Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka: JIL (39)

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Kamenský Dvůr – louka mezi rybníky Šutrák a Bílým rybníkem
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Plůtek, 1 : 10 000, E = 2,5m, stav březen 2017
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin - R2
Stavitel tratí:
Viková Vendula - R2, Hrubý Ladislav
JURY:
Zitka Adam, Polák Vlastimil, Král Martin
Kluby:
JIL    
(39)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
884 425538 Suchardová Ella JIL0951 C HDR 10:00:00
921 301611 Pitrmucová Šárka JIL7852 C P 10:00:00
948 253359 Kynčl Stanislav JIL6401 C P 10:00:00
814 9070 Malý Evžen JIL6102 C H55D 10:04:00
746 49414 Gernert Alan JIL7001 C H45D 10:10:00
687 2075603 Pitrmuc Jan JIL7703 C H35D 10:12:00
21 9099 Malá Anežka JIL0751 C D10C 10:13:00
77 425535 Kopecká Anna JIL0552 C D12D 10:14:00
546 2035716 Ježek Jakub JIL0104 B H16C 10:18:00
96 425528 Kadavá Pavlína JIL0355 C D14C 10:18:00
236 2096124 Šaldová Jana JIL7555 C D35D 10:19:00
689 9067 Zlesák Ondřej JIL7601 C H35D 10:20:00
335 9089 Kynčlová Miroslava JIL5851 C D55C 10:22:00
432 53225 Malý Antonín JIL0501 C H12C 10:29:00
550 2078455 Gottstein Jonáš JIL0107 B H16C 10:30:00
10 426308 Kynčlová Anna JIL0852 C D10N 10:31:00
824 682091 Karel Miloš JIL6004 C H55D 10:34:00
790 9071 Král Martin JIL6101 C H55C 10:38:00
339 9093 Jiřištová Hana JIL6052 C D55C 10:38:00
608 9091 Černý Vojtěch JIL9006 C H21C 10:38:00
793 9087 Kynčl Stanislav JIL5401 C H55C 10:47:00
668 2075668 Ježek Zdenek JIL7301 C H35C 10:49:00
207 2096130 Karlová Kateřina JIL7553 C D35C 10:50:00
313 9074 Kynčlová Dagmar JIL7256 C D45D 10:51:00
831 9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C H65C 10:51:00
640 51117 Jiřišta Lubomír JIL8802 C H21D 10:55:00
796 9774 Erlebach Josef JIL5201 C H55C 10:56:00
209 2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C D35C 10:56:00
138 2078456 Pitrmucová Antonie JIL0251 C D16C 11:02:00
112 2078457 Kuříková Zuzana JIL0353 C D14C 11:06:00
128 426349 Houdová Adéla JIL0356 C D14D 11:07:00
582 425529 Ježek Vít JIL9903 C H18C 11:11:00
731 9069 Votoček Tomáš JIL7041 C H45C 11:11:00
114 2078453 Kynčlová Jiřina JIL0354 C D14C 11:12:00
389 426351 Horák Vít JIL0801 C H10N 11:15:00
64 426343 Pitrmucová Lucie JIL0651 C D12C 11:22:00
133 426353 Adámková Klára JIL0452 C D14D 11:22:00
452 425563 Votoček Michal JIL0601 C H12C 11:29:00
148 2035715 Dvořáková Anna JIL0154 C D16C 11:32:00