Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
11.03.2017
Místo konání:
Plzeň, Skvrňany, ul. T. Brzkové
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Skvrňany
Ředitel závodu:
Kroupa Štěpán
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš - R1
Stavitel tratí:
Kamaryt Tomáš - R3
Kluby:
NEJ     BSO     DCH     DKL     DKP     JES     KRL     KSH     LPM     LPU     MAS     MIL     MLA     NEK     ONO     SKV     SLA     SRK     SSU     VPM     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:45:00 3002 Holík Jaromír NEJ7500 2087685 C P
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:45:00 300 Hejduková Jana BSO7250 7873 C D35
16:45:00 1007 Gregor Ondřej BSO1200 301433 C HDR
16:45:00 3001 Raková Eliška BSO0152 301430 C P
16:50:00 221 Käss Pavel BSO7000 8686 C H45
16:50:00 222 Solomko Vladimír BSO7003 7894 C H45
16:50:00 105 Gregorová Kateřina BSO8151 7874 C D21
16:55:00 171 Šobíšková Lucie BSO0651 8685 C D12
16:55:00 175 Kohoutková Klára BSO0650 8684 C D12
17:00:00 67 Veseleňák Karel BSO0601 232240 C H12
17:05:00 55 Kohoutek Oldřich BSO0301 7204986 B H14
17:10:00 33 Lill Petr BSO0203 8687 C H16
17:10:00 34 Hejduk Zdeněk BSO0201 7875 B H16
17:10:00 21 Solomko Adam BSO0002 9102149 B H18
17:10:00 22 Hejduk Jan BSO0001 8683 C H18
17:15:00 2 Knepr Lukáš BSO9401 236987 C H21
17:15:00 8 Rambousek Karel BSO7907 7872 C H21
17:15:00 136 Dlesková Dana BSO0151 301432 C D16
17:15:00 140 Vítová Lucie BSO0250 7260007 B D16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:50:00 230 Michalec Jan DCH5701 7207360 C H45
16:50:00 252 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C H65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:45:00 206 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C H35
16:45:00 2003 Pilát Jaromír DKL0900 410721 C LINIE
16:50:00 224 Šemelík Petr DKL6901 515065 C H45
16:55:00 312 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C D45
16:55:00 180 Pilátová Rozálie DKL0750 2103252 C D10
16:55:00 121 Benešová Hana DKL0050 49640 C D18
17:00:00 72 Pilát Bořivoj DKL0500 49642 B H12
17:05:00 149 Pilátová Amálie DKL0450 49641 C D14
17:10:00 36 Svoboda Luděk DKL0200 336741 C H16
17:10:00 38 Melichna Matěj DKL0102 682699 B H16
17:10:00 20 Postolka Jáchym DKL9900 888621 B H18
17:15:00 5 Pelikán Lukáš DKL9802 7207341 B H21
17:15:00 6 Beneš Jan DKL9800 49648 C H21
17:15:00 133 Horychová Zuzana DKL0150 515197 C D16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:45:00 218 Víteček Jan DKP7201 7007201 C H35
16:50:00 227 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C H45
16:50:00 228 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C H45
16:50:00 106 Plochová Dominika DKP8651 888632 R D21
16:55:00 314 Tichá Dagmar DKP7250 1470164 C D45
16:55:00 166 Horáčková Michaela DKP0551 2092360 C D12
17:00:00 85 Machar Eda DKP0803 2102794 C H10
17:00:00 86 Horáček Martin DKP0802 886251 C H10
17:00:00 91 Šubrt Jáchym DKP0800 8645 C H10
17:00:00 66 Machar Matěj DKP0604 51793 C H12
17:00:00 75 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 B H12
17:00:00 78 Tichý Hubert DKP0600 2079496 C H12
17:00:00 83 Ledinský Matěj DKP0602 2087643 C H12
17:05:00 58 Mareš Albert DKP0308 2103741 C H14
17:05:00 153 Papajová Sára DKP0458 887932 C D14
17:10:00 37 Klaška Martin DKP0100 9889 B H16
17:10:00 43 Novák Přemysl DKP0107 2106739 C H16
17:10:00 44 Malačka Milan DKP0210 446345 A H16
17:10:00 47 Šubrt Matěj DKP0205 888625 B H16
17:10:00 48 Tesařík Jáchym DKP0106 2086467 C H16
17:15:00 137 Kalousková Marie DKP0151 443091 B D16
17:15:00 141 Ledinská Eliška DKP0256 2087696 C D16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:45:00 200 Bílý Milan JES7001 8809 C H35
16:45:00 1009 Pilařová Kateřina JES1150 237000 C HDR
16:45:00 2007 Pilař Jiří JES0800 301662 C LINIE
16:45:00 3004 Žižka Michal JES8800 8808 C P
17:00:00 80 Berki Lucián JES0601 301666 C H12
17:00:00 81 Urbanec Václav JES0600 237528 C H12
17:10:00 25 Rosenbaum Ondřej JES0001 237524 C H18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:45:00 302 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C D35
16:45:00 205 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C H35
16:45:00 2001 Šebian Samuel KRL0903 0 C LINIE
16:45:00 2002 Kříž Matěj KRL0901 0 C LINIE
16:45:00 2004 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C LINIE
16:50:00 102 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C D21
16:55:00 181 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C D10
16:55:00 168 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 C D12
16:55:00 169 Fišarová Adéla KRL0651 0 C D12
16:55:00 170 Zmarzláková Olga KRL0552 232613 C D12
16:55:00 120 Mudrová Lenka KRL0052 0 C D18
16:55:00 122 Biersaková Dagmar KRL0051 7150100 B D18
17:00:00 88 Škrle Michael KRL0702 232961 C H10
17:00:00 89 Biersak Petr KRL0701 232960 C H10
17:05:00 150 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 B D14
17:15:00 7 Pova Ondřej KRL9304 207825 C H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:45:00 216 Liberda Ondřej KSH7508 2060212 C H35
16:45:00 2006 Liberdová Magdaléna KSH0851 2060213 C LINIE
16:50:00 223 Šustr Pavel KSH7001 8675 C H45
16:50:00 250 Fiala Miloš KSH4801 8674 C H65
17:00:00 70 Šustr Ondřej KSH0501 2080905 C H12
17:10:00 39 Šustr Antonín KSH0201 2080906 C H16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:45:00 304 Pechová Iva LPM6151 2067245 C D35
16:45:00 307 Ledererová Kamila LPM7352 2042546 C D35
16:45:00 202 Bohuslav Václav LPM7206 7203340 C H35
16:45:00 208 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C H35
16:45:00 1006 Parula Egon LPM1000 0 C HDR
16:45:00 2009 Bohuslav Fanda LPM0900 8285 C LINIE
16:50:00 226 Weissar Petr LPM7020 2082913 C H45
16:50:00 241 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H55
16:50:00 100 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 A D21
16:50:00 108 Šiková Karolína LPM9651 7201820 R D21
16:55:00 174 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 C D12
17:00:00 92 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 C H10
17:00:00 71 Stehlík Šimon LPM0501 2082911 C H12
17:05:00 52 Bohuslav Josef LPM0401 2082916 C H14
17:15:00 3 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C H21
17:15:00 10 Kolovský František LPM9202 887626 R H21
17:15:00 11 Valeš Jiří LPM9502 7201192 R H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:15:00 12 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 E H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:45:00 201 Pilař Karel MAS5501 7003021 C H35
16:45:00 204 Kovář Jindřich MAS6800 2026166 C H35
16:45:00 207 Křížek Filip MAS7800 301726 C H35
16:45:00 1003 Křížek Vilém MAS1000 301515 C HDR
16:45:00 1004 Křížek Ivo MAS0801 301728 C HDR
16:45:00 1010 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C HDR
16:50:00 104 Pelcová Tereza MAS9853 416189 B D21
16:55:00 124 Lučanová Barbora MAS0051 301514 B D18
17:05:00 53 Křížek Filip MAS0301 301509 C H14
17:05:00 145 Křížková Marie MAS0450 301516 C D14
17:10:00 32 Černý Jan MAS0100 301512 B H16
17:10:00 35 Křížek Josef MAS0201 2026164 C H16
17:15:00 14 Frank Jiří MAS9600 301505 C H21
17:15:00 131 Křížová Daniela MAS0250 301510 C D16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:45:00 215 Žižka Přemysl MIL7301 7857 C H35
17:00:00 68 Samuel Marek MIL0500 0 C H12
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:45:00 306 Bartošová Jana MLA7051 51494 C D35
16:45:00 209 Milota Josef MLA5801 9101679 C H35
16:45:00 213 Pivec Lukáš MLA7600 232234 C H35
16:45:00 3003 Pivcová Žaneta MLA8050 416178 C P
16:50:00 225 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C H45
16:50:00 231 Černý Libor MLA6901 301466 C H45
16:50:00 232 Bartoš Luděk MLA6701 888609 C H45
16:50:00 251 Fišák Jan MLA4401 7882 C H65
16:50:00 107 Pluháčková Markéta MLA8750 7201209 C D21
16:55:00 311 Kamarytová Martina MLA6651 232210 C D45
17:00:00 90 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 C H10
17:00:00 76 Černý Jonáš MLA0501 301443 B H12
17:00:00 77 Pivec Jan MLA0503 7881 C H12
17:00:00 79 Janoch Samuel MLA0502 416180 B H12
17:05:00 50 Milota Břetislav MLA0300 301438 C H14
17:05:00 154 Bartošová Marie MLA0451 2073704 B D14
17:10:00 42 Bartoš Václav MLA0101 515060 C H16
17:15:00 4 Kamaryt Michal MLA9205 232227 C H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:45:00 203 Mareš Alexander NEK7300 2067346 C H35
16:45:00 214 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C H35
16:45:00 1011 Fecko Richard NEK1100 0 C HDR
17:00:00 87 Pávek Štěpán NEK0700 2096262 C H10
17:00:00 73 Pelikán Aleš NEK0501 0 C H12
17:05:00 54 Čáslavský David NEK0401 0 C H14
17:05:00 146 Ziebová Veronika NEK0450 2056284 B D14
17:05:00 147 Nádeníčková Iva NEK0350 2035733 B D14
17:15:00 1 Zieba Jakub NEK9800 2067347 B H21
17:15:00 130 Marešová Klára NEK0250 2067349 B D16
17:15:00 135 Nádeníčková Pavla NEK0150 2056275 A D16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:45:00 301 Urbánková Jana ONO7851 52182 C D35
16:45:00 210 Hájek Jiří ONO6400 682072 C H35
16:45:00 211 Ševčík Petr ONO7200 7201768 C H35
16:45:00 217 Ječmen Vladimír ONO7900 301504 C H35
16:55:00 320 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C D55
16:55:00 172 Kulová Laura ONO0552 1400426 B D12
16:55:00 173 Ševčíková Anežka ONO0550 2103709 C D12
16:55:00 176 Urbánková Eva ONO0650 9200732 C D12
16:55:00 177 Holíková Simona ONO0553 2087704 B D12
17:00:00 93 Donda Jakub ONO0700 2102677 C H10
17:00:00 69 Ječmen Matyáš ONO0600 7201205 C H12
17:05:00 57 Oncirk Jan ONO0301 9101105 B H14
17:05:00 60 Donda Jiří ONO0403 2102676 B H14
17:05:00 156 Nejedlá Klára ONO0450 301730 B D14
17:05:00 158 Pecko Sára ONO0452 0 C D14
17:05:00 159 Dvořáková Štěpánka ONO0451 2102672 C D14
17:10:00 41 Ševčík Daniel ONO0200 52183 C H16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:45:00 303 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C D35
16:45:00 305 Dítkova Jitka SKV7752 682676 C D35
16:45:00 212 Dítko Jan SKV7301 682634 C H35
16:45:00 1012 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C HDR
16:50:00 101 Kubínová Romana SKV9452 7260021 C D21
16:55:00 315 Kubínová Jana SKV6751 331089 C D45
17:05:00 51 Štěrba Marek SKV0401 9005143 B H14
17:05:00 155 Dítková Markéta SKV0451 682652 C D14
17:15:00 15 Badura Václav SKV8101 7200904 C H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:55:00 310 Jirkovská Pavlína SLA7250 434805 C D45
16:55:00 165 Jirkovská Magdaléna SLA0550 2011819 C D12
17:00:00 74 Jirkovský Jan SLA0500 2011818 C H12
17:05:00 151 Jirkovská Kateřina SLA0350 206417 B D14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:50:00 229 Kos Michal SRK6802 2073747 C H45
16:55:00 313 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C D45
17:05:00 56 Flegl Martin SRK0300 2091541 B H14
17:10:00 40 Šabata Radek SRK0202 2070826 B H16
17:10:00 23 Šklíba Michal SRK9900 7201758 B H18
17:10:00 24 Šabata Milan SRK9904 7205561 A H18
17:15:00 9 Dusílek Adam SRK8902 9504 C H21
17:15:00 138 Kosová Tereza SRK0151 7207356 B D16
17:15:00 139 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A D16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:50:00 103 Březinová Marie SSU9191 888629 C D21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:45:00 1001 Křenek Jan VPM1101 0 C HDR
16:45:00 1002 Materna Josef VPM 1472 HDR
16:45:00 1005 Hasman Jindřich VPM1201 2042514 C HDR
16:45:00 1008 Chramosta Petr VPM1001 2103737 C HDR
16:45:00 2005 Mikeš Šimon VPM0808 0 C LINIE
16:45:00 2008 Beránek Šimon VPM1000 9129 C LINIE
16:50:00 240 Blažek Jiří VPM5009 253118 C H55
16:55:00 182 Sobotová Kateřina VPM0851 434815 C D10
16:55:00 167 Beránková Šárka VPM0551 9101182 C D12
16:55:00 123 Doležalová Dorotka VPM9950 2075660 B D18
17:00:00 65 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 B H12
17:00:00 82 Sobota Ondřej VPM0502 232337 C H12
17:05:00 61 Tokár Radim VPM0300 2049567 A H14
17:05:00 148 Mikešová Julie VPM0455 434836 C D14
17:05:00 152 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B D14
17:05:00 157 Kovářová Lucie VPM0350 347914 B D14
17:10:00 30 Kurz Šimon VPM0208 2087683 A H16
17:10:00 31 Šauli Filip VPM0301 2060398 A H16
17:10:00 45 Spěváček Vojtěch VPM0205 2090853 B H16
17:10:00 46 Kovář Ondřej VPM0200 7208210 B H16
17:15:00 132 Černá Kateřina VPM0250 2073702 A D16
17:15:00 134 Staňková Markéta VPM0153 2035165 B D16
17:15:00 142 Tokárová Regina VPM0151 2035737 A D16

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
16:45 308 Vakant 0 Vakant D35
16:45 219 Vakant 0 Vakant H35
16:45 1013 Vakant 0 Vakant HDR
16:45 1014 Vakant 0 Vakant HDR
16:45 1015 Vakant 0 Vakant HDR
16:45 1016 Vakant 0 Vakant HDR
16:45 1017 Vakant 0 Vakant HDR
16:45 1018 Vakant 0 Vakant HDR
16:45 1019 Vakant 0 Vakant HDR
16:45 1020 Vakant 0 Vakant HDR
16:45 1021 Vakant 0 Vakant HDR
16:45 1022 Vakant 0 Vakant HDR
16:45 1023 Vakant 0 Vakant HDR
16:45 1024 Vakant 0 Vakant HDR
16:45 1025 Vakant 0 Vakant HDR
16:45 2010 Vakant 0 Vakant LINIE
16:45 2011 Vakant 0 Vakant LINIE
16:45 2012 Vakant 0 Vakant LINIE
16:45 2013 Vakant 0 Vakant LINIE
16:45 2014 Vakant 0 Vakant LINIE
16:45 2015 Vakant 0 Vakant LINIE
16:45 3005 Vakant 0 Vakant P
16:45 3006 Vakant 0 Vakant P
16:45 3007 Vakant 0 Vakant P
16:45 3008 Vakant 0 Vakant P
16:45 3009 Vakant 0 Vakant P
16:45 3010 Vakant 0 Vakant P
16:45 3011 Vakant 0 Vakant P
16:45 3012 Vakant 0 Vakant P
16:45 3013 Vakant 0 Vakant P
16:45 3014 Vakant 0 Vakant P
16:45 3015 Vakant 0 Vakant P
16:45 3016 Vakant 0 Vakant P
16:45 3017 Vakant 0 Vakant P
16:45 3018 Vakant 0 Vakant P
16:45 3019 Vakant 0 Vakant P
16:45 3020 Vakant 0 Vakant P
16:50 233 Vakant 0 Vakant H45
16:50 242 Vakant 0 Vakant H55
16:50 253 Vakant 0 Vakant H65
16:50 109 Vakant 0 Vakant D21
16:55 316 Vakant 0 Vakant D45
16:55 321 Vakant 0 Vakant D55
16:55 183 Vakant 0 Vakant D10
16:55 178 Vakant 0 Vakant D12
16:55 125 Vakant 0 Vakant D18
17:00 94 Vakant 0 Vakant H10
17:00 84 Vakant 0 Vakant H12
17:05 59 Vakant 0 Vakant H14
17:05 160 Vakant 0 Vakant D14
17:10 49 Vakant 0 Vakant H16
17:10 26 Vakant 0 Vakant H18
17:15 16 Vakant 0 Vakant H21
17:15 143 Vakant 0 Vakant D16
17:15 13 Kurmakaev Damir 44R8801 7204591 Moscow H21