Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.04.2017
Místo konání:
Praha-Přední Kopanina
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Juliána
Ředitel závodu:
Masopustová Elis
Hlavní rozhodčí:
Veselý Jakub - R3
Stavitel tratí:
Kondrát Martin - R3
JURY:
Pospíšilová Marie, Makovský Jakub, Kazda Ondřej
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    

D10 1.90 km, 25 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Vakant 0
10:33:00 Jandová Eva DOR0752 2080955 C OK Dobříš
10:35:00 Kindlová Anežka RIC0850 2060265 C OB Říčany
10:37:00 Baldrianová Eva VSP0751 888639 C USK Praha
10:39:00 Bulířová Žofie TAP0850 0 C KOB TRETRA Praha
10:41:00 Mišeková Kateřina KAM0756 682675 C OK Kamenice
10:43:00 Buková Hana ROU0750 0 C SKOB Roudnice nad Labem,
10:45:00 Kašparová Alžběta DOR0753 2104693 C OK Dobříš
10:47:00 Stoklasová Eliška RIC0756 2049643 C OB Říčany
10:49:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C USK Praha
10:51:00 Bublíková Klára TAP0752 2108884 C KOB TRETRA Praha
10:53:00 Žemlová Barbora KAM0751 52122 C OK Kamenice
10:55:00 Vejražková Anna KPY0750 2091552 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:57:00 Mirčeva Tereza DOR0750 2044891 C OK Dobříš
10:59:00 Vakant 0
11:01:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 C SK Praga
11:03:00 Havlová Tereza KNC0750 420401 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:05:00 Fibírová Lucie FSP0777 2081361 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:07:00 Pilátová Rozálie DKL0750 2103252 C KOB Kladno
11:09:00 Vlašaná Karolína DOR0751 2044887 C OK Dobříš
11:11:00 Gajdová Michaela VSP0752 51730 C USK Praha
11:13:00 Ptáčková Hana PGP0750 51639 C SK Praga
11:15:00 Ludvíková Natálie KNC0751 52257 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:17:00 Geffertová Agáta FSP0753 2092388 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:19:00 Vakant 0
11:21:00 Hudosová Kristýna RIC0750 2069056 C OB Říčany
11:23:00 Lampová Amálie DKP0752 2090870 C Oddíl OB Kotlářka

D10L 1.91 km, 25 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Mišeková Lucie KAM1050 682648 C OK Kamenice
10:30:00 Kopecká Marie VSP0951 1416363 C USK Praha
10:30:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
10:30:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C SK Praga
10:30:00 Hladíková Julie DKP0857 2092422 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Pěkná Alžběta ROU0950 53537 C SKOB Roudnice nad Labem,
10:30:00 Havlínová Josefína DKP0853 2103727 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C USK Praha
10:30:00 Jirásková Laura VSP0952 8253 C USK Praha
10:30:00 Hlaváčková Lucie TAP1050 2080980 C KOB TRETRA Praha
10:30:00 Hejsková Magdalena KAM0850 2075611 C OK Kamenice
10:30:00 Pavlíková Rozárie LIT0851 8116 C KOB Litvínov
10:30:00 Straková Denisa SLA0750 224355 C SKOB Slaný
10:30:00 Lampová Julie DKP0952 2112724 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Rostam Pour Asl Yasmine 3BX0850 0 ČaČua
10:30:00 Mullis Carolina DKP0951 2075698 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Baštová Justýna DOR0952 2058512 C OK Dobříš
10:30:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C OK Dobříš
10:30:00 Petriláková Amálie DOR0953 7205024 C OK Dobříš
10:30:00 Zakouřilová Klára VSP0850 2032113 C USK Praha
10:30:00 Kalousová Jolana EKP0760 2080937 C VŠTJ Ekonom Praha
10:30:00 Hejnová Barbora VSP0851 411503 C USK Praha

D12 2.04 km, 35 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Vakant 0
10:32:00 Zemková Pavlína SLA0551 436970 C SKOB Slaný
10:34:00 Kohoutová Zdeňka DKL0651 2080902 C KOB Kladno
10:36:00 Maříková Alžběta FSP0650 2090852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:38:00 Dvořáková Veronika DOR0554 2104696 C OK Dobříš
10:40:00 Jirkovská Magdaléna SLA0550 2011819 C SKOB Slaný
10:42:00 Nováková Nina KAM0554 0 C OK Kamenice
10:44:00 Siebertová Magdalena DKP0650 2086453 C Oddíl OB Kotlářka
10:46:00 Blahutová Martina MFP0550 53611 C VŠSK MFF UK Praha
10:48:00 Chobotová Klára ROZ0550 2103238 C OK Roztoky
10:50:00 Vláčilová Anna RIC0657 52857 C OB Říčany
10:52:00 Bambousková Julie DOR0650 2044895 C OK Dobříš
10:54:00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 C SK Praga
10:56:00 Hroňková Barbora VSP0650 2058491 C USK Praha
10:58:00 Ransdorfová Hedvika DKP0556 2086468 Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Oujeská Simona ADA0551 52597 C OOB Spartak Adamov
11:02:00 Bernová Viktorie ROZ0553 0 OK Roztoky
11:04:00 Kotenová Markéta RIC0651 2069057 C OB Říčany
11:06:00 Housková Barbora DOR0655 2080957 C OK Dobříš
11:08:00 Ptáčková Veronika PGP0551 51666 C SK Praga
11:10:00 Pastuszková Laura VSP0654 53374 C USK Praha
11:12:00 Švecová Karolína ZVO0557 2079493 B OB SK Zvole
11:14:00 Andrade Miriam 24C0650 2800322 OK Vršovice
11:16:00 Kuncová Adéla ROZ0653 2102785 C OK Roztoky
11:18:00 Pokorná Terezie RIC0552 2085564 B OB Říčany
11:20:00 Redlová Barbora SLA0650 2085659 C SKOB Slaný
11:22:00 Priehodová Nela PGP0655 2096266 C SK Praga
11:24:00 Machová Karolína VSP0652 339547 C USK Praha
11:26:00 Linhartová Klára ZVO0556 2079497 B OB SK Zvole
11:28:00 Gerlachová Vendula ROZ0652 7949 C OK Roztoky
11:30:00 Chramostová Julie KAM0652 2099495 C OK Kamenice
11:32:00 Polívková Beáta RIC0652 2073696 C OB Říčany
11:34:00 Vakant 0
11:36:00 Šantorová Eliška ROZ0552 2103292 C OK Roztoky
11:38:00 Ludvíková Alice KNC0555 52264 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:40:00 Dobiášová Anna ROU0550 2099520 C SKOB Roudnice nad Labem,
11:42:00 Kolencová Sára HCE0651 0 C TJ Hostivice
11:44:00 Gerlachová Eliška ROZ0551 7939 C OK Roztoky
11:46:00 Koubková Tereza DOR0651 2073727 C OK Dobříš
11:48:00 Čechová Klára SLA0552 438647 C SKOB Slaný
11:50:00 Rendová Kateřina KAM0550 446427 C OK Kamenice
11:52:00 Botková Josefína KNC0551 420407 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:54:00 Pompachová Karolína TAP0652 682643 C KOB TRETRA Praha
11:56:00 Kotková Adéla RIC0655 2049632 C OB Říčany
11:58:00 Vakant 0
12:00:00 Vakant 0
12:02:00 Vakant 0

D14 2.85 km, 20 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Vakant 0
11:02:00 Machová Anna LME0451 2060278 B SK Los Mělník
11:04:00 Trešlová Veronika KAM0457 2075615 C OK Kamenice
11:06:00 Baštová Julie DOR0353 2050483 C OK Dobříš
11:08:00 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 B USK Praha
11:10:00 Vláčilová Barbora RIC0457 52859 C OB Říčany
11:12:00 Bulířová Ema TAP0452 2088202 B KOB TRETRA Praha
11:14:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 C SK Praga
11:16:00 Chramostová Amálie KAM0355 2088703 C OK Kamenice
11:18:00 Nentvichová Julie DOR0351 2104700 B OK Dobříš
11:20:00 Beranová Hana VSP0455 2021833 C USK Praha
11:22:00 Černá Ema ROU0451 2080901 B SKOB Roudnice nad Labem,
11:24:00 Smolková Barbora TAP0356 2096249 B KOB TRETRA Praha
11:26:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:28:00 Čapková Lucie KAM0459 2103294 C OK Kamenice
11:30:00 Arnoštová Veronika DOR0455 434596 B OK Dobříš
11:32:00 Malečková Hana VSP0553 2067999 B USK Praha
11:34:00 Buková Anežka ROU0351 2059749 C SKOB Roudnice nad Labem,
11:36:00 Ripplová Emma DKP0460 888632 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 Vakant 0
11:40:00 Jedličková Kristýna KAM0455 2075621 B OK Kamenice
11:42:00 Vlašaná Michaela DOR0452 2044884 C OK Dobříš
11:44:00 Kopecká Valentýna VSP0453 2021847 B USK Praha
11:46:00 Dobiášová Jitka ROU0350 2099529 C SKOB Roudnice nad Labem,
11:48:00 Poborská Eliška DKP0358 232179 C Oddíl OB Kotlářka
11:50:00 Pilátová Amálie DKL0450 0 C KOB Kladno
11:52:00 Víšková Veronika KAM0452 2088701 B OK Kamenice
11:54:00 Jirasová Anežka DOR0350 2045303 B OK Dobříš
11:56:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 C OB Říčany
11:58:00 Kramlová Kateřina ZVO0353 2083376 C OB SK Zvole
12:00:00 Jirkovská Kateřina SLA0350 206417 B SKOB Slaný
12:02:00 Botková Alžběta KNC0352 420403 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:04:00 Balejová Julie KAM0551 2061855 B OK Kamenice
12:06:00 Neubauerová Anna DOR0456 2102702 C OK Dobříš
12:08:00 De Heij Laura RIC0450 443070 B OB Říčany
12:10:00 Švecová Anežka ZVO0352 2079492 B OB SK Zvole
12:12:00 Šimšová Pavla MFP0551 428269 B VŠSK MFF UK Praha
12:14:00 Štěpánková Julie KAM0458 2075612 C OK Kamenice
12:16:00 Aschermannová Klára VSP0454 2020713 B USK Praha
12:18:00 Pelantová Martina RIC0550 2051504 B OB Říčany
12:20:00 Kramlová Barbora ZVO0452 2083385 B OB SK Zvole
12:22:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
12:24:00 Vakant 0
12:26:00 Vakant 0
12:28:00 Vakant 0

D16 3.39 km, 120 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:36:00 Hankovcová Helena KAM0350 442879 B OK Kamenice
11:38:00 Jirkovská Michaela SLA0150 320292 C SKOB Slaný
11:40:00 Ledinská Eliška DKP0256 0 C Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 Štěpánková Ema KAM0255 2087652 C OK Kamenice
11:44:00 Nosková Klára VSP0255 2058493 C USK Praha
11:46:00 Bejvlová Karolína PGP0256 2058463 A SK Praga
11:48:00 Popová Veronika TAP0253 1418760 B KOB TRETRA Praha
11:50:00 Kašparová Barbora SLA0251 2085001 B SKOB Slaný
11:52:00 Vyhnálková Marie RIC0151 2019236 A OB Říčany
11:54:00 Kalousková Marie DKP0151 443091 B Oddíl OB Kotlářka
11:56:00 Selucká Alžběta KAM0257 2083407 C OK Kamenice
11:58:00 Beranová Eva VSP0254 2021832 C USK Praha
12:00:00 Janderová Barbora PGP0251 438628 C SK Praga
12:02:00 Popová Jana TAP0252 1418759 B KOB TRETRA Praha
12:04:00 Vallová Kristýna ZVO0152 2035151 C OB SK Zvole
12:06:00 Vakant 0
12:08:00 Řadová Lucie DKP0251 897371 B Oddíl OB Kotlářka
12:10:00 Chaloupková Hana KAM0252 442850 B OK Kamenice
12:12:00 Aschermannová Tereza VSP0253 2020712 B USK Praha
12:14:00 Vítková Barbora DKL0250 2087710 C KOB Kladno
12:16:00 Petriláková Anežka DOR0251 7205018 C OK Dobříš
12:18:00 Hovorková Tereza ZVO0153 2800330 C OB SK Zvole
12:20:00 Tichá Dorotea DKP0351 2051523 A Oddíl OB Kotlářka
12:22:00 Vakant 0
12:24:00 Černá Aneta PGP0254 2106727 C SK Praga
12:26:00 Vakant 0
12:28:00 Kastnerová Jessica DOR0250 2042536 B OK Dobříš
12:30:00 Votavová Žofie KNC0250 446355 B Sokol Kostelec n. Č. l.
12:32:00 Geislerová Aneta DKL0151 2042535 B KOB Kladno
12:34:00 Titzová Adéla VSP0250 2035748 B USK Praha
12:36:00 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 1418751 C SK Praga
12:38:00 Sanna Karin DKP0250 7200326 B Oddíl OB Kotlářka
12:40:00 Horychová Zuzana DKL0150 515197 C KOB Kladno
12:42:00 Čermáková Kateřina ROZ0150 2069045 C OK Roztoky
12:44:00 Blahová Pavla EKP0153 428253 B VŠTJ Ekonom Praha
12:46:00 Vakant 0
12:48:00 Vakant 0

D18 3.82 km, 150 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Vakant 0
10:33:00 Aschermannová Karolína KAM0051 8100500 A OK Kamenice
10:35:00 Šrámková Hana RIC0051 2031355 B OB Říčany
10:37:00 Dědková Teodora TAP0051 361961 A KOB TRETRA Praha
10:39:00 Svátková Anna SLP9951 436435 B OOB Slavia Praha
10:41:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B SK Praga
10:43:00 Pelikánová Máša MFP0050 428223 C VŠSK MFF UK Praha
10:45:00 Čiháková Barbora KNC9950 232895 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:47:00 Nentvichová Klára DOR9950 2045314 B OK Dobříš
10:49:00 Kyralová Anna KAM0052 682649 C OK Kamenice
10:51:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:53:00 Vakant 0
10:55:00 Kopecká Johana VSP9950 2021848 A USK Praha
10:57:00 Benešová Hana DKL0050 49640 C KOB Kladno
10:59:00 Klikarová Ivana DKP9953 2094474 C Oddíl OB Kotlářka
11:01:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B OK Roztoky
11:03:00 Straková Veronika SLA0051 219276 C SKOB Slaný

D21K 3.82 km, 150 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C Oddíl OB Kotlářka
11:33:00 Němečková Hana VSP9051 53013 C USK Praha
11:35:00 Vakant 0
11:37:00 Hausmannová Klára EKP8651 2067248 C VŠTJ Ekonom Praha
11:39:00 Uhrová Zuzana VSP8050 232062 C USK Praha
11:41:00 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C KOB TRETRA Praha
11:43:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:47:00 Klímová Lucie EKP9350 0 C VŠTJ Ekonom Praha
11:49:00 Neuhäuserová Ladislava VSP8151 5641 C USK Praha
11:51:00 Zajícová Markéta TAP9054 361934 C KOB TRETRA Praha
11:53:00 Pavlíková Klára LIT7451 8111 C KOB Litvínov
11:55:00 Gottvaldová Denisa DKL8550 2106734 C KOB Kladno
11:57:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
11:59:00 Kašparová Adéla VSP9850 0 USK Praha
12:01:00 Zamazalová Kateřina TAP9053 416010 C KOB TRETRA Praha
12:03:00 Beranová Kristína TZL8553 2083393 C SKOB Zlín
12:05:00 Jergušová Hana ASU9199 0 C Magnus Orienteering
12:07:00 Mikanová Kateřina EKP8461 2061773 C VŠTJ Ekonom Praha
12:09:00 Vakant 0
12:11:00 Vakant 0
12:13:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:15:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 886274 B OK Kamenice

D21L 4.69 km, 200 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Karbanová Vendula DKP8350 51759 C Oddíl OB Kotlářka
10:32:00 Valášková Šárka KAM6951 232393 C OK Kamenice
10:34:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
10:36:00 Benešová Lucie SJC8951 2102079 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 Dlouhá Hana DKP9450 7945000 C Oddíl OB Kotlářka
10:40:00 Hájková Eliška KAM9851 515001 A OK Kamenice
10:42:00 Nováková Kateřina OKP9450 887935 C SK OK 24 Praha
10:44:00 Rambová Kamila DKP8655 1413714 C Oddíl OB Kotlářka
10:46:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C OOB SK Zbraslav
10:48:00 Krausová Barbora TJP9150 53504 C TJ Sokol Troja
10:50:00 Vakant 0
10:52:00 Petráňová Jana SCP7555 301357 C OK Sparta Praha
10:54:00 Vakant 0
10:56:00 Burešová Lenka DKP8351 2099482 C Oddíl OB Kotlářka
10:58:00 Albrechtová Eva KAM7850 515490 C OK Kamenice
11:00:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 7779755 A KOB TRETRA Praha
11:02:00 Vítková Lucie PTE9474 8849 C TJ Sokol Ptení
11:04:00 Karochová Simona DKP8853 9944499 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 Albrechtová Iveta KAM9950 515491 A OK Kamenice
11:08:00 Znamenáčková Helena TAP8153 2092438 C KOB TRETRA Praha
11:10:00 Zeman Klára DCE7950 416316 C KOB Dobřichovice
11:12:00 Vakant 0
11:14:00 Matějková Hana DKP8954 416154 C Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C VŠSK MFF UK Praha
11:18:00 Tihonová Hana TAP9052 232158 C KOB TRETRA Praha
11:20:00 Ondráčková Veronika EKP7850 2045231 C VŠTJ Ekonom Praha
11:22:00 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka
11:24:00 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C VŠSK MFF UK Praha
11:26:00 Klusáková Barbora DKP9157 899157 C Oddíl OB Kotlářka
11:28:00 Neumannová Kateřina PVP9250 8565 C VSS Přírodověda Praha
11:30:00 Hrstková Vladěna ZBM8787 7201204 C SK Žabovřesky Brno
11:32:00 Šimšová Jana MFP7651 682683 C VŠSK MFF UK Praha
11:34:00 Vakant 0
11:36:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C OOB SK Zbraslav
11:38:00 Kudrnáčová Lucie HCE8850 2800345 C TJ Hostivice
11:40:00 Snížková Petra DKP7752 51845 C Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 Králová Michaela MFP7959 52139 C VŠSK MFF UK Praha
11:44:00 Rydlová Eva FSP8989 889669 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:46:00 Vejrostová Lenka KPY8853 330691 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:48:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
11:50:00 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
11:52:00 Karasová Jana FSP6153 301140 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:54:00 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná
11:56:00 Vakant 0
11:58:00 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 R Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Horová Magda VSP5450 9782 C USK Praha
12:02:00 Voltrová Hana ROZ9752 438639 B OK Roztoky
12:04:00 Boumová Irena KSH7756 51739 C OB Kašperské Hory
12:06:00 Margoldová Barbora DKP8654 2095945 C Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C USK Praha
12:10:00 Mullis Kateřina DKP7753 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
12:12:00 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C OK Sparta Praha
12:14:00 Hančová Marie SNA8255 2085610 C TJ START Náchod

D35 3.93 km, 130 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:46:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
10:48:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C OB Říčany
10:50:00 Zemková Helena SLA7450 425546 C SKOB Slaný
10:52:00 Skripniková Kateřina FSP8051 887950 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:54:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB TRETRA Praha
10:56:00 Havlová Eva KNC7800 515078 Sokol Kostelec n. Č. l.
10:58:00 Kolářová Michaela SLA7351 981813 C SKOB Slaný
11:00:00 Hlaváčková Klára 6MC7750 2081363 Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice
11:02:00 Machová Jana VSP7754 981848 C USK Praha
11:04:00 De Heij Margita RIC7350 2095933 C OB Říčany
11:06:00 Hladíková Zuzana DKP7852 2092421 C Oddíl OB Kotlářka
11:08:00 Mirčeva Lenka DOR7350 2082940 C OK Dobříš
11:10:00 Ledinská Leona DKP8161 2102803 C Oddíl OB Kotlářka
11:12:00 Paulíny Monika TAP8151 307344 C KOB TRETRA Praha
11:14:00 Ludvíková Katarina KNC7700 438604 Sokol Kostelec n. Č. l.
11:16:00 Rydlová Jana VIC7752 426333 C OB Vizovice
11:18:00 Kopecká Anežka VSP8150 51642 C USK Praha
11:20:00 Kotenová Klára RIC7252 2073694 C OB Říčany
11:22:00 Kučerová Marie VSP7551 53546 C USK Praha
11:24:00 Izdná Petra DKP8051 2086452 C Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 Popová Veronika TAP7450 1418756 C KOB TRETRA Praha
11:28:00 Vakant 0
11:30:00 Čejková Kateřina DKL5850 1958516 C KOB Kladno
11:32:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
11:34:00 Zakouřilová Helena VSP7453 232401 C USK Praha
11:36:00 Šrámková Iva RIC7251 2035141 C OB Říčany
11:38:00 Lorencová Marcela DOR7752 2045320 C OK Dobříš
11:40:00 Vakant 0
11:42:00 Janderová Markéta SOB7750 232976 C SOBSA
11:44:00 Geislerová Dita DKL7550 888635 C KOB Kladno
11:46:00 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 C Čepíci
11:48:00 Bártíková Irena VSP7461 2070890 C USK Praha
11:50:00 Vakant 0
11:52:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
11:54:00 Arnoštová Kateřina DOR7652 8857 C OK Dobříš
11:56:00 Dlouhá Marta BZP7851 2099494 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:58:00 Brabencová Alena SOB7150 887945 C SOBSA
12:00:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C OB SK Zvole
12:02:00 Sedláčková Petra ROZ7050 7921 C OK Roztoky
12:04:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
12:06:00 Hudosová Gabriela RIC7299 2056283 C OB Říčany
12:08:00 Fibírová Zuzana FSP7555 515173 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:10:00 Svítilová Pavla BZP7750 1417125 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:12:00 Vakant 0
12:14:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C SKOB Roudnice nad Labem,
12:16:00 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C OB SK Zvole
12:18:00 Bejvlová Martina LME7350 2060273 C SK Los Mělník
12:20:00 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C USK Praha
12:22:00 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C OK Dobříš
12:24:00 Maříková Markéta FSP7351 2092410 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:26:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:28:00 Dobiášová Hana ROU7451 2099485 C SKOB Roudnice nad Labem,
12:30:00 Forstereviczová Jana DOR7653 2082934 C OK Dobříš
12:32:00 Bezpalcová Zuzana OKP7454 232137 C SK OK 24 Praha
12:34:00 Vakant 0

D45 3.37 km, 130 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:53:00 Sládková Eva TEH5751 51398 C Sokol Tehov
10:55:00 Kohoutová Zdeňka DKL7251 897353 C KOB Kladno
10:57:00 Nová Jana DOR7150 2045313 C OK Dobříš
10:59:00 Bejčková Jana DKL7150 301616 C KOB Kladno
11:01:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
11:03:00 Hlubučková Šárka KAM6851 232398 C OK Kamenice
11:05:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
11:07:00 Vakant 0
11:09:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8668 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:11:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C OK Dobříš
11:15:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C KOB Kladno
11:17:00 Michálková Jiřina VSP6151 51734 C USK Praha
11:19:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
11:21:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C KOB TRETRA Praha
11:23:00 Hadačová Pavla SOB7152 0 C SOBSA
11:25:00 Hudečková Helena KTA6951 9101705 C SK Kotnov Tábor
11:27:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Pavlíčková Lenka DOR7251 2058515 C OK Dobříš
11:31:00 Havlíčková Jindra KNC6150 9201322 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:33:00 Průšová Markéta VSP7256 53160 C USK Praha
11:35:00 Straková Jana SLA7251 8579 C SKOB Slaný
11:37:00 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB TRETRA Praha
11:39:00 Dittrtová Lucie LME6852 2102533 C SK Los Mělník
11:41:00 Čermáková Šárka 5XC6950 682372 SK Nepoměřice
11:43:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 Nentvichová Romana DOR6651 2058509 C OK Dobříš
11:47:00 Čiháková Lenka KNC6750 51387 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:49:00 Sieglová Dagmar MFP7050 443075 C VŠSK MFF UK Praha
11:51:00 Nováková Marie OKP6953 51681 C SK OK 24 Praha
11:53:00 Vakant 0
11:55:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:57:00 Mudrová Martina HCE6451 51984 C TJ Hostivice
11:59:00 Řadová Jaromíra DKP6551 515168 C Oddíl OB Kotlářka
12:01:00 Vítková Marie DKL7054 2800302 C KOB Kladno
12:03:00 Komersová Jana KNC6550 52265 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:05:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C VŠSK MFF UK Praha
12:07:00 Nováková Irena OKP6651 236111 C SK OK 24 Praha
12:09:00 Mědílková Iva SPC7160 7204522 C SPORTICUS team
12:11:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
12:13:00 Malačková Jana DKP6150 232646 C Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 Buková Jana ROU7150 331208 C SKOB Roudnice nad Labem,
12:17:00 Kohoutová Pavla KNC6251 515055 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:19:00 Aschermannová Eva KAM6550 301628 C OK Kamenice
12:21:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
12:23:00 Voltrová Svatava ROZ6150 438643 C OK Roztoky
12:25:00 Mrázková Ivana DKP5650 2095936 C Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 Blahová Markéta EKP6951 224915 C VŠTJ Ekonom Praha
12:29:00 Vakant 0
12:31:00 Vakant 0
12:33:00 Vakant 0

D55 2.67 km, 35 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Vakant 0
10:43:00 Vakant 0
10:45:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C TJ Sokol Troja
10:47:00 Dlasková Anna DKP5350 51795 C Oddíl OB Kotlářka
10:49:00 Jahnová Helena SCP5550 52760 C OK Sparta Praha
10:51:00 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB TRETRA Praha
10:53:00 Seifertová Marie SBK5555 2011795 C KOB Start Blansko
10:55:00 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C USK Praha
10:57:00 Dvořáková Ladislava PGP4451 52096 C SK Praga
10:59:00 Wolkerová Dagmar TJP5250 51289 C TJ Sokol Troja
11:01:00 Dlouhá Jana DKP5950 8644 C Oddíl OB Kotlářka
11:03:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
11:05:00 Nováková Jiřina UVP4950 7998 C Slovan Praha
11:07:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:09:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
11:11:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:13:00 Vakant 0
11:15:00 Vakant 0

D65 2.26 km, 25 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
11:05:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
11:07:00 Vakant 0
11:09:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C SK Praga
11:11:00 Stehnová Hana DKP5150 51799 C Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 Vakant 0
11:15:00 Kupcová Věroslava HSU4850 51595 C Horizont klub Šumperk

D75 2.26 km, 25 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Vakant 0
10:33:00 Bláhová Blanka SJP3651 51148 C KČT Slavoj Praha
10:35:00 Provazníková Svatava TJP4250 53532 C TJ Sokol Troja
10:37:00 Vakant 0

H10 1.90 km, 25 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Vakant 0
11:33:00 Hlaváček Vojtěch TAP0700 2084997 C KOB TRETRA Praha
11:35:00 Vakant 0
11:37:00 Havlín Prokop DKP0705 2102804 C Oddíl OB Kotlářka
11:39:00 Španěl Filip DOR0704 2080956 C OK Dobříš
11:41:00 Chobot Karel ROZ0801 2103283 C OK Roztoky
11:43:00 Vakant 0
11:45:00 Vrba Matyáš FSP0706 2090855 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:47:00 Matyšek Ondřej PGP0703 2087642 C SK Praga
11:49:00 Havlák Štěpán ROU0801 2084986 C SKOB Roudnice nad Labem,
11:51:00 Schnabl Jakub RIC0706 2073681 C OB Říčany
11:53:00 Izdný Lukáš DKP0811 2086455 C Oddíl OB Kotlářka
11:55:00 Lorenc Vašík DOR0702 2044885 C OK Dobříš
11:57:00 Šantora Marek ROZ0702 2103774 C OK Roztoky
11:59:00 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C KOB TRETRA Praha
12:01:00 Jonáš Alexandr FSP0801 2090846 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:03:00 Šimek Matouš KAM0800 2102547 C OK Kamenice
12:05:00 Bláha Šimon SJP0700 51421 C KČT Slavoj Praha
12:07:00 Geisler Richard DKL0700 2067952 C KOB Kladno
12:09:00 Machar Eda DKP0803 2102794 C Oddíl OB Kotlářka
12:11:00 Jiras Antonín DOR0701 2042522 C OK Dobříš
12:13:00 Svoboda František ROZ0700 2102709 C OK Roztoky
12:15:00 Bublík František TAP0803 0 C KOB TRETRA Praha
12:17:00 Jandera Kryštof PGP0700 2051485 C SK Praga
12:19:00 Bažata Alberto KAM0702 2084940 C OK Kamenice
12:21:00 Zápotocký Jiří SLA0800 2075658 C SKOB Slaný
12:23:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 C USK Praha
12:25:00 Brandejs Štěpán DKP0807 2088156 C Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 Matys Ondřej DOR0803 2050495 C OK Dobříš
12:29:00 Sedláček Patrik ROZ0800 2092429 C OK Roztoky
12:31:00 Skripnik Matouš FSP0800 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:33:00 Svítil Patrik PGP0706 2103707 C SK Praga
12:35:00 Heller Jakub ROU0702 51438 C SKOB Roudnice nad Labem,
12:37:00 Oujeský Dan ADA0701 2085630 C OOB Spartak Adamov
12:39:00 Volek Robin KNC0701 224869 C Sokol Kostelec n. Č. l.

H10L 1.91 km, 25 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Jiras František DOR0900 2080953 C OK Dobříš
10:30:00 Peckl Kryštof DOR0806 2111761 C OK Dobříš
10:30:00 Španěl Viktor DOR0901 2104691 C OK Dobříš
10:30:00 Štok Honzík DKP0900 336746 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Matouš Fröhde 9999983 0 ARCHIV
10:30:00 Svítil Martin PGP0903 2108914 C SK Praga
10:30:00 Pastuszek Lukáš VSP1000 2111766 C USK Praha
10:30:00 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C USK Praha
10:30:00 Vrána Jan DKP0902 2086464 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
10:30:00 Ouda Filip 6KC0800 0 Neregistrovaný
10:30:00 Ouda Kryštof 6KC1000 0 Neregistrovaný
10:30:00 Fibír Jakub FSP0900 2081385 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:30:00 Procházka Vít DKP0711 2087696 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Ransdorf Vít DKP0710 2086454 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Kleňha Richard DKP0809 2086457 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Vostrý Jonáš DKP0714 2086460 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Pilát Jaromír DKL0900 410721 C KOB Kladno
10:30:00 Mach David VSP0801 52755 C USK Praha
10:30:00 Darmovzal Šimon PGP1001 0 C SK Praga
10:30:00 Hradil Michal HCE0900 1417257 C TJ Hostivice
10:30:00 Schnabl Petr RIC0802 2073684 C OB Říčany
10:30:00 Pilař František CEP0900 1413334 C Čepíci
10:30:00 Král Samuel MFP0801 51835 C VŠSK MFF UK Praha
10:30:00 Trop Šimon FSP0803 8878 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:30:00 Kolenec Jan HCE0800 0 C TJ Hostivice
10:30:00 Gajda Petr VSP0903 52283 C USK Praha
10:30:00 Doležal Jakub DOR0807 2058510 C OK Dobříš

H12 2.16 km, 40 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Vakant 0
10:32:00 Tofel Šimon TAP0605 0 C KOB TRETRA Praha
10:34:00 Dragoun Matěj DOR0603 2104706 C OK Dobříš
10:36:00 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
10:38:00 Čech Adam ROZ0601 2085006 C OK Roztoky
10:40:00 Kuchař Pavel RIC0604 2085579 C OB Říčany
10:42:00 Heller Jiří ROU0501 2085606 B SKOB Roudnice nad Labem,
10:44:00 Oujeský Lukáš ADA0504 2085589 C OOB Spartak Adamov
10:46:00 Černý Matouš TAP0501 7207616 C KOB TRETRA Praha
10:48:00 Španěl Benedikt DOR0508 2045318 C OK Dobříš
10:50:00 Kalous Tomáš EKP0601 2060242 C VŠTJ Ekonom Praha
10:52:00 Vakant 0
10:54:00 Jirásek Šimon ROZ0602 7948 C OK Roztoky
10:56:00 Perkner Vít ZVO0603 2099526 C OB SK Zvole
10:58:00 Kuttelwascher Adam HCE0601 1417260 C TJ Hostivice
11:00:00 Vaňha Jan KPY0503 2060246 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:02:00 Moláček Tadeáš TAP0506 0 C KOB TRETRA Praha
11:04:00 Nový Jáchym DOR0502 2044888 C OK Dobříš
11:06:00 Ledinský Matěj DKP0602 2087643 C Oddíl OB Kotlářka
11:08:00 Střelba Antonín PGP0605 2099508 C SK Praga
11:10:00 Marhold Václav ZVO0501 2051483 C OB SK Zvole
11:12:00 Hradil Martin HCE0600 1398989 C TJ Hostivice
11:14:00 Vakant 0
11:16:00 Bulíř Jáchym TAP0602 2103723 C KOB TRETRA Praha
11:18:00 Havlíček Martin DOR0601 2080952 C OK Dobříš
11:20:00 Izdný Vít DKP0601 2086456 C Oddíl OB Kotlářka
11:22:00 Dlouhý Aleš PGP0502 2086527 C SK Praga
11:24:00 Bárta Viktor ZVO0601 2083401 C OB SK Zvole
11:26:00 Hrouda Šimon UBM0504 53796 C MENISKOS Brno
11:28:00 Pop Jonáš TAP0600 8233 C KOB TRETRA Praha
11:30:00 Hronza Štěpán DOR0501 2067307 C OK Dobříš
11:32:00 Machar Matěj DKP0604 51793 C Oddíl OB Kotlářka
11:34:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
11:36:00 Vakant 0
11:38:00 Bláha Vojtěch SJP0501 443072 C KČT Slavoj Praha
11:40:00 Meier David VSP0606 232246 C USK Praha
11:42:00 Tadeáš Moláček TAP0545 0 KOB TRETRA Praha
11:44:00 Městka Václav VSP0600 416121 C USK Praha
11:46:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 B Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 Schnabl David RIC0508 2069055 C OB Říčany
11:50:00 Bláha Matyáš SJP0500 443105 C KČT Slavoj Praha
11:52:00 Husák Ondřej SLA0600 2067945 C SKOB Slaný
11:54:00 Semecký Vít TAP0601 0 C KOB TRETRA Praha
11:56:00 Štrait Vilém VSP0701 2021829 B USK Praha
11:58:00 Vakant 0
12:00:00 Jíra Filip ROZ0500 7941 B OK Roztoky
12:02:00 Hudos Václav RIC0503 2069064 C OB Říčany
12:04:00 Havlák René ROU0602 2102674 C SKOB Roudnice nad Labem,
12:06:00 Skripnik Nikola FSP0600 2092396 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:08:00 Vakant 0
12:10:00 Vakant 0

H14 3.11 km, 40 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Vakant 0
10:53:00 Titz Adam VSP0401 2032183 C USK Praha
10:55:00 Janda Jakub DOR0403 2045308 B OK Dobříš
10:57:00 Kolář Matyáš PGP0304 897393 B SK Praga
10:59:00 Tůma Šimon TAP0400 2075696 B KOB TRETRA Praha
11:01:00 Pavlík Matěj LIT0401 8112 C KOB Litvínov
11:03:00 Trnka Martin jun VSP0300 2021842 C USK Praha
11:05:00 Snížek Martin DOR0405 2042541 B OK Dobříš
11:07:00 Mišoň Daniel KAM0500 2084943 C OK Kamenice
11:09:00 Černý Antonín TAP0402 7207629 B KOB TRETRA Praha
11:11:00 Mařík Antonín FSP0300 2092374 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:13:00 Hejna Igor VSP0407 411602 C USK Praha
11:15:00 Snížek Ondřej DOR0406 2042548 B OK Dobříš
11:17:00 Šiler Martin KAM0501 2083424 C OK Kamenice
11:19:00 Blaha Jiří EKP0401 7209480 B VŠTJ Ekonom Praha
11:21:00 Bejvl Marek LME0400 2056261 B SK Los Mělník
11:23:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 232616 B USK Praha
11:25:00 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B OK Dobříš
11:27:00 Kyral Maxmilián KAM0305 682639 B OK Kamenice
11:29:00 Vakant 0
11:31:00 Kozadajev Adam KNC0303 224867 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:33:00 Průša Dominik VSP0406 2032107 B USK Praha
11:35:00 Španěl Vojtěch DOR0407 2045304 C OK Dobříš
11:37:00 Janas Adam PGP0404 443090 B SK Praga
11:39:00 Pilát Bořivoj DKL0500 49642 B KOB Kladno
11:41:00 Marhold Přemysl ZVO0301 2023809 C OB SK Zvole
11:43:00 Hejna Viktor VSP0408 411604 C USK Praha
11:45:00 Šácha Václav DOR0410 2104710 C OK Dobříš
11:47:00 Kabát Martin PGP0408 2099511 B SK Praga
11:49:00 Swart Benjamin DKL0300 682646 C KOB Kladno
11:51:00 Vejražka David KPY0401 2091563 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:53:00 Baldrian Tomáš VSP0405 9200730 B USK Praha
11:55:00 Hronza Jakub DOR0300 2067309 C OK Dobříš
11:57:00 Jedlička Jakub KAM0404 2075622 B OK Kamenice
11:59:00 Mareš Albert DKP0308 2103741 C Oddíl OB Kotlářka
12:01:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 B USK Praha
12:03:00 Gajda Martin KAM0405 9201061 A OK Kamenice
12:05:00 Šrámek Jaromír RIC0303 2031371 B OB Říčany
12:07:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 9982 B Oddíl OB Kotlářka
12:09:00 Nosek Daniel VSP0409 446366 C USK Praha
12:11:00 Milota Jakub KAM0503 2099497 C OK Kamenice
12:13:00 Mucha Ondřej RIC0400 2096235 C OB Říčany
12:15:00 Kuc Radim SCP0400 682668 B OK Sparta Praha
12:17:00 Blaha Michal EKP0402 2075608 B VŠTJ Ekonom Praha

H16 3.83 km, 155 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Vakant 0
10:52:00 Škvor Adam KAM0202 425596 A OK Kamenice
10:54:00 Šimša Martin PGP0309 2090836 A SK Praga
10:56:00 Tesařík Jáchym DKP0106 2086467 C Oddíl OB Kotlářka
10:58:00 Svoboda Jáchym ROZ0200 7943 C OK Roztoky
11:00:00 Kučera Jáchym DOR0301 2044898 B OK Dobříš
11:02:00 Hankovec Hugo KAM0201 436446 B OK Kamenice
11:04:00 Kožina Štěpán PGP0300 7260011 B SK Praga
11:06:00 Klaška Martin DKP0100 9889 B Oddíl OB Kotlářka
11:08:00 Jirásek Kryštof ROZ0101 7944 C OK Roztoky
11:10:00 Jirka Matyáš ZPV0201 206496 C KOB ZPV Prostějov
11:12:00 Vakant 0
11:14:00 Hejsek Filip KAM0204 2050496 B OK Kamenice
11:16:00 Forst Antonín PGP0106 218851 C SK Praga
11:18:00 Šubrt Matěj DKP0205 888625 B Oddíl OB Kotlářka
11:20:00 Svoboda Luděk DKL0200 336741 C KOB Kladno
11:22:00 Pethö Alex RIC0100 2096270 C OB Říčany
11:24:00 Albrecht Adam KAM0203 995899 B OK Kamenice
11:26:00 Janas Petr PGP0200 2060249 A SK Praga
11:28:00 Malačka Milan DKP0210 446345 A Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 Kohout Václav DKL0101 2080903 C KOB Kladno
11:32:00 Buk Ondřej ROU0102 2031368 C SKOB Roudnice nad Labem,
11:34:00 Vakant 0
11:36:00 Víšek Martin KAM0102 9101674 B OK Kamenice
11:38:00 Janovský Tomáš PGP0101 7208339 A SK Praga
11:40:00 Šťastný Petr TAP0106 7207779 C KOB TRETRA Praha
11:42:00 Postolka Jonáš DKL0100 2800297 C KOB Kladno
11:44:00 Volek Jaroslav KNC0100 303937 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:46:00 Kovářík Tomáš KAM0300 436963 B OK Kamenice
11:48:00 Siegl Matyáš PGP0104 7201196 A SK Praga
11:50:00 Havelka Ondřej TAP0108 2067973 C KOB TRETRA Praha
11:52:00 Průša Kryštof VSP0102 2020707 B USK Praha
11:54:00 Marhold Ondřej ZVO0101 2023808 C OB SK Zvole
11:56:00 Vakant 0
11:58:00 Renda Michal KAM0207 2084934 B OK Kamenice
12:00:00 Švarc Antonín DKP0203 981832 A Oddíl OB Kotlářka
12:02:00 Melišík Martin TAP0200 2080913 B KOB TRETRA Praha
12:04:00 Bolehovský Michal VSP0202 601169 B USK Praha
12:06:00 Mayer Šimon KSH0202 2078478 B OB Kašperské Hory
12:08:00 Blaha Petr KAM0104 2053550 B OK Kamenice
12:10:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 C Oddíl OB Kotlářka
12:12:00 Felkel Jonáš ROZ0100 2069043 C OK Roztoky
12:14:00 Janda Ondřej DOR0100 2045310 B OK Dobříš
12:16:00 Vakant 0

H18 4.30 km, 175 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Vakant 0
10:53:00 Zmátlo Jan TAP9900 0 C KOB TRETRA Praha
10:55:00 Vítek Karel PGP9904 7207350 A SK Praga
10:57:00 Dittrt Štěpán LME0001 2800162 C SK Los Mělník
10:59:00 Koubek Václav DOR9900 2058503 B OK Dobříš
11:01:00 Fenton Adam TAP0013 0 C KOB TRETRA Praha
11:03:00 Postolka Jáchym DKL9900 888621 B KOB Kladno
11:05:00 Ridzoň Daniel DKP9907 2102784 C Oddíl OB Kotlářka
11:07:00 Vakant 0

H21K 4.17 km, 195 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Pešta Jiří MIL7201 49858 C Tesil Milevsko
10:33:00 Prouza Jaromír DKP8705 49866 C Oddíl OB Kotlářka
10:35:00 Vakant 0
10:37:00 Beran Pavel TZL7920 52220 C SKOB Zlín
10:39:00 Vakant 0
10:41:00 Křemen Štěpán 37C9800 232739 Bez registrace
10:43:00 Beran Jakub 8TC8700 0 Tempo
10:45:00 Tejkal Jan ADA8110 2103784 C OOB Spartak Adamov
10:47:00 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 682700 C Oddíl OB Kotlářka
10:49:00 Líbal Jakub ROU9202 232093 C SKOB Roudnice nad Labem,
10:51:00 Meier Milan VLI7301 7003010 C Slavia Liberec orienteering
10:53:00 Vakant 0
10:55:00 Janeček Jura EKP6701 51587 C VŠTJ Ekonom Praha
10:57:00 Klusáček Radim BOR7710 8516 C OK Jiskra Nový Bor
10:59:00 Samek Jakub VSP8800 1418767 C USK Praha
11:01:00 Straka Tomáš SLA9702 51715 C SKOB Slaný

H21L 5.88 km, 200 m, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C VŠTJ Ekonom Praha
10:32:00 Hanč Petr VRL8001 981811 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 Vojtík Petr DKP7203 51870 C Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 Khel Richard SCP7500 7202899 C OK Sparta Praha
10:38:00 Beneš Jan SJC8703 886513 C Sportcentrum Jičín
10:40:00 Illner Vojtěch DKP9600 899156 C Oddíl OB Kotlářka
10:42:00 Besta Lukáš KNC8101 303945 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:44:00 Špicar Petr SJC8801 7106922 C Sportcentrum Jičín
10:46:00 Maška Marek MKP8800 336744 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s.
10:48:00 Krejčík Jiří TZL8301 8931 C SKOB Zlín
10:50:00 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
10:52:00 Fišer Jiří SLP8503 7111117 C OOB Slavia Praha
10:54:00 Němeček Karel VSP6201 682682 C USK Praha
10:56:00 Háněl Aleš ZBP7400 515501 C OOB SK Zbraslav
10:58:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C VŠSK MFF UK Praha
11:00:00 Kalista Michael LBE9701 7003035 C TJ Lokomotiva Beroun
11:02:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem,
11:04:00 Johanovský Tomáš DKP8500 889286 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 Klemsa Jakub EKP9001 331098 C VŠTJ Ekonom Praha
11:08:00 Semík Jakub VSP0000 446363 B USK Praha
11:10:00 Semerád Antonín DKP9801 1394693 A Oddíl OB Kotlářka
11:12:00 Píchal Jan VSP5202 52281 C USK Praha
11:14:00 Laga Miroslav ZBP7900 53582 C OOB SK Zbraslav
11:16:00 Hodek Michal TAP8808 515433 C KOB TRETRA Praha
11:18:00 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C TJ Lokomotiva Beroun
11:20:00 Buk Petr ROU0001 2075666 A SKOB Roudnice nad Labem,
11:22:00 Ptáček Jan PVP7200 2087658 C VSS Přírodověda Praha
11:24:00 Aschermann Jan VSP6902 2020710 C USK Praha
11:26:00 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C OOB Spartak Adamov
11:28:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
11:30:00 Semík Jan VSP6507 53572 C USK Praha
11:32:00 Fibír Tomáš FSP7901 515067 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:34:00 Černý Martin TAP8902 887637 C KOB TRETRA Praha
11:36:00 Jirka Mikuláš STE0000 7202871 A SK SKI-OB Šternberk
11:38:00 Pražák Jiří ZBP7800 53583 C OOB SK Zbraslav
11:40:00 Oľhava Rastislav ASU8949 7201826 C Magnus Orienteering
11:42:00 Liška Petr KPY8601 7207705 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:44:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
11:46:00 Průša Michal VSP7310 553437 C USK Praha
11:48:00 Hledík Jakub CHT9501 7207628 C OOB SK Chrast
11:50:00 Nitsch Karel FSP7611 8914 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:52:00 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C KOB TRETRA Praha
11:54:00 Doležel Ondřej STE9202 51123 C SK SKI-OB Šternberk
11:56:00 Boudný Jan SCP7417 51773 C OK Sparta Praha
11:58:00 Vaněk Petr ZBP7302 995800 C OOB SK Zbraslav
12:00:00 Domín Nikolas EKP8806 2078484 C VŠTJ Ekonom Praha
12:02:00 Řada Jakub DKP9401 515144 C Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 Kopecký Pavel VSP7800 49385 C USK Praha
12:06:00 Borovička Tomáš FSP9801 888614 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:08:00 Karmazín Pavel LBE6800 52975 C TJ Lokomotiva Beroun
12:10:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 515469 C KOB TRETRA Praha
12:12:00 Skoupý Jan STE9411 2027239 C SK SKI-OB Šternberk
12:14:00 Lebeda Dušan SPC7312 51596 C SPORTICUS team
12:16:00 Polívka Petr RIC7401 2073693 C OB Říčany
12:18:00 Bolehovský Pavel EKP7103 7204488 C VŠTJ Ekonom Praha
12:20:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 C Oddíl OB Kotlářka
12:22:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
12:24:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:26:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C VŠSK MFF UK Praha
12:28:00 Mikan Albert EKP8606 2031357 C VŠTJ Ekonom Praha
12:30:00 Zámečník David KAM7500 2060207 C OK Kamenice
12:32:00 Hlaváč Jaroslav SPC9205 2067975 C SPORTICUS team
12:34:00 Pelikán Lukáš DKL9802 7207341 B KOB Kladno
12:36:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
12:38:00 Wagner Libor DKP8511 7207349 C Oddíl OB Kotlářka
12:40:00 Tejkal Karel ZBP7000 53584 C OOB SK Zbraslav
12:42:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:44:00 Prášil Ondřej SJC8401 7207016 C Sportcentrum Jičín
12:46:00 Pašek František KAM7600 523000 C OK Kamenice
12:48:00 Ondráček Radim EKP7414 2045232 C VŠTJ Ekonom Praha
12:50:00 Minchev Ivan MFP57XX 51769 VŠSK MFF UK Praha
12:52:00 Střelba Ondřej KTA7501 1400438 C SK Kotnov Tábor
12:54:00 Štemberg Milan EKP8608 2067963 C VŠTJ Ekonom Praha
12:56:00 Ramba Jiří DKP8606 231951 C Oddíl OB Kotlářka
12:58:00 Čumpelík Petr ZBP7101 232262 OOB SK Zbraslav
13:00:00 Hric Jan MFP6300 515200 C VŠSK MFF UK Praha
13:02:00 Kazda Ondřej SJC8202 886288 C Sportcentrum Jičín
13:04:00 Kapal Tomáš KAM9402 232267 C OK Kamenice
13:06:00 Matějů Michal VLI7702 887154 C Slavia Liberec orienteering
13:08:00 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 C VŠTJ Ekonom Praha
13:10:00 Kameník Jan KPY7900 2091547 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:12:00 Vakant 0
13:14:00 Vakant 0
13:16:00 Vakant 0
13:18:00 Vakant 0
13:20:00 Vakant 0
13:22:00 Vakant 0
13:24:00 Vakant 0
13:26:00 Vakant 0
13:28:00 Vakant 0

H35 4.30 km, 175 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Vakant 0
11:19:00 Šlapánek René ROU7904 51436 C SKOB Roudnice nad Labem,
11:21:00 Houska Jindřich DOR7601 2050492 C OK Dobříš
11:23:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
11:25:00 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C SKOB Roudnice nad Labem,
11:27:00 Ledinský Martin DKP7901 2087675 C Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Poborský Petr EKP7500 232116 C VŠTJ Ekonom Praha
11:31:00 Pastuszek Jakub VSP7500 53399 C USK Praha
11:33:00 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C SOBSA
11:35:00 Zeman Tomáš DCE7500 232129 C KOB Dobřichovice
11:37:00 Foršt Jakub DOR7501 236022 C OK Dobříš
11:39:00 Vítek Jiří DKL7300 2800324 C KOB Kladno
11:41:00 Heller Jiří ROU7708 331503 C SKOB Roudnice nad Labem,
11:43:00 Kučera Pavel DOR7101 2044897 C OK Dobříš
11:45:00 Matoušek Petr EKP7503 443102 C VŠTJ Ekonom Praha
11:47:00 Zakouřil Václav VSP7401 51724 C USK Praha
11:49:00 Milota Jan KAM7200 682629 C OK Kamenice
11:51:00 Vakant 0
11:53:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
11:55:00 Schnabl Petr RIC7404 0 C OB Říčany
11:57:00 Šemelík Petr DKL6901 515065 C KOB Kladno
11:59:00 Vakant 0
12:01:00 Koten Pavel RIC7200 2060262 C OB Říčany
12:03:00 Skripnik Ondřej FSP7502 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:05:00 Černý Ondřej CEP7800 8627113 C Čepíci
12:07:00 Michálek Jan 3BX8000 2099517 ČaČua
12:09:00 Vejražka Jiří KPY7400 53731 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:11:00 Hronza Jan DOR7800 2067308 C OK Dobříš
12:13:00 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C KOB Kladno
12:15:00 Simr Pavel ROU7504 2031351 C SKOB Roudnice nad Labem,
12:17:00 Pelant Michal RIC7400 2069060 C OB Říčany
12:19:00 Mařík Karel FSP7200 2092382 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:21:00 Novák Libor OKP6504 51680 C SK OK 24 Praha
12:23:00 Vakant 0
12:25:00 Michálek Josef 4WX7800 682627 DREAM TEAM JENEČ
12:27:00 Šindelka Antonín RBK7215 2060227 C SK Radioklub Blansko
12:29:00 Matys Jan DOR8001 2104704 C OK Dobříš
12:31:00 Datel Jiří DKL7101 995851 C KOB Kladno
12:33:00 Lampa David DKP7702 2090867 C Oddíl OB Kotlářka
12:35:00 Vakant 0
12:37:00 Pilař Marek CEP7700 2800223 C Čepíci
12:39:00 Vláčil Daniel JPV7307 887622 C Oddíl OS SK Prostějov
12:41:00 Král Aleš MFP7808 887613 C VŠSK MFF UK Praha
12:43:00 Hladík Zdeněk DKP7401 2087701 C Oddíl OB Kotlářka

H45 4.17 km, 195 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Hankovec Petr KAM7101 995898 C OK Kamenice
11:13:00 Hradil Jiří HCE7200 0 C TJ Hostivice
11:15:00 Zmátlo Radek TAP6400 0 C KOB TRETRA Praha
11:17:00 Kohout Zdeněk DKL7200 49641 C KOB Kladno
11:19:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:21:00 Hlubuček Tomáš KAM6603 232428 C OK Kamenice
11:23:00 Šrámek Petr RIC6905 2035144 C OB Říčany
11:25:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
11:27:00 Mack Tomáš KAM6601 416156 C OK Kamenice
11:29:00 Fiala Zdeněk TAP5501 232177 C KOB TRETRA Praha
11:31:00 Vakant 0
11:33:00 Swart Jan DKL7001 0 C KOB Kladno
11:35:00 Straka Lukáš SLA7002 8578 C SKOB Slaný
11:37:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
11:39:00 Španěl Ondřej DOR7100 2058506 C OK Dobříš
11:41:00 Kabát Jan EKP6912 886298 C VŠTJ Ekonom Praha
11:43:00 Balej Jiří KAM7201 2067243 C OK Kamenice
11:45:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB TRETRA Praha
11:47:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
11:49:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:51:00 Bláha Jan SJP6800 1407424 C KČT Slavoj Praha
11:53:00 Vakant 0
11:55:00 Blažek Vladimír 5XC6900 682636 SK Nepoměřice
11:57:00 Velichkov Petar DKP6704 2070840 C Oddíl OB Kotlářka
11:59:00 Himmel Petr OKP6500 303918 C SK OK 24 Praha
12:01:00 Kraml Martin ZVO7102 2031360 C OB SK Zvole
12:03:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
12:05:00 Sanna Roberto DKP6703 9180967 C Oddíl OB Kotlářka
12:07:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C SKOB Roudnice nad Labem,
12:09:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:11:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
12:13:00 Aschermann David KAM6500 428289 C OK Kamenice
12:15:00 Vakant 0
12:17:00 Valla Zdeněk ZVO6501 2031359 C OB SK Zvole
12:19:00 Mach Radovan VSP6600 8631586 C USK Praha
12:21:00 Doubek Petr SLA7000 426378 C SKOB Slaný
12:23:00 Bejvl Jakub LME7100 2060271 C SK Los Mělník
12:25:00 Uhlíř Patrik LBE7000 331179 C TJ Lokomotiva Beroun
12:27:00 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C Oddíl OB Kotlářka
12:29:00 Hejsek Jiří KAM6900 2067970 C OK Kamenice
12:31:00 Hájek Tomáš ZVO6401 515007 C OB SK Zvole
12:33:00 Svoboda Ondřej ROZ7100 416137 C OK Roztoky
12:35:00 Lorenc Václav DOR7200 2058507 C OK Dobříš
12:37:00 Vakant 0
12:39:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
12:41:00 Stehno Pavel DKP4900 51760 C Oddíl OB Kotlářka
12:43:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB TRETRA Praha
12:45:00 Beneš Jan DKL6600 49646 C KOB Kladno
12:47:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
12:49:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
12:51:00 Řada Richard DKP6701 7202892 C Oddíl OB Kotlářka
12:53:00 Vakant 0

H55 3.39 km, 140 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:46:00 Vakant 0
10:48:00 Kraus Ota TJP5700 53514 C TJ Sokol Troja
10:50:00 Vakant 0
10:52:00 Dudík Petr DOR5500 303905 C OK Dobříš
10:54:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
10:56:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem,
10:58:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s.
11:00:00 Cedrych Karel TJP5500 446334 C TJ Sokol Troja
11:02:00 Štětina Jiří HCE6100 49154 C TJ Hostivice
11:04:00 Svobodný Petr DKP5800 49871 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 Zákostelecký František SOB5501 7207854 C SOBSA
11:08:00 Borovička Milan FSP6104 515097 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:10:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C OB SK Zvole
11:12:00 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
11:14:00 Nentvich Lubomír DOR5800 2042530 C OK Dobříš
11:16:00 Dlouhý Jiří DKP5700 9570000 C Oddíl OB Kotlářka
11:18:00 Jirka Jiří ZPV5501 301599 C KOB ZPV Prostějov
11:20:00 Jahn Pavel SCP5500 682101 C OK Sparta Praha
11:22:00 John Vladimír OLP5502 49500 C PSK Olymp Praha
11:24:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C TJ Hostivice
11:26:00 Vakant 0

H65 2.67 km, 35 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:25:00 Aschermann Michal DOR4400 52159 C OK Dobříš
11:27:00 Valášek Josef SCP4501 2084946 C OK Sparta Praha
11:29:00 Vakant 0
11:31:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka
11:33:00 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C SK Praga
11:35:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:37:00 Přeček Zdeněk SCP5200 500289 C OK Sparta Praha
11:39:00 Dohnal Josef VSP4300 51743 C USK Praha
11:41:00 Procházka Aleš DKP4700 49885 C Oddíl OB Kotlářka
11:43:00 Hamáček Bohuslav LBE5000 411760 C TJ Lokomotiva Beroun
11:45:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:47:00 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C OK Sparta Praha
11:49:00 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C USK Praha
11:51:00 Lebduška Petr ROU4702 53574 C SKOB Roudnice nad Labem,
11:53:00 Fujan Sláva DKL4800 49645 C KOB Kladno
11:55:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
11:57:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C KOB Dobřichovice
11:59:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
12:01:00 Kotecký Roman 13G4900 8040749 Octavian Droobers
12:03:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C OK Sparta Praha
12:05:00 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
12:07:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja
12:09:00 Uher Petr VSP5001 52269 C USK Praha
12:11:00 Vakant 0
12:13:00 Vakant 0

H75 2.26 km, 25 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Hlavatý Karel SJP4200 53507 C KČT Slavoj Praha
10:41:00 Kalivoda Viktor KNC3300 52254 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:43:00 Bláha Svatopluk SJP3501 8797 C KČT Slavoj Praha
10:45:00 Semorád Miloš SCP3300 49404 C OK Sparta Praha
10:47:00 Hanák Milan FSP3400 51964 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:49:00 Zábranský Emil SLA4200 420425 C SKOB Slaný
10:51:00 Kalivoda Vladimír KNC3800 52260 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:53:00 Hostomský Jiří TJP4100 515056 C TJ Sokol Troja
10:55:00 Louša František KPY3700 2092367 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:57:00 Samohýl Richard PGP2800 52098 C SK Praga
10:59:00 Vakant 0
11:01:00 Vakant 0

HDR 1.90 km, 35 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Šimon Fröhde 9999984 0 ARCHIV
10:30:00 Markéta Hřebíková 9999991 2080960 ARCHIV
10:30:00 Vilém Hřebík 9999992 2080970 ARCHIV
10:30:00 Bažata Alfredo KAM1200 0 C OK Kamenice
10:30:00 Kazdová Rozárie SJC1350 52317 C Sportcentrum Jičín
10:30:00 Kašpar Ladislav SLA1000 2099516 C SKOB Slaný
10:30:00 Havlák Tobiáš ROU1301 0 SKOB Roudnice nad Labem,
10:30:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
10:30:00 Paulíny Jakub TAP0902 232725 C KOB TRETRA Praha
10:30:00 Machar Dan DKP1002 2092360 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C KOB TRETRA Praha
10:30:00 Matějka Václav DKP1300 0 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Müller Karel HCE1000 232490 C TJ Hostivice
10:30:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C USK Praha
10:30:00 Izdná Helena DKP1351 2086458 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C USK Praha
10:30:00 Forst Albert MFP0901 410727 C VŠSK MFF UK Praha
10:30:00 Vítová Marianne SPC1150 515154 C SPORTICUS team
10:30:00 Vít Damien SPC1300 515003 C SPORTICUS team
10:30:00 Hladík Filip DKP1102 2096233 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Petráň Lukáš SCP1200 301359 C OK Sparta Praha
10:30:00 Bašus Ondřej SCP1000 51554 C OK Sparta Praha
10:30:00 Bašusová Olga SCP1250 51561 C OK Sparta Praha
10:30:00 Ouda Tomáš 6KC1200 0 Neregistrovaný
10:30:00 Linhart Jakub ZVO0802 0 C OB SK Zvole
10:30:00 Procházková Aneta DKP1153 887932 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Matějů Eda VLI1200 7981 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Zákoucká Barbora DKP0859 2086451 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Cajthamlová Anna DKP1050 2086469 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Cajthamlová Barbora DKP1250 2086470 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C USK Praha
10:30:00 Kunc Lukáš ROZ0802 0 C OK Roztoky
10:30:00 Jirásková Mia VSP1150 51747 C USK Praha
10:30:00 Jirásková Viola VSP1151 52266 C USK Praha
10:30:00 Sukdoláková Anna KNC0850 420404 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:30:00 Havlová Veronika KNC0900 52259 Sokol Kostelec n. Č. l.
10:30:00 Dobiáš Jaromír ROU1101 2099506 C SKOB Roudnice nad Labem,
10:30:00 Dobiášová Eliška ROU1150 2099514 C SKOB Roudnice nad Labem,
10:30:00 Pompachová Natálie TAP0952 9434 C KOB TRETRA Praha
10:30:00 Šeborová Kačka DKL0951 62367 C KOB Kladno
10:30:00 Pilař Jiří CEP1300 53459 C Čepíci
10:30:00 Michálková Veronika 3BX1250 53606 ČaČua
10:30:00 Kindl Jiří RIC1000 2049636 C OB Říčany
10:30:00 Uhlířová Marie LBE0950 2103787 C TJ Lokomotiva Beroun
10:30:00 Uhlířová Eliška LBE1150 331238 C TJ Lokomotiva Beroun
10:30:00 Dneboský Erik 24C1400 51348 OK Vršovice
10:30:00 Hejtmánek Martin TAP8605 53636 C KOB TRETRA Praha
10:30:00 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C KOB TRETRA Praha
10:30:00 Rostam Pour Asl Leila 3BX0650 0 ČaČua
10:30:00 Michálek Bonifác 3BX1400 0 ČaČua
10:30:00 Gerlach Alex ROZ0901 0 C OK Roztoky
10:30:00 Kuttelwascher Marek HCE0901 1413896 C TJ Hostivice
10:30:00 Andrade Milena 24C7550 2081371 OK Vršovice
10:30:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 2087720 C SKOB Slaný
10:30:00 Arnošt Daniel DOR1200 51648 C OK Dobříš
10:30:00 Chmelíková Anežka DOR1050 2104709 C OK Dobříš
10:30:00 Szárszoi Antonín DOR1000 2104698 C OK Dobříš
10:30:00 Španěl Vít DOR1100 2104699 C OK Dobříš
10:30:00 Nedbalová Magdalena MFP1053 49639 C VŠSK MFF UK Praha
10:30:00 Karban Ondřej DKP1100 2087694 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Ondráček Lubor EKP1111 52852 C VŠTJ Ekonom Praha
10:30:00 Kalousová Adéla EKP0950 51588 C VŠTJ Ekonom Praha
10:30:00 Zámečník Lukáš KAM1100 0 C OK Kamenice

P 2.27 km, 35 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Žižková Markéta DOR7351 2104695 OK Dobříš
10:30:00 Nosek Jan VSP6910 446367 C USK Praha
10:30:00 Rendová Iva KAM7152 2084950 C OK Kamenice
10:30:00 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
10:30:00 Kalousová Radka EKP7550 2088154 C VŠTJ Ekonom Praha
10:30:00 Vojtíková Daniela DKP7851 1413335 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Havlíčková Kateřina DOR7650 2082932 OK Dobříš
10:30:00 Javůrková Tereza CHT9799 53141 OOB SK Chrast
10:30:00 Lenka Paurová 9999999 2060203 ARCHIV
10:30:00 Klára Moláčková TAP 0 KOB TRETRA Praha
10:30:00 Moláčková Klára 28Z7500 0 Neregistrovaná
10:30:00 Maňour Vojtěch VSP0623 0 USK Praha
10:30:00 Jarka Hlaváčová 9999982 0 ARCHIV
10:30:00 Jana Ledvinová 9999981 0 ARCHIV
10:30:00 Havláková Daniela ROU7951 51434 C SKOB Roudnice nad Labem,
10:30:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
10:30:00 Trnka Marek VSP0402 2021843 C USK Praha
10:30:00 Hronová Katarína VSP7570 2081375 C USK Praha
10:30:00 Mertl Michal 8AX9500 0 Neregistrovaní - Helena Mertlová
10:30:00 Pelikánová Lucie MFP6950 410387 C VŠSK MFF UK Praha
10:30:00 Mertlová Helena 8AX7000 0 Neregistrovaní - Helena Mertlová
10:30:00 Bednářová Barbora 6KC7650 0 Neregistrovaný
10:30:00 Prouzová Zuzana DKP6250 49865 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Vránová Hana DKP7352 2086466 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Pěkná Eva ROU7550 2080840 C SKOB Roudnice nad Labem,
10:30:00 Kopecká Alena VSP7250 2021849 C USK Praha
10:30:00 Holata Radek TAP8100 0 C KOB TRETRA Praha
10:30:00 Černá Marcela 6YC7151 1 Neregistrovaní
10:30:00 Štembergová Lucie EKP8851 438648 C VŠTJ Ekonom Praha
10:30:00 Hejsková Bohumila KAM6852 2087647 C OK Kamenice
10:30:00 Hroňková Milada VSP7455 2035706 C USK Praha
10:30:00 Sukdoláková Lenka KNC0556 52256 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:30:00 Hradilová Katarína HCE7350 49153 C TJ Hostivice
10:30:00 Kápičková Michaela FSP9550 1602627 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:30:00 Schnablová Renáta RIC7854 0 C OB Říčany
10:30:00 Buková Zdeňka ROU7051 2059753 C SKOB Roudnice nad Labem,
10:30:00 Husáková Petra SLA7452 2056309 C SKOB Slaný
10:30:00 Kazdová Dana 24C8150 51349 OK Vršovice
10:30:00 Titzová Pavlína VSP7463 2049522 C USK Praha
10:30:00 Šubrt Evžen TAP8000 2085631 C KOB TRETRA Praha
10:30:00 Kolenec Jan HCE8000 0 C TJ Hostivice
10:30:00 Kuttelwascherová Jitka HCE7251 1417248 C TJ Hostivice
10:30:00 Čech Zdeněk ROZ7300 2085008 C OK Roztoky
10:30:00 Baštová Jana DOR7452 2104708 OK Dobříš
10:30:00 Füllsack David DOR8000 2090856 OK Dobříš
10:30:00 Housková Monika DOR7551 2044893 C OK Dobříš
10:30:00 Jandová Jana DOR7151 2045311 OK Dobříš
10:30:00 Nigrin Matouš DOR0303 2067311 OK Dobříš
10:30:00 Španělová Markéta DOR7152 2050488 OK Dobříš

T 4.44 km, 155 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Trnková Dana VSP7351 2021823 C USK Praha
10:43:00 Matějka Zbyněk DKP8403 2087646 C Oddíl OB Kotlářka
10:45:00 Siblíková Jana SLP7952 51365 C OOB Slavia Praha
10:47:00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 Paulino Jose MKP8600 0 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s.
10:51:00 Kalous Vladislav EKP7702 2058464 C VŠTJ Ekonom Praha
10:53:00 Vakant 0
10:55:00 Hroněk Jan VSP7420 2035736 C USK Praha
10:57:00 Štoková Mariana DKP8158 9880 C Oddíl OB Kotlářka
10:59:00 Svátek Vojtěch SLP6701 420421 C OOB Slavia Praha
11:01:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
11:03:00 Lomič Šimon 9CC9300 0 NEREG
11:05:00 Vláčilová Kateřina JPV7757 9943 C Oddíl OS SK Prostějov
11:07:00 Vakant 0
11:09:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C USK Praha
11:11:00 Karban Zdeněk DKP7700 0 Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 Tomáš Ledvina 9999980 0 ARCHIV
11:15:00 Khelová Petra SCP7850 416140 C OK Sparta Praha
11:17:00 Martin Ouda 6KC-000 0 Neregistrovaný
11:19:00 Městková Kateřina VSP7650 51746 C USK Praha
11:21:00 Vakant 0
11:23:00 Nigrin Radek DOR7202 2067310 OK Dobříš
11:25:00 Pavel Hřebík 9999990 2081372 ARCHIV
11:27:00 Bláhová Kateřina SJP7350 446359 C KČT Slavoj Praha
11:29:00 Janků Jiří 6YC8802 0 Neregistrovaní
11:31:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C USK Praha
11:33:00 Dudíková Hana DOR5550 411766 C OK Dobříš
11:35:00 Vakant 0
11:37:00 Čech Richard SLA0001 2085002 C SKOB Slaný
11:39:00 Hejtmánková Kateřina TAP8462 53640 C KOB TRETRA Praha
11:41:00 Černá Jana CEP8450 0 C Čepíci
11:43:00 Hejna Vladimír VSP7404 5782 C USK Praha
11:45:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 OK Dobříš
11:47:00 Čechová Radka SLA7550 436427 C SKOB Slaný
11:49:00 Vakant 0
11:51:00 Hartvich Otto OPI6900 889291 C Orientační sporty Písek
11:53:00 Geisler Michal DKL7500 7205029 C KOB Kladno
11:55:00 Titz Pavel VSP7400 1398992 C USK Praha
11:57:00 Tesař Jakub SLP0100 2099489 C OOB Slavia Praha
11:59:00 Kindl Jiří RIC7901 2049633 C OB Říčany
12:01:00 Albrecht Vladimír KAM7800 981812 C OK Kamenice
12:03:00 Vakant 0
12:05:00 Dneboský František 24C8000 7200582 OK Vršovice