Logo

Startovka závodu: Rumcajsovy míle - E3

Datum:
13.08.2017
Místo konání:
Brada
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Rumcajs
Ředitel závodu:
Špicar Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Havlík Jaroslav - R3
Stavitel tratí:
Koťátko Zdeněk - R3
JURY:
Janovský Tomáš, Matras Tomáš, Oma Jakub
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21E     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    

D10N 4.20 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:53:00 17 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 C SKOB Zlín
09:55:00 12 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 416227 C MLOK Mariánské Lázně
09:57:00 5 Dvořáková Kateřina LPM0750 2088719 C OK Lokomotiva Plzeň
09:59:00 19 Fišáková Leona MLA1151 0 C MLOK Mariánské Lázně
10:01:00 4 Jakubcová Karolína SJC1050 2112770 C Sportcentrum Jičín
10:03:00 18 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C USK Praha
10:05:00 16 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
10:07:00 11 Brdlíková Eliška VRL0753 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:09:00 14 Havrdová Selina SJC0950 2102076 C Sportcentrum Jičín
10:11:00 2 Kalousová Julie KON0850 336795 C KOB Konice
10:13:00 10 Andrade Iris 24C1050 0 OK Vršovice
10:15:00 9 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C USK Praha
10:17:00 7 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C Kometa Kralovice
10:19:00 20 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C USK Praha
10:21:00 15 Neuerová Eliška DOR1051 2050493 C OK Dobříš
10:23:00 13 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
10:25:00 6 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
10:27:00 1 Wolniewicz Agata 3IP 0 Wolniewicz
10:29:00 21 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:31:00 8 Janatová Violka DKP0950 9785 C Oddíl OB Kotlářka
10:33:00 3 Novotná Nicol SJI0953 433091 C OK Jihlava
10:35:00 26 Vakant 0 Vakant
10:37:00 22 Hamáčková Šárka STH0852 303925 C SK Studenec
10:39:00 29 Vakant 0 Vakant
10:41:00 27 Vakant 0 Vakant
10:43:00 31 Vakant 0 Vakant
10:45:00 30 Vakant 0 Vakant
10:47:00 24 Vakant 0 Vakant
10:49:00 25 Vakant 0 Vakant
10:51:00 23 Koudelková Katrin BOR0856 4441 C OK Jiskra Nový Bor
10:53:00 28 Vakant 0 Vakant

D10 2.20 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 34 Straková Denisa SLA0750 224355 C SKOB Slaný
09:35:00 39 Havrdová Sheila SJC0750 2102075 C Sportcentrum Jičín
09:38:00 43 Kynčlová Anna JIL0852 426308 C OK Jilemnice
09:41:00 46 Petriláková Amálie DOR0953 7205024 C OK Dobříš
09:44:00 42 Kocmanová Adéla BOR0752 4359 C OK Jiskra Nový Bor
09:47:00 40 Ekertová Jana VLI0750 2080993 C Slavia Liberec orienteering
09:50:00 44 Michálková Sabina LCE0851 253362 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:53:00 45 Synková Elena DOK0850 2056280 C OK Doksy
09:56:00 37 Ferbasová Matylda TUR0762 2091520 C OOB TJ Turnov
09:59:00 36 Kundratová Eva TZL0950 218973 C SKOB Zlín
10:02:00 38 Vejražková Anna KPY0750 2060247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:05:00 35 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C USK Praha
10:08:00 41 Píšová Tereza PDY0850 0 C Běhej Poděbrady
10:11:00 32 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C Kometa Kralovice
10:14:00 33 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C SK Žabovřesky Brno
10:17:00 47 Lamačová Barbora BOR0750 7531975 C OK Jiskra Nový Bor
10:20:00 50 Vakant 0 Vakant
10:23:00 48 Gajdová Michaela VSP0752 51730 C USK Praha
10:26:00 49 Mullis Carolina DKP0951 2075698 C Oddíl OB Kotlářka

D12 2.00 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 62 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C Kometa Kralovice
10:36:00 65 Kotková Adéla RIC0655 2049632 C OB Říčany
10:39:00 60 Neuerová Anna DOR0656 2080954 C OK Dobříš
10:42:00 55 Roučková Karolína KRL0656 416318 C Kometa Kralovice
10:45:00 64 Řeháková Mirka SKV0652 7202879 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:48:00 56 Hájková Tereza TUV0558 888626 B SOK TJ Turnov
10:51:00 59 Koudelková Eliška BOR0652 2067681 B OK Jiskra Nový Bor
10:54:00 72 Švecová Karolína ZVO0557 2079493 B OB SK Zvole
10:57:00 68 Jedličková Josefína VSP0651 443085 C USK Praha
11:00:00 57 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:03:00 73 Pastuszková Laura VSP0654 53374 C USK Praha
11:06:00 52 Benešová Michaela SJH0651 553451 C SJH Jindřichův Hradec
11:09:00 63 Oujeská Simona ADA0551 52597 C OOB Spartak Adamov
11:12:00 61 Mellanová Judita TUV0559 1418087 B SOK TJ Turnov
11:15:00 53 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C Oddíl OS SK Prostějov
11:18:00 71 Vlachová Adéla KRL0551 416186 C Kometa Kralovice
11:21:00 66 Neumann Johanna 31D0550 7777077 SV Lengefeld
11:24:00 69 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 B Kometa Kralovice
11:27:00 54 Šimšová Pavla MFP0551 428269 B VŠSK MFF UK Praha
11:30:00 70 Mikysková Adéla VAM0550 51468 C OOB Vamberk
11:33:00 51 Stehlíková Adéla BOR0554 4370 C OK Jiskra Nový Bor
11:36:00 67 Zmarzláková Olga KRL0552 232613 B Kometa Kralovice
11:39:00 58 Malínská Nela SJC0650 2114997 B Sportcentrum Jičín
11:42:00 74 Vakant 0 Vakant

D14 2.20 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 86 Švecová Anežka ZVO0352 2079492 B OB SK Zvole
10:32:00 88 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:35:00 81 Šneiderová Daniela ASU0398 7201771 B Magnus Orienteering
10:38:00 77 Káninská Magdaléna PDY0350 2102801 C Běhej Poděbrady
10:41:00 78 Nešporová Marie TTR0351 52239 C OOB Třebíč
10:44:00 90 Rotková Markéta ZBM0455 2103673 B SK Žabovřesky Brno
10:47:00 87 Martanová Lea VLI0555 2043610 B Slavia Liberec orienteering
10:50:00 89 Řeháková Gabriela SKV0351 7202893 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:53:00 91 Neumann Lena 31D0350 7122003 SV Lengefeld
10:56:00 92 Káninská Daniela PDY0450 0 C Běhej Poděbrady
10:59:00 84 Lukašáková Sára STE0450 2035723 B SK SKI-OB Šternberk
11:02:00 83 Bednaříková Emma VLI0359 9201326 B Slavia Liberec orienteering
11:05:00 76 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
11:08:00 85 Píšová Zuzana PDY0451 0 C Běhej Poděbrady
11:11:00 82 Wolniewicz Natalia 3IP 0 Wolniewicz
11:14:00 80 Kubáková Nela SJH0451 2061857 B SJH Jindřichův Hradec
11:17:00 75 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 B Kometa Kralovice
11:20:00 79 Juříková Jolana LCE0355 2042547 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:23:00 93 Vakant 0 Vakant

D16 2.00 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 110 Kalousková Marie DKP0151 443091 B Oddíl OB Kotlářka
09:34:00 103 Nevěřilová Kateřina LCE0254 7208226 B OOB TJ Slovan Luhačovice
09:37:00 104 Miklušová Tamara ZBM0260 8434822 C SK Žabovřesky Brno
09:40:00 96 Tymešová Anna BOR0253 2800957 B OK Jiskra Nový Bor
09:43:00 107 Vallová Kristýna ZVO0152 2035151 C OB SK Zvole
09:46:00 109 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A KOS TJ Tesla Brno
09:49:00 97 Černá Aneta PGP0254 2106727 C SK Praga
09:52:00 94 Mudráková Eliška LCE0352 53866 B OOB TJ Slovan Luhačovice
09:55:00 106 Jeřábková Nina BOR0151 1333269 B OK Jiskra Nový Bor
09:58:00 99 Hubáčková Dagmar LCE0351 9102885 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:01:00 100 Petriláková Anežka DOR0251 7205018 B OK Dobříš
10:04:00 102 Šimšová Barbora MFP0150 428243 B VŠSK MFF UK Praha
10:07:00 105 Martanová Elin VLI0252 2043603 A Slavia Liberec orienteering
10:10:00 98 Šlechtová Tereza KRL0152 7090701 B Kometa Kralovice
10:13:00 101 Nehasilová Veronika LDC0350 505131 C KOB Děčín
10:16:00 108 Horáková Barbora VSP0150 331064 B USK Praha
10:19:00 95 Hlaváčová Anežka TBM0199 515497 A KOS TJ Tesla Brno
10:22:00 111 Budská Anna TJN0253 7201759 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:25:00 112 Vakant 0 Vakant

D18 3.30 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 116 Janoušková Lucie BOR9954 1204999 A OK Jiskra Nový Bor
10:35:00 118 Škrlová Kristýna KRL9954 434576 C Kometa Kralovice
10:38:00 114 Jeřábková Ema BOR9957 1333177 C OK Jiskra Nový Bor
10:41:00 115 Hanáková Lenka KRL9951 7291299 B Kometa Kralovice
10:44:00 117 Miklušová Tereza ZBM9960 8435207 A SK Žabovřesky Brno
10:47:00 113 Biersaková Dagmar KRL0051 7150100 B Kometa Kralovice
10:50:00 119 Vakant 0 Vakant

D21E 4.60 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 191 Rufferová Iva TUR8354 822282 E OOB TJ Turnov
09:34:00 194 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka
09:37:00 202 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B SK Praga
09:40:00 197 Hrstková Vladěna ZBM8787 7209360 C SK Žabovřesky Brno
09:43:00 195 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C OOB TJ Turnov
09:46:00 193 Benešová Jana CTB9452 920682 C SK OB Chotěboř
09:49:00 203 Omová Michaela TUR8153 515086 E OOB TJ Turnov
09:52:00 196 Straube Hanka 31D7350 7770777 SV Lengefeld
09:55:00 199 Nešporová Alžběta TZL0051 7200901 A SKOB Zlín
09:58:00 204 Matrasová Kateřina CHT8353 1007554 C OOB SK Chrast
10:01:00 201 Procházková Marie KAM9554 7200333 E OK Kamenice
10:04:00 200 Janovská Kateřina PGP9850 7208324 R SK Praga
10:07:00 192 Šístková Iveta LPU8654 515102 R OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 198 Matějů Martina PGP8556 995832 R SK Praga
10:13:00 207 Krafková Lucie TUR8650 876522 E OOB TJ Turnov
10:16:00 208 Bochenková Martina DKP8758 434840 C Oddíl OB Kotlářka
10:19:00 206 Vakant 0 Vakant
10:22:00 205 Mullis Kateřina DKP7753 2075697 C Oddíl OB Kotlářka

D21A 3.70 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 135 Puchernová Zuzana TAP8453 7518567 C KOB TRETRA Praha
09:35:00 132 Rickmeyer Tina 71D8650 445644 USV TU Dresden
09:38:00 148 Kolínová Kristýna DKP8450 9000007 E Oddíl OB Kotlářka
09:41:00 140 Šimůnková Gabriela TAP9755 7779755 R KOB TRETRA Praha
09:44:00 142 Šmidrkalová Monika NPA9051 2073708 C SK LOB Nová Paka
09:47:00 145 Záveská Anna DOB8851 49612 C KOB Dobruška
09:50:00 133 Hermannová Anna TAP9251 232132 C KOB TRETRA Praha
09:53:00 139 Wysocka Malwina DOB8585 886617 C KOB Dobruška
09:56:00 124 Tihonová Hana TAP9052 232158 C KOB TRETRA Praha
09:59:00 125 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:02:00 130 Zajícová Markéta TAP9054 361934 C KOB TRETRA Praha
10:05:00 128 Janatová Lucie DKP8154 9999888 C Oddíl OB Kotlářka
10:08:00 137 Fátorová Barbora DOB7878 681856 C KOB Dobruška
10:11:00 121 Janovská Petra PGP7355 1470169 C SK Praga
10:14:00 129 Hausmannová Klára EKP8651 2067248 C VŠTJ Ekonom Praha
10:17:00 136 Přívozníková Pavla BZP8650 7203455 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:20:00 126 Randíková Magdaléna SOB8851 2067886 C SOBSA
10:23:00 143 Rückerová Šárka HOR0050 2025352 A TJ Jiskra Hořice
10:26:00 141 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R KOS TJ Tesla Brno
10:29:00 122 Ďoubalová Věra DOB8751 682690 C KOB Dobruška
10:32:00 146 Kovářová Lenka SJH8651 7201828 C SJH Jindřichův Hradec
10:35:00 127 Kozumplíková Alice RBK8151 981818 C SK Radioklub Blansko
10:38:00 123 Píšová Monika NPA8151 7201810 C SK LOB Nová Paka
10:41:00 144 Andršová Jana SRK8756 8631584 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:44:00 120 Miśkiewicz Martyna 23P8950 7200382 OK!Sport Warszawa
10:47:00 131 Linková Alena TUR9751 1403419 R OOB TJ Turnov
10:50:00 134 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C Kometa Kralovice
10:53:00 138 Jebavá Lucie VRL9254 331285 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:56:00 149 Bouchalová Vendula VPM8787 995858 C KOS Slavia Plzeň
10:59:00 147 Vakant 0 Vakant
11:02:00 150 Vakant 0 Vakant

D21B 2.50 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 188 Tesařová Anna SCP8257 51567 C OK Sparta Praha
09:35:00 168 Ducháčková Kateřina STH9356 416278 C SK Studenec
09:38:00 165 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
09:41:00 176 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
09:44:00 182 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná
09:47:00 171 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
09:50:00 185 Novotná Petra SJI8350 8703 C OK Jihlava
09:53:00 156 Vrbatová Petra HOS8551 331151 C TJ Tatran Hostinné
09:56:00 173 Čížková Markéta ADA9652 49862 C OOB Spartak Adamov
09:59:00 169 Jirásková Kateřina PGP8852 53556 C SK Praga
10:02:00 184 Michálková Renata LCE8151 2088219 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:05:00 175 Černá Eliška SCP9050 2088205 C OK Sparta Praha
10:08:00 180 Netíková Martina DOB9350 7229 C KOB Dobruška
10:11:00 153 Štěpánková Petra LBM8651 331008 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:14:00 160 Doležalová Lenka SHK8256 9148 C OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 178 Hejtmánková Kateřina TAP8462 53640 C KOB TRETRA Praha
10:20:00 157 Uhrová Zuzana VSP8050 232062 C USK Praha
10:23:00 158 Havlínová Zuzana SCP8150 51574 C OK Sparta Praha
10:26:00 162 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
10:29:00 189 Burešová Lenka DKP8351 2099482 C Oddíl OB Kotlářka
10:32:00 155 Rydlová Eva FSP8989 889669 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:35:00 159 Havlová Adéla BOR9161 7434894 C OK Jiskra Nový Bor
10:38:00 170 Žitná Jana SMB9251 49973 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:41:00 154 Bednaříková Daniela VLI7759 2049576 C Slavia Liberec orienteering
10:44:00 181 Zítová Pavla LDC8151 347881 C KOB Děčín
10:47:00 177 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
10:50:00 152 Rajnošek Tereza KSU8691 52611 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:53:00 172 Horčičková Linda UOL8650 301553 C SOB Olomouc
10:56:00 163 Vlčková Tereza TUR8852 51825 C OOB TJ Turnov
10:59:00 183 Charousková Lucie DOK9450 7200373 C OK Doksy
11:02:00 179 Mokrá Michaela ABM0063 896977 C KOB ALFA Brno
11:05:00 187 Vakant 0 Vakant
11:08:00 167 Pološčuková Lucie SMB9051 49977 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:11:00 174 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
11:14:00 164 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
11:17:00 186 Spitzerová Petra KVS8350 887153 C SKOB Kobra Vsetín
11:20:00 166 Szenczi Kristýna VLI8650 2058475 C Slavia Liberec orienteering
11:23:00 151 Cikhardtová Balzhima TAP8751 416007 C KOB TRETRA Praha
11:26:00 190 Vakant 0 Vakant
11:29:00 161 Lukavcová Ivana SMR8754 7201202 C SNS Smržovka

D35 3.60 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 227 Pokorná Magdaléna PGP7562 51638 C SK Praga
09:36:00 230 Vavrysová Lenka LCE7451 8636196 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:39:00 214 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
09:42:00 223 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:45:00 211 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
09:48:00 232 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
09:51:00 233 Procházková Jana DKP8052 7205568 C Oddíl OB Kotlářka
09:54:00 216 Tomíčková Dana 19X8050 2096221 ESOX ODEI
09:57:00 236 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C Kometa Kralovice
10:00:00 224 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C OK Sparta Praha
10:03:00 228 Šilerová Eva PDY8050 0 C Běhej Poděbrady
10:06:00 221 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
10:09:00 220 Pechová Iva LPM6151 2067245 C OK Lokomotiva Plzeň
10:12:00 235 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C Oddíl OS SK Prostějov
10:15:00 213 Asterová Jana SLA7451 442858 C SKOB Slaný
10:18:00 212 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB TRETRA Praha
10:21:00 234 Grigaliunaite Agne 28L 8646226 Saule OK
10:24:00 222 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 Trackcourse
10:27:00 229 Matoušková Markéta SLA7352 2109690 C SKOB Slaný
10:30:00 217 Andrade Milena 24C7550 2081371 OK Vršovice
10:33:00 210 Smolková Alena PGP6450 53567 C SK Praga
10:36:00 219 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
10:39:00 218 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:42:00 215 Ledererová Kamila LPM7352 2042546 C OK Lokomotiva Plzeň
10:45:00 231 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C SK Žabovřesky Brno
10:48:00 226 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C SK LOB Nová Paka
10:51:00 237 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
10:54:00 209 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
10:57:00 225 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 C Čepíci

D40 3.20 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 265 Trnková Dana VSP7351 2021823 C USK Praha
09:33:00 268 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 C OK Jiskra Nový Bor
09:35:00 255 Synková Šárka DOK7650 7773 C OK Doksy
09:37:00 261 Pavlicová Anna 2ZZ7350 2116450 KOALA
09:39:00 283 Kolářová Michaela SLA7351 981813 C SKOB Slaný
09:41:00 241 Tučková Monika BOR7650 7913579 C OK Jiskra Nový Bor
09:43:00 257 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C SOK TJ Turnov
09:45:00 264 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C SKOB Zlín
09:47:00 254 Šneiderová Lucie ASU7498 7201755 C Magnus Orienteering
09:49:00 239 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C Slavia Liberec orienteering
09:51:00 271 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
09:53:00 276 Sedláčková Dagmar 2ZZ7351 416092 KOALA
09:55:00 270 Jeřábková Tereza BOR7563 8438 C OK Jiskra Nový Bor
09:57:00 245 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno
09:59:00 259 Ferbasová Zdeňka TUR7361 2103240 C OOB TJ Turnov
10:01:00 281 Urbanová Edita STE7454 52480 C SK SKI-OB Šternberk
10:03:00 278 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
10:05:00 258 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:07:00 267 Zámečníková Jitka 3VX7450 2103763 Zámečníci
10:09:00 253 Bartošová Jana MLA7051 1421911 C MLOK Mariánské Lázně
10:11:00 269 Kopecká Jitka UOL7750 420402 C SOB Olomouc
10:13:00 275 Pelcová Pavla CST7454 7749 C OB Strakonice
10:15:00 238 Nešporová Barbora TZL7652 218979 C SKOB Zlín
10:17:00 272 Boumová Irena KSH7756 51739 C OB Kašperské Hory
10:19:00 277 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
10:21:00 252 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
10:23:00 282 Mellanová Veronika TUV7251 411597 C SOK TJ Turnov
10:25:00 260 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:27:00 242 Horáková Lenka VSP7255 51728 C USK Praha
10:29:00 262 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:31:00 266 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:33:00 279 Městková Kateřina VSP7650 51746 C USK Praha
10:35:00 273 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
10:37:00 246 Miklušová Dagmar 47S7350 434835 Rapid Bratislava
10:39:00 274 Bártíková Irena VSP7461 2070890 C USK Praha
10:41:00 244 Tichá Jiřína DOB6050 7255 C KOB Dobruška
10:43:00 250 Pokorná Markéta 28Z7450 0 Neregistrovaná
10:45:00 240 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
10:47:00 243 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C OK Jiskra Nový Bor
10:49:00 247 Mácová Martina 81C0050 1400418 Cirkus Čakovice
10:51:00 251 Fišáková Hana MLA7750 1421917 C MLOK Mariánské Lázně
10:53:00 248 Kučerová Marie VSP7551 53546 C USK Praha
10:55:00 263 Šimšová Jana MFP7651 682683 C VŠSK MFF UK Praha
10:57:00 256 Černá Petra ALB7450 7220 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:59:00 249 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OOB Vamberk
11:01:00 280 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
11:03:00 287 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C TJ Lokomotiva Beroun
11:05:00 285 Gajdová Kristina VSP7752 436445 C USK Praha
11:07:00 284 Milánová Jindřiška TBM7475 443078 C KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 286 Kohoutová Jasna UVP 0 Slovan Praha

D45 3.10 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 313 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
09:34:00 315 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
09:36:00 288 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:38:00 314 Maňáková Silvie PHK7151 224872 C OK 99 Hradec Králové
09:40:00 291 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Orienteering
09:42:00 302 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
09:44:00 312 Škrlová Hana KRL6951 2017667 C Kometa Kralovice
09:46:00 322 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:48:00 294 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
09:50:00 301 Picková Helena TJN6952 416843 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:52:00 296 Hrdličková Ludmila SLA6950 224894 C SKOB Slaný
09:54:00 310 Ždimerová Monika LME6950 232357 C SK Los Mělník
09:56:00 327 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
09:58:00 309 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C KOB Kamenický Šenov
10:00:00 321 Hanáková Marta KRL7151 2099518 C Kometa Kralovice
10:02:00 289 Hořáková Petra LLI6953 8547 C TJ Loko Liberec
10:04:00 297 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
10:06:00 328 Křivdová Lenka 2PC7250 2025366 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje
10:08:00 293 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
10:10:00 325 Azebová Martina PHK6757 49890 C OK 99 Hradec Králové
10:12:00 324 Štorková Simona JPV6556 2075676 C Oddíl OS SK Prostějov
10:14:00 316 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 319 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
10:18:00 323 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
10:20:00 299 Řehořová Lenka TJN7250 2073661 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:22:00 307 Kašparová Ivana UOL6951 2032169 C SOB Olomouc
10:24:00 330 Vidmuchová Martina PLU7171 49883 C TJ SOKOL Plumlov
10:26:00 308 Holper Antónia 12H6850 9080800 Tipo Orienteering Club
10:28:00 295 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 326 Straková Jana SLA7251 8579 C SKOB Slaný
10:32:00 311 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 303 Burdová Simona LDC6851 440493 C KOB Děčín
10:36:00 306 Menclová Silvie VSP7050 51749 C USK Praha
10:38:00 298 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C KOB TRETRA Praha
10:40:00 317 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 300 Manova Maria 53R 238118 A. Vompe
10:44:00 304 Buchwaldková Klára 85C7150 416194 ProvodovJan
10:46:00 320 Muselíková Vladislava ABM7051 416013 KOB ALFA Brno
10:48:00 292 Beranová Iva VSP7150 2021834 C USK Praha
10:50:00 318 Lohrová Hana SCP6550 51556 C OK Sparta Praha
10:52:00 290 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
10:54:00 305 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 329 Kašparová Marie ZAK7250 331399 C OK Netopýr Zákupy
10:58:00 332 Vakant 0 Vakant
11:00:00 331 Vakant 0 Vakant

D50 2.60 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:34:00 346 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
09:38:00 333 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:42:00 339 Fajkusová Jitka JPV6773 52586 C Oddíl OS SK Prostějov
09:46:00 343 Hubáčková Dagmar LCE6569 889302 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:50:00 344 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
09:54:00 351 Mudrová Martina HCE6451 51984 C TJ Hostivice
09:58:00 334 Juračková Jana LPU6051 9237 C OK Lokomotiva Pardubice
10:02:00 354 Bargiel Beata 23P6550 2086530 OK!Sport Warszawa
10:06:00 335 Vavrečková Ivana JPV6363 52864 C Oddíl OS SK Prostějov
10:10:00 337 Šimková Hana UOL6653 52476 C SOB Olomouc
10:14:00 355 Jašková Monika TBM6363 410324 C KOS TJ Tesla Brno
10:18:00 348 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
10:22:00 341 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
10:26:00 353 Chroustová Petra VBM6655 9102082 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 336 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
10:34:00 342 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 352 Lázničková Marcela TZL6751 331685 C SKOB Zlín
10:42:00 340 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:46:00 345 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:50:00 338 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
10:54:00 347 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
10:58:00 349 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
11:02:00 350 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 356 Vakant 0 Vakant

D55 2.50 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 357 Hrušková Zdeňka OSN5950 590124 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:36:00 371 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
09:40:00 367 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
09:44:00 361 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:48:00 366 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
09:52:00 368 Sukhadolava Aelita 22B6250 254645 Peleng-Vimpel
09:56:00 365 Sochorová Hana HAV6250 52943 C OB Havířov
10:00:00 359 Stibalová Věra LDC6051 8344 C KOB Děčín
10:04:00 362 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
10:08:00 364 Bergdahl Karin 68S 345020 IK Uven
10:12:00 369 Voltrová Svatava ROZ6150 438643 C OK Roztoky
10:16:00 363 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
10:20:00 360 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:24:00 370 Kubátová Ivana BOR6152 8464 C OK Jiskra Nový Bor
10:28:00 372 Vakant 0 Vakant
10:32:00 358 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB TRETRA Praha

D60 2.00 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:34:00 387 Procházková Helena TBM5351 301247 C KOS TJ Tesla Brno
09:38:00 375 Horová Magda VSP5450 9782 C USK Praha
09:42:00 384 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
09:46:00 373 Konopáčová Jana TUR5650 8208 C OOB TJ Turnov
09:50:00 383 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
09:54:00 394 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Oddíl OB Kotlářka
09:58:00 382 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:02:00 381 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C OB České Budějovice
10:06:00 385 Wysocka Jolanta 24P5650 886619 Slask O-Team
10:10:00 392 Štáblová Jitka HSU5350 52557 C Horizont klub Šumperk
10:14:00 374 Novotná Jiřina LPU5654 9290 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 397 Kovářová Milena SJH5350 232411 C SJH Jindřichův Hradec
10:22:00 388 Haider Anna 26A5650 8630860 HSV Ried
10:26:00 379 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 395 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
10:34:00 376 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:38:00 378 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:42:00 391 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB TRETRA Praha
10:46:00 390 Malá Jitka KAS5451 682674 C KOB Kamenický Šenov
10:50:00 377 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C OK Chrastava
10:54:00 380 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:58:00 389 Mrázková Ivana DKP5650 2095936 C Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 393 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
11:06:00 386 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:10:00 396 Vakant 0 Vakant

D65 2.00 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 405 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:35:00 401 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C USK Praha
10:38:00 399 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
10:41:00 407 Sikorová Marie BOV4852 2092387 C TJ Baník Ostrava OKD
10:44:00 398 Omová Jana TUR5150 2025351 C OOB TJ Turnov
10:47:00 406 Kupcová Věroslava HSU4850 2120066 C Horizont klub Šumperk
10:50:00 403 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C Slovan Praha
10:53:00 400 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
10:56:00 404 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 402 Khrapina Nadzeya 21B4850 440310 Peleng-Vimpel
11:02:00 408 Vakant 0 Vakant

D70 1.70 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:22:00 409 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C KOB Kamenický Šenov
10:25:00 412 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C OK Jiskra Nový Bor
10:28:00 411 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov
10:31:00 410 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 413 Boučková Ludmila OCB4351 51432 C OC České Budějovice
10:37:00 414 Vakant 0 Vakant

H10N 4.20 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 426 Pilař František CEP0900 1413334 C Čepíci
10:57:00 425 Veljačik Jonáš SCP0800 336785 C OK Sparta Praha
10:59:00 428 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
11:01:00 418 Bašus Ondřej SCP1000 51554 C OK Sparta Praha
11:03:00 417 Ticháček Jáchym SJC1004 9914 C Sportcentrum Jičín
11:05:00 424 Vakant 0 Vakant
11:07:00 427 Datel Adam DKL1100 0 C KOB Kladno
11:09:00 415 Pešek Matěj SJC1002 2115002 C Sportcentrum Jičín
11:11:00 420 Muselík Mikuláš ABM0903 0 KOB ALFA Brno
11:13:00 419 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
11:15:00 421 Sikora Jan 85C0700 49484 ProvodovJan
11:17:00 422 Plachý Matyáš JPV1010 0 C Oddíl OS SK Prostějov
11:19:00 416 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 C Slavia Liberec orienteering
11:21:00 437 Vakant 0 Vakant
11:23:00 423 Pastuszek Lukáš VSP1000 2111766 C USK Praha
11:25:00 433 Vakant 0 Vakant
11:27:00 438 Gajda Petr VSP0903 52283 C USK Praha
11:29:00 436 Vakant 0 Vakant
11:31:00 431 Vakant 0 Vakant
11:33:00 430 Vakant 0 Vakant
11:35:00 429 Vakant 0 Vakant
11:37:00 435 Vakant 0 Vakant
11:39:00 439 Vakant 0 Vakant
11:41:00 432 Vakant 0 Vakant
11:43:00 434 Vakant 0 Vakant

H10 2.10 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 452 Biersak Petr KRL0701 232960 C Kometa Kralovice
09:35:00 459 Šneider Kvido ASU0749 53003 C Magnus Orienteering
09:39:00 445 Parkan Tomáš SJH0803 331244 C SJH Jindřichův Hradec
09:43:00 443 Kundrata Vít TZL0700 53360 C SKOB Zlín
09:47:00 462 Škrle Michael KRL0702 207825 C Kometa Kralovice
09:51:00 455 Ticháček Jakub SJC0704 9951 C Sportcentrum Jičín
09:55:00 457 Oujeský Dan ADA0701 2085630 C OOB Spartak Adamov
09:59:00 444 Procházka Vít DKP0711 2088179 C Oddíl OB Kotlářka
10:03:00 446 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 C Sportcentrum Jičín
10:07:00 461 Horák Filip PHK0701 2088727 C OK 99 Hradec Králové
10:11:00 448 Blecha Adam KRL0803 232961 C Kometa Kralovice
10:15:00 466 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 C MLOK Mariánské Lázně
10:19:00 456 Cveček Jan SSU0701 8041 C SK Severka Šumperk
10:23:00 460 Vaníček Jan SJC0705 2115000 C Sportcentrum Jičín
10:27:00 465 Blažek Cyril SJH0701 2096216 C SJH Jindřichův Hradec
10:31:00 441 Donda Jakub ONO0700 2102677 C SKOB Ostrov
10:35:00 447 Rod Matyáš VSP0803 2075699 C USK Praha
10:39:00 451 Chlubna Patrik PDY0802 2115744 C Běhej Poděbrady
10:43:00 453 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB TRETRA Praha
10:47:00 449 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C USK Praha
10:51:00 442 Pavlík Vojtěch PDY0801 2115753 C Běhej Poděbrady
10:55:00 463 Řehoř Hynek TJN0700 2053559 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:59:00 458 Kopecký Matyáš SJC0702 8225 C Sportcentrum Jičín
11:03:00 454 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
11:07:00 450 Škorpil Marek HOR0900 52275 C TJ Jiskra Hořice
11:11:00 464 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
11:15:00 440 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 C Oddíl OS SK Prostějov
11:19:00 467 Zápotocký Jiří SLA0800 2075658 C SKOB Slaný
11:23:00 468 Vakant 0 Vakant

H12 2.20 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 486 Nešpor Jiří TTR0502 52248 C OOB Třebíč
09:34:00 475 Melišík Jan TAP0502 2081357 B KOB TRETRA Praha
09:37:00 471 Horák Martin VSP0601 51649 C USK Praha
09:40:00 469 Bednařík Vilém VLI0509 9201561 B Slavia Liberec orienteering
09:43:00 489 Meier David VSP0606 232246 B USK Praha
09:46:00 470 Novotný Kamil SJC0600 2114996 C Sportcentrum Jičín
09:49:00 473 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
09:52:00 488 Vojvodík Eduard MOV0600 428262 C SKOB Ostrava
09:55:00 483 Hřivna Ondřej PGP0505 2061767 C SK Praga
09:58:00 480 Pelc Tadeáš CST0601 51330 C OB Strakonice
10:01:00 482 Novák Matyáš CTB0601 2081396 B SK OB Chotěboř
10:04:00 477 Štorek Jan JPV0505 2075670 C Oddíl OS SK Prostějov
10:07:00 474 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
10:10:00 487 Městka Václav VSP0600 416121 C USK Praha
10:13:00 479 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:16:00 485 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
10:19:00 484 Dlabola Jakub SJC0602 2102080 C Sportcentrum Jičín
10:22:00 478 Janoch Samuel MLA0502 1421918 B MLOK Mariánské Lázně
10:25:00 476 Vlach František SJC0603 2114992 C Sportcentrum Jičín
10:28:00 481 Oujeský Lukáš ADA0504 2085589 C OOB Spartak Adamov
10:31:00 472 Střelba Antonín PGP0605 2099508 B SK Praga
10:34:00 490 Vakant 0 Vakant

H14 2.00 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:28:00 509 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:31:00 493 Veselý Jakub BOR0406 4392 C OK Jiskra Nový Bor
10:34:00 506 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B OK Dobříš
10:37:00 495 Biolik Emil 46P0300 981644 Trackcourse
10:40:00 499 Donda Jiří ONO0403 8631582 B SKOB Ostrov
10:43:00 508 Rada Štěpán ABM0404 420418 B KOB ALFA Brno
10:46:00 505 Čtrnáct František PGP0401 231948 B SK Praga
10:49:00 498 Trnka Martin jun VSP0300 2021842 C USK Praha
10:52:00 511 Hájek Matěj VRL0402 2087702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:55:00 513 Pavlík Mojmír PDY0403 2115755 C Běhej Poděbrady
10:58:00 501 Vejražka David KPY0401 2060246 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:01:00 514 Kolář Matyáš PGP0304 897393 B SK Praga
11:04:00 503 Mucha Ondřej RIC0400 2096235 C OB Říčany
11:07:00 512 Gryc Ondřej TBM0406 888648 B KOS TJ Tesla Brno
11:10:00 500 Janoušek Slávek BOR0400 4360 B OK Jiskra Nový Bor
11:13:00 492 Tůma Šimon TAP0400 2075696 B KOB TRETRA Praha
11:16:00 496 Pelc Matyáš CST0401 436432 B OB Strakonice
11:19:00 494 Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421 B OK Slavia Hradec Králové
11:22:00 504 Horák Pavel ml. VSP0301 434600 C USK Praha
11:25:00 491 Štěrba Marek SKV0401 9005143 B TJ Slovan Karlovy Vary
11:28:00 507 Hřivna Jakub PGP0305 2800293 B SK Praga
11:31:00 515 Řehoř Vojta TJN0303 2080823 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:34:00 510 Švestka Jakub 2ZZ0300 2088173 KOALA
11:37:00 497 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:40:00 502 Hejna Hynek LLI0300 682626 C TJ Loko Liberec
11:43:00 516 Vakant 0 Vakant

H16 3.30 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 519 Synek Petr DOK0200 7207878 A OK Doksy
09:35:00 528 Štorek David JPV0202 2075675 B Oddíl OS SK Prostějov
09:38:00 518 Locker Daniel SRK0200 405991 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:41:00 530 Šimek Štěpán UOL0104 52729 B SOB Olomouc
09:44:00 532 Melišík Martin TAP0200 2080913 B KOB TRETRA Praha
09:47:00 520 Lukašák Šimon STE0202 2032192 A SK SKI-OB Šternberk
09:50:00 531 Klaška Martin DKP0100 9889 B Oddíl OB Kotlářka
09:53:00 527 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
09:56:00 522 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín
09:59:00 536 Hořák Jaroslav LLI0102 2032134 C TJ Loko Liberec
10:02:00 526 Bartoš Václav MLA0101 1421913 B MLOK Mariánské Lázně
10:05:00 523 Jirka Matyáš ZPV0201 206496 C KOB ZPV Prostějov
10:08:00 533 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
10:11:00 517 Hájek Kryštof TUR0212 9102562 B OOB TJ Turnov
10:14:00 524 Svoboda Radek STE0207 2032142 B SK SKI-OB Šternberk
10:17:00 525 Víšek Martin KAM0102 9101674 B OK Kamenice
10:20:00 521 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
10:23:00 529 Gajda Jan KAM0105 9201064 A OK Kamenice
10:26:00 534 Procinger Jan VRL0102 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:29:00 535 Vakant 0 Vakant

H18 4.20 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:26:00 538 Gedeon Dominik KSU9900 2067337 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:29:00 541 Kašpar Petr JPV9915 2069090 B Oddíl OS SK Prostějov
11:32:00 537 Semík Jakub VSP0000 446363 B USK Praha
11:35:00 539 Honkyš Jan JPV9912 439212 C Oddíl OS SK Prostějov
11:38:00 540 Synek Antonín DOK0001 7209352 A OK Doksy
11:41:00 542 Vakant 0 Vakant

H21E 5.20 km, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 655 Kala Matěj OOL8901 7260029 C SK Haná orienteering
09:36:00 637 Palas Jan ZBM8507 500267 C SK Žabovřesky Brno
09:39:00 641 Bouchal Jiří VPM8449 995860 C KOS Slavia Plzeň
09:42:00 679 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:45:00 672 Švadlena Pavel CHC7502 2011854 C K.O.B. Choceň
09:48:00 640 Mikluš Marián 47S7200 8000029 Rapid Bratislava
09:51:00 669 Nývlt Martin DKP8200 1207407 C Oddíl OB Kotlářka
09:54:00 658 Dragowski Kuba TUR9003 8627923 R OOB TJ Turnov
09:57:00 647 Bartoš Vojtěch PGP9809 9102565 B SK Praga
10:00:00 667 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
10:03:00 651 Landovský Jakub PGP9601 502088 R SK Praga
10:06:00 638 Jílek Ondřej KSU9908 2056285 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:09:00 645 Ransdorf Jakub TAP9805 9201323 A KOB TRETRA Praha
10:12:00 661 Štregl Petr VRL7303 2017676 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:15:00 676 Váňa Martin TUR8401 1840303 C OOB TJ Turnov
10:18:00 668 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
10:21:00 648 Netuka Vojtěch SHK9701 1396847 R OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 656 Henek Michal RBK8605 515193 C SK Radioklub Blansko
10:27:00 657 Vakant 0 Vakant
10:30:00 652 Janů Zdeněk KSU9045 886292 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:33:00 665 Oma Jakub TUR8002 800320 C OOB TJ Turnov
10:36:00 654 Jílek Jakub KSU9202 2058482 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:39:00 666 Malý Aleš JIL8702 1155115 C OK Jilemnice
10:42:00 663 Ďoubal Jan DOB8600 7248 C KOB Dobruška
10:45:00 644 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
10:48:00 646 Šmaus Jan TJN9700 2067320 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:51:00 653 Vlček Martin TUR8702 515047 C OOB TJ Turnov
10:54:00 671 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 A KOB TRETRA Praha
10:57:00 678 Schulhof Jan TUR8900 8627110 R OOB TJ Turnov
11:00:00 664 Müller Jonáš KSU9906 2053541 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:03:00 660 Smola Michal TZL8131 515174 R SKOB Zlín
11:06:00 650 Rajnošek Zdeněk KSU8506 515128 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:09:00 642 Semík Ondřej KAM9401 920683 E OK Kamenice
11:12:00 643 Ščerbavičius Edvardas 16L8100 8640974 Fortuna OK
11:15:00 662 Matějů Luboš PGP7601 682623 C SK Praga
11:18:00 670 Šrámek Ondřej KSU9909 2053548 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:21:00 659 Locker Tomáš SRK9802 2017682 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:24:00 677 Kondrát Martin PGP6501 2067946 C SK Praga
11:27:00 649 Wolf Filip TUR9701 9101181 R OOB TJ Turnov
11:30:00 639 Kolín Jan DKP7701 9007701 C Oddíl OB Kotlářka
11:33:00 675 Falta Ondřej DKP8502 7208100 C Oddíl OB Kotlářka
11:36:00 673 Pospíšil Vítek PGP6803 681629 C SK Praga
11:39:00 674 Luštický Martin TUR8700 7092626 C OOB TJ Turnov

H21A 4.80 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 564 Žemlík Pavel TUV7135 8893 C SOK TJ Turnov
09:36:00 556 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C OK Chrastava
09:39:00 548 Purkyt Jan TAP8705 232148 C KOB TRETRA Praha
09:42:00 558 Tůma Martin 69X8200 7205004 HO Humanita
09:45:00 566 Randík Jan SOB8703 7209786 C SOBSA
09:48:00 563 Klaška Pavel DKP9301 1700077 C Oddíl OB Kotlářka
09:51:00 571 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
09:54:00 567 Jíra Tomáš KAM9802 9005139 A OK Kamenice
09:57:00 569 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
10:00:00 557 Vojtík Petr DKP7203 51870 C Oddíl OB Kotlářka
10:03:00 559 Fajkus Radim JPV9509 1602630 C Oddíl OS SK Prostějov
10:06:00 565 Beneš Filip TAP8701 232187 C KOB TRETRA Praha
10:09:00 543 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C TJ Sokol Troja
10:12:00 549 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
10:15:00 560 Červák Jan LCE8001 7205564 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:18:00 562 Kořínek Jindřich TUR8406 515082 C OOB TJ Turnov
10:21:00 554 Forrai Miklos 65H 1200913 Hod-mentor SE
10:24:00 545 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 551 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 544 Matras Tomáš CHT8001 51980 C OOB SK Chrast
10:33:00 570 Picek Jan TJN9101 9102144 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:36:00 561 Doucha Jiří SNA7105 9626 C TJ START Náchod
10:39:00 552 Černý Martin TAP8902 887637 C KOB TRETRA Praha
10:42:00 572 Fortunato Jorge 1GP8900 1304089 ORI-ESTARREJA
10:45:00 547 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
10:48:00 553 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
10:51:00 568 Jirka Mikuláš STE0000 7202871 A SK SKI-OB Šternberk
10:54:00 546 Martan Jiří VLI7300 7999888 C Slavia Liberec orienteering
10:57:00 573 Hodek Michal TAP8808 515433 C KOB TRETRA Praha
11:00:00 550 Forrai Gabor 65H 8117733 Hod-mentor SE
11:03:00 555 Lužnický Jiří 69X8500 7205016 HO Humanita
11:06:00 574 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:09:00 577 Vakant 0 Vakant
11:12:00 575 Kašpar Luděk BOR9805 7200544 B OK Jiskra Nový Bor
11:15:00 576 Vakant 0 Vakant

H21B 3.60 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 608 Cikhardt Jakub TAP8706 232143 C KOB TRETRA Praha
09:36:00 578 Kameník Jan KPY7900 2091547 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:40:00 597 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
09:44:00 583 Vrátný Ondřej 94Z8500 2117431 Alc Praha
09:48:00 586 O'Keefe James 31U 7201799 O'Keefe
09:52:00 593 Pašek František KAM7600 523000 C OK Kamenice
09:56:00 588 Lederer Pavel DOK6600 7150266 C OK Doksy
10:00:00 600 Janeček Jura EKP6701 51587 C VŠTJ Ekonom Praha
10:04:00 596 Vrabec Tomáš SCP8700 232028 C OK Sparta Praha
10:08:00 599 Pesničák Jan SMR7902 8266 C SNS Smržovka
10:12:00 582 Lohr Ivo SCP6801 442853 C OK Sparta Praha
10:16:00 595 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C OOB Spartak Adamov
10:20:00 584 Trávníček Jan PLU7501 1012269 C TJ SOKOL Plumlov
10:24:00 598 Kučera Michal STH9201 446371 C SK Studenec
10:28:00 581 Vakant 0 Vakant
10:32:00 592 Kopecký David UOL7800 2044889 C SOB Olomouc
10:36:00 580 Novák Petr SKV8201 2085595 TJ Slovan Karlovy Vary
10:40:00 590 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
10:44:00 587 Kniebugl Anton 39S6401 416747 KOBRA Bratislava
10:48:00 607 Kovář Jaroslav SJH8901 7201821 C SJH Jindřichův Hradec
10:52:00 589 Novák Pavel CTB7001 7260014 C SK OB Chotěboř
10:56:00 603 Straka Tomáš SLA9702 51715 C SKOB Slaný
11:00:00 585 Novotný Radek SRK9101 9591 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:04:00 601 Mutina Jiří BFM9101 2113091 C SKOB Frýdek - Místek
11:08:00 594 Andrš Petr ZAM8401 2083373 C OB TJ Sokol Žamberk
11:12:00 591 Mikan Albert EKP8606 2031357 C VŠTJ Ekonom Praha
11:16:00 579 Vakant 0 Vakant
11:20:00 602 Střelba Ondřej KTA7501 7209464 C SK Kotnov Tábor
11:24:00 604 Vakant 0 Vakant
11:28:00 606 Vakant 0 Vakant
11:32:00 605 Vakant 0 Vakant

H21C 3.10 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 618 Dudík Petr JPV8917 52870 C Oddíl OS SK Prostějov
09:37:00 621 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 682700 C Oddíl OB Kotlářka
09:41:00 616 Zimmer Jan ZVO0001 897354 C OB SK Zvole
09:45:00 622 Nechvíle Daniel PDY9600 2115756 C Běhej Poděbrady
09:49:00 630 Synek Marcel DOK7600 2056288 C OK Doksy
09:53:00 612 Žemlík Boleslav KVS9101 887152 SKOB Kobra Vsetín
09:57:00 626 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB Start Blansko
10:01:00 615 Mutina Václav BFM9301 2113093 C SKOB Frýdek - Místek
10:05:00 631 Honkyš Pavel JPV9707 234582 C Oddíl OS SK Prostějov
10:09:00 611 Szenczi Gabriel VLI8700 2102802 C Slavia Liberec orienteering
10:13:00 633 Hrazdil Jiří ZBM8418 682621 C SK Žabovřesky Brno
10:17:00 617 Švestka Vít 2ZZ9700 51527 KOALA
10:21:00 627 Vaněk Petr ZBP7302 995800 C OOB SK Zbraslav
10:25:00 614 Anděl Robert VPM8001 887623 C KOS Slavia Plzeň
10:29:00 620 Zámečník ml. Pavel 3VX9600 7300189 Zámečníci
10:33:00 628 Sulyok Denes 3BZ8601 0 Neregistrovaní - MNK
10:37:00 624 Štor Tomáš 3DZ8300 0 Zelenka Team
10:41:00 629 Meier Milan VLI7301 7003010 C Slavia Liberec orienteering
10:45:00 623 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C TJ Sokol Troja
10:49:00 632 Bednařík Aleš VLI7309 2049578 C Slavia Liberec orienteering
10:53:00 613 Křenek Tomáš LLI8300 1409872 C TJ Loko Liberec
10:57:00 625 Bouček Jakub OCB9501 416348 C OC České Budějovice
11:01:00 619 Samek Dávid 3BZ8600 0 Neregistrovaní - MNK
11:05:00 610 Lukavec Petr SMR7800 7204495 C SNS Smržovka
11:09:00 609 Tesař Jan SCP8501 1400437 C OK Sparta Praha
11:13:00 636 Vakant 0 Vakant
11:17:00 635 Moravec Marek LPU8811 416269 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 634 Preininger Luděk DOB8001 7237 C KOB Dobruška

H35 4.60 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:42:00 681 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
09:45:00 716 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
09:48:00 712 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
09:51:00 703 Prošek Michal SJI7823 888644 C OK Jihlava
09:54:00 717 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha
09:57:00 718 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 706 Vlach Jan JPV8237 210440 C Oddíl OS SK Prostějov
10:03:00 694 Cicvárek Ivo ZBM7504 2051489 C SK Žabovřesky Brno
10:06:00 682 Černý Miroslav LPM7504 2081365 C OK Lokomotiva Plzeň
10:09:00 700 Hašek Jakub 5DX8000 53812 5dixi club
10:12:00 708 Nehasil David BOR7713 995805 C OK Jiskra Nový Bor
10:15:00 683 Otrusina Jiří JPV8201 1602629 C Oddíl OS SK Prostějov
10:18:00 688 Kříž Dušan KRL7800 2090857 C Kometa Kralovice
10:21:00 714 Dubec Pavel SCP8003 7260025 C OK Sparta Praha
10:24:00 715 Kautský Jiří 9BC8200 7260018 NNN
10:27:00 692 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:30:00 698 Baier Martin TUR7603 767777 R OOB TJ Turnov
10:33:00 695 Čížek Petr ADA7101 336714 C OOB Spartak Adamov
10:36:00 689 Šíma Pavel PZR7838 8708 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:39:00 705 Härtelt Daniel 26D 812005 OLV Potsdam
10:42:00 710 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
10:45:00 697 Rada Pavel ABM7401 8004 C KOB ALFA Brno
10:48:00 696 Jurenka Pavel JPV8101 2108915 C Oddíl OS SK Prostějov
10:51:00 704 Drągowski Piotr DOB8200 842664 C KOB Dobruška
10:54:00 702 Biolik Grzegorz 46P7600 770327 Trackcourse
10:57:00 701 Bašus Petr SCP7400 7200592 C OK Sparta Praha
11:00:00 719 Kolář Tomáš SLA7103 887615 C SKOB Slaný
11:03:00 693 Šedivý Josef NPA8003 2113094 C SK LOB Nová Paka
11:06:00 691 Plachý Jaroslav PDY8000 2102778 C Běhej Poděbrady
11:09:00 711 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
11:12:00 687 Šabatka Petr LPU8106 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 686 Lounek Jakub PDY8200 2060237 C Běhej Poděbrady
11:18:00 684 Vrbata Alan HOS7801 9762 C TJ Tatran Hostinné
11:21:00 699 Blažek Zdeněk SJH7601 2113365 SJH Jindřichův Hradec
11:24:00 707 Izdný Pavel SJI7613 8709 C OK Jihlava
11:27:00 690 Hřivna Štěpán PGP7507 7201813 C SK Praga
11:30:00 709 Šístek Daniel SCP7507 1406141 C OK Sparta Praha
11:33:00 680 Dneboský František 24C8000 7200582 OK Vršovice
11:36:00 720 Pilař Marek CEP7700 2800223 C Čepíci
11:39:00 685 Pucherna Jan TAP7701 7151177 C KOB TRETRA Praha
11:42:00 713 Milán Pavel TBM7227 53242 C KOS TJ Tesla Brno

H40 4.10 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 721 Pohl Zdeněk TAP7606 9527 C KOB TRETRA Praha
09:36:00 729 Sędłak Krystian 23P7300 887220 OK!Sport Warszawa
09:40:00 724 Řehák Miroslav KAD7101 7207367 C Originální Vivalín Team Kadaň
09:44:00 728 Sliva Jan SCP7300 2106749 C OK Sparta Praha
09:48:00 725 Žáček Zbyněk RBK7101 2032122 C SK Radioklub Blansko
09:52:00 739 Bambousek Martin DOR7302 2045316 C OK Dobříš
09:56:00 752 Zeman Tomáš DCE7500 232129 C KOB Dobřichovice
10:00:00 722 Rod Jan VSP7423 2088220 C USK Praha
10:04:00 740 Wolniewicz Paweł 3IP 0 Wolniewicz
10:08:00 727 Vakant 0 Vakant
10:12:00 747 Kalous Antonín KON7708 2092398 C KOB Konice
10:16:00 746 Pastuszek Jakub VSP7500 53399 C USK Praha
10:20:00 748 Donda Jiří ONO7600 2102676 C SKOB Ostrov
10:24:00 750 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:28:00 738 Semík Jan VSP6507 53572 C USK Praha
10:32:00 741 Kocman Jindřich BOR7612 8479 C OK Jiskra Nový Bor
10:36:00 723 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
10:40:00 742 Dítko Jan SKV7301 682634 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:44:00 736 Souček Karel SHK6601 553452 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 731 Hájek Jan TUV7301 5788 C SOK TJ Turnov
10:52:00 743 Vambera Filip TUR7305 2103248 C OOB TJ Turnov
10:56:00 735 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
11:00:00 745 Vompe Alexander 53R 700330 A. Vompe
11:04:00 734 Ekert Vladimír VLI7600 2058477 C Slavia Liberec orienteering
11:08:00 744 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:12:00 737 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:16:00 726 Pecka Jan EKP6800 515152 C VŠTJ Ekonom Praha
11:20:00 730 Cveček Martin PVP7400 8629813 C VSS Přírodověda Praha
11:24:00 749 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C USK Praha
11:28:00 733 Thunwall Mats 1HS7300 428955 Fagersta OK
11:32:00 732 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
11:36:00 751 Vakant 0 Vakant

H45 4.00 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 755 Kašpar Ludvík ZAK7200 410399 C OK Netopýr Zákupy
09:33:00 796 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Orienteering
09:35:00 770 Matoušek Martin SLA7100 2109677 C SKOB Slaný
09:37:00 760 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C OK Slavia Hradec Králové
09:39:00 773 Fürst Aleš LLI6801 436961 C TJ Loko Liberec
09:41:00 774 Ždimera Zdeněk LME7000 303908 C SK Los Mělník
09:43:00 800 Láznička Libor TZL6701 331193 C SKOB Zlín
09:45:00 775 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
09:47:00 762 Kruliš Petr 8KC6900 301186 ZŠ a MŠ Chotyně
09:49:00 785 Straka Lukáš SLA7002 4118484 C SKOB Slaný
09:51:00 791 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C TJ Loko Liberec
09:53:00 782 Valla Zdeněk ZVO6501 2031359 C OB SK Zvole
09:55:00 767 Datel Jiří DKL7101 995851 C KOB Kladno
09:57:00 772 Eichler Petr KAS6900 682631 C KOB Kamenický Šenov
09:59:00 789 Würz Jiří LTP6502 7204992 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:01:00 768 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
10:03:00 759 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
10:05:00 798 Parkan Jiří SJH6801 51140 C SJH Jindřichův Hradec
10:07:00 779 Leibiger Jens 18D5900 591019 Post SV Dresden
10:09:00 793 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
10:11:00 758 Cych Piotr 33P6800 1010100 Echo Twardogóra
10:13:00 765 Tichý Borys DOB5500 7227 C KOB Dobruška
10:15:00 802 Horký Jan UOL7100 2020741 C SOB Olomouc
10:17:00 794 Klír Václav 2SZ6800 410368 OB AERO OV
10:19:00 756 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C SKOB Slaný
10:21:00 784 Štorek Petr JPV6505 2075678 C Oddíl OS SK Prostějov
10:23:00 787 Klaška Jan 91Z6900 301602 1. ScioŠkola Praha
10:25:00 799 Švestka Jiří 2ZZ6800 2088198 KOALA
10:27:00 797 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:29:00 766 Beneš Jan SJH7001 336767 C SJH Jindřichův Hradec
10:31:00 777 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:33:00 761 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:35:00 790 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:37:00 776 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:39:00 781 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
10:41:00 754 Pompach Martin PHK7207 2049570 C OK 99 Hradec Králové
10:43:00 786 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OOB Vamberk
10:45:00 795 Mokrý Pavel ABM6801 7006801 C KOB ALFA Brno
10:47:00 783 Machara Martin BOR6900 8521 C OK Jiskra Nový Bor
10:49:00 801 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C Kometa Kralovice
10:51:00 769 Jeřábek Petr BOR7105 8439 C OK Jiskra Nový Bor
10:53:00 757 Zámečník Pavel 3VX7200 2801012 Zámečníci
10:55:00 788 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:57:00 753 Šimša Jaromír MFP7100 51712 C VŠSK MFF UK Praha
10:59:00 778 Plachý Martin JPV6515 2103780 C Oddíl OS SK Prostějov
11:01:00 792 Kynčl Stanislav JIL6401 232622 C OK Jilemnice
11:03:00 771 Tereschenkov Valery 13R6900 2018419 SMOLENSK
11:05:00 764 Apeltauer Milan SCP6802 2102546 C OK Sparta Praha
11:07:00 780 Šneider Miroslav ASU7101 51471 C Magnus Orienteering
11:09:00 763 Gross Michal ABM6946 52009 KOB ALFA Brno
11:11:00 803 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C OK Sparta Praha
11:13:00 805 Vakant 0 Vakant
11:15:00 804 Marszalek Marcin 23P0020 1970244 OK!Sport Warszawa

H50 3.60 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 812 Kesa Margus 28L6700 8644446 Saule OK
09:34:00 807 Hubáček Jaroslav LCE6311 889303 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:37:00 819 Hepnar Luboš STE6307 52506 C SK SKI-OB Šternberk
09:40:00 827 Miháczi Zoltán 12H6700 9080700 Tipo Orienteering Club
09:43:00 809 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C OK Jiskra Nový Bor
09:46:00 813 Křivda Ivan 2PC6700 9552 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje
09:49:00 831 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C OK 99 Hradec Králové
09:52:00 844 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
09:55:00 840 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
09:58:00 811 Patočka Petr BBM6300 553436 C BETA URSUS Orienteering
10:01:00 829 Sehnal Tomáš PDY6700 2088723 C Běhej Poděbrady
10:04:00 832 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
10:07:00 810 Valach Petr LPU6505 253352 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 834 Beránek Petr BOR6701 8524 C OK Jiskra Nový Bor
10:13:00 821 Pelc Václav CST6702 2027924 C OB Strakonice
10:16:00 806 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
10:19:00 828 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
10:22:00 825 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
10:25:00 824 Mellan Martin TUV6304 411583 C SOK TJ Turnov
10:28:00 841 Král Martin JIL6101 9071 C OK Jilemnice
10:31:00 817 Soldán Vladimír JPV6526 2020730 C Oddíl OS SK Prostějov
10:34:00 822 Picek Jan TJN6500 416839 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:37:00 838 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
10:40:00 820 Dragowski Marek 23P6500 345986 OK!Sport Warszawa
10:43:00 833 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
10:46:00 816 Žemlík Radim KVS6401 53682 C SKOB Kobra Vsetín
10:49:00 837 Betlach Miroslav DKP6300 49818 C Oddíl OB Kotlářka
10:52:00 830 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
10:55:00 826 Bartoš Luděk MLA6701 1421912 C MLOK Mariánské Lázně
10:58:00 839 Ročejdl Marek KAM6400 995804 C OK Kamenice
11:01:00 814 Müller Rico 71D6400 2032226 USV TU Dresden
11:04:00 808 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
11:07:00 823 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
11:10:00 818 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
11:13:00 835 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C BETA URSUS Orienteering
11:16:00 836 Suk Jiří MFP6401 515016 C VŠSK MFF UK Praha
11:19:00 815 Konstanciak Andrzej 23P5901 412316 OK!Sport Warszawa
11:22:00 842 Doškář Boris BOR6400 8490 C OK Jiskra Nový Bor
11:25:00 843 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 OK Dobříš

H55 3.00 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 850 Janovič Ondřej SKV5901 51133 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:37:00 853 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
09:41:00 869 Dikoš Pavel BOR6003 50000 C OK Jiskra Nový Bor
09:45:00 868 Hirš Libor VBM6000 7201772 C VSK Mendelu Brno
09:49:00 848 Zeman Jaroslav SJI5901 52337 C OK Jihlava
09:53:00 846 Ziaziulia Ivanas 28L 8646210 Saule OK
09:57:00 864 Novotný Miroslav LPU5905 301183 C OK Lokomotiva Pardubice
10:01:00 857 Nešpor Jan TTR6101 995847 C OOB Třebíč
10:05:00 871 Pávek Miloš BOR5801 8436 C OK Jiskra Nový Bor
10:09:00 856 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
10:13:00 872 Jašek Milan TBM6201 232747 C KOS TJ Tesla Brno
10:17:00 870 Plášek Martin LCE6118 52702 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:21:00 854 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:25:00 873 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB TRETRA Praha
10:29:00 861 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C OOB Třebíč
10:33:00 863 Palicka Miroslav 75S5900 416561 KOB Cingov Spisska Nova Ves
10:37:00 867 Kaňák Petr SJI6115 7003047 C OK Jihlava
10:41:00 860 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C OK Jiskra Nový Bor
10:45:00 874 Fortunato Carlos 1GP6200 400337 ORI-ESTARREJA
10:49:00 866 Mareš Hynek TUR6100 2067342 C OOB TJ Turnov
10:53:00 851 Petr Václav MOV5801 52980 C SKOB Ostrava
10:57:00 859 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
11:01:00 862 Carlsson Christer 68S 610418 IK Uven
11:05:00 852 Chmelař Miroslav JPV6217 9998666 C Oddíl OS SK Prostějov
11:09:00 855 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
11:13:00 849 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
11:17:00 865 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
11:21:00 845 Neumann Jaroslav STE5902 8276 C SK SKI-OB Šternberk
11:25:00 858 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:29:00 847 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB TRETRA Praha
11:33:00 875 Vakant 0 Vakant

H60 2.50 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:34:00 876 Hruška Jiří OSN5501 550310 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:38:00 887 Hejzlar Josef VCB5601 53728 C OB České Budějovice
09:42:00 888 Horák Petr TJN5602 2056301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:46:00 879 Mickevičius Karolis 28L5701 8629927 Saule OK
09:50:00 880 Trydzensi Henadzi 21B5500 7204875 Peleng-Vimpel
09:54:00 891 Böhm Karel TJN5101 416833 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:58:00 885 Jirka Jiří ZPV5501 301599 C KOB ZPV Prostějov
10:02:00 878 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
10:06:00 883 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
10:10:00 893 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
10:14:00 889 Stibal Ivan LDC5701 8337 C KOB Děčín
10:18:00 890 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
10:22:00 881 LE CALVEZ Jeno 82F5700 2097140 Individuel BZH
10:26:00 884 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov
10:30:00 886 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
10:34:00 877 Štěpánek Jiří LBM5401 52050 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:38:00 892 Hones Sepp 26A5400 1500223 HSV Ried
10:42:00 882 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 894 Vakant 0 Vakant

H65 2.20 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 905 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
09:35:00 911 Sikora Miroslav BOV4802 2102807 C TJ Baník Ostrava OKD
09:39:00 896 Jelínek Petr TZL4902 1396260 C SKOB Zlín
09:43:00 902 Rančák Josef BOR5004 886284 C OK Jiskra Nový Bor
09:47:00 895 Uher Petr VSP5001 52269 C USK Praha
09:51:00 910 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:55:00 901 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
09:59:00 907 Wysocki Andrzej 24P5100 222893 Slask O-Team
10:03:00 900 Jakubec Jindřich TUR4801 51816 C OOB TJ Turnov
10:07:00 906 Paukert Milan TJP5000 51329 C TJ Sokol Troja
10:11:00 903 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
10:15:00 904 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
10:19:00 914 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
10:23:00 912 Tvrdek Vojtěch TUR4949 51283 C OOB TJ Turnov
10:27:00 909 Fiala Miloš KSH4801 8674 C OB Kašperské Hory
10:31:00 913 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C SKOB Zlín
10:35:00 898 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C USK Praha
10:39:00 908 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
10:43:00 916 Procházka Jan TBM4907 320135 C KOS TJ Tesla Brno
10:47:00 897 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
10:51:00 915 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
10:55:00 899 Hickethier Manfred VLI5201 9005174 C Slavia Liberec orienteering
10:59:00 917 Vakant 0 Vakant

H70 2.00 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 925 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C OK Sparta Praha
09:36:00 924 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
09:40:00 926 Procházka Aleš DKP4700 49885 C Oddíl OB Kotlářka
09:44:00 928 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
09:48:00 923 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
09:52:00 931 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
09:56:00 927 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 930 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
10:04:00 919 Bauer Emil VBM4410 49651 C VSK Mendelu Brno
10:08:00 918 Fišák Jan MLA4401 1421916 C MLOK Mariánské Lázně
10:12:00 929 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
10:16:00 920 Nielsen Egil 3BD 264191 FIF Hillerød Orientering
10:20:00 922 Dohnal Josef VSP4300 51743 C USK Praha
10:24:00 921 Vakant 0 Vakant

H75 1.90 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:34:00 937 Kohout Tomáš UVP3700 7930 C Slovan Praha
09:38:00 942 Štrojsa Josef KAS4000 682601 C KOB Kamenický Šenov
09:42:00 934 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
09:46:00 941 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
09:50:00 939 Diener Herbert MOV4101 51374 C SKOB Ostrava
09:54:00 933 Weber Petr PHK3901 9460 C OK 99 Hradec Králové
09:58:00 940 Frey Jaromír NEJ4100 49619 C TJ Jiskra Nejdek
10:02:00 938 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:06:00 932 Hlavatý Karel SJP4200 53507 C KČT Slavoj Praha
10:10:00 935 Picek Jan TJN4000 434577 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:14:00 936 Bouček Václav OCB4101 51410 C OC České Budějovice
10:18:00 943 Vakant 0 Vakant

H80 1.80 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 944 Vykysalý František PHK3002 9455 C OK 99 Hradec Králové
09:36:00 945 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
09:39:00 946 Vakant 0 Vakant