Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.03.2017
Místo konání:
Plzeň, Skvrňany, ul. T. Brzkové
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Skvrňany
Ředitel závodu:
Kroupa Štěpán
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš - R1
Stavitel tratí:
Kamaryt Tomáš - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     LINIE     P    
D10
1.70 km, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
180 2103252 Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 16:55:00
181 9102146 Gelnerová Markéta KRL0952 C Kometa Kralovice 16:55:00
182 434815 Sobotová Kateřina VPM0851 C KOS Slavia VŠ Plzeň 16:55:00
183 0 Vakant Vakant 16:55:00
D12
2.10 km, 18 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
165 2011819 Jirkovská Magdaléna SLA0550 C SKOB Slaný 16:55:00
166 2092360 Horáčková Michaela DKP0551 C Oddíl OB Kotlářka 16:55:00
167 9101182 Beránková Šárka VPM0551 C KOS Slavia VŠ Plzeň 16:55:00
168 9102084 Gelnerová Anna KRL0653 C Kometa Kralovice 16:55:00
169 0 Fišarová Adéla KRL0651 C Kometa Kralovice 16:55:00
170 232613 Zmarzláková Olga KRL0552 C Kometa Kralovice 16:55:00
171 8685 Šobíšková Lucie BSO0651 C KOB Baník Sokolov 16:55:00
172 1400426 Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 16:55:00
173 2103709 Ševčíková Anežka ONO0550 C SKOB Ostrov 16:55:00
174 2082947 Kožíšková Kateřina LPM0652 C OK Lokomotiva Plzeň 16:55:00
175 8684 Kohoutková Klára BSO0650 C KOB Baník Sokolov 16:55:00
176 9200732 Urbánková Eva ONO0650 C SKOB Ostrov 16:55:00
177 2087704 Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 16:55:00
178 0 Vakant Vakant 16:55:00
D14
2.20 km, 20 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
145 301516 Křížková Marie MAS0450 C KČT Aš 17:05:00
146 2056284 Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 17:05:00
147 2035733 Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 17:05:00
148 434836 Mikešová Julie VPM0455 C KOS Slavia VŠ Plzeň 17:05:00
149 49641 Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 17:05:00
150 9412003 Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice 17:05:00
151 206417 Jirkovská Kateřina SLA0350 B SKOB Slaný 17:05:00
152 2060388 Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia VŠ Plzeň 17:05:00
153 887932 Papajová Sára DKP0458 C Oddíl OB Kotlářka 17:05:00
154 2073704 Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 17:05:00
155 682652 Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary 17:05:00
156 301730 Nejedlá Klára ONO0450 B SKOB Ostrov 17:05:00
157 347914 Kovářová Lucie VPM0350 B KOS Slavia VŠ Plzeň 17:05:00
158 0 Pecko Sára ONO0452 C SKOB Ostrov 17:05:00
159 2102672 Dvořáková Štěpánka ONO0451 C SKOB Ostrov 17:05:00
160 0 Vakant Vakant 17:05:00
D16
2.60 km, 18 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
130 2067349 Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 17:15:00
131 301510 Křížová Daniela MAS0250 C KČT Aš 17:15:00
132 2073702 Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia VŠ Plzeň 17:15:00
133 515197 Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 17:15:00
134 2035165 Staňková Markéta VPM0153 B KOS Slavia VŠ Plzeň 17:15:00
135 2056275 Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 17:15:00
136 301432 Dlesková Dana BSO0151 C KOB Baník Sokolov 17:15:00
137 443091 Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 17:15:00
138 7207356 Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:15:00
139 7203465 Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:15:00
140 7260007 Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 17:15:00
141 2087696 Ledinská Eliška DKP0256 C Oddíl OB Kotlářka 17:15:00
142 2035737 Tokárová Regina VPM0151 A KOS Slavia VŠ Plzeň 17:15:00
143 0 Vakant Vakant 17:15:00
D18
2.80 km, 23 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
120 0 Mudrová Lenka KRL0052 C Kometa Kralovice 16:55:00
121 49640 Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 16:55:00
122 7150100 Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 16:55:00
123 2075660 Doležalová Dorotka VPM9950 B KOS Slavia VŠ Plzeň 16:55:00
124 301514 Lučanová Barbora MAS0051 B KČT Aš 16:55:00
125 0 Vakant Vakant 16:55:00
D21
3.00 km, 20 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
100 2082918 Kinkorová Tereza LPM9850 A OK Lokomotiva Plzeň 16:50:00
101 7260021 Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 16:50:00
102 7140196 Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 16:50:00
103 888629 Březinová Marie SSU9191 C SK Severka Šumperk, z.s. 16:50:00
104 416189 Pelcová Tereza MAS9853 B KČT Aš 16:50:00
105 7874 Gregorová Kateřina BSO8151 C KOB Baník Sokolov 16:50:00
106 888632 Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 16:50:00
107 7201209 Pluháčková Markéta MLA8750 C MLOK Mariánské Lázně 16:50:00
108 7201820 Šiková Karolína LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň 16:50:00
109 0 Vakant Vakant 16:50:00
D35
2.80 km, 23 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
300 7873 Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 16:45:00
301 52182 Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 16:45:00
302 2800313 Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 16:45:00
303 51738 Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 16:45:00
304 2067245 Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 16:45:00
305 682676 Dítkova Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 16:45:00
306 51494 Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 16:45:00
307 2042546 Ledererová Kamila LPM7352 C OK Lokomotiva Plzeň 16:45:00
308 0 Vakant Vakant 16:45:00
D45
2.50 km, 18 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
310 434805 Jirkovská Pavlína SLA7250 C SKOB Slaný 16:55:00
311 232210 Kamarytová Martina MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 16:55:00
312 49647 Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 16:55:00
313 7207351 Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:55:00
314 1470164 Tichá Dagmar DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka 16:55:00
315 331089 Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 16:55:00
316 0 Vakant Vakant 16:55:00
D55
1.60 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
320 2085653 Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 16:55:00
321 0 Vakant Vakant 16:55:00
H10
1.70 km, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
85 2102794 Machar Eda DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 17:00:00
86 886251 Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 17:00:00
87 2096262 Pávek Štěpán NEK0700 C Nejdek Orienteering 17:00:00
88 232961 Škrle Michael KRL0702 C Kometa Kralovice 17:00:00
89 232960 Biersak Petr KRL0701 C Kometa Kralovice 17:00:00
90 2085576 Janoch Mikuláš MLA0700 C MLOK Mariánské Lázně 17:00:00
91 8645 Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 17:00:00
92 2103269 Stehlík Jakub LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 17:00:00
93 2102677 Donda Jakub ONO0700 C SKOB Ostrov 17:00:00
94 0 Vakant Vakant 17:00:00
H12
2.20 km, 20 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
65 1400429 Kurz Ondřej VPM0503 B KOS Slavia VŠ Plzeň 17:00:00
66 51793 Machar Matěj DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka 17:00:00
67 232240 Veseleňák Karel BSO0601 C KOB Baník Sokolov 17:00:00
68 0 Samuel Marek MIL0500 C Tesil Milevsko 17:00:00
69 7201205 Ječmen Matyáš ONO0600 C SKOB Ostrov 17:00:00
70 2080905 Šustr Ondřej KSH0501 C OB Kašperské Hory 17:00:00
71 2082911 Stehlík Šimon LPM0501 C OK Lokomotiva Plzeň 17:00:00
72 49642 Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 17:00:00
73 0 Pelikán Aleš NEK0501 C Nejdek Orienteering 17:00:00
74 2011818 Jirkovský Jan SLA0500 C SKOB Slaný 17:00:00
75 886289 Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 17:00:00
76 301443 Černý Jonáš MLA0501 B MLOK Mariánské Lázně 17:00:00
77 7881 Pivec Jan MLA0503 C MLOK Mariánské Lázně 17:00:00
78 2079496 Tichý Hubert DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka 17:00:00
79 416180 Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 17:00:00
80 301666 Berki Lucián JES0601 C OK Rakovník 17:00:00
81 237528 Urbanec Václav JES0600 C OK Rakovník 17:00:00
82 232337 Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia VŠ Plzeň 17:00:00
83 2087643 Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 17:00:00
84 0 Vakant Vakant 17:00:00
H14
2.60 km, 18 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
50 301438 Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 17:05:00
51 9005143 Štěrba Marek SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary 17:05:00
52 2082916 Bohuslav Josef LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 17:05:00
53 301509 Křížek Filip MAS0301 C KČT Aš 17:05:00
54 0 Čáslavský David NEK0401 C Nejdek Orienteering 17:05:00
55 7204986 Kohoutek Oldřich BSO0301 B KOB Baník Sokolov 17:05:00
56 2091541 Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:05:00
57 9101105 Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 17:05:00
58 2103741 Mareš Albert DKP0308 C Oddíl OB Kotlářka 17:05:00
59 0 Vakant Vakant 17:05:00
60 2102676 Donda Jiří ONO0403 B SKOB Ostrov 17:05:00
61 2049567 Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia VŠ Plzeň 17:05:00
H16
2.80 km, 23 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
30 2087683 Kurz Šimon VPM0208 A KOS Slavia VŠ Plzeň 17:10:00
31 2060398 Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia VŠ Plzeň 17:10:00
32 301512 Černý Jan MAS0100 B KČT Aš 17:10:00
33 8687 Lill Petr BSO0203 C KOB Baník Sokolov 17:10:00
34 7875 Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 17:10:00
35 2026164 Křížek Josef MAS0201 C KČT Aš 17:10:00
36 336741 Svoboda Luděk DKL0200 C KOB Kladno 17:10:00
37 9889 Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 17:10:00
38 682699 Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 17:10:00
39 2080906 Šustr Antonín KSH0201 C OB Kašperské Hory 17:10:00
40 2070826 Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:10:00
41 52183 Ševčík Daniel ONO0200 C SKOB Ostrov 17:10:00
42 515060 Bartoš Václav MLA0101 C MLOK Mariánské Lázně 17:10:00
43 2106739 Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 17:10:00
44 446345 Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 17:10:00
45 2090853 Spěváček Vojtěch VPM0205 B KOS Slavia VŠ Plzeň 17:10:00
46 7208210 Kovář Ondřej VPM0200 B KOS Slavia VŠ Plzeň 17:10:00
47 888625 Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 17:10:00
48 2086467 Tesařík Jáchym DKP0106 C Oddíl OB Kotlářka 17:10:00
49 0 Vakant Vakant 17:10:00
H18
3.00 km, 20 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
20 888621 Postolka Jáchym DKL9900 B KOB Kladno 17:10:00
21 9102149 Solomko Adam BSO0002 B KOB Baník Sokolov 17:10:00
22 8683 Hejduk Jan BSO0001 C KOB Baník Sokolov 17:10:00
23 7201758 Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:10:00
24 7205561 Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:10:00
25 237524 Rosenbaum Ondřej JES0001 C OK Rakovník 17:10:00
26 0 Vakant Vakant 17:10:00
H21
3.80 km, 27 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 2067347 Zieba Jakub NEK9800 B Nejdek Orienteering 17:15:00
2 236987 Knepr Lukáš BSO9401 C KOB Baník Sokolov 17:15:00
3 2045235 Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 17:15:00
4 232227 Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 17:15:00
5 7207341 Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 17:15:00
6 49648 Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 17:15:00
7 207825 Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 17:15:00
8 7872 Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 17:15:00
9 9504 Dusílek Adam SRK8902 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:15:00
10 887626 Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 17:15:00
11 7201192 Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 17:15:00
12 8137666 Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 17:15:00
13 7204591 Kurmakaev Damir 44R8801 Moscow 17:15:00
14 301505 Frank Jiří MAS9600 C KČT Aš 17:15:00
15 7200904 Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 17:15:00
16 0 Vakant Vakant 17:15:00
H35
3.00 km, 20 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
200 8809 Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 16:45:00
201 7003021 Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 16:45:00
202 7203340 Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 16:45:00
203 2067346 Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 16:45:00
204 2026166 Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 16:45:00
205 416319 Fišar Miroslav KRL7201 C Kometa Kralovice 16:45:00
206 2103282 Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 16:45:00
207 301726 Křížek Filip MAS7800 C KČT Aš 16:45:00
208 2042509 Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 16:45:00
209 9101679 Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 16:45:00
210 682072 Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 16:45:00
211 7201768 Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 16:45:00
212 682634 Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 16:45:00
213 232234 Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 16:45:00
214 2096214 Pávek Jiří NEK7700 C Nejdek Orienteering 16:45:00
215 7857 Žižka Přemysl MIL7301 C Tesil Milevsko 16:45:00
216 2060212 Liberda Ondřej KSH7508 C OB Kašperské Hory 16:45:00
217 301504 Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 16:45:00
218 7007201 Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 16:45:00
219 0 Vakant Vakant 16:45:00
H45
2.80 km, 23 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
221 8686 Käss Pavel BSO7000 C KOB Baník Sokolov 16:50:00
222 7894 Solomko Vladimír BSO7003 C KOB Baník Sokolov 16:50:00
223 8675 Šustr Pavel KSH7001 C OB Kašperské Hory 16:50:00
224 515065 Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 16:50:00
225 2067948 Kamaryt Miloš MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 16:50:00
226 2082913 Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 16:50:00
227 443079 Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 16:50:00
228 7201757 Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 16:50:00
229 2073747 Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:50:00
230 7207360 Michalec Jan DCH5701 C Radioelektronika Cheb 16:50:00
231 301466 Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 16:50:00
232 888609 Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 16:50:00
233 0 Vakant Vakant 16:50:00
H55
2.50 km, 18 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
240 253118 Blažek Jiří VPM5009 C KOS Slavia VŠ Plzeň 16:50:00
241 2067253 Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 16:50:00
242 0 Vakant Vakant 16:50:00
H65
2.10 km, 18 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
250 8674 Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 16:50:00
251 7882 Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 16:50:00
252 7890 Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 16:50:00
253 0 Vakant Vakant 16:50:00
HDR
1.10 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1001 0 Křenek Jan VPM1101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 16:45:00
1002 1472 Materna Josef VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 16:45:00
1003 301515 Křížek Vilém MAS1000 C KČT Aš 16:45:00
1004 301728 Křížek Ivo MAS0801 C KČT Aš 16:45:00
1005 2042514 Hasman Jindřich VPM1201 C KOS Slavia VŠ Plzeň 16:45:00
1006 0 Parula Egon LPM1000 C OK Lokomotiva Plzeň 16:45:00
1007 301433 Gregor Ondřej BSO1200 C KOB Baník Sokolov 16:45:00
1008 2103737 Chramosta Petr VPM1001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 16:45:00
1009 237000 Pilařová Kateřina JES1150 C OK Rakovník 16:45:00
1010 2026162 Mála Matyáš MAS0800 C KČT Aš 16:45:00
1011 0 Fecko Richard NEK1100 C Nejdek Orienteering 16:45:00
1012 2045223 Štěrba Lukáš SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 16:45:00
1013 0 Vakant Vakant 16:45:00
1014 0 Vakant Vakant 16:45:00
1015 0 Vakant Vakant 16:45:00
1016 0 Vakant Vakant 16:45:00
1017 0 Vakant Vakant 16:45:00
1018 0 Vakant Vakant 16:45:00
1019 0 Vakant Vakant 16:45:00
1020 0 Vakant Vakant 16:45:00
1021 0 Vakant Vakant 16:45:00
1022 0 Vakant Vakant 16:45:00
1023 0 Vakant Vakant 16:45:00
1024 0 Vakant Vakant 16:45:00
1025 0 Vakant Vakant 16:45:00
LINIE
1.10 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2001 0 Šebian Samuel KRL0903 C Kometa Kralovice 16:45:00
2002 0 Kříž Matěj KRL0901 C Kometa Kralovice 16:45:00
2003 410721 Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 16:45:00
2004 9091907 Hanáková Aneta KRL0951 C Kometa Kralovice 16:45:00
2005 0 Mikeš Šimon VPM0808 C KOS Slavia VŠ Plzeň 16:45:00
2006 2060213 Liberdová Magdaléna KSH0851 C OB Kašperské Hory 16:45:00
2007 301662 Pilař Jiří JES0800 C OK Rakovník 16:45:00
2008 9129 Beránek Šimon VPM1000 C KOS Slavia VŠ Plzeň 16:45:00
2009 8285 Bohuslav Fanda LPM0900 C OK Lokomotiva Plzeň 16:45:00
2010 0 Vakant Vakant 16:45:00
2011 0 Vakant Vakant 16:45:00
2012 0 Vakant Vakant 16:45:00
2013 0 Vakant Vakant 16:45:00
2014 0 Vakant Vakant 16:45:00
2015 0 Vakant Vakant 16:45:00
P
1.60 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
3001 301430 Raková Eliška BSO0152 C KOB Baník Sokolov 16:45:00
3002 2087685 Holík Jaromír NEJ7500 C TJ Jiskra Nejdek 16:45:00
3003 416178 Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 16:45:00
3004 8808 Žižka Michal JES8800 C OK Rakovník 16:45:00
3005 0 Vakant Vakant 16:45:00
3006 0 Vakant Vakant 16:45:00
3007 0 Vakant Vakant 16:45:00
3008 0 Vakant Vakant 16:45:00
3009 0 Vakant Vakant 16:45:00
3010 0 Vakant Vakant 16:45:00
3011 0 Vakant Vakant 16:45:00
3012 0 Vakant Vakant 16:45:00
3013 0 Vakant Vakant 16:45:00
3014 0 Vakant Vakant 16:45:00
3015 0 Vakant Vakant 16:45:00
3016 0 Vakant Vakant 16:45:00
3017 0 Vakant Vakant 16:45:00
3018 0 Vakant Vakant 16:45:00
3019 0 Vakant Vakant 16:45:00
3020 0 Vakant Vakant 16:45:00