Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka: SRK (36)

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Kamenský Dvůr – louka mezi rybníky Šutrák a Bílým rybníkem
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Plůtek, 1 : 10 000, E = 2,5m, stav březen 2017
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin - R2
Stavitel tratí:
Viková Vendula - R2, Hrubý Ladislav
JURY:
Zitka Adam, Polák Vlastimil, Král Martin
Kluby:
SRK    
(36)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
937 2091518 Dusílková Marie SRK5752 C P 10:00:00
357 9539 Ehlová Iva SRK3951 C D65C 10:05:00
424 2025360 Šimerda Václav SRK0605 C H12C 10:05:00
542 9496 Zemánek Mikuláš SRK0201 B H16C 10:06:00
717 301158 Locker Martin SRK7001 C H45C 10:15:00
42 2027214 Tomášová Anna SRK0554 C D12C 10:16:00
24 2027235 Hanlová Kristýna SRK0752 C D10C 10:22:00
431 2027238 Stavrinou David SRK0506 C H12C 10:26:00
26 9523 Stavrinou Kristýna SRK0751 C D10C 10:28:00
374 9794 Šeps Miroslav SRK0801 C H10N 10:30:00
84 2027231 Hanlová Nikola SRK0553 C D12D 10:35:00
854 52647 Wenke Josef SRK4703 C H70C 10:35:00
435 2027229 Šeps Daniel SRK0504 B H12C 10:38:00
205 9796 Zemánková Eva SRK7452 C D35C 10:44:00
763 425579 Šabata Milan SRK6901 C H45D 10:44:00
497 2091541 Flegl Martin SRK0300 B H14C 10:45:00
438 425589 Morávek Martin SRK0503 C H12C 10:47:00
696 0 Stavrinou Marios SRK7901 C H35D 10:48:00
54 425542 Morávková Zuzana SRK0551 B D12C 10:52:00
669 7204489 Šklíba Jan SRK7501 C H35C 10:53:00
314 9801 Lockerová Milena SRK7251 C D45D 10:54:00
502 2027201 Šípek Stanislav SRK0304 B H14C 10:55:00
699 2027249 Hanl Vratislav SRK7402 C H35D 11:00:00
834 9818 Stárek Jiří SRK5002 C H65C 11:03:00
444 425588 Jiroušek Dominik SRK0602 C H12C 11:05:00
167 9591 Andršová Jana SRK8756 C D21C 11:07:00
563 405991 Locker Daniel SRK0200 B H16C 11:09:00
673 301106 Morávek Martin SRK7701 C H35C 11:09:00
836 9799 Vítek Zdeněk SRK4701 C H65C 11:11:00
320 301130 Šabatová Jana SRK6853 C D45D 11:12:00
566 682693 Paleček Ondřej SRK0103 B H16C 11:18:00
804 9533 Pohl Zdeněk SRK5301 C H55C 11:20:00
568 2070826 Šabata Radek SRK0202 B H16C 11:24:00
325 425566 Prázová Kamila SRK7151 C D45D 11:27:00
66 2025350 Cejpková Karolína SRK0552 B D12C 11:28:00
159 7203465 Šklíbová Veronika SRK0153 A D18C 11:30:00