCE0252 9102568 A OOB TJ Slovan Luhačovice
17:06:00 463 Kočová Halina TZL0255 2091546 A SKOB Zlín
17:07:00 464 Škáchová Magdalena KAM0151 7207772 A OK Kamenice
17:08:00 465 Janků Anna SJC0252 7719774 A Sportcentrum Jičín
17:09:00 466 Tokárová Regina VPM0151 2035737 A KOS Slavia Plzeň
17:10:00 467 Tichá Marie TZL0253 2091544 A SKOB Zlín
17:11:00 468 Vejražková Róza SJC0151 2056270 A Sportcentrum Jičín
17:12:00 469 Nádeníčková Pavla NEK0150 2056275 A Nejdek Orienteering
17:13:00 470 Martanová Elin VLI0252 2043603 A Slavia Liberec orienteering
17:14:00 471 Šklíbová Míša TJN0153 2053560 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:15:00 472 Holečková Petra SHK0250 410360 A OK Slavia Hradec Králové
17:16:00 473 Nedomlelová Lucie TJN0256 2080843 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:17:00 474 Semíková Lucie KAM0250 515426 A OK Kamenice
17:18:00 475 Matějková Barbora SJC0156 2075653 A Sportcentrum Jičín
17:19:00 476 Mrózek Teresa TRI0251 7206554 A TJ TŽ Třinec
17:20:00 477 Vandasová Adéla PHK0255 8623000 A OK 99 Hradec Králové
17:21:00 478 Bejvlová Karolína PGP0256 2058463 A SK Praga
17:22:00 479 Golová Tereza VIC0162 8645925 A OB Vizovice
17:23:00 480 Mašínová Anna TJN0152 2056303 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:24:00 481 Marková Ema STE0252 7205017 A SK SKI-OB Šternberk
17:25:00 482 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A KOS TJ Tesla Brno
17:26:00 483 Poláková Lenka SOP0151 7204985 A OOB TJ Slezan Opava

D18A 2.00 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Cych Agnieszka 17P9900 889175 WKS Śląsk Wrocław
16:02:00 Klikarová Ivana DKP9953 2094474 B Oddíl OB Kotlářka
16:03:00 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:04:00 Nováková Markéta KUO0099 2075693 C KOB Ústí nad Orlicí
16:05:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B SK Praga
16:06:00 Hojná Eliška SJH0052 442882 A SJH Jindřichův Hradec
16:07:00 Švidrnochová Lenka SOP9952 2032153 B OOB TJ Slezan Opava
16:08:00 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B SK Studenec
16:09:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:10:00 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 C OK Lokomotiva Pardubice
16:11:00 Kolářová Johana SLA9950 897346 C SKOB Slaný
16:12:00 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 B SK Praga
16:13:00 Kubecová Kateřina BOR9959 303919 B OK Jiskra Nový Bor
16:14:00 Ciesiółka Katarzyna KUO0051 9201008 A KOB Ústí nad Orlicí
16:15:00 Vakant 0 Vakant
16:16:00 351 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 A KOS TJ Tesla Brno
16:17:00 352 Kalenská Dominika STH9958 7201776 A SK Studenec
16:18:00 353 Zlámalová Nikola SJC9951 2056287 A Sportcentrum Jičín
16:19:00 354 Odehnalová Klára ZBM9956 1400403 A SK Žabovřesky Brno
16:20:00 355 Borovičková Valerie LPU0054 682622 A OK Lokomotiva Pardubice
16:21:00 356 Utíkalová Kateřina TBM9952 232865 A KOS TJ Tesla Brno
16:22:00 357 Bruková Magda TRI0054 7205020 A TJ TŽ Třinec
16:23:00 358 Ressová Tereza LCE0052 2091521 A OOB TJ Slovan Luhačovice
16:24:00 359 Peterová Jana LPU0057 897364 A OK Lokomotiva Pardubice
16:25:00 360 Urbanová Markéta STH9953 7201754 A SK Studenec
16:26:00 361 Thýnová Nikola SHK0051 2032191 A OK Slavia Hradec Králové
16:27:00 362 Poláková Tereza SOP9951 2061783 A OOB TJ Slezan Opava
16:28:00 363 Filipová Tereza LPU0050 2091516 A OK Lokomotiva Pardubice
16:29:00 364 Aschermannová Karolína KAM0051 232425 A OK Kamenice
16:30:00 365 Chaloupská Barbora PHK9951 682365 A OK 99 Hradec Králové
16:31:00 366 Kopecká Anna LPU9958 1006615 A OK Lokomotiva Pardubice
16:32:00 367 Albrechtová Iveta KAM9950 515491 A OK Kamenice
16:33:00 368 Nešporová Alžběta TZL0051 7200901 A SKOB Zlín
16:34:00 369 Janošíkova Tereza UOL9950 2059758 E SOB Olomouc
16:35:00 370 Semrádová Jana CHC9951 425544 A K.O.B. Choceň
16:36:00 371 Zatloukalová Romana ZLH9950 2025342 A OOB TJ Zlaté Hory
16:37:00 372 Matoušová Kateřina VRL9955 2032127 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:38:00 373 Firešová Markéta ZBM9951 897355 A SK Žabovřesky Brno
16:39:00 374 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A OK Chrastava
16:40:00 375 Janoušková Lucie BOR9954 1204999 A OK Jiskra Nový Bor
16:41:00 376 Opálková Martina BBM0050 7207019 A BETA URSUS Orienteering
16:42:00 377 Tichá Veronika TZL9951 2091555 A SKOB Zlín
16:43:00 378 Špringlová Kamila TBM0050 7210066 A KOS TJ Tesla Brno
16:44:00 379 Hájková Lenka SOP0050 7207857 A OOB TJ Slezan Opava
16:45:00 380 Vojtíšková Viktorie LPU0051 7201814 A OK Lokomotiva Pardubice
16:46:00 381 Zrníková Adéla OSN0099 416210 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:47:00 382 Riby Rose LTP0051 7200323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:48:00 383 Auerműllerová Anna ZBM0060 410338 A SK Žabovřesky Brno
16:49:00 384 Sieglová Eliška PGP9954 7201197 A SK Praga
16:50:00 385 Waňková Martina LPU9959 9102570 A OK Lokomotiva Pardubice
16:51:00 386 Chaloupková Kateřina CHC0051 320290 A K.O.B. Choceň
16:52:00 387 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 A OK 99 Hradec Králové
16:53:00 388 Nechutová Aneta SJI9950 439123 A OK Jihlava
16:54:00 389 Sokolářová Šárka TUR9999 7202880 A OOB TJ Turnov
16:55:00 390 Větříčková Andrea SHK9951 7205002 A OK Slavia Hradec Králové
16:56:00 391 Nechanická Klára OSN0050 7203324 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:57:00 392 Foltýnová Eva SJI0051 7205966 A OK Jihlava
16:58:00 393 Čechová Klára AOP9951 2045206 A Orientační Běh Opava

D20A 2.00 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:16:00 Koporová Lenka ZBM9753 53721 B SK Žabovřesky Brno
16:17:00 Kostrzewska Justyna CHC9853 7203700 R K.O.B. Choceň
16:18:00 Zięba Emilia 17P9850 505098 WKS Śląsk Wrocław
16:19:00 Mądra Paulina CHC9854 7203699 C K.O.B. Choceň
16:20:00 Knížková Šárka TJN9852 2070852 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:21:00 Vakant 0 Vakant
16:22:00 251 Odehnalová Tereza ZBM9757 1007533 R SK Žabovřesky Brno
16:23:00 252 Grycová Veronika TBM9859 9988889 R KOS TJ Tesla Brno
16:24:00 253 Horvátová Hana ASU9797 980354 A Magnus Orienteering
16:25:00 254 Nováková Lucie BOR9854 2051502 A OK Jiskra Nový Bor
16:26:00 255 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R KOS TJ Tesla Brno
16:27:00 256 Nováková Tereza DKP9751 886271 E Oddíl OB Kotlářka
16:28:00 257 Chaloupková Veronika CHC9852 8629753 A K.O.B. Choceň
16:29:00 258 Linková Alena TUR9751 1403419 R OOB TJ Turnov
16:30:00 259 Tesařová Jana TRI9751 2073746 R TJ TŽ Třinec
16:31:00 260 Hájková Eliška KAM9851 515001 A OK Kamenice
16:32:00 261 Szarzecová Lucie TRI9850 7208088 A TJ TŽ Třinec
16:33:00 262 Čechová Tereza KAM9852 2058511 R OK Kamenice
16:34:00 263 Janovská Kateřina PGP9850 7208324 R SK Praga
16:35:00 264 Kavánková Iva TZL9753 7204981 R SKOB Zlín
16:36:00 265 Vývodová Jana ASU9852 2027242 A Magnus Orienteering
16:37:00 266 Šimůnková Gabriela TAP9755 7779755 R KOB TRETRA Praha
16:38:00 267 Roškotová Lucie TUR9753 1403414 R OOB TJ Turnov
16:39:00 268 Staňová Karolína BOR9853 2111769 A OK Jiskra Nový Bor
16:40:00 269 Červená Adéla SHK9755 7205001 A OK Slavia Hradec Králové
16:41:00 270 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 R OK Lokomotiva Plzeň
16:42:00 271 Vyhnálková Barbora RIC9850 9101106 E OB Říčany

D21E 2.70 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:13:00 134 Tesařová Markéta ZBM9456 9201068 E SK Žabovřesky Brno
17:14:00 133 Hiklová Natalia ZBM8350 9111118 E SK Žabovřesky Brno
17:15:00 132 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 C OK Kamenice
17:16:00 131 Matějů Martina PGP8556 995832 R SK Praga
17:17:00 130 Doležalová Monika KAM8851 232409 R OK Kamenice
17:18:00 129 Rufferová Iva TUR8354 822282 E OOB TJ Turnov
17:19:00 128 Chmelařová Michaela SHK9151 995857 C OK Slavia Hradec Králové
17:20:00 127 Hlavová Hana ZBM8888 515450 R SK Žabovřesky Brno
17:21:00 126 Jedličková Zuzana SHK8150 1008173 E OK Slavia Hradec Králové
17:22:00 125 Šístková Iveta LPU8654 515102 R OK Lokomotiva Pardubice
17:23:00 124 Hlavová Jindra ZBM8989 515488 E SK Žabovřesky Brno
17:24:00 123 Zvěřinová Martina LPU8357 7202878 E OK Lokomotiva Pardubice
17:25:00 122 Šiková Karolína LPM9651 7201820 R OK Lokomotiva Plzeň
17:26:00 121 Štěrbová Daniela PHK8951 1700076 E OK 99 Hradec Králové
17:27:00 120 Voborníková Alena CTB9451 2081369 E SK OB Chotěboř
17:28:00 119 Štičková Anna LLI9651 7200361 E TJ Loko Liberec
17:29:00 118 Mechlová Lenka SHK9051 7207704 E OK Slavia Hradec Králové
17:30:00 117 Šimková Johanka ZBM9350 9005227 R SK Žabovřesky Brno
17:31:00 116 Procházková Marie KAM9554 7200333 E OK Kamenice
17:32:00 115 Tichovská Martina PGP8658 920677 E SK Praga
17:33:00 114 Tužilová Magdaléna ZBM9452 2020737 E SK Žabovřesky Brno
17:34:00 113 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka
17:35:00 112 Teplá Karolína SHK9251 1008174 R OK Slavia Hradec Králové
17:36:00 111 Müllerová Věra VAM9051 515442 R OOB Vamberk
17:37:00 110 Fenclová Marta LPU7667 301173 E OK Lokomotiva Pardubice
17:38:00 109 Zháňalová Barbora ZBM9354 1668661 E SK Žabovřesky Brno
17:39:00 108 Omová Michaela TUR8153 7205003 E OOB TJ Turnov
17:40:00 107 Gregorová Kamila CTB8151 7208080 E SK OB Chotěboř
17:41:00 106 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E SK Žabovřesky Brno
17:42:00 105 Horčičková Vendula LCE9353 515413 E OOB TJ Slovan Luhačovice
17:43:00 104 Rollier Monika PHK8051 8005907 E OK 99 Hradec Králové
17:44:00 103 Knapová Jana LPU9053 906217 E OK Lokomotiva Pardubice
17:45:00 102 Indráková Adélka ZBM9153 8009153 E SK Žabovřesky Brno
17:46:00 101 Kosová Denisa PHK9150 7207347 E OK 99 Hradec Králové

D21A 2.30 km, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Nováková Zuzana NPA9151 515421 R SK LOB Nová Paka
16:02:00 Benešová Jana CTB9452 920682 C SK OB Chotěboř
16:03:00 Staňková Lucie ASU8756 7203330 C Magnus Orienteering
16:04:00 Kudrnáčová Lucie HCE8850 2800345 C TJ Hostivice
16:05:00 Zamazalová Kateřina TAP9053 416010 C KOB TRETRA Praha
16:06:00 Čermáková Magdalena LCE9155 361921 R OOB TJ Slovan Luhačovice
16:07:00 Jeřábková Jitka TZL9453 7170894 C SKOB Zlín
16:08:00 Fátorová Barbora DOB7878 681856 C KOB Dobruška
16:09:00 Kožinová Jana PGP6651 502089 C SK Praga
16:10:00 Křečková Lenka ASU9271 515412 C Magnus Orienteering
16:11:00 Dékány Pavla LCE9052 889310 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:12:00 Rambová Kamila DKP8655 1413714 C Oddíl OB Kotlářka
16:13:00 Procházková Zuzana KPY8650 8580 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:14:00 Sklenářová Radka LCE9250 889312 R OOB TJ Slovan Luhačovice
16:15:00 Karochová Simona DKP8853 9944499 C Oddíl OB Kotlářka
16:16:00 Hlubučková Kristýna KAM9551 7003009 C OK Kamenice
16:17:00 Vališová Martina OSN9696 981804 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:18:00 Novotná Markéta PHK9451 2058530 C OK 99 Hradec Králové
16:19:00 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
16:20:00 Píšová Monika NPA8151 7201810 C SK LOB Nová Paka
16:21:00 Fundová Eliška SHK9351 995884 C OK Slavia Hradec Králové
16:22:00 Štemberová Natálie TJN9851 2800348 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:23:00 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C USK Praha
16:24:00 Kamenická Kateřina PHK9353 9930312 C OK 99 Hradec Králové
16:25:00 Nieke Patricia TUR9552 1210495 C OOB TJ Turnov
16:26:00 Tihonová Hana TAP9052 232158 C KOB TRETRA Praha
16:27:00 Šiková Barbora LPM9650 7201819 R OK Lokomotiva Plzeň
16:28:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8780 C SK Praga
16:29:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:30:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga
16:31:00 Šmidrkalová Monika NPA9051 2073708 C SK LOB Nová Paka
16:32:00 Panchártková Tereza LTU8950 515140 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:33:00 Kamererová Valerie KAM9452 428250 C OK Kamenice
16:34:00 Kábrtová Oldřiška BOR8752 51473 C OK Jiskra Nový Bor
16:35:00 Janovská Petra PGP7355 1470169 C SK Praga
16:36:00 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C SK Radioklub Blansko
16:37:00 Hepnerová Martina SHK8152 1398689 C OK Slavia Hradec Králové
16:38:00 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C OOB TJ Turnov
16:39:00 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 R TJ TŽ Třinec
16:40:00 Mullis Kateřina DKP7753 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
16:41:00 Ondráčková Lucie CHT9254 53127 C OOB SK Chrast
16:42:00 Kettnerová Dana KAM8952 7201193 C OK Kamenice
16:43:00 Krejčíková Marie TZL9252 9416043 C SKOB Zlín
16:44:00 Kopáčková Iva CHT8851 2059736 C OOB SK Chrast
16:45:00 Bochenková Martina DKP8758 434840 C Oddíl OB Kotlářka
16:46:00 Lavičková Michaela PGP9656 2035163 C SK Praga
16:47:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 7200367 R SK Žabovřesky Brno
16:48:00 Uhlíková Tereza PGP9162 995836 C SK Praga
16:49:00 Folbrechtová Šárka BOR9051 1602628 C OK Jiskra Nový Bor
16:50:00 Szeliga Malgorzata DOB9399 1394898 C KOB Dobruška
16:51:00 Balcarová Jana PHK8753 7260024 C OK 99 Hradec Králové
16:52:00 Kopecká Eliška ASU9299 682342 C Magnus Orienteering
16:53:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
16:54:00 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 R OK Kamenice
16:55:00 Masopustová Elis PGP8656 49844 C SK Praga
16:56:00 Skyvová Kristýna STE7054 1007548 C SK SKI-OB Šternberk
16:57:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
16:58:00 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering
16:59:00 Koporová Petra ASU9353 7200316 C Magnus Orienteering
17:00:00 Hrstková Vladěna ZBM8787 7209360 C SK Žabovřesky Brno
17:01:00 Kožinová Anna PGP9350 7200338 C SK Praga
17:02:00 Ondráčková Veronika EKP7850 2045231 C VŠTJ Ekonom Praha
17:03:00 Jirčáková Martina LCE8951 889305 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:04:00 Procházková Klára LPU9451 940318 R OK Lokomotiva Pardubice

D21C 2.10 km, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:40:00 Petrová Daniela LPU8454 998454 C OK Lokomotiva Pardubice
17:41:00 Bednaříková Daniela VLI7759 2049576 C Slavia Liberec orienteering
17:42:00 Procházková Michaela LPU8960 515036 C OK Lokomotiva Pardubice
17:43:00 Szenczi Kristýna VLI8650 2058475 C Slavia Liberec orienteering
17:44:00 Botiková Daniela LCE9158 52709 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:45:00 Novotná Tereza ZLH0051 1421909 B OOB TJ Zlaté Hory
17:46:00 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
17:47:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
17:48:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
17:49:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C OK Jihlava
17:50:00 Novotná Klára ZLH9851 331363 B OOB TJ Zlaté Hory
17:51:00 Kukolová Šárka LCE9251 889304 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:52:00 Šádková Lucie PHK9654 224885 C OK 99 Hradec Králové
17:53:00 Poloprutská Klára VLI9750 49954 C Slavia Liberec orienteering
17:54:00 Margoldová Barbora DKP8654 2095945 C Oddíl OB Kotlářka
17:55:00 Valachová Martina LPU9054 410785 C OK Lokomotiva Pardubice
17:56:00 Vakant 0 Vakant
17:57:00 Vakant 0 Vakant
17:58:00 Vakant 0 Vakant
17:59:00 Vakant 0 Vakant
18:00:00 Vakant 0 Vakant

D35 2.10 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
16:02:00 Vondrová Denisa LTU7950 2103286 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:03:00 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:04:00 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OOB Vamberk
16:05:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:06:00 Chvátilová Pavlína PHK7450 9430 C OK 99 Hradec Králové
16:07:00 Hladká Petra KOR7950 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:08:00 Matěásková Eva JIL7651 2096127 C OK Jilemnice
16:09:00 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
16:10:00 Stolinová Lenka DOB8158 7233 C KOB Dobruška
16:11:00 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
16:12:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
16:13:00 Linková Eva STH7753 253377 C SK Studenec
16:14:00 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C Slavia Liberec orienteering
16:15:00 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
16:16:00 Pavelcová Gabriela NPA7851 2070822 C SK LOB Nová Paka
16:17:00 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C KOS Slavia Plzeň
16:18:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
16:19:00 Brandejsová Petra DKP7853 2086458 C Oddíl OB Kotlářka
16:20:00 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C Slavia Liberec orienteering
16:21:00 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
16:22:00 Štemberová Iva TJN7550 416039 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:23:00 Štichhauerová Kateřina LPU7468 2070813 C OK Lokomotiva Pardubice
16:24:00 Ježková Dana SNA7850 1401856 C TJ START Náchod
16:25:00 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C SOK TJ Turnov
16:26:00 Kozumplíková Alice RBK8151 981818 C SK Radioklub Blansko
16:27:00 Havlínová Zuzana SCP8150 51574 C OK Sparta Praha
16:28:00 Tichá Elena LPU8258 232605 C OK Lokomotiva Pardubice
16:29:00 Krejsová Martina CHT8152 52175 C OOB SK Chrast
16:30:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
16:31:00 Bejvlová Martina LME7350 2060273 C SK Los Mělník
16:32:00 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
16:33:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C OB Říčany
16:34:00 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:35:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:36:00 Dolejší Lenka STB7499 434839 C TJ Stadion Nový Bor
16:37:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
16:38:00 Podrábská Marie VLI7451 400433 C Slavia Liberec orienteering
16:39:00 Nechanická Daniela OSN7557 7205038 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:40:00 Šilerová Eva PDY8050 0 C Běhej Poděbrady
16:41:00 Kinštová Dominka SJH8051 330592 C SJH Jindřichův Hradec
16:42:00 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:43:00 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
16:44:00 Kolářová Michaela SLA7351 981813 C SKOB Slaný
16:45:00 Haasová Renata LPU7960 410784 C OK Lokomotiva Pardubice
16:46:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C OK Jiskra Nový Bor
16:47:00 Bartošová Jana MLA7051 1421911 C MLOK Mariánské Lázně
16:48:00 Vakant 0 Vakant
16:49:00 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:50:00 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D45 1.90 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:02:00 Křivdová Lenka CHC7251 2025366 C K.O.B. Choceň
16:03:00 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:04:00 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
16:05:00 Mašková Zuzana MKP7050 51622 C SK GORDIC Praha Kačerov
16:06:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
16:07:00 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:08:00 Rykalová Jitka VAM7251 9680 C OOB Vamberk
16:09:00 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:10:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
16:11:00 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:12:00 Miturová Radka MLA6552 1421924 C MLOK Mariánské Lázně
16:13:00 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:14:00 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:15:00 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
16:16:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
16:17:00 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
16:18:00 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
16:19:00 Řadová Jaromíra DKP6551 515168 C Oddíl OB Kotlářka
16:20:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
16:21:00 Smutná Jana VAM6251 9676 C OOB Vamberk
16:22:00 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
16:23:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
16:24:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:25:00 Waňková Dita LPU7158 331619 C OK Lokomotiva Pardubice
16:26:00 Halířová Eva BOR6654 8512 C OK Jiskra Nový Bor
16:27:00 Vakant 0 Vakant

D55 1.80 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Novotná Jiřina LPU5654 9290 C OK Lokomotiva Pardubice
16:02:00 Stehnová Hana DKP5150 51799 C Oddíl OB Kotlářka
16:03:00 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
16:04:00 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
16:05:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
16:06:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:07:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
16:08:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
16:09:00 Richards Jacqueline STH5899 0 SK Studenec
16:10:00 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C OK Chrastava
16:11:00 Vondráčková Zdeňka SNA6251 9608 C TJ START Náchod
16:12:00 Křížová Zdenka PZR5051 2023804 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:13:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
16:14:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
16:15:00 Vakant 0 Vakant

H10 1.70 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:28:00 Junek Šimon STH1001 7756777 C SK Studenec
17:29:00 Štembera Vítek TJN0801 682376 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:30:00 Brandejs Štěpán DKP0807 2088156 C Oddíl OB Kotlářka
17:31:00 Vokurka Antonín TJN0800 2111783 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:32:00 Horáček Martin DKP0802 2086455 C Oddíl OB Kotlářka
17:33:00 Junek Matouš STH0801 1302784 C SK Studenec
17:34:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 1403065 C OOB TJ Turnov
17:35:00 Nožička Jan TJN0809 2088176 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:36:00 Kleňha Richard DKP0809 2086456 C Oddíl OB Kotlářka
17:37:00 Řehoř Hynek TJN0700 2053559 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:38:00 Matěásko Marek JIL0702 425574 C OK Jilemnice
17:39:00 Mairich Martin TJN0812 2096129 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:40:00 Pavelec Michal NPA0801 9710 C SK LOB Nová Paka
17:41:00 Novotný Vít PHK0901 2060279 C OK 99 Hradec Králové
17:42:00 Víteček Šimon DKP0801 446360 C Oddíl OB Kotlářka
17:43:00 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 C OK Jilemnice
17:44:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8645 C Oddíl OB Kotlářka
17:45:00 Skácel Jan VLI0901 2073665 C Slavia Liberec orienteering
17:46:00 Machar Eda DKP0803 2102794 C Oddíl OB Kotlářka
17:47:00 Lesák Marek TJN0811 2104590 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:48:00 Šašek Jakub LTP0801 232917 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:49:00 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 C Slavia Liberec orienteering
17:50:00 Tomášek Prokop TUV0701 2120075 C SOK TJ Turnov
17:51:00 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
17:52:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:53:00 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
17:54:00 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
17:55:00 Albl Matouš LME1111 2102696 C SK Los Mělník
17:56:00 Metelka Tomáš PHK0801 331689 C OK 99 Hradec Králové
17:57:00 Habán Eduard VLI0800 53226 C Slavia Liberec orienteering
17:58:00 Horák Filip PHK0701 2088727 C OK 99 Hradec Králové
17:59:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
18:00:00 Vakant 0 Vakant

H12 2.00 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:14:00 Vališ Vojtěch VCO0509 2091545 Východočeská oblast
17:15:00 Mairich Filip TJN0603 2067316 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:16:00 Málek David VCO0505 7260020 Východočeská oblast
17:17:00 Kučera Filip CHA0501 2059763 B OK Chrastava
17:18:00 Šeps Daniel VCO0501 2027229 Východočeská oblast
17:19:00 Pivec Jan MLA0503 1421927 B MLOK Mariánské Lázně
17:20:00 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:21:00 Pompach Lukáš VCO0502 2035735 Východočeská oblast
17:22:00 Sedláček David KOR0502 2106740 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
17:23:00 Pavelec Matěj NPA0501 9702 B SK LOB Nová Paka
17:24:00 Janoch Samuel MLA0502 1421918 B MLOK Mariánské Lázně
17:25:00 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 B KOS Slavia Plzeň
17:26:00 Zrník Tomáš VYS0601 9579 Oblast Vysočina
17:27:00 Ledinský Matěj DKP0602 2087643 C Oddíl OB Kotlářka
17:28:00 Habán Oliver VLI0600 4214 C Slavia Liberec orienteering
17:29:00 Míka Albert TJN0601 2067319 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:30:00 Vondra Matěj LTU0702 2057580 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:31:00 Čivrný Jan VRL0501 232649 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:32:00 Dejnožka Martin TJN0600 2035718 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:33:00 Černý Jonáš MLA0501 1421915 B MLOK Mariánské Lázně
17:34:00 Hendrych Vít VYS0603 2080831 Oblast Vysočina
17:35:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 B Oddíl OB Kotlářka
17:36:00 Čermák Martin VCO0504 2080972 Východočeská oblast
17:37:00 Prášil Tomáš VYS0502 51771 Oblast Vysočina
17:38:00 Vakant 0 Vakant
17:39:00 Novák Matyáš VYS0602 2081396 Oblast Vysočina
17:40:00 Termer Štěpán LTU0800 425571 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:41:00 Rokos Marek TJN0500 2049534 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:42:00 Janků Štěpán VCO0508 2056294 Východočeská oblast
17:43:00 Lazák Jan LTU0500 2057590 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:44:00 Machar Matěj DKP0604 51793 C Oddíl OB Kotlářka
17:45:00 Hanuš Filip VCO0503 2078481 Východočeská oblast
17:46:00 Štichhauer Adam LPU0603 2035729 B OK Lokomotiva Pardubice
17:47:00 Hájek Dominik VCO0507 2060236 Východočeská oblast
17:48:00 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B OK Lokomotiva Pardubice
17:49:00 Srb Vladimír VYS0701 2059733 Oblast Vysočina
17:50:00 Dolejší Jan STB0601 438039 C TJ Stadion Nový Bor
17:51:00 Votoček Michal JIL0601 425563 B OK Jilemnice
17:52:00 Hostinský Matěj LPU0604 9233 C OK Lokomotiva Pardubice
17:53:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
17:54:00 Sádovský Jáchym LPU0508 2032174 C OK Lokomotiva Pardubice
17:55:00 Šípek Ondřej VCO0506 2045219 Východočeská oblast
17:56:00 Hanák Matěj LTU0701 2103287 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:57:00 Maškarinec Marek VLI0501 2088216 B Slavia Liberec orienteering
17:58:00 Jelínek Filip VYS0501 232335 Oblast Vysočina
17:59:00 Kohoutek Vojtěch DKP0503 0 B Oddíl OB Kotlářka
18:00:00 Vakant 0 Vakant

H14 2.00 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 Klein Martin LTP0404 2082919 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:01:00 Kabát Martin PGP0408 2099511 B SK Praga
17:02:00 Jelínek Kryštof VYS0303 49887 Oblast Vysočina
17:03:00 Rusin Vojtěch BRU0301 2032387 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
17:04:00 Čech Vít AOP0302 2102814 B Orientační Běh Opava
17:05:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 C MLOK Mariánské Lázně
17:06:00 Flegl Martin VCO0405 2091541 Východočeská oblast
17:07:00 Choutka Matěj NPA0402 9688 B SK LOB Nová Paka
17:08:00 Štěrba Marek SKV0401 9005143 B TJ Slovan Karlovy Vary
17:09:00 Peterka Jakub LLI0404 9101104 A TJ Loko Liberec
17:10:00 Haas Filip VCO0404 2070815 Východočeská oblast
17:11:00 Orany Vojtěch VYS0401 361999 Oblast Vysočina
17:12:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 B OOB TJ Zlaté Hory
17:13:00 Škácha Vít KAM0309 682695 B OK Kamenice
17:14:00 Lesák Ondřej TJN0306 2085591 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:15:00 Waněk Hubert VCO0402 7200595 Východočeská oblast
17:16:00 Kožina Štěpán PGP0300 7260011 B SK Praga
17:17:00 Bejvl Marek LME0400 2056261 B SK Los Mělník
17:18:00 Kolář Šimon SHK0405 7200597 B OK Slavia Hradec Králové
17:19:00 Štichhauer Daniel VCO0406 9102564 Východočeská oblast
17:20:00 Čtrnáct František PGP0401 2121096 B SK Praga
17:21:00 Tichý Lubomír VCO0409 7206348 Východočeská oblast
17:22:00 Mareš Albert DKP0308 2103741 B Oddíl OB Kotlářka
17:23:00 Pokorný Jan TJN0400 2056302 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:24:00 Fejfar Lukáš LPU0310 232602 B OK Lokomotiva Pardubice
17:25:00 Tkáč Matěj TJN0401 2027207 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:26:00 Kolář Matyáš PGP0304 897393 B SK Praga
17:27:00 Mucha Ondřej RIC0400 2096235 C OB Říčany
17:28:00 Fajfer Filip NPA0401 7207884 B SK LOB Nová Paka
17:29:00 Štregl Matyáš VCO0403 8636759 Východočeská oblast
17:30:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 9982 B Oddíl OB Kotlářka
17:31:00 Řehoř Vojta TJN0303 2080823 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:32:00 Krpata Michal LPU0403 9201683 B OK Lokomotiva Pardubice
17:33:00 Dvořáček Jakub VYS0304 53173 Oblast Vysočina
17:34:00 Gajda Martin KAM0405 9201061 A OK Kamenice
17:35:00 Šašek Jan LTP0301 52918 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:36:00 Neumann Matěj VCO0408 2073740 Východočeská oblast
17:37:00 Janas Adam PGP0404 443090 B SK Praga
17:38:00 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B OK Dobříš
17:39:00 Hojný Jáchym VYS0301 443062 Oblast Vysočina
17:40:00 Ekert Tomáš VLI0302 2078461 B Slavia Liberec orienteering
17:41:00 Novák Adam LPU0320 2096140 B OK Lokomotiva Pardubice
17:42:00 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:43:00 Dundáček Karel VYS0402 420435 Oblast Vysočina
17:44:00 Vitebský Lukáš TJN0302 1398971 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:45:00 Chaloupský Jakub VCO0401 682336 Východočeská oblast
17:46:00 Hřivna Jakub PGP0305 2800293 B SK Praga
17:47:00 Novák Stanislav NPA0404 9693 B SK LOB Nová Paka
17:48:00 Haslinger Leopold LTP0403 420453 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:49:00 Venhoda Matěj VYS0302 51770 Oblast Vysočina
17:50:00 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:51:00 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:52:00 Baldrian Tomáš VSP0405 2102777 B USK Praha
17:53:00 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:54:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 B USK Praha
17:55:00 Šauli Filip VPM0301 2060395 A KOS Slavia Plzeň
17:56:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 2027224 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:57:00 Tokár Radim VPM0300 2049567 A KOS Slavia Plzeň
17:58:00 Kovářík Tomáš KAM0300 436963 B OK Kamenice
17:59:00 Dohnálek Tomáš VCO0407 1400421 Východočeská oblast
18:00:00 Tůma Šimon TAP0400 2075696 B KOB TRETRA Praha

H16A 2.20 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Pierzchała Michał STE0105 886683 C SK SKI-OB Šternberk
16:02:00 Šišma Vojtěch LPU0204 7208077 B OK Lokomotiva Pardubice
16:03:00 Tuharský Erik TRI0100 7202876 B TJ TŽ Třinec
16:04:00 Mayer Šimon KSH0202 2078478 B OB Kašperské Hory
16:05:00 Matuš Vít VRB0202 2067396 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
16:06:00 Valášek Václav KAM0100 336743 B OK Kamenice
16:07:00 Koditek Jonáš KUO0101 2051522 B KOB Ústí nad Orlicí
16:08:00 Ježek Jakub JIL0104 2035716 B OK Jilemnice
16:09:00 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
16:10:00 Melišík Martin TAP0200 2080913 B KOB TRETRA Praha
16:11:00 Procinger Jan VRL0102 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:12:00 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
16:13:00 Klaška Martin DKP0100 9889 B Oddíl OB Kotlářka
16:14:00 Valík Adam AOP0301 2081359 A Orientační Běh Opava
16:15:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
16:16:00 Víšek Martin KAM0102 9101674 B OK Kamenice
16:17:00 Siebert Ondřej DKP0211 2086457 C Oddíl OB Kotlářka
16:18:00 Svoboda Radek STE0207 2032142 B SK SKI-OB Šternberk
16:19:00 Bolehovský Michal VSP0202 601169 B USK Praha
16:20:00 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
16:21:00 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:22:00 Spěváček Vojtěch VPM0205 2090853 B KOS Slavia Plzeň
16:23:00 Paleček Ondřej SRK0103 682693 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:24:00 Forst Antonín PGP0106 218851 B SK Praga
16:25:00 Klement David DKP0110 1421299 C Oddíl OB Kotlářka
16:26:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:27:00 Neumann David STE0101 2027241 B SK SKI-OB Šternberk
16:28:00 Šubrt Matěj DKP0205 888625 B Oddíl OB Kotlářka
16:29:00 Kovář Ondřej VPM0200 7208210 B KOS Slavia Plzeň
16:30:00 Bartoš Václav MLA0101 1421913 B MLOK Mariánské Lázně
16:31:00 Kopecký Jan PZR0202 2087700 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:32:00 Olszewski Bartłomiej STE0209 1403087 C SK SKI-OB Šternberk
16:33:00 Víteček Jáchym DKP0204 7020417 B Oddíl OB Kotlářka
16:34:00 Kynčl Vojtěch JIL0101 232622 C OK Jilemnice
16:35:00 Hankovec Hugo KAM0201 436446 B OK Kamenice
16:36:00 Kurzyp Stanisław CHC0202 1401454 A K.O.B. Choceň
16:37:00 Bartík Filip TZL0202 2091549 B SKOB Zlín
16:38:00 Janda Ondřej DOR0100 2045310 A OK Dobříš
16:39:00 401 Kovařík Martin TRI0101 7200589 A TJ TŽ Třinec
16:40:00 402 Milán Tomáš ZBM0111 7070007 A SK Žabovřesky Brno
16:41:00 403 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A K.O.B. Choceň
16:42:00 404 Newiak Nick NEK0101 2096220 A Nejdek Orienteering
16:43:00 405 Synek Petr DOK0200 7207878 A OK Doksy
16:44:00 406 Link Lukáš STH0205 7204987 A SK Studenec
16:45:00 407 Švarc Antonín DKP0203 981832 A Oddíl OB Kotlářka
16:46:00 408 Kostka Jiří AOP0201 2085648 A Orientační Běh Opava
16:47:00 409 Gajda Jan KAM0105 9201064 A OK Kamenice
16:48:00 410 Janas Petr PGP0200 2060249 A SK Praga
16:49:00 411 Malačka Milan DKP0210 446345 A Oddíl OB Kotlářka
16:50:00 412 Adamec Martin TJN0106 2080828 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:51:00 413 Gryc Vojtěch TBM0106 995867 A KOS TJ Tesla Brno
16:52:00 414 Lukašák Šimon STE0202 2032192 A SK SKI-OB Šternberk
16:53:00 415 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:54:00 416 Kligl Radim TBM0103 2042517 A KOS TJ Tesla Brno
16:55:00 417 Štefan Vít STH0202 7201763 A SK Studenec
16:56:00 418 Adámek Filip ABM0101 9102569 A KOB ALFA Brno
16:57:00 419 Světnický František STE0204 2027218 A SK SKI-OB Šternberk
16:58:00 420 Šafář Martin KSU0105 2056308 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
16:59:00 421 Měšťan Ondřej TAP0100 7201203 A KOB TRETRA Praha
17:00:00 422 Kurz Šimon VPM0208 2087683 A KOS Slavia Plzeň
17:01:00 423 Macek Ondřej LPU0209 2075644 A OK Lokomotiva Pardubice
17:02:00 424 Richtr Lukáš VPM0204 2042518 A KOS Slavia Plzeň
17:03:00 425 Škvor Adam KAM0202 425596 A OK Kamenice
17:04:00 426 Chovanec Václav TZL0201 218977 A SKOB Zlín
17:05:00 427 Šimša Martin PGP0309 2090836 A SK Praga
17:06:00 428 Haltof Marek TRI0200 9101677 A TJ TŽ Třinec
17:07:00 429 Rücker Jan HOR0201 2025353 A TJ Jiskra Hořice
17:08:00 430 Bílý Jakub LTP0104 7200331 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:09:00 431 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
17:10:00 432 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
17:11:00 433 Budský Ondřej TJN0105 1398985 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:12:00 434 Zalaba Tomáš SJC0101 7839783 A Sportcentrum Jičín
17:13:00 435 Coufal Jáchym ZBM0200 1400432 A SK Žabovřesky Brno
17:14:00 436 Pipek Ondřej LPU0203 7200907 A OK Lokomotiva Pardubice

H18A 2.30 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:03:00 Král Jan ZBM9904 2054641 B SK Žabovřesky Brno
17:04:00 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 A OK Jihlava
17:05:00 Komenda Jan ZBM9902 9201065 B SK Žabovřesky Brno
17:06:00 Krawczyński Mikołaj CHC0001 504029 A K.O.B. Choceň
17:07:00 Ježek Vít JIL9903 425529 C OK Jilemnice
17:08:00 Vacek Jan PGP0004 681881 C SK Praga
17:09:00 Procházka Jakub SOP9903 7207864 B OOB TJ Slezan Opava
17:10:00 Czapliński Jakub CHC0003 1401455 C K.O.B. Choceň
17:11:00 Sladkovský Jaromír TAP9902 7207353 B KOB TRETRA Praha
17:12:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 B OOB TJ Turnov
17:13:00 Pastyřík Martin PZR9902 438608 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:14:00 Vydra Martin STH9902 7207506 B SK Studenec
17:15:00 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 B OK Jilemnice
17:16:00 Gilík Marek SOP9904 7207868 B OOB TJ Slezan Opava
17:17:00 Rosłaniec Mateusz CHC0002 895003 C K.O.B. Choceň
17:18:00 Šitina Jakub LTU0001 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:19:00 Ždimera Jan PGP9903 336710 B SK Praga
17:20:00 Bitto Maxim LCE0003 2053585 B OOB TJ Slovan Luhačovice
17:21:00 Novotný Marek TJN9901 232325 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:22:00 Ridzoň Daniel DKP9907 2102784 B Oddíl OB Kotlářka
17:23:00 Vakant 0 Vakant
17:24:00 301 Roudný Martin LPU0002 7202872 A OK Lokomotiva Pardubice
17:25:00 302 Pavlovec Dan BOR0001 887936 A OK Jiskra Nový Bor
17:26:00 303 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 A OOB TJ Slovan Luhačovice
17:27:00 304 Matoušek Matěj KSU0005 2080935 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
17:28:00 305 Škvor Ota KAM9900 981828 A OK Kamenice
17:29:00 306 Chvátil Šimon PHK9908 2035744 A OK 99 Hradec Králové
17:30:00 307 Hašek Jan VPM0001 8629758 A KOS Slavia Plzeň
17:31:00 308 Čech Petr SJI0001 2075680 A OK Jihlava
17:32:00 309 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:33:00 310 Samek Tomáš PHK0001 1413977 A OK 99 Hradec Králové
17:34:00 311 Sedlář Jan TBM0010 7201210 A KOS TJ Tesla Brno
17:35:00 312 Horčička Vít STE9919 682370 A SK SKI-OB Šternberk
17:36:00 313 Podmolík Jonáš TZL0001 7203464 A SKOB Zlín
17:37:00 314 Jílek Ondřej KSU9908 2056285 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
17:38:00 315 Filipek Sebastian TRI0002 2060277 A TJ TŽ Třinec
17:39:00 316 Jirka Mikuláš STE0000 7202871 A SK SKI-OB Šternberk
17:40:00 317 Volák Ondřej LPU0010 2011790 A OK Lokomotiva Pardubice
17:41:00 318 Mareš Vít BOR0000 7202852 A OK Jiskra Nový Bor
17:42:00 319 Nagy Josef TJN0006 2069092 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:43:00 320 Fencl Jonáš LPU9902 2070827 A OK Lokomotiva Pardubice
17:44:00 321 Bořánek Michal STE0007 2032171 A SK SKI-OB Šternberk
17:45:00 322 Thoř Tomáš TUR9904 7201809 A OOB TJ Turnov
17:46:00 323 Rusin Jan LPU0008 2032380 A OK Lokomotiva Pardubice
17:47:00 324 Synek Antonín DOK0001 7209352 A OK Doksy
17:48:00 325 Panovec Kryštof LCE0011 331216 A OOB TJ Slovan Luhačovice
17:49:00 326 Vítek Karel PGP9904 7207350 A SK Praga
17:50:00 327 Buk Petr ROU0001 2075666 A SKOB Roudnice nad Labem
17:51:00 328 Kafka Matěj SJI9903 7200364 A OK Jihlava
17:52:00 329 Kroul Josef KSU0044 2056268 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
17:53:00 330 Vopařil Jan LCE9911 7201825 A OOB TJ Slovan Luhačovice
17:54:00 331 Hasman Ondřej VPM0002 2042514 A KOS Slavia Plzeň
17:55:00 332 Hlaváč Ondřej ZBM9901 2059757 A SK Žabovřesky Brno
17:56:00 333 Kavalír Jáchym PHK9901 7202866 A OK 99 Hradec Králové
17:57:00 334 Müller Jonáš KSU9906 2053541 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
17:58:00 335 Roudný Václav LPU0001 7207061 A OK Lokomotiva Pardubice
17:59:00 336 Křivda Tomáš CHC9901 9200535 A K.O.B. Choceň
18:00:00 337 Šrámek Ondřej KSU9909 2053548 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H20A 2.60 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:25:00 Mossakowski Wojciech STE9801 899027 C SK SKI-OB Šternberk
17:26:00 Bartoš Vojtěch PGP9809 9102565 B SK Praga
17:27:00 Urbaniak Jerzy STE9802 886668 C SK SKI-OB Šternberk
17:28:00 Doležal Vít SJC9802 2060206 A Sportcentrum Jičín
17:29:00 Rutka Jan STE9800 8121998 C SK SKI-OB Šternberk
17:30:00 201 Pek Daniel SHK9803 7980810 R OK Slavia Hradec Králové
17:31:00 202 Mikel David TZL9703 7208084 A SKOB Zlín
17:32:00 203 Vystavěl Ondřej JPV9807 1602633 R Oddíl OS SK Prostějov
17:33:00 204 Vandas Daniel PHK9805 9110998 R OK 99 Hradec Králové
17:34:00 205 Michek David TJN9802 2027247 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:35:00 206 Koštejn Vít DOK9800 7209363 R OK Doksy
17:36:00 207 Paukert Lukáš KUO9801 980351 A KOB Ústí nad Orlicí
17:37:00 208 Moravec Jakub KAM9702 7201811 A OK Kamenice
17:38:00 209 Šmaus Jan TJN9700 2067320 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:39:00 210 Chaloupka Josef UOL9801 2090849 A SOB Olomouc
17:40:00 211 Semerád Antonín DKP9801 1394693 R Oddíl OB Kotlářka
17:41:00 212 Janeček Mirek TJN9804 2027208 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:42:00 213 Sýkora Vojtěch LCE9801 7200378 E OOB TJ Slovan Luhačovice
17:43:00 214 Ransdorf Jakub TAP9805 9201323 A KOB TRETRA Praha
17:44:00 215 Navrátil Šimon PGP9702 681882 E SK Praga
17:45:00 216 Podmolík Josef TZL9701 7203466 A SKOB Zlín
17:46:00 217 Kelbl Vladimír ZBM9711 9201063 R SK Žabovřesky Brno
17:47:00 218 Černocký Libor LCE9803 1400401 R OOB TJ Slovan Luhačovice
17:48:00 219 Gebrt Jan SHK9801 7202576 R OK Slavia Hradec Králové
17:49:00 220 Bořil Jan SJI9700 7200584 R OK Jihlava
17:50:00 221 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 A KOB TRETRA Praha
17:51:00 222 Wolf Filip TUR9701 9101181 R OOB TJ Turnov
17:52:00 223 Jíra Tomáš KAM9802 9005139 A OK Kamenice
17:53:00 224 Starý Ondra PHK9813 2025354 A OK 99 Hradec Králové
17:54:00 225 Semrád Ladislav CHC9701 2053577 R K.O.B. Choceň
17:55:00 226 Žák Jan LPU9802 2025379 A OK Lokomotiva Pardubice
17:56:00 227 Novák Aleš PGP9808 7202855 A SK Praga
17:57:00 228 Bendák Jan PHK9800 7681889 A OK 99 Hradec Králové
17:58:00 229 Netuka Vojtěch SHK9701 1396847 R OK Slavia Hradec Králové
17:59:00 230 Hirš Otakar ZBM9801 7200360 R SK Žabovřesky Brno
18:00:00 231 Zikmund Zdeněk SJC9703 2045221 A Sportcentrum Jičín

H21E 3.00 km, 24 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 42 Škoda Jakub VLI8800 1302790 R Slavia Liberec orienteering
17:01:00 41 Perůtka Jan LCE8801 52705 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:02:00 40 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C KOB TRETRA Praha
17:03:00 39 Burda Matěj BOR9608 7667667 R OK Jiskra Nový Bor
17:04:00 38 Rusý Tomáš KAM9301 2051509 C OK Kamenice
17:05:00 37 Vavrys Johan LCE9302 553457 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:06:00 36 Udržal Tomáš LPU8002 886715 E OK Lokomotiva Pardubice
17:07:00 35 Landovský Tomáš PGP9103 910714 C SK Praga
17:08:00 34 Šmehlík Eduard SHK8702 515483 C OK Slavia Hradec Králové
17:09:00 33 Mokrý Stanislav ZBM9202 886812 R SK Žabovřesky Brno
17:10:00 32 Kettner Lukáš KAM9403 887640 R OK Kamenice
17:11:00 31 Ondráček Radim EKP7414 2045232 C VŠTJ Ekonom Praha
17:12:00 30 Kettner Vojtěch KAM9601 897360 E OK Kamenice
17:13:00 29 Šedivý Jan PGP8409 1406172 E SK Praga
17:14:00 28 Semík Ondřej KAM9401 920683 E OK Kamenice
17:15:00 27 Komanec Václav SHK8406 995807 R OK Slavia Hradec Králové
17:16:00 26 Mudrák Štěpán LCE9601 7210097 R OOB TJ Slovan Luhačovice
17:17:00 25 Čermák Jan LPU9301 1080493 C OK Lokomotiva Pardubice
17:18:00 24 Zbranek Roman ASU8808 8422248 R Magnus Orienteering
17:19:00 23 Argaláš Michal TRI9301 887630 R TJ TŽ Třinec
17:20:00 22 Kolovský František LPM9202 887626 R OK Lokomotiva Plzeň
17:21:00 21 Nožka Radek LPU9005 515166 E OK Lokomotiva Pardubice
17:22:00 20 Valeš Jiří LPM9502 7201192 R OK Lokomotiva Plzeň
17:23:00 19 Dlabaja Štěpán TZL8508 7995797 R SKOB Zlín
17:24:00 18 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
17:25:00 17 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 E OK Lokomotiva Pardubice
17:26:00 16 Zimmermann Štěpán ZBM9101 911220 E SK Žabovřesky Brno
17:27:00 15 Kantor Ondřej TRI9103 920676 R TJ TŽ Třinec
17:28:00 14 Horvát Petr ASU9447 886264 E Magnus Orienteering
17:29:00 13 Glonek Jakub AOP9602 1625050 E Orientační Běh Opava
17:30:00 12 Schuster Marek SSU9303 995871 E SK Severka Šumperk
17:31:00 11 Procházka David LPU9113 515162 E OK Lokomotiva Pardubice
17:32:00 10 Poklop Martin SSU8802 1007536 E SK Severka Šumperk
17:33:00 9 Wołowczyk Krzysztof STE9500 9200095 E SK SKI-OB Šternberk
17:34:00 8 Minář Marek ASU9444 8396969 E Magnus Orienteering
17:35:00 7 Hubáček Jonáš LCE9501 8629756 E OOB TJ Slovan Luhačovice
17:36:00 6 Kubát Pavel PHK9101 7207507 E OK 99 Hradec Králové
17:37:00 5 Kubelka Tomáš LPU9307 889299 E OK Lokomotiva Pardubice
17:38:00 4 Hájek Daniel ZBM8919 9890118 E SK Žabovřesky Brno
17:39:00 3 Petržela Jan PHK9200 9920924 E OK 99 Hradec Králové
17:40:00 2 Nykodým Miloš ZBM9005 1003623 E SK Žabovřesky Brno
17:41:00 1 Král Vojtěch SSU8841 7207366 E SK Severka Šumperk

H21A 2.70 km, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Váňa Martin TUR8401 1840303 C OOB TJ Turnov
16:02:00 Cahel Marek LCE8803 889288 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:03:00 Pátek Michal CHC8603 2025343 C K.O.B. Choceň
16:04:00 Horyna Roman LCE7602 1399000 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:05:00 Kořínek Tomáš BOR9007 7003001 C OK Jiskra Nový Bor
16:06:00 Chloupek Adam ZBM9300 995849 R SK Žabovřesky Brno
16:07:00 Šmelík Martin ASU9644 682340 R Magnus Orienteering
16:08:00 Kazda Adam ZBM9104 232343 C SK Žabovřesky Brno
16:09:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
16:10:00 Sháněl Jan CHC9402 2053589 C K.O.B. Choceň
16:11:00 Mašata Matěj PHK9601 2045215 R OK 99 Hradec Králové
16:12:00 Čech Jan SJI9601 7003044 R OK Jihlava
16:13:00 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:14:00 Palas Jan ZBM8507 500267 C SK Žabovřesky Brno
16:15:00 Balcar Aleš PHK8602 995886 C OK 99 Hradec Králové
16:16:00 Zimmermann Jakub ZBM8928 995810 C SK Žabovřesky Brno
16:17:00 Illner Vojtěch DKP9600 899156 C Oddíl OB Kotlářka
16:18:00 Kopáček Jan CHT8510 7201807 C OOB SK Chrast
16:19:00 Grundman Vojtěch CHC8801 2049551 C K.O.B. Choceň
16:20:00 Novotný Tomáš PHK8101 9410 C OK 99 Hradec Králové
16:21:00 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C SK Žabovřesky Brno
16:22:00 Habán Ivo VLI7707 7207861 C Slavia Liberec orienteering
16:23:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
16:24:00 Zelenka Tomáš PHK9001 886259 C OK 99 Hradec Králové
16:25:00 Procházka Jan PGP8206 886265 C SK Praga
16:26:00 Šabatka Zdeněk PHK8900 9189 C OK 99 Hradec Králové
16:27:00 Baier Martin TUR7603 7677777 R OOB TJ Turnov
16:28:00 Panchártek Jan PHK8802 553446 C OK 99 Hradec Králové
16:29:00 Hepner David SHK7601 1008172 C OK Slavia Hradec Králové
16:30:00 Henek Michal RBK8605 515193 C SK Radioklub Blansko
16:31:00 Oľhava Rastislav ASU8949 7201826 C Magnus Orienteering
16:32:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
16:33:00 Přibyl Bronislav TZL8603 53362 C SKOB Zlín
16:34:00 Kamenický Jeroným OSN9549 551995 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:35:00 Landovský Jakub PGP9601 502088 R SK Praga
16:36:00 Křivda Martin CHC9501 2025344 C K.O.B. Choceň
16:37:00 Kapal Tomáš KAM9402 232267 C OK Kamenice
16:38:00 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
16:39:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
16:40:00 Hovorka Lukáš LPU9001 981816 C OK Lokomotiva Pardubice
16:41:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C OK Jihlava
16:42:00 Grundmann Jan LPU9410 515487 C OK Lokomotiva Pardubice
16:43:00 Košárek Pavel PGP7107 51568 C SK Praga
16:44:00 Skoupý Jan STE9411 2027239 C SK SKI-OB Šternberk
16:45:00 Kolín Jan DKP7701 9007701 C Oddíl OB Kotlářka
16:46:00 Khýn Vítězslav ASU8304 7203321 C Magnus Orienteering
16:47:00 Novák Daniel DOK8700 7207866 C OK Doksy
16:48:00 Nývlt Martin DKP8200 1207407 C Oddíl OB Kotlářka
16:49:00 Drábek Jan ZBM8511 49690 C SK Žabovřesky Brno
16:50:00 Remeš Petr SHK9403 7207364 C OK Slavia Hradec Králové
16:51:00 Benroth Martin TZL9206 553455 C SKOB Zlín
16:52:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C SK Žabovřesky Brno
16:53:00 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
16:54:00 Kadlec Jan SJI8306 2073707 C OK Jihlava
16:55:00 Švadlena Pavel CHC7502 2011854 C K.O.B. Choceň
16:56:00 Vištejn Jiří SNA9301 207839 C TJ START Náchod
16:57:00 Holas Ondřej TUR8501 515048 C OOB TJ Turnov
16:58:00 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
16:59:00 Zvěřina Petr LPU8208 887920 R OK Lokomotiva Pardubice
17:00:00 Zháňal Jan ZBM8721 1111187 C SK Žabovřesky Brno
17:01:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 515469 C KOB TRETRA Praha
17:02:00 Pavlovec Jan BOR9503 9200728 C OK Jiskra Nový Bor
17:03:00 Veselý Jakub PGP9503 7209346 C SK Praga
17:04:00 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C O-mikron
17:05:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 888638 C OOB TJ Turnov
17:06:00 Navrátil Boris KAM9203 515444 R OK Kamenice
17:07:00 Zakouřil Vít TUR9301 886823 C OOB TJ Turnov
17:08:00 Krejčík Jiří TZL8301 8931 C SKOB Zlín
17:09:00 Bravený Vít ZBM9102 888891 C SK Žabovřesky Brno
17:10:00 Novák Jiří NPA7502 682098 C SK LOB Nová Paka
17:11:00 Bořil Tomáš ZBM8833 681876 C SK Žabovřesky Brno
17:12:00 Doležel Ondřej STE9202 51123 C SK SKI-OB Šternberk

H21C 2.50 km, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:40:00 Jirásek Aleš LPU7601 997601 C OK Lokomotiva Pardubice
16:41:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
16:42:00 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:43:00 Kondrát Martin PGP6501 2067946 C SK Praga
16:44:00 Gawel Jiří BBM5700 301272 C BETA URSUS Orienteering
16:45:00 Šubr Pavel 3RZ0000 0 Lázně Bělohrad
16:46:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
16:47:00 Novák Pavel CTB7001 7260014 C SK OB Chotěboř
16:48:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C VSK Mendelu Brno
16:49:00 Václavek Tomáš STE5809 1401181 C SK SKI-OB Šternberk
16:50:00 Bravený Adam VBM8801 866998 C VSK Mendelu Brno
16:51:00 Finstrle Luděk ZBM7902 2067240 C SK Žabovřesky Brno
16:52:00 Hanák Jan SLA8002 9201329 C SKOB Slaný
16:53:00 Albl Miloslav LME7600 420455 C SK Los Mělník
16:54:00 Hájek Adam KAM9202 2019240 C OK Kamenice
16:55:00 Janeček Jura EKP6701 51587 C VŠTJ Ekonom Praha
16:56:00 Picek Jan TJN9101 9102144 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:57:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C VŠTJ Ekonom Praha
16:58:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 7209357 C SK Žabovřesky Brno
16:59:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
17:00:00 Waněk Adam LPU9505 1602634 C OK Lokomotiva Pardubice
17:01:00 Koldinský Jan KPY8506 7207361 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
17:02:00 Vaniš Ondřej TJN9500 2027205 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:03:00 Klusáček Radim BOR7710 8516 C OK Jiskra Nový Bor
17:04:00 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 C VŠTJ Ekonom Praha
17:05:00 Pachnik Wojciech DOB9101 504407 C KOB Dobruška
17:06:00 Azeb Karim PHK9110 553448 C OK 99 Hradec Králové
17:07:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C Oddíl OB Kotlářka
17:08:00 Hošek Radim DOB8737 9998737 C KOB Dobruška
17:09:00 Justa Pavel PHK8701 7203469 C OK 99 Hradec Králové
17:10:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
17:11:00 Sklenář Martin AOP9501 7200365 C Orientační Běh Opava
17:12:00 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
17:13:00 Hledík Jakub CHT9501 7207628 C OOB SK Chrast
17:14:00 Paclík Roman SHK7801 7202780 C OK Slavia Hradec Králové
17:15:00 Szenczi Gabriel VLI8700 2102802 C Slavia Liberec orienteering
17:16:00 Klaška Pavel DKP9301 1700077 C Oddíl OB Kotlářka
17:17:00 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 101 C SK Žabovřesky Brno
17:18:00 Krejsa Jan CHT8701 53155 C OOB SK Chrast
17:19:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C SK Praga
17:20:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C SK GORDIC Praha Kačerov
17:21:00 Hikl Tomáš ZBM8100 9920011 C SK Žabovřesky Brno
17:22:00 Antoš Filip NPA8001 9698 C SK LOB Nová Paka
17:23:00 Lenner Miroslav LPU8605 1403417 C OK Lokomotiva Pardubice
17:24:00 Rýdl Jiří TJN7000 2096117 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:25:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
17:26:00 Martan Jiří VLI7300 7999888 C Slavia Liberec orienteering
17:27:00 Hodek Michal TAP8808 515433 C KOB TRETRA Praha
17:28:00 Bednařík Aleš VLI7309 2049578 C Slavia Liberec orienteering
17:29:00 Strachota Petr TJN8700 7207342 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:30:00 Cupák Jiří VRL7201 8972 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:31:00 Krejsa Martin CHT9001 52161 C OOB SK Chrast
17:32:00 Karvánek Matouš BOR9006 52902 C OK Jiskra Nový Bor
17:33:00 Souček Tomáš SHK8200 7203456 C OK Slavia Hradec Králové
17:34:00 Doucha Jiří SNA7105 9626 C TJ START Náchod
17:35:00 Černý Martin TAP8902 887637 C KOB TRETRA Praha
17:36:00 Vlček Martin TUR8702 515047 C OOB TJ Turnov
17:37:00 Kafka Miloš LPU8608 886290 C OK Lokomotiva Pardubice
17:38:00 Průcha Pavel BOR9304 1993526 C OK Jiskra Nový Bor
17:39:00 Fiala Jan BBM7205 7207495 C BETA URSUS Orienteering
17:40:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
17:41:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
17:42:00 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C OOB TJ Zlaté Hory
17:43:00 Fiala Petr LPU8701 7201198 C OK Lokomotiva Pardubice
17:44:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
17:45:00 Pašek František KAM7600 523000 C OK Kamenice
17:46:00 Jílek Jakub KSU9202 2058482 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
17:47:00 Synek Marcel DOK7600 2056288 C OK Doksy
17:48:00 Řada Jakub DKP9401 515144 C Oddíl OB Kotlářka
17:49:00 Vlažný Jakub LCE9102 7210065 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:51:00 Mielec Jaromír AOP9701 515123 A Orientační Běh Opava
17:52:00 Vakant 0 Vakant
17:53:00 Záveský Filip LPU9306 7207493 C OK Lokomotiva Pardubice
17:54:00 Schuster Martin AOP6502 995843 C Orientační Běh Opava
17:55:00 Johanovský Tomáš DKP8500 889286 C Oddíl OB Kotlářka
17:56:00 Vakant 0 Vakant
17:57:00 Vakant 0 Vakant
17:58:00 Vakant 0 Vakant
17:59:00 Vakant 0 Vakant
18:00:00 Vakant 0 Vakant

H35 2.30 km, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:02:00 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C Slavia Liberec orienteering
16:03:00 Koblížek Kamil KUO8001 980350 C KOB Ústí nad Orlicí
16:04:00 Ekert Vladimír VLI7600 2058477 C Slavia Liberec orienteering
16:05:00 Hájek Jan TUV7301 5788 C SOK TJ Turnov
16:06:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
16:07:00 Kolář Tomáš SLA7103 887615 C SKOB Slaný
16:08:00 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
16:09:00 Ježowicz Roman 79X8000 2113390 Žižkovský tygři
16:10:00 Štembera Jan TJN7513 7300183 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:11:00 Prášil Marek SJI7313 500580 R OK Jihlava
16:12:00 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C OK 99 Hradec Králové
16:13:00 Severýn Otto VLI7402 2067313 C Slavia Liberec orienteering
16:14:00 Šašek Jan LTP7308 436962 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:15:00 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C Slavia Liberec orienteering
16:16:00 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
16:17:00 Nehasil David BOR7713 995805 C OK Jiskra Nový Bor
16:18:00 Puš Roman STH7501 0 C SK Studenec
16:19:00 Vobr Marek BOR7801 8529 C OK Jiskra Nový Bor
16:20:00 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
16:21:00 Balogh Jan TJN7500 2032176 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:22:00 Kinšt David SJH7901 330596 C SJH Jindřichův Hradec
16:23:00 Pipek Kamil LPU7310 2049532 C OK Lokomotiva Pardubice
16:24:00 Stehlík Miroslav ZBM8208 897391 C SK Žabovřesky Brno
16:25:00 Vakant 0 Vakant
16:26:00 Dubec Pavel SCP8003 7260025 C OK Sparta Praha

H45 2.30 km, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:41:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
16:42:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C OK Jiskra Nový Bor
16:43:00 Beneš Jan SJH7001 336767 C SJH Jindřichův Hradec
16:44:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C SK Praga
16:45:00 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
16:46:00 Bolehovský Pavel EKP7103 7204488 C VŠTJ Ekonom Praha
16:47:00 Bendák Petr LTU6500 2085654 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:48:00 Illner Jakub DKP6601 515448 C Oddíl OB Kotlářka
16:49:00 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C OK Jilemnice
16:50:00 Mayer Tomáš KSH6900 416184 C OB Kašperské Hory
16:51:00 Lazák Jan LTU6900 2057593 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:52:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava
16:53:00 Sehnal Tomáš PDY6700 2088723 C Běhej Poděbrady
16:54:00 Balej Jiří KAM7201 2067243 C OK Kamenice
16:55:00 Valach Petr LPU6505 253352 C OK Lokomotiva Pardubice
16:56:00 Petržela Pavel LTU6301 2085656 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:57:00 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
16:58:00 Mareš Martin BOR6501 8487 C OK Jiskra Nový Bor
16:59:00 Šimek Miroslav LME6300 2020717 C SK Los Mělník
17:00:00 Pavlovec Petr BOR6303 219203 C OK Jiskra Nový Bor
17:01:00 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
17:02:00 Valášek Petr KAM6600 52276 C OK Kamenice
17:03:00 Sanna Roberto DKP6703 9180967 C Oddíl OB Kotlářka
17:04:00 Vondra Václav LTU6800 2057584 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:05:00 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
17:06:00 Bejvl Jakub LME7100 2060271 C SK Los Mělník
17:07:00 Černý Libor MLA6901 301466 C MLOK Mariánské Lázně
17:08:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C OK Jiskra Nový Bor
17:09:00 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
17:10:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:11:00 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C OK 99 Hradec Králové
17:12:00 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
17:13:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
17:14:00 Sobczyński Kalikst CHC7101 9595959 C K.O.B. Choceň
17:15:00 Skyva Petr STE6501 1007547 C SK SKI-OB Šternberk
17:16:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
17:17:00 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C Oddíl OB Kotlářka
17:18:00 Lisý Ondřej VLI7100 52179 C Slavia Liberec orienteering
17:19:00 Sokolář Zdeněk SNA7201 2113361 C TJ START Náchod
17:20:00 Kovář Vladimír VPM7200 7200583 C KOS Slavia Plzeň
17:21:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
17:22:00 Vydra Ivan CHA6600 8185 C OK Chrastava
17:23:00 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:24:00 Bartoš Luděk MLA6701 1421912 C MLOK Mariánské Lázně
17:25:00 Novotný Dušan TJN7002 232502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:26:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
17:27:00 Řada Richard DKP6701 7202892 C Oddíl OB Kotlářka
17:28:00 Petr Josef VLI6300 8287 C Slavia Liberec orienteering
17:29:00 Čech Tomáš AOP7001 2045205 C Orientační Běh Opava
17:30:00 Chvátil Jiří PHK7200 336717 C OK 99 Hradec Králové
17:31:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H55 2.20 km, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:17:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
16:18:00 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
16:19:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
16:20:00 Klimpl Petr LPU5401 301633 C OK Lokomotiva Pardubice
16:21:00 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C TJ Sokol Kunvald
16:22:00 Zeman Jaroslav SJI5901 52337 C OK Jihlava
16:23:00 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C TJ Sokol Kunvald
16:24:00 Kaňák Petr SJI6115 7003047 C OK Jihlava
16:25:00 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
16:26:00 Milota Josef MLA5801 9101679 C MLOK Mariánské Lázně
16:27:00 Škoda Přemek VLI5301 9201066 C Slavia Liberec orienteering
16:28:00 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
16:29:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
16:30:00 Richards Christopher STH5849 0 SK Studenec
16:31:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
16:32:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
16:33:00 Kožina Petr PGP6000 1700084 C SK Praga
16:34:00 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
16:35:00 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:36:00 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
16:37:00 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C OK Jiskra Nový Bor
16:38:00 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
16:39:00 Grundman Martin CHC5801 2060285 C K.O.B. Choceň
16:40:00 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
16:41:00 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C OK Jiskra Nový Bor
16:42:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C SK GORDIC Praha Kačerov
16:43:00 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice

H65 1.90 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
16:02:00 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering
16:03:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
16:04:00 Fišák Jan MLA4401 1421916 C MLOK Mariánské Lázně
16:05:00 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:06:00 Ševčík Milan CHA5003 8199 C OK Chrastava
16:07:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:08:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
16:09:00 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:10:00 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C TJ Sokol Kunvald
16:11:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:12:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:13:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:14:00 Stehno Pavel DKP4900 51760 C Oddíl OB Kotlářka