Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.03.2017
Místo konání:
areál LDT Lišice
Pořadatel:
LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Mapa:
Jelenovi pivo nelej, 1:10 000 / Nýčko tutady, 1:15 000
Ředitel závodu:
Šilhavý Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Hering Jan
Stavitel tratí:
Čechura Tomáš - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     LINIE     T    
Nahrávám data...

D10 1.96 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C Kometa Kralovice
10:03:00 Sobotová Kateřina VPM0851 0 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:05:00 Mayerová Daniela KSH0852 416181 C OB Kašperské Hory
10:07:00 Vakant 0 Vakant

D12 2.19 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Horáčková Michaela DKP0551 0 C Oddíl OB Kotlářka
10:02:00 Hajšmanová Anna LPM0651 416320 C OK Lokomotiva Plzeň
10:04:00 Zmarzláková Olga KRL0552 232613 C Kometa Kralovice
10:06:00 Beránková Šárka VPM0551 9101182 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:08:00 Vlašímská Bára SKV0651 682089 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:10:00 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 C OK Lokomotiva Plzeň
10:12:00 Kohoutková Klára BSO0650 8684 C KOB Baník Sokolov
10:14:00 Kulová Laura ONO0552 1400426 B SKOB Ostrov
10:16:00 Šobíšková Lucie BSO0651 8685 C KOB Baník Sokolov
10:18:00 Ševčíková Anežka ONO0550 2103709 C SKOB Ostrov
10:20:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 C Kometa Kralovice
10:22:00 Holíková Simona ONO0553 2087704 B SKOB Ostrov
10:24:00 Polívková Magda VPM0550 0 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:26:00 Vakant 0 Vakant
10:28:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant

D14 3.36 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 Bartošová Marie MLA0451 2073704 B MLOK Mariánské Lázně
10:39:00 Nádeníčková Iva NEK0350 2035733 B Nejdek Orienteering
10:41:00 Pecko Sára ONO0452 0 C SKOB Ostrov
10:43:00 Richtrová Kamila VPM0451 2111733 A KOS Slavia VŠ Plzeň
10:45:00 Dvořáková Štěpánka ONO0451 2102672 C SKOB Ostrov
10:47:00 Mikešová Julie VPM0455 434836 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:49:00 Šafaříková Lucie OPI0350 439103 C Orientační sporty Písek
10:51:00 Křížková Marie MAS0450 301516 C KČT Aš
10:53:00 Arnoštová Veronika DOR0455 434596 B OK Dobříš
10:55:00 Fremrová Magdalena VPM0351 0 KOS Slavia VŠ Plzeň
10:57:00 Ziebová Veronika NEK0450 2056284 B Nejdek Orienteering
10:59:00 Kovářová Lucie VPM0350 347914 B KOS Slavia VŠ Plzeň
11:01:00 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 B Kometa Kralovice
11:03:00 Nejedlá Klára ONO0450 301730 B SKOB Ostrov
11:05:00 Papajová Sára DKP0458 0 C Oddíl OB Kotlářka
11:07:00 Dítková Markéta SKV0451 682652 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:09:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia VŠ Plzeň
11:11:00 Vakant 0 Vakant
11:13:00 Vakant 0 Vakant
11:15:00 Vakant 0 Vakant

D16 3.95 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 Šlechtová Tereza KRL0152 7090701 B Kometa Kralovice
10:58:00 Tokárová Regina VPM0151 2035737 A KOS Slavia VŠ Plzeň
11:00:00 Vítová Lucie BSO0250 7260007 B KOB Baník Sokolov
11:02:00 Nádeníčková Pavla NEK0150 2056275 A Nejdek Orienteering
11:04:00 Křížová Daniela MAS0250 301510 C KČT Aš
11:06:00 Staňková Markéta VPM0153 2035165 B KOS Slavia VŠ Plzeň
11:08:00 Marešová Klára NEK0250 2067349 B Nejdek Orienteering
11:10:00 Dlesková Dana BSO0151 301432 C KOB Baník Sokolov
11:12:00 Černá Kateřina VPM0250 2073702 A KOS Slavia VŠ Plzeň
11:14:00 Kalousková Marie DKP0151 443091 B Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 Vakant 0 Vakant
11:18:00 Vakant 0 Vakant
11:20:00 Vakant 0 Vakant

D18 5.24 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Lučanová Barbora MAS0051 301514 B KČT Aš
10:03:00 Mudrová Lenka KRL0052 0 C Kometa Kralovice
10:05:00 Doležalová Dorotka VPM9950 2075660 B KOS Slavia VŠ Plzeň
10:07:00 Biersaková Dagmar KRL0051 7150100 B Kometa Kralovice
10:09:00 Vakant 0 Vakant

D21 7.13 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Šiková Karolína LPM9651 7201820 R OK Lokomotiva Plzeň
10:02:00 Lesová Markéta VPM8494 886266 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:04:00 Šiková Barbora LPM9650 7201819 R OK Lokomotiva Plzeň
10:06:00 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C Kometa Kralovice
10:08:00 Doležalová Barbora VPM9252 2085626 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:10:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B OK Roztoky
10:12:00 Bouchalová Vendula VPM8787 995858 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:14:00 Pluháčková Markéta MLA8750 7201209 C MLOK Mariánské Lázně
10:16:00 Hasmanová Lenka VPM7551 2060390 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:18:00 Pelcová Tereza MAS9853 416189 B KČT Aš
10:20:00 Sedláčková Petra ROZ7050 7921 C OK Roztoky
10:22:00 Spěváčková Blanka VPM9850 2092357 KOS Slavia VŠ Plzeň
10:24:00 Vakant 0 Vakant
10:26:00 Vakant 0 Vakant
10:28:00 Vakant 0 Vakant

D35 5.24 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Polívková Markéta VPM7354 515073 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:45:00 Pelcová Pavla CST7454 7749 C OB Strakonice
10:47:00 Beránková Lenka VPM7051 2042504 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:49:00 Bartošová Jana MLA7051 51494 C MLOK Mariánské Lázně
10:51:00 Sobotová Jana VPM7250 1466 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:53:00 Hejduková Jana BSO7250 7873 C KOB Baník Sokolov
10:55:00 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:57:00 Dítkova Jitka SKV7752 682676 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:59:00 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C Kometa Kralovice
11:01:00 Kotásková Jana JES7451 237528 C OK Rakovník
11:03:00 Kovářová Jitka VPM7350 2067329 C KOS Slavia VŠ Plzeň
11:05:00 Fišáková Hana MLA7750 301474 C MLOK Mariánské Lázně
11:07:00 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:09:00 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C MLOK Mariánské Lázně
11:11:00 Kavková Dana SCP6150 446418 C OK Sparta Praha
11:13:00 Vakant 0 Vakant
11:15:00 Vakant 0 Vakant
11:17:00 Vakant 0 Vakant

D45 3.95 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Tenglerová Helena MLA6551 232235 C MLOK Mariánské Lázně
10:02:00 Lisá Monika ONO6750 682085 C SKOB Ostrov
10:04:00 Kamarytová Martina MLA6651 232210 C MLOK Mariánské Lázně
10:06:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:08:00 Tichá Dagmar DKP7250 1470164 C Oddíl OB Kotlářka
10:10:00 Škrlová Hana KRL6951 0 C Kometa Kralovice
10:12:00 Staňková Marcela VPM6951 888641 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:14:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně
10:16:00 Tokárová Regina VPM6950 2067965 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:18:00 Jirsová Pavla KSH7251 232270 C OB Kašperské Hory
10:20:00 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:22:00 Kubínová Jana SKV6751 331089 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:24:00 Vakant 0 Vakant
10:26:00 Vakant 0 Vakant
10:28:00 Vakant 0 Vakant

D55 3.13 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
10:23:00 Doležalová Liběna VPM5950 2075661 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:25:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
10:27:00 Opavová Stanislava MLA5451 7884 C MLOK Mariánské Lázně
10:29:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov
10:31:00 Šmejkalová Karla MLA6256 416187 C MLOK Mariánské Lázně
10:33:00 Savičová Irena SKV5352 51136 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:35:00 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C SKOB Ostrov
10:37:00 Martínková Věra VPM5351 1464 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:39:00 Vakant 0 Vakant

D65 2.86 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Beránková Pavla VPM4350 330650 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:53:00 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C Nejdek Orienteering
10:55:00 Jedličková Jindra VPM4550 1490 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:57:00 Vakant 0 Vakant

H10 1.96 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Biersak Petr KRL0701 232960 C Kometa Kralovice
10:11:00 Donda Jakub ONO0700 2102677 C SKOB Ostrov
10:13:00 Škrle Michael KRL0702 232961 C Kometa Kralovice
10:15:00 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 C MLOK Mariánské Lázně
10:17:00 Machar Eda DKP0803 0 C Oddíl OB Kotlářka
10:19:00 Pávek Štěpán NEK0700 2096262 C Nejdek Orienteering
10:21:00 Horáček Martin DKP0802 0 C Oddíl OB Kotlářka
10:23:00 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 C OK Lokomotiva Plzeň
10:25:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8645 C Oddíl OB Kotlářka
10:27:00 Sedláček Patrik ROZ0800 2092429 C OK Roztoky
10:29:00 Anděl Robin VPM0901 8531 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:31:00 Vakant 0 Vakant
10:33:00 Vakant 0 Vakant
10:35:00 Vakant 0 Vakant

H12 2.19 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Urbanec Václav JES0600 410780 C OK Rakovník
10:34:00 Samuel Marek MIL0500 0 C Tesil Milevsko
10:36:00 Machar Matěj DKP0604 0 C Oddíl OB Kotlářka
10:38:00 Veseleňák Karel BSO0601 232240 C KOB Baník Sokolov
10:40:00 Černý Jonáš MLA0501 301443 B MLOK Mariánské Lázně
10:42:00 Berki Lucián JES0601 301666 C OK Rakovník
10:44:00 Pelikán Aleš NEK0501 0 C Nejdek Orienteering
10:46:00 Szabó Vojtěch LPM0503 2102775 C OK Lokomotiva Plzeň
10:48:00 Tichý Hubert DKP0600 2079496 C Oddíl OB Kotlářka
10:50:00 Stehlík Šimon LPM0501 2082911 C OK Lokomotiva Plzeň
10:52:00 Pivec Jan MLA0503 7881 C MLOK Mariánské Lázně
10:54:00 Sobota Ondřej VPM0502 232337 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:56:00 Janoch Samuel MLA0502 416180 B MLOK Mariánské Lázně
10:58:00 Šustr Ondřej KSH0501 2080905 C OB Kašperské Hory
11:00:00 Šoupa Martin LPM0500 301717 C OK Lokomotiva Plzeň
11:02:00 Ječmen Matyáš ONO0600 7201205 C SKOB Ostrov
11:04:00 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 B KOS Slavia VŠ Plzeň
11:06:00 Ledinský Matěj DKP0602 2087643 C Oddíl OB Kotlářka
11:08:00 Pelc Tadeáš CST0601 51330 C OB Strakonice
11:10:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 B Oddíl OB Kotlářka
11:12:00 Vakant 0 Vakant
11:14:00 Vakant 0 Vakant
11:16:00 Vakant 0 Vakant

H14 4.01 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:46:00 Milota Břetislav MLA0300 301438 C MLOK Mariánské Lázně
10:48:00 Oncirk Jan ONO0301 9101105 B SKOB Ostrov
10:50:00 Čáslavský David NEK0401 0 C Nejdek Orienteering
10:52:00 Donda Jiří ONO0403 2102676 B SKOB Ostrov
10:54:00 Mareš Albert DKP0308 2103741 C Oddíl OB Kotlářka
10:56:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 7204986 B KOB Baník Sokolov
10:58:00 Tokár Radim VPM0300 2049567 A KOS Slavia VŠ Plzeň
11:00:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 9982 B Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 Křížek Filip MAS0301 301509 C KČT Aš
11:04:00 Šauli Filip VPM0301 2060398 A KOS Slavia VŠ Plzeň
11:06:00 Flegl Martin SRK0300 2091541 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:08:00 Bohuslav Josef LPM0401 2082916 C OK Lokomotiva Plzeň
11:10:00 Štěrba Marek SKV0401 9005143 B TJ Slovan Karlovy Vary
11:12:00 Pelc Matyáš CST0401 436432 B OB Strakonice
11:14:00 Vakant 0 Vakant
11:16:00 Vakant 0 Vakant
11:18:00 Vakant 0 Vakant

H16 5.19 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Lill Petr BSO0203 8687 C KOB Baník Sokolov
10:13:00 Ševčík Daniel ONO0200 52183 C SKOB Ostrov
10:15:00 Tesařík Jáchym DKP0106 0 C Oddíl OB Kotlářka
10:17:00 Šabata Radek SRK0202 2070826 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:19:00 Klaška Martin DKP0100 9889 B Oddíl OB Kotlářka
10:21:00 Kovář Ondřej VPM0200 7208210 B KOS Slavia VŠ Plzeň
10:23:00 Malačka Milan DKP0210 446345 A Oddíl OB Kotlářka
10:25:00 Hlinovský Ondřej VPM0102 2035167 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:27:00 Šubrt Matěj DKP0205 888625 B Oddíl OB Kotlářka
10:29:00 Polívka Vratislav VPM0203 303936 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:31:00 Mayer Šimon KSH0202 2078478 B OB Kašperské Hory
10:33:00 Richtr Lukáš VPM0204 2042518 A KOS Slavia VŠ Plzeň
10:35:00 Hejduk Zdeněk BSO0201 7875 B KOB Baník Sokolov
10:37:00 Kurz Šimon VPM0208 2087683 A KOS Slavia VŠ Plzeň
10:39:00 Černý Jan MAS0100 301512 B KČT Aš
10:41:00 Spěváček Vojtěch VPM0205 2090853 B KOS Slavia VŠ Plzeň
10:43:00 Šustr Antonín KSH0201 2080906 C OB Kašperské Hory
10:45:00 Bartoš Václav MLA0101 515060 C MLOK Mariánské Lázně
10:47:00 Křížek Josef MAS0201 2026164 C KČT Aš
10:49:00 Vakant 0 Vakant
10:51:00 Vakant 0 Vakant
10:53:00 Vakant 0 Vakant

H18 8.30 km, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Solomko Adam BSO0002 9102149 B KOB Baník Sokolov
11:07:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:09:00 Rosenbaum Ondřej JES0001 237524 C OK Rakovník
11:11:00 Šklíba Michal SRK9900 7201758 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:13:00 Hejduk Jan BSO0001 8683 C KOB Baník Sokolov
11:15:00 Vakant 0 Vakant
11:17:00 Vakant 0 Vakant

H21 10.08 km, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Dusílek Adam SRK8902 9504 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:02:00 Brož Jan LPM8903 0 C OK Lokomotiva Plzeň
10:04:00 Badura Václav SKV8101 7200904 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:06:00 Bouchal Jiří VPM8449 995860 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:08:00 Zieba Jakub NEK9800 2067347 B Nejdek Orienteering
10:10:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 E OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 Martínek Robert VPM7700 301170 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:14:00 Šafařík Ivo CST7401 434828 C OB Strakonice
10:16:00 Potštejnský Jan SRK7807 9525 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:18:00 Václavík Jan VPM8701 2031375 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:20:00 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
10:22:00 Kurmakaev Damir 44R8801 7204591 Moscow
10:24:00 Knepr Lukáš BSO9401 236987 C KOB Baník Sokolov
10:26:00 Frank Jiří MAS9600 301505 C KČT Aš
10:28:00 Pelc Václav CST6702 2027924 C OB Strakonice
10:30:00 Rambousek Karel BSO7907 7872 C KOB Baník Sokolov
10:32:00 Šimík Daniel ROZ6900 2051487 C OK Roztoky
10:34:00 Macura Jan MLA9306 301471 C MLOK Mariánské Lázně
10:36:00 Vištejn Jiří SNA9301 207839 C TJ START Náchod
10:38:00 Kamaryt Michal MLA9205 232227 C MLOK Mariánské Lázně
10:40:00 Vakant 0 Vakant
10:42:00 Vakant 0 Vakant
10:44:00 Vakant 0 Vakant

H35 8.30 km, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Žižka Přemysl MIL7301 7857 C Tesil Milevsko
10:03:00 Anděl Robert VPM8001 887623 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:05:00 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C Kometa Kralovice
10:07:00 Pivec Lukáš MLA7600 232234 C MLOK Mariánské Lázně
10:09:00 Kříž Dušan KRL7800 2090857 C Kometa Kralovice
10:11:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C KČT Aš
10:13:00 Milota Josef MLA5801 9101679 C MLOK Mariánské Lázně
10:15:00 Sedláček Tomáš KRL6401 51476 C Kometa Kralovice
10:17:00 Ševčík Petr ONO7200 7201768 C SKOB Ostrov
10:19:00 Hašek Ondřej VPM6902 2060400 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:21:00 Křížek Filip MAS7800 301726 C KČT Aš
10:23:00 Richtr Aleš VPM6601 51686 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:25:00 Bílý Milan JES7001 8809 C OK Rakovník
10:27:00 Rauch Stanislav VPM8201 887624 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:29:00 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C Nejdek Orienteering
10:31:00 Les Martin VPM7906 7200317 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:33:00 Mareš Alexander NEK7300 2067346 C Nejdek Orienteering
10:35:00 Víteček Jan DKP7201 7007201 C Oddíl OB Kotlářka
10:37:00 Kovář Jindřich MAS6800 2026166 C KČT Aš
10:39:00 Vaněk Petr ZBP7302 995800 C OOB SK Zbraslav
10:41:00 Dítko Jan SKV7301 682634 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:43:00 Hájek Jiří ONO6400 682072 C SKOB Ostrov
10:45:00 Vakant 0 Vakant
10:47:00 Vakant 0 Vakant
10:49:00 Vakant 0 Vakant

H45 6.31 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Polívka Vratislav VPM7003 301719 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:32:00 Nádeníček Josef NEK7000 232230 C Nejdek Orienteering
10:34:00 Šustr Pavel KSH7001 8675 C OB Kašperské Hory
10:36:00 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:38:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
10:40:00 Černý Libor MLA6901 301466 C MLOK Mariánské Lázně
10:42:00 Kovář Vladimír VPM7200 7200583 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:44:00 Käss Pavel BSO7000 8686 C KOB Baník Sokolov
10:46:00 Mayer Tomáš KSH6900 416184 C OB Kašperské Hory
10:48:00 Mikeš Roman VPM7002 2051482 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:50:00 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C Oddíl OB Kotlářka
10:52:00 Solomko Vladimír BSO7003 7894 C KOB Baník Sokolov
10:54:00 Bína Pavel MLA6708 232231 C MLOK Mariánské Lázně
10:56:00 Staněk Rostislav VPM6801 886260 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:58:00 Černý Marcel MAS7201 2026167 C KČT Aš
11:00:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
11:02:00 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně
11:04:00 Kavka Jiří SCP5900 682630 C OK Sparta Praha
11:06:00 Michalec Jan DCH5701 7207360 C Radioelektronika Cheb
11:08:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:12:00 Vakant 0 Vakant

H55 5.19 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 Janošík Lubomír KSH5901 2080909 C OB Kašperské Hory
10:57:00 Blažek Jiří VPM5009 253118 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:59:00 nechyba jiri 61C5300 4276 Stara Hut
11:01:00 Beránek Petr VPM4502 330530 C KOS Slavia VŠ Plzeň
11:03:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C KČT Aš
11:05:00 Doležal Jan VPM5701 2075662 C KOS Slavia VŠ Plzeň
11:07:00 Vakant 0 Vakant
11:09:00 Vakant 0 Vakant

H65 3.95 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301718 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov
10:32:00 Sklenář Jan MLA4201 51611 C MLOK Mariánské Lázně
10:34:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
10:36:00 Šafařík Bedřich CST4601 443103 C OB Strakonice
10:38:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
10:40:00 Fišák Jan MLA4401 7882 C MLOK Mariánské Lázně
10:42:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C OB Kašperské Hory
10:44:00 Nykles Vladimír VPM4702 442856 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:46:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
10:48:00 Křenek Jaroslav VPM4401 0 KOS Slavia VŠ Plzeň
10:50:00 Vakant 0 Vakant
10:52:00 Vakant 0 Vakant

LINIE 2.29 km, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Křížek Ivo MAS0801 301728 C KČT Aš
10:02:00 Mikeš Šimon VPM0808 0 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:04:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C KČT Aš
10:06:00 Liberdová Magdaléna KSH0851 2060213 C OB Kašperské Hory
10:08:00 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C Kometa Kralovice
10:10:00 Stehlíková Tereza LPM0951 2103247 C OK Lokomotiva Plzeň
10:12:00 Vlašímská Karolína SKV0851 682698 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:14:00 Bohuslav Fanda LPM0900 8285 C OK Lokomotiva Plzeň
10:16:00 Pilař Jiří JES0800 301662 C OK Rakovník
10:18:00 Křížek Vilém MAS1000 301515 C KČT Aš
10:20:00 Vakant 0 Vakant
10:22:00 Vakant 0 Vakant

T 7.13 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Arnoštová Kateřina DOR7652 8857 C OK Dobříš
10:03:00 Stehlíková Kateřina LPM7750 2104599 C OK Lokomotiva Plzeň
10:05:00 Bodurka Jaroslav KRL7301 0 C Kometa Kralovice
10:07:00 Arnošt Kamil DOR7301 2044896 C OK Dobříš
10:09:00 Polcarová Marcela NEK7250 0 C Nejdek Orienteering
10:11:00 Žižka Michal JES8800 8808 C OK Rakovník
10:13:00 Zieba Jaroslav NEK6500 232206 C Nejdek Orienteering
10:15:00 Liberda Ondřej KSH7508 2060212 C OB Kašperské Hory
10:17:00 Vakant 0 Vakant
10:19:00 Vakant 0 Vakant