Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Kamenský Dvůr – louka mezi rybníky Šutrák a Bílým rybníkem
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Plůtek, 1 : 10 000, E = 2,5m, stav březen 2017
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin - R2
Stavitel tratí:
Viková Vendula - R2, Hrubý Ladislav
JURY:
Zitka Adam, Polák Vlastimil, Král Martin
Kluby:
BRM     ALB     BRU     CET     DKP     DOB     HOR     HOS     CHC     CHT     JIL     KOR     KUN     KUO     LPU     LTU     NPA     PDY     PHK     SHK     SJC     SNA     SPC     SRK     STH     TYN     VAM     VRL     VSP     XCR     ZAM     ZLH     Ostatní kluby
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
177 426338 Sokolová Tereza BRM8451 C D21D 10:58:00
655 9625 Sokol Milan BRM7201 C H21D 11:40:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
607 7208 Kadečka Petr ALB8400 C H21C 10:36:00
247 7220 Černá Petra ALB7450 C D35D 10:41:00
795 7224 Černý Petr ALB6000 C H55C 10:53:00
619 7213 Kupka Jaroslav ALB7800 C H21C 11:00:00
180 7215 Sojková Petra ALB8950 C D21D 11:07:00
182 8279 Horká Marie ALB9050 C D21D 11:13:00
(18)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
459 2032388 Meier Jakub BRU0501 C H12D 10:04:00
686 2033634 Meier Jiří BRU7400 C H35D 10:08:00
747 2033633 Frömmel Miroslav BRU6902 C H45D 10:12:00
238 2032384 Rusinová Alena BRU7152 C D35D 10:23:00
758 425509 Šváb Pavel BRU6701 C H45D 10:34:00
694 2032374 Mádle Miroslav BRU7600 C H35D 10:40:00
535 2011798 Mádle Kryštof BRU0400 C H14D 10:44:00
250 425507 Mádlová Denisa BRU7550 C D35D 10:47:00
312 425506 Kolářová Andrea BRU7151 C D45D 10:48:00
380 2032375 Mádle Ondřej BRU0701 C H10N 10:48:00
136 2032385 Meierová Bára BRU0251 C D16C 10:56:00
672 425502 Kolář Zdeněk BRU7101 C H35C 11:05:00
509 2032387 Rusin Vojtěch BRU0301 B H14C 11:09:00
626 2033639 Kolář Radek BRU6901 C H21C 11:14:00
321 887923 Frömmelová Dana BRU7251 C D45D 11:15:00
675 0 Školník Jan BRU7301 C H35C 11:17:00
677 2032383 Rusin Jan BRU7601 C H35C 11:25:00
570 425512 Školník Eduard BRU0103 C H16C 11:30:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
22 361913 Hájková Lucie CET0751 C D10C 10:16:00
203 339546 Kovářová Anna CET7552 C D35C 10:38:00
769 232860 Záveský Richard CET6301 C H45D 10:56:00
833 2075656 Pilgr Bohuslav CET5101 C H65C 10:59:00
442 2060236 Hájek Dominik CET0601 C H12C 10:59:00
165 436953 Pilíková Veronika CET8152 C D21C 11:01:00
801 2085582 Čípa Jiří CET5002 C H55C 11:11:00
449 2056307 Kovář Radim CET0501 C H12C 11:20:00
145 1398986 Kovářová Jana CET0251 B D16C 11:23:00
218 9722 Hájková Ludmila CET7554 C D35C 11:23:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
168 899157 Klusáková Barbora DKP9157 C D21C 11:10:00
625 1207404 Nývlt Petr DKP8004 C H21C 11:12:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
198 7233 Stolinová Lenka DOB8158 C D35C 10:23:00
785 7227 Tichý Boris DOB5500 C H55C 10:23:00
201 7226 Štěpánová Dita DOB7956 C D35C 10:32:00
772 888649 Dudášek Karel DOB7001 C H45D 11:02:00
644 301623 Zeman Jaroslav DOB8844 C H21D 11:07:00
348 7255 Tichá Jiřina DOB6050 C D55C 11:14:00
805 7243 Tůma Miloš DOB5600 C H55C 11:23:00
(17)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
878 2078473 Vávrová Anna HOR0750 C HDR 10:00:00
931 2078472 Vaňurová Marcela HOR6850 C P 10:00:00
934 2087718 Vaňura Tomáš HOR6800 C P 10:00:00
461 2104603 Čihák Jan HOR0601 C H12D 10:10:00
234 52892 Loukotová Andrea HOR7350 C D35D 10:15:00
527 2053546 Tobolka Jiří HOR0403 C H14D 10:20:00
102 2108890 Vávrová Vanda HOR0350 B D14C 10:36:00
693 9010 Vojtěch Libor HOR7303 C H35D 10:36:00
759 2035741 Rücker Petr HOR6500 C H45D 10:36:00
493 2049536 Kolátor Vojtěch HOR0402 C H14C 10:37:00
765 2113495 Čihák Petr HOR6900 C H45D 10:48:00
727 2032106 Vávra Radek HOR6301 C H45C 10:55:00
670 2049537 Kolář Viktor HOR7300 C H35C 10:57:00
504 2103297 Holman Antonín HOR0405 C H14C 10:59:00
729 2059759 Vávra Martin HOR6302 C H45C 11:03:00
512 2102540 Schneidewind Richard HOR0404 C H14C 11:15:00
569 4768 Vaňura Vít HOR0203 C H16C 11:27:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
714 9754 Hanuš Karel HOS6701 C H45C 10:03:00
659 9762 Vrbata Alan HOS7801 C H35C 10:13:00
163 331151 Vrbatová Petra HOS8551 C D21C 10:55:00
(12)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
744 232920 Marhold Stanislav CHC6603 C H45D 10:06:00
193 2025366 Křivdová Lenka CHC7251 C D35C 10:08:00
480 9560 Šimek Jakub CHC0303 C H14C 10:11:00
233 9542 Chaloupková Lenka CHC6951 C D35D 10:13:00
596 2025343 Pátek Michal CHC8603 C H21C 10:14:00
754 9555 Semrád Pavel CHC6602 C H45D 10:26:00
720 9561 Půlpán Roman CHC6501 C H45C 10:27:00
788 9571 Grundman Martin CHC5801 C H55C 10:32:00
308 331708 Semrádová Jitka CHC6651 C D45D 10:36:00
536 9553 Marhold Stanislav CHC0402 C H14D 10:47:00
840 9554 Švadlena Jiří CHC4601 C H65C 11:27:00
738 9552 Křivda Ivan CHC6701 C H45C 11:39:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
775 51777 Beseda Pavel CHT6910 C H45D 11:08:00
(39)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
884 425538 Suchardová Ella JIL0951 C HDR 10:00:00
921 301611 Pitrmucová Šárka JIL7852 C P 10:00:00
948 253359 Kynčl Stanislav JIL6401 C P 10:00:00
814 9070 Malý Evžen JIL6102 C H55D 10:04:00
746 49414 Gernert Alan JIL7001 C H45D 10:10:00
687 2075603 Pitrmuc Jan JIL7703 C H35D 10:12:00
21 9099 Malá Anežka JIL0751 C D10C 10:13:00
77 425535 Kopecká Anna JIL0552 C D12D 10:14:00
546 2035716 Ježek Jakub JIL0104 B H16C 10:18:00
96 425528 Kadavá Pavlína JIL0355 C D14C 10:18:00
236 2096124 Šaldová Jana JIL7555 C D35D 10:19:00
689 9067 Zlesák Ondřej JIL7601 C H35D 10:20:00
335 9089 Kynčlová Miroslava JIL5851 C D55C 10:22:00
432 53225 Malý Antonín JIL0501 C H12C 10:29:00
550 2078455 Gottstein Jonáš JIL0107 B H16C 10:30:00
10 426308 Kynčlová Anna JIL0852 C D10N 10:31:00
824 682091 Karel Miloš JIL6004 C H55D 10:34:00
790 9071 Král Martin JIL6101 C H55C 10:38:00
339 9093 Jiřištová Hana JIL6052 C D55C 10:38:00
608 9091 Černý Vojtěch JIL9006 C H21C 10:38:00
793 9087 Kynčl Stanislav JIL5401 C H55C 10:47:00
668 2075668 Ježek Zdenek JIL7301 C H35C 10:49:00
207 2096130 Karlová Kateřina JIL7553 C D35C 10:50:00
313 9074 Kynčlová Dagmar JIL7256 C D45D 10:51:00
831 9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C H65C 10:51:00
640 51117 Jiřišta Lubomír JIL8802 C H21D 10:55:00
796 9774 Erlebach Josef JIL5201 C H55C 10:56:00
209 2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C D35C 10:56:00
138 2078456 Pitrmucová Antonie JIL0251 C D16C 11:02:00
112 2078457 Kuříková Zuzana JIL0353 C D14C 11:06:00
128 426349 Houdová Adéla JIL0356 C D14D 11:07:00
582 425529 Ježek Vít JIL9903 C H18C 11:11:00
731 9069 Votoček Tomáš JIL7041 C H45C 11:11:00
114 2078453 Kynčlová Jiřina JIL0354 C D14C 11:12:00
389 426351 Horák Vít JIL0801 C H10N 11:15:00
64 426343 Pitrmucová Lucie JIL0651 C D12C 11:22:00
133 426353 Adámková Klára JIL0452 C D14D 11:22:00
452 425563 Votoček Michal JIL0601 C H12C 11:29:00
148 2035715 Dvořáková Anna JIL0154 C D16C 11:32:00
(29)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
877 2083380 Langrová Tereza KOR1250 C HDR 10:00:00
943 2087632 Hammová Dita KOR7050 C P 10:00:00
942 2083387 Lounek Jaroslav KOR6901 C P 10:00:00
523 2051521 Hladký Filip KOR0300 C H14D 10:08:00
76 2067229 Rybínová Vendula KOR0651 C D12D 10:11:00
482 2095937 Langr Jakub KOR0401 C H14C 10:15:00
463 2106740 Sedláček David KOR0502 C H12D 10:16:00
750 2106728 Vach Vladimír KOR6900 C H45D 10:18:00
79 2109768 Smisitelová Elena KOR0551 C D12D 10:20:00
44 7207778 Hammová Linda KOR0650 C D12C 10:22:00
407 2060299 Hladký Matěj KOR0700 C H10C 10:24:00
242 7003046 Hladká Petra KOR7950 C D35D 10:31:00
244 2106724 Sedláčková Petra KOR7451 C D35D 10:35:00
470 2095980 Zářecký Daniel KOR0500 C H12D 10:37:00
246 2061852 Smisitelová Markéta KOR7452 C D35D 10:39:00
534 2067958 Beneš Robin KOR0301 C H14D 10:41:00
248 2061846 Langrová Lenka KOR7450 C D35D 10:43:00
381 2095940 Langr Matyáš KOR0800 C H10N 10:51:00
252 2095949 Zářecká Vendula KOR8150 C D35D 10:51:00
441 2095970 Krejčí Martin KOR0600 C H12C 10:56:00
56 2095955 Výchová Veronika KOR0550 B D12C 10:58:00
256 2067247 Rybínová Iva KOR7551 C D35D 10:59:00
443 2112771 Lounek Vít KOR0601 C H12C 11:02:00
386 2087655 Hladký Radovan KOR0900 C H10N 11:06:00
647 2095932 Růžička Daniel KOR9000 C H21D 11:16:00
703 2095967 Krejčí Milan KOR7400 C H35D 11:16:00
144 2095939 Zářecká Linda KOR0250 C D16C 11:20:00
705 2060298 Hladký Tomáš KOR7600 C H35D 11:24:00
572 2095969 Krejčí Milan KOR0201 C H16C 11:36:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
780 7208201 Šroler Zdeněk KUN5201 C H55C 10:08:00
(17)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
903 1602617 Musilová Johana KUO0899 C HDR 10:00:00
525 2085585 Pávek Ondřej KUO0301 C H14D 10:14:00
486 2085625 Ráček Jan KUO0302 C H14C 10:23:00
722 51752 Mutinský Viktor KUO6501 C H45C 10:35:00
553 2102858 Kroutil Jan KUO0202 C H16C 10:39:00
666 980350 Koblížek Kamil KUO8001 C H35C 10:41:00
51 2085600 Holubářová Viktorie KUO0599 B D12C 10:43:00
612 980351 Paukert Lukáš KUO9801 A H21C 10:46:00
725 920653 Brožek Tomáš KUO6902 C H45C 10:47:00
251 887160 Brožková Květa KUO7451 C D35D 10:49:00
537 2103752 Kovařík Ondřej KUO0303 H14D 10:50:00
284 51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 C D45C 11:01:00
129 681880 Musilová Elena KUO0399 C D14D 11:10:00
583 920657 Skalický Johan KUO9901 B H18C 11:14:00
565 920694 Kudrna Dalibor KUO0201 C H16C 11:15:00
116 2087684 Brožková Tereza KUO0451 B D14C 11:18:00
585 2035149 Urban Michal KUO0001 C H18C 11:20:00
(161)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
859 426315 Valentová Veronika LPU1152 C HDR 10:00:00
864 1234562 Odvodyová Nikola LPU1252 C HDR 10:00:00
865 2049515 Nekvapilová Zuzana LPU1159 C HDR 10:00:00
898 0 Macek Dan LPU1104 C HDR 10:00:00
863 9281 Stohanzlová Vilma LPU1551 C HDR 10:00:00
866 51128 Švíglerová Anna LPU0952 C HDR 10:00:00
867 9298 Stryková Zuzana LPU1351 C HDR 10:00:00
868 2045250 Stryková Johana LPU1151 C HDR 10:00:00
899 2075642 Kroupová Anna LPU1154 C HDR 10:00:00
904 2070814 Kuhnová Šárka LPU HDR 10:00:00
897 9660 Fenclová Hana LPU1054 C HDR 10:00:00
900 2103249 Kay Leila LPU1155 C HDR 10:00:00
895 920672 Kárníková Alžběta LPU1354 C HDR 10:00:00
896 2049542 Kárník Štěpán LPU1002 C HDR 10:00:00
927 9348 Stará Marta LPU7557 C P 10:00:00
926 2049514 Šípková Petra LPU8058 C P 10:00:00
923 2049521 Šípek Jaroslav LPU7422 C P 10:00:00
924 2108897 Růžková Kamila LPU7560 C P 10:00:00
935 0 Ježková Lenka LPU7254 C P 10:00:00
946 2032156 Brancuská Monika LPU P 10:00:00
541 2108919 Jošt Jakub LPU0213 C H16C 10:03:00
365 2070816 Kroupa Matyáš LPU0902 C H10N 10:03:00
476 9201683 Krpata Michal LPU0403 B H14C 10:03:00
228 232606 Stryková Kateřina LPU7855 C D35D 10:03:00
743 682602 Věříš Jan LPU7103 C H45D 10:04:00
1 2104605 Dominová Julie LPU0857 C D10N 10:04:00
18 2049541 Zitková Andrea LPU0751 C D10C 10:04:00
657 2045236 Belej Jiří LPU7421 C H35C 10:05:00
522 0 Váňa Vojtěch LPU0312 C H14D 10:05:00
779 301183 Novotný Miroslav LPU5905 C H55C 10:05:00
331 9290 Novotná Jiřina LPU5654 C D55C 10:06:00
715 9653 Fencl Jiří LPU6301 C H45C 10:07:00
478 232602 Fejfar Lukáš LPU0310 B H14C 10:07:00
230 2075645 Kroupová Kateřina LPU8154 C D35D 10:07:00
543 7208077 Šišma Vojtěch LPU0204 B H16C 10:09:00
299 9346 Kološová Jana LPU6653 C D45D 10:09:00
367 2103276 Schejbal Filip LPU0711 C H10N 10:09:00
20 2075619 Pipková Karolína LPU0756 C D10C 10:10:00
848 9258 Vávra Jaroslav LPU4601 C H70C 10:11:00
232 2070813 Štichhauerová Kateřina LPU7468 C D35D 10:11:00
524 2049547 Kuhn Vojtěch LPU0404 C H14D 10:11:00
781 9257 Třasák Milan LPU5206 C H55C 10:11:00
41 2070810 Kay Nathalie LPU0559 C D12C 10:13:00
817 301633 Klimpl Petr LPU5401 C H55D 10:13:00
369 2082906 Juška Vojtěch LPU1003 C H10N 10:15:00
597 9308 Novotný Vojtěch LPU9702 C H21C 10:16:00
78 2096132 Losmanová Natálie LPU0565 C D12D 10:17:00
360 436429 Kellnerová Stanislava LPU4950 C D65C 10:17:00
660 2070817 Ježek Vladimír LPU7311 C H35C 10:17:00
428 2032174 Sádovský Jáchym LPU0508 C H12C 10:17:00
235 2035734 Krpatová Zuzana LPU7558 C D35D 10:17:00
526 2096141 Ježek Vojtěch LPU0408 C H14D 10:17:00
783 9215 Mrštík Václav LPU5002 C H55C 10:17:00
302 9251 Weisbauerová Blanka LPU6351 C D45D 10:18:00
23 2075616 Tichá Alexandra LPU0757 C D10C 10:19:00
43 2102545 Vošahlíková Ema LPU0663 C D12C 10:19:00
819 9256 Fridrich Jaroslav LPU4501 C H55D 10:19:00
850 9334 Čepelka Petr LPU4701 C H70C 10:19:00
464 9233 Hostinský Matěj LPU0604 C H12D 10:19:00
599 7207355 Kos Oldřich LPU9302 C H21C 10:20:00
80 2045220 Kuhnová Alžběta LPU0652 C D12D 10:23:00
528 2113098 Dvořáček Filip LPU0420 C H14D 10:23:00
304 416272 Kosová Leona LPU7153 C D45D 10:24:00
45 2096149 Petrásová Michaela LPU0680 C D12C 10:25:00
821 9255 Hostinský Jiří LPU5501 C H55D 10:25:00
362 9247 Kubíková Květa LPU4752 C D65C 10:25:00
662 2025376 Václavek Jan LPU7816 C H35C 10:25:00
8 224865 Stará Magdalena LPU0755 C D10N 10:25:00
786 9234 Juračka Vojtěch LPU5404 C H55C 10:26:00
852 9347 Koudelka Karel LPU4001 C H70C 10:27:00
488 7200595 Waněk Hubert LPU0309 B H14C 10:27:00
603 9294 Haas Karel LPU7304 C H21C 10:28:00
691 2081390 Trlida Vratislav LPU7516 C H35D 10:28:00
241 9868 Kadaňová Barbora LPU8253 C D35D 10:29:00
530 2085651 Pinke Tomáš LPU0311 C H14D 10:29:00
337 888601 Víchová Ladislava LPU5851 C D55C 10:30:00
756 416270 Kos Radovan LPU7110 C H45D 10:30:00
823 301188 Lulay Miloš LPU5502 C H55D 10:31:00
721 253352 Valach Petr LPU6505 C H45C 10:31:00
101 7203463 Koberová Kateřina LPU0352 A D14C 10:33:00
28 2081386 Švíglerová Kateřina LPU0752 C D10C 10:34:00
11 9211 Zitková Veronika LPU1051 C D10N 10:34:00
789 9260 Farář Václav LPU5201 C H55C 10:35:00
492 2070815 Haas Filip LPU0401 B H14C 10:35:00
552 7200907 Pipek Ondřej LPU0203 A H16C 10:36:00
376 2075641 Šípek Daniel LPU0806 C H10N 10:36:00
825 2032164 Sáňka Bedřich LPU5102 C H55D 10:37:00
665 2049533 Froš Štěpán LPU7309 C H35C 10:37:00
760 9327 Cinkan Zdeněk LPU6201 C H45D 10:38:00
412 2091558 Ježek Martin LPU0701 C H10C 10:39:00
494 2045238 Juška Jiří LPU0304 C H14C 10:39:00
30 2075646 Růžková Markéta LPU0758 C D10C 10:40:00
609 2032186 Míča Tomáš LPU9707 B H21C 10:40:00
13 51107 Valentová Kateřina LPU0852 C D10N 10:40:00
86 0 Macková Nela LPU0661 C D12D 10:41:00
436 2085645 Stohanzl Patrik LPU0510 C H12C 10:41:00
204 889272 Švíglerová Pavla LPU7658 C D35C 10:41:00
554 2091559 Vališ Jan LPU0210 C H16C 10:42:00
310 51183 Roudná Eva LPU6554 C D45D 10:42:00
340 9224 Lulayová Věra LPU5651 D55C 10:42:00
104 2085635 Stohanzlová Kristýna LPU0356 C D14C 10:42:00
378 2108905 Schejbal Matyáš LPU0710 C H10N 10:42:00
827 7207852 Vícha Vladimír LPU5801 C H55D 10:43:00
724 9232 Dvořák Luboš LPU6801 C H45C 10:43:00
667 9282 Fukátko Jan LPU8105 C H35C 10:45:00
106 436939 Kološová Veronika LPU0351 C D14C 10:48:00
281 9201630 Demlová Jitka LPU6955 C D45C 10:49:00
500 2096140 Novák Adam LPU0320 B H14C 10:51:00
616 2075601 Zitka Adam LPU8402 C H21C 10:54:00
108 7208094 Pušová Bára LPU0357 B D14C 10:54:00
417 2025377 Kadaně Marek LPU0703 C H10C 10:54:00
176 835307 Odvodyová Šárka LPU8352 C D21D 10:55:00
698 2103261 Stohanzl Jan LPU7600 C H35D 10:56:00
383 9212 Kadaně Matěj LPU1001 C H10N 10:57:00
178 9296 Kokaislová Eva LPU7956 C D21D 11:01:00
257 2025339 Valentová Zuzana LPU7853 C D35D 11:01:00
798 9899 Kološ Oldřich LPU6003 C H55C 11:02:00
345 1006614 Klimplová Alena LPU5551 C D55C 11:02:00
111 2085649 Pinke Veronika LPU0361 C D14C 11:03:00
58 2070811 Haasová Klára LPU0655 C D12C 11:04:00
621 7207362 Kos Tomáš LPU9303 C H21C 11:04:00
700 253351 Nekvapil Ondřej LPU7403 C H35D 11:04:00
562 320291 Růžička Radek LPU0201 C H16C 11:06:00
730 9230 Fencl Petr LPU6901 C H45C 11:07:00
213 410784 Haasová Renata LPU7960 C D35C 11:08:00
113 2096143 Petrásová Hana LPU0380 B D14C 11:09:00
261 426371 Tužilová Štěpánka LPU7052 C D35D 11:09:00
60 2085568 Holcová Nikola LPU0660 C D12C 11:10:00
645 9865 Seidl Jakub LPU9104 C H21D 11:10:00
674 2049548 Kuhn Jiří LPU7718 C H35C 11:13:00
511 9102564 Štichhauer Daniel LPU0405 B H14C 11:13:00
215 2049512 Mrskočová Dana LPU7356 C D35C 11:14:00
732 2091562 Vališ Jan LPU7104 C H45C 11:15:00
131 2085592 Zajícová Radomíra LPU0453 C D14D 11:16:00
170 410785 Valachová Martina LPU9054 C D21C 11:16:00
288 2049550 Pipková Táňa LPU7156 C D45C 11:17:00
155 2049516 Škorpíková Barbora LPU0060 C D18C 11:18:00
63 2070812 Dvořáková Kateřina LPU0656 C D12C 11:19:00
184 7207503 Klimplová Zuzana LPU8151 C D21D 11:19:00
266 253353 Valachová Jana LPU6654 C D35D 11:19:00
629 9867 Macl Jan LPU9102 C H21C 11:20:00
567 2049513 Mrskoč Marek LPU0205 B H16C 11:21:00
117 2025372 Vodičková Johana LPU0354 C D14C 11:21:00
172 7204993 Žaloudková Klára LPU9461 C D21C 11:22:00
734 2075640 Brancuský Zdeněk LPU6803 C H45C 11:23:00
268 2096144 Petrásová Simona LPU7556 C D35D 11:23:00
392 2112731 Nekvapil Lukáš LPU0705 C H10N 11:24:00
157 2082907 Barnetová Veronika LPU9952 B D18C 11:24:00
65 2049520 Mrskočová Markéta LPU0553 B D12C 11:25:00
146 2049518 Brancuská Lenka LPU0159 C D16C 11:26:00
451 2045219 Šípek Ondřej LPU0505 B H12C 11:26:00
119 219207 Fejfarová Tereza LPU0360 A D14C 11:27:00
270 232605 Tichá Elena LPU8258 C D35D 11:27:00
174 301173 Fenclová Marta LPU7667 E D21C 11:28:00
352 9279 Lennerová Eva LPU5653 C D55C 11:30:00
67 7200908 Trlidová Agáta LPU0554 B D12C 11:31:00
453 2035729 Štichhauer Adam LPU0603 C H12C 11:32:00
221 9237 Juračková Jana LPU6051 C D35C 11:32:00
680 828384 Odvody Zdeněk LPU8206 C H35C 11:37:00
709 2070819 Kroupa Jan LPU8103 C H35D 11:40:00
656 253360 Kokaisl Tomáš LPU7820 C H21D 11:43:00
(40)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
905 2103286 Vondrová Adélka LTU HDR 10:00:00
929 416291 Zlámalová Jana LTU8651 C P 10:00:00
947 0 Andělová Ivana LTU P 10:00:00
944 0 Liška Martin LTU P 10:00:00
945 2057584 Vondra Václav LTU6800 P 10:00:00
92 2057583 Licková Štěpánka LTU0452 B D14C 10:06:00
401 425561 Kutáček Ondřej LTU0700 C H10C 10:06:00
358 405955 Kutáčková Stanislava LTU4751 C D65C 10:09:00
544 2057576 Zamastil Michal LTU0203 C H16C 10:12:00
94 2057581 Junková Anna LTU0453 C D14C 10:12:00
333 9769 Sombotová Alena LTU6151 C D55C 10:14:00
598 2102556 Pešan Jan LTU7400 C H21C 10:18:00
484 2057588 Šitina Tomáš LTU0300 B H14C 10:19:00
820 9775 Krejčí Jaroslav LTU5801 C H55D 10:22:00
719 301646 Killar Marek LTU6801 C H45C 10:23:00
25 2057585 Pešanová Emma LTU0850 C D10C 10:25:00
99 405971 Hošková Kateřina LTU0451 C D14C 10:27:00
47 405972 Pešanová Valerie LTU0650 C D12C 10:31:00
410 416292 Hanák Matěj LTU0701 C H10C 10:33:00
491 2057587 Šedivka Pavel LTU0401 B H14C 10:33:00
761 2085618 Hanuš Pavel LTU6501 C H45D 10:40:00
611 515479 Lazák Tomáš LTU9102 C H21C 10:44:00
280 2085652 Bendáková Jitka LTU6951 C D45C 10:45:00
379 2057580 Vondra Matěj LTU0702 C H10N 10:45:00
414 425571 Termer Štěpán LTU0800 C H10C 10:45:00
282 2057594 Lazáková Šárka LTU6952 C D45C 10:53:00
254 2057595 Licková Dana LTU7350 C D35D 10:55:00
641 9779 Procházka Martin LTU8101 C H21D 10:58:00
110 2057591 Suková Majka LTU0450 C D14C 11:00:00
508 2057589 Pirožek Vojtěch LTU0400 B H14C 11:07:00
286 7201808 Hindráková Martina LTU6451 C D45C 11:09:00
447 2057590 Lazák Jan LTU0500 C H12C 11:14:00
733 2085652 Bendák Petr LTU6500 C H45C 11:19:00
839 9777 Rejmont Milan LTU4801 C H65C 11:23:00
586 2057577 Šitina Jakub LTU0001 C H18C 11:23:00
650 0 Procházka Filip LTU7800 H21D 11:25:00
269 2103288 Termerová Jana LTU7850 C D35D 11:25:00
735 416282 Lazák Jan LTU6900 C H45C 11:27:00
841 9778 Procházka Jiří LTU4802 C H65C 11:31:00
808 9772 Sombota Jiří LTU5901 C H55C 11:32:00
(23)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
876 9687 Pavelec Daniel NPA1101 C HDR 10:00:00
366 2085640 Šedivý Josef NPA0802 C H10N 10:06:00
332 2060217 Kalibánová Jiřina NPA5351 C D55C 10:10:00
481 7207895 Typlt Tomáš NPA0406 B H14C 10:13:00
334 2060214 Nováková Jana NPA5552 C D55C 10:18:00
200 2070822 Pavelcová Gabriela NPA7851 C D35C 10:29:00
409 9690 Merhulík Aleš NPA0803 C H10C 10:30:00
434 9689 Merhulík Mikuláš NPA0503 C H12C 10:35:00
495 9688 Choutka Matěj NPA0402 B H14C 10:41:00
249 2078500 Šedivá Petra NPA7751 C D35D 10:45:00
498 9693 Novák Stanislav NPA0404 B H14C 10:47:00
613 682098 Novák Jiří NPA7502 C H21C 10:48:00
439 9702 Pavelec Matěj NPA0501 B H12C 10:50:00
419 9710 Pavelec Michal NPA0801 C H10C 11:00:00
620 2073743 Bartoň Zdeněk NPA8301 C H21C 11:02:00
140 9712 Nováková Světlana NPA0151 B D16C 11:08:00
216 2080944 Podlipná Veronika NPA8152 C D35C 11:17:00
322 416345 Machová Iveta NPA6851 C D45D 11:18:00
514 7207884 Fajfer Filip NPA0401 B H14C 11:19:00
807 2059741 Kalibán Jaroslav NPA5101 C H55C 11:29:00
188 515421 Nováková Zuzana NPA9151 R D21D 11:31:00
707 2113094 Šedivý Josef NPA8003 C H35D 11:32:00
842 2060215 Novák Karel NPA5001 C H65C 11:35:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
891 2102797 Lounek Alexandr PDY1100 C HDR 10:00:00
941 2102772 Nováková Eliška PDY0150 C P 10:00:00
936 0 Stránská Jana PDY7850 C P 10:00:00
970 2088723 Sehnal Tomáš PDY6700 C T 10:00:00
231 2102798 Nováková Martina PDY7350 C D35D 10:09:00
(99)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
873 29746 Fagre Julia PHK HDR 10:00:00
886 1410002 Besedová Barborka PHK1051 C HDR 10:00:00
890 339560 Růžičková Magda PHK0951 C HDR 10:00:00
892 2059756 Kunart Lukáš PHK1010 C HDR 10:00:00
901 2113356 Jelínek František PHK0900 C HDR 10:00:00
906 2113479 Jelínková Eva PHK0953 C HDR 10:00:00
950 2103266 Čermáková Lucie PHK7150 C P 10:00:00
972 2073717 Zurynková Iva PHK7650 C T 10:00:00
91 53164 Čapková Anna PHK0451 B D14C 10:03:00
38 2102557 Rychterová Lucie PHK0557 B D12C 10:04:00
192 1417264 Besedová Petra PHK7654 C D35C 10:05:00
19 2085583 Podlešáková Monika PHK0752 C D10C 10:07:00
815 9354 Balcar Aleš PHK5703 C H55D 10:07:00
847 9422 Novotný Petr PHK3802 C H70C 10:07:00
75 0 Šumberová Johana PHK0565 C D12D 10:08:00
93 362000 Chvátilová Johana PHK0450 B D14C 10:09:00
40 9424 Kučerová Amálie Evelína PHK0651 C D12C 10:10:00
426 2080972 Čermák Martin PHK0502 C H12C 10:11:00
194 1413332 Kubečková Zdena PHK7551 C D35C 10:11:00
849 9455 Vykysalý František PHK3002 C H70C 10:15:00
818 7202881 Souček Pavel PHK5503 C H55D 10:16:00
688 51102 Koutný Pavel PHK7108 C H35D 10:16:00
718 9395 Háp Pavel PHK7101 C H45C 10:19:00
197 9431 Samková Renáta PHK7456 C D35C 10:20:00
7 2035704 Kunartová Dominika PHK0888 C D10N 10:22:00
851 301692 Jiran Václav PHK4701 C H70C 10:23:00
690 2053586 Čapek Miroslav PHK7603 C H35D 10:24:00
487 2073740 Neumann Matěj PHK0400 B H14C 10:25:00
81 2102541 Matušincová Anna PHK0561 C D12D 10:26:00
199 9408 Kunartová Lenka PHK7852 C D35C 10:26:00
529 2078476 Kokrda Vojtěch PHK0402 C H14D 10:26:00
373 2103293 Matušinec Jakub PHK0802 C H10N 10:27:00
46 2067340 Zurynková Ema PHK0655 C D12C 10:28:00
9 9665 Čapková Markéta PHK0850 C D10N 10:28:00
853 9005137 Mikulecký Jan PHK3801 C H70C 10:31:00
605 995884 Justa Pavel PHK8701 C H21C 10:32:00
551 9428 Bárta Šimon PHK0202 B H16C 10:33:00
375 2080949 Příkazský Josef PHK0800 C H10N 10:33:00
243 428295 Říhová Kateřina PHK8052 C D35D 10:33:00
48 2085657 Kuczerová Tereza PHK0551 B D12C 10:34:00
469 2112750 Severa Lukáš PHK0603 C H12D 10:34:00
377 2060279 Novotný Vít PHK0901 C H10N 10:39:00
723 336760 Růžička Ivan PHK6702 C H45C 10:39:00
50 2060234 Zurynková Jana PHK0553 C D12C 10:40:00
31 405952 Novotná Vendula PHK0777 C D10C 10:43:00
472 2078477 Kokrda Adam PHK0503 C H12D 10:43:00
311 2080919 Kokrdová Věra PHK6450 C D45D 10:45:00
52 2056296 Neumannová Alžběta PHK0650 B D12C 10:46:00
830 9425 Novotný František PHK4801 C H65C 10:47:00
499 2080985 Suchánek Adam PHK0403 B H14C 10:49:00
557 9967 Poláček Radim PHK0201 C H16C 10:51:00
107 336788 Besedová Katka PHK0351 C D14C 10:51:00
416 2111620 Kujal Josef PHK0703 C H10C 10:51:00
726 9402 Dušátko Petr PHK5702 C H45C 10:51:00
253 232635 Koutná Alena PHK7052 C D35D 10:53:00
832 9453 Vondrouš Jaroslav PHK5201 C H65C 10:55:00
617 9189 Šabatka Zdeněk PHK8900 C H21C 10:56:00
283 224872 Maňáková Silvie PHK7151 C D45C 10:57:00
109 2087682 Horáková Veronika PHK0353 B D14C 10:57:00
418 2088727 Horák Filip PHK0701 C H10C 10:57:00
164 7260024 Balcarová Jana PHK8753 C D21C 10:58:00
770 9372 Justa Jaromír PHK6101 C H45D 10:58:00
57 2103273 Doudová Alžběta PHK0554 C D12C 11:01:00
317 301691 Balcarová Eva PHK5952 C D45D 11:03:00
166 981820 Azebová Nina PHK8855 C D21C 11:04:00
285 682082 Růžičková Kamila PHK7153 C D45C 11:05:00
212 416264 Novotná Martina PHK8255 C D35C 11:05:00
346 2102552 Běhounová Jiřina PHK5651 C D55C 11:06:00
622 995886 Balcar Aleš PHK8602 C H21C 11:06:00
581 9824 Kučera Kryšpín PHK9900 B H18C 11:08:00
319 207818 Justová Jana PHK6153 C D45D 11:09:00
446 2035735 Pompach Lukáš PHK0500 B H12C 11:11:00
564 336757 Kučera Jan PHK0100 C H16C 11:12:00
702 1413331 Melichar Igor PHK6504 C H35D 11:12:00
287 219239 Novotná Ivana PHK6354 C D45C 11:13:00
169 52185 Matušincová Lucie PHK8152 C D21C 11:13:00
183 410799 Koutná Hana PHK9651 C D21D 11:16:00
803 2102525 Běhoun Pavel PHK5701 C H55C 11:17:00
448 2073754 Hlaváček Pavel PHK0601 C H12C 11:17:00
265 9409 Rychterová Kateřina PHK7752 C D35D 11:17:00
628 9797 Vítek Petr PHK7601 C H21C 11:18:00
171 9448 Vítková Lucie PHK8055 C D21C 11:19:00
704 2091536 Příkazský Jakub PHK8000 C H35D 11:20:00
217 9430 Chvátilová Pavlína PHK7450 C D35C 11:20:00
289 49890 Azebová Martina PHK6757 C D45C 11:21:00
156 2075681 Hápová Petra PHK0051 A D18C 11:21:00
185 224916 Kubečková Veronika PHK9853 C D21D 11:22:00
450 2017670 Háp Matěj PHK0501 B H12C 11:23:00
324 2035720 Kavalírová Zuzana PHK6950 C D45D 11:24:00
631 9410 Novotný Tomáš PHK8101 C H21C 11:24:00
351 9371 Jiranová Alena PHK5351 C D55C 11:26:00
219 410789 Fagré Iva PHK7554 C D35C 11:26:00
651 7207613 Janeček Tomáš PHK9205 C H21D 11:28:00
291 2067950 Vlkanova Hana PHK7050 C D45C 11:29:00
147 2070820 Machová Viktorie PHK0252 B D16C 11:29:00
736 2059745 Hlaváček Lubomír PHK6401 C H45C 11:31:00
68 2073718 Příkazská Zuzana PHK0654 C D12C 11:34:00
293 301191 Hlaváčková Renata PHK7060 C D45C 11:37:00
150 331120 Suchánková Eliška PHK0250 B D16C 11:38:00
(65)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
879 4145 Chabinová Veronika SHK0850 C HDR 10:00:00
928 9126 Netuka Jan SHK7001 C P 10:00:00
933 7208202 Chabinová Jana SHK8350 C P 10:00:00
969 7208023 Jedlička Michal SHK7309 C T 10:00:00
297 2060232 Raková Miroslava SHK7250 C D45D 10:03:00
74 51488 Morávková Alžběta SHK0653 C D12D 10:05:00
477 2073723 Černík Adam SHK0404 B H14C 10:05:00
2 2111664 Lapáčková Anna SHK0854 C D10N 10:07:00
425 2082901 Kurka Jaroslav SHK0501 C H12C 10:08:00
479 7200597 Kolář Šimon SHK0405 B H14C 10:09:00
716 9151 Chmelař Pavel SHK6402 C H45C 10:11:00
427 0 Porkert Jiří SHK0506 C H12C 10:14:00
301 331561 Egrtová Jitka SHK6354 C D45D 10:15:00
404 2082904 Kurka Antonín SHK0700 C H10C 10:15:00
784 2058468 Filip Aleš SHK5501 C H55C 10:20:00
303 49868 Macháčková Jana SHK6450 C D45D 10:21:00
661 301648 Hausvater Karel SHK5801 C H35C 10:21:00
98 2111601 Morávková Barbora SHK0352 C D14C 10:24:00
372 2111662 Bezvoda Jakub SHK0807 C H10N 10:24:00
753 410744 Funda Michal SHK6403 C H45D 10:24:00
466 2088152 Kočí Miroslav SHK0601 C H12D 10:25:00
822 9104 Fejlek Vojtěch SHK5202 C H55D 10:28:00
755 1400450 Dohnálek Pavel SHK7100 C H45D 10:28:00
787 49629 Vízek Luděk SHK6001 C H55C 10:29:00
663 9101116 Svoboda Ondřej SHK7605 C H35C 10:29:00
100 7206547 Thýnová Martina SHK0350 A D14C 10:30:00
27 51405 Netuková Anežka SHK0750 C D10C 10:31:00
490 2049527 Rak Tomáš SHK0400 B H14C 10:31:00
338 9116 Stulíková Zuzana SHK5751 C D55C 10:34:00
279 9122 Chmelařová Marie SHK6352 C D45C 10:41:00
762 2103291 Rémiš Jaromír SHK7200 C H45D 10:42:00
496 2073745 Kodytek Adam SHK0402 B H14C 10:43:00
695 2069098 Suchý Petr SHK7800 C H35D 10:44:00
105 2049543 Suchá Simona SHK0351 B D14C 10:45:00
341 9107 Fejlková Alice SHK5351 C D55C 10:46:00
206 2049540 Kroniková Jana SHK7350 C D35C 10:47:00
556 7207030 Porkert Jan SHK0100 B H16C 10:48:00
766 7203333 Novotný Pavel SHK6104 C H45D 10:50:00
615 1404034 Tomalík Ondřej SHK8904 C H21C 10:52:00
343 301696 Svobodová Eva SHK5853 C D55C 10:54:00
768 9158 Svoboda Miloslav SHK5901 C H45D 10:54:00
315 2017663 Thýnová Ivana SHK6651 C D45D 10:57:00
137 2049526 Raková Petra SHK0251 B D16C 10:59:00
728 2017669 Kohout Josef SHK6902 C H45C 10:59:00
384 2111663 Matys Richard SHK0602 C H10N 11:00:00
771 2085650 Širůček Jaromír SHK6200 C H45D 11:00:00
642 9195 Stulík Matěj SHK9101 C H21D 11:01:00
671 9101117 Slovák Miroslav SHK7704 C H35C 11:01:00
561 51179 Langr Jan SHK0101 B H16C 11:03:00
506 7206348 Tichý Lubomír SHK0303 B H14C 11:03:00
580 7300181 Tichý Radomír SHK0000 A H18C 11:05:00
139 2017683 Kroniková Štěpánka SHK0150 B D16C 11:05:00
318 410739 Fundová Hana SHK6752 C D45D 11:06:00
800 410797 Gazdačko Milan SHK5702 C H55C 11:08:00
387 331276 Rémiš Štěpán SHK0802 C H10N 11:09:00
141 2049549 Zimová Barbora SHK0151 B D16C 11:11:00
510 1400421 Dohnálek Tomáš SHK0403 B H14C 11:11:00
130 2104585 Brožíková Barbora SHK0358 C D14D 11:13:00
263 2070825 Kodytková Karolína SHK7750 C D35D 11:13:00
513 2088201 Fábera David SHK0305 A H14C 11:17:00
349 9118 Bláhová Luba SHK5852 C D55C 11:18:00
323 51131 Dohnálková Jana SHK7252 C D45D 11:21:00
391 2111607 Matys Eduard SHK0902 C H10N 11:21:00
393 331576 Rémiš Šimon SHK0801 C H10N 11:27:00
149 2058528 Kodytková Denisa SHK0252 B D16C 11:35:00
(62)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
857 2115009 Posolda Lukáš SJC HDR 10:00:00
862 9962 Havelka Pepča SJC1000 C HDR 10:00:00
869 2115013 Voborská Valerie SJC0852 C HDR 10:00:00
860 52317 Kazdová Rozárie SJC1350 C HDR 10:00:00
861 2112770 Jakubcová Karolína SJC1050 C HDR 10:00:00
930 4744 Hanušová Zdena SJC7253 C P 10:00:00
925 0 Pešková R. SJC P 10:00:00
920 2114994 Kejvalová Kamila SJC7450 C P 10:00:00
400 8225 Kopecký Matyáš SJC0702 C H10C 10:03:00
591 886513 Beneš Jan SJC8703 C H21C 10:04:00
402 2115003 Haken Miroslav SJC0703 C H10C 10:09:00
3 4288 Šnokhousová Johanka SJC0851 C D10N 10:10:00
595 1414501 Drobník Michal SJC8709 C H21C 10:12:00
368 9914 Ticháček Jáchym SJC1004 C H10N 10:12:00
748 9916 Řehák Pavel SJC6001 C H45D 10:14:00
95 2102073 Růžičková Eliška SJC0452 C D14C 10:15:00
5 2114998 Vltavská Eliška SJC0850 C D10N 10:16:00
483 2080982 Vitvar Radim SJC0404 B H14C 10:17:00
371 2115010 Pešek Ondřej SJC0802 C H10N 10:21:00
430 2114992 Vlach František SJC0603 C H12C 10:23:00
239 9979 Posoldová Eva SJC7957 C D35D 10:25:00
602 4286 Holas Štěpán SJC8702 C H21C 10:26:00
408 9951 Ticháček Jakub SJC0704 C H10C 10:27:00
306 9918 Bienová Věra SJC5752 C D45D 10:30:00
604 886288 Kazda Ondřej SJC8202 C H21C 10:30:00
83 2115008 Vltavská Klára SJC D12D 10:32:00
433 2102080 Dlabola Jakub SJC0602 C H12C 10:32:00
664 2115004 Pleva Stanislav SJC7601 C H35C 10:33:00
606 2053542 Zlámal David SJC9603 C H21C 10:34:00
202 211303 Škorpilová Jana SJC7451 C D35C 10:35:00
278 2053545 Zalabová Martina SJC6657 C D45C 10:37:00
29 2102075 Havrdová Sheila SJC0750 C D10C 10:37:00
49 2102078 Kejvalová Radka SJC0552 C D12C 10:37:00
12 2102076 Havrdová Selina SJC0950 C D10N 10:37:00
791 9907 Beneš Josef SJC5801 C H55C 10:41:00
413 2114991 Švorc Petr SJC0700 C H10C 10:42:00
437 2056294 Janků Štěpán SJC0501 B H12C 10:44:00
555 2056299 Franta Jonáš SJC0201 C H16C 10:45:00
415 2115000 Vaníček Jan SJC0705 C H10C 10:48:00
53 2114997 Malínská Nela SJC0650 C D12C 10:49:00
639 7207701 Zahradník Jakub SJC8604 C H21D 10:52:00
208 9940 Ticháčková Magdalena SJC7962 C D35C 10:53:00
501 2114995 Tměj Adam SJC0407 C H14C 10:53:00
382 2115006 Pleva Stanislav SJC0805 C H10N 10:54:00
55 2102084 Gurinová Gabriela SJC0557 C D12C 10:55:00
503 2102081 Filsak Rafael SJC0301 C H14C 10:57:00
255 2080844 Hvězdová Dagmar SJC7656 C D35D 10:57:00
210 9977 Havrdová Renata SJC7756 C D35C 10:59:00
505 2102074 Růžička Jan SJC0406 B H14C 11:01:00
507 2053544 Tesař Zdeněk SJC0401 B H14C 11:05:00
259 2056264 Janků Radka SJC7353 C D35D 11:05:00
701 7090873 Kejval Jaromír SJC7300 C H35D 11:08:00
142 2082909 Klacková Štěpánka SJC0253 B D16C 11:14:00
115 2115012 Kosinová Kristýna SJC0453 B D14C 11:15:00
627 9965 Hanzl Tomáš SJC8205 C H21C 11:16:00
390 2102077 Kejval Vojtěch SJC0902 C H10N 11:18:00
838 9948 Bílek Vratislav SJC4801 C H65C 11:19:00
290 9908 Benešová Iva SJC6151 C D45C 11:25:00
587 2059739 Macko Lukáš SJC9901 C H18C 11:26:00
394 2085566 Tuma Lukáš SJC0800 C H10N 11:30:00
679 7090004 Tuma Jaroslav SJC7305 C H35C 11:33:00
573 2056295 Tuma Matěj SJC0202 A H16C 11:39:00
(19)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
887 2113083 Venclová Dorota SNA1351 C HDR 10:00:00
882 9619 Vencl Dorián SNA1002 C HDR 10:00:00
922 405984 Molingerová Pavlína SNA7951 C P 10:00:00
974 7246 Venclová Kateřina SNA T 10:00:00
846 9610 Sokolář Zdeněk SNA4501 C H70C 10:03:00
298 9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C D45D 10:06:00
749 232953 Zákravský Zdeněk SNA5702 C H45D 10:16:00
429 9636 Doucha Martin SNA0501 C H12C 10:20:00
406 9616 Doucha Tomáš SNA0801 C H10C 10:21:00
752 9629 Imlauf Martin SNA6301 C H45D 10:22:00
82 49874 Molingerová Adéla SNA0651 D12D 10:29:00
531 9624 Molinger Matěj SNA0401 C H14D 10:32:00
757 9633 Langr Stanislav SNA5403 C H45D 10:32:00
794 9646 Kalibán Pavel SNA5649 C H55C 10:50:00
697 9645 Molinger Luděk SNA7249 C H35D 10:52:00
624 9626 Doucha Jiří SNA7105 C H21C 11:10:00
350 9612 Langrová Eva SNA5351 C D55C 11:22:00
649 9630 Slavík Pavel SNA7349 C H21D 11:22:00
173 2085610 Hančová Marie SNA8255 C D21C 11:25:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
618 2067975 Hlaváč Jaroslav SPC9205 C H21C 10:58:00
(36)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
937 2091518 Dusílková Marie SRK5752 C P 10:00:00
357 9539 Ehlová Iva SRK3951 C D65C 10:05:00
424 2025360 Šimerda Václav SRK0605 C H12C 10:05:00
542 9496 Zemánek Mikuláš SRK0201 B H16C 10:06:00
717 301158 Locker Martin SRK7001 C H45C 10:15:00
42 2027214 Tomášová Anna SRK0554 C D12C 10:16:00
24 2027235 Hanlová Kristýna SRK0752 C D10C 10:22:00
431 2027238 Stavrinou David SRK0506 C H12C 10:26:00
26 9523 Stavrinou Kristýna SRK0751 C D10C 10:28:00
374 9794 Šeps Miroslav SRK0801 C H10N 10:30:00
84 2027231 Hanlová Nikola SRK0553 C D12D 10:35:00
854 52647 Wenke Josef SRK4703 C H70C 10:35:00
435 2027229 Šeps Daniel SRK0504 B H12C 10:38:00
205 9796 Zemánková Eva SRK7452 C D35C 10:44:00
763 425579 Šabata Milan SRK6901 C H45D 10:44:00
497 2091541 Flegl Martin SRK0300 B H14C 10:45:00
438 425589 Morávek Martin SRK0503 C H12C 10:47:00
696 0 Stavrinou Marios SRK7901 C H35D 10:48:00
54 425542 Morávková Zuzana SRK0551 B D12C 10:52:00
669 7204489 Šklíba Jan SRK7501 C H35C 10:53:00
314 9801 Lockerová Milena SRK7251 C D45D 10:54:00
502 2027201 Šípek Stanislav SRK0304 B H14C 10:55:00
699 2027249 Hanl Vratislav SRK7402 C H35D 11:00:00
834 9818 Stárek Jiří SRK5002 C H65C 11:03:00
444 425588 Jiroušek Dominik SRK0602 C H12C 11:05:00
167 9591 Andršová Jana SRK8756 C D21C 11:07:00
563 405991 Locker Daniel SRK0200 B H16C 11:09:00
673 301106 Morávek Martin SRK7701 C H35C 11:09:00
836 9799 Vítek Zdeněk SRK4701 C H65C 11:11:00
320 301130 Šabatová Jana SRK6853 C D45D 11:12:00
566 682693 Paleček Ondřej SRK0103 B H16C 11:18:00
804 9533 Pohl Zdeněk SRK5301 C H55C 11:20:00
568 2070826 Šabata Radek SRK0202 B H16C 11:24:00
325 425566 Prázová Kamila SRK7151 C D45D 11:27:00
66 2025350 Cejpková Karolína SRK0552 B D12C 11:28:00
159 7203465 Šklíbová Veronika SRK0153 A D18C 11:30:00
(19)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
870 0 Pochop Václav STH0902 C HDR 10:00:00
888 7756777 Junek Šimon STH1001 C HDR 10:00:00
893 7202572 Junek Kryštof STH1201 C HDR 10:00:00
940 2032180 Puš Roman STH7501 C P 10:00:00
39 7204983 Štefanová Markéta STH0550 B D12C 10:07:00
460 425587 Haken Kryštof STH0505 C H12D 10:07:00
462 2008986 Jiřička Martin STH0503 C H12D 10:13:00
405 9044 Buďárek Šimon STH0703 C H10C 10:18:00
548 7207496 Urban Dominik STH0204 C H16C 10:24:00
240 220254 Junková Petra STH7451 C D35D 10:27:00
467 330520 Horáček Dominik STH0600 C H12D 10:28:00
411 2035746 Pochop Petr STH0701 C H10C 10:36:00
32 9050 Chrástová Barbora STH0851 C D10C 10:46:00
34 9043 Bulušková Barbora STH0750 C D10C 10:52:00
559 2009000 Synek Vladislav STH0207 C H16C 10:57:00
388 1302784 Junek Matouš STH0801 C H10N 11:12:00
61 7204976 Chrástová Magdaléna STH0551 B D12C 11:13:00
132 2008991 Bergerová Veronika STH0355 C D14D 11:19:00
120 410777 Zahradníková Linda STH0352 C D14C 11:30:00
(11)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
871 9746 Nymsová Marie Ema TYN1350 C HDR 10:00:00
872 9747 Nymsa Matyáš TYN1300 C HDR 10:00:00
858 0 Daněk Tomáš TYN0900 C HDR 10:00:00
889 2060239 Müllerová Kateřina TYN0750 C HDR 10:00:00
973 2111605 Daněk Petr TYN7900 C T 10:00:00
816 9731 Beňo Miroslav TYN5301 C H55D 10:10:00
692 49698 Šišma Pavel TYN6901 C H35D 10:32:00
245 7209364 Šišmová Hana TYN6850 C D35D 10:37:00
643 682669 Nymsa Zdeněk TYN8502 C H21D 11:04:00
678 2049538 Műller Kamil TYN7500 C H35C 11:29:00
737 995825 Jakeš Josef TYN6501 C H45C 11:35:00
(14)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
745 9684 Mikyska Alan VAM7149 C H45D 10:08:00
196 2053570 Vandasová Markéta VAM7250 C D35C 10:17:00
237 51469 Mikysková Ilona VAM7550 C D35D 10:21:00
601 9589 Smutný Šimon VAM9301 C H21C 10:24:00
305 9678 Veverková Yveta VAM6452 C D45D 10:27:00
307 416317 Kulová Jana VAM6550 C D45D 10:33:00
85 51468 Mikysková Adéla VAM0550 C D12D 10:38:00
614 7003026 Hladký Viktor VAM8201 C H21C 10:50:00
797 9581 Tupec Jiří VAM5801 C H55C 10:59:00
623 9669 Veverka Tomáš VAM8401 C H21C 11:08:00
214 9676 Smutná Jana VAM6251 C D35C 11:11:00
262 9680 Rykalová Jitka VAM7251 C D35D 11:11:00
676 9111166 Vandas Luděk VAM6601 C H35C 11:21:00
267 2109696 Mudruňková Romana VAM7752 C D35D 11:21:00
(52)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
881 1396854 Smith Laura VRL1152 C HDR 10:00:00
880 232639 Wohanka Antonín VRL1201 C HDR 10:00:00
885 9000 Polák Vlastimil VRL1001 C HDR 10:00:00
902 2075628 Kutlvašr Vladimír VRL1002 C HDR 10:00:00
894 2096239 Poláková Gabriela VRL1351 C HDR 10:00:00
949 2080989 Hanušová Monika VRL7654 C P 10:00:00
951 2092425 Hájek Tibor VRL7202 C P 10:00:00
685 2078480 Hanuš Vladimír VRL7508 C H35D 10:04:00
229 331655 Poláková Lucie VRL8254 C D35D 10:05:00
593 981811 Hanč Petr VRL8001 C H21C 10:08:00
658 2017664 Kutlvašr Ruda VRL7601 C H35C 10:09:00
300 8962 Vlachová Hana VRL6251 C D45D 10:12:00
4 9246 Hančová Karolína VRL0952 C D10N 10:13:00
195 2042537 Wohanková Gabriela VRL7652 C D35C 10:14:00
545 425565 Krampera Tomáš VRL0103 C H16C 10:15:00
370 8991 Kubát Vojtěch VRL0701 C H10N 10:18:00
6 2096243 Kutlvašrová Pavla VRL0951 C D10N 10:19:00
751 8977 Kubát Miroslav VRL6701 C H45D 10:20:00
547 7206528 Dostál Jakub VRL0104 B H16C 10:21:00
97 2053583 Knobová Agáta VRL0453 B D14C 10:21:00
549 7260006 Mejsnar Jaroslav VRL0202 C H16C 10:27:00
489 2088183 Procinger Jakub VRL0305 C H14C 10:29:00
533 2087702 Hájek Matěj VRL0402 C H14D 10:38:00
309 219210 Procingerová Ilona VRL7053 C D45D 10:39:00
103 2035739 Matoušová Gabriela VRL0352 C D14C 10:39:00
610 2085616 Hrdinka Daniel VRL9701 C H21C 10:42:00
14 2085588 Hanušová Markéta VRL0852 C D10N 10:43:00
767 995887 Čivrný Pavel VRL6306 C H45D 10:52:00
440 232649 Čivrný Jan VRL0501 B H12C 10:53:00
316 8980 Hančová Hana VRL5652 C D45D 11:00:00
211 438036 Pilná Libuše VRL7153 C D35C 11:02:00
258 206480 Hančová Alice VRL7052 C D35D 11:03:00
260 425562 Stará Petra VRL7354 C D35D 11:07:00
445 2078481 Hanuš Filip VRL0604 B H12C 11:08:00
347 8954 Nýdrlová Eva VRL5451 C D55C 11:10:00
802 2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C H55C 11:14:00
154 2032127 Matoušová Kateřina VRL9955 A D18C 11:15:00
264 331359 Matoušová Petra VRL7154 C D35D 11:15:00
143 7208078 Randáková Alžběta VRL0252 C D16C 11:17:00
515 8636759 Štregl Matyáš VRL0301 A H14C 11:21:00
630 2017676 Štregl Petr VRL7303 C H21C 11:22:00
118 7207062 Randáková Adéla VRL0452 B D14C 11:24:00
806 8996 Hanč Pavel VRL5601 C H55C 11:26:00
633 2096236 Wohanka Pavel VRL7501 C H21C 11:28:00
187 8968 Kubátová Dana VRL6851 C D21D 11:28:00
706 1413338 Dostál Dalibor VRL7308 C H35D 11:28:00
588 339555 Kubát Tomáš VRL0001 C H18C 11:29:00
220 2060275 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 C D35C 11:29:00
271 2102800 Štreglová Andrea VRL7552 C D35D 11:29:00
571 2082910 Procinger Jan VRL0102 C H16C 11:33:00
121 2078482 Hanušová Kateřina VRL0455 B D14C 11:33:00
222 2096241 Smith Lucie VRL7353 C D35C 11:35:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
292 7911 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C D45C 11:33:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
592 0 Karkoš Petr XCR7300 C H21C 10:06:00
(32)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
403 2102873 Kunt Martin ZAM0701 C H10C 10:12:00
359 2056289 Lhotská Hana ZAM4651 C D65C 10:13:00
782 232634 Fikejs Vladimír ZAM5702 C H55C 10:14:00
361 9033 Martincová Helena ZAM5051 C D65C 10:21:00
485 2102818 Kunt Stanislav ZAM0401 C H14C 10:21:00
465 0 Lesák Lukáš ZAM0502 C H12D 10:22:00
468 9040 Adamec Matěj ZAM0603 C H12D 10:31:00
532 2096135 Kaška Jan ZAM0301 C H14D 10:35:00
471 1398978 Vicenec Martin ZAM0601 C H12D 10:40:00
792 2060235 Chládek Josef ZAM5901 C H55C 10:44:00
87 2075607 Hylmarová Zuzana ZAM0553 C D12D 10:44:00
33 52799 Chlupáčová Anežka ZAM0751 C D10C 10:49:00
342 9592 Nováková Miloslava ZAM6051 C D55C 10:50:00
558 9285 Krsek Šimon ZAM0204 C H16C 10:54:00
344 9031 Koblížková Hana ZAM5851 C D55C 10:58:00
560 9284 Pachel Jakub ZAM0202 C H16C 11:00:00
579 1400449 Sourada Tomáš ZAM9902 C H18C 11:02:00
385 9036 Pachel Jiří ZAM0801 C H10N 11:03:00
127 2053564 Suchomelová Josefína ZAM0451 C D14D 11:04:00
179 2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C D21D 11:04:00
799 2085624 Andrš Milan ZAM5801 C H55C 11:05:00
835 9039 Tobiška Václav ZAM4401 C H65C 11:07:00
181 2053562 Chládková Eva ZAM7051 C D21D 11:10:00
646 2083373 Andrš Petr ZAM8401 C H21D 11:13:00
837 9038 Šponar Josef ZAM4701 C H65C 11:15:00
62 416281 Hovadová Iveta ZAM0552 C D12C 11:16:00
584 2058526 Friml Dominik ZAM9901 C H18C 11:17:00
648 7209465 Vojtěch Martin ZAM8101 C H21D 11:19:00
186 2103234 Šiffelová Lenka ZAM8452 C D21D 11:25:00
158 436955 Knápková Adéla ZAM9953 C D18C 11:27:00
160 2053566 Pachelová Anna ZAM0053 C D18C 11:33:00
708 2800295 Kunt Stanislav ZAM7401 C H35D 11:36:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
59 2049561 Moskvová Agáta ZLH0550 C D12C 11:07:00
Ostatní kluby
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
908 0 Vakant Vakant HDR 10:00
909 0 Vakant Vakant HDR 10:00
916 0 Vakant Vakant HDR 10:00
907 0 Vakant Vakant HDR 10:00
910 0 Vakant Vakant HDR 10:00
911 0 Vakant Vakant HDR 10:00
912 0 Vakant Vakant HDR 10:00
917 0 Vakant Vakant HDR 10:00
874 0 Faltejsková Greta SV SV Mietraching HDR 10:00
875 0 Teplý Martin NER NER HDR 10:00
915 0 Vakant Vakant HDR 10:00
918 0 Vakant Vakant HDR 10:00
913 0 Vakant Vakant HDR 10:00
914 0 Vakant Vakant HDR 10:00
960 0 Vakant Vakant P 10:00
961 0 Vakant Vakant P 10:00
962 0 Vakant Vakant P 10:00
955 0 Vakant Vakant P 10:00
952 0 Vakant Vakant P 10:00
953 0 Vakant Vakant P 10:00
956 0 Vakant Vakant P 10:00
957 0 Vakant Vakant P 10:00
958 0 Vakant Vakant P 10:00
965 0 Vakant Vakant P 10:00
966 0 Vakant Vakant P 10:00
963 0 Vakant Vakant P 10:00
954 0 Vakant Vakant P 10:00
959 0 Vakant Vakant P 10:00
964 0 Vakant Vakant P 10:00
984 0 Vakant Vakant T 10:00
983 0 Vakant Vakant T 10:00
980 0 Vakant Vakant T 10:00
982 0 Vakant Vakant T 10:00
976 0 Vakant Vakant T 10:00
979 0 Vakant Vakant T 10:00
978 0 Vakant Vakant T 10:00
975 0 Vakant Vakant T 10:00
977 0 Vakant Vakant T 10:00
981 0 Vakant Vakant T 10:00
336 0 Vakant Vakant D55C 10:26
363 0 Vakant Vakant D65C 10:29
364 0 Vakant Vakant D65C 10:33
855 0 Vakant Vakant H70C 10:39
826 0 Vakant Vakant H55D 10:40
856 0 Vakant Vakant H70C 10:43
828 0 Vakant Vakant H55D 10:46
473 2088820 Faltejsek Tobias SV SV Mietraching H12D 10:46
15 0 Vakant Vakant D10N 10:46
88 0 Vakant Vakant D12D 10:47
829 0 Vakant Vakant H55D 10:49
474 0 Vakant Vakant H12D 10:49
16 0 Vakant Vakant D10N 10:49
89 0 Vakant Vakant D12D 10:50
475 0 Vakant Vakant H12D 10:52
17 0 Vakant Vakant D10N 10:52
538 0 Vakant Vakant H14D 10:53
90 0 Vakant Vakant D12D 10:53
35 9267 Faltejsková Laura SV SV Mietraching D10C 10:55
539 0 Vakant Vakant H14D 10:56
36 0 Vakant Vakant D10C 10:58
540 0 Vakant Vakant H14D 10:59
37 0 Vakant Vakant D10C 11:01
420 0 Vakant Vakant H10C 11:03
773 0 Vakant Vakant H45D 11:04
421 0 Vakant Vakant H10C 11:06
774 0 Vakant Vakant H45D 11:06
422 0 Vakant Vakant H10C 11:09
776 0 Vakant Vakant H45D 11:10
423 0 Vakant Vakant H10C 11:12
777 0 Vakant Vakant H45D 11:12
778 0 Vakant Vakant H45D 11:14
516 0 Vakant Vakant H14C 11:23
134 0 Vakant Vakant D14D 11:25
517 0 Vakant Vakant H14C 11:25
632 0 Vakant Vakant H21C 11:26
518 0 Vakant Vakant H14C 11:27
135 0 Vakant Vakant D14D 11:28
519 0 Vakant Vakant H14C 11:29
326 0 Vakant Vakant D45D 11:30
634 0 Vakant Vakant H21C 11:30
652 0 Vakant Vakant H21D 11:31
175 0 Vakant Vakant D21C 11:31
520 0 Vakant Vakant H14C 11:31
272 2086560 Faltejsková Jana SV SV Mietraching D35D 11:31
589 0 Vakant Vakant H18C 11:32
635 0 Vakant Vakant H21C 11:32
327 0 Vakant Vakant D45D 11:33
395 0 Vakant Vakant H10N 11:33
521 0 Vakant Vakant H14C 11:33
273 0 Vakant Vakant D35D 11:33
353 0 Vakant Vakant D55C 11:34
636 0 Vakant Vakant H21C 11:34
653 0 Vakant Vakant H21D 11:34
189 0 Vakant Vakant D21D 11:34
809 0 Vakant Vakant H55C 11:35
590 0 Vakant Vakant H18C 11:35
454 0 Vakant Vakant H12C 11:35
274 0 Vakant Vakant D35D 11:35
328 0 Vakant Vakant D45D 11:36
122 0 Vakant Vakant D14C 11:36
637 0 Vakant Vakant H21C 11:36
396 0 Vakant Vakant H10N 11:36
161 0 Vakant Vakant D18C 11:36
275 0 Vakant Vakant D35D 11:37
69 0 Vakant Vakant D12C 11:37
654 0 Vakant Vakant H21D 11:37
190 0 Vakant Vakant D21D 11:37
810 0 Vakant Vakant H55C 11:38
354 0 Vakant Vakant D55C 11:38
638 0 Vakant Vakant H21C 11:38
455 0 Vakant Vakant H12C 11:38
223 0 Vakant Vakant D35C 11:38
276 0 Vakant Vakant D35D 11:39
329 0 Vakant Vakant D45D 11:39
843 0 Vakant Vakant H65C 11:39
123 0 Vakant Vakant D14C 11:39
397 0 Vakant Vakant H10N 11:39
162 0 Vakant Vakant D18C 11:39
70 0 Vakant Vakant D12C 11:40
191 0 Vakant Vakant D21D 11:40
277 0 Vakant Vakant D35D 11:41
294 0 Vakant Vakant D45C 11:41
811 0 Vakant Vakant H55C 11:41
151 0 Vakant Vakant D16C 11:41
681 0 Vakant Vakant H35C 11:41
456 0 Vakant Vakant H12C 11:41
224 0 Vakant Vakant D35C 11:41
574 0 Vakant Vakant H16C 11:42
330 0 Vakant Vakant D45D 11:42
355 0 Vakant Vakant D55C 11:42
124 0 Vakant Vakant D14C 11:42
398 0 Vakant Vakant H10N 11:42
71 0 Vakant Vakant D12C 11:43
844 0 Vakant Vakant H65C 11:43
739 0 Vakant Vakant H45C 11:43
812 0 Vakant Vakant H55C 11:44
152 0 Vakant Vakant D16C 11:44
710 7708877 Faltejsek Lukáš SV SV Mietraching H35D 11:44
457 0 Vakant Vakant H12C 11:44
225 0 Vakant Vakant D35C 11:44
295 0 Vakant Vakant D45C 11:45
575 0 Vakant Vakant H16C 11:45
125 0 Vakant Vakant D14C 11:45
399 0 Vakant Vakant H10N 11:45
682 0 Vakant Vakant H35C 11:45
72 0 Vakant Vakant D12C 11:46
356 0 Vakant Vakant D55C 11:46
813 0 Vakant Vakant H55C 11:47
845 0 Vakant Vakant H65C 11:47
153 0 Vakant Vakant D16C 11:47
458 0 Vakant Vakant H12C 11:47
226 0 Vakant Vakant D35C 11:47
740 0 Vakant Vakant H45C 11:47
576 0 Vakant Vakant H16C 11:48
126 0 Vakant Vakant D14C 11:48
711 0 Vakant Vakant H35D 11:48
296 0 Vakant Vakant D45C 11:49
73 0 Vakant Vakant D12C 11:49
683 0 Vakant Vakant H35C 11:49
227 0 Vakant Vakant D35C 11:50
577 0 Vakant Vakant H16C 11:51
741 0 Vakant Vakant H45C 11:51
712 0 Vakant Vakant H35D 11:52
684 0 Vakant Vakant H35C 11:53
578 0 Vakant Vakant H16C 11:54
742 0 Vakant Vakant H45C 11:55
713 0 Vakant Vakant H35D 11:56