Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Kamenský Dvůr – louka mezi rybníky Šutrák a Bílým rybníkem
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Plůtek, 1 : 10 000, E = 2,5m, stav březen 2017
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin - R2
Stavitel tratí:
Viková Vendula - R2, Hrubý Ladislav
JURY:
Zitka Adam, Polák Vlastimil, Král Martin
Kluby:
BRM     HOS     ALB     BRU     CET     DKP     DOB     HOR     CHC     CHT     JIL     KOR     KUN     KUO     LPU     LTU     NPA     PDY     PHK     SHK     SJC     SNA     SPC     SRK     STH     TYN     VAM     VRL     VSP     XCR     ZAM     ZLH     Ostatní kluby
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:58:00 177 Sokolová Tereza BRM8451 426338 C D21D
11:40:00 655 Sokol Milan BRM7201 9625 C H21D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 714 Hanuš Karel HOS6701 9754 C H45C
10:13:00 659 Vrbata Alan HOS7801 9762 C H35C
10:55:00 163 Vrbatová Petra HOS8551 331151 C D21C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:36:00 607 Kadečka Petr ALB8400 7208 C H21C
10:41:00 247 Černá Petra ALB7450 7220 C D35D
10:53:00 795 Černý Petr ALB6000 7224 C H55C
11:00:00 619 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C H21C
11:07:00 180 Sojková Petra ALB8950 7215 C D21D
11:13:00 182 Horká Marie ALB9050 8279 C D21D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 459 Meier Jakub BRU0501 2032388 C H12D
10:08:00 686 Meier Jiří BRU7400 2033634 C H35D
10:12:00 747 Frömmel Miroslav BRU6902 2033633 C H45D
10:23:00 238 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C D35D
10:34:00 758 Šváb Pavel BRU6701 425509 C H45D
10:40:00 694 Mádle Miroslav BRU7600 2032374 C H35D
10:44:00 535 Mádle Kryštof BRU0400 2011798 C H14D
10:47:00 250 Mádlová Denisa BRU7550 425507 C D35D
10:48:00 312 Kolářová Andrea BRU7151 425506 C D45D
10:48:00 380 Mádle Ondřej BRU0701 2032375 C H10N
10:56:00 136 Meierová Bára BRU0251 2032385 C D16C
11:05:00 672 Kolář Zdeněk BRU7101 425502 C H35C
11:09:00 509 Rusin Vojtěch BRU0301 2032387 B H14C
11:14:00 626 Kolář Radek BRU6901 2033639 C H21C
11:15:00 321 Frömmelová Dana BRU7251 887923 C D45D
11:17:00 675 Školník Jan BRU7301 0 C H35C
11:25:00 677 Rusin Jan BRU7601 2032383 C H35C
11:30:00 570 Školník Eduard BRU0103 425512 C H16C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 22 Hájková Lucie CET0751 361913 C D10C
10:38:00 203 Kovářová Anna CET7552 339546 C D35C
10:56:00 769 Záveský Richard CET6301 232860 C H45D
10:59:00 833 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C H65C
10:59:00 442 Hájek Dominik CET0601 2060236 C H12C
11:01:00 165 Pilíková Veronika CET8152 436953 C D21C
11:11:00 801 Čípa Jiří CET5002 2085582 C H55C
11:20:00 449 Kovář Radim CET0501 2056307 C H12C
11:23:00 145 Kovářová Jana CET0251 1398986 B D16C
11:23:00 218 Hájková Ludmila CET7554 9722 C D35C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 168 Klusáková Barbora DKP9157 899157 C D21C
11:12:00 625 Nývlt Petr DKP8004 1207404 C H21C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 198 Stolinová Lenka DOB8158 7233 C D35C
10:23:00 785 Tichý Boris DOB5500 7227 C H55C
10:32:00 201 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C D35C
11:02:00 772 Dudášek Karel DOB7001 888649 C H45D
11:07:00 644 Zeman Jaroslav DOB8844 301623 C H21D
11:14:00 348 Tichá Jiřina DOB6050 7255 C D55C
11:23:00 805 Tůma Miloš DOB5600 7243 C H55C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 878 Vávrová Anna HOR0750 2078473 C HDR
10:00:00 931 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C P
10:00:00 934 Vaňura Tomáš HOR6800 2087718 C P
10:10:00 461 Čihák Jan HOR0601 2104603 C H12D
10:15:00 234 Loukotová Andrea HOR7350 52892 C D35D
10:20:00 527 Tobolka Jiří HOR0403 2053546 C H14D
10:36:00 102 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 B D14C
10:36:00 693 Vojtěch Libor HOR7303 9010 C H35D
10:36:00 759 Rücker Petr HOR6500 2035741 C H45D
10:37:00 493 Kolátor Vojtěch HOR0402 2049536 C H14C
10:48:00 765 Čihák Petr HOR6900 2113495 C H45D
10:55:00 727 Vávra Radek HOR6301 2032106 C H45C
10:57:00 670 Kolář Viktor HOR7300 2049537 C H35C
10:59:00 504 Holman Antonín HOR0405 2103297 C H14C
11:03:00 729 Vávra Martin HOR6302 2059759 C H45C
11:15:00 512 Schneidewind Richard HOR0404 2102540 C H14C
11:27:00 569 Vaňura Vít HOR0203 4768 C H16C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 744 Marhold Stanislav CHC6603 232920 C H45D
10:08:00 193 Křivdová Lenka CHC7251 2025366 C D35C
10:11:00 480 Šimek Jakub CHC0303 9560 C H14C
10:13:00 233 Chaloupková Lenka CHC6951 9542 C D35D
10:14:00 596 Pátek Michal CHC8603 2025343 C H21C
10:26:00 754 Semrád Pavel CHC6602 9555 C H45D
10:27:00 720 Půlpán Roman CHC6501 9561 C H45C
10:32:00 788 Grundman Martin CHC5801 9571 C H55C
10:36:00 308 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C D45D
10:47:00 536 Marhold Stanislav CHC0402 9553 C H14D
11:27:00 840 Švadlena Jiří CHC4601 9554 C H65C
11:39:00 738 Křivda Ivan CHC6701 9552 C H45C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 775 Beseda Pavel CHT6910 51777 C H45D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 884 Suchardová Ella JIL0951 425538 C HDR
10:00:00 921 Pitrmucová Šárka JIL7852 301611 C P
10:00:00 948 Kynčl Stanislav JIL6401 253359 C P
10:04:00 814 Malý Evžen JIL6102 9070 C H55D
10:10:00 746 Gernert Alan JIL7001 49414 C H45D
10:12:00 687 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C H35D
10:13:00 21 Malá Anežka JIL0751 9099 C D10C
10:14:00 77 Kopecká Anna JIL0552 425535 C D12D
10:18:00 546 Ježek Jakub JIL0104 2035716 B H16C
10:18:00 96 Kadavá Pavlína JIL0355 425528 C D14C
10:19:00 236 Šaldová Jana JIL7555 2096124 C D35D
10:20:00 689 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C H35D
10:22:00 335 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C D55C
10:29:00 432 Malý Antonín JIL0501 53225 C H12C
10:30:00 550 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 B H16C
10:31:00 10 Kynčlová Anna JIL0852 426308 C D10N
10:34:00 824 Karel Miloš JIL6004 682091 C H55D
10:38:00 790 Král Martin JIL6101 9071 C H55C
10:38:00 339 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C D55C
10:38:00 608 Černý Vojtěch JIL9006 9091 C H21C
10:47:00 793 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C H55C
10:49:00 668 Ježek Zdenek JIL7301 2075668 C H35C
10:50:00 207 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C D35C
10:51:00 313 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C D45D
10:51:00 831 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C H65C
10:55:00 640 Jiřišta Lubomír JIL8802 51117 C H21D
10:56:00 796 Erlebach Josef JIL5201 9774 C H55C
10:56:00 209 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C D35C
11:02:00 138 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C D16C
11:06:00 112 Kuříková Zuzana JIL0353 2078457 C D14C
11:07:00 128 Houdová Adéla JIL0356 426349 C D14D
11:11:00 582 Ježek Vít JIL9903 425529 C H18C
11:11:00 731 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C H45C
11:12:00 114 Kynčlová Jiřina JIL0354 2078453 C D14C
11:15:00 389 Horák Vít JIL0801 426351 C H10N
11:22:00 64 Pitrmucová Lucie JIL0651 426343 C D12C
11:22:00 133 Adámková Klára JIL0452 426353 C D14D
11:29:00 452 Votoček Michal JIL0601 425563 C H12C
11:32:00 148 Dvořáková Anna JIL0154 2035715 C D16C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 877 Langrová Tereza KOR1250 2083380 C HDR
10:00:00 943 Hammová Dita KOR7050 2087632 C P
10:00:00 942 Lounek Jaroslav KOR6901 2083387 C P
10:08:00 523 Hladký Filip KOR0300 2051521 C H14D
10:11:00 76 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C D12D
10:15:00 482 Langr Jakub KOR0401 2095937 C H14C
10:16:00 463 Sedláček David KOR0502 2106740 C H12D
10:18:00 750 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C H45D
10:20:00 79 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 C D12D
10:22:00 44 Hammová Linda KOR0650 7207778 C D12C
10:24:00 407 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C H10C
10:31:00 242 Hladká Petra KOR7950 7003046 C D35D
10:35:00 244 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C D35D
10:37:00 470 Zářecký Daniel KOR0500 2095980 C H12D
10:39:00 246 Smisitelová Markéta KOR7452 2061852 C D35D
10:41:00 534 Beneš Robin KOR0301 2067958 C H14D
10:43:00 248 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C D35D
10:51:00 381 Langr Matyáš KOR0800 2095940 C H10N
10:51:00 252 Zářecká Vendula KOR8150 2095949 C D35D
10:56:00 441 Krejčí Martin KOR0600 2095970 C H12C
10:58:00 56 Výchová Veronika KOR0550 2095955 B D12C
10:59:00 256 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C D35D
11:02:00 443 Lounek Vít KOR0601 2112771 C H12C
11:06:00 386 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C H10N
11:16:00 647 Růžička Daniel KOR9000 2095932 C H21D
11:16:00 703 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C H35D
11:20:00 144 Zářecká Linda KOR0250 2095939 C D16C
11:24:00 705 Hladký Tomáš KOR7600 2060298 C H35D
11:36:00 572 Krejčí Milan KOR0201 2095969 C H16C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 780 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C H55C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 903 Musilová Johana KUO0899 1602617 C HDR
10:14:00 525 Pávek Ondřej KUO0301 2085585 C H14D
10:23:00 486 Ráček Jan KUO0302 2085625 C H14C
10:35:00 722 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C H45C
10:39:00 553 Kroutil Jan KUO0202 2102858 C H16C
10:41:00 666 Koblížek Kamil KUO8001 980350 C H35C
10:43:00 51 Holubářová Viktorie KUO0599 2085600 B D12C
10:46:00 612 Paukert Lukáš KUO9801 980351 A H21C
10:47:00 725 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C H45C
10:49:00 251 Brožková Květa KUO7451 887160 C D35D
10:50:00 537 Kovařík Ondřej KUO0303 2103752 H14D
11:01:00 284 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C D45C
11:10:00 129 Musilová Elena KUO0399 681880 C D14D
11:14:00 583 Skalický Johan KUO9901 920657 B H18C
11:15:00 565 Kudrna Dalibor KUO0201 920694 C H16C
11:18:00 116 Brožková Tereza KUO0451 2087684 B D14C
11:20:00 585 Urban Michal KUO0001 2035149 C H18C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 859 Valentová Veronika LPU1152 426315 C HDR
10:00:00 864 Odvodyová Nikola LPU1252 1234562 C HDR
10:00:00 865 Nekvapilová Zuzana LPU1159 2049515 C HDR
10:00:00 898 Macek Dan LPU1104 0 C HDR
10:00:00 863 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C HDR
10:00:00 866 Švíglerová Anna LPU0952 51128 C HDR
10:00:00 867 Stryková Zuzana LPU1351 9298 C HDR
10:00:00 868 Stryková Johana LPU1151 2045250 C HDR
10:00:00 899 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C HDR
10:00:00 904 Kuhnová Šárka LPU 2070814 HDR
10:00:00 897 Fenclová Hana LPU1054 9660 C HDR
10:00:00 900 Kay Leila LPU1155 2103249 C HDR
10:00:00 895 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C HDR
10:00:00 896 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C HDR
10:00:00 927 Stará Marta LPU7557 9348 C P
10:00:00 926 Šípková Petra LPU8058 2049514 C P
10:00:00 923 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C P
10:00:00 924 Růžková Kamila LPU7560 2108897 C P
10:00:00 935 Ježková Lenka LPU7254 0 C P
10:00:00 946 Brancuská Monika LPU 2032156 P
10:03:00 541 Jošt Jakub LPU0213 2108919 C H16C
10:03:00 365 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C H10N
10:03:00 476 Krpata Michal LPU0403 9201683 B H14C
10:03:00 228 Stryková Kateřina LPU7855 232606 C D35D
10:04:00 743 Věříš Jan LPU7103 682602 C H45D
10:04:00 1 Dominová Julie LPU0857 2104605 C D10N
10:04:00 18 Zitková Andrea LPU0751 2049541 C D10C
10:05:00 657 Belej Jiří LPU7421 2045236 C H35C
10:05:00 522 Váňa Vojtěch LPU0312 0 C H14D
10:05:00 779 Novotný Miroslav LPU5905 301183 C H55C
10:06:00 331 Novotná Jiřina LPU5654 9290 C D55C
10:07:00 715 Fencl Jiří LPU6301 9653 C H45C
10:07:00 478 Fejfar Lukáš LPU0310 232602 B H14C
10:07:00 230 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C D35D
10:09:00 543 Šišma Vojtěch LPU0204 7208077 B H16C
10:09:00 299 Kološová Jana LPU6653 9346 C D45D
10:09:00 367 Schejbal Filip LPU0711 2103276 C H10N
10:10:00 20 Pipková Karolína LPU0756 2075619 C D10C
10:11:00 848 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C H70C
10:11:00 232 Štichhauerová Kateřina LPU7468 2070813 C D35D
10:11:00 524 Kuhn Vojtěch LPU0404 2049547 C H14D
10:11:00 781 Třasák Milan LPU5206 9257 C H55C
10:13:00 41 Kay Nathalie LPU0559 2070810 C D12C
10:13:00 817 Klimpl Petr LPU5401 301633 C H55D
10:15:00 369 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C H10N
10:16:00 597 Novotný Vojtěch LPU9702 9308 C H21C
10:17:00 78 Losmanová Natálie LPU0565 2096132 C D12D
10:17:00 360 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C D65C
10:17:00 660 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C H35C
10:17:00 428 Sádovský Jáchym LPU0508 2032174 C H12C
10:17:00 235 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C D35D
10:17:00 526 Ježek Vojtěch LPU0408 2096141 C H14D
10:17:00 783 Mrštík Václav LPU5002 9215 C H55C
10:18:00 302 Weisbauerová Blanka LPU6351 9251 C D45D
10:19:00 23 Tichá Alexandra LPU0757 2075616 C D10C
10:19:00 43 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 C D12C
10:19:00 819 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C H55D
10:19:00 850 Čepelka Petr LPU4701 9334 C H70C
10:19:00 464 Hostinský Matěj LPU0604 9233 C H12D
10:20:00 599 Kos Oldřich LPU9302 7207355 C H21C
10:23:00 80 Kuhnová Alžběta LPU0652 2045220 C D12D
10:23:00 528 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C H14D
10:24:00 304 Kosová Leona LPU7153 416272 C D45D
10:25:00 45 Petrásová Michaela LPU0680 2096149 C D12C
10:25:00 821 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C H55D
10:25:00 362 Kubíková Květa LPU4752 9247 C D65C
10:25:00 662 Václavek Jan LPU7816 2025376 C H35C
10:25:00 8 Stará Magdalena LPU0755 224865 C D10N
10:26:00 786 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C H55C
10:27:00 852 Koudelka Karel LPU4001 9347 C H70C
10:27:00 488 Waněk Hubert LPU0309 7200595 B H14C
10:28:00 603 Haas Karel LPU7304 9294 C H21C
10:28:00 691 Trlida Vratislav LPU7516 2081390 C H35D
10:29:00 241 Kadaňová Barbora LPU8253 9868 C D35D
10:29:00 530 Pinke Tomáš LPU0311 2085651 C H14D
10:30:00 337 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C D55C
10:30:00 756 Kos Radovan LPU7110 416270 C H45D
10:31:00 823 Lulay Miloš LPU5502 301188 C H55D
10:31:00 721 Valach Petr LPU6505 253352 C H45C
10:33:00 101 Koberová Kateřina LPU0352 7203463 A D14C
10:34:00 28 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 C D10C
10:34:00 11 Zitková Veronika LPU1051 9211 C D10N
10:35:00 789 Farář Václav LPU5201 9260 C H55C
10:35:00 492 Haas Filip LPU0401 2070815 B H14C
10:36:00 552 Pipek Ondřej LPU0203 7200907 A H16C
10:36:00 376 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C H10N
10:37:00 825 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C H55D
10:37:00 665 Froš Štěpán LPU7309 2049533 C H35C
10:38:00 760 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C H45D
10:39:00 412 Ježek Martin LPU0701 2091558 C H10C
10:39:00 494 Juška Jiří LPU0304 2045238 C H14C
10:40:00 30 Růžková Markéta LPU0758 2075646 C D10C
10:40:00 609 Míča Tomáš LPU9707 2032186 B H21C
10:40:00 13 Valentová Kateřina LPU0852 51107 C D10N
10:41:00 86 Macková Nela LPU0661 0 C D12D
10:41:00 436 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 C H12C
10:41:00 204 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C D35C
10:42:00 554 Vališ Jan LPU0210 2091559 C H16C
10:42:00 310 Roudná Eva LPU6554 51183 C D45D
10:42:00 340 Lulayová Věra LPU5651 9224 D55C
10:42:00 104 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C D14C
10:42:00 378 Schejbal Matyáš LPU0710 2108905 C H10N
10:43:00 827 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C H55D
10:43:00 724 Dvořák Luboš LPU6801 9232 C H45C
10:45:00 667 Fukátko Jan LPU8105 9282 C H35C
10:48:00 106 Kološová Veronika LPU0351 436939 C D14C
10:49:00 281 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C D45C
10:51:00 500 Novák Adam LPU0320 2096140 B H14C
10:54:00 616 Zitka Adam LPU8402 2075601 C H21C
10:54:00 108 Pušová Bára LPU0357 7208094 B D14C
10:54:00 417 Kadaně Marek LPU0703 2025377 C H10C
10:55:00 176 Odvodyová Šárka LPU8352 835307 C D21D
10:56:00 698 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C H35D
10:57:00 383 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C H10N
11:01:00 178 Kokaislová Eva LPU7956 9296 C D21D
11:01:00 257 Valentová Zuzana LPU7853 2025339 C D35D
11:02:00 798 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C H55C
11:02:00 345 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C D55C
11:03:00 111 Pinke Veronika LPU0361 2085649 C D14C
11:04:00 58 Haasová Klára LPU0655 2070811 C D12C
11:04:00 621 Kos Tomáš LPU9303 7207362 C H21C
11:04:00 700 Nekvapil Ondřej LPU7403 253351 C H35D
11:06:00 562 Růžička Radek LPU0201 320291 C H16C
11:07:00 730 Fencl Petr LPU6901 9230 C H45C
11:08:00 213 Haasová Renata LPU7960 410784 C D35C
11:09:00 113 Petrásová Hana LPU0380 2096143 B D14C
11:09:00 261 Tužilová Štěpánka LPU7052 426371 C D35D
11:10:00 60 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C D12C
11:10:00 645 Seidl Jakub LPU9104 9865 C H21D
11:13:00 674 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C H35C
11:13:00 511 Štichhauer Daniel LPU0405 9102564 B H14C
11:14:00 215 Mrskočová Dana LPU7356 2049512 C D35C
11:15:00 732 Vališ Jan LPU7104 2091562 C H45C
11:16:00 131 Zajícová Radomíra LPU0453 2085592 C D14D
11:16:00 170 Valachová Martina LPU9054 410785 C D21C
11:17:00 288 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C D45C
11:18:00 155 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 C D18C
11:19:00 63 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 C D12C
11:19:00 184 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C D21D
11:19:00 266 Valachová Jana LPU6654 253353 C D35D
11:20:00 629 Macl Jan LPU9102 9867 C H21C
11:21:00 567 Mrskoč Marek LPU0205 2049513 B H16C
11:21:00 117 Vodičková Johana LPU0354 2025372 C D14C
11:22:00 172 Žaloudková Klára LPU9461 7204993 C D21C
11:23:00 734 Brancuský Zdeněk LPU6803 2075640 C H45C
11:23:00 268 Petrásová Simona LPU7556 2096144 C D35D
11:24:00 392 Nekvapil Lukáš LPU0705 2112731 C H10N
11:24:00 157 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 B D18C
11:25:00 65 Mrskočová Markéta LPU0553 2049520 B D12C
11:26:00 146 Brancuská Lenka LPU0159 2049518 C D16C
11:26:00 451 Šípek Ondřej LPU0505 2045219 B H12C
11:27:00 119 Fejfarová Tereza LPU0360 219207 A D14C
11:27:00 270 Tichá Elena LPU8258 232605 C D35D
11:28:00 174 Fenclová Marta LPU7667 301173 E D21C
11:30:00 352 Lennerová Eva LPU5653 9279 C D55C
11:31:00 67 Trlidová Agáta LPU0554 7200908 B D12C
11:32:00 453 Štichhauer Adam LPU0603 2035729 C H12C
11:32:00 221 Juračková Jana LPU6051 9237 C D35C
11:37:00 680 Odvody Zdeněk LPU8206 828384 C H35C
11:40:00 709 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C H35D
11:43:00 656 Kokaisl Tomáš LPU7820 253360 C H21D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 905 Vondrová Adélka LTU 2103286 HDR
10:00:00 929 Zlámalová Jana LTU8651 416291 C P
10:00:00 947 Andělová Ivana LTU 0 P
10:00:00 944 Liška Martin LTU 0 P
10:00:00 945 Vondra Václav LTU6800 2057584 P
10:06:00 92 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B D14C
10:06:00 401 Kutáček Ondřej LTU0700 425561 C H10C
10:09:00 358 Kutáčková Stanislava LTU4751 405955 C D65C
10:12:00 544 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C H16C
10:12:00 94 Junková Anna LTU0453 2057581 C D14C
10:14:00 333 Sombotová Alena LTU6151 9769 C D55C
10:18:00 598 Pešan Jan LTU7400 2102556 C H21C
10:19:00 484 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B H14C
10:22:00 820 Krejčí Jaroslav LTU5801 9775 C H55D
10:23:00 719 Killar Marek LTU6801 301646 C H45C
10:25:00 25 Pešanová Emma LTU0850 2057585 C D10C
10:27:00 99 Hošková Kateřina LTU0451 405971 C D14C
10:31:00 47 Pešanová Valerie LTU0650 405972 C D12C
10:33:00 410 Hanák Matěj LTU0701 416292 C H10C
10:33:00 491 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 B H14C
10:40:00 761 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C H45D
10:44:00 611 Lazák Tomáš LTU9102 515479 C H21C
10:45:00 280 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C D45C
10:45:00 379 Vondra Matěj LTU0702 2057580 C H10N
10:45:00 414 Termer Štěpán LTU0800 425571 C H10C
10:53:00 282 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C D45C
10:55:00 254 Licková Dana LTU7350 2057595 C D35D
10:58:00 641 Procházka Martin LTU8101 9779 C H21D
11:00:00 110 Suková Majka LTU0450 2057591 C D14C
11:07:00 508 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B H14C
11:09:00 286 Hindráková Martina LTU6451 7201808 C D45C
11:14:00 447 Lazák Jan LTU0500 2057590 C H12C
11:19:00 733 Bendák Petr LTU6500 2085652 C H45C
11:23:00 839 Rejmont Milan LTU4801 9777 C H65C
11:23:00 586 Šitina Jakub LTU0001 2057577 C H18C
11:25:00 650 Procházka Filip LTU7800 0 H21D
11:25:00 269 Termerová Jana LTU7850 2103288 C D35D
11:27:00 735 Lazák Jan LTU6900 416282 C H45C
11:31:00 841 Procházka Jiří LTU4802 9778 C H65C
11:32:00 808 Sombota Jiří LTU5901 9772 C H55C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 876 Pavelec Daniel NPA1101 9687 C HDR
10:06:00 366 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C H10N
10:10:00 332 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C D55C
10:13:00 481 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B H14C
10:18:00 334 Nováková Jana NPA5552 2060214 C D55C
10:29:00 200 Pavelcová Gabriela NPA7851 2070822 C D35C
10:30:00 409 Merhulík Aleš NPA0803 9690 C H10C
10:35:00 434 Merhulík Mikuláš NPA0503 9689 C H12C
10:41:00 495 Choutka Matěj NPA0402 9688 B H14C
10:45:00 249 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C D35D
10:47:00 498 Novák Stanislav NPA0404 9693 B H14C
10:48:00 613 Novák Jiří NPA7502 682098 C H21C
10:50:00 439 Pavelec Matěj NPA0501 9702 B H12C
11:00:00 419 Pavelec Michal NPA0801 9710 C H10C
11:02:00 620 Bartoň Zdeněk NPA8301 2073743 C H21C
11:08:00 140 Nováková Světlana NPA0151 9712 B D16C
11:17:00 216 Podlipná Veronika NPA8152 2080944 C D35C
11:18:00 322 Machová Iveta NPA6851 416345 C D45D
11:19:00 514 Fajfer Filip NPA0401 7207884 B H14C
11:29:00 807 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C H55C
11:31:00 188 Nováková Zuzana NPA9151 515421 R D21D
11:32:00 707 Šedivý Josef NPA8003 2113094 C H35D
11:35:00 842 Novák Karel NPA5001 2060215 C H65C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 891 Lounek Alexandr PDY1100 2102797 C HDR
10:00:00 941 Nováková Eliška PDY0150 2102772 C P
10:00:00 936 Stránská Jana PDY7850 0 C P
10:00:00 970 Sehnal Tomáš PDY6700 2088723 C T
10:09:00 231 Nováková Martina PDY7350 2102798 C D35D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 873 Fagre Julia PHK 29746 HDR
10:00:00 886 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C HDR
10:00:00 890 Růžičková Magda PHK0951 339560 C HDR
10:00:00 892 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C HDR
10:00:00 901 Jelínek František PHK0900 2113356 C HDR
10:00:00 906 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C HDR
10:00:00 950 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C P
10:00:00 972 Zurynková Iva PHK7650 2073717 C T
10:03:00 91 Čapková Anna PHK0451 53164 B D14C
10:04:00 38 Rychterová Lucie PHK0557 2102557 B D12C
10:05:00 192 Besedová Petra PHK7654 1417264 C D35C
10:07:00 19 Podlešáková Monika PHK0752 2085583 C D10C
10:07:00 815 Balcar Aleš PHK5703 9354 C H55D
10:07:00 847 Novotný Petr PHK3802 9422 C H70C
10:08:00 75 Šumberová Johana PHK0565 0 C D12D
10:09:00 93 Chvátilová Johana PHK0450 362000 B D14C
10:10:00 40 Kučerová Amálie Evelína PHK0651 9424 C D12C
10:11:00 426 Čermák Martin PHK0502 2080972 C H12C
10:11:00 194 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C D35C
10:15:00 849 Vykysalý František PHK3002 9455 C H70C
10:16:00 818 Souček Pavel PHK5503 7202881 C H55D
10:16:00 688 Koutný Pavel PHK7108 51102 C H35D
10:19:00 718 Háp Pavel PHK7101 9395 C H45C
10:20:00 197 Samková Renáta PHK7456 9431 C D35C
10:22:00 7 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 C D10N
10:23:00 851 Jiran Václav PHK4701 301692 C H70C
10:24:00 690 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C H35D
10:25:00 487 Neumann Matěj PHK0400 2073740 B H14C
10:26:00 81 Matušincová Anna PHK0561 2102541 C D12D
10:26:00 199 Kunartová Lenka PHK7852 9408 C D35C
10:26:00 529 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C H14D
10:27:00 373 Matušinec Jakub PHK0802 2103293 C H10N
10:28:00 46 Zurynková Ema PHK0655 2067340 C D12C
10:28:00 9 Čapková Markéta PHK0850 9665 C D10N
10:31:00 853 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C H70C
10:32:00 605 Justa Pavel PHK8701 995884 C H21C
10:33:00 551 Bárta Šimon PHK0202 9428 B H16C
10:33:00 375 Příkazský Josef PHK0800 2080949 C H10N
10:33:00 243 Říhová Kateřina PHK8052 428295 C D35D
10:34:00 48 Kuczerová Tereza PHK0551 2085657 B D12C
10:34:00 469 Severa Lukáš PHK0603 2112750 C H12D
10:39:00 377 Novotný Vít PHK0901 2060279 C H10N
10:39:00 723 Růžička Ivan PHK6702 336760 C H45C
10:40:00 50 Zurynková Jana PHK0553 2060234 C D12C
10:43:00 31 Novotná Vendula PHK0777 405952 C D10C
10:43:00 472 Kokrda Adam PHK0503 2078477 C H12D
10:45:00 311 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C D45D
10:46:00 52 Neumannová Alžběta PHK0650 2056296 B D12C
10:47:00 830 Novotný František PHK4801 9425 C H65C
10:49:00 499 Suchánek Adam PHK0403 2080985 B H14C
10:51:00 557 Poláček Radim PHK0201 9967 C H16C
10:51:00 107 Besedová Katka PHK0351 336788 C D14C
10:51:00 416 Kujal Josef PHK0703 2111620 C H10C
10:51:00 726 Dušátko Petr PHK5702 9402 C H45C
10:53:00 253 Koutná Alena PHK7052 232635 C D35D
10:55:00 832 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C H65C
10:56:00 617 Šabatka Zdeněk PHK8900 9189 C H21C
10:57:00 283 Maňáková Silvie PHK7151 224872 C D45C
10:57:00 109 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B D14C
10:57:00 418 Horák Filip PHK0701 2088727 C H10C
10:58:00 164 Balcarová Jana PHK8753 7260024 C D21C
10:58:00 770 Justa Jaromír PHK6101 9372 C H45D
11:01:00 57 Doudová Alžběta PHK0554 2103273 C D12C
11:03:00 317 Balcarová Eva PHK5952 301691 C D45D
11:04:00 166 Azebová Nina PHK8855 981820 C D21C
11:05:00 285 Růžičková Kamila PHK7153 682082 C D45C
11:05:00 212 Novotná Martina PHK8255 416264 C D35C
11:06:00 346 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C D55C
11:06:00 622 Balcar Aleš PHK8602 995886 C H21C
11:08:00 581 Kučera Kryšpín PHK9900 9824 B H18C
11:09:00 319 Justová Jana PHK6153 207818 C D45D
11:11:00 446 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B H12C
11:12:00 564 Kučera Jan PHK0100 336757 C H16C
11:12:00 702 Melichar Igor PHK6504 1413331 C H35D
11:13:00 287 Novotná Ivana PHK6354 219239 C D45C
11:13:00 169 Matušincová Lucie PHK8152 52185 C D21C
11:16:00 183 Koutná Hana PHK9651 410799 C D21D
11:17:00 803 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C H55C
11:17:00 448 Hlaváček Pavel PHK0601 2073754 C H12C
11:17:00 265 Rychterová Kateřina PHK7752 9409 C D35D
11:18:00 628 Vítek Petr PHK7601 9797 C H21C
11:19:00 171 Vítková Lucie PHK8055 9448 C D21C
11:20:00 704 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C H35D
11:20:00 217 Chvátilová Pavlína PHK7450 9430 C D35C
11:21:00 289 Azebová Martina PHK6757 49890 C D45C
11:21:00 156 Hápová Petra PHK0051 2075681 A D18C
11:22:00 185 Kubečková Veronika PHK9853 224916 C D21D
11:23:00 450 Háp Matěj PHK0501 2017670 B H12C
11:24:00 324 Kavalírová Zuzana PHK6950 2035720 C D45D
11:24:00 631 Novotný Tomáš PHK8101 9410 C H21C
11:26:00 351 Jiranová Alena PHK5351 9371 C D55C
11:26:00 219 Fagré Iva PHK7554 410789 C D35C
11:28:00 651 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C H21D
11:29:00 291 Vlkanova Hana PHK7050 2067950 C D45C
11:29:00 147 Machová Viktorie PHK0252 2070820 B D16C
11:31:00 736 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C H45C
11:34:00 68 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 C D12C
11:37:00 293 Hlaváčková Renata PHK7060 301191 C D45C
11:38:00 150 Suchánková Eliška PHK0250 331120 B D16C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 879 Chabinová Veronika SHK0850 4145 C HDR
10:00:00 928 Netuka Jan SHK7001 9126 C P
10:00:00 933 Chabinová Jana SHK8350 7208202 C P
10:00:00 969 Jedlička Michal SHK7309 7208023 C T
10:03:00 297 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C D45D
10:05:00 74 Morávková Alžběta SHK0653 51488 C D12D
10:05:00 477 Černík Adam SHK0404 2073723 B H14C
10:07:00 2 Lapáčková Anna SHK0854 2111664 C D10N
10:08:00 425 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 C H12C
10:09:00 479 Kolář Šimon SHK0405 7200597 B H14C
10:11:00 716 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C H45C
10:14:00 427 Porkert Jiří SHK0506 0 C H12C
10:15:00 301 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C D45D
10:15:00 404 Kurka Antonín SHK0700 2082904 C H10C
10:20:00 784 Filip Aleš SHK5501 2058468 C H55C
10:21:00 303 Macháčková Jana SHK6450 49868 C D45D
10:21:00 661 Hausvater Karel SHK5801 301648 C H35C
10:24:00 98 Morávková Barbora SHK0352 2111601 C D14C
10:24:00 372 Bezvoda Jakub SHK0807 2111662 C H10N
10:24:00 753 Funda Michal SHK6403 410744 C H45D
10:25:00 466 Kočí Miroslav SHK0601 2088152 C H12D
10:28:00 822 Fejlek Vojtěch SHK5202 9104 C H55D
10:28:00 755 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C H45D
10:29:00 787 Vízek Luděk SHK6001 49629 C H55C
10:29:00 663 Svoboda Ondřej SHK7605 9101116 C H35C
10:30:00 100 Thýnová Martina SHK0350 7206547 A D14C
10:31:00 27 Netuková Anežka SHK0750 51405 C D10C
10:31:00 490 Rak Tomáš SHK0400 2049527 B H14C
10:34:00 338 Stulíková Zuzana SHK5751 9116 C D55C
10:41:00 279 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C D45C
10:42:00 762 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C H45D
10:43:00 496 Kodytek Adam SHK0402 2073745 B H14C
10:44:00 695 Suchý Petr SHK7800 2069098 C H35D
10:45:00 105 Suchá Simona SHK0351 2049543 B D14C
10:46:00 341 Fejlková Alice SHK5351 9107 C D55C
10:47:00 206 Kroniková Jana SHK7350 2049540 C D35C
10:48:00 556 Porkert Jan SHK0100 7207030 B H16C
10:50:00 766 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C H45D
10:52:00 615 Tomalík Ondřej SHK8904 1404034 C H21C
10:54:00 343 Svobodová Eva SHK5853 301696 C D55C
10:54:00 768 Svoboda Miloslav SHK5901 9158 C H45D
10:57:00 315 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C D45D
10:59:00 137 Raková Petra SHK0251 2049526 B D16C
10:59:00 728 Kohout Josef SHK6902 2017669 C H45C
11:00:00 384 Matys Richard SHK0602 2111663 C H10N
11:00:00 771 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C H45D
11:01:00 642 Stulík Matěj SHK9101 9195 C H21D
11:01:00 671 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C H35C
11:03:00 561 Langr Jan SHK0101 51179 B H16C
11:03:00 506 Tichý Lubomír SHK0303 7206348 B H14C
11:05:00 580 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A H18C
11:05:00 139 Kroniková Štěpánka SHK0150 2017683 B D16C
11:06:00 318 Fundová Hana SHK6752 410739 C D45D
11:08:00 800 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C H55C
11:09:00 387 Rémiš Štěpán SHK0802 331276 C H10N
11:11:00 141 Zimová Barbora SHK0151 2049549 B D16C
11:11:00 510 Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421 B H14C
11:13:00 130 Brožíková Barbora SHK0358 2104585 C D14D
11:13:00 263 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C D35D
11:17:00 513 Fábera David SHK0305 2088201 A H14C
11:18:00 349 Bláhová Luba SHK5852 9118 C D55C
11:21:00 323 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C D45D
11:21:00 391 Matys Eduard SHK0902 2111607 C H10N
11:27:00 393 Rémiš Šimon SHK0801 331576 C H10N
11:35:00 149 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 B D16C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 857 Posolda Lukáš SJC 2115009 HDR
10:00:00 862 Havelka Pepča SJC1000 9962 C HDR
10:00:00 869 Voborská Valerie SJC0852 2115013 C HDR
10:00:00 860 Kazdová Rozárie SJC1350 52317 C HDR
10:00:00 861 Jakubcová Karolína SJC1050 2112770 C HDR
10:00:00 930 Hanušová Zdena SJC7253 4744 C P
10:00:00 925 Pešková R. SJC 0 P
10:00:00 920 Kejvalová Kamila SJC7450 2114994 C P
10:03:00 400 Kopecký Matyáš SJC0702 8225 C H10C
10:04:00 591 Beneš Jan SJC8703 886513 C H21C
10:09:00 402 Haken Miroslav SJC0703 2115003 C H10C
10:10:00 3 Šnokhousová Johanka SJC0851 4288 C D10N
10:12:00 595 Drobník Michal SJC8709 1414501 C H21C
10:12:00 368 Ticháček Jáchym SJC1004 9914 C H10N
10:14:00 748 Řehák Pavel SJC6001 9916 C H45D
10:15:00 95 Růžičková Eliška SJC0452 2102073 C D14C
10:16:00 5 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C D10N
10:17:00 483 Vitvar Radim SJC0404 2080982 B H14C
10:21:00 371 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 C H10N
10:23:00 430 Vlach František SJC0603 2114992 C H12C
10:25:00 239 Posoldová Eva SJC7957 9979 C D35D
10:26:00 602 Holas Štěpán SJC8702 4286 C H21C
10:27:00 408 Ticháček Jakub SJC0704 9951 C H10C
10:30:00 306 Bienová Věra SJC5752 9918 C D45D
10:30:00 604 Kazda Ondřej SJC8202 886288 C H21C
10:32:00 83 Vltavská Klára SJC 2115008 D12D
10:32:00 433 Dlabola Jakub SJC0602 2102080 C H12C
10:33:00 664 Pleva Stanislav SJC7601 2115004 C H35C
10:34:00 606 Zlámal David SJC9603 2053542 C H21C
10:35:00 202 Škorpilová Jana SJC7451 211303 C D35C
10:37:00 278 Zalabová Martina SJC6657 2053545 C D45C
10:37:00 29 Havrdová Sheila SJC0750 2102075 C D10C
10:37:00 49 Kejvalová Radka SJC0552 2102078 C D12C
10:37:00 12 Havrdová Selina SJC0950 2102076 C D10N
10:41:00 791 Beneš Josef SJC5801 9907 C H55C
10:42:00 413 Švorc Petr SJC0700 2114991 C H10C
10:44:00 437 Janků Štěpán SJC0501 2056294 B H12C
10:45:00 555 Franta Jonáš SJC0201 2056299 C H16C
10:48:00 415 Vaníček Jan SJC0705 2115000 C H10C
10:49:00 53 Malínská Nela SJC0650 2114997 C D12C
10:52:00 639 Zahradník Jakub SJC8604 7207701 C H21D
10:53:00 208 Ticháčková Magdalena SJC7962 9940 C D35C
10:53:00 501 Tměj Adam SJC0407 2114995 C H14C
10:54:00 382 Pleva Stanislav SJC0805 2115006 C H10N
10:55:00 55 Gurinová Gabriela SJC0557 2102084 C D12C
10:57:00 503 Filsak Rafael SJC0301 2102081 C H14C
10:57:00 255 Hvězdová Dagmar SJC7656 2080844 C D35D
10:59:00 210 Havrdová Renata SJC7756 9977 C D35C
11:01:00 505 Růžička Jan SJC0406 2102074 B H14C
11:05:00 507 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 B H14C
11:05:00 259 Janků Radka SJC7353 2056264 C D35D
11:08:00 701 Kejval Jaromír SJC7300 7090873 C H35D
11:14:00 142 Klacková Štěpánka SJC0253 2082909 B D16C
11:15:00 115 Kosinová Kristýna SJC0453 2115012 B D14C
11:16:00 627 Hanzl Tomáš SJC8205 9965 C H21C
11:18:00 390 Kejval Vojtěch SJC0902 2102077 C H10N
11:19:00 838 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C H65C
11:25:00 290 Benešová Iva SJC6151 9908 C D45C
11:26:00 587 Macko Lukáš SJC9901 2059739 C H18C
11:30:00 394 Tuma Lukáš SJC0800 2085566 C H10N
11:33:00 679 Tuma Jaroslav SJC7305 7090004 C H35C
11:39:00 573 Tuma Matěj SJC0202 2056295 A H16C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 887 Venclová Dorota SNA1351 2113083 C HDR
10:00:00 882 Vencl Dorián SNA1002 9619 C HDR
10:00:00 922 Molingerová Pavlína SNA7951 405984 C P
10:00:00 974 Venclová Kateřina SNA 7246 T
10:03:00 846 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C H70C
10:06:00 298 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C D45D
10:16:00 749 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C H45D
10:20:00 429 Doucha Martin SNA0501 9636 C H12C
10:21:00 406 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C H10C
10:22:00 752 Imlauf Martin SNA6301 9629 C H45D
10:29:00 82 Molingerová Adéla SNA0651 49874 D12D
10:32:00 531 Molinger Matěj SNA0401 9624 C H14D
10:32:00 757 Langr Stanislav SNA5403 9633 C H45D
10:50:00 794 Kalibán Pavel SNA5649 9646 C H55C
10:52:00 697 Molinger Luděk SNA7249 9645 C H35D
11:10:00 624 Doucha Jiří SNA7105 9626 C H21C
11:22:00 350 Langrová Eva SNA5351 9612 C D55C
11:22:00 649 Slavík Pavel SNA7349 9630 C H21D
11:25:00 173 Hančová Marie SNA8255 2085610 C D21C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:58:00 618 Hlaváč Jaroslav SPC9205 2067975 C H21C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 937 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C P
10:05:00 357 Ehlová Iva SRK3951 9539 C D65C
10:05:00 424 Šimerda Václav SRK0605 2025360 C H12C
10:06:00 542 Zemánek Mikuláš SRK0201 9496 B H16C
10:15:00 717 Locker Martin SRK7001 301158 C H45C
10:16:00 42 Tomášová Anna SRK0554 2027214 C D12C
10:22:00 24 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C D10C
10:26:00 431 Stavrinou David SRK0506 2027238 C H12C
10:28:00 26 Stavrinou Kristýna SRK0751 9523 C D10C
10:30:00 374 Šeps Miroslav SRK0801 9794 C H10N
10:35:00 84 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C D12D
10:35:00 854 Wenke Josef SRK4703 52647 C H70C
10:38:00 435 Šeps Daniel SRK0504 2027229 B H12C
10:44:00 205 Zemánková Eva SRK7452 9796 C D35C
10:44:00 763 Šabata Milan SRK6901 425579 C H45D
10:45:00 497 Flegl Martin SRK0300 2091541 B H14C
10:47:00 438 Morávek Martin SRK0503 425589 C H12C
10:48:00 696 Stavrinou Marios SRK7901 0 C H35D
10:52:00 54 Morávková Zuzana SRK0551 425542 B D12C
10:53:00 669 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C H35C
10:54:00 314 Lockerová Milena SRK7251 9801 C D45D
10:55:00 502 Šípek Stanislav SRK0304 2027201 B H14C
11:00:00 699 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C H35D
11:03:00 834 Stárek Jiří SRK5002 9818 C H65C
11:05:00 444 Jiroušek Dominik SRK0602 425588 C H12C
11:07:00 167 Andršová Jana SRK8756 9591 C D21C
11:09:00 563 Locker Daniel SRK0200 405991 B H16C
11:09:00 673 Morávek Martin SRK7701 301106 C H35C
11:11:00 836 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C H65C
11:12:00 320 Šabatová Jana SRK6853 301130 C D45D
11:18:00 566 Paleček Ondřej SRK0103 682693 B H16C
11:20:00 804 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C H55C
11:24:00 568 Šabata Radek SRK0202 2070826 B H16C
11:27:00 325 Prázová Kamila SRK7151 425566 C D45D
11:28:00 66 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B D12C
11:30:00 159 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A D18C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 870 Pochop Václav STH0902 0 C HDR
10:00:00 888 Junek Šimon STH1001 7756777 C HDR
10:00:00 893 Junek Kryštof STH1201 7202572 C HDR
10:00:00 940 Puš Roman STH7501 2032180 C P
10:07:00 39 Štefanová Markéta STH0550 7204983 B D12C
10:07:00 460 Haken Kryštof STH0505 425587 C H12D
10:13:00 462 Jiřička Martin STH0503 2008986 C H12D
10:18:00 405 Buďárek Šimon STH0703 9044 C H10C
10:24:00 548 Urban Dominik STH0204 7207496 C H16C
10:27:00 240 Junková Petra STH7451 220254 C D35D
10:28:00 467 Horáček Dominik STH0600 330520 C H12D
10:36:00 411 Pochop Petr STH0701 2035746 C H10C
10:46:00 32 Chrástová Barbora STH0851 9050 C D10C
10:52:00 34 Bulušková Barbora STH0750 9043 C D10C
10:57:00 559 Synek Vladislav STH0207 2009000 C H16C
11:12:00 388 Junek Matouš STH0801 1302784 C H10N
11:13:00 61 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B D12C
11:19:00 132 Bergerová Veronika STH0355 2008991 C D14D
11:30:00 120 Zahradníková Linda STH0352 410777 C D14C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 871 Nymsová Marie Ema TYN1350 9746 C HDR
10:00:00 872 Nymsa Matyáš TYN1300 9747 C HDR
10:00:00 858 Daněk Tomáš TYN0900 0 C HDR
10:00:00 889 Müllerová Kateřina TYN0750 2060239 C HDR
10:00:00 973 Daněk Petr TYN7900 2111605 C T
10:10:00 816 Beňo Miroslav TYN5301 9731 C H55D
10:32:00 692 Šišma Pavel TYN6901 49698 C H35D
10:37:00 245 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C D35D
11:04:00 643 Nymsa Zdeněk TYN8502 682669 C H21D
11:29:00 678 Műller Kamil TYN7500 2049538 C H35C
11:35:00 737 Jakeš Josef TYN6501 995825 C H45C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 745 Mikyska Alan VAM7149 9684 C H45D
10:17:00 196 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C D35C
10:21:00 237 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C D35D
10:24:00 601 Smutný Šimon VAM9301 9589 C H21C
10:27:00 305 Veverková Yveta VAM6452 9678 C D45D
10:33:00 307 Kulová Jana VAM6550 416317 C D45D
10:38:00 85 Mikysková Adéla VAM0550 51468 C D12D
10:50:00 614 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C H21C
10:59:00 797 Tupec Jiří VAM5801 9581 C H55C
11:08:00 623 Veverka Tomáš VAM8401 9669 C H21C
11:11:00 214 Smutná Jana VAM6251 9676 C D35C
11:11:00 262 Rykalová Jitka VAM7251 9680 C D35D
11:21:00 676 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C H35C
11:21:00 267 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C D35D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 881 Smith Laura VRL1152 1396854 C HDR
10:00:00 880 Wohanka Antonín VRL1201 232639 C HDR
10:00:00 885 Polák Vlastimil VRL1001 9000 C HDR
10:00:00 902 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C HDR
10:00:00 894 Poláková Gabriela VRL1351 2096239 C HDR
10:00:00 949 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C P
10:00:00 951 Hájek Tibor VRL7202 2092425 C P
10:04:00 685 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C H35D
10:05:00 229 Poláková Lucie VRL8254 331655 C D35D
10:08:00 593 Hanč Petr VRL8001 981811 C H21C
10:09:00 658 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C H35C
10:12:00 300 Vlachová Hana VRL6251 8962 C D45D
10:13:00 4 Hančová Karolína VRL0952 9246 C D10N
10:14:00 195 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C D35C
10:15:00 545 Krampera Tomáš VRL0103 425565 C H16C
10:18:00 370 Kubát Vojtěch VRL0701 8991 C H10N
10:19:00 6 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C D10N
10:20:00 751 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C H45D
10:21:00 547 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B H16C
10:21:00 97 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B D14C
10:27:00 549 Mejsnar Jaroslav VRL0202 7260006 C H16C
10:29:00 489 Procinger Jakub VRL0305 2088183 C H14C
10:38:00 533 Hájek Matěj VRL0402 2087702 C H14D
10:39:00 309 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C D45D
10:39:00 103 Matoušová Gabriela VRL0352 2035739 C D14C
10:42:00 610 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C H21C
10:43:00 14 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C D10N
10:52:00 767 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C H45D
10:53:00 440 Čivrný Jan VRL0501 232649 B H12C
11:00:00 316 Hančová Hana VRL5652 8980 C D45D
11:02:00 211 Pilná Libuše VRL7153 438036 C D35C
11:03:00 258 Hančová Alice VRL7052 206480 C D35D
11:07:00 260 Stará Petra VRL7354 425562 C D35D
11:08:00 445 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B H12C
11:10:00 347 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C D55C
11:14:00 802 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C H55C
11:15:00 154 Matoušová Kateřina VRL9955 2032127 A D18C
11:15:00 264 Matoušová Petra VRL7154 331359 C D35D
11:17:00 143 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 C D16C
11:21:00 515 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A H14C
11:22:00 630 Štregl Petr VRL7303 2017676 C H21C
11:24:00 118 Randáková Adéla VRL0452 7207062 B D14C
11:26:00 806 Hanč Pavel VRL5601 8996 C H55C
11:28:00 633 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 C H21C
11:28:00 187 Kubátová Dana VRL6851 8968 C D21D
11:28:00 706 Dostál Dalibor VRL7308 1413338 C H35D
11:29:00 588 Kubát Tomáš VRL0001 339555 C H18C
11:29:00 220 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 2060275 C D35C
11:29:00 271 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C D35D
11:33:00 571 Procinger Jan VRL0102 2082910 C H16C
11:33:00 121 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B D14C
11:35:00 222 Smith Lucie VRL7353 2096241 C D35C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:33:00 292 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C D45C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 592 Karkoš Petr XCR7300 0 C H21C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 403 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C H10C
10:13:00 359 Lhotská Hana ZAM4651 2056289 C D65C
10:14:00 782 Fikejs Vladimír ZAM5702 232634 C H55C
10:21:00 361 Martincová Helena ZAM5051 9033 C D65C
10:21:00 485 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C H14C
10:22:00 465 Lesák Lukáš ZAM0502 0 C H12D
10:31:00 468 Adamec Matěj ZAM0603 9040 C H12D
10:35:00 532 Kaška Jan ZAM0301 2096135 C H14D
10:40:00 471 Vicenec Martin ZAM0601 1398978 C H12D
10:44:00 792 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C H55C
10:44:00 87 Hylmarová Zuzana ZAM0553 2075607 C D12D
10:49:00 33 Chlupáčová Anežka ZAM0751 52799 C D10C
10:50:00 342 Nováková Miloslava ZAM6051 9592 C D55C
10:54:00 558 Krsek Šimon ZAM0204 9285 C H16C
10:58:00 344 Koblížková Hana ZAM5851 9031 C D55C
11:00:00 560 Pachel Jakub ZAM0202 9284 C H16C
11:02:00 579 Sourada Tomáš ZAM9902 1400449 C H18C
11:03:00 385 Pachel Jiří ZAM0801 9036 C H10N
11:04:00 127 Suchomelová Josefína ZAM0451 2053564 C D14D
11:04:00 179 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C D21D
11:05:00 799 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C H55C
11:07:00 835 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C H65C
11:10:00 181 Chládková Eva ZAM7051 2053562 C D21D
11:13:00 646 Andrš Petr ZAM8401 2083373 C H21D
11:15:00 837 Šponar Josef ZAM4701 9038 C H65C
11:16:00 62 Hovadová Iveta ZAM0552 416281 C D12C
11:17:00 584 Friml Dominik ZAM9901 2058526 C H18C
11:19:00 648 Vojtěch Martin ZAM8101 7209465 C H21D
11:25:00 186 Šiffelová Lenka ZAM8452 2103234 C D21D
11:27:00 158 Knápková Adéla ZAM9953 436955 C D18C
11:33:00 160 Pachelová Anna ZAM0053 2053566 C D18C
11:36:00 708 Kunt Stanislav ZAM7401 2800295 C H35D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:07:00 59 Moskvová Agáta ZLH0550 2049561 C D12C

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 908 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 909 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 916 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 907 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 910 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 911 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 912 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 917 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 874 Faltejsková Greta SV 0 SV Mietraching HDR
10:00 875 Teplý Martin NER 0 NER HDR
10:00 915 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 918 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 913 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 914 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 960 Vakant 0 Vakant P
10:00 961 Vakant 0 Vakant P
10:00 962 Vakant 0 Vakant P
10:00 955 Vakant 0 Vakant P
10:00 952 Vakant 0 Vakant P
10:00 953 Vakant 0 Vakant P
10:00 956 Vakant 0 Vakant P
10:00 957 Vakant 0 Vakant P
10:00 958 Vakant 0 Vakant P
10:00 965 Vakant 0 Vakant P
10:00 966 Vakant 0 Vakant P
10:00 963 Vakant 0 Vakant P
10:00 954 Vakant 0 Vakant P
10:00 959 Vakant 0 Vakant P
10:00 964 Vakant 0 Vakant P
10:00 984 Vakant 0 Vakant T
10:00 983 Vakant 0 Vakant T
10:00 980 Vakant 0 Vakant T
10:00 982 Vakant 0 Vakant T
10:00 976 Vakant 0 Vakant T
10:00 979 Vakant 0 Vakant T
10:00 978 Vakant 0 Vakant T
10:00 975 Vakant 0 Vakant T
10:00 977 Vakant 0 Vakant T
10:00 981 Vakant 0 Vakant T
10:26 336 Vakant 0 Vakant D55C
10:29 363 Vakant 0 Vakant D65C
10:33 364 Vakant 0 Vakant D65C
10:39 855 Vakant 0 Vakant H70C
10:40 826 Vakant 0 Vakant H55D
10:43 856 Vakant 0 Vakant H70C
10:46 828 Vakant 0 Vakant H55D
10:46 473 Faltejsek Tobias SV 2088820 SV Mietraching H12D
10:46 15 Vakant 0 Vakant D10N
10:47 88 Vakant 0 Vakant D12D
10:49 829 Vakant 0 Vakant H55D
10:49 474 Vakant 0 Vakant H12D
10:49 16 Vakant 0 Vakant D10N
10:50 89 Vakant 0 Vakant D12D
10:52 475 Vakant 0 Vakant H12D
10:52 17 Vakant 0 Vakant D10N
10:53 538 Vakant 0 Vakant H14D
10:53 90 Vakant 0 Vakant D12D
10:55 35 Faltejsková Laura SV 9267 SV Mietraching D10C
10:56 539 Vakant 0 Vakant H14D
10:58 36 Vakant 0 Vakant D10C
10:59 540 Vakant 0 Vakant H14D
11:01 37 Vakant 0 Vakant D10C
11:03 420 Vakant 0 Vakant H10C
11:04 773 Vakant 0 Vakant H45D
11:06 421 Vakant 0 Vakant H10C
11:06 774 Vakant 0 Vakant H45D
11:09 422 Vakant 0 Vakant H10C
11:10 776 Vakant 0 Vakant H45D
11:12 423 Vakant 0 Vakant H10C
11:12 777 Vakant 0 Vakant H45D
11:14 778 Vakant 0 Vakant H45D
11:23 516 Vakant 0 Vakant H14C
11:25 134 Vakant 0 Vakant D14D
11:25 517 Vakant 0 Vakant H14C
11:26 632 Vakant 0 Vakant H21C
11:27 518 Vakant 0 Vakant H14C
11:28 135 Vakant 0 Vakant D14D
11:29 519 Vakant 0 Vakant H14C
11:30 326 Vakant 0 Vakant D45D
11:30 634 Vakant 0 Vakant H21C
11:31 652 Vakant 0 Vakant H21D
11:31 175 Vakant 0 Vakant D21C
11:31 520 Vakant 0 Vakant H14C
11:31 272 Faltejsková Jana SV 2086560 SV Mietraching D35D
11:32 589 Vakant 0 Vakant H18C
11:32 635 Vakant 0 Vakant H21C
11:33 327 Vakant 0 Vakant D45D
11:33 395 Vakant 0 Vakant H10N
11:33 521 Vakant 0 Vakant H14C
11:33 273 Vakant 0 Vakant D35D
11:34 353 Vakant 0 Vakant D55C
11:34 636 Vakant 0 Vakant H21C
11:34 653 Vakant 0 Vakant H21D
11:34 189 Vakant 0 Vakant D21D
11:35 809 Vakant 0 Vakant H55C
11:35 590 Vakant 0 Vakant H18C
11:35 454 Vakant 0 Vakant H12C
11:35 274 Vakant 0 Vakant D35D
11:36 328 Vakant 0 Vakant D45D
11:36 122 Vakant 0 Vakant D14C
11:36 637 Vakant 0 Vakant H21C
11:36 396 Vakant 0 Vakant H10N
11:36 161 Vakant 0 Vakant D18C
11:37 275 Vakant 0 Vakant D35D
11:37 69 Vakant 0 Vakant D12C
11:37 654 Vakant 0 Vakant H21D
11:37 190 Vakant 0 Vakant D21D
11:38 810 Vakant 0 Vakant H55C
11:38 354 Vakant 0 Vakant D55C
11:38 638 Vakant 0 Vakant H21C
11:38 455 Vakant 0 Vakant H12C
11:38 223 Vakant 0 Vakant D35C
11:39 276 Vakant 0 Vakant D35D
11:39 329 Vakant 0 Vakant D45D
11:39 843 Vakant 0 Vakant H65C
11:39 123 Vakant 0 Vakant D14C
11:39 397 Vakant 0 Vakant H10N
11:39 162 Vakant 0 Vakant D18C
11:40 70 Vakant 0 Vakant D12C
11:40 191 Vakant 0 Vakant D21D
11:41 277 Vakant 0 Vakant D35D
11:41 294 Vakant 0 Vakant D45C
11:41 811 Vakant 0 Vakant H55C
11:41 151 Vakant 0 Vakant D16C
11:41 681 Vakant 0 Vakant H35C
11:41 456 Vakant 0 Vakant H12C
11:41 224 Vakant 0 Vakant D35C
11:42 574 Vakant 0 Vakant H16C
11:42 330 Vakant 0 Vakant D45D
11:42 355 Vakant 0 Vakant D55C
11:42 124 Vakant 0 Vakant D14C
11:42 398 Vakant 0 Vakant H10N
11:43 71 Vakant 0 Vakant D12C
11:43 844 Vakant 0 Vakant H65C
11:43 739 Vakant 0 Vakant H45C
11:44 812 Vakant 0 Vakant H55C
11:44 152 Vakant 0 Vakant D16C
11:44 710 Faltejsek Lukáš SV 7708877 SV Mietraching H35D
11:44 457 Vakant 0 Vakant H12C
11:44 225 Vakant 0 Vakant D35C
11:45 295 Vakant 0 Vakant D45C
11:45 575 Vakant 0 Vakant H16C
11:45 125 Vakant 0 Vakant D14C
11:45 399 Vakant 0 Vakant H10N
11:45 682 Vakant 0 Vakant H35C
11:46 72 Vakant 0 Vakant D12C
11:46 356 Vakant 0 Vakant D55C
11:47 813 Vakant 0 Vakant H55C
11:47 845 Vakant 0 Vakant H65C
11:47 153 Vakant 0 Vakant D16C
11:47 458 Vakant 0 Vakant H12C
11:47 226 Vakant 0 Vakant D35C
11:47 740 Vakant 0 Vakant H45C
11:48 576 Vakant 0 Vakant H16C
11:48 126 Vakant 0 Vakant D14C
11:48 711 Vakant 0 Vakant H35D
11:49 296 Vakant 0 Vakant D45C
11:49 73 Vakant 0 Vakant D12C
11:49 683 Vakant 0 Vakant H35C
11:50 227 Vakant 0 Vakant D35C
11:51 577 Vakant 0 Vakant H16C
11:51 741 Vakant 0 Vakant H45C
11:52 712 Vakant 0 Vakant H35D
11:53 684 Vakant 0 Vakant H35C
11:54 578 Vakant 0 Vakant H16C
11:55 742 Vakant 0 Vakant H45C
11:56 713 Vakant 0 Vakant H35D
10:00 919 Příkazská Petra 74C7600 2102589 NER P
10:10 594 Lužnický Jiří 69X8500 7205016 HO Humanita H21C
10:22 600 Tůma Martin 69X8200 7205004 HO Humanita H21C
10:00 932 Dachovský Radovan 49C6900 9468 Tempo Malšovice P
10:00 968 Zelenková Lenka 3IX6150 405951 Zelenkovi T
10:00 967 Jireš František 3IX5900 301639 Zelenkovi T
10:00 883 Horáková Eliška 2UX1150 2099496 Horáková HDR
10:00 938 Kymlová Šárka 8FX8350 2112761 TJ Kobylisy P
10:00 939 Málková Věra 8FX6550 0 TJ Kobylisy P
10:00 971 Málek Martin 8FX8900 2112747 TJ Kobylisy T
10:46 764 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy H45D